System LIFENET BROSZURA PRODUKTU

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "System LIFENET BROSZURA PRODUKTU"

Transkrypt

1 System LIFENET BROSZURA PRODUKTU

2 System LIFENET Podczas transportu jak i na oddziale ratunkowym skuteczność, osiągnięta dzięki sprzętowi, odpowiednim informacjom i właściwym decyzjom oznacza lepsze wyniki pracy. Dzięki nim można uratować więcej pacjentów.

3 1 SYSTEM LIFENET System LIFENET 5.2: Wyższy poziom wydajności i opieki nad pacjentem w Twoim zasięgu. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii i najbardziej zaawansowanych z dostępnych na rynku funkcji, LIFENET 5.2 stanowi oparty na sieci internetowej system o wszechstronnych możliwościach, który w efektywny sposób wykorzystuje dane w celu zwiększenia wydajności w obrębie całego cyklu opieki medycznej nad pacjentem oraz dostarcza informacji o krytycznym znaczeniu, ułatwiających zespołom ratowniczym skrócenie czasu podjęcia interwencji. System LIFENET 5.2 stanowi dla zespołów ratownictwa medycznego niezawodne narzędzie, umożliwiające usprawnienie protokołu reagowania i opieki nad pacjentem. Za jego pośrednictwem personel szpitalny otrzymuje wcześniejsze, szczegółowe powiadomienie o transporcie pacjenta do szpitala oraz zestaw bezcennych, wstępnych danych o jego stanie, niezbędnych do zapewnienia mu właściwej opieki. System LIFENET 5.2 zapewnia lepszą efektywność pracy zespołów ratunkowych ich członkowie mają możliwość wzajemnego przekazywania sobie istotnych informacji w obrębie urządzeń i jednostek medycznych oraz utrzymywania kontaktu podczas podejmowania istotnych dla pacjenta decyzji. LIFENET 5.2 to najnowsza wersja Systemu LIFENET opracowanego przez Physio-Control. Od ponad 50 lat Physio-Control dostarcza innowacyjne urządzenia i rozwiązania technologiczne zarówno dla ratownictwa medycznego, jak i oddziałów szpitalnych. I właśnie to nasze wieloletnie doświadczenie, jak również informacje otrzymywane od zespołów ratunkowych i szpitalnych, które na co dzień korzystają z naszych urządzeń, stanowiły podstawę do opracowania Systemu LIFENET 5.2, który istotnie pomoże Państwa organizacji w zapewnieniu wyższego poziomu opieki nad pacjentem. W skład Systemu LIFENET wchodzą zaawansowane, sprawdzone narzędzia i profesjonalne usługi, obejmujące cały cykl opieki medycznej.

4 System LIFENET Gdy personel medyczny ma więcej możliwości działania, organizacje medyczne funkcjonują lepiej. Zespoły reanimacyjne - zarówno w pogotowiu jak i w szpitalach skoncentrowane są na ratowaniu życia pacjentów; technologia, z której korzystają, powinna pomóc im w szybszym i skuteczniejszym zastosowaniu terapii. Poprzez wykorzystanie LIFENET 5.2, ekipy wyjazdowe oraz szpitale zyskują dostęp do wszechstronnej platformy internetowej, która pozwala usprawnić pracę i skrócić czas, jaki upłynie do chwili podjęcia interwencji, pomaga w skoncentrowaniu uwagi na pacjencie, a nie technologii. Podczas czynności wykonywanych przy pacjencie zespoły ratownicze mogą polegać na Systemie LIFENET 5.2, który efektywnie zbiera dane bez konieczności angażowania się zespołu w obsługę technologii. Dostępne w LIFENET 5.2 funkcje integracji danych z elektroniczną kartą pacjenta (epcr) pozwalają im na uzyskanie większej ilości informacji dotyczących stanu pacjenta- parametrów życiowych, identyfikacji pacjenta i najważniejszych objawów. Użycie prostego interfejsu LIFENET PC Gateway daje możliwość zintegrowania tych danych z przesyłanym dalej 12-odprowadzeniowym EKG. Gdy wyszystkie dane są już zebrane, można je przesłać używając narzędzia LIFENET epcr. Użycie narzędzia ze znanej i cenionej rodziny rozwiązań Systemu LIFENET jest synonimem niezawodności i przystępności informacji, otrzymany raport w formacie PDF można z łatwością przechowywać lub drukować. W szpitalu, wszystkie przesyłane przez zespół ratownictwa medycznego dane pacjenta są konsolidowane za pomocą aplikacji LIFENET Alert w jeden zapis, co daje wyraźniejszy obraz zmiany stanu pacjenta bez konieczności wykonywania dodatkowych czynności w zakresie zarządzania danymi. Oznacza to, że można poświęcić więcej czasu na planowanie i przygotowanie właściwej terapii, szybsze przejęcie opieki nad pacjentem oraz przekierowanie na właściwy oddział. Za pośrednictwem rozwiązań Systemu LIFENET klinicyści mają możliwość wcześniejszego dostępu do danych z 12-odprowadzeniowego EKG o krytycznym znaczeniu, i dlatego, po przybyciu pacjenta na oddział nie ma konieczności powtarzania procedury. Gdy pacjent z objawami STEMI znajdzie się pod opieką personelu szpitalnego, innowacyjne narzędzie LIFENET OnePush zapewnia automatyczne powiadomienie odpowiedniego personelu, co przyśpiesza rozpoczęcie leczenia i systematyzuje pracę całego personelu medycznego.

