NOWA GENERACJA SZKLARNI

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "NOWA GENERACJA SZKLARNI"

Transkrypt

1 NOWA GENERACJA SZKLARNI

2 2 DRODZY POSIADACZE OGRODÓW Katalog, który trzymacie Państwo w rękach, może okazać się początkiem pięknego hobby. Bycie właścicielem szklarni otwiera przed człowiekiem bogactwo zmysłowych przyjemności. Mogą Państwo samotnie lub z dziećmi i wnukami odkryć świat pełen światła, roślin i radości. Niezależnie od tego czy szklarnia zostanie przeznaczona do uprawy roślin, czy jako oaza dla ludzi, na pewno stanie się częścią Państwa tożsamości i osobowości. Uprawianie własnych warzyw i ziół, a następnie ich zbieranie i dzielenie się plonami z przyjaciółmi, jest fantastyczną sprawą. W szklarni mogą przezimować delikatne, wrażliwe rośliny, a sadzonki można sadzić już wczesną wiosną. Polecamy, żeby zostawić trochę miejsca na stół i krzesło, tak aby mieli Państwo miejsce, w którym można wypić filiżankę kawy i rozkoszować się światłem słonecznym, będąc jednocześnie chronionym przed deszczem i wiatrem. Firma Julina jest światowym liderem w produkcji szklarni. W 2013r. świętowaliśmy 50-letni jubileusz. Obecnie możemy przedstawić Państwu całkiem nową generację szklarni, która jest produkowana w Danii. Nowe modele powstają w oparciu o doświadczenie, które nabyliśmy podczas wieloletniej działalności firmy. Mamy nadzieję, że w tym katalogu znajdą Państwo inspirację. Gorąco zachęcamy także od odwiedzenia naszej strony internetowej: Przyjemnej zabawy!

3 WPROWADZENIE 4 NOWE MODELE 6 PREMIUM 6 GÄRTNER 7 KOMPAKT 12 KOMPAKT PLUS 14 DIAMANT 16 ORANŻERIE 18 CLASSIC 20 MODELE PRZYŚCIENNE 22 WYPOSAŻENIE 24

4 4 DLATEGO WASZA NOWA SZKLARNIA POWINNA SIĘ NAZYWAĆ JULIANA 1 JAKOŚĆ 3 MONTAGE 5 DIE UMWELT 1. JAKOŚĆ 3. MONTAŻ 5. ŚRODOWISKO Przy konstruowaniu szklarni Juliana uwzględnia się ogromne opady śniegu i silne wiatry wiejące w Skandynawii. Z tego powodu wiele naszych modeli posiada dość duże rozmiary, które zapewniają odporność na warunki atmosferyczne. 3 MONTAŻ Produkty Juliany są wytwarzane i pakowane w taki sposób, by w możliwie największym stopniu ułatwić montaż nowej szklarni. Instrukcja obsługi jest bardzo szczegółowa, zawiera mało tekstu i dużo rysunków. Serie obrazków dokładnie ilustrują wszystkie czynności, które należy wykonać. Posiadanie własnej szklarni to jedno z najbardziej przyjaznych środowisku hobby na świecie i to nie tylko dlatego, że produkty wykonane ze szkła i przetopionego aluminium w niemal 100% podlegają recyklingowi, lecz także dlatego, że własnoręczny montaż wszystkich części jest najkrótszą drogą od producenta do konsumenta. 2. BEZPOŚREDNIA DOSTAWA 4. SERWIS LAT GWARANCJI Niezależnie od tego, gdzie zakupicie Państwo produkty Juliana, czas dostawy wynosi maksymalnie 10 dni roboczych. Towar przewożony jest do Państwa domu bezpośrednio z fabryki, dzięki czemu ryzyko powstania szkód transportowych i obciążenie środowiska są minimalne. Juliana produkuje szklarnie od 1973r. Wiele z wytworzonych przed 30-laty produktów do dziś stoi w rozmaitych ogrodach. Nadal produkujemy części zapasowe do tych szklarni. Jesteśmy tak przekonani o wyśmienitej jakości naszych produktów, że dajemy Państwu 12 lat gwarancji na usterki, które powstały z powodu błędów konstrukcyjnych, złej jakości wykonania lub wadliwych części aluminiowych. Szczegóły dotyczące gwarancji znajdą Państwo w instrukcji montażu. 7. KONSERWACJA 5 Dzięki dodatkowemu wyposażeniu, które posiadamy obecnie w naszym asortymencie, szklarnie mogą zostać dodatkowo wyposażone w łatwe w utrzymaniu, automatyczne otwieracze okien i w automatyczne urządzenia nawadniające, które sprawią, że nawet podczas urlopu nie będziecie się Państwo musieli się o nic martwić.

