Zapraszam do lektury!

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Zapraszam do lektury!"

Transkrypt

1

2 Sklep internetowy specjalizujący się w ręcznej produkcji zaproszeń ślubnych, papeterii weselnej oraz akcesorii ślubnych. Księgę tekstów ślubnych stworzyliśmy dla naszych klientów, by wspomóc ich w trudnych przygotowaniach do ich wielkiego dnia zaślubin. Księga zawiera wszystkie rodzaje tekstów, które trzeba lub warto wydrukować w zaproszeniach, a także innych produktach ślubnych, takich jak: zawieszki na alkohol, podziękowania czy kartki na kołacz. Zapraszam do lektury! - Anna Pinkosz

3

4 Spis Treści: 1. Teksty zapraszające - Klasyczne - Zabawne -Oryginalne - Zawiadomienia - Śląskie - W gwarze góralskiej 2. Teksty sentencji 3. Teksty sugerujące prezenty ślubne - teksty o prezentach - teksty o kwiatach 5. Teksty podziękowań - podziękowania dla gości - podziękowania dla rodziców - podziękowania dla rodziców chrzestnych - słodkie podziękowania 6. Teksty do zawieszek i naklejek na alkohole 7. Teksty na kołacz weselny... str str str str str str. 46

5 Teksty do zaproszeń ślubnych oraz zawiadomień

6

7 Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie. Anna Nowak i Jan Kowalski Teksty klasyczne wraz z Rodzicami serdecznie zapraszają Sz. P.... na Uroczystość Zaślubin, która odbędzie się 24 września 2015 roku o godzinie w Katedrze na Wawelu w Krakowie. Po uroczystości zaślubin miło nam będzie gościć Sz.P. na przyjęciu weselnym, które odbędzie się w Sali Poselskiej na Wawelu w Krakowie. Anna Nowak i Paweł Kowalski wraz z Rodzicami mają zaszczyt zaprosić Sz.P.... na Ceremonię Sakramentu Małżeństwa, którego udzielą sobie dnia 18 sierpnia 2015 roku o godzinie w kościele św. Marka w Krakowie. Po ceremonii miło nam będzie gościć Państwa na przyjęciu weselnym w Restauracji "Krokus", przy ul. Sienkiewicza 5, w Krakowie. Anna Nowak i Piotr Kowalski w imieniu Rodziców i własnym z radością zapraszają na swój ślub, który odbędzie się dnia 18 sierpnia 2015 roku o godzinie w Kościele Św. Marka w Krakowie. Po uroczystości Zaślubin zapraszamy serdecznie Sz. P.... na przyjęcie weselne, które odbędzie się w Restauracji "Krokus", przy ul. Sienkiewicza 5, w Krakowie.

8 Anna Nowak i Piotr Kowalski pragną połączyć swe losy węzłem małżeńskiej przysięgi poprzez zawarcie Sakramentu Małżeństwa w kościele św. Marka w Krakowie, dnia 18 sierpnia 2015 roku o godzinie Po uroczystości zaślubin zapraszamy serdecznie Sz. P... na przyjęcie weselne, które odbędzie się w Restauracji "Krokus" przy ul. Sienkiewicza 5, w Krakowie. Zakochani i świadomi, że ich miłość to nie wiatr, mają zaszczyt zawiadomić, że chcą razem iść przez świat. Anna Nowak i Piotr Kowalski wraz z Rodzicami serdecznie zapraszają Sz.P.... na uroczystość Zaślubin, która odbędzie się 18 sierpnia 2015 roku o godzinie w kościele św. Marka w Krakowie. Po ceremonii Zaślubin miło nam będzie gościć Państwa na przyjęciu weselnym w Restauracji "Krokus", przy ul. Sienkiewicza 5, w Krakowie. Dnia 18 sierpnia 2015 roku o godzinie w kościele św. Marka w Krakowie odbędzie się ślub Anny Nowak i Piotra Kowalskiego Rodzice i Narzeczeni wielce zaszczyceni będą, gdy Sz.P... uroczystości tej obecnością swoją wspaniałości przydadzą. Po uroczystości zapraszamy na przyjęcie, które odbędzie się w Restauracji ""Krokus", przy ul. Sienkiewicza 5, w Krakowie.

9 Wszem i wobec i każdemu z osobna wiadomym się czyni, iż pięknym uczuciem miłości połączeni, ślubować sobie będą Miłość, Wierność i Uczciwość Małżeńską Anna Nowak i Paweł Kowalski Na uroczystość Zaślubin zapraszają Rodzice i Narzeczeni Sz. P.... Owe Zaślubiny przed Bogiem, powagą Kościoła potwierdzamy 1 września 2015 roku, gdy dzwony wybiją godzinę 12:00 w kościele św. Edmunda w Poznaniu. Po uroczystości zapraszamy na przyjęcie weselne, które odbędzie się w Restauracji Bonjour w Poznaniu. W dniu 3 września 2015 roku z wybiciem godziny Anna Kowalska i Zbigniew Jamrozin rozpoczną wspólną drogę życia, ślubując sobie Miłość, Wierność i Uczciwość przed obliczem Boga w Kościele Chrystusa Króla w Chybiu. Rodzice i Narzeczeni wielce zaszczyceni będą, gdy Sz. P.... na uroczystość przybędą. Dnia 18 września 2015 roku, o godzinie w Kościele św. Trójcy w Warszawie Anna Nowak i Jan Kowalski rozpoczną wspólną drogę życia, zawierając Związek Małżeński. Po uroczystości zaślubin przyjemnie nam gościć będzie Państwa na przyjęciu weselnym w Restauracji Koniczynka w Pawłowicach przy ul. Zjednoczenia 16B. Prosimy o potwierdzenie przybycia do dn. 31 lipca 2015 r. O tym radosnym wydarzeniu donoszą Rodzice i Narzeczeni. Po uroczystości Zaślubin miło nam będzie gościć Sz. P. na przyjęciu weselnym, które odbędzie się w Domu Panny Młodej, przy ulicy Bartnickiej 15 w Krakowie.

10 By obyczajom prastarym zadość uczynić, wszem i wobec ogłaszają, że dnia 18 sierpnia 2015 roku gdy dzwony wybiją godzinę w Kościele Św. Marka w Krakowie Anna Nowak i Piotr Kowalski ślubować sobie będą Miłość, Wierność i Uczciwość Małżeńską Na uroczystość tę mają zaszczyt zaprosić Sz. P.... Rodzice i Narzeczeni. Niech słowo kocham jeszcze raz z Twych ust usłyszę, niech je w sercu wyryję i w myśli zapiszę... Adam Mickiewicz Anna Nowak i Jan Kowalski wraz z Rodzicami mają zaszczyt zaprosić na uroczystość Zaślubin, która odbędzie się dnia 23 października 2015 roku o godzinie w Kościele Św. Andrzeja Boboli w Warszawie. Po ceremonii kościelnej zapraszamy na przyjęcie weselne, które odbędzie się w Domu Kultury CDQ w Warszawie.... Ty i ja spośród tysięcy, mocno trzymamy się za ręce. Niezwykły dzień, doniosła chwila i szept nieśmiały: miły...miła... Odtąd już razem zawsze i wszędzie, tak miało być i tak będzie. Agnieszka Nowak i Cezary Kowalski wraz z Rodzicami z radością zapraszają Sz. P... na uroczystość zawarcia Związku Małżeńskiego, która odbędzie się w dniu 6 października 2015 roku o godz w Kościele Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych w Zalesiu Dolnym. Po uroczystości zapraszamy na przyjęcie weselne, które odbędzie się w Restauracji Bonjour w Zalesiu.

11 Ja, Anna Kowalska i ja, Paweł Nowak już wkrótce powiemy sobie "TAK". 1 września 2015 roku o godzinie 12:00 w podniosłej atmosferze staniemy przed ołtarzem Kościoła Św. Piotra i Pawła w Krakowie i wypowiemy tekst przysięgi małżeńskiej. Wszystkich Przyjaciół, którzy chcieliby dzielić z nami radość tej niezwykłej chwili serdecznie zapraszamy. Po uroczystości miło nam będzie gościć Sz.P... na przyjęciu weselnym w Restauracji 'Pod Orłem'. Znamy się dni 345, a teraz postanowiliśmy nasz związek do rangi małżeństwa podnieść. Anna Kowalska o Piotr Nowak wraz z Rodzicami mają zaszczyt zaprosić Sz.P.... na uroczystość zaślubin, która odbędzie się dnia 19 maja 2015 roku o godzinie w Kościele św. Maksymiliana Kolbe w Krakowie. Po ceremonii miło nam będzie gościć Państwa na przyjęciu weselnym w Restauracji "Krokus", przy ul. Sienkiewicza 5, w Krakowie. Przepełnieni wiarą, miłością i nadzieją na wieczne szczęście Anna Nowak i Paweł Kowalski wraz z Rodzicami mają zaszczyt zaprosić Sz. P.. na ślub, który odbędzie się dnia 22 sierpnia 2015 roku o godzinie w Kościele p.w. NMP w Łodzi przy ulicy Jutrzenki 7. Po uroczystości ślubnej zapraszamy serdecznie na wesele w Dworze Giemzów pod Łodzią.

12 Anna Kowalska i Piotr Nowak serdecznie zawiadamiają, iż dnia 1 września 2015 roku o godz obrączki sobie założą i Mendelssohna wysłuchają podczas Mszy świętej w Kościele św. Anny w Poznaniu. A chcąc świetności i blasku uroczystości ślubnej przysporzyć Sz. P.... serdecznie proszą Rodzice i Narzeczeni. Po uroczystości zapraszamy na przyjęcie weselne, które odbędzie się w Restauracji Bonjour w Poznaniu. Z radością zawiadamiamy, że w sobotę 1 września 2014 roku w samo południe, w Kościele św. Jadwigi przy ulicy Tomaszka 15 w Malborku, odbędzie się uroczystość naszych zaślubin, na którą serdecznie zapraszamy Sz. P.... Jako, że pierwsze godziny naszego małżeństwa pragniemy spędzić w gronie przyjaciół, będziemy zaszczyceni jeśli zechcecie się do nich zaliczyć i swoją obecnością uświetnicie przyjęcie weselne, które odbędzie się w Kamionku przy Zamości. W najpiękniejszym dniu swego życia 1 września 2012 roku, gdy wskazówki zegara wskażą godzinę 12:00, w Kościele św. Piotra i Pawła w Krakowie. rozpoczną wspólną drogę życia Anna Kowalska i Piotr Nowak Narzeczeni oraz Rodzice mają zaszczyt zaprosić na tę uroczystość Sz. P.... Po uroczystości zapraszamy na przyjęcie weselne, które odbędzie się w Restauracji Bonjour w Krakowie. Kamila i Tomek

13 Teksty zabawne i oryginalne

14 Teatr Umyślnie Straconej Wolności zaprasza na przedstawienie pod tytułem "A potem żyli długo i szczęśliwie" Adaptacja sztuki przez życie napisanej w 3 Aktach. PREMIERA 23 marca 2015 r. OBSADA w rolach głównych Panna Młoda: Celina Zychowicz Pan Młody: Cezary Trela w pozostałych rolach udział biorą: Ksiądz, Świadkowie, Rodzice, Goście i Gapie AKT I "Dla Duszy" Ślub Kościelny 23 marca 2015 rok, godzina w kościele św. Marka w Płocku. AKT II "Dla Ciała" By prastarym obyczajom Od ojców naszych przyjętym zadość się stało Joanna i Mariusz za wielki honor poczytują sobie wiadomym uczynić Mości Dobrodziejom: iż zdecydowali się rodzinę założyć. A stanie się to 19 kwietnia Anno Domini 2015 o godzinie w obliczu władzy duchownej i zgromadzonych gości w Kosciele pw. MB w Słupsku. Po uroczystości zaślubin zapraszamy Państwa na przyjęcie do restauracji Bonjour. Przyjęcie weselne w restauracji "Viktoria" przy ulicy Leonej 33 w Płocku. AKT III "Noc Poślubna" Bez udziału widowni.

