Kleos zmienia zawód prawnika. Daje poczucie wolności i bezpieczeństwa.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Kleos zmienia zawód prawnika. Daje poczucie wolności i bezpieczeństwa."

Transkrypt

1 żność ędność ność dność ność ność tuicyjność dajność tuicyjność Wolność dajność Mobilność Funkcjonalność Nowoczesność Wydajność Wszechstronność Skutecz tuicyjność ompleksowość Konkurencyjność Bezpieczeństwo Intuicyjność Rentowność Niezależność olność Mobilność Funkcjonalność Nowoczesność Wydajność Wszechstronność Skutecz atysfakcja Kompleksowość Biuro Konkurencyjność Bezpieczeństwo Intuicyjność Rentowność Nie szczędność Wolność Mobilność Funkcjonalność Nowoczesność Skuteczność Satysfakcja onkurencyjność Bezpieczeństwo IntuicyjnośćNiezależność Oszczędność Wolność Mobiln unkcjonalność można Nowoczesność mieć Wydajność Wszechstronność Satysfakcja Kompleksowość ezpieczeństwo Intuicyjność Rentowność Niezależność Oszczędność Wolność Mobilność F owoczesność Wydajność Wszechstronno śćkonkurencyjność Bezpieczeństwo Intuicyjno iezależność wszędzie Oszczędność Wolność MobilnośNowoczesność Wydajność Wszechstronnoś atysfakcja Kompleksowość Konkurencyjność Bezpieczeństwo Intuicyjność Rentowność Nie szczędność Wolność Mobilność Funkcjonalność Wszechstronność Skuteczność Satysfak ompleksowość Konkurencyjność Bezpieczeństwo Intuicyjność Rentowność Niezależność szczędność Wolność Mobilność Funkcjonalność Nowoczesność Skuteczność Satysfakcja

2 Mobilny system zarządzania praktyką prawniczą Dynamiczni, efektywni i konkurencyjni prawnicy mają swój sekret - Kleos. To innowacyjny program do zarządzania kancelarią bądź działem prawnym. Umożliwia koncentrację na tym, co w obsłudze prawnej najważniejsze - pracy z klientem. Kleos zmienia zawód prawnika. Daje poczucie wolności i bezpieczeństwa.

3 Wszystko w jednym miejscu Oszczędność Wszystko w jednym miejscu Kleos to wspólne środowisko pracy skupiające wszystkich pracowników kancelarii lub działu prawnego w firmie. Gromadzi i wersjonuje całą dokumentację. Posiada wiele praktycznych funkcjonalności, a równocześnie jest niezwykle intuicyjny w obsłudze. Dzięki temu w znaczący sposób usprawnia komunikację w zespole i podnosi jego wydajność. Oszczędność Kleos to oszczędność czasu i pieniędzy. Pozwala zredukować do minimum wydatki ponoszone na zapewnienie i utrzymanie infrastruktury. Szybka instalacja oraz intuicyjny interfejs podnoszą efektywność działania. Praca staje się przyjemnością. W krótkim czasie odczują to pracownicy kancelarii lub działu prawnego oraz ich klienci. Mobilność Bezpieczeństwo Mobilność Kleos zapewnia swobodny dostęp do danych i możliwość zarządzania nimi, niezależnie od czasu i miejsca. Pora wyrzucić kable i USB. Wystarczy wpisać login i hasło w komputerze, ipadzie, spartphonie z systemem ios lub Android, by mieć swobodny dostęp do swoich danych z każdego miejsca na świecie. Bezpieczeństwo Kleos gwarantuje wysoki standard ochrony poufnych danych oraz prywatności korespondencji. Dla zapewnienia bezpieczeństwa danych tworzone są kopie zapasowe, a serwery chronią najnowsze programy antywirusowe. Szyfrowanie połączeń odbywa się za pomocą protokołów HTTPS - powszechnie wykorzystywanych w bankowości - zabezpieczających dane przed przechwytywaniem i edycją przez osoby nieupoważnione. Ochronę danych certyfikuje Data center T-Systems (EOG). Pełny komfort pracy zawsze, wszędzie, natychmiast.

