Prelegenci Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur 2015

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Prelegenci Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur 2015"

Transkrypt

1 Prelegenci Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur 2015 Wioletta Śląska - Zyśk Wicemarszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Ukończyła studia magisterskie o kierunku edukacja administracyjno polityczna oraz studia podyplomowe w dziedzinach: zarządzanie zasobami ludzkimi, ekonomia, mediacja, coaching, rynek pracy, studium dobrej administracji. Odznaczona Brązowym Krzyżem Zasługi Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej oraz Odznaką Honorową za zasługi na dla Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Funkcję Wicemarszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego pełni od połowy grudnia 2014 roku. Wojciech Karol Iwaszkiewicz Burmistrz Giżycka Absolwent Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie oraz Wyższej Szkoły Oficerskiej w Poznaniu. Z wykształcenia logistyk, informatyk i magister inżynier bioinżynierii zwierząt w zakresie biotechnologii. Od 2014 burmistrz Giżycka z ramienia Związku Gmin Warmińsko- Mazurskich. Uczestnik prac Forum Turystyki - organu opiniodawczo-doradczego Zarządu Województwa w zakresie turystyki. Członek Komitetu Monitorującego efektywność oraz jakość zarządzania i realizacji unijnego programu RPO Warmia i Mazury W poprzedniej kadencji radny miejski. Przez 12 lat był kierownikiem giżyckiej placówki KRUS. Roman Łożyński Zastępca Burmistrza Giżycka Absolwent Politechniki Warszawskiej, specjalista w dziedzinie nowych technologii i telekomunikacji. Pracujący w branży elektronicznej, ostatnio jako Dyrektor Zarządzający w firmie działającej na rynkach europejskim oraz azjatyckim. W lutym 2015 roku powołany na stanowisko zastępcy burmistrza miasta Giżycka. W Urzędzie Miejskim sprawuje bezpośredni nadzór nad Wydziałem Mienia, Wydziałem Inwestycji, Biurem Informatyki, Biurem Projektów oraz Giżyckim Centrum Kultury, w gestii którego jest także zarządzanie Twierdzą Boyen, XIX-wieczną fortyfikacją, mającą kluczowe znaczenie wśród najbardziej strategicznych planów inwestycyjnych miasta. Radosław Zawadzki Dyrektor Departamentu Koordynacji Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na kierunku Administracja, Podyplomowych Studiów Menedżerskich Szkoły Głównej Handlowej oraz Podyplomowych Studiów Marketing Terytorialny Promocja Rozwoju Regionów i Miast Uniwersytetu Warszawskiego. Odpowiedzialny za realizację wyróżnionej w licznych konkursach kampanii promocyjnej Mazury Cud Natury, związanej z udziałem polskiego kandydata w światowym konkursie na 7 Nowych Cudów Natury.Odpowiedzialny za kampanię regionalną Warmia Rebelia Kultury oraz kilkanaście przedsięwzięć związanych z promocją gospodarczą województwa.

