PureSystems. IBM PureSystems Zintegrowany System Ekspercki. PureFlex System PureApplication System PureData System

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "PureSystems. IBM PureSystems Zintegrowany System Ekspercki. PureFlex System PureApplication System PureData System"

Transkrypt

1 Arrow PureLab we współpracy z IBM Polska zaprasza Klientów do laboratorium technologicznego Arrow PureLab na warsztaty z zakresu IBM PureSystems.

2 Jak uporządkować Data Center? Jak uporać się z integracją systemów? Jak zapewnić sobie łatwość rozwoju infrastruktury? Jak zbudować rozwiązanie Cloud Computing? IBM PureSystems Zintegrowany System Ekspercki Infrastruktura IT z roku na rok staje się bardziej złożona, zarządzanie takim środowiskiem pochłania znaczną część budżetów IT. Serwery, macierze, przełączniki i wiele innych urządzeń, które wspólnie tworzą Data Center należy integrować do wspólnej pracy i monitorować ich status. Aby uporać się z tym zadaniem, sięgamy po rozwiązania centralizujące i integrujące Data Center, równocześnie wymagając od nich bezpieczeństwa, elastyczności oraz łatwości w zarządzaniu. IBM PureSystems to rodzina rozwiązań, łączących w sobie elastyczność systemów ogólnego przeznaczenia i środowisk przetwarzania w chmurze (Cloud Computing) oraz prostotę dedykowanego urządzenia zmieniające sposób obsługi środowiska informatycznego. PureSystems PureFlex System PureApplication System PureData System Stanowi połączenie zaawansowanych rozwiązań sprzętowych i programowych IBM z wzorcami wiedzy specjalistycznej. Fabrycznie zintegrowany system przygotowany do współpracy z transakcyjnymi aplikacjami WWW i aplikacjami baz danych oraz dostrojony do ich potrzeb. Zoptymalizowany pod kątem obsługi i udostępniania danych obciążeń transakcyjnych i analitycznych. Jedną z ważniejszych cech tych systemów jest uproszczona obsługa na każdym z istotnych etapów: zakupu, wdrożenia, zarządzania oraz wsparcia. IBM PureFlex Systems kupowany jest i dostarczany w dwóch wariantach: PureFlex - prekonfi gurowany zestaw (serwerów architektury procesorowej x86 i Power, macierz, urządzenia sieciowe i wspólne zarządzanie) Flex System - jest to najbardziej zaawansowany serwer kasetowy (blade) dostępny na rynku, oferujący najwyższą moc obliczeniową procesorów x86 EP oraz wydajność pamięci, stworzony na bazie komponentów z rodziny rozwiązań PureSystems. PureFlex System to w pełni zintegrowany system umożliwiający zunifi kowane zarządzanie zasobami obliczeniowymi, sieciowymi, pamięcią masową i wirtualizacją w oparciu o wbudowane wzorce wiedzy specjalistycznej. System zarządzany jest jako całość, za pośrednictwem jednej konsoli zarządzania i monitorowania. Dzięki fabrycznej integracji komponentów systemu i aplikacji, te ostatnie w sposób skalowalny wykorzystują zasoby systemowe, gdy jest to konieczne do osiągnięcia wymaganego poziomu usług. Wsparciem i aktualizacjami objęty jest zawsze pojedynczy, kompletny system. Klient może zwracać się po pomoc do jednego dostawcy. Poprawki instalowane na poziomie systemowym dotyczą wszystkich komponentów, od razu z uwzględnieniem zależności między ich wersjami.