5 3 SYSTEM LIFENET Wszechstronność Ciągłość opieki Mobilność Wydajność Niezawodność System LIFENET 5.2 zapewnia znacznie więcej niż tylko prostą transmisję danych system udostępnia pełen zestaw narzędzi przeznaczonych do stałego kontaktu między zespołami ratownictwa medycznego, a personelem szpitalnym, zapewnia wyższy poziom dostępu do danych, co umożliwia podjęcie natychmiastowej interwencji medycznej i dokonanie szczegółowej oceny po zdarzeniu. System LIFENET 5.2 ułatwia także zarządzanie sprzętem ratującym życie pod kątem sprawności technicznej i gotowości do użycia. Physio-Control sprawuje ciągłą opiekę na serwerami, które obsługują System LIFENET 5.2, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i nieprzerwaną pracę oraz zwalnia dysponentów ratownictwa medycznego i szpitalne działy IT z dodatkowego obowiązku hostingu, zarządzania i obsługi serwerów transmisyjnych. Nowa funkcja LIFENET Consult zapewnia unikatową mobilność Systemu LIFENET 5.2. umożliwiając lekarzom udzielanie zdalnych konsultacji i wsparcia decyzyjnego, bez względu na to, gdzie się znajdują w oparciu o potwierdzone dane medyczne. Pobieranie przez System LIFENET 5.2 dodatkowych informacji z serwerów epcr od zespołów wyjazdowych i przesyłanie ich zwrotnie wraz z wynikami 12-odprowadzeniowego EKG, umożliwia skrócenie czasu podjęcia interwencji i poprawę wydajności pracy w środowisku coraz bardziej obciążonych pracą oddziałów ratunkowych, w sytuacjach, gdy największe znaczenie ma czas. System LIFENET to rodzina niezawodnych narzędzi i rozwiązań opracowanych na podstawie doświadczeń zebranych przez Physio-Control. Nasze rozwiązania są stosowane z powodzeniem w sytuacjach zagrożenia życia, codziennie na całym świecie.

6 System LIFENET Zbiorcza informacja dla personelu medycznego bez względu na odległość. Przebywanie w odległej lokalizacji nie powinno stanowić dla lekarzy przeszkody w udzielaniu niezwykle istotnego wsparcia merytorycznego. Dysponując nową, interaktywną aplikacją LIFENET Consult, dostępną za pośrednictwem iphone w Systemie LIFENET 5.2 mniej doświadczona osoba na dyżurze w szpitalu może współpracować ze znajdującym się w terenie innym lekarzem, co przyspieszy podejmowanie decyzji o krytycznym znaczeniu, takich jak potwierdzenie STEMI, zastosowanie wspomagania oddechowego czy przekierowanie do oddziału hemodynamiki (przezskórnych interwencji wieńcowych). Stosowanie urządzeń pochodzących od różnych producentów nigdy nie powinno stanowić przeszkody w zapewnieniu pacjentom najwyższej szansy przeżycia. W odróżnieniu od innych, dostępnych obecnie systemów komunikacji, System LIFENET 5.2, wyposażony jest w innowacyjną technologię LIFENET Adapter, umożliwia szpitalom standaryzację i odbiór danych z wykonanego w terenie 12-odprowadzeniowego EKG bez względu na producenta defibrylatora/monitora. Oznacza to usprawnienie procesu przejęcia opieki na pacjentem przez szpital oraz większe możliwości dla klinicystów i decydentów w zakresie opracowywania efektywnych programów opieki o zasięgu regionalnym, które mają coraz większe znaczenie i które są wspierane przez Physio-Control. Podczas udzielania pomocy pacjentowi, system LIFENET 5.2 zapewnia zespołom ratunkowym szereg opcji łączności ze szpitalami. Bez względu na to, czy zdecydują się na użycie istniejących połączeń dla integracji danych z systemiami epcr, modemów wykorzystujących transmisję danych w sieci komórkowej GSM, albo bram Wi-Fi, System LIFENET 5.2 umożliwi im płynną, wydajną i bezpieczną transmisję danych o krytycznym znaczeniu.

