London to Brighton Veteran Car Run challenge 2011 OFERTA SPONSORSKA

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "London to Brighton Veteran Car Run challenge 2011 OFERTA SPONSORSKA"

Transkrypt

1 London to Brighton Veteran Car Run challenge 2011 OFERTA SPONSORSKA

2 London to Brighton Veteran Car Run - legenda motoryzacji Organizowany przez Królewski Automobil Klub (RAC) od ponad stu lat w pierwszą niedzielę listopada London to Brighton Veteran Car Run jest najbardziej prestiżowym rajdem weteranów na świecie. W tym najsłynniejszym rajdzie startują najstarsze na świecie pojazdy wyprodukowane przed 31 grudnia 1904 roku. London to Brighton Veteran Car Run to żywa historia światowej motoryzacji. To wspaniała okazja do z zaprezentowania nie tylko najstarszych pojazdów, ale również motoryzacyjnych osiągnięd prezentowanych przez kolekcjonerów i miłośników zabytkowych aut.

3 W XIX wieku w Wielkiej Brytanii, pod naciskiem lobby dorożkarzy i właścicieli drogowych oraz parowych omnibusów, zostało uchwalone prawo o ruchu drogowym znane pod nazwą the red flag acts (Ustawa o czerwonej fladze). Ustawa o poruszaniu się lokomotyw po drogach (Locomotives on Highways Act) z 1865 roku przewidywała, że pojazdy bez koni nie mogą poruszad się w miastach szybciej, niż 2 mile na godzinę, a poza miastami szybciej, niż 4 mile na godzinę. Co ciekawe - w każdym przypadku poruszania się po drodze pojazdu napędzanego parą w odległości 60 jardów przed takim pojazdem miał iśd człowiek trzymający w ręku czerwoną chorągiew, a w nocy latarnię. Pojazd bez koni musiał byd zawsze zatrzymany na każdorazowe życzenie przerażonego jego widokiem woźnicę, lub pieszego.

4 Ustawa ta w nieco zliberalizowanej wersji (w 1878 r. wymagana odległośd między pojazdem bez koni, a poprzedzającym go człowiekiem z chorągwią zmniejszono do 20 jardów, a przestrzeganie jej postanowieo uzależniono od decyzji władz lokalnych) obowiązywała aż do roku W tym czasie rekordowa szybkośd napędzanych silnikami benzynowymi samochodów, które jeździły w Niemczech, we Francji, czy w Ameryce, wynosiła już znacznie ponad 100 km/h. Motoryzacja w Anglii zaczęła się rozwijad z blisko dwudziestoletnim opóźnieniem w stosunku do Europy kontynentalnej.

5 14 listopada 1896 roku została wreszcie zniesiona. Następnego dnia około 75 samochodów zrzeszonych w brytyjskim Motor Car Clubie przejechało triumfalnie trasą z Londynu do odległego o 60 mil Brighton (z zawrotną prędkością 12 mil na godzinę). Tak oto narodził się jeden z najsłynniejszych rajdów samochodowych świata, dając początek motoryzacyjnej legendzie. W 1927 roku powstała idea upamiętnienia tamtych wydarzeo. Królewski Automobilklub RAC (Royal Automobile Club) zorganizował pierwszy rajd zabytkowych pojazdów na tej historycznej trasie. W tradycyjną 60 milową trasę wystartowało 51 pojazdów wyprodukowanych przez 1906 rokiem.

6 Każdego roku w pierwszą niedzielę listopada w Hyde-Parku ustawia się około pojazdów należących do kolekcjonerów z całego świata, aby przejechad 60 mil historycznej trasy do Brighton. W 1997 roku, wśród licznych załóg z Anglii, Angoli, Australii, Austrii, Belgii, Chin, Francji, Niemiec, Irlandii, Holandii, Norwegii, Południowej Afryki, Szwecji, Szwajcarii i USA, w legendarnym London to Brighton Veteran Car Run po raz pierwszy wzięła udział polska załoga. Startujący w polskich barwach zabytkowy pojazd był własnością kolekcjonera z Australii. Wyprodukowany 24 stycznia 1896 roku PEUGEOT 9 - bliźniak pierwszego automobilu na ziemiach polskich - dysponował mocą 3,5 KM, miał miejsce dla 4 osób i rozwijał maksymalną szybkośd 16 km/godz. Załogę reprezentował wystawiający Tomasz Skrzelioski.

