SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI BURMISTRZA GOSTYNIA

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI BURMISTRZA GOSTYNIA"

Transkrypt

1 SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI BURMISTRZA GOSTYNIA SPRAWOZDANIE BURMISTRZA SESJA RADY MIEJSKIEJ

2 Ul. Kościelna i ul. Przy Farze gotowe Zakończyła się modernizacja ul. Kościelnej i ul. Przy Farze. W ramach inwestycji przebudowana została nawierzchnia jezdni i chodników, kanalizacja deszczowa, a ZWiK wybudował sieć wodociągową. Gminną inwestycję wykorzystała także spółka gazowa, która przebudowała w tym miejscu gazociąg. Na wyremontowanych ulicach zamontowano nowe oświetlenie na stylizowanych słupach, a także oświetlenie doziemne. Prace kosztowały ,94 zł.

3 Ul. Górna gotowa Zakończyła się budowa fragmentu ul. Górnej w Gostyniu - na odcinku od skrzyżowania z ul. Podgórną do skrzyżowania z ul. Wielkopolską. Nowa droga ma blisko 600 metrów długości, wybudowana została z kostki brukowej. Po obu stronach jezdni powstał chodnik i ścieżka rowerowa. Podczas prac wybudowano kanalizację deszczową i przebudowano istniejącą kanalizację sanitarną. Na zlecenie samorządu prace wykonywało Przedsiębiorstwo Drogowe "DROGBUD. Inwestycja kosztowała niewiele ponad 1,5 mln zł.

4 Budowa drogi w strefie gospodarczej Rozpoczęły się prace związane z budową drogi, sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej i deszczowej w strefie gospodarczej w Czachorowie. Prace wykonuje firma P.H.U CHOD DRÓG Przemysław Andrzejewski z Krobi. Prace w strefie gospodarczej w Czachorowie kosztować będą ,75 zł.

5 Przebudowa chodnika przy ul. Poznańskiej Trwa budowa ciągu pieszo-rowerowego na ul. Poznańskiej. Prace wykonuje Firma Brukarska WIT BUD z Gostynia. W ramach zadania wybudowany zostanie ciąg pieszo rowerowy o długości ponad 1 km z kostki betonowej od skrzyżowania z ul. Starogostyńską do skrzyżowania z al. Kasyna Gostyńskiego. Prace będą kosztować ,59 zł.

6 Oświetlenie ścieżki rowerowej Gostyń-Gola Trwa budowa oświetlenia na ścieżce rowerowej łączącej Gostyń z Golą. Przetarg na wykonanie zadania wygrała firma SEM z Łęczycy. W ramach inwestycji zostanie ułożony kabel elektryczny i postawione zostaną lampy. Na ścieżce rowerowej łączącej Gostyń i Golę staną 74 lampy z oprawami parkowymi. Prace na ścieżce Gostyń-Gola kosztować będą zł.

7 Remont świetlicy wiejskiej w Siemowie Trwa rozbudowa i remont świetlicy wiejskiej w Siemowie. Przetarg na wykonanie zadania wygrała firma JANTER Jana Czerwińskiego z Gostynia. W ramach inwestycji zostaną rozbudowane sanitariaty a cała świetlica zostanie wyremontowana. Prace na świetlicy kosztować będą ,78 zł.

8 Przebudowa chodnika w Tworzymirkach Rozpoczęła się przebudowa chodnika w Tworzymirkach pierwszy etap obejmuje odcinek 370 mb. Prace na zlecenie samorządu wykonuje Przedsiębiorstwo MADA z Krajewic za kwotę ,21 zł.

9 Remont chodnika ul. Wąskiej w Kunowie Zakończył się remont części chodnika na ul. Wąskiej w Kunowie. W ramach prac wymieniono stare, zniszczone płytki chodnikowe na kostkę brukową na odcinku 110 mb. Prace wykonywało Przedsiębiorstwo MADA z Krajewic za kwotę ,65 zł. Był to kolejny etap prac na tej ulicy.

