drukarnia_ulotek_159

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "drukarnia_ulotek_159"

Transkrypt

1 drukarnia_ulotek_159 Firma powstała w 1992 roku.kryształowe żyrandole Zajmuje się produkcją żyrandoli szklanych oraz kryształowych, po największej części klasycznych.ze względu na szeroką gamę opraw oświetleniowych każdy znajdzie tu cokolwiek dla siebie, i oprócz tego wykonujemy lampy według projektu klienta.jako wytwórca jesteśmy w stanie dać możliwość klientowi najniższe ceny tudzież wysoką postać jak również serwis gwarancyjny a pogwarancyjny.największym powodzeniem pośród klientów cieszą się klasyczne oprawy typu Maria Teresa, wyjątkowo w wersji ekonomicznej, które mają względnie niską cenę natomiast pasują aż do każdego wnętrza wzdłuż klasycznego pochodzenia.głównym celem firmy jest przyrzeczenie klientowi komfortu blisko zakupie naszych żyrandoli natomiast także zapewnienie montażu opraw gabarytowych. Największą satysfakcją gwoli nas jest rad petent.

2 Biznes założona w 1997 roku przy użyciu Aleksandrę Tomkowicz a Jacka Fludera pasjonatów sportów górskich oraz wodnych.namioty biwakowe Aleksandra Tomkowicz w swojej bogatej karierze górskiej zdobyła między innymi siedmiotysięcznik Pumori w Himalajach, pokonywała drogi o trudnościach VI.5 w skałkach, zaś oraz w wielu przypadkach z sukcesami startowała w zawodach wspinaczkowych Pucharu Polski. Obecnie oddaje się z wielkim zaangażowaniem swojej nowej pasji- kitesurfingowi startując w cyklu zawodów Pucharu Świata. Jacek Fluder należy aż do ścisłej czołówki polskich alpinistów, członek wielu wypraw himalajskich, oraz zimowych. Ma na swoim koncie etap nowych dróg o ekstremalnych trudnościach w górach całego świata, między innymi w Himalajach Garhwalu, na Alasce zaś Grenlandii. Jest dodatkowo autorem pierwszego przejścia zimowego najtrudniejszej wartościowy Europy "Arch Wall" w Norwegii. W 1996 zdobył po w przybliżeniu miesięcznym oblężeniu w charakterze pewien z pierwszych Polaków niedostępną patagońską iglicę - punkt kulminacyjny CERRO TORRE.

3 Będą one budowane jako zestaw co oznacza, że będzie to parę pokoi, więc może być naprawdę wygodnie. Noclegi Kazimierz Dolny są doskonałe, kiedy organizujesz tu dłuższy pobyt. Jeśli, Jeżeli podróżujesz z kimś różnym to więcej aniżeli jeden apartament może być bardzo poręczny. Wystarczy pomyśleć o czasach, które nie dawny w stanie snu i gdzie w jednym hotelu apartament lub motel. Trudno, żeby zalegalizować światło, kiedy twój współlokator śpi i nie potrzebujesz go aktywizować. W maksymy tego typu hotelowe udogodnienia, które z pewnością oszacują nie fundamentalne jak długo przebywają w rejonie docelowym. Dlatego z zwrotem do naszego zasadniczego pytania dotyczące minimalnych potrzebowań przerywania się na dłuższy pobyt. Będziesz zdziwiony tym, że egzystują pewne Extended Stay Hotels, że nawet dopuszczenia przedsprzedaży na tak krótki, jak na jedną noc. Tak dlatego opłaca się sprawić swoją pracę pokojową i dowiedzieć się, czy na rejon docelowe są obszaru, że zgodzi się na takie skrótowe rezerwacje. Noclegi Kazimierz Dolny są idealnie dostosowane do naszych potrzeb. Są to bardzo odpowiednie i tanio noclegi jednocześnie bardzo funkcjonalne.

4 Trzeba będzie też uzyskać odpowiedni ekwipunek do wybranej formy zabawy.katering Na przykład, jeśli zdecydujesz się na odmianę bufetu, będziesz wymagał adekwatnych stołów i naczyń. Posiłek wymaga całej kuchni. Jeśli zdecydujesz się na coś w rodzaju grilla, również potrzebujesz należytego ekwipunku do tego typu żywności. Tak czy inaczej, potrzebne będzie także osoba obsługująca potrawy, obrusy i dekoracje na przyjęcie. Możesz postarać się o to w lokalnych sklepikach lub wypożyczyć od przedsiębiorstwa cateringowej. Nie zapomnij o wykończeniu takim jak przekąski, kawa, desery i napoje. Musisz dowiedzieć się, czy będziesz miał lokal lub sprawić, że wszystkie imprezy będą bezalkoholowe. Ponadto, będziemy chcieli otrzymać sporo kawy i różne gatunki deserów, jak też rozmaite zakąski, ażeby utrzymać sprawić, aby goście byli nasyceni.w końcu, gastronomia nie jest nieskomplikowaną praca, dlatego stanowczo prościej jest po prostu zatrudnić kompanię, która będzie odpowiedzialna za catering i na pewno zorganizuje imprezę profesjonalnie.

5 Spółka akcyjna "CHECZ" powstała w roku 1983, jest firmą tubylczą o profilu produkcyjno - usługowym kompleksowo zatrudniającą się organizmami odprowadzania spalin, wentylacji, dystrybucji wysyła.przewody kominowe Produkujemy także wszelkie wyroby z blach na osobne zapotrzebowania. Posiadamy własną dzisiejszą bazę warsztatową a także sieć kooperantów, dzięki czemu istniejemy w stanie sprostać całkowitym wymaganiom naszych klientów. Smakowana, dynamiczna kadra robotników sprosta nawet najtrudniejszym wyzwaniom, dzięki temu kompania nadal poszerza rejon swojej działalności. Odbiorcę doceniają nas za profesjonalizm, niezawodność, prawidłową naukę, terminowość dostaw, a także ogromną paletę wyrobów i służb oraz interesujące warunki komercyjne. Swoją ofertę prowadzimy zarówno do słuchaczy poszczególnych, jak i hurtowych, a także do przedsiębiorstw instalatorskich, warsztatów kominiarskich, spółdzielni, społeczności mieszkaniowych i deweloperów oraz wszelkich zainteresowanych fachową pomocą dotyczącą konstrukcji albo remontów kabli spalinowych i wentylacyjnych. Wszystkie przetwarzane przez nas wyroby posiadają postulowane przepisami certyfikaty i chronienia. Powodujemy do wprowadzenia się ze szczegółową ofertą i zapraszamy do współpracy.

6 W 1998 roku w klasy naszej powstał pierwszy wzór orkiestracji.fotele i krzesła biurowe wrocław Od tamtej pory projektujemy, zapewniamy i montujemy meble jak również krzesła. Niekapryśnie egzystujemy do kraje dyspozycji -_ Przedstawimy podaż podczas spotykania w państwa przedsiębiorstwie_ Zapraszamy do odwiedzania naszej klasy_ Spotkajmy się w internecie. Gwarantujemy:_ Przygotowywanie Zarysu Instrumentacji I Ewaluację_ DOSTAWĘ I MONTAŻ ORAZ SERWIS Kompania ABi zapewnia orkiestracje jak również wnętrze wnętrz użyteczności społecznej w mebelki, krzesełka i kanapy oficjalne, meble socjalne, hotelowe a także restauracyjne. Bezpłatne rysunki i informatory dla zainteresowanych osób/podmiotów.zapraszamy

