SPECYFIKACJA TECHNICZNA NA ZAKUP I DOSTAWĘ MATERIAŁÓW POMOCNICZYCH

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "SPECYFIKACJA TECHNICZNA NA ZAKUP I DOSTAWĘ MATERIAŁÓW POMOCNICZYCH"

Transkrypt

1 Załącznik nr 1 do zaproszenia do składania ofert w postępowaniu SPECYFIKACJA TECHNICZNA NA ZAKUP I DOSTAWĘ MATERIAŁÓW POMOCNICZYCH (ZAMÓWIENIE OBEJMUJE ZESTAW A+B+C+D) ZESTAW A ZAKUP I DOSTAWA MATERIAŁÓW PLASTYCZNYCH Lp. Nazwa produktu Minimalne wymagane parametry Ilość 1 Kredki kredki ołówkowe; okrągłe grube + temperówka-zestaw co najmniej 12 kolorów 2 Bloki Zestaw bloków A4: Blok techniczny biały min.10 arkuszy, blok techniczny kolorowy min. 10 arkuszy, blok rysunkowy biały min. 20 arkuszy, blok rysunkowy kolorowy min. 20 arkuszy. 3 Bibuła Zestaw min. 7 bibuł w kolorze: brązowy, czarny, żółty, czerwony, zielony, niebieski, pomarańczowy.

2 4 Kleje do papieru 45 szt. 5 Pędzle 6 Papier brystol 7 Palety 8 Masa plastyczna 9 Klej uniwersalny 10 Pędzle na palec Klej min. 20g., niewysychający, w sztyfcie, przeznaczony do klejenia papieru. Pędzle wykonane z naturalnego włosia, niewypadającego. Uniwersalne, służące do malowania każdym rodzajem farby. Nie wyższe niż 20cm, o średnicy od 10-12mm, okrągłe i płaskie, zestaw 6 szt Papier brystol format A1. W zestawie min. 7 kolorów: biały, brązowy, pomarańczowy, zielony, niebieski, żółty, czerwony. Palety plastikowe, posiadające sześć wgłębień do farby. Posiadające wygodny uchwyt do trzymania palety. Paleta nie może przekraczać wymiarów od 20-30cm x 10-15cm. Masa plastyczna zestaw 8 kolorów: czarny, biały, żółty, zielony, niebieski, czerwony, pomarańczowy, brązowy. W pojemniczkach zamykanych nakrywką, min. 50g w każdym pojemniczku, danego koloru. Do klejenia różnego rodzaju powierzchni, szybko schnący. Pojemność: ok. 500 ml Zestaw pędzelków do malowania palcami. Z nakładkami na palce wykonanymi z miękkiego i przylegającego do palców tworzywa. W zestawie co najmniej od 7-10 nakładek z pędzelkiem o różnych rozmiarach i grubości włosia. 30 zestawów 11 Farby plakatowe Zestaw farb plakatowych -15 kolorów, poj. każdego koloru 1000ml 12 Farby brokatowe Zestaw farb dekoracyjnych, brokatowych w kolorach: czerwony, żółty, zielony, złoty, srebrny, niebieski. Pojemność: od ml 5 zestawów 13 Papier ksero Ryza A4/80g, Ryza A3/80g, 20 szt.

