NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O HELIXO

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O HELIXO"

Transkrypt

1 NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O HELIXO Helixo to system zarządzania treścią (CMS) przeznaczony dla firmowych stron www. Pozwala na dodawanie, edytowanie i usuwanie różnego rodzaju zawartości za pośrednictwem panelu administracyjnego, ale nie tylko. Jego podstawowym zadaniem jest integrowanie poszczególnych części strony w jedną całość. Helixo stanowi fundament strony internetowej, na którym wznoszone są kolejne elementy strony. Można podzielić je na trzy grupy: aplikacje (moduły) służące do dodawania i wyświetlania treści określonego rodzaju (informacji o produktach, podstron na temat firmy tzw. stron statycznych etc.); szata graficzna określa, jak zawartość zostanie wyświetlona na ekranie monitora; treść pobierana najczęściej z bazy danych, może być dostępna w kilku wersjach językowych. Oxido ul. Małachowskiego 18, Rybnik telefon: Strona 1 (z 9)

2 Oferowany przez naszą firmę CMS ma modularną budowę składa się z odrębnych aplikacji, które bezpośrednio decydują o jego funkcjonalności. Dzięki temu w przyszłości funkcje Helixo mogą zostać poszerzone istnieje możliwość uruchomienia kolejnych modułów oraz wprowadzenia zmian w już zainstalowanych bez większych obaw o niekompatybilność z innymi aplikacjami. Wystarczy, że określą Państwo swoje potrzeby, a nasi konsultanci pomogą znaleźć właściwe rozwiązanie! ZALETY Łatwo Zmiana treści na stronie jest dziecinnie prosta. Wszystko dzięki panelowi administracyjnemu w języku polskim 1, dającemu dostęp do wielu formularzy, z poziomu których można zmienić zawartość całej strony. Nie jest przy tym wymagana znajomość języka HTML, stosowanego do formatowania treści witryn internetowych. Pogrubiać, pochylać, tworzyć odnośniki, zmieniać styl danego akapitu wszystko to, a nawet wiele więcej, można zrobić dzięki edytorowi wizualnemu, który wyglądem przypomina edytor tekstu. 1 Możliwe jest zakupienie tłumaczeń panelu administracyjnego także na inne języki. Oxido ul. Małachowskiego 18, Rybnik telefon: Strona 2 (z 9)

3 Co więcej, obsługa poszczególnych modułów jest podobna, dzięki czemu poznając zasadę działania jednej części panelu, obsługi kolejnych można nauczyć się znacznie szybciej. W poznawaniu panelu do zarządzania treścią pomaga rozbudowana dokumentacja. Szybko Dodawanie treści nie zabiera wiele czasu. Można ją nawet przygotować wcześniej w edytorze tekstu i skopiować do edytora w panelu administracyjnym z zachowaniem formatowania. Efekt pracy nad daną podstroną można podejrzeć przed jej zapisaniem, aby mieć pewność, że wszystko będzie wyglądało i działało prawidłowo, zanim ktokolwiek inny ją zobaczy. Po zapisaniu treści w bazie danych rezultat pracy dostępny będzie od razu dla innych użytkowników serwisu. Bezpiecznie Dokładamy wszelkich starań, aby Helixo był CMS em bezpiecznym. Co jakiś czas wydajemy aktualizacje, które naprawiają znalezione w nim błędy, w tym te potencjalnie niebezpieczne. Oferujemy ponadto nasze usługi związane z instalacją uaktualnień, aby na Państwa stronie internetowej zostały one uwzględnione zaraz, jak tylko zostaną wydane. Na tle darmowych systemów zarządzania treścią Helixo ma jeszcze jedną istotną zaletę dostęp do jego kodu nie jest powszechny, co zmniejsza prawdopodobieństwo ataku i zwiększa bezpieczeństwo naszego CMS a. Bezpieczeństwo można rozpatrywać także na zupełnie innym poziomie aby osoby, które mają dostęp do panelu administracyjnego, mogły korzystać tylko z tych jego części, do których mają uprawnienia. W Helixo istnieje możliwość nadania użytkownikom oraz grupom użytkowników praw dostępu do poszczególnych części CMS a. Dzięki temu administrator strony ma pełną kontrolę nad treścią strony może np. zatwierdzać aktualności dodane przez osoby, które nie mają uprawnień do bezpośredniego publikowania treści na stronie. Bez skromności Helixo zapewnia szereg rozwiązań, które ułatwią znalezienie i wypozycjonowanie opartej na nim strony w wyszukiwarkach internetowych. W odnośnikach znajdują się generowane dynamicznie I odpowiednio sformatowane tytuły. Ponadto do każdej strony statycznej, aktualności czy produktu można przypisać odrębne słowa kluczowe i opis, które następnie znajdą się w nagłówku strony. Oxido ul. Małachowskiego 18, Rybnik telefon: Strona 3 (z 9)

