WYCIECZKI SZKOLNE 2014

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "WYCIECZKI SZKOLNE 2014"

Transkrypt

1 WYCIECZKI SZKOLNE 2014

2 "PODRÓŻUJ Z PODRÓŻNIKAMI" Pasja i podróżnicze doświadczenie Presto Travel to biuro podróży stworzone przez podróżników dla podróżników. Nasza pasja i doświadczenie zostały zdobyte podczas licznych podróży na całym świecie. Teraz pragniemy przekazywać naszą wiedzę, jednocześnie zachęcając do podróży i przedstawiając najbardziej odległe zakątki świata. Podczas naszych wyjazdów oferujemy Państwu prelekcję podróżniczą połączoną z pokazem zdjęć z całego świata. Z nami nawet najdłuższa wycieczka nigdy nie będzie nudna. Ubezpieczenie Wszyscy nasi klienci są ubezpieczeni w TUiR Allianz Polska S.A. w ramach Umowy o numerze Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo naszych Klientów. Na rynku wyróżniamy się bardzo wysokimi sumami ubezpieczeń. Wyjazdy krajowe: każdy uczestnik jest ubezpieczony od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków na kwotę PLN. Wyjazdy zagraniczne: każdy uczestnik jest ubezpieczony na kwotę oraz dodatkowo od Kosztów Leczenia na kwotę Te kwoty nigdy nie będą niższe, bezpieczeństwo i odpowiednio wysokie polisy, które pokryją wszelkie niedogodności to dla nas najważniejsze. Niejednokrotnie przekonaliśmy się o tym podczas naszych ekspedycji. Transport Komfort i bezpieczeństwo to nasze priorytety. Na każdym wyjeździe podróżują Państwo luksusowym autokarem z toaletą, DVD oraz barkiem. Wszystkie pojazdy spełniają europejskie normy przewozu osób i prowadzone są przez doświadczonych kierowców - profesjonalistów. Standardowy autokar ma 48 miejsc do dyspozycji grupy. W zależności od potrzeb możemy tę liczbę zwiększyć.

3 Bilety wstępu Kierujemy się zasadą all inclusive - wszystko w cenie. W ofercie wycieczek krajowych, którą Państwu przedstawiamy zawarte są wszystkie bilety wstępu, lokalni przewodnicy oraz koszty organizacji wyjazdu na terenie Polski. Nie ma ukrytych kosztów, podpisanie umowy jest gwarancją niezmienności ceny. Podczas wyjazdów zagranicznych ewentualne dodatkowe koszty są uwidocznione w ofercie. Niepowtarzalna atmosfera i dobra zabawa Podczas naszych wyjazdów dbamy o wspaniałą atmosferę. Zapewniamy opiekunom grup kawę i coś słodkiego oraz konsultacje programu z pilotem, a dla uczestników konkursy z nagrodami. Piloci i Przewodnicy Wykwalifikowani - licencjonowani piloci, przewodnicy i jednocześnie podróżnicy. Podczas naszych wyjazdów dobieramy Państwu pilotów, którzy są specjalistami w danym kierunku. Sposób przekazu informacji zawsze jest dostosowany do wieku grupy i ich zainteresowań. Podróże to nasza pasja, którą z entuzjazmem i radością staramy się przekazać naszym klientom. Pilot - to przedstawiciel biura, który zadba o zrealizowanie programu wycieczki, dopilnuje wszelkich spraw organizacyjnych i formalnych, udzieli informacji o zwiedzanych obiektach, trasie przejazdu i miejscu docelowym. Zaplanuje także przerwy i zaprosi opiekunów na kawę. Przewodnicy - podczas wyjazdów, w większości zwiedzanych obiektów, zapewniamy usługi lokalnych przewodników, aby umożliwić Państwu profesjonalne zwiedzanie.

4 Dlaczego My? Doświadczenie: Jesteśmy młodymi ludźmi z ogromnym podróżniczym bagażem. Chcemy zarażać naszą pasją i chęcią odkrywania świata już naszych najmłodszych. Organizacją wyjazdów w miejsca bliskie i dalekie zajmujemy się od wielu lat. Bogata oferta: Zorganizujemy dla Państwa każdy wyjazd o dowolnym charakterze. Z nami pojadą Państwo nad morze, w góry, na spływ kajakowy, odbędą lekcję historii. Mają Państwo inny pomysł na wycieczkę? Proszę dzwonić lub odwiedzić nas w biurze. Przygotujemy każdy program! Bezpieczeństwo: Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową - zabezpieczenie finansowe wystawione przez TUiR Allianz Polska S.A, jednego z największych ubezpieczycieli na rynku. Posiadamy także wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki, dokonany przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Wszystkie te dokumenty są do wglądu w siedzibie naszej firmy na ulicy Półwiejskiej 13 w Poznaniu. Na życzenie zostaną one przekazane Państwu w momencie podpisania umowy. Piloci Podróżnicy To My! Podróżnik, pilot wycieczek, organizator wypraw zagranicznych. Absolwent Turystyki i Rekreacji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od najmłodszych lat związany z podróżami i sportem. Żył i mieszkał w Niemczech oraz Turcji. Zorganizował wiele wypraw na Bliski Wschód oraz do Azji Centralnej. Potrafi łączyć i rozumieć zachodni świat bogatych jak i Daleki Wschód. Dodatkowo zajmuje się bieganiem, szczególnie długodystansowym. Pasjonat sportów wytrzymałościowych. Motto: Podróżować to żyć. Podróżnik, pilot wycieczek, absolwent Turystyki i Rekreacji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pasjonat kulinarnych podróży, odległych kultur i przygód. Od 6 lat związany z turystyką. Współautor bloga oraz pomysłodawca Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń. W ciągu ostatnich lat mieszkał i studiował w Hiszpanii i Niemczech oraz odbywał wielomiesięczne podróże po Azji i Europie. Zapalony kolekcjoner numizmatów oraz jednorazowych torebek cukrów z całego świata. Motto : Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.

5 Prelekcje podróżnicze w Twojej Szkole! Propozycja prelekcji podróżniczej Jesteśmy podróżnikami, dla których świat nie ma granic. Pragniemy podzielić się z Państwem naszymi wrażeniami z wypraw i jednocześnie zainspirować oraz pokazać jak wygląda życie, jedzenie i przyroda na innych kontynentach. W związku z tym pragniemy zaproponować Państwu 3 tematy spotkań: 1. Śladami Marzeń - azjatyckie smaki, robaki i przysmaki 88 dniowa kulinarna podróż, dwójki studentów UAM do Tajlandii, Singapuru, Kambodży, Laosu, Indonezji, Malezji. Więcej informacji na 2. Azja Centralna szlakiem byłych Republik Radzieckich prawie miesięczna podróż w czasie, od Azerbejdżanu przez Turkmenistan, Uzbekistan, Tadżykistan do Kirgistanu. Dowiedz się jak zostać milionerem w Uzbekistanie! 3. Koniec języka za przewodnika - prelekcja o sposobach taniego podróżowania po całym świecie. Przeplatana zdjęciami i cennymi radami. Zadzwoń, napisz i umów się! PRELEKCJA BEZPŁATNA

6 Krasiejów jurajska przygoda Przejazd do Krasiejowa: spacer ścieżką dydaktyczną z przewodnikiem: tunel czasu, makiety dinozaurów, Muzeum Paleontologiczne, prehistoryczne Oceanarium. Czas wolny na placu zabaw oraz w strefie gastronomicznej. JuraPark Krasiejów zajmuje obszar ok. 40 ha i jest to największy obecnie tego typu park tematyczny w Europie. W parku mieszka ponad 250 modeli dinozaurów. Na szczególną uwagę zasługuje rekonstrukcja amficeliasa, który osiąga 60 m długości lub grupa brachiozaurów, które noszą swoje głowy na wysokości 20 m nad ziemią. JuraPark, to nie tylko obiekt o walorach edukacyjnych, lecz także miejsce rozrywki i zabawy dla wszystkich - po prostu rodzinne miejsce dobrej przygody, gdzie dla wszystkich dobra zabawa jest gwarantowana. zwiedzanych obiektów, przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW PLN, opieka pilota, zdjęcia z wycieczki w formie cyfrowej, podatek. 119 PLN przy 44 płacących + 4 osoby gratis 129 PLN przy 40 płacących + 4 osoby gratis Przy wszystkich naszych wyjazdach na terenie Polski bilety wstępu do zwiedzanych obiektów zawarte są w cenie.

7 Wrocław w krainie krasnoludków Zwiedzanie Wrocławia: Ostrów Tumski wraz z gotycką Katedrą św. Jana Chrzciciela oraz Pałacem Biskupim, most zakochanych. Spacer w poszukiwaniu krasnoludków na wrocławskiej starówce: ratusz, kamienice: Jaś i Małgosia, Plac Solny. Czas wolny na wrocławskim rynku. Wizyta w Panoramie Racławickiej - ewentualnie możliwość zamiany na rejs statkiem po Odrze, spacer w zoo lub zwiedzanie ogrodów japońskich i Hali Stulecia. zwiedzanych obiektów, przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW PLN, opieka pilota, zdjęcia z wycieczki w formie cyfrowej, podatek. 89 PLN przy 44 płacących + 4 osoby gratis 96 PLN przy 40 płacących + 4 osoby gratis WRZESIEŃ 2014 WYBIERZ SIĘ Z NAMI NA V FESTIWAL KRASNOLUDKÓW DO WROCŁAWIA! Szczegółowe informacje w biurze Przy wszystkich naszych wyjazdach na terenie Polski bilety wstępu do zwiedzanych obiektów zawarte są w cenie.

8 Toruń Kopernik i piernik Zwiedzanie Torunia: pomnik Mikołaja Kopernika, ratusz staromiejski, Bazylika Katedralna śś. Janów, krzywa wieża, seans w planetarium, nauka w orbitarium. Wizyta w Żywym Muzeum Piernika gdzie każdy będzie mógł zrobić swój własny piernik oraz poznać tajniki jego produkcji. zwiedzanych obiektów, przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW PLN, opieka pilota, zdjęcia z wycieczki w formie cyfrowej, podatek. 89 PLN przy 44 płacących + 4 osoby gratis 99 PLN przy 40 płacących + 4 osoby gratis Przy wszystkich naszych wyjazdach na terenie Polski bilety wstępu do zwiedzanych obiektów zawarte są w cenie.

9 Międzyrzecki Rejon Umocniony Zwiedzanie MRU wraz przewodnikiem. Długa trasa (około 2,5h) - spacer pozostałościami niemieckich fortyfikacji. Obecnie zamieszkuje je 12 gatunków nietoperzy. Wspaniała przygoda w ciemnych korytarzach gwarantowana. Powrót w godzinach popołudniowych. 69 PLN przy 44 płacących + 4 osoby gratis 79 PLN przy 40 płacących + 4 osoby gratis zwiedzanych obiektów, przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW PLN, opieka pilota, zdjęcia z wycieczki w formie cyfrowej, podatek. Kórnik Puszczykowo Rogalin alina Przejazd do Kórnika - zwiedzanie zamku z przewodnikiem, wizyta w Powozowni, arboretum. Rogalin - spacer po parku wśród słynnych dębów rogalińskich. Przejazd do Puszczykowa - zwiedzanie Muzeum Arkadego Fiedlera. zwiedzanych obiektów, przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW PLN, opieka pilota, zdjęcia z wycieczki w formie cyfrowej, podatek. 55 PLN przy 44 płacących + 4 osoby gratis 59 PLN przy 40 płacących + 4 osoby gratis

10 Warszawa Wielka Stolica Małej Syrenki Zwiedzanie Warszawy: Plac Zamkowy, Zamek Królewski, Stare Miasto, pomnik warszawskiej Syrenki, Barbakan, Park Łazienkowski, Krakowskie Przedmieście. Wizyta na Stadionie Narodowym. Centrum Nauki Kopernik. 132 PLN przy 44 płacących + 4 osoby gratis 145 PLN przy 40 płacących + 4 osoby gratis zwiedzanych obiektów, przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW PLN, opieka pilota, zdjęcia z wycieczki w formie cyfrowej, podatek. Uniejów & Kłodawa Górnicy i Rycerze Przejazd do Kłodawy, wizyta w ciągle eksploatowanej kopalni soli, zjazd 600 metrów pod ziemię. Spacer trasą turystyczną. Uniejów: wizyta w Kaszteli Rycerskiej. Lekcja strzelania z łuku. Godzinny relaks w kompleksie termalnym w Uniejowie. zwiedzanych obiektów, przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW PLN, opieka pilota, zdjęcia z wycieczki w formie cyfrowej, podatek. 109 PLN przy 44 płacących + 4 osoby gratis 119 PLN przy 40 płacących + 4 osoby gratis Przy wszystkich naszych wyjazdach na terenie Polski bilety wstępu do zwiedzanych obiektów zawarte są w cenie.

