Strony > Witamy w firmie Köttermann. Strony > Systemy zaopatrzenia w media

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Strony 04 25 > Witamy w firmie Köttermann. Strony 50 61 > Systemy zaopatrzenia w media"

Transkrypt

1

2 2

3 3 Strony > Witamy w firmie Köttermann Strony > Systemlabor EXPLORIS Strony > Meble laboratoryjne Strony > Systemy zaopatrzenia w media Strony > Szafy do przechowywania substancji niebezpiecznych Strony > Dygestoria Strony > Informacje dodatkowe exploris nasz nowy Systemlabor

4 4

5 5 Witamy w zespole Wspólnymi siłami tak brzmi nasze hasło. Nasi klienci od razu stają się częścią zespołu firmy Köttermann. Dopiero indywidualny kontakt i ożywiony dialog z Państwem umożliwia nam realizację naszego całościowego standardu jakości. Potwierdzenie Zintegrowanej Jakości Köttermann jest zawarte na każdej stronie niniejszego katalogu. Ukoronowaniem tej jakości jest również nasz nowy Systemlabor EXPLORIS, który chcielibyśmy w tym miejscu zaprezentować. System ten jest efektem współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu, a inspiracją do jego stworzenia były Państwa życzenia i sugestie poparte naszym wieloletnim doświadczeniem i innowacyjnością. Zapraszamy do zapoznania się z zespołem firmy Köttermann i jego nowym produktem Systemlabor EXPLORIS : podczas przeglądania katalogu, w trakcie rozmowy z naszymi przedstawicielami lub podczas wizyty w naszej firmie. Serdecznie zachęcam Państwa do tego w imieniu wszystkich pracowników. Ralf Waldau Prezes Zarządu

6 6 Dostawca wyposażenia laboratoryjnego Firma Köttermann od ponad 60 lat tworzy odpowiednie warunki do badań i pracy. Już dziś pracujemy nad laboratorium przyszłości, stanowiącym system na miarę indywidualnych potrzeb.

7 7 Pracujemy na Państwa sukces Wspólnie podejmujemy odpowiednie kroki w celu stworzenia indywidualnego rozwiązania dla Państwa laboratorium. Słuchanie Rozumienie Doradztwo Wsparcie Jakość Made in Germany Z niewielkiego zakładu rzemieślniczego staliśmy się przedsiębiorstwem działającym na skalę międzynarodową. Systemlabor powstaje wyłącznie w Niemczech. Tutaj określamy standardy dla naszych klientów i jesteśmy w stanie spełnić najbardziej rygorystyczne normy. Klienci otrzymują zaawansowany nowoczesny system laboratoryjny Made in Germany, który zapewnia najwyższą ochronę inwestycji. Całość przypieczętowuje nasza gwarancja producenta. Świadomość odpowiedzialności We care about your safety to nie tylko slogan, lecz także wyraz aspiracji górujących ponad wszystkim. Produkty i ich konfiguracje zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa i pozwalają właściwie chronić stanowisko pracy. Köttermann zna się na procesach laboratoryjnych. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi klientami i dostawcami ciągle zdobywamy nową wiedzę i dokonujemy weryfikacji naszych wewnętrznych procesów pracy. Również w obszarze ochrony środowiska i zasobów naturalnych nieustannie pracujemy nad ulepszeniami. Każde przedsiębiorstwo działające w skali światowej na wzór firmy Köttermann musi być świadome swojej odpowiedzialności. My akceptujemy naszą odpowiedzialność, pielęgnując wyznawane przez nas wartości i naszą tradycję.

8 8 Współpraca oparta na zaufaniu Wszystko zaczyna się od współpracy jednak u nas ona nigdy się nie kończy. Wspólnie z klientami tworzymy inteligentne rozwiązania dla laboratoriów. Nam można zaufać.

9 9 Wspólnymi siłami Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wszechstronnemu know-how naszych pracowników staliśmy się jednym z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w branży. Warto skorzystać z wiedzy naszych specjalistów. Know-how daje swobodę Köttermann projektuje optymalne rozwiązania z zakresu wyposażenia laboratoryjnego. Cenimy naszych klientów również za to, że są dla nas decydującymi pomysłodawcami, bo przecież każde laboratorium jest unikalne. To oni formułują swoje specjalistyczne potrzeby, nakreślają zadania, które realizują. Nasi eksperci od początku służą Państwu pomocą. Jako klient zostają Państwo od razu włączeni w proces projektowania i realizacji. Dzięki temu na każdym etapie projektu zyskuje się swobodę niezbędną do koordynowania działań i podejmowania decyzji. Laboratorium zorientowane na procesy Nasze wyposażenie laboratoryjne jest dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Dowodem na to są tysiące laboratoriów na całym świecie, które zostały funkcjonalnie przez nas wyposażone. Jednak najważniejsi są dla nas nasi klienci, którzy nie tylko decydują, co jest estetyczne, lecz przede wszystkim określają, co jest ergonomiczne, bezpieczne i zorientowane na proces. Dlatego na miejscu poddajemy analizie procesy klienta i tworzymy projekt oparty na profilu potrzeb. Profil ten jest zgodny z procesami. Będąc Państwa profesjonalnym partnerem, w trakcie realizacji projektu uwzględniamy oczywiście wszystkie istotne dyrektywy i przepisy. W konsekwencji otrzymują Państwo elastyczny Systemlabor dostosowany nie tylko do aktualnych, lecz również przyszłych potrzeb. System, który jest po prostu doskonale dopasowany.

10 10» nam się opłaciło«ronald Kars Kierownik laboratorium Neste Oil, Holandia Najwyższa jakość i profesjonalne know-how Firma Neste Oil wybrała produkty firmy Köttermann z uwagi na pierwszorzędną jakość mebli. Materiały firmy Köttermann również w zakresie ochrony przeciwpożarowej zdecydowanie się wyróżniają. Znaczącą rolę odgrywa również ochrona środowiska oraz doskonała realizacja projektu przy ostatecznym doborze. Specjalistyczne know-how ekspertów firmy Köttermann pomogło nam na stałe ograniczyć wysokie koszty w różnych obszarach. A dzięki projektowaniu technicznemu w oparciu o rysunki i modele 3D udało nam się udoskonalić strukturę logistyki laboratoryjnej Ronald Kars Kierownik laboratorium Neste Oil, Holandia

11 11 Usługi i rozwiązania na całym świecie Zadaliśmy sobie pytanie, czy firma Köttermann jest w stanie spełnić nasze rygorystyczne wymagania związane z jakością, ochroną zdrowia, bezpieczeństwem i ochroną środowiska. Już w trakcie pierwszej rozmowy okazało się, że innowacyjna technologia Köttermann spełnia również nasze przyszłe oczekiwania. Doświadczeni, zawsze dostępni pracownicy, precyzyjne informacje, stała i wydajna jakość produktów utwierdziły nas w przekonaniu, że Köttermann jest dla nas obecnie najlepszą opcją! Również z obsługi posprzedażowej jesteśmy bardzo zadowoleni, mimo dużej odległości. Köttermann oferuje swoje usługi i rozwiązania na całym świecie Wzornictwo, bezpieczeństwo i gwarancja Przy wyborze wyposażenia laboratoryjnego dla Centrum Badań Biomedycznych Uniwersytetu w Granadzie decydujące znaczenie miały wzornictwo, bezpieczeństwo oraz gwarancja, dlatego zdecydowaliśmy się na firmę Köttermann. Na każdym etapie począwszy od projektowania, przez dostawę, montaż i instalację wyposażenia laboratoryjnego eksperci firmy mieli bardzo profesjonalne podejście, spełniając wymagania naszych naukowców D. José Mariano Ruíz de Almodóvar Rivera Kierownik Centrum Badań Biomedycznych Uniwersytet w Granadzie, Hiszpania Dr. Cho, YoungKown QHSE Department Manager Bayer CropScience, Korea

12 12 Indywidualne podejście do klienta Nasz zespół Wiele twarzy stapia się w jedno oblicze oblicze firmy Köttermann. Nasz zespół to zupełnie różni ludzie i charaktery. Każdego dnia wspólnie podejmujemy na nowo trud z zamiarem osiągnięcia naszego najważniejszego celu: dostarczania naszym klientom optymalnych produktów i usług w zakresie wyposażenia laboratoryjnego.

13 Każdy członek naszego zespołu stażysta czy kierownik ma odpowiednią motywację i jest zobowiązany do pracowitości i korzystania z wiedzy w kontaktach z klientami. W tym aspekcie czujemy się związani ze stałymi wartościami zakorzenionymi w tradycji naszej firmy. 13 Zaufanie Szacunek Uczciwość Otwartość Od lewej: Ted Beilby (Technical Advisor), Knut Lischka (Director Research & Development), Birgit Morgenstern (Senior Planner Laboratory Design and Engineering), Andreas Berger (Director National Sales), Sandra Wieczorek (Trainee Marketing), Dr. Frank Buchholz (Product Manager), Frank Pistor (Director Customer Service), Habib Heni (International Sales Maghreb/Africa)

14 14 Tam, gdzie nas potrzebują

15 15 Na całym świecie blisko klienta Tam, gdzie jest Państwa dom, jest również i nasz w każdym zakątku świata. Dzięki własnym spółkom dystrybucyjnym na terenie jedenastu krajów europejskich i autoryzowanym partnerom w każdym regionie kuli ziemskiej. Bo przecież od nikogo nie można oczekiwać lepszej obsługi niż ze strony naszych doświadczonych specjalistów znających lokalną specyfikę kraju klienta. Przy optymalnym kontakcie z siedzibą firmy w Niemczech projektują oni laboratoria dla klientów zgodnie z krajowymi przepisami i bezpośrednio na miejscu organizują cały przebieg realizacji projektu we współpracy z klientem. W ten sposób firma Köttermann jest zawsze blisko klienta również w odległości tysięcy kilometrów od siedziby.