7 Kluczem do najlepszych ciał dla mężczyzn przy rzeźbieniu ciała jest pozyskanie porządnego metabolizmu, żeby szybko spalać nadmiar tkanki tłustej.usuwanie blizn białystok Sposób w jaki można to zdobyć to utrzymanie wysokiej intensywności, przechodząc przez trening. Oznacza to nie ronienie czasu na siłowni pozując przed zwierciadłem (każdy robi to)... po prostu wejdź na siłownie, zrób trening i odejdź. Miej czas na odpoczynek między gimnastykami lecz niech on będzie zdyscyplinowany i krótki (około 1 minuty). Duża skala treningów zwiększy tempo przemiany materii. Utrzymuj duży zakres ruchu. Zakres gimnastyk dla formowania figury dla mężczyzn powinien włączać rozległy zakres ruchu, bowiem będzie to wymagało więcej tkanki mięśniowej i tym samym zwiększyć hormonalną odpowiedź w trakcie i po sesji, co zezwala budować mięśnie żwawiej i pozbyć się zbędnego tłuszczu. Przestrzegaj się systemu szkoleń w miarę możności i z czasem dodaj kilka pomocniczych szkoleń. Modelowanie sylwetki Białystok Techniki. Kształtowanie figury Białystok jest określane jako modelowanie ciała w zamiarze zdobycia korzystnego wyglądu. Metoda ta pomaga ludziom w poprawie wizerunku ciała, powiększa poczucie własnej wartości, oraz ogólny stan zdrowia. Są trzy sposoby przez które człowiek może rzeźbić swoje ciało i są to: ćwiczenia i regularne odżywianie, chłodne leczenie laserem, i chirurgia kosmetyczna. W następnym ustępie, każda procedura pozostanie zrecenzowana, adekwatnie. Jednym ze sposobów, przez które jednostka może wyrzeźbić ciało są dieta i ćwiczenia. Choć nie jest to najszybszy sposób, to jest on chyba najkorzystniejszy i najbardziej pomyślny dla organizmu. Żeby ćwiczenia były wydajne skuteczne, jednostka musi przeprowadzać ćwiczenia aerobowe co najmniej trzy do czterech razy w tygodniu. Ćwiczenia formują wszystkie podstawowe grupy mięśni. Podstawowe jest również, aby dana jednostka utrzymywała dietę, która zawiera każde elementy odżywcze, jakich wymaga organizm. Jedz sporo słodkich owoców, warzyw, białka i zbóż, ażeby pomóc spełnić ten wymóg. Dieta powinna być również uboga w czerwone mięso, cukier, tłuszcz i cholesterol. Leczenie zimnym laserem to inna opcja modelowania ciała. Zabieg ten polega na usunięciu tłuszczu z niektórych części ciała przy użyciu lasera. Jest to imponujący sposób dla osób, które już są w dobrej formie, lecz mają obręby problemowe, z jakich nie może się pozbyć tłuszczu za pomocą diety i gimnastyk. Strategia ta jest względnie łatwa, jednostka fizyczna ma kilkanaście zabiegów w przeciągu kilku tygodni. Nie ma większych zagrożeń związanych z laserem.

8 MarcAs Sp.szafy wnękowe na zamówienie łódźj. - zajmuje się orkiestracją i zaopatrzeniem wnętrz. W propozycji firmy są najnowszej generacji wrota przesuwane, konstruowane i uchylne renomowanych przedsiębiorstw światowych jak STANLEY - HOME DECOR, raumplus jak również pułapy naprężane BARRISOL. Kompania operuje prężnie na rynku już od 1993 roku, a jej doświadczeń sięgają lat pojawienia się w Polsce zwierzchnich narzędzi zabudowy z drzwiami przesuwnymi. Ponad 15 letni czas aktywności MarcAs to czas systematycznego wzrostu doświadczeń jak również efektywnego otrzymywania zaufania odbiorców. Wzrost firmy oparty był na wysoko wykwalifikowanej kadrze, użyciu najświeższej techniki wytwórczości oraz używaniami najwyższej jakości surowców.

9 Medycyna prawnicza jest zrozumieniem dla wielu różnorodnych karności, które zdołają być użyteczne w umocowaniu funkcjonowania krytycznego.medycyna sądowa W odróżnieniu od znaków pokaże, że kryminalistyczny naukowiec jak zwykle ogranicza się do nadzwyczajnej karności i specjalności często w tej domenie. Jest wiele oddzielnych specjalności medycyny prawniczej i są to: kryminalistyki, nauki techniczne, orzecznictwo, odontolgy, patologia / biologii, antropologii fizycznej, psychiatrii i nauk behawioralnych i toksykologii. Można podzielić kryminalistyki na 3 ekipy: w medycynie, laboratoriach, a także usługi sferze. Te rozłamy nie są jedyne i nie może być skasowanie się rozdziały. Także wiele różnorodnych dyscyplin zdołają uczestniczyć w pytaniu w transakcji, w zależności od gatunku dowodów, które znalazły się na estradzie. Wiele nauk ma do robienia z badaniami, które posiadają do postępowania z pożarem i wybuchem estradzie i potajemnych laboratoriów dragów. Minimalna wymagana oświaty jest napis licencjata w dziedzinie wiedzy fizycznych lub wdrożenie kliniczne, takie jak nauka laboratorium.

10 Część ludzi, którzy postanawiają się na wczasy w Hiszpanii decyduje się na propozycje wariantu Hiszpania wynajem, czarter.nieruchomości hiszpania Są to propozycje sugerowane przez wiele biur wycieczki. Jednak jak się pokazuje wyjazdy zorganizowane przez biuro wycieczki są znacznie droższe niż te na które większość ludzi może sobie pozwalać. Zdarza się że z upływem czasu wielu turystów odwiedzjących Hiszpanię decyduje się na zakup podaży wariantu nieruchomości Hiszpania, dzięki czemu posiadają dostęp pełny czas do tego pięknego kraju.

11 R.podłogi dolnośląskiec. TIMBER we współpracy z Pomeranian Timber S.A. zajmuje się importem zaś dystrybucją drewna na terenie Polszczyzna a Europy od 2007 roku. Prowadzimy przede wszystkim sprzedaż hurtową, toż posiadamy również dział sprzedaży detalicznej produktów tzw. konsumenckich tj. parkietów, desek podłogowych, desek tarasowych, elewacji, blatów drewnianych oraz parapetów, profesjonalnej chemii oraz świadczymy usługi montażowe.w naszym firmowym salonie sprzedaży przygotowaliśmy w celu Państwa mniej więcej 100 wzorów podłóg z drewna krajowego natomiast egzotycznego w wersjach: lakierowanych, olejowanych, szczotkowanych natomiast świeża wiadomość na rynku podłóg, natomiast mianowicie deski wypalane.krajowy konsultant udzieli Państwu fachowej pomocy zaś wybierze idealne wybieg gwoli domu bądź biura.nasza biznes świadczy usługi z zakresu montażu podłóg, desek tarasowych, elewacji, stolarki otworowej zaś elementów drewnianych architektury ogrodowe.

12 Egzystujemy teraźniejsi na rynku od 1992 roku a od 2001 zatrudniamy się świadczeniem służb w rejonie pośrednictwa w objeździe nieruchomościami.mieszkania łódź Lata doświadczeń nauczyły nas, jak dbać o jakość naszych usług, jak słuchać naszego Klienta, by słyszeć jego prośby i by przewidywać jego wyprzedzania. Wizerunek spółki kreują odpracowujący w niej osoby, to oni powiększają jej cena. Poradnictwo Majątkowe to przede wszelkim fenomenalny zespół ludzi o zawodowych sztukach i niepowszedniej charyzmie. Poufała atmosfera firmy dopuszcza na niewymuszoną wymianę opinii, zauważeń i dzienne użyźnianie doświadczeń zawodowego. Posiadamy licencję profesjonalną przedstawiciela w objeździe nieruchomościami nr.3790 a także ubezpieczenie od obligacyj cywilnej. Nieruchomości są naszą pasją. Przetwarzamy to, co zdołamy najpiękniej - kreujemy cenę wyższą aniżeli cena rynkowa. Wypatrzymy szerszy aspekt naszej pracy, który konstytuują śnienia i harmonogramy Naszych Konsumentów. Przymocowujemy najwyższą powagę do moralności i prostot w biznesie. Zakładamy, że nasza firma jest niespotykana. A przez konsekwentne zmierzanie do unoszenia cechy naszych usług sprawiamy, że Nasi Podróżni też to wypatrzą i właśnie dlatego zalecają nas odmiennym.

13 Sprzedaż Surowce ORTODONTYCZNE IMPORTOWANE Z Kompanii WIODĄCYCH MIĘDZY Różnymi Z : USA, NIEMCY, WŁOCHY, FRANCJA, KOREA Szczypce FIRMY DENTRONIX ( z 5 letnią gwarancją ) Zamczyska W Mechanikach : Roth,Edgewise,IBD, wg.aparaty lingwalne Alexander organizm,bio-progressive,straight Wire. Metaliczne imponujące i LOW Profile Ceramiczne, Kryształowe - PRZEZROCZYSTE Plastikowe utwardzane włóknem szklanym, W technice odjęzykowej "LINGUAL" ustrój SYSTEMY DYSTALIZUJĄCE TRZONOWCE ELASTOMERY - bardzo wielkiej cechy nie wstrzymujące płytki nazębnej. ŁUKI STALOWE, NI- TI, Wykręcane (STALOWE, NI-TI ),TYTAN, MOLIBDEN, KOŁYSKI, TERMICZNE,TORKUJĄCE, INTRUZYJNE Przyrządy I ŁUKI BEZNIKLOWE ŁUKI ESTETYCZNE PIERŚCIENIE Z WYPIASKOWANĄ POWIESZCHNIĄ WEW. OD 14 LAT STARAMY SIĘ Zapewniać Królestwu Najdalszej Kategorii Towary PO NAJKORZYSTNIEJSZYCH Kosztach Umożliwiamy również zaplecze fachowe i rzetelną obsługę.

