Nagrodę główną w postaci Złotych Basów i kwotę w wysokości 700 zł przyznano muzyce TRZCINICOKI z Trzcinicy

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Nagrodę główną w postaci Złotych Basów i kwotę w wysokości 700 zł przyznano muzyce TRZCINICOKI z Trzcinicy"

Transkrypt

1 I KONKURS MUZYK LUDOWYCH Nagrodę główną w postaci Złotych Basów i kwotę w wysokości 700 zł przyznano muzyce TRZCINICOKI z Trzcinicy 2 równorzędne I miejsca i nagrody pieniężne w kwocie po 600 zł otrzymują muzyki: - LASKOWIOKI z Laskowej - DOLINA SŁOMKI ze Stronia 2 równorzędne II miejsca i nagrody pieniężne w kwocie po 500zł otrzymują muzyki: -PODEGRODZIE z Podegrodzia -PNIOKI z Sadku-Kostrzy 2 równorzędne III miejsca i nagrody pieniężne w kwocie po 400 zł otrzymują muzyki: - BŁANKOWIANY z Piwnicznej-Zdroju - SŁOPNICKI ZBYRCOK ze Słopnic 4 wyróżnienia w postaci dyplomów otrzymują muzyki: - LACHY z Nowego Sącza - PIECUCHY z Nawojowej - KLĘCZANY z Klęczan - LIPNICZANIE z Lipnicy Wielkiej dyplomy uczestnictwa otrzymują muzyki: ZNAD SMOLNIKA z Męciny, PORYMBIANIE z Poręby Wielkiej; SZCZYRZYCANIE ze Szczyrzyca, CIOSKI z Nowego Sącza. Kategoria młodzieżowa: 2 równorzędne I miejsca i nagrody pieniężne w kwocie 350 zł otrzymują muzyki - PODEGRODZIE z Podegrodzia - GORCANIE z Niedźwiedzia II miejsce i nagrodę pieniężną w kwocie 300 zł otrzymuje muzyka: - JEDLICKA z Piwnicznej-Zdroju III miejsce i nagrodę pieniężną w kwocie 250 zł otrzymuje muzyka: - ZE STRONIA dyplomy uczestnictwa otrzymują muzyki: SZCZYRZYCANIE ze Szczyrzyca i FIYRLOKI z Łącka. dyplom uczestnictwa otrzymuje muzyka SZCZYRZYCANIE ze Szczyrzyca II KONKURS INSTRUMENTALISTÓW Nagrodę główną w postaci Złotych Skrzypiec i kwotę 350 zł otrzymuje: - Bronisław Kaczor z Poręby Wielkiej 3 równorzędne I miejsca i nagrody pieniężne w kwocie po 250 zł otrzymują: - Edward Grucela z Piwnicznej-Zdroju - Tadeusz Wielgus z Nowego Sącza

2 - Eugeniusz Kopera z Brzysk 2 równorzędne II miejsca i nagrody pieniężne w kwocie po 200 zł otrzymują: - Andrzej Krzysztofiak z Koniny - Józef Trojan z Kamionki Wielkiej 5 równorzędnych III miejsc i nagrody pieniężne w kwocie po 150 zł otrzymują: - Dariusz Rzeźnik z Piwnicznej-Zdroju - Sławomir Kurek z Wilkowiska - Edward Bocheński z Nowego Sącza - Marian Dudzik z Kamienicy - Kazimierz Żychowski z Cieklina 5 wyróżnień w postaci dyplomów otrzymują: - Monika Florek z Łomnicy-Zdroju - Maciej Stawiarski z Piwnicznej-Zdroju - Józef Tokarczyk z Mordarki - Piotr Broda z Limanowej - Iwona Cichoń z Łukowicy Nagrodę im. Rudolfa Józefowskiego w wysokości 350 zł otrzymuje Dorota Jędrzejek z Limanowej. Dyplomy uczestnictwa otrzymują: Tomasz Żarowski z Lipnicy Wielkiej, Jonasz Olesiak z Nowego Sącza, Edward Mąka z Limanowej, Apolinary Salamon z Kłodnego, Iwona Gawlak z Mordarki, Mateusz Bargieł ze Stronia. Kategoria młodzieżowa: I miejsce i nagrodę rzeczową otrzymuje: - Natalia Bandyk z Łącka - Jakub Burdacki z Brzeznej - Natalia Stachoń z Podegrodzia 2 równorzędne III miejsca i nagrody rzeczowe otrzymują: - Izabela Gurgul z Długołęki-Świerkli - Izabela Cedzidło z Kamienicy Dyplomy uczestnictwa otrzymują: Karolina Jop ze Starego Sącza, Krzysztof Talar z Łącka, Katarzyna Krasińska z Jasiennej, Karolina Nowak ze Szczyrzyca. 2 równorzędne I miejsca i nagrody rzeczowe otrzymują: - Gabriel Woźny z Juszczyna - Karol Zajda z Juszczyna - Wiktoria Maślanka z Piwnicznej-Zdroju - Hubert Adamczyk z Poręby Wielkiej 3 równorzędne III miejsca i nagrody rzeczowe otrzymują: - Alicja Rej z Łomnicy-Zdroju - Kacper Nowak z Piwnicznej-Zdroju - Bartłomiej Janus z Mystkowa 2 wyróżnienia w postaci dyplomu otrzymują: - Zofia Pazdan ze Szczyrzyca - Gabriela Matusiewicz z Łącka Dyplomy uczestnictwa otrzymują: Małgorzata Zawiślan z Dąbrowy, Magdalena Lorczyk ze Skrudziny, Łucja Matyaszek z Długołęki-Świerkli.