4 Istotne znaczenie ma także mapa strony generowana automatycznie na podstawie bieżącej zawartości bazy danych. Występuje ona w dwóch wersjach: pliku XML, zgodnego ze standardem Google Sitemaps, pobieranego i analizowanego przez roboty wyszukiwarek, odrębnej strony, która będzie odwiedzana nie tylko systemy indeksujące zawartość strony, ale także Użytkowników, co ułatwi im poruszanie się po serwisie. Na miarę Każdy moduł może zostać zmodyfikowany tak, aby odpowiadał potrzebom Państwa firmy. To sprawi, że strony internetowe, które przygotowuje Oxido, są dokładnie takie, jakich oczekuje Klient: nie tylko szata graficzna dostosowana jest do potrzeb jego i jego Klientów, ale także możliwości poszczególnych modułów i panelu administracyjnego. Przyszłościowo Helixo jest w pełni skalowalnym systemem zarządzania treścią w przyszłości może zostać rozbudowany o nowe funkcje. Nasi Klienci nie muszą wróżyć z fusów i zastanawiać się, czego będą potrzebowali za dwa lata, żeby uwzględnić to przy projektowaniu strony. Jeżeli zajdzie potrzeba wprowadzenia jakichś zmian lub nawet stworzenia zupełnie nowego modułu wystarczy się z nami skontaktować! DOSTĘPNE WERSJE Helixo dostępne jest w kilku wariantach, jednak naszym Klientom dajemy możliwość wprowadzania dowolnych zmian w przedstawionych poniżej wersjach. Jeśli potrzebują Państwo jakichś dodatkowych modułów, w tym nawet najbardziej unikalnych, nic nie stoi na przeszkodzie. Funkcjonalność Helixo dostosujemy do Państwa oczekiwań. Wśród proponowanych wersji znajdują się: 1. Helixo Small Business służy jako podstawa małych stron firmowych. Umożliwia zbudowanie rozbudowanej struktury stron statycznych (w kilku wersjach językowych). Zawiera ponadto moduł pozwalający na łatwy kontakt z biurem firmy i generator mapy strony. 2. Helixo Small Business Premium względem wersji Small Business różni się możliwością stworzenia szablonów stron statycznych, dzięki którym możliwe jest stworzenie atrakcyjniej wyglądających podstan; szablony ułatwiają także ich edycję. Oxido ul. Małachowskiego 18, Rybnik telefon: Strona 4 (z 9)

5 3. Helixo Small Professional Offer wersja przeznaczona dla małych i średnich firm chcących pochwalić się swoją ofertą. Posiada możliwość stworzenia na stronie bazy produktów. Towarom mogą zostać przypisane cechy, na podstawie których wygenerowana zostanie tabela zawierająca syntezę informacji na ich temat (może w niej znaleźć się np. specyfikacja techniczna). Oprócz modułu Produkty zawiera aplikację Aktualności, która pozwoli na zamieszczanie świeżych informacji dotyczących dostępnego asortymentu. 4. Helixo Online Shop sercem tej wersji jest moduł Sklep internetowy, korzystający z bazy danych aplikacji Produkty. Na podstawie tej wersji Helixo można zbudować profesjonalny i przyjazny dla Państwa Klientów e sklep. Jej istotną zaletą jest obsługa płatności online dostosowana do polskich warunków. Wspieramy internetowy biznes! Firmom, które zdecydowały się na wybór tej wersji proponujemy także Helixo Narzędzia dla e handlu. To dedykowana platforma wspierająca codzienną opiekę nad sklepem i obsługę użytkowników. W jej ramach oferujemy m.in. innowacyjny skrypt do automatycznej aktualizacji cen i stanów magazynowych na podstawie danych pochodzących z hurtownii. 5. Helixo Corporate CMS przeznaczony dla spółek giełdowych i firm stawiających na wysokiej jakości komunikację z otoczeniem. Częścią CMS a są między innymi moduły Centrum prasowe i Relacje inwestorskie, które będą pomocne w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Oprócz tego Helixo Corporate pozwala na zaprezentowanie całej oferty firmy. Porównanie wersji Przygotowaliśmy tabelę zawierającą porównanie standardowych wersji Helixo opracowane pod kątem dostępności poszczególnych modułów. Opis każdej z aplikacji znajduje się w kolejnym rozdziale. Oxido ul. Małachowskiego 18, Rybnik telefon: Strona 5 (z 9)