10 Parking na ul. Hutnika Przedsiębiorstwo MADA z Krajewic zakończyło prace na ul. Hutnika. Przebudowany został parking, a inwestycja kosztowała ,78 zł. W ramach realizacji zadania powstało 18 miejsc postojowych, a parking wykonano z płyt ażurowych.

11 Wybudują ul. Słowackiego i ul. Fredry Firma Brukpol ze Strzelec Wielkich wybuduje część ul. Słowackiego i ul. Fredry. Prace kosztować będą ,62 zł. Nowe ulice o łącznej długości ponad 200 metrów wykonane będą z kostki brukowej. W trakcie inwestycji w nowej części osiedla Pożegowo wybudowana zostanie kanalizacja deszczowa, a także chodnik i oświetlenie uliczne. Prace zakończą się w ciągu dwóch miesięcy od podpisania umowy z wykonawcą.

12 Prace przy ul. Agrestowej W najbliższych dniach ruszy budowa ciągu pieszo-jezdnego na ul. Agrestowej na zapleczu sklepu DIMAR. Zakres robót obejmuje odcinek 45 mb. Prace na zlecenie samorządu wykona firma AS BRUK z Gostynia, która złożyła najkorzystniejszą ofertę na kwotę ,16 zł.

13 Budowa ul. Brzoskwiniowej Rozpoczęły się prace związane z budową ul. Brzoskwiniowej. Prace wykonuje firma PUB BRUKPOL S.C. ze Strzelec Wielkich. W ramach zadania wybudowana zostanie droga o nawierzchni z kostki betonowej wraz z kanalizacją deszczową na długości ponad 140 mb. Firma Brukpol wykona prace za ,35 zł.

14 Leśny Zakątek Tuż przy ścieżce rowerowej biegnącej wzdłuż ul. Leśnej powstał Leśny Zakątek, miejsce gdzie rowerzyści i piesi mogą odpocząć w leśnej scenerii. Zakątek znajduje się obok nieczynnego przejazdu kolejowego przy ścianie lasu. Ustawiono tam ławy i ławki z drewna pochodzącego z trzebieży lasu przy ul. Starogostyńskiej. Zejście ułożono z podkładów klejowych pochodzących z rozbiórki torów kolejowych przeprowadzonej podczas budowy ul. Leśnej. Wykonano także ogrodzenie z drewna akacjowego pochodzącego również z trzebieży lasu. Na miejscu ustawiono również kosze na śmieci.

15 Poprawa bezpieczeństwa na ul. Poznańskiej Na ul. Europejskiej oraz al. Kasyna Gostyńskiego zostaną ustawione aktywne znaki STOP wraz z czujnikiem ruchu. Znaki wpłyną na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego na skrzyżowaniu z ul. Poznańską. Montaż zostanie wykonany przez Przedsiębiorstwo RAWBUD z Rawicza do 10 listopada 2014 roku.

16 Oznakowanie ulic W listopadzie 2014 roku samorząd wykona drugi etap wymiany tablic z nazwami ulic na terenie Gostynia. Usługa będzie obejmowała wymianę 68 tablic w 33 punktach. Zadanie będzie realizowane przez firmę Utal za kwotę ,29 zł. Wymiana tabliczek rozpoczęła się w roku Nadszarpnięte zębem czasu tablice zastąpiono nowymi w 68 punktach miasta.

17 Pieniądze z UE Gmina Gostyń pozyskała zł dotacji europejskiej na opracowanie Planu gospodarki niskoemisyjnej dla gminy Gostyń. Dofinansowanie to 85% całych kosztów przygotowania dokumentu, który docelowo ma pomóc gostyńskiemu samorządowi w sięgnięciu po kolejne środki europejskie z perspektywy finansowej na lata na termomodernizację obiektów publicznych.