2 Prof. Witold M. Orłowski - Dyrektor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej Główny doradca ekonomiczny PricewaterhouseCoopers Polska. Członek Rady Gospodarczej przy Prezesie Rady Ministrów, kapituły Nagrody Gospodarczej Prezydenta, przewodniczący Rady Powierniczej Muzeum Narodowego w Warszawie. Były szef zespołu doradców ekonomicznych prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego i członek Narodowej Rady Rozwoju przy prezydencie Lechu Kaczyńskim. Studiował na Uniwersytecie Łódzkim i Uniwersytecie Harvarda. W latach szef zespołu doradców ekonomicznych Prezydenta RP. W przeszłości również doradca Głównego Negocjatora członkostwa Polski w UE, Specjalny Doradca Komisji Europejskiej, członek Rady Makroekonomicznej Ministra Finansów, doradca wielu organizacji krajowych i międzynarodowych. Autor 9 książek i 190 publikacji naukowych, popularny komentator ekonomiczny i felietonista głównych polskich gazet. Anna Proszowska-Sala - Prezes Zarządu Citybell Consulting Ekspert z dziedziny brandingu miejsc. Posiada 14-letnie doświadczenie w doradztwie komunikacyjnym dla Zarządów Miast, Regionów i firm. Brała udział w realizacji ponad 100 projektów komunikacyjnych dla biznesu i samorządów. Realizowane przez nią projekty zostały wielokrotnie uhonorowane podczas branżowych konkursów w Polsce i zagranicą. Wykładowca akademicki z zakresu PR. Współautorka książki Promocja Miast - Nowa Perspektywa. Dyrektor Programowy i Pomysłodawczyni Festiwalu Promocji Miast i Regionów. Założycielka Citybell Academy - międzynarodowego projektu edukacyjnego służącego transferowi i upowszechnianiu wiedzy i najlepszych praktyk na rynek polski w zakresie szeroko pojętego brandingu miejsc. Marcin Kuchciński - dyrektor Departamentu Pozyskiwania Inwestorów w Warmińsko- Mazurskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej S.A. Posiada 12-letnie doświadczenie menedżerskie. Wcześniej dyrektor ds. realizacji inwestycji w firmie Metromex S.A. Absolwent Wydziału Ochrony Wód i Rybactwa Śródlądowego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Radny miasta Olsztyn od 2006 roku. Zaangażowany w prace Komisji Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Rozwoju Miasta, Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Sportu i Rekreacji. Otolia Siemieniec Burmistrz Miasta Mrągowo Ukończyła Szkołę Główną Planowania i Statystyki w Warszawie. Tytuł magistra zdobyła na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Absolwentka studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim. W latach zastępca, później dyrektor Mrągowskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej. Pełniła też funkcję dyrektora Szpitala im. Jana Mikulicza w Biskupcu. Urząd Burmistrza Miasta Mrągowa po raz pierwszy objęła w latach Ponownie pełni go nieprzerwanie od 2002 roku. Członek Zarządu Związku Gmin Warmińsko- Mazurskich, Prezes Stowarzyszenia Szesnastka, Przewodnicząca Zarządu Gmin Czyste Mazury. Zdobywczyni tytułu Samorządowy Menedżer Regionu 2012 w rankingu Filary Polskiej Gospodarki. Pasjonatka muzyki, festiwali i działań w obszarze kultury.

3 Donata Kobylińska-Durka - Kierownik Referatu Strategii, Rozwoju, Promocji i Integracji Europejskiej Urzędu Miejskiego w Mrągowie Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Kierownik w Urzędzie Miejskim w Mrągowie. Wcześniej kierownik Wydziału Strategii i Promocji Starostwa Powiatowego oraz Specjalista ds. Współpracy z Zagranicą. Koordynatorka zespołu ds. wdrażania funduszy europejskich. Odpowiedzialna za opracowywanie planów, strategii, projektów promocyjnych miasta. Inicjatorka utworzenia oraz wiceprezes Lokalnej Organizacji Turystycznej Ziemia Mrągowska, wspierającej rozwój i promocję turystyki. Marcin Faleńczyk - Zastępca Dyrektora Invest in Pomerania Absolwent wydziału prawa Uniwersytetu Gdańskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w zakresie procesu inwestycyjnego. W karierze zawodowej pełnił rolę project managera w projektach marketingowych i z zakresu wsparcia MSP. Marketingiem inwestycyjnym i promocją regionalną zajmuje się od 2009 roku. Jest współtwórcą inicjatywy Invest In Pomerania i kierownikiem projektu tworzącego inicjatywę, która od początku swojego istnienia została uznana przez PAIiIZ za najlepszą tego typu organizację w Polsce. W ramach swojej pracy zajmuje się m.in. planowaniem działań rozwojowych, nadzorem nad obsługą projektów inwestycyjnych oraz pełni funkcję rzecznika inwestora, wspierając firmy w ramach opieki poinwestycyjnej. Arkadiusz Kocikowski - Dyrektor Biura Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego w Stargardzie Szczecińskim Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Integracja Europejska, oraz stypendysta rządu Ministra Spraw Zagranicznych Królestwa Szwecji w ramach programu Swedish Institute Management Programme (SIMP) w Sztokholmie. Wieloletni Dyrektor Biura Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Miasta Stargard Szczeciński. W 2013 roku prezes Stargardzkiej Agencji Rozwoju Lokalnego. Odpowiedzialny za tworzenie koncepcji, rozwój i zarządzanie Parkiem Przemysłowym Nowoczesnych Technologii w Stargardzie Szczecińskim. Negocjator projektów inwestycyjnych, specjalista z zakresie finansowania projektów infrastrukturalnych ze środków UE. Członek Rady Programowej Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie. Włodzimierz Szelążek - Prezes Zarządu, Warmińsko-Mazurska Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie Absolwent Mechaniki Precyzyjnej Politechniki Warszawskiej. Ukończył podyplomowe studia menedżerskie w zakresie zarządzania i podyplomowe studia na kierunku Matematyka na Uniwersytecie w Białymstoku. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy samorządowej. Od lutego 2007 do marca 2011 roku był zastępcą Prezydenta Miasta Ełk. W latach pełnił funkcję Radnego Rady Powiatu Ełckiego. Od sierpnia 2014 roku jest prezesem Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie, w ramach której funkcjonuje Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie.

