Andover ContinuumTM. Interfejsy użytkownika

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Andover ContinuumTM. Interfejsy użytkownika"

Transkrypt

1 TM Monitorowanie, sterowanie i konfigurowanie z dowolnego miejsca. System stawia integrację na wyższym poziomie poprzez kontrolę komfortu, bezpieczeństwa, oświetlenia, oraz energii z jednego systemu. TAC stworzył rodzinę interfejsów użytkownika do systemu stanowiących wydajne narzędzia do zintegrowanego systemu sterowania z dowolnego miejsca dostępu.

2 02 Charakterystyka Bez względu na to, czy podglądasz grafikę z biurowej stacji roboczej, sprawdzasz alarmy w przeglądarce internetowej w domu lub wykonujesz serwis za pomocą PocketPC, TAC zawsze ma odpowiedni interfejs użytkownika dający dostęp do i kontrolę zadań pod ręką, potwierdzone przez tysiące instalacji wykonanych przez TAC. CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU Wydajny interfejs użytkownika kontroli komfortu, bezpieczeństwa, oświetlenia i energii z pojedynczego systemu Interfejs dla wszystkich użytkowników strażników, recepcjonistek, kierowników działów, kierowników obiektu, właścicieli budynków, techników Praca w środowisku IT MS Windows XP, MS Windows Mobile, MS Internet Explorer, MS SQL, MS MSDE Korzystanie ze standardów otwartych XML, LDAP, ODBC, OLE, SNMP, BACnet Łatwy import i synchronizacja rekordów osobowych z bazami HR poprzez LDAP lub plik CSV Monitorowanie obrazu wideo na żywo i nagranego z systemu zarządzani cyfrową rejestracją Praca z przewodowym i bezprzewodowym Ethernetem Praca z sieciami Infinet oraz BACnet przewodowo lub bezprzewodowo Wydajny interfejs do grafik, harmonogramów, trendów, raportów, alarmów, personelu, programowania i innych Otwarte i przyjazne dla użytkownika są zaprojektowane do korzystania w ramach istniejącej korporacyjnej sieci IT. Pracują zarówno z połączeniami przewodowymi i bezprzewodowymi po TCP/IP i wykorzystują standardowe produkty firmy Microsoft (np. MS Windows XP, MS Windows Mobile, MS Internet Explorer, MS Internet Information Server, MS SQL Server, MS MSDE). Dlatego instalacja jest prosta i szybka. Stacje robocze mogą wymieniać dane w otwartych standardach komunikacyjnych (BACnet, XML, LDAP, ODBC, OLE, SNMP) umożliwiając Andover Continuum synchronizacje z innymi systemami takimi jak zarządzanie zasobami ludzkimi, finansami, zużyciem mediów, raportowaniem, weryfikacją osób zatrudnionych. Dla oddalonych obiektów, stacje Andover Continuum mogą opcjonalnie wdzwaniać się modemowo lub automatycznie odpowiadać zdalnie w przypadku alarmu. Bezpieczna komunikacja szyfrowanie 192-bitów IPSEC/IKE oraz SSL Aby zapewnić bezawaryjną pracę budynku system może być skonfigurowany na wysoki stopień szyfrowania i autentykacji pomiędzy stacjami, sterownikami, serwerami, i przeglądarkami webowymi. Komunikacja pomiędzy stacjami roboczymi, sterownikami i serwerami baz danych może wykorzystywać 192-bitowy protokół Internet Security Protocol (IPSec) oraz Internet Key Exchange Protocol (IKE) aby zapewnić poufność i wiarygodność komunikacji po Ethernecie. Komunikacja webowa również jest bezpieczna po skonfigurowaniu Secure Socket Layers (SSL) pomiędzy przeglądarką a serwerem webowym.

