Microsoft Office 365 omówienie usług

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Microsoft Office 365 omówienie usług"

Transkrypt

1 Microsoft Office 365 omówienie usług Wszystkie niezbędne funkcje w jednym miejscu. Oferta Office 365 łączy usługi biurowe firmy Microsoft w chmurze w pojedynczym bardzo bezpiecznym, niezawodnym i wszechstronnym pakiecie. Dowiedz się więcej na temat poszczególnych składników usługi Office 365 i zastosowań tych składników w Twojej organizacji. Wiodące narzędzia w formie zgodnej z obecnymi i przyszłymi wymaganiami firmy. Usługa Office Professional Plus jest wersją pakietu Microsoft Office w formie elastycznej usługi wspieranej przez usługi Office 365 w chmurze i uwzględniającej największą liczbę narzędzi. Najnowsze wersje znanych programów pakietu Office i aplikacji Office Web Apps umożliwiają efektywne tworzenie dokumentów, komunikowanie się i współpracę przy użyciu dowolnego urządzenia. Usługa Exchange Online oferuje obsługę poczty , kalendarza i kontaktów, zapewniając kontrolę, zabezpieczenia i niezawodność wymaganą przez firmy. Korzystając z usługi Exchange Online, można obsługiwać pocztę na zapasowych serwerach w różnych lokalizacjach geograficznych, chronionych przez wbudowane filtry antywirusowe i antyspamowe, z nieograniczoną, całodobową telefoniczną pomoc techniczną na poziomie IT siedem dni w tygodniu w lokalnym języku. Synchronizacja pracy zespołów. Usługa SharePoint Online jest centralnym miejscem udostępniania informacji i dokumentów kolegom i klientom. Możliwość pracy ze znanymi aplikacjami pakietu Office ułatwia zapisywanie dokumentów bezpośrednio w programie SharePoint i współpracę w czasie rzeczywistym nad ofertami i projektami, ponieważ dostęp do potrzebnych informacji i dokumentów można uzyskać praktycznie z dowolnej lokalizacji* Lync Online to usługa nowej generacji zapewniająca komunikację w środowisku chmury i oferująca nowe metody nawiązywania łączności z dowolnej lokalizacji z wykorzystaniem informacji o obecności, wiadomości błyskawicznych, połączeń audio/wideo i rozbudowanej obsługi spotkań online, łącznie z przesyłaniem audio i video oraz konferencjami w sieci Web. Usługa Lync Online oferuje lepsze i bardziej wygodne metody produktywnej współpracy zamiast dotychczasowej zawodnej komunikacji z kolegami, klientami i partnerami. Aplikacje Office Web Apps są wygodnymi, dostępnymi online odpowiednikami programów Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint i Microsoft OneNote, ułatwiającymi dostęp do dokumentów oraz przeglądanie i edytowanie ich bezpośrednio w przeglądarce sieci Web.