4 Marta Piskorz, Dyrektor Wydziału Wspierania Przedsiębiorczości i Współpracy Terytorialnej, Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie Absolwentka socjologii UMK w Toruniu, od 2006 roku związana zawodowo z Warmińsko-Mazurską Agencją Rozwoju Regionalnego w Olsztynie. Dzięki jej pracy funkcjonuje Warmińsko-Mazurskie Centrum Obsługi Inwestora oraz punkt kontaktowy Enterprise Europe Network. Odpowiada za projekty związane ze wsparciem inicjatyw inwestycyjnych przedsiębiorców, a także przygotowaniem ofert inwestycyjnych samorządów oraz przygotowaniem kadry samorządowej do obsługi potencjalnego inwestora. Inicjatorka i realizatorka projektów z zakresu marketingu terytorialnego, rewitalizacji obszarów zdegradowanych oraz społecznej odpowiedzialności biznesu. Piotr Zagórski - Dyrektor Regionalny Obiektów na Mazurach: Hotelu Masovia w Giżycku i Ośrodka Wypoczynkowego Łabędzi Ostrów w Pięknej Górze koło Giżycka Absolwent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzenia im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Olsztynie na kierunku Ekonomia o specjalności Ekonomia Menedżerska. Zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem. W styczniu 2015 roku nagrodzony dyplomem Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego za propagowanie przedsiębiorczości i zaangażowanie w rozwój polskiej gospodarki. Dorota Kopeć - Zastępca Dyrektora Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie W ramach swoich obowiązków kieruje m.in. Biurem Przedsiębiorczości. Od 16 lat nierozerwalnie związana z pracą na rzecz rozwoju regionu. Uczestniczyła w przygotowaniu i aktualizacji strategii rozwoju społeczno gospodarczego oraz programowaniu funduszy przedakcesyjnych i strukturalnych. Kierowała Zespołem Zarządzającym, odpowiedzialnym za aktualizację Regionalnej Strategii Innowacyjności Województwa Warmińsko-Mazurskiego, współpracując z przedstawicielami biznesu oraz środowiska naukowego. Dr hab. Wiesława Lizińska - Katedra Polityki Gospodarczej i Regionalnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie Kierownik i wykonawca krajowych i międzynarodowych projektów naukowobadawczych. Autorka lub współautorka ponad 160 publikacji naukowych i popularnonaukowych. Współpracuje z takimi instytucjami, jak m.in. Departament Instrumentów Wsparcia (Ministerstwo Gospodarki), Warmińsko-Mazurska i Suwalska Specjalna Stefa Ekonomiczna, Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego Centrum Obsługi Inwestora, Elbląski Park Naukowo-Technologiczny, Agencja Nieruchomości Rolnych, a także z samorządami lokalnymi. Za działalność naukowo-dydaktyczną wyróżniona wielokrotnie nagrodą Rektora UWM w Olsztynie oraz Nagrodą Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