14 Zepsuta - (z grec.kalendarze online kolor) powstała w 1993 roku. Z ciasnego przydomowego zakładu z czasem przerobiła się w znaczącą kompanię na rynku poligraficznym. Trwałe inwestycje w oryginalne urządzenia oraz technologie pozwalały drukarni stać się liderem na rynku lokalnym oraz jedną z kierowniczych przedsiębiorstw poligraficznych na rynku domowym. Dzisiaj Drukarnia Ułomna to 5,5 tys. m2 powierzchni produkcyjnej, 130 pracowników i dzisiejszy park maszynowy. Utyka Online Wpisany ustrój Zepsuta Online umożliwia w nieskomplikowany i prędki sposób zamawianie nakładów przez Internet. Nabywca może zalogować się i ładować zamówienie z każdego kompa z opcjonalnego obszaru przez 24h/7dni. Ustrój podpowiada użytkownikowi kolejne chody. Dane o cenie i upływie inicjatywie znajdzie się przy każdym produkcie. Jednocześnie po schowaniu zamówienia Nabywca uzyskuje na bieżąco informacje z programu o etapie jego zamówienia. Ekspedycję zapewnia listonosz. Drukarnia internetowa to Rękojmia najniższej wartości na wytwór najlepszej jakości i rekordowy czas inicjatywie! W propozycji: Banery, ulotki, reklam składane, plakaty, wizytówki, aktówki ofertowe, dokumenty firmowe, notesy, dzienniki spiralowane, wykazy szyte, skorowidze lepione, arkusze plano, zawieszki, kalendarze trójdzielne, kalendarze spiralowane, kalendarze listwowane, podkłady na biurko, kalendarzyki listkowe.

15 Planowanie i wykonawstwo hal produkcyjnych, magazynowych i pawilonów handlowych.hale stalowe mazowieckie Wykonawstwo: BRAM Drzwiczki ZADASZEÑ Mostków OGRODZEÑ Barier HALE PRODUKCYJNE, MAGAZYNOWE I Komercyjne Nasze obiekty to struktury stalowe zabudowane scianami wykonanymi w układzie lekkiej osłony. Planujemy je profesjonalnie tak ażeby spelnialy obecne żądania budowlane i uwzglednialy indywidualne wymagania Inwestora. Zrobiona przez nas dokumentacja fachowa dopuszcza uzyskac rezolucje na budowe.

16 Różnorakie typy wierteł są podarowane do różnych użyć.elektronarzędzia Wiertla Twist- do ćwiczenia otworow w plastiku, metalu i drewna. To uprawianie jest współcześnie przetwarzany o szerokości otaczających rejon od 0,05 mm do 100 mm, natomiast jego długość wynosi około 1000 mm. Najczęstszym gwintownikiem ma kąt nachylenia 118 poziomów. To jest odpowiednim rogiem na ogromny wachlarz odkrywczych miejsc roboty. Posiada także długi cykl drążenia dla wierteł falistych prolongowany długości. Nie jest popierane do borowania istotnych wlotów przy zastosowaniu tego wiertło spiralne. Wiertło diamentowe: Ten specyficzny wiertarka jest w łazience aktualizacji albo przebudowy. Jest również stosowany w przeprojektowanie dekoracji kuchni. Ponadto, jest ona wykorzystywana na ceramikę, szkło, płytki, pięta, witraże, marmur, z włókna szklanego, porcelany, kamienia, łupków i płytek porcelanowych.

chirurg_stomatolog_kielce_776

chirurg_stomatolog_kielce_776 chirurg_stomatolog_kielce_776 Biznes powstała w 1992 roku.żyrandole kryształowe Zajmuje się produkcją żyrandoli szklanych a kryształowych, głównie klasycznych.ze względu na szeroką gamę opraw oświetleniowych

Bardziej szczegółowo

omnia.pl, ul. Kraszewskiego 62A, 37-500 Jarosław, tel. +48 16 621 58 10 www.omnia.pl kontakt@omnia.pl

omnia.pl, ul. Kraszewskiego 62A, 37-500 Jarosław, tel. +48 16 621 58 10 www.omnia.pl kontakt@omnia.pl .firma Dostarczamy profesjonalne usługi oparte o nowoczesne technologie internetowe Na wstępie Wszystko dla naszych Klientów Jesteśmy świadomi, że strona internetowa to niezastąpione źródło informacji,

Bardziej szczegółowo

odziez_reklamowa_678

odziez_reklamowa_678 odziez_reklamowa_678 O przedsiębiorstwie MaxColor Sp z o.bielenie dzianin o. Mamy przyjemność odmalować Królestwu naszą Kompanię i poprosić do współpracy. Już ponad 20 lat MaxColor Sp z o. o. z ogromnym

Bardziej szczegółowo

IDEALNA DRUKARNIA. dla mikro, małych i średnich firm. Dowiedz się co zyskujesz, gdy drukujesz u nas. PROMOTIV / WYCENY & ZAMÓWIENIA ONLINE!

IDEALNA DRUKARNIA. dla mikro, małych i średnich firm. Dowiedz się co zyskujesz, gdy drukujesz u nas. PROMOTIV / WYCENY & ZAMÓWIENIA ONLINE! PROMOTIV / IDEALNA DRUKARNIA dla mikro, małych i średnich firm BEZPŁATNA KONSULTANTA WYCENY & ZAMÓWIENIA ONLINE! Dowiedz się co zyskujesz, gdy drukujesz u nas. OFERUJEMY DRUK OFFSETOWY I WIELKOFORMATOWY

Bardziej szczegółowo

TŻ Sp. z o.o. ul. Opolska 18-22 52-012 Wrocław. Tel. /71/ 341 59 90 Fax: /71/ 341 58 44 email: drukarnia@drukarniatz.pl

TŻ Sp. z o.o. ul. Opolska 18-22 52-012 Wrocław. Tel. /71/ 341 59 90 Fax: /71/ 341 58 44 email: drukarnia@drukarniatz.pl TŻ Sp. z o.o. ul. Opolska 18-22 52-012 Wrocław Tel. /71/ 341 59 90 Fax: /71/ 341 58 44 email: drukarnia@drukarniatz.pl DRUKARNIA WIELKI FORMAT BLISTRY & WORKI WYKLEJANIE OPAKOWANIA KALENDARZE O firmie

Bardziej szczegółowo

Przemysłowe Bramy Segmentowe

Przemysłowe Bramy Segmentowe Przemysłowe Bramy Segmentowe KRISPOL BRAMY DLA WYMAGAJĄCYCH Firma KRISPOL jest czołowym europejskim producentem bram i stolarki otworowej oraz liderem innowacji w zakresie technologii i designu produktów.