3 Korzyści z warsztatów Dla uczestników Zdobycie wiedzy o najnowszych rozwiązaniach z rodziny PureSystems. Możliwość zobaczenia rozwiązania PureFlex System NA ŻYWO. Podniesienie kompetencji i poszerzenie wiedzy na temat zintegrowanych systemów infrastrukturalnych. Zdobycie lub poszerzenie wiedzy o tworzeniu infrastruktury typu Cloud Computing. Dla firmy Osoby odpowiedzialne za IT będą posiadały aktualną wiedzę o możliwościach technologicznych. Przeszkolony pracownik lepiej dobierze rozwiązanie do potrzeb biznesowych fi rm. Lepsze określenie kierunku rozwoju IT w organizacji. Struktura warsztatów Warsztaty podzielone są na 2 podstawowe części: teoretyczną i praktyczną. Dodatkowo istotną częścią szkolenia jest zapoznanie się z proponowanymi scenariuszami zastosowań. Część teoretyczna Początek szkolenia to przede wszystkim zapoznanie się z wizją dotyczącą grupy produktów IBM PureSystems oraz architekturą PureFlex System. Część praktyczna Pokaz na żywo, czyli z czego składa się zestaw IBM? Prezentacja elementów instalacji i konfi guracji, zarządzania oraz kontakt z oprogramowaniem wspomagającym wirtualizacje i budowanie własnej chmury obliczeniowej. Propozycje zastosowań Sprzęt sprzętem, ale do czego można tego użyć? Na tej części szkolenia zostaną przedstawione propozycje praktycznych zastosowań rozwiązań IBM PureFlex System. Nasze podejście Program szkolenia przygotowany jest z myślą o stworzeniu przyjaznej atmosfery, w której uczestnicy będą mieli bezpośredni kontakt z technologią oraz możliwość przedyskutowania swoich pomysłów i planów związanych z Data Center z doświadczonymi inżynierami. Całość przygotowana jest na bazie wiedzy teoretycznej, doświadczenia praktycznego oraz przykładów zastosowań zintegrowanych systemów infrastrukturalnych. Dla kogo warsztaty Program warsztatów skierowany jest do osób odpowiedzialnych za utrzymanie i planowanie rozwoju oraz integracji infrastruktury IT (w tym Cloud Computing) w organizacji.

4 Twarze IBM PureSystems IBM Polska Mariusz Bożyk Artem Rusin Wiedzę inżynierską zdobył na Politechnice Łódzkiej. W branży IT od ponad 18 lat, z czego ostatnich 12 lat to specjalizacja w systemach pamięci masowych IBM oraz serwerach System x. Zajmował się projektowaniem, wdrażaniem i wsparciem rozwiązań IT o różnym poziomie złożoności, w tym również rozwiązań Disaster Recovery. Szczególnym zainteresowaniem darzy wirtualizację systemów dyskowych. W zajmuje się technicznym wsparciem sprzedaży technologii IBM System Storage i IBM PureSystems. Ukończył Politechnikę Warszawską o specjalności Inżynieria Komputerowa. W branży IT od ponad 8 lat. Doświadczenie zdobywał w największych fi rmach integratorskich obecnych na polskim rynku. Zajmował się planowaniem, wdrażaniem i wsparciem rozwiązań IT o różnym poziomie skomplikowania. Posiada doświadczenie w obszarze sprzętu (RISC, x86) oraz oprogramowania (kopie zapasowe / bezpieczeństwa, wirtualizacja). Obecnie w IBM Polska pracuje w dziale Systems & Technology Group, gdzie zajmuje się technicznym wsparciem sprzedaży linii produktowej PureSystems. Łukasz Borkowski Kamil Pecio Ukończył Politechnikę Łódzką na Wydziale Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej o specjalności sieci i systemy informatyczne. W branży IT od 8 lat, obecnie w. Wieloletnie doświadczenie we wdrożeniach, oraz serwisie serwerów i pamięci masowych IBM. W Arrow ECS pracuje jako inżynier wsparcia technicznego w zakresie serwerów IBM System x, IBM Storage, IBM PureSystems. Jako pierwszy w Polsce uruchomił IBM PureFlex. Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, Politechniki Warszawskiej. Entuzjasta technologii IT. Specjalizacja środowiska sprzętowe x86, wirtualizacja i przetwarzanie w chmurze. W IBM pracuje w dziale Systems & Technology Group, gdzie zajmuje się technicznym wsparciem sprzedaży linii produktowej PureSystems.