6 Helixo Small Business Helixo Small Business Premium Helixo Professional Offer Helixo Online Shop Helixo Coportate Panel administracyjny 2 Strony statyczne Aktualności Produkty Sklep internetowy Relacje inwestorskie Centrum prasowe Użytkownicy Kontakt Mapa strony 3 3 Wersje branżowe Oprócz wersji standardowych w naszej ofercie posiadamy CMS a dedykowanego firmom z konkretnych branż. Opisane poniżej edycje uwzględniają specyficzne cechy oferty produktowej/usługowej firm określonego rodzaju. Różnią się także funkcjonalnością na polu kontaktu z Klientem. Wersje branżowe można uznać za przykład elastyczności Helixo i dopasowania jego funkcjonalności do potrzeb firm określonego rodzaju. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć CMS a w zupełnie nowej wersji branżowej wystarczy się z nami skontaktować. Obecnie proponujemy: 1. Helixo Automobile edycja dedykowana sprzedawcom samochodów nowych i używanych. Pozwala na łatwe zbudowanie bazy danych dostępnych modeli aut zawierającej szczegółowe informacje na ich temat. 2. Helixo 5 stars wersja przeznaczona dla branży hotelarskiej. Zawiera moduł pozwalający na zaprezentowanie oferty noclegowej hotelu oraz proste wykonanie rezerwacji. Promocja: przy zakupie tej wersji wykonanie interaktywnego planu jednego piętra gratis. 2 W panelu administracyjnym, we wszystkich wersjach Helixo, znajdują się m.in. aplikacje do zarządzania kategoriami, modułami i wersjami językowymi. 3 Wersja rozbudowana, z obsługą szablonów stron statycznych. Oxido ul. Małachowskiego 18, Rybnik telefon: Strona 6 (z 9)

7 Gen do genu Potrzeby Klienta są dla nas najważniejsze, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferowany produkt w stu procentach spełniał jego oczekiwania. Jeśli macie Państwo specjalne życzenia, nasz zespół programistów stworzy Helixo w wersji szytej na miarę! To tak, jakby budować łańcuch DNA, którego geny miałyby określać superorganizm, wykonujący swoje zadania nawet w trudnych warunkach. Z tą różnicą, że w Helixo genom składa się z niezliczonych linii kodu programistycznego. NAJWAŻNIEJSZE MODUŁY Poniżej przedstawiamy szczegółową charakterystykę najważniejszych aplikacji wchodzących w skład Helixo. Ich funkcjonalność zostanie dostosowana do Państwa potrzeb. Strony statyczne Moduł ten służy do tworzenia wielojęzycznej struktury działów i podstron z dowolnymi informacjami, np.: stron zawierających informacje o firmie, oferty pracy czy ogólną charakterystykę oferowanych produktów i usług. Moduł Strony statyczne pozwala na wskazanie strony nadrzędnej, dzięki czemu struktura serwisu ma charakter hierarchiczny po wejściu na stronę główną jakiegoś działu (np. O firmie ) może zostać wyświetlona lista stron statycznych, które względem niej są podrzędne (np. Zarząd, Rada nadzorcza, Nasza misja, Dane teleadresowe ). Użytkownik może więc łatwo poruszać się po stronie, zapoznając się z informacjami, które naprawdę go interesują. Produkty Moduł Produkty pozwala na zaprezentowanie na łamach strony internetowej oferowanego przez firmę asortymentu. Umożliwia łatwe przypisanie produktu (lub usługi) do dowolnej liczby kategorii, przygotowanie opisu czy dodanie nieograniczonej liczby zdjęć (w tym zdjęć w wysokiej rozdzielczości, przeznaczonych do druku np. z myślą o dziennikarzach czy odbiorcach hurtowych). Największą zaletą modułu jest możliwość określenia cech produktu, na podstawie Oxido ul. Małachowskiego 18, Rybnik telefon: Strona 7 (z 9)

