FRENCH OPEN FINAL 2011 Program VIP travel,

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "FRENCH OPEN FINAL 2011 Program VIP travel, 4.06.2011 7.06.2011"

Transkrypt

1 FRENCH OPEN FINAL 2011 Program VIP travel,

2 PARYŻ Witamy w Paryżu! W mieście świateł, fascynującej francuskiej metropolii. Paryż i jego tętniące życiem dzielnice, wspaniałe bulwary, pełne gwaru kafejki, targowiska na świeżym powietrzu, parki oraz spektakularne pomniki z pewnością Paostwa zachwycą. O Paryżu nie można inaczej mówid jak tylko w samych superlatywach. Paryż to miasto, które spełnia oczekiwania zwiedzających, bez względu na to czy jest się miłośnikiem historii, romantyzmu, sztuki, wykwintnej gastronomii czy mody. Paryż, stolica elegancji i mody międzynarodowej reprezentuje wielką różnorodnośd stylów. Wieża Eiffla jest z pewnością najbardziej spektakularnym monumentem świata i zarazem najczęściej fotografowanym. W pierwszych latach mocno krytykowana i przeznaczona do rozbiórki, z biegiem czasu Wieża Eiffla stała się niezaprzeczalnym symbolem miasta i Francji. Ze swoją wysokością 310 metrów i wagą 7000 ton Wieża Eiffla aż do 1930 roku uchodziła za najwyższy budynek świata. Winda zawozi zwiedzających na szczyt wieży, skąd rozpościera się chyba najbardziej legendarny widok na miasto. FRENCH OPEN 2011, , 15:00 Finał mężczyzn Turniej tenisa po raz pierwszy rozgrywany w roku 1891 na Stade Francais Club w Paryżu. W turnieju mogli uczestniczyd wyłącznie francuscy zawodnicy bądź gracze z francuskich klubów, ale mimo to pierwszym zwycięzcą był H. Briggs z Anglii. W roku 1925 Francuska Federacja zadecydowała o otwarciu mistrzostw da najlepszych zagranicznych zawodników. Kiedy w 1927 roku Francja pokonała USA w Davis Cup konieczne stało się wybudowanie nowego stadionu, aby w następnym roku zostad godnym gospodarzem rewanżu. Francuska Federacja Tenisa pozyskała teren o powierzchni 3 hektarów w pobliżu Porte d'auteuil, a nowy stadion został nazwany na cześd pilota Rolanda Garrosa- byłego członka klubu Stade Francais Club i zarazem pierwszego człowieka, który przeleciał nad Morzem Śródziemnym. W 2001 roku Center Court otrzymał imię byłego prezydenta Francuskiej Federacji Tenisa - Courta Philippe a Chatriera.

3 DZIEŃ Sobota Lot / Paryż Lot business lub economy class Berlin Paryż 15:45 18:10 Po przylocie na lotnisko, zostaniecie Paostwo powitani przez polskojęzycznego Opiekuna. Następnie w drodze do hotelu zapraszamy na prywatną Panorama Tour malowniczy przejazd po Paryżu. Zapraszamy Paostwa do hotelu Design Deluxe Hotel Square Paris ***** Modernistyczny wystrój hotelu klasy deluxe niedaleko Roland Garros oferuje 22 eleganckie i nowoczesne pokoje, relaks w hotelowym spa, gdzie spełnią się wszystkie Paostwa marzenia o odpoczynku i zabiegach pielęgnacyjnych. Niedościgniony hotelowy bar również oferuje towarzyski i miły nastrój. W tym właśnie hotelu spędzicie Paostwo najbliższe 4 dni, 3 noce. Do dyspozycji macie Paostwo suitę Passy (wyposażone w king size bed). Pobyt ze śniadaniem kontynentalnym w cenie. Wieczorem zaprosimy Paostwa na ekskluzywną kolację na szczycie wieży Eiffla, z oszałamiającym widokiem na przepiękną panoramę Paryża. Na wstępie powitanie z szampanem, a następnie wyśmienitą kolację. Po kolacji przejedziecie Paostwo limuzyną do hotelu.