18 Rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 1 Dobiegają końca prace nad dokumentacją techniczną rozbudowy Szkoły Podstawowej nr 1. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1 złożyła w ramach Budżetu Bardziej Obywatelskiego wniosek o przygotowanie dokumentacji. Obiekt rozbudowany będzie w kierunku południowym. Będzie to budynek o powierzchni ok. 900 m² z dwoma kondygnacjami, częściowo podpiwniczony. Według przygotowywanej dokumentacji szkoła zyska 6 klas lekcyjnych, pokój nauczycielski, sanitariaty i szatnie. Budynek wyposażony będzie również w udogodnienia dla niepełnosprawnych, czyli windy i podjazdy.

19 Dzień Edukacji Narodowej Siedmioro nauczycieli z placówek oświatowych gminy Gostyń otrzymało nagrody Burmistrza za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze. Nagrody otrzymało również troje dyrektorów gminnych szkół i przedszkoli. Okazją do wręczenia nagród był Dzień Edukacji Narodowej. Okolicznościowe spotkanie odbyło się 13 października 2014 r. Nagrody odebrali: Donata Dolatowska (Szkoła Podstawowa nr 2), Jerzy Gaszek (Gimnazjum nr 1), Józef Gerowski (dyrektor Gimnazjum nr 2), Magdalena Idaszek (Gimnazjum nr 1), Artur Kasprzak (dyrektor Szkoły Podstawowej w Kunowie), Beata Kopaszewska (Szkoła Podstawowej nr 5), Liliana Kubiak (Szkoła Podstawowa w Kunowie), Grażyna Malińska (dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1), Małgorzata Paszkowiak (Gimnazjum nr 1), Renata Zygmunt (Gimnazjum nr 2).

20 Sala dla przedszkolaków Po przekazaniu Szkole Podstawowej w Siemowie przez lokatora pokoju mieszkalnego (byłej biblioteki szkolnej), podjęto decyzję o zagospodarowaniu pomieszczeń na salę dla dzieci 5-6 letnich. Przygotowanie nowej sali przedszkolnej kosztowało zł, prace wykonała Firma Remontowo-Budowlana Franciszka Jankowskiego.

21 Osuszanie budynku SP Kunowo Wykonano osuszenie murów budynku pochodzącego z 1879 r., w którym mieści się Szkoła Podstawowa w Kunowie. Prace budowlane zostały wykonane przez firmą JAR-BUD Jarosław Błaszczyk za kwotę zł, a drenaż opaskowy przez firmę Melioracja i Roboty Ziemne Ryszard Brzuszkiewicz za kwotę 8610 zł.

22 Gostyński Budżet Obywatelski Trwa głosowanie w ramach Gostyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy mogą oddawać swoje głosy do piątku 31 października. Głosować może każdy mieszkaniec gminy, który 1 października posiadał czynne prawo wyborcze. Do rozdysponowania jest milion złotych, a projektów, na które można głosować, aż 56. Ankiety można wrzucić do urn w 10 miejscach na terenie gminy Gostyń, a także wysłać drogą elektroniczną na adres

Roczne sprawozdanie z działalności gminy

Roczne sprawozdanie z działalności gminy Roczne sprawozdanie z działalności gminy Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard, to już czwarty rok od wyborów samorządowych, w których powierzyliście Państwo naszą gminę w ręce nowej Rady Miejskiej oraz mojej

Bardziej szczegółowo

S P R A W O Z D A N I E Z WYKONANIA BUDŻETU GMINY GOSTYŃ ZA 2005 ROK

S P R A W O Z D A N I E Z WYKONANIA BUDŻETU GMINY GOSTYŃ ZA 2005 ROK S P R A W O Z D A N I E Z WYKONANIA BUDŻETU GMINY GOSTYŃ ZA 2005 ROK Zarządzenie nr 718/06 Burmistrza Gostynia z dnia 20 marca 2006 r. w sprawie: przedstawienia sprawozdania z wykonania budżetu gminy Gostyń