5 dystrybutor z wartością dodaną to dystrybutor produktów informatycznych, oferujący rozwiązania dla dużych i średnich przedsiębiorstw z zakresu wirtualizacji, zdalnego dostępu, przechowywania i zabezpieczania danych oraz sieci. Oferta kierowana jest do fi rm typu VAR (Value Added Reseller) i integratorów. Proponujemy szeroką ofertę fi rm IBM, Oracle, EMC, NetApp, Symantec, rozwiązania wirtualizacyjne i zdalnego dostępu, takich producentów jak: Citrix, Microsoft, VMware, BlueCoat, ThinPrint, IGEL i Wyse oraz systemy bezpieczeństwa fi rm RSA (The Security Division of EMC), McAfee. Services centrum szkoleniowe Centrum Szkoleniowe Services jest autoryzowanym ośrodkiem szkoleniowym m.in. Citrix, EC-Council, F5 Networks, NetApp, Symantec, Trend Micro i VMware, uprawnionym do organizowania i prowadzenia licencjonowanych przez tych producentów programów szkoleniowych spełniających najwyższe standardy. Jest także partnerem edukacyjnym IBM, EMC i Oracle. W Services zlokalizowane jest również Oracle HUB (ISV Migration Center i Partner Academy), służące swoją pomocą Partnerom Oracle. Szkolenia rekomendowane Wirtualizacja serwerów VMware vsphere: Install, Confi gure, Manage [v5.1] VMware vsphere: Fast Track [v5] VMware vsphere: Optimize & Scale [v5.1] Citrix XenServer 6.0 Backup Symantec Backup Exec 2012 Symantec NetBackup 7.5 IBM Tivoli Storage Manager 6.2 Implementation and IBM Tivoli Storage Manager 6.2 Advanced Wirtualizacja desktopów VMware View: Install, Confi gure, Manage [v5] Citrix XenDesktop 5 System P Power Systems for AIX I: LPAR Confi guring and Planning Power Systems for AIX II: AIX Implementation and Power Systems for AIX III: Advanced and Problem Determination Power Systems for AIX IV: Performance Management Szkolenia odbywają się w centrach szkoleniowych w Krakowie lub Warszawie. Aktualny harmonogram szkoleń: Terminy warsztatów Czwartki 2013 szczegóły na stronie: Miejsca warsztatów Centrum Szkoleniowe Services, ul. Jasnogórska 23 Kraków Lub Wiśniowy Business Park, budynek C ul. 1-go Sierpnia 6A Warszawa ZAREJESTRUJ SIĘ online: Koszt uczestnictwa Opłata rejestracyjna 500 PLN W cenie uwzględniono: udział w szkoleniu lunch materiały szkoleniowe Nocleg: Osoby zainteresowane noclegiem prosimy o zaznaczenie tego w formularzu zgłoszeniowym. Dla uczestników szkolenia na życzenie możemy dokonać rezerwacji we wskazanych przez nas hotelach na preferencyjnych warunkach. Kontakt Centrum Szkoleniowe Services Anna Pałys Account Manager tel.: Rafał Goszyk Manager programu tel.:

6 ZE SZKOLENIA JESTEM BARDZO ZADOWOLONY, PRZEPROWADZONE NA WYSOKIM POZIOMIE, BEZPROBLEMOWY DOSTĘP DO MATERIAŁÓW DYDAKTYCZNYCH, OSOBA PRZEPROWADZAJĄCA SZKOLENIE RÓWNIEŻ BARDZO DOBRZE PRZYGOTOWANA DO PRZEPROWADZENIA SZKOLE- NIA. W SKALI STUDENCKIEJ (2-5) OCENA 5 Jarosław Kubiak Urząd Miasta Opole DO FIRMY ARROW ECS SERVICES TRAFIŁEM PO RAZ PIERWSZY NA KRÓTKIE (1 DZIEŃ) SZKOLENIE VMWARE VSPHERE: OVERVIEW [V5]. TRE- NER OKAZAŁ SIĘ ZORIENTOWANY PERFEKCYJNIE W CAŁEJ TEMATYCE WIRTUALIZACJI ŚRODOWISKA I PRZEPROWADZIŁ NAS BEZBOLEŚNIE PRZEZ SZEREG ĆWICZEŃ. MIAŁEM OKAZJĘ UCZESTNICZYĆ WCZEŚNIEJ W RÓŻNYCH KURSACH I WIEM DOSKONALE, ŻE NIE ZAWSZE REZUL- TAT JEST ZADOWALAJĄCY. TYM RAZEM JEDNAK PRZEKONAŁEM SIĘ, ŻE FIRMA ARROW ECS SERVICES ROBI TO W PEŁNI PROFESJONALNIE I JEST GODNA POLECENIA. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ORGANIZATOROM ZA MIŁĄ ATMOSFERĘ I POTĘŻNĄ DAWKĘ WIEDZY. Jacek Rędziński Getin Noble Bank S.A. Więcej opinii klientów na stronie: Sp. z o.o. ul. Stawowa 119, Kraków tel fax Services Sp. z o.o. ul. Jasnogórska Kraków tel fax Sale szkoleniowe w Warszawie: Wiśniowy Business Park ul. 1 Sierpnia 6A, Budynek C Warszawa

Wirtualizacja serwerów klasy x86 Optymalna infrastruktura IT

Wirtualizacja serwerów klasy x86 Optymalna infrastruktura IT Wirtualizacja serwerów klasy x86 Optymalna infrastruktura IT CUSTOM PUBLISHING Advertising Supplement WIRTUALIZACJA Computerworld Custom Publishing Konsolidacja serwerów i ciągłość biznesowa Wirtualizacja

Bardziej szczegółowo

Nasi ludzie, wasze zyski. www.crn.pl ISSN 1640-9183. Mariusz Ziółkowski, Małgorzata Baranowska, Marcin Zieliński. WYDANIE SPECJALNE październik 2013

Nasi ludzie, wasze zyski. www.crn.pl ISSN 1640-9183. Mariusz Ziółkowski, Małgorzata Baranowska, Marcin Zieliński. WYDANIE SPECJALNE październik 2013 WYDANIE SPECJALNE październik 2013 www.crn.pl ISSN 1640-9183 Partnerem dodatku jest Nasi ludzie, wasze zyski Mariusz Ziółkowski, Małgorzata Baranowska, Marcin Zieliński Centrum Wiedzy Avnet www.avnet.edu.pl

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania. dla małych i średnich przedsiębiorstw. Ułatwiamy średniemu biznesowi wykorzystać swój potencjał IBM 2013. Rozwiązania.

Rozwiązania. dla małych i średnich przedsiębiorstw. Ułatwiamy średniemu biznesowi wykorzystać swój potencjał IBM 2013. Rozwiązania. IBM 2013 Rozwiązania Usługi Sprzęt i Oprogramowanie Rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw Ułatwiamy średniemu biznesowi wykorzystać swój potencjał Spis treści Analiza biznesu... 4 Bezpieczeństwo

Bardziej szczegółowo

Touch the Future Nieunikniony koniec wsparcia dla Windows Server 2003

Touch the Future Nieunikniony koniec wsparcia dla Windows Server 2003 Touch the Future Nieunikniony koniec wsparcia dla Windows Server 2003 jak migrować szybko i bezpiecznie? Nieunikniony koniec wsparcia dla Windows Server 2003 jak migrować szybko i bezpiecznie? Firma HP

Bardziej szczegółowo

TECHNOLOGIE NARZĘDZIA I INFRASTRUKTURA IT. Oferta szkoleń i doradztwa

TECHNOLOGIE NARZĘDZIA I INFRASTRUKTURA IT. Oferta szkoleń i doradztwa TECHNOLOGIE NARZĘDZIA I INFRASTRUKTURA IT Oferta szkoleń i doradztwa Czy współczesne przedsiębiorstwo może poprawnie Czy współczesne przedsiębiorstwo może poprawnie funkcjonować nie korzystając z wyspecjalizowanych