4 DZIEŃ Niedziela French Open Rankiem zapraszamy za śniadanie do hotelowej restauracji. Poranek i wczesne przedpołudnie macie Paostwo do własnej dyspozycji. O godzinie 14:00 zapraszamy na wyjazd limuzyną wraz z polskojęzycznym przewodnikiem na French Open Finale Mens. Finał rozpoczyna się o godzinie 15:00. Paostwa bilety to kategoria 1 VIP. Po emocjonującym turnieju udamy się wieczorem na Pola Elizejskie do restauracji Champs Elysees Sterne. Tam skosztujecie Paostwo dao z francuskiego menu wśród niepowtarzalnego i eleganckiego wystroju słynnej restauracji, która mieści się niedaleko Pól Elizejskich i otrzymała świetną opinię w przewodniku Michelin Guide. Magiczne pomniki i typowe francuskie menu sprawią, że ten wieczór będzie jedynym w swoim rodzaju przeżyciem dla Paostwa zmysłów. Wieczorem zapraszamy na transfer limuzyną do hotelu.

5 DZIEŃ Poniedziałek - Wersal Dzisiaj odkryją Paostwo niepowtarzalny Zamek Wersal dawną rezydencję niezapomnianego Króla Słooce, Ludwika XIV. Tutaj poznają Paostwo nie tylko fascynującą historię jego życia, ale również pełne przepychu apartamenty, kompleksy ogrodowe à la Francaise, Grand Trianon & Petit Trianon jak również Marie Antoinette s Hamlet. Czeka Paostwa oprowadzanie z przewodnikiem po pełnych przepychu pomieszczeniach zamku, historycznej Sali Luster i apartamentach królowej. Kustosz z pewnością zachwyci Paostwa fascynującymi i pełnymi emocji historiami o zamku oraz Królu Słooce. Będą Paostwo mieli również okazję obejrzed kilka dzieł malarza Le Brun, ulubionego artysty Ludwika XIV. Równie spektakularne jak wnętrze zamku są kompleksy ogrodowe na zewnątrz, których odwiedzenie może byd zwieoczeniem naszej wizyty w zamku. Po zwiedzeniu Wersalu podróż z powrotem do Montmartre. Doświadczycie tu Paostwo uroku najbardziej znanej i romantycznej dzielnicy Paryża Zaprosimy Paostwa do tradycyjnej Cabaret Brasserie Restaurant, wspaniale usytuowanej w samym sercu dzielnicy Montmartre Będzie to podróż do zupełnie innej epoki. Wystrój Belle Epoque Stil z ok roku, stworzy niepowtarzalny i autentyczny czar tamtej epoki, a do tego skosztują Paostwo wspaniałych typowo francuskich i międzynarodowych potraw. Następnie czas wolny na odkrycie Sacré Cœur oraz innych zabytków dzielnicy Montmartre & popołudniu powrót do hotelu. Francuski Can Can, to symbol Paryża- miasta, którego motto to ciesz się życiem!. French Can Can Show, to obowiązkowy punkt każdej wycieczki wizyty do Paryża! Obejrzą Paostwo zapierające dech w piersiach, pełne rytmów i zrobione z rozmachem show radośd życia w nieporównywalnym paryskim LIDO. Kolacja Plaisir z ½ butelka Champagner Schow zaczyna sie o21.30 godzinie. Perfekcyjne zwieoczenie niezapomnianego pobytu w Paryżu.