16 16

17 17 Nasza gwarancja jakości Jakość nie jest wartością jednorazową. To coś trwałego. To coś uniwersalnego. Zapraszamy do zapoznania się ze Zintegrowaną Jakością Köttermann i wynikającymi z niej korzyściami dla Państwa. Köttermann Integrated Quality Jakość to coś więcej niż tylko wymagania i obietnice. Od ponad 60 lat jest ona elementarną częścią historii przedsiębiorstwa Köttermann. Odzwierciedla się to w całościowym podejściu: Zintegrowana Jakość Köttermann jednoczy w sobie wszystkie pieczołowicie przestrzegane u nas aspekty jakości na płaszczyźnie firmowej i produktowej oraz obrazuje ich wzajemne interakcje. Nasza praca na rzecz klienta oparta jest na takich najwyższych standardach. Silna pozycja Sukces na najwyższym poziomie może odnieść tylko organizacja, która umie słuchać, uczy się, staje się coraz lepsza i udoskonala swoją wiedzę dla dobra klienta. Tylko taka firma jest w stanie zjednać sobie trwałą lojalność pracowników, klientów i udziałowców. Zajmując silną pozycję, udaje się nam w firmie Köttermann tworzyć najlepsze produkty satysfakcjonujące klientów i pracowników.

18 18 Realizowana każdego dnia Zintegrowana Jakość Köttermann jest jak żywy organizm. Jest on silny i witalny, jeśli takie są również wszystkie jego części. Aby tak było, konieczna jest ciągła kontrola, przejrzysta komunikacja, interakcja, jak również korekty. W firmie Köttermann wspólnie o to dbamy. Ten dowód jakości przeprowadzamy codziennie na nowo od 60 lat.

19 19 Firma Tradycja, wartości, odpowiedzialność Wysokiej jakości produkt Spełnienie wszystkich norm technicznych i dyrektyw, do 20 lat gwarancji producenta Klienci Interakcja, doradztwo, zrozumienie Rozwój i produkcja Made in Germany, materiał: stal, najwyższe standardy Pracownicy Kodeks postępowania, kreatywność, doskonalenie zawodowe Zarządzanie projektami i usługi Certyfikowane partnerskie zakłady montażowe, finansowanie Dostawcy i partnerzy handlowi Ciągłość, zaufanie, partnerstwo Zrównoważony rozwój Ochrona środowiska, ochrona zasobów naturalnych, DIN EN ISO 14001

20 20 Firma W ciągu 60 lat mały zakład rzemieślniczy rozwinął się w odnoszące sukcesy przedsiębiorstwo działające na skalę międzynarodową. Mimo że pod każdym względem tak bardzo się rozwinęliśmy, w kwestiach zasadniczych nadal jesteśmy przywiązani do tradycji. Wiemy, skąd pochodzimy, i pamiętamy, że ponosimy dużą odpowiedzialność: za przedsiębiorstwo, za pracowników, klientów, dostawców i naszą społeczność. Klienci Bliskość ożywia relacje z naszymi klientami. Nasze spółki dystrybucyjne i sieci partnerskie są rozlokowane na całym świecie wszędzie tam, gdzie potrzebują nas klienci. Nasi klienci w dużym stopniu przyczyniają się do udoskonalania systemu laboratoryjnego Köttermann. Bo przecież jest on dostosowany do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy uważnymi słuchaczami i dokładnie rozumiemy potrzeby naszych klientów. Dlatego potrafimy udzielać optymalnych porad i jesteśmy w stanie współpracować z klientami przez dziesięciolecia dzięki naszym różnorodnym usługom. Pracownicy U nas obowiązują wartości i zasady, których się nie negocjuje. Zaufanie, uczciwość, otwartość i wzajemny szacunek są podstawą naszej współpracy. Tylko taka atmosfera stwarza warunki do kreatywności i innowacyjności. Dlatego w kodeksie postępowania pisemnie udokumentowaliśmy zasady wzajemnego traktowania. Żywy i wprowadzany w życie dokument. Ponadto poczuwamy się do odpowiedzialności za ustawiczne doskonalenie zawodowe naszych pracowników i promujemy ciągłą edukację w założonej przez nas Köttermann Academy.

21 21 Dostawcy i partnerzy handlowi Dostawca wyjątkowego produktu, którym jest Köttermann Systemlabor EXPLORIS, potrzebuje również najlepszych partnerów. Z takimi właśnie współpracujemy przez długi czas. Nasi dostawcy gwarantują terminową dostawę materiałów i produktów z niezmiennie wysoką jakością. Nasza sieć wykwalifikowanych partnerów handlowych, gruntownie przeszkolonych w Köttermann Academy, dokłada wszelkich starań, aby znaleźć doskonałe rozwiązanie odpowiadające życzeniom naszych klientów. To oni reprezentują firmę Köttermann w Państwa regionie kluczowa rola oparta na trwałych, pełnych zaufania relacjach. Ta ciągłość współpracy jest gwarancją wartościowego partnerstwa, które sprzyja tworzeniu doskonałych produktów z pożytkiem dla klienta. Wysokiej jakości produkt Z każdym dniem staramy się jeszcze bardziej sprostać wymaganiom naszych klientów i dostosowujemy się do ich potrzeb, udoskonalając w tym celu nasze osiągnięcia. W efekcie powstał Köttermann Systemlabor EXPLORIS system, który spełnia wszystkie istotne normy i jest dlatego dla naszych klientów bezpieczną inwestycją w przyszłość. Jesteśmy przekonani, że tak jest, dlatego udzielamy nawet 20-letniej gwarancji. Centralnym aspektem naszego systemu laboratoryjnego jest jednak bezpieczeństwo. Ochrona pracowników w miejscu pracy jest dla nas bardzo ważna, ponieważ tylko takie otoczenie zapewnia dobre samopoczucie i pozwala osiągać doskonałe wyniki pracy. Rozwój i produkcja Nasi klienci nabywają zaawansowany nowoczesny system laboratoryjny w jakości Made in Germany. System ten został stworzony przez wybitnych inżynierów w oparciu o najwyższe standardy. Już od dziesięcioleci produkujemy Köttermann Systemlabor ze stali. Stal jest materiałem wyjątkowo trwałym, odpornym na zanieczyszczenia i może być poddawana całkowitemu recyklingowi. Oprócz tego bogata oferta mebli laboratoryjnych, wyciągów laboratoryjnych, systemów zaopatrzenia w media oraz wyposażenia bezpieczeństwa jest gwarancją spełnienia wszystkich wymagań stawianych przez klientów. Zarządzanie projektami i usługi Częścią Köttermann Systemlabor EXPLORIS są również usługi w systemie. Zajmujemy się nie tylko produkcją wyposażenia laboratoryjnego, lecz również projektujemy i urządzamy laboratoria pod klucz, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasi partnerzy pracują zgodnie z określonymi wytycznymi jakościowymi i instalują Państwa laboratorium dokładnie, szybko i niezawodnie. Oferta usług firmy Köttermann obejmuje również przemyślane finansowanie oraz leasing. Zrównoważony rozwój Jako firma ponosimy także odpowiedzialność społeczną. Zaczyna się ona od zrównoważonej ochrony naszej własnej przestrzeni życiowej. Klienci kupują u nas produkt, który powstał w warunkach możliwie jak najlepszej ochrony zasobów naturalnych. Produkt, który może być poddany recyklingowi w niemal stu procentach. Wyprodukowany w firmie, która w 1997 roku jako pierwsza uzyskała certyfikat zgodny z normą DIN EN ISO Ochronę środowiska postrzegamy jako przyszłościową szansę, na którą już dzisiaj opłaca się ciężko pracować.

22 22 Przyszłość przez cały czas przed oczami Zrównoważony sukces Zrównoważony rozwój oznacza dla nas perspektywiczne działanie. To, o czym dzisiaj decydujemy i jak działamy, określa kierunek naszej przyszłości. Sukces przedsiębiorczy można więc planować wyłącznie perspektywicznie. Właśnie nad tym pracujemy.

23 23 Produkty chroniące zasoby naturalne Nasz Systemlabor wykonany jest ze stali, trwałego materiału, który niemal w całości można poddawać recyklingowi. Wszystkie produkowane przez nas wyciągi już w wersji standardowej są wyposażone w sterownik z zasuwą czołową, który pozwala ograniczyć zużycie energii. Nasze wyciągi charakteryzują się również wyjątkowo niskimi wartościami strumienia objętości, jednak mimo technicznych możliwości wykonania świadomie rezygnujemy z coraz niższych charakterystyk. Bezpieczeństwo użytkownika ma dla nas zawsze największe znaczenie. Energooszczędna produkcja Zużycie energii można znacznie obniżyć właśnie podczas produkcji. Nasza firma stosuje do tego celu wydajne rozwiązania: od oświetlenia powiązanego z promieniowaniem słonecznym, przez sterowanie ogrzewaniem, które ogrzewa tylko wykorzystywane części budynku, aż po stropy grzewczo-chłodzące w biurach albo obrotowy wymiennik ciepła naszej wentylacji. Również w przypadku emisji mniej oznacza więcej. Parownik próżniowy stosowany w naszej linii lakierniczej zmniejsza ilość ścieków o 98%. Ponadto pod kierownictwem naszego pełnomocnika ds. ochrony środowiska naturalnego ciągle pracujemy nad dalszą optymalizacją bilansu energetycznego.

24 24 Niezawodne zarządzanie projektami O idealnym laboratorium można mówić wówczas, gdy zapewnia ono wygodę i bezpieczeństwo pracy. Na drodze od pierwszego etapu projektowania aż po oddanie do użytku dla klienta firma Köttermann stosuje skuteczny system zarządzania projektami.

25 25 Dokładnie według życzeń Spełnianie indywidualnych życzeń klienta i tworzenie elastycznych rozwiązań, a także szybka oraz kompetentna realizacja zamówień oto standardy firmy Köttermann, które chętnie poddajemy weryfikacji. Projektowanie Produkcja Dostawa Montaż Z szeroką perspektywą na całym świecie Jesteśmy otwarci na życzenia klientów. Jeśli potrzebują Państwo nowego wyposażenia laboratoryjnego, chcą dokonać przebudowy, czy też tylko uzupełnić meble laboratoryjne, my zajmiemy się koordynacją projektu, kierując się Państwa wizją, precyzyjnie, aż do samego końca. Nasza własna produkcja w Niemczech zapewnia wysoką niezawodność technologiczną. Po analizie Państwa potrzeb i wymagań, jak również wykonaniu szczegółowego projektu, możemy sprawnie przystąpić do realizacji zamówienia. Temu procesowi sprzyja dodatkowo nasza bogata oferta mebli laboratoryjnych, wyciągów, systemów zaopatrzenia w media oraz wyposażenia bezpieczeństwa. Krok po kroku do laboratorium pod klucz Na całym świecie dostarczamy i montujemy nowy Systemlabor niezawodnie i na czas. Gwarancją tego jest doświadczony, międzynarodowy zespół zarządzający projektami. Bez względu na miejsce na całym świecie partner firmy Köttermann jest zawsze blisko klienta. Do jego zadań należy również skrupulatny montaż i instalacja laboratorium. Optymalny montaż wstępny w zakładzie skraca czas montażu na miejscu i zapewnia doskonałe spasowanie elementów. Teraz laboratorium jest już doskonale przygotowane do pracy. A jeśli jest taka potrzeba, za pośrednictwem Köttermann Pro- -Finance można dodatkowo skorzystać z leasingu na atrakcyjnych warunkach.