4 Kleos to idealne rozwiązanie dla kancelarii lub departamentów prawnych, które w swojej praktyce stawiają na jakość i wykorzystanie nowych technologii. Program usprawnia organizację pracy w zespole oraz jego komunikację. Dostęp do całego archiwum spraw 24 godziny 7 dni w tygodniu zwiększa skuteczność i sprawne działanie. Poprawa jakości pracy z danymi klientów Wzrost rentowności i wydajności pracy Finanse pod stałą kontrolą

5 Użytkownik korzysta ze środowiska pracy, które składa się z 7 modułów, prostych w obsłudze i w pełni ze sobą zintegrowanych. Sprawy Kontakty Kalendarz Zadania Dokumenty Czynności Finanse Dodatkowe usługi Poza licencją na program: 500 MB powierzchni dyskowej dla użytkownika na start. 6 godzin szkoleniowych. 2 aktualizacje programu w roku. Pakiet szablonów dokumentów. Wsparcie wdrożeniowe. Pomoc techniczną w trakcie korzystania z produktu.

6 SPRAWY Efektywne zarządzanie procesem od momentu założenia w kartotece aż po jego archiwizację. Sprawa stanowi odpowiednik papierowej teczki i zawiera wszystkie związane z nią informacje oraz dokumenty. Pozwala definiować osoby powiązane, a także określa zakresy ich odpowiedzialności. Czas stanowi dla mnie wartość bezcenną. Jeśli każdy mój pracownik będzie w stanie w szybki i intuicyjny sposób dotrzeć do informacji, których w danym momencie potrzebuje - to ja kupuję takie rozwiązanie. Poznań, kancelaria 9-osobowa KONTAKTY Prosty dostęp i wyszukiwanie potrzebnych informacji teleadresowych. Każdy z kontaktów można ze sobą wzajemnie powiązać wraz z przypisaniem właściwych relacji. Dane teleadresowe dostępne w programie dotyczą zarówno osób prawnych jak i fizycznych w podziale na interesariuszy oraz pracowników. Moduł zapewnia szybki dostęp do danych klientów oraz powiązanych z nimi spraw, czynności, dokumentów i rozliczeń.

7 KALENDARZ Planowanie spotkań przy efektywnym wykorzystaniu zasobów oraz pełna synchronizacja z kalendarzem programu Outlook. W ramach modułu dostępne są następujące funkcjonalności: wyszukiwanie terminów, automatyczne generowane aktywności i przypomnień (alertów), nadanie priorytetów aktywnościom, tworzenie notatek i opisów, zarządzanie dostępami do kalendarza, m.in. rozróżnienie spotkań publicznych i prywatnych, wgląd w kalendarz innych osób, edytowalny widok kalendarza w układzie dziennym, tygodniowym, miesięcznym. System przypomnień to niezwykle przydatna rzecz, zwłaszcza dla takiego bałaganiarza jak ja. Warszawa, kancelaria 1-osobowa ZADANIA Gromadzenie informacji o zakresie planowanych zadań przyporządkowanych do jednego lub grupy pracowników. W ramach modułu dostępne są następujące funkcjonalności: pełna synchronizacja z listą zadań programu Outlook, wskazanie właściciela zadania oraz osoby odpowiedzialnej za jego realizację, tworzenie czynności na podstawie zleconych zadań, mierzenie czasu pracy, wyszukiwanie zadań, nadanie priorytetów zadaniom, tworzenie notatek i opisów.