7 5 SYSTEM LIFENET Co nowego w Systemie LIFENET 5.2 LIFENET Consult Mobilna aplikacja dla iphone Umożliwia lekarzom zdalne udzielanie konsultacji i wsparcia decyzyjnego Umożliwia szybką reakcję na wstępne dane pacjenta Zwiększa efektywność pracy kliniki LIFENET OnePush Automatyczna aktywacja odpowiedniej procedury Zapewnienie kontaktu z wszystkimi członkami kluczowego personelu od kardiologa i pracowni kardiologii inwazyjnej do apteki szpitalnej Zmniejszenie obciążenia klinicystów pracą Możliwość stworzenia własnej listy aktywacyjnej Automatyczny datownik w przypadku określonych zdarzeń Opcje wysyłania powiadomień za pośrednictwem , SMS lub LIFENET Alert LIFENET epcr Delivery Zespoły ratunkowe mogą dostarczać raporty epcr za pośrednictwem Systemu LIFENET Korzysta z istniejącej infrastruktury LIFENET Umożliwia zespołom ratunkowym oszczędność czasu Umożliwia bezpośrednie przesłanie wszystkich danych do szpitala Raporty w formacie elektronicznym i/lub do wydruku Usprawnienie obiegu danych pacjenta Zbieranie większej ilości danych o pacjentach w warunkach przedszpitalnych Automatyczne pobieranie danych z aplikacji epcr* Automatyczne przesyłanie danych z każdego 12-odprowadzeniowego EKG Pobór większej ilości danych szpitalnych w obrębie LIFENET Alert Pomoc przy zbieraniu danych rejestracyjnych LIFENET Asset Skategoryzowane wyświetlanie danychurządzenia na stronie Systemu LIFENET Możliwość wglądu w stan gotowości urządzenia i otrzymywanie powiadomień dotyczących zmian tego stanu Zarządzanie opcjami ustawień urządzeń Monitorowanie użytkowania urządzeń Możliwość zarządzania i wprowadzania aktualizacji oprogramowania zgodnie z własnym harmonogramem * Wymaga od dostawców epcr wdrożenia LIFENET SDK 9.0

8 System LIFENET Skuteczniejsza opieka, jak również narzędzia do zarządzania nią. W przypadku jednostek ratownictwa medycznego odpowiedni sprzęt to najważniejsza inwestycja w zapewnienie skuteczności podejmowanych działań i pomyślnego wyniku terapii. Ponieważ jednak sprzęt ten zazwyczaj znajduje się z dala od głównej siedziby w pojeździe używanym podczas akcji ratunkowych zarządzanie nim może być utrudnione. System LIFENET 5.2 posiada nowe, oparte na komunikacji internetowej narzędzie LIFENET Asset, które dzięki informacjom wyświetlanym na panelu aplikacji ułatwia śledzenie statusu urządzeń (lokalizacji, stanu akumulatorów, sposobu użytkowania). Umożliwia również wprowadzanie niezbędnych aktualizacji oprogramowania i zarządzanie opcjami ustawień nawet w obrębie całej floty urządzeń. Ponadto System LIFENET 5.2 zapewnia zespołom ratownictwa medycznego skuteczniejszą transmisję i pełniejszą analizę danych. Narzędzie LIFENET Connect umożliwia bezpośrednią transmisję danych z defibrylatorów/monitorów LIFEPAK 12 i LIFEPAK 15 do programu CODE-STAT, co daje nowe możliwości w zakresie doskonalenia postępowania i oceny efektywności zastosowanych terapii w przypadkach nagłego zatrzymania krążenia. Program CODE-STAT to jedno z narzędzi Systemu LIFENET, które dostarcza w sposób bardzo przystępny dokładnych danych dotyczących przypadku, co ułatwia dokonywanie oceny po zdarzeniu, a w rezultacie pozwala wyróżnić obszary postępowania zgodne z wytycznymi. Ta cenna analiza może w znaczący sposób przyczynić się do poprawienia skuteczności resuscytacji krążeniowooddechowej, jak również pomóc organizacjom w określeniu obszarów wymagających poprawy czy udoskonaleniu procesów szkoleniowych, co w rezultacie pomoże personelowi w osiągnięciu założeń dotyczących efektywności. Dzięki kolejnym narzędziom - LIFENET Archive i LIFENET Export, szpitale, nieustannie koncentrujące uwagę na metodach zapewnienia łączności i zarządzania danymi, mają do dyspozycji elastyczne rozwiązania umożliwiające lokalne przechowywanie raportów zawierających parametry życiowe i dane z 12-odprowadzeniowego EKG oraz możliwość eksportu tych danych do własnych elektronicznych systemów danych pacjentów.

