Zestawienie elementów,okuć i akcesoriów oraz sposób montażu szafki. Dotyczy szafki wiszącej o wymiarach zewnętrznych:

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Zestawienie elementów,okuć i akcesoriów oraz sposób montażu szafki. Dotyczy szafki wiszącej o wymiarach zewnętrznych:"

Transkrypt

1 Zestawienie elementów,okuć i akcesoriów oraz sposób montażu szafki. Dotyczy szafki wiszącej o wymiarach zewnętrznych: wysokość szerokość głębokość

2 wykonanej z płyty meblowej laminowanej,na przykład Firmy Kronopol. Kronopol produkuje płyty meblowe wysokiej jakości. Grubość płyty meblowej wynosi 18 mm,co sprawia że mebel jest solidny,a wszelkie połączenia elementów stabilne. Sam używam tych płyt w mojej pracy zawodowej od blisko 10 lat. Płyty produkowane są w wielu kolorach i strukturach wykończenia powierzchni. Jakie narzędzia Aby powiercić i złożyć elementy w gotowy mebel,potrzebne będą narzędzia. Miara,zwijana o długości trzech metrów. Kilka elementów ma długość większą niż dwa metry i miara dwumetrowa będzie za krótka. Trzeba łączyć wymiary a wtedy o pomyłkę bardzo łatwo. Wkrętarka akumulatorowa lub wiertarka. Może być zwykła,najlepiej jak ma obroty lewe i prawe oraz płynną ich regulację.można jej wtedy używać jako wkrętarki. Krzyżakowa końcówka o oznaczeniu(pz2)-musi być odpowiednio długa najlepiej około 10 cm-do wkręcania wkrętów. Wkrętak krzyżakowy o końcówce podobnej do PZ2. Najlepszy o długości około 20 cm. Młotek.

3 Klucz imbusowy numer 4,do wkręcania konfirmatów. Wiertło do nawiercania otworów pod konfirmaty o grubości 4,8 mm(zdjęcie21).kosztuje około 20 zł.

4 Można wiercić zwykłym wiertłem do metalu o grubości 4,8 lub 5mm. Wadą użycia zwykłego wiertła jest to że do wkręcenia konfirmatu trzeba użyć większej siły,tak by grubsza część przy samym łbie konfirmatu wcisnęła się w płytę. Podczas wkręcania przy samym brzegu płyty może nastąpić jej pęknięcie. Przy nawiercaniu wiertłem do konfirmatów ten problem nie występuje. Wiertło do konfirmatów posłuży również do: Nawiercenia otworów pod podpórki do półek. Nawiercenia otworów pod śruby uchwytów. Wiertło do metalu o grubości 3 mm.przyda się do nawiercania pod wkręty. Większość obecnie produkowanych wkrętów wkręca się w płytę bez nawiercania,jednak jeśli ktoś nie ma wprawy lepiej jest nawiercić,wtedy jest gwarancja że wkręt wkręci się prosto. Wiertło do metalu o grubości 8mm.Będzie potrzebne przy nawiercaniu pod kołki drewniane łączące niektóre elementy mebli. Coś do pisania. Trzeba sprawdzić czy będzie pisać po płycie meblowej użytej do budowy mebla. Niezły jest cienki pisak,trzeba zrobić próbę czy daje się zmywać,są takie które nie chcą się zmyć. Poziomica. Posłuży nam do kontroli prawidłowego ustawienia mebla. Punktak. Po zaznaczeniu na płycie meblowej punktu w którym będziemy wiercić otwór,najpierw przyłożymy w to miejsce punktak,lekko uderzając go młotkiem zrobimy w tym miejscu wgłębienie,by podczas wiercenia otworu wiertło nam się nie ześlizgnęło z zaznaczonego uprzednio pisakiem punktu.

5 Wszystkie wyszczególnione wyżej narzędzia są niezbędne i należy je zgromadzić by dalsza praca była łatwa i przyjemna. Nazwy elementów występujące w zestawieniu do rozkroju. Dla prawidłowej orientacji w elementach,wprowadzę nazewnictwo grupujące je według funkcji jaką pełnią w gotowym meblu. Wykaz dla stolarni gdzie będzie robiony rozkrój arkuszy płyty. Długość elementu. Jest to wymiar równoległy do kierunku usłojenia płyty(nie dotyczy jednobarwnych i jednolitych. Bywa że specjalnie zamienia się wymiary aby drzwiczki miały usłojenie poprzeczne). W punktach rozkroju płyty zwyczajowo jest przyjęte że pierwszym wymiarem na kartce jest długość elementu.

6 Szerokość: Jest to wymiar poprzeczny do kierunku usłojenia płyty. Na wykazie do rozkroju płyty figuruje jako drugi wymiar. Sztuk: Informuje ile sztuk o podanym wymiarze ma być dociętych. Uwagi: Ta kolumna jest dla zamawiającego formatki.tutaj wpisuje się co to za element.ułatwia sprawdzenie czy wszystko zostało wycięte.po zmierzeniu elementu zamawiający od razu wie co to jest. Płyta meblowa o grubości 18 milimetrów Długość szerokość sztuk uwagi X XX 2 boki szafki X wieniec górny i dolny X przegroda pionowa X przegrody poziome XX XX 4 drzwiczki szafki Płyta pilśniowa HDF(gładka lub drewnopodobna). Długość 1197 szerokość 947 sztuk 1 uwagi tył szafki Znak X wskazuje które krawędzie płyty mają być wykończone. Podane wymiary elementów przyjęte są dla wykończenia okleiną PCV o grubości 0,8-1 milimetra.

7 Oklejenie płyty wykonać można tam gdzie robiony będzie rozkrój płyty meblowej. Przeważnie sklepy prowadzące sprzedaż i rozkrój płyt meblowych mają też usługę nawiercania otworów pod zawiasy puszkowe. Można wtedy zamówić sobie u nich nawiercenie w drzwiach otworów pod puszki zawiasów. Wykaz potrzebnych okuć i ekcesoriów dla szafki wiszącej o wymiarach podanych na początku zestawienia,znajduje się na końcu. Jeżeli będzia Pan chciał to kupić u mnie to po wybraniu odpowiednich opcji jakościowych,pomnoży Pan wszystko przez cenę jednostkową i wyjdzie cena ogólna za komplet okuć na konkretny mebel. Konfirmaty(do skręcenia elementów ze sobą). cena(za jedną sztukę) 0.10 złotego.

8 Kluczyk imbusowy do konfirmatów(dobrej jakości i długim ramieniu).cena 6 złotych. Kołki drewniane 8 mm średnicy.cena za 1 sztukę 0.10 złotego. Wkrętki do przykręcenia zawiasów i tylnej ścianki pilśniowej do korpusu szafki.rozmiar 4x20 Cena(za 100 szt) 3 złote.

9 Zaślepki samoprzylepne do konfirmatów.listek 25 sztuk (w kolorze płyty,z jakiej robione będą meble). Cena za listek 2,4 złotych. Zawiasy puszkowe. Jest kilka firm produkujących zawiasy puszkowe(do drzwi z płyty meblowej). Różnia się od siebie jakością,sposobem montażu i sposobem działania. Niska półka Zawiasy powszechnie stosowane przy masowej produkcji mebli. Jakość wykonania i trwałość taka sobie. Na przykład FGV czy Tytanium.

10 Szybko się wyrabiają.w meblach kuchennych już po roku użytkowania trzeba wymieniać pojedyncze sztuki. Zawias łączony z prowadnikiem na śrubę Cena kompletu na jedno skrzydło(2 zawiasy+wkrętki do zamocowania w szafce)wynosi 4,6 zł Średnia półka Zawiasy,,Bluma. Porządne wykonanie.długie użytkowanie około 10 lat. Łączone z prowadnikiem również za pomocą śruby. Zawiasy,,Ferrari.Jak powyżej.

11 Cena jednych lub drugich na jedno skrzydło drzwi(2 zawiasy + wkrętki do montażu) wynosi 9 złotych. Górna półka Zawiasy,,Bluma

12 Zawias spełnia swoją funkcję przez cały okres użytkowania mebla. Ja osobiście nie słyszałem aby się zepsuł. Połączenie z prowadnikiem beznarzędziowo,za pomocą specjalnych zatrzasków. Zawias jest dokładnie i estetycznie wykonany. Możliwość nałożenia na korpus tego jak i poprzedniego zawiasu hamulca,który spowalnia drzwi w końcowej fazie zamykania Cena kompletu na jedno skrzydło drzwiowe(2 zawiasy) 15 złotych. Wystarcza hamulec zamontowany na jednym zawiasie,by drzwi domykały się lekko. Cena 1 sztuki hamulca 7 złotych.

13 Alternatywne rozwiązania dla hamulca zakładanego na zawias. Amortyztorek,,Airtic. Mocowanie: Na dwie wkrętki do korpusu szafki. Wpuszczony bezpośrednio w korpus szafki. Cena jednego kompletu wynosi 2,6 złotego.

14 Silikonowe żelki. Najtańszym sposobem wyciszenia drzwi by nie uderzały przy zamykaniu o korpus szafki jest przyklejenie silikonowych żelek. Żelki są samoprzylepne.przykleja się po dwie sztuki na jedno skrzydło. Niestety po jakimś czasie lubią się odklejać.trzeba mieć zapas i uzupełniać brakujące. Cena listka zawierającego 100 sztuk żelek wynosi 7 złotych. Prowadnice do szuflad Podobnie jak z wyborem zawiasów lepszych lub gorszych,rzecz się ma z prowadnicami do szuflad. Zawiasy i prowadnice mają części ruchome które podczas użytkowania się zużywają. Omówię te które sam montowałem i wiem jak się sprawują w eksploatacji. Generalnie ofertę podzielę na dwie główne kategorie. Prowadnice do szuflad zrobionych całkowicie z płyty meblowej, z dnem z płyty pilśniowej(takiej jak tyły w szafkach i szafach). Prowadnice do szuflad w któtych tylko dno i tylna ścianka są z płyty meblowej,natomiast boki są metalowe.

15 Prowadnica rolkowa Jest to najtańsza prowadnica montowana powszechnie w produkowanych masowo meblach. Szuflada zabudowana na tej prowadnicy może mieć niewielkie obciążenie(nie zalecam obciążenia większego niż 5 kilogramów). Pudło szuflady wykonane jest z płyty meblowej,dno z płyty pilśniowej. Szuflada wysuwa się tylko na ¾ swojej głębokości. Ewentualne zastosowanie do Pana mebli może mieć tyko w szufladach o szerokości 55 centymetrów i to w ostateczności.