5 Maciej Drelichowski - Dyrektor Zakładu Produkcji i Dostaw Opraw Oświetleniowych Philips Lighting Poland w Kętrzynie Jest związany z Philips Lighting zawodowo od 18 lat, z czego pierwsze 16 lat poświęcił obszarowi badań i rozwoju. Pracę w Philips Lighting Poland w Kętrzynie rozpoczął w 1996 roku jako konstruktor opraw oświetleniowych. W latach pracował w centrali Philips a, w dywizji profesionalnych opraw oświetleniowych w Eindhoven w Holandii, w roli menedżera projektów rozwojowych nowych wyrobów w dziale innowacji rynkowych. Po powrocie do Kętrzyna objął stanowisko Dyrektora Rozwoju i doprowadził do wzrostu roli działu w strukturach europejskich, czego efektem, poza wieloma innowacyjnymi wdrożeniami rynkowymi, jest również utrwalenie Kętrzyńskich zespołów rozwojowych w europejskich strukturach R&D Philips Lighting. Diana Kuprianow - właściciel firmy Vermiculite Poland Z wykształcenia ekonomistka. Posiada 15-letnie doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy. Jest Polką urodzoną na Białorusi, która w 2011 roku przeniosła się na stałe do Ełku. W 2012 roku założyła Vermiculite Poland firmę produkującą innowacyjne produkty na bazie wermikulitu minerału wykorzystywanego w wielu dziedzinach gospodarki, m.in. w budownictwie, przemyśle, rolnictwie, ogrodnictwie i zoologii. Od tego czasu intensywnie promuje wysoką jakość, ekologię i etykę pracy, za co uzyskała wyróżnienia i nagrody różnych organizacji. Leszek Śpiewak Zastępca Burmistrza Nidzicy Leszek Śpiewak, urodzony w Działdowie. Mieszkaniec Nidzicy od 30 lat. Ukończył Olsztyńską Wyższą Szkołę Zarządzania i Informatyki im. prof. T. Kotarbińskiego na kierunku zarządzanie przedsiębiorstwem. Przez blisko 12 lat prowadził własną działalność gospodarczą w zakresie sprzedaży, finansów i nieruchomości. Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomości oraz specjalista z zarządzania nieruchomościami. Aktywny działacz społeczny. Od 2014 roku zastępca Burmistrza Nidzicy. Monika Zdrojek - Kierownik Wydziału Współpracy Regionalnej w Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) Absolwentka politologii na Uniwersytecie Warszawskim, skończyła podyplomowe studia Inwestycje zagraniczne, promocja regionów i przedsiębiorczości w Szkole Głównej Handlowej. Pracownik PAIiIZ od 12 lat, od ponad 11 lat w departamencie odpowiedzialnym za współpracę regionalną. Obecnie kierownik Wydziału Współpracy Regionalnej. Odpowiedzialna m.in. za organizację konkursu Grunt na Medal czy certyfikację regionalnych Centrów Obsługi Inwestora Partnerów PAIiIZ.