15 Pełna szczerych chęci i ochoty ANNA PARDON oraz Bogu ducha winien DARIUSZ DERA ogarnięci nieodparcie wzniosłymi ideałami życia małżeńskiego oraz gwoli skrócenia niebezpiecznie przedłużającego się narzeczeństwa, postanowili zawrzeć związek małżeński dnia 28 czerwca 2015 roku o godzinie w Kościele Świętego Krzyża w Mysłowicach. Na uroczystość tę Narzeczeni wraz z Rodzicami serdecznie zapraszają Sz. P... Po ceremonii zaślubin Szanowni Goście proszeni są na przyjęcie do restauracji Bonjour przy ulicy Francuskiej w Warszawie. Kilka lat temu rzecz się ta działa, dziewczyna piękna Anna Kowalska chłopca poznała. Chłopak - przystojniak w nią zapatrzony Jan Nowak powiedział sobie: "Chcę takiej Żony!" Chodził, przytulał, kwiatki kupował, kochał namiętnie, w rękę całował. Dziewczyna dłużną nie zostawała, miłość do chłopca odwzajemniała. Jak zwyczaj każe się zaręczyli, ślub i wesele w mig ustalili. Teraz przed Bogiem ślubować będą miłość, wierność i uczciwość małżeńską!!! A ceremonia miejsce mieć będzie w kościele pw. Św. Hieronima przy w Słupsku dnia 1 stycznia 2015 roku o godzinie 12:00. By blasku dodać uroczystości, pragniemy widzieć wśród naszych gości Sz. P... A tuż po ślubie już jako Nowakowie w Restauracji Pałacyk w Słupsku podejmiemy Was Gości. Trzy czwarte z miłości, dwie piąte z rozsądku, ciut z wyrachowania, trochę dla porządku, kapkę dla tradycji, tyci dla reklamy, oświadczamy wszystkim, że się pobieramy!!! Joanna i Mariusz zawiadamiają, że dnia 19 kwietnia 2015 roku o godzinie 17:00 obrączki sobie założą i Mendelsohna wysłuchają podczas Mszy Świętej w Kościele pw. MB Królowej w Poznaniu. Po ceremonii zaślubin zapraszają Sz.P.... na przyjęcie weselne, które odbędzie się w Restauracji Zagłoba w Poznaniu.

16 Sąd Najmilszy po rozpatrzeniu sprawy Anny Wysockiej i Łukasza Roth oskarżonych o miłość wzajemną uznaje ich winnymi zarzucanego im czynu, skazując obydwoje na karę dożywotniego związku małżeńskiego. Wyrok sądu jest prawomocny i nie podlega rewizji. Ogłoszony zostanie dnia 28 czerwca r. o godz w Urzędzie Stanu Cywilnego w Poznaniu. Nie zdający sobie sprawy z powagi chwili Narzeczeni i nie biorący za nic odpowiedzialności Rodzice zapraszają Sz.P.... na ceremonię zaślubin oraz przyjęcie weselne, które odbędzie się w Restauracji Bonjour w poznaniu. Anna Kowalska oraz Piotr Nowak mają zaszczyt Jaśnie Wielmożnych Państwa powiadomić, iż zaloty wprzódy uczyniwszy do zaślubin przystąpić pragną, a Jaśnie Wielmożnych Państwa w grono ślubne zaszczyt prosić mają. Mniemamy przeto, że zaproszenia naszego w pogardzie mieć nie będziecie jeno blasku uroczystości całej ochoczym swym przybyciem dodacie i weselić się wraz z nami będziecie. Owe zaślubiny zatwierdzone zostaną dnia 1 stycznia 2015 roku o godzinie w Kościele pw. Świętej Rodziny w Słupsku. Po uroczystości zaślubin zapraszamy Jaśnie Wielmożnych Państwa na przyjęcie do Restauracji Pałacyk przy ulicy Wielowiejskiej w Słupsku. Wezwanie w sprawie zaślubin. Wzywa się Sz.P... do stawienia się w dniu 19 kwietnia 2015 roku o godz. 17:00 do Urzędu Stanu Cywilnego w Słupsku celem uczestnictwa w wiekopomnym wydarzeniu. Joanna i Mariusz Po ceremonii zaślubin wezwany(a) Stawi się do Restauracji Stangret przy ulicy Kusocińskiego 51 w Krakowie na przyjęcie weselne. POUCZENIE W celu potwierdzenia przybycia prosi się pilnie (do dnia...) o kontakt telefoniczny pod numerami:

17 Czy chcesz ze mną przeżyć dni wyśnione? Odpowiesz - tak - bo ufasz mi szczerze. Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim, w jakiego dziś wierzę. Joanna Czy chcesz los swój złożyć w moich ramionach? Odpowiesz - tak - bo serce mi dałaś. Lecz kiedy włos zbieleje na skroniach, bądź mi wszystkim czym dzisiaj być chciałaś. Mariusz Z łaski niebios połączeni wielką miłością, bardzo szczęśliwi i wielce stremowani, za wielki honor poczytają sobie zawiadomić, iż Anna Kowalski i Piotr Nowak 12 września Anno Domini 2015 r., o godzinie 16.00, w Bazylice Grobu Bożego w Miechowie, postanowili afekt swój do rangi małżeństwa podnieść, ku uciesze krewnych, przyjaciół i znajomych. Gdy na kartce kalendarza ukarze się data 19 kwietnia A.D a wskazówki zegara ku godzinie 17:00 chylić się będą, na ten czas Joanna... i Mariusz... Miłość, Wierność i Uczciwość Małżeńską ślubować sobie będą w Kościele Św. Rodziny w Słupsku, na którą to uroczystość mają zaszczyt zaprosić Sz. P... Narzeczeni wraz z rodzicami. Po ceremonii zaślubin zapraszamy Szanownych Państwa na przyjęcie weselne do restauracji Różany Pałacyk. Ja Ciebie kocham! Czyż być może? Czyż mnie nie zwodzi złudzeń moc? Ach nie, bo jasną widzę zorzę I pierzchającą widzę noc! I wszystko we mnie inne, świeże, Zwątpienia w sercu stopniał lód, I znowu pragnę, kocham, wierzę, Wierzę w miłości wieczny cud! Zakochani i świadomi, że ich miłość to nie wiatr, Mają zaszczyt zawiadomić, że chcą razem iść przez świat. By blasku dodać uroczystości pragną widzieć wśród swoich gości Sz. P... Po uroczystości Zaślubin zapraszamy serdecznie, na przyjęcie weselne, które odbędzie się w Restauracji Zameczek. Prosimy o potwierdzenie przybycia Joanna... i Mariusz... wraz z rodzicami serdecznie zapraszają Sz. P... na uroczystość Zaślubin, która odbędzie się 25 maja 2015 roku, o godzinie w kościele pw. MB Uzdrowicielki w Zamościu. Po uroczystości zaślubin zapraszamy Państwa na przyjęcie do Restauracji Zacisze.

18 Pragnąc podzielić się radosną nowiną zawiadamiamy, że wbrew przestrogom przyjaciół, a sobie ku szczęściu postanowili związać swe losy Anna Nowak i Piotr Kowalski Łącząc nadzieje na dzielenie tej radości z nami, wraz z Rodzicami serdecznie zapraszamy Sz. P.... na uroczystość Zaślubin która odbędzie się 1 września 2015 roku o godzinie 12:00 w Kościele p.w. Św. Benedykta przy ul. Nowej w Poznaniu. Teksty zawiadomień W najpiękniejszym dniu swego życia 1 września 2012 roku, gdy wskazówki zegara wskażą godzinę 12:00, w Kościele św. Piotra i Pawła w Krakowie rozpoczną wspólną drogę życia Anna Kowalska i Piotr Nowak Narzeczeni oraz Rodzice mają zaszczyt zaprosić na tę uroczystość Sz. P.... Ja, Anna Kowalska i ja, Paweł Nowak już wkrótce powiemy sobie "TAK". 1 września 2015 roku o godzinie 12:00 w podniosłej atmosferze staniemy przed ołtarzem Kościoła Św. Piotra i Pawła w Krakowie i wypowiemy tekst przysięgi małżeńskiej. Wszystkich Przyjaciół, którzy chcieliby dzielić z nami radość tej niezwykłej chwili serdecznie zapraszamy.

19 Z łaski niebios połączeni wielką miłością, bardzo szczęśliwi i wielce stremowani, za wielki honor poczytają sobie zawiadomić, iż Anna Kowalska i Piotr Nowak 12 września Anno Domini 2015 r., o godzinie 16.00, w Bazylice Grobu Bożego w Miechowie, postanowili afekt swój do rangi małżeństwa podnieść, ku uciesze krewnych, przyjaciół i znajomych. W dniu 3 września 2011 roku z wybiciem godziny Anna Kowalska i Zbigniew Jamrozin By blasku dodać uroczystości pragną widzieć wśród swoich gości Sz. P... rozpoczną wspólną drogę życia, ślubując sobie Miłość, Wierność i Uczciwość przed obliczem Boga W Kościele Chrystusa Króla w Chybiu. Rodzice i Narzeczeni wielce zaszczyceni będą, gdy Sz. P.... Z radością zawiadamiamy, że w sobotę 1 września 2015 roku w samo południe, w Kościele św. Jadwigi przy ulicy Tomaszka 15 w Malborku, odbędzie się uroczystość naszych zaślubin, na którą serdecznie zapraszamy na uroczystość przybędą. Sz. P.... Ania Janota i Tomek Kowalski

20 Teksty śląskie do zaproszeń

21 My niżej podpisane: Anna Gruca i M z rodziny Bochenek Momy richtig przyjymność głosić, że chcymy se pszajać Przez cało naszo życiowo szychta. Z tyj okazji 16 lipca 2015 r. jak wybije 13:30 w Urzyndzie Stanu Cywilnego Przy ulicy Młyńskiej w Katowicach Odbydzie sie uroczystość, co by zgodnie z prawym, Odświyntnie przed sobą I przed Wami przysięga złożyć. Dalyj zapraszomy wszystkie śniade gymby, Cało familia (omy, opy, ciotki i ujki), Najbliższe hanyskie, a nawet gorolskie kamraty, Na epno fojerka, kero odbydzie sie w restauracji Patio w Katowicach Przy ulicy Kościuszki. I bez tusz my pomyśleli, że momy okazjo se trefnoć i dobrze zabawić. Pobydymy w kupie, pofulomy głupoty, pogodomy, pohulomy razym, pochacharzymy i posmakujymy pyszności. Jedzynia niy braknie. Dla przykładu: Blank fojny galert, kartofelsalat, antopf, hauskyjza, apluzyna, dorodne bydle, kołocz, wuszt, dymfer piwa i oooberiba. Bydzie dużo wicowania, osprawinia i tancowania. Zodnyj flyji nie wpuszczomy skiż prosza się godziwie połoblekać. Chłopy: czyste fusekle, odświyntny anzug i binder, Frelki: bioły bisztenhalter, lipensztift mile widziany. No ywyntualnie wypucowane lakszuły. Zaproszomy PS. Bydziymy richtig radzi jak zamiost kwiotków przyniesiecie nom kupony lotto. Dziś momy szczynśliwy dziyń. Godajom że szczyńszcie tyż chodzi parami. Jo Dorota sie nazywom, A że krziwych szłapow niy mom, To sie byda wydowała. Dawida se byda brała Praje we Pszczynie w kościele A potym bydzie wesele! Jo je Dawid, dyć mie znocie I skiż tego żech Dorocie Oświadczyny już uczynioł, To sie tera byda żynioł, Co sie we Pszczynie dzioć bydzie. Przidźcie, to bydziecie widzieć! A dyć jak my już padali, Bydymy se ślubowali Przed Ponboczkiem przez sakrament Blank na wieki wiekow. Amyn! Bestoż piyknie zaproszomy! DOROTA i DAWID Ślub bydzie we Pszczynie we kościele pod wezwaniym Świętej Rodziny praje we sobota o godzinie dnia 12 sierpnia 2015 roku. A niyskorzij, po ślubie we kościele, zaproszomy na weselisko do Karczmy Biały Dym.

22 Tekst do zaproszenia w gwarze góralskiej

23 Dziynkujemy Bogu, ze tyn świat tak mały, ze nase serduska razym siy spotkały. Przydźcie do kościoła prosić Pana Boga by nom błogosławił bo daleka droga. Ślubować se bedziemy: Miłość, wierność i scyńścio wiele u Św. Katarzyny 18 kwietnia 2015 r. o godz w cięcińskim kościele. A potem Pełni Łask od Boga i z Duchem, co go w sercach momy Sz.P.... do Karcmy Ochodzita w Koniakowie piykniy zaprasamy. Kasia i Tomasz Zeby goście zacni nie dźwigali kwiotka dejcie nom na nowom droge kupon totolotka albo karme dlo pieska czy kotka. Prosimy o potwierdzenie przybycia do 1 marca 2015 r.