16 Cena kompletu na jedną szufladę o długości 40 cm wynosi 5,6 złotego. Metalbox Jest to szuflada wiodącej w Polsce i uznanej w Europie firmy,,gamet,w której dno i tylna ścianka są zrobione z płyty meblowej,a boki są metalowe w kolorze białym i wysokości boku w dwóch rozmiarach: do szuflady płytkiej o wysokości 80 milimetrów do szuflady głębokiej o wysokości 150 milimetrów Prowadnice mają w komplecie regulowane mocowania,

17 za pomocą których łączy się front szuflady z metalowymi bokami. Niestety szuflada również wysuwa się na ¾ głębokości. Jeżeli to nie przeszkadza to może być zastosowana do wszystkich szuflad. Zaletą jest to że spód jest wykonany z płyty,przez co dno szuflady ma dużą sztywność. Szuflada zabudowana na tym komplecie może być obciążona dwudziestoma kilogramami. Cena na szufladę o długości 40 cm 28 złotych Cena za szufladę o długości 55 cm 36 złotych

18 Tandembox Prowadnica z górnej półki. Jest to prowadnica firmy..blum. Jej trwałość jest obliczona na 25 lat eksploatacji. Również jak w przypadku zawiasu tej samej firmy,nie spotkałem się z opinią,że się popsuła.szczególnie zalecam ją tam gdzie szuflada jest znacznie(prowadnica ma obciążenie do 30 kg)obciążona i intensywnie eksploatowana. Szuflada ma pełen wysuw(czyli cała wysuwa się z korpusu szafy), automatyczny hamulec i łagodne domykanie do korpusu. Dno i tył szuflady trzeba wykonać z płyty meblowej,,popiel. Tylko popiel z oferty Kronopolu ma 16 milimetrów grubości i ta grubość płyty pasuje do tego systemu szuflad. Do tych szuflad jest bogate wyposażenie dodatkowe. Relingi,boxaidy(blachy które wiesza się na relingach,przez co

19 szuflada staje się głębsza(20 cm),poprzeczne przedziałki(organizery) i wiele innych. Cena kompletu na jedną szufladę(dwa boki szuflady,dwa wysokie słupki tylne do zamocowania tyłu z płyty meblowej,dwa mocowania frontów,dwa relingi na których można powiesić boxsaidy, wynosi na szufladę o długości 55 centymetrów 167 złotych. na szufladę o długości 40 centymetrów wynosi 145 złotych. Prowadnica kulkowa. Jest to alternatywne rozwiązanie dla prowadnicy,,tandembox. Pudło szuflady jest wykonane z płyty meblowej,natomiast dno jest zrobione z płyty pilśniowej. Szuflada zabudowana na tej prowadnicy wysuwa się cała z korpusu szafy. Wytrzymuje obciążenie do 30 kilogramów,posiada zatrzaski przytrzymujące ją w pozycji zamkniętej. Jest też wersja z systemem dociągającym ją do korpusu. Cena prowadnicy kulkowej(kompletu na jedną szufladę) o długości 55 centymetrów wynosi 15 złotych. Cena prowadnicy o długości 40 centymetrów wynosi 12 złotych. Cena prowadnicy o długości 55 centymetrów z systemem dociągu do korpusu wynosi 36 złotych.

20 Cena prowadnicy o długości 40 centymetrów z systemem dociągu do korpusu wynosi 31 złotych. Podpórki pod półki. Metalowe,ocynkowane podpórki pod półki,o średnicy 5 milimetrów. Cena za 1 sztukę 0,10 złotego. Ślizgacze. Przy omawianych meblach mogą być użyte dwa rodzaje ślizgaczy. Pierwsze są wbijane w krawędzie stykające się z podłogą.

21 Drugi ślizgacz ma regulowaną stopkę,jest używany do mebli które stoją pomieszczeniu o nierównej podłodze. Montaż pierwszego sprowadza się do wbicia go młotkiem w odpowiednie miejsca. Montaż drugiego typu choć nie jest trudny to zabiera trochę więcej czasu. Lecz bezproblemowe wypoziomowanie szafy na nierównym podłożu wynagrodzi ten trud. Ślizgacz wbijany.cena za 1 sztukę 0,20 złotego. Ślizgacz regulowany.cena za 1 sztukę 1,2 złotego. Regulowane zawieszki do szafek wiszących wraz z listwą naścienną. Umożliwiają pewne i bezpieczne zawieszenie szafki. Zawieszki mają regulację szafki w poziomie,oraz umożliwiają jej odchylenie lub dociągnięcie do ściany. Sposób montażu opiszę w dalszej części zestawienia. Cena kompletu na jedną szafkę(2 zawieszki) 3 złote. Cena jednego metra bieżącego szyny 7 złotych.

22 System jezdny do przesuwanych drzwi pawlacza. Jest to system,,fast wiodącej w Polsce i uznanej w Europie firmy,,laguna. System jest łatwy w montażu.nie wymaga żadnych specjalistycznych narzędzi. Potrzebne narzędzia to wkrętak krzyżakowy i piłka do metalu. Cena wózków na jedno skrzydło(2 dolne+2 górne) wynosi 23 złote. Cena 1 metra bieżącego kompletu prowadnicy(2x dolna+2x górna) wynosi 24 złote. Pozycjoner utrzymujący drzwi w ustalonej pozycji.cena za 1 sztukę wynosi 2.2 złotych. Uchwyty do drzwiczek. Są to uchwyty metalowe o wykończeniu powierzchni: chrom satyna srebrny matowy

23 Wszystkie uchwyty są firmy,,gamet,która jest wiodącym w Polsce i uznanym w Europie producentem akcesoriów do mebli. Poniżej jest zjęcie z kilkoma uchwytami które dostępne są,,od ręki. Średnio cena jednej sztuki uchwytu wynosi 3.5 złotych. Jeżeli byłby Pan zainteresowany którymś,to proszę go na zdjeciu

24 zaznaczyć i określić jakie ma mieć wykończenie: chrom błyszczący srebrny mat satyna Wiercenie otworów w poszczególnych elementach. W elementach mebli trzeba zrobić trzy różne rodzaje otworów. 1.Otwory które będą wykonane w czołowych płaszczyznach płyt(tam gdzie widać wióry). Ten typ otworów będzie na rysunku przedstawiającym położenie otworów w danym elemencie zaznaczony kolorem niebieskim. 2.Otwory które będą przewiercane przez całą grubość płyty(w poprzek płyty na wylot poprzez obie warstwy ozdobnego laminatu). Na rysunku przedstawiającym rozstaw otworów w danym elemencie ten typ otworów będzie zaznaczony kolorem czarnym. 3.Otwory które są nawiercone w płycie meblowej na pewną głębokość(np na podpórki pod półki). Otwory te zaznaczone są na rysunku przedstawiającym ich rozmieszczenie kolorem zielonym. Opiszę teraz szczegółowo sposób wykonania wymienionych powyżej otworów. ad1.przed wierceniem trzeba zaznaczyć na elemencie,w którym miejscu mają się znajdować. Otwór musi się znajdować pośrodku grubości płyty.najlepiej zaznaczyć najpierw w poprzek wąskiej krawędzi płyty kreski wyznaczające odległości poszczególnych otworów od tylnej ściany boku lub wieńca lub przegrody czy półki(tego który jest nieoklejony), Trzeba narysować na tej poprzecznej kresce linię dzielącą grubość płyty na pół. W miejscu przecięcia się linii przyłożyć punktak i uderzając młotkiem zrobić wgłębienie,by podczas wiercenia nie ześlizgiwało się wiertło.

25 Otwory wiercimy wiertłem do konfirmatów tylko na głębokość samego wiertła,pogrubienie nie zagłębia się w płytę. Zasada którą opisałem odnosi się do wszystkich otworów które są wiercone w,,czole" płyty tzn w wąskiej krawędzi tam gdzie widać wióry. Jeżeli wiercimy zwykłym wiertłem 4,8 lub 5 mm grubości,to nawiercamy na głębokość 4 centymetrów. ad2.otwór wiercony w poprzek płyty wykonujemy w ten sposób: załóżmy że w boku mają być wykonane na wylot dwa otwory przez które wkręcimy od zewnątrz szafy konfirmaty, które przechodząc przez bok wkręcą się w otwory wykonane w,,czole" półki lub wieńca,wiążąc ją na stałe z bokiem. W boku od strony wnętrza szafy,według odpowiedniego rysunku, trasujemy cienkim flamastrem miejsca gdzie mają się znajdować otwory. W miejscach tych punktakiem robimy wgłębienia by nam się nie ześlizgiwało wiertło. I teraz uwaga!wiertłem o średnicy 3milimetrów przewiercamy w zaznaczonych miejscach od wnętrza szafy na zewnątrz.(uwaga! ZAZNACZAMY MIEJSCA OTWORÓW WEDŁUG RYSUNKÓW,WIERCIMY NA WYLOT WIERTŁEM 3,A ROZWIERCAMY WIERTŁEM DO KONFIRMATÓW OD DRUGIEJ STRONY). Następnie montujemy w wiertarce wiertło do konfirmatów i przewiercamy w odwrotnym kierunku czyli od zewnątrz szafy do środka. Wiercimy tak by frez który znajduje się na końcu wiertła również zagłębił się w płycie.dlaczego wydaje się to takie skomplikowane. Jeżeli byśmy wytrasowali od zewnątrz i wywiercili od razu wiertłem do konfirmatów to po pierwsze jest duża szansa że wiertło przechodząc przez 18 milimetrów płyty straciłoby prostopadłość i mogłoby się okazaćże otwór który powinien być np na 300 milimetrach mierząc od środka wyszedłby na 303 milimetrach ponieważ wiercąc ręcznie bardzo trudno jest zachować prostopadłość do płytyi to we wszystkich kierunkach. Po drugie:mogłoby się okazać że od środkowej strony odłupał nam się niezły kawałek płyty,grubość półki jest zbyt mała by przykryć fuszerkę i jest problem. W sytuacji gdy najpierw przewiercimy mniejszym wiertłem od

26 środka to mamy pewność że ten otwór jest idealnie w miejscu w którym powinien się znajdować.wiercąc następnie od zewnątrz wiertłem do konfirmatów jedynie rozwiercamy powstały wcześniej otwór tak że wiertło do konfirmatów ma już prowadzenie.zapobiega to także wyłamaniu płyty w miejscu wyjścia wiertła z drugiej strony. ad3.otwory które będą wykonywane tylko na określoną głębokość w płycie. Jeżeli chodzi o podpórki pod półki to ja używam podpórek o średnicy 5 milimetrów. Ponieważ wiertło do konfirmatów ma rozmiar 4,8 milimetrów to używam tego samego wiertła do wiercenia pod konfirmaty jak i pod podpórki które lekko wbite młotkiem trzymają w płycie bardzo dobrze. Żeby nie wywiercić zbyt głęboko można przykleić na wiertło w określonym miejscu kolorową taśmę wtedy wiercimy tylko do taśmy. Zaznaczamy na elemencie gdzie mają się znajdować,przykładamy w zaznaczone miejsce punktak i uderzając młotkiem robimy w płycie wgłębienie by podczas wiercenia nie ześlizgiwało nam się wiertło. Wiercimy na głębokość jednego centymetra. Wykaz wszystkich elementów szafki z rozmieszczeniem poszczególnych otworów

27 Otwory (na wylot) w pionowych bokach szafki. Jeżeli będzie wybrana opcja że szafki będą wieszane na szynie i regulowanych zawieszkach,to trzeba w każdym boku wykonać po dwa dodatkowe otwory wiertłem o średnicy 3 mm pod wkrętki mocujące zawieszki do boków. Rozmieszczenie otworów jest pod zawieszki które ja sprzedaję,jeżeli będzie Pan kupował gdzie indziej to rozstaw otworów może być inny. Otwory trzeba powiercić wiertłem 3 mm,na głębokość ok 1 cm(wiercić trzeba od środka szafki)wg rysunku:

28

29 Otwory na wylot wiercimy również w wieńcu górnym i dolnym.

30 Otwory w wąskich krawędziach górnego i dolnego wieńca szafki Otwory wiercimy wiertłem do konfirmatów na głębokość samego wiertła.

