VC-2400MR Przełącznik VDSL2 24 porty+ 2 porty Gigabit TP/SFP Combo

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "VC-2400MR Przełącznik VDSL2 24 porty+ 2 porty Gigabit TP/SFP Combo"

Transkrypt

1 VC-2400MR Przełącznik VDSL2 24 porty+ 2 porty Gigabit TP/SFP Combo Wysokowydajne rozwiązanie VDSL PLANET VC-2400MR to 24 portowy zarządzalnym przełącznik VDSL2 CO (Central Office) doskonale nadający się do zastosowań Telecom, ISP, SI (System Integration), systemów nadzoru IP, itp. Opiera się na dwóch technologiach sieciowych Ethernet oraz VDSL2 (Very-high-data-rate Digital Subscriber Line 2). Współpracując z urządzeniami VDSL2 CPE (Customer Premises Equipment) Planet serii VC-23x gwarantuje najszybsze możliwe połączenia poprzez istniejące miedziane sieci telefoniczne, skutecznie rozwiązując problem ostatniej mili. Każdy z interfejsów VDSL2 przełącznika VC-2400MR to dwa porty telefoniczne - jeden dla połączenia VDSL2, a drugi dla linii POTS. Dzięki wbudowanemu splitterowi POTS, możliwe jest współdzielenie analogowych połączeń głosowych z transmisją danych bez zakłóceń. Szybkie połączenie do ISP / urządzeń Triple Play VC-2400MR obsługuję technologię EoVDSL (Ethernet over VDSL) o wysokiej przepustowości do 100Mbps co pozwala na korzystanie z internetowych usług multimedialnych takich jak VOD (wideo na żądanie), telefonia VoIP, wideo telefonia, IPTV/HDTV, itp. VC-2400MR zapewnia wystarczającą przepustowość dla urządzeń triple play w systemach domowej rozrywki i komunikacji. Klasyfikacja ruchu QoS VC-2400MR posiada liczne funkcje QoS takie jak przydzielanie priorytetów ruchu w oparciu o porty, zgodnie z 802.1p oraz IP TOS/DSCP. Gwarantuje to najlepszą przepustowość dla zastosowań VoIP i strumieniowego wideo i pozwala na możliwie najlepsze wykorzystanie zasobów sieciowych. Konfigurowalna przepustowość VDSL2 Poprzez interfejs zarządzania, administrator może kontrolować szybkość przesyłania danych dla każdego interfejsu VDSL2. Dzięki temu można od razu zwiększyć lub zmniejszyć pasmo dla danego portu w zależności od potrzeb klientów. Efektywne zarządzanie Efektywne zarządzanie przełącznikiem VC-2400MR jest możliwe dzięki wbudowanemu interfejsowi konsoli, interfejsowi sieciowemu oraz agentowi SNMP. Funkcja zarządzania poprzez sieć umożliwia łatwy, niezależny od platformy systemowej dostęp do funkcji i ustawień konfiguracyjnych. Przełącznik obsługuje również standard Simple Network Management Protocol (SNMP) dzięki czemu może być zarządzany poprzez dowolne bazujące na tym standardzie oprogramowanie. Dostęp do VC- 2400MR może się również odbywać poprzez Telnet i port konsoli umożliwiając zarządzanie w trybie tekstowym. Zdalny dostęp do urządzenia jest zabezpieczony dzięki obsłudze połączeń w trybie SSL szyfrujących zawartość pakietów podczas każdej sesji. Bogate funkcje w warstwie 2 VC-2400MR umożliwia konfigurowanie podstawowych funkcji takich jak szybkość portów, łączenie portów w magistrale, IEEE 802.1Q VLAN oraz Q-in-Q VLAN, dublowania portów, Rapid Spanning Tree oraz listy kontroli dostępu ACL. Dodatkowo urządzenie obsługuje IGMP snooping, QoS (Quality of Service), broadcast storm oraz kontrolę pasma. Wysoka niezawodność gwarantująca ciągłość pracy Przełącznik VC-2400MR obsługuje system redundantnego zasilania z możliwością wymiany zasilacza na zasadzie hot-swap. Standardowo został wyposażony w jeden zasilacz 100~240V AC i jeden dodatkowy slot na zasilacz V AC. Ciągłość zasilania gwarantuje nieprzerwaną pracę a co za tym idzie wysoką integralność danych w sieci. Monitorowanie temperatury i statusu wentylatorów Przełącznik został wyposażony w czujnik temperatury oraz czujniki wentylatorów gwarantując niezawodną pracę. W przypadku wykrycia podwyższonej temperatury lub zatrzymania wentylatorów, w interfejsie zarządzania zostaje wyświetlona odpowiednia informacja, co pozwala na efektywną kontrolę pracy urządzenia.

2 Podstawowe cechy Interfejs VDSL 24 porty RJ-21(Telco-50) Full-Duplex VDSL 24 porty RJ-21(Telco-50) dla linii POTS Splitter POTS dla każdego portu VDSL Łącze do urządzeń VC-231 / VC-234 / VC-230N CPE Bridge Automatyczna szybkość dla połączeń VDSL2 (w zależności od odległości i jakości kabla) Interfejs Ethernet 2 porty 10/100/1000Mbps TP RJ-45 współdzielone ze slotemi SFP Auto-MDI/MDI-X dla portów Gigabit RJ-45 Funkcje VDSL2 Standard ITU-T G VDSL2 Kodowanie DMT (Discrete Multi-Tone) dla VDSL Przepustowość do 100/100Mbps w łączu symetrycznym Zasięgo do 1.4km po linii telefonicznej Konfigurowalna docelowa przepustowość oraz odstęp sygnału od szumu Wbudowane zabezpieczenie przed przepięciami Współdzielenie głosu i danych po kablu telefonicznym Wybór przepustowości do i od użytkownika dla każdego portu Funkcje warstwy 2 Wysokowydajna architektura Store & Forward, filtrowanie runt/crc eliminujące błędne i niepełne pakiety Broadcast / Multicast / Unicast storm control Obsługa VLAN - IEEE 802.1Q Tag-based VLAN - Port-based VLAN - Q-in-Q tunneling (VLAN Stacking) - GVRP - Private VLAN Edge (PVE / Protected port) Łączenie portów w magistrale - IEEE 802.3ad LACP (Link Aggregation Control Protocol) - Cisco ether-channel (Static Trunk) Protokół Spanning Tree - STP, IEEE 802.1D (Classic Spanning Tree Protocol) - MSTP, IEEE 802.1s (Multiple Spanning Tree Protocol, Spanning Tree by VLAN) Dublowanie portów (mirroring) umożliwiające monitorowanie ruchu na obserwowanych portach Funkcje Quality of Service 4 kolejki priorytetów dla każdego portu Klasyfikacja ruchu: - IEEE 802.1p CoS - IP TOS / DSCP to 802.1p priority mapping - w oparciu o porty Strict priority oraz Weighted Round Robin (WRR) CoS QoS dla połączeń głosowych Multicast Obsługa IGMP Snooping v1/ v2 IGMP Snooping v2 fast leave Tryb Querier Bezpieczeństwo Kontrola dostępu 802.1x w oparciu o porty