6 Adam Małecki - Zastępca Dyrektora Departamentu Inwestycji Zagranicznych w Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) Studiował na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz TU Bergakademie Freiberg (Niemcy). Posiada doświadczenie w obsłudze wszystkich aspektów związanych z obsługą największych zagranicznych projektów inwestycyjnych w sektorze produkcyjnym w Polsce (m.in. analiza lokalizacji, obsługa wizyt terenowych, pomoc publiczna, opieka poinwestycyjna). Firmy, które wspierał to między innymi: BASF, PGW, Polaris, Volkswagen, Johnson Controls, Nidec. Wielokrotnie występował jako prelegent na konferencjach oraz seminariach branżowych. Monika Wasilewska-Serwiak - Senior Consultant, Citybell Consulting Od ośmiu lat związana z branżą BPO i ICT. Doświadczenie w tym obszarze zbierała uczestnicząc w lokowaniu inwestycji BPO w Polsce (m.in. przy projektach UniCredit, Coloplast, Genpact, Sony czy Metro Services) oraz pełniąc funkcję Dyrektora ds. Eksportu w spółce informatycznej. Obecnie w Citybell Public Affairs zajmuje się wspieraniem samorządów w Polsce w tematyce promocji gospodarczej, obsługi inwestorów zagranicznych i promocji eksportu. Działalnością na rzecz rozwoju branży zajmuje się także jako Ambasador Fundacji Proprogressio. Występowała jako mówca na konferencjach w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Szwecji i Stanach Zjednoczonych.

FINANSOWANIE PROJEKTÓW SAMORZĄDOWYCH CZAS NA INDYWIDUALIZM I INNOWACJE

FINANSOWANIE PROJEKTÓW SAMORZĄDOWYCH CZAS NA INDYWIDUALIZM I INNOWACJE FINANSOWANIE PROJEKTÓW SAMORZĄDOWYCH CZAS NA INDYWIDUALIZM I INNOWACJE Finansowanie projektów samorządowych czas na indywidualizm i innowacje 1 RAMOWY PROGRAM XI Ogólnopolskiej konferencji BGK dla JST

Bardziej szczegółowo

Finansowanie inwestycji infrastrukturalnych miast. Honorowy Patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego

Finansowanie inwestycji infrastrukturalnych miast. Honorowy Patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego Finansowanie inwestycji infrastrukturalnych miast Honorowy Patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego IX Ogólnopolska konferencja BGK dla JST Honorowy Patronat Prezydenta Rzeczypospolitej

Bardziej szczegółowo

Prelegenci i prelegentki Ogólnopolskiech Spotkań ekonomii Społecznej, OSES 2011 DZIEŃ 1. Prowadzący

Prelegenci i prelegentki Ogólnopolskiech Spotkań ekonomii Społecznej, OSES 2011 DZIEŃ 1. Prowadzący Prelegenci i prelegentki Ogólnopolskiech Spotkań ekonomii Społecznej, OSES 2011 DZIEŃ 1 Prowadzący Kamil Wyszkowski Absolwent wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, ekspert w zakresie

Bardziej szczegółowo

relations. Wschodu. Strona1

relations. Wschodu. Strona1 Łukasz Kowalik Od 2004 roku Marketing Manager na Europę Środkowo-Wschodnią w firmie Intel. Pracę zawodow wą rozpoczynał jako j wykładowcaa Mila College w Warszawie. Później przez blisko 10 lat zajmował

Bardziej szczegółowo

Henryk Majchrzak Krzysztof Żmijewski Jerzy Karol Buzek Janusz Piechociński Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Gospodarki Włodzimierz

Henryk Majchrzak Krzysztof Żmijewski Jerzy Karol Buzek Janusz Piechociński Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Gospodarki Włodzimierz Henryk Majchrzak Prezes Zarządu PSE Operator Dr inż Henryk Majchrzak jest związany z PSE od lipca 2010 roku: w pierwszym okresie jako Członek Zarządu, a od 15 października 2010 r jako Prezes Zarządu Od

Bardziej szczegółowo

Głodni Sukcesu! Program kongresu. Organizator. Mecenasi. Patroni medialni

Głodni Sukcesu! Program kongresu. Organizator. Mecenasi. Patroni medialni Głodni Sukcesu! Program kongresu Organizator Mecenasi Partnerzy Patroni honorowi Patroni medialni 1 MID - Międzynarodowy Instytut Demokracji Międzynarodowy Instytut Demokracji (MID) to organizacja pozarządowa,