31 Otwory w wąskich krawędziach przegrody pionowej

32 Wiercenie otworów pod kołki drewniane,o średnicy 8 milimetrów w przegrodzie pionowej,złącza pod przegrody poziome. Propozycja sposobu powiercenia otworów pod kołki drewniane. Potrzebne wiertła o średnicy 3 milimetry do konfirmatów 8 mm średnicy. Po zaznaczeniu na elemencie z obu stron miejsc,gdzie będą otwory,wiercimy wiertłem 3 na głębokość około 10 milimetrów,z jednej i drugiej strony przegrody,aż otwory się spotkają. Wiertłem do konfirmatów rozwiercamy powstały otwór,a następnie na gotowo wiertłem 8. Smarujemy otwór klejem i wbijamy z jednej i z drugiej strony kołki drewniane tak,aby spotkały się pośrodku grubości płyty. Wycieramy nadmiar kleju wilgotną szmatką i tak przygotowane złącze pozostaje do wyschnięcia kleju. Alternatywnym rozwiązaniem jest zastosowanie złącza mimośrodowego.

33 Do tego złącza trzeba mieć wiertło koronkowe o średnicy 16 milimetrów. Poniżej jest rysunek z wymiarami do wiercenia. Cena jednego kompletu wynosi 1,6 złotych. Jeżeli zdecyduje się Pan na zastosowanie złącza mimośrodowego, to poprzestać trzeba na drugim etapie,czyli powstały otwór o średnicy 3 mm,rozwiercić trzeba tylko wiertłem do konfirmatów. Grubość płyty 18 mm pozwala na wkręcenie złącza z obu stron przegrody, w ten sam otwór.

34 Wymiary do powiercenia otworów w przegrodzie pionowej na przegrody poziome. Wiercenie otworów pod konfirmaty w przegrodach poziomych

35 Wiercenie otworów pod kołki drewniane lub złącza mimośrodowe. Jeżeli zdecyduje się Pan na mimośrody to trzeba oba elementy położyć tak by stykały się nienawierconymi krawędziami,a oklejone krawędzie były po jednej stronie. W ten sposób wszystkie otwory pod mimośrody będą w gotowym meblu po jednej stronie(od góry lub od dołu w przegrodach poziomych) Najpierw wierci się otwór pod mimośród,a dopiero w krawędzi wiertłem do konfirmatów i docelowo wiertłem o średnicy 8 mm, na taką głębokość aby połączył się z otworem na mimośród. Otwory pod zawiasy w drzwiach powinni Panu powiercić tam gdzie będzie robiony rozkrój płyty i oklejanie krawędzi. Wiercenie otworów we własnym zakresie nie jest zalecane.

36 Trzeba mieć frez do otworów o średnicy 35 milimetrów. Mocuje się go albo w ręcznej wiertarce górnowrzecionowej,albo musi być wiertarka stołowa. Tam gdzie wiercą pod zawiasy,mają już ustawioną maszynę na określoną odległość początku otworu od rantu drzwiczek( 4-5 milimetrów). Głębokość otworu to z reguły 14 milimetrów,a odległość od dołu lub góry drzwiczek do środka otworu wynosi milimetrów.

37 Sposób montażu szafki. Do skręcania szafek trzeba znaleźć równe miejsce. 1.Trzeba skręcić konfirmatami dolny wieniec z przegrodą pionową. 2.Następnie dokręcić z drugiej strony górny wieniec. 3.Kolejną czynnością jest(jeżeli zdecydował się Pan na złącza kołkowe)posmarowanie klejem kołków drewnianych i nabicie na nie przegród poziomych. 4.Następnie przykręcić na konfirmaty boki szafki do wieńca dolnego i górnego oraz przegrody poziomej. To samo z drugim bokiem. Jeżeli wystąpią jakieś nierówności w miejscach połączeń płyt to pomocny będzie równy kawałek klocka sosnowego i młotek. Trzeba lekko zluzować konfirmaty i pobijając przez klocek młotkiem zrównać łączenie by z frontu elementy tworzyły jedną płaszczyznę. Jak elementy zostały dokładnie pocięte to automatycznie wyrówna się też od strony pilśni. Po dokręceniu wszystkich połączeń,jeżeli została wybrana opcja wieszania szafki na szynie,trzeba wyciąć otwory w płycie pilśniowej wg poniższego rysunku:

38 Obrócić trzeba szafkę oklejonymi krawędziami do podłogi i sprawdzić przekątne szafki czy są jednakowe. Mierzenie przekątnej. Zahaczamy blaszkę metrówki o lewy górny róg szafki i mierzymy ją do prawego dolnego rogu.teraz mierzymy od prawego górnego rogu szafki do lewego dolnego. Jeżeli wymiary są jednakowe to możemy przystąpić do przykręcenia płyty pilśniowej,jeżeli nie to musimy do tego doprowadzić ściskając przeciwległe rogi szafki,tam gdzie wymiar był większy. Tył przykręcamy co 100 mm wkrętkami o rozmarze 4x16. Korpus szafki jest gotowy. Jeżeli była wybrana opcja z zawieszkami to teraz jest czas na ich zamontowanie.przykręcamy je do wywierconych wcześniej w bokach otworów wkrętkami o rozmiarze 4x35.

39 Następnie zajmiemy się zawiasami. Jeśli będzie to zwykły zawias to trzeba połączyć go z prowadnikiem. Wsuwamy zawias w prowadnik tak by wkręt regulujący szczelinę swą drugą stroną wyposażoną w płetwę wsunął się w szczelinę w prowadniku.zawias dosuwamy maksymalnie(aż śruba łącząca zawias i prowadnik) oprze się o korpus,i skręcamy tą śrubą do oporu.jeżeli zawiasy będą moje to otrzyma je Pan już gotowe do montażu w drzwiczkach W przypadku zawiasów łączonych na klik powyższe wskazówki są nieaktualne. Gotowe zawiasy przykręcamy do drzwiczek na dwie wkrętki 4x16.

40 Szafkę kładziemy na boku i ściśle dosuwamy drzwiczki do boku korpusu. Licujemy brzeg drzwiczek z brzegiem dolnym lub górnym korpusu i przykręcamy przez otwory w prowadnikach zawiasu do boku szafki na wkrętki 4x20. Trzeba przy tym starać się by wkrętki wypadły pośrodku owalnego otworu.będzie większa możliwość regulacji drzwiczek. Jeżeli wybrana była opcja na zwykłe zawieszki to teraz trzeba je przykręcić do szafki,najlepiej też na wkrętki 4x 35. Po zamontowaniu drzwiczek szafka jest gotowa do zawieszenia. Pod zwykłe zawieszki trzeba wyznaczyć otwory,zamoontować haki i powiesić szafkę. Ostatnią czynnością jest regulacja drzwiczek(co którą śrubą jest opisane na zdjęciu powyżej) i wciśnięcie zaślepek na mimośrody(jeśli została wybrana ta opcja). Jeżeli wybrana została opcja wieszania na szynie,to trzeba przygotować szanę na długość 1200 milimetrów. Otwory do mocowania szyny wypadają 65 milimetrów poniżej górnej krawędzi szafki. Mocujemy szynę do ściany,wieszamy szafkę tak by pazurki zawieszek zahaczyły o szynę. Zawieszki mają po dwie śruby regulacyjne. Pierwsza,ta od dołu służy do regulacji szafki w poziomie. Druga,ta od frontu służy do regulacji odchylenia szafki od ściany.

41 Zestawienie okuć do omówionej powyżej szafki. Konfirmaty 16 sztuk. Zaślepki do konfirmatów 16 sztuk. Wkrętki 4x16 16 sztuk. Wkrętki 4x20 60 sztuk. Wkrętki 4x35 4 sztuki- jeżeli są zwykłe uchwyty do wieszania to 14 sztuk. zawiasy 8 sztuk. Opcjonalnie Kołki drewniane lub mimośrody Szyna do wieszania 4 sztuki milimetrów Uchwyty do drzwiczek 4 sztuki. Hamulce do drzwiczek 4 sztuki Zawieszki do szyny lub uszy do wieszania 2 sztuki. Amortyzatorki 4 sztuki. Żelki 8 sztuk.

42 Szafka wisząca o wymiarach: wysokośc szerokość 500 głębokość Zestawienie dla stolarni do rozkroju płyt. Długość X X X XX szerokość 495 XX XX sztuk uwagi boki szafki wieńce górny i dolny półka drzwiczki Znak X wskazuje które krawędzie płyty mają być wykończone. Podane wymiary elementów przyjęte są dla wykończenia okleiną PCV o grubości 0,8-1 milimetra.

43 Płyta pilśniowa HDF, gładka lub drewnopodobna. Długość 497 szerokość 657 sztuk 1 uwagi ścianka tylna szafki. Wiercenie w bokach. Otwory na wylot od wewnetrznej strony wiertłem 3 mm,a następnie wiertłem do konfirmatów od zewnętrznej z rozwierceniem na łeb konfirmatu. Wiercenie według rysunku:

44 Wiercenie otworów pod podpórki do półek. Otwory pod półki wiercimy,po uprzednim napunktowaniu,wiertłem do konfirmatów na głębokość 10 mm(żeby nie przewiercić na wylot,można przykleić na wiertle kolorową taśmę i wiercić tylko do taśmy. Otwory trasujemy według rysunku:

45 Teraz czas na powiercenie otworów w wieńcu dolnym i górnym szafki. Po napunktowaniu wiercimy wiertłem do konfirmatów na głębokość samego wiertła. Otwory wiercimy jednakowo z obu stron elementów według rysunku:

46 Drzwiczki trzeba powiercić(2 elementy)tak samo jak drzwiczki do poprzedniej szafki. Od dołu lub góry drzwiczek 100 milimetrów do środka otworu. Odległość początku otworu od brzegu drzwiczek 4-5 milimetrów. Otwór o średnicy 35 milimetrów. Głębokośc otworu 14 milimetrów. Jeżeli wybrana została opcja do wieszania szafki na szynie,to trzeba w każdym boku wywiercić po dwa otwory wiertłem o średnicy 3 mm do przykręcenia zawieszek,na których będzie wisiała szafka. W innych zawieszkach niż te które ja sprzedaję otwory mogą być w innych miejscach.zawieszki będą pasować,przykręci je Pan najwyżej bez nawiercania.