3 Autoryzacja dla użytkowników RADIUS Lista kontroli dostępu w warstwach L3 / L4 Filtrowanie MAC oraz przypisywanie źródłowych adresów IP-MAC do portów Zabezpieczenie dla portów Zarządzanie Interfejs zarządzanie - Wiersz poleceń Telnet - Przeglądarka sieciowa - SNMP v1, v2c, v3 - Obsługa SSL Klient DHCP Protokół LLDP ułatwiający zarządzanie DHCP Option82 oraz DHCP Relay Wbudowany klient TFTP Aktualizacja Firmware poprzez TFTP/HTTP Wgrywanie konfiguracji poprzez TFTP/HTTP Cztery grupy 1,2,3,9 (historia, statystyki, alarmy, zdarzenia) wbudowanych agentów zdalnie monitorujących sieć (RMON) SNMP trap Funkcja Ping Przycisk Reset Port konsoli RS-232 DB9 System redundantnego zasilania Slot na dodatkowy zasilacz 100~240V AC Aktywne zabezpieczenie przed awarią zasilania Zastosowanie Ostatnia mila w zastosowaniach FTTx VC-2400MR oferuje połączenie symetryczne 100/100Mbps na dystans do 300m. Dzięki interfejsowi SFP na 2 moduły mini-gbic 1000Base-SX/LX, zasięg sieci może zostać zwiększony do 550 metrów (światłowód Multi-mode) lub do 10/50/70/120 kilometrów (światłowód Single-mode). Zastosowanie różnych modułów SFP oraz WDM pozwala na zbudowanie sieci FTTH (Fiber to the Home), FTTC (Fiber to the Curb) lub FTTB (Fiber to the Building) w zależności od potrzeb. VC-2400MR jest doskonałym rozwiązaniem dla zastosowań FTTx (Fiber to the Building, Fiber to the Campus, Fiber to the Node), urządzenie obsługuje technologię VDSL2 z wykorzystaniem istniejących linii telefonicznych i rozwiązuje problem ostatniej mili od węzła sieci dostawcy usług internetowych do budynku użytkownika.

4 Zastosowania MTU / MDU PLANET VC-2400MR w połączeniu z konwerterami serii VC-23x VDSL2 to najlepsze rozwiązanie, aby szybko stworzyć sieć o wysokiej przepustowości z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury telefonicznej. Budowa sieci IP jest szybka i nie wymaga nowego okablowania. Dzięki przepustowości 100/100Mbps konwerter VC-234 umożliwia wprowadzenie sieciowych usług multimedialnych, takich jak VOD (Video on Demand), Voice over IP, wideo telefonia, IPTV, itd. VC-2400MR zapewnia wystarczającą przepustowość dla urządzeń triple play. Dane techniczne Model VC-2400MR Specyfikacja sprzętowa Interfejs VDSL 24 x VDSL2 RJ-21 (Telco-50) Porty 1000Mbps 2 x 10/100/1000Mbps RJ-45 Auto-negocjacja, Auto MDI/MDI-X Sloty SFP/mini-GBIC 2 x 1000Base-SX/LX/BX, współdzielone z portami 25~26 Port konsoli 1 x RS-232 szeregowy (DB9, 57600, N, 8, 1) Zabezpieczenie przed przepięciem 3KV Architektura przełącznika Store-and-Forward Matryca przełączająca 8.8Gbps / nie blokująca Przepustowość Tablica adresów 8K wpisów Bufor 512KB Maksymalna wielkość ramki 9KB Kontrola przepływu Back pressure dla Half-Duplex IEEE 802.3x Pause Frame dla Full-Duplex LED System: Power, SYS Status Alert: FAN 1, FAN 2, Power 1, Power 2 VDSL: VDSL Link/Sync. Gigabit Port: 1000 Link/Active, 100 Link/Active Przycisk reset < 5 sek: System reboot > 10 sek: Ustawienia fabryczne Wymiary (Sz. x Gł. x Wys.) 440 x 300 x 44 mm, 2U Waga 6.4kg Zasilanie AC: 100~240V AC, Hz DC: opcjonalny moduł zasilania DC Zużycie energii 130W / 404 BTU/godz. maks. Funkcje VDSL2 Standard VDSL2 ITU-T G oraz G

5 Band Plan Profile Kodowanie Wybieralny dla każdego portu Band plan A: - Profile 998, Annex A of G.993.1; dla połączeń symetrycznych Band plan B: - Profile 997, Annex B of G ; dla połączeń asymetrycznych 8a/b/c/d, 12a/b, 17a, and 30a dla pasm (Annex A, B and C) zgodnie z G VDSL-DMT Funkcje warstwy 2 Interfejs zarządzania Konfiguracja portów Gigabit Dublowanie portów Kontrola pasma VLAN Magistrala QoS IGMP Snooping Lista kontroli dostępu Bezpieczeństwo SNMP MIB Konsola, Telnet, Przeglądarka sieciowa, SSL, SNMPv1 / v2c / v3 Włączony/wyłączony Auto-negocjacja 10/100/1000Mbps full oraz half duplex kontrola przepływu włączona/wyłączona TX / RX / Obydwa 1 do 1 Limitowanie dla ruchu wychodzącego i przychodzącego Porty Gigabit: krok co 128Kbps Porty VDSL2: krok co 5Mbps IEEE 802.1Q Tag-based VLAN, do 256 grup VLAN, 4041 VLAN ID Port-based VLAN GVRP, do 128 dynamicznych grup VLAN Tunelowanie Q-in-Q Private VLAN Edge(PVE / Protected port) Statyczny Port Trunk IEEE 802.3ad LACP (Link Aggregation Control Protocol) Do 13 grup po 8 portów 4 kolejki priorytetów Klasyfikacja ruchu - Port p - pole DSCP/TOS VoIP QoS IGMP (v1/v2) Snooping, do 256 grup multicast IP-based warstwa 3 / 4 ACL Do 220 wpisów Zabezpieczenie portów Statyczny MAC, filtrowanie MAC, IP/MAC Binding RFC-1213 MIB-II RFC-2863 Interface MIB RFC-2665 EtherLike MIB RFC-1493 Bridge MIB RFC-2819 RMON MIB (Group 1, 2, 3,9) RFC-2737 Entity MIB RFC 5650 VDSL2 MIB Zgodność ze standardami Certyfikaty Standardy Okablowanie FCC Part 15 Class A, CE IEEE 802.3: 10Base-T IEEE 802.3u: 100Base-TX IEEE 802.3z: 1000Base- SX/LX IEEE 802.3ab: 1000Base-T IEEE 802.3x: Flow Control and Back pressure IEEE 802.3ad: Port trunk with LACP IEEE 802.1D: Spanning tree protocol IEEE 802.1s: Multiple Spanning tree protocol IEEE 802.1p: Class of service IEEE 802.1Q: VLAN tagging IEEE 802.1x: Port authentication network control ITU-T: G (VDSL) G G VDSL2 (Profile 30a Support), Annex A RFC 768: UDP RFC 793: TFTP RFC 791: IP RFC 792: ICMP RFC 2068: HTTP RFC 1112: IGMP version 1 RFC 2236: IGMP version 2 VDSL2: TP (AWG24 lub nowsze) do 1.4km 10/100Base-TX: 2-Pair UTP Cat.5, do 100m (328ft) 1000Base-T: 4-pair UTP Cat.5E, do 100m 1000Base-SX: 50/125µm oraz 62.5/125µm światłowód do 550m 1000Base-LX: 9/125µm światłowód do 10km 50/125µm oraz 62.5/125µm do 550m

6 Środowisko pracy Temperatura Wilgotność 0~40 stopni C 5~95% (bez kondensacji) Producent i dystrybutor zastrzegają sobie prawo do zmiany specyfikacji technicznej bez dodatkowej informacji. Wszelkie nazwy firmowe i znaki są chronione prawem i należą do ich właścicieli.