7 Polska załoga z numerem startowym 7 (grupa najstarszym pojazdów) wyruszyła w trasę w doborowym towarzystwie. Z numerem 115 na samochodzie MORS z 1901 roku wyruszył Książę Michael of Kent, Prezydent RAC; z numerem 303 na samochodzie DAIMLER z 1903 roku - Lord Montagu of Beaulieu, fundator i właściciel Narodowego Muzeum Motoryzacji; z numerem 278 na samochodzie GEORGES RICHARD z 1903 roku - Lord Strathcarron, Prezydent Związku Pisarzy Motoryzacyjnych; z numerem 424 na samochodzie DARRACQ z 1904 roku - Sir John Rogers, Przewodniczący Stowarzyszenia Sportu w Królewskim Automobilklubie. 3 pojazdy wystawiła Rodzina Rothschild z USA. Polska załoga startująca (pod patronatem polskiego Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej) w rajdzie z okazji letniej historii zarówno brytyjskiej jak i polskiej motoryzacji, ukooczyła rajd z medalem (aż 42 samochody nie dojechały do mety).

8 London to Brighton Veteran Car Run 2011 pierwszy samochód z Polski W ostatnich latach do udziału w tym niezwykłym rajdzie zgłoszono ponad 500 pojazdów z całego świata. Niestety w rękach polskich kolekcjonerów nie było dotychczas samochodu, który mógłby zakwalifikowad się do udziału w tym prestiżowym rajdzie. Dopiero w tym roku brytyjski Royal Automobil Club (RAC) zakwalifikował do udziału w słynnym rajdzie London to Brighton Veteran Car samochód będący własnością polskiego kolekcjonera.

9 Zaproszenie do wzięcia udziału w rajdzie jest ogromnym wyróżnieniem dla załogi z Polski. To uwieoczenie wieloletnich dążeo polskich kolekcjonerów do reprezentowania Polski na tej prestiżowej imprezie z pojazdem zarejestrowanym w Polsce.

10 Rambler model E Runabout o numerze rejestracyjnym WU47Y, wpisany i zaaakceptowany do startu w rajdzie London to Brighton Veteran Car, który odbędzie się 6 listopada 2011 roku jest własnością kolekcjonera z Warszawy, Pana Marka Sankowskiego. To najstarsze zarejestrowane auto w Polsce wyprodukowane w Kenosha (Wisconsin, USA) w 1903 roku. Polska załoga (Marek Sankowski w roli kierowcy i Tomasz Skrzelioski jako wystawiający), przemierzy historyczną trasę pojazdem o jednocylindrowym silniku o pojemności skokowej 1975 ccm, dysponującym mocą 6 KM.

11 London to Brighton Veteran Car Run polska załoga Marek Sankowski Kolekcjoner samochodów zabytkowych (od 1974 roku). Właściciel ponad 30 aut, w tym kilku odmian FORD-ów T z początku XX wieku oraz najstarszego samochodu w Polsce Ramblera z 1903 roku. Marek Sankowski - zdjęcie Tomasz Skrzelioski Certyfikowany rzeczoznawca samochodowy Ministra Infrastruktury, uczestnik rajdu London to Brighton Veteran Car w roku 1997, Prezes Klubu Pojazdów Zabytkowych Fundacji Ochrony Zabytków Militarnych pod auspicjami Polskiego Towarzystwa Historycznego w Wielkiej Brytanii. Tomasz Skrzelioski - zdjęcie

12 London to Brighton Veteran Car Run cieszy się olbrzymią renomą. Coroczny rajd weteranów daje możliwośd zaprezentowania szerokiej publiczności wyjątkowych samochodów z całego świata. Ta organizowana z wielkim rozmachem trzydniowa impreza przyciąga tysiące pasjonatów motoryzacji i kolekcjonerów aut. Oryginalne auta z duszą przyciągają tłumy widzów oraz budzą nieustanne zainteresowanie w mediach na całym świecie. W tym wyjątkowym wydarzeniu każdego roku uczestniczą znane osobistości ze świata telewizji, muzyki i sportu. Jako bezpośrednie wsparcie polskiej załogi w tej edycji do Londynu wybiera się zorganizowana grupa kolekcjonerów i przedstawicieli mediów. Szczegółowe informacje dotyczące na temat London to Brighton Veteran Car Run dostępne są na stronie internetowej

13 London to Brighton Veteran Car Run - KOSZTY organizacji Organizacja tak spektakularnego wydarzenia oznacza koniecznośd pozyskania wsparcia ze strony Firm Partnerskich i Sponsorów. Królewski Automobilklub RAC każdego roku, podczas organizacji prestiżowego London to Brighton Veteran Car Run, otrzymuje wsparcie finansowe ze strony międzynarodowych firm motoryzacyjnych, instytucji finansowych oraz ubezpieczeniowych.