3 III KONKURS GRUP ŚPIEWACZYCH Nagrodę główną w postaci Złotego Słowika wraz z kwotą 450 zł otrzymuje grupa - GORCE z Kamienicy 3 równorzędne I miejsca i nagrody pieniężne w kwocie po 350 zł otrzymują grupy: - DOLINA POPRADU (żeńska) z Piwnicznej-Zdroju - PODEGRODZCY CHŁOPCY z Podegrodzia - ZBYRCOK (męska) z Juszczyna 2 równorzędne II miejsca i nagrody pieniężne w kwocie po 300 zł otrzymują grupy: - PTASZKOWIANKI z Ptaszkowej - PODEGRODZKIE DZIOPY z Podegrodzia 4 równorzędne III miejsca i nagrody pieniężne w kwocie po 250 zł otrzymują grupy: - POGÓRZANIE z Gorlic - LIPNICZANIE (męska) z Lipnicy Wielkiej - TĘGOBORZE z Tęgoborza - SŁOPNICKI ZBYRCOK ze Słopnic 2 wyróżnienia w postaci dyplomu otrzymują: - DZIEWCZYNY BABCI ANTONINY z Pisarzowej - KONINIANKI z Koniny Dyplomy uczestnictwa otrzymują: grupa śpiewacza Z DĘBICY, KOWALNIA ze Stróż, NAWOJOWIACY z Nawojowej, PORĘBIAŃSKI RÓD z Poręby Wielkiej, ZAWOJANKI z Zawoi, KOBYLANIE z Kobylanki, LACHY (męska) z Nowego Sącza, PIYROGI ŁOMNICOŃSKIE z Łomnicy-Zdroju, SŁOMCANKI z Mszany Dolnej, WÓJTOWIACY z Wójtowej. IV KONKURS ŚPIEWU SOLOWEGO Nagrody głównej w postaci Złotego Słowika nie przyznano. 2 równorzędne I miejsca i nagrody pieniężne w kwocie po 150 zł otrzymują: - Józef Koral ze Stadeł - Katarzyna Sikorska z Piwnicznej-Zdroju 2 równorzędne II miejsca i nagrody pieniężne w kwocie po 120 zł otrzymują: - Anna Kaciczak z Poręby Wielkiej - Magdalena Bulanda z Lipnicy Wielkiej 5 równorzędnych III miejsc i nagrody pieniężne w kwocie po100 zł otrzymują: - Irena Stopa z Jordanowa -Marzena Liszka ze Stronia - Dorota Tokarz z Nowego Sącza -Stanisław Tokarczyk z Nawojowej - Jacek Smaga ze Stróży 2 wyróżnienia w postaci dyplomów otrzymują: - Maria Franczak ze Starej Wsi - Anna Gomulec z Frycowej Dyplomy uczestnictwa otrzymują: Katarzyna Zastępa z Gorlic, Barbara Stożek z Mszany Dolnej, Sabina Zieleń z Lipnicy Wielkiej, Anna Kowalska-Wicherek z Makowa Podhalańskiego, Maria Osierda z Tęgoborza, Maria Bania z Wójtowej, Maria Filipiak z Mszany Dolnej.