26 26 Kolejny etap ewolucji EXPLORIS nowe laboratorium systemowe firmy Köttermann Rezultatem ostatnich lat naszej pracy, ciągłego udoskonalania, w oparciu o wiedzę i wymagania klientów jest EXPLORIS nasze nowe laboratorium systemowe.

27 27 Zapraszamy do zapoznania się z zaletami nowego laboratorium systemowego EXPLORIS. Zespół firmy Köttermann jest do tego stopnia przekonany o jego jakości, że udziela 20-letniej gwarancji producenta. Jakość Wzornictwo Elastyczność Ergonomia Bezpieczeństwo Innowacja Zaawansowany system modułowy z wieloma nowymi rozwiązaniami Przy zachowaniu konstrukcji modułowej nasze nowe laboratorium systemowe EXPLORIS jest teraz jeszcze bardziej elastyczne, bezpieczne i inteligentne koncepcja wyposażenia skrojonego na miarę potrzeb i możliwości finansowych klientów. Jakość i bezpieczeństwo są bardziej niż kiedykolwiek w centrum naszej uwagi. EXPLORIS spełnia również rosnące wymagania związane z elastycznością i wygodą użytkowania. Ponadto do produkcji wykorzystujemy stal. Ten trwały materiał cechuje wyjątkowo długi okres użytkowania i można go w całości poddawać recyklingowi. Również pod względem bezpieczeństwa stal jest dla nas numerem jeden, ponieważ znacząco redukuje obciążenie pożarowe w laboratorium i jest odporna na zanieczyszczenia. Także wzornictwo nie schodzi na drugi plan, ponieważ podstawą dobrego samopoczucia w miejscu pracy jest perfekcyjne współgranie funkcjonalności i estetyki.

28 28 EXPLORIS rozwiązanie dopracowane w najdrobniejszych szczegółach Lekkobieżne i ciche Komfortowe zamykanie szuflad z automatycznym wsuwaniem i pneumatyczną amortyzacją MATERIAŁ: STAL Trwały materiał o długim okresie użytkowania i zwiększonym bezpieczeństwie pożarowym Nawet najbardziej zaawansowany produkt można jeszcze bardziej ulepszyć To właśnie drobiazgi często pozwalają zrobić krok do przodu. Dlatego też uważnie obserwujemy i uwzględniamy sugestie dotyczące ulepszeń. Nasze doświadczenie i propozycje naszych klientów przyczyniły się do stworzenia naszego obecnie najlepszego laboratorium systemowego EXPLORIS. Jednak nadal będziemy dokładać wszelkich starań, aby być jeszcze lepszymi.

29 29 ESTETYCZNE I PRZEJRZYSTE Wysokiej jakości uchwyt meblowy cechuje ciekawa stylistyka, a ponadto można dołączyć do niego etykietę opisującą zawartość mebli. Harmonijne linie i przejrzystość Harmonijnie poprowadzone linie i przejrzyste wzornictwo punktów zaopatrujących w media zapewniają optyczny porządek Harmonijna kompozycja kolorów Perfekcyjnie dopasowane do siebie odcienie tworzą przyjemną atmosferę pracy Wszechstronne Typowy oktagonalny kształt jest zarówno akcentem estetycznym, jak i elementem funkcjonalnym Jakość, którą widać Każdy producent, który jak my udziela 20-letniej gwarancji na swoje produkty, musi być pewny jakości, którą oferuje. Również Państwo mogą mieć tę pewność. Robimy wszystko, aby nawet w najdrobniejszym szczególe spełniać wysokie standardy jakościowe, które sobie wyznaczamy. Standardy te dostrzegalne są już w samym materiale, który stosujemy: jest nim stal. Jest to materiał trwały, higieniczny, charakteryzuje się zredukowanym obciążeniem pożarowym i wyjątkowo długim okresem użytkowania, jak również niemal w całości może zostać poddany recyklingowi. Dążenie do wysokiej jakości widoczne jest w wykonaniu drzwi i szuflad z izolacją akustyczną, które dzięki automatycznemu wsuwaniu i pneumatycznej amortyzacji zamykają się delikatnie i cicho. Bo przecież również w laboratorium ważna jest wygoda. Coś więcej niż tylko kwestia estetyki Czy stylistyka odgrywa ważną rolę w laboratorium? My twierdzimy, że tak. Dlatego przy projektowaniu systemu EXPLORIS skorzystaliśmy z porad międzynarodowego, renomowanego biura projektowego. Ponieważ harmonijne, ciekawe otoczenie ma pozytywny wpływ na pracę. Udana stylistyka idzie jednak zawsze w parze z funkcjonalnością. Najlepszy przykład: typowy oktagonalny kształt naszych stołów laboratoryjnych lub przejrzysty układ punktów zaopatrujących w media zapewniający właściwy układ w laboratorium. Również nowe uchwyty meblowe nie tylko ciekawie wyglądają, lecz także oferują perfekcyjnie ergonomiczną formę. Gdzie nie spojrzeć, forma i funkcja tworzą idealne połączenie. Jakość Wzornictwo

30 30 Jako stelaż typu C lub A Elastyczne użytkowanie zapewniające dużo miejsca na nogi lub wyjątkowo dużą nośność Regulacja wysokości Wysokość roboczą stelaża uniwersalnego można bezstopniowo regulować System kaset Zaopatrzenie w media za pośrednictwem indywidualnie konfigurowanych i wymiennych kaset Klient w centrum naszej uwagi Wymagania związane z pracą w laboratorium mogą ulegać ciągłym zmianom. Podobnie jak potrzeby ludzi tam pracujących. Laboratorium systemowe EXPLORIS dotrzymuje kroku tym zmianom dzięki rozwiązaniom zapewniającym najwyższą elastyczność. Wszystkie stoły ze stelażem uniwersalnym podczas montażu można dostosować bezstopniowo do indywidualnego wzrostu pracownika w przedziale od 720 do 950 mm. Dodatkowo stelaże mogą być stosowane jako wariant podstawy typu A oraz C, dlatego zapewniają dostateczną ilość miejsca na nogi. Zaopatrzenie w media odbywa się za pośrednictwem kaset, które można konfigurować, wymieniać lub uzupełniać zgodnie z życzeniami. W ten sposób laboratorium zachowuje elastyczność zgodnie z preferencjami klientów. Elastyczność

31 31 EXPLORIS VarioTop Stół ociekowy z elektryczną regulacją wysokości do prac w pozycji siedzącej, stojącej lub do wysokich konstrukcji Łatwa obsługa Szybą frontową steruje się poprzez nacisk lub przyciskiem nożnym Miejsce na urządzenia Most zaopatrujący w media dostarcza do urządzeń wszystkie niezbędne media, a na stole pozostaje miejsce do pracy Harmonia pracy i anatomii Ergonomia w laboratorium systemowym EXPLORIS odgrywa ważną rolę z uwagi na ochronę zdrowia i wydajność oraz dobre samopoczucie w miejscu pracy. Dlatego oprócz stelaży do stołów z regulacją wysokości dostępne jest również dygestorium z wygodnym dla pleców blatem stołu z elektryczną regulacją wysokości. Szyba frontowa dygestoriów reaguje nawet na lekki dotyk, opcjonalnie można nią sterować również przyciskiem nożnym. Mosty zaopatrujące w media z uchwytami teleskopowymi dostarczają media do urządzeń od góry, dzięki czemu stół pozostaje wolny do pracy. Przemyślane szczegóły, które będą znacząco ułatwiać pracę. Każdego dnia na nowo. Ergonomia

32 32 EXPLORIS EXPLORIS AutoProtect AutoProtect Sterownik Der Frontschieber-Controller szyby frontowej zamyka schließt szybę den automatycznie Frontschieber po automatisch opuszczeniu bei stanowiska Verlassen des pracy Arbeitsplatzes przy dygestorium am Abzug EXPLORIS CloseGuard EXPLORIS CloseGuard Fotokomórka monitoruje szybę frontową Das Lichtgitter überwacht den Fronti zapobiega jej zamknięciu, gdy napotyka schieber und inaktiviert seine Schließung przeszkodę bei Hindernissen (( )) Najwyższa odporność ogniowa Szafy bezpieczeństwa z technologią FWF90 wyjątkowo skutecznie chronią niebezpieczne substancje palne przed ogniem Bezpieczeństwo jako podstawowe założenie Państwa bezpieczeństwo jest dla nas na pierwszym miejscu. Zapewniamy je również, oferując dla naszego laboratorium systemowego EXPLORIS liczne dodatki. Technologia FWF-90 zapewnia dodatkową ochronę przy przechowywaniu niebezpiecznych substancji palnych. Jednak przede wszystkim inteligentne elementy wyposażenia w obrębie dygestoriów sprawiają, że praca w laboratorium jest jeszcze bezpieczniejsza. Może to być na przykład seryjnie montowany sterownik szyby frontowej EXPLORIS AutoProtect do automatycznego zamykania szyby frontowej lub opcjonalna fotokomórka EXPLORIS CloseGuard do zatrzymywania zamykanej szyby po napotkaniu przeszkody myślą jesteśmy zawsze o krok dalej, aby tworzyć bezpieczne warunki pracy. Bezpieczeństwo