14 London to Brighton Veteran Car Run KOSZTY udziału w rajdzie Udział w legendarnym rajdzie weteranów to nie tylko możliwośd prezentacji historii motoryzacji i przeżycia niezwykłej przygody. To także szansa na szeroką promocję Polski, ale również Partnerów i Sponsorów, którzy zechcą wesprzed nasz udział w London to Brighton Veteran Car Run Bezpośrednie koszty udziału w imprezie obejmują Wpisowe, Bieżące koszty serwisowe samochodu, Koszty ubezpieczenia samochodu i uczestników, Koszt zakwaterowania zawodników i ekipy technicznej, Koszty serwisu na trasie rajdu, Koszty transportu (Warszawa Londyn Warszawa), Pozostałe koszty reprezentacyjne.

15 Szacowane koszty udziału polskiej załogi w legendarnym London to Brighton Veteran Car Run 2011 wynoszą: PLN

16 London to Brighton Veteran Car Run - świadczenia dla SPONSORA W zamian za wsparcie finansowe udziału polskiej załogi w legendarnym rajdzie weteranów, oferujemy Paostwu wszelkie uzgodnione i możliwe do realizacji formy promocji. Na temat udziału w rajdzie oraz pomocy sponsorskiej będą przygotowane liczne materiały informacyjne, które zostaną przesłane do znaczących Instytucji i mediów w Polsce. Uzupełnieniem informacji prasowej będą załączniki o historii światowej motoryzacji, historii rajdów LBVCR, o dotychczasowym udziale Polaków w tym wyjątkowym wydarzeniu oraz informacje o załodze i najstarszym samochodzie w Polsce: RAMBLER. Bezpośrednia indywidualna reklama Sponsora danego pojazdu w czasie rajdu jest możliwa jedynie na fragmentach osobistego stroju zawodników. Natomiast w Polsce zarówno przed rajdem, jak i po jego zakooczeniu możliwe są znacznie większe świadczenia dla Sponsora. Wszelkie formy komunikacji organizowane przez załogę, gwarantują możliwośd prezentacji Sponsora (informacja prasowa, informacja na stronie internetowej, spotkania z mediami i sponsorami, dokumentacja filmowa i zdjęciowa). Oferujemy także możliwośd umieszczenia zawodników, czapkach, kurtkach itp. logo Sponsora na samochodzie oraz na koszulkach

17 KONTAKT Tomasz Skrzelioski tel Marek Sankowski tel

18 Serdecznie zapraszamy do współpracy!

POJAZDY ZABYTKOWE. Ewa Parol Bartnicka i Apolinary Bartnicki. Rajd Bielsko Biała 2004 r. Konkurs elegancji.

POJAZDY ZABYTKOWE. Ewa Parol Bartnicka i Apolinary Bartnicki. Rajd Bielsko Biała 2004 r. Konkurs elegancji. POJAZDY ZABYTKOWE Ewa Parol Bartnicka i Apolinary Bartnicki. Rajd Bielsko Biała 2004 r. Konkurs elegancji. I Rajd Weteranów Szos, Warszawa1968 r. Samochód ma już ponad 100 lat. Powstają coraz to nowocześniejsze,

Bardziej szczegółowo

Dla pewności: Systemy zawieszenia pneumatycznego w oryginalnej jakości ContiTech

Dla pewności: Systemy zawieszenia pneumatycznego w oryginalnej jakości ContiTech www.contitech.de/airspring-aftermarket Dla pewności: Systemy zawieszenia pneumatycznego w oryginalnej jakości ContiTech q Bezkompromisowa jakość pierwszego montażu odpowiedni produkt do każdego zastosowania

Bardziej szczegółowo

nr 21 /grudzieƒ 2006 Nowy kalendarz 2007 www.intercars.com.pl

nr 21 /grudzieƒ 2006 Nowy kalendarz 2007 www.intercars.com.pl nr 21 /grudzieƒ 2006 Nowy kalendarz 2007 1 www.intercars.com.pl Spis treści Zobacz, co kryje się pod nazwą Lucas! Podczas targów Automechanika jako największy producent systemów bezpieczeństwa oznajmiliśmy,