3 Kolorowy A4/80g-w 5 kolorach niebieski, czerwony, żółty, zielony, różowy 10 szt. 14 Podstawka na farbę 15 Ceratki ochronne 16 Pastele suche 17 Mazaki 18 Szablony (warzywa) 19 Szablony (owoce) 20 Szablony (zabawki) 21 Szablon (zwierzęta) 22 Szablony (znaki) Podstawka wykonana z plastiku na farbę do pobierania na wałeczek z gąbki. Posiadający od 3-5 komór. Wymiary: 30-50cmx20-30cm. Ochronne ceratki na stół do podłożenia w czasie malowania farbami w różnych kolorach i w różnego rodzaju wzory. Wymiary: od x cm. Pastele suche w różnych kolorach, co najmniej kolorów i ich odcieni w komplecie. Mazaki kolorowe, dwustronne, z dwiema końcówkami, jedną grubą i jedną cienką. Co najmniej 12 szt. w opakowaniu. Szablony do odrysowywania, przedstawiające warzywa. Co najmniej pięć szablonów w zestawie. Jeden szablon zawierający min. 5 wzorów. Wykonane z trwałego tworzywa. Szablony do odrysowywania, przedstawiające owoce. Co najmniej pięć szablonów w zestawie. Wykonane z trwałego tworzywa. Jeden szablon zawierający min. 5 wzorów. Szablony do odrysowywania, przedstawiające zabawki. Co najmniej pięć szablonów w zestawie. Wykonane z trwałego tworzywa. Jeden szablon zawierający min. 5 wzorów. Szablony do odrysowywania, przedstawiające zwierzęta lasu. Co najmniej pięć szablonów w zestawie. Wykonane z trwałego tworzywa. Jeden szablon zawierający min. 5 wzorów. Szablony do odrysowywania, przedstawiające znaki informacyjne. Co najmniej pięć szablonów w zestawie. Wykonane z trwałego tworzywa. Jeden szablon zawierający min. 5 wzorów. 15 kompletów

4 23 Plastelina 24 Masa papierowa 25 Przybory do masy solnej 26 Oczka kolorowe 27 Nożyczki 28 Oczka czarne 29 Dekoracyjne kształty 30 Cekiny kwiatuszki 31 Żyłka do nawlekania 32 Guziki Plastelina w zestawie. Co najmniej 12 kolorów po 15 laseczek w zestawie każdego koloru. Bardzo plastyczna, nietwardniejąca, w intensywnych kolorach. Masa papierowa, biała, łatwa w formowaniu, przyjmująca farbę po wyschnięciu. Od 2,5 3 kg w opakowaniu. Przybory do masy solnej umożliwiające tworzenie różnorodnych form rzeźbiarskich z masy solnej. W zestawie: foremki, radełka, łopatki z różnego rodzaju końcówkami, plastikowe nożyczki. Oczka kolorowe, wypukłe imitujące oko, z ruchomą gałką w środku o różnych wielkościach. Wykonane z plastiku z możliwością przylepienia na różnych fakturach. Min. 550 sztuk w opakowaniu, średnica 0,5-3cm. Nożyczki z plastikową rączką, trwałe, z zaokrąglonymi końcówkami ostrzy, bezpieczne. Oczka czarne, wypukłe imitujące oko, z ruchomą gałką w środku o różnych wielkościach. Wykonane z plastiku z możliwością przylepienia na różnych fakturach. Min. 100 szt. w zestawie. Średnica od 0,5-3cm. Kształty służące do ozdabiania poprzez przyklejenie prac plastycznych, błyszczące, imitujące diamenty, kolorowe, wypukłe. W opakowaniu od szt. Nie mniejsze niż 0,5 cm i nie większe niż 2 cm. Cekiny kwiatuszki służące do ozdabiania prac plastycznych przy pomocy kleju, błyszczące, imitujące diamenty, wypukłe, kolorowe. Co najmniej szt. w opakowaniu. Nie mniejsze niż 0,5 cm i nie większe niż 2 cm. Elastyczna żyłka do nawlekania koralików w kolorze białym lub przezroczystym. W zwijce nie mniej niż 15m. Opakowanie kolorowych guzików. Nie mniejsze niż 0,5 kg, różne wzory i rozmiary jednak guziki nie większe niż 3cm. 6 zestawów 5 szt. 2 zestawy 2 szt. 10 szt. 10 szt.