8 których wygenerowana zostanie tabela zawierająca np.: parametry techniczne, informacje o wymiarach i wadze czy wartości odżywcze w przypadku żywności. Sklep internetowy Zawiera obsługę płatności online dostosowaną do polskich warunków (w tym możliwość płacenia kartą kredytową), a także możliwość generowania druków wpłaty. Umożliwia stosowanie kuponów rabatowych, a także definiowanie automatycznie przyznawanych zniżek dla członków określonej grupy (wymagany jest do tego moduł Użytkownicy). Aplikacja Sklep internetowy ułatwia kontakt z Klientem i śledzenie przebiegu realizacji zamówienia. Pozwala także na zdefiniowanie możliwości odbioru/wysyłki towaru (i związaną z tym zmianę ceny) oraz na łatwą modyfikację automatycznych e maili wysyłanych do Klientów. W połączeniu z opcjonalną aplikacją Helixo Narzędzia dla e handlu tworzy bardzo rozbudowaną platformę sprzedaży. Relacje inwestorskie Aplikacja umożliwia prowadzenie internetowego centrum z informacjami dla inwestorów. Pozwala na publikowanie komunikatów giełdowych, prospektów emisyjnych i wyników finansowych. Udostępnia ponadto możliwość subskrybowania dodanej zawartości za pośrednictwem kanałów RSS i poczty elektronicznej. Centrum prasowe Moduł ten przeznaczony jest dla firm, dla których istotne są działania na polu media relations. Pozwala na publikowanie informacji prasowych i materiałów z konferencji prasowych, a także na dodawanie zdjęć i logotypów przeznaczonych do wykorzystania w mediach. Komunikaty prasowe mogą być automatycznie wysyłane na adresy e mail zarejestrowanych dziennikarzy (wymagany jest moduł Użytkownicy) lub subskrybowane za pośrednictwem kanałów RSS. Istnieje możliwość rozszerzenia modułu o możliwość dodawania (i pobierania przez dziennikarzy) materiałów multimedialnych: filmów i plików audio mogą zostać wykorzystane przez zespoły redakcyjne w radiu i telewizji. Użytkownicy Moduł ten odpowiedzialny jest za rejestrację i logowanie użytkowników (nie za dostęp do panelu administracyjnego). Składa się także z panelu użytkownika, gdzie zalogowani internauci mogą uzyskać dostęp do spersonalizowanych informacji lub dodatkowych, niedostępnych dla wszystkich materiałów. Wybranych użytkowników można przypisać do zdefiniowanych grup, którym np. przyznawane będą określone zniżki na zakupy w sklepie internetowym. Oxido ul. Małachowskiego 18, Rybnik telefon: Strona 8 (z 9)

9 Mapa strony Generuje automatycznie mapę serwisu internetowego składającą się ze strony internetowej dostępnej dla wszystkich użytkowników oraz pliku XML, odczytywanego przez roboty indeksujące. Ułatwia poruszanie się po stronie, a także poprawia sztuczność indeksowania strony przez wyszukiwarki. Formularz kontaktowy Moduł pozwalający na wysłanie z poziomu strony, przy pomocy specjalnego formularza, wiadomości e mail na wskazany adres pocztowy. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem. Rozumiemy, że współpraca jest udana wtedy, gdy obie strony odnoszą z niej korzyść. Tym chętniej pomożemy znaleźć rozwiązanie idealnie odpowiadające Państwa oczekiwaniom. W razie jakichkolwiek pytań do Państwa dyspozycji jest Marek Jeleśniański: e mail: komórka: telefon stacjonarny: Oxido ul. Małachowskiego 18, Rybnik telefon: Strona 9 (z 9)

Gekosale Poradnik - Jak zacząć

Gekosale Poradnik - Jak zacząć Gekosale Poradnik - Jak zacząć 1 Spis treści 2 Zakładanie sklepu 3 Asortyment 3 Dodawanie kategorii 2 Dodawanie produktów 6 Dodawanie producentów 2 Grupy cech produktów 15 Warianty produktów 16 Magazyn

Bardziej szczegółowo

Wellcommerce Poradnik Szybki start

Wellcommerce Poradnik Szybki start Well Poradnik Szybki start 1 Spis treści 2 Zakładanie sklepu 3 Asortyment 3 Dodawanie kategorii 2 Dodawanie produktów 6 Dodawanie producentów 2 Grupy cech produktów 15 Warianty produktów 16 Magazyn 21