24 Teksty sentencji

25

26 'Być zakochanym to być szalonym przy zdrowych zmysłach.' /Owidiusz/ O! gdzie miłość stawia siatki, Nie figlujcie, moje dziatki! Bo z miłością figlów nie ma: Jak was złapie, to zatrzyma!' /Aleksander Fredro/ 'Jedno jest tylko w życiu szczęście kochać i być kochanym ' /George Sand/ 'Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie.' /Vitor de Lima Barreto/ 'Najlepszych i najpiękniejszych rzeczy na świecie, nie można ani zobaczyć ani dotknąć. Trzeba je poczuć sercem.' /H. Keller/ 'Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.' /Benjamin Franklin/ 'Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby jest ważniejsze niż Twoje.' /Goethe/ 'Człowiek żyje po to, aby kochać. Jeśli nie kocha - to nie żyje.' /Alexandre Vinet/ 'Są dwa serca - ich nieustanne bicie zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie.' /George Byron/ 'Gdybym poznał wszystkie tajemnice i wszelką wiedzę, a wiarę miałbym taką, że góry bym przenosił, a nie miałbym miłości, byłbym niczym.' /św. Paweł Apostoł/ 'Kochać, to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.' /A. de Saint Exupery/ 'Kochać człowieka to pragnąć się z nim zestarzeć.' /Albert Camus/

27 'Jeżeli cokolwiek warto na tym świecie czynić, to tylko jedno miłować' /Jan Paweł II/ Kochać człowieka, to znaczy mieć czas, nie śpieszyć się, być obecnym dla niego.' /Hans Bürki/ 'Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne.' 'Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym.' /Jan Paweł II/ /François Mauriac/ 'Miłość jest zbrodnią, do której potrzeba wspólnika.' 'Dotąd dwoje choć jeszcze nie jedno. Odtąd jedno choć nadal dwoje.' /Karol Wojtyła/ 'Serce ma swoje racje, których rozum nie zna.' /B. Pascal/ 'Miłość jest najwyższym sensem istnienia. Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko. Kocha się za nic.' 'Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakich spojrzeń w oczy... są na siebie skazani.' /Wisława Szymborska/ /ks. Jan Twardowski/ Kto potrafi powiedzieć jak kocha mało kocha.' /przysłowie włoskie/

28 Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie. 'Niech słowo kocham jeszcze raz z Twych ust usłyszę, niech je w sercu wyryję i w myśli zapiszę...' /Adam Mickiewicz/ K.I. Gałczyński 'Ten Pan i ta Pani są na siebie skazani.' 'Miłość jest najwyższym sensem istnienia.' /E. Hemingway/ /J. Sztaudynger/ 'Miłość prawdziwa składa się z rzeczy nieskończenie wielkich i zarazem nieskończenie małych.' 'Nie kocha się nigdy jak przedtem.' /ks. Jan Twardowski/ /V.Hugo/ 'Kto prawdziwie kocha, ten nie troszczy się o nagrodę za swą miłość, lecz tylko o to, by kochać coraz lepiej.' /Zbigniew Trzaskowski/ 'Miłość jest jak wieczność bez przedtem i potem.' /ks. Jan Twardowski/ 'Kochać, to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.' /A. de Saint Exupery/ 'Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz, dlaczego.' /Lew Tołstoj/ 'Przyjaźń poznają po tym, że nic nie może jej zawieść; a prawdziwą miłość po tym, że nic nie może jej zniszczyć.' /A. de Saint-Exupery/ 'Szczęście w życiu nie polega na tym, żeby być kochanym. Największym szczęściem jest kochać' /Sigrid Undsef/

29 Teksty sugerujące prezenty ślubne

30

31 Zamiast kwiatów datki na szczytny cel Wprzódy zawiadamiamy, że choć miłe są nam kwiaty, a i od wina stronić nie zwykliśmy, milsze będą nam drobne datki do sakwy specjalnie na ten cel sporządzonej wrzucane, a na poprawę bytu zwierzaków w ZOO krakowskim finalnie przeznaczone.... w zamian za kwiaty... Wino lub Lotto zamiast kwiatów Mili Goście, Kwiatów nam nie przynoście. Kwiatuszki bardzo lubimy, jednak o butelkę słodkiego wina lub kupon lotto prosimy. Wina lub świece zamiast kwiatów Drodzy Goście! Uprzejmie prosimy - kwiatów nam nie przynoście. Bardziej ucieszą nas półsłodkie wina lub świece nadające chwilom romantyczny klimat. Wino miast kwiatów Kwiatki choć piękne szybko przekwitają, Misie pluszowe kurzem osiadają. W zamian o wino chcielibyśmy prosić, Na weselu zdrowie gości będziemy nim wznosić. Książki z dedykacją zamiast kwiatów Goście Drodzy, Goście Mili, propozycje mamy taką: Radość byście nam sprawili, zatrzymując czar tej chwili Nie kupując kwiatka z wstążką - obdarując jakąś książką, Podpisując z wielką gracją osobistą dedykacją.

32 Wino lub czekoladki zamiast kwiatów Istnieje zwyczaj przychodzenia z bukietami, lecz my wina jesteśmy smakoszami, więc jeśli macie ochotę podarować nam kwiatki, przynieście zamiast nich wino lub czekoladki. Zamiast kwiatów upominki dla dzieci Aby ulżyć Wam w udręce, co za kwiatek dać nam w rękę. Para Młoda podpowiada i zarazem pięknie prosi, By ten grosik przeznaczony na kwiatka, wydać na pluszowego puchatka. Za tyle ile każdy może, za co z góry szczęść Wam Boże. Zamiast kwiatów datki na szczytny cel Niechaj grosik, co na kwiatek miał być przekazany, Na szczytny cel zostanie przez Was darowany. Zebrane pieniążki przekażemy Uniwersyteckiemu Szpitalowi Dziecięcemu na Prokocimu w Krakowie. Słodycze dla Dzieci Kwiatki szybko usychają, a słodycze radość dają. Każdy kto je ofiaruje, uśmiech Dzieciom podaruje. Zamiast kwiatów upominki dla dzieci Kwiaty szybko wysychają, a zabawki radość dają. Wielu dzieciom ich brakuje, więc kto nam je podaruje, uśmiech malcom sprawi, gdy bez kwiatka się pojawi. Zamiast kwiatów upominki dla dzieci Kwiaty szybko wysychają, a zabawki radość dają. Wielu dzieciom ich brakuje, więc kto nam je podaruje, uśmiech malcom sprawi, gdy bez kwiatka się pojawi.

33 Wino zamiast kwiatów Bardzo chcemy wszystkich prosić by nam kwiatów nie przynosić Stąd wiadomość ku publice Chcemy z winem mieć piwnicę! Nie koniecznie z winnic sławnych, za to pełną win słodkawych, Wina włoskie bądź też z Chile, zapewnią nam urocze chwile. Maskotki zamiast kwiatów Bardzo byśmy chcieli by w tym dniu uroczym były uśmiechnięte czyjeś małe oczy. A więc zamiast kwiatów, do życzeń w kościele, dołączcie maskotki nasi przyjaciele. My do domów dziecka z nimi pojedziemy i w Waszym imieniu malcom przekażemy. Niech z naszego szczęścia one też coś mają z małym misiem w ręku uśmiechy rozdają. Zamiast kwiatów upominki dla dzieci Aby ulżyć Wam w udręce, co za kwiatek dać nam w rękę. Para Młoda podpowiada i zarazem pięknie prosi, By ten grosik przeznaczony na kwiatka, wydać na pluszowego puchatka. Za tyle ile każdy może, za co z góry szczęść Wam Boże. Upominki zamiast kwiatów Szanowny Gościu. Zamiast na kwiaty wydawać pieniążki, przynieś prosimy, drobne pamiątki lub książki. Zamiast kwiatów upominki dla dzieci Nasi Kochani Goście, kwiatków nam nie przynoście. Wolimy dostać pluszaki, będą się cieszyć małe dzieciaki.

34 Pieniądze w ramach prezentu Gościom nisko się kłaniamy, na wesele zapraszamy. Będą pląsy, tańce, bale i jedzenia stosy całe. Więc się nasi mili stawcie o prezenty się nie martwcie. By nie stawiać ich na stercie, niechaj zmieszczą się w kopercie. Teksty sugerujące pieniądze w ramach prezentu Pieniądze w ramach prezentu Pieniądze w ramach prezentu Pragnąc przełamać tradycje stare, by nie mieć na przykład żelazek parę, i zaoszczędzić przemiłym gościom łamania głowy nad pomysłów mnogością, podpowiadamy - mile widzianym i bardzo wygodnym, będzie bilecik ze znakiem wodnym. Prezenty są ślubu miłym dodatkiem, ale nie zawsze trafnym wydatkiem. Sponsorów szukamy naszego mieszkania, Więc problem prezentów jest do rozwiązania. Mile widzianym i bardzo gustownym, Będzie bilecik ze znakiem wodnym. Pieniądze na jako prezent, słodycze zamiast kwiatów Pieniądze w ramach prezentu Pieniądze w ramach prezentu Drodzy Goście! Uprzejmie proszę i pięknie dziękować będę jeśli wasze dary będą miały w kopercie małe wymiary. Goście nasi ukochani, my już w domu wszystko mamy, chcecie coś nam podarować, dajcie śwince się radować. Radość także nam sprawicie gdy bukietów nie kupicie, zamiast tego słodkie dary na desery młodej pary. Rodzinkę nową zakładamy i w naszych planach już ją powiększamy. Chcąc dzieci całą pomieścić gromadkę musimy szybko budować chatkę. Jeśli goście nasi mili chcecie pomóc ją budować, zamiast trudzić się i czas marnować, włóżcie prezent do koperty, my będziemy się radować.

35 Teksty podziękowań

36

37 Serdecznie dziękujemy, że w najważniejszym dniu naszego życia mogliśmy dzielić z Wami naszą radość. Serdeczne podziękowania za uświetnienie naszej uroczystości zaślubin, za chęć dzielenia z nami tej wyjątkowej dla nas chwili oraz za otrzymane życzenia i prezenty. Dziękujemy goście mili żeście z nami się bawili! Serdecznie dziękujemy za przybycie, wzruszające życzenia i piękne prezenty. To najważniejszy dzień w naszym życiu. Dziękujemy, że dzieliliście go z nami. Teksty podziękowań dla gości Serdecznie dziękujemy, że byliście z nami w tak ważnym dla nas dniu. Serdecznie dziękujemy za przybycie i za nasze zdrowie toastu wypicie. Dziękujemy za chęć dzielenia radości, za życzenia, prezenty i wszystkie serdeczności. Serdeczne podziękowania za uświetnienie wesela swoją obecnością i dołączenie się do wspólnej zabawy Składają Nowożeńcy. Za otrzymane życzenia, prezenty i kwiaty w dniu naszego Ślubu składamy Wam najserdeczniejsze podziękowania.