5 33 Koraliki kolorowe 34 Sznurek woskowy czarny 35 Sznurek woskowy czerwony 36 Koraliki gwiazdeczki 37 Koraliki serduszka 38 Drewniane koraliki Kolorowe koraliki do nawlekania na żyłki, sznurki. W opakowaniu ok szt. Nie mniejsze niż 0,5 1 cm średnicy koralika. Sznurek woskowy czarny. W zwijce ok m. Grubość od 0,5 do 1mm. Sznurek woskowy czerwony. W zwijce ok m. Grubość od 1 do 2mm. Koraliki do nawlekania w kształcie gwiazdek, kolorowe, błyszczące i matowe. Nie mniejsze niż 1 cm i nie większe niż 2 cm. Zestaw zawiera min. 100 sztuk Koraliki do nawlekania w kształcie serduszek, kolorowe, błyszczące i matowe. Nie mniejsze niż 0,5 cm i nie większe niż 1 cm. Zestaw zawiera min. 150 sztuk Koraliki do nawlekania w różnych kolorach i różnych kształtach, wykonane z drewna. W opakowaniu nie mniej niż 400g i nie więcej niż 500g. 2 szt. 4 zestawy 4 zestawy 39 Teczka A4 Wykonana z utwardzonego kartonu ; pokryta ekologiczną folią PP o grubości co najmniej 100 µm; wewnątrz biała okleina; zamykana gumką w kolorze teczki lub na rzepy; posiada trzy boczne skrzydła; wymiary: min. 240x320 mm, grzbiet: min. 30 mm. Różne kolory: oprócz bieli, czerni i szarości. 40 Papier wycinankowy Samoprzylepny B4-10 kartek Samoprzylepny B5-10 kartek 30 szt. 45 szt. 41 Foremka wielokrotnego użytku, wykonana z trwałego tworzywa, Na formie jest 6 aniołków Aniołki foremki do gipsu 42 Szopka-foremka do gipsu Forma do odlewów wykonana z wysokiej jakości, przezroczystego tworzywa, które pozwala na wielokrotne użycie. Odlewy można wykonać nie tylko z gipsu, ale również z : lodu, masy solnej, wosku, mydła, czekolady. Można stosować gips ceramiczny, stomatologiczny lub budowlany. Wielość formy: 220x197mm.

6 43 Tektura falista 3D B4 - złota, srebrna 10 ark. Tektura falista 3D (prążkowanie faliste, a nie równoległe), pakowane 10 arkuszy: 5x srebrne i 5x złote. Format B4 (25x35cm). 3D B4 - mix 10 kolorów Tektura falista (prążki są w postaci fali, nie są równoległe), arkusz 25x35cm, pakowana po 10 arkuszy w różnych kolorach: białym, czarnym, zielonym, niebieskim, fioletowym, brązowym, żółtym, czerwonym, pomarańczowym i różowym. 5 szt. 44 Dziurkacz ozdobny pojedynczy motyw-serce, motyl, kwiatek, płatek, koń 5 szt. Dziurkacz ozdobny narożny- koronka, fontanna Dziurkacze Dziurkacz ozdobny brzegowy - koronka, kwiatki Metalowe dziurkacze ozdobne w obudowie wykonanej z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wygodne, proste i bezpieczne w użyciu. Doskonale nadające się do wszelkiego rodzaju prac artystycznych, zarówno dla dzieci i dorosłych. Służą do dekorowania brzegów m.in. kartek okolicznościowych, zaproszeń, dyplomów, zdjęć, zakładek do książek oraz wielu innych. Wyposażone są w specjalną listwę, która umożliwia kontynuację wycinanych wzorów. 45 Pianka do wycinania Zestaw pianek do wycinania wym. min. 20x30 cm, min. 20 kolorów, grubość 2 mm 5 zestawów 46 Fotokarton z motywami wiosennymi lub świątecznymi fotokarton z motywami np. wiosennymi lub świątecznymi, wym. min. 23x33cm, komplet co najmniej 12 arkuszy 5 kpl. ZESTAW B ZAKUP I DOSTAWA MATERIAŁÓW NA ZAJĘCIA WARSZTATOWE Lp. Nazwa produktu Minimalne wymagane parametry Ilość 1 Długopis 30 szt. W metalowej oprawie, z niebieskim wkładem. Oprawa w kolorach np. czerwony, żółty, pomarańczowy, zielony, niebieski.