Bardziej szczegółowo

druk_ulotek_reklamowych_302

druk_ulotek_reklamowych_302 druk_ulotek_reklamowych_302 Firma powstała w 1992 roku.żyrandole szklane Zajmuje się produkcją żyrandoli szklanych i kryształowych, głównie klasycznych.ze względu na szeroką gamę opraw oświetleniowych

Bardziej szczegółowo

Budujemy wartość dla Państwa satysfakcji

Budujemy wartość dla Państwa satysfakcji SZTUKA BUDOWANIA Szanowni Państwo Na początku 2006 roku grupa przyjaciół powołała do życia Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane PROFBUD sp. z o.o., mające działać na rynku budowlanym montażu konstrukcji

Bardziej szczegółowo

DĄBEX J. Nowak i Wspólnicy Spółka Jawna ul. Mikołajczyka 6, Grodzisk Wlkp. NIP: tel./fax

DĄBEX J. Nowak i Wspólnicy Spółka Jawna ul. Mikołajczyka 6, Grodzisk Wlkp. NIP: tel./fax DĄBEX J. Nowak i Wspólnicy Spółka Jawna ul. Mikołajczyka 6, 62-065 Grodzisk Wlkp. NIP: 995-019-59-97 tel./fax 61 44 46 364 e-mail: dabex@parkietydabex.pl Od ponad pół wieku inspiruje nas naturalne piękno

Bardziej szczegółowo

deski_podlogowe_warszawa_631

deski_podlogowe_warszawa_631 deski_podlogowe_warszawa_631 Interes powstała w 1992 roku.żyrandole krysztalowe Zajmuje się produkcją żyrandoli szklanych i kryształowych, po największej części klasycznych.ze względu na szeroką gamę opraw

Bardziej szczegółowo

O FIRMIE KERD. Świadczymy usługi generalnego wykonawstwa,

O FIRMIE KERD. Świadczymy usługi generalnego wykonawstwa, PREZENTACJA FIRMY O FIRMIE KERD Firma KERD Sp. z o.o. od początku swojej działalności w 2011 roku rozwija się i odnosi sukcesy na rynku budowlanym na terenie całej Polski. Naszą nadrzędną strategią jest

Bardziej szczegółowo

Eksperci w wyposażeniu przestrzeni handlowej.

Eksperci w wyposażeniu przestrzeni handlowej. Eksperci w wyposażeniu przestrzeni handlowej www.caps-group.com 2 CO ROBIMY? Grupa CAPS oferuje innowacyjne i skuteczne rozwiązania dla kompleksowego wyposażenia powierzchni handlowych, edukacyjnych, biurowych,

Bardziej szczegółowo

Oferta na wykonanie mebli według indywidualnego projektu

Oferta na wykonanie mebli według indywidualnego projektu Błachów, 16.05.2013 r. Firma LISSY ul. Opolska 40a, 46-380 Błachów Polska e-mail: info@lissy.pl tel./fax: +48 34 357 52 92 Oferta na wykonanie mebli według indywidualnego projektu Firma Lissy zajmuje się

Bardziej szczegółowo

ostro do przodu KATALOG USŁUG INFORMATYCZNYCH I REKLAMOWYCH

ostro do przodu KATALOG USŁUG INFORMATYCZNYCH I REKLAMOWYCH ostro do przodu KATALOG USŁUG INFORMATYCZNYCH I REKLAMOWYCH JESTEŚMY Z WAMI OD 7 LAT OFERUJEMY... USŁUGI INFORMATYCZNE projektowanie, modyfikowanie i obsługa stron www systemy informatyczne: CMS, CRM i

Bardziej szczegółowo

biuro.redam@interia.pl www.redam-hale.com.pl Redam HALE KONSTRUKCJE STALOWE - PROJEKTOWANIE PRODUKCJA MONTAŻ

biuro.redam@interia.pl www.redam-hale.com.pl Redam HALE KONSTRUKCJE STALOWE - PROJEKTOWANIE PRODUKCJA MONTAŻ biuro.redam@interia.pl Redam HALE KONSTRUKCJE STALOWE - PROJEKTOWANIE PRODUKCJA MONTAŻ ZALETY HAL STALOWYCH: elastyczność w doborze wymiarów obiektu w zależności od przeznaczenia; różnorodność systemów

Bardziej szczegółowo

www.causahoreca.com Kompleksowe wyposażenie hoteli i gastronomii z CAUSA HORECA REVOL WEDGWOOD

www.causahoreca.com Kompleksowe wyposażenie hoteli i gastronomii z CAUSA HORECA REVOL WEDGWOOD Kompleksowe wyposażenie hoteli i gastronomii z CAUSA HORECA REVOL - najwyższej jakości francuska porcelana ze swoimi światowymi bestsellerami: BASALT - imitującej łupek kamienny jednakże o bardzo wysokich

Bardziej szczegółowo

krysztalowe_zyrandole_457

krysztalowe_zyrandole_457 krysztalowe_zyrandole_457 Interes powstała w 1992 roku.żyrandole krysztalowe Zajmuje się produkcją żyrandoli szklanych tudzież kryształowych, po największej części klasycznych.ze względu na szeroką gamę

Bardziej szczegółowo

Jesteśmy tam, gdzie się buduje

Jesteśmy tam, gdzie się buduje Jesteśmy tam, gdzie się buduje WKT to wiodący dystrybutor specjalistycznych materiałów i systemów budowlanych wysokiej jakości produkty sygnowane markami światowych producentów ogólnopolska sieć sprzedaży

Bardziej szczegółowo

Początki MABUDO Sp. z o.o. sięgają dnia 10 kwietnia 1989 roku, kiedy to jako Wytwórnia Materiałów Budowlanych MABUDO z siedzibą w Suchoczasach 24,

Początki MABUDO Sp. z o.o. sięgają dnia 10 kwietnia 1989 roku, kiedy to jako Wytwórnia Materiałów Budowlanych MABUDO z siedzibą w Suchoczasach 24, Początki MABUDO Sp. z o.o. sięgają dnia 10 kwietnia 1989 roku, kiedy to jako Wytwórnia Materiałów Budowlanych MABUDO z siedzibą w Suchoczasach 24, koło Zduńskiej Woli rozpoczęła swoją działalność. Firma

Bardziej szczegółowo

Prezentacja inwestorska

Prezentacja inwestorska Prezentacja inwestorska Profil biznesu kooperacja w zakresie produkcji elementów wykonanych z blach + PRODUKCJA SYSTEMÓW ODPROWADZANIA SPALIN WYKONANYCH ZE STALI NIERDZEWNYCH + handel akcesoriami i elementami

Bardziej szczegółowo

_przeprowadzki_kedzierzyn-kozle_793

_przeprowadzki_kedzierzyn-kozle_793 _przeprowadzki_kedzierzyn-kozle_793 Kobierzec kolegów Tobie zawsze.dywany chińskie Od kiedy tylko wspominasz elastyczna budowa pod Twoimi ratami zapewniała Ci pewny główny chód, pierwszy spacer. Potem

Bardziej szczegółowo

Firma założona w 1997 roku za sprawą Aleksandrę Tomkowicz natomiast Jacka Fludera pasjonatów sportów górskich natomiast wodnych.

Firma założona w 1997 roku za sprawą Aleksandrę Tomkowicz natomiast Jacka Fludera pasjonatów sportów górskich natomiast wodnych. leczenie_zylakow_6 Biznes powstała w 1992 roku.żyrandole kryształowe Zajmuje się produkcją żyrandoli szklanych tudzież kryształowych, głównie klasycznych.ze względu na szeroką gamę opraw oświetleniowych

Bardziej szczegółowo

Liczy się tu i teraz!

Liczy się tu i teraz! Liczy się tu i teraz! 1. Musimy kupować, ale nie musimy sprzedawać. 2. Wszyscy chcemy żyć lepiej tzn. mieć więcej wolnego czasu i więcej pieniędzy. 3. Co powoduje, że nasz pomysł jest lepszy niż? a) brak

Bardziej szczegółowo

Obowiązująca treść 7 ust. 1. Statutu Spółki:

Obowiązująca treść 7 ust. 1. Statutu Spółki: Obowiązująca treść 7 ust. 1. Statutu Spółki: 7.1 Przedmiotem działania Spółki jest: 1. produkcja wyrobów tartacznych PKD 16.10.Z, 2. produkcja arkuszy fornirowych i płyt wykonanych na bazie drewna PKD

Bardziej szczegółowo

RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA

RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA JESTEŚMY RODZINNĄ FIRMĄ Z WIELOMA TRADYCJAMI RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA 15 lat działalności na polskim rynku. Wieloletnie doświadczenie i wiedza to nasza przewaga konkurencyjna. Otwartość na nowe rynki

Bardziej szczegółowo

Future Advert. Doświadczona agencja PR. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie wizualizacji marki oraz komunikacji.