9 7 Postępowanie kliniczne Licencja nadawcza w Systemie LIFENET Umożliwia dysponentom zespołów ratownictwa medycznego rejestrację defibrylatorów/monitorów LIFEPAK i modemów do transmisji w Systemie LIFENET oraz zarządzanie miejscami docelowymi do odbierania teletransmisji. Licencja odbiorcza w Systemie LIFENET Umożliwia znajdującym się w szpitalu zespołom opieki medycznej otrzymywanie informacji z terenu za pośrednictwem narzędzia LIFENET Alert, komunikatów tekstowych lub . LIFENET Alert Narzędzie instalowane na szpitalnym komputerze pracującym na Windows, w ramach konta odbiorczego w Systemie LIFENET. Umożliwia zespołom szpitalnym otrzymywanie powiadomień i danych dotyczących transportowanych do szpitala pacjentów. LIFENET Consult Aplikacja dla urządzeń mobilnych umożliwiająca lekarzom zdalne przeprowadzanie konsultacji i udzielanie wsparcia decyzyjnego z zachowaniem jakości diagnostycznej przekazywanych danych medycznych. LIFENET OnePush Narzędzie umożliwiające zespołom szpitalnym na natychmiastowe powiadomienie pozostałych członków zespołu medycznego stosownie do przyjętej procedury postępowania. LIFENET Adapter Oprogramowanie zainstalowane na systemach zarządzania 12-odprowadzeniowym EKG należących do innych jednostek, umożliwiające przesyłanie obrazów z 12-odprowadzeniowego EKG z innych urządzeń za pośrednictwem systemu LIFENET. Pozwala to szpitalom na standaryzację systemu otrzymywania informacji i powiadomień z ambulansów. Zarządzanie obsługą i danymi LIFENET Asset Narzędzie internetowe, umożliwiające śledzenie statusów urządzeń, zarządzanie opcjami ich konfiguracji oraz dokonywanie aktualizacji oprogramowania. LIFENET Archive Daje możliwość przechowywania danych z transmisji 12-odprowadzeniowego EKG na lokalnym komputerze szpitalnym. LIFENET Connect Umożliwia przesłanie danych pacjenta bezpośrednio z urządzenia LIFEPAK do oprogramowania CODE-STAT za pośrednictwem tej samej bramy, przez którą przesyłane są dane z 12-odprowadzeniowych EKG. Pozwala to personelowi medycznemu przesyłać szczegółowe dane do oprogramowania CODE-STAT bezpośrednio z ambulansu. LIFENET Export Zapewnia szpitalom możliwość eksportowania informacji otrzymanych z terenu do swoich własnych systemów zarządzania danymi. Dane można eksportować bezpośrednio do GE MUSE lub do innych aplikacji, takich jak Philips TraceMaster, które umożliwiają importowanie plików graficznych, jak również w innych formatach takich jak XML, TIFF, PDF, GIFF, JPEG. Współpracuje bezpośrednio z systemami medycznymi opartymi na HL7. LIFENET PC Gateway Oprogramowanie zainstalowane na komputerze (np. tablecie PC), umożliwiające otrzymywanie informacji z urządzenia LIFEPAK i przesyłanie ich do systemu LIFENET za pośrednictwem istniejącego komputerowego łącza internetowego. Pozwala to zespołom ratowniczym na bezpośrednie, ręczne wprowadzenie dodatkowych informacji dotyczących pacjenta i dołączenie ich do raportu z 12-odprowadzeniowego EKG lub automatyczne załączanie danych do aplikacji raportu epcr. Oprogramowanie CODE-STAT Oprogramowanie do analizy retrospektywnej (po zdarzeniu), umożliwiające użytkownikom przeglądanie przypadków i zapewniające dostęp do ciągłego zapisu EKG, danych dotyczących jakości wykonanych ucisków i statystyki jakościowo-ilościowej przeprowadzonej resuscytacji krążeniowo-oddechowej. To zaawansowane narzędzie pomaga organizacjom w dostosowaniu się do obowiązujących wytycznych. Oprogramowanie DT EXPRESS Program przeznaczony do ściągania danych z urządzeń LIFEPAK do komputera. LIFENET epcr Delivery Zapewnia efektywniejszą pracę zespołów ratunkowych i szpitalnych poprzez stworzenie możliwości dostarczania raportów pacjentów bezpośrednio do szpitala za pośrednictwem Systemu LIFENET. SYSTEM LIFENET