7 2 Notes w twardej oprawie A4 Kołonotatnik z metalową, podwójną spiralą; liniatura: kratka; strony z marginesem; strony perforowane, dziurkowane (możliwość wpięcia do segregatora); format A4; min. 100 kartek, twarda oprawa. 30 szt. 3 Teczka A4 Wykonana z utwardzonego kartonu ; pokryta ekologiczną folią PP o grubości co najmniej 100 µm; wewnątrz biała okleina; zamykana gumką w kolorze teczki lub na rzepy; posiada trzy boczne skrzydła; wymiary: min. 240x320 mm, grzbiet: min. 30 mm. Różne kolory: oprócz bieli, czerni i szarości. 30 szt. ZESTAW C ZAKUP I DOSTAWA MATERIAŁÓW BIUROWYCH Lp. Nazwa produktu Minimalne wymagane parametry Ilość 1 Segregatory Segregator A4 wykonany z kartonu o grubości co najmniej 1,9mm i gramaturze min gsm. Pokryty matową folią polipropylenową (100 um) - o płóciennej strukturze. Wewnątrz wyklejka papierowa o szarym zabarwieniu - odporna na zabrudzenia. Mechanizm dźwigniowy. Wymiary: min. 75x320x285mm. 2 Papier xero 3 Skoroszyt 4 Długopisy 5 Koszulki Papier A4, przeznaczony do wszystkich działań biurowych: do wydruków czarno-białych, kolorowych i kopiowania. Gramatura: 80 g/m2, Białość: CIE 161, 500 arkuszy A4 w ryzie Skoroszyt plastikowy, wpinany do segregatora, format A4. W zestawie 10 sztuk. Kolor: niebieski, granatowy. Posiada wymienny pasek opisowy. W metalowej oprawie, z niebieskim wkładem. Oprawa w kolorach: np. czerwony, żółty, pomarańczowy, zielony, niebieski. Koszulki na dokumenty wykonane z folii PP bez połysku (nie odbijającej światła). A4, pionowa, op. min. 100 szt. folia. 1 ryza 10szt. 1 szt.

8 6 Nożyczki biurowe Nożyczki biurowe z satynowym ostrzem ze stali nierdzewnej ergonomicznie wyprofilowana rękojeść z niełamliwego plastiku dostępne z ostrzami o długościach: cm, cm, 26 cm. 1 szt. 7 Teczka na akta osobowe Mocna tektura oblewana folią PVC z elastycznie formowanym grzbietem. Wyposażona w kieszonkę na grzbiecie, min. 4 sztuki wewnętrznych listew z zapięciami skoroszytowymi, min. 3 sztuki przekładek personalnych. Konstrukcja teczki umożliwia pionową archiwizację półkową. Mieszcząca dokumenty w formacie A4. 8 Toner do kserokopiarki 1 szt. Oryginalny czarny toner do kserokopiarki Sharp AR , o wydajności co najmniej stron. 9 Taśma biurowa 1 szt. taśma wymiar 24 mm x 30 m ZESTAW D ZAKUP I DOSTAWA MATERIAŁÓW DEKORACYJNYCH Lp. Nazwa produktu Minimalne wymagane parametry Ilość 1 Balony Balony 100szt. różne kolory. Wielkość min. 30 cm 3 kpl. 2 Farby plakatowe farby nietoksyczne, poj. min. 1000ml, min. 5 kolorów: np. czarny, czerwony, niebieski, żółty, zielony 5 zestawów 3 Klej uniwersalny do różnych materiałów Klej do klejenia różnego typu materiałów np. papieru, plastiku, tkanin, min ml 2 szt. 4 Wstążki satynowe Z tkaniny lub tworzywa sztucznego. Rolki po min.25 m szerokość; min.25 mm 5 szt.