FGSD-1022 Zarządzalny przełącznik 8 portów 10/100Mbps + 2G TP / SFP Combo

FGSD-1022 Zarządzalny przełącznik 8 portów 10/100Mbps + 2G TP / SFP Combo FGSD-1022 Zarządzalny przełącznik 8 portów 10/100Mbps + 2G TP / SFP Combo Zarządzalny przełącznik warstwy 2 / 4 dla przedsiębiorstw i sieci uczelnianych PLANET FGSD-1022 jest w pełni zarządzalnym przełącznikiem

Bardziej szczegółowo

WGSW-50040 Zarządzalny przełącznik 50 portów Gigabit + 4 współdzielone sloty SFP

WGSW-50040 Zarządzalny przełącznik 50 portów Gigabit + 4 współdzielone sloty SFP WGSW-50040 Zarządzalny przełącznik 50 portów Gigabit + 4 współdzielone sloty SFP Rozwiązanie klasy telecom dla sieci szkieletowych w przedsiębiorstwach oraz centrów danych PLANET WGSW-50040 jest montowalnym

Bardziej szczegółowo

SGSW-2840P4 Zarządzalny przełącznik PoE 380 Watt - 24 porty 10/100Mbps + 4 współdzielone porty TP/SFP

SGSW-2840P4 Zarządzalny przełącznik PoE 380 Watt - 24 porty 10/100Mbps + 4 współdzielone porty TP/SFP SGSW-2840P4 Zarządzalny przełącznik PoE 380 Watt - 24 porty 10/100Mbps + 4 współdzielone porty TP/SFP Zarządzalny przełącznik ze scentralizowanym zasilaniem PoE dla przedsiębiorstw i sieci uczelnianych

Bardziej szczegółowo

GSD-802PS 8 portowy przełącznik 10/100/1000Mbps z 2 współdzielonymi slotami SFP z obsługą PoE

GSD-802PS 8 portowy przełącznik 10/100/1000Mbps z 2 współdzielonymi slotami SFP z obsługą PoE GSD-802PS 8 portowy przełącznik 10/100/1000Mbps z 2 współdzielonymi slotami SFP z obsługą PoE Wysokowydajny przełącznik Power over Ethernet Gigabit Ethernet Oszczędność, elastyczność i wysoka przepustowość

Bardziej szczegółowo

SGSW-24240R Zarządzalny przełącznik 24 sloty 100/1000Mbps SFP + 8 współdzielonych portów Gigabit TP

SGSW-24240R Zarządzalny przełącznik 24 sloty 100/1000Mbps SFP + 8 współdzielonych portów Gigabit TP SGSW-24240R Zarządzalny przełącznik 24 sloty 100/1000Mbps SFP + 8 współdzielonych portów Gigabit TP Światłowodowe połączenia na duże odległości Zastosowania sieciowe FTTx są obecnie coraz bardziej powszechne

Bardziej szczegółowo

WGSD-10020HP Zarządzalny przełącznik 8 portów 10/100/1000Mbps + 2 złącza 100/1000X SFP z obsługą PoE 802.3at

WGSD-10020HP Zarządzalny przełącznik 8 portów 10/100/1000Mbps + 2 złącza 100/1000X SFP z obsługą PoE 802.3at WGSD-10020HP Zarządzalny przełącznik 8 portów 10/100/1000Mbps + 2 złącza 100/1000X SFP z obsługą PoE 802.3at Scentralizowane zarządzanie zasilaniem Power over Gigabit Ethernet PLANET WGSD-10020HP to zarządzalny

Bardziej szczegółowo

PLANET SGSW-24040P4 Switch 24 ports Gigabit +4p SFP

PLANET SGSW-24040P4 Switch 24 ports Gigabit +4p SFP PLANET SGSW-24040P4 Switch 24 ports Gigabit +4p SFP Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: SGSW-24040P4 Liczba portów 1000 Mbps: 24 szt. Porty mini-gbic: 4 Porty SFP współdzielone z portami Ethernet

Bardziej szczegółowo

XGS3-42000R 4-slotowy modularny przełącznik L3 IPv6/IPv4

XGS3-42000R 4-slotowy modularny przełącznik L3 IPv6/IPv4 XGS3-42000R 4-slotowy modularny przełącznik L3 IPv6/IPv4 PLANET XGS3-42000R to przełącznik zaprojektowany dla dużych sieci w przedsiębiorstwach, kampusach, centrach danych, i nadaje się wszędzie tam gdzie

Bardziej szczegółowo

Porty przełącznika: 8 lub więcej portów typu 10/100/1000Base-T 2 lub więcej porty SFP Gigabit Ethernet (obsługujące również moduły SFP Fast Ethernet)

Porty przełącznika: 8 lub więcej portów typu 10/100/1000Base-T 2 lub więcej porty SFP Gigabit Ethernet (obsługujące również moduły SFP Fast Ethernet) Specyfikacja techniczna zamówienia 1. Zestawienie przełączników Lp. Typ przełącznika Ilość 1 Przełącznik dostępowy z portami SFP GigabitEthernet 30 szt. 2 Przełącznik dostępowy PoE Gigabit Ethernet 3 szt.

Bardziej szczegółowo

Obsługa protokołów RIP v1/v2 (RIPng dla IPv6), OSPF v2 oraz v3 (dla IPv6), BGP4 oraz BGP 4+ (dla IPv6)

Obsługa protokołów RIP v1/v2 (RIPng dla IPv6), OSPF v2 oraz v3 (dla IPv6), BGP4 oraz BGP 4+ (dla IPv6) Załącznik V do siwz CZĘŚĆ V ZAMÓWIENIA Urządzenie 1. Dostawa switch a 24 portowego przełącznika Ethernet warstwy (trzeciej) L3 stack owalnego do szafy rack 19 z obsługą IPv6 i zarządzaniem po protokole

Bardziej szczegółowo

VC-202A Konwerter Ethernet over VDSL2 Coaxial

VC-202A Konwerter Ethernet over VDSL2 Coaxial VC-202A Konwerter Ethernet over VDSL2 Coaxial Konwerter VC-202A jest wysokowydajnym urządzeniem Ethernet-over-Coaxial konwertującym sygnały pomiędzy skrętką (UTP) oraz współosiowym kablem coaxial. Ta technologia

Bardziej szczegółowo

WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA SIECI LAN W INFRASTRUKTURZE POCZTY POLSKIEJ

WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA SIECI LAN W INFRASTRUKTURZE POCZTY POLSKIEJ WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA SIECI LAN W INFRASTRUKTURZE POCZTY POLSKIEJ Wersja dokumentu 1.0 Data 06.03.2014 Spis treści 1.Wymagania odnośnie sprzętu...3 2.Szczegółowa specyfikacja przełączników...4 2.1.Przełącznik

Bardziej szczegółowo

GS1910-24HP. 24-portowy zarządzalny przełącznik. Opis produktu. Charakterystyka produktu

GS1910-24HP. 24-portowy zarządzalny przełącznik. Opis produktu. Charakterystyka produktu Opis produktu Przełącznik GS1910-24 to inteligentny przełącznik zarządzalny który umożliwia maksymalną przepustowość i spełnia rosnące wymagania sieciowe małych i średnich przedsiębiorstw (SMB). Urządzenia

Bardziej szczegółowo

HYPERION-302-3 HYPERION-302-3

HYPERION-302-3 HYPERION-302-3 HYPERION-302-3 10-portowy przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet 8x 100/1000Mbit/s SFP + 2x 10/100/1000Mbit/s RJ45 + RS232/485 + współpraca z modemem GPRS + interfejs 1-wire + cyfrowe wejście + wyjścia

