LISTA TEMATÓW ZAJĘĆ PROGRAMOWYCH

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "LISTA TEMATÓW ZAJĘĆ PROGRAMOWYCH"

Transkrypt

1 1. Jak rozkręcić pierwszy business? 2. Jak studiować, żeby nie zostać po studiach bez pracy? 3. Co robić na studiach poza uczeniem się? Organizacje studenckie, koła naukowe oraz programy wymian i ich wpływ na karierę. 4. Jak wybrać studia, żeby wybrać dobrze? 5. Jak znaleźć pierwszą pracę? 6. Jak napisać CV, list motywacyjny czy przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej? 7. Jak dotrzeć do swoich korzeni (genealogia)? 8. Budowanie sieci kontaktów (networking). 9. Promocja drużyny w Internecie. 10. Jak umiejętnie i z pożytkiem wykorzystać dostępne internetowe instrumenty do zarządzania drużyną? 11. Jak robić filmy? 12. Jak zrobić stronę internetową drużyny? 13. Wszystko o mediach społecznościowych. 14. Mój profil jak profesjonalnie istnieć w mediach społecznościowych? 15. Jak budować własną markę? 16. Blogi i vlogi jak je prowadzić, dla kogo są, jaki jest ich potencjał. 17. Jak pracować nad wizerunkiem ZHP na poziomie drużyny? 18. Prezentacje w prez.com. 19. Filmy kręcone metodą poklatkową. 20. Jak zorganizować obóz zagraniczny? 21. Jak zorganizować obóz wędrowny? 22. Jak wybrać drużynowego?

2 23. Jak zorganizować imprezę na 200 osób? 24. Gry dla wędrowników, czyli jak nie pląsać, a dobrze się bawić. 25. Konstytucja drużyny wędrowniczej, czyli po co i jak ją napisać. 26. Spadochroniarstwo w harcerstwie. 27. Niezbędnik wędrownika sposób na wypełnianie wszystkich swoich ról życiowych. 28. Wędrownicza Wyprawa Życia naszej drużyny jak podjąć wyzwanie na wielką skalę? 29. Szare Szeregi czy jeszcze o nich pamiętamy? Pomysł na 75. rocznicę ich powstania. 30. Czy pakowanie zakupów nam przystoi? Akcja zarobkowa godna wędrownika. 31. Życie wędrowników z drużyny poza harcerstwem jak zorganizować integrację w drużynie? 32. Harcerstwo to styl życia? Jak wędrownik może dawać na co dzień harcerski przykład. 33. Obozowa pionierka dziś jak powinniśmy budować obozy, aby były harcerskie? Zestaw pomysłów na profesjonalną, obozową pionierkę. 34. Czy potrzebujemy obrzędowości w harcerstwie? Jak dziś budować nową obrzędowość. 35. Czy potrzebujemy harcerskich specjalności? 36. Stereotypy o harcerstwie jakie są i jak z nimi walczyć? 37. Co nas przyciąga do ZHP argumenty i wsparcie dla akcji naborowej. 38. Jak zorganizować atrakcyjną grę miejską? 39. Jak wykorzystać działalność harcerską jako atut na rynku pracy? 40. Jak żywić się na wędrówkach, obozach wędrownych? 41. Wyjdź w świat! jak wyjść z drużyną do lokalnego środowiska?

3 42. Jak niesztampowo i bez obciachu pełnić służbę pamięci? 43. Milenijne Cele Rozwoju o co chodzi? 44. Co to znaczy pełnić służbę? 45. Wykorzystanie gier planszowych w pracy z drużyną. 46. Klocki lego w pracy drużyny wędrowniczej. 47. Wolontariat korzyści dla siebie i innych. Wolontariat harcerzy, wolontariat poza harcerstwem. 48. Jak radzić sobie ze stresem? 49. Jak szukać wyzwań? 50. Autoprezentacja: na co uważać i jak nad nią pracować? 51. Dobra komunikacja jako podstawa pracy zespołowej. 52. Ćwiczenie kreatywności. 53. Jak przygotować i przeprowadzić dobry team-building? 54. Samorozwój i doskonalenie dlaczego bez tego nie osiągniemy sukcesu? 55. Autorytet dzisiaj to Gdzie szukać życiowych mentorów? 56. Jestem zwycięzcą kiedy możemy tak o sobie powiedzieć? 57. Jak żyć ciekawie? 58. Jak przygotować dobre wystąpienie publiczne? 59. Narzędzia i techniki wspierające zarządzanie własnym czasem i zadaniami. 60. Jak znaleźć pomysł na siebie / na życie? 61. Jak być asertywnym? 62. Mowa ciała jak odczytać mowę niewerbalną, jak świadomie wysyłać komunikaty niewerbalne? 63. W jaki sposób zmienić swoje nawyki żywieniowe, aby być zdrowszym? 64. Zdrowe odżywianie się czego unikać, jakich nawyków się pozbyć, co wprowadzić do swojej diety, czyli sztuczki eksperckie.