6 DZIEŃ Poniedziałek - Powrót Po śniadaniu zapraszamy Paostwa na transfer limuzyną w asyście polsko języcznego opiekuna na lotnisko i lot powrotny do Polski. Lot: Paryż Berlin 12:40 14:44 OPCJONALNY PAKIET VIP-LOUNGE NA FRENCH OPEN FINAL MEN , godzina 15:00 -PLatz cat 1 numeriert auf Court Philippe Chatrier -Geführter Besuch des Stadions inclusive sonst nicht für das Publikum zugänglicher Orte (Spielerzone etc) -Zugang Trainings Session der Spieler -Souvenir Gift -Turnierzeitung Empfang am Engang Welcome Kaffee im Restaurant Le Roland Garros Lunch Cocktail im VIP Bereich La Tribune 2x Transfer mit Polnisch sprechenden Guide Dieses Package kostet pro Person inkl Buchung & lieferung : 1260 Euros PROGRAM ZAWIERA DZIEŃ : 04/06/ Polskojęzyczny przewodnik podczas transferu, wycieczka po Paryżu (max 4h) - Transfer samochodem (max 4h) z lotniska do hotelu, w cenie wycieczka orientacyjna po Paryżu - Wieczorny transfer & przewodnik - Wieczorny transfer w dwie strony z hotelu do restauracji i z powrotem (3 h) - Wieczorem polskojęzyczny przewodnik transfer do restauracji i z powrotem (max 4h) - Kolacja na Wieży Eiffla - Wjazd na wieżę Eiffla aż na 2. Piętro - Przywitanie szampanem na Wieży Eiffla jedna lampka szampana na osobę - Rezerwacja kolacji w Gourmet Panorama Restaurant - Cena nie obejmuje : DAO Z KARTY DZIEŃ: 05/06/ Przedpołudnie do własnej dyspozycji - French Open popołudniu - Angielsko/polskojęzyczny przewodnik na popołudniowy program - ½ dnia Transfer na Montmartre oraz na French Open PM i po turnieju z powrotem do hotelu - Bilety kategorii pierwszej VIP, start finału 15:00 - Bilety bez wejścia do strefy VIP Longue - Wieczorny transfer & przewodnik - Wieczorny transfer z hotelu do restauracji i z powrotem (max 3 h) - Angielsko/polskojęzyczny przewodnik podczas wieczoru z hotelu do restauracji i z powrotem (max 4h) - Cena nie obejmuje : dao z karty w Champs Elysees Sternerestaurant

7 c.d. PROGRAM ZAWIERA DZIEŃ : Przed południem Wersal - Przewodnik podczas całej wycieczki do Wersalu i Montmartre - Transfer samochodem do Wersalu i następnie na Montmartre - Wejście do Wersalu (bez zwiedzania ogrodów) - Cena nie zawiera: dao z karty w Montmartre - Przewodnik na wycieczkę po Montmartre - Transfer samochodem na wycieczkę do Montmartre - LIDO Show & kolacja - Wieczorny transfer w Paryżu z hotelu do restauracji i z powrotem (max 4h) - Angielsko/polskojęzyczny przewodnik wieczorem z hotelu do restauracji z powrotem (max 4h) - "Soiree Plaisir" Start 19:30 kolacja "Plaisir" ½ butelki szampana początek show o 21:30 - Transfer do Hotelu DZIEŃ: Transfer samochodem z hotelu na lotnisko - Polskojęzyczny przewodnik podczas transferu na lotnisko i odprawy CENA Skontaktuj się z biurem obsługi klienta lub INFORMACJE POGODOWE Ze względu na położenie geograficzne pogoda w Paryżu jest zazwyczaj słoneczna. Paryż znajduje się w Basenie Paryskim, gdzie w północnej jego części dominuje wilgotny klimat umiarkowany. Oznacza to chłodne lata i dośd ciepłe zimy. Najlepszą porą roku na zwiedzanie Paryża jest wiosna. W tym czasie mogą jednak zdarzyd się deszcze. Czerwiec, lipiec oraz sierpieo to także dobre miesiące na wakacje w Paryżu. WIZA Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni na terytorium Republiki Francuskiej jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnid, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości. HOTEL 5 **** SQUARE PARIS DELUXE czerwiec - 4 dni, 3 noce Suite "Passy" łóżko KING SIZE, 3 x śniadanie kontynentalne PROGRAM NIE ZAWIERA - wydatków osobistych i wszelkich kosztów nie ujętych w programie - kosztów dodatkowych posiłków, napojów i alkoholu - kosztów napiwków - biletów do VIP Lounge -UBEZPIECZENIE KL: EURO; NW: PLN; BP: 1800 PLN; OC: EURO PRZESUNIĘCIE CZASOWE Różnica czasu w Limie wobec Warszawy: -6h Przy organizacji programów turystycznych obowiązuje regulamin jak i warunki umowy o realizacji programów turystycznych Quintus Sp. z o.o. Koncepcja programu, jak i jego części należą do Quintus Sp. z o.o. i podlegają ochronie praw własności intelektualnej.