33 33 EXPLORIS AirMonitor Die Innowacyjny innovative Abluftüberwachung system monitorowania er- -möglicht zużytego einen powietrza sicheren zapewnia Betrieb des bezpieczną Abzugs eksploatację nach internationalen dygestorium zgodnie Standards z międzynarodowymi standardami Ferndiagnose Zdalna diagnostyka Integrierte Wbudowane USB-Schnittstelle złącze USB do kontroli zum Abfragen oder lub zmiany Ändern parametrów von Parametern EXPLORIS TouchTronic Intelligente Inteligentna Abzugselektronik elektronika dygestorium mit leicht bedienbarem z łatwym w obsłudze Touchscreen ekranem zur Steuerung dotykowym und do sterowania Überwachung i monitorowania Sensoren Czujniki i inteligentna und intelligente elektronika Elektronik dla für pełnej volle kontroli Kontrolle Für To dla Sie naszych lassen wir klientów uns immer tworzymy etwas coraz Neues to einfallen. nowsze rozwiązania, wir möchten, ponieważ dass zależy Sie nam mehr na als Państwa zufrieden satysfakcji. Denn sind. Nehmen Warto na Sie przykład zum Beispiel wspomnieć den EXPLORIS o systemie AirMonitor EXPLORIS. Er AirMonitor misst alternativ. Mierzy Volumenstrom on przepływ objętościowy oder Einströmgeschwindigkeit prędkość strumienia und kann dopływu, so die Sicherheit dlatego może des służyć Abzugs do lub nach monitorowania vielen internationalen bezpieczeństwa Standards dygestorium überwachen. zgodnie Oder z wieloma den optional międzynarodowymi erhältlichen Temperatursensor standardami. im Abzug Albo o opcjonalnie zum Schutz dostępnym vor thermischer czujniku Überlastung. temperatury Ganz besondere w dygestorium Innovationskraft do ochrony przed haben przeciążeniem wir in unsere cieplnym. Wyjątkowe innowacje zastosowaliśmy neue również Abzugselektronik w naszej nowej elektronice gesteckt. Hinter dygestoriów. einem leicht Za łatwym bedienbaren w obsłudze Touchscreen ekranem verbirgt dotykowym sich ein kryje kompletter się w pełni PC, funkcjonalny komputer Funktionen PC steuert: sterujący vom licznymi Frontschieber funkcjami: über od der zahlreiche die szyby Abluftüberwachung frontowej, przez system oder von monitorowania außen schalt- zużytego und programmierbare powietrza lub gniazdami Steckdosen wtykowymi bis hin zur załączanymi Ferndiagnose mit i programowanymi Abfrage- und Änderungsmöglichkeit od zewnątrz, aż po diagnostykę von Parametern über zdalną eine z możliwością integrierte USB-Schnittstelle. kontroli i zmiany Eine parametrów Technologie, die przez im wbudowane Labor Maßstäbe złącze setzt USB. genau Technologia, wie Sie es która von uns erwarten wyznacza dürfen. standardy w laboratoriach dokładnie takie, jakich nasi klienci mogą od nas oczekiwać. Innowacja

34 34 Przestrzeń na życzenie Spełniamy wymagania naszych klientów

35 35 Zintegrowana koncepcja wyposażenia Czas na elastyczność i ergonomię. Perfekcyjne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Nowe laboratorium systemowe Exploris pozwala zwiększyć efektywność pracy. Wszystkie meble laboratoryjne łączą się w doskonale zintegrowaną koncepcję wyposażenia zgodną z Państwa życzeniami. Laboratorium zachowuje otwartą formę, umożliwiając tym samym realizację przyszłych wymagań. Można je bez trudu przebudować lub rozbudować, dostosowując je do indywidualnych potrzeb. Meble laboratoryjne

36 36 We właściwym miejscu i w zasięgu ręki Gdzie umieścić wszystkie rzeczy potrzebne w laboratorium? Najlepiej mieć je w zasięgu ręki bezpośrednio pod blatem roboczym. Szafki stojące EXPLORIS z naszej oferty zapewniają miejsce do przechowywania na miarę potrzeb. Mobilne szafki na kółkach, podwieszone na stelażach i tym samym niezabierające miejsca na podłodze lub z cokołem stalowym niwelującym nierówności posadzki. Szafki o konstrukcji prostokątnej lub ośmiokątnej do podbudowy pod ośmiokątne blaty stołów. Meble oferowane z szufladami, drzwiami skrzydłowymi, otwartymi frontami. Optymalne wykorzystanie przestrzeni umożliwiają szafki narożne z półką wysuwaną Le Mans lub półką obrotową. Indywidualne wyposażenie można zestawić, dobierając elementy z bogatej oferty dodatków: stabilne elementy z pełnym wysunięciem, szafki na odpady, wieszaki do teczek z dokumentami lub półka na przybory wszystko, co jest przydatne. Tak elegancki i łatwo dostępny może być porządek. Korzyści dla klienta > 3 rodzaje podbudowy: - szafki na cokole - szafki ze stelażem typu U - szafki na kółka > wiele możliwości łączenia drzwi i szuflad > szafki specjalne - do gromadzenia odpadów - na przybory biurowe - szafki narożne Jakość Wysokiej jakości szuflady z pełnym wysuwem, automatycznie domykanie i wyposażone w amortyzator pneumatyczny ELASTYCZNOŚĆ Dostępne liczne warianty do różnych zastosowań

MEBLE I URZĄDZENIA LABORATORYJNE Edycja 2005

MEBLE I URZĄDZENIA LABORATORYJNE Edycja 2005 Prezentujemy linię wzorniczą mebli i urządzeń laboratoryjnych produkowanych w firmie PLASTMET. Z początkiem 2003 roku został zakończony proces projektowania (który rozpoczął się we wrześniu 2001r.) i uruchamiania

Bardziej szczegółowo

Stoły do pracy. Stoły ze zlewem. Szafy, regały, półki. Wózki, kosze. Nadstawki, podstawy. Urządzenia pomocnicze. Okapy. Meble do samodzielnego montażu

Stoły do pracy. Stoły ze zlewem. Szafy, regały, półki. Wózki, kosze. Nadstawki, podstawy. Urządzenia pomocnicze. Okapy. Meble do samodzielnego montażu 2014 Stoły do pracy Stoły ze zlewem Szafy, regały, półki Wózki, kosze Nadstawki, podstawy Urządzenia pomocnicze Okapy Meble do samodzielnego montażu Szanowni Państwo, oddajemy w Państwa ręce kolejne wydanie

Bardziej szczegółowo

Nowa era wzornictwa. Geberit Monolith. Geberit Sp. z o.o. ul. Postępu Warszawa Polska

Nowa era wzornictwa. Geberit Monolith. Geberit Sp. z o.o. ul. Postępu Warszawa Polska Geberit Sp. z o.o. ul. Postępu 1 02-676 Warszawa Polska T +48 22 376 01 00 F +48 22 843 47 65 geberit.pl@geberit.com www.geberit.pl Nowa era wzornictwa. Geberit Monolith PLpl/11.12 Geberit Sp. z o.o Więcej

Bardziej szczegółowo

5 LAT 2 LATA ISO ISO CERAMIKA MEBLE

5 LAT 2 LATA ISO ISO CERAMIKA MEBLE CAPRICE Nowa seria mebli CAPRICE Seria Caprice, od lat obecna w ofercie KOŁO, teraz w nowej, świeżej odsłonie. Lekkie, stylowe meble i akcesoria łazienkowe, pozwalające na wyjątkowe aranżacje. Nowoczesne

Bardziej szczegółowo

PRODUCENT MEBLI I URZĄDZEŃ DLA GASTRONOMII. Twoja wizja kuchni... Meble i urządzenia. ze stali nierdzewnej dla gastronomii

PRODUCENT MEBLI I URZĄDZEŃ DLA GASTRONOMII. Twoja wizja kuchni... Meble i urządzenia. ze stali nierdzewnej dla gastronomii PRODUCENT MEBLI I URZĄDZEŃ DLA GASTRONOMII Twoja wizja kuchni... Meble i urządzenia ze stali nierdzewnej dla gastronomii Komat to doświadczenie, solidność i profesjonalizm. Dysponujemy nowoczesnym parkiem

Bardziej szczegółowo

deciso Stół Deciso DE2210. Fotel obrotowy 9554 N35. Komódka Deciso Płyta boczna DES215.

deciso Stół Deciso DE2210. Fotel obrotowy 9554 N35. Komódka Deciso Płyta boczna DES215. deciso deciso Linia Deciso jest oparta na skandy nawskiej tradycji wzornictwa. Jest ona dostosowana do nowoczesnego systemu zarządzania oraz zgodna z międzynarodowymi trendami. Czynniki wpływające na niepowtarzalność

Bardziej szczegółowo

- stelaż A kształtny, malowany proszkowo, wymagana duża nośność, - blat płaski z obrzeżem 50 mm.

- stelaż A kształtny, malowany proszkowo, wymagana duża nośność, - blat płaski z obrzeżem 50 mm. Opis przedmiotu zamówienia wykaz mebli laboratoryjnych - wymiary podano [mm]: (długość x głębokość x wysokość), - blaty stołów laminowane. Pomieszczenie nr 1 1. Stół wyspowy o wymiarach 2400 x 1500 x 900:

Bardziej szczegółowo

Meble i urządzenia ze stali nierdzewnej dla gastronomii

Meble i urządzenia ze stali nierdzewnej dla gastronomii Meble i urządzenia ze stali nierdzewnej dla gastronomii Komat to doświadczenie, solidność i profesjonalizm. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn, który zapewnia najwyższą jakość naszych wyrobów. Pracownicy

Bardziej szczegółowo

BEZPIECZNE MOCOWANIE: NAWET W PRZYPADKU LAMINOWANEGO SZKŁA HARTOWANEGO

BEZPIECZNE MOCOWANIE: NAWET W PRZYPADKU LAMINOWANEGO SZKŁA HARTOWANEGO BEZPIECZNE MOCOWANIE: NAWET W PRZYPADKU LAMINOWANEGO SZKŁA HARTOWANEGO HSW EASY Safe. Bezpieczny ze szkłem hartowanym i laminowanym dzięki sprawdzonej technologii Clamp & Glue. ŚCIANA PRZESUWNA ŚCIANA

Bardziej szczegółowo

TWINS NOWE MEBLE TWINS. rodziny / serie ceramiczne

TWINS NOWE MEBLE TWINS. rodziny / serie ceramiczne TWINS NOWE MEBLE rodziny / serie ceramiczne 1 TWINS JESZCZE WIĘKSZA FUNKCJONALNOŚĆ Przestrzeń i pojemność Nowe meble Twins zapewniają znacznie większą pojemność niż stare modele, ułatwiając wygodne przechowywanie

Bardziej szczegółowo

Sala nr 636. Szczegóły dotyczące mebli dla Katedry Systemów Elektroniki Morskiej. A Biblioteczka. ( dwie części)

Sala nr 636. Szczegóły dotyczące mebli dla Katedry Systemów Elektroniki Morskiej. A Biblioteczka. ( dwie części) Szczegóły dotyczące mebli dla Katedry Systemów Elektroniki Morskiej. Sala nr 636 A Biblioteczka. ( dwie części) Szerokość: 60 cm; głębokość wewnętrzna: 25 cm; wysokość: 210 + 70 cm; W ogólnej wysokości

Bardziej szczegółowo

Nowa era wzornictwa. Geberit Monolith

Nowa era wzornictwa. Geberit Monolith Nowa era wzornictwa. Geberit Monolith Dla ludzi z charakterem. I dla tych którzy doceniają wyjątkowe wzornictwo. Jeśli chcesz stworzyć innowacyjną i nowoczesną łazienkę, możesz to zrobić z łatwością montując

Bardziej szczegółowo

Opis techniczny mebli Pakiet nr 2: Meble laboratoryjne

Opis techniczny mebli Pakiet nr 2: Meble laboratoryjne Opis techniczny mebli Pakiet nr 2: Meble laboratoryjne I. Opis ogólny. Wymagania ogólne. a) Meble systemowe zbudowane w systemie modułowym każdy element umeblowania wymieniony w specyfikacji (z wyjątkiem

Bardziej szczegółowo

Przedmiotem II części zamówienia jest dostawa mebli biurowych do Okręgowego Urzędu Górniczego w Gdańsku wraz z ich rozładunkiem i montażem.

