LEWIN BRZESKI, Sikorskiego Prezentacja nieruchomości z przeznaczeniem na działalność gospodarczą

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "LEWIN BRZESKI, Sikorskiego Prezentacja nieruchomości z przeznaczeniem na działalność gospodarczą"

Transkrypt

1 Szanowni Państwo, LEWIN BRZESKI, Sikorskiego Prezentacja nieruchomości z przeznaczeniem na działalność gospodarczą Przedstawiamy prezentację nieruchomości składającej się zespołu nowoczesnych budynków o charakterze produkcyjno-magazynowym wraz z umeblowaną i wyposażoną częścią biurowosocjalną. Obiekty są w idealnym stanie technicznym i możliwe jest ich natychmiastowe wykorzystania na cele działalności gospodarczej produkcyjnej lub magazynowej. Korzystne położenie nieruchomości w bliskiej odległości od Autostrady A4 Węzeł Prądy i drogi krajowej nr 94 na odcinku pomiędzy Brzegiem a Opolem może być atutem dla przedsiębiorców nie tylko z okolic tych dwóch miast, ale także kooperujących z kontrahentami z wykorzystaniem w/w szlaków komunikacyjnych. Lewin Brzeski stanowi atrakcyjny dla przedsiębiorców rynek pracy, a powstające w strefie ekonomicznej inwestycje oraz bogaty w surowce naturalne region tworzą razem dobre podłoże dla lokowania kolejnych firm z branży produkcyjnej lub przetwórstwa rolnego. Innym walorem nieruchomości jest możliwość jej wykorzystania, zgodnie z zapisami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, także na cele działalności handlowej: detalicznej lub hurtowej, czemu również sprzyja usytuowanie terenu w samym Lewinie Brzeskim (blisko zabudowy mieszkaniowej, 450m od Rynku). Dodatkowo ustalenia MPZP obowiązujące na przedmiotowym terenie umożliwiają wykorzystanie wolnego terenu nieruchomości (ok m 2 ) na praktycznie każdy rodzaj działalności komercyjnej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z poniższym opisem budynków oraz informacjami na temat walorów lokalizacji nieruchomości. Mamy nadzieję, że niniejsza prezentacja zaciekawi Państwa i skłoni do poznania szczegółów naszej oferty. Z poważaniem Jacek Geller

2 1. Opis budynków Hala produkcyjno-magazynowa z częścią biurowo-socjalną (antresola) o łącznej powierzchni użytkowej 1 546,61m 2 (budynek główny) oraz hala magazynowa o powierzchni użytkowej 189,57 m 2. Łącznie powierzchnia użytkowa: 1 736,18 m 2. Budynki posadowione na czterech działkach o łącznej powierzchni 7 109m 2. Powierzchnia zabudowy zespołu budynków: m 2. Możliwość rozbudowy na ok m 2. Przed budynkami powierzchnia utwardzona i parking. Rok budowy: Lata rozbudowa i modernizacja. Budynki w idealnym stanie technicznym, wyposażone i urządzone w sposób pozwalający na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Podział funkcjonalny - budynek główny: część magazynowa pow. użytkowa: 774,64 m 2, część produkcyjna pow. użytkowa: 521,10 m 2, część biurowo-socjalna pow. użytkowa: 250,87 m 2, w tym powierzchnie biurowe 144,38 m 2 i powierzchnie socjalne szatnie, umywalnie: 106,49 m 2. Hale magazynowe wysokość w świetle: 6,0m. Wszystkie części magazynu wyposażone w bramy o wymiarach 4x4,2m. Opis elementów technicznych budynków: Fundamenty: żelbetowe zbrojone stalą; Ściany konstrukcja pionowa: stalowa ramowa, ściany osłonowe z blachy falistej ocieplone wełną szklaną, w hali ściana ognioodporna; Tynki wewnętrzne: tynki cementowo-wapienne gładkie, pokrycia malarskie z farby emulsyjnej, w sanitariatach oblicowane glazurą; Stolarka okienna: z PCV, jednoramowa; Stolarka drzwiowa: drzwi z PCV na profilach stalowych; Posadzki: w części produkcyjno-magazynowej: przemysłowo-betonowe, utwardzone powierzchniowo, niepalące, w części biurowo-socjalnej: wykładzina PCV; Instalacje: instalacja wodno-kanalizacyjna, elektryczna, gazowa, przeciwpożarowa (klasa odporności pożarowej D, budynek dwu kondygnacyjny wyposażony w hydrant wewnętrzny.

3 Przestrzeń biurowa charakteryzuje się bardzo dobrym stanem wykończenia. Okna plastikowe, drzwi wewnętrzne z płyty w okleinie białej. Na podłogach wykładzina. Ściany z płyty kartonowogipsowej pokrytej farbą emulsyjną, sufity kasetonowe. Doprowadzono instalację wodnokanalizacyjną, elektryczną, sieć klimatyzacji. W łazienkach do ¾ wysokości ścian i na podłogach płytki ceramiczne dobrej jakości z elementami dekoracyjnymi. Kuchnia i jadalnia wyposażone w stolarkę na wymiar oraz niezbędne AGD. Teren nieruchomości oznaczony po granicach działek.

4 2. Charakterystyka lokalizacji Nieruchomość zlokalizowana w Lewinie Brzeskim (woj. opolskie, powiat: brzeski, siedziba władz samorządowych). Miasto: mieszkańców, gmina mieszkańców. Nieruchomość leży w sąsiedztwie zabudowy jedno i wielorodzinnej. W odległości 450m od Rynku. Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej - ulica Sikorskiego, która jest częścią drogi wojewódzkiej nr 458 i jest zlokalizowana w odległości 3,9km od skrzyżowania drogi nr 458 z drogą krajową nr 94 relacji Wrocław Opole - Katowice. Odległość lokalizacji od: Centrum Brzegu: 19km.; Węzła autostradowego A4 Prądy: 19km.; Centrum Opola: 25km.; Centrum Wrocławia: 61km. Lokalizacja Lewina Brzeskiego na mapie regionu.

5 Odległości lokalizacji od drogi krajowej nr 94 i od Węzła Autostradowego Prądy. Plan dojazdu i odległość lokalizacji od drogi krajowej nr 94

6 Usytuowanie lokalizacji w perspektywie miasta, obiektów handlowych i innych podmiotów gospodarczych.

7 3. Dokumentacja zdjęciowa budynków 3.1. Część magazynowo-produkcyjna Wjazd od strony ul. Sikorskiego. Teren nieruchomości od strony ul. Dzierżonia.

8 Widok na zabudowania przez niezagospodarowany teren nieruchomości. Widok na budynki magazynowe.

9 Wejście do magazynu. Magazyn wewnątrz.

10 Magazyn wewnątrz. Magazyn wewnątrz

11 Budynek magazynu 190mkw. Magazyn 190mkw. wewnątrz.

12 Część produkcyjna. Część produkcyjna.

13 Część produkcyjna. Część produkcyjna.

14 3.2. Cześć socjalno-biurowa Część socjalno-biurowa z zewnątrz. Poniżej układ pomieszczeń soc-biur.

15 Biura wewnątrz. Biura wewnątrz.

16 Komunikacja w części biurowej. Komunikacja w części biurowej.

17 Część socjalna z wyposażeniem Część socjalna z wyposażeniem

18 Szatnie. Klatka schodowa na antresolę biura.