Bardziej szczegółowo

BIULETYN INFORMACYJNY GMINY GDÓW

BIULETYN INFORMACYJNY GMINY GDÓW 2014 BIULETYN INFORMACYJNY GMINY GDÓW PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W GDOWIE KOMPLEKS SPORTOWY ORLIK W NIEGOWICI PARK PRZYGODY I ROZRYWKI NA GDOWSKIM ZARABIU SALA GIMNASTYCZNA W PIERZCHOWIE. BLOK KOMUNALNY DLA

Bardziej szczegółowo

Z poważaniem. Burmistrz Jasienia Helena Sagasz

Z poważaniem. Burmistrz Jasienia Helena Sagasz W związku z zakończeniem pracy na stanowisku burmistrza Jasienia przedkładam Państwu informację na temat podejmowanych działań i zrealizowanych inwestycji, które mam nadzieję wpłynęły na poprawę sytuacji

Bardziej szczegółowo

Miasto pozyskało blisko 1,8 mln zł na dodatkowe zajęcia w szkołach

Miasto pozyskało blisko 1,8 mln zł na dodatkowe zajęcia w szkołach Bajkowe animacje ISSN 1426-770X Nakład 6000 egz. MIESIĘCZNIK NR 6/230 LIPIEC/SIERPIEŃ 2011 Miasto pozyskało blisko 1,8 mln zł na dodatkowe zajęcia w szkołach Tego lata miasto zadbało, żeby na ul. Warszawskiej

Bardziej szczegółowo

Inwestycje i remonty drogowe 2006-2010

Inwestycje i remonty drogowe 2006-2010 Inwestycje i remonty drogowe 2006-2010 PRZEBUDOWA UL. LINDEGO OD UL. MARYMONCKIEJ DO UL. SZUBIŃSKIEJ Termin rozpoczęcia 2007-06-12 Termin zakończenia 2007-08-10 Przebudowa drogi wymieniono warstwy konstrukcyjne

Bardziej szczegółowo

Rolnicy Gminy Sławno rozpoczęli żniwa

Rolnicy Gminy Sławno rozpoczęli żniwa Urząd Gminy w Sławnie Nakład 2000 egz. Egzemplarz bezpłatny Nr (9) lipiec 2014 Nowoczesne oświetlenie LED w gminie Gmina Sławno jest jednym z niewielu samorządów w regionie, który wymienia tradycyjne lampy

Bardziej szczegółowo

Gmina w przebudowie. Strażnice w remoncie. wokół. miasto słońca. Przybędą nowe drogi w Gminie. Powstaje fabryka w Feliksowie

Gmina w przebudowie. Strażnice w remoncie. wokół. miasto słońca. Przybędą nowe drogi w Gminie. Powstaje fabryka w Feliksowie wokół miasto słońca pismo samorządowe gminy poddębice ISSN 1730-2269 egzemplarz bezpłatny rok XII nr 3 (40) listopad 2014 Gmina w przebudowie Przybędą nowe drogi w Gminie Kolejne kilometry dróg pojawią

Bardziej szczegółowo

Miastko, Wybory 2014. Samorządowca. To były bardzo pracowite cztery lata...

Miastko, Wybory 2014. Samorządowca. To były bardzo pracowite cztery lata... Głos, Wybory 2014 Samorządowca To były bardzo pracowite cztery lata... Rozmowa z burmistrzem Miastka Romanem Ramionem - Panie burmistrzu, kończy się kolejna kadencja sprawowania przez pana władzy. Czas

Bardziej szczegółowo

czerwiec - lipiec Jawor - STR. 2-10 Priorytety jaworzan priorytetem gminy Samorząd dla mieszkańców

czerwiec - lipiec Jawor - STR. 2-10 Priorytety jaworzan priorytetem gminy Samorząd dla mieszkańców Jawor - STR. 2-10 Priorytety jaworzan priorytetem gminy Samorząd dla mieszkańców Zbliża się okres rozpoczęcia nowego okresu programowa środków unijnych, który obejmuje lata 2014-2020. Nowe środki, które