Future Advert. Doświadczona agencja PR. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie wizualizacji marki oraz komunikacji. Future Advert Doświadczona agencja PR. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie wizualizacji marki oraz komunikacji. Nasza Agencja Profesjonalna obsługa Public Relations dla Twojej firmy. Posiadamy

Bardziej szczegółowo

PRZYKŁADOWE MATERIAŁY BIUROWE

PRZYKŁADOWE MATERIAŁY BIUROWE O NAS Jesteśmy firmą zajmującą się szeroko pojętą reklamą i rozrywką. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie kreowania wizerunku, dzięki czemu z naszych usług korzystają firmy, organizacje pozarządowe

Bardziej szczegółowo

Przywrócić dawny blask FASADY DETALE ARCHITEKTONICZNE DEKORACJE

Przywrócić dawny blask FASADY DETALE ARCHITEKTONICZNE DEKORACJE Przywrócić dawny blask FASADY DETALE ARCHITEKTONICZNE DEKORACJE Najwyższa jakość usług Prawdziwą reputację można zdobyć dzięki trwałości oraz najwyższej jakości oferowanych produktów i usług. Najważniejsze

Bardziej szczegółowo

Focus Hotels. sieć. Lider na rynku hotelowym w najlepszej relacji jakości do ceny. www.focushotels.pl

Focus Hotels. sieć. Lider na rynku hotelowym w najlepszej relacji jakości do ceny. www.focushotels.pl sieć Focus Hotels Lider na rynku hotelowym w najlepszej relacji jakości do ceny Focus Hotels należy do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. Poznaj naszą sieć Hotele miejskie zorien towane na gościa biznesowego,

Bardziej szczegółowo

Technologia oparta na doświadczeniu

Technologia oparta na doświadczeniu Technologia oparta na doświadczeniu Obróbka skrawaniem str. 03 Automatyka przemysłowa str. 06 Prace ślusarskie i spawalnicze str. 10 Instalacje technologiczne str. 12 zobacz video Relokacja maszyn przemysłowych

Bardziej szczegółowo

Imperial Apartments specjalizuje się w kompleksowej obsłudze krótkoterminowego wynajmu apartamentów w Warszawie, Sopocie i Gdańsku.

Imperial Apartments specjalizuje się w kompleksowej obsłudze krótkoterminowego wynajmu apartamentów w Warszawie, Sopocie i Gdańsku. O nas Imperial Apartments specjalizuje się w kompleksowej obsłudze krótkoterminowego wynajmu apartamentów w Warszawie, Sopocie i Gdańsku. 8 letnie doświadczenie naszego zespołu w branży HORECA oraz 4 lata

Bardziej szczegółowo

EtiProfit jest programem wspomagającym pracę drukarni etykiet. Obejmuje on procesy od momentu złożenia przez klienta zapytania ofertowego do

EtiProfit jest programem wspomagającym pracę drukarni etykiet. Obejmuje on procesy od momentu złożenia przez klienta zapytania ofertowego do EtiProfit jest programem wspomagającym pracę drukarni etykiet. Obejmuje on procesy od momentu złożenia przez klienta zapytania ofertowego do przygotowania karty technologicznej produkcji. Program powstał

Bardziej szczegółowo

OFERTA REKLAMOWA! 2013!

OFERTA REKLAMOWA! 2013! OFERTA REKLAMOWA! 2013! CO ZYSKUJESZ? Zaufanie. Gwarantujemy Ci transfera zaufania z naszej marki, którą pokochali nasi użytkownicy na Twoją markę. Miłość. Reklama w wartościowych serwisach tematycznych

Bardziej szczegółowo

Najbardziej opłacalne usługi sprzątające najwyższej jakości

Najbardziej opłacalne usługi sprzątające najwyższej jakości Najbardziej opłacalne usługi sprzątające najwyższej jakości Najbardziej opłacalne usługi sprzątające najwyższej jakości Szanowni Państwo Znalezienie opłacalnej, a zarazem profesjonalnej firmy sprzątającej

Bardziej szczegółowo

Oferta współpracy. Firma Produkcyjno-Usługowa Metal Projekt mgr inż. mechanik Daniel Jasiukiewicz

Oferta współpracy. Firma Produkcyjno-Usługowa Metal Projekt mgr inż. mechanik Daniel Jasiukiewicz Firma Produkcyjno-Usługowa Metal Projekt mgr inż. mechanik Daniel Jasiukiewicz ul. Boenigka 17/7 10-686 Olsztyn NIP- 7393483593 Reg. 281399560 www.metalprojekt.pl e-mail biuro@metalprojekt.pl tel. 790

Bardziej szczegółowo

Jakość tkwi w szczegółach

Jakość tkwi w szczegółach Jakość tkwi w szczegółach www.hafele.pl Hafele Polska Sp. z o.o. ul. Wrocławska 4d 55-090 Długołęka tel. +48 71 315 32 42 fax +48 71 315 32 62 lub 64 info@hafele.pl www.hafele.pl O FIRMIE Häfele zawsze

Bardziej szczegółowo

KONSTRUKCJE Z DREWNA KLEJONEGO

KONSTRUKCJE Z DREWNA KLEJONEGO DREWNO KLEJONE WARSTWOWO KONSTRUKCJE Z DREWNA KLEJONEGO Drewno klejone warstwowo to bodaj najbardziej zaawansowana technologicznie forma tego naturalnego materiału budowlanego. Jest bardzo wytrzymałe,

Bardziej szczegółowo

LOKALE NA WYNAJEM PLATFORMA DLA HANDLU DETALICZNEGO

LOKALE NA WYNAJEM PLATFORMA DLA HANDLU DETALICZNEGO LOKALE NA WYNAJEM PLATFORMA DLA HANDLU DETALICZNEGO TRENDY Od kilku lat na polskim rynku handlu zachodzą bardzo dynamiczne zmiany. Klienci cenią wygodę i szybkość zakupów dokonywanych blisko domu oraz

Bardziej szczegółowo

WYBIERZ MODUŁ SZKOLENIOWY

WYBIERZ MODUŁ SZKOLENIOWY WYBIERZ MODUŁ SZKOLENIOWY Moduł 1 Historia rozwoju biznesu hotelarskiego Klasyfikacja hoteli (międzynarodowe i polskie standardy) Sieci hotelowe, ich struktura i rodzaje Struktura zarządzania centrali

Bardziej szczegółowo

*Wybierz datę+ OFERTA FIRMOWA

*Wybierz datę+ OFERTA FIRMOWA 2010 *Wybierz datę+ OFERTA FIRMOWA O ULOTEX Toruń W dzisiejszych czasach nie łatwo jest zaistnieć. Rzeczywistość która nas otacza kreślona jest w dużej mierze przez surowe i bezwzględne prawa ekonomi.

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie logistyką w przedsiębiorstwie

Zarządzanie logistyką w przedsiębiorstwie Zarządzanie logistyką w przedsiębiorstwie Cele szkolenia Zasadniczym celem szkolenia jest rozpracowanie struktury organizacyjnej odpowiedzialnej za organizację procesów zaopatrzeniowo - dystrybucyjnych,

Bardziej szczegółowo

Katalog produktów 2009 / 2010. Systemowe rozwiązania Hilti. Hilti. Doskonałość. Niezawodność.

Katalog produktów 2009 / 2010. Systemowe rozwiązania Hilti. Hilti. Doskonałość. Niezawodność. Katalog produktów 2009 / 2010 Systemowe rozwiązania Hilti Hilti. Doskonałość. Niezawodność. Hilti. Doskonałość. Niezawodność. Codziennie w ponad 120 krajach świata dostarczamy niezawodne, innowacyjne

Bardziej szczegółowo

Obozy sportowe na najwyższym poziomie! A podczas obozu. Dla kogo organizujemy obozy?

Obozy sportowe na najwyższym poziomie! A podczas obozu. Dla kogo organizujemy obozy? Obozy sportowe na najwyższym poziomie! - profesjonalne obozy sportowe i odchudzające. Wybierając naszą ofertę zagwarantujesz sobie profesjonalny program treningowy, dietę opartą na produktach roślinnych,

Bardziej szczegółowo

Wirtualne Targi Budowlane BUDMAT 3D Oferta dla Wystawców

Wirtualne Targi Budowlane BUDMAT 3D Oferta dla Wystawców Wirtualne Targi Budowlane BUDMAT 3D Oferta dla Wystawców Liderzy branż - dołącz do czołówki branży budowlanej: Wirtualne Targi Budowlane BUDMAT 3D- miejsce liderów! Co to są Wirtualne Targi BUDMAT 3D?