3 03 Charakterystyka (ciąg dalszy) TAC traktuje poważnie sprawy bezpieczeństwa sieciowego przy pomocy powyższych metod szyfrowania i autentykacji. Połączone z systemem logowania użytkownika, który dzieli dostęp do systemu, tak że użytkownik może jedynie podglądać i edytować urządzenia i dane, do których ma uprawnienia, system ochrania budynek i inwestycję. CyberStation w pełni funkcjonalny interfejs Cyberstation jako w pełni funkcjonalny interfejs użytkownika systemu może być użyty do commissioningu, konfiguracji, programowania i monitorowania każdego urządzenia Infinet oraz BACnet, czujników oraz wyjść podłączonych do sieci. CyberStation dostarcza prawdziwą integrację bezpieczeństwa (kontrola dostępu, monitoring włamaniowy i cyfrowy nadzór wideo), monitorowania zasilania, ochrony p.poż i sterowania komfortem przy pomocy pojedynczego interfejsu. Monitorowanie, integracja wideo i raportowanie Cyberstation posiada bardzo duże możliwości monitorowania i raportowania. System graficzny jest w pełni funkcjonalny i daje dynamiczne odświeżanie wartości punktów dowolnego obiektu. Harmonogramy, trendy, raporty i inne urządzenia mogą być uruchomione z grafiki, co daje szybki, łatwy dostęp do zarządzania całym systemem. Monitorowanie jest dalej rozszerzane przy pomocy opcji integracji umożliwiających użytkownikowi podgląd na żywo i podgląd zarejestrowanych nagrań wideo z obiektu Video Layout. Graficzne raporty CyberStation mogą wyświetlać dane logowania w wielu formatach wyjściowych: raport tekstowe w html, skalowalna grafika wektorowa (scalable vector graphic - SVG) wykresy słupkowe, kołowe i wykresy liniowe, lub w postaci pliku w formacie Adobe Acrobat PDF. Dane mogą być prezentowane statystycznie (np. ostatnie 10 alarmów, najwyższe wartości temperatur). Raporty mogą być uruchomione ręcznie lub wykonywane pod wpływem zdarzenia alarmowego lub harmonogramu i przesłane do zdefiniowanej listy odbiorców. Alarmy i zdarzenia CyberStation pracuje jako wydajny silnik do zbierana alarmów i zdarzeń oraz wykonywania działań automatycznych (np. wyświetlanie aktywnego widoku, wysyłanie jako , uruchamianie pliku audio, uruchamianie grafiki, uruchamianie podglądu wideo na żywo). Może być wymagane od użytkownika dodawanie komentarza i podpisania w przypadku potwierdzenia alarmu jako podpis elektroniczny ich działań.

4 04 Charakterystyka (ciąg dalszy) Programowanie CyberStation zawiera bogaty edytor do programowania sterowników Infinet lub BACnet przy pomocy języka programowania Plain English (PE). To elastyczne środowisko umożliwia programowanie w PE najbardziej złożonych i specyficznych dla danego klienta aplikacji, które są w stanie nawet wydawać polecenia odczytu/zapisu do urządzeń BACnet innych producentów i w ten sposób przejmować sterowanie w innych urządzeniach. Uproszczone wprowadzanie danych osobowych i tworzenie identyfikatorów Rekordy osobowe są łatwe do zarządzania z poziomu CyberStation przy pomocy zwykłych formularzy gdzie rekordy osobowe mogą być wprowadzone po podstawowym szkoleniu. Ponieważ formularze są konfigurowalne, możesz być pewien, że te rekordy są zarządzane w sposób spójny w ramach organizacji. Przypisanie praw dostępu jest proste jak przypisanie rekordu do profilu, który zawiera prawidłowe obszary i harmonogramy dla tej grupy. Aby uprościć wprowadzanie danych CyberStation może importować dane korzystając z protokołu LDAP lub plików CSV. Gdy jesteś gotowy do utworzenia identyfikatora, CyberStation jest wyposażone w pełny pakiet jego tworzenia, który pobiera zdjęcie, wzór podpisu i odciski palców i następnie drukuje na drukarkach przeznaczonych do identyfikatorów. Native BACACnet B-OWS CyberStation komunikuje się z urządzeniami BACnet korzystając z BACnet/IP ściśle związanego ze standardem ANSI/ASHRAE i zaprojektowanym do funkcjonowania jako stacja operatorska BACnet (B-OWS) oraz BACnet Broadcast Management Device (BBMD). CyberStation może komunikować się ze wszystkimi urządzeniami BACnet Andover Continuum jak również urządzeniami innych dostawców znajdującymi się na sieci BACnet. CyberStation korzysta z samodzielnie opisującej się natury protokołu BACnet. Urządzenia BACnet i obiekty od dowolnego dostawcy są łatwo odczytywane i tworzone w bazie danych SQL z wykorzystaniem funkcji Find BACnet Devices i Save to Database. Można w ten sposób zaoszczędzić czas w porównaniu z tradycyjną integracją, która wymaga adresowania i mapowania punktów.