11 Berlin Odtajniona Historia Muru Berlińskiego Zwiedzanie Berlina: Brama Brandenburska, Mur Berliński, Reichstag panorama miasta z kopuły, plac Poczdamski, spacer słynną Aleją Unter den Linden, Alexanderplatz. Zwiedzanie Muzeum: Pergamońskiego, Egipskiego lub Galerii Narodowej (jedno do wyboru). zwiedzanych obiektów, przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD, oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW 5000 i KL 10000, opieka pilota, zdjęcia z wyjazdu w formie elektronicznej, podatek. 99 PLN przy 44 płacących + 4 osoby gratis 106 PLN przy 40 płacących + 4 osoby gratis Wszystkie nasze wyjazdy na terenie Polski zawierają bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. W przypadku wyjazdów zagranicznych opłaty wstępu są pokrywane przez uczestników.

12 Berlin & Poczdam - Pałace i ogrody Zwiedzanie Berlina: Brama Brandenburska, Mur Berliński, Reichstag panorama miasta z kopuły, plac Poczdamski, spacer Aleją Unter den Linden, Pałac Charlottenburg. Przejazd do Poczdamu: Park Sanssouci, spacer w centrum miasta, przejazd przez słynną dzielnicę rosyjską Aleksandrówkę. Cecilienhof miejsce Konferencji Poczdamskiej. zwiedzanych obiektów, przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD, oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW 5000 i KL 10000, opieka pilota, zdjęcia z wyjazdu w formie elektronicznej, podatek. 112 PLN przy 44 płacących + 4 osoby gratis 123 PLN przy 40 płacących + 4 osoby gratis

13 Berlin Tropical Island Relaks i nauka Zwiedzanie Berlina: Brama Brandenburska, Mur Berliński, Reichstag, plac Poczdamski, Aleja Unter den Linden. Zwiedzanie Muzeum: Pergamońskiego, Egipskiego lub Galerii Narodowej (jedno do wyboru). Przejazd na Tropikalną Wyspę wypoczynek ok. 3h. zwiedzanych obiektów, przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD, oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW 5000 i KL 10000, opieka pilota, zdjęcia z wyjazdu w formie elektronicznej, podatek. Dodatkowo płatne: bilet wstępu do Tropical Island - 12,5 109 PLN przy 44 płacących + 4 gratis 119 PLN przy 40 płacących + 4 gratis Wszystkie nasze wyjazdy na terenie Polski zawierają bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. W przypadku wyjazdów zagranicznych opłaty wstępu są pokrywane przez uczestników.

14 Poczdam Zwiedzanie Poczdamu: Park Sanssouci wraz z jedną z najpiękniejszych niemieckich rezydencji. Spacer dzielnicami: holenderską i rosyjską. Cecilienhof miejsce słynnej konferencji poczdamskiej. Świadczenia zawarte w cenie: Przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD, oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW 5000 i KL 10000, opieka pilota, zdjęcia z wyjazdu w formie elektronicznej, podatek. Dodatkowo płatne: bilet wstępu do pałacu Sanssouci PLN przy 44 płacących + 4 osoby gratis 119 PLN przy 40 płacących + 4 osoby gratis Wszystkie nasze wyjazdy na terenie Polski zawierają bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. W przypadku wyjazdów zagranicznych opłaty wstępu są pokrywane przez uczestników.

15 Drezno Florencja nad Łabą Zwiedzanie Drezna: spacer urokliwymi tarasami nad Łabą, Frauenkirchen, Stare Miasto, katedra. Kompleks Pałacowy Zwinger (Galeria Starych Mistrzów, Wystawa Porcelany Miśnieńskiej, Salon Matematyczno- Fizyczny. zwiedzanych obiektów, przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD, oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW 5000 i KL 10000, opieka pilota-przewodnika, zdjęcia z wycieczki w formie cyfrowej, podatek. Płatne dodatkowo: bilet wstępu do kompleksu Zwinger (cena zależna od wieku uczestników). 125 PLN przy 44 płacących + 4 osoby gratis 138 PLN przy 40 płacących + 4 osoby gratis Wszystkie nasze wyjazdy na terenie Polski zawierają bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. W przypadku wyjazdów zagranicznych opłaty wstępu są pokrywane przez uczestników.

16 Heide Park - Soltau Wyjazd w godzinach nocnych, nocny przejazd do Soltau. Całodzienny pobyt w parku rozrywki Heide Park. Nocny przejazd do Polski. 199 PLN przy 44 płacących + 4 gratis 219 PLN przy 40 płacących + 4 gratis Świadczenia zawarte w cenie: przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW 5000 i KL 10000, opieka pilota, zdjęcia z wyjazdu w formie elektronicznej, podatek. Płatne dodatkowo: wstęp do Heide Parku - cena zależna od wieku uczestników. Serengeti Park Wyjazd w godzinach nocnych. Całodzienny pobyt w parku safari Serengeti. Nocny przejazd do Polski. Świadczenia zawarte w cenie: przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW 5000 i KL 10000, opieka pilota, zdjęcia z wyjazdu w formie elektronicznej, podatek. Płatne dodatkowo: wstęp do Parku Serengeti - cena zależna od wieku uczestników. 195 PLN przy 44 płacących + 4 gratis 215 PLN przy 40 płacących + 4 gratis

17 Lipsk - najstarsze ZOO Europy Zwiedzanie centrum Lipska: rynek, renesansowy ratusz, Thomaskirche, kamień pamięci ks. Józefa Poniatowskiego, Nikolaikirche. Zwiedzanie najstarszego i najnowocześniejszego ZOO Niemiec. 149 PLN przy 44 płacących + 4 osoby gratis 162 PLN przy 40 płacących + 4 osoby gratis Świadczenia zawarte w cenie: Przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD, oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW 5000 i KL 10000, opieka pilota, zdjęcia z wyjazdu w formie elektronicznej, podatek. Płatne dodatkowo: bilet wstępu do ZOO - 10 Spreewald niemiecka Wenecja Spływ łódkami po labiryncie lasów i kanałów, teren chroniony jako Rezerwat Biosfery UNESCO. Wizyta w wiosce Serbołużyczan. Przerwa na tradycyjnym bazarze ogórkowym, możliwość degustacji słynnych ogórków szprewaldzkich. Przejazd do Parku Księcia Pücklera, spacer po pięknym ogrodzie w stylu angielskim z unikatowymi piramidami. Świadczenia zawarte w cenie: Przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD, oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW 5000 i KL 10000, opieka pilota, zdjęcia z wyjazdu w formie elektronicznej, podatek. Płatne dodatkowo: spływ łódkami - cena zależna od wieku uczestników. 94 PLN przy 44 płacących + 4 osoby gratis 104 PLN przy 40 płacących + 4 osoby gratis Wszystkie nasze wyjazdy na terenie Polski zawierają bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. W przypadku wyjazdów zagranicznych opłaty wstępu są pokrywane przez uczestników.

18 Wrocław - Krasiejów Dzień I Zwiedzanie Wrocławia: Ostrów Tumski wraz z gotycką Katedrą św. Jana Chrzciciela oraz Pałacem Biskupim, most zakochanych. Spacer w poszukiwaniu krasnoludków na wrocławskiej starówce: ratusz, kamienice: Jaś i Małgosia, Plac Solny. Czas wolny na rynku. Na zakończenie do wyboru: spacer w zoo lub zwiedzanie ogrodów japońskich i Hali Stulecia. Wyjazd w godzinach wieczornych - nocleg w okolicach Krasiejowa, kolacja w formie ogniska, gry i konkursy z nagrodami. Dzień II Śniadanie. Przejazd do Krasiejowa: Spacer ścieżką dydaktyczną pod opieką lokalnego przewodnika: tunel czasu, makiety dinozaurów, Muzeum Historii Ziemi, Prehistoryczne Oceanarium. Czas wolny na placu zabaw oraz w strefie gastronomicznej. Powrót późnym wieczorem. zwiedzanych obiektów, przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW PLN, opieka pilota, lokalny przewodnik w Krasiejowie, zdjęcia z wycieczki w formie cyfrowej, podatek. 219 PLN przy 44 płacących + 3 osoby gratis 229 PLN przy 40 płacących + 3 osoby gratis Przy wszystkich naszych wyjazdach na terenie Polski bilety wstępu do zwiedzanych obiektów zawarte są w cenie.

19 Kotlina Kłodzka - gorączka złota Dzień I Przejazd do Kopalni Złota w Złotym Stoku. Spacer korytarzami kopalni z przewodnikiem, przejazd podziemną kolejką, muzeum minerałów. Przejazd do Dusznik Zdrój: Muzeum Papiernictwa w starym młynie, pokaz produkcji papieru czerpanego. Duszniki Zdrój - park zdrojowy z dworkiem Chopina. Obiadokolacja i nocleg. Dzień II Śniadanie. Zwiedzanie twierdzy kłodzkiej z labiryntem, most gotycki wzorowany na praskim Moście Karola. Polanica Zdrój - wizyta w parku zdrojowym. Wambierzyce- Sanktuarium Matki Bożej Wambierzyckiej, kaplica czaszek. Powrót późnym wieczorem. zwiedzanych obiektów, śniadanie, obiadokolacja, przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW PLN, opieka pilota, zdjęcia z wycieczki w formie cyfrowej, podatek. 225 PLN przy 44 płacących + 3 osoby gratis 238 PLN przy 40 płacących + 3 osoby gratis Wszystkie nasze wyjazdy na terenie Polski, zawierają bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. W przypadku wyjazdów 2-dniowych zawsze w cenie wyjazdu jest obiadokolacja dnia pierwszego i śniadanie dnia drugiego.

20 Szlakiem zamków gotyckich Dzień I Zwiedzanie Chełmna: spacer po starówce z jednym z najpiękniejszych widoków na świecie. Gniew: wizyta na zamku krzyżackim, lekcja żywej historii: husaria - chluba oręża polskiego. Wizyta w opactwie cystersów w Pelplinie. Obiadokolacja, nocleg. Dzień II Śniadanie. Malbork - zwiedzanie z przewodnikiem lokalnym Zamku Krzyżackiego wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Powrót późnym wieczorem. zwiedzanych obiektów, śniadanie, obiadokolacja, przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW PLN, opieka pilota, przewodnik lokalny w Malborku, lekcja muzealna w Gniewie, zdjęcia z wycieczki w formie cyfrowej, podatek. 110 PLN przy 44 płacących + 3 osoby gratis 120 PLN przy 40 płacących + 3 osoby gratis Wszystkie nasze wyjazdy na terenie Polski, zawierają bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. W przypadku wyjazdów 2-dniowych zawsze w cenie wyjazdu jest obiadokolacja dnia pierwszego i śniadanie dnia drugiego.