38 Kochani Rodzice! Dziękujemy wam za trud włożony w nasze wychowanie, za opiekę jaką nad nami roztaczaliście, za bajki na dobranoc, które pozwalały zasnąć gdy byliśmy mali, za opatrywanie zbitych kolan, guzów, siniaków. Dziękujemy wam za dzisiejszy dzień, za wysiłek jaki włożyliście w to, aby był najpiękniejszym dniem w naszym życiu. Dziękujemy, że jesteście Dziękujemy, że my jesteśmy. Kochani Rodzice Dzisiaj Dziękujemy Wam, za to, że jesteście Za to, że zawsze nas wspieraliście, W każdej decyzji dobrej lub złej, Zawsze biliście obok. Dzięki wam wszystko jest możliwe, Dziękujemy za waszą miłość Kochana Mamo, Kochany Tato! Z głębi serca dziękuję Wam, za wszystkie dni, które razem przeżyliśmy Jesteśmy wdzięczni za każdą pogodną chwilę, za uśmiech, miłość, dobrą radę za to, że zawsze mogliśmy liczyć na Waszą pomoc i wsparcie. W każdej chwili naszego życia W ciągu tych wszystkich lat, Wychowując nas, Stawaliście się naszymi najlepszymi przyjaciółmi, na których zawsze możemy polegać, którzy zawsze służą pomocą i wsparciem. Dziękujemy za trud jaki włożyliście w to, Abyśmy wyrośli na wartościowych ludzi. Kochani Rodzice! To również dzięki Wam ten wyjątkowy dzień Będzie niezapomnianym wspomnieniem! Dziękujemy za wszystko co dla nas zrobiliście, Za trud wychowania, za cierpliwość I za waszą miłość! Kochani Rodzice! U progu wspólnego życia we dwoje, chcielibyśmy zwrócić się właśnie do Was. Przepełnia nas uczucie radości i wdzięczności. Byliście z nami od samego początku, wzrastaliśmy w Waszych oczach, stawialiśmy pierwsze kroki, wypowiadaliśmy pierwsze słowa. Pokonując często wiele trudności, opiekowaliście się nami, wychowywaliście, by w końcu wprowadzić nas w dorosłe życie. We wspaniały sposób rozwinęliście powierzony Wam od Boga dar, jakim byliśmy Teksty podziękowań Dziś zakładamy rodzinę i już niedługo sami będziemy rodzicami. Wtedy jeszcze bardziej uświadomimy sobie jak wiele dobra dla nas uczyniliście. Nie raz jeszcze zapewne skorzystamy z Waszej rady i doświadczenia życiowego. Mamy też nadzieję, ze sprawimy Wam jeszcze dużo radości i będziemy dla Was pociechą. Za te wszystkie lata rodzicielskiej miłości z całego serca mówimy DZIĘKUJE! KOCHAMY WAS DRODZY RODZICE!!! dla Rodziców

39 Tekst podziękowania dla rodziców chrzestnych Drodzy Rodzice Chrzestni, Przede wszystkim pragnę podziękować Wam za to, że kiedy jeszcze byłem małym szkrabem, Zgodziliście się być moimi Rodzicami Chrzestnymi.. Dziękuję Wam za wszystko, co dla mnie zrobiliście. Za pocieszenie w chwilach smutku i każde dobre słowo. Dziękuję za to, że przez te wszystkie lata wiedziałem, że istnieje oaza, która mnie przygarnie w razie nieszczęścia. Mam nadzieję, że jesteście ze mnie dumni I cieszycie się naszą radością i szczęściem. Asia i Przemek

40 Młoda Para miłym gościom serdecznie dziękuje i na koniec wspólnej zabawy weselne ciasto ofiaruje! A to ciasto dają Młodzi, Żeby życie Wam osłodzić Skosztujcie smacznie O nas pamiętajcie! Słodkie podziękowania Gościom dziękujemy za przybycie. Niech te cukierki osłodzą Wam życie. Młoda Para od serca Gościom swym dziękuje i skromny podarek w zamian ofiaruje. Za życzenia Za przybycie Od Nas dla was Te Słodycze! Dla naszych wspaniałych gości, za udział w weselu wyrazy podziękowania, i trochę słodkości! Rodzice i Nowożeńcy Chcemy Wam za przybycie podziękować i nieco słodkości podarować. Byście nas miło wspominali i nieraz do tego dnia w myślach powracali. Za życzenia dziękujemy cukierkami częstujemy! Młoda Para dziś świętuje słodkościami Wam dziękuje! Młoda Para Wam dziękuje, słodkościami dziś częstuje! Wdzięczność za Wasze przybycie niech wyrażą te słodycze!

41 Teksty do zawieszek i naklejek na alkohole

42

43 Każdy się dzisiaj raduje, Wódka Weselna Wszystkim smakuje! Niechaj wszyscy Goście Na zdrowie dziś piją, A Magda i Kuba Niechaj 100 lat żyją! Dziś Anna i Marek wspólną drogę wybrali, więc wznieśmy za nich toast, aby zawsze się kochali! ;) Gość Weselny Niech toast wznosi I sąsiada z boku do toastu prosi!!! Gość weselny ma prawo Do złożenia reklamacji. Jeśli nie zadziała jedna butelka Niech poprosi o następną. ;) Ta butelka ma zadanie Dziś istotne niesłychanie Bo ma sprawić byście byli Rozśpiewani, Goście mili! By zabawa była szałowa, A w dniu Poprawin nie bolała głowa! Tańcz i śpiewaj aż do ranka I nie przejmuj zbytnio się Jeśli jutro Twa wybranka Pijaczyną nazwie Cię! Jesteś Brachu na weselu Pij wiec zdrowo przyjacielu! Chciałbym Ciebie jednak prosić Bym nie musiał Cię wynosić. Przed użyciem zapoznaj się z treścią zawieszki bądź skonsultuj się z Panem Młodym lub Świadkami. Ciocia Stenia już mnie piła, Powiedziała, żem wspaniała! Łukasz też mnie dzisiaj pił, Potem tańczył ile sił! - Twoja wódeczka ;) Sto lat! Sto lat! - dzisiaj śpiewaj. Pij toasty jednym łykiem, Baw się długo i nie ziewaj, Tańcz i swawol, ale z szykiem! Tak od serca, należycie Dziękujemy za przybycie Drużbom, Drużkom, miłym Gościom, Żeście swoją obecnością Zaszczycili nam wesele, Pijcie zdrowie Przyjaciele Niechaj wszyscy Goście Na zdrowie dziś piją, A Magda i Kuba 100 lat w szczęściu żyją!!! Jak żeś wypił, to se nalej, A butelkę podaj dalej ;) Szczęśliwy ten, kto się żeni, Odtąd ma stróża serca i KIESZENI!!! Wznoście zdrowie Młodej Pary Za niepicie będą kary! Gorzka wódka, Kwaśna mina, Ktoś tu polać zapomina! Minister zdrowia ostrzega: Spożywanie alkoholu jest główną przyczyną niewytłumaczalnych odcisków dywanu na czole! Niech im gwiazdka pomyślności Nigdy nie zagaśnie! Nigdy nie zagaśnie! A kto z nimi nie wypije Niech... naczynia zmyje! ;)

44

45 Niech nam Państwo Młodzi żyją! Dla nich świat dziś nabrał blasku. Goście niech ich zdrowie piją I się bawią aż do brzasku! Toasty wznoście za pomyślność Młodej Pary. Kielich pierwszy: za Młodych szczęście Drugi: za dziecka poczęcie Trzeci: za zdrowie Gości Każdy następny: dla przyjemności! Wypij dzisiaj Młodych zdrowie wznoś toastów pięknych moc!!! Bowiem każdy Ci to powie: Grzech nie wypić w taką noc!!! Drodzy goście! Pijcie śmiało! Niech Alkohol dziś się leje Jak będziecie mieli mało To starosta Wam doleje!!! Niechaj wszyscy Goście na zdrowie dziś piją, a Anna i Marek 100 lat w szczęściu żyją!!! Czyś jest młody, czyś jest stary, Pij za zdrowie Młodej Pary, Lecz pamiętaj: Aby pić Pełnoletni musisz być! Niech zakwitnie Młodej Parze złoty szczęścia kwiat, niech nie znają nigdy smutku i żyją 100 lat!" "Szumigłówka" dziś to sprawi, że się każdy dobrze bawi. Płuczcie gardła aż do rana, sala ma być rozśpiewana. Zapewniają o tym MŁODZI, "Szumigłówka" - nie zaszkodzi. Niech dzwonią kielichy niech dzwonią puchary na zdrowie i szczęście dla Młodej Pary! Pijcie Drodzy Przyjaciele Wszakże mamy tu wesele Zdrowie Młodych szybko wznoście No i bawcie się radośnie!!!!! NOWOŻEŃCY pięknie proszą Niech toasty wszyscy wznoszą, i za szczęście Młodych piją, za ich radość i za miłość! Niech kieliszki głośno brzęczą Bo to dźwięk dla ucha miły. Gdy się goście tańcem zmęczą Trunek im przywróci siły.

46 Teksty na kartki na kołacz weselny

47

48 Na wspólną przyszłość Z nadzieją patrzymy Więc kołaczem weselnym Z wami się dzielimy. Żeby nasi znajomi i krewni w pamięci nas mieli młoda para od serca kołaczem się dzieli. Kołaczem się z Wami dzielimy, Jak obyczaj każe stary I smacznego Wam życzymy Na szczęście Młodej Pary! Jak obyczaj każe stary Według ojców naszych wiary Kołaczem się z Wami dzielimy I smacznego Wam życzymy! By Bóg błogosławił nasz związek, Abyśmy byli zawsze weseli, Młoda Para od serca Kołaczem się dzieli! Niech każdy okruch tego kołacza, Krewnym wdzięczność oznacza Za to, że dobre nam rady dawali i do małżeństwa nas przygotowali. Dobry jest obyczaj, by szczęście z bliskimi świętować. Dziś Joasia i jej rodzice kołaczem chcą was częstować. Kołaczem Weselnym się dzielimy, Gdyż obyczaj to stary, Więc smacznego Wam życzymy Na szczęście Młodej Parze. Aby podzielić się radosną nowiną, Para Młoda ze swoją rodziną, Jak śląska tradycja nakazuje, Przyjaciół i znajomych Kołoczem obdarowuje!

49 Księga wykonana na podstawie źródeł dostępnych w Internecie oraz ze strony autorstwa:

miłość, wierność i uczciwość przed obliczem Boga dnia. o godzinie w Kościele... w... Na tą uroczystość zapraszają W.P. Rodzice i Narzeczeni

miłość, wierność i uczciwość przed obliczem Boga dnia. o godzinie w Kościele... w... Na tą uroczystość zapraszają W.P. Rodzice i Narzeczeni Wybór tekstu zaproszenia 1. Ku radości przyjaciół, za pozwoleniem najbliższych, rozpoczynają wspólna drogę życia Panna Młoda: imię i nazwisko i Pan Młody: imię i nazwisko miłość, wierność i uczciwość przed

Bardziej szczegółowo

TEKST NR 1. Bardzo liczymy, że przybędziecie i razem z nami się bawić będziecie! Narzeczeni wraz z Rodzicami. TEKST NR 2 Imię i Nazwisko oraz

TEKST NR 1. Bardzo liczymy, że przybędziecie i razem z nami się bawić będziecie! Narzeczeni wraz z Rodzicami. TEKST NR 2 Imię i Nazwisko oraz TEKST NR 1 Kilka lat temu rzecz się ta działa dziewczyna piękna Imię i Nazwisko Panny Młodej chłopca poznała. Chłopak - przystojniak w nią zapatrzony Imię i Nazwisko Pana Młodego powiedział sobie: "Chcę

Bardziej szczegółowo

Pod tekstem znajdą się imiona i data. 1. Niechaj wszyscy Goście na zdrowie dziś piją, a Dagmara i Mariusz 100 lat w szczęściu żyją!!!

Pod tekstem znajdą się imiona i data. 1. Niechaj wszyscy Goście na zdrowie dziś piją, a Dagmara i Mariusz 100 lat w szczęściu żyją!!! Pod tekstem znajdą się imiona i data 1. Niechaj wszyscy Goście na zdrowie dziś piją, a 100 lat w szczęściu żyją!!! 2. Toasty wznosicie za pomyślność Młodej Pary Kielich pierwszy: za Młodych szczęście Drugi:

Bardziej szczegółowo

Anna Kowalska i Adam Nowak. Anna Kowalska i Adam Nowak

Anna Kowalska i Adam Nowak. Anna Kowalska i Adam Nowak T1 Anna Kowalska i Adam Nowak wraz z Rodzicami serdecznie zapraszają na uroczystość Zaślubin, która odbędzie się15 sierpnia 2015 roku o godzinie 17.00 w Kościele pw. Św. Trójcy przy ul. Krzyckiej 42 we

Bardziej szczegółowo

W dniu 10 stycznia 2017 roku z wybiciem godziny 15:00. Anna Kowalska i Jan Nowak

W dniu 10 stycznia 2017 roku z wybiciem godziny 15:00. Anna Kowalska i Jan Nowak T1 T2 serdecznie zawiadamiają, iż dnia 1 stycznia 2017 roku o godz. 15.00 obrączki sobie założą i Mendelssohna wysłuchają podczas Mszy świętej w Kościele św.... w... A chcąc świetności i blasku uroczystości

Bardziej szczegółowo

Wierszyki na wódkę. Tekst moŝe być dowolnie modyfikowany. W przypadku tekstu własnego prosimy o wpisanie w formularzu zamówienia własny.