9 5 Bibuła marszczona Rolka o wym.: min. 200x50 cm, kolorowa i w desenie 40 szt. 6 Brystol A1 Format A1, min.10 kolorów 20 szt. 7 Papier wycinankowy, samoprzylepny Papier samoprzylepny, 1 komplet zawiera 8 arkuszy w różnych kolorach, z połyskiem, format A3. 10 kpl.

Załącznik nr 2. 1. Notes kostka kolorowa 8,5x8,5 x500 klejona z jednego boku. 2. Blok biurowy z kolorową okładką. Format A4, 100 kartek.

Załącznik nr 2. 1. Notes kostka kolorowa 8,5x8,5 x500 klejona z jednego boku. 2. Blok biurowy z kolorową okładką. Format A4, 100 kartek. . (pieczątka firmowa) FORMULARZ CENOWY na dostawę artykułów: biurowych, eksploatacyjnych, plastycznych, artystycznych i krawieckich. dla Domu Pomocy Społecznej Borówek. 1) Artykuły biurowe kod CPV: 22000000-0,

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ CENOWY załącznik nr 2. Cena jednostkowa brutto. Wartość brutto ogółem. Cena jednostkowa netto. Wartość netto ogółem.

FORMULARZ CENOWY załącznik nr 2. Cena jednostkowa brutto. Wartość brutto ogółem. Cena jednostkowa netto. Wartość netto ogółem. LP artykułu j.m Ilość 1. Blok Makulaturowy A5 100 kartkowy klejony od góry w kratkę szt 230 Bloczek samoprzylepny, kolor żółty, ilość kartek 100, wym. 38x51 z możliwością 2. wielokrotnego przyklejania

Bardziej szczegółowo

ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW

ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW SEGREGATORY PRZEKŁADKI AKTÓWKI I TECZKI SKOROSZYTY, KOSZULKI, KOPERTY, OBWOLUTY PUDŁA ARCHIWIZACYJNE, KARTOTEKI TECZKI ZAWIESZKOWE WIZYTOWNIKI OPAKOWANIE ZBIORCZE opisuje jak pakowane

Bardziej szczegółowo

www.partner21.pl STANDARDOWY szer. grzbietu 75 mm

www.partner21.pl STANDARDOWY szer. grzbietu 75 mm Segregatory z mechanizmem Segregator 180 Active Bebop segregator z linii BEBOP to produkt dedykowany nie tylko dla biura, także dla wszystkich tych, którzy przechowują dokumenty w domu, załatwiają swoje

Bardziej szczegółowo

ORGANIZACJA I ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW

ORGANIZACJA I ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW 05 ORGANIZACJA I ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW SEGREGATORY 05 0 Rozjaśnij monotonię biura. Wybierz kolor segregatorów z szerokiej palety kolorystycznej i twórz biuro w swoim stylu. Kolory segregator No. Kolory

Bardziej szczegółowo

ORGANIZACJA I ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW

ORGANIZACJA I ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW 5 ORGANIZACJA I ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW SEGREGATORY 05 0 Rozjaśnij monotonię biura. Wybierz kolor segregatorów z szerokiej palety kolorystycznej i twórz biuro w swoim stylu. Kolory segregator No. Kolory

Bardziej szczegółowo

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ Znak sprawy: OK.042.5.7.2013 Dotyczy projektu pn.: Ciekawi ŚWIATA, NR UMOWY: POKL.09.01.02-28-048/13 Morąg, dnia 19.09.2014 r. ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ W związku z przystąpieniem do realizacji

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ CENOWO-PRZEDMIOTOWY

FORMULARZ CENOWO-PRZEDMIOTOWY Strona1 FORMULARZ CENOWO-PRZEDMIOTOWY Uwaga! Zgodnie z Rozdziałem II pkt. 9 ppkt. 2) SIWZ w przypadku zaoferowania materiału równoważnego należy przekreślić opis przedmiotu zamówienia w odpowiednim wierszu

Bardziej szczegółowo

Gmina Bałtów, Bałtów 32, 27-423 Bałtów tel. 41) 264 10 08, fax. 41) 264 13 03, e-mail:gmina@gminabaltow.pl