4 Kategoria młodzieżowa: I miejsce i nagrodę rzeczową otrzymuje: - Emilia Talar z Łącka - Karolina Jarzębak z Kokuszki - Anna Kałużny z Łącka 3 równorzędne III miejsca i nagrody rzeczowe otrzymują: - Marta Bednarz z Koniny - Karolina Chmielowska z Lipnicy Wielkiej - Grzegorz Poręba z Męciny I miejsce i nagrodę rzeczową otrzymuje: - Piotr Mosurek z Nowego Sącza - Jakub Śledź z Podegrodzia - Paulina Bołoz z Łomnicy-Zdroju 3 równorzędne III miejsca i nagrody rzeczowe otrzymują: - Patrycja Bołoz z Łomnicy-Zdroju - Magdalena Opiela z Przyszowej - Jakub Janus z Mystkowa wyróżnienie w postaci dyplomu otrzymuje: - Alicja Cedzidło z Kamienicy Dyplomy uczestnictwa otrzymują: Sabina Chrustek, Urszula Łabuz i Małgorzata Cieżak z Mszany Dolnej. V KONKURS MISTRZ I UCZEŃ 2 równorzędne I miejsca i nagrody pieniężne w kwocie po 250 zł otrzymują: - Sławomir Bryniak z Łososiny Dolnej i uczniowie: Kacper Michalik, Wojciech Kiełbasa, Albert Nowak, Dominik Mól, Wojciech Bryniak - Marek Wastag z Brzeznej i uczniowie: Patrycja Zielińska, Konrad Migacz, Michał Kostrzewa, Hubert Lorek II miejsce i nagrodę pieniężną w kwocie 200 zł otrzymuje: - Tadeusz Wielgus z Nowego Sącza i uczeń Jakub Wojakowski 3 równorzędne III miejsca i nagrody pieniężne w kwocie po 150 zł otrzymują: - Jadwiga Kuczaj z Pisarzowej i uczennica Angelika Hec - Maciej Matusik z Chełmca i uczniowie: Bartłomiej Zaczyk i Jakub Śledź - Jakub Rusiecki z Rabki-Zdroju i uczeń Paweł Smaciarz. Wszyscy uczniowie otrzymują nagrody rzeczowe. 2 wyróżnienia w postaci dyplomów otrzymują: -Maria Franczak ze Starej Wsi i uczniowie: Hubert Macko i Dominik Zoń - Barbara Stożek z Mszany Dolnej i uczennica Anna Łysek Dyplom uczestnictwa otrzymuje Andrzej Filas z Nowego Sącza i uczniowie: Mateusz Pilch, Mateusz Hatlas, Damian Siedlarz. VI KONKURS DRUŻBÓW WESELNYCH Nagrody głównej w postaci Złotej Siekierki nie przyznano. 2 równorzędne I miejsca i nagrody pieniężne w kwocie po 300 zł otrzymują:

5 - Dawid Ciągło z Podegrodzia - Piotr Pławecki ze Starej Wsi 2 równorzędne II miejsca i nagrody pieniężne w kwocie po 250 zł otrzymują: - Łukasz Wąsowicz z Chomranic - Tadeusz Woźniak z Witowic Dolnych III miejsce i nagrodę pieniężną w kwocie 200 zł otrzymuje: - Piotr Broński z Bobowej wyróżnienie w postaci dyplomu otrzymuje: - Aleksander Czapka z Wójtowej Na Ogólnopolski Konkurs Gawędziarzy, Instrumentalistów, Śpiewaków, Drużbów i Starostów Weselnych Sabałowe Bajania, który odbędzie się w Bukowinie Tatrzańskiej w sierpniu br. Komisja zakwalifikowała: - grupy śpiewacze: GORCE z Kamienicy, DOLINA POPRADU (żeńska) z Piwnicznej-Zdroju, PODEGRODZCY CHŁOPCY z Podegrodzia i ZBYRCOK (męska) z Juszczyna - instrumentalistów: dorosłych: Dorotę Jędrzejek z Limanowej, Bronisława Kaczora z Poręby Wielkiej, Edwarda Grucelę z Piwnicznej-Zdroju, Tadeusza Wielgusa z Nowego Sącza, Eugeniusza Koperę z Brzysk młodzieżowych: Natalię Bandyk z Łącka - śpiewaków solistów: dorosłych: Józefa Korala ze Stadeł, Katarzynę Sikorską z Piwnicznej-Zdroju młodzieżowych: Emilię Talar z Łącka - drużbów weselnych: Dawida Ciągło z Podegrodzia, Piotra Pławeckiego ze Starej Wsi