Wierszyki na wódkę. Tekst moŝe być dowolnie modyfikowany. W przypadku tekstu własnego prosimy o wpisanie w formularzu zamówienia własny. Wierszyki na wódkę Tekst moŝe być dowolnie modyfikowany. W przypadku tekstu własnego prosimy o wpisanie w formularzu zamówienia własny. 1. Niechaj wszyscy Goście na zdrowie dziś piją, a 100 lat w szczęściu

Bardziej szczegółowo

Na wódkę weselną: 1. Wódka Weselna. Niechaj wszyscy Goście na zdrowie dziś piją, a Renata i Dawid 100 lat w szczęściu żyją!!!

Na wódkę weselną: 1. Wódka Weselna. Niechaj wszyscy Goście na zdrowie dziś piją, a Renata i Dawid 100 lat w szczęściu żyją!!! Na wódkę weselną: 1. Niechaj wszyscy Goście na zdrowie dziś piją, a 100 lat w szczęściu żyją!!! 2. Toasty wznosicie za pomyślność Młodej Pary Kielich pierwszy: za Młodych szczęście Drugi: za dziecka poczęcie

Bardziej szczegółowo

TEKSTY DLA ZAWIESZEK NA ALKOHOL

TEKSTY DLA ZAWIESZEK NA ALKOHOL TEKSTY DLA ZAWIESZEK NA ALKOHOL Bardzo prosimy o wybór nr tekstu, a także podanie dodatkowych napisów, które mają znaleźć się na zawieszce np. imiona Państwa Młodych, data itp. 1. Tak od serca należycie

Bardziej szczegółowo

********** Wzór nr. 1. Ewa Kowalska i Adam Pawłowski wraz z Rodzicami mają zaszczyt zawiadomić

********** Wzór nr. 1. Ewa Kowalska i Adam Pawłowski wraz z Rodzicami mają zaszczyt zawiadomić Wzór nr. 1 wraz z Rodzicami mają zaszczyt zawiadomić Sz. P. o uroczystości zawarcia Związku Małżeńskiego, która odbędzie się dnia 25 czerwca 2011 roku o godzinie 16.00 Wzór nr. 2 w imieniu Rodziców i własnym

Bardziej szczegółowo

Teksty zaproszeń. Anna Cudna i Michał Boski. wraz z Rodzicami. mają zaszczyt zaprosić. Sz. P. Joannę i Marcina Słodkich. na uroczystość Zaślubin,

Teksty zaproszeń. Anna Cudna i Michał Boski. wraz z Rodzicami. mają zaszczyt zaprosić. Sz. P. Joannę i Marcina Słodkich. na uroczystość Zaślubin, Teksty zaproszeń 1. wraz z Rodzicami mają zaszczyt zaprosić na uroczystość Zaślubin, która odbędzie się dnia 24 czerwca 2017 roku o godzinie 14.00 Po ceremonii kościelnej zapraszamy na przyjęcie weselne,

Bardziej szczegółowo

30 maja Anna już mnie piła, powiedziała żem wspaniała. Marek też mnie pił, tańczył ile sił!!! 30 maja 2017

30 maja Anna już mnie piła, powiedziała żem wspaniała. Marek też mnie pił, tańczył ile sił!!! 30 maja 2017 Na Wódkę Weselną WÓDKA WZÓR 001 "Szumigłówka" dziś to sprawi, że się każdy dobrze bawi Płuczcie gardła aż do rana, sala ma być rozśpiewana. Zapewniają o tym Młodzi, Szumigłówka nie zaszkodzi! WÓDKA WZÓR

Bardziej szczegółowo

TEKST NR 1 TEKST NR 2 TEKST NR 3

TEKST NR 1 TEKST NR 2 TEKST NR 3 TEKST NR 1 mają zaszczyt Jaśnie Wielmożnych Państwa powiadomić, iż zaloty wprzódy uczyniwszy do zaślubin przystąpić pragną, a W.P.... w grono ślubne zaszczyt prosić mają. Mniemamy przeto, że zaproszenia

Bardziej szczegółowo

Szanowny Gościu: Zamiast na kwiaty wydawać pieniążki, przynieś prosimy wino lub książki

Szanowny Gościu: Zamiast na kwiaty wydawać pieniążki, przynieś prosimy wino lub książki W1 W2 W3 W4 W5 W6 W7 W8 W9 Zamiast kwiatów wino Bardzo chcemy wszystkich prosić by nam kwiatów nie przynosić. Stąd wiadomość ku publice: Chcemy z winem mieć piwnicę! Nie koniecznie z winnic sławnych, za

Bardziej szczegółowo

Podziękowania dla Rodziców

Podziękowania dla Rodziców Podziękowania dla Rodziców Tekst 1 Drodzy Rodzice! Dziękujemy Wam za to, że jesteście przy nas w słoneczne i deszczowe dni, że jesteście blisko. Dziękujemy za Wasze wartościowe rady przez te wszystkie

Bardziej szczegółowo

Tekst do zaproszenia:

Tekst do zaproszenia: Tekst do zaproszenia: tekst 1 Amelia Tyrkalska i Bartosz Kowal mają zaszczyt zawiadomić Sz. P.... o ceremonii przyjęcia Sakramentu Małżeństwa, która odbędzie się dnia 15 października 2015 roku o godz.

Bardziej szczegółowo

TEKSTY ZAPROSZEN ŚLUBNYCH

TEKSTY ZAPROSZEN ŚLUBNYCH TEKSTY ZAPROSZEN ŚLUBNYCH Prosimy wybrać jedną z poniższych propozycji, lub przesłać do Nas swoją. Wzory tekstów można łączyć z Naszymi wierszykami oraz ozdobnikami co daje ładniejszy efekt zaproszenia.

Bardziej szczegółowo

TEKST 1. Agata Kostrzewska i Krzysztof Brzoza. mają przyjemność zaprosić na swój ślub, który odbędzie się 30 czerwca 209 roku o godzinie 17.

TEKST 1. Agata Kostrzewska i Krzysztof Brzoza. mają przyjemność zaprosić na swój ślub, który odbędzie się 30 czerwca 209 roku o godzinie 17. TEKST 1 i mają przyjemność zaprosić na swój ślub, który odbędzie się 30 czerwca 209 roku o godzinie 17.30 w Kościele NMP przy ul. Królewskiej w Krakowie TEKST 2 & wraz z Rodzicami mają zaszczyt zaprosić

Bardziej szczegółowo

Teksty na zawieszki bez formatowania

Teksty na zawieszki bez formatowania Teksty na zawieszki bez formatowania Tekst 1 Tekst 2 Tekst 3 Tekst 4 Pijcie Drodzy Przyjaciele Wszakże mamy tu wesele! Zdrowie Młodych szybko wznoście No i bawcie się radośnie!!! Czyś jest młody, Czyś

Bardziej szczegółowo

Katarzyna Walczak i Mariusz Kucharski

Katarzyna Walczak i Mariusz Kucharski Nowi ludzie dotąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno, odtąd jedno, chociaż nadal dwoje. K. Wojtyła Dnia 02.07.2016 roku o godzinie 16.00 w kościele św. Wojciecha w Białej Rawskiej zostaną połączeni Sakramentem

Bardziej szczegółowo

Propozycje wierszyków do zaproszeń ślubnych.

Propozycje wierszyków do zaproszeń ślubnych. Propozycje wierszyków do zaproszeń ślubnych. Wiersz nr 1 Aby Wam oszczędzić trudu, W sklepach kilka godzin nudów I rozterek przy wyborze Co się Młodym przydać może? Wszem i wobec ogłaszamy: Przeciw złotym

Bardziej szczegółowo

TEKSTY WKŁADEK DO ZAPROSZEŃ ŚLUBNYCH. 2012 r.

TEKSTY WKŁADEK DO ZAPROSZEŃ ŚLUBNYCH. 2012 r. TEKSTY WKŁADEK DO ZAPROSZEŃ ŚLUBNYCH www.art-papier.pl 2012 r. TEKST 1D Istnieje zwyczaj przychodzenia z bukietami, lecz my słodyczy jesteśmy smakoszami, więc jeśli macie ochotę podarować nam kwiatki,

Bardziej szczegółowo

TEKST NR 4 Goście nasi ukochani My już w domu wszystko mamy chcecie nam coś podarować dajcie śwince się radować.

TEKST NR 4 Goście nasi ukochani My już w domu wszystko mamy chcecie nam coś podarować dajcie śwince się radować. TEKST NR 1 Aby ulżyć Wam w udręce, co za paczkę dać w prezencie, Młoda Para podpowiada i zarazem pięknie prosi, zamiast kwiatów i prezentów - by w kopertę włożyć grosik. Tyle ile każdy może - za co z góry

Bardziej szczegółowo

TEKSTY ZAPROSZEŃ ŚLUBNYCH r.

TEKSTY ZAPROSZEŃ ŚLUBNYCH r. TEKSTY ZAPROSZEŃ ŚLUBNYCH www.art-papier.pl 2012 r. TEKST 1 postanowili rozpocząć wspólną drogę życia ślubując sobie przed Bogiem miłość, wierność i wzajemny szacunek w dniu 21 października 2040 roku o

Bardziej szczegółowo

TEKSTY DO ZAPROSZEŃ TEKST NR 1. Zakochani i świadomi, że ich miłość to nie wiatr, mają zaszczyt zawiadomić, że chcą razem iść przez świat. ... i...

TEKSTY DO ZAPROSZEŃ TEKST NR 1. Zakochani i świadomi, że ich miłość to nie wiatr, mają zaszczyt zawiadomić, że chcą razem iść przez świat. ... i... TEKSTY DO ZAPROSZEŃ Po zakupie proszę o wklejenie wybranego tekstu w treść maila i przesłanie go nam wraz z wybranymi wierszykami i sentencjami oraz wzorem wybranego zaproszenia Tekst powinni Państwo uzupełnić

Bardziej szczegółowo

Prosimy o pieniądze zamiast kwiatów

Prosimy o pieniądze zamiast kwiatów Prosimy o pieniądze zamiast kwiatów ( WŚ 1 ) Prezenty są ślubu miłym dodatkiem, ale nie zawsze trafnym wydatkiem. Sponsorów szukamy naszego mieszkania, więc problem prezentów jest do rozwiązania. Mile

Bardziej szczegółowo

NA POCZĄTEK. Kochać, to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz patrzeć razem w tym samym kierunku. Antoine de Saint Exupery

NA POCZĄTEK. Kochać, to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz patrzeć razem w tym samym kierunku. Antoine de Saint Exupery NA POCZĄTEK Najlepszych i najpiękniejszych rzeczy na świecie, nie można ani zobaczyć ani dotknąć. Trzeba je poczuć sercem. H. Keller Kochać, to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz patrzeć razem

Bardziej szczegółowo

Przykładowe teksty zaproszeń ślubnych. Tradycyjne

Przykładowe teksty zaproszeń ślubnych. Tradycyjne Przykładowe teksty zaproszeń ślubnych Tradycyjne Z01 mają zaszczyt zaprosić W. P.... na uroczystość Zaślubin, która odbędzie się dnia 25 czerwca 2024 roku o godzinie 18:30 w w Kościele p. w. Św. Jana Bosko

Bardziej szczegółowo

P-1 D-1. Po uroczystości Zaślubin zapraszamy serdecznie W.P. na przyjęcie weselne, które odbędzie się w restauracji "Magnolia" w Krakowie.