Gmina Bałtów, Bałtów 32, 27-423 Bałtów tel. 41) 264 10 08, fax. 41) 264 13 03, e-mail:gmina@gminabaltow.pl Nr sprawy: Zp.271.07.2014 Bałtów, dnia 29.04.2014r. Gmina Bałtów, Bałtów 32, 27-423 Bałtów tel. 41) 264 10 08, fax. 41) 264 13 03, e-mail:gmina@gminabaltow.pl SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE. 1. Zamawiający : Zespół Szkół nr 1 im. C. K. Norwida w Świdniku. Nazwa zamawiającego

ZAPYTANIE OFERTOWE. 1. Zamawiający : Zespół Szkół nr 1 im. C. K. Norwida w Świdniku. Nazwa zamawiającego 31/11/01/ZP-EFS Świdnik, 16 listopada 01 r. ZAPYTANIE OFERTOWE 1. Zamawiający : Zespół Szkół nr 1 im. C. K. Norwida w Świdniku zaprasza do złożenia ofert na: Nazwa zamawiającego. Przedmiot zamówienia:

Bardziej szczegółowo

ZAŁĄCZNIK A: SZCZEGÓŁOWY OPIS WYPOSAŻENIA

ZAŁĄCZNIK A: SZCZEGÓŁOWY OPIS WYPOSAŻENIA ZAŁĄCZNIK A: SZCZEGÓŁOWY OPIS WYPOSAŻENIA WRAZ ZE ZDJĘCIAMI POGLĄDOWYMI dla zadania: Rozbudowa Centrum Edukacji Przyrodniczej i Ekologicznej Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie - etap II. Wyposażenie

Bardziej szczegółowo

Obudowa wykonana z drewna o wysokim stopniu twardości, odporności na wgniecenia, interfejs: USB 2.0 lub 3.0, pojemność: min. 8 GB. grawer.

Obudowa wykonana z drewna o wysokim stopniu twardości, odporności na wgniecenia, interfejs: USB 2.0 lub 3.0, pojemność: min. 8 GB. grawer. Lp. Nazwa ilość sztuk Opis przedmiotu Rodzaj i kolor nadruku Przykładowe zdjęcie 1 Roll-up 1x2m dwustronny kolorowy z wydrukiem 2 2 Roll-up 1x2m jednostronny kolorowy z wydrukiem 2 Podłoże najwyższego

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia/ Formularz ofertowo cenowy (część szczegółowa)

Opis przedmiotu zamówienia/ Formularz ofertowo cenowy (część szczegółowa) Opis przedmiotu zamówienia/ Formularz ofertowo cenowy (część szczegółowa) Opis przedmiotu zamówienia Formularz ofertowy/ część wypełniana przez Wykonawcę 1 Lp. Rodzaj Materiału Promocyjnego Opis wymagań

Bardziej szczegółowo

Projekt "AKTYWNI" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zapytanie ofertowe

Projekt AKTYWNI współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zapytanie ofertowe Zapytanie ofertowe Skierniewice, dn. 16.07.2012r. W związku z realizacją projektu AKTYWNI współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej Priorytet VII Poddziałanie 7.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał

Bardziej szczegółowo

jednostkow a netto DOSTOSOWANIE POMIESZCZEŃ- TOALETY DZIECI I PERSONELU Sztuka 4 sztuka 4 sztuka 2 sztuka 1 sztuka 3

jednostkow a netto DOSTOSOWANIE POMIESZCZEŃ- TOALETY DZIECI I PERSONELU Sztuka 4 sztuka 4 sztuka 2 sztuka 1 sztuka 3 Formularz asortymentowo-cenowy wyposażenia. W cenie oferty należy uwzględnić koszty dostawy zamówionych urządzeń i wyposażenia. Załącznik nr 14 do SIWZ Lp. Specyfikacja Jednostk a miary 1. Zakup umywalek

Bardziej szczegółowo

1. Ogłoszenie 1/2014 dotyczy: Modernizacji oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i dotyczy rozeznania rynku. 2.