Bardziej szczegółowo

Nowości od Planet. HeXeN, 06 luty 2008, 09:57

Nowości od Planet. HeXeN, 06 luty 2008, 09:57 Nowości od Planet HeXeN, 06 luty 2008, 09:57 GSD-802S 8 portowy przełącznik 10/100/1000Mbps z 2 współdzielonymi slotami SFP. Oszczędność/ Obudowa desktop / Wysoka przepustowość / Obsługa światłowodów/

Bardziej szczegółowo

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015 MONITORING IP > akcesoria IP > Model : - Producent : TP-LINK 24 porty PoE+ zgodne ze standardami 802.3at/af, maksymalna moc całkowita podłączonych urządzeń do 180W Funkcje zabezpieczające ruch sieciowy

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE 1052 / EE 1054 Przełączniki Ethernet z serii Metro Access Rodzina przełączników Edge-corE EE 1052 / EE 1054 Metro Access jest zoptymalizowana w celu dostarczania providerom usług takiego sprzętu, który

Bardziej szczegółowo

Rodzina 10/11-portowych przemysłowych przełączników Gigabit Ethernet

Rodzina 10/11-portowych przemysłowych przełączników Gigabit Ethernet HYPERION-300 Rodzina 10/11-portowych przemysłowych przełączników Gigabit Ethernet HYPERION-300 Przemysłowy przełącznik posiadający 2x 10/100/1000 Mbit/s RJ45,8x 100/1000Mbit/s SFP lub 8x 10/100/1000 Mbit/s

Bardziej szczegółowo

IVC-2004PT Przemysłowy Ethernet Extender 4 porty 10/100Base-TX z PoE + 1 port BNC / RJ-11

IVC-2004PT Przemysłowy Ethernet Extender 4 porty 10/100Base-TX z PoE + 1 port BNC / RJ-11 IVC-2004PT Przemysłowy Ethernet Extender 4 porty 10/100Base-TX z PoE + 1 port BNC / RJ-11 PLANET IVC-2004PT to przemysłowy Ethernet Extender z obsługą PoE posiadający trzy zasadnicze cechy: Zwiększa zasięg

Bardziej szczegółowo

GS2200-8HP. Korporacyjny przełącznik LAN. Opis produktu

GS2200-8HP. Korporacyjny przełącznik LAN. Opis produktu Opis produktu Opis produktu 8 portów 10/100/1000Mbps + 2 porty combo 10/100/1000Mbps (RJ45/SFP), 8 portów PoE (802.3af) wydajność 180W, VLAN, QoS, IGMP snooping, GVRP, zarządzanie pasmem, agregacja poł.,

Bardziej szczegółowo

Wykonanie Systemu Monitoringu Stadionu Sportowego ARENA w Żaganiu przy ulicy Kochanowskiego na działce ewid. Nr 1844/68

Wykonanie Systemu Monitoringu Stadionu Sportowego ARENA w Żaganiu przy ulicy Kochanowskiego na działce ewid. Nr 1844/68 PYTANIA I ODPOWIEDZI do Zamówienia publicznego o wartości szacunkowej poniżej kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 PZP, prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego, na

Bardziej szczegółowo

PRZEDMIAR ROBÓT ROZBUDORWA SIECI LOGICZNEJ

PRZEDMIAR ROBÓT ROZBUDORWA SIECI LOGICZNEJ PRZEDMIAR ROBÓT ROZBUDORWA SIECI LOGICZNEJ Nazwa robót budowlanych Obiekt: Nazwa i adres zamawiającego Wykonanie rozbudowy sieci logicznej 45-068 Opole Ul. 1 Maja 6 Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział

Bardziej szczegółowo

WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA SIECI LAN W INFRASTRUKTURZE POCZTY POLSKIEJ

WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA SIECI LAN W INFRASTRUKTURZE POCZTY POLSKIEJ WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA SIECI LAN W INFRASTRUKTURZE POCZTY POLSKIEJ Wersja dokumentu 1.0 Spis treści 1.Przedmiot dokumentacji... 2.Wymagania odnośnie sprzętu... 3.Podłączenie fizyczne urządzeń końcowych....

Bardziej szczegółowo

1. Przełącznik do węzła głównego, 48-portowy, gigabitowy 2 szt.

1. Przełącznik do węzła głównego, 48-portowy, gigabitowy 2 szt. Załącznik nr 3 do SIWZ ZADANIE NR 3 L. p. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA WYMAGANIA MINIMALNE 1. Przełącznik do węzła głównego, 48-portowy, gigabitowy 2 szt. Parametr Wymagania minimalne Parametry sprzętu oferowanego

Bardziej szczegółowo

WYMAGANIA TECHNICZNE. Oferowany model *.. Producent *..

WYMAGANIA TECHNICZNE. Oferowany model *.. Producent *.. WYMAGANIA TECHNICZNE Załącznik nr 1 do umowy nr z dnia Lp. CZĘŚĆ II PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA I. Przełącznik sieciowy 48 portów Liczba sztuk: 2 Oferowany model *.. Producent *.. Opis wymagań minimalnych Parametry

Bardziej szczegółowo

Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do Fiber Dual-speed z obsługą Power over Ethernet Plus

Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do Fiber Dual-speed z obsługą Power over Ethernet Plus Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do Fiber Dual-speed z obsługą Power over Ethernet Plus Seria KGC-320-HP Cechy kluczowe: ź Konwersja sygnału miedzianego o potrujnej prędkości 10/100/1000Mbps

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE 1051 Przełącznik L2/L4 Metro Access Przełącznik EE 1051 firmy Edge-Core wyposażony jest w obudowę 1U składającą się z 24 portów 100Base- BX (wbudowane porty światłowodowe WDM, jednowłoknowe), 2 porty

Bardziej szczegółowo

POE-2400G oraz POE-1200G od Planet. HeXeN, 24 styczeń 2010, 15:12

POE-2400G oraz POE-1200G od Planet. HeXeN, 24 styczeń 2010, 15:12 POE-2400G oraz POE-1200G od Planet HeXeN, 24 styczeń 2010, 15:12 24 portowy mieszacz Gigabit PoE IEEE 802.3af Łatwa i szybka budowa sieci Gigabit PoE PLANET POE-2400G to 12 portowy zarządzalny mieszacz

Bardziej szczegółowo

Linia 2004/04. Info HIRSCHMANN

Linia 2004/04. Info HIRSCHMANN Witam, oto InfoLinia, dotycząca produktów Hirschmanna. InfoLinia ma za zadanie dostarczać najbardziej aktualnych informacji o produktach Hirschmann Electronics GmbH, Oddziału Automatyka i Systemy Sieciowe.

Bardziej szczegółowo

PARAMETRY TECHNICZNE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

PARAMETRY TECHNICZNE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Sprawa Nr RAP.272.44. 2013 Załącznik nr 6 do SIWZ (nazwa i adres Wykonawcy) PARAMETRY TECHNICZNE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Modernizacja urządzeń aktywnych sieci komputerowej kampusu Plac Grunwaldzki Uniwersytetu

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 do SIWZ Załącznik nr 1 do umowy OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Przełącznik sieciowy - typ 1. (1 sztuka) Lp. 1 2 3 Minimalne wymagane parametry techniczne Zamawiającego Przełącznik w metalowej

Bardziej szczegółowo

Pytania od pierwszego z Wykonawców

Pytania od pierwszego z Wykonawców Wykonawcy Wrocław, 8.03.2012 r. WZP.271.1.8.2012 ZP/PN/11/WBZ/20,21/867,910/2012 Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na zadanie pn.:

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. 1. Przełącznik dostępowy 24 x 1Gbps PoE+ - 3 szt