4 65. Ćwiczenia, które możesz wykonywać w domu bez specjalnego sprzętu w celu poprawienia sylwetki x 30 x 130 regularna aktywność sposobem na zdrowie? 67. Jak uprawiać sport, kiedy się nie ma czasu? 68. Jak poprawić swoją wydolność? 69. Jak się mądrze i efektywnie rozciągać? 70. Sprzęt a motywacja w osiąganiu celów sportowych. 71. Jak ratować ludzi? 72. Jak ugotować obiad (masterchef)? 73. Jak napisać książkę? 74. Jak wyjść w góry i wrócić szczęśliwie? 75. Sierpniowa Noc obserwacja astronomiczna nieba. 76. Zbuduj hotel dla pszczół (z Greenpeace). 77. Jak wypłynąć na morze i wrócić szczęśliwie? 78. Święta na świecie. 79. Jak nagrać i wydać płytę? 80. Nie wzywaj elektryka: zmiana gniazdka, włącznika światła i naprawa popsutych słuchawek. Od podstaw! 81. Zdjęcie robi fotograf, a nie aparat. Jak robić dobre zdjęcia telefonem? 82. Podróżowanie za grosze: autostop, tanie linie lotnicze, hostele i coachsurfing. 83. W jaki sposób zorganizować wystawę swoich prac? 84. Moda męska: w co i gdzie się ubrać, jak łączyć różne wzory pozostając eleganckim; wiązanie muszki i krawata. 85. Zrozumieć kredyty: jak policzyć ile i kiedy właściwie trzeba będzie oddać, jak nie dać się nabrać. 86. Mikrobiologia wokół nas: bakterie i grzyby, bez których nie da się żyć.

5 87. Podstawy kaligrafii: jak zacząć pracować nad charakterem swojego pisma. 88. Jak grać na giełdzie? 89. Boomwakers i inne sposoby na muzykowanie na niczym. 90. Tańce świata. 91. Kuchnia polowa. 92. Podstawy języka. 93. Podobieństwa i różnice w językach świata, czyli co jest przedmiotem każdej filologii. 94. Rękodzieło. 95. Teoria muzyki. 96. Surwiwal. 97. Co to RPG i jak przeprowadzić dobrą sesję? 98. Gry z całego świata. 99. II wojna światowa Jak zacząć przygodę z zarządzaniem projektami? 101. Jak zorganizować debatę oksfordzką? 102. Jak zarządzać domowym/studenckim budżetem? 103. Jak inwestować swoje oszczędności? 104. Skąd wziąć pieniądze na własne wydatki? 105. Co trzeba wiedzieć, jeśli chce się prowadzić własną działalność gospodarczą? 106. Jak mówić i pisać ładnie? 107. Najstraszniejsze i najbardziej zaskakujące błędy językowe Co ma w środku samochód i jak to naprawić, jeśli się zepsuje? 109. Jak (i jaką) czytać poezję, żeby nie zasnąć? 110. Pomysły na własnoręczne, praktyczne i nieobciachowe prezenty Jak samemu nauczyć się języka obcego?