P-1 D-1. Po uroczystości Zaślubin zapraszamy serdecznie W.P. na przyjęcie weselne, które odbędzie się w restauracji Magnolia w Krakowie. Teksty o przyjęciu Teksty o prezentach P-1 Po uroczystości Zaślubin zapraszamy serdecznie W.P. na przyjęcie weselne, które odbędzie się w restauracji "Magnolia" w Krakowie. Prosimy o potwierdzenie przybycia

Bardziej szczegółowo

Cytaty do zaproszeń ślubnych

Cytaty do zaproszeń ślubnych Cytaty do zaproszeń ślubnych Teksty można dowolnie modyfikować lub przesłać swój. 1. Zakochani i świadomi, że ich miłość to nie wiatr, mają zaszczyt zawiadomić, że chcą razem iść przez świat. 2. "Trzy

Bardziej szczegółowo

Katarzyna Nowak i Paweł Kowalski. Katarzyna Kowalska i Paweł Nowak Dorota i Jan Kowalscy oraz Anna i Andrzej Nowakowie

Katarzyna Nowak i Paweł Kowalski. Katarzyna Kowalska i Paweł Nowak Dorota i Jan Kowalscy oraz Anna i Andrzej Nowakowie By obyczajom prastarym zadość uczynić, wszem i wobec ogłaszają, że dnia 20 czerwca 2009 roku o godzinie 13.00 w kościele św. Anny w Warszawie ślubować sobie będą miłość i wierność małżeńską Katarzyna Nowak

Bardziej szczegółowo

Wiersze zamiast prezentów i kwiatów

Wiersze zamiast prezentów i kwiatów Wiersze zamiast prezentów i kwiatów ~1~ Abyście wiele się nie głowili i oblicz miłych swych nie skrzywili gdy zobaczycie żelazek parę, lepsze pieniążki - dajcie nam wiarę. ~2~ Zamiast kwiatów prosimy Gości

Bardziej szczegółowo

TEKSTY ZAPROSZEŃ ŚLUBNYCH Z PRZYMRUŻENIEM OKA (ŻARTOBLIWE I RYMOWANE) 2012 r.

TEKSTY ZAPROSZEŃ ŚLUBNYCH Z PRZYMRUŻENIEM OKA (ŻARTOBLIWE I RYMOWANE) 2012 r. TEKSTY ZAPROSZEŃ ŚLUBNYCH Z PRZYMRUŻENIEM OKA (ŻARTOBLIWE I RYMOWANE) www.art-papier.pl 2012 r. TEKST 1 Pełna szczerych chęci i ochoty Numer wybranego tekstu zaproszenia wraz z ANNA SŁOŃCE danymi Państwa

Bardziej szczegółowo

KOLORY KWIATÓW. Formularz Zamówienia. Informacje podstawowe. Pan Młody: Panna Młoda: Data ślubu: Godzina ślubu: Nazwa Kościoła: Sala weselna:

KOLORY KWIATÓW. Formularz Zamówienia. Informacje podstawowe. Pan Młody: Panna Młoda: Data ślubu: Godzina ślubu: Nazwa Kościoła: Sala weselna: Formularz Zamówienia KOLORY KWIATÓW Formularz służy spersonalizowaniu zakupionego wzoru. Każdy krok będziemy starać się dodatkowo opisać, aby ułatwić zamówienie. Ważne, aby dokładnie wypełnić każde pole

Bardziej szczegółowo

Zamiast kwiatów książka

Zamiast kwiatów książka Zamiast kwiatów książka Drodzy Goście! Zamiast kwiatów prosimy książeczkę, która wzbogaci naszą biblioteczkę Zamiast kwiatów prosimy Gości o książki, które umilą nam wieczory z herbatką Szanowny Gościu.

Bardziej szczegółowo

SZALONA MIŁOŚĆ. Formularz Zamówienia. Informacje podstawowe. Pan Młody: Panna Młoda: Data ślubu: Godzina ślubu: Nazwa Kościoła: Sala weselna:

SZALONA MIŁOŚĆ. Formularz Zamówienia. Informacje podstawowe. Pan Młody: Panna Młoda: Data ślubu: Godzina ślubu: Nazwa Kościoła: Sala weselna: Formularz Zamówienia SZALONA MIŁOŚĆ Formularz służy spersonalizowaniu zakupionego wzoru. Każdy krok będziemy starać się dodatkowo opisać, aby ułatwić zamówienie. Ważne, aby dokładnie wypełnić każde pole

Bardziej szczegółowo

Justyna Nowak. Piotr Kowalski

Justyna Nowak. Piotr Kowalski Wzór.1 Kilka lat temu rzecz się ta działa dziewczyna piękna Wzór.2 Justyna Nowak chłopca poznała. Chłopak przystojniak w nią zapatrzony Piotr Kowalski powiedział sobie: Chcę takiej Żony! Chodził, przytulał,

Bardziej szczegółowo

4. Na wesele przybywajcie O prezenty się nie martwcie By nie składać ich na stercie Niechaj zmieszczą się w kopercie. Młoda Para

4. Na wesele przybywajcie O prezenty się nie martwcie By nie składać ich na stercie Niechaj zmieszczą się w kopercie. Młoda Para 1. Drogi Gościu Zamiast na kwiaty wydać pieniąŝki, przynieś prosimy na pamiątkę ksiąŝki albo kupon DuŜego Lotka moŝe szczęście Młodych w losowaniu spotka 2. Bardzo byśmy chcieli, by w tym dniu uroczym

Bardziej szczegółowo

Na tę uroczystość mają zaszczyt zaprosić. Sz.P... Rodzice i Narzeczeni

Na tę uroczystość mają zaszczyt zaprosić. Sz.P... Rodzice i Narzeczeni T1 postanowili rozpocząć wspólną drogę życia ślubując sobie przed Bogiem miłość, wierność i wzajemny szacunek w dniu 14 lipca 2014 roku o godzinie 16.30 w Kościele Św. Katarzyny w Koninie. Na tę uroczystość

Bardziej szczegółowo

Monika Łąka i Łukasz Nowak

Monika Łąka i Łukasz Nowak TEKSTY NA ZAPROSZENIA NA ŚLUB TEKST NR 1 Przykładowa czcionka: W53 Imiona: W25 Kilka lat temu rzecz się ta działa, dziewczyna piękna Karolina Grabowska chłopca poznała. Chłopak - przystojniak w nią zapatrzony

Bardziej szczegółowo

Będzie nam bardzo miło, jeżeli zamiast kwiatów obdarujecie nas kuponem lotto bądź książką.

Będzie nam bardzo miło, jeżeli zamiast kwiatów obdarujecie nas kuponem lotto bądź książką. Zamiast Kwiatów WZÓR 001 Drodzy Goście! Zamiast kwiatów prosimy książeczkę, która wzbogaci naszą biblioteczkę. WZÓR 002 Będzie nam bardzo miło, jeżeli zamiast kwiatów obdarujecie nas kuponem lotto bądź

Bardziej szczegółowo

Wierszyki na Wkładki

Wierszyki na Wkładki 1. Bardzo chcemy wszystkich prosić by nam kwiatów nie przynosić Stąd wiadomość ku publice: Chcemy z winem mieć piwnicę! Nie koniecznie z winnic sławnych, za to pełną win półwytrawnych Wina włoskie, bądź

Bardziej szczegółowo

Wierszyk - Zamiast kwiatów

Wierszyk - Zamiast kwiatów Wierszyk - Zamiast kwiatów Wierszyki, które można umieścić w zaproszeniach lub na osobnych karteczkach, jeśli woleliby Państwo otrzymać coś innego zamiast kwiatów: Wino, pieniądze, słodycze, podarki dla

Bardziej szczegółowo

LAURA. Formularz Zamówienia. Papier. Gładki Matowy Gładki Błysk Skóra Prążek

LAURA. Formularz Zamówienia. Papier. Gładki Matowy Gładki Błysk Skóra Prążek Formularz Zamówienia LAURA Formularz służy spersonalizowaniu zakupionego wzoru. Każdy krok będziemy starać się dodatkowo opisać, aby ułatwić zamówienie. Ważne, aby dokładnie wypełnić każde pole oraz przy

Bardziej szczegółowo

Teksty do wkładki do zaproszeń ślubnych

Teksty do wkładki do zaproszeń ślubnych Teksty do wkładki do zaproszeń ślubnych Teksty można dowolnie modyfikować lub przesłać swój. Prośba o wino zamiast kwiatów: 1. Istnieje zwyczaj przychodzenia z bukietami, lecz my słodyczy jesteśmy smakoszami,

Bardziej szczegółowo

Z prośba o. pieniądze. Bileciki Wkładki do Zaproszeń

Z prośba o. pieniądze. Bileciki Wkładki do Zaproszeń Z prośba o pieniądze 1. A że często tak sie zdarza prezent lubi sie powtarzać. By uniknąć tej udręki to pieniądze daj do ręki. 2. Pragnąc przełamać tradycje stare, by nie mieć na przykład żelazek parę

Bardziej szczegółowo

Nowi ludzie dotąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno, odtąd jedno, chociaż nadal dwoje. K. Wojtyła

Nowi ludzie dotąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno, odtąd jedno, chociaż nadal dwoje. K. Wojtyła Nowi ludzie dotąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno, odtąd jedno, chociaż nadal dwoje. K. Wojtyła Beata i Wiesław mają zaszczyt zaprosić Sz. P... na uroczystość jubileuszu 25 Rocznicy Ślubu, dnia 18 czerwca

Bardziej szczegółowo

Kiedy wysyłać, co powinno się na nich znaleźć, teksty

Kiedy wysyłać, co powinno się na nich znaleźć, teksty Kiedy wysyłać, co powinno się na nich znaleźć, teksty Gdy już są znane takie dane jak: godzina i miejsce ślubu i wesela, należy (na ok 2-4 miesiące wcześniej) rozesłać zaproszenia (na ślub i wesele) oraz

Bardziej szczegółowo

TZA 1. Zdrowie Nowożeńców. za ich miłość. i wspólną drogę życia. wybraną dzisiaj. a która trwać będzie. przez całe życie TZA 2. Młodej Parze!

TZA 1. Zdrowie Nowożeńców. za ich miłość. i wspólną drogę życia. wybraną dzisiaj. a która trwać będzie. przez całe życie TZA 2. Młodej Parze! TZA 1 Zdrowie Nowożeńców za ich miłość i wspólną drogę życia wybraną dzisiaj a która trwać będzie przez całe życie TZA 2 Młodej Parze! 1 / 44 Na zdrowie!! Każdy z gości to powie!! TZA 3 Niechaj wszyscy

Bardziej szczegółowo

GARDEN I. Formularz Zamówienia. Informacje podstawowe. Panna Młoda: Pan Młody: Data ślubu: Godzina ślubu: Miejsce ślubu: Sala weselna:

GARDEN I. Formularz Zamówienia. Informacje podstawowe. Panna Młoda: Pan Młody: Data ślubu: Godzina ślubu: Miejsce ślubu: Sala weselna: Formularz Zamówienia GARDEN I Formularz służy spersonalizowaniu zakupionego wzoru. Każdy krok będziemy starać się dodatkowo opisać, aby ułatwić zamówienie. Ważne, aby dokładnie wypełnić każde pole oraz

Bardziej szczegółowo

WIERSZYKI zamiast kwiatów. Zamiast kwiatów wino:

WIERSZYKI zamiast kwiatów. Zamiast kwiatów wino: WIERSZYKI zamiast kwiatów Zamiast kwiatów wino: 1. Bardzo chcemy wszystkich prosić by nam kwiatów nie przynosić Stąd wiadomość ku publice: Chcemy z winem mieć piwnicę! Niekoniecznie z winnic sławnych,

Bardziej szczegółowo

Zamiast kwiatów wino:

Zamiast kwiatów wino: Zamiast kwiatów wino: Bardzo chcemy wszystkich prosić by nam kwiatów nie przynosić Stąd wiadomość ku publice: Chcemy z winem mieć piwnicę! Nie koniecznie z winnic sławnych, za to pełną win półwytrawnych

Bardziej szczegółowo

Teksty zaproszeñ œlubnych

Teksty zaproszeñ œlubnych Teksty zaproszeñ œlubnych 1. Anna Nowak i Pawe³ Kowalski wraz z Rodzicami maj¹ zaszczyt zaprosiæ Sz.P.... na Ceremoniê Sakramentu Ma³ eñstwa, którego udziel¹ sobie dnia 18 sierpnia 2012 roku o godzinie

Bardziej szczegółowo

Teksty do wkładki do zaproszeń ślubnych

Teksty do wkładki do zaproszeń ślubnych Teksty do wkładki do zaproszeń ślubnych Teksty można dowolnie modyfikować lub przesłać swój. Prośba o wino, alkohol zamiast kwiatów: 1. Istnieje zwyczaj przychodzenia z bukietami, lecz my słodyczy jesteśmy

Bardziej szczegółowo

Prośby do gości wybór tekstów.