8 DOKUMENTY Baza szablonów dokumentów zawierająca m.in. formularze pism procesowych, KRS, wzory pełnomocnictw. Możliwe również gromadzenie dokumentacji własnej związanej z prowadzonymi sprawami. W ramach modułu dostępne są następujące funkcjonalności: wersjonowanie dokumentów, automatyczne wypełnianie szablonów danymi z dostępnych zasobów, wyszukiwanie pełnotekstowe z filtrami zaawansowanymi, opcja importu i, opcja przenieś i upuść (ang. drag & drop) z programu MS Outlook, archiwizacja korespondencji elektronicznej z przypisaniem do konkretnej sprawy, obieg dokumentów w organizacji bez konieczności wysyłania i. CZYNNOŚCI Szczegółowy rejestr wszystkich zaplanowanych i wykonanych prac, które gromadzone są w modułach zadania, kalendarz oraz czynności. W ramach modułu dostępne są następujące funkcjonalności: ewidencja czynności w podziale na pozycje rozliczeniowe takie jak honoraria i koszty, oznaczanie czynności statusami podlega fakturowaniu lub nie podlega fakturowaniu, opcje rozliczeń czynności godzinowe lub ryczałtowe. FINANSE Automatyczne wystawianie faktur na podstawie danych z modułów Sprawy i Czynności oraz kontrola ich płatności. W ramach modułu dostępne są następujące funkcjonalności: generowanie dokumentów związanych z przepływem płatności tj. faktur i wezwań do zapłaty. monitoring finansów organizacji, tworzenie raportów finansowych, np. zestawień zaległych płatności.

9 Moja praca nie ogranicza się tylko do pisania opinii przy biurku przez 8 godzin. Większość dnia spędzam w sądzie, bądź u klienta, dlatego niejednokrotnie natychmiast potrzebuję dostępu do akt sprawy czy bazy kontaktów. Dostęp ten mam korzystając z Kleosa. Dzięki temu unikam strasujących sytuacji. Warszawa, kancelaria 1-osobowa Mobilne zarządzanie. Całkowicie on-line dzięki aplikacjom mobilnym na Smartphone y i Tablety. Bez konieczności utrzymywania przewodowego połączenia z siecią. Dostęp do danych zawsze, wszędzie, natychmiast.

10 Kleos to system zarządzania praktyką prawniczą, z którego na co dzień korzystają tysiące prawników w całej Europie. Podczas mojej ostatniej wizyty we Włoszech, w jednej z zaprzyjaźnionych kancelarii osobiście miałem okazję zobaczyć praktyczne wykorzystanie programu Kleos. Każdy z pracowników mojego znajomego adwokata podkreślał, że praca z programem jest prosta, intuicyjna i daje poczucie niezależności. Marcin, adwokat z Warszawy Interesują mnie nowinki techniczne i staram się podążać za trendami. Doceniam zalety pracy mobilnej. Gdy otrzymałam możliwość testowania programu Kleos, z przyjemnością skorzystałam z tej okazji. Po kilku tygodniach testów wiem, że program jest doskonałym narzędziem pracy - dla mnie oczywiście, ale też dla tych prawników, którzy cenią sobie mobilność i stały kontakt z zespołem. Program umożliwia dostęp do pełnej dokumentacji zawsze, gdy tego potrzebuję i niezależnie gdzie się znajduję. Cieszy mnie fakt, że Kleos doczekał się premiery na naszym rodzimym rynku. Małgorzata, radca prawny z Poznania Chciałbym usprawnić komunikację w mojej kancelarii oraz zredukować poziom wydatków na utrzymanie infrastruktury IT. Koledzy z zagranicy wspominali mi o zaletach programu Kleos. Być może jest to właśnie rozwiązanie, którego poszukuję. Umówiłem się już na bezpłatną prezentację tego oprogramowania. Krzysztof, Dyrektor Działu Prawnego z Krakowa