5 05 Charakterystyka (ciąg dalszy) CyberStation jest wyposażona do wykorzystywania innych wydajnych usług dostarczanych przez protokół BACnet obejmujących harmonogramowanie, trendy, i alarmy. oraz urządzenia BACnet innych producentów mogą być archiwizowane i odtwarzanie za pomocą usług BACnet archiwizacji i odtwarzania dających opcje odtworzenia konfiguracji po awarii systemu. Interfejs webowy web.client web.client rozszerza system do funkcjonalności sieci web. Używając tej samej bazy danych jak CyberStation, web.client daje operatorowi wolność wyboru systemu Andover Continuum z dowolnego miejsca na sieci lub przez Internet. Wiele z edytorów CyberStation i opcji jest dostępnych w web.client tak jak używasz ich CyberStation. web.client używa nawet tej samej grafiki jak CyberStation, więc nie ma potrzeby tworzenia lub konwertowania specjalnej grafiki do użytku webowego. Oprócz tego można tworzyć ad hoc raporty podczas podłączenia do Andover Continuum przez sieć web.client. Wbudowany serwer webowy Każdy sterownik, który rezyduje na sieci IP Ethernet zawiera wbudowany serwer webowy. Wbudowany serwer webowy daje prosty interfejs do zwykłych stron webowych, które zawierają dane. Zwykła strona webowa może pozwolić użytkownikowi na edycję wartość punktu i wyświetlenie danych logowanych, jak również wyświetlenie bieżącej wartości własności obiektu. Wbudowany serwer webowy posiada domyślną stronę webową do konfiguracji sterownika. Narzędzie serwisowe RoamIO2 Narzędzie serwisowe RoamIO2 jest idealnym interfejsem do testowania projektu i codziennego utrzymania. RoamIO2 może być użyte zarówno jako Pocket PC lub laptop i może łączyć się do systemu poprzez sieć Infinet lub BACnet/IP lub MS/TP. Co więcej, RoamIO2 może łączyć się bezprzewodowo do Pocket PC lub laptopa z wykorzystaniem interfejsu Bluetooth. Narzędzie to umożliwia technikowi podgląd punktu Andover Continuum lub BACnet (i jego własności) wraz z możliwościami edycji. Użytkownik może wyłączyć wentylator do przeglądu lub załadować nową aplikację do sterownika. Ponieważ RoamIO2 pracuje z archiwizowaniem i odtwarzaniem BACnet, nawet sterowniki innych producentów, które pracują z archiwizacją i odtwarzaniem mogą być przeładowane.

6 06 Specyfikacja Specyfikacja CyberStation web.client Wbudowany Web RoamIO 2 Native BACnet Tak Tak Tak Tak BACnet/IP Tak Tak Tak Tak BBMD Tak Tylko bcx1 Harmonogramy Tak pełne Tak pełne Podgląd Trendy Tak pełne Tak pełne Podgląd Alarmy Tak pełne Tak pełne Backup i odtwarzanie Tak Tak Grafika Tak pełne Tak pełne Tak - HTML Konfiguracja Tak pełne Yes - Some Tak częściowo Tak częściowo Programowanie Tak pełne Raportowanie Tak pełne Tak pełne Tak - HTML Bezpieczeństwo Tak Tak Tak Yes użytkownika Menedżer personelu Tak Tak Identyfikatory Tak LDAP Tak Szyfrowanie IPSec/PKE SSL Wszystkie wymienione w dokumencie marki, znaki towarowe i zarejestrowane znaki towarowe są własnością odpowiednich firm i instytucji. Informacje zawarte w tym dokumencie mogą ulec zmianie bez uprzedniego powiadomienia. 1 października 2009, TAC przyjął nazwę Schneider Electric, tworząc w ramach organizacji pion Buildings Business. Wizualizacja dokumentu została uaktualniona według standardów korporacyjnych Schneider Electric. Treść dokumentu pozostała bez zmian, jest zgodna z dawnymi kartami katalogowymi TAC Schneider Electric. All rights reserved. Sierpień 2008 pdw