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. 1. Przełącznik dostępowy 24 x 1Gbps PoE+ - 3 szt SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Przełącznik dostępowy 24 x 1Gbps PoE+ - 3 szt Parametry minimalne: 1) Konstrukcja zamknięta. Montaż w stelażu RACK 19, wysokość 1U 2) 24 porty Gigabit Ethernet

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 6 do SIWZ

Załącznik nr 6 do SIWZ Załącznik nr 6 do SIWZ Pieczęć firmowa Wykonawcy PARAMETRY TECHNICZNE I EKSPLOATACYJNE 1. Przełącznik dostępowy 48 port Model, wyposażenie (P/N producenta): Producent: Kraj produkcji: Lp. Parametr Wymagany

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA. Ja (My), niŝej podpisany (ni)... działając w imieniu i na rzecz :... (pełna nazwa wykonawcy)... (adres siedziby wykonawcy)

INFORMACJA. Ja (My), niŝej podpisany (ni)... działając w imieniu i na rzecz :... (pełna nazwa wykonawcy)... (adres siedziby wykonawcy) Załącznik nr 6 do SIWZ... ( pieczęć wykonawcy) INFORMACJA Ja (My), niŝej podpisany (ni)... działając w imieniu i na rzecz :... (pełna nazwa wykonawcy)... (adres siedziby wykonawcy) w odpowiedzi na ogłoszenie

Bardziej szczegółowo

I. Rozbudowa istniejącej infrastruktury Zamawiającego o przełączniki sieciowe spełniające poniższe minimalne wymagania - szt. 5

I. Rozbudowa istniejącej infrastruktury Zamawiającego o przełączniki sieciowe spełniające poniższe minimalne wymagania - szt. 5 Załącznik nr 1 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest: I. Rozbudowa istniejącej infrastruktury Zamawiającego o przełączniki sieciowe spełniające poniższe minimalne wymagania - szt.

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE 1042 Przełącznik L2/4 Fast Ethernet z IP Stackingiem oraz z pasywnym chłodzeniem Edge-corE EE 1042 jest przełącznikiem Fast Ethernet warstwy 2/4 wyposażonym w 52 porty: 48 portów 100Base-FX oraz 4 porty

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA LP NAZWA ASORTYMENTU (minimalne wymagania) ILOŚĆ PARAMETRY SPRZETU PROPONOWANEGO PRZEZ OFERENTA PRODUCENT, MODEL CENA JEDNOSTKOWA NETTO WARTOŚĆ NETTO ( 3 x 6) 1 2 3 4 5 6 7 1

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWE OKREŚLENIE Przełączniki sieciowe

SZCZEGÓŁOWE OKREŚLENIE Przełączniki sieciowe Załącznik nr 7 do specyfikacji BPM.ZZP.271.479.2012 SZCZEGÓŁOWE OKREŚLENIE Przełączniki sieciowe Sprzęt musi być zgodny, równowaŝny lub o wyŝszych parametrach technicznych z wymaganiami określonymi poniŝej:

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA nr postępowania: BU/2013/KW/8 Załącznik nr 4a do SIWZ. Pieczęć Wykonawcy strona z ogólnej liczby stron OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Dostawa, instalacja i konfiguracja sprzętu sieciowego oraz systemu zabezpieczeń

Bardziej szczegółowo

Konwerter Ethernet over VDSL2 VC-201 / VC-202. Instrukcja Obsługi

Konwerter Ethernet over VDSL2 VC-201 / VC-202. Instrukcja Obsługi Konwerter Ethernet over VDSL2 VC-201 / VC-202 Instrukcja Obsługi ! Środki bezpieczeństwa! Przed włączeniem urządzenia do prądu proszę przeczytać informacje dotyczące bezpieczeństwa użytkowania. Źródło

Bardziej szczegółowo

Przełączniki sieciowe HP2930 lub spełniające poniższe wymagania 4 sztuki

Przełączniki sieciowe HP2930 lub spełniające poniższe wymagania 4 sztuki Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego na dostawę i wdrożenie urządzeń sieciowych wraz z licencją na oprogramowanie. Wymagania ogólne: Zamawiający wymaga aby: 1. Wszystkie dostarczone urządzenia muszą

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1b do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia dla części II

Załącznik nr 1b do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia dla części II Załącznik nr 1b do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia dla części II PRZEŁĄCZNIK SIECIOWY szt.1 Rozbudowa istniejącej infrastruktury Zamawiającego o przełączniki sieciowe spełniające poniższe wymagania minimalne:

Bardziej szczegółowo

EE-2050-P Brzegowy Gigabitowy przełącznik L2 Web Smart z PoE Plus. Aktywne Rozwiązania Sieciowe

EE-2050-P Brzegowy Gigabitowy przełącznik L2 Web Smart z PoE Plus. Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE-2050-P Brzegowy Gigabitowy przełącznik L2 Web Smart z PoE Plus EE-2050-P jest nowym 50-portowym Gigabitowym przełącznikiem dostarczającym 48 portów RJ-45 10/100/1000 PoE/PoE+ oraz 2 sloty SFP wspierające

Bardziej szczegółowo

Wydajne rozwiązanie GEPON dla sieci FTTx najlepszy wybór dla instalacji Triple Play

Wydajne rozwiązanie GEPON dla sieci FTTx najlepszy wybór dla instalacji Triple Play Wydajne rozwiązanie GE dla sieci FTTx najlepszy wybór dla instalacji Triple Play EP-103 EP-402V GE SFU GE 11n Wi-Fi IPTV Internet Gry online VoIP przez Wi-Fi 48 WWW.PLAET.PL Rozwiązanie Planet Last Mile

Bardziej szczegółowo

Niniejszy załącznik zawiera opis techniczny oferowanego przedmiotu zamówienia.

Niniejszy załącznik zawiera opis techniczny oferowanego przedmiotu zamówienia. Numer sprawy: DGA/08/10 Załącznik nr 2 do formularza oferty Przedmiot zamówienia: wyłonienie wykonawcy w zakresie zakupu i dostawy sprzętu sieciowego dla Instytutu Łączności Państwowego Instytutu Badawczego

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE-4252 / EE-4252-P Przełączniki L2 Gigabit Ethernet EE-4252 i EE-4252-P to wysokowydajne przełączniki Gigabit Ethernet Layer 2 z 48 portami 10/100/1000Base-T i 4 portami SFP (Small Form Factor Pluggable).

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ III SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Modernizacja infrastruktury sieciowej Projekt dotyczy dostawy jednego przełącznika ethernetowego rdzeniowego oraz trzech przełączników dostępowych. Poniżej została

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe. Rzeszów,

Zapytanie ofertowe. Rzeszów, Zapytanie ofertowe W związku z realizacją przedsięwzięcia Modernizacja infrastruktury informatycznej do komunikacji ze studentami w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie współfinansowanego

Bardziej szczegółowo

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015 MONITORING IP > akcesoria IP > Model : - Producent : TP-LINK Funkcje zabezpieczające ruch sieciowy: wiązanie adresów IP-MAC-Port-VID, listy ACL, Port Security, ochrona przed atakami DoS, Storm Control,

Bardziej szczegółowo

CIOR 6/117/09. Właściwość Parametry wymagane Model, typ oraz parametry sprzętu oferowanego przez Wykonawcę 1 2 3 Nazwa producenta, model wyceniony

CIOR 6/117/09. Właściwość Parametry wymagane Model, typ oraz parametry sprzętu oferowanego przez Wykonawcę 1 2 3 Nazwa producenta, model wyceniony Wymagania techniczne - Część 3 AP - Access Point Standard 802.11b/g/n Częstotliwość 2,4-2,483 GHz ilość portów LAN 10/100 4 Ilość anten 3 Konfiguracja przez WWW tak Obsługa VPN tak Szyfrowanie WEP, WPA,