Bardziej szczegółowo

Katalog usług wdrożeniowych VEGANET. Oferta handlowa

Katalog usług wdrożeniowych VEGANET. Oferta handlowa Katalog usług wdrożeniowych VEGANET Oferta handlowa - 1 - Historia Wersji Data Wersja Autor Opis 13.12.2012 0.6 Tomasz Baczyński Korekta całości dokumentu. Zmiana formy na opis dla klientów. 29.05.2012

Bardziej szczegółowo

COMPANY PROFILE DISTRIBUTION

COMPANY PROFILE DISTRIBUTION COMPANY PROFILE DISTRIBUTION CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. Firma została założona w 1998 roku, jest wyspecjalizowanym dystrybutorem rozwiązań IT z wartością dodaną. Dostarcza najwyższej światowej jakości

Bardziej szczegółowo

THINK! Analityka biznesowa. Urzędnik w chmurze. Centrum IBM w Katowicach. Magazyn dla klientów IBM Polska. Nr 2/2013

THINK! Analityka biznesowa. Urzędnik w chmurze. Centrum IBM w Katowicach. Magazyn dla klientów IBM Polska. Nr 2/2013 Magazyn dla klientów IBM Polska THINK! Nr 2/2013 Analityka biznesowa Właściwe decyzje w krótszym czasie lepsze wyniki i ograniczanie ryzyka Urzędnik w chmurze Inteligentne rozwiązania przyjazne dla mieszkańców

Bardziej szczegółowo

DATA CENTER COIG S.A.

DATA CENTER COIG S.A. DATA CENTER Powierz swoje IT ekspertom Nowoczesne Data Center Ponad 60-lat doświadczenia na rynku usług IT Technologie Green Data Center Bezpieczeństwo ISO/IEC 27001:2005 Redundancja zasilanie i klimatyzacja

Bardziej szczegółowo

IBM Innovation Center NEWS

IBM Innovation Center NEWS lipiec 2004 IBM Innovation Center NEWS ibm.com/pl Eksperci IBM migracja baz danych na pseries Migracja i optymalizacja bazy danych na platformie IBM pseries W kwietniu zakończył się jeden z największych

Bardziej szczegółowo

Touch the Future. Systemy konwergentne

Touch the Future. Systemy konwergentne Touch the Future Systemy konwergentne HP Touch the Future Systemy konwergentne Spotkanie poświęcone jest zintegrowanym systemom konwergentnym dostarczanym przez HP do różnych obszarów zastosowań. Seminarium

Bardziej szczegółowo

Spis treści: Szkolenia: Sylwetki prowadzących:...

Spis treści: Szkolenia: Sylwetki prowadzących:... IT Akademia IT Akademia Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki to oferta otwartych wykładów, szkoleń, seminariów oraz warsztatów skierowanych do osób zainteresowanych pogłębieniem i poszerzeniem swojej

Bardziej szczegółowo

Kierunki rozwoju grupy kapitałowej ATM Systemy Informatyczne S.A. na lata 2012-2013

Kierunki rozwoju grupy kapitałowej ATM Systemy Informatyczne S.A. na lata 2012-2013 Kierunki rozwoju grupy kapitałowej ATM Systemy Informatyczne S.A. na lata 2012-2013 Warszawa, czerwiec 2012 roku 1. Wprowadzenie W wyniku realizacji strategii ATM S.A. ogłoszonej na lata 2010-2011 nastąpiło

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie pamięcią masową bez wysiłku

Zarządzanie pamięcią masową bez wysiłku Informacja o produkcie Zarządzanie pamięcią masową bez wysiłku StoreServ 7000 Niezawodna pamięć masowa klasy wyższej w bezkonkurencyjnej cenie Ograniczenia budżetowe zmuszają czasem do wyboru pamięci masowych

Bardziej szczegółowo

Dokument przeznaczony wyłącznie do stosowania wewnętrznego w firmie VMware i przez jej partnerów handlowych

Dokument przeznaczony wyłącznie do stosowania wewnętrznego w firmie VMware i przez jej partnerów handlowych Dokument przeznaczony wyłącznie do stosowania wewnętrznego w firmie VMware i przez jej partnerów handlowych VPN Launch Guide Podręcznik VPN Spis treści Wprowadzenie....... Pakiet VMware vcloud... Suite....