Bardziej szczegółowo

FAIR 2/06 TRANSTARGI LIPSKIE MUNDIAL NA LIPSKIEJ STARÓWCE. GC (Games Convention) Fenomen świata gier

FAIR 2/06 TRANSTARGI LIPSKIE MUNDIAL NA LIPSKIEJ STARÓWCE. GC (Games Convention) Fenomen świata gier FAIR 2/06 TRANSTARGI LIPSKIE Strona 3: Targi Lipskie Polska newsy Strony 8 + 9: miasto Lipsk MUNDIAL NA LIPSKIEJ STARÓWCE Foto: Picture Point GC (Games Convention) Fenomen świata gier W dniach od 24 do

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN 4 Rajd Motocykli Zabytkowych Ruszamy na trakt, jak za tamtych lat

REGULAMIN 4 Rajd Motocykli Zabytkowych Ruszamy na trakt, jak za tamtych lat REGULAMIN 4 Rajd Motocykli Zabytkowych Ruszamy na trakt, jak za tamtych lat 1. ORGANIZATORZY Stowarzyszenie Miłośników Motocykli Dawnych LGW Partyzant - członek zwyczajny PZMot 2. TERMIN, LOKALIZACJA,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN RAJDOWYCH SAMOCHODOWYCH MISTRZOSTW POLSKI

REGULAMIN RAJDOWYCH SAMOCHODOWYCH MISTRZOSTW POLSKI Stan prawny na dzień 1 stycznia 2015 REGULAMIN RAJDOWYCH SAMOCHODOWYCH MISTRZOSTW POLSKI 2015 Polski Związek Motorowy Główna Komisja Sportu Samochodowego www.pzm.pl Spis treści: 1. Ustalenia ogólne...

Bardziej szczegółowo

Fundacja Spartanie Dzieciom Oferta Sponsorska 2015r. Warszawa 2014r.

Fundacja Spartanie Dzieciom Oferta Sponsorska 2015r. Warszawa 2014r. Fundacja Spartanie Dzieciom Oferta Sponsorska 2015r. Warszawa 2014r. 1 Spis treści 1. Wstęp 2. Spartanie Dzieciom Poznaj nas! O nas Jak działamy? Osiągnięcia Nagrody / Publikacje / przyjaciele - Celebryci

Bardziej szczegółowo

dębica presto linia opon nowość ze sportowym zacięciem Audi a7 chile tour Przemierzamy tysiące kilometrów na oponach Goodyear wielka kontynuacja

dębica presto linia opon nowość ze sportowym zacięciem Audi a7 chile tour Przemierzamy tysiące kilometrów na oponach Goodyear wielka kontynuacja NUMER 1(29)2011 wielka kontynuacja Nowa linia opon bieżnikowanych dębica presto nowość ze sportowym zacięciem Audi a7 chile tour Przemierzamy tysiące kilometrów na oponach Goodyear Spis treści Razem bezpieczniej

Bardziej szczegółowo

Regulamin X RAJDU WETERANÓW SZOS PO ZIEMI MOGILEŃSKIEJ. 25-27 kwietnia 2014 r.

Regulamin X RAJDU WETERANÓW SZOS PO ZIEMI MOGILEŃSKIEJ. 25-27 kwietnia 2014 r. Regulamin X RAJDU WETERANÓW SZOS PO ZIEMI MOGILEŃSKIEJ 25-27 kwietnia 2014 r. 1 1. Organizator: Stowarzyszenie Miłośników Pojazdów Zabytkowych MOTOKLASYCZNI z siedzibą w Mogilnie, ul. Narutowicza 7. Adres

Bardziej szczegółowo

1 S t r o n a. Regulamin 1 st Business Economy Challenge 2015. I Postanowienia ogólne:

1 S t r o n a. Regulamin 1 st Business Economy Challenge 2015. I Postanowienia ogólne: Regulamin 1 st Business Economy Challenge 2015 I Postanowienia ogólne: 1. Organizatorem rajdu 1 st Business Economy Challenge zwanym dalej rajdem jest Rodan Event z siedzibą w Poznaniu, przy ulicy Opłotki

Bardziej szczegółowo

Priorytety nowej kadencji

Priorytety nowej kadencji EGZEMPLARZ BEZPŁATNY PAŹDZIERNIK 2014 NR 15/45 ISSN 2081-0970 kontakt@echoportal.pl Pomoc uzdolnionym traktowałem zawsze, i nadal traktuję jako mój obowiązek zawodowy i społeczny Odkrywamy Talenty na Pomorzu