USA ALASKA KANADA HAWAJE 2012/2013 ZWIEDZAJ Z NAMI AMERYKĘ SAMOLOTEM AUTOKAREM SAMOCHODEM ISSN 1429-3145. 42 639 80 47; fax 42 639 80 48

USA ALASKA KANADA HAWAJE 2012/2013 ZWIEDZAJ Z NAMI AMERYKĘ SAMOLOTEM AUTOKAREM SAMOCHODEM ISSN 1429-3145. 42 639 80 47; fax 42 639 80 48 KANADA USA ALASKA HAWAJE 2012/2013 ISSN 1429-3145 NAJWIĘKSZA OFERTA NA ORYNKU POLSKIM ZWIEDZAJ Z NAMI AMERYKĘ SAMOLOTEM AUTOKAREM SAMOCHODEM 42 639 80 47; fax 42 639 80 48 AMERYKA PÓŁNOCNA SPIS TREŚCI

Bardziej szczegółowo

CENTRUM PODRÓŻY KOLIBER Tomasz Jurkowski. ul. Chopina 7/26 20-026 Lublin tel. 81 534 66 30 tel/fax 81 534 66 40. www.e-koliber.pl

CENTRUM PODRÓŻY KOLIBER Tomasz Jurkowski. ul. Chopina 7/26 20-026 Lublin tel. 81 534 66 30 tel/fax 81 534 66 40. www.e-koliber.pl Szanowni Państwo! Jesteśmy z Wami już sześć lat. W tym czasie ponad 15000 osób pojechało z nami na wymarzone wakacje. Ich zadowolenie motywuje nas do działania i podnoszenia jakości usług. Dlatego też

Bardziej szczegółowo

www.sunfun.pl lato 2012 Kreta Rodos Bułgaria Majorka Egipt Tunezja Turcja Maroko Izrael

www.sunfun.pl lato 2012 Kreta Rodos Bułgaria Majorka Egipt Tunezja Turcja Maroko Izrael www.sunfun.pl Lato 2012 lato 2012 Kreta Rodos Bułgaria Majorka Egipt Tunezja Turcja Maroko Izrael Szanowni Państwo, przed nami kolejne wakacje. Zazwyczaj na krótko przed rozpoczęciem urlopu dociera do

Bardziej szczegółowo

ISSN 1429-3145. Mauritius. Zanzib. Seszele. Seszele

ISSN 1429-3145. Mauritius. Zanzib. Seszele. Seszele 2010-10-18 23:18 Page 1 ISSN 1429-3145 Seszele_i_inne.qxd ion n u e R Mauritius askar g a d a M Seszele Zanzib ar Seszele Posiadamy Certyfikat Jakości ISO 9001:2000 ZAPRASZAMY NAD OCEAN INDYJSKI SPIS

Bardziej szczegółowo

LATO 2014 MAROKO TURCJA TUNEZJA DJERBA WYSPY GRECKIE BUŁGARIA EGIPT WYSPY KANARYJSKIE MAROKO

LATO 2014 MAROKO TURCJA TUNEZJA DJERBA WYSPY GRECKIE BUŁGARIA EGIPT WYSPY KANARYJSKIE MAROKO Spełniamy marzenia! LATO 2014 MAROKO TURCJA TUNEZJA DJERBA WYSPY GRECKIE BUŁGARIA EGIPT WYSPY KANARYJSKIE MAROKO Już dziś zaplanuj z nami swoje wakacje LATO 2014 Dziecko już od 690 PLN* Polska ANIMACJA