21 Warszawa Wielka Stolica Małej Syrenki I Dzień Przejazd do Warszawy: Stadion Narodowy, Plac Zamkowy, Zamek Królewski z zewnątrz, Stare Miasto, pomnik słynnej warszawskiej Syrenki, Barbakan, Krakowskie Przedmieście. Zakwaterowanie, obiadokolacja oraz czas wolny. II Dzień Śniadanie. Spacer po Parku Łazienkowskim do Pomnika Fryderyka Chopina, panorama miasta z Pałacu Kultury i Nauki. Wizyta w Centrum Nauki Kopernik. zwiedzanych obiektów, śniadanie, obiadokolacja, przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW PLN, opieka pilota, lokalny przewodnik, podatek. 249 PLN przy 44 płacących + 3 osoby gratis 269 PLN przy 40 płacących + 3 osoby gratis Wszystkie nasze wyjazdy na terenie Polski, zawierają bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. W przypadku wyjazdów 2-dniowych zawsze w cenie wyjazdu jest obiadokolacja dnia pierwszego i śniadanie dnia drugiego.

22 Łódzka Manufaktura i Warszawska Syrenka Dzień I Przejazd do Łodzi: wycieczka po Muzeum Fabryki z przewodnikiem. Zwiedzający będą mieli okazję przypatrzeć się pracy działających XIX-wiecznych krosien i spróbować przędzenia nici. Czas wolny w Łódzkiej Manufakturze oraz w strefie gastronomicznej. Wizyta w łódzkiej Palmiarni. Przejazd wieczorny do Warszawy, zakwaterowanie. Dzień II Śniadanie. Zwiedzanie Warszawy: Plac Zamkowy, Zamek Królewski, Stare Miasto, pomnik warszawskiej Syrenki, Barbakan, Park Łazienkowski, Krakowskie Przedmieście. Stadion Narodowy - punkt widokowy. Wizyta w Centrum Nauki Kopernik. zwiedzanych obiektów, obiadokolacja, śniadanie, przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD, oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW PLN, opieka pilota, lokalny przewodnik, podatek. 239 PLN przy 44 płacących + 3 osoby gratis 259 PLN przy 40 płacących + 3 osoby gratis Wszystkie nasze wyjazdy na terenie Polski, zawierają bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. W przypadku wyjazdów 2-dniowych zawsze w cenie wyjazdu jest obiadokolacja dnia pierwszego i śniadanie dnia drugiego.

23 Szklarska Poręba - Karkonosze Dzień I Przejazd do Szklarskiej Poręby: po drodze przystanek i zwiedzanie Kościoła Pokoju w Jaworze. Zwiedzanie Muzeum Ziemi w Szklarskiej Porębie. Zakwaterowanie i obiadokolacja. Dzień II Śniadanie. Wizyta w hucie szkła "Leśna Huta". Wyjście w góry (jedna z tras do wyboru): Trasa 1 - do Wodospadu Kamieńczyka przez Marysin. Czas przejścia około 2 godzin (bez odpoczynków). Różnica wysokości 202 m. Trasa 2 - Na Zakręt Śmierci przez Białe Skały i Hutniczą Górkę. Czas przejścia w obie strony około 2,5 godziny. Różnica wysokości 125 m. Trasa 3 - Spacer po Średniej i Dolnej Szklarskiej Porębie. Czas przejścia około 3,5 godz. Różnica wysokości 130 m. Wyjazd do Poznania. zwiedzanych obiektów, śniadanie, obiadokolacja, przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD, oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW PLN, opieka pilota, lokalny przewodnik, podatek. 189 PLN przy 44 płacących + 3 osoby gratis 205 PLN przy 40 płacących + 3 osoby gratis Wszystkie nasze wyjazdy na terenie Polski, zawierają bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. W przypadku wyjazdów 2-dniowych zawsze w cenie wyjazdu jest obiadokolacja dnia pierwszego i śniadanie dnia drugiego.

24 Trójmiasto Dzień I Zwiedzanie: Archikatedra Oliwska oraz koncert organowy, spacer po Ogrodzie Botanicznym w Oliwie. Zwiedzanie Gdańska: ekspozycja w Żurawiu, Długi Targ z Fontanną Neptuna, Bazylika Mariacka, port nad Motławą. Obiadokolacja i nocleg. Dzień II Śniadanie. Zwiedzanie portu w Gdyni, wizyta na statku "Dar Pomorza" lub "Błyskawica", Muzeum Oceanograficzne. Przejazd do Sopotu: spacer ulicą Bohaterów Monte Casino, wejście na sopockie molo. Powrót późnym wieczorem. zwiedzanych obiektów, obiadokolacja, śniadanie,, przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW PLN, opieka pilota, zdjęcia z wycieczki w formie cyfrowej, podatek. 239 PLN przy 44 płacących + 3 osoby gratis 252 PLN przy 40 płacących + 3 osoby gratis Wszystkie nasze wyjazdy na terenie Polski, zawierają bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. W przypadku wyjazdów 2-dniowych zawsze w cenie wyjazdu jest obiadokolacja dnia pierwszego i śniadanie dnia drugiego.

25 Wyspa Wolin - bliżej natury Dzień I Zwiedzanie: Muzeum Wolińskiego Parku Narodowego, spacer na molo w Międzyzdrojach. Kawcza Góra - punkt widokowy. Wizyta w żubrowisku. Obiadokolacja. Dzień II Śniadanie. Wejście na Wzgórze Zielonka - punkt widokowy na deltę wsteczną Odry. Spacer brzegiem morza, przejazd nad Jeziora Turkusowe w Wapnicy. Powrót późnym wieczorem. zwiedzanych obiektów, śniadanie, obiadokolacja, przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW PLN, opieka pilota, zdjęcia z wycieczki w formie cyfrowej, podatek. 219 PLN przy 44 płacących + 3 osoby gratis 229 PLN przy 40 płacących + 3 osoby gratis Wszystkie nasze wyjazdy na terenie Polski, zawierają bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. W przypadku wyjazdów 2-dniowych zawsze w cenie wyjazdu jest obiadokolacja dnia pierwszego i śniadanie dnia drugiego.

26 Berlin Dzień I Zwiedzanie Berlina: słynna East Side Gallery, Brama Brandenburska, Mur Berliński, Reichstag panorama miasta z kopuły, plac Poczdamski, spacer Aleją Unter den Linden, Alexanderplatz. Zwiedzanie Muzeum: Pergamońskiego, Egipskiego lub Galerii Narodowej (jedno do wyboru). Przejazd na miejsce noclegu oraz obiadokolacja. Dzień II Śniadanie. Dalsze zwiedzanie miasta: Dworzec Zoo, Kościół Pamięci, Europa Center z zegarem wodnym, spacer słynną ulicą handlową Ku'damm, Zamek Charlottenburg z zewnątrz oraz spacer po ogrodzie. Kolumna Zwycięstwa, wizyta w Muzeum Techniki oraz jego części doświadczalnej Spectrum. Świadczenia zawarte w cenie: nocleg w schronisku młodzieżowym, śniadanie, obiad, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW 5000 i KL 10000, opieka pilota, zdjęcia z wycieczki w formie elektronicznej, podatek. 305 PLN przy 44 płacących + 3 osoby gratis 325 PLN przy 40 płacących + 3 osoby gratis Wszystkie nasze wyjazdy na terenie Polski, zawierają bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, w przypadku wyjazdów zagranicznych dodatkowe opłaty są wyszczególnione w programie.

27 Berlin - Poczdam Dzień I Zwiedzanie Berlina: słynna galeria East Side Gallery, Brama Brandenburska, Mur Berliński, Reichstag panorama miasta z kopuły, plac Poczdamski, spacer słynną Aleją Unter den Linden, Alexanderplatz z Czerwonym Ratuszem. Zwiedzanie Muzeum: Pergamońskiego, Egipskiego, Galerii Narodowej (jedno do wyboru). Obiadokolacja oraz nocleg w okolicach Berlina. Dzień II Śniadanie. Zwiedzanie Berlina: zamek Charlottenburg, Dworzec Zoo, Kościół Pamięci, Europa Center wraz z zegarem wodnym. Przejazd do Poczdamu: Parku Sanssouci oraz barokowa rezydencja Fryderyka II Wielkiego, przejazd przez dzielnicę rosyjską Aleksandrówkę. Cecilienhof miejsce słynnej konferencji poczdamskiej. Świadczenia zawarte w cenie: bilety wstępu, nocleg w schronisku młodzieżowym, śniadanie, obiadokolacja, przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW 5000 i KL 10000, opieka pilota, zdjęcia z wycieczki w formie elektronicznej, podatek. Płatne dodatkowo: Pałac Sanssouci PLN przy 44 płacących + 3 osoby gratis 333 PLN przy 40 płacących + 3 osoby gratis Wszystkie nasze wyjazdy na terenie Polski, zawierają bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, w przypadku wyjazdów zagranicznych dodatkowe opłaty są wyszczególnione w programie.

28 Berlin - Poczdam - Tropikalna Wyspa Dzień I Zwiedzanie Berlina: słynna galeria East Side Gallery, Brama Brandenburska, Mur Berliński, Reichstag panorama miasta z kopuły, plac Poczdamski, spacer Aleją Unter den Linden, Alexanderplatz z Wieżą Telewizyjną. Zwiedzanie Poczdamu: Parku Sanssouci, przejazd przez dzielnicę rosyjską Aleksandrówkę. Przejazd na Tropical Island zakwaterowanie w specjalnie przygotowanych namiotach. Animacje na plaży oraz konkursy z nagrodami. Dzień II Śniadanie oraz całodzienny pobyt na Tropikalnej Wyspie. Świadczenia zawarte w cenie: nocleg na Tropikalnej Wyspie, śniadanie, obiadokolacja, przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW 5000 i KL 10000, opieka pilota, podatek, zdjęcia z wycieczki w formie elektronicznej. Płatne dodatkowo: wstęp na Tropikalną Wyspę - 12,5 319 PLN przy 44 płacących + 3 osoby gratis 339 PLN przy 40 płacących + 3 osoby gratis Wszystkie nasze wyjazdy na terenie Polski, zawierają bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, w przypadku wyjazdów zagranicznych dodatkowe opłaty są wyszczególnione w programie.

29 Berlin - Tropikalna Wyspa Dzień I Zwiedzanie Berlina: słynna galeria East Side Gallery, Brama Brandenburska, Mur Berliński, Reichstag panorama miasta z kopuły, plac Poczdamski, spacer słynną Aleją Unter den Linden, Alexanderplatz. Zwiedzanie Muzeum: Pergamońskiego, Egipskiego lub Galerii Narodowej (jedno do wyboru) oraz muzeum Techniki wraz z częścią doświadczalną Spectrum. Przejazd na Tropical Island zakwaterowanie w specjalnie przygotowanych namiotach. Animacje na plaży, konkursy z nagrodami. Dzień II Śniadanie oraz całodzienny pobyt na Tropikalnej Wyspie. Świadczenia zawarte w cenie: nocleg na Tropikalnej Wyspie, śniadanie, obiadokolacja, bilety wstępu do jednego z wybranych muzeów, przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW 5000 i KL 10000, opieka pilota, zdjęcia z wycieczki w formie elektronicznej, podatek. Płatne dodatkowo: wstęp na Tropikalną Wyspę oraz do Muzeum Techniki - 12,5 + 1,5 299 PLN przy 44 płacących + 3 osoby gratis 319 PLN przy 40 płacących + 3 osoby gratis Wszystkie nasze wyjazdy na terenie Polski, zawierają bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, w przypadku wyjazdów zagranicznych dodatkowe opłaty są wyszczególnione w programie.