Bardziej szczegółowo

Blisko pół tysiąca ludzi zwiedziło Chęciny nocą. W Polichnie dziękowali za plony. VIII Świętokrzyski Zlot Motocykli SHL i Pojazdów Zabytkowych

Blisko pół tysiąca ludzi zwiedziło Chęciny nocą. W Polichnie dziękowali za plony. VIII Świętokrzyski Zlot Motocykli SHL i Pojazdów Zabytkowych Nr 8 (127) sierpień 2014 Gazeta bezpłatna Blisko pół tysiąca ludzi zwiedziło Chęciny nocą Wspaniałe zabytki, urokliwe uliczki, niezapomniane walki rycerskie, koncerty i pokazy, a wszystko to pod osłoną

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY

REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY 2 runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska Będzin, 30 31 maja 2015r. ORGANIZATOR Automobilklub Zamkowy ul. Sportowa 6 42-500 Będzin www.rajdzamkowy.pl SPIS TREŚCI 1. Wstęp.

Bardziej szczegółowo

SERWIS INFORMACYJNY Biuro Prasowe Wydział Informacji, Turystyki i Promocji

SERWIS INFORMACYJNY Biuro Prasowe Wydział Informacji, Turystyki i Promocji SERWIS INFORMACYJNY Biuro Prasowe Wydział Informacji, Turystyki i Promocji tel.12 61 61 709, fax.12 61 61 711, e-mail: bi@um.krakow.pl 2013(1558) poniedziałek, 2 września 2013 r. Z MAGISTRATU: PREZYDENT

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY

REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY 13-14.06.2015r. XVIII RAJD NOWOMIEJSKI Nowomiejskie Szutry Super KJS Organizator Automobilklub Nowomiejski 13-300 Nowe Miasto Lubawskie ul. Grunwaldzka 3 Licencja sportów samochodowych

Bardziej szczegółowo

Regulamin XI RAJDU WETERANÓW SZOS PO ZIEMI MOGILEŃSKIEJ. 24-26 kwietnia 2015 r.

Regulamin XI RAJDU WETERANÓW SZOS PO ZIEMI MOGILEŃSKIEJ. 24-26 kwietnia 2015 r. Regulamin XI RAJDU WETERANÓW SZOS PO ZIEMI MOGILEŃSKIEJ 24-26 kwietnia 2015 r. 1 1. Organizator: Stowarzyszenie Miłośników Pojazdów Zabytkowych MOTOKLASYCZNI z siedzibą w Mogilnie, ul. Narutowicza 7. Adres

Bardziej szczegółowo

Wypływamy na szerokie wody

Wypływamy na szerokie wody numer 7, listopad 2011 Wypływamy na szerokie wody Nowość Elektryczna bestia pokazuje kły Okazja Dobre auta z rodowodem Nowy departament postępowań elektronicznych e-sąd* *e-sąd obejmuje: wezwanie do zapłaty

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY Rajd Okręgowy

REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY Rajd Okręgowy REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY Rajd Okręgowy II Rajd Żuławski, 11 12 lipca 2015r. ORGANIZATOR Automobilklub Morski ul. I Armii Wojska Polskiego 28 81 383 Gdynia SPIS TREŚCI 1. Wstęp 3 2. Organizacja 3 3. Program

Bardziej szczegółowo

8 Międzynarodowy Rajd LOTOS Baltic Cup

8 Międzynarodowy Rajd LOTOS Baltic Cup 1 Runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 8 Międzynarodowy Rajd LOTOS Baltic Cup 17 19 lutego 2012 GDAŃSK REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY ORGANIZATOR: Sopockie Stowarzyszenie Sportowe Automobilklub Orski

Bardziej szczegółowo

32 RAJD WARSZAWSKI WARSZAWA 16-18 wrzesień 2005

32 RAJD WARSZAWSKI WARSZAWA 16-18 wrzesień 2005 32 RAJD WARSZAWSKI WARSZAWA 16-18 wrzesień 2005 5 Runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY ORGANIZATOR AUTOMOBILKLUB POLSKI 00-834 Warszawa ul. Pańska 85 na zlecenie ZG PZM

Bardziej szczegółowo

Szansa na przetrwanie bielskich zabytków

Szansa na przetrwanie bielskich zabytków reklama reklama 45,8 x 58mm 45,8 x 58 mm Tygodnik bezpłatny. ISSN 2083-4845 Nakład 42.000 egz. Nr 9(09), 07.07.2011 Tu znajdziesz Kurier radia BIELSKO: : Radio Bielsko, UM, Starostwo Powiatowe, Centrum