10 System LIFENET Rodzina produktów Physio-Control Defibrylatory/Monitory Automatyczny defibrylator zewnętrzny LIFEPAK CR Plus W pełni zautomatyzowany defibrylator zewnętrzny LIFEPAK CR Plus jest wyposażony w tę samą zaawansowaną technologię, jakiej ufają ratownicy medyczni, a przy tym jest wyjątkowo prosty w obsłudze. Urządzenie jest przeznaczone w szczególności do zastosowania w miejscach publicznych w ramach programów powszechnego dostępu do defibrylatorów. Defibrylator LIFEPAK 1000 Defibrylator LIFEPAK 1000 to kompaktowe urządzenie o ogromnych możliwościach, przeznaczone do ratowania pacjentów z zatrzymaniem krążenia i zapewnienia możliwości ciągłego monitorowania akcji serca. Wszechstronność urządzenia LIFEPAK 1000 umożliwia jego zaprogramowanie jako urządzenia typu AED albo dla profesjonalnego użytkownika i pozwala lekarzom zmieniać protokoły w miarę pojawiania się nowych standardów leczenia. Monitor/defibrylator LIFEPAK 15 Monitor/defibrylator LIFEPAK 15 to najwyższy standard w medycynie ratunkowej. Przeznaczony jest dla służb specjalizujących się w zaawansowanych zabiegach resuscytacyjnych (ALS), które wymagają najbardziej innowacyjnego klinicznie i skutecznie działającego w każdych warunkach urządzenia klasy LIFEPAK TOUGH. 15-ka łączy zaawansowane technologie kliniczne i bogaty wybór funkcji na przykład opcję zwiększania energii (do 360 dżuli), zaawansowane parametry monitorowania oraz platformę z pełną opcją rozbudowy. Defibrylator/monitor LIFEPAK 20e z przystawką CodeManagement Module Zaawansowany klinicznie i wyposażony w liczne funkcje defibrylator/monitor LIFEPAK 20e jest urządzeniem bardzo intuicyjnym dla osób udzielających jako pierwsze pomocy poszkodowanemu. Zręcznie łączy tryb AED z trybem manualnym, co pozwala lekarzom przeszkolonym w zakresie ACLS na szybkie zastosowanie zaawansowanej terapii. Przystawka CodeManagement oferuje dodatkowo kapnografię i połączenie bezprzewodowe z Systemem LIFENET, co zwiększa możliwość skutecznego przeprowadzania resuscytacji w szpitalu, od etapu przygotowania aż do analizy.

11 9 SYSTEM LIFENET Pomoc w RKO System kompresji klatki piersiowej LUCAS 2 Zaprojektowany pod kątem zapewnienia właściwych, stałych i nieprzerwanych ucisków opisanych w wytycznych AHA LUCAS jest idealny do zastosowania zarówno przez zespoły ratownictwa medycznego jak i na oddziałach szpitalnych. Urządzenie instruktażowe TrueCPR Asystent RKO TrueCPR pomaga zespołowi ratunkowemu zoptymalizować ręczną RKO dzięki prostym informacjom zwrotnym udzielanym w czasie rzeczywistym i po zdarzeniu, dotyczącym najważniejszych parametrów resuscytacji. Dzięki zastrzeżonej technologii Trójpłaszczyznowego Pola Indukcji Magnetycznej (TFI) mierzy głębokość ucisku z niespotykaną do tej pory dokładnością. Zarządzanie informacjami System LIFENET System LIFENET zapewnia ratownikom medycznym i szpitalnym zespołom terapeutycznym niezawodny i szybki dostęp do informacji klinicznych poprzez bezpieczną, opartą na Internecie platformę, co pomaga usprawnić ciągłość opieki nad pacjentem i wydajność pracy. Oprogramowanie do analizy danych CODE-STAT 9.0 Oprogramowanie do analizy danych CODE-STAT 9.0 to narzędzie do analizy retrospektywnej, zapewniające łatwy dostęp do danych, raportów i analiz po zdarzeniach.

12 Łączność i wydajność w celu zapewnienia lepszej opieki. Wprowadzenie Systemu LIFENET 5.2 firmy Physio-Control w Twojej organizacji, zapewnia nowe możliwości sprawowania opieki nad pacjentem. Możliwość przekazywania pomiędzy zespołami krytycznych informacji uzyskanych przed przybyciem pacjenta, czy podwyższenie efektywności pracy zespołów ratownictwa medycznego znacząco wpływa na podniesienie jakości świadczenia usług zdrowotnych. Aby uzyskać więcej informacji, należy skontaktować się z przedstawicielem działu sprzedaży Physio-Control lub odwiedzić nas na stronie i Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z lokalnym przedstawicielem Physio-Control lub na stronie i Physio-Control Headquarters Redmond, WA USA Willows Road NE Tel Fax Physio-Control Operations Netherlands B.V. Keizersgracht , 1015CJ Amsterdam NL Tel +31 (0) Fax +31 (0) Physio-Control Poland Sales Sp. z o.o. Plac Joachima Lelewela Warszawa Tel Fax Physio-Control, Inc. All names herein are trademarks or registered trademarks of their respective owners. Specifications subject to change without notice. Not all products available worldwide. Please contact your local sales representative for a list of approved products in your region. GDR _A

DEFIBRYLATOR/MONITOR LIFEPAK 20e. z przystawką CodeManagement Module

DEFIBRYLATOR/MONITOR LIFEPAK 20e. z przystawką CodeManagement Module BROSZURA PRODUCT PRODUKTU BROCHURE DEFIBRYLATOR/MONITOR LIFEPAK 20e z przystawką CodeManagement Module DEFIBRYLATOR/MONITOR W czasie narastającej presji finansowej i zmieniających się wytycznych, priorytetowym