Bardziej szczegółowo

3-4 PAŹDZIERNIKA 2012, HOTEL COURTYARD BY MARRIOTT, WARSZAWA. e-government

3-4 PAŹDZIERNIKA 2012, HOTEL COURTYARD BY MARRIOTT, WARSZAWA. e-government Intelligence In Business ORGANIZATOR 3-4 PAŹDZIERNIKA 2012, HOTEL COURTYARD BY MARRIOTT, WARSZAWA KONFERENCJA e-government Cyfryzacja w sektorze publicznym sposoby optymalizacji zmian i konsekwencje wdrożeń

Bardziej szczegółowo

Rok 2014 Rokiem Henryka Sławika na Śląsku

Rok 2014 Rokiem Henryka Sławika na Śląsku NOWI CZŁONKOWIE HONOROWI ŚLĄSKIEGO STOWARZYSZENIA MENEDŻERÓW NOTKI BIOGRAFICZNE Trudno ocenić jednoznacznie mijający 2013 rok. Dane statystyczne w zakresie pkb wskazują systematyczny wzrost gospodarczy.

Bardziej szczegółowo

PRELEGENCI MINIONEJ EDYCJI

PRELEGENCI MINIONEJ EDYCJI PRELEGENCI MINIONEJ EDYCJI Simon Chadwick Kevin Jackson Shaun Whatling William Fenton Tom Cannon Michael Brill Barry Pollen George Williams Szymon Dobrzyński Piotr Drobek Dorota Idzi Artur Kotliński Piotr

Bardziej szczegółowo

Liderzy Programu Samorządowa Polska

Liderzy Programu Samorządowa Polska Liderzy Programu Samorządowa Polska Warszawa, listopad 2013 liderzy Programu Samorządowa Polska Wydawca: Unia Gospodarcza Samorządowych Funduszy Pożyczkowych Samorządowa Polska S.A. Warszawa, listopad

Bardziej szczegółowo

WYKŁADOWCY (Akademia Finansów i Biznesu Vistula) Program: Dyplomowany Specjalista ds. ubezpieczeń

WYKŁADOWCY (Akademia Finansów i Biznesu Vistula) Program: Dyplomowany Specjalista ds. ubezpieczeń WYKŁADOWCY (Akademia Finansów i Biznesu Vistula) Program: Dyplomowany Specjalista ds. ubezpieczeń Jest doktorem nauk ekonomicznych, dyplom uzyskał kończąc Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Na rynku ubezpieczeniowym

Bardziej szczegółowo

FUNDACJA REPUBLIKAŃSKA ul. Nowy Świat 41 00-042 Warszawa. tel. 22 891 07 37. biuro@republikanie.org

FUNDACJA REPUBLIKAŃSKA ul. Nowy Świat 41 00-042 Warszawa. tel. 22 891 07 37. biuro@republikanie.org FUNDACJA REPUBLIKAŃSKA ul. Nowy Świat 41 00-042 Warszawa NIP: 952-207-86-26 REGON: 142075516 KRS: 0000340559 tel. 22 891 07 37 biuro@republikanie.org FUNDACJA W INTERNECIE: http//www.republikanie.org/

Bardziej szczegółowo

K o n f e r e n c j a Wytyczne KNF szansa na zmiany, czy koniec pewnej epoki polskich ubezpieczeń?

K o n f e r e n c j a Wytyczne KNF szansa na zmiany, czy koniec pewnej epoki polskich ubezpieczeń? Szanowni Państwo Uprzejmie informujemy, że w dniu 10 czerwca 2014 roku w Centrum Konferencyjnym przy ul. Ogrodowej 58 w Warszawie, odbędzie się Konferencja dotycząca przyszłości dystrybucji produktów ubezpieczeniowych

Bardziej szczegółowo

KRI. 12-13 czerwca 2012 roku IV KONGRES RELACJI INWESTORSKICH 2012. Wpływ czynników pozafinansowych na wartość spółki.