30 Berlin - Drezno Dzień I Zwiedzanie Berlina: słynna galeria East Side Gallery, Brama Brandenburska, Mur Berliński, Reichstag panorama miasta z kopuły, plac Poczdamski, spacer Aleją Unter den Linden, Alexanderplatz z Czerwonym Ratuszem i Wieżą Telewizyjną Zwiedzanie Muzeum: Pergamońskiego, Egipskiego lub Galerii Narodowej (jedno do wyboru) Obiadokolacja, nocleg. Dzień II Śniadanie. Zwiedzanie Drezna: spacer urokliwymi tarasami nad Łabą, Frauenkirche, Kompleks Pałacowy Zwinger: Galeria Starych Mistrzów, Porcelana Miśnieńska, Salon Matematyczno- Fizyczny, czas wolny, Stare Miasto, katedra. Świadczenia zawarte w cenie: nocleg, śniadanie, przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW 5000 i KL 10000, opieka pilota, zdjęcia z wycieczki w formie elektronicznej, podatek. Płatne dodatkowo: bilet wstępu do kompleksu Zwinger - cena zależna od wieku uczestników. 349 PLN przy 44 płacących + 3 osoby gratis 369 PLN przy 40 płacących + 3 osoby gratis Wszystkie nasze wyjazdy na terenie Polski, zawierają bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, w przypadku wyjazdów zagranicznych dodatkowe opłaty są wyszczególnione w programie.

31 Spreewald - Drezno Dzień I Spreewald: spływ łódkami po labiryncie lasów i kanałów, teren chroniony jako Rezerwat Biosfery UNESCO. Wizyta w wiosce Serbołużyczan. Przerwa na tradycyjnym bazarze ogórkowym, możliwość degustacji słynnych ogórków szprewaldzkich. Park Księcia Pücklera: spacer po pięknym ogrodzie w stylu angielskim z unikatowymi piramidami. Przejazd do Drezna. Nocleg w Dreźnie. Dzień II Śniadanie. Zwiedzanie Drezna: spacer urokliwymi tarasami nad Łabą, Frauenkirche, Kompleks Pałacowy Zwinger (Galeria Starych Mistrzów, Porcelana Miśnieńska, Salon Matematyczno- Fizyczny), czas wolny, Stare Miasto, katedra. Świadczenia zawarte w cenie: nocleg w schronisku młodzieżowym lub hostelu, śniadanie, obiadokolacja, przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW 5000 i KL 10000, opieka pilota, zdjęcia z wyjazdu w formie cyfrowej, podatek. Płatne dodatkowo: spływ łódkami oraz bilet wstępu do kompleksu Zwinger - cena zależna od wieku uczestników. 329 PLN przy 44 płacących + 3 osoby gratis 345 PLN przy 40 płacących + 3 osoby gratis Wszystkie nasze wyjazdy na terenie Polski, zawierają bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, w przypadku wyjazdów zagranicznych dodatkowe opłaty są wyszczególnione w programie.

32 Jarmark Bożonarodzeniowy - Wrocław Zwiedzanie Wrocławia: Ostrów Tumski wraz z gotycką Katedrą św. Jana Chrzciciela oraz Pałacem Biskupim, most zakochanych. Czas wolny na tradycyjnym jarmarku bożonarodzeniowym. Spacer w poszukiwaniu krasnoludków na wrocławskim rynku: ratusz, kamienice: Jaś i Małgosia, Plac Solny. Na zakończenie zwiedzanie Etnograficznego. zwiedzanych obiektów, przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD, oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW PLN, opieka pilota, zdjęcia z wycieczki w formie cyfrowej, podatek. 79 PLN przy 44 płacących + 4 osoby gratis 87 PLN przy 40 płacących + 4 osoby gratis aby poczuć świąteczna atmosferę. Specjalna oferta bożonarodzeniowa - najpiękniejszy polski jarmark bożonarodzeniowy to idealna okazja,

33 Gniezno wycieczka do krainy bombek Wyjazd w godzinach rannych. Zwiedzanie miasta Św. Wojciecha. W programie Bazylika WNMP, Drzwi Gnieźnieńskie, grób Św. Wojciecha. Przejazd do Fabryki bombek zwiedzanie. Dla każdego uczestnika pamiątkowa bombka w prezencie. zwiedzanych obiektów, pamiątkowa bombka imienna, przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW PLN, opieka pilota, zdjęcia z wycieczki w formie cyfrowej, podatek. Opcjonalnie: warsztaty malowania bombek - dopłata 27pln (w tym 4 bombki do malowania i jedna imienna dla każdego uczestnika). 59 PLN przy 44 płacących + 4 osoby gratis 66 PLN przy 40 płacących + 4 osoby gratis Wszystkie nasze wyjazdy na terenie Polski, zawierają bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.

34 Jarmarki Bożonarodzeniowe - Berlin Zwiedzanie Berlina: Brama Brandenburska, Mur Berliński, Reichstag panorama miasta z kopuły, plac Poczdamski, spacer słynną Aleją Unter den Linden. Czas wolny na tradycyjnym jarmarku bożonarodzeniowym. Zwiedzanie Muzeum: Pergamońskiego, Egipskiego, Galerii Narodowej lub Muzeum Historii Niemiec (jedno do wyboru). Zwiedzanie Muzeum Techniki oraz Spectrum. zwiedzanych obiektów, przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW 5000 i KL 10000, opieka pilota-przewodnika, zdjęcia z wycieczki w formie cyfrowej, podatek. 99 PLN przy 44 płacących + 4 osoby gratis 105 PLN przy 40 płacących + 4 osoby gratis Specjalna oferta bożonarodzeniowa - prawdziwy, typowy Weichnachtsmarkt to idealna okazja, aby poczuć świąteczną atmosferę.

35 Jarmarki Bożonarodzeniowe Berlin & Poczdam Zwiedzanie Berlina: Brama Brandenburska, Mur Berliński, Reichstag, plac Poczdamski. Zwiedzanie Muzeum: Pergamońskiego, Egipskiego, Galerii Narodowej lub Muzeum Historii Niemiec (jedno do wyboru). Zwiedzanie Poczdamu: Park Sanssouci wraz z jedną z najpiękniejszych niemieckich rezydencji. Przejazd dzielnicą rosyjską Aleksandrówką. Czas wolny na typowym jarmarku bożonarodzeniowym w Poczdamie. zwiedzanych obiektów, przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD, oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW 5000 i KL 10000, opieka pilota-przewodnika, zdjęcia z wycieczki w formie cyfrowej, podatek. 109 PLN przy 44 płacących + 4 osoby gratis 119 PLN przy 40 płacących + 4 osoby gratis Specjalna oferta bożonarodzeniowa - prawdziwy, typowy Weichnachtsmarkt to idealna okazja, aby poczuć świąteczną atmosferę.

36 Jarmarki Bożonarodzeniowe - Drezno Zwiedzanie Drezna: spacer urokliwymi tarasami nad Łabą, Frauenkirche, kompleks pałacowy Zwinger (Galeria Starych Mistrzów, Wystawa Porcelany Miśnieńskiej, Salon Matematyczno-Fizyczny), Stare Miasto, katedra. Czas wolny na typowym jarmarku bożonarodzeniowym w centrum Drezna. Świadczenia zawarte w cenie: przejazd autokarem klasy LUX z toaletą, DVD oraz klimatyzacją, ubezpieczenie NNW 5000 i KL 10000, opieka pilota-przewodnika, zdjęcia z wycieczki w formie cyfrowej, podatek. Płatne dodatkowo: bilet wstępu do kompleksu Zwinger (cena zależna od wieku uczestników). 125 PLN przy 44 płacących + 4 osoby gratis 138 PLN przy 40 płacących + 4 osoby gratis Specjalna oferta bożonarodzeniowa - prawdziwy, typowy Weichnachtsmarkt to idealna okazja, aby poczuć świąteczną atmosferę.

37 "Podróżuj z Podróżnikami" Dziękujemy za zapoznanie się z naszą ofertą. Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego biura mieszczącego się na ulicy Półwiejskiej 13 w Poznaniu. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z podróżniczym pozdrowieniem &

JARMARKI ŚWIĄTECZNE W BERLINIE 2015

JARMARKI ŚWIĄTECZNE W BERLINIE 2015 Przeżyjcie niezapomnianą przygodę w blasku bożonarodzeniowych świateł odwiedźcie Berlińskie Jarmarki. JARMARKI ŚWIĄTECZNE W BERLINIE 2015 Rozkoszujcie się zimową magią Berlina i dajcie się zaczarować nostalgicznym

Bardziej szczegółowo

JARMARKI ŚWIĄTECZNE W BERLINIE 2015

JARMARKI ŚWIĄTECZNE W BERLINIE 2015 Przeżyjcie niezapomnianą przygodę w blasku bożonarodzeniowych świateł odwiedźcie Berlińskie Jarmarki. JARMARKI ŚWIĄTECZNE W BERLINIE 2015 Rozkoszujcie się zimową magią Berlina i dajcie się zaczarować nostalgicznym

Bardziej szczegółowo

Berlin - Poczdam. Terminy i cena. 4 dni zł

Berlin - Poczdam. Terminy i cena. 4 dni zł Berlin - Poczdam 4 dni Kraj: Niemcy Miejscowość: Berlin Transport: Autokar Data ważności: 2017-08-28 Nr katalogowy: Wyc/2017 PBPO Terminy i cena 2017.09.14-2017.09.17 740 zł DZIEŃ 1: Zbiórka uczestników

Bardziej szczegółowo

1. WARSZAWA - PROGRAMY NA ZAMÓWIENIE

1. WARSZAWA - PROGRAMY NA ZAMÓWIENIE 1. WARSZAWA - PROGRAMY NA ZAMÓWIENIE - reaktor jądrowy Maria w Świerku - spektakle teatralne, - Kino I-MAX 3 D, 4D, 5D, - Powązki - zwiedzanie Cmentarza Wojskowego, - MUZEA: Muzeum Powstania Warszawskiego,

Bardziej szczegółowo

Pięciodniowa wycieczka do Berlina i Tropikalną Wyspę za jedyne 999 zł!!!

Pięciodniowa wycieczka do Berlina i Tropikalną Wyspę za jedyne 999 zł!!! Pięciodniowa wycieczka do Berlina i Tropikalną Wyspę za jedyne 999 zł!!! Berlin tętni życiem. Zmienia się każdego dnia. Pora zwiedzić stolicę, aby móc zachwycać się jej niepowtarzalnymi atrakcjami kulturalnymi,

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKI SZKOLNE- WROCŁAW - DREZNO PROGRAM CENA. Symbol oferty: 755/2854

WYCIECZKI SZKOLNE- WROCŁAW - DREZNO PROGRAM CENA. Symbol oferty: 755/2854 WYCIECZKI SZKOLNE- WROCŁAW - DREZNO Symbol oferty: 755/2854 Państwo: Region: Miasto: Transport: Profil wyjazdu: Wyżywienie: Zakwaterowanie: Wyposażenie: świadczenia: Niemcy Saksonia Drezno Autokar Oferta

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKI SZKOLNE- WROCŁAW - NYSA I ZAMEK W MOSZNEJ PROGRAM. Symbol oferty: 747/2854

WYCIECZKI SZKOLNE- WROCŁAW - NYSA I ZAMEK W MOSZNEJ PROGRAM. Symbol oferty: 747/2854 WYCIECZKI SZKOLNE- WROCŁAW - NYSA I ZAMEK W MOSZNEJ Symbol oferty: 747/2854 Państwo: Region: Miasto: Transport: Profil wyjazdu: Wyżywienie: Zakwaterowanie: Wyposażenie: świadczenia: Polska Dolny Śląsk

Bardziej szczegółowo

KRAKÓW I WIELICZKA - 2 DNI

KRAKÓW I WIELICZKA - 2 DNI KRAKÓW I WIELICZKA - 2 DNI WYCIECZKA SZKOLNA DO KRAKOWA I WIELICZKI 2 DNI 1 DZIEŃ: Przyjazd do Krakowa, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Starego Miasta, m.in. Wawel: Katedra, Groby Królewskie, Dzwon

Bardziej szczegółowo

ZASADY REZERWACJI. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z biurem.