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi panelu zarządzania w programie shopgold do prowadzenia sklepu internetowego

Instrukcja obsługi panelu zarządzania w programie shopgold do prowadzenia sklepu internetowego shopgold instrukcja obsługi panelu zarządzania Instrukcja obsługi panelu zarządzania w programie shopgold do prowadzenia sklepu internetowego Najbardziej aktualną wersję instrukcji możecie Państwo wygenerować

Bardziej szczegółowo

Instrukcja sklepu internetowego Podręcznik użytkownika

Instrukcja sklepu internetowego Podręcznik użytkownika Instrukcja sklepu internetowego Podręcznik użytkownika Autor: Florian Barletta Edycja polska: Łukasz Mazurowski www.openway.com.pl 2010 SPIS TREŚCI Na wstępie 7 Elementy i terminologia sklepu internetowego

Bardziej szczegółowo

Partnerzy. Sponsor. Wydawca

Partnerzy. Sponsor. Wydawca Partnerzy Sponsor Wydawca Zwykło się już mawiać: jeśli czegoś nie ma w Google, to nie istnieje. Sporo racji jest w tym sloganie. Niestety, nadal nie wszyscy mają tego świadomość. Problemu nie dostrzegają

Bardziej szczegółowo

Informacje o systemie Comarch ERP Altum. Wersja: 5.4

Informacje o systemie Comarch ERP Altum. Wersja: 5.4 Informacje o systemie Comarch ERP Altum Wersja: 5.4 Spis treści 1. Informacje ogólne... 6 2. Funkcjonalność Comarch ERP Altum w pigułce... 6 3. Elastyczność i otwartość systemu... 9 3.1. Ergonomia, interfejs

Bardziej szczegółowo

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA SKLEPU INTERNETOWEGO MaxShop

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA SKLEPU INTERNETOWEGO MaxShop PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA SKLEPU INTERNETOWEGO MaxShop Spis treści I: WSTĘP 1. INSTALACJA SKLEPU 2. LOGOWANIE DO PANELA ADMNISTRACYJNEGO 2.1 PRZYWRACANIE ZAPOMNIANEGO HASŁA 3. WSTĘPNA KONFIGURACJA 3.1 WYŁĄCZENIE

Bardziej szczegółowo

Nasze motto brzmi: Jeżeli będziesz pracować tylko dla pieniędzy, nigdy nie odniesiesz sukcesu. Barry Hearn

Nasze motto brzmi: Jeżeli będziesz pracować tylko dla pieniędzy, nigdy nie odniesiesz sukcesu. Barry Hearn Spis Treści EASYCLICK CMS...3 SMART ASSISTANT...4 NONSTOP SHOP...5 PORTAL KORPORACYJNY...6 E-COMMERCE...7 SYSTEMY E-BIZNESU...8 E-LEARNING...9 SYSTEMY CRM...10 SYSTEMY CMS...11 FIRMOWE STRONY WWW...12

Bardziej szczegółowo

SYSTEM BIURA PRASOWEGO

SYSTEM BIURA PRASOWEGO SYSTEM BIURA PRASOWEGO Instrukcja obsługi systemu biura prasowego Uwzględnia zagadnienia związane z obsługą systemów prasowych dla agencji PR i grup kapitałowych. Aktualizacja: wrzesień 2011 Pomoc techniczna

Bardziej szczegółowo

PLATFORMA systemowa MICROSOFT BUSINESS SOLUTIONS NAVISION

PLATFORMA systemowa MICROSOFT BUSINESS SOLUTIONS NAVISION MICROSOFT BUSINESS SOLUTIONS NAVISION PLATFORMA systemowa PLATFORMA SYSTEMOWA Platforma systemu Microsoft Business Solutions Navision bazuje na sprawnym współdziałaniu wielu technologii informatycznych.