2 Pakiet Office Professional Plus, dostępny w wybranych planach usługi Microsoft Office 365, oferuje produktywność pakietu Office w formie elastycznej usługi opłacanej według wykorzystania. Ten kompletny zestaw funkcji klasy korporacyjnej pakietu Office gwarantuje, że klient zawsze będzie dysponował najnowszymi wersjami wszystkich aplikacji komputerowych pakietu Office. Korzystając z aplikacji Office Web Apps, można uzyskać dostęp do dokumentów, wiadomości i kalendarzy przy użyciu praktycznie dowolnego urządzenia*. W środowisku chmury można korzystać ze wszystkich funkcji pakietu Office w pełni zintegrowanych ze wszystkimi pozostałymi zaawansowanymi usługami Office 365. Dostęp do wszystkich funkcji skrzynki pocztowej przy użyciu widoku konwersacji i bardziej efektywne planowanie spotkań dzięki możliwości przeglądania w programie Microsoft Outlook informacji o dostępności w kalendarzach współpracowników, a także kolegów z innych firm. Program Outlook Social Connector umożliwiający lepsze wykorzystanie atutów firmy i sieci społecznościowych. Współpraca, kontrola, niezawodność i współtworzenie w czasie rzeczywistym. Szybkie udostępnianie pokazów slajdów w miejscowości lub w różnych krajach przy użyciu funkcji emisji pokazu slajdów w programie Microsoft PowerPoint. Ułatwione tworzenie atrakcyjnych prezentacji za pomocą nowych narzędzi do edycji filmów wideo i zdjęć w programie PowerPoint. Przekształcanie dużych ilości danych w użyteczne informacje przy użyciu programu Excel. Praca w praktycznie dowolnej lokalizacji przy wykorzystaniu dowolnego urządzenia i aplikacji Office Web Apps*. Usługa Office 365 zapewnia dostęp do poczty , kalendarza i kontaktów praktycznie niezależnie od lokalizacji przy użyciu komputerów stacjonarnych i przenośnych oraz urządzeń przenośnych*, ułatwiając równocześnie ochronę przed wirusami i spamem. Praca w praktycznie dowolnej lokalizacji i automatyczne aktualizowanie wiadomości e- mail, kalendarzy i kontaktów na najczęściej używanych urządzeniach, łącznie z komputerami PC i Mac, smartfonami iphone, Android i Blackberry** oraz telefonami komórkowymi z systemem Windows Mobile i urządzeniami Windows Phone*.

3 Profesjonalna i łatwa w zrządzaniu poczta . Usługa Exchange Online oferuje skrzynkę pocztową o pojemności 25 gigabajtów (GB) dla każdego użytkownika i umożliwia wysyłanie wiadomości o wielkości 25 megabajtów (MB). Połączenie z programem Microsoft Outlook 2010 lub Outlook 2007 i korzystanie ze wszystkich znanych funkcji programu Outlook po ustanowieniu połączenia z Internetem w domu lub biurze albo w trybie offline. Łatwy sposób na planowanie spotkań, udostępnianie kalendarzy i możlwość przeglądania ich równocześnie, aby sprawdzić dostępność współpracowników i proponowane terminy spotkań. Dostęp do poczty , kalendarza i kontaktów można uzyskać z większości przeglądarek sieci Web, korzystając z wielu znanych funkcji programu Outlook za pośrednictwem aplikacji Microsoft Outlook Web App. Ułatwiona ochrona organizacji przed spamem i wirusami przy użyciu narzędzia Microsoft Forefront Online Protection for Exchange, oferującego wiele filtrów i aparatów skanowania w poszukiwaniu wirusów. Dostęp z dowolnej lokalizacji Dostęp z dowolnej lokalizacji przy użyciu komputerów, urządzeń przenośnych i przeglądarek. Niezawodne narzędzia do zarządzania Niezawodne narzędzia do zarządzania zapewniają pełną kontrolę. Znany interfejs Użytkownicy korzystają ze znanych programów Microsoft Outlook i pakietu Office. Nasza znana technologia, Microsoft SharePoint Server, udostępniana w formie usługi online, umożliwia wykorzystanie środowiska chmury w organizacji. Usługa SharePoint Online pozwala na tworzenie witryn służących do udostępniania informacji i dokumentów kolegom i klientom. Zarządzanie ważnymi dokumentami i udostępnianie ich współpracownikom. Udostępnianie współpracownikom osobistych analiz i aktualizacji stanu. Synchronizowanie pracy zespołów i zarządzanie ważnymi projektami. Łatwe wyszukiwanie ważnych dokumentów i osób. Dostęp do aktualnych informacji i wiadomości firmowych.