Bardziej szczegółowo

Wyniki weryfikacji merytorycznej propozycji zadań złożonych w ramach Budżetu obywatelskiego miasta Krakowa 2014

Wyniki weryfikacji merytorycznej propozycji zadań złożonych w ramach Budżetu obywatelskiego miasta Krakowa 2014 l.p nazwa projektu skrócony opis projektu DZIELNICA I STARE MIASTO 1. W Starym Mieście, nowe książki w bibliotece Powiększenie księgozbioru Filii nr 4 i 8 Śródmiejskiej Biblioteki Publicznej w Krakowie

Bardziej szczegółowo

1 lipca wystartowało. Wielkich inwestycji ciąg dalszy

1 lipca wystartowało. Wielkich inwestycji ciąg dalszy ISSN 1426-770X Nakład 6000 egz. MIESIĘCZNIK NR 6/205 CZERWIEC 2009 W numerze: Wójt Kiwit w ogniu pytań mieszkańców gminy nadzwyczajna sesja rad: powiatu, miasta i gminy Ciechanów Laurka dla MOSiR Archeolodzy

Bardziej szczegółowo

Uchwała Nr XVII/166/13 Rada Miejska w Kowalewie Pomorskim z dnia 25 marca 2013 roku

Uchwała Nr XVII/166/13 Rada Miejska w Kowalewie Pomorskim z dnia 25 marca 2013 roku Uchwała Nr XVII/166/13 Rada Miejska w Kowalewie Pomorskim z dnia 25 marca 2013 roku w sprawie zatwierdzenia sprawozdania z planu zamierzeń Gminy Kowalewo Pomorskie na kadencję 2010-2014 Na podstawie 2

Bardziej szczegółowo

PŁOŃSK LAT PŁOŃSKA W UNII 10EUROPEJSKIEJ

PŁOŃSK LAT PŁOŃSKA W UNII 10EUROPEJSKIEJ PŁOŃSK LAT PŁOŃSKA W UNII 10EUROPEJSKIEJ Maria Kamińska, Przedszkole nr 2 Maja Drwęcka, Szkoła Podstawowa nr 3 1 miejsce wśród przedszkoli w konkursie Moje miasto w Unii Europejskiej 1 miejsce wśród szkół

Bardziej szczegółowo

Zdaniem mieszkańców Komorowa zmiana siedziby placówki może skutkować jej likwidacją

Zdaniem mieszkańców Komorowa zmiana siedziby placówki może skutkować jej likwidacją PIĄTEK 26 PAŹDZIERNIKA 2012 (nr 190) WWW.WPR24.PL PRUSZKÓW, PIASTÓW, RASZYN, PODKOWA LEŚNA, MICHAŁOWICE, BRWINÓW, JAKTORÓW, JANKI, GRODZISK MAZ., BARANÓW, ŻABIA WOLA, MILANÓWEK, NADARZYN, OTRĘBUSY, NOWA

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie z realizacji zadań Urzędu Miasta w Dzierżoniowie w 2005r.

Sprawozdanie z realizacji zadań Urzędu Miasta w Dzierżoniowie w 2005r. Sprawozdanie z realizacji zadań Urzędu Miasta w Dzierżoniowie w 2005r. Sprawozdania z realizacji zadań w roku 2005 R E A L I Z A C J A Z A D A Ń U R Urząd Miasta w Dzierżoniowie w 2005r. Kadra kierownicza

Bardziej szczegółowo

informator inwestycyjny MiAstA LubAczowA 2005-2006

informator inwestycyjny MiAstA LubAczowA 2005-2006 informator inwestycyjny MiAstA LubAczowA 2005-2006 Lubaczów 2006 Przedstawiamy Państwu Informator Inwestycyjny Miasta Lubaczowa. Publikacja ta ma przybliżyć mieszkańcom zakres działań inwestycyjnych i

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA na temat realizacji Strategii Rozwoju Miasta Krosna w 2011 r.