ZASADY REZERWACJI. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z biurem. ZASADY REZERWACJI 1. Prosimy zgłosić mailowo lub telefonicznie chęć udziału w wyjeździe. 2. Prosimy wydrukować i wypełnić odpowiednią UMOWĘ-ZGŁOSZENIE (Berlin str. 2-3, Drezno str. 4-5). 3. Odesłać mailem

Bardziej szczegółowo

Polska-Opole: Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży 2015/S 090-161713

Polska-Opole: Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży 2015/S 090-161713 1/5 Niniejsze ogłoszenie w witrynie TED: http://ted.europa.eu/udl?uri=ted:notice:161713-2015:text:pl:html Polska-Opole: Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży 2015/S 090-161713

Bardziej szczegółowo

DREZNO i OKOLICE - 3 DNI

DREZNO i OKOLICE - 3 DNI DREZNO i OKOLICE - 3 DNI DREZNO i OKOLICE 3 DNI TERMIN: na zapytanie 1 DZIEŃ: Wyjazd w godzinach rannych. Przejazd do Pillnitz spacer po ogrodach letniej rezydencji hrabiny Cosel. Przejazd na punkt widokowy,

Bardziej szczegółowo

Zielona Szkoła Tropem Naszych Pradziadów Biskupin

Zielona Szkoła Tropem Naszych Pradziadów Biskupin Zielona Szkoła Tropem Naszych Pradziadów Biskupin Pragniemy zabrać was w krainę naszych pradziadów, kolebkę naszej Państwowości. Na tej Zielonej Szkole zobaczycie jak kiedyś żyli ludzie tacy jak my, czym

Bardziej szczegółowo

DZIEŃ 1: Zbiórka uczestników i wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przekroczenie granicy polskolitewskiej.

DZIEŃ 1: Zbiórka uczestników i wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przekroczenie granicy polskolitewskiej. Sylwester Wilno-Kowno-Troki 30.12-01.01.2017 Kraj: Litwa Miejscowość: Wilno Transport: Autokar Data ważności: 2016-12-30 Nr katalogowy: Syl/2017 Termin i cena 30.12-01.01.2017 599 zł DZIEŃ 1: Zbiórka uczestników

Bardziej szczegółowo

PRAGA TERMIN: 07.10.2011-09.10.2011 14.10.2011-16.10.2011

PRAGA TERMIN: 07.10.2011-09.10.2011 14.10.2011-16.10.2011 PRAGA TERMIN: 07.10.2011-09.10.2011 14.10.2011-16.10.2011 W programie zwiedzania Pragi m. in.: Hradczany: Strahovski klasztor, Loreta, zamek, katedra św. Wita, ogrody zamkowe, Mała Strana : Rynek, Most

Bardziej szczegółowo

PROGRAM WYJAZDU DZIEŃ 1. 6.30 10.15 Przejazd z Poznania do Wrocławia (3h45min, 168km, droga DK5, E261)

PROGRAM WYJAZDU DZIEŃ 1. 6.30 10.15 Przejazd z Poznania do Wrocławia (3h45min, 168km, droga DK5, E261) PROGRAM WYJAZDU Nazwa wyjazdu: Z wizytą u zachodnich sąsiadów Trasa wyjazdu: Poznań- Wrocław- Walim- Wałbrzych Szklarska Poręba- Karpacz- Kowary- Adrspach- Frydlant- Zgorzelec- Drezno Zgorzelec- Zielona

Bardziej szczegółowo

Wycieczki krajowe dwudniowe

Wycieczki krajowe dwudniowe 1. "Kielce i Łysogóry" Wyjazd ze szkoły pierwszego dnia o godz. 8.00, przejazd autokarem do Jędrzejowa, zwiedzanie Muzeum Zegarów. Przejazd autokarem do Św. Katarzyny, piesza wędrówka ze Św. Katarzyny

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKA SZKOLNA DO PRAGI 3 DNI

WYCIECZKA SZKOLNA DO PRAGI 3 DNI PRAGA - 3 DNI WYCIECZKA SZKOLNA DO PRAGI 3 DNI 1 DZIEŃ: Wyjazd w godzinach rannych z Krakowa. Przyjazd do Pragi popołudniu i zwiedzanie miasta, m.in.: Stare Miasto Brama Prochowa, Kościół Mariacki przed

Bardziej szczegółowo

Cena : od 206 zł/os*

Cena : od 206 zł/os* 1. BIAŁOWIEŻA 1 dzień - wyjazd w godzinach rannych. Przejazd w stronę Białowieży. Po drodze zwiedzanie skansenu, który znajduje się nieopodal miejscowości Hajnówka. Następnie wizyta w Muzeum Przyrodniczo

Bardziej szczegółowo

SA-2717-4/13 OGŁOSZENIE O PRZETARGU NIEOGRANICZONYM

SA-2717-4/13 OGŁOSZENIE O PRZETARGU NIEOGRANICZONYM Nadleśnictwo Przysucha SA-2717-4/13 OGŁOSZENIE O PRZETARGU NIEOGRANICZONYM Organizacja wycieczki do Niemiec dla pracowników Nadleśnictwa Przysucha w 2013 roku Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego

Bardziej szczegółowo

DWIE STOLICE: WIEDEŃ i BRATYSŁAWA - 3 DNI

DWIE STOLICE: WIEDEŃ i BRATYSŁAWA - 3 DNI DWIE STOLICE: WIEDEŃ i BRATYSŁAWA - 3 DNI WYCIECZKA SZKOLNA DO WIEDNIA i BRATYSŁAWY 3 DNI (noclegi w Bratysławie) 1 DZIEŃ: Wyjazd w godzinach rannych. Przyjazd do Bratysławy w godzinach popołudniowych.

Bardziej szczegółowo

RAMOWY PROGRAM WYCIECZEK SZKOLNYCH ORGANIZOWANYCH W RAMACH PROJEKTU MOŻEMY WIĘCEJ

RAMOWY PROGRAM WYCIECZEK SZKOLNYCH ORGANIZOWANYCH W RAMACH PROJEKTU MOŻEMY WIĘCEJ Załącznik nr 6 do specyfikacji PCFE.272.87.2011 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA RAMOWY PROGRAM WYCIECZEK SZKOLNYCH ORGANIZOWANYCH W RAMACH PROJEKTU MOŻEMY WIĘCEJ I. Nazwa szkoły: Liceum Ogólnokształcące im.

Bardziej szczegółowo

PLAN WYCIECZEK DLA SŁUCHACZY UNIWERSYTETU III WIEKU FUNDACJI EKSPERT KUJAWY PRZY WYŻSZEJ SZKOLE PEDAGOGICZNO TECHNICZNEJ W KONINIE W ROKU 2016

PLAN WYCIECZEK DLA SŁUCHACZY UNIWERSYTETU III WIEKU FUNDACJI EKSPERT KUJAWY PRZY WYŻSZEJ SZKOLE PEDAGOGICZNO TECHNICZNEJ W KONINIE W ROKU 2016 PLAN WYCIECZEK DLA SŁUCHACZY UNIWERSYTETU III WIEKU FUNDACJI EKSPERT KUJAWY PRZY WYŻSZEJ SZKOLE PEDAGOGICZNO TECHNICZNEJ W KONINIE W ROKU 2016 Inowrocław, 2.12.2015 1 19 kwietnia 2016 Łódź Wycieczka 1

Bardziej szczegółowo

MUZEUM HISTORII ŻYDÓW POLSKICH MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO CENTRUM NAUKI KOPERNIK SEJM / PAŁAC PREZYDENCKI STARÓWKA PARK W ŁAZIENKACH

MUZEUM HISTORII ŻYDÓW POLSKICH MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO CENTRUM NAUKI KOPERNIK SEJM / PAŁAC PREZYDENCKI STARÓWKA PARK W ŁAZIENKACH WARSZAWA 2 dni (1 nocleg HB) MUZEUM HISTORII ŻYDÓW POLSKICH MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO CENTRUM NAUKI KOPERNIK SEJM / PAŁAC PREZYDENCKI STARÓWKA PARK W ŁAZIENKACH 1 Dzień - Wyjazd z miejsca zbiórki

Bardziej szczegółowo

Pełen refleksji DOLNY ŚLĄSK Pielgrzymki 2013

Pełen refleksji DOLNY ŚLĄSK Pielgrzymki 2013 Pełen refleksji DOLNY ŚLĄSK Pielgrzymki 2013 Pielgrzymka dla grup wyjeżdżających z Poznania Książ - Krzeszów - Wambierzyce Kłodzko - Bardo Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie Krzeszów to unikatowy

Bardziej szczegółowo

TERMINY: maj, czerwiec, wrzesień

TERMINY: maj, czerwiec, wrzesień MAZURY - TYSIĄC MOŻLIWOŚCI DLA AKTYWNYCH!! 4 dni Zapraszamy Was do krainy tysiąca jezior, gdzie na tle dziewiczej przyrody znajdziemy mnóstwo zabytków i atrakcji. Mazury to przede wszystkim piękne krajobrazy,

Bardziej szczegółowo

biuro podróży Katalog wycieczek szkolnych 2014/2015

biuro podróży Katalog wycieczek szkolnych 2014/2015 biuro podróży Katalog wycieczek szkolnych 2014/2015 1 Szanowni Państwo Biuro Podróży Błękitne Okna oddaje w Państwa ręce katalog wycieczek dla grup zorganizowanych. Ideą przewodnią Błękitnych Okien jest

Bardziej szczegółowo

Małgorzata Litkowska przewodnik po Toruniu tel. 509 140 535 www.przewodniktorun.pl ZAPRASZAM DO TORUNIA 2016

Małgorzata Litkowska przewodnik po Toruniu tel. 509 140 535 www.przewodniktorun.pl ZAPRASZAM DO TORUNIA 2016 Małgorzata Litkowska przewodnik po Toruniu tel. 509 140 535 www.przewodniktorun.pl ZAPRASZAM DO TORUNIA 2016 Trasa podstawowa to 2-3 godzinny spacer po Starówce i obejmuje najważniejsze zabytki toruńskiej

Bardziej szczegółowo

W krainie Liczyrzepy. Wielkość grupy i cena. Dolny Śląsk osoby 737 zł

W krainie Liczyrzepy. Wielkość grupy i cena. Dolny Śląsk osoby 737 zł W krainie Liczyrzepy Dolny Śląsk Kraj: Polska Miejscowość: Brak danych Transport: Autokar Data ważności: 2017-06-30 Nr katalogowy: Wyc/2016 Wielkość grupy i cena 20-24 osoby 737 zł 25-29 osób 699 zł 30-34

Bardziej szczegółowo

PROPOZYCJA WYCIECZEK DLA SŁUCHACZY UNIWERSYTETU III WIEKU FUNDACJI EKSPERT KUJAWY PRZY WYŻSZEJ SZKOLE PEDAGOGICZNO TECHNICZNEJ W KONINIE W ROKU 2016

PROPOZYCJA WYCIECZEK DLA SŁUCHACZY UNIWERSYTETU III WIEKU FUNDACJI EKSPERT KUJAWY PRZY WYŻSZEJ SZKOLE PEDAGOGICZNO TECHNICZNEJ W KONINIE W ROKU 2016 PROPOZYCJA WYCIECZEK DLA SŁUCHACZY UNIWERSYTETU III WIEKU FUNDACJI EKSPERT KUJAWY PRZY WYŻSZEJ SZKOLE PEDAGOGICZNO TECHNICZNEJ W KONINIE W ROKU 2016 CZĘŚĆ II Inowrocław, 2.12.2015 1 Propozycja nr 1 BYDGOSZCZ

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKI SZKOLNE I ZIELONE SZKOŁY 2015/2016