Bardziej szczegółowo

BROSZURA PRODUKTU MONITOR/DEFIBRYLATOR LIFEPAK 15. W Twoim szpitalu

BROSZURA PRODUKTU MONITOR/DEFIBRYLATOR LIFEPAK 15. W Twoim szpitalu BROSZURA PRODUKTU MONITOR/DEFIBRYLATOR LIFEPAK 15 W Twoim szpitalu MONITOR/DEFIBRYLATOR LIFEPAK 15 We wszystkich oddziałach szpitalnych potrzeba zaawansowanego ratunkowego monitora/ defibrylatora, który

Bardziej szczegółowo

MONITOR /defibrylator LIFEPAK 15. Works like you work.

MONITOR /defibrylator LIFEPAK 15. Works like you work. MONITOR /defibrylator LIFEPAK 15 Works like you work. Kontynuacja chlubnych tradycji Physio-Control, pionier w dziedzinie przenośnych urządzeń do monitoringu i defibrylacji, wyznacza wysoki standard

Bardziej szczegółowo

IMPAX 6 IMPAX 6....bo nie wszystkie systemy PACS sà takie same.

IMPAX 6 IMPAX 6....bo nie wszystkie systemy PACS sà takie same. IMPAX 6 IMPAX 6...bo nie wszystkie systemy PACS sà takie same. Solidny fundament systemów informatycznych w Twoim szpitalu Placówki s u by zdrowia na całym Êwiecie wykorzystujà nowoczesne technologie zarzàdzania

Bardziej szczegółowo

OptiMED24. oprogramowanie do kompleksowego zarządzania przychodnią

OptiMED24. oprogramowanie do kompleksowego zarządzania przychodnią OptiMED24 oprogramowanie do kompleksowego zarządzania przychodnią Informatyzacja - nie czekaj na ostatni dzwonek! Coraz więcej placówek medycznych inwestuje w nowoczesne technologie informatyczne, aby

Bardziej szczegółowo

CGM NETRAAD. Radiologiczny System Informatyczny. Synchronizing Healthcare

CGM NETRAAD. Radiologiczny System Informatyczny. Synchronizing Healthcare CGM NETRAAD Radiologiczny System Informatyczny Synchronizing Healthcare SPIS TREŚCI 01 System NetRAAD w pełni cyfrowa diagnostyka 1.1. Schemat budowy sieci NetRAAD 1.2. Architektura systemu 1.3. Skalowalność

Bardziej szczegółowo

... 4. Wstęp... 5. Słownik pojęć... 35

... 4. Wstęp... 5. Słownik pojęć... 35 ... 4 Wstęp... 5 Trendy w telemedycynie... 7 Trend 1: Mobilne aplikacje dla osób starszych i osób z przewlekłymi chorobami... 9 Trend 2: Multidyscyplinarność telemedycyny... 12 Trend 3: Usługi zwiększania

Bardziej szczegółowo

BROSZURA TEMATYCZNA. Sprzęt i wyposażenie medyczne

BROSZURA TEMATYCZNA. Sprzęt i wyposażenie medyczne BROSZURA TEMATYCZNA Sprzęt i wyposażenie medyczne Production and design: Global Sales and Marketing department IBS, ASW and IBS VIRTUAL ENTERPRISE are registered trademarks of IBS AB, in the European Union

Bardziej szczegółowo

STARLIMS Version 10. W pełni konfigurowalny system do zarządzania informacją laboratoryjną

STARLIMS Version 10. W pełni konfigurowalny system do zarządzania informacją laboratoryjną STARLIMS Version 10 W pełni konfigurowalny system do zarządzania informacją laboratoryjną System STARLIMS jest użytecznym narzędziem dla laboratoriów, w których wymagane jest zarządzanie złożonymi procesami,

Bardziej szczegółowo

DYNAMICZNA OPTYMALIZACJA PLANOWANIA PRACY SERWISANTÓW W TERENIE

DYNAMICZNA OPTYMALIZACJA PLANOWANIA PRACY SERWISANTÓW W TERENIE DYNAMICZNA OPTYMALIZACJA PLANOWANIA PRACY SERWISANTÓW W TERENIE DYNAMICZNA OPTYMALIZACJA PLANOWANIA PRACY SERWISANTÓW W TERENIE 3 WITAMY W ŚWIECIE CIĄGŁEJ OPTYMALIZACJI Opracowujemy unikatowe produkty

Bardziej szczegółowo

Microsoft Dynamics NAV 2009. Analiza biznesowa. Wiedza gwarancją sukcesu. Dokument oficjalny. www.microsoft.com/poland/dynamics/nav