WIELKA LOTERIA W KSIĘGARNI ASTEXrozstrzygnięcie

WIELKA LOTERIA W KSIĘGARNI ASTEXrozstrzygnięcie WIELKA LOTERIA W KSIĘGARNI ASTEXrozstrzygnięcie konkursu! Zwycięzcy nagród głównych: 1. LAPTOP- Grażyna Hajduga, Sienna 2. BLU-RAY- Marek Galik, Powroźnik 3. DVD- Wojtan Małgorzata, Wola Marcinkowska 4.

Bardziej szczegółowo

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 4 W WOLSZTYNIE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 WOLSZTYN, UL.ŻEGOCKIEGO 26

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 4 W WOLSZTYNIE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 WOLSZTYN, UL.ŻEGOCKIEGO 26 NR 1 W WOLSZTYNIE ŻŁOBEK GMINNY WOLSZTYN, UL. KOMOROWSKA 1 1. Magdalena Piotrowska Przewodniczący 2. Dorota Szymaniak Zastępca Przewodniczącego 3. Jakub Brzoza 4. Jędrzej Wojtaszek 5. Martyna Mania 6.

Bardziej szczegółowo

Konkurs tematyczny Taki to mroczny czas 70 Rocznica Powstania Warszawskiego

Konkurs tematyczny Taki to mroczny czas 70 Rocznica Powstania Warszawskiego Konkurs tematyczny Taki to mroczny czas 70 Rocznica Powstania Warszawskiego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2013/2014 Patronat Honorowy: Rektor Uniwersytetu Pedagogicznego

Bardziej szczegółowo

Składy Obwodowych Komisji do Spraw Referendum.

Składy Obwodowych Komisji do Spraw Referendum. Załącznik nr 1 do Zarządzenia Nr 388/2015 Prezydenta Miasta Leszna Składy Obwodowych Komisji do Spraw Referendum. Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 1 Leszno Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Jana

Bardziej szczegółowo

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych Składy Obwodowych Komisji Wyborczych Załącznik do Zarządzenia Burmistrza Miasta Nr 48/139/15 z dnia 20 kwietnia 2015 r. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Powstańców Śląskich ul.

Bardziej szczegółowo

Polkowice, 9 czerwca 2010 r.

Polkowice, 9 czerwca 2010 r. Polkowice, 9 czerwca 2010 r. Najpiękniejszą rzeczą, jakiej moŝemy doświadczyć jest oczarowanie tajemnicą. Jest to uczucie, które stoi u kolebki prawdziwej sztuki i prawdziwej nauki. Albert Einstein w

Bardziej szczegółowo

WYKAZ obwodowych komisji wyborczych w Gminie Sulechów do przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

WYKAZ obwodowych komisji wyborczych w Gminie Sulechów do przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej WYKAZ obwodowych komisji wyborczych w Gminie Sulechów do przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 1 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Piaskowa 53,

Bardziej szczegółowo

NR STARTOW Y Imię: Nazwisko: WIEK Kraj: 1 Grzegorz Przebinda 56 Polska 2 Mateusz Ablewicz 20 Polska 3 Dawid Adalik 22 Polska 4 Radosław Anczakowski

NR STARTOW Y Imię: Nazwisko: WIEK Kraj: 1 Grzegorz Przebinda 56 Polska 2 Mateusz Ablewicz 20 Polska 3 Dawid Adalik 22 Polska 4 Radosław Anczakowski NR STARTOW Y Imię: Nazwisko: WIEK Kraj: 1 Grzegorz Przebinda 56 Polska 2 Mateusz Ablewicz 20 Polska 3 Dawid Adalik 22 Polska 4 Radosław Anczakowski 26 Polska 5 Mateusz Aszlar 22 Polska 6 Damian Bajgier