1. Ogłoszenie 1/2014 dotyczy: Modernizacji oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i dotyczy rozeznania rynku. 2. 1. Ogłoszenie 1/2014 dotyczy: Modernizacji oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i dotyczy rozeznania rynku. 2. Nazwa i adres: Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dołholiska, Łyniew, Marylin, Polubicze,

Bardziej szczegółowo

007.10282 007.10283 007.10284. cena netto. zielony 1,51 1,51 1,51 1,51. czerwony. niebieski 007.1245. 76x76mm 007.1244. 76x76mm 007.

007.10282 007.10283 007.10284. cena netto. zielony 1,51 1,51 1,51 1,51. czerwony. niebieski 007.1245. 76x76mm 007.1244. 76x76mm 007. OGÓLNOPOLSKA SIEĆ HANDLOWA ProOffice Klej w sztyfcie PRITT Masa mocująca PRITT ON&OFF 007.10282 007.10283 007.10284 007.10287 35 g (24) 10 g, display 25 szt. 3,95 5,95 20 g, display 24 szt. 7,85 40 g,

Bardziej szczegółowo

Nazwa: Wykonanie materiałów promocyjnych na potrzebę promocji projektu pn.: Rozbudowa Podkarpackiego Parku Naukowo Technologicznego (PPNT) II etap

Nazwa: Wykonanie materiałów promocyjnych na potrzebę promocji projektu pn.: Rozbudowa Podkarpackiego Parku Naukowo Technologicznego (PPNT) II etap Załącznik nr 1 do siwz ZP 45/2013/CZP Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia Opis zamówienia Nazwa: Wykonanie materiałów promocyjnych na potrzebę promocji projektu pn.: Rozbudowa Podkarpackiego

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia: Wykonanie gadżetów promocyjnych na potrzeby Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie

Opis przedmiotu zamówienia: Wykonanie gadżetów promocyjnych na potrzeby Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie Załącznik nr 1 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia: Wykonanie gadżetów promocyjnych na potrzeby Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie A. Część ogólna Przedmiotem zamówienia jest wykonanie

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA. 1. Materiały reklamowe będące przedmiotem zamówienia będą fabrycznie nowe (rok produkcji 2014), pełnowartościowe, w pierwszym gatunku.

SPECYFIKACJA. 1. Materiały reklamowe będące przedmiotem zamówienia będą fabrycznie nowe (rok produkcji 2014), pełnowartościowe, w pierwszym gatunku. Załącznik nr 6 dot.: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Numer sprawy: RK 07/2014. Nazwa zadania: dostawa materiałów reklamowych dla Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Kielcach Radio

Bardziej szczegółowo

ARCHIWIZACJA PAPIERU 1 Opakowania z materiałów bezkwasowych na dokumenty formatu A4

ARCHIWIZACJA PAPIERU 1 Opakowania z materiałów bezkwasowych na dokumenty formatu A4 CENNIK NETTO BRUTTO obowiązuje od 1.04.2015 ARCHIWIZACJA PAPIERU 1 Opakowania z materiałów bezkwasowych na dokumenty formatu A4 1 TECZKA WIĄZANA BIAŁA, ISO 9706 Teczka wykonana z wysokiej jakości kartonu

Bardziej szczegółowo

PAKIET A Korporacyjne PARP

PAKIET A Korporacyjne PARP LP. NAZWA Nakład PAKIET A Korporacyjne OPIS WYKONANIA 1. Kalendarz książkowy 2016 z logo 2. Planner, biuwar na biurko 100 szt. Format: B5. Rozmiar: ok. 172 x 240 mm. Surowiec: okładka skóra naturalna w

Bardziej szczegółowo

1. DŁUGOPIS Ilość: 3300 szt. Kolory: Materiał: Wymiar dopuszczalny: około Technika zdobienia: Nadruk: Wkład: Opakowanie: Końcówka mechanizmu