Bardziej szczegółowo

PROJEKT ROZBUDOWY SIECI LOGICZNEJ ANR Oddział Terenowy w Opolu

PROJEKT ROZBUDOWY SIECI LOGICZNEJ ANR Oddział Terenowy w Opolu PROJEKT ROZBUDOWY SIECI LOGICZNEJ ANR Oddział Terenowy w Opolu Nazwa robót budowlanych Obiekt: Nazwa i adres zamawiającego Wykonanie rozbudowy sieci logicznej 45-068 Opole Ul. 1 Maja 6 Agencja Nieruchomości

Bardziej szczegółowo

SIWZ FORMULARZ OFEROWANYCH PARAMETRÓW TECHNICZNYCH

SIWZ FORMULARZ OFEROWANYCH PARAMETRÓW TECHNICZNYCH Zamówienie w Części 6 jest realizowane w ramach projektu pn.: "Centrum Transferu Wiedzy KUL" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013, Osi Priorytetowej VIII:

Bardziej szczegółowo

RAZEM brutto (poz. 1+2). (kwotę należy przenieść do formularza oferty)

RAZEM brutto (poz. 1+2). (kwotę należy przenieść do formularza oferty) Załącznik Nr 1 do formularza Oferty Nr postępowania: ZP/M-15/15 Wykaz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia. Lp. Nazwa komponentu Cena brutto za 1 sztukę Ilość sztuk Brutto RAZEM 1. Przełączniki sieciowe

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do 1000Base-X Gigabit Seria KGC-310M

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do 1000Base-X Gigabit Seria KGC-310M Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do 1000Base-X Gigabit Seria KGC-310M Cechy kluczowe: Konwersja sygnału z kabla miedzianego o potrójnej prędkości 10/100/1000 Mb/s do kabla światłowodowego

Bardziej szczegółowo

Przemysłowe przełączniki zarządzane L2 10-portowe Gigabit Ethernet 2 slotami SFP oraz 4 portami PoE+ Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Przemysłowe przełączniki zarządzane L2 10-portowe Gigabit Ethernet 2 slotami SFP oraz 4 portami PoE+ Aktywne Rozwiązania Sieciowe Przemysłowe przełączniki zarządzane L2 10-portowe Gigabit Ethernet 2 slotami SFP oraz 4 portami PoE+ Seria KGS-1060, KGS-1060-HP Cechy kluczowe: ź Obsługa 8 portów RJ45 10/100/1000Mb/s oraz dwóch slotów

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE-42xx-x (EE-4212, EE-4212-P, EE-4228, EE-4228-P) Samodzielne przełączniki L2 Gigabit Ethernet Seria Edge-Core EE-42xx-x to wysokowydajne przełączniki Gigabit Ethernet Layer 2 z 12 lub z 28 portami Gigabit

Bardziej szczegółowo

Features: Specyfikacja:

Features: Specyfikacja: Router bezprzewodowy dwuzakresowy AC1200 300 Mb/s Wireless N (2.4 GHz) + 867 Mb/s Wireless AC (5 GHz), 2T2R MIMO, QoS, 4-Port Gigabit LAN Switch Part No.: 525480 Features: Stwórz bezprzewodowa sieć dwuzakresową

Bardziej szczegółowo

CZĘŚĆ IV ZAMÓWIENIA OBLIGATORYJNE WYMAGANIA TECHNICZNE

CZĘŚĆ IV ZAMÓWIENIA OBLIGATORYJNE WYMAGANIA TECHNICZNE Załącznik nr 1 do umowy nr z dnia CZĘŚĆ IV ZAMÓWIENIA OBLIGATORYJNE WYMAGANIA TECHNICZNE Router/Firewall: szt. 6 Oferowany model *... Producent *... L.p. 1. Obudowa obudowa o wysokości maksymalnie 1U dedykowana

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Część I dostawa urządzeń UTM, Routera i Przełączników sieciowych

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Część I dostawa urządzeń UTM, Routera i Przełączników sieciowych ... /pieczęć Wykonawcy/ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Część I dostawa urządzeń UTM, Routera i Przełączników sieciowych L.p. Wymagane parametry Informacja o spełnieniu lub nie spełnieniu wymaganego parametru.

Bardziej szczegółowo

EE 1200 / EE 1205 24-, 48-portowy stakowalny przełącznik zarządzalny Gigabit L3 Ethernet z 4 gniazdami combo SFP. Aktywne Rozwiązania Sieciowe

EE 1200 / EE 1205 24-, 48-portowy stakowalny przełącznik zarządzalny Gigabit L3 Ethernet z 4 gniazdami combo SFP. Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE 1200 / EE 1205 24-, 48-portowy stakowalny przełącznik zarządzalny Gigabit L3 Ethernet z 4 gniazdami combo SFP Seria Edge-corE EE 120x obejmuje stakowalne przełączniki rutujące Gigabit Ethernet wyposażone

Bardziej szczegółowo

GOZ-353-2210-7-13/12 Warszawa, dnia 13 lipca 2012 r.

GOZ-353-2210-7-13/12 Warszawa, dnia 13 lipca 2012 r. GOZ-353-2210-7-13/12 Warszawa, dnia 13 lipca 2012 r. Wykonawcy wg rozdzielnika Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę switchy dla PIP Zamawiający zgodnie z art. 38 ust. 1

Bardziej szczegółowo

1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest: ZADANIE 3. PRZEŁĄCZNIKI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest: ZADANIE 3. PRZEŁĄCZNIKI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest: ZADANIE 3. PRZEŁĄCZNIKI Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia CPV 32420000-3 Urządzenia sieciowe Opis: Zamówienie obejmuje dostawę

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Numer sprawy: DGA/34/10 Załącznik A do SIWZ Przedmiot zamówienia: dostawa urządzeń sieciowych, szaf serwerowych oraz okablowania dla Instytutu Łączności Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie w ramach

Bardziej szczegółowo

Switch zarządzalny TP-LINK TL-SG3210 8xGE 2xSFP RACK

Switch zarządzalny TP-LINK TL-SG3210 8xGE 2xSFP RACK Switch zarządzalny TP-LINK TL-SG3210 8xGE 2xSFP RACK Gwarancja - 24 miesiące Widok z przodu Widok z tyłu Akcesoria będące w komplecie Urządzenie TP-LINK TL-SG3210 JetStream to zarządzalny przełącznik L2

Bardziej szczegółowo

VLAN 450 ( 2.4 + 1300 ( 5 27.5 525787 1.3 (5 450 (2.4 (2,4 5 32 SSID:

VLAN 450 ( 2.4 + 1300 ( 5 27.5 525787 1.3 (5 450 (2.4 (2,4 5 32 SSID: Access Point Dwuzakresowy o Dużej Mocy Gigabit PoE AC1750 450 Mb/s Wireless N ( 2.4 GHz) + 1300 Mb/s Wireless AC ( 5 GHz), WDS, Izolacja Klientów Bezprzewodowych, 27.5 dbm, Mocowanie ścienne Part No.:

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ OFEROWANYCH PARAMETRÓW TECHNICZNYCH Część 2 dostawa przełączników sieciowych (stawka Vat 0%)

FORMULARZ OFEROWANYCH PARAMETRÓW TECHNICZNYCH Część 2 dostawa przełączników sieciowych (stawka Vat 0%) Zamówienie realizowane w ramach projektu "Budowa i wyposażenie Interdyscyplinarnego Centrum Badań Naukowych KUL" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej na podstawie umowy o dofinansowanie z dnia

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1 do SIWZ

Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1 do SIWZ Przedmiotem zamówienia jest: I. Rozbudowa istniejącej infrastruktury Zamawiającego o przełącznik sieciowy spełniający poniższe wymagania minimalne szt.