11 Bezpieczeństwo, któremu warto zaufać Poufność danych Zabezpieczenie informacji na najwyższym poziomie to priorytet. Brak możliwości dostępu nieupoważnionych osób. Jasne reguły przechowywania informacji. Wymiana informacji jest szyfrowana protokołami HTTPS. Regularne audyty bezpieczeństwa gwarantujące stałą aktualizację i kontrolę zabezpieczeń. Dane przechowywane w certyfikowanym centrum na terenie Unii Europejskiej. Nie lubię zaskakujących sytuacji w pracy. Niestety ostatnio moja 8-osobowa kancelaria miała awarię serwera. Zaistniało wówczas realne ryzyko utraty wszystkich naszych danych. Doświadczenie to skłoniło mnie do zapoznania się z rozwiązaniami przechowywania danych w sieci. Jako prawnik z wieloletnim doświadczeniem nie byłem dotychczas przekonany do tego typu rozwiązań. Jednak współpraca z belgijskimi kolegami zainspirowała mnie do bliższego poznania programu Kleos. Jestem mile zaskoczony poziomem bezpieczeństwa. Sławomir, radca prawny z Gdańska

12 ość Mobilność Funkcjonalność Nowoczesność Wydajność Wszechstronność Skuteczność akcja Kompleksowość Konkurencyjność Bezpieczeństwo Intuicyjność Rentowność Niezale ędność Wolność Mobilność Funkcjonalność \Wszechstronność Skuteczność Satysfakcja eksowość Konkurencyjność Bezpieczeństwo Intuicyjność Rentowność Niezależność Oszcz ość Mobilność Funkcjonalność Nowoczesność Wydajność Wszechstronność Skuteczność akcja Kompleksowość Konkurencyjność Bezpieczeństwo Intuicyjność Rentowność Niezależ ędność Wolność Mobilność Funkcjonalność Nowoczesność Wydajność Wszechstronność zność Satysfakcja Kompleksowość Konkurencyjność Bezpieczeństwo Niezależność Oszczę ość Mobilność Funkcjonalność Nowoczesność Wydajność Wszechstronność Skuteczność akcja Kompleksowość Konkurencyjność Bezpieczeństwo Intuicyjność Rentowność Niezależ ędność Wolność Mobilność Funkcjonalność Nowoczesność Wydajność Wszechstronność zność Satysfakcja Kompleksowość Konkurencyjność Bezpieczeństwo Intuicyjność Rentow eżność Oszczędność Wolność Mobilność Funkcjonalność Nowoczesność Wydajność hstronność Skuteczność Satysfakcja Kompleksowość Konkurencyjność Bezpieczeństwo In wność Niezależność Oszczędność Wolność Mobilność Funkcjonalność Nowoczesność Wy hstronność Skuteczność Satysfakcja Kompleksowość Konkurencyjność Bezpieczeństwo In wność Niezależność Oszczędność Wolność Mobilność Funkcjonalność Nowoczesność Wy hstronność Skuteczność Satysfakcja Kompleksowość Konkurencyjność Bezpieczeństwo In Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o Warszawa, ul. Płocka 5a Infolinia

System Zarządzania Forte

System Zarządzania Forte System Zarządzania Forte prostota zaufan ie Kim jesteśmy i co robimy Grupa Sage jest jednym z trzech najbardziej cenionych na świecie dostawców rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie dla

Bardziej szczegółowo

Zintegrowany system zarządzania dla obiektów hotelowych

Zintegrowany system zarządzania dla obiektów hotelowych Zintegrowany system zarządzania dla obiektów hotelowych Zintegrowany system zarządzania dla obiektów hotelowych InteliHotel. Inteligentny Hotel POSitive Hospitality POSitive Restaurant POSitive SPA & Sport

Bardziej szczegółowo

Raport. Intranet a Prawo. Vademecum dla Managerów, Redaktorów i Administratorów Intranetu

Raport. Intranet a Prawo. Vademecum dla Managerów, Redaktorów i Administratorów Intranetu Raport Intranet a Prawo Vademecum dla Managerów, Redaktorów i Administratorów Intranetu Autorami raportu Intranet a Prawo - Vadamecum dla Managerów, Redaktorów i Administratorów Intranetu są w równej części