Bardziej szczegółowo

OFERTA WSPÓŁPRACY SPRZEDAŻ HURTOWA DLA KLIENTÓW POSIADAJĄCYH SKLEP INTERNETOWY

OFERTA WSPÓŁPRACY SPRZEDAŻ HURTOWA DLA KLIENTÓW POSIADAJĄCYH SKLEP INTERNETOWY OFERTA WSPÓŁPRACY SPRZEDAŻ HURTOWA DLA KLIENTÓW POSIADAJĄCYH SKLEP INTERNETOWY O NAS Nasza firma istnieje na rynku od ponad 15 lat (od 5 jesteśmy również w internecie). Od początku działalności zajmujemy

Bardziej szczegółowo

POZBUD T&RS.A. Prezentacja planów Zarządu dotyczących akwizycji nowej działalności w zakresie produkcji wysokiej jakości podłóg drewnianych

POZBUD T&RS.A. Prezentacja planów Zarządu dotyczących akwizycji nowej działalności w zakresie produkcji wysokiej jakości podłóg drewnianych POZBUD T&RS.A. Prezentacja planów Zarządu dotyczących akwizycji nowej działalności w zakresie produkcji wysokiej jakości podłóg drewnianych Prezentacja: Roman Andrzejak Wiceprezes Zarządu Wojciech Komer

Bardziej szczegółowo

Historia. Strategia. Firma HIRSCH-POL powstała w 1981 roku. Z małego zakładu. To co nas wyróżnia na tle innych producentów artykułów

Historia. Strategia. Firma HIRSCH-POL powstała w 1981 roku. Z małego zakładu. To co nas wyróżnia na tle innych producentów artykułów Historia Strategia Firma HIRSCH-POL powstała w 1981 roku. Z małego zakładu zatrudniającego kilka osób staliśmy się znaczącym zakładem produkcyjnym zaopatrującym w swoje wyroby europejskich jak i azjatyckich

Bardziej szczegółowo

Sprzedaż, Planowanie i Instalacja systemów monitoringu MOBOTIX

Sprzedaż, Planowanie i Instalacja systemów monitoringu MOBOTIX Szkolenie techniczne SPI Sprzedaż, Planowanie i Instalacja systemów monitoringu MOBOTIX Więcej wiedzy. Większy sukces. Gwarantowane! Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu technicznym? Chcesz wiedzieć

Bardziej szczegółowo

Nasze Mocne Strony. Druk kopert

Nasze Mocne Strony. Druk kopert Nasze Mocne Strony Druk kopert - standardowych - ozdobnych Druk offsetowy - wysokonakładowy - niskonakładowy Druk wielkoformatowy - solwentowy - uv Projektowanie Nasze bogate doświadczenie w dziedzinie

Bardziej szczegółowo

PizzaPolska.pl. Zaproszenie do współpracy. Państwa serwis dostawczy w Internecie. Wyszukaj Delektuj się Oceń

PizzaPolska.pl. Zaproszenie do współpracy. Państwa serwis dostawczy w Internecie. Wyszukaj Delektuj się Oceń PizzaPolska.pl Zaproszenie do współpracy Wyszukaj Delektuj się Oceń Państwa serwis dostawczy w Internecie PizzaPolska jest... PizzaPolska.pl jest specjalistycznym portalem internetowym, skupiającym restauracje,

Bardziej szczegółowo

Technika termostatowania i chłodzenia First Choice in Temperature Control

Technika termostatowania i chłodzenia First Choice in Temperature Control Technika termostatowania i chłodzenia First Choice in Temperature Control Kompetencje SINGLE Pierwszy wybór w zakresie techniki termostatowania 2 Lider technologii z tradycjami 1958 1968 1970 1980 1990

Bardziej szczegółowo

Jak zarabiać na wynajmie apartamentów wakacyjnych?

Jak zarabiać na wynajmie apartamentów wakacyjnych? Jak zarabiać na wynajmie apartamentów wakacyjnych? 2016 Raport przygotowany przez Kristensen Group, pokazujący stopy zwrotu z inwestycji w apartamenty wakacyjne, to materiał bazujący na informacjach pozyskanych

Bardziej szczegółowo

Wyróżnij się! Projektujemy wzory i malujemy je u klienta

Wyróżnij się! Projektujemy wzory i malujemy je u klienta Wyróżnij się! Dekorowane elewacje to wspaniały sposób na wyróżnienie się wśród konkurencji. Jeżeli jesteś developerem lub prowadzisz stylowy pensjonat, agroturystykę, hotel, restaurację, oryginalny pub,

Bardziej szczegółowo

Pracujemy z pasją a nasze motto to perfekcyjna obsługa Klienta.

Pracujemy z pasją a nasze motto to perfekcyjna obsługa Klienta. FIRMA Jesteśmy prężną i solidną firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem zdobytym na rynku krajowym i zagranicznym. Projektujemy i dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla szerokiego grona Odbiorców z różnych

Bardziej szczegółowo

PRODUCENT MEBLI I URZĄDZEŃ DLA GASTRONOMII. Twoja wizja kuchni... Meble i urządzenia. ze stali nierdzewnej dla gastronomii

PRODUCENT MEBLI I URZĄDZEŃ DLA GASTRONOMII. Twoja wizja kuchni... Meble i urządzenia. ze stali nierdzewnej dla gastronomii PRODUCENT MEBLI I URZĄDZEŃ DLA GASTRONOMII Twoja wizja kuchni... Meble i urządzenia ze stali nierdzewnej dla gastronomii Komat to doświadczenie, solidność i profesjonalizm. Dysponujemy nowoczesnym parkiem

Bardziej szczegółowo

Zakład Zaopatrzenia Ogrodniczego i Rolniczego Wia-Lan sp.j.

Zakład Zaopatrzenia Ogrodniczego i Rolniczego Wia-Lan sp.j. Zakład Zaopatrzenia Ogrodniczego i Rolniczego Wia-Lan sp.j. O firmie Wia-Lan jest firmą obecną na polskim rynku od 1992 roku. Jest jedną z pierwszych firm działających w sektorze zaopatrzenia ogrodnictwa

Bardziej szczegółowo

Grafika. Stworzymy dla Ciebie

Grafika. Stworzymy dla Ciebie O nas KADA Art. to grupa ludzi, którzy wiedzą jak dopasować najnowsze trendy do Twoich potrzeb. Tworzymy profesjonalne i innowatorskie prace graficzne, które z powodzeniem wykorzystasz zarówno przy tworzeniu

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania dla budownictwa halowego. Szybciej, bezpieczniej, wydajniej

Rozwiązania dla budownictwa halowego. Szybciej, bezpieczniej, wydajniej Rozwiązania dla budownictwa halowego. Szybciej, bezpieczniej, wydajniej Ruukki jest ekspertem w dziedzinie metali, który dostarcza swoim klientom najwyższej jakości materiały, komponenty, systemy i zintegrowane

Bardziej szczegółowo

www.okazjecenowe.com.pl--part_1

www.okazjecenowe.com.pl--part_1 www.okazjecenowe.com.pl--part_1 Zepsuta - (z grec.ulotki przez internet kolor)powstała w 1993 roku. Z niskiego przydomowego zakładu z chyba przekształciła się w znaczącą firmę na rynku poligraficznym.

Bardziej szczegółowo

www.grzejniki-dekoracyjne.pl Odczuwaj przyjemne ciepło Oszczędzaj na ogrzewaniu

www.grzejniki-dekoracyjne.pl Odczuwaj przyjemne ciepło Oszczędzaj na ogrzewaniu Odczuwaj przyjemne ciepło Oszczędzaj na ogrzewaniu Grzejnik INFRAenergy model 800-50 kolor czarny połysk INFAenergy INFRAenergy to nowoczesna firma z bogatym doświadczeniem w dziedzinie systemów grzewczych

Bardziej szczegółowo

Interaktywne formy promocji & reklamy. Trzeba działać aby rzeczy się stawały, a nie czekać aż się staną

Interaktywne formy promocji & reklamy. Trzeba działać aby rzeczy się stawały, a nie czekać aż się staną Interaktywne formy promocji & reklamy Trzeba działać aby rzeczy się stawały, a nie czekać aż się staną 1 Agenda Kim jesteśmy O epromer Interaktywny epr Czym się zajmujemy Model współpracy Nasze doświadczenie

Bardziej szczegółowo

HALE CHŁODNIE PŁYTY WARSTWOWE ŚWIETLIKI DACHOWE. www.arcticabb.pl Autoryzowany Przedstawiciel

HALE CHŁODNIE PŁYTY WARSTWOWE ŚWIETLIKI DACHOWE. www.arcticabb.pl Autoryzowany Przedstawiciel HALE CHŁODNIE PŁYTY WARSTWOWE ŚWIETLIKI DACHOWE ARCTICA BB Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma w sektorze budownictwa przemysłowego. Posiadamy doświadczenie w realizacjach obiektów o wysokich