Bardziej szczegółowo

PLN* * Cena całkowita: Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985)

PLN* * Cena całkowita: Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) Oferta 1 Zakynthos Zante Village 01.05.2015 08.05.2015 1333.00 PLN 2667.71 * Cena całkowita: Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) z: do Zakinthos dnia: 01.05.2015 godz. 02:45-06:10

Bardziej szczegółowo

LATO 2009. Zwiedzanie Europy - to oferta dla osób łaknących aktywnego spędzania wolnego NOWE PROGRAMY ZWIEDZANIE EUROPY. Lato 2009. www.funclub.

LATO 2009. Zwiedzanie Europy - to oferta dla osób łaknących aktywnego spędzania wolnego NOWE PROGRAMY ZWIEDZANIE EUROPY. Lato 2009. www.funclub. NOWE PROGRAMY ZWIEDZANIE EUROPY LATO 2009 Zwiedzanie Europy - to oferta dla osób łaknących aktywnego spędzania wolnego czasu. Możliwość zwiedzania licznych zabytków, pięknych miejsc i poznawania kultur

Bardziej szczegółowo

rejsclub.pl REJS, WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE REJSY TO NASZA PASJA JESIEŃ 2014 - ZIMA 2015 ... gdy oczekujesz od swoich wakacji czegoś więcej

rejsclub.pl REJS, WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE REJSY TO NASZA PASJA JESIEŃ 2014 - ZIMA 2015 ... gdy oczekujesz od swoich wakacji czegoś więcej rejsclub.pl REJSY TO NASZA PASJA JESIEŃ 2014 - ZIMA 2015 REJS, WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE... gdy oczekujesz od swoich wakacji czegoś więcej SPIS TREŚCI AMERYKA POŁUDNIOWA I KARAIBY To rejs podczas którego

Bardziej szczegółowo

BIURO PODRÓŻY. rok założenia 1990 WCZASY LOTNICZE WYCIECZKI OBJAZDOWE OBOZY MŁODZIEŻOWE KOLONIE LETNIE

BIURO PODRÓŻY. rok założenia 1990 WCZASY LOTNICZE WYCIECZKI OBJAZDOWE OBOZY MŁODZIEŻOWE KOLONIE LETNIE BIURO PODRÓŻY rok założenia 1990 WCZASY LOTNICZE WYCIECZKI OBJAZDOWE OBOZY MŁODZIEŻOWE KOLONIE LETNIE podróże 2015 Spis treści: WYCIECZKI zwiedzanie: Złota Praga...1 Budapeszt...1 Chorwacja i Słowenia

Bardziej szczegółowo

USA i Kanada WYCIECZKI I WYPOCZYNEK ZAPLANUJ Z NAMI ZWIEDZANIE AMERYKI PŁN.

USA i Kanada WYCIECZKI I WYPOCZYNEK ZAPLANUJ Z NAMI ZWIEDZANIE AMERYKI PŁN. WYCIECZKI I WYPOCZYNEK 15 16 USA i Kanada ISSN 1429-3145 ZAPLANUJ Z NAMI ZWIEDZANIE AMERYKI PŁN. Accredited Agent www.konsorcjum.com.pl www.rezerwujwakacje.com.pl 2015 Trade & Travel Company www.rezerwujwakacje.com.pl

Bardziej szczegółowo

Oferta Promocyjna. Oferta 1 Organizator Kierunek Hotel Wylot Termin Kategoria Cena za os. Suma Gambia Bandżul

Oferta Promocyjna. Oferta 1 Organizator Kierunek Hotel Wylot Termin Kategoria Cena za os. Suma Gambia Bandżul Oferta 1 Gambia Bandżul Golden Beach Warszawa 27.11.2015 04.12.2015 3349.00 PLN 6699.06 * Cena całkowita: Dorosły: 3349.53 PLN (26.08.1985) Dorosły: 3349.53 PLN (26.08.1985) Podróż tam: Wylot z: Warszawa

Bardziej szczegółowo

WEEKENDY LOTNICZE WIĘCEJ NIŻ WEEKEND!