Prośby do gości wybór tekstów. Prośby do gości wybór tekstów. 1. Aby ulżyć Wam udrękę, co za paczkę dać w prezencie, Młoda Para podpowiada i zarazem pięknie prosi, zamiast kwiatów i prezentów, by w kopertę włożyć grosik, tyle, ile każdy

Bardziej szczegółowo

Teksty główne na zaproszenia

Teksty główne na zaproszenia Teksty główne na zaproszenia Tekst nr 1 Sylwia i Joachim Nowak oraz Gabriela i Rudolf Wieczorek mają zaszczyt zaprosić W.P. na Ślub swoich dzieci Joanny i Tomasza który odbędzie się dnia 23 czerwca 2012

Bardziej szczegółowo

Teksty podziękowań s lubńych

Teksty podziękowań s lubńych Teksty podziękowań s lubńych Poniższe teksty pochodzą z innych stron internetowych. Dzięki temu udało nam się uzbierać największy zbiór tekstów podziękowań ślubnych. Każdy z nich możecie lekko przerobić,

Bardziej szczegółowo

LAURA. Formularz Zamówienia. Informacje podstawowe. Pan Młody: Panna Młoda: Data ślubu: Godzina ślubu: Nazwa Kościoła: Sala weselna:

LAURA. Formularz Zamówienia. Informacje podstawowe. Pan Młody: Panna Młoda: Data ślubu: Godzina ślubu: Nazwa Kościoła: Sala weselna: Formularz Zamówienia LAURA Formularz służy spersonalizowaniu zakupionego wzoru. Każdy krok będziemy starać się dodatkowo opisać, aby ułatwić zamówienie. Ważne, aby dokładnie wypełnić każde pole oraz przy

Bardziej szczegółowo

Wierszyki na zawieszki na alkohol weselny

Wierszyki na zawieszki na alkohol weselny Wierszyki na zawieszki na alkohol weselny 1. Niechaj wszyscy Goœcie na zdrowie dziœ pij¹, a 100 lat w szczêœciu yj¹!!! 2. Toasty wznoœcie za pomyœlnoœæ M³odej Pary. Kielich pierwszy: za M³odych szczêœcie,

Bardziej szczegółowo

Tekst zaproszenia. Rodzice. Tekst 2 Emilia Kowal. wraz z Rodzicami z radością pragnie zaprosić

Tekst zaproszenia. Rodzice. Tekst 2 Emilia Kowal. wraz z Rodzicami z radością pragnie zaprosić Tekst zaproszenia Tekst 1 Mamy zaszczyt zaprosić Sz.P. Na uroczystość PIERWSZEGO PEŁNEGO UCZESTNICTWA WE MSZY ŚIĘTEJ Naszej córki Leny Kardas która odbędzie się dnia 5 maja 2015o godz. 9.30 w kościele

Bardziej szczegółowo

Małgorzata Nowak i Artur Kowalski

Małgorzata Nowak i Artur Kowalski 1 na uroczystość tę Sz. P.. owe zaślubiny przed Bogiem powagą Kościoła, potwierdzamy dnia 13 września 2016 r., gdy dzwony wybiją godzinę 16.30 w Kościele Najświętszej Marii Panny w Budzisławiu Kościelnym.

Bardziej szczegółowo

Wybrany tekst skopiuj i uzupełnij swoimi danymi

Wybrany tekst skopiuj i uzupełnij swoimi danymi Wybrany tekst skopiuj i uzupełnij swoimi danymi Maria i Jan Czerwinscy oraz Anna i Andrzej Nowakowie mają zaszczyt zaprosić W.P. na Ślub swoich dzieci Joanny i Pawła który odbędzie się dnia 21 marca 2009

Bardziej szczegółowo

Ewa Nowakowska i Jan Kowalski

Ewa Nowakowska i Jan Kowalski tekst nr 1 Ku radości przyjaciół za pozwoleniem najbliŝszych rozpoczną wspólną drogę Ŝycia ślubując sobie miłość i wierność dnia 26 kwietnia 2012 roku o godzinie 18.00 w Kościele p.w. Świętej Anny w Warszawie.

Bardziej szczegółowo

Sentencje. 1 'Kochaæ, to nie znaczy patrzeæ na siebie nawzajem, lecz patrzeæ razem w tym samym kierunku.' /A. de Saint Exupery/

Sentencje. 1 'Kochaæ, to nie znaczy patrzeæ na siebie nawzajem, lecz patrzeæ razem w tym samym kierunku.' /A. de Saint Exupery/ Podziêkowanie Serdecznie dziêkujemy za przybycie i za nasze zdrowie toastu wypicie. Dziêkujemy za chêæ dzielenie radoœci, za yczenia, prezenty i wszystkie serdecznoœci. Serdecznie dziêkujemy, e byliœcie

Bardziej szczegółowo

"Jeżeli cokolwiek warto na tym świecie czynić, to tylko jedno - miłować" Jan Paweł II

Jeżeli cokolwiek warto na tym świecie czynić, to tylko jedno - miłować Jan Paweł II "Jeżeli cokolwiek warto na tym świecie czynić, to tylko jedno - miłować" Jan Paweł II "Ty i Ja spośród tysięcy mocno trzymamy się za ręce, niezwykły dzień, doniosła chwila i szept nieśmiały: miły...miła...

Bardziej szczegółowo

Prośby dot. prezentów

Prośby dot. prezentów Prośby dot. prezentów Prośby o pieniądze zamiast prezentów 1. Na wesele przybywajcie o prezenty się nie martwcie, By nie składać ich na stercie niechaj zmieszczą się w kopercie. 2. Na wesele zapraszamy

Bardziej szczegółowo

Daję Ci serce z miłości I tylko Ciebie miłuję, Nie cofnę nigdy tego, Co dzisiaj ślubuję. ***

Daję Ci serce z miłości I tylko Ciebie miłuję, Nie cofnę nigdy tego, Co dzisiaj ślubuję. *** Daję Ci serce z miłości I tylko Ciebie miłuję, Nie cofnę nigdy tego, Co dzisiaj ślubuję. A kiedy będziesz moją żoną umiłowaną, poślubioną, wówczas się ogród nam otworzy, ogród świetlisty, pełen zorzy.

Bardziej szczegółowo

... wraz z Rodzicami z radością pragnie zaprosić. na uroczyste przyjęcie Sakramentu Chrztu Świętego która odbędzie się w dniu. o godzinie w Kościele

... wraz z Rodzicami z radością pragnie zaprosić. na uroczyste przyjęcie Sakramentu Chrztu Świętego która odbędzie się w dniu. o godzinie w Kościele TEKSTY DO ZAPROSZEŃ Treść zaproszeń można wybrać spośród przedstawionych poniżej lub przesłać własną propozycję... z radością pragnie zaprosić Sz. P.... na uroczyste przyjęcie Sakramentu Chrztu Świętego

Bardziej szczegółowo

1. Zaproszenia z okazji rocznicy ślubu RS1

1. Zaproszenia z okazji rocznicy ślubu RS1 Katalog treści 1 Jaka Cards 1. Zaproszenia z okazji rocznicy ślubu RS1 Pragniemy poinformować, że w dniu 12. 11. 2016 roku, o godz. 17tej w Bazylice p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Koronowie

Bardziej szczegółowo

Wiersze. Niech słowo kocham jeszcze raz z Twych ust usłyszę, niech je w sercu wyryję i w myśli zapiszę... Adam Mickiewicz

Wiersze. Niech słowo kocham jeszcze raz z Twych ust usłyszę, niech je w sercu wyryję i w myśli zapiszę... Adam Mickiewicz Wiersze Wier_01 Wier_02 Wierz mi są dusze dla siebie stworzone niech je w przeciwną los potrąci stronę, one wbrew losom, w tym lub tamtym świecie, znajdą, przyciagną i złączą się przecie. Aleksander Fredro...I

Bardziej szczegółowo

CYTATY. 2. Na marmurowej wyrył płycie czas, Wieczne prawo dla ludzkości, Nic piękniejszego ponad życie, W życiu nic ponad czar miłości.

CYTATY. 2. Na marmurowej wyrył płycie czas, Wieczne prawo dla ludzkości, Nic piękniejszego ponad życie, W życiu nic ponad czar miłości. 1. CYTATY 2. TEKSTY ZAPROSZENIA 3. INFORMACJE O PRZYJĘCIU WESELNYM 4. INFORMACJE O MAŁYCH UPOMINKACH ZAMIAST KWIATÓW 5. TEKSTY NA ZAWIESZKI NA ALKOHOL CYTATY 1. Pozwól nam Boże w łaskawości swojej zachować

Bardziej szczegółowo

Tekst I. Tekst II. Tekst III

Tekst I. Tekst II. Tekst III Tekst I Chcę zaprosić miłych gości ku olbrzymiej mej radości na imprezę, gdzie niedługo szampan będzie lał się strugą! Niech się dowie cały świat, że mam osiemnaście lat! Przyjęcie urodzinowe odbędzie

Bardziej szczegółowo

Tekst 1. Narzeczeni i Rodzice

Tekst 1. Narzeczeni i Rodzice Tekst 1 Pełna szczerych chęci i ochoty... oraz Bogu ducha winien... ogarnięci nieodparcie wzniosłymi ideałami życia małżeńskiego oraz gwoli skrócenia niebezpiecznie przedłużającego się okresu narzeczeństwa,

Bardziej szczegółowo

Katalog wzorów statuetek Statuetki z akrylu lub sklejki.

Katalog wzorów statuetek Statuetki z akrylu lub sklejki. Załącznik - Statuetki Katalog wzorów statuetek Statuetki z akrylu lub sklejki. Wykonujemy na indywidualne zamówienie z zawartych w katalogu wzorów. Zmiana tekstu w cenie statuetki. Opcje statuetek do wyboru:

Bardziej szczegółowo

Zaproszenia wesele, ślub kościelny, ślub cywilny. Anna i Jan Nowakowie oraz Antonina i Jarosław Kowalscy. Mają zaszczyt zaprosić

Zaproszenia wesele, ślub kościelny, ślub cywilny. Anna i Jan Nowakowie oraz Antonina i Jarosław Kowalscy. Mają zaszczyt zaprosić Zaproszenia wesele, ślub kościelny, ślub cywilny 1 Anna i Jan Nowakowie oraz Antonina i Jarosław Kowalscy Mają zaszczyt zaprosić.. na ślub swoich dzieci Katarzyny i Franciszka Który odbędzie się w sobotę

Bardziej szczegółowo

Życzenia urodzinowe. dla dziewczyny. Życzę Ci jak najwięcej takich chwil, w których z uśmiechem na twarzy mogłabyś powiedzieć: JESTEM SZCZĘŚLIWA!

Życzenia urodzinowe. dla dziewczyny. Życzę Ci jak najwięcej takich chwil, w których z uśmiechem na twarzy mogłabyś powiedzieć: JESTEM SZCZĘŚLIWA! dla dziewczyny Co roku kocham mocniej i pamiętam tak samo. Jedno jest w życiu szczęście, kochać i być kochanym. Z okazji urodzin życzę Ci aby każdy dzień miał kształt Twoich marzeń. Z okazji urodzin życzę

Bardziej szczegółowo

Jan Paweł II. K. I. Gałczyński. J. Sztaudynger

Jan Paweł II. K. I. Gałczyński. J. Sztaudynger Cytaty do Zaproszeń Ślubnych CYTAT WZÓR 001 Nowi ludzie Dotąd dwoje, lecz jeszcze nie Jedno, Odtąd jedno, chociaż Dwoje. Jan Paweł II CYTAT WZÓR 002 Na wspólna radość, Na chleb powszedni, Na poranne otwarcie

Bardziej szczegółowo

Nr 1. Małżeństwo to piękno. bycia we dwoje. Małżeństwo to poszukiwanie. drogi do celu. Małżeństwo to skarb. którym jest Wasza miłość.

Nr 1. Małżeństwo to piękno. bycia we dwoje. Małżeństwo to poszukiwanie. drogi do celu. Małżeństwo to skarb. którym jest Wasza miłość. Nr 1 Małżeństwo to piękno bycia we dwoje. Małżeństwo to poszukiwanie drogi do celu. Małżeństwo to skarb którym jest Wasza miłość. Małżeństwo to Wy na zawsze razem. Z najlepszymi życzeniami w dniu Ślubu

Bardziej szczegółowo

CYTAT NR 1. Musicie być silni miłością, która wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, wszystko przetrzyma, tą miłością, która nigdy nie zawiedzie.