KRI. 12-13 czerwca 2012 roku IV KONGRES RELACJI INWESTORSKICH 2012. Wpływ czynników pozafinansowych na wartość spółki. KRI IV KONGRES RELACJI INWESTORSKICH 2012 Wpływ czynników pozafinansowych na wartość spółki 12-13 czerwca 2012 roku Hotel OSSA, Ossa IV KONGRES RELACJI INWESTORSKICH 2012 Program Kongresu 12 CZERA 2012

Bardziej szczegółowo

Prelegenci i paneliści X Jubileuszowej Konferencji PolCAAT 2014 27.11.2014 r.

Prelegenci i paneliści X Jubileuszowej Konferencji PolCAAT 2014 27.11.2014 r. Marta Brańska-Rybicka - Dyrektor Sektora Publicznego IBM Polska Posiada tytuł magistra na kierunku Zarządzania w Wyższej Szkole Menedżerskiej. Od 2000 roku budowała kanał sprzedaży produktów leasingowych

Bardziej szczegółowo

Konferencja Jak zmniejszyć wykluczenie finansowe w Polsce? Program i prelegenci. 13 grudnia 2010 r.

Konferencja Jak zmniejszyć wykluczenie finansowe w Polsce? Program i prelegenci. 13 grudnia 2010 r. Konferencja Jak zmniejszyć wykluczenie finansowe w Polsce? Program i prelegenci 13 grudnia 2010 r. 2 Program konferencji 9.00 Rejestracja uczestników 10.00 Otwarcie konferencji Marek Belka Prezes Narodowego

Bardziej szczegółowo

Dotacje z Brukseli. Warsztaty - SALA Bałtyk I i II. Przerwa na zmianę sal dla uczestników. 15:50-16:50 Przerwa kawowa

Dotacje z Brukseli. Warsztaty - SALA Bałtyk I i II. Przerwa na zmianę sal dla uczestników. 15:50-16:50 Przerwa kawowa Program konferencji 9:00-9:30 Rejestracja/kawa Dotacje z Brukseli czyli, co powinieneś wiedzieć o efektywnym pozyskiwaniu dotacji z programów wspólnotowych Konkursy cyklicznie ogłaszane przez Komisję Europejską,

Bardziej szczegółowo

Strategie rozwoju spółek w warunkach niepewności

Strategie rozwoju spółek w warunkach niepewności Gość Specjalny Kongresu: Prof. Marek Belka Patronat honorowy Partnerzy strategiczni Partner merytoryczny Partnerzy KOMITET HONOROWY Szanowni Państwo, Pragnę wszystkich Państwa serdecznie powitać na VII

Bardziej szczegółowo

Kwalifikacje i doświadczenie osób wchodzących w skład ciała decyzyjnego

Kwalifikacje i doświadczenie osób wchodzących w skład ciała decyzyjnego Załącznik nr 3 do Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2008-2015 Kwalifikacje i doświadczenie osób wchodzących w skład ciała decyzyjnego Lp. Imię i nazwisko Podmiot delegujący Zakres odpowiedzialności Doświadczenie

Bardziej szczegółowo

YMPOZJUM FINANSOWANIE INNOWACJI I MONETYZACJA PATENTÓW KRAKÓW. Uniwersytet Jagielloński

YMPOZJUM FINANSOWANIE INNOWACJI I MONETYZACJA PATENTÓW KRAKÓW. Uniwersytet Jagielloński YMPOZJUM FINANSOWANIE INNOWACJI I MONETYZACJA PATENTÓW 6 7 września 2012 Jak efektywnie funkcjonować w czasie światowego kryzysu ekonomicznego? Uniwersytet Jagielloński Collegium Novum, Gołębia 24 Honorowy

Bardziej szczegółowo

RYNEK ENERGII ELEKTRYCZNEJ 2012

RYNEK ENERGII ELEKTRYCZNEJ 2012 Profesjonalizm Kreatywność Rzetelność wiedza stwarza możliwości RYNEK ENERGII ELEKTRYCZNEJ 2012 PLANOWANE ZMIANY I TRENDY W REGULACJACH NOWY MODEL RYNKU ENERGII I CENY WĘZŁOWE 29-30 marca 2012, Warszawa,