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE 1200 / EE 1205 24-, 48-portowy stakowalny przełącznik zarządzalny Gigabit L3 Ethernet z 4 gniazdami combo SFP Seria Edge-corE EE 120x obejmuje stakowalne przełączniki rutujące Gigabit Ethernet wyposażone

Bardziej szczegółowo

SIWZ na wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy sprzętu komputerowego dla jednostek UJ. Nr sprawy: CRZP/UJ/677,683/2014

SIWZ na wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy sprzętu komputerowego dla jednostek UJ. Nr sprawy: CRZP/UJ/677,683/2014 DZIAŁ ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO ul. Gołębia 6/2, 31-007 Kraków tel. +4812-432-44-50, fax +4812-432-44-51 lub +4812-663-39-14; e-mail: bzp@uj.edu.pl www.uj.edu.pl http://przetargi.adm.uj.edu.pl/ogloszenia.php

Bardziej szczegółowo

Celem zamówienia jest modernizacja sieci komputerowej Urzędu Miejskiego w Gliwicach eliminująca pojedyncze punkty awarii.

Celem zamówienia jest modernizacja sieci komputerowej Urzędu Miejskiego w Gliwicach eliminująca pojedyncze punkty awarii. Załącznik nr 5 SIWZ oznaczenie sprawy: IN.2710.5.2012 Opis przedmiotu zamówienia Celem zamówienia jest modernizacja sieci komputerowej Urzędu Miejskiego w Gliwicach eliminująca pojedyncze punkty awarii.

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZADANIE NR 3 DOSTAWA PRZEŁĄCZNIKÓW SIECIOWYCH

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZADANIE NR 3 DOSTAWA PRZEŁĄCZNIKÓW SIECIOWYCH OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZADANIE NR 3 DOSTAWA PRZEŁĄCZNIKÓW SIECIOWYCH I. Informacje ogólne 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz konfiguracja przełączników sieciowych na potrzeby Powiatowego Urzędu

Bardziej szczegółowo

HYPERION-300. Szybkość transmisji. Interfejsy kontrolno-pomiarowe. Redundancja połączeń

HYPERION-300. Szybkość transmisji. Interfejsy kontrolno-pomiarowe. Redundancja połączeń 10 - portowy zarządzalny przemysłowy przełącznik GigaEthernet 2/8x 100M/1000M/2.5G SFP 8/2x 10M/100M/1G RJ45 PoE PoE++ Interfejsy pomiarowe Przemysłowy przełącznik posiadający 2/8x RJ45 10/100/1000, 8/2x

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 6 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest dostawa niżej opisanych urządzeń o parametrach technicznych i funkcjonalnych niegorszych niż wyspecyfikowane. Przedmiot zamówienia

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. CZĘŚĆ NR 2: Dostawa systemów sterowania i kontroli wraz z akcesoriami sieciowymi

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. CZĘŚĆ NR 2: Dostawa systemów sterowania i kontroli wraz z akcesoriami sieciowymi OR.272.13.2017 www.powiat.turek.pl P O W I A T T U R E C K I Powiat Innowacji i Nowoczesnych Technologii Załącznik nr 2 do SIWZ Dostawa sprzętu komputerowego i systemów sterowania i kontroli wraz z akcesoriami

Bardziej szczegółowo

EE 1040 V2 / EE 1040 V2-DC L2 Szybkie, samodzielne przełączniki Fast Ethernet. Aktywne Rozwiązania Sieciowe

EE 1040 V2 / EE 1040 V2-DC L2 Szybkie, samodzielne przełączniki Fast Ethernet. Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE 1040 V2 / EE 1040 V2-DC L2 Szybkie, samodzielne przełączniki Fast Ethernet Edge-Core EE 1040 V2 / EE 1040 V2-DC to szybkie przełączniki Fast Ethernet Layer 2/4, wyposażone w 28 portów; 24 porty 100BASE-TX

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. SWITCH ZARZĄDZALNY 16x 10/100 RJ-45 1 SLOT DEDYKOWANY REPOTEC

INSTRUKCJA OBSŁUGI. SWITCH ZARZĄDZALNY 16x 10/100 RJ-45 1 SLOT DEDYKOWANY REPOTEC INSTRUKCJA OBSŁUGI SWITCH ZARZĄDZALNY 16x 10/100 RJ-45 1 SLOT DEDYKOWANY REPOTEC RP-1601I #05151 wersja 1.0 Wstęp Inteligentny przełącznik RP-1601I jest zarządzalnym, wysoko wydajnym urządzeniem sieciowym

Bardziej szczegółowo

Projekt WiMax Strona 1 z 7

Projekt WiMax Strona 1 z 7 Projekt WiMax Strona 1 z 7 Część 7 Wytyczne dotyczące sprzętu i oprogramowania dla Projektu budowlanego szerokopasmowej sieci miejskiej w oparciu o technologię WiMax dla Urzędu Miasta Katowice Szerokopasmowy

Bardziej szczegółowo

Załącznik VI do siwz CZĘŚĆ VI ZAMÓWIENIA

Załącznik VI do siwz CZĘŚĆ VI ZAMÓWIENIA Załącznik VI do siwz CZĘŚĆ VI ZAMÓWIENIA DOSTAWA SPRZĘTU INFRASTRUKTURY DOSTĘPOWEJ GDAŃSK 2015 1. Zasilacz buforowy. Liczba sztuk 25. Zasilacz buforowy przeznaczony do nieprzerwanego zasilania urządzeń

Bardziej szczegółowo

Aktywne rozwiązania sieciowe

Aktywne rozwiązania sieciowe Przełączniki Edge-Core Networks serii ECS-21xx-xxx Warstwa L2 Gigabit Ethernet Przełączniki ECS-21xx-xxx to wysokowydajne przełączniki Gigabit Ethernet warstwy L2, posiadające 10, 26, 28 lub 52 porty 10/100/1000

Bardziej szczegółowo

Multiplekser Gigabit TDM MICROSENS Wprowadzenie Gigabit TDM firmy MICROSENS jest optycznym multiplekserem z podziałem czasowym umożliwiającym jednoczesną transmisję głosu i danych. Transmisja może odbywać

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Załącznik A do SIWZ CRZP/UJ/545/2014 Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa sieci komputerowej w budynku Wydziału Fizyki Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ przy ul. St. Łojasiewicza

Bardziej szczegółowo

Przełącznik sieciowy (2 szt.) spełniający przedstawione poniżej warunki techniczne

Przełącznik sieciowy (2 szt.) spełniający przedstawione poniżej warunki techniczne Przełącznik sieciowy (2 szt.) spełniający przedstawione poniżej warunki techniczne 1. Posiadający co najmniej : 24 porty 100/1000BaseX SFP (4 combo) 8 portów 10/100/1000BaseT RJ45 (4 combo) 4 porty 10GBaseX

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI 8 PORTOWY PRZEŁĄCZNIK FAST ETHERNET Z PORTEM 10/100/1000 RJ-45, SLOTEM SFP REPOTEC

INSTRUKCJA OBSŁUGI 8 PORTOWY PRZEŁĄCZNIK FAST ETHERNET Z PORTEM 10/100/1000 RJ-45, SLOTEM SFP REPOTEC INSTRUKCJA OBSŁUGI 8 PORTOWY PRZEŁĄCZNIK FAST ETHERNET Z PORTEM 10/100/1000 RJ-45, SLOTEM SFP REPOTEC RP-G0802I Wstęp Przełącznik RP-G0802I jest przeznaczony głównie dla małych i średnich sieci LAN. Funkcja