Przedmiotem II części zamówienia jest dostawa mebli biurowych do Okręgowego Urzędu Górniczego w Gdańsku wraz z ich rozładunkiem i montażem. Załącznik nr 1b SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA DLA II CZĘŚCI ZAMÓWIENIA Przedmiotem II części zamówienia jest dostawa mebli biurowych do Okręgowego Urzędu Górniczego w Gdańsku wraz z ich rozładunkiem

Bardziej szczegółowo

1 29x13,7x40,6 380W/230V. 1 100W/230V 100W/230V Montaż do sufitu, sterowanie

1 29x13,7x40,6 380W/230V. 1 100W/230V 100W/230V Montaż do sufitu, sterowanie Meble biurowe (biurka, szafy i regały) z melaminy, płyty MDF lub fornirowane,na metalowych stelażach, blaty biurek proste, grubości 2,8cm, wyposażone w osłonę przednią. Szafy z półkami, zamykane na zamki,

Bardziej szczegółowo

HIT Radość tworzenia Komfort użytkowania. System. Prezentacja oferty - System HIT - 2012

HIT Radość tworzenia Komfort użytkowania. System. Prezentacja oferty - System HIT - 2012 Prezentacja oferty - System HIT - 2012 System HIT Radość tworzenia Komfort użytkowania Carolco Investments Sp. Z O.O. P.O.W 25, 90-248 Łódź www.carolco.pl E-mail: biuro@carolco.pl Projekt chroniony Wzorem

Bardziej szczegółowo

KATALOG MEBLI LABORATORYJNYCH

KATALOG MEBLI LABORATORYJNYCH KATALOG MEBLI LABORATORYJNYCH ABEA ul. Stalowa 7 10-420 Olsztyn tel. 89 533 08 80 kom. 660 703 743 e-mail: meble@abea.pl CIĄGI TECHNOLOGICZNE Wymagania współczesnego laboratorium Funkcjonalność systemowo

Bardziej szczegółowo

Debba. Seria ceramiki i mebli

Debba. Seria ceramiki i mebli Debba Seria ceramiki i mebli 3 7 1 2 02 1 Zestaw łazienkowy Unik Compacto 80 cm z 2 szufladami / 2 Bateria umywalkowa Victoria-N / 3 Kolumna niska / 4 Dodatki łazienkowe Hotel s 2.0 Debba Seria ceramiki

Bardziej szczegółowo

Jakość tkwi w szczegółach

Jakość tkwi w szczegółach Jakość tkwi w szczegółach www.hafele.pl Hafele Polska Sp. z o.o. ul. Wrocławska 4d 55-090 Długołęka tel. +48 71 315 32 42 fax +48 71 315 32 62 lub 64 info@hafele.pl www.hafele.pl O FIRMIE Häfele zawsze

Bardziej szczegółowo

Katedra Systemów Geoinformatycznych Specyfikacja mebli do pomieszczenia EA644. Osoba kontaktowa: Andrzej PARTYKA. Wykaz elementów

Katedra Systemów Geoinformatycznych Specyfikacja mebli do pomieszczenia EA644. Osoba kontaktowa: Andrzej PARTYKA. Wykaz elementów Katedra Systemów Geoinformatycznych Specyfikacja mebli do pomieszczenia EA644. Osoba kontaktowa: Andrzej PARTYKA Wykaz elementów 1. Biurko rys. 1, 1 szt. 2. Kontener rys 2, 1 szt. 3. Podstawka pod PC rys.

Bardziej szczegółowo

ZLEWOZMYWAKI I KOMORY STALOWE DO PODBUDOWY

ZLEWOZMYWAKI I KOMORY STALOWE DO PODBUDOWY 142 ZLEWOZMYWAKI I KOMORY STALOWE DO PODBUDOWY KUBUS 146 PEAK 152 PLANAR 154, 156 PLANAR 8 158 PLANARIO 148 POLYEDRO 150 POLYEDRO LED LIGHT 150 ZLEWOZMYWAKI I KOMORY STALOWE DO PODBUDOWY 143 ZLEWOZMYWAKI

Bardziej szczegółowo

TRAFFIC. Lubię miasto. NOWOŚĆ!

TRAFFIC. Lubię miasto. NOWOŚĆ! . Lubię miasto. NOWOŚĆ! PRZYKŁADOWE ARANŻACJE PRZYKŁADOWE ARANŻACJE PRZYKŁADOWE ARANŻACJE PRZYKŁADOWE ARANŻACJE PRZYKŁADOWE ARANŻACJE PRZYKŁADOWE ARANŻACJE KSZTAŁTY UMYWALEK Umywalka klasyczna Umywalka

Bardziej szczegółowo

Zespół Polgast Sp. z o.o.

Zespół Polgast Sp. z o.o. 2015 Szanowni Państwo, po raz kolejny oddajemy w Państwa ręce nowy katalog wyposażenia dla gastronomii oraz mebli ze stali nierdzewnej produkowanych w naszej fabryce w Wieleniu. Wieloletnie doświadczenie

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ 8

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ 8 I. OPIS TECHNICZNY 1. Wymagania ogólne 1.1 Wszystkie meble biurowe stosowane w obiektach użyteczności publicznej muszą spełniać wymagania stawiane przez rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej

Bardziej szczegółowo

www.grzejniki-dekoracyjne.pl Odczuwaj przyjemne ciepło Oszczędzaj na ogrzewaniu

www.grzejniki-dekoracyjne.pl Odczuwaj przyjemne ciepło Oszczędzaj na ogrzewaniu Odczuwaj przyjemne ciepło Oszczędzaj na ogrzewaniu Grzejnik INFRAenergy model 800-50 kolor czarny połysk INFAenergy INFRAenergy to nowoczesna firma z bogatym doświadczeniem w dziedzinie systemów grzewczych

Bardziej szczegółowo

STOŁY ROBOCZE Lozamet Sp. z o. o.

STOŁY ROBOCZE Lozamet Sp. z o. o. STOŁY ROOCZE 2016 ozamet Sp. z o. o. 5 GRUPA STOŁY ROOCZE Stoły robocze wykonywane są standardowo w dwóch szerokościach blatu 600 mm i 700 mm. Wysokość wszystkich stołów od podłogi do górnej powierzchni

Bardziej szczegółowo

stoły biurowe STB COMFORT

stoły biurowe STB COMFORT stoły biurowe STB COMFORT MALOW stoły biurowe STB COMFORT 2 Firma Malow jest czołowym producentem mebli metalowych w Polsce. Począwszy od 1989 roku, gama produkowanych przez nas mebli jest synonimem niezawodności,

Bardziej szczegółowo

Szczegóły dotyczące mebli dla Katedry Systemów Elektroniki Morskiej.

Szczegóły dotyczące mebli dla Katedry Systemów Elektroniki Morskiej. Szczegóły dotyczące mebli dla Katedry Systemów Elektroniki Morskiej. Sala nr 638 A Biurko do pracy( 2 sztuki ) Szerokość: 150 cm; wysokość: 83cm; głębokość: 60cm W ogólnej wysokości wszystkich mebli uwzględniono

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1a do siwz WYKAZ MEBLI

Załącznik nr 1a do siwz WYKAZ MEBLI Załącznik nr a do siwz WYKAZ MEBLI Lp Nazwa mebli liczba sztuk Cena brutto Biurko z szafkami po lewej stronie i miejscem na komputer po prawej stronie o wymiarach 250x70x75cm, biurko posiada po lewej stronie

Bardziej szczegółowo

oscar projekt: Stanisław Charaziak audytoria obiekty kultury

oscar projekt: Stanisław Charaziak audytoria obiekty kultury oscar projekt: Stanisław Charaziak audytoria obiekty kultury Sztuka w dobrej formie projekt: Stanisław Charaziak Jest absolwentem Wydziału Wzornictwa Przemysłowego Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Bardziej szczegółowo

to, co nas odróżnia, to podstawa

to, co nas odróżnia, to podstawa 1 systemy mebli box,cube i KAN to zunifikowane i nowoczesne rozwiązania dla wielofunkcyjnych przestrzeni biurowych. umożliwiają aranżację całych biur, zarówno stanowisk pracowniczych, menedżerskich, jak

Bardziej szczegółowo

Sprawa Nr: RAP/34/2011 Załącznik Nr 7 do SIWZ. Nazwa i rodzaj oferowanej usługi:...