5 MONTAŻ 1. Umocować fundamenty w ziemi. 3. Zmontować wszystkie profile 5. Następnie można zmontować resztę razem- zaczynając od szczytu. domu. 2. Rozpakować profile. 4. Przymocować profile do fundamentu 6. Wstawić w ramy szyby i dodać i umocować je za pomocą okuć. silikon.

6 6 ZUPEŁNIE NOWA GENERACJA SZKLARNI W 2013r. Juliana Drivhuse A/S świętowała swój 50-letni Jubileusz. Była to dobra okazja, aby przedstawić nową generację szklarni. W firmie Juliana ważne są zarówno, tradycja, design, jak i rozwój technologiczny produktów. Przy wytwarzaniu szklarni bazujemy na naszym ogromnym doświadczeniu, które nabyliśmy podczas wieloletniego funkcjonowania naszej fabryki w Odense. Rozwój nowych modeli bazuje na latach naszego doświadczenia. Uważamy, że udało nam się na tyle rozwinąć technologię, że jesteśmy w stanie spełnić wymagania najbardziej wybrednego ogrodnika. Nawet jeśli spojrzeć z dalszej odległości, na pierwszy rzut oka widać, że nasze szklarnie odznaczają się najwyższą jakością. Nieustannie utrzymujemy kontakt z nabywcami naszych produktów i to nie tylko poprzez tradycyjne badania rynku, ale także dzięki założonemu przez nas klubowi, który zrzesza szczęśliwych posiadaczy szklarni. Od członków klubu otrzymujemy wiele wskazówek i rad, które uwzględniamy przy ulepszaniu starych i projektowaniu nowych modeli.. Dwie nowe serie oferują cały szereg dobrze przemyślanych detali. Chodzi tu o tego typu szczegóły dzięki którym, nasze produkty wyróżniają się na tle innych i które sprawiają, że szczęśliwi ogrodnicy mogą cieszyć się swymi szklarniami każdego dnia. Jakość produktu można rozpoznać. po tym, że ktoś zadał sobie wiele trudu, żeby zadbać o szczegóły. Taka sytuacja ma właśnie miejsce w przypadku wyrobów firmy Juliana. Nasze produkty są nie tylko funkcjonalne, lecz także posiadają niepowtarzalny design, w którym przemyślany jest każdy detal. Specjalna wysokość ścian - sprawia, że szklarnie są bardzo przestronne, jest w nich wystarczająco dużo miejsca zarówno dla ludzi, jak i dla zwierząt. Wysokość ścian wynosi 172cm (w tym fundamenty 12cm), pozwala to osiągnąć szklarni imponujące rozmiary. Podwójne drzwi stalowe - dla optymalnego wietrzenia. Szerokie drzwi umożliwiają łatwe dostanie się do środka. Niski próg - sprawia, że bez problemu można wjechać taczką lub wózkiem inwalidzkim. W tradycyjnych szklarniach łatwo potknąć się o próg.

7 Kalenica - umieszczona na obu końcach dachu, wykonana z pięknie uformowanych tworzyw sztucznych, służy jako uwieńczenie profili i jednocześnie nadaje szklarni oryginalny styl. Trójkątna płyta - umieszczona nad drzwiami, dodaje konstrukcji stabilności i sprawia, że szklarnie JULIANA są rozpoznawalne nawet z dużej odległości. Klamka - wykonana jest z materiałów nierdzewnych i bezpośrednio połączona z zamkiem. Praktyczne i wspaniałe rozwiązanie. Pion kanalizacyjny - jest połączony ze spodnią stroną rynny dachowej; jego średnica wynosi 40mm, co zapewnia dużą przepustowość. Rynna dachowa - na obu końcach umieszczone są okucia z tworzywa sztucznego. Klapa otwiera się już po lekkim naciśnięciu, co znacznie ułatwia czyszczenie rynny. Ozdoba dachowa - dostępna za dodatkową opłatą. Została skonstruowana tak, aby bez problemu można było ją wsunąć w aluminiowy profil. Czarny kolor jako standard - drzwi, okna i okucia są zawsze czarne, niezależnie od tego, czy klient wybierze klient wybierze model malowany proszkowo, czy nie. Listwy do montażu okien dachowych i szyb z bezpiecznego szkła są dopełnieniem całości. Design profili - charakterystyczne żłobienia przyczyniają się do tego, że nasze szklarnie są jedyne w swoim rodzaju. Profile mają wiele praktycznych funkcji, które ułatwiają montaż. nowy DACH tradycyjny nowy filar narożny tradycyjny Stalowy fundament - podobnie jak drzwi i okna, standardowo jest dostępny w czarnym kolorze, jak tak skonstruowany, że idealnie pasuje do niskiego progu. Okucia z tworzyw sztucznych - montuje się je tuż przy ziemi, przy filarach narożnych, w celu zakrycia miejsc połączeń z czarnym fundamentem. Dostępne są za dodatkową opłatą. Wytrzymałe profile - zostały wzmocnione bez zwiększenia ilości aluminium i bez użycia niepotrzebnych podpór, które oszpecałyby wygląd szklarni.