Bardziej szczegółowo

Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą

Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej. GŁÓWNE LOGO Polski HR S.A. skupia

Bardziej szczegółowo

Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą

Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą 2013 Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą poradnik dla nowo powstałych firm SPIS TREŚCI WPROWADZENIE 4 1. NA STARCIE 5 1.1. Ile jest wart pomysł na biznes 5 1.2. Czy firma ma szanse powodzenia na rynku

Bardziej szczegółowo

Rynek elektronicznych systemów B2B

Rynek elektronicznych systemów B2B Rynek elektronicznych systemów B2B Paweł Mamcarz UNIA EUROPEJSKA EUROPEJSKI FUNDUSZ ROZWOJU REGIONALNEGO Autor: Paweł Mamcarz UBIK Business Consulting Sp. z o.o. www.ubikbc.pl Wydawca: Polska Agencja Rozwoju

Bardziej szczegółowo

Opis systemu B2B. Przygotowanie projektu infrastruktury elektrotechnicznej dla klientów,

Opis systemu B2B. Przygotowanie projektu infrastruktury elektrotechnicznej dla klientów, Opis systemu B2B W ramach realizacji projektu wdrożony zostanie jeden system B2B. W wyniku realizacji przedmiotowej inwestycji zostanie wdrożony 1 kompleksowy system automatyzujący relacje B2B pomiędzy

Bardziej szczegółowo

Korzyści z mobilności: jak zostać przedsiębiorstwem bezprzewodowym

Korzyści z mobilności: jak zostać przedsiębiorstwem bezprzewodowym Dokument techniczny Korzyści z mobilności: jak zostać przedsiębiorstwem bezprzewodowym Mobilność w biznesie to przewaga konkurencyjna. Czy Twoje przedsiębiorstwo jest gotowe zostać przedsiębiorstwem mobilnym?

Bardziej szczegółowo

dialog dialog z interesariuszami interesariuszami dialog dialog dialog interesariuszami interesariuszami interesariuszami

dialog dialog z interesariuszami interesariuszami dialog dialog dialog interesariuszami interesariuszami interesariuszami dialog z interesariuszami Jak rozmawiać, czyli jak usłyszeć i jak zostać wysłuchanym? dialog z dialog interesariuszami dialog z dialog z interesariuszami interesariuszami z interesariuszami Poradnik dla

Bardziej szczegółowo

Metodyka prowadzenia szkoleń. z wykorzystaniem urządzeń. mobilnych dla e-biznesu

Metodyka prowadzenia szkoleń. z wykorzystaniem urządzeń. mobilnych dla e-biznesu Metodyka prowadzenia szkoleń z wykorzystaniem urządzeń mobilnych dla e-biznesu Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu Uczenie się przez całe życie Publikacja

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy zakres zadań Wykonawcy

Szczegółowy zakres zadań Wykonawcy Załącznik nr 1 Szczegółowy zakres zadań Wykonawcy 1. Opracowanie kompleksowej koncepcji rozwoju i funkcjonowania Systemu Obsługi Inwestora. Wykonawca w oparciu o założenia przedstawione przez Zamawiającego

Bardziej szczegółowo

Zasady POSTĘPOWANIA 2013

Zasady POSTĘPOWANIA 2013 Zasady POSTĘPOWANIA 2013 Koleżanki i Koledzy, Wartości mają w Citi Handlowy ogromne znaczenie. Hołdując im mamy pewność, że wszystko, co robimy, jest w najlepszym interesie naszych Klientów, Pracowników

Bardziej szczegółowo

Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą

Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą 2013 Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą Poradnik dla nowo powstałych firm Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą Poradnik dla nowo powstałych firm Wydanie IV Stan na grudzień 2013 Publikacja bezpłatna

Bardziej szczegółowo

Autorzy: Wojciech Kyciak, Marek Kończal, Łukasz Majewski, Paweł Regiec, Barbara Molga