Sprawa Nr: RAP/34/2011 Załącznik Nr 7 do SIWZ. Nazwa i rodzaj oferowanej usługi:... Sprawa Nr: RAP/34/2011 Załącznik Nr 7 do SIWZ (pieczęć Wykonawcy) PARAMETRY TECHNICZNE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Nazwa i adres Wykonawcy:. Nazwa i rodzaj oferowanej usługi:.... Lp. Parametry wymagane: Parametry

Bardziej szczegółowo

Made for the future: ArciTech. Informacje podstawowe

Made for the future: ArciTech. Informacje podstawowe Made for the future: ArciTech Informacje podstawowe Made for the future: ArciTech 2 Niewiarygodnie szeroki program produktów na bazie jednej platformy: Nieskończona różnorodność Maksymalna elastyczność

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA. Przedmiot zamówienia i jego parametry techniczne

SPECYFIKACJA TECHNICZNA. Przedmiot zamówienia i jego parametry techniczne SPECYFIKACJA TECHNICZNA załącznik nr 3 Materiały, z których należy wykonać meble i podstawowe parametry techniczne: - płyta wiórowa, melaminowana, obrzeża płyt oklejone PCV o grubości 2 mm, w kolorze zbliżonym

Bardziej szczegółowo

ERGONOMIA PRZECHOWYWANIA

ERGONOMIA PRZECHOWYWANIA ERGONOMIA PRZECHOWYWANIA SALON, BIURO, GARDEROBA, STREFA GOSPODARCZA Libell minimalistyczny, surowy styl przy perfekcyjnym wynonaniu. PLENO przestronne półki zmieszczą wiele różnych przedmiotów. DOM, JEDYNE

Bardziej szczegółowo

Oferta na wykonanie mebli według indywidualnego projektu

Oferta na wykonanie mebli według indywidualnego projektu Błachów, 16.05.2013 r. Firma LISSY ul. Opolska 40a, 46-380 Błachów Polska e-mail: info@lissy.pl tel./fax: +48 34 357 52 92 Oferta na wykonanie mebli według indywidualnego projektu Firma Lissy zajmuje się

Bardziej szczegółowo

Napędy do bram przesuwnych do ochrony Państwa dobytku

Napędy do bram przesuwnych do ochrony Państwa dobytku Napędy do bram przesuwnych do ochrony Państwa dobytku Comfort 850 S 851 S Comfort 850 851 2 Układy napędowe Marantec do bram przesuwnych Napędy do bram przesuwnych do ochrony Państwa dobytku Do małych

Bardziej szczegółowo

Poczuj inspirację, stwórz z nami swoje meble

Poczuj inspirację, stwórz z nami swoje meble Poczuj inspirację, stwórz z nami swoje meble Kolekcja 2012 Gravity Meble sypialniane o unikalnym kształcie oraz charakterystycznie zaokrąglonymi krawędziami, które nadają wizualnej swobody. Przedstawianą

Bardziej szczegółowo

Polska-Szczecin: Wyciągi wentylacyjne lub recyklingowe 2014/S 103-180187

Polska-Szczecin: Wyciągi wentylacyjne lub recyklingowe 2014/S 103-180187 1/7 Niniejsze ogłoszenie w witrynie TED: http://ted.europa.eu/udl?uri=ted:notice:180187-2014:text:pl:html Polska-Szczecin: Wyciągi wentylacyjne lub recyklingowe 2014/S 103-180187 Zachodniopomorski Uniwersytet

Bardziej szczegółowo

1. Kontener dostawny 1 sztuka

1. Kontener dostawny 1 sztuka OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Kontener dostawny 1 sztuka Korpus z płyty wiórowej melaminowanej w klasie E1 o grubości 18 mm. Blat - płyta wiórowa trójwarstwowa spełniająca normę E 1, uszlachetniona laminatem

Bardziej szczegółowo

Technika termostatowania i chłodzenia First Choice in Temperature Control

Technika termostatowania i chłodzenia First Choice in Temperature Control Technika termostatowania i chłodzenia First Choice in Temperature Control Kompetencje SINGLE Pierwszy wybór w zakresie techniki termostatowania 2 Lider technologii z tradycjami 1958 1968 1970 1980 1990

Bardziej szczegółowo

NOWOŚĆ. Wybór: Szeroki. Ciśnienie: Wysokie. Wynik: Doskonały. MYJKI WYSOKOCIŚNIENIOWE STIHL RE 88, RE 98, RE 109, RE 119, RE 129 PLUS

NOWOŚĆ. Wybór: Szeroki. Ciśnienie: Wysokie. Wynik: Doskonały. MYJKI WYSOKOCIŚNIENIOWE STIHL RE 88, RE 98, RE 109, RE 119, RE 129 PLUS 0461 655 5123. M15. K4.S0914. F&W. Wydrukowano w Niemczech ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2014. Ekologiczny papier bielony bez użycia chloru. Wybór: Szeroki. Ciśnienie: Wysokie. Wynik: Doskonały. MYJKI WYSOKOCIŚNIENIOWE

Bardziej szczegółowo

Rodzaj mebli Opis szczegółowy całość

Rodzaj mebli Opis szczegółowy całość Wykaz mebli do wyposażenia Hospicjum Stacjonarnego w Kielcach Zamawiający wymaga by przed wykonaniem mebli Wykonawca dokonał samodzielnego pomiaru pomieszczeń w których mają być ustawione meble. W związku

Bardziej szczegółowo

Meble o podwyższonym standardzie

Meble o podwyższonym standardzie meble biurowe Meble o podwyższonym standardzie korzyści wynikające z zastosowania naszych rozwiązań Wyrafinowane wzornictwo, które jest nacechowane dbałością o detale. Jakość przy zachowaniu zasad ergonomii

Bardziej szczegółowo

str. 3-7 str. 8-11 str. 12-16 str. 17-19 str. 20-23

str. 3-7 str. 8-11 str. 12-16 str. 17-19 str. 20-23 KATALOG MEBLI BIUROWYCH G G RUS RUS Z Z A A POLNA POLNA SILVER SILVER BUK BUK B B A A WAR WAR I I A A ORZECH ORZECH + + P P LATY LATY NA NA G G R R USZA USZA JASNA JASNA GRUSZA GRUSZA JASNA JASNA + + ANTRA

Bardziej szczegółowo

Szafki ARCA NOWOŚĆ. Wytrzymałe szafki poliwęglanowe. Najlepsza ochrona w trudnych warunkach

Szafki ARCA NOWOŚĆ. Wytrzymałe szafki poliwęglanowe. Najlepsza ochrona w trudnych warunkach Szafki ARCA NOWOŚĆ Wytrzymałe szafki poliwęglanowe Najlepsza ochrona w trudnych warunkach Nowość! Fibox ARCA Fibox ARCA - Szafki poliwęglanowe do stosowania w trudnych warunkach Poliwęglan Szafki wykonane

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Poz. 1. 2. 3. 4. Przedmiot zamówienia Szafa na dokumenty - materiał, z którego ma być wykonana szafa - płyta wiórowa laminowana o grubości minimum 18 mm w kolorze - jasny buk

Bardziej szczegółowo

BDG/23/2015/PN Załącznik nr 1a

BDG/23/2015/PN Załącznik nr 1a BDG/23/2015/PN Załącznik nr 1a SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA DLA I CZĘŚCI ZAMÓWIENIA Przedmiotem I części zamówienia jest dostawa mebli biurowych do Wyższego Urzędu Górniczego w Katowicach wraz

Bardziej szczegółowo

System mebli modułowych Staff

System mebli modułowych Staff System mebli modułowych Staff 1. Staff oraz Staff Metal to program mebli pracowniczych. Staff powstał z myślą o indywidualnej aranŝacji własnego miejsca pracy. Stworzony, tak aby w przyjazny sposób uzyskać

Bardziej szczegółowo

akcesoria różne gospodarczych pomagają zorganizować przestrzeń w szafie.

akcesoria różne gospodarczych pomagają zorganizować przestrzeń w szafie. akcesoria różne W skład naszej oferty wchodzą także systemy mechanizmów podblatowych, akcesoria do szaf gospodarczych oraz systemy relingowe. Ukryte w szafkach mechanizmy pozwalają zaoszczędzić miejsce,

Bardziej szczegółowo

BU-1-1 BU-1-2 BU-2-2 BL-4 BU-2-1 BU-1-3 BU-2-3. model wys(mm) szer(mm) gł(mm)

BU-1-1 BU-1-2 BU-2-2 BL-4 BU-2-1 BU-1-3 BU-2-3. model wys(mm) szer(mm) gł(mm) SZAFY UBRANIOWE BHP BU-1-1 BU-1-2 BU-2-2 BL-4 BU-2-1 BU-1-3 BU-2-3 model wys(mm) szer(mm) gł(mm) BU-1-1 1850 300 500 BU-2-1 1850 400 500 BU-1-2 1850 600 500 BU-2-2 1850 800 500 BU-1-3 1850 900 500 BU-2-3

Bardziej szczegółowo

Zobacz, ile masz możliwości!

Zobacz, ile masz możliwości! Biurka Cztery zestawy i aż 15 biurek do wyboru!, ile masz możliwości! Znajdź to, które najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Dowolnie zestawiaj kolory boków, frontów i blatów mebli i twórz swoje własne

Bardziej szczegółowo

Systema Top 2000. Perfekcyjna organizacja w meblach biurowych - Systema Top 2000

Systema Top 2000. Perfekcyjna organizacja w meblach biurowych - Systema Top 2000 Systema Top 2000 Perfekcyjna organizacja w meblach biurowych - Systema Top 2000 Systema Top 2000 wprowadza porządek w każdym biurze. Koncepcja platformy produktowej oferuje wiele funkcjonalnych elementów,

Bardziej szczegółowo

Firma Hautec Polska sp. z o.o. powstała w roku 1999 i została założona przy ścisłej współpracy z firmą Hautec GmbH, która swoje korzenie wywodzi z

Firma Hautec Polska sp. z o.o. powstała w roku 1999 i została założona przy ścisłej współpracy z firmą Hautec GmbH, która swoje korzenie wywodzi z Firma Hautec Polska sp. z o.o. powstała w roku 1999 i została założona przy ścisłej współpracy z firmą Hautec GmbH, która swoje korzenie wywodzi z Niemiec. Hautec Polska od samego początku swojej działalności

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA załącznik nr 1 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli biurowych. CPV 39130000-2 Część I Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż zestawu gabinetowego

Bardziej szczegółowo

MEBLE WARSZTATOWE. Stoły warsztatowe Stw

MEBLE WARSZTATOWE. Stoły warsztatowe Stw Stw 111 Stw 121 Stw 321 Stw 322 Stw 323 01010201 02010202 02010103 02010104 02010305 MEBLE WARSZTATOWE Stoły warsztatowe Stw WYMIARY blatu sołu wm 850 x 600 x 600 30 x 600 x 600 22 Elementy korpusu stołu

Bardziej szczegółowo

Systemy do drzwi przesuwnych firmy Hettich

Systemy do drzwi przesuwnych firmy Hettich Slide it. Love it. Systemy do drzwi przesuwnych firmy Hettich Co konsumenci sądzą o drzwiach przesuwnych i jakie stawiają przed nimi wymagania? Na tych pytaniach skupia się badanie rynku przeprowadzone

Bardziej szczegółowo

SPECJALIZACJA W STALI NIERDZEWNEJ

SPECJALIZACJA W STALI NIERDZEWNEJ SPECJALIZACJA W STALI NIERDZEWNEJ 02 TSN PASJA DO STALI NIERDZEWNEJ Od ponad 10 lat specjalizujemy się w obróbce stali nierdzewnej. Jednym z dwóch filarów naszej działalności jest produkcja maszyn i urządzeń

Bardziej szczegółowo

Szafy uniwersalne - wersja HSP 01

Szafy uniwersalne - wersja HSP 01 Szafy uniwersalne - wersja HSP 01 - szafy uniwersalne to nie tylko trwałość, funkcjonalność i estetyka przy wysokiej jakości, ale także możliwość wybrania najodpowiedniejszego mebla spośród szerokiej gamy

Bardziej szczegółowo

MEBLE BIUROWE. Zmodernizowane szafy biurowe Sbm M OZNACZENIE KOD WYMIARY w mm. WAGA CENA. 1040 x 800 x 435. 1040 x 1000 x 435.