Bardziej szczegółowo

DBA-2/240-25/2013 Wszyscy uczestnicy postępowania

DBA-2/240-25/2013 Wszyscy uczestnicy postępowania Monika Bronkau Ługowska Dyrektor Generalny Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów Warszawa, 10 maja 2013 r. DBA-2/240-25/2013 Wszyscy uczestnicy postępowania W nawiązaniu do prowadzonego postępowania

Bardziej szczegółowo

EE 1228 Przełącznik L2/L3/L4 Gigabit Metro Ethernet. Aktywne Rozwiązania Sieciowe

EE 1228 Przełącznik L2/L3/L4 Gigabit Metro Ethernet. Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE 1228 Przełącznik L2/L3/L4 Gigabit Metro Ethernet Edge-Core EE 1228 to samodzielny, przełącznik trasujący L2/L3/L4 Gigabit Metro Ethernet z 24 wejściami 1000BASE-X SFP, dwoma wejściami 10G XFP typu uplink

Bardziej szczegółowo

1. Serwer dla Filii WUP (3 szt.)

1. Serwer dla Filii WUP (3 szt.) Załącznik nr 1 do SIWZ ZP.341-9/PW/11 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Część I 1. Serwer dla Filii WUP (3 szt.) Procesor Liczba rdzeni 4 Ilość zainstalowanych procesorów 1 Sprzętowe wsparcie wirtualizacji

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA ZAMÓWIENIA

SPECYFIKACJA TECHNICZNA ZAMÓWIENIA SPECYFIKACJA TECHNICZNA ZAMÓWIENIA Załącznik nr 5 Zgodnie z art. 29 Prawa zamówień publicznych dopuszcza się składanie rozwiązań równoważnych. W przypadku oferowania sprzętu równoważnego Zamawiający zastrzega

Bardziej szczegółowo

Z A P Y T A N I E O F E R T O W E

Z A P Y T A N I E O F E R T O W E FineMEDIA s.c. Wojciech Wrona, Grzegorz Kałuża ul. Zagrzebska 3 51-206 Wrocław NIP: 895-17-91-494 REGON: 932905107 Wrocław, 20 lutego 2015 r. Z A P Y T A N I E O F E R T O W E Nr 13_p10_prj02 1 Opis przedmiotu

Bardziej szczegółowo

ZESPÓŁ LABORATORIÓW TELEMATYKI TRANSPORTU ZAKŁAD TELEKOMUNIKACJI W TRANSPORCIE

ZESPÓŁ LABORATORIÓW TELEMATYKI TRANSPORTU ZAKŁAD TELEKOMUNIKACJI W TRANSPORCIE ZESPÓŁ LABORATORIÓW TELEMATYKI TRANSPORTU ZAKŁAD TELEKOMUNIKACJI W TRANSPORCIE WYDZIAŁ TRANSPORTU POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ INSTRUKCJA DO ĆWICZENIA NR 1 Zarządzanie wirtualnymi sieciami lokalnymi DO UŻYTKU

Bardziej szczegółowo

Cennik detaliczny produktów do transmisji danych marki IPOX - Switche - Moduły SFP - Mediakonwertery

Cennik detaliczny produktów do transmisji danych marki IPOX - Switche - Moduły SFP - Mediakonwertery Cennik detaliczny produktów do transmisji danych marki IPOX - Switche - Moduły SFP - Mediakonwertery 1. Niniejszy cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i jest publikowany jedynie

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI GIGABITOWY PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY Z SLOTAMI NA MODUŁY OPTYCZNE SFP RUBY TECH

INSTRUKCJA OBSŁUGI GIGABITOWY PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY Z SLOTAMI NA MODUŁY OPTYCZNE SFP RUBY TECH INSTRUKCJA OBSŁUGI GIGABITOWY PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY Z SLOTAMI NA MODUŁY OPTYCZNE SFP RUBY TECH FGS-2824 #05632 wersja 1.0 Wstęp Gigabitowy przełącznik FGS-2824 jest zarządzalnym, wysokowydajnym przełącznikiem

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY L2 20x/44x 10/1000 RJ-45, 4 sloty SFP / RJ-45 EDGE-CORE

INSTRUKCJA OBSŁUGI. PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY L2 20x/44x 10/1000 RJ-45, 4 sloty SFP / RJ-45 EDGE-CORE INSTRUKCJA OBSŁUGI PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY L2 20x/44x 10/1000 RJ-45, 4 sloty SFP / RJ-45 EDGE-CORE ES3510 #06087 wersja 1.0 Wstęp Urządzenie ES3510 jest wysokowydajnym zarządzalnym przełącznikami sieciowymi

Bardziej szczegółowo

Seria zarządzalnych gigabitowych przełączników warstwy 2

Seria zarządzalnych gigabitowych przełączników warstwy 2 Seria zarządzalnych gigabitowych przełączników warstwy 2 Rozszerz swoją sieć z większą elastycznością Statyczny routing IPv4 / IPv6 warstwy 3 Maksymalnie 128 interfejsów VLAN routing QoS warstwy 2 / 3

Bardziej szczegółowo

pieczęć, nazwa i adres Wykonawcy Załącznik Nr 9

pieczęć, nazwa i adres Wykonawcy Załącznik Nr 9 . pieczęć, nazwa i adres Wykonawcy Załącznik Nr 9 ZESTAWIENIE PARAMETRÓW MONITORINGU ZEWNĘTRZNEGO OBRZARU PRZYLEGŁEGO DO ARS MEDICAL W PILE WYMAGANYCH DLA DOSTARCZANEGO WYPOSAŻENIA ZAKRES I KAMERY IP HD

Bardziej szczegółowo

WNAP-7205 Zewnętrzny punkt dostępowy 5GHz 802.11a/n

WNAP-7205 Zewnętrzny punkt dostępowy 5GHz 802.11a/n WNAP-7205 Zewnętrzny punkt dostępowy 5GHz 802.11a/n Zwiększenie zasięgu sieci bezprzewodowej PLANET WNAP-7205 to zewnętrzny bezprzewodowy punkt dostępowy umożliwiający łatwe zwiększenie zasięgu i polepszenie

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNO-ILOŚCIOWO-JAKOŚCIOWA dostawy urządzeń sieciowych i serwerów

SPECYFIKACJA TECHNICZNO-ILOŚCIOWO-JAKOŚCIOWA dostawy urządzeń sieciowych i serwerów Załącznik Nr 1 do SIWZ SP.ZP.-3431/7/09 SPECYFIKACJA TECHNICZNO-ILOŚCIOWO-JAKOŚCIOWA dostawy urządzeń sieciowych i serwerów Lp. Nazwa urządzenia Ilość Sztuk/ Komplet ów 1. Przełącznik brzegowy np. catalyst

Bardziej szczegółowo

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015 MONITORING IP > akcesoria IP > Model : - Producent : TP-LINK 8 portów RJ45 (automatyczna negocjacja szybkości połączeń, automatyczne krosowanie - auto-mdi/mdix) Technologia Green Ethernet, oszczędność

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA w odniesieniu do zadania "tele - dostawa urządzeń teletransmisyjnych dla węzłów dystrybucyjnych

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA w odniesieniu do zadania tele - dostawa urządzeń teletransmisyjnych dla węzłów dystrybucyjnych ZADANIE I OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA w odniesieniu do zadania "tele - dostawa urządzeń teletransmisyjnych dla węzłów dystrybucyjnych A. ROZMIARY I CHARAKTER ZADANIA 1. W ramach dostawy Szpital musi zostać

Bardziej szczegółowo