47 Montaż elementów w całość. Sposób montażu szafki. Trzeba przykręcić na konfirmaty boki szafki do wieńca dolnego i górnego. To samo z drugim bokiem. Jeżeli wystąpią jakieś nierówności w miejscach połączeń płyt to pomocny będzie równy kawałek klocka sosnowego i młotek. Trzeba lekko zluzować konfirmaty i pobijając przez klocek młotkiem zrównać łączenie by z frontu elementy tworzyły jedną płaszczyznę. Jak elementy zostały dokładnie pocięte to automatycznie wyrówna się też od strony pilśni. Po dokręceniu wszystkich połączeń,jeżeli została wybrana opcja wieszania szafki na szynie,trzeba wyciąć otwory w płycie pilśniowej wg poniższego rysunku:

48 Obrócić trzeba szafkę oklejonymi krawędziami do podłogi i sprawdzić przekątne szafki czy są jednakowe. Mierzenie przekątnej. Zahaczamy blaszkę metrówki o lewy górny róg szafki i mierzymy ją do prawego dolnego rogu.teraz mierzymy od prawego górnego rogu szafki do lewego dolnego. Jeżeli wymiary są jednakowe to możemy przystąpić do przykręcenia płyty pilśniowej,jeżeli nie to musimy do tego doprowadzić ściskając przeciwległe rogi szafki,tam gdzie wymiar był większy. Tył przykręcamy co 100 mm wkrętkami o rozmarze 4x16. Korpus szafki jest gotowy. Jeżeli była wybrana opcja z zawieszkami to teraz jest czas na ich zamontowanie.przykręcamy je do wywierconych wcześniej w bokach otworów wkrętkami o rozmiarze 4x35.

49 Następnie zajmiemy się zawiasami. Jeśli będzie to zwykły zawias to trzeba połączyć go z prowadnikiem. Wsuwamy zawias w prowadnik tak by wkręt regulujący szczelinę swą drugą stroną wyposażoną w płetwę wsunął się w szczelinę w prowadniku.zawias dosuwamy maksymalnie(aż śruba łącząca zawias i prowadnik) oprze się o korpus,i skręcamy tą śrubą do oporu.jeżeli zawiasy będą moje to otrzyma je Pan już gotowe do montażu w drzwiczkach W przypadku zawiasów łączonych na klik powyższe wskazówki są nieaktualne. Gotowe zawiasy przykręcamy do drzwiczek na dwie wkrętki 4x16.

50 Szafkę kładziemy na boku i ściśle dosuwamy drzwiczki do boku korpusu. Licujemy brzeg drzwiczek z brzegiem dolnym lub górnym korpusu i przykręcamy przez otwory w prowadnikach zawiasu do boku szafki na wkrętki 4x20. Trzeba przy tym starać się by wkrętki wypadły pośrodku owalnego otworu.będzie większa możliwość regulacji drzwiczek. Jeżeli wybrana była opcja na zwykłe zawieszki to teraz trzeba je przykręcić do szafki,najlepiej też na wkrętki o rozmiarze 4x 35. Po zamontowaniu drzwiczek szafka jest gotowa do zawieszenia. Pod zwykłe zawieszki trzeba wyznaczyć otwory,zamontować haki i powiesić szafkę. Ostatnią czynnością jest regulacja drzwiczek(co którą śrubą jest opisane na zdjęciu powyżej) i wciśnięcie zaślepek na mimośrody(jeśli została wybrana ta opcja). Jeżeli wybrana została opcja wieszania na szynie,to trzeba przygotować szanę na długość 660 milimetrów. Otwory do mocowania szyny wypadają 65 milimetrów poniżej górnej krawędzi szafki. Mocujemy szynę do ściany,wieszamy szafkę tak by pazurki zawieszek zahaczyły o szynę. Zawieszki mają po dwie śruby regulacyjne. Pierwsza,ta od dołu służy do regulacji szafki w poziomie. Druga,ta od frontu służy do regulacji odchylenia szafki od ściany.

51 Zestawienie okuć do omówionej powyżej szafki. Konfirmaty 8 sztuk. Zaślepki do konfirmatów 8 sztuk. Wkrętki 4x16 8 sztuk. Wkrętki 4x20 30 sztuk. Wkrętki 4x35 jeżeli są zwykłe uchwyty do wieszania to zawiasy Podpórki pod półkę 4 sztuki14 sztuk. 4 sztuki. 4 sztuki. Opcjonalnie Szyna do wieszania 660 milimetrów Uchwyty do drzwiczek 2 sztuki. Hamulce do drzwiczek 2 sztuki Zawieszki do szyny lub uszy do wieszania 2 sztuki. Amortyzatorki 2 sztuki. Żelki 4 sztuki.

52 Pawlacz,o wymiarach: długość 1730 szerokość wysokość Zestawienie dla stolarni dla rozkroju płyt. Płyta meblowa o grubości 18 milimetrów Długość szerokość sztuk uwagi spód pawlacza XX poziomy element ramki pawlacza XX pionowy element ramki pawlacza X przegroda pionowa X półka 3 drzwi pawlacza X XX XX X listwa do podparcia spodu X X 2 listwa do podparcia spodu Znak X wskazuje które krawędzie płyty mają być wykończone. Podane wymiary elementów przyjęte są dla wykończenia okleiną PCV o grubości 0,8-1 milimetra.

129 35,3 1 dolny wieniec szafki skos trzeba dociąć według rysunku:

129 35,3 1 dolny wieniec szafki skos trzeba dociąć według rysunku: WYKAZ ELEMENTÓW SZAFKI DO ŁAZIENKI DUŻEJ Wykaz dla stolarni do pocięcia i oklejenia brzegów płyty. Długość szerokość sztuk uwagi 129 35,3 1 dolny wieniec szafki skos trzeba dociąć według rysunku: Oklejanie:

Bardziej szczegółowo

Sposób montażu żaluzji meblowej,system,,za półki lub tylną ściankę.

Sposób montażu żaluzji meblowej,system,,za półki lub tylną ściankę. Sposób montażu żaluzji meblowej,system,,za półki lub tylną ściankę. Montaż kompletu można przeprowadzić samodzielnie. Jest bardzo prosty,i nawet osoba mało lub wcale nie obeznana z majsterkowaniem powinna

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 7 do SIWZ. Część I... 1. Szafa rys. 1.1 szt. 1... 2. Biurko rys. 2.1 szt. 2...

Załącznik nr 7 do SIWZ. Część I... 1. Szafa rys. 1.1 szt. 1... 2. Biurko rys. 2.1 szt. 2... Część I... 1. Szafa rys. 1.1 szt. 1... 2. Biurko rys. 2.1 szt. 2... Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę mebli wniesienie oraz montaż. Meble należy wypoziomować, półki wiszące zawiesić. Wymiary przytoczone

Bardziej szczegółowo

Indeks wyrobu: PRO Data :

Indeks wyrobu: PRO Data : PORTO TYP 41 - Komoda 2D - 4S Indeks wyrobu: PRO-012-41 Data : 01-06-2012 850mm 440mm 1290mm Producent: Wójcik Fabryka Mebli Spółka z o. o. ul. Mazurska 45 82-300 Elbląg e-mail: handlowy@meblewojcik.pl

Bardziej szczegółowo

Indeks wyrobu: PRO Data :

Indeks wyrobu: PRO Data : AMAZON TYP 36 - Komoda 2D1S Indeks wyrobu: PRO-025-3601 Data : 91mm 402mm 9mm Producent: Wójcik Fabryka Mebli Spółka z o. o. ul. Mazurska 45 82-300 Elbląg e-mail: handlowy@meblewojcik.pl W razie braku

Bardziej szczegółowo

WSKAZÓWKI DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU MEBLI KamDUO oraz KamDUO XL

WSKAZÓWKI DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU MEBLI KamDUO oraz KamDUO XL WSKAZÓWKI DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU MEBLI KamDUO oraz KamDUO XL WPROWADZENIE Meble systemu KamDUO oraz KamDUO XL przeznaczone są do samodzielnego montażu. Dla Państwa wygody wszystkie szafki zostały wyposażone

Bardziej szczegółowo

Indeks wyrobu: PRO Data : mm

Indeks wyrobu: PRO Data : mm LINATE TYP 67 - Szafka wisząca 3D Indeks wyrobu: PRO-014-6701 Data : 15-11-2012 550mm 420mm 1640mm W razie braku lub uszkodzenia jakiejś części najszybszym sposobem złożenia reklamacji jest kontakt z lokalnym

Bardziej szczegółowo

Indeks wyrobu: PRO Data :

Indeks wyrobu: PRO Data : STELLA TYP 19 - Szafa 1D Indeks wyrobu: PRO-017-1901 Data : 1960mm 570mm 640mm Producent: Wójcik Fabryka Mebli Spółka z o. o. ul. Mazurska 45 82-300 Elbląg e-mail: handlowy@meblewojcik.pl W razie braku

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ B SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Meble do pokoju nr 23 Część III zamówienia - Przemyśl 1.Biurko o wymiarach 1400x680x740 płyta melaminowana kolorystyka - grusza jasna R4965 lub równoważna tzn. zbliżona

Bardziej szczegółowo

FOCUS. TYP 20 - Szafa 3D-1S. Producent: Wójcik Fabryka Mebli Spółka z o. o. ul. Mazurska 45 82-300 Elbląg e-mail: handlowy@meblewojcik.pl.

FOCUS. TYP 20 - Szafa 3D-1S. Producent: Wójcik Fabryka Mebli Spółka z o. o. ul. Mazurska 45 82-300 Elbląg e-mail: handlowy@meblewojcik.pl. FOCUS TYP 0 - Szafa D-1S Data : 1955mm Indeks wyrobu: PRO-06-001 580mm 840mm Producent: ójcik Fabryka Mebli Spółka z o. o. ul. Mazurska 45 8-00 Elbląg e-mail: handlowy@meblewojcik.pl razie braku lub uszkodzenia

Bardziej szczegółowo

Indeks wyrobu: PRO Data :

Indeks wyrobu: PRO Data : HOBBY TYP 95 - Szafka nocna 1S Indeks wyrobu: PRO-018-9501 Data : 410mm 400mm 500mm Producent: Wójcik Fabryka Mebli Spółka z o. o. ul. Mazurska 45 82-300 Elbląg e-mail: handlowy@meblewojcik.pl W razie

Bardziej szczegółowo

OPIS TECHNICZNY MEBLI NA WYPOSAŻENIE POKOI MIESZKALNYCH W INTERNACIE TECHNIKUM LEŚNEGO W WARCINIE

OPIS TECHNICZNY MEBLI NA WYPOSAŻENIE POKOI MIESZKALNYCH W INTERNACIE TECHNIKUM LEŚNEGO W WARCINIE OPIS TECHNICZNY MEBLI NA WYPOSAŻENIE POKOI MIESZKALNYCH W INTERNACIE TECHNIKUM LEŚNEGO W WARCINIE * Integralną część opisu technicznego stanowią rysunki do opisu poszczególnych mebli. Szafa ubraniowa.