6 112. Ochrona przed cyberprzemocą Zagrożenia w Internecie Bon ton przy stole Jak narysować prosty komiks Morsowanie jak morsować i po co? Wpływ na organizm Jak chronić swoją prywatność i swoje dane w Internecie Marketing i reklama w jaki sposób sklepy manipulują decyzjami zakupowymi klientów? 119. PRL mity, fakty oraz paradoksy czyli jak to było w kolejce Religie świata Bliski wschód. Historia, kultura, sytuacja geopolityczna Współczesny terroryzm co to tak naprawdę jest? 123. Jak zrozumieć operę? 124. Niezbędnik intelektualisty Jak mądrze głosować (podstawy aktywności obywatelskiej) Co to znaczy być patriotą? 127. Granice tolerancji Profilaktyka współczesnych uzależnień (internet, seriale, siłownia, miękkie narkotyki/opalacze) Zrównoważony rozwój jako warunek konieczny dla przetrwania naszej cywilizacji GMO, elektrownie atomowe i pestycydy: szansa na życie na wysokim poziomie czy zagrożenie dla ekosystemu? 131. Kryzys gospodarczy: z czego wynikały największe załamania się rynków ostatnich stu lat, co zrobiono. aby zminimalizować ich skutki i jak zabezpieczono się przed nimi na przyszłość.

7 132. ZOO: szansa na rozwój nauki i zachowanie istnienia rzadkich gatunków czy więzienie dla zwierząt? 133. Książki, które zmieniły oblicze świata Różnice międzykulturowe Własna rodzina kiedy i jak podjąć się nowej roli? 136. Fair Trade kto, co, gdzie i jak? 137. Protokół dyplomatyczny 138. Ochrona przed przemocą seksualną 139. Do czego służą gruczoły Barholina/Coopera? Czyli co wiemy swoim ciele Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus, czyli czym są różnice płci? 141. Nikt nie słucha, każdy zna fenomen disco polo. Kicz, rozrywka czy biznes? 142. Harcerska Partia Polityczna czy nadal powinniśmy być apolityczni? 143. Wybrane zagadnienia zarządzania projektami dla zaawansowanych CSR co to jest i jak to wykorzystać w ZHP? 145. Wdrażanie zmian filozofia i psychologia Jak tworzyć wizje i pokazywać je ludziom? 147. Indywidualna Ścieszka Rozwoju dlaczego warto patrzeć w przyszłość? 148. Udzielanie informacji zwrotnej i delegowanie obowiązków Problemy nastolatków u progu dorosłości Rozwiązywanie problemów środowiska lokalnego: rady osiedli i gmin, inicjatywy obywatelskie, zespoły konsultacyjne Jak pracować z zagranicą na poziomie drużyny? 152. Jak pozyskiwać fundusze dla drużyny / szczepu / hufca?

PROGRAM HARCERSTWA STARSZEGO SPIS TREŚCI:

PROGRAM HARCERSTWA STARSZEGO SPIS TREŚCI: PROGRAM HARCERSTWA STARSZEGO SPIS TREŚCI: 1. WSTĘP 2. PROGRAM HARCERSTWA STARSZEGO 3. STOPNIE I SPRAWNOŚCI HARCERSKIE W NASTĘPNEJ KOLEJNOŚCI UKAŻĄ SIĘ: - GRA PROGRAMOWA - ZNAKI SŁUŻB - STARSZOHARCERSKI

Bardziej szczegółowo

Sławomir Luter. Trening. Mistrzowski umysł Network Marketingu

Sławomir Luter. Trening. Mistrzowski umysł Network Marketingu Sławomir Luter Trening Mistrzowski umysł Network Marketingu Łódź 2013 2 Copyright by Sławomir Luter 2013 Wydanie I ISBN 978-83-923071-2-9 Łódź 2013 Wszystkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment tego wydania

Bardziej szczegółowo

Techniki komunikacji: komunikacja niewerbalna i techniki aktorskie w biznesie

Techniki komunikacji: komunikacja niewerbalna i techniki aktorskie w biznesie Oferta Szkoleń 1 Efektywność Fakt: Tylko jedna osoba na 5 jest rzeczywiście zaangażowana w pracę, którą wykonuje. Tymczasem ponad 100 badań potwierdziło związek między zaangażowaniem Pracowników a ich

Bardziej szczegółowo

nr 2 (312) luty 2014 Już po gali znamy foto: M. Suchan niezwyczajnych luty 2014 1

nr 2 (312) luty 2014 Już po gali znamy foto: M. Suchan niezwyczajnych luty 2014 1 nr 2 (312) luty 2014 Już po gali znamy foto: M. Suchan niezwyczajnych luty 2014 1 FOTKI MIESIĄCA Niezwyczajni 2013 (foto: Magdalena Suchan) Opis Twojego zdjęcia (foto: Twoje imię i nazwisko) W tym miejscu