Bardziej szczegółowo

Lista osób zdających egzamin maturalny z języka angielskiego poziom podstawowy

Lista osób zdających egzamin maturalny z języka angielskiego poziom podstawowy Lista osób zdających egzamin maturalny z języka angielskiego poziom podstawowy 2015 05 06 sala 109 1. Kozłowska Anna E 2. Kroczak Justyna E 3. Majsak Tomasz, Michał E 4. Mendrykowski Tomasz, Jan E 5. Murdza

Bardziej szczegółowo

NAGRODY ױ I WYRÓŻNIENIA W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM WSZYSTKIE KOLORY MAROKA

NAGRODY ױ I WYRÓŻNIENIA W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM WSZYSTKIE KOLORY MAROKA 眊 PLASTYCZNYM WSZYSTKIE KOLORY MAROKA PRACE NADESŁANE Z MAŁOPOLSKI I miejsce : Alicja Chajdecka kl. Va SP nr 91 Kraków II miejsce : Natalia Sułkowska kl. III Koło plastyczne, Łukowice 339 II miejsce: Irena

Bardziej szczegółowo

Protokół z posiedzenia Jury konkursu PTA i WiŻ pt. Odkryj swój Wszechświat

Protokół z posiedzenia Jury konkursu PTA i WiŻ pt. Odkryj swój Wszechświat Warszawa, dnia 26.06.2009 Protokół z posiedzenia Jury konkursu PTA i WiŻ pt. Odkryj swój Wszechświat Dnia 08.06.2009 w Centrum Astronomicznym PAN im. Mikołaja Kopernika w Warszawie odbyło się posiedzenie

Bardziej szczegółowo

I BIEG WADOWICKI WYNIKI ZAWODÓW. Open 193 LITEWKA ARKADIUSZ POL CZARNOCHOWICE 86 M20/5 00:36:38 00:36:38

I BIEG WADOWICKI WYNIKI ZAWODÓW. Open 193 LITEWKA ARKADIUSZ POL CZARNOCHOWICE 86 M20/5 00:36:38 00:36:38 I BIEG WADOWICKI WYNIKI ZAWODÓW Open Organizator: Fundacja Święty Uśmiechnięty, Urząd Miejski w Wadowicach, KB Endorfiny Wadowice Termin: 16.05.2015 Miejsce: Wadowice Dystans: 10 km Miejsce Nr Nazwisko

Bardziej szczegółowo

Mini Maraton. 23.05.2015r. Jarosław. Wyniki- kategorie wiekowe K14. Miejsce Nr Imię i nazwisko Rok ur. Płeć Miejscowość Klub Wynik.

Mini Maraton. 23.05.2015r. Jarosław. Wyniki- kategorie wiekowe K14. Miejsce Nr Imię i nazwisko Rok ur. Płeć Miejscowość Klub Wynik. Mini Maraton K K14 1. 171 Izabela Hanasiewicz 1999 K Jarosław 0:19:54.3 2. 201 Weronika Perczyńska 1999 K Jarosław 0:20:28.7 3. 267 Sabina Bartłomowicz 1999 K Jarosław 0:20:36.9 4. 186 Monika Rząsa 2000

Bardziej szczegółowo

Składy osobowe obwodowych komisji wyborczych w Katowicach

Składy osobowe obwodowych komisji wyborczych w Katowicach Składy osobowe obwodowych komisji wyborczych w Katowicach OKW: 1. Przedszkole Nr 57, ul. Piastów 13 GĄSKA ANNA, KATOWICE, CZŁONEK JADWISZCZOK MIROSŁAWA, KATOWICE, CZŁONEK KURPANIK SZYMON, KATOWICE, PRZEWODNICZĄCY

Bardziej szczegółowo

V BIEG KU ROGATEMU RANCZU WYNIKI ZAWODÓW OPEN

V BIEG KU ROGATEMU RANCZU WYNIKI ZAWODÓW OPEN V BIEG KU ROGATEMU RANCZU WYNIKI ZAWODÓW OPEN Organizator: KKS Jura Moto Sport, Jurajska Izba Gospodarcza Termin: 24.02.2013 Miejsce: Skała Kmity k. Krakowa Dystans: 8,15 Km Miejsce Nr Nazwisko i imię

Bardziej szczegółowo

Lista zawodników do III Mistrzostw Olsztyna klas II

Lista zawodników do III Mistrzostw Olsztyna klas II Lista zawodników do III Mistrzostw Olsztyna klas II Nazwisko, imię Płeć Szkoła 1 FALISZEWSKI, Karol M Absolwent 2 JALALI, Rakshan M Absolwent 3 JALALI, Rithwik M Absolwent 4 JAŹWIŃSKI, Jakub M Absolwent

Bardziej szczegółowo

KOMUNIKAT KOŃCOWY Wiosennych Biegów Przełajowych o Puchar Kocich Gór Trzebnica 11.05.2004 r.