Bardziej szczegółowo

3aCMS. prezentacja systemu. 3arrow Sp. z o.o. ul. Prochowicka 1/7 54-072 Wrocław. www.3arrow.pl 894-299-57-83

3aCMS. prezentacja systemu. 3arrow Sp. z o.o. ul. Prochowicka 1/7 54-072 Wrocław. www.3arrow.pl 894-299-57-83 3aCMS prezentacja systemu 3arrow Sp. z o.o. adres: ul. Prochowicka 1/7 54-072 Wrocław telefon: 504 29 35 29 e-mail: www: info@3arrow.pl NIP: REGON: KRS: 894-299-57-83 021223146 0000352856 Czemu płacić

Bardziej szczegółowo

Administracja sklepu

Administracja sklepu Spis treści...3 Logowanie...3 Opcje główne...5 Konfiguracja...5 SEO...6 Opcje...7 Strony...9 Prezentacja produktu... 10 Prezentacja produktów... 11 Wyróżnione produkty... 12 Wyszukiwanie produktów... 13

Bardziej szczegółowo

Podręcznik użytkownika KQS.store

Podręcznik użytkownika KQS.store Podręcznik użytkownika KQS.store Wersja 1.29 Ostatnia modyfikacja: 19-05-2009 Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Strona - 1 - Spis treści 1.Kategorie...4 a.wizytówka kategorii...4 b.pełne znaczniki META...4 c.tworzenie

Bardziej szczegółowo

Whitepaper. Nowa generacja rozwiązań ERP. Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć. nowe możliwości dla firmy PAC 2009

Whitepaper. Nowa generacja rozwiązań ERP. Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć. nowe możliwości dla firmy PAC 2009 Whitepaper Nowa generacja rozwiązań ERP Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć nowe możliwości dla firmy PAC 2009 Whitepaper nowa generacja rozwiązań ERP Styczeń 2010 Wstęp Rozwój rozwiązań

Bardziej szczegółowo

Wojciech Tlałka ZASTOSOWANIE SYSTEMÓW CMS W INŻYNIERII ŚRODOWISKA NA PRZYKŁADZIE SYSTEMU JOOMLA!

Wojciech Tlałka ZASTOSOWANIE SYSTEMÓW CMS W INŻYNIERII ŚRODOWISKA NA PRZYKŁADZIE SYSTEMU JOOMLA! POLITECHNIKA KRAKOWSKA im. TADEUSZA KOŚCIUSZKI ZASTOSOWANIE SYSTEMÓW CMS W INŻYNIERII ŚRODOWISKA NA PRZYKŁADZIE SYSTEMU JOOMLA! Praca magisterska studia dzienne kierunek studiów: specjalność: promotor:!"#$%&%'

Bardziej szczegółowo

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Wydział Nauk Historycznych Instytut Informacji Naukowej i Bibliologii. Dominik Mirosław Piotrowski

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Wydział Nauk Historycznych Instytut Informacji Naukowej i Bibliologii. Dominik Mirosław Piotrowski Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Wydział Nauk Historycznych Instytut Informacji Naukowej i Bibliologii Dominik Mirosław Piotrowski 199145 Praca magisterska Wdrażanie Open Source owych Systemów

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi edicrapro

Instrukcja obsługi edicrapro Instrukcja obsługi edicrapro Pełna kompatybilność z popularnymi przeglądarkami 1 Spis treści 1. Wprowadzenie.... 3 2. Czym jest edicrapro..... 4 3. Logowanie.. 5 4. Tryb administracyjny.... 6 5. Zarządzanie

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika administracji FastCentrik. wersja 2.0

Instrukcja użytkownika administracji FastCentrik. wersja 2.0 Instrukcja użytkownika administracji FastCentrik wersja 2.0 Obowiązuje od 16. 08. 2010 Spis treści: 1. Wprowadzenie... 5 1.1. Słownik... 5 1.2. Logowanie... 6 1.3. Wylogowanie... 7 1.4. Zamówienia modułów

Bardziej szczegółowo

Strony WWW dla bibliotek. WordPress dla początkujących. Łukasz Stochniał Konrad Stepanajtys

Strony WWW dla bibliotek. WordPress dla początkujących. Łukasz Stochniał Konrad Stepanajtys Strony WWW dla bibliotek WordPress dla początkujących Łukasz Stochniał Konrad Stepanajtys Po co bibliotece strona internetowa? Zanim zaczniesz W XXI wieku, w dobie Internetu, to pytanie wydaje się trywialne

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 do umowy nr z dnia. 2014 r. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA pn Zaprojektowanie i wdrożenie narzędzia informatycznego do zarządzania systemem monitorowania polityk publicznych w województwie

Bardziej szczegółowo

OGŁOSZENIE O ZAPROSZENIU DO SKŁADANIA OFERT NA PRZEDMIOT Zakup licencji oprogramowania klasy ERP oraz usług mających na celu wdrożenie oprogramowania