Andover ContinuumTM Sterownik obiektowy CX9702 do zastosowań w telekomunikacji

Andover ContinuumTM Sterownik obiektowy CX9702 do zastosowań w telekomunikacji Andover ContinuumTM Sterownik obiektowy CX9702 Sterownik obiektowy CX9702, zaprojektowany do małych, bezobsługowych, lub oddalonych obiektów, daje dostęp po sieci, do elektronicznej kontroli dostęp, sterowania

Bardziej szczegółowo

Andover Continuum Katalog produktów

Andover Continuum Katalog produktów Katalog produktów Wydanie: Sierpień 2007 Spis treści TAC Informacje ogólne...informacje ogólne 3 Charakterystyka systemu...charakterystyka systemu 7 Oprogramowanie...Oprogramowanie 11 Wprowadzenie...Oprogramowanie

Bardziej szczegółowo

TAC Vista Katalog Produktów

TAC Vista Katalog Produktów TAC Vista Katalog Produktów Katalog produktów 2010/2011 Spis treści Informacje ogólne...1 Opis systemów...5 Oprogramowanie... 9 Vista 5.1...10 Wprowadzenie / wstęp...10 TAC Vista 5.1 Serwer...11 TAC Vista

Bardziej szczegółowo

Movicon. Movicon. Najbardziej innowacyjna, elastyczna i skalowalna technologia oprogramowania SCADA/HMI. Wyłączny Dystrybutor

Movicon. Movicon. Najbardziej innowacyjna, elastyczna i skalowalna technologia oprogramowania SCADA/HMI. Wyłączny Dystrybutor Movicon Monitoring vision and control Movicon Monitoring vision and control Najbardziej innowacyjna, elastyczna i skalowalna technologia oprogramowania SCADA/HMI Wyłączny Dystrybutor Rozwiązania dla: przemysłu

Bardziej szczegółowo

DocuWare 5 ProductInfo 1

DocuWare 5 ProductInfo 1 DocuWare 5 ProductInfo Profesjonalny system Enterprise Content Management DocuWare to nowoczesne oprogramowanie do zarządzania dokumentami klasy Enterprise Content Management. DocuWare zapewnia szybki

Bardziej szczegółowo

DocuWare 5 ProductInfo 1

DocuWare 5 ProductInfo 1 DocuWare 5 Product Info Profesjonalny system Enterprise Content Management DocuWare to nowoczesne oprogramowanie do zarządzania dokumentami klasy Enterprise Content Management. DocuWare zapewnia szybki

Bardziej szczegółowo

Nowa, otwarta platforma oprogramowania przemysłowego w najnowszych technologiach

Nowa, otwarta platforma oprogramowania przemysłowego w najnowszych technologiach Nowa, otwarta platforma oprogramowania przemysłowego w najnowszych technologiach I punti di forza della moderna ed innovativa tecnologia di Automation Platform.NExT PROGEA prezentuje Automation Platform.NExT,

Bardziej szczegółowo

TAC Vista. ScreenMate

TAC Vista. ScreenMate TAC Vista TAC Vista Serwer TAC Vista jest zaawansowanym systemem Building IT. TAC Vista monitoruje, steruje i nadzoruje systemy oświetleniowe, grzewcze, wentylacyjne, klimatyzacyjne oraz systemy dostępu/bezpieczeństwa

Bardziej szczegółowo

Serwery druku HP Jetdirect Przewodnik administratora (oprogramowanie sprzętowe V.38)

Serwery druku HP Jetdirect Przewodnik administratora (oprogramowanie sprzętowe V.38) Serwery druku HP Jetdirect Przewodnik administratora (oprogramowanie sprzętowe V.38) 2008 Copyright Hewlett-Packard Development Company, L.P. Zabroniona jest reprodukcja, adaptacja lub tłumaczenie bez