Autorzy: Wojciech Kyciak, Marek Kończal, Łukasz Majewski, Paweł Regiec, Barbara Molga 1 e-book stanowi przedmiot praw autorskich icomarch24 S.A. z siedzibą w Krakowie zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS 0000328672. e-book podlega ochronie na podstawie ustawy o prawie

Bardziej szczegółowo

ZASADY FUNKCJONOWANIA DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO ZSO Nr7 w Radomiu

ZASADY FUNKCJONOWANIA DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO ZSO Nr7 w Radomiu ZASADY FUNKCJONOWANIA DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO ZSO Nr7 w Radomiu Opracowali nauczyciele: Anna Słowińska i Monika Włodek, informatyk Jarosław Orczykowski pod kierunkiem dyrektora szkoły Anety Nowak 1 Spis

Bardziej szczegółowo

Europejski Program Studenckich Praktyk Zawodowych (The European Graduate Placement Scheme) PODRĘCZNIK EGPS

Europejski Program Studenckich Praktyk Zawodowych (The European Graduate Placement Scheme) PODRĘCZNIK EGPS Europejski Program Studenckich Praktyk Zawodowych (The European Graduate Placement Scheme) PODRĘCZNIK EGPS Wskazówki dotyczące praktyk zawodowych Dla studentów studiów drugiego stopnia z zakresu przekładoznawstwa

Bardziej szczegółowo

Wprowadzenie docsystemów informacyjnych

Wprowadzenie docsystemów informacyjnych Wprowadzenie docsystemów informacyjnych Problem bezpieczeństwa Tylko system zapewniający całkowite bezpieczeństwo pracy oraz danych może być akceptowany jako narzędzie biznesowe! Dlatego projektowanie

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI PROGRAMU. INFOR System KSIĘGA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW. Nasza wiedza i narzędzia wspierają Twoją strategię. Wersja 9.

INSTRUKCJA OBSŁUGI PROGRAMU. INFOR System KSIĘGA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW. Nasza wiedza i narzędzia wspierają Twoją strategię. Wersja 9. INSTRUKCJA OBSŁUGI PROGRAMU INFOR System KSIĘGA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW Nasza wiedza i narzędzia wspierają Twoją strategię Wersja 9.0 www.biznesmen.com.pl pomoc@biznesmen.com.pl 1 Spis treści I.Wstęp...

Bardziej szczegółowo

Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020

Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Wersja zaakceptowana decyzją Komisji Europejskiej z dnia 5 grudnia 2014 r. Spis treści 1. Strategia dotycząca wkładu programu w realizację unijnej strategii

Bardziej szczegółowo

Prowadzenie wolontariatu w OPS

Prowadzenie wolontariatu w OPS ZWIĄZEK STOWARZYSZEŃ RAZEM W OLSZTYNIE Prowadzenie wolontariatu w OPS Olsztyn 2010 Projekt "Rozwój wolontariatu w Ośrodkach Pomocy Społecznej na terenie Warmii i Mazur" dofinansowany przez Samorząd Województwa

Bardziej szczegółowo

ISSN 1509-3603 NR 1/2006. Odpowiedzialność w sieci Inny wymiar eksperymentu Docierać dalej

ISSN 1509-3603 NR 1/2006. Odpowiedzialność w sieci Inny wymiar eksperymentu Docierać dalej ISSN 1509-3603 NR 1/2006 Odpowiedzialność w sieci Inny wymiar eksperymentu Docierać dalej O D R E D A K T O R A NASK wkracza dynamicznie w 2006 rok, obejmując zasięgiem sieci radiowej aglomeracje Katowic,

Bardziej szczegółowo

RAPORT UWARUNKOWANIA ROZWOJU TELEMEDYCYNY W POLSCE

RAPORT UWARUNKOWANIA ROZWOJU TELEMEDYCYNY W POLSCE RAPORT UWARUNKOWANIA ROZWOJU TELEMEDYCYNY W POLSCE Potrzeby, bariery, korzyści, analiza rynku, rekomendacje WWW.KIGMED.EU Warszawa Wersja - marzec 2015 r. 1 S t r o n a Raport opracował zespół ekspertów:

Bardziej szczegółowo

Czas na infrastrukturę konwergentną?