Bardziej szczegółowo

COMPUTERWORLDGUiDE. Elastyczne Centrum Danych. chmuraprywatna.microsoft.pl

COMPUTERWORLDGUiDE. Elastyczne Centrum Danych. chmuraprywatna.microsoft.pl COMPUTERWORLDGUiDE Elastyczne Centrum Danych Chmura prywatna Computerworld Guide Wiosenne porządki: odzyskaj kontrolę nad serwerownią Wywiad z Tomaszem Klimiukiem, Private Cloud Business Development Managerem,

Bardziej szczegółowo

Pion Infrastruktury. Szanowni Państwo, Solutions for Demanding Business

Pion Infrastruktury. Szanowni Państwo, Solutions for Demanding Business Szanowni Państwo, od ponad dekady jesteśmy świadkami przeobrażania informatyki w dobro powszechnie dostępne. Jeśli przyjmiemy, że pojęcie to oznacza towar, który może być dostarczony w dowolne miejsce

Bardziej szczegółowo

BAZA INFROMACYJNA FORUM TECHNOLOGII BANKOWYCH

BAZA INFROMACYJNA FORUM TECHNOLOGII BANKOWYCH FIRMA KRÓTKA INFORMACJA OFERTA DLA SEKTORA BANKOWEGO Algotech Polska Sp. z o.o. Algotech jest regionalnym integratorem rozwiązań Conatct Center w Europie Centralnej i Wschodniej. Algotech dostarcza kompleksowe

Bardziej szczegółowo

infrastructure Skup się na biznesie i oszczędzaj Outsourcing Infrastruktury IT

infrastructure Skup się na biznesie i oszczędzaj Outsourcing Infrastruktury IT infrastructure Skup się na biznesie i oszczędzaj Outsourcing Infrastruktury IT Infrastructure 2 Wprowadzenie Głównym zadaniem przedsiębiorstw jest zwiększanie konkurencyjności własnych produktów i usług,

Bardziej szczegółowo

zaawansowane technologie informatyczne

zaawansowane technologie informatyczne zaawansowane technologie informatyczne 1 Profil działalności Poznańska spółka informatyczna TALEX powstała w 1989 roku. TALEX świadczy zaawansowane usługi informatyczne dla dużych i średnich przedsiębiorstw.

Bardziej szczegółowo

Wybrane systemy dla przedsiębiorstw

Wybrane systemy dla przedsiębiorstw Wybrane systemy dla przedsiębiorstw Oferta Alstor 2014 konsultacje sprzedaż wdrożenia serwis Alstor od ponad 26 lat działa na polskim jako rynku jako dystrybutor IT, oferując klientom nie tylko produkty

Bardziej szczegółowo

Wprowadzenie. Nowoczesny dostawca usług. Ewolucja potrzeb klientów. Charakterystyka MSP Nowej Generacji. Budowa MSP 2.0.

Wprowadzenie. Nowoczesny dostawca usług. Ewolucja potrzeb klientów. Charakterystyka MSP Nowej Generacji. Budowa MSP 2.0. The Guide Managed to the Service Next-Generation Provider Nowej MSP Generacji An eguide for Przewodnik Service Providers dla dostawców looking usług: to differentiate jak wyróżnić themselves, się na tle

Bardziej szczegółowo

BAZA INFROMACYJNA FORUM TECHNOLOGII BANKOWYCH

BAZA INFROMACYJNA FORUM TECHNOLOGII BANKOWYCH FIRMA KRÓTKA INFORMACJA OFERTA DLA SEKTORA BANKOWEGO Algotech Polska Sp. z o.o. Algotech jest regionalnym integratorem rozwiązań Conatct Center w Europie Centralnej i Wschodniej. Algotech dostarcza kompleksowe

Bardziej szczegółowo

USŁUGI ROZWIĄZANIA ARCHITEKTURA USŁUGI BAZODANOWE ROZWIĄZANIA IT INFRASTRUKTURA WIRTUALIZACJA MIGRACJE KONSOLIDACJA SPRZĘT IT. www.atena.