8 8 PATENT PENDING

9 PREMIUM PRZEMYŚLANE I ŁATWE DO MONTAŻU DETALE Julina od lat produkuje serię Premium, która jest szeroko znana ze swojej doskonałej jakości, niespotykanej u innych producentów. Obecnie ten wspaniały model Premium został przez nas jeszcze dodatkowo ulepszony i wyposażony w dodatkowe detale, które zostaną opisane na następnych stronach. Najnowszy model Premium jest dostępny w trzech w rozmiarach 8,8m², 10,9m² i 13m². Premium i Gärtner są dostępne w dwóch kolorach - czyste aluminium i antracywoszary. W obu wersjach drzwi, okna i okucia są malowane proszkowo. To nadaje naszym szklarniom jedyną w swoim rodzaju specyfikę i sprawia, że ogólne wrażenie jest wręcz fenomenalne. W przypadku obu serii dostępne są różne rodzaje szkła: 3mm lśniące szkło, 3mm szkło bezpieczne, 6mm podwójne szkła dachowe i 10mm podwójne szkła dachowe. Nasi klienci mają zatem wiele możliwości, aby zindywidualizować wygląd swojej szklarni i dopasować go do własnych potrzeb. 2,67 m 2,96 m 2,96 m 8.8 m 2 1,72 m 2,67 m 2,67 m 1,72 m 2,96 m 3,68 m 10.9 m 2,96 m 4,39 m 13.0 m 2 1,72 m Model Okna Profile + Cena z Profile + Cena z Profile + Cena z Profile + Cena z Stalowy Cena z Ozdoba Premium dach- 3mm czyste VAT 3mm szkło bez- VAT 6mm okna VAT 10mm okna_ VAT fundament VAT dachowe Gärtner owe szkło (euro) pieczne (euro) dachowe* (euro) dachowe* (euro) (euro) 8,8 m 2 Czyst , , , , ,00 299,00 8,8 m 2 Antr , , , , ,00 299,00 10,9 m 2 Czyst , , , , ,00 349,00 10,9 m 2 Antr , , , , ,00 349,00 13,0 m 2 Czyst , , , , ,00 399,00 13,0 m 2 Antr , , , , ,00 399,00 * Okna dachowe są wykonane z poliwęglanu ** Należy doliczyć 12cm fundament

10 10 PATENT PENDING

11 GÄRTNER OPTYCZNY DESIGN I PIĘKNE DETALE Seria Juliana Gärtner dostępna jest w trzech wielkościach: 16,2m², 18,8m² i 21,4m². Te modele są odpowiednie dla tych, którzy potrzebują dużo miejsca. Niezależnie od tego czy szklarnia będzie służyć za miejsce uprawy i sadzenia roślin, czy jako miejsce wypoczynku blisko łona natury, seria Juliana Gärtner powinna spełnić wymagania każdego użytkownika. Jeśli Państwo zamontują szyby wykonane z 3mm szkła bezpiecznego (dostarczanego w całości), powstanie piękna szklarnia, której wygoda i funkcjonalność będzie zbliżona do tej, jaką można spotkać w większych i dużo droższych oranżeriach. Jeśli zdecydują się Państwo na większy model, będą Państwo mieli mnóstwo miejsca do wykorzystania. 2,87 m 2,87 m 2,87 m 1,72 m 1,72 m 1,72 m 3,68 m 4,39 m 3,68 m 5,11 m 3,68 m 5,83 m 16,2m 2 18,8m 2 21,4m 2 Model Okna Profile + Cena z Profile + Cena z Profile + Cena z Profile + Cena z Stalowy Cena z Ozdoba Modele Okna Profile + Cena z Profile + Cena z Profile+ Cena z Profile+ Cena z Stalowy Cena z Ozdoby Premium i dach- 3mm czyste VAT 3mm szkło bez- VAT 6mm okna VAT 10mm okna_ VAT fundament VAT dachowe Gärtner owe szkło (euro) pieczne (euro) dachowe* (euro) dachowe* (euro) (euro) 16,2 m 2 Czyst , , , , ,00 449,00 16,2 m 2 Antr , , , , ,00 449,00 18,8 m 2 Czyst , , , , ,00 499,00 18,8 m 2 Antr , , , , ,00 499,00 21,4 m 2 Czyst , , , , ,00 549,00 21,4 m 2 Antr , , , , ,00 549,00 * Okna dachowe są wykonane z poliwęglanu ** Należy doliczyć 12cm fundament

12 12 12

13 KOMPAKT Posiadanie własnej szklarni jest jednym z najpiękniejszych hobby na świecie. Wydatki, które ponoszą ogrodnicy