Bardziej szczegółowo

MALUCH. Program nauczania dla I etapu edukacji wczesnoszkolnej

MALUCH. Program nauczania dla I etapu edukacji wczesnoszkolnej MALUCH Program nauczania dla I etapu edukacji wczesnoszkolnej Program przygotowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty Działanie 3.3 poprawa jakości

Bardziej szczegółowo

studia I stopnia 2015/2016

studia I stopnia 2015/2016 studia I stopnia 2015/2016 www.wsb.pl NOWOŚĆ DESIGN W BIZNESIE w Toruniu i Bydgoszczy (w przygotowaniu) NOWOŚĆ INFORMATYKA W BIZNESIE w Toruniu i Bydgoszczy (w przygotowaniu) PEDAGOGIKA w Bydgoszczy (w

Bardziej szczegółowo

KATALOG SZKOLEŃ. IWMnews.pl

KATALOG SZKOLEŃ. IWMnews.pl KATALOG SZKOLEŃ 2013 SPIS TREŚCI O instytucie 3 Oferta 3 Szkolenia zamknięte 4 Szkolenia otwarte 5 Jak pracujemy?...6 Z jakich metod korzystamy na szkoleniu?...7 ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM I ORGANIZACJĄ 8 Zarządzanie

Bardziej szczegółowo

Tematy projektów edukacyjnych:

Tematy projektów edukacyjnych: Tematy projektów edukacyjnych: 1. W jaki sposób zjawiska zachodzące w atmosferze wpływająca samopoczucie? 2. Jak zostać znanym astronomem? 3. W jaki sposób prawa fizyki wykorzystywane są w naszych domach?

Bardziej szczegółowo

nr 3/2014 luty Kobiety NOWEJ GENERACJI POLSKA w strefie Euro Jak zarobić NA DYWIDENDZIE DROGA do podatkowego raju

nr 3/2014 luty Kobiety NOWEJ GENERACJI POLSKA w strefie Euro Jak zarobić NA DYWIDENDZIE DROGA do podatkowego raju nr 3/2014 luty Kobiety NOWEJ GENERACJI Jak zarobić NA DYWIDENDZIE POLSKA w strefie Euro DROGA do podatkowego raju 2 3 SKN Stratolog Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania Katedra Zarządzania Przedsiębiorstwem

Bardziej szczegółowo

Życie ALMAMER gazeta uczelniana

Życie ALMAMER gazeta uczelniana Życie ALMAMER gazeta uczelniana Nr 11 / rok akademicki 2009/2010 ISSN 83-86960-31-7 15 lat minęło Wciąż młodzi 26 16 14 6 25 Mistrzyni z ALMAMER Kultury Świata Jest taka uczelnia w Warszawie 1 Solidny

Bardziej szczegółowo

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin Uczenie się jest procesem, z którym stykamy się całe życie, nie ogranicza się wyłącznie do dzieciństwa i młodości. Człowiek przez

Bardziej szczegółowo

Jaka jest ich. tajemnica sukcesu? Ochrona prawna przed atakami internetowymi firmy MLM WYŻSZA KULTURA NETWORKINGU. czytaj na str.

Jaka jest ich. tajemnica sukcesu? Ochrona prawna przed atakami internetowymi firmy MLM WYŻSZA KULTURA NETWORKINGU. czytaj na str. WYŻSZA KULTURA NETWORKINGU Cena 19,90 PLN (w tym podatek VAT) Nr 7 / 2013 www.rankingmlm.pl Jaka jest ich tajemnica sukcesu? czytaj na str. 8 Raport branżowy Kompetencje lidera MLM Daniel Kubach, dr Adam

Bardziej szczegółowo

Publikacja stanowi katalog pomysłów na pobudzanie aktywności, wyrównywanie szans oraz świadczenie szeroko rozumianego wsparcia.

Publikacja stanowi katalog pomysłów na pobudzanie aktywności, wyrównywanie szans oraz świadczenie szeroko rozumianego wsparcia. 2010 Publikacja stanowi katalog pomysłów na pobudzanie aktywności, wyrównywanie szans oraz świadczenie szeroko rozumianego wsparcia. Opisanych 20 projektów zostało wyłonionych w ramach regionalnego konkursu.