Bardziej szczegółowo

Indeks wyrobu: PRO Data :

Indeks wyrobu: PRO Data : LINATE TYP 22 - Szafa 3D Indeks wyrobu: PRO-014-2201 Data : 17-04-2013 2090mm 590mm 1640mm Producent: Wójcik Fabryka Mebli Spółka z o. o. ul. Mazurska 45 82-300 Elbląg e-mail: handlowy@meblewojcik.pl W

Bardziej szczegółowo

1 Wstęp. Elegancka konsola na TV, DVD i in. Elegancka scena Elegancka konsola na TV, DVD i in.

1 Wstęp. Elegancka konsola na TV, DVD i in. Elegancka scena Elegancka konsola na TV, DVD i in. Elegancka konsola na TV, DVD i in. Elegancka scena Elegancka konsola na TV, DVD i in. Prosta, niska, praktyczna: ta konsola nie tylko ma w sobie coś, ona ma coś także na sobie. Idealna oprawa dla Twojego

Bardziej szczegółowo

FOCUS. TYP 11 - Regał 2S. Producent: Wójcik Fabryka Mebli Spółka z o. o. ul. Mazurska 45 82-300 Elbląg e-mail: handlowy@meblewojcik.pl. 1955mm.

FOCUS. TYP 11 - Regał 2S. Producent: Wójcik Fabryka Mebli Spółka z o. o. ul. Mazurska 45 82-300 Elbląg e-mail: handlowy@meblewojcik.pl. 1955mm. FOCUS TYP - Regał S Data : 955mm Indeks wyrobu: PRO-06-0 46mm 600mm Producent: ójcik Fabryka Mebli Spółka z o. o. ul. Mazurska 45 8-300 Elbląg e-mail: handlowy@meblewojcik.pl razie braku lub uszkodzenia

Bardziej szczegółowo

JAK SAMEMU ZBUDOWAĆ PRZESUWNĄ ŚCIANKĘ DZIAŁOWĄ

JAK SAMEMU ZBUDOWAĆ PRZESUWNĄ ŚCIANKĘ DZIAŁOWĄ JAK SAMEMU ZBUDOWAĆ PRZESUWNĄ ŚCIANKĘ DZIAŁOWĄ Poznaj tajniki własnoręcznej budowy ścianki krok po kroku. Niniejszy darmowy fragment jest własnością prywatną. Niniejsza publikacja ani żadna jej część,nie

Bardziej szczegółowo

WYKAZ MEBLI Pokój Zestaw Gospodarczy rys.11 kpl.1

WYKAZ MEBLI Pokój Zestaw Gospodarczy rys.11 kpl.1 - 1 WYKAZ MEBLI Pokój 627 1. Zestaw Gospodarczy rys.11 kpl.1 2. Biblioteczka I rys.13 szt.3 3. Biblioteczka II rys.14 szt.1 4. Biblioteczka III z szafą ubraniową rys. 15 szt. 1 5. Szafka niska szt. 1 6.

Bardziej szczegółowo

FOCUS. TYP 12 - Regał 1S. Producent: Wójcik Fabryka Mebli Spółka z o. o. ul. Mazurska 45 82-300 Elbląg e-mail: handlowy@meblewojcik.pl. 1955mm.

FOCUS. TYP 12 - Regał 1S. Producent: Wójcik Fabryka Mebli Spółka z o. o. ul. Mazurska 45 82-300 Elbląg e-mail: handlowy@meblewojcik.pl. 1955mm. FOCUS TYP - Regał S Data : 955mm Indeks wyrobu: PRO-06-0 46mm 600mm Producent: ójcik Fabryka Mebli Spółka z o. o. ul. Mazurska 45 8-300 Elbląg e-mail: handlowy@meblewojcik.pl razie braku lub uszkodzenia

Bardziej szczegółowo

FOCUS. TYP 41 - Komoda 2D-4S. Producent: Wójcik Fabryka Mebli Spółka z o. o. ul. Mazurska Elbląg

FOCUS. TYP 41 - Komoda 2D-4S. Producent: Wójcik Fabryka Mebli Spółka z o. o. ul. Mazurska Elbląg FOCUS TYP - Komoda 2D-S Data : 835mm Indeks wyrobu: PRO-026-0 80mm 6mm Producent: ójcik Fabryka Mebli Spółka z o. o. ul. Mazurska 5 82-300 Elbląg e-mail: handlowy@meblewojcik.pl razie braku lub uszkodzenia

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ CENOWY PAKIET A

FORMULARZ CENOWY PAKIET A /Pieczęć Wykonawcy/ Tel/fax BR-1A FORMULARZ CENOWY FORMULARZ CENOWY PAKIET A Lp. Nazwa Przedmiotu zamówienia Ilość szt. Cena jedn. Netto Wartość netto (kol. 3 x 4) VAT 22% 1 2 3 4 5 6 7 1 Szafa (fabrycznie

Bardziej szczegółowo

FAN FARO. TYP 41 - Komoda 2D-1s. Data : Indeks wyrobu: PRO Producent:

FAN FARO. TYP 41 - Komoda 2D-1s. Data : Indeks wyrobu: PRO Producent: FAN FARO TYP 41 - Komoda 2D-1s Indeks wyrobu: PRO-006-4101 Data : 972mm 445mm 857mm Producent: Wójcik Fabryka Mebli Spólka z o. o. ul. Mazurska 45 82-300 Elblag e-mail: handlowy@meblewojcik.pl W razie

Bardziej szczegółowo

Indeks wyrobu: PRO Data :

Indeks wyrobu: PRO Data : LINATE TYP 23 - Szafa 4D Indeks wyrobu: PRO-014-2301 Data : 2185mm 590mm 2185mm Producent: Wójcik Fabryka Mebli Spółka z o. o. ul. Mazurska 45 82-300 Elbląg e-mail: handlowy@meblewojcik.pl W razie braku

Bardziej szczegółowo

Indeks wyrobu: PRO Data :

Indeks wyrobu: PRO Data : STELLA TYP 01 - itryna 2D Indeks wyrobu: PRO-017-0101 Data : 01-06-2013 1960mm 390mm 640mm Producent: ójcik Fabryka Mebli Spółka z o. o. ul. Mazurska 45 82-300 Elbląg e-mail: handlowy@meblewojcik.pl razie

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia załącznik Biurko komputerowe nr. 1 Specyfikacja techniczna biurka: Wymiary biurka: wysokość - 1095 mm, szerokość - 1560 mm, głębokość - 750 mm (dokładne wymiarowanie biurka zamieszczone

Bardziej szczegółowo

IMPERIAL. TYP Garderoba. Indeks wyrobu: PRO Data : Producent:

IMPERIAL. TYP Garderoba. Indeks wyrobu: PRO Data : Producent: IMPERIAL TYP 1 - Garderoba Indeks wyrobu: PRO-009-101 Data : 12-08-20 1950mm 378 mm 00mm Producent: Wójcik Fabryka Mebli Spólka z o. o. ul. Mazurska 45 82-300 Elblag e-mail: handlowy@meblewojcik.pl W razie

Bardziej szczegółowo

- 1 Załącznik nr 6 do SIWZ Wydział Zarządzania i Ekonomii

- 1 Załącznik nr 6 do SIWZ Wydział Zarządzania i Ekonomii - 1 WYKAZ MEBLI Pokój 400 A 1. Zestaw mebli laboratoryjnych I rys.1 kp.1 2. Zestaw szafek wiszących rys.6 kpl.1 3. Zestaw mebli laboratoryjnych II rys.8 kpl. 1... 4. Zestaw mebli laboratoryjnych III kpl.1

Bardziej szczegółowo

Wykonywanie rzędów otworów w systemie 32 mm

Wykonywanie rzędów otworów w systemie 32 mm Nr 04 Wykonywanie rzędów otworów w systemie 3 mm A Opis Przemysł wyznacza standardy: rzędy otworów wierci się średnicami 5 lub 3 mm w rozstawie 3 mm. Dla takiego odstępu między otworami zwanego również

Bardziej szczegółowo

LINATE. TYP 23 - Szafa 4D. Producent: Wójcik Fabryka Mebli Spółka z o. o. ul. Mazurska Elbląg mm.

LINATE. TYP 23 - Szafa 4D. Producent: Wójcik Fabryka Mebli Spółka z o. o. ul. Mazurska Elbląg mm. LINATE TYP 23 - Szafa 4D Data : 2185mm Indeks wyrobu: PRO-014-2301 590mm 2185mm Producent: Wójcik Fabryka Mebli Spółka z o. o. ul. Mazurska 45 82-300 Elbląg e-mail: handlowy@meblewojcik.pl W razie braku

Bardziej szczegółowo

Drewniany Carport Instrukcja Montażu dla zadaszeń typu W3 M5 - P1

Drewniany Carport Instrukcja Montażu dla zadaszeń typu W3 M5 - P1 Drewniany Carport Instrukcja Montażu dla zadaszeń typu W3 M5 - P1 Zestawienie elementów W3: 1. Słup 6 szt. 2. Miecz 12 szt. 3. Łata boczna 2 szt. 4. Łata górna 7 szt. 5. Łuk nośny 3 szt. 6. Łuk oczepowy

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1a do SIWZ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Opis techniczny: Wszystkie meble muszą być zgodne z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 1 grudnia 1998 r. w sprawie

Bardziej szczegółowo

BDG/23/2015/PN Załącznik nr 1a

BDG/23/2015/PN Załącznik nr 1a BDG/23/2015/PN Załącznik nr 1a SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA DLA I CZĘŚCI ZAMÓWIENIA Przedmiotem I części zamówienia jest dostawa mebli biurowych do Wyższego Urzędu Górniczego w Katowicach wraz

Bardziej szczegółowo

Indeks wyrobu: PRO-025-1101 Data : 01-08-2014

Indeks wyrobu: PRO-025-1101 Data : 01-08-2014 AMAZON TYP 11 - Regał 2S Indeks wyrobu: PRO-02-1101 Data : 1908mm 402mm 480mm Producent: Wójcik Fabryka Mebli Spółka z o. o. ul. Mazurska 4 82-300 Elbląg e-mail: handlowy@meblewojcik.pl W razie braku lub

Bardziej szczegółowo

Szablony do nawierceń Accura Do zawiasów, prowadników, prowadnic oraz uchwytów

Szablony do nawierceń Accura Do zawiasów, prowadników, prowadnic oraz uchwytów Szablon do nawierceń Accura 1205 Szablon do nawierceń z systemem modułowym Różnorodne zastosowanie: za pomocą różnych szablonów można zamontować różnego rodzaju okucia Efektywny, ekonomiczny i profesjonalny

Bardziej szczegółowo

Instrukcja montażu. Akustyczny system ścienny Vescom

Instrukcja montażu. Akustyczny system ścienny Vescom Instrukcja montażu Akustyczny system ścienny Vescom Listopad 2013 r. Przed przystąpieniem do przygotowania i montażu akustycznego systemu ściennego niezbędne jest zapoznanie się z niniejszą instrukcją.