KOMUNIKAT KOŃCOWY Wiosennych Biegów Przełajowych o Puchar Kocich Gór Trzebnica 11.05.2004 r. KOMUNIKAT KOŃCOWY Wiosennych Biegów Przełajowych o Puchar Kocich Gór Trzebnica 11.05.2004 r. Wyniki zawodów: Dziewczęta rocznik 1993 1. Izabela Dudek Szkoła Podstawowa Zawonia 2. Beata Armada Szkoła Podstawowa

Bardziej szczegółowo

ORKA. 8 (223) wrzesień 2011 Gmina Czernichów ISNN 1428-6920. egzemplarz bezpłatny

ORKA. 8 (223) wrzesień 2011 Gmina Czernichów ISNN 1428-6920. egzemplarz bezpłatny Czernichów X Czułówek X Dąbrowa Szlachecka X Kamień X Kłokoczyn X Nowa Wieś Szlachecka Przeginia Duchowna X Przeginia Narodowa X Rusocice X Rybna X Wołowice X Zagacie ORKA egzemplarz bezpłatny 8 (223)

Bardziej szczegółowo

KONKURS. uczniów, których prace uzyskały co najmniej 60% punktów możliwych do uzyskania. Gratulujemy uczniom i opiekunom naukowym uzyskanego wyniku!

KONKURS. uczniów, których prace uzyskały co najmniej 60% punktów możliwych do uzyskania. Gratulujemy uczniom i opiekunom naukowym uzyskanego wyniku! SEPZ-I.5563.12.10.3.2014.AP Kraków, 23 marca 2015 r. KONKURS Repatriacja czy ekspatriacja? Wyjechać czy zostać? Masowe wypędzenia obywateli polskich z ziem wschodnich II Rzeczypospolitej w latach 1944

Bardziej szczegółowo

Lista najlepszych uczniów i studentów Gminy Kłobuck

Lista najlepszych uczniów i studentów Gminy Kłobuck Lista najlepszych uczniów i studentów Gminy Kłobuck 1. Mateusz Tałajczyk 2. Magdalena Leszczyńska 3. Dawid Łańczak 4. Katarzyna Bukała 5. Zuzanna Orłowska 6. Kacper Zielonka 7. Agata Soluch 8. Paula Pastuszka

Bardziej szczegółowo

WYNIKI ZAWODÓW / RESULTS LIST

WYNIKI ZAWODÓW / RESULTS LIST IV Pszczyński Bieg o Puchar Carbo Asecura WYNIKI ZAWODÓW / RESULTS LIST Bieg Główny 10km Organizator: Urząd Miejski w Pszczynie, MORiS w Pszczynie, Carbo Asecura SA Data: 07 czerwca 2015 r. Miejsce: Pszczyna

Bardziej szczegółowo

Frekwencja 27,12% Łączna liczba głosów ważnych oddanych na wszystkie listy okręgowe 10681. L. uprawnionych 39917. L. uprawnionych - A 39889

Frekwencja 27,12% Łączna liczba głosów ważnych oddanych na wszystkie listy okręgowe 10681. L. uprawnionych 39917. L. uprawnionych - A 39889 WSTĘPNE WYNIKI WYBORÓW DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO Frekwencja 27,12% Łączna liczba głosów ważnych oddanych na wszystkie listy okręgowe 10681 L. uprawnionych 39917 L. uprawnionych - A 39889 L. uprawnionych

Bardziej szczegółowo

Jesteśmy tacy sami. Uroczystość prowadziły: p.urszula Wyganowska i p.anna Cieleń.