1. DŁUGOPIS Ilość: 3300 szt. Kolory: Materiał: Wymiar dopuszczalny: około Technika zdobienia: Nadruk: Wkład: Opakowanie: Końcówka mechanizmu 1. DŁUGOPIS Ilość: 3300 szt. Kolory: grafit (1500 sztuk), ciemnoczerwony (1800 sztuk) Materiał: metal Wymiar dopuszczalny: około 140 x 10 x 10 mm (+/- 5%) Technika zdobienia: grawer laserowy Nadruk: dwustronny,

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia Załącznik nr 1 do SIWZ Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia Usługa dotycząca wykonania, uruchomienia, obsługi technicznej gier i quizów internetowych umieszczonych na stworzonej do tego celu stronie

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiot zamówienia związany jest z realizacją działań informacyjno-promocyjnych Projektu pn. Modernizacja infrastruktury tramwajowej i trolejbusowej

Bardziej szczegółowo

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Warszawa, 02.10.2013 r. 00-930 Warszawa, ul. Wspólna 30 Dyrektor Generalny

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Warszawa, 02.10.2013 r. 00-930 Warszawa, ul. Wspólna 30 Dyrektor Generalny Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Warszawa, 02.10.13 r. 00-9 Warszawa, ul. Wspólna Dyrektor Generalny BDGzp 21B 64/13 Wykonawcy ubiegający się o udzielenie przedmiotowego zamówienia dot. postępowania

Bardziej szczegółowo

836 ARTYKUŁY 849 PORADNIKI. Strona...604. Strony...604-605. Strona...605. Strona...609. Strona...608. Strona...606. Strony...606-607. Strona...

836 ARTYKUŁY 849 PORADNIKI. Strona...604. Strony...604-605. Strona...605. Strona...609. Strona...608. Strona...606. Strony...606-607. Strona... 800 PAKOWANIE, KARTONY 801 TECZKI I WALIZKI 801 ORGANIZERY 802 ZEGARY Strona......................604 Strony......604-605 Strona......................605 Strona......................606 803 AKCESORIA KOMPUTEROWE

Bardziej szczegółowo

804 AKCESORIA 827 NOTATNIKI I 838 DZIURKACZE, 846 AKCESORIA. Strona...586. Strona...587. Strony...584-585. Strony...590. Strona...588. Strona...

804 AKCESORIA 827 NOTATNIKI I 838 DZIURKACZE, 846 AKCESORIA. Strona...586. Strona...587. Strony...584-585. Strony...590. Strona...588. Strona... 804 TECZKI I WALIZKI 804 KALKULATORY 804 ZEGARY 804 AKCESORIA KOMPUTEROWE Strony..........584-585 Strona......................586 Strona......................587 Strona......................587 810 PAKOWANIE,

Bardziej szczegółowo

BIURO URZĄDZENIA I SPRZĘT DO PREZENTACJI

BIURO URZĄDZENIA I SPRZĘT DO PREZENTACJI URZĄDZENIA I SPRZĘT DO PREZENTACJI Telefon bezprzewodowy Panasonic KX-TG1100 Identyfikacja abonenta wywołującego. Książka telefoniczna - 50 numerówi nazw. Lista Identyfikacyjna - 50 numerów. Wybieranie

Bardziej szczegółowo

PROMOCJA 12/11. Za zakupy z promocji grudniowej bindownicy ze strony 1 oraz produktów ze stron od 2 do 4 rozdajemy prezenty!

PROMOCJA 12/11. Za zakupy z promocji grudniowej bindownicy ze strony 1 oraz produktów ze stron od 2 do 4 rozdajemy prezenty! PROMOCJA 12/11 Infolinia: 804 28 11 44 www.biuroplus.pl Za zakupy z promocji grudniowej bindownicy ze strony 1 oraz pruktów ze stron 2 do 4 rozdajemy prezenty! Przy zakupie na kwotę 799 zł - ekspres do

Bardziej szczegółowo