Bardziej szczegółowo

Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji. Raport Dobrych Praktyk CSR

Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji. Raport Dobrych Praktyk CSR Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji Raport Dobrych Praktyk CSR Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji Raport Dobrych Praktyk CSR spis treści Wstęp List Prezesa Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji

Bardziej szczegółowo

Psychologia osiągnięć

Psychologia osiągnięć Sebastian Schabowski Psychologia osiągnięć 40 listów, które odmienią Twoje życie 2008 Spis treści NA CZYM SKUPIAJĄ SWOJĄ UWAGĘ LUDZIE SUKCESU?... 3 CZY TWOJE PRZEKONANIA CI SŁUŻĄ?... 4 DWA NIEZWYKLE WAŻNE

Bardziej szczegółowo

Regulamin sprawności harcerskich Organizacji Harcerzy ZHPnL

Regulamin sprawności harcerskich Organizacji Harcerzy ZHPnL Zatwierdzony Rozkazem L02/2012 Naczelnika OH-rzy ZHPnL z dnia 31 stycznia 2012 r. Regulamin sprawności harcerskich Organizacji Harcerzy ZHPnL 1 Sprawność to zdobyta i udowodniona działaniem umiejętność,

Bardziej szczegółowo

Oliwia Lorenz. Kocham swoją pracę. magazyn ludzi biznesu. Janina Ochojska - o swoich pasjach i współpracy biznesu z PAH

Oliwia Lorenz. Kocham swoją pracę. magazyn ludzi biznesu. Janina Ochojska - o swoich pasjach i współpracy biznesu z PAH magazyn ludzi biznesu II/2014 ISSN 2300-0333 Janina Ochojska - o swoich pasjach i współpracy biznesu z PAH Bogdan Krawczyk - o kredytach, inwestycjach i ubezpieczeniach Teatr Capitol klub i teatr w jednym

Bardziej szczegółowo

Jak organizować i prowadzić gimnazjalne projekty edukacyjne

Jak organizować i prowadzić gimnazjalne projekty edukacyjne Jak organizować i prowadzić gimnazjalne projekty edukacyjne Strona1 Strona2 Spis treści: 1. PROJEKT EDUKACYJNY W GIMNAZJUM...5 2. DLACZEGO PROJEKT EDUKACYJNY W GIMNAZJUM...7 2.1. Nowa podstawa programowa...7

Bardziej szczegółowo

SZKOLENIE NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W NAUCZANIU WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE. Materiały dla uczestnika

SZKOLENIE NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W NAUCZANIU WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE. Materiały dla uczestnika SZKOLENIE NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W NAUCZANIU WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE Materiały dla uczestnika Małgorzata Wojnarowska Jacek Kulasa 1 SPIS TREŚCI Powitanie Zakres szkolenia Nowa podstawa programowa z wiedzy

Bardziej szczegółowo

eventy imprezy dla firm

eventy imprezy dla firm eventy imprezy RAPORT IPO Szanowni Państwo Branża eventów i konferencji wkroczyła w okres dynamicznego rozwoju. Działania nastawione na zewnątrz firmy lub do jej wewnątrz, czynią z niej ważne narzędzie

Bardziej szczegółowo

PATRIOTYZM JUTRA RÓŻNORODNA JEDNOŚĆ PROGRAM WSPÓLNOTY DRUŻYN GRUNWALDZKICH NA LATA. Wspólnota Drużyn Grunwaldzkich

PATRIOTYZM JUTRA RÓŻNORODNA JEDNOŚĆ PROGRAM WSPÓLNOTY DRUŻYN GRUNWALDZKICH NA LATA. Wspólnota Drużyn Grunwaldzkich Ogólnopolski Ruch Programowo - Metodyczny Wspólnota Drużyn Grunwaldzkich przy Chorągwi Warmińsko-Mazurskiej ZHP PATRIOTYZM JUTRA RÓŻNORODNA JEDNOŚĆ PROGRAM WSPÓLNOTY DRUŻYN GRUNWALDZKICH NA LATA 2010-2013

Bardziej szczegółowo

3 poruszanie się na rynku pracy, poszukiwanie pracy, 3 etyka w biznesie, postawy życia i współpracy,

3 poruszanie się na rynku pracy, poszukiwanie pracy, 3 etyka w biznesie, postawy życia i współpracy, 36 3 ofiarność, akcje charytatywne, 3 oszczędność, dbałość o powierzony majątek i sprzęt, 3 działalność gospodarcza ZHP, 3 podstawowe pojęcia ekonomiczne, 3 umiejętności z zakresu bankowości zakładanie

Bardziej szczegółowo

STAWIAM NA ROZWÓJ. w finansach. raport 2014. Czego oczekują młodzi finansiści? 4str. Co jest ważne w pracy? 16str. Skąd czerpać inspiracje? 26str.