Bardziej szczegółowo

Agencja Promocyjno-Merchendisingowa RDC Zarys działalności

Agencja Promocyjno-Merchendisingowa RDC Zarys działalności Agencja Promocyjno-Merchendisingowa RDC Zarys działalności Początek Agencji Promocyjno-Merchendisingowej RDC i jej właściciela rozpoczął się w 2004 roku jako agencja reklamowa zajmująca się głównie materiałami

Bardziej szczegółowo

IDMAR armatury instalacyjnej grzejników stalowych-panelowych aluminiowych kurków kulowych instalacji gazowych IDMAR

IDMAR armatury instalacyjnej grzejników stalowych-panelowych aluminiowych kurków kulowych instalacji gazowych IDMAR Krosno koło Mosiny - niewielka miejscowość na skraju Wielkopolskiego Parku Narodowego. To właśnie tutaj na powierzchni 30000 m2 mieści się Zakład Produkcyjno Usługowy "IDMAR" - producent armatury instalacyjnej

Bardziej szczegółowo

Meble i urządzenia ze stali nierdzewnej dla gastronomii

Meble i urządzenia ze stali nierdzewnej dla gastronomii Meble i urządzenia ze stali nierdzewnej dla gastronomii Komat to doświadczenie, solidność i profesjonalizm. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn, który zapewnia najwyższą jakość naszych wyrobów. Pracownicy

Bardziej szczegółowo

Serwis rezerwacji noclegów online

Serwis rezerwacji noclegów online Serwis rezerwacji noclegów online R E Z E R W A C J E ON-LINE - FAKTY Ponad 75% badanych internautów, którzy jeżdżą na wakacje, wykorzystuje sieć Internet do planowania wypoczynku 46 % spośród tych osób

Bardziej szczegółowo

Najlepsze lokalizacje Najpiękniejsze apartamenty

Najlepsze lokalizacje Najpiękniejsze apartamenty Najlepsze lokalizacje Najpiękniejsze apartamenty Aparthotel u stóp Giewontu Dział Sprzedaży: SUN & SNOW Sp. z o.o. ul. Domaniewska 42, 02-672 Warszawa tel. +48 660 445 691, Szklarska Poręba 696 080 040,

Bardziej szczegółowo

magazyn centrum handlu sztuki i biznesu

magazyn centrum handlu sztuki i biznesu MAGAZYN STAREGO BROAWRU MISJA MAGAZYNU Na 3. urodziny Starego Browaru powstał magazyn BR& w nadziei, że (...) będzie brandem wyjątkowym, że bedzie inspirował do nowych odkryć, do niekonwencjonalnych wyborów,

Bardziej szczegółowo

O FIRMIE: Wykonujemy: - Bramy, ogrodzenia, balustrady - Konstrukcje stalowe - wiat. - Instalacje gazów technicznych

O FIRMIE: Wykonujemy: - Bramy, ogrodzenia, balustrady - Konstrukcje stalowe - wiat. - Instalacje gazów technicznych Szanowni Państwo! Chciałbym pokrótce zaprezentować Państwu dwa obszary działalności naszej firmy, które choć często niedostrzegane przez klientów stanowią największy i najprężniej rozwijający się dział

Bardziej szczegółowo

PROTEL SMART inteligentne oprogramowanie dla małych i średniej wielkości hoteli

PROTEL SMART inteligentne oprogramowanie dla małych i średniej wielkości hoteli PROTEL SMART inteligentne oprogramowanie dla małych i średniej wielkości hoteli protel smart to specjalna uproszczona funkcjonalnie edycja naszego renomowanego i sprawdzonego na arenie międzynarodowej

Bardziej szczegółowo

1/5. Dbamy o jakość produktów. Jak to działa? Gwarancja Satysfakcji. dlaczego? Newsletter dla Partnerów Handlowych Tesco

1/5. Dbamy o jakość produktów. Jak to działa? Gwarancja Satysfakcji. dlaczego? Newsletter dla Partnerów Handlowych Tesco Newsletter dla Partnerów Handlowych Tesco wydanie specjalne październik 2013 Gwarancja Satysfakcji Gwarancja Satysfakcji dlaczego? Jak to działa? Dbamy o jakość produktów 1/5 Redakcja Drodzy Czytelnicy!

Bardziej szczegółowo

KOMPLEKSOWA REHABILITACJA OFERTA DLA FIRM

KOMPLEKSOWA REHABILITACJA OFERTA DLA FIRM KOMPLEKSOWA REHABILITACJA OFERTA DLA FIRM Zdrowy pracownik, to wydajny pracownik. VERIDIS PREZENTUJE - OFERTA DLA FIRM Ci, którzy myślą, że nie mają czasu na ćwiczenia fizyczne, będą musieli wcześniej

Bardziej szczegółowo

Pozycjonowanie. Co to takiego?

Pozycjonowanie. Co to takiego? Pozycjonowanie Co to takiego? WSTĘP SEO to akronim angielskiej nazwy Search Engine Optimization, czyli optymalizacja witryn internetowych pod kątem wyszukiwarek. Pozycjonowanie w uproszczeniu skupia się

Bardziej szczegółowo

Dom w Mandarynkach. Inspiracje. Biura Projektów ARCHON+ Piękna Kuchnia. Dom w Mandarynkach

Dom w Mandarynkach. Inspiracje. Biura Projektów ARCHON+ Piękna Kuchnia. Dom w Mandarynkach e-mail:info@romiq.pl Inspiracje Piękna Kuchnia Wrażenie ciepła ukrytego we wnętrzu to dla niektórych podstawowe kryterium przy urządzaniu domu. Pastelowe kolory, naturalne olejowane drewno na blatach,

Bardziej szczegółowo

NOWOŚĆ TECHNOLOGICZNA 2015. Patent Nr: EP14461537.4

NOWOŚĆ TECHNOLOGICZNA 2015. Patent Nr: EP14461537.4 NOWOŚĆ TECHNOLOGICZNA 2015 Patent Nr: EP14461537.4 PARKIET WIELOWARSTWOWY NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE Nowoczesne wnętrza i rozwiązania architektoniczne często wymagają od architektów i inżynierów innowacyjnego

Bardziej szczegółowo

Dlaczego produkty SolgarA są tak Wyjątkowe? Zrozumieć Różnicę SOLGAR WITAMINA I ZIOŁO

Dlaczego produkty SolgarA są tak Wyjątkowe? Zrozumieć Różnicę SOLGAR WITAMINA I ZIOŁO Dlaczego produkty SolgarA są tak Wyjątkowe? Zrozumieć Różnicę SOLGAR WITAMINA I ZIOŁO Chyba najwyższy czas sprawdzić, kto produkuje dla Was witaminy, minerały i zioła. Solgar nie obawia się tego wyzwania.

Bardziej szczegółowo

Dotychczasowa treść 6 ust. 1 Statutu Spółki o treści:

Dotychczasowa treść 6 ust. 1 Statutu Spółki o treści: Dotychczasowa treść 6 ust. 1 Statutu Spółki o treści: 1. Przedmiotem działalności Spółki jest: 1) działalność w zakresie turystyki, wypoczynku i rekreacji, 2) świadczenie usług sanatoryjno-leczniczych,

Bardziej szczegółowo

Oferta na wykonanie unikatowego otwieracza do wina

Oferta na wykonanie unikatowego otwieracza do wina Oferta na wykonanie unikatowego otwieracza do wina Jesteśmy rodzinną firmą, która rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku Jako mały warsztat rzemieślniczy. Obecnie zarządzana przez dwóch wspólników, doskonali

Bardziej szczegółowo

Pamiętaj, że cele które ma spełniać Twoja strona WWW, muszą być zgodne z polityką i ogólną strategią Twojej firmy!

Pamiętaj, że cele które ma spełniać Twoja strona WWW, muszą być zgodne z polityką i ogólną strategią Twojej firmy! Skuteczna strona w Internecie wymaga odpowiedniego zaplanowania. Prezentujemy krótki przewodnik, który pomoże Ci uporządkować wszystkie informacje, które potrzebujesz, żeby rozpocząć pracę nad dobrą stroną

Bardziej szczegółowo

Nowa strona internetowa Twojej Firmy w 3 dni!