Bardziej szczegółowo

Potrzebne materiały i narzędzia Zestaw montażowy Bergdeck, poziomnica, wkrętarka, wiertarka udarowa, pilarka, metrówka, gumowy młotek.

Potrzebne materiały i narzędzia Zestaw montażowy Bergdeck, poziomnica, wkrętarka, wiertarka udarowa, pilarka, metrówka, gumowy młotek. Potrzebne materiały i narzędzia Zestaw montażowy Bergdeck, poziomnica, wkrętarka, wiertarka udarowa, pilarka, metrówka, gumowy młotek. +25 C +5 C Krok 1 Montaż przebiegać powinien w odpowiednich i zalecanych

Bardziej szczegółowo

MEBLE KUCHENNE W ZABUDOWIE. DANE OGÓLNE.

MEBLE KUCHENNE W ZABUDOWIE. DANE OGÓLNE. MEBLE KUCHENNE W ZABUDOWIE. DANE OGÓLNE. Kolejność czynności. wstępny projekt i wycena. rezerwacja terminu montażu. zebranie informacji pod kątem specyfikacji materiałowej, wyceny, i projektu. zatwierdzenie

Bardziej szczegółowo

Instrukcja montażu Moduł zewnętrzny

Instrukcja montażu Moduł zewnętrzny Instrukcja montażu Moduł zewnętrzny DHP-A, DHP-AL Spis treści 1 Montaż modułu zewnętrznego... 2 1.1 Kontrola dostawy...2 1.2 Montaż podstawy...2 1.3 Przygotowanie modułu zewnętrznego...2 1.4 Montaż modułu

Bardziej szczegółowo

Pomoce Montażowe. www.sassc.com.pl

Pomoce Montażowe. www.sassc.com.pl Pomoce Montażowe www.sassc.com.pl NOTATKI Listwa montażowa - matryca do wiercenia pozycji mocowania pod prowadnice korpusu, siłowniki, prowadniki i adaptery - wzornik można stosować na zmontowanym lub

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Poz. 1. 2. 3. 4. Przedmiot zamówienia Szafa na dokumenty - materiał, z którego ma być wykonana szafa - płyta wiórowa laminowana o grubości minimum 18 mm w kolorze - jasny buk

Bardziej szczegółowo

WYKAZ MEBLI BIUROWYCH

WYKAZ MEBLI BIUROWYCH - 1 - Załącznik nriii do SIWZ WYKAZ MEBLI BIUROWYCH POKÓJ 603... 1. Szafka gospodarcza rys.1 kpl. 1... 2. Szafka z umywalką rys. 4 kpl. 1... 3. Słupek z półkami szt. 3... 4. Szafka meblowa rys. 5 szt.

Bardziej szczegółowo

1. Kontener dostawny 1 sztuka

1. Kontener dostawny 1 sztuka OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Kontener dostawny 1 sztuka Korpus z płyty wiórowej melaminowanej w klasie E1 o grubości 18 mm. Blat - płyta wiórowa trójwarstwowa spełniająca normę E 1, uszlachetniona laminatem

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA. Przedmiot zamówienia i jego parametry techniczne

SPECYFIKACJA TECHNICZNA. Przedmiot zamówienia i jego parametry techniczne SPECYFIKACJA TECHNICZNA załącznik nr 3 Materiały, z których należy wykonać meble i podstawowe parametry techniczne: - płyta wiórowa, melaminowana, obrzeża płyt oklejone PCV o grubości 2 mm, w kolorze zbliżonym

Bardziej szczegółowo

IMPERIAL. TYP 31 - Witryna 2D-3S. Data : Indeks wyrobu: PRO Producent:

IMPERIAL. TYP 31 - Witryna 2D-3S. Data : Indeks wyrobu: PRO Producent: IMPERIAL TYP 31 - Witryna 2D-3S Indeks wyrobu: PRO-009-3101 Data : 20mm 378mm 800mm Producent: Wójcik Fabryka Mebli Spólka z o. o. ul. Mazurska 45 82-300 Elblag e-mail: handlowy@meblewojcik.pl W razie

Bardziej szczegółowo

Katedra Systemów Geoinformatycznych Specyfikacja mebli do pomieszczenia EA644. Osoba kontaktowa: Andrzej PARTYKA. Wykaz elementów

Katedra Systemów Geoinformatycznych Specyfikacja mebli do pomieszczenia EA644. Osoba kontaktowa: Andrzej PARTYKA. Wykaz elementów Katedra Systemów Geoinformatycznych Specyfikacja mebli do pomieszczenia EA644. Osoba kontaktowa: Andrzej PARTYKA Wykaz elementów 1. Biurko rys. 1, 1 szt. 2. Kontener rys 2, 1 szt. 3. Podstawka pod PC rys.

Bardziej szczegółowo

SZAFA AKTOWA Z CZĘŚCIĄ PRZESZKLONĄ - ilość sztuk 5.

SZAFA AKTOWA Z CZĘŚCIĄ PRZESZKLONĄ - ilość sztuk 5. Załącznik Nr 1 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż fabrycznie nowych i wolnych od wad, mebli biurowych dla Ministerstwa Zdrowia według poniższych wymogów: SZAFA AKTOWA

Bardziej szczegółowo

Sala nr 636. Szczegóły dotyczące mebli dla Katedry Systemów Elektroniki Morskiej. A Biblioteczka. ( dwie części)

Sala nr 636. Szczegóły dotyczące mebli dla Katedry Systemów Elektroniki Morskiej. A Biblioteczka. ( dwie części) Szczegóły dotyczące mebli dla Katedry Systemów Elektroniki Morskiej. Sala nr 636 A Biblioteczka. ( dwie części) Szerokość: 60 cm; głębokość wewnętrzna: 25 cm; wysokość: 210 + 70 cm; W ogólnej wysokości

Bardziej szczegółowo

JAK SAMEMU ZBUDOWAĆ PRZESUWNĄ ŚCIANKĘ DZIAŁOWĄ

JAK SAMEMU ZBUDOWAĆ PRZESUWNĄ ŚCIANKĘ DZIAŁOWĄ JAK SAMEMU ZBUDOWAĆ PRZESUWNĄ ŚCIANKĘ DZIAŁOWĄ Poznaj tajniki własnoręcznej budowy ścianki krok po kroku. Jest to darmowy fragment ebooka,nawiązujący do systemu jezdnego o nazwie ''Omega'' proponowanego

Bardziej szczegółowo

..., dnia r. (pieczątka Wykonawcy)

..., dnia r. (pieczątka Wykonawcy) Załącznik nr 7B do SIWZ......, dnia... 2010r. (pieczątka Wykonawcy) Nr postępowania: ZP /494/019/D/10 Rysunek 2 Segment biblioteczny z szklaną witryną. Segment biblioteczny wykonany z płyty wiórowej laminowanej

Bardziej szczegółowo

SYSTEM ŻALUZJI MEBLOWYCH

SYSTEM ŻALUZJI MEBLOWYCH SYSTEM ŻALUZJI MEBLOWYCH 05/2012 Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów na pojedyncze zestawy żaluzji meblowych, firma Thermoplast Sp. z o.o. przygotowała pakiety montażowe o szerokościach: 400,

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 3 do siwz/ załącznik nr 1 do umowy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia 1. Kontener jezdny 3 szuflady + piórnik - 1 sztuka a) Wymiary: 45 x 60 x 60 cm (szer. x gł. x wys.) b) Blat o grubości

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja. Część 1 Tapczany

Specyfikacja. Część 1 Tapczany Specyfikacja Dotyczy wszystkich mebli (jeśli nie opisano inaczej): Kolor płyt laminowanych, pcv, i innych elementów drewnopodobnych: Buk Materiały tapicerskie: Ciemny brąz, jednolity lub łagodny estetyczny

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1a do siwz WYKAZ MEBLI

Załącznik nr 1a do siwz WYKAZ MEBLI Załącznik nr a do siwz WYKAZ MEBLI Lp Nazwa mebli liczba sztuk Cena brutto Biurko z szafkami po lewej stronie i miejscem na komputer po prawej stronie o wymiarach 250x70x75cm, biurko posiada po lewej stronie

Bardziej szczegółowo

Wózek kuchenny na rolkach

Wózek kuchenny na rolkach Wózek kuchenny na rolkach Mobilny pomocnik Wózek kuchenny na rolkach Bardzo praktyczne rozwiązanie: poręczny wózek jest zawsze tam, gdzie go potrzebujesz i oferuje sporo miejsca na różne rzeczy. 1 Wstęp

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części A. (Akademia Muzyczna w Gdańsku)

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części A. (Akademia Muzyczna w Gdańsku) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części A 1. Przedmiot dostawy (Akademia Muzyczna w Gdańsku) Załącznik 8A do SIWZ Ostateczną kolorystykę i wymiary należy ustalić z zamawiającym przed przystąpieniem

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1 I. Opis ogólny mebli Pozycja 1 9:

Załącznik nr 1 I. Opis ogólny mebli Pozycja 1 9: Załącznik nr 1 I. Opis ogólny mebli Pozycja 1 9: 1. Meble wykonane z płyty wiórowej trójwarstwowej, melaminowej (laminowanej obustronnie), grubości min.18 mm. 2. Obrzeże PCV minimum 08/22 mm dobrane do

Bardziej szczegółowo

Przedmiotem II części zamówienia jest dostawa mebli biurowych do Okręgowego Urzędu Górniczego w Gdańsku wraz z ich rozładunkiem i montażem.