Czas na infrastrukturę konwergentną? Czas na infrastrukturę konwergentną? Kierownicy działów IT omawiają możliwości operacyjne i strategiczne Podsumowanie Od dłuższego czasu największą trudnością w zarządzaniu korporacyjną infrastrukturą

Bardziej szczegółowo

Jak skutecznie prowadzić zajęcia na platformie edukacyjnej?

Jak skutecznie prowadzić zajęcia na platformie edukacyjnej? Jak skutecznie prowadzić zajęcia na platformie edukacyjnej? Poradnik Agnieszka Wedeł-Domaradzka Anita Raczyńska Krajowy Ośrodek Wpierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej Warszawa 2013 Szanowni Państwo,

Bardziej szczegółowo

Jak działa Internet i co z tego wynika dla prób jego regulacji?

Jak działa Internet i co z tego wynika dla prób jego regulacji? Michał Małyszko Jak działa Internet i co z tego wynika dla prób jego regulacji? 1. Wstęp Celem niniejszego dokumentu jest opisanie w przystępny i zrozumiały sposób zasad działania sieci Internet oraz proponowanych

Bardziej szczegółowo

Przewodnik do umowy dotacji Programu Działaj Lokalnie VIII

Przewodnik do umowy dotacji Programu Działaj Lokalnie VIII Przewodnik do umowy dotacji Programu Działaj Lokalnie VIII Warszawa, 2013 (wersja zaktualizowana) Spis treści Program Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności jest realizowany przez Akademię

Bardziej szczegółowo

PORADNIK MARKETINGOWY

PORADNIK MARKETINGOWY PORADNIK MARKETINGOWY dla właścicieli małych i średnich firm Jak prowadzić tani i skuteczny marketing? Justyna Muszyńska 1 MARKETINGOWY KOCIOŁEK Marketing jest jak wrzący kocioł, do którego wrzucasz różne

Bardziej szczegółowo

Wspólnotowy System Ekozarządzania i Audytu (EMAS)

Wspólnotowy System Ekozarządzania i Audytu (EMAS) Spis treści 1 Wspólnotowy System Ekozarządzania i Audytu () PORADNIK DLA ADMINISTRACJI Listopad 2005 2 Poradnik dla administracji Wydanie: Listopad 2005 r. ISBN 83-921140-6-X Autorzy: Robert Pochyluk Małgorzata

Bardziej szczegółowo

Jak zostać. Certified Partner. Wyróżnienia dla najlepszych partnerów. Microsoft. Prezent za sprzedaż. Microsoft. Microsoft. Office XP [str.

Jak zostać. Certified Partner. Wyróżnienia dla najlepszych partnerów. Microsoft. Prezent za sprzedaż. Microsoft. Microsoft. Office XP [str. nr 1/2003 STYCZEŃ 2003 Miesięcznik dla Partnerów Microsoft Jak zostać Microsoft Certified Partner [str. 5] Wyróżnienia dla najlepszych partnerów Microsoft [str. 4] Prezent za sprzedaż Microsoft Office

Bardziej szczegółowo

(Informacje) INFORMACJE INSTYTUCJI, ORGANÓW I JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH UNII EUROPEJSKIEJ RADA EUROPEJSKA

(Informacje) INFORMACJE INSTYTUCJI, ORGANÓW I JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH UNII EUROPEJSKIEJ RADA EUROPEJSKA 4.5.2010 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej C 115/1 IV (Informacje) INFORMACJE INSTYTUCJI, ORGANÓW I JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH UNII EUROPEJSKIEJ RADA EUROPEJSKA PROGRAM SZTOKHOLMSKI OTWARTA I BEZPIECZNA

Bardziej szczegółowo