WEEKENDY LOTNICZE WIĘCEJ NIŻ WEEKEND! WEEKENDY LOTNICZE WIĘCEJ NIŻ WEEKEND! Terminy i ceny znajdziesz na www.matimpex.pl SPIS TREŚCI 3 Powitanie 4 Dokąd latamy 5 Program lojalnościowy, informacja o bagażu i promocjach 6-7 Weekend pełen wrażeń

Bardziej szczegółowo

HISZPANIA WŁOCHY GRECJA BUŁGARIA FRANCJA AUSTRIA KORSYKA SYCYLIA ANGLIA MALTA WĘGRY POLSKA

HISZPANIA WŁOCHY GRECJA BUŁGARIA FRANCJA AUSTRIA KORSYKA SYCYLIA ANGLIA MALTA WĘGRY POLSKA 2013 Zakręcone lato ;) HISZPANIA WŁOCHY GRECJA BUŁGARIA FRANCJA AUSTRIA KORSYKA SYCYLIA ANGLIA MALTA WĘGRY POLSKA kolonie obozy młodzieżowe obozy studenckie wyjazdy 18+ Zobacz, gdzie zapraszamy Cię latem...

Bardziej szczegółowo

Zima. MojaSzwajcaria.pl Najważniejsze zimowe atrakcje w Szwajcarii.

Zima. MojaSzwajcaria.pl Najważniejsze zimowe atrakcje w Szwajcarii. Zima. MojaSzwajcaria.pl Najważniejsze zimowe atrakcje w Szwajcarii. Grüezi. Disentis, Gryzonia Witamy w Szwajcarii! Szwajcaria to wyjątkowe miejsce dla udanego zimowego wypoczynku. Tak naturalnie to nasze

Bardziej szczegółowo

Tunezja. 162 Tunezja TUNEZJA. od 895 PLN. Katalog Lotniczy. Aktualne ceny i informacje na www.neckermann.pl

Tunezja. 162 Tunezja TUNEZJA. od 895 PLN. Katalog Lotniczy. Aktualne ceny i informacje na www.neckermann.pl 162 Tunezja Tunezja MORZE ŚRÓDZIEMNE Tunis k Kartagina TUNEZJA Hammamet Sousse Port el Kantaoui Gabes Matmata Monastyr Stała cena dla dzieci od 895 PLN Tunezja leży w Afryce Północnej, w środkowej części

Bardziej szczegółowo

KATALOG LOTNICZY dalekie podróże

KATALOG LOTNICZY dalekie podróże KATALOG LOTNICZY dalekie próże ZIMA 2011/2012 NECKERMANN to udany urlop! Karaiby AmerYKA Śrkowa AmerYKA PołudNIOwa AfrYKA Wyspy Oceanu Indyjskiego Azja www.neckermann.pl jest częścią PLC SPIS TREŚCI opis

Bardziej szczegółowo

CENTRUM PODRÓŻY KOLIBER Tomasz Jurkowski. ul. Chopina 7/26 20-026 Lublin tel. 81 534 66 30 tel/fax 81 534 66 40. www.e-koliber.pl

CENTRUM PODRÓŻY KOLIBER Tomasz Jurkowski. ul. Chopina 7/26 20-026 Lublin tel. 81 534 66 30 tel/fax 81 534 66 40. www.e-koliber.pl Szanowni aństwo! Jesteśmy z ami już osiem lat. tym czasie ponad 16000 osób pojechało z nami na wymarzone wakacje. Ich zadowolenie motywuje nas do działania i podnoszenia jakości usług. Dlatego też z przyjemnością

Bardziej szczegółowo

Lucerna Jezioro Czterech Kantonów.