STAWIAM NA ROZWÓJ. w finansach. raport 2014. Czego oczekują młodzi finansiści? 4str. Co jest ważne w pracy? 16str. Skąd czerpać inspiracje? 26str. STAWIAM wydawca NA ROZWÓJ w finansach raport 2014 4str. Czego oczekują młodzi finansiści? 16str. Co jest ważne w pracy? 26str. Skąd czerpać inspiracje? 35str. O czym marzą młodzi finansiści? Wstęp Życie

Bardziej szczegółowo

Wolontariat Pracowniczy i Odpowiedzialny Biznes. Jak działa w Polsce i w Europie?

Wolontariat Pracowniczy i Odpowiedzialny Biznes. Jak działa w Polsce i w Europie? spis treści 2 3 4 6 7 9 10 11 12-18 12 13 14 15 16 17 18 19 21 23 24 24 Wstęp Wstęp Europejskie Stowarzyszenie Edukacji i Rozwoju PIONIER PAS JA. Pracownik Aktywny Społecznie JA. CSR Odpowiedzialny Biznes

Bardziej szczegółowo

Każda okrągła rocznica skłania do wspomnień, refleksji

Każda okrągła rocznica skłania do wspomnień, refleksji Każda okrągła rocznica skłania do wspomnień, refleksji i podsumowań. 10 lat niby niewiele, ale ile przez ten czas udało się zrobić. Ile ważnych rzeczy się wydarzyło! Nie jest łatwo na stronach tej publikacji

Bardziej szczegółowo

Poradnik metodyczny ZNAKI SŁUŻB PROŚCIEJ. Opracowanie pwd. Radosław Nowak HO

Poradnik metodyczny ZNAKI SŁUŻB PROŚCIEJ. Opracowanie pwd. Radosław Nowak HO Poradnik metodyczny ZNAKI SŁUŻB PROŚCIEJ Opracowanie pwd. Radosław Nowak HO Opracowanie to powstało na potrzeby szerzenie idei znaków służb na terenie Hufca Chorągwi Stołecznej ZHP w Nowym Dworze Maz.,

Bardziej szczegółowo

raport Przestrzeń innowacyjności: najlepszy ekosystem dla projektów high-tech

raport Przestrzeń innowacyjności: najlepszy ekosystem dla projektów high-tech raport wrzesień 2010 Przestrzeń innowacyjności: najlepszy ekosystem dla projektów high-tech Kreatywność w branży multimedialnej wymaga specjalnie zaprojektowanej przestrzeni. W jaki sposób tworzyć tam

Bardziej szczegółowo

Największym. Josh Bersin: problemem HR jest brak umiejętności str. 4. Jak rekruter może ustrzec się błędów przy ocenie kandydata?

Największym. Josh Bersin: problemem HR jest brak umiejętności str. 4. Jak rekruter może ustrzec się błędów przy ocenie kandydata? Jak rekruter może ustrzec się błędów przy ocenie kandydata? Czy jesteśmy w stanie w pełni obiektywnie ocenić drugiego człowieka? str. 14 02 2011 System MBO lekarstwo czy trucizna? Chodzi o to, aby robić

Bardziej szczegółowo

I. Człowiek i społeczeństwo

I. Człowiek i społeczeństwo I. Człowiek i społeczeństwo Temat 1. Oto jest człowiek człowiek i jego najważniejsze umiejętności 2. Człowiek wśród innych co wyróżnia nas od innych, potrzeby człowieka. człowiek jako istota społeczna,

Bardziej szczegółowo

Propozycja programowa dotycząca doradztwa i rozwoju zawodowego.

Propozycja programowa dotycząca doradztwa i rozwoju zawodowego. KIE R P K E RUN Ć Ś O Ł ZYSZ Propozycja programowa dotycząca doradztwa i rozwoju zawodowego. Dla kogo? Dla wędrowników i instruktorów chcących świadomie szukać swojego miejsca na rynku pracy. Co można

Bardziej szczegółowo