WYCIECZKI SZKOLNE I ZIELONE SZKOŁY 2015/2016 WYCIECZKI SZKOLNE I ZIELONE SZKOŁY 205/206 Biuro Turystyczne EVATRANS Sp. z o.o. 2 2 3 3 5 5 3 3 3 4 3 3 3 5 4 Berlin - Niemieckie Muzeum Techniki Berlin - Wyspa Muzeów Berlin - Muzeum Przyrodnicze Berlin

Bardziej szczegółowo

Smaki Podlasia i Litwy z warsztatami

Smaki Podlasia i Litwy z warsztatami 61 852 45 72 biuro@oskar.com.pl Smaki Podlasia i Litwy z warsztatami Litwa / Wyc. objazdowe / Wyc. objazdowe Dojazd: Autobus Dojazd własny Wyjazd z: Osoby: Noclegi: Dzień wyjazdu Terminy: Pokój: Wyży wienie:

Bardziej szczegółowo

Nowoczesny Berlin, barokowe Drezno

Nowoczesny Berlin, barokowe Drezno Nowoczesny Berlin, barokowe Drezno Termin: do uzgodnienia www.wycieczkaszkolna.com Program Ramowy Dzień 1. Berlin Wyjazd w kierunku Berlina w godzinach porannych. Śniadanie; Wyjazd do centrum Berlina i

Bardziej szczegółowo

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: KATALOG WYCIECZEK SZKOLNYCH 2015 Presto Travel to biuro podróży stworzone przez podróżników dla podróżników. Nasza siedziba znajduje się w samym centrum Poznania na ulicy Półwiejskiej 13. Nasza pasja i

Bardziej szczegółowo

1 DZIEŃ Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

1 DZIEŃ Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg. Sylwester Praga Karlowe Wary 29.12-01.01.2017 Kraj: Czechy-Austria-Węgry Miejscowość: Praga Transport: Autokar Data ważności: 2016-12-29 Nr katalogowy: Syl/2017 Termin i cena 29.12-01.01.2017 639 zł 1

Bardziej szczegółowo

2015 CENNIK USŁUG I BILETÓW WSTĘPU

2015 CENNIK USŁUG I BILETÓW WSTĘPU 2015 CENNIK USŁUG I BILETÓW WSTĘPU CENNIK USŁUG PRZEWODNICKICH W JĘZYKU POLSKIM: - dzienny ryczałt za zwiedzanie trwające do 4 godzin - 2200 CZK - każda kolejna godzina powyżej 4 godzin - 5 CZK - dzienny

Bardziej szczegółowo

JARMARKU ADWENTOWEGO 2 dniowa wycieczka autokarowa

JARMARKU ADWENTOWEGO 2 dniowa wycieczka autokarowa 700 letnia tradycja JARMARKU ADWENTOWEGO Wyjazd z Polski (zgodnie z rozkładem). Przyjazd do Wiednia w godzinach południowych. Spotkanie ze stolicą walca spacer po Wiedniu: Słynna Ringstrasse Opera, Hofburg

Bardziej szczegółowo

KATALOG ADWENTOWYCH WYJAZDÓW DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM I LICEUM 2014

KATALOG ADWENTOWYCH WYJAZDÓW DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM I LICEUM 2014 KATALOG ADWENTOWYCH WYJAZDÓW DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM I LICEUM 2014 CENTRUM EDUKACJI I TURYSTYKI SOKRATES 62-020 SWARZĘDZ, UL. KÓRNICKA 110 TEL. 61 8172 554; KOM. 602 699 594 lesniak.sokrates@gmail.com JARMARK

Bardziej szczegółowo

Smaki Podlasia i Litwy z warsztatami

Smaki Podlasia i Litwy z warsztatami 61 852 45 72 biuro@oskar.com.pl Smaki Podlasia i Litwy z warsztatami Litwa / Wyc. objazdowe / Wyc. objazdowe Dojazd: Autobus Dojazd własny Wyjazd z: Osoby: Noclegi: Dzień wyjazdu Terminy: Pokój: Wyży wienie:

Bardziej szczegółowo

W imieniu Koła nr 1 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Rzeszowie serdecznie zapraszamy wszystkich członków i ich rodziny na wycieczkę.

W imieniu Koła nr 1 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Rzeszowie serdecznie zapraszamy wszystkich członków i ich rodziny na wycieczkę. W imieniu Koła nr 1 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Rzeszowie serdecznie zapraszamy wszystkich członków i ich rodziny na wycieczkę. Europa w pigułce: Budapeszt, Bratysława, Wiedeń, Brno

Bardziej szczegółowo

Biała Podlaska 23.04.2014 r. SZP 232 122/PN/2014 L.dz. 981/14 Wykonawcy

Biała Podlaska 23.04.2014 r. SZP 232 122/PN/2014 L.dz. 981/14 Wykonawcy SZP 232 122/PN/2014 L.dz. 981/14 Wykonawcy Biała Podlaska 23.04.2014 r. Dotyczy: postępowania pt.: Organizacja wyjazdu studyjnego studentów kierunku Budownictwo objętych realizowanym przez PSW im Papieża

Bardziej szczegółowo

WYJAZDY DLA NAUCZYCIELI rok

WYJAZDY DLA NAUCZYCIELI rok Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. 31-128 Kraków, ul. Karmelicka 32, tel. 12 633 12 57 E:mail: krakow@logostour.pl www.logostour.pl, www.incoming.logostour.pl WYJAZDY DLA NAUCZYCIELI - 2017 rok CZECHY

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe nr 5/2013/RT (dotyczy wykonania usługi organizacji wycieczek i obozów edukacyjnych)

Zapytanie ofertowe nr 5/2013/RT (dotyczy wykonania usługi organizacji wycieczek i obozów edukacyjnych) Stowarzyszenie Pomoc Dzieciom Potrzebującym im. Janiny Pelczarskiej w Ostródzie ul. Sportowa 4-00 Ostróda tel. 667 00 805 NIP: 74-00-7-44, REGON: 500 Ostróda,.08.0r. Zapytanie ofertowe nr 5/0/RT (dotyczy

Bardziej szczegółowo

WILNO RYGA- KOWNO 5 dni

WILNO RYGA- KOWNO 5 dni WILNO RYGA- KOWNO 5 dni Dla naszych młodych uczestników Litwa jest szczególnie ważna ze względów edukacyjnych. To kraj Adama Mickiewicza, który opisuje w swoich dziełach będących lekturą szkolną. Zapraszamy

Bardziej szczegółowo

PROPOZYCJA WYCIECZEK DLA SŁUCHACZY UNIWERSYTETU III WIEKU FUNDACJI EKSPERT KUJAWY PRZY WYŻSZEJ SZKOLE PEDAGOGICZNO TECHNICZNEJ W KONINIE W ROKU 2017

PROPOZYCJA WYCIECZEK DLA SŁUCHACZY UNIWERSYTETU III WIEKU FUNDACJI EKSPERT KUJAWY PRZY WYŻSZEJ SZKOLE PEDAGOGICZNO TECHNICZNEJ W KONINIE W ROKU 2017 PROPOZYCJA WYCIECZEK DLA SŁUCHACZY UNIWERSYTETU III WIEKU FUNDACJI EKSPERT KUJAWY PRZY WYŻSZEJ SZKOLE PEDAGOGICZNO TECHNICZNEJ W KONINIE W ROKU 2017 Inowrocław, 22.11.2016r. 1 Propozycja nr 1 BAWARIA-ZAMKI-MONACHIUM

Bardziej szczegółowo

2013 CENNIK USŁUG I BILETÓW WSTĘPU

2013 CENNIK USŁUG I BILETÓW WSTĘPU 2013 CENNIK USŁUG I BILETÓW WSTĘPU CENNIK USŁUG PRZEWODNICKICH W JĘZYKU POLSKIM: Dzienny ryczałt za zwiedzanie trwające do 4 godzin - 2000 CZK, każda kolejna godzina powyżej 4 godzin 500 CZK. Terminy świąteczne:

Bardziej szczegółowo

HISZPANIA - Obóz młodzieżowy

HISZPANIA - Obóz młodzieżowy HISZPANIA - Obóz młodzieżowy Miejsce: Hiszpania Oferta: Obóz młodzieżowy Informacje dotyczące wycieczki Cena za osobę: 1130 zł + 280 Euro /os.pln Długość: 12 Nazwa hotelu: Hotel Samba *** Typ dojazdu:

Bardziej szczegółowo

Pod Paryskim niebem wycieczka szkolna. Program 6 dniowy autokarem

Pod Paryskim niebem wycieczka szkolna. Program 6 dniowy autokarem Pod Paryskim niebem wycieczka szkolna Program 6 dniowy autokarem Wieża Eiffla, Katedra Notre-Dame, Luwr, Montmartre, Bazylika Sacre-Coeur, Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Panteon, rejs statkiem po Sekwanie

Bardziej szczegółowo

WIEDEŃ - 3 DNI - NOCLEGI POD WIEDNIEM

WIEDEŃ - 3 DNI - NOCLEGI POD WIEDNIEM WIEDEŃ - 3 DNI - NOCLEGI POD WIEDNIEM WYCIECZKA SZKOLNA DO WIEDNIA 3 DNI (noclegi pod Wiedniem) 1 DZIEŃ: Wyjazd w godzinach rannych. Przyjazd do Wiednia w godzinach popołudniowych. Zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego

Bardziej szczegółowo

Karpacz. Częstochowa. Wycieczki krajowe - jednodniowe

Karpacz. Częstochowa. Wycieczki krajowe - jednodniowe Wycieczki krajowe - jednodniowe Karpacz Wyjazd we wczesnych godzinach rannych, bezpośredni przyjazd do Karpacza, przejazd wyciągiem krzesełkowym na Kopę, a następnie dojście z górnej stacji kolejki na

Bardziej szczegółowo

Wycieczka dwóch szkół.

Wycieczka dwóch szkół. Wycieczka dwóch szkół. W dniach 12-14 czerwca 2017 roku uczniowie dwóch szkół : Zespołu Szkół w Stegnie oraz Gimnazjum im. Na Bursztynowym Szlaku w Mikoszewie byli na wspólnej wycieczce. 62 uczniów klas

Bardziej szczegółowo

Człowiek- najlepsza inwestycja ZAPYTANIE OFERTOWE. w sprawie zamówienia na dostawy/usługi/roboty budowlane o wartości nieprzekraczającej 30.

Człowiek- najlepsza inwestycja ZAPYTANIE OFERTOWE. w sprawie zamówienia na dostawy/usługi/roboty budowlane o wartości nieprzekraczającej 30. ... pieczęć zamawiającego Załącznik Nr 3 do Regulaminu udzielania zamówień publicznych, których wartość nie przekracza wyrażonej w złotych polskich równowartości kwoty 30 tys. Euro ZAPYTANIE OFERTOWE w

Bardziej szczegółowo

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT Znak sprawy : ZS 1 /3411/7/2012 Nazwa i adres zamawiającego : Zespół Szkół nr 1 im.władysława Grabskiego 20-117 Lublin ul.podwale 11 Tel.(81) 532-24-12 Fax.(81) 532-73-29 ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKA SZKOLNA TRAVEL EXCHANGE & EDUCATION

WYCIECZKA SZKOLNA TRAVEL EXCHANGE & EDUCATION Sz.P. Małgorzata Stegenka e-mail: malsteg@op.pl Szanowna Pani, Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą wycieczek szkolnych. W odpowiedzi na zapytanie odnośnie organizacji szkolnej wycieczki autokarowej

Bardziej szczegółowo

WŁADYSŁAWOWO - ZIELONA SZKOŁA

WŁADYSŁAWOWO - ZIELONA SZKOŁA WŁADYSŁAWOWO - ZIELONA SZKOŁA ZIELONA SZKOŁA WE WŁADYSŁAWOWIE TERMIN: na zapytanie ZAKWATEROWANIE: Ośrodek Wczasowy położony ok. 200 m od morza, pokoje 2,3 i 4 os. z łazienkami. W ośrodku stołówka, świetlica,

Bardziej szczegółowo

BIURO TURYSTYKI AKTYWNEJ DB-ACTIVE KOSZALIN TEL: 695-591-900. www.db-active.pl

BIURO TURYSTYKI AKTYWNEJ DB-ACTIVE KOSZALIN TEL: 695-591-900. www.db-active.pl BESKID ŻYWIECKI / ŚLĄSKI wyjazd z Koszalina wieczorem do Rajczy; przyjazd w godzinach rannych do Żywca; zwiedzanie miejscowości zwiedzanie Browaru Żywieckiego lub / óra Żar, zapora wodna; przyjazd do Rajczy

Bardziej szczegółowo

Tajlandia - Birma 2016

Tajlandia - Birma 2016 Tajlandia - Birma 2016 Warszawa Bangkok Yangon Kalaw wioski mniejszości etnicznych po drodze do jeziora Inle Indein jezioro Inle Mandalay Mingun rejs rzeką Irawadi Bagan Góra Popa Yangon Kyaiktiyo Bago

Bardziej szczegółowo

Zielona szkoła goodgo

Zielona szkoła goodgo Zielona szkoła złazy goodgo Zapraszamy na Zielone Szkoły z Goodgo! Biuro podróży Goodgo przedstawia Państwu propozycję Zielonych Szkół, które będą niesamowitą przygodą i wspomnieniem dla dzieci i młodzieży!