INFORMACJA na temat realizacji Strategii Rozwoju Miasta Krosna w 2011 r. PREZYDENT MIASTA KROSNA INFORMACJA na temat realizacji Strategii Rozwoju Miasta Krosna w r. Krosno, sierpień 2012 r. Informacja zawiera sprawozdanie z realizacji Strategii Rozwoju Miasta Krosna na lata

Bardziej szczegółowo

Rodzina. wspiera MŚP. Nr 9-10. Gmina, która. wrzesień-październik 2013. W październiku ruszył gminny Program Rodzina 3+

Rodzina. wspiera MŚP. Nr 9-10. Gmina, która. wrzesień-październik 2013. W październiku ruszył gminny Program Rodzina 3+ Bezpłatne czasopismo informacyjne ISSN 1248-6939 Nr 9-10 czechowice-dziedzice bronów ligota zabrzeg wrzesień-październik 2013 Gmina, która wspiera MŚP Rodzina 3+ W październiku ruszył gminny Program Rodzina

Bardziej szczegółowo

Protokół Nr ORN.0002.6.2014 Sesji Rady Miejskiej w Olecku odbytej w dniu 27 czerwca 2014 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Olecku

Protokół Nr ORN.0002.6.2014 Sesji Rady Miejskiej w Olecku odbytej w dniu 27 czerwca 2014 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Olecku Protokół Nr ORN.0002.6.2014 Sesji Rady Miejskiej w Olecku odbytej w dniu 27 czerwca 2014 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Olecku Sesję rozpoczęto o godzinie 11.00 zakończono o godzinie 14.05

Bardziej szczegółowo

Informacja o działalności Burmistrza Gminy i Miasta Krajenka w okresie między sesjami

Informacja o działalności Burmistrza Gminy i Miasta Krajenka w okresie między sesjami Informacja o działalności Burmistrza Gminy i Miasta Krajenka w okresie między sesjami 1. W okresie od 30 czerwca do dnia 29 września Burmistrz Gminy i Miasta Krajenka wydał następujące zarządzenia: 1)

Bardziej szczegółowo

Szkoła Podstawowa nr 1 - Biblioteka Publiczna - Ośrodek Kultury - Muzeum Filumenistyczne. Ławki i kosze w parku zdrojowym

Szkoła Podstawowa nr 1 - Biblioteka Publiczna - Ośrodek Kultury - Muzeum Filumenistyczne. Ławki i kosze w parku zdrojowym Nr 2/88/14 lipiec 2014 Dziœ w Biuletynie między innymi: - Inwestycje gminne - Park Seniora - Turystyka - Inwentaryzacja azbestu - Spotkanie z Ministrem Szkoła Podstawowa nr 1 - Biblioteka Publiczna - Ośrodek

Bardziej szczegółowo

Dziœ w Biuletynie. między innymi: Nr 3/77/11 grudzień 2011

Dziœ w Biuletynie. między innymi: Nr 3/77/11 grudzień 2011 Nr 3/77/11 grudzień 2011 Dziœ w Biuletynie między innymi: - Pamiętamy o tamtych czasach - Wyszukiwarka grobów - Sprawy obywatelskie - Dni Seniora - Plener filmowy w Międzygórzu - Podatki i opłaty na rok

Bardziej szczegółowo

DODATEK DO MIESIĘCZNIKA GMINY ZABIERZÓW

DODATEK DO MIESIĘCZNIKA GMINY ZABIERZÓW DODATEK DO MIESIĘCZNIKA GMINY ZABIERZÓW Listopad 2014 nr 11 (205) Mamy rynek i ratusz w Zabierzowie! Kończy się budowa zabierzowskiego rynku. Rynek powstaje na terenie zakupionym za poprzednich wójtów

Bardziej szczegółowo

Starostwo Powiatowe w Jaworze - STR. 13-16 Dwa wnioski Powiatu Jaworskiego uzyskały dotację Termomodernizacje szkół za unijne pieniądze