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia , Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia Zakup oprogramowania do zarządzania laboratoryjnymi systemami energetycznymi w Centrum Badawczym PAN w Jabłonnie. Załącznik nr 6 do SIWZ 39/PN/SKO/2015 i Stosowane

Bardziej szczegółowo

Rodzina produktów IBM Lotus Notes i Domino IBM DB2 Document Manager

Rodzina produktów IBM Lotus Notes i Domino IBM DB2 Document Manager Rodzina produktów IBM Lotus Notes i Domino IBM DB2 Document Manager Szybka i bezpieczna wymiana informacji wewnątrz firmy, z partnerami zewnętrznymi oraz sprawny obieg dokumentów i automatyzacja procesów

Bardziej szczegółowo

Open. ControlMaestro. Supervision. your. Przegląd pakietu

Open. ControlMaestro. Supervision. your. Przegląd pakietu ControlMaestro Przegląd pakietu Nowa platforma do nadzoru i sterowania procesami technologicznymi jest zgodna z 64-bitowymi systemami operacyjnymi, oferuje bezpieczeństwo, wydajność, mobilność użytkowników

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA. w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym. w trybie przetargu nieograniczonego

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA. w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym. w trybie przetargu nieograniczonego Znak sprawy: TZ/370/32/11 SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na nabycie licencji na oprogramowanie

Bardziej szczegółowo

3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych (2 części) 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych

3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych (2 części) 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych ZAPYTANIE OFERTOWE nr 01/2013 Platforma wiedzy i konsultacji system wsparcia dialogu społecznego 1. Nazwa oraz adres zamawiającego ZWIĄZEK NAUCZYCIELSTWA POLSKIEGO UL. SMULIKOWSKIEGO 6/8, 00 389 WARSZAWA

Bardziej szczegółowo

SIMATIC WinCC flexible. Uniwersalność zastosowań we wszystkich aplikacjach HMI od Micro Paneli do komputerów PC SIMATIC HMI. www.siemens.

SIMATIC WinCC flexible. Uniwersalność zastosowań we wszystkich aplikacjach HMI od Micro Paneli do komputerów PC SIMATIC HMI. www.siemens. SIMATIC WinCC flexible Uniwersalność zastosowań we wszystkich aplikacjach HMI od Micro Paneli do komputerów PC SIMATIC HMI www.siemens.pl/hmi SIMATIC WinCC flexible Nowoczesność rozwiązań, pewność inwestycji

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ)

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) Załącznik nr 1 SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) Wyposażenie centrum utrzymania systemu epuap Spis treści 1. Wprowadzenie... 3 1.1. Zastosowane skróty i pojęcia... 3 1.2. Przedmiot zamówienia... 9

Bardziej szczegółowo

TAC Vista. ScreenMate

TAC Vista. ScreenMate TAC Vista 5 Serwer TAC Vista jest zaawansowanym systemem Building IT. TAC Vista monitoruje, steruje i nadzoruje systemy oświetleniowe, grzewcze, wentylacyjne, klimatyzacyjne oraz systemy dostępu/bezpieczeństwa

Bardziej szczegółowo

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Warszawa, 04.07.2014 r. 00-930 Warszawa, ul. Wspólna 30 Dyrektor Generalny

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Warszawa, 04.07.2014 r. 00-930 Warszawa, ul. Wspólna 30 Dyrektor Generalny Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Warszawa, 04.07.2014 r. 00-930 Warszawa, ul. Wspólna 30 Dyrektor Generalny BDGzp 2120B 30/AW/14 Wykonawcy ubiegający się o udzielenie przedmiotowego zamówienia dot.

Bardziej szczegółowo

Therefore. Inteligentny system obsługi dokumentów

Therefore. Inteligentny system obsługi dokumentów Therefore Inteligentny system obsługi dokumentów Dlaczego Therefore TM? W dzisiejszym wymagającym szybkich zmian środowisku biznesowym, efektywne zarządzanie informacją i dokumentami stanowi kluczową sprawę.