Microsoft Dynamics NAV 2009. Analiza biznesowa. Wiedza gwarancją sukcesu. Dokument oficjalny. www.microsoft.com/poland/dynamics/nav Microsoft Dynamics NAV 2009 Analiza biznesowa Wiedza gwarancją sukcesu Dokument oficjalny www.microsoft.com/poland/dynamics/nav Spis treści Zarys... 3 Na czym polega analiza biznesowa?... 3 Wiedza...3

Bardziej szczegółowo

KS-MEDIS Z A K A Ż E N I A S Z P I T A L N E. Zakażenia Szpitalne Projekt Informatyczny Czynnego Nadzoru nad Zakażeniami Szpitalnymi

KS-MEDIS Z A K A Ż E N I A S Z P I T A L N E. Zakażenia Szpitalne Projekt Informatyczny Czynnego Nadzoru nad Zakażeniami Szpitalnymi Z A K A Ż E N I A S Z P I T A L N E Zakażenia Szpitalne Projekt Informatyczny Czynnego Nadzoru nad Zakażeniami Szpitalnymi Nowoczesny nadzór nad zakażeniami PTZS i KAMSOFT w profilaktyce zakażeń szpitalnych

Bardziej szczegółowo

CA Small and Medium Business Solutions Guide Tworzenie Kopii Zapasowych Bezpieczeństwo Zarządzanie stacjami roboczymi i usługami Modelowanie danych

CA Small and Medium Business Solutions Guide Tworzenie Kopii Zapasowych Bezpieczeństwo Zarządzanie stacjami roboczymi i usługami Modelowanie danych CA Small and Medium Business Solutions Guide Tworzenie Kopii Zapasowych Bezpieczeństwo Zarządzanie stacjami roboczymi i usługami Modelowanie danych 2 3 Spis treści Zestawy oprogramowania ochronnego 7 Desktop

Bardziej szczegółowo

Oprogramowanie Lotus Notes i Lotus Domino

Oprogramowanie Lotus Notes i Lotus Domino Oprogramowanie IBM Rozwiązania do pracy grupowej Oprogramowanie Lotus Notes i Lotus Domino Jak lepiej tworzyć, komunikować, współpracować 2 Oprogramowanie Lotus Notes i Lotus Domino Odkryj możliwości platformy

Bardziej szczegółowo

BIZNES FIRMA NOWOCZESNA. Bezpieczna poczta. Urządzenia mobilne Tendencje panujące na rynku s. 18. Media społecznościowe

BIZNES FIRMA NOWOCZESNA. Bezpieczna poczta. Urządzenia mobilne Tendencje panujące na rynku s. 18. Media społecznościowe BIZNES benchmark magazyn #7 / 06 / 2014 Wykorzystanie technologii GPS w firmach s. 25 Bezpieczna poczta Czego nie trzymać w swojej skrzynce s. 6 Urządzenia mobilne Tendencje panujące na rynku s. 18 Media

Bardziej szczegółowo

rozwiązania Alstor w zakresie ucyfrowienia szpitala

rozwiązania Alstor w zakresie ucyfrowienia szpitala rozwiązania Alstor w zakresie ucyfrowienia szpitala 01 Stacje diagnostyczne i lekarskie 02 Oprogramowanie diagnostyczne 03 Obrazowanie na sali operacyjnej 04 Ucyfrowienie dokumentacji szpitalnej 05 Infrastruktura

Bardziej szczegółowo

Optymalizacja procesów informatycznych, maksymalny zwrot z inwestycji w zasoby i wyższy poziom usług

Optymalizacja procesów informatycznych, maksymalny zwrot z inwestycji w zasoby i wyższy poziom usług Rozwiązania do zarządzania zasobami i usługami wspomagające realizację celów biznesowych Optymalizacja procesów informatycznych, maksymalny zwrot z inwestycji w zasoby i wyższy poziom usług Przedstawiamy

Bardziej szczegółowo

Avocent Trellis System Zarządzania Infrastrukturą Data Center (DCIM)

Avocent Trellis System Zarządzania Infrastrukturą Data Center (DCIM) Avocent Trellis System Zarządzania Infrastrukturą Data Center (DCIM) Alstor 1. Inteligentna architektura Trellis Niniejsza grafika przedstawia architekturę rozwiązania DCIM klasy Enterprise, stworzoną

Bardziej szczegółowo

Microsoft Office System 2007 korzyści dla biznesu

Microsoft Office System 2007 korzyści dla biznesu Microsoft Office System 2007 korzyści dla biznesu Microsoft Corporation Wrzesień 2006 Informacja zawarta w tym dokumencie reprezentuje obecny pogląd Microsoft Corporation na sprawy poddane dyskusji od

Bardziej szczegółowo

Koncepcja funkcjonalno techniczna Medycznego Centrum Baz Danych (Medical Data Center) wraz z infrastrukturą dla potrzeb przyszłego Klastra e- Zdrowie

Koncepcja funkcjonalno techniczna Medycznego Centrum Baz Danych (Medical Data Center) wraz z infrastrukturą dla potrzeb przyszłego Klastra e- Zdrowie Koncepcja funkcjonalno techniczna Medycznego Centrum Baz Danych (Medical Data Center) wraz z infrastrukturą dla potrzeb przyszłego Klastra e- Zdrowie 1 Spis treści 1. Obszary zastosowań rynek CMPD. 1.1.