CYTAT NR 1. Musicie być silni miłością, która wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, wszystko przetrzyma, tą miłością, która nigdy nie zawiedzie. CYTAT NR 1 Musicie być silni miłością, która wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, wszystko przetrzyma, tą miłością, która nigdy nie zawiedzie." św. Jan Paweł II CYTAT NR 2 Prawdziwa miłość nie wyczerpuje

Bardziej szczegółowo

Dziękujemy za wybranie naszej oferty. Postaramy się przejrzyście wyjaśnić w jaki sposób mogą Państwo spersonalizować swoje zaproszenie

Dziękujemy za wybranie naszej oferty. Postaramy się przejrzyście wyjaśnić w jaki sposób mogą Państwo spersonalizować swoje zaproszenie Dziękujemy za wybranie naszej oferty. Postaramy się przejrzyście wyjaśnić w jaki sposób mogą Państwo spersonalizować swoje zaproszenie ZAPROSZENIA SKŁADANE 145x145mm Personalizacja frontu zaproszenia Proszę

Bardziej szczegółowo

Dziękujemy za wybranie naszej oferty. Postaramy się przejrzyście wyjaśnić w jaki sposób mogą Państwo spersonalizować swoje zaproszenie

Dziękujemy za wybranie naszej oferty. Postaramy się przejrzyście wyjaśnić w jaki sposób mogą Państwo spersonalizować swoje zaproszenie Dziękujemy za wybranie naszej oferty. Postaramy się przejrzyście wyjaśnić w jaki sposób mogą Państwo spersonalizować swoje zaproszenie ZAPROSZENIA SKŁADANE 145x145mm Personalizacja frontu zaproszenia Proszę

Bardziej szczegółowo

Wypełnienie formularzu zamówienia krok po kroku

Wypełnienie formularzu zamówienia krok po kroku Wypełnienie formularzu zamówienia krok po kroku Na aukcji znajduje się plik programu excel który należy pobrać, wypełnić i do nas odesłać. Jeśli nie mają Państwo takiej możliwości to proszę wysłać do nas

Bardziej szczegółowo

Dziękujemy za wybranie naszej oferty. Postaramy się przejrzyście wyjaśnić w jaki sposób mogą Państwo spersonalizować swoje zaproszenie

Dziękujemy za wybranie naszej oferty. Postaramy się przejrzyście wyjaśnić w jaki sposób mogą Państwo spersonalizować swoje zaproszenie Dziękujemy za wybranie naszej oferty. Postaramy się przejrzyście wyjaśnić w jaki sposób mogą Państwo spersonalizować swoje zaproszenie ZAPROSZENIA SKŁADANE DO ŚRODKA 145x145mm Personalizacja frontu zaproszenia

Bardziej szczegółowo

Jeśli zależy ci na przyśpiewkach a nie jesteś pewna, czy ktoś zdecyduje się śpiewać spontanicznie, możesz to zasugerować poprzez:

Jeśli zależy ci na przyśpiewkach a nie jesteś pewna, czy ktoś zdecyduje się śpiewać spontanicznie, możesz to zasugerować poprzez: Spis przyśpiewek z tekstami Przyśpiewki to piosenki śpiewane podczas wesela, które mają za zadanie rozruszać zgromadzenie, zachęcić młodych do picia lub śpiewane są dla integracji gości. Jeśli zależy ci

Bardziej szczegółowo

Instrukcja do Zaproszeń C5. By nie składać ich na stercie Niechaj zmieszczą się w kopercie. w Kościele Marii Magdaleny w Tychach

Instrukcja do Zaproszeń C5. By nie składać ich na stercie Niechaj zmieszczą się w kopercie. w Kościele Marii Magdaleny w Tychach Instrukcja do Zaproszeń C5 Przód zaproszenia Tył zaproszenia Maja Kwiecień Piotr Wiosna serdecznie zapraszają Magdalenę Piękną i Antoniego Marudę na swój ślub, który odbędzie się Na wesele przybywajcie

Bardziej szczegółowo

Wzór 1. Wzór 2. Wzór 3. Wzór 4. Wzór 5. Wzór 6

Wzór 1. Wzór 2. Wzór 3. Wzór 4. Wzór 5. Wzór 6 Wzór 1 "Jeżeli cokolwiek warto na tym świecie czynić, to tylko jedno - miłować" Jan Paweł II Wzór 2 "Ty i Ja spośród tysięcy mocno trzymamy się za ręce, niezwykły dzień, doniosła chwila i szept nieśmiały:

Bardziej szczegółowo

1. "Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie." /Auguste Bekannte/

1. Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie. /Auguste Bekannte/ 1. "Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie." /Auguste Bekannte/ 2.... a może rzeczywiście wszystko nam się przyśniło: stangret, kareta, wieczór,

Bardziej szczegółowo

Kielce, Drogi Mikołaju!

Kielce, Drogi Mikołaju! I miejsce Drogi Mikołaju! Kielce, 02.12.2014 Mam na imię Karolina, jestem uczennicą klasy 5b Szkoły Podstawowej nr 15 w Kielcach. Uczę się dobrze. Zbliża się 6 grudnia. Tak jak każde dziecko, marzę o tym,

Bardziej szczegółowo

1. Miłość zwycięża wszystko - I my ustąpimy przed miłością. 4. Kochać i być kochanym - to tak jakby z obu stron grzało nas słońce

1. Miłość zwycięża wszystko - I my ustąpimy przed miłością. 4. Kochać i być kochanym - to tak jakby z obu stron grzało nas słońce CYTATY - ROMANTYCZNE 1. Miłość zwycięża wszystko - I my ustąpimy przed miłością 2. Mąż i żona to jedna dusza w dwóch ciałach 3. Najlepszych i najpiękniejszych rzeczy na świecie nie można ani zobaczyć,

Bardziej szczegółowo

Życzenia na Chrzciny od Rodziców Chrzestnych

Życzenia na Chrzciny od Rodziców Chrzestnych od Rodziców Chrzestnych Na pamiątkę wielu łask Bożych życzą Rodzice Chrzestni. Bądź pełny wiary i nadziei, a miłość Boża niech wypełni Twoje serce. Wielu łask Bożych i nieustającej opieki aniołów życzy

Bardziej szczegółowo

Zaproszenie. na ślub

Zaproszenie. na ślub Dziękujemy za wybranie naszej oferty. Postaramy się przejrzyście wyjaśnić w jaki sposób mogą Państwo spersonalizować swoje zaproszenie ZAPROSZENIA TŁOCZONE NA ŚLUB Personalizacja frontu zaproszenia Mogą

Bardziej szczegółowo

ALLELUJA. Ref. Alleluja, alleluja, alleluja, alleluja. Alleluja, alleluja, alleluja, alleluja.

ALLELUJA. Ref. Alleluja, alleluja, alleluja, alleluja. Alleluja, alleluja, alleluja, alleluja. ALLELUJA 1. Niech zabrzmi Panu chwała w niebiosach, na wysokościach niech cześć oddadzą. Wielbijcie Pana Jego Zastępy, Wielbijcie Pana Duchy niebieskie. Ref. Alleluja, alleluja, alleluja, alleluja. Alleluja,

Bardziej szczegółowo

Teksty zaproszeń ~1~ Dnia 3 lipca 2014 roku o godzinie 16.00 w Kościele pod wezwaniem Matki Bożej Różańcowej w Chrzanowie odbędzie się ślub

Teksty zaproszeń ~1~ Dnia 3 lipca 2014 roku o godzinie 16.00 w Kościele pod wezwaniem Matki Bożej Różańcowej w Chrzanowie odbędzie się ślub Teksty zaproszeń ~1~ Dnia 3 lipca 2014 roku o godzinie 16.00 w Kościele pod wezwaniem Matki Bożej Różańcowej w Chrzanowie odbędzie się ślub Katarzyny Niezgoda i Bartosza Łęckiego wielce zaszczyceni będą,

Bardziej szczegółowo

Weź w opiekę młodzież i niewinne dziatki, By się nie wyrzekły swej Niebieskiej Matki.

Weź w opiekę młodzież i niewinne dziatki, By się nie wyrzekły swej Niebieskiej Matki. JASNOGÓRSKA PANI G G7 C G Ref.: Jasnogórska Pani, Tyś naszą Hetmanką, e h a D Polski Tyś Królową i najlepszą Matką. h e G D7 Spójrz na polskie domy, na miasta i wioski. G E7 a D D7 G Niech z miłości Twojej

Bardziej szczegółowo

I Komunia Święta. Parafia pw. Bł. Jana Pawła II w Gdańsku

I Komunia Święta. Parafia pw. Bł. Jana Pawła II w Gdańsku I Komunia Święta Parafia pw. Bł. Jana Pawła II w Gdańsku Ktoś cię dzisiaj woła, Ktoś cię dzisiaj szuka, Ktoś wyciąga dzisiaj swoją dłoń. Wyjdź Mu na spotkanie Z miłym powitaniem, Nie lekceważ znajomości

Bardziej szczegółowo

Jak mam uwielbiać Boga w moim życiu, aby modlitwa była skuteczna? Na czym polega uwielbienie?

Jak mam uwielbiać Boga w moim życiu, aby modlitwa była skuteczna? Na czym polega uwielbienie? Jak mam uwielbiać Boga w moim życiu, aby modlitwa była skuteczna? Na czym polega uwielbienie? UWIELBIAJ DUSZO MOJA PANA!!! ZANIM UWIELBISZ PRAWDZIWIE ZAAKCEPTUJ SYTUACJĘ, KTÓRĄ BÓG DOPUSZCZA UWIELBIANIE

Bardziej szczegółowo

PODZIĘKOWANIA. Formularz Zamówienia. Telefon kontaktowy: Informacje podstawowe. Imiona: Data ślubu: Czy chcesz otrzymać wzór do akceptacji: TAK NIE

PODZIĘKOWANIA. Formularz Zamówienia. Telefon kontaktowy: Informacje podstawowe. Imiona: Data ślubu: Czy chcesz otrzymać wzór do akceptacji: TAK NIE Formularz Zamówienia PODZIĘKOWANIA Formularz służy spersonalizowaniu zakupionego podziękowania. Każdy krok będziemy starać się dodatkowo opisać, aby ułatwić zamówienie. Ważne, aby dokładnie wypełnić każde

Bardziej szczegółowo

-1- A kiedy będziesz mężem moim, rozdzwonią się nam wszystkie dzwony, pachnieć nam będą winogrona i róże śliczne i powoje, całować będą włosy Twoje...

-1- A kiedy będziesz mężem moim, rozdzwonią się nam wszystkie dzwony, pachnieć nam będą winogrona i róże śliczne i powoje, całować będą włosy Twoje... -1- A kiedy będziesz mężem moim, rozdzwonią się nam wszystkie dzwony, pachnieć nam będą winogrona i róże śliczne i powoje, całować będą włosy Twoje... A kiedy będziesz żoną moją umiłowaną, poślubioną,

Bardziej szczegółowo

Pole. Z wielką radością mamy zaszczyt zaprosić. na uroczystość przyjęcia przez Naszą Córkę

Pole. Z wielką radością mamy zaszczyt zaprosić. na uroczystość przyjęcia przez Naszą Córkę Serce tak ciche, jak wiatr z muszelki. Daj mi o Panie - Boże mój Wielki. Daj mi też święte rączki i nóżki, Żeby trzymały się Twojej dróżki Z wielką radością mamy zaszczyt zaprosić.... na uroczystość przyjęcia

Bardziej szczegółowo

Ewa Kowalska. wraz z Rodzicami z radością pragnie zaprosić. Ciocię Agatę i Wujka Karola. na uroczyste przyjęcie. Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej

Ewa Kowalska. wraz z Rodzicami z radością pragnie zaprosić. Ciocię Agatę i Wujka Karola. na uroczyste przyjęcie. Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej Wzór nr 1 Ewa Kowalska wraz z Rodzicami z radością pragnie zaprosić Ciocię Agatę i Wujka Karola na uroczyste przyjęcie, które odbędzie się w dniu 6 maja 2010 roku o godzinie 10.00 w Bazylice Mariackiej

Bardziej szczegółowo

Pragnąc wspólnie przeżyć uroczystość przyjęcia

Pragnąc wspólnie przeżyć uroczystość przyjęcia TC 1 Gabrysia Kowalska wraz z Rodzicami z radością pragnie zaprosić Ciocię Klaudię i Wujka Pawła na uroczyste przyjęcie, które odbędzie się w dniu 25 września 2010 roku o godzinie 11.00 w Kościele Świętej

Bardziej szczegółowo