Przedmiotem II części zamówienia jest dostawa mebli biurowych do Okręgowego Urzędu Górniczego w Gdańsku wraz z ich rozładunkiem i montażem. Załącznik nr 1b SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA DLA II CZĘŚCI ZAMÓWIENIA Przedmiotem II części zamówienia jest dostawa mebli biurowych do Okręgowego Urzędu Górniczego w Gdańsku wraz z ich rozładunkiem

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do zapytania cenowego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia I. Wytyczne ogólne: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie i wykonanie pod wymiar mebli kuchennych do Pałacu w Rogalinie

Bardziej szczegółowo

IMPERIAL. TYP 20 - Szafa 2D-2S. Indeks wyrobu: PRO Data : Producent:

IMPERIAL. TYP 20 - Szafa 2D-2S. Indeks wyrobu: PRO Data : Producent: IMPERIAL TYP 20 - Szafa 2D-2S Indeks wyrobu: PRO-009-2001 Data : 13-10-2010 1950mm 608 mm 800mm Producent: Wójcik Fabryka Mebli Spólka z o. o. ul. Mazurska 45 82-300 Elblag e-mail: handlowy@meblewojcik.pl

Bardziej szczegółowo

Indeks wyrobu: PRO Data :

Indeks wyrobu: PRO Data : LINATE TYP 9 - Szafka S Indeks wyrobu: PRO-04-90 Data : 405mm 40mm 500mm Producent: Wójcik Fabryka Mebli Spółka z o. o. ul. Mazurska 45-300 Elbląg e-mail: handlowy@meblewojcik.pl W razie braku lub uszkodzenia

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA DO ŁÓŻKA MATADOR

INSTRUKCJA DO ŁÓŻKA MATADOR INSTRUKCJA DO ŁÓŻKA MATADOR ŁÓŻKO GÓRNE ŁÓŻKO DOLNE = TAPCZAN NA MONTAŻ ŁÓŻKA MATADOR SKŁADAJĄ SIĘ 2 MONTAŻE: 1) MONTAŻ ŁÓŻKA GÓRNEGO 2) MONTAŻ ŁÓŻKA DOLNEGO = TAPCZANA -----------------------------------------------------------------------------

Bardziej szczegółowo

Indeks wyrobu: PRO Data :

Indeks wyrobu: PRO Data : PELLO TYP 22 - Szafa 3D Indeks wyrobu: PRO-010-2201 Data : 2200mm 580mm 1555mm Producent: Wójcik Fabryka Mebli Spólka z o. o. ul. Mazurska 45 82-300 Elblag e-mail: handlowy@meblewojcik.pl W razie braku

Bardziej szczegółowo

ZAŁĄCZNIK 2C do SIWZ. Szczegółowa specyfikacja przedmiotu zamówienia

ZAŁĄCZNIK 2C do SIWZ. Szczegółowa specyfikacja przedmiotu zamówienia ZAŁĄCZNIK 2C do SIWZ Szczegółowa specyfikacja przedmiotu zamówienia 1. Półki wiszące z przegrodą pośrednią warunki ogólne wg rys. 8 - Materiał płyta meblowa, wiórowa laminowana z nadaną strukturą o grubości

Bardziej szczegółowo

Rodzaj mebli Opis szczegółowy całość

Rodzaj mebli Opis szczegółowy całość Wykaz mebli do wyposażenia Hospicjum Stacjonarnego w Kielcach Zamawiający wymaga by przed wykonaniem mebli Wykonawca dokonał samodzielnego pomiaru pomieszczeń w których mają być ustawione meble. W związku

Bardziej szczegółowo

Lp. Asortyment Jedn. miary ilość

Lp. Asortyment Jedn. miary ilość 1. Biurko w kształcie litery L z zaokrągleniem od strony siedzącego, wymiary: dłuższy bok litery L 170 cm*, krótszy bok litery L 110 cm*, przeciwległe boki litery L po 65-75 cm, blat dwuwarstwowy, górny

Bardziej szczegółowo

MEBLE WARSZTATOWE. Stoły warsztatowe Stw

MEBLE WARSZTATOWE. Stoły warsztatowe Stw Stw 111 Stw 121 Stw 321 Stw 322 Stw 323 MEBLE WARSZTATOWE Stoły warsztatowe Stw OZNACZENIE KOD WYMIARY w mm. 01010201 02010202 02010103 02010104 02010305 WYMIARY blatu sołu wm 850 x 600 x 600 30 x 600

Bardziej szczegółowo

HÄFELE DLA PRZEMYSŁU PRODUKTY, TECHNOLOGIA, INNOWACJE. www.hafele.pl

HÄFELE DLA PRZEMYSŁU PRODUKTY, TECHNOLOGIA, INNOWACJE. www.hafele.pl HÄFELE DLA PRZEMYSŁU PRODUKTY, TECHNOLOGIA, INNOWACJE. www.hafele.pl SPIS TREŚCI Oferujemy nie tylko produkty dla przemysłu meblarskiego, ale nasze doświadczenie, wysoką jakość obsługi oraz innowacyjność

Bardziej szczegółowo

Opis mebli. Opis poszczególnych mebli

Opis mebli. Opis poszczególnych mebli Opis mebli Załącznik nr 13 Wszystkie meble wykonane są z płyty meblowej melaminowej obustronnie o grubości 18 mm w kolorze dzika grusza (próbnik Pfleiderer R 4967). Blaty wykonane są z tej samej płyty

Bardziej szczegółowo

Karmnik na balkon lub do ogrodu

Karmnik na balkon lub do ogrodu Karmnik na balkon lub do ogrodu Przyroda na wyciągnięcie ręki. Karmnik dla ptaków Mali i duzi przyrodnicy już wkrótce będą mogli obserwować świat zwierząt za drzwiami balkonu. 1 Wstęp Wspaniały karmnik

Bardziej szczegółowo

ROZWIERANE 3 SYSTEM DR 10 SYSTEM DR 18 SYSTEM OXFORD SYSTEM FRAME LINE SYSTEM FRAME DRZWI ROZWIERANE SYSTEM DR 10 SYSTEM DR 18 SYSTEM DR OXFORD

ROZWIERANE 3 SYSTEM DR 10 SYSTEM DR 18 SYSTEM OXFORD SYSTEM FRAME LINE SYSTEM FRAME DRZWI ROZWIERANE SYSTEM DR 10 SYSTEM DR 18 SYSTEM DR OXFORD DRZWI ROZWIERANE DR 10 Ramowa konstrukcja płata przypomina tę z systemów GEMINI 10 i DS 10. Wiele elementów jest wspólnych dla wszystkich tych systemów. Dzięki temu można tworzyć meble z mieszanym układem

Bardziej szczegółowo

System do drzwi przesuwnych / dolny mechanizm jezdny SlideLine M / drzwi nakładane Wszystkie zalety na pierwszy rzut oka

System do drzwi przesuwnych / dolny mechanizm jezdny SlideLine M / drzwi nakładane Wszystkie zalety na pierwszy rzut oka Wszystkie zalety na pierwszy rzut oka System, który przenosi meble na wyższy poziom. SlideLine M pełni funkcję praktycznego elementu dekoracyjnego w meblach pokojowych, szafach, wiszących szafkach kuchennych,

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA MONTAŻU BRAMY GARAŻOWEJ Model: XFC-1

INSTRUKCJA MONTAŻU BRAMY GARAŻOWEJ Model: XFC-1 INSTRUKCJA MONTAŻU BRAMY GARAŻOWEJ Model: XFC-1 OSTRZEŻENIE: PRZESTRZEGANIE NINIEJSZEJ INSTRUKCJI JEST KONIECZNE DLA ZACHOWANIA BEZPIECZEŃSTWA OSÓB MONTUJĄCYCH ORAZ UŻYTKUJĄCYCH BRAMĘ GARAŻOWĄ. NIESTOSOWANIE

Bardziej szczegółowo

Kredens w roli meblościanki

Kredens w roli meblościanki Kredens w roli meblościanki Same dobre strony Kredens w roli meblościanki Wprawdzie każda rzecz ma dwie strony. Ale w tym przypadku jedna jest równie ładna jak druga. A zatem do dzieła! 1 Wstęp Co to jest?

Bardziej szczegółowo

JAK SAMEMU ZBUDOWAĆ ELEGANCKĄ SZAFĘ UBRANIOWĄ Poznaj tajniki własnoręcznej budowy mebla krok po kroku.

JAK SAMEMU ZBUDOWAĆ ELEGANCKĄ SZAFĘ UBRANIOWĄ Poznaj tajniki własnoręcznej budowy mebla krok po kroku. JAK SAMEMU ZBUDOWAĆ ELEGANCKĄ SZAFĘ UBRANIOWĄ Poznaj tajniki własnoręcznej budowy mebla krok po kroku. Jest to darmowy fragment poradnika,nawiązujący do systemu jezdnego o nazwie ''Omega''sprzedawanego

Bardziej szczegółowo

FOCUS. TYP 61 - Półka. Producent: Wójcik Fabryka Mebli Spółka z o. o. ul. Mazurska Elbląg 90mm.

FOCUS. TYP 61 - Półka. Producent: Wójcik Fabryka Mebli Spółka z o. o. ul. Mazurska Elbląg   90mm. FOCU TYP 6 - Półka Data : 90mm Indeks wyrobu: PRO-06-60 50mm 80mm Producent: Wójcik Fabryka Mebli półka z o. o. ul. Mazurska 5 8-00 Elbląg e-mail: handlowy@meblewojcik.pl W razie braku lub uszkodzenia

Bardziej szczegółowo

Zawiasy Soft Close (ze spowalniaczem) systemu Clip-on (szybkiego montażu)

Zawiasy Soft Close (ze spowalniaczem) systemu Clip-on (szybkiego montażu) AKCESORIA MEBLOWE AKCESORIA MEBLOWE Zawiasy Soft Close (ze spowalniaczem) systemu Clip-on (szybkiego montażu) Do frontów meblowych z płyt wiórowych, MDF, o szerokim profilu aluminiowym zawiasy ze standardowym

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia (część I):

Opis przedmiotu zamówienia (część I): RAP/20/2012 załącznik nr 4/1 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia (część I): - meble do biura Centrum Kształcenia Ustawicznego na potrzeby realizacji projektu Zarządzanie i inżynieria produkcji nowa oferta

Bardziej szczegółowo

Opis techniczny mebli Pakiet nr 2: Meble laboratoryjne

Opis techniczny mebli Pakiet nr 2: Meble laboratoryjne Opis techniczny mebli Pakiet nr 2: Meble laboratoryjne I. Opis ogólny. Wymagania ogólne. a) Meble systemowe zbudowane w systemie modułowym każdy element umeblowania wymieniony w specyfikacji (z wyjątkiem

Bardziej szczegółowo

ZADANIE NR 3 Dostawa, montaż i ustawienie fabrycznie nowych mebli szkolnych oraz pozostałego wyposażenia do nowoutworzonych pracowni przyrodniczych.