MEBLE BIUROWE. Zmodernizowane szafy biurowe Sbm M OZNACZENIE KOD WYMIARY w mm. WAGA CENA. 1040 x 800 x 435. 1040 x 1000 x 435. MEBLE BIUROWE Zmodernizowane szafy biurowe Sbm M OZNACZENIE KOD WYMIARY w mm. WAGA CENA OPIS wys. x szer. x gł. w kg netto Sbm 101 M lx SBM 01022203 1040 x 600 x 435 24 430,- Szafa wykonana z blachy stalowej

Bardziej szczegółowo

System szaf Seria 87. Opis serii 87:

System szaf Seria 87. Opis serii 87: System szaf Seria 87 Opis serii 87: Różne wersje dla określonych potrzeb użytkownika Centralny zamek z 2 kluczami Optymalne zabezpieczenie przed przewróceniem dzięki blokadzie wysunięcia więcej niż 1 szuflady

Bardziej szczegółowo

Wymiary wkładu szufladowego: (szer. gł. wys.) niska mm średnia mm wysoka mm

Wymiary wkładu szufladowego: (szer. gł. wys.) niska mm średnia mm wysoka mm Wózki funkcyjne z proponowanej serii TRIBO-MED przeznaczone są do codziennych potrzeb placówek medycznych jako specjalistyczne wózki pielęgniarskie, opatrunkowe, zabiegowe, anestezjologiczne, reanimacyjne,

Bardziej szczegółowo

Dom pod Liczi. Inspiracje. Biura Projektów ARCHON+ Piękna Kuchnia. Dom pod Liczi

Dom pod Liczi. Inspiracje. Biura Projektów ARCHON+ Piękna Kuchnia. Dom pod Liczi e-mail:info@romiq.pl Inspiracje Piękna Kuchnia Kuchnia z frontami fornirowanymi daje nam nieograniczone wręcz możliwości aranżacji i połączeń kolorystycznych. Dzięki nim powstają meble, w których możemy

Bardziej szczegółowo

Dozowniki Prestige. Dozowniki Prestige

Dozowniki Prestige. Dozowniki Prestige Dozowniki Prestige Dozowniki Prestige Linia dozowników Clou Prestige Opracowana przez nas nowa linia dozowników Clou Prestige oferuje funkcjonalne rozwiązania higieniczne, zwłaszcza dla pomieszczeń intensywnie

Bardziej szczegółowo

Meble o podwyższonym standardzie

Meble o podwyższonym standardzie meble biurowe Meble o podwyższonym standardzie korzyści wynikające z zastosowania naszych rozwiązań Wyrafinowane wzornictwo, które jest nacechowane dbałością o detale. Jakość przy zachowaniu zasad ergonomii

Bardziej szczegółowo

System nagłośnieniowo-ostrzegawczy i dźwiękowy system ostrzegawczy Plena Prosty sposób na bezpieczeństwo

System nagłośnieniowo-ostrzegawczy i dźwiękowy system ostrzegawczy Plena Prosty sposób na bezpieczeństwo System nagłośnieniowo-ostrzegawczy i dźwiękowy system ostrzegawczy Plena Prosty sposób na bezpieczeństwo 2 System nagłośnieniowo-ostrzegawczy i dźwiękowy system ostrzegawczy Plena Prosty sposób na zapewnienie

Bardziej szczegółowo

Jesteśmy tam, gdzie się buduje

Jesteśmy tam, gdzie się buduje Jesteśmy tam, gdzie się buduje WKT to wiodący dystrybutor specjalistycznych materiałów i systemów budowlanych wysokiej jakości produkty sygnowane markami światowych producentów ogólnopolska sieć sprzedaży

Bardziej szczegółowo

LEGRABOX. Nowy wymiar elegancji

LEGRABOX. Nowy wymiar elegancji LEGRABOX Nowy wymiar elegancji 2 Nowy wymiar elegancji Czy istnieje idealna, perfekcyjna szuflada? Uwolniona od konwenansów, podążająca za idealną linią, a mimo to tak doskonała pod względem funkcji jak

Bardziej szczegółowo

Drzwi wahadłowe doskonałe rozwiązanie dla usprawnienia ruchu

Drzwi wahadłowe doskonałe rozwiązanie dla usprawnienia ruchu Drzwi wahadłowe doskonałe rozwiązanie dla usprawnienia ruchu Innowacja w oparciu o doświadczenie Firma ARM od 15 lat produkuje innowacyjne systemy drzwiowe, które są praktyczne w formie i funkcji. Zarówno

Bardziej szczegółowo

Dystrybucja lekarstw. Taca do dystrybucji lekarstw

Dystrybucja lekarstw. Taca do dystrybucji lekarstw Dystrybucja lekarstw Taca do dystrybucji lekarstw Wprowadzenie: Dystrybucja lekarstw Służba zdrowia poszukuje sposobów pozwalających na minimalizację kosztów. Przyszłościowe, inteligentne rozwiązania są

Bardziej szczegółowo

Roto Azuro panoramiczne okno dachowe. Azuro. Zasada Roto: Więcej swobody. Więcej komfortu. Nieograniczone możliwości aranżacji poddasza

Roto Azuro panoramiczne okno dachowe. Azuro. Zasada Roto: Więcej swobody. Więcej komfortu. Nieograniczone możliwości aranżacji poddasza Roto Azuro panoramiczne okno dachowe Nieograniczone możliwości aranżacji poddasza Azuro Zasada Roto: Więcej swobody. Więcej komfortu. Kąpiel, śniadanie, a może odpoczynek na kanapie pod gołym niebem? można

Bardziej szczegółowo

Okna wysokoosiowe 735 H/K Unikalne rozwiązania funkcjonalne WDF 735 H/K. Zasada Roto: Więcej swobody. Więcej komfortu.

Okna wysokoosiowe 735 H/K Unikalne rozwiązania funkcjonalne WDF 735 H/K. Zasada Roto: Więcej swobody. Więcej komfortu. Okna wysokoosiowe 735 H/K Unikalne rozwiązania funkcjonalne WDF 735 H/K Zasada Roto: Więcej swobody. Więcej komfortu. Więcej światła i wyjątkowa atmosfera w pomieszczeniu. Okna dachowe nadają wyjątkowy

Bardziej szczegółowo

Szerokość (głębokość - y) Opis biurka. 140 70-80 74-75 biurko w kształcie prostokąta

Szerokość (głębokość - y) Opis biurka. 140 70-80 74-75 biurko w kształcie prostokąta CZĘŚĆ IV ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli biurowych. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż tzw. zestawów pracowniczych, w skład których wchodzi: 1 biurko, 1 biurko w

Bardziej szczegółowo

Połączenie elegancji, funkcjonalności i siły

Połączenie elegancji, funkcjonalności i siły Połączenie elegancji, funkcjonalności i siły FREElift WSpółczesne trendy otwierają nowe możliwości 1 FREEfold FREEswing Inteligentne rozwiązanie techniczne FREElift niezawodne podnośniki niewielkie wymiary,

Bardziej szczegółowo

Ekspozycje w salonie sprzedaży

Ekspozycje w salonie sprzedaży Ekspozycje w salonie sprzedaży Ekspozycje w salonie sprzedaży Seria Premium A716 Łazienkowy wielofunkcyjny panel sufitowy 3w1 Łazienkowy wielofunkcyjny panel sufitowy 3w1 Seria Premium A716 A716A A716F

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Oznaczenie sprawy: 2/PN/2012 ZAŁĄCZNIK NR 5 do siwz Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa oraz montaż mebli dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach Meble biblioteczne

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Słowo wstępne. Grupa. Historia. Rozwój międzynarodowy. IMS zintegrowany system zarządzania. Procesy. Wizja. Cele.

Spis treści. Słowo wstępne. Grupa. Historia. Rozwój międzynarodowy. IMS zintegrowany system zarządzania. Procesy. Wizja. Cele. Spis treści Słowo wstępne Grupa Historia Rozwój międzynarodowy IMS zintegrowany system zarządzania Procesy Wizja Cele Dokumentacja Słowo wstępne Grupa AUNDE powstała z firmy Achter & Ebels, założonej w

Bardziej szczegółowo

Meble powinny być wykonane zgodnie z normami obowiązującymi dla sprzętów laboratoryjnych.