Bardziej szczegółowo

Rabat 10 % do 30.11. Sylwester w Paryżu 28.12.11 02.01.12 1100, 00 zł. Dopłata do pokoju 1-osobowego. Dopłata do 2 kolacji i obiadu

Rabat 10 % do 30.11. Sylwester w Paryżu 28.12.11 02.01.12 1100, 00 zł. Dopłata do pokoju 1-osobowego. Dopłata do 2 kolacji i obiadu 10 % Sylwester w Paryżu 28.12.11 02.01.12 1100, 00 zł Dopłata do 2 kolacji i obiadu 260 zł 290 zł Cena zawiera: przejazd autokarem (klimatyzacja, barek, WC), 3 noclegi w hotelu ** na przedmieściach Paryża

Bardziej szczegółowo

Bieszczady Czar Połonin

Bieszczady Czar Połonin www.wycieczkaszkolna.com Bieszczady Czar Połonin Termin: do uzgodnienia Program Ramowy Dzieo 1. Krosno Zbiórka uczestników w wyznaczonym przez organizatora miejscu; Wyjazd w kierunku Krosna; Przyjazd do

Bardziej szczegółowo

Wakacje z ks. Bosko 2015

Wakacje z ks. Bosko 2015 Wakacje z ks. Bosko 2015 RELAKSIK ŚRÓDZIEMNOMORSKI W HISZPANII Termin: 01.07 13.07.2015 r. Kolonie Letnie - uczestnicy: 7-13 lat SZALONA ZABAWA W ZNANYM KURORCIE Termin: 01.07 13.07.2015 r. Obóz młodzieżowy

Bardziej szczegółowo

Zamki Bawarii. Terminy i cena. 6 dni zł

Zamki Bawarii. Terminy i cena. 6 dni zł Zamki Bawarii 6 dni Kraj: Niemcy Miejscowość: Brak danych Transport: Autokar Data ważności: 2017-09-05 Nr katalogowy: Wyc/2017 PBPO DZIEŃ 1: Wyjazd z Polski według rozkładu. Przejazd na nocleg w okolicy

Bardziej szczegółowo

Sprawozdania z wycieczki po Szlaku Piastowskim

Sprawozdania z wycieczki po Szlaku Piastowskim Wycieczka z cyklu: Szlak Piastowski W dniach 29 i 30 maja klasy 3a i 3b pojechały ze swoimi wychowawcami p. I. Wiącek i p. G. Ćwikła na wycieczkę, której trasa i nazwa wiążą się z dynastią Piastów: od

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKA SZKOLNA DO WARSZAWY 2 DNI Z WIZYTĄ W CENTRUM NAUKI KOPERNIK i MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

WYCIECZKA SZKOLNA DO WARSZAWY 2 DNI Z WIZYTĄ W CENTRUM NAUKI KOPERNIK i MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO WARSZAWA 2 DNI WYCIECZKA SZKOLNA DO WARSZAWY 2 DNI Z WIZYTĄ W CENTRUM NAUKI KOPERNIK i MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO 1 DZIEŃ: Wyjazd we wczesnych godzinach rannych, przyjazd do Warszawy. Wizyta w Muzeum

Bardziej szczegółowo

Przepełniony wiarą Kraków Pielgrzymki 2013

Przepełniony wiarą Kraków Pielgrzymki 2013 Przepełniony wiarą Kraków Pielgrzymki 2013 Pielgrzymka dla grup wyjeżdżających z Poznania Jasna Góra Kraków Wieliczka - Oświęcim Sanktuarium maryjne na Jasnej Górze Jest jednym z najważniejszych miejsc

Bardziej szczegółowo

Czas mija szybko, a my wrzuceni już w wir pracy, zaczynamy tęsknić do odrobiny czasu bez kartkówek,

Czas mija szybko, a my wrzuceni już w wir pracy, zaczynamy tęsknić do odrobiny czasu bez kartkówek, GAUDIUM ET STUDIUM PRYWATNE GIMNAZJUM Szanowni Rodzice i Uczniowie gimnazjum BERLIN 2014 Czas mija szybko, a my wrzuceni już w wir pracy, zaczynamy tęsknić do odrobiny czasu bez kartkówek, zadań kontrolnych

Bardziej szczegółowo

Kurs języka Włoskiego we Florencji, Włochy od 16 lat (WŁF 01) Włochy - idealne miejsce na zagraniczne kursy językowe

Kurs języka Włoskiego we Florencji, Włochy od 16 lat (WŁF 01) Włochy - idealne miejsce na zagraniczne kursy językowe Kurs języka Włoskiego we Florencji, Włochy od 16 lat (WŁF 01) Symbol oferty: 667/183 Państwo: Region: Miasto: Transport: Profil wyjazdu: Wyżywienie: Zakwaterowanie: Wyposażenie: Włochy Toskania Florencja

Bardziej szczegółowo

PLANOWANIE I ORGANIZACJA CZASU PRACY

PLANOWANIE I ORGANIZACJA CZASU PRACY Szanowna Pani / Szanowny Pan Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w szkoleniu zagranicznym PLANOWANIE I ORGANIZACJA CZASU PRACY 06-11 września 2013 Szkolenie odbędzie

Bardziej szczegółowo

ladami w. Pawła ALBANIA CZARNOGÓRA - CHORWACJA BEZ NOCNYCH PRZEJAZDÓW!!! PIELGRZYMKA 13 DNIOWA Termin: 27.06-9.07.2015r.

ladami w. Pawła ALBANIA CZARNOGÓRA - CHORWACJA BEZ NOCNYCH PRZEJAZDÓW!!! PIELGRZYMKA 13 DNIOWA Termin: 27.06-9.07.2015r. GRECJA ALBANIA CZARNOGÓRA - CHORWACJA ladami w. Pawła PIELGRZYMKA 13 DNIOWA BEZ NOCNYCH PRZEJAZDÓW!!! BELGRAD RIVIERA OLIMPIJSKA SALONIKI - METEORY ATENY KORYNT MYKENY NAFPLIO WYSPA SKIATOS - TIRANA BUDVA

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKA SZKOLNA DO PRAGI 3 DNI

WYCIECZKA SZKOLNA DO PRAGI 3 DNI PRAGA - 3 DNI WYCIECZKA SZKOLNA DO PRAGI 3 DNI 1 DZIEŃ: Wyjazd w godzinach rannych z Krakowa. Przyjazd do Pragi popołudniu i zwiedzanie miasta, m.in.: Stare Miasto Brama Prochowa, Kościół Mariacki przed

Bardziej szczegółowo

ZIELONE SZKOŁY 2013 CENTRUM AKTYWNEGO WYPOCZYNKU BOREK

ZIELONE SZKOŁY 2013 CENTRUM AKTYWNEGO WYPOCZYNKU BOREK ZIELONE SZKOŁY 2013 CENTRUM AKTYWNEGO WYPOCZYNKU BOREK Doskonałe zaplecze i ciekawy program, który dostarczy uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń. Oferta zielonych szkół przygotowana została z myślą

Bardziej szczegółowo

Do wszystkich Wykonawców nr post.: MZO/05/2012

Do wszystkich Wykonawców nr post.: MZO/05/2012 Pruszków, dnia 16.08.2012 roku Miejski Zakład Oczyszczania w Pruszkowie, Sp. z o.o. ul. Stefana Bryły 6 05-800 Pruszków Do wszystkich Wykonawców nr post.: MZO/05/2012 Dot : Przetargu nieograniczonego na

Bardziej szczegółowo

Kaszuby, Trójmiasto - perły północy

Kaszuby, Trójmiasto - perły północy Kaszuby, Trójmiasto - perły północy Termin: do ustalenia www.wycieczkaszkolna.com Program Ramowy biuro@bisontours.pl I www.bisontours.pl I www.wycieczkaszkolna.com Dzień 1. Toruń Zbiórka w miejscu wybranym

Bardziej szczegółowo

ZESPÓŁ SZKÓŁ W PRZYKONIE ul. Szkolna 4A, Przykona, telefon/fax OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU

ZESPÓŁ SZKÓŁ W PRZYKONIE ul. Szkolna 4A, Przykona, telefon/fax OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU ZESPÓŁ SZKÓŁ W PRZYKONIE ul. Szkolna 4A, 62-731 Przykona, telefon/fax. 632-791-721 OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU na: Usługa polegająca na organizacji wycieczek w ramach projektu Program rozwojowy Konopnicka

Bardziej szczegółowo

Biuro podróży Gdynia Dive zaprasza na kolejną egzotyczną wyprawę do Wietnamu Termin: 8-23 listopada 2014

Biuro podróży Gdynia Dive zaprasza na kolejną egzotyczną wyprawę do Wietnamu Termin: 8-23 listopada 2014 Biuro podróży Gdynia Dive zaprasza na kolejną egzotyczną wyprawę do Wietnamu Termin: 8-23 listopada 2014 Cena w promocji Cena: Możliwość zapłaty w ratach: Zaliczka przy rezerwacji Wpłata pozostałej części

Bardziej szczegółowo

Bułgaria - Szczypta Orientu

Bułgaria - Szczypta Orientu Bułgaria - Szczypta Orientu 11 dni Kraj: Bułgaria Miejscowość: Brak danych Transport: Autokar Data ważności: 2017-09-02 Nr katalogowy: Wyc/2017 TP Termin i cena 2017.09.02-2017.09.12 3009 zł PROGRAM: 1

Bardziej szczegółowo

ZIELONA SZKOŁA KLAS IV SZLAK PIASTOWSKI

ZIELONA SZKOŁA KLAS IV SZLAK PIASTOWSKI ZIELONA SZKOŁA KLAS IV SZLAK PIASTOWSKI 5.06.2017-9.06.2017 Popularne wycieczki "Szlakiem Piastowskim" odbywały się już we wczesnych latach 60-tych XX wieku. Podróżowano wtedy w ramach "wycieczek zakładowych"

Bardziej szczegółowo

Życząc miłej lektury ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Życząc miłej lektury ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY! Miło nam przedstawić Państwu propozycje wycieczek krajowych i zagranicznych organizowanych przez naszą firmę. Jesteśmy Biurem, które od 23 lat organizuje wypoczynek dla dzieci, młodzieży i dorosłych na

Bardziej szczegółowo

BIURO PODRÓŻY I TRANSPORTU

BIURO PODRÓŻY I TRANSPORTU BIURO PODRÓŻY I TRANSPORTU WYCIECZKI SZKOLNE WYJAZDY FIRMOWE I GRUP ZORGANIZOWANYCH PIELGRZYMKI ZIELONE SZKOŁY PRZEWOZY TURYSTYCZNE, OKAZJONALNE, PRACOWNICZE PROMOCJA www.pwmaxpol.pl turystyka tel. 530

Bardziej szczegółowo

Sudety tu trzeba przyjechać!