ZADANIE NR 3 Dostawa, montaż i ustawienie fabrycznie nowych mebli szkolnych oraz pozostałego wyposażenia do nowoutworzonych pracowni przyrodniczych. Załącznik Nr 3 do SIWZ ZADANIE NR 3 Dostawa, montaż i ustawienie fabrycznie nowych mebli szkolnych oraz pozostałego do nowoutworzonych przyrodniczych. Gimnazjum Lp. Ławki szkolne 3 Krzesła szkolne 3 3

Bardziej szczegółowo

Decor Duo, Prestige, Spatio, Economic

Decor Duo, Prestige, Spatio, Economic Decor Duo, Prestige, Spatio, Economic Szczegółowy opis wykonania mebli Zofia Stefaniuk 12 BIURKA OPAL blat wykonany z płyty wiórowej laminowanej o grubości 25mm; krawędzie blatu oklejone obrzeżem PCV o

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA MONTAŻU SYSTEMU SKŁADANO PRZESUWNEGO SLF300

INSTRUKCJA MONTAŻU SYSTEMU SKŁADANO PRZESUWNEGO SLF300 INSTRUKCJA MONTAŻU SYSTEMU SKŁADANO PRZESUWNEGO SLF300 ZAMOCOWANIE SZYNY JEZDNEJ I PARKINGU Szyna jezdna może być montowana bezpośrednio do stropu lub odpowiedniej pod-konstrukcji stalowej za pomocą śrub

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA dla części II

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA dla części II OP-IV.272.10.2016.AMI Załącznik nr 1b do SIWZ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA dla części II Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa mebli gabinetowych do siedziby Urzędu Marszałkowskiego

Bardziej szczegółowo

W Y P O S A Ż E N I E G A R D E R O B Y S E R I A H O G A R P L U S K O S Z E D O G A R D E R O B Y K O S Z E N A P R A N I E...

W Y P O S A Ż E N I E G A R D E R O B Y S E R I A H O G A R P L U S K O S Z E D O G A R D E R O B Y K O S Z E N A P R A N I E... S E R I A H O G A R P L U S................................................................................ 5 6 K O S Z E D O G A R D E R O B Y..........................................................................

Bardziej szczegółowo

GABINET SPECJALISTY NR 1

GABINET SPECJALISTY NR 1 1. Zestaw mebli 1 kpl. GABINET SPECJALISTY NR 1 - Korpusy, półki i przegrody z płyty laminowanej o grubości 18 mm, w odcieniu brzozy, z trwałym obrzeżem multiplex o grubości 2mm imitującym strukturę sklejki

Bardziej szczegółowo

Załącznik VII POLITECHNIKA GDAŃSKA WYDZIAŁ ELEKTRONIKI TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYKI OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ D ZAŁĄCZNIK NR VII

Załącznik VII POLITECHNIKA GDAŃSKA WYDZIAŁ ELEKTRONIKI TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYKI OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ D ZAŁĄCZNIK NR VII 1 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ D ZAŁĄCZNIK NR VII 2 WYKAZ MEBLI... 1. Regał metalowy 90x30x200 cm szt. 18 2. Regał prezentacyjny 90x40x200 cm szt. 19 3. Gablota stojąca 100x60x29,5 cm szt. 8 4.Tablica

Bardziej szczegółowo

PELLO. TYP 95 - Szafka nocna. Producent: Wójcik Fabryka Mebli Spółka z o. o. ul. Mazurska Elbląg

PELLO. TYP 95 - Szafka nocna. Producent: Wójcik Fabryka Mebli Spółka z o. o. ul. Mazurska Elbląg PELLO TYP 9 - Szafka nocna Data : 0mm Indeks wyrobu: PRO-00-90 00mm 00mm Producent: Wójcik Fabryka Mebli Spółka z o. o. ul. Mazurska 8-00 Elbląg e-mail: handlowy@meblewojcik.pl W razie braku lub uszkodzenia

Bardziej szczegółowo

Lipiec SYSTEM MEBLI HOTELOWYCH PH-MJ-MONTE CARLO Zdjęcia aranżacyjne

Lipiec SYSTEM MEBLI HOTELOWYCH PH-MJ-MONTE CARLO Zdjęcia aranżacyjne Lipiec 2012 SYSTEM MEBLI HOTELOWYCH PH-MJ-MONTE CARLO Zdjęcia aranżacyjne Opis techniczny Wykonanie Stolik nocny, szafki, toaletki Wieniec górny: płyta wiórowa 32 mm, tarcica olcha 32 mm Pozostałe elementy

Bardziej szczegółowo

KARTA PAKOWANIA AKCESORIÓW. L.p. Nazwa Zdjęcie Ilość ELEMENTY PAKOWANE ZE SZCZYTAMI. 1. WKRĘT 4x45 12 szt. 2. WKRĘT 3,5x20 90 szt.

KARTA PAKOWANIA AKCESORIÓW. L.p. Nazwa Zdjęcie Ilość ELEMENTY PAKOWANE ZE SZCZYTAMI. 1. WKRĘT 4x45 12 szt. 2. WKRĘT 3,5x20 90 szt. ŁÓŻKO PIĘTROWE ONTARIO 2 ŁÓŻKO GÓRNE 3 SCHODKI TAPCZAN Na montaż łóżka piętrowego ONTARIO składają się 3 montaże: ) Montaż TAPCZANA 2) Montaż ŁÓŻKA GÓRNEGO 3) Montaż SCHODKÓW KARTA PAKOWANIA AKCESORIÓW

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 3 do SIWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia I. Wersalka Wersalka tapicerowana, rozkładana, o wymiarach: wysokość: 91-95cm, szerokość: 193-200cm, głębokość: 87-93cm (rys. Ia, Ib), zbudowana

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA DO ŁÓŻKA (TAPCZANA) PODNOSZONEGO

INSTRUKCJA DO ŁÓŻKA (TAPCZANA) PODNOSZONEGO INSTRUKCJA DO ŁÓŻKA (TAPCZANA) PODNOSZONEGO Tapczany o szerokościach materaca 80, 90, 100, 120 [cm] pakowane są w 3 paczkach: PACZKA nr 1 (SZCZYTY) PACZKA nr 2 (SKRZYNIA) PACZKA nr 3 (STELAŻ) Szczyty boczne

Bardziej szczegółowo

Biurko kwadrant na konstrukcji metalowej 5 szt. (pok. 2/05, 2/06, 2/13) w tym, 3 prawe i 2 lewe

Biurko kwadrant na konstrukcji metalowej 5 szt. (pok. 2/05, 2/06, 2/13) w tym, 3 prawe i 2 lewe Załącznik nr 1- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Biurko kwadrant na konstrukcji metalowej 5 szt. (pok. 2/05, 2/06, 2/13) w tym, 3 prawe i 2 lewe Wymiary: 1400/700 x 1050/500 x 750 1. Biurko blat

Bardziej szczegółowo

Garaż na rowery Bikeport

Garaż na rowery Bikeport Garaż na rowery Bikeport Zabezpieczenie przed wiatrem i deszczem. Garaż na rowery Bikeport Czy męczy cię chowanie roweru do piwnicy? Rozwiązaniem jest garaż na rowery - Bikeport - do samodzielnego montażu,

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Znak sprawy: 5/R/ZP/AT/2014 Zał. Nr 5 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA IV pokój nr 11 IV pokój nr 12 IV pokój nr 13 IV pokój nr 14 IV pokój nr 20 Opis elementów wyposażenia części administracyjno-technicznej

Bardziej szczegółowo

Wyposażenie szaf i akcesoria Okucia do klap, rury ubraniowe, zawieszki do szafek

Wyposażenie szaf i akcesoria Okucia do klap, rury ubraniowe, zawieszki do szafek Wyposażenie szaf i akcesoria Okucia do klap, rury ubraniowe, zawieszki do szafek Spis treści Okucia do klap 2-4 Rury ubraniowe i wsporniki do rur ubraniowych 5-9 Zawieszki do szafek 10-12 Okucia do łóżek

Bardziej szczegółowo

Montaż. zamków. wpuszczanych i nawierzchniowych

Montaż. zamków. wpuszczanych i nawierzchniowych Montaż zamków wpuszczanych i nawierzchniowych Przygotowanie Zamki do drzwi ze względu na mocowanie w drzwiach można podzielić na dwie zasadnicze grupy: zamki wpuszczane, zamki wierzchnie. Zamki wpuszczane

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia

Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia. Ogólne parametry techniczne mebli: ) Meble wykonane z płyty wiórowej dwustronnie pokrytej melaminą o gęstości co najmniej 650 kg/m³ wg normy DIN68765, klasa

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia

Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia PO. 342-52-SK/5 Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia. Ogólne parametry techniczne mebli: ) Meble wykonane z płyty wiórowej dwustronnie pokrytej melaminą o gęstości co najmniej 650 kg/m³ wg normy

Bardziej szczegółowo

III. ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA W BUDYNKU UZDROWISKOWYM DOM ZDROJOWY I przy Placu Piastowskim 38 w Jeleniej Górze

III. ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA W BUDYNKU UZDROWISKOWYM DOM ZDROJOWY I przy Placu Piastowskim 38 w Jeleniej Górze Załącznik nr 2 do Zapytania ofertowego cz. 2 III. ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA W BUDYNKU UZDROWISKOWYM DOM ZDROJOWY I przy Placu Piastowskim 38 w Jeleniej Górze l.p. Nazwa Widok Opis Wymiary [cm] Ilość [szt]

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 2a do Zapytanie ofertowego nr K/D/3/2013 Kategoria 1 Meble i ścianka działowa

Załącznik nr 2a do Zapytanie ofertowego nr K/D/3/2013 Kategoria 1 Meble i ścianka działowa Załącznik nr 2a do Zapytanie ofertowego nr K/D/3/203 Kategoria Meble i ścianka działowa Wszystkie meble muszą spełniać wymogi zawarte w normach PN-F 06009:200, PN-F 0600-05:990, PN-EN 4073-2:2006 (certyfikat).

Bardziej szczegółowo

MODERNIZACJA PRZEDSZKOLA NR 39 WARSZAWA, UL. DORYCKA 1

MODERNIZACJA PRZEDSZKOLA NR 39 WARSZAWA, UL. DORYCKA 1 Zestawienie wyposażenia przedszkola MODERNIZACJA PRZEDSZKOLA NR 39 WARSZAWA, UL. DORYCKA 1 Wszystkie meble dla dzieci mają spełniać wymogi zawarte w normach: PN-EN 14073-2:2006, PN-F-06010-05:1990 oraz

Bardziej szczegółowo

Numer sprawy: PP.33/17PN/13 Załącznik nr 2 LADA RECEPCYJNA WEDŁUG WYMIARU. rzut z góry

Numer sprawy: PP.33/17PN/13 Załącznik nr 2 LADA RECEPCYJNA WEDŁUG WYMIARU. rzut z góry LADA RECEPCYJNA WEDŁUG WYMIARU rzut z góry 1 lada o wymiarach 2 obraz poglądowy Blat górny wykonany z płyty wiórowej trójwarstwowej spełniająca normę E 1, uszlachetniona laminatem HPL o grubości min. 0,8

Bardziej szczegółowo