OGŁOSZENIE O ZAPROSZENIU DO SKŁADANIA OFERT NA PRZEDMIOT Zakup licencji oprogramowania klasy ERP oraz usług mających na celu wdrożenie oprogramowania OGŁOSZENIE O ZAPROSZENIU DO SKŁADANIA OFERT NA PRZEDMIOT Zakup licencji oprogramowania klasy ERP oraz usług mających na celu wdrożenie oprogramowania Zamawiający: Tytuł Projektu: Przedmiot zamówienia:

Bardziej szczegółowo

Dokumentacja Użytkownika Systemu Obszar: Współpraca z Comarch ERP e-sklep. Wersja: 2015.1

Dokumentacja Użytkownika Systemu Obszar: Współpraca z Comarch ERP e-sklep. Wersja: 2015.1 Dokumentacja Użytkownika Systemu Obszar: Wersja: 2015.1 Spis treści 1. Wstęp... 3 2.... 3 2.1. Wymagania systemowe... 3 2.2. Tworzenie centrum Comarch ERP e-sklep... 4 2.2.1. Formularz centrum Comarch

Bardziej szczegółowo

PORADNIK MARKETINGOWY

PORADNIK MARKETINGOWY PORADNIK MARKETINGOWY dla właścicieli małych i średnich firm Jak prowadzić tani i skuteczny marketing? Justyna Muszyńska 1 MARKETINGOWY KOCIOŁEK Marketing jest jak wrzący kocioł, do którego wrzucasz różne

Bardziej szczegółowo

Możliwości techniczne platformy e-learningowej Centrum Edukacji

Możliwości techniczne platformy e-learningowej Centrum Edukacji Możliwości techniczne platformy e-learningowej Centrum Edukacji Opracował: Paweł Strzyżewski, Szczeciński Park Naukowo-Technologiczny Sp. z o.o., luty 2013 Spis treści Wiadomości wstępne...1 Krótkie omówienie

Bardziej szczegółowo

Andrzej Biesiekirski, Prezes Zarządu Fild.NET

Andrzej Biesiekirski, Prezes Zarządu Fild.NET 1. Prelegenci Andrzej Biesiekirski, Prezes Zarządu Fild.NET Andrzej Baruch, programista aplikacji internetowych w Fild.NET, w tym aplikacji pod platformę SharePoint w technologii MVC. Fild.NET zajmuje

Bardziej szczegółowo

Podręcznik użytkownika i administratora systemu ITCube

Podręcznik użytkownika i administratora systemu ITCube Podręcznik użytkownika i administratora systemu ITCube 1 Spis treści 1. Wstęp... 4 2. Instalacja systemu (administrator)... 7 3. Pierwsze uruchomienie (administrator)...10 3.1. Połączenie z innego komputera...12

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika

Instrukcja użytkownika Instrukcja użytkownika Oprogramowanie serii MP www.binsoft.pl Marzec 2015!1 Wstęp 6 Jakie funkcje posiadają programy MP? 7 System BSX 12 Moduły 13 Wersje programów 15 Licencjonowanie 16 Aplikacje dedykowane

Bardziej szczegółowo

Jednolita Platforma Wymiany Informacji, czyli strategiczne podejście do inwestycji IT w obszarze zunifikowanej komunikacji i pracy grupowej

Jednolita Platforma Wymiany Informacji, czyli strategiczne podejście do inwestycji IT w obszarze zunifikowanej komunikacji i pracy grupowej Jednolita Platforma Wymiany Informacji, czyli strategiczne podejście do inwestycji IT w obszarze zunifikowanej komunikacji i pracy grupowej Przykładowe rozwiązania możliwe do realizacji na platformie Lotus

Bardziej szczegółowo

Comarch ERP Optima. Współpraca z wszystko.pl Wersja 2015.0.1

Comarch ERP Optima. Współpraca z wszystko.pl Wersja 2015.0.1 Comarch ERP Optima Współpraca z wszystko.pl Wersja 2015.0.1 UWAGA Prawa wynikające z Warunków Gwarancji Użytkownik nabywa po rejestracji programu u Producenta. Dokumentem potwierdzającym rejestrację jest

Bardziej szczegółowo

Możliwości podstawowe systemu ISOF

Możliwości podstawowe systemu ISOF Możliwości podstawowe systemu ISOF Copyright 2006-2015 by HEUTHES. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Przedsiębiorstwo HEUTHES dokłada wszelkich starań aby informacje zawarte w tej instrukcji

Bardziej szczegółowo