Bardziej szczegółowo

Symantec Backup Exec 11d for Windows Small Business Server wersje Premium i Standard

Symantec Backup Exec 11d for Windows Small Business Server wersje Premium i Standard Symantec Backup Exec 11d for Windows Small Business Server wersje Premium i Standard Kompleksowa ochrona i odzyskiwanie danych dla Microsoft Windows Small Business Server Współczesne małe firmy wymagają

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia 1. Część 1 CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 48620000-0 - Systemy operacyjne 48214000-1 - Pakiety oprogramowania do sieciowego systemu operacyjnego 48710000-8 - Pakiety oprogramowania

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 9 do swiz

Załącznik nr 9 do swiz Załącznik nr 9 do swiz 1. Opis przedmiotu zamówienia Struktura organizacyjna zamawiającego. Państwową Inspekcję Pracy (PIP) tworzy Główny Inspektorat Pracy (GIP), 16 okręgowych inspektoratów pracy (OIP)

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy Zakres przedmiotu zamówienia

Szczegółowy Zakres przedmiotu zamówienia INS/BI-31/2012 Załącznik nr 7 do SIWZ Szczegółowy Zakres przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest budowa nowoczesnej infrastruktury informatycznej poprzez zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania

Bardziej szczegółowo

A Tyco International Company

A Tyco International Company A Tyco International Company INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA BEZPIECZEŃSTWA KATALOG PRODUKTÓW 2012 2013 Katalog CEM Spis treści Informacje o CEM Systems...2 Klienci CEM...3 Rozwiązania CEM...5 Systemy zarządzania

Bardziej szczegółowo

hp jetdirect 175x 310x 380x en3700 200m 250m 280m 610n 615n 680n przewodnik administratora

hp jetdirect 175x 310x 380x en3700 200m 250m 280m 610n 615n 680n przewodnik administratora hp jetdirect 175x 310x 380x en3700 200m 250m 280m 610n 615n 680n przewodnik administratora Przewodnik administratora Niniejszy przewodnik jest dostarczany w formacie PDF, zgodnym z programami do odczytywania

Bardziej szczegółowo

IBM Cognos Express wersja 10.1.0. Zarządzanie produktem IBM Cognos Express

IBM Cognos Express wersja 10.1.0. Zarządzanie produktem IBM Cognos Express IBM Cognos Express wersja 10.1.0 Zarządzanie produktem IBM Cognos Express Uwaga Przed rozpoczęciem używania produktu należy zapoznać się z informacjami z sekcji Uwagi na stronie 175. Informacje o produkcie

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ I. System elektronicznego obiegu dokumentów oraz telefonia IP

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ I. System elektronicznego obiegu dokumentów oraz telefonia IP Załącznik nr 1A POVIIG230/13/2013 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ I System elektronicznego obiegu dokumentów oraz telefonia IP Zamówienie obejmuje dostawę wraz z wdrożeniem systemu elektronicznego obiegu

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI DLA SIECI

INSTRUKCJA OBSŁUGI DLA SIECI Wieloprotokołowy, wielofunkcyjny serwer wydruku z wbudowaną kartą sieciową Ethernet oraz Bezprzewodowy (IEEE 802.11b/g), wielofunkcyjny serwer wydruku sieci Ethernet INSTRUKCJA OBSŁUGI DLA SIECI DCP-9010CN

Bardziej szczegółowo

bizhub 223/283/363/423 Profesjonalne urządzenia dla środowisk biurowych Systemy biurowe bizhub 223/283/363/423

bizhub 223/283/363/423 Profesjonalne urządzenia dla środowisk biurowych Systemy biurowe bizhub 223/283/363/423 bizhub 223/283/363/423 Profesjonalne urządzenia dla środowisk biurowych Systemy biurowe bizhub 223/283/363/423 bizhub 223/283/363/423, systemy biurowe Monochromatyczne, profesjonalne urządzenia do obsługi

Bardziej szczegółowo

Jednolity system zarządzania sieciami LAN/WLAN upraszcza narzędzia i automatyzuje zarządzanie w całej infrastrukturze

Jednolity system zarządzania sieciami LAN/WLAN upraszcza narzędzia i automatyzuje zarządzanie w całej infrastrukturze Prospekt informacyjny Network Management Suite Aplikacje do wspólnego zarządzania sieciami WLAN/LAN zapewniające centralną widoczność i kontrolę. Z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Opis produktu

Bardziej szczegółowo