USŁUGI ROZWIĄZANIA ARCHITEKTURA USŁUGI BAZODANOWE ROZWIĄZANIA IT INFRASTRUKTURA WIRTUALIZACJA MIGRACJE KONSOLIDACJA SPRZĘT IT. www.atena. ARCHITEKTURA USŁUGI BAZODANOWE ROZWIĄZANIA IT INFRASTRUKTURA WIRTUALIZACJA MIGRACJE KONSOLIDACJA SPRZĘT IT www.atena.pl IT ROZWIĄZANIA USŁUGI ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe Sp. z. o.o. 1 AATENA

Bardziej szczegółowo

MUSISZ BIZNES ABC. Wszystko co. Fakty i mity. Zarządzanie. Cloud computing. benchmark magazyn #2 / 9 / 2013

MUSISZ BIZNES ABC. Wszystko co. Fakty i mity. Zarządzanie. Cloud computing. benchmark magazyn #2 / 9 / 2013 BIZNES benchmark magazyn #2 / 9 / 2013 ABC ekonomiki chmury obliczeniowej s. 6 Fakty i mity na temat Cloud computingu s.17 Zarządzanie cyklem życia produktu w chmurze s. 36 Cloud computing rozmowa z Jerzym

Bardziej szczegółowo

Zmień chaos w porządek

Zmień chaos w porządek LIFE IN INFORMATION Numer 2, grudzień 2007 Zmień chaos w porządek W numerze: Nasze systemy chronią Twoje pieniądze wdrożenie w BRE Banku Premiera EMC Documentum 6 STRATEGIA Lawina informacji: ZMIEŃ CHAOS

Bardziej szczegółowo

Biznes w chmurze ELŻBIETA ZDROJEWSKA

Biznes w chmurze ELŻBIETA ZDROJEWSKA Biznes w chmurze Aktualnie niemal każda fi rma ma wielkie ilości danych gromadzonych i przetwarzanych w systemach IT. Każdego dnia powstają eksabajty danych, których większość jest przetwarzana przez różne

Bardziej szczegółowo

SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nasza kompetencja to SAP

SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nasza kompetencja to SAP SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem Nasza kompetencja to SAP Najlepsi korzystają z rozwiązań SAP Spis treści my mamy zaszczyt wspierać ich w osiąganiu sukcesów! Konsultanci

Bardziej szczegółowo

Wartość biznesowa Microsoft Office System

Wartość biznesowa Microsoft Office System nr 9/2003 WRZESIEŃ 2003 ISSN 1730 6884 Miesięcznik dla Partnerów Wartość biznesowa Office System [str. 6] Po co zarządzać oprogramowaniem? [str. 12] Promocyjne odzyskiwanie danych [str. 14] www.microsoft.com/poland

Bardziej szczegółowo

Nowy program partnerski Microsoft. Możliwości współpracy firm ISV z Microsoft. Więcej zasobów w witrynie dla Microsoft OEM System Builderów

Nowy program partnerski Microsoft. Możliwości współpracy firm ISV z Microsoft. Więcej zasobów w witrynie dla Microsoft OEM System Builderów ISSN 1730 6884 nr 12/2003 GRUDZIEŃ 2003 Miesięcznik dla Partnerów Microsoft Możliwości współpracy firm ISV z Microsoft [str. 7] Nowy program partnerski Microsoft [str. 10] Więcej zasobów w witrynie dla

Bardziej szczegółowo