Bardziej szczegółowo

DocuWare 5 ProductInfo 1

DocuWare 5 ProductInfo 1 DocuWare 5 ProductInfo Profesjonalny system Enterprise Content Management DocuWare to nowoczesne oprogramowanie do zarządzania dokumentami klasy Enterprise Content Management. DocuWare zapewnia szybki

Bardziej szczegółowo

Jednolita Platforma Wymiany Informacji, czyli strategiczne podejście do inwestycji IT w obszarze zunifikowanej komunikacji i pracy grupowej

Jednolita Platforma Wymiany Informacji, czyli strategiczne podejście do inwestycji IT w obszarze zunifikowanej komunikacji i pracy grupowej Jednolita Platforma Wymiany Informacji, czyli strategiczne podejście do inwestycji IT w obszarze zunifikowanej komunikacji i pracy grupowej Przykładowe rozwiązania możliwe do realizacji na platformie Lotus

Bardziej szczegółowo

PORTFOLIO. ALTAB S.A. Konsultacje i wdrożenia na najwyższym poziomie. Altab Portfolio. SAP Business One. SAP Business Objects. Business Intelligence

PORTFOLIO. ALTAB S.A. Konsultacje i wdrożenia na najwyższym poziomie. Altab Portfolio. SAP Business One. SAP Business Objects. Business Intelligence Altab Portfolio PORTFOLIO SAP Business One SAP Business Objects Business Intelligence Business Process Management Obieg Dokumentów Kolokacja Serwerów Konsulatcje i Wdrożenia Usługi Programistyczne ALTAB

Bardziej szczegółowo

SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nasza kompetencja to SAP

SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nasza kompetencja to SAP SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem Nasza kompetencja to SAP Najlepsi korzystają z rozwiązań SAP Spis treści my mamy zaszczyt wspierać ich w osiąganiu sukcesów! Konsultanci

Bardziej szczegółowo

Nowe paradygmaty przetwarzania danych w sieciach inteligencji otoczenia dużej skali

Nowe paradygmaty przetwarzania danych w sieciach inteligencji otoczenia dużej skali Zakład Zaawansowanych Technik Informacyjnych (Z-6) Nowe paradygmaty przetwarzania danych w sieciach inteligencji otoczenia dużej skali Monitorowanie osób starszych i projekt EDFAS Praca nr 06300048 Warszawa,

Bardziej szczegółowo

Najlepsze zasady ochrony danych i ciągłości biznesowej w mobilnym świecie Przewodnik dla małych i średnich firm

Najlepsze zasady ochrony danych i ciągłości biznesowej w mobilnym świecie Przewodnik dla małych i średnich firm Biała księga Najlepsze zasady ochrony danych i ciągłości biznesowej w mobilnym świecie Przewodnik dla małych i średnich firm Autorzy: Colm Keegan, starszy analityk; Dan Conde, analityk; Leah Matuson, analityk

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania teleinformatyczne dla biznesu. Connect Better. Do More.

Rozwiązania teleinformatyczne dla biznesu. Connect Better. Do More. Rozwiązania teleinformatyczne dla biznesu Connect Better. Do More. LG-Ericsson jest południowokoreańskim producentem wysokiej klasy urządzeń telekomunikacyjnych i informatycznych dla Operatorów Telekomunikacyjnych

Bardziej szczegółowo

Analiza biznesowa w SQL Server 2008

Analiza biznesowa w SQL Server 2008 Analiza biznesowa w SQL Server 2008 Spis treści Wprowadzenie 3 Technologie inteligencji biznesowej Microsoft 3 Integracja z Microsoft Office System 2007 3 Unifikacja metod składowania i dostępu do danych

Bardziej szczegółowo

DocuWare 5 ProductInfo 1

DocuWare 5 ProductInfo 1 DocuWare 5 Product Info Profesjonalny system Enterprise Content Management DocuWare to nowoczesne oprogramowanie do zarządzania dokumentami klasy Enterprise Content Management. DocuWare zapewnia szybki

Bardziej szczegółowo

ANALIZA PRZEDWDROŻENIOWA

ANALIZA PRZEDWDROŻENIOWA ANALIZA PRZEDWDROŻENIOWA Implementacja Systemu B2B w firmie Lancelot i w przedsiębiorstwach partnerskich Przygotowane dla: Przygotowane przez: Lancelot Marek Cieśla Grzegorz Witkowski Constant Improvement

Bardziej szczegółowo