Nowa strona internetowa Twojej Firmy w 3 dni! www.stronaw3dni.pl Nowa strona internetowa Twojej Firmy w 3 dni! W pakiecie: + indywidualny projekt + wersja mobilna + domena i hosting na rok gratis! od 1299 zł 989 zł netto ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ

Bardziej szczegółowo

Insenssion Music and Event Agency Al. 3-go Maja 14/77, 00-381 Warszawa

Insenssion Music and Event Agency Al. 3-go Maja 14/77, 00-381 Warszawa Insenssion Music and Event Agency Al. 3-go Maja 14/77, 00-381 Warszawa tel. kom. +48 501 157 407, tel. kom. +48 502 30 30 60 email: office@insenssion.com O nas Jesteśmy kreatywną Agencją Eventową ze szczególnym

Bardziej szczegółowo

POŚREDNICTWO W HANDLU MIĘDZYNARODOWYM

POŚREDNICTWO W HANDLU MIĘDZYNARODOWYM POŚREDNICTWO W HANDLU MIĘDZYNARODOWYM SEKRETEM BIZNESU JEST WIEDZIEĆ TO, CZEGO NIE WIEDZĄ INNI Arystoteles Onassis SZANOWNI PAŃSTWO, Lubelskie Centrum Consultingu sp. z o. o. powstało w 2009 roku w Lublinie

Bardziej szczegółowo

DREWNO LITE NA SCHODY, BLATY, DRZWI, STOŁY

DREWNO LITE NA SCHODY, BLATY, DRZWI, STOŁY DREWNO WĘDZONE I LITE WE WNĘTRZACH DREWNO LITE NA SCHODY, BLATY, DRZWI, STOŁY Mnogość materiałów wykorzystywanych w nowoczesnych aranżacjach wnętrz niejednej osobie planującej urządzenie domu spędza sen

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania dla biur Rachunkowych

Rozwiązania dla biur Rachunkowych Rozwiązania dla biur Rachunkowych Kompleksowy program do obsługi biur rachunkowych Wieloletnia współpraca z ekspertami z branży usług księgowych pozwoliła nam stworzyć nowoczesne i kompleksowe rozwiązanie

Bardziej szczegółowo

Nowoczesny magazyn - trendy w wyposażaniu i zarządzaniu pracą magazynów. Elżbieta Szulc PROMAG S.A.

Nowoczesny magazyn - trendy w wyposażaniu i zarządzaniu pracą magazynów. Elżbieta Szulc PROMAG S.A. Nowoczesny magazyn - trendy w wyposażaniu i zarządzaniu pracą magazynów Elżbieta Szulc Nowoczesne systemy magazynowe www.promag.pl O firmie Już od prawie 30 lat kreujemy standardy polskiej branży logistyki

Bardziej szczegółowo

Witamy w rodzinie Vikinga!

Witamy w rodzinie Vikinga! 1 Historia Vikinga 2 Witamy w rodzinie Vikinga! Firma Viking Toys jest reprezentowana w ponad 50 krajach świata na wszystkich kontynentach. Międzynarodowa rodzina Vikinga to wciąż rozrastająca się grupa

Bardziej szczegółowo

O P I E K A M E D Y C Z N A S Y S T E M O P T U S

O P I E K A M E D Y C Z N A S Y S T E M O P T U S O P I E K A M E D Y C Z N A S Y S T E M O P T U S w w w. o p t u s. p l Nazywamy się OPTUS Jesteśmy w dobrym towarzystwie! Jesteśmy dumni, że stanowimy część Grupy Kapitałowej Toruńskich Zakładów Materiałów

Bardziej szczegółowo

INSPIRACJE KUCHNIA SYPIALNIA SALON GABINET KATALOG EKSKLUZYWNYCH MEBLI WWW.SEVROLL-DAJMEX.PL

INSPIRACJE KUCHNIA SYPIALNIA SALON GABINET KATALOG EKSKLUZYWNYCH MEBLI WWW.SEVROLL-DAJMEX.PL INSPIRACJE KATALOG EKSKLUZYWNYCH MEBLI KUCHNIA SYPIALNIA SALON GABINET INSPIRACJE KATALOG EKSKLUZYWNYCH MEBLI KUCHNIA SYPIALNIA SALON GABINET INSPIRACJE KATALOG EKSKLUZYWNYCH MEBLI KUCHNIA SYPIALNIA SALON

Bardziej szczegółowo

Nowa granica doskonałości

Nowa granica doskonałości nasz informacje potencjał o firmie Malarnia proszkowa Linia technologiczna lakierowania proszkowego dostępna w naszej firmie wyposażona jest w nowoczesny O NAS Zakład Wyrobów Metalowych Dojnikowscy znany

Bardziej szczegółowo

Obozy sportowe i odchudzające dla dzieci na najwyższym poziomie!

Obozy sportowe i odchudzające dla dzieci na najwyższym poziomie! Obozy sportowe i odchudzające dla dzieci na najwyższym poziomie! - profesjonalne obozy sportowe dla dzieci. Wybierając naszą ofertę zagwarantujesz swojemu dziecku profesjonalny program treningowy, dietę

Bardziej szczegółowo

Kontakt. Dawid Kecz Keda. 63-430 Odolanów email. kedameble@gmail.com NIP 622-278-19-17 691-63-73-08 726-81-74-61 607-23-17-36 Sklep.

Kontakt. Dawid Kecz Keda. 63-430 Odolanów email. kedameble@gmail.com NIP 622-278-19-17 691-63-73-08 726-81-74-61 607-23-17-36 Sklep. Drogi Kliencie! Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom firma KeDa Meble stworzyła niepowtarzalną ofertę stołów, krzeseł oraz wielu mebli by Twoje wnętrze stało się jedyne i niepowtarzalne. Jako wieloletni

Bardziej szczegółowo

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) Otwieramy dostęp do światowych rynków

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) Otwieramy dostęp do światowych rynków Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) Otwieramy dostęp do światowych rynków Zielona Góra 13.05.2013 r. Cel projektu Projekt systemowy Ministra Gospodarki realizowany w ramach Poddziałania 6.2.1

Bardziej szczegółowo

Centrum Konferencyjne. Wrocław, ul. Kazimierza Wielkiego 27a

Centrum Konferencyjne. Wrocław, ul. Kazimierza Wielkiego 27a Centrum Konferencyjne Wrocław, ul. Kazimierza Wielkiego 27a Hotel Europeum Hotel Europeum to miejsce zaprojektowane bez kompromisów, które za sprawą swojej lokalizacji, wystroju, atmosfery oraz poziomu

Bardziej szczegółowo

DRZWI I ZABUDOWA OFERTA POGLĄDOWA

DRZWI I ZABUDOWA OFERTA POGLĄDOWA DRZWI I ZABUDOWA OFERTA POGLĄDOWA O FIRMIE Firma ELF istnieje na polskim rynku od 1992 roku. Od samego początku naszej działalności zajmujemy się systemami zabezpieczeń dla domków jednorodzinnych, budynków

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE nr.3

ZAPYTANIE OFERTOWE nr.3 Budownictwo Inżynieria Lądowa MAKSEL-STYL Sp. z o.o. Ul. Koziegłowska 7 42-311 Żarki Letnisko Żarki Letnisko, dnia 14.01.2014r. ZAPYTANIE OFERTOWE nr.3 Dotyczy postępowania ofertowego na realizację projektu

Bardziej szczegółowo

Pokrycia dachowe. www.dekarsc.pl biuro@dekarsc.pl tel./fax: (0-42) 717-81-18

Pokrycia dachowe. www.dekarsc.pl biuro@dekarsc.pl tel./fax: (0-42) 717-81-18 O firmie Jesteśmy ogólnopolskim przedsiębiorstwem budowlanym specjalizującym się w wykonawstwie pokryć dachowych. Posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie, co bezpośrednio przekłada się na jakość

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamy. na portalu Laboratoria.net

Oferta reklamy. na portalu Laboratoria.net Oferta reklamy na portalu Laboratoria.net (2) 364-6-95 m.czerwinski@laboratoria.net 885 222 000 Chcesz poznać ceny? Skontaktuj się przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę PROMOCJA FIRM I LABORATORIÓW

Bardziej szczegółowo

Poczuj inspirację, stwórz z nami swoje meble

Poczuj inspirację, stwórz z nami swoje meble Poczuj inspirację, stwórz z nami swoje meble Kolekcja 2012 Gravity Meble sypialniane o unikalnym kształcie oraz charakterystycznie zaokrąglonymi krawędziami, które nadają wizualnej swobody. Przedstawianą

Bardziej szczegółowo