Bardziej szczegółowo

Cooper Financial Summit 2009

Cooper Financial Summit 2009 Wyzwania stojące przed spółkami w dobie spowolnienia gospodarczego Optymalizacja kosztów i zarządzanie ryzykiem Cooper Financial Summit 2009 I Forum Dyrektorów Finansowych 13-14 października 2009 Hilton

Bardziej szczegółowo

CFO I KONGRES2012. 28-29 maja 2012 roku. Hotel OSSA, Ossa SPÓŁEK GIEŁDOWYCH SEG. Zarządzanie Ryzykiem rola CFO spółek giełdowych

CFO I KONGRES2012. 28-29 maja 2012 roku. Hotel OSSA, Ossa SPÓŁEK GIEŁDOWYCH SEG. Zarządzanie Ryzykiem rola CFO spółek giełdowych CFO I KONGRES2012 SPÓŁEK GIEŁDOWYCH SEG Zarządzanie Ryzykiem rola CFO spółek giełdowych 28-29 maja 2012 roku Hotel OSSA, Ossa CFO I KONGRES2012 SPÓŁEK GIEŁDOWYCH SEG Szanowni Państwo, Pragnę Państwa serdecznie

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Al. Jerozolimskie 123A

Szanowni Państwo, Al. Jerozolimskie 123A Szanowni Państwo, Projekt Rekomendacja U opublikowany 30 grudnia 2013 r zawierający 22 Rekomendacje obejmujące swoim zakresem 6 obszarów segmentu bancassurance spowoduje znaczące zmiany w funkcjonowaniu

Bardziej szczegółowo

1. Jako przedstawiciel organizacji pozarządowej działającej na rzecz ochrony środowiska;

1. Jako przedstawiciel organizacji pozarządowej działającej na rzecz ochrony środowiska; Lista zgłoszonych kandydatów na przedstawicieli organizacji pozarządowych do Komitetu Monitorującego Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 (KM RPO WM 2014-2020) Komisja

Bardziej szczegółowo

profile menedżerów HR

profile menedżerów HR Marcin Adamczyk Dyrektor personalny, Project Manager K2 consulting Wyższe, magister socjologii, uniwersytet im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie Project Management Office Manager Joanna Antkiewicz Dyrektor

Bardziej szczegółowo

KOBIET W POLSCE NAJBARDZIEJ WPŁYWOWYCH

KOBIET W POLSCE NAJBARDZIEJ WPŁYWOWYCH NAJBARDZIEJ WPŁYWOWYCH KOBIET W POLSCE Elżbieta Bieńkowska 27 listopada 2013 roku została zaprzysiężona na stanowisko wicepremiera i ministra infrastruktury i rozwoju. Przez całą karierę zawodową była

Bardziej szczegółowo

K o n f e r e n c j a Wytyczne KNF szansa na zmiany, czy koniec pewnej epoki polskich ubezpieczeń?

K o n f e r e n c j a Wytyczne KNF szansa na zmiany, czy koniec pewnej epoki polskich ubezpieczeń? Szanowni Państwo Uprzejmie informujemy, że w dniu 10 czerwca 2014 roku w Centrum Konferencyjnym przy ul. Ogrodowej 58 w Warszawie, odbędzie się Konferencja dotycząca przyszłości dystrybucji produktów ubezpieczeniowych

Bardziej szczegółowo

PATRONAT HONOROWY. Marek Woszczyk Prezes, Urząd Regulacji Energetyki. Narodowa Agencja Poszanowania Energii S.A. PRELEGENCI oraz RADA PROGRAMOWA

PATRONAT HONOROWY. Marek Woszczyk Prezes, Urząd Regulacji Energetyki. Narodowa Agencja Poszanowania Energii S.A. PRELEGENCI oraz RADA PROGRAMOWA informacja promocja 7-8 listopada 2012 r., Westin Hotel, Warszawa Tradycja w nowej odsłonie Zagadnienia: XVI Międzynarodowa Konferencja Energetyczna EuroPower PATRONAT HONOROWY (plany inwestycyjne, konsolidacja

Bardziej szczegółowo