Jesteśmy tacy sami. Uroczystość prowadziły: p.urszula Wyganowska i p.anna Cieleń. Jesteśmy tacy sami W dniu 9 czerwca w naszej Szkole odbyło się uroczyste podsumowanie I Konkursu Literacko-Plastyczno-Fotograficznego Jesteśmy tacy sami na Mazowszu. Celem konkursu był świat postrzegany

Bardziej szczegółowo

62. Mistrzostwa Politechniki Krakowskiej Politechniki Krakowskiej w narciarstwie - 12.03.2015 - slalom

62. Mistrzostwa Politechniki Krakowskiej Politechniki Krakowskiej w narciarstwie - 12.03.2015 - slalom 62. Mistrzostwa Politechniki Krakowskiej Politechniki Krakowskiej w narciarstwie - 12.03.2015 - slalom # Bib Lastname Firstname Class Run 1 Total 1 4 Podgórna Zuzanna Grupa 55 + Kobiety - Pracowniczki

Bardziej szczegółowo

V MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN DZIECI I MŁODZIEŻY "ONE WORLD ONE KYOKUSHIN" - LIMANOWA 23 MAJ 2015 WYNIKI KOŃCOWE: KATA DZIEWCZĄT 6-7 LAT

V MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN DZIECI I MŁODZIEŻY ONE WORLD ONE KYOKUSHIN - LIMANOWA 23 MAJ 2015 WYNIKI KOŃCOWE: KATA DZIEWCZĄT 6-7 LAT V MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN DZIECI I MŁODZIEŻY "ONE WORLD ONE KYOKUSHIN" - LIMANOWA 23 MAJ 2015 1.ZELEK JAGODA - Limanowa 2.KORONA NATALIA - Krosno 3. KORONA KARINA - Krosno 1. CZUBAT JAKUB

Bardziej szczegółowo

Stan na dzień 7 lipca 2014r.

Stan na dzień 7 lipca 2014r. Lista uczestników I Biegu Grodziskiego 12 lipca 2014 r. Bieg główny na dystansie 4,5 km Stan na dzień 7 lipca 2014r. Lp Nazwisko Imię Miejscowość 1. Bartnik Dominik Opaleniska 2. Żądło Jacek Mielec 3.

Bardziej szczegółowo

PRAKTYKI APLIKANTÓW RADCOWSKICH W LIPCU 2015

PRAKTYKI APLIKANTÓW RADCOWSKICH W LIPCU 2015 PRAKTYKI APLIKANTÓW RADCOWSKICH W LIPCU 2015 Lp. nazwisko imię opiekun miejsce 1 Kancelaria Radców Prawnych Małgorzata Szadkowska- ACHTELIK ADRIAN Szablewska, Monika Urbańczyk-Mrowiec Spółka Monika Urbańczyk-Mrowiec

Bardziej szczegółowo

Bardzo dobre wyniki sportowe. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kamiennej Górze

Bardzo dobre wyniki sportowe. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kamiennej Górze Bardzo dobre wyniki sportowe Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kamiennej Górze Piłka Siatkowa 2 dziewcząt - III Miejsce w zawodach strefowych 1. Magdalena Gredes 2. Klaudia Fyda 3. Justyna Wolak 4. Dominika Niemiec

Bardziej szczegółowo

Uniwersytet Warszawski. Wydział Polonistyki/Instytut Filologii Klasycznej. Lista osób zakwalifikowanych na stacjonarne studia I stopnia

Uniwersytet Warszawski. Wydział Polonistyki/Instytut Filologii Klasycznej. Lista osób zakwalifikowanych na stacjonarne studia I stopnia Uniwersytet Warszawski 1. Marek Pajewski 86,67 tak 2. Hubert Wysoczański 86,6 tak 3. Michał Stepa 86 tak 4. Natalia Pielka 84,4 tak 5. Dagna Gałas 79,3 tak 6. Magdalena Korzekwa 79 tak 7. Alicja Juźków

Bardziej szczegółowo

1 Abramczyk Ewelina Szkoła Podstawowa Baranowo 35 Ostrołęka. Zespół Szkół w Somiance Publiczna Szkoła Podstawowa w Somiance

1 Abramczyk Ewelina Szkoła Podstawowa Baranowo 35 Ostrołęka. Zespół Szkół w Somiance Publiczna Szkoła Podstawowa w Somiance Lista uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego zakwalifikowanych do II etapu (rejonowego) Konkursu Przyrodniczego w roku szkolnym 2009/2010 Lp. Nazwisko 1 Abramczyk Ewelina Szkoła Podstawowa

Bardziej szczegółowo