Lucerna Jezioro Czterech Kantonów. Lucerna Jezioro Czterech Kantonów. Lucerna Jezioro Czterech Kantonów. Lucerne Tourism Tel. +41 (0)41 227 17 17 www.luzern.com luzern@luzern.com Region w sercu trasy Grand Tour of Switzerland, przyroda

Bardziej szczegółowo

LATO 2015 KOLONIE I OBOZY. zabawnie i bezpiecznie ;)

LATO 2015 KOLONIE I OBOZY. zabawnie i bezpiecznie ;) LATO 2015 KOLONIE I OBOZY zabawnie i bezpiecznie ;) Biuro Turystyczne Elin s.c 50-015 Wrocław, ul. Rejtana 9 +48 71/341 90 11, +48 71/342 06 20 www.elin.pl elin@elin.pl zabawnie i bezpiecznie ;) safe and

Bardziej szczegółowo

SYLWESTER ZIMA 2014/15. Naszym Klientom dziękujemy za zaufanie BIURO PODRÓŻY. sylwester w kraju i zagranicą, obozy zimowe, wczasy narciarskie

SYLWESTER ZIMA 2014/15. Naszym Klientom dziękujemy za zaufanie BIURO PODRÓŻY. sylwester w kraju i zagranicą, obozy zimowe, wczasy narciarskie 20 lat pracujemy dla Was! Naszym Klientom dziękujemy za zaufanie 2014/15 SYLWESTER ZIMA sylwester w kraju i zagranicą, obozy zimowe, wczasy narciarskie Praga Wiedeń Budapeszt Berlin Paryż Wilno Lwów Rzym

Bardziej szczegółowo

Informator Turystyczny

Informator Turystyczny Noclegi Informator Turystyczny T rzygwiazdkowy hotel Cesarskie Ogrody to zabytkowy 100 letni budynek, położony w dzielnicy uzdrowiskowej w Świnoujściu, otoczony własnym parkiem, w odległości około 600

Bardziej szczegółowo

WAKACJE NA MORZU 2015 2016 ALASKA AZJA AUSTRALIA KANADA KARAIBY DUBAJ EUROPA NOWA ZELANDIA AMERYKA POŁUDNIOWA POŁUDNIOWY PACYFIK

WAKACJE NA MORZU 2015 2016 ALASKA AZJA AUSTRALIA KANADA KARAIBY DUBAJ EUROPA NOWA ZELANDIA AMERYKA POŁUDNIOWA POŁUDNIOWY PACYFIK WAKACJE NA MORZU 2015 2016 ALASKA AZJA AUSTRALIA KANADA KARAIBY DUBAJ EUROPA NOWA ZELANDIA AMERYKA POŁUDNIOWA POŁUDNIOWY PACYFIK WITAJ NA REJSIE MARZEŃ CO NOWEGO W ROYAL CARIBBEAN INTERNATIONAL NASZ NOWY

Bardziej szczegółowo

PLN* * Cena całkowita: Dorosły: 1099.00 PLN (20.04.1985) Dorosły: 1099.00 PLN (20.04.1985)

PLN* * Cena całkowita: Dorosły: 1099.00 PLN (20.04.1985) Dorosły: 1099.00 PLN (20.04.1985) Oferta 1 Turcja Alanya Millennium Park 25.04.2015 02.05.2015 1099.00 PLN 2198.00 * Cena całkowita: Dorosły: 1099.00 PLN (20.04.1985) Dorosły: 1099.00 PLN (20.04.1985) z: do Antalya dnia: 25.04.2015 godz.