4 Tworzenie dokumentów pakietu Microsoft Office i zapisywanie ich bezpośrednio w usłudze SharePoint Online. Ochrona ważnej zawartości przy użyciu uprawnień na poziomie dokumentu. Dostęp do ważnych dokumentów offline przy użyciu obszaru roboczego programu SharePoint. Umożliwienie komunikacji ze współpracownikami w czasie rzeczywistym z usługi SharePoint Online. Kontrolowanie świadczenia usług, monitorowania i raportowania przy użyciu pojedynczej konsoli ułatwiającej zarządzanie. SharePoint MySites Ułatwione tworzenie witryn Wyświetlanie i udostępnianie dokumentów pakietu Office Usługa MySites udostępnia osobistą witrynę i centralną lokalizację, w której pracownicy mogą zarządzać i zapisywać dokumenty, zasoby, łącza i kontakty, oferując także bogaty zestaw nowych funkcji społecznościowych i udostępniania Łatwe tworzenie, dostosowywanie i zarządzenie witrynami intranetu i zespołu. Wyświetlaj i udostępniaj dokumenty pakietu Office bezpośrednio w przeglądarce (Firefox, Safari i Internet Explorer).

5 . Następna generacja usług związanych z komunikacją w środowisku chmury, oferujących nowe metody nawiązywania łączności z praktycznie dowolnej lokalizacji*. Usługa Lync Online pozwala przekształcić obecną, zawodną komunikację ze współpracownikami, klientami i partnerami w komunikację uwzględniającą współpracę, zaangażowanie i efektywność. Ułatwia również administratorom technologii informatycznych kontrolowanie uprawnień użytkowników końcowych i zasad, umożliwiając równocześnie ograniczenie kosztów infrastruktury. Komunikowanie się przy użyciu wiadomości błyskawicznych, połączeń wideo i spotkań online. Ułatwione przejście od wiadomości błyskawicznych do spotkań online ad hoc z dźwiękiem, wideo i szybkim udostępnianiem ekranu. Prezentacje online dla klientów i współpracowników z przesyłaniem dźwięku, obrazu wideo, udostępnianiem ekranu oraz wirtualną tablicą. Zapraszanie kontaktów zewnętrznych i ułatwione przyłączanie ich do spotkań online przy użyciu klienta macierzystego lub opartego na sieci Web. Przeglądanie informacji o obecności i szybkie komunikowanie się przy użyciu programów pakietu Office, takich jak Microsoft Outlook i Office SharePoint. Komunikowanie się z zewnętrznymi organizacjami korzystającymi z oprogramowania Lync przy użyciu wiadomości błyskawicznych oraz połączeń audio i wideo za pośrednictwem federacji Lync. Komunikacja z użytkownikami, których kontakty znajdują się w programie Windows Live Messenger, przy użyciu wiadomości błyskawicznych oraz połączeń audio i wideo bezpośrednio z programu Lync. Odpowiadanie na wiadomości przy użyciu wiadomości błyskawicznej lub połączenia audio w celu szybszego i bardziej efektywnego rozwiązywania problemów. Przekształcanie konwersacji w formie wiadomości błyskawicznych Zaktualizuj swój status Rozbudowana i interakcyjna zawartość Za pomocą kilku kliknięć zamień konwersacje w formie wiadomości błyskawicznych w multimedialne spotkania online Aktualizuj swój status i wyświetlaj aktualizacje statusu kontaktów w źródle działania programu Communicator. Rozbudowana i interakcyjna karta kontaktów w programie Communicator, Outlook i innych aplikacjach pakietu Office.