Meble powinny być wykonane zgodnie z normami obowiązującymi dla sprzętów laboratoryjnych. Załącznik nr do ogłoszenia przetargu na dostawę mebli laboratoryjnych dla Jednostki Usług Laboratoryjnych. Ogólna charakterystyka mebli laboratoryjnych do budynku dla Laboratorium Badań Środowiskowych

Bardziej szczegółowo

I N F R A L A B. bezpieczne laboratorium. Inżynieria przestrzeni laboratoryjnych

I N F R A L A B. bezpieczne laboratorium. Inżynieria przestrzeni laboratoryjnych I N F R A L A B bezpieczne laboratorium Inżynieria przestrzeni laboratoryjnych Szanowni Państwo! Firma MATriX infralab spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. od ponad 20 lat działa w branży laboratoryjnej,

Bardziej szczegółowo

Przemyślane rozwiązanie Z myślą o komforcie i środowisku naturalnym

Przemyślane rozwiązanie Z myślą o komforcie i środowisku naturalnym MAKING MODERN LIVING POSSIBLE Przemyślane rozwiązanie Z myślą o komforcie i środowisku naturalnym Węzły cieplne typu DSP przeznaczone dla systemów ciepłowniczych. Prefabrykowany Elastyczny w projektowaniu

Bardziej szczegółowo

Hoval Cosmo Ekonomiczny kocioł grzewczy o mocach 100 do 1450 kw

Hoval Cosmo Ekonomiczny kocioł grzewczy o mocach 100 do 1450 kw Hoval Cosmo Ekonomiczny kocioł grzewczy o mocach 100 do 1450 kw Czujesz się dobrze, gdy zimową mroźną porą wchodzisz do ciepłych, dobrze nagrzanych pomieszczeń: hal, basenów, szpitali, biur czy centrów

Bardziej szczegółowo

Urządzenia chłodnicze

Urządzenia chłodnicze Urządzenia chłodnicze Urządzenia chłodnicze Stoły chłodnicze i mroźnicze firmy Ascobloc dostępne są w wielu wariantach: od urządzeń z wbudowanym agregatem po urządzenia z możliwością podłączenia do systemu

Bardziej szczegółowo

ZESTAWIENIE MEBLI. dla zamówienia pn. Dostawa mebli biurowych do pomieszczeń Urzędu Miasta Tychy. Kolor Ilość szt. Rysunek. buk 1

ZESTAWIENIE MEBLI. dla zamówienia pn. Dostawa mebli biurowych do pomieszczeń Urzędu Miasta Tychy. Kolor Ilość szt. Rysunek. buk 1 http://bip.umtychy.pl/index.php?action=pobierzplik&id=24359 Załącznik nr do oferty ZESTAWIENIE MEBLI dla zamówienia pn. Dostawa mebli biurowych do pomieszczeń Urzędu Miasta Tychy Lp. Nazwa Wymiary [cm]

Bardziej szczegółowo

GEZE ActiveStop Wyższy standard drzwi

GEZE ActiveStop Wyższy standard drzwi GEZE ActiveStop Wyższy standard drzwi BEWEGUNG MIT SYSTEM 2 4 Drzwi potrafią o wiele więcej, niż myślisz. GEZE ActiveStop Teraz możesz wchodzić do swoich pomieszczeń wygodniej niż kiedykolwiek wcześniej:

Bardziej szczegółowo

Wyposażenie w meble budynku PT KRUS w Pasłęku WYMIARY CENA l.szt. WARTOŚĆ

Wyposażenie w meble budynku PT KRUS w Pasłęku WYMIARY CENA l.szt. WARTOŚĆ Wyposażenie w meble budynku PT KRUS w Pasłęku WYMIARY CENA l.szt. WARTOŚĆ aneks obsługi biurko systemowe, półka na klawiaturę wysuwana, przelotka na przewody, nadstawka z komorami na dokumenty podręczne,

Bardziej szczegółowo

MEBLE KUCHENNE W ZABUDOWIE. DANE OGÓLNE.

MEBLE KUCHENNE W ZABUDOWIE. DANE OGÓLNE. MEBLE KUCHENNE W ZABUDOWIE. DANE OGÓLNE. Kolejność czynności. wstępny projekt i wycena. rezerwacja terminu montażu. zebranie informacji pod kątem specyfikacji materiałowej, wyceny, i projektu. zatwierdzenie

Bardziej szczegółowo

Meble w kolorystyce szaf

Meble w kolorystyce szaf dobierzmeble.pl Meble w kolorystyce szaf KOMANDOR 2 3 Szanowni Państwo, Z przyjemnością prezentujemy nowe oraz ulepszone modele mebli przygotowane jako inspiracje przy urządzaniu Państwa mieszkań. Katalog

Bardziej szczegółowo

PŁYTY GAZOWE CLASSIC 62 COUNTRY 62 CRYSTAL 58 59 MULTI COOKING 61 NEPTUNE 60 TREND LINE 61 PŁYTY GAZOWE

PŁYTY GAZOWE CLASSIC 62 COUNTRY 62 CRYSTAL 58 59 MULTI COOKING 61 NEPTUNE 60 TREND LINE 61 PŁYTY GAZOWE 54 PŁYTY GAZOWE CLASSIC 62 COUNTRY 62 58 59 MULTI COOKING 61 NEPTUNE 60 TREND LINE 61 PŁYTY GAZOWE 55 PŁYTY GAZOWE FRANKE FRANKE oferuje konsumentom dużą różnorodność modeli płyt gazowych, które spełniają

Bardziej szczegółowo

Spis treści. 1. Technologia sanitarnych ścianek działowych KATALOG ARCHITEKTA

Spis treści. 1. Technologia sanitarnych ścianek działowych KATALOG ARCHITEKTA Spis treści 1. Technologia sanitarnych ścianek działowych... 2. Przeznaczenie i zakres stosowania... 3. Zalety kabin sanitarnych ELTETE... 4. Rodzaje konstrukcji kabin sniatarnych ELTETE... 5. Rodzaje

Bardziej szczegółowo

Z najlepszej firmy. S3 Turbo: Wysokiej jakości technologia w cenie klasy średniej

Z najlepszej firmy. S3 Turbo: Wysokiej jakości technologia w cenie klasy średniej www.froeling.com Z najlepszej firmy Firma Fröling od niemal pięciu dziesięcioleci zajmuje się wydajnym wykorzystaniem drewna jako nośnika energii. Dziś nazwa Fröling kojarzy się z nowoczesną techniką opalania

Bardziej szczegółowo

Szafy wysokie z cokołem, wys. 2100 mm

Szafy wysokie z cokołem, wys. 2100 mm Szafy wysokie z cokołem, wys. 2100 mm Szafa wysoka (ISO) przystosowana do półek, modułów, koszy ch na panelach telskopowych Szafa wysoka przystosowana Szafa wysoka przystosowana przy szer. szafy pow. 800

Bardziej szczegółowo

Prezentacja produktu. Carport solarny. Carport solarny comfort i eco. Energia słoneczna. Ciepło słoneczne. Technika montażu.

Prezentacja produktu. Carport solarny. Carport solarny comfort i eco. Energia słoneczna. Ciepło słoneczne. Technika montażu. Prezentacja produktu Carport solarny Energia słoneczna Ciepło słoneczne Technika montażu Carport solarny comfort i eco polski PREZENTACJA PRODUKTU SOLAR CARPORT Solarne wiaty garażowe są konstrukcją produkującą

Bardziej szczegółowo

DuploFLEX CB. Podkład kompresyjny dla najwyższych wymagań w wysokiej jakości druku post print. Optymalna jakość druku

DuploFLEX CB. Podkład kompresyjny dla najwyższych wymagań w wysokiej jakości druku post print. Optymalna jakość druku DuploFLEX CB Podkład kompresyjny dla najwyższych wymagań w wysokiej jakości druku post print. Optymalna jakość druku Doskonałe rezultaty dzięki wysokiej jakości piance polimerowej Asortyment ukierunkowany

Bardziej szczegółowo

T24 odporny na uderzenia system montażu sufitu podwieszanego o widocznej konstrukcji kl. 2A i 3A

T24 odporny na uderzenia system montażu sufitu podwieszanego o widocznej konstrukcji kl. 2A i 3A T24 odporny na uderzenia system montażu sufitu podwieszanego o widocznej konstrukcji kl. 2A i 3A System montażu T24 odporny na uderzenia system montażu sufitu podwieszanego o widocznej konstrukcji 1 6

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, FORMULARZ ASORTYMENTOWO-CENOWY

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, FORMULARZ ASORTYMENTOWO-CENOWY Załącznik 2.1 do SIWZ Pełna nazwa (podać): Producent (podać): Rok produkcji: Poz. 1 Poz. 2 Poz. 3 Poz. 4 Poz. 5 Poz. 6 Poz. 7 Poz. 8 Poz. 9 Poz. 10 Poz. 11 Poz. 12 Poz. 13 Poz. 14 Poz. 15 Poz. 16 Poz.

Bardziej szczegółowo

Dom w Rezedach. Inspiracje Piękna Kuchnia. Biura Projektów ARCHON+ Dom w Rezedach

Dom w Rezedach. Inspiracje Piękna Kuchnia. Biura Projektów ARCHON+ Dom w Rezedach Inspiracje Piękna Kuchnia W niewielkiej kuchni Domu w rezedach zastosowano nowoczesny okap podblatowy, pochłaniający zapachy przyrządzanych potraw. Fronty zostały zaprojektowane z wysokiej jakości płyt

Bardziej szczegółowo

Dom w Robiniach R O M I Q. I n s p i r a c j e. D o m w R o b i n i a c h. Biura Projektów ARCHON+ P i ę k n a K u c h n i a

Dom w Robiniach R O M I Q. I n s p i r a c j e. D o m w R o b i n i a c h. Biura Projektów ARCHON+ P i ę k n a K u c h n i a tel/fax 0 757, kom. 600 9 600 I n s p i r a c j e P i ę k n a K u c h n i a + B i u r a P r o j e k t ó w A R C H O N Wyrafinowane połączenie nowoczesności i klasyki sprawia, że możemy naprawdę czuć się

Bardziej szczegółowo

System mebli modułowych Modo

System mebli modułowych Modo System mebli modułowych Modo 1. Modo to program modułowych mebli gabinetowych stworzony dla biznesu. Program mebli biurowych Modo powstał z myślą o funkcjonalności i ergonomii poszczególnych elementów.

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania systemowe. Budynki logistyczne

Rozwiązania systemowe. Budynki logistyczne Rozwiązania systemowe Budynki logistyczne Bezkonkurencyjne zalety Przegląd urządzeń Przegląd produktów Korzyści dla klienta! Więcej niż tylko z A do B Logistyka to coś więcej niż tylko transport ciężarowy.

Bardziej szczegółowo

Wymagane Sprzętu. Wymagane Sprzętu. Wymagane Sprzętu

Wymagane Sprzętu. Wymagane Sprzętu. Wymagane Sprzętu 82. GABLOTA Konstrukcja z płyty meblowej zabezpieczonej doklejką PCV, fronty przesuwne szklane. Wymiary: 120 x 10 x 100 cm 1 szt 90.1 Rolety Rolety materiałowe z odsłoniętą rurą nawojową tkaniny montowane

Bardziej szczegółowo