Bardziej szczegółowo

wycieczki autokarowe wczasy wypoczynek i zwiedzanie WYCIECZKI WCZASY BAWARIA WŁOCHY Rezerwacja on-line BIURO PODRÓŻY www.indexpolska.com.

wycieczki autokarowe wczasy wypoczynek i zwiedzanie WYCIECZKI WCZASY BAWARIA WŁOCHY Rezerwacja on-line BIURO PODRÓŻY www.indexpolska.com. 2015 WYCIECZKI WCZASY wycieczki autokarowe wczasy wypoczynek i zwiedzanie PRAGA CZESKIE ZAMKI WIEDEŃ BUDAPESZT BERLIN BAWARIA PARYŻ RZYM LONDYN AMSTERDAM WILNO S. PETERSBURG RUMUNIA NORWEGIA SZWAJCARIA

Bardziej szczegółowo

WYBIERAJ W PRZYWILEJACH

WYBIERAJ W PRZYWILEJACH WYBIERAJ W PRZYWILEJACH SPIS TREŚCI WSTĘP............................................................................................ 3 WYPOCZYNEK I ROZRYWKA........................................................................

Bardziej szczegółowo

Najlepsi z najlepszych. www.businesstraveller.pl 9,60 zł (w tym 8% VAT) NR 2/2014 (48) luty 2014. dubaj batumi lech zurych zermatt mediolan

Najlepsi z najlepszych. www.businesstraveller.pl 9,60 zł (w tym 8% VAT) NR 2/2014 (48) luty 2014. dubaj batumi lech zurych zermatt mediolan Dubaj batumi lech Zuirych Zermatt mediolan nr 2/2014 (48) luty 2014 www.businesstraveller.pl 9,60 zł (w tym 8% VAT) NR 2/2014 (48) luty 2014 Najlepsi z najlepszych dubaj batumi lech zurych zermatt mediolan

Bardziej szczegółowo

WEEKEND MAJOWY ORIENT-EXPRESS PARYŻ - WENECJA

WEEKEND MAJOWY ORIENT-EXPRESS PARYŻ - WENECJA WEEKEND MAJOWY ORIENT-EXPRESS PARYŻ - WENECJA TERMIN 30.04-05.05 2014 6 dni LICZBA OSÓB od 2 osób Stworzony pod koniec XIX wieku Orient-Express niemal od początku swojego istnienia stał się ikoną luksusowych

Bardziej szczegółowo

LATO 2012. Wygoda spełnionych marzeń

LATO 2012. Wygoda spełnionych marzeń LATO 2012 Wygoda spełnionych marzeń w grupie siła Comfort Club Sp. z o.o. ul. Grodzka 60 31-044 Kraków Adres korespondencyjny: ul. Puławska 257/107, 02-769 Warszawa, tel.: +48 22 379 79 29, tel.: +48 22

Bardziej szczegółowo

Oferta 1 Kierunek Hotel Termin Kategoria Cena za os. Suma Hiszpania Teneryfa. Barcelo Santiago 07.12.2012 14.12.2012

Oferta 1 Kierunek Hotel Termin Kategoria Cena za os. Suma Hiszpania Teneryfa. Barcelo Santiago 07.12.2012 14.12.2012 Oferta 1 Teneryfa Barcelo Santiago 07.12.2012 14.12.2012 2799 PLN 5598 PLN* * Brak dokładnych informacji o cenie całkowitej Podróż tam: Wylot z: Warszawa do Teneryfa dnia: 07.12.2012 godz. 11:00-15:50

Bardziej szczegółowo

VisitDenmark. ANIA- Wpadnij do sąsiadów! Bornholm. dodatek specjalny. www.visitdenmark.pl

VisitDenmark. ANIA- Wpadnij do sąsiadów! Bornholm. dodatek specjalny. www.visitdenmark.pl ANIA- Wpadnij do sąsiadów! VisitDenmark www.visitdenmark.pl Bornholm dodatek specjalny 5 15 28 5 10 11 12 14 15 27 28 30 32 34 35 36 38 40 42 Odwiedź Danię Kopenhaga - miasto wiecznie młode WOKÓŁ KOPENHAGI

Bardziej szczegółowo