Starostwo Powiatowe w Jaworze - STR. 13-16 Dwa wnioski Powiatu Jaworskiego uzyskały dotację Termomodernizacje szkół za unijne pieniądze Jawor - STR. 2-10 Podwójny sukces Burmistrz odebrał promesę na 1,3 mln zł na modernizację gospodarki wodno-ściekowej Kolejne blisko 30 mln zł zapewnione na lata 2015-2020 Sukcesem zakończyły się prace

Bardziej szczegółowo

Strzegom. Bardzo ważną inwestycją była przebudowa kanalizacji sanitarnej i deszczowej ul. Szarych Szeregów, Wesołej i Reja. Miliony na inwestycje!

Strzegom. Bardzo ważną inwestycją była przebudowa kanalizacji sanitarnej i deszczowej ul. Szarych Szeregów, Wesołej i Reja. Miliony na inwestycje! Gminne Wiadomości Strzegom Gminne Wiadomości STRZEGOM Nr 35, 25.02.2014 r. Rok IiI ISSN 2299 579X. Następne wydanie: 11.03.2014 r. STRZEGOM Była dyskusja o ul. Olszowej Bardzo ważną inwestycją była przebudowa

Bardziej szczegółowo

SPRAWOZDANIE PREZYDENTA MIASTA OŚWIĘCIM Z REALIZACJI STRATEGII ROZWOJU MIASTA OŚWIĘCIMIA NA LATA 2000 2008 WG STANU NA DZIEŃ 31 GRUDNIA 2005 R.

SPRAWOZDANIE PREZYDENTA MIASTA OŚWIĘCIM Z REALIZACJI STRATEGII ROZWOJU MIASTA OŚWIĘCIMIA NA LATA 2000 2008 WG STANU NA DZIEŃ 31 GRUDNIA 2005 R. Znak sprawy: PM/r.0210-1/06 SPRAWOZDANIE PREZYDENTA MIASTA OŚWIĘCIM Z REALIZACJI STRATEGII ROZWOJU MIASTA OŚWIĘCIMIA NA LATA 2000 2008 WG STANU NA DZIEŃ 31 GRUDNIA 2005 R. Oświęcim, lipiec 2006 r. S P

Bardziej szczegółowo

Podsumowanie VI kadencji samorządu Miasta Ogrodu Podkowa Leśna 2010-2014:

Podsumowanie VI kadencji samorządu Miasta Ogrodu Podkowa Leśna 2010-2014: BIULETYN www.podkowalesna.pl ISSN 2083-019X dwumiesięcznik nr 5/62/ listopad 2014 Cztery lata temu powierzyliście mi Państwo funkcję burmistrza miasta Podkowa Leśna. Teraz, na koniec upływającej kadencji,

Bardziej szczegółowo

BENEFICJENT: Gmina Andrychów, ul. Rynek 15, 34-120 Andrychów.

BENEFICJENT: Gmina Andrychów, ul. Rynek 15, 34-120 Andrychów. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego NAZWA PROJEKTU : Lokalna Obwodnica Andrychowa etap I. Projekt zrealizowany ze środków Europejskiego Funduszu

Bardziej szczegółowo

Resort transportu tłumaczy kolejarzy Sprawa utrudnień, jakie spotykają podróżujących pociągami na linii Warszawa Skierniewice

Resort transportu tłumaczy kolejarzy Sprawa utrudnień, jakie spotykają podróżujących pociągami na linii Warszawa Skierniewice 9 SIERPNIA 2013 (NR 226) Nakład kontrolowany: 40 000 egz. WWW.WPR24.PL ZASIĘG: POWIATY PRUSZKOWSKI, GRODZISKI, WARSZAWSKI ZACHODNI Resort transportu tłumaczy kolejarzy Sprawa utrudnień, jakie spotykają

Bardziej szczegółowo