Sudety tu trzeba przyjechać! Sudety tu trzeba przyjechać! Terminy: do uzgodnienia www.wycieczkaszkolna.com Program Ramowy biuro@bisontours.pl I www.bisontours.pl I www.wycieczkaszkolna.pl Dzień1. Wrocław Zbiórka uczestników w wyznaczonym

Bardziej szczegółowo

Pekin Tianjin Luksusowa 12-dniowa wycieczka

Pekin Tianjin Luksusowa 12-dniowa wycieczka Luksusowa 12-dniowa wycieczka Data Miasto Plan Podróży Posiłki Dzień 1 3 Wrz Przylot do u Spotkanie z anglojęzycznym przewodnikiem Zameldowanie w hotelu w ie Hotel w Dzień 2 4 Wrz Po śniadaniu - zwiedzanie

Bardziej szczegółowo

OBÓZ ZAGRANICZNY 2012 - TIR UP Kraków. Organizatorzy / opiekunowie: dr Małgorzata Kozłowska, dr Renata Rettinger, dr Witold Warcholik

OBÓZ ZAGRANICZNY 2012 - TIR UP Kraków. Organizatorzy / opiekunowie: dr Małgorzata Kozłowska, dr Renata Rettinger, dr Witold Warcholik OBÓZ ZAGRANICZNY 2012 - TIR UP Kraków Organizatorzy / opiekunowie: dr Małgorzata Kozłowska, dr Renata Rettinger, dr Witold Warcholik PROGRAM I dzień (08.03.2012 - czwartek): 05.50 - zbiórka przed uczelnią

Bardziej szczegółowo

Kursy języka angielskiego, Londyn Centrum, od 16 lat (WBL02) Miejscowość. Szkoła w Londynie. Opis Kursów. Rodzaje Kursów. Zajęcia Pozalekcyjne

Kursy języka angielskiego, Londyn Centrum, od 16 lat (WBL02) Miejscowość. Szkoła w Londynie. Opis Kursów. Rodzaje Kursów. Zajęcia Pozalekcyjne Kursy języka angielskiego, Londyn Centrum, od 16 lat (WBL02) Symbol oferty: 631/183 Państwo: Region: Miasto: Transport: Wielka Brytania Londyn Londyn Własny Profil wyjazdu: Wyjazd językowy, Kurs językowy,

Bardziej szczegółowo

SKANDYNAWIA Sztokholm Uppsala Oslo Trollstigen Bergen 28 MAJA 6 CZERWCA 2010

SKANDYNAWIA Sztokholm Uppsala Oslo Trollstigen Bergen 28 MAJA 6 CZERWCA 2010 SKANDYNAWIA Sztokholm Uppsala Oslo Trollstigen Bergen 28 MAJA 6 CZERWCA 2010 1 dzień Wyjazd z Malborka ok. 15.00 do Gdańska. Wypłynięcie ok. 18.00 z Gdańska do Nyneshamn. 2 dzień Ok. godz. 12.00 przypłynięcie

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Wyjazdy edukacyjne: kwiecień październik ) Szkoła Podstawowa w Bielkówku

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Wyjazdy edukacyjne: kwiecień październik ) Szkoła Podstawowa w Bielkówku Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Wyjazdy edukacyjne: kwiecień październik 2017 1) Szkoła Podstawowa w Bielkówku Załącznik nr 5 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia L.p Przewidywane miejsca

Bardziej szczegółowo

Bambino... DLA SZKÓŁ...

Bambino... DLA SZKÓŁ... przedstawiamy państwu najnowszą ofertę > W Y C I E C Z E K S Z K O L N Y C H < BIURA PODRÓŻY B A M B I N O****************************************************** Jesteśmy organizatorem TURYSTYKI DZIECI

Bardziej szczegółowo

PROGRAM PÓŁKOLONII 2012 Młodzieżowy Dom Kultury im Heleny Stadnickiej w Radomiu ul. Słowackiego 17 TURNUS I 2.07-13.07 AUTOKAR I I TYDZIEŃ

PROGRAM PÓŁKOLONII 2012 Młodzieżowy Dom Kultury im Heleny Stadnickiej w Radomiu ul. Słowackiego 17 TURNUS I 2.07-13.07 AUTOKAR I I TYDZIEŃ PROGRAM PÓŁKOLONII 2012 Młodzieżowy Dom Kultury im Heleny Stadnickiej w Radomiu ul. Słowackiego 17 TURNUS I 2.07-13.07 AUTOKAR I I TYDZIEŃ 1.Poniedziałek 2.07: 8.30 9.15 Śniadanie 9.30 12.00 Zabawa w Krainie

Bardziej szczegółowo

TURNUS II 16.07-27.07 AUTOKAR I I TYDZIEŃ

TURNUS II 16.07-27.07 AUTOKAR I I TYDZIEŃ PROGRAM PÓŁKOLONII 2012 Młodzieżowy Dom Kultury im Heleny Stadnickiej w Radomiu ul. Słowackiego 17 TURNUS II 16.07-27.07 AUTOKAR I I TYDZIEŃ 1.Poniedziałek 16.07: 8.30 9.15 Śniadanie 9.30 12.00 Zabawa

Bardziej szczegółowo

Wrocław, Drezno, Szwajcaria Saksońska

Wrocław, Drezno, Szwajcaria Saksońska Wrocław, Drezno, Szwajcaria Saksońska Terminy: do uzgodnienia www.wycieczkaszkolna.com Program Ramowy biuro@bisontours.pl I www.bisontours.pl I www.wycieczkaszkolna.pl Dzień 1. Wrocław Zbiórka Uczestników

Bardziej szczegółowo

Szczegóły i zapisy w biurze: KOTLA TRAVEL, ul. Smolańska 3, pok.110, Szczecin, tel ;

Szczegóły i zapisy w biurze: KOTLA TRAVEL, ul. Smolańska 3, pok.110, Szczecin, tel ; Mamy przyjemność zaprezentować najnowsze oferty turystyczne do Skandynawii przygotowane przez PŻB S.A. i jej Morskie Biura Podróży. Oferta zaprezentowana poniżej jest zróżnicowana zarówno pod względem

Bardziej szczegółowo

TATRY POLSKIE - 1 DZIEŃ

TATRY POLSKIE - 1 DZIEŃ TATRY POLSKIE - 1 DZIEŃ WYCIECZKA SZKOLNA W TATRY RUSINOWA POLANA i GĘSIA SZYJA 1 DZIEŃ Wyjazd rano. Przejazd na Wierch Poroniec na parking. Piesze przejście szlakiem zielonym na Rusinową Polanę (ok. 1

Bardziej szczegółowo

PROPOZYCJA IMPREZ NA DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2016

PROPOZYCJA IMPREZ NA DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2016 PROPOZYCJA IMPREZ NA DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2016 JURA KRAKOWSKO - CZĘSTOCHOWSKA WARIANT A ŻARKI : sanktuarium MB w Leśniowie, Szlak Kultury Żydowskiej, kawa i ciastko w miejscowej karczmie ZŁOTY POTOK

Bardziej szczegółowo

PROJEKT UMOWY. zawarta dnia. 2010 r. w Szkole Podstawowej w Zagajach

PROJEKT UMOWY. zawarta dnia. 2010 r. w Szkole Podstawowej w Zagajach Załącznik nr 1 do SIWZ PROJEKT UMOWY Umowa na: Zorganizowanie wycieczek szkolnych w ramach projektu Ja też mam szansę współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Bardziej szczegółowo

Grecja, Riwiera Olimpijska, Olimpic Beach, Turcja Europejska / Istambuł

Grecja, Riwiera Olimpijska, Olimpic Beach, Turcja Europejska / Istambuł GRECJA RIWIERA + TURCJA 12 dni Pragniemy Państwu zaproponować naszą nową ofertę: wczasy z pobytem na plażach Morza Egejskiego wraz z wycieczką do Turcji/Istambuł Grecja, Riwiera Olimpijska,, Turcja Europejska

Bardziej szczegółowo

Kursy języka angielskiego, Londyn Hampstead, od 16 lat (WBL02b) Miejscowość. Szkoła w Londynie. Opis Kursów. Angielski w Londynie

Kursy języka angielskiego, Londyn Hampstead, od 16 lat (WBL02b) Miejscowość. Szkoła w Londynie. Opis Kursów. Angielski w Londynie Kursy języka angielskiego, Londyn Hampstead, od 16 lat (WBL02b) Symbol oferty: 630/183 Państwo: Region: Miasto: Transport: Wielka Brytania Londyn Londyn Własny Profil wyjazdu: Wyjazd językowy, Kurs językowy,

Bardziej szczegółowo

Bieszczady Czar Połonin

Bieszczady Czar Połonin Czar Połonin Terminy: do uzgodnienia www.wycieczkaszkolna.com Program Ramowy biuro@bisontours.pl I www.bisontours.pl I www.wycieczkaszkolna.pl Dzień 1. Krosno Zbiórka uczestników w wyznaczonym przez organizatora

Bardziej szczegółowo

DZIEŃ 1: Zbiórka uczestników, wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd na nocleg tranzytowy na terenie Niemiec.

DZIEŃ 1: Zbiórka uczestników, wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd na nocleg tranzytowy na terenie Niemiec. Sylwester Luksemburg Belgia Holandia 5 dni Kraj: Kraje Beneluxu Miejscowość: Brak danych Transport: Autokar Data ważności: 2017-12-29 Nr katalogowy: Syl/2016 Termin i cena 29.12-02.01.2016 1101 zł DZIEŃ

Bardziej szczegółowo

Malta wypoczynek na słonecznej wyspie, Hotel Sunflower***, śniadania i obiadokolacje

Malta wypoczynek na słonecznej wyspie, Hotel Sunflower***, śniadania i obiadokolacje Malta wypoczynek na słonecznej wyspie, Hotel Sunflower***, śniadania i obiadokolacje Symbol oferty: 861/183 Państwo: Region: Miasto: Transport: Profil wyjazdu: Wyżywienie: Zakwaterowanie: Wyposażenie:

Bardziej szczegółowo

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Gliwice: ORGANIZACJA 2 WYJAZDÓW EDUKACYJNYCH DO KRAKOWA, WYJAZDU EDUKACYJNEGO DO ŚWIĘTOKRZYSKIEGO PARKU NARODOWEGO, GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH ORAZ OKOLIC (CHEŁMOWA GÓRA, BODZENTYN), WYJAZDU EDUKACYJNEGO DO WROCŁAWIA

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKA SZKOLNA DO PRAGI 2 DNI

WYCIECZKA SZKOLNA DO PRAGI 2 DNI PRAGA - 2 DNI WYCIECZKA SZKOLNA DO PRAGI 2 DNI 1 DZIEŃ: Wyjazd we wczesnych godzinach rannych z Krakowa. Przyjazd do Pragi popołudniu. Zwiedzanie Pragi: Stare Miasto (Rynek, Ratusz z zegarem Orloy, Kościół

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie dotyczące wyjazdu kulturalno-edukacyjnego do Warszawy w okresie27-30.09.2012 r.

Sprawozdanie dotyczące wyjazdu kulturalno-edukacyjnego do Warszawy w okresie27-30.09.2012 r. Krasnystaw, dnia 05.10.2012 r. Sprawozdanie dotyczące wyjazdu kulturalno-edukacyjnego do Warszawy w okresie27-30.09.2012 r. W okresie 27-30.09.2012 r. w ramach realizacji projektu systemowego Aktywność

Bardziej szczegółowo