Bardziej szczegółowo

4 RAJD POLSKI HISTORYCZNY

4 RAJD POLSKI HISTORYCZNY 4 RAJD POLSKI HISTORYCZNY V ELIMINACJA PUCHARU FIA W HISTORYCZNYCH RAJDACH NA REGULARNOŚĆ V ELIMINACJA PUCHARU POLSKI POJAZDÓW ZABYTKOWYCH W RAJDACH NA REGULARNOŚĆ REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY 3-8 WRZESIEŃ

Bardziej szczegółowo

PEUGEOT NOWYM PEUGEOT 5008 W NIEZNANY ZAKĄTEK POLSKI ROZMOWA Z DYREKTOREM MARKETINGU PEUGEOT POLSKA, XAVIEREM CRESPIN POKOCHAĆ FRANCUSKIE SAMOCHODY

PEUGEOT NOWYM PEUGEOT 5008 W NIEZNANY ZAKĄTEK POLSKI ROZMOWA Z DYREKTOREM MARKETINGU PEUGEOT POLSKA, XAVIEREM CRESPIN POKOCHAĆ FRANCUSKIE SAMOCHODY PEUGEOT LATO 2010 MAGAZYN MARKI PEUGEOT ROZMOWA Z DYREKTOREM MARKETINGU PEUGEOT POLSKA, XAVIEREM CRESPIN POKOCHAĆ FRANCUSKIE SAMOCHODY Z MARKIEM KAMIŃSKIM NOWYM PEUGEOT 5008 W NIEZNANY ZAKĄTEK POLSKI PRZYSZŁOŚĆ

Bardziej szczegółowo

1. PZU Gdańsk Maraton NOWA MARKA NA BIEGOWEJ MAPIE POLSKI

1. PZU Gdańsk Maraton NOWA MARKA NA BIEGOWEJ MAPIE POLSKI Gdańsk 1. PZU Gdańsk Maraton NOWA MARKA NA BIEGOWEJ MAPIE POLSKI OFERTA 1 1. PZU GDAŃSK MARATON Gdańsk miasto wolności Takie miasto jak Gdańsk jest tylko jedno. Inne mogą być jedynie podobne. Niezwykłe

Bardziej szczegółowo

EVENTY MOTORYZACYJNE

EVENTY MOTORYZACYJNE EVENTY MOTORYZACYJNE Poza standardową działalnością szkoleniową z powodzeniem zajmujemy się także organizacją i prowadzeniem imprez o charakterze sportowym oraz integracyjnym. Na przestrzeni ostatnich

Bardziej szczegółowo

To nie będzie budżet wyborczy

To nie będzie budżet wyborczy Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim Klientom życzą Kupcy z Bazaru Ząbki Zapraszamy na przedświąteczne zakupy: Ząbki, ul. Targowa 6 Nr 24(192) I 19 grudnia 2013

Bardziej szczegółowo

MERCEDES C63 AMG. Dziki, drapieżny, trudny do poskromienia, ale fascynujący przy każdym kontakcie

MERCEDES C63 AMG. Dziki, drapieżny, trudny do poskromienia, ale fascynujący przy każdym kontakcie »» www.jazdamiejska.pl AKTUALNOŚCI I CIEKAWOSTKI WYWIADY magazyn Polacy to zdolni kierowcy rozmowa z Krzysztofem Hołowczycem, byłym rajdowym mistrzem Polski oraz Europy, obecnie zawodnikem ORLEN Teamu

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY. Konkursowa Jazda Samochodem. Nazwa imprezy: Puchar Jesieni

REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY. Konkursowa Jazda Samochodem. Nazwa imprezy: Puchar Jesieni REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY Konkursowa Jazda Samochodem Nazwa imprezy: Puchar Jesieni Miejsce: Lotnisko Nowe Miasto Organizator Automobilklub Polski 00-834 Warszawa Ul. Pańska 85 SPIS TREŚCI 1. USTALENIA OGÓLNE

Bardziej szczegółowo

Budynek Senator. nowa siedziba, nowe wyzwania!

Budynek Senator. nowa siedziba, nowe wyzwania! numer 9, październik 2012 Budynek Senator nowa siedziba, nowe wyzwania! Dyplomacja na rowerze FCSR: Wspieramy sztukę Tragiczna historia Anne Frank Koral ginie! Niestraszny nam mróz - porady dla kierowców

Bardziej szczegółowo