6 Office Web Apps umożliwia przeglądanie, udostępniać i edytowanie dokumenty pakietu Microsoft Office w sieci Web przy użyciu aplikacji Microsoft Office Web Apps. Korzystając z praktycznie dowolnego urządzenia połączonego z Internetem*, można przeglądać dokumenty programu Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint i Microsoft OneNote w trybie online oraz wykonywać podstawowe zadania edycyjne poza biurem. Można udostępniać dokumenty innym użytkownikom oraz edytować równocześnie pliki programów Excel i OneNote w czasie rzeczywistym, zachowując wierność dokumentów i spójne formatowanie, nawet wówczas, gdy członkowie zespołu korzystają z komputera osobistego, na którym jest zainstalowana inna wersja pakietu Office, z komputera Mac lub tabletu. Aplikacje Office Web Apps współpracują ze znanymi programami pakietu Office, dlatego wygląd dokumentów jest zawsze zgodny z oczekiwaniami użytkowników, którzy przesyłają je z komputera do sieci Web i w przeciwnym kierunku. Przeglądanie, edytowanie i udostępnianie zawartości utworzonej w trybie online w aplikacjach komputerowych Word, Excel, PowerPoint i OneNote przy użyciu większości urządzeń połączonych z Internetem. Wspólny zestaw narzędzi do przeglądania i edycji w trybie online, przeznaczonych dla użytkowników korzystających z różnych platform i wersji pakietu Microsoft Office, łącznie z komputerami, na których nie zainstalowano pakietu Microsoft Office. Środowisko, w którym dostępne są znane funkcje pakietu Microsoft Office związane z edycją i formatowaniem. Czy potrzebujesz funkcji, która jest niedostępna w aplikacjach Web Apps? Korzystając z aplikacji Office Web Apps, można szybko otwierać dokumenty w odpowiedniej aplikacji komputerowej pakietu Office, aby uzyskać dostęp do zaawansowanych funkcji edycyjnych (wymagany jest pakiet Office Professional Plus 2007 z dodatkiem Service Pack 2 lub nowszym, pakiet Office 2008 dla komputerów Mac z programem Entourage 2008 Web Services Edition lub pakiet Office 2011 dla komputerów Mac i program Outlook 2011 dla komputerów Mac). Dostęp do dokumentów pakietu Office i przeglądanie ich z obsługiwanych przeglądarek na urządzeniach przenośnych. Równoczesna edycja udostępnionych arkuszy programu Excel i notatników programu OneNote z obsługą współtworzenia w aplikacjach Office Web Apps. Możliwość oglądania w czasie rzeczywistym obszarów edytowanych przez kolegów. * Dostęp z urządzeń przenośnych wymaga łączności Wi-Fi lub zależy od zasięgu sieci komórkowej.

Czym. jest. Odkryj nowe możliwości dla swojej firmy dzięki usłudze Office 365. Twoje biuro tam, gdzie Ty. Nowy Office w chmurze.

Czym. jest. Odkryj nowe możliwości dla swojej firmy dzięki usłudze Office 365. Twoje biuro tam, gdzie Ty. Nowy Office w chmurze. Czym 365? jest Office Odkryj nowe możliwości dla swojej firmy dzięki usłudze Office 365. To aplikacje Office, które znasz i lubisz, powiązane z olbrzymimi możliwościami chmury obliczeniowej wideokonferencje

Bardziej szczegółowo

Office 365 - Przewodnik Użytkownika Usługa Office 365 dla instytucji edukacyjnych

Office 365 - Przewodnik Użytkownika Usługa Office 365 dla instytucji edukacyjnych Office 365 - Przewodnik Użytkownika Usługa Office 365 dla instytucji edukacyjnych Wersja 1.0 Data publikacji: Listopad 2014 Najnowsze informacje są dostępne pod adresem http://office.microsoft.com/pl-pl/academic/

Bardziej szczegółowo

Lepsza współpraca dzięki wydajnym i ekonomicznym rozwiązaniom opartym na chmurze obliczeniowej

Lepsza współpraca dzięki wydajnym i ekonomicznym rozwiązaniom opartym na chmurze obliczeniowej Office 365 dla szkół Lepsza współpraca dzięki wydajnym i ekonomicznym rozwiązaniom opartym na chmurze obliczeniowej Microsoft Office 365 dla instytucji edukacyjnych oferuje szkołom rozbudowane usługi do

Bardziej szczegółowo

zaprasza do zapoznania się z krótkim opisem usługi Microsoft Office 365 Microsoft Office 365 Page 1

zaprasza do zapoznania się z krótkim opisem usługi Microsoft Office 365 Microsoft Office 365 Page 1 zaprasza do zapoznania się z krótkim opisem usługi Microsoft Office 365 W przypadku pytań, prosimy o kontakt: 22/838-19-08, 838-88-78, cts@cts.com.pl Microsoft Office 365 Page 1 Wprowadzenie Wprowadzenie

Bardziej szczegółowo

Odkryj pracę bez ograniczeń

Odkryj pracę bez ograniczeń Odkryj pracę bez ograniczeń z Microsoft Office 2010 Twój przewodnik po nowościach w pakietach Office 2010 dostępnych w ramach licencji grupowych 2010 I Dlaczego 2010? Ponieważ powodzenie Twojej firmy zależy

Bardziej szczegółowo

Korzystanie z usług Microsoft Office 365

Korzystanie z usług Microsoft Office 365 Brett Hill Korzystanie z usług Microsoft Office 365 Prowadzenie małej firmy w chmurze przełożył Leszek Biolik APN Promise, Warszawa 2012 Spis treści Przedmowa do wydania polskiego.... xiii Wprowadzenie...

Bardziej szczegółowo

Klient poczty elektronicznej

Klient poczty elektronicznej Klient poczty elektronicznej Microsoft Outlook 2010 wysyłaj i odbieraj pocztę elektroniczną, zarządzaj kalendarzem, kontaktami oraz zadaniami. Aplikacja Outlook 2010 to narzędzie spełniające wszystkie

Bardziej szczegółowo

Podręcznik rejestracji/wersji próbnej

Podręcznik rejestracji/wersji próbnej Podręcznik rejestracji/wersji próbnej Office 365 dla instytucji edukacyjnych z Microsoft Online Services Uwaga: Informacje zawarte w niniejszym dokumencie odnoszą się do oprogramowania i usług w stanie

Bardziej szczegółowo

COMPUTERWORLDGUiDE. Office 365 w Sygnity

COMPUTERWORLDGUiDE. Office 365 w Sygnity COMPUTERWORLDGUiDE Office 365 w Sygnity wypróbuj bezpłatnie Office 365 w Sygnity Computerworld Guide Office 365 w Sygnity Sygnity uczyniła duży krok naprzód w rozwoju organizacji, rewolucjonizując sposób

Bardziej szczegółowo

Usługi z chmury Publicznej

Usługi z chmury Publicznej 3 Usługi z chmury Publicznej Usługi z chmury publicznej TCO Service license One-time migration Reduced administration Instalacja lokalna TCO Software license Hardware/data center Maintenance Operations/

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi Microsoft Apps

Instrukcja obsługi Microsoft Apps Instrukcja obsługi Microsoft Apps Wydanie 1 2 Microsoft Apps informacje Microsoft Apps informacje Dzięki pakietowi Microsoft Apps możesz korzystać z aplikacji biznesowych firmy Microsoft w swoim telefonie

Bardziej szczegółowo

Office 365 prosty przepis na nowoczesną firmę. Podręcznik użytkownika.

Office 365 prosty przepis na nowoczesną firmę. Podręcznik użytkownika. Office 365 prosty przepis na nowoczesną firmę. Podręcznik użytkownika. KATHERINE MURRAY Spis treści Wstęp 7 Katherine Murray autorka książek o Microsoft Office 7 Microsoft Office 365 dla kogo został stworzony

Bardziej szczegółowo

Microsoft Office System 2007 korzyści dla biznesu

Microsoft Office System 2007 korzyści dla biznesu Microsoft Office System 2007 korzyści dla biznesu Microsoft Corporation Wrzesień 2006 Informacja zawarta w tym dokumencie reprezentuje obecny pogląd Microsoft Corporation na sprawy poddane dyskusji od

Bardziej szczegółowo

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2007 PRZEWODNIK PO PRODUKCIE

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2007 PRZEWODNIK PO PRODUKCIE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2007 PRZEWODNIK PO PRODUKCIE Coraz częściej pracownicy do obsługi kluczowych potrzeb komunikacyjnych wykorzystują pocztę e-mail. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania i wykorzystania

Bardziej szczegółowo

Fall. Office 365. Mariusz Głowacki. Kompletne informacje o sposobie zarabiania a także konfigurowania usługi Microsoft Office 365.

Fall. Office 365. Mariusz Głowacki. Kompletne informacje o sposobie zarabiania a także konfigurowania usługi Microsoft Office 365. Fall 16 Office 365 Mariusz Głowacki Kompletne informacje o sposobie zarabiania a także konfigurowania usługi Microsoft Office 365 Mariusz Głowacki Spis treści WPROWADZENIE... 3 MICROSOFT ONLINE SERVICES

Bardziej szczegółowo

Microsoft SharePoint 2010 PL. Praktyczne podejście

Microsoft SharePoint 2010 PL. Praktyczne podejście Idź do Spis treści Przykładowy rozdział Skorowidz Katalog książek Katalog online Zamów drukowany katalog Twój koszyk Dodaj do koszyka Cennik i informacje Zamów informacje o nowościach Zamów cennik Czytelnia

Bardziej szczegółowo

IBM Sametime 8.5 przewodnik dla recenzentów

IBM Sametime 8.5 przewodnik dla recenzentów Oprogramowanie IBM IBM Collaboration Solutions IBM Sametime 8.5 przewodnik dla recenzentów Październik 2011 2 IBM Sametime 8.5 przewodnik dla recenzentów Spis treści 3 Przegląd 5 Oprogramowanie Sametime:

Bardziej szczegółowo

PLATFORMA Microsoft MICROSOFT BUSINESS SOLUTIONS NAVISION

PLATFORMA Microsoft MICROSOFT BUSINESS SOLUTIONS NAVISION MICROSOFT BUSINESS SOLUTIONS NAVISION PLATFORMA Microsoft TECHNOLOGIE FIRMY MICROSOFT W SYSTEMIE MICROSOFT BUSINESS SOLUTIONS NAVISION W każdym obszarze systemu Microsoft Business Solutions Navision kluczową

Bardziej szczegółowo

F-Secure Business Suite

F-Secure Business Suite F-Secure Business Suite Produkt Business Suite to kompletne rozwiązanie zabezpieczające, które ułatwia administratorom IT scentralizowane zarządzanie. Łączy on w sobie niezrównaną ochronę i maksymalną

Bardziej szczegółowo

PLATFORMA Microsoft MICROSOFT DYNAMICS NAV

PLATFORMA Microsoft MICROSOFT DYNAMICS NAV PLATFORMA Microsoft MICROSOFT DYNAMICS NAV TECHNOLOGIE FIRMY MICROSOFT W SYSTEMIE MICROSOFT DYNAMICS NAV W każdym obszarze systemu Microsoft Dynamics NAV kluczową rolę odgrywają technologie firmy Microsoft.

Bardziej szczegółowo

Oprogramowanie Lotus Notes i Lotus Domino

Oprogramowanie Lotus Notes i Lotus Domino Oprogramowanie IBM Rozwiązania do pracy grupowej Oprogramowanie Lotus Notes i Lotus Domino Jak lepiej tworzyć, komunikować, współpracować 2 Oprogramowanie Lotus Notes i Lotus Domino Odkryj możliwości platformy

Bardziej szczegółowo

Wprowadzenie Dwie wersje: do domu i dla firmy. Do kogo adresowany? Komponenty

Wprowadzenie Dwie wersje: do domu i dla firmy. Do kogo adresowany? Komponenty Office 365 dla firm Wprowadzenie Jednym z głównych produktów działających w chmurze oferowanych przez firmę Microsoft to Office 365. Czym jest to rozwiązanie, jakie ma sposoby wykorzystania, do kogo jest

Bardziej szczegółowo

Komunikacja mobilna z technologią Exchange ActiveSync

Komunikacja mobilna z technologią Exchange ActiveSync Komunikacja mobilna z technologią Exchange ActiveSync White Paper Opublikowano: listopad 2006 Najnowsze informacje można znaleźć pod adresem http://www.microsoft.com/exchange/ Streszczenie Niezależnie

Bardziej szczegółowo

Microsoft. Dynamics. NAV365 System ERP z pakietem korzyści Dostępny w abonamencie. NAV.express. Microsoft. Microsoft Dynamics NAV

Microsoft. Dynamics. NAV365 System ERP z pakietem korzyści Dostępny w abonamencie. NAV.express. Microsoft. Microsoft Dynamics NAV Microsoft Dynamics NAV365 NAV365 System ERP z pakietem korzyści Dostępny w abonamencie Microsoft Dynamics NAV Microsoft NAV.express Spis treści Czym jest NAV365?...4 Dla kogo jest NAV365?... 6 Korzyści

Bardziej szczegółowo

Therefore. Inteligentny system obsługi dokumentów

Therefore. Inteligentny system obsługi dokumentów Therefore Inteligentny system obsługi dokumentów Dlaczego Therefore TM? W dzisiejszym wymagającym szybkich zmian środowisku biznesowym, efektywne zarządzanie informacją i dokumentami stanowi kluczową sprawę.

Bardziej szczegółowo

cennik usługi Informatyczne Stanowisko Pracy dla Firm

cennik usługi Informatyczne Stanowisko Pracy dla Firm cennik usługi Informatyczne Stanowisko Pracy dla Firm Obowiązuje Klientów, którzy od dnia 8.05.2014 r. zawierają umowę o świadczenie usługi Informatyczne Stanowisko Pracy dla Firm/usługi Wsparcie Informatyczne

Bardziej szczegółowo

Twoja firma w jednym miejscu

Twoja firma w jednym miejscu www.atsys.pl Twoja firma w jednym miejscu Skuteczne zarządzanie i odpowiedzialne podejmowanie decyzji jest łatwiejsze dzięki szybkiemu i uporządkowanemu dostępowi do informacji. ATsystem organizuje wiele

Bardziej szczegółowo

Microsoft Windows Small Business Server 2003. Przegląd funkcjonalności

Microsoft Windows Small Business Server 2003. Przegląd funkcjonalności Microsoft Windows Small Business Server 2003 Przegląd funkcjonalności Informacje zawarte w niniejszym dokumencie stanowią odzwierciedlenie poglądu firmy Microsoft Corporation na omawiane zagadnienia z

Bardziej szczegółowo

ZAWSZE WIĘCEJ, NIŻ OCZEKUJESZ. Panasonic NS1000

ZAWSZE WIĘCEJ, NIŻ OCZEKUJESZ. Panasonic NS1000 ZAWSZE WIĘCEJ, NIŻ OCZEKUJESZ Panasonic NS1000 SERWER KOMUNIKACYJNY SIP DLA FIRM JAKOŚĆ HD W PEŁNI PRZEJRZYSTE FUNKCJE SIECIOWE ORAZMOŻLIWOŚĆ ZWIĘKSZENIA POJEMNOŚCI NA ŻĄDANIE NS1000 KRÓTKI OPIS Serwer

Bardziej szczegółowo

PANASONIC NS1000 SERWER KOMUNIKACYJNY ZAWSZE WIĘCEJ, NIŻ OCZEKUJESZ

PANASONIC NS1000 SERWER KOMUNIKACYJNY ZAWSZE WIĘCEJ, NIŻ OCZEKUJESZ ZAWSZE WIĘCEJ, NIŻ OCZEKUJESZ PANASONIC NS1000 SERWER KOMUNIKACYJNY SIP DLA FIRM JAKOŚĆ HD W PEŁNI PRZEJRZYSTE FUNKCJE SIECIOWE ORAZMOŻLIWOŚĆ ZWIĘKSZENIA POJEMNOŚCI NA ŻĄDANIE NS1000 KRÓTKI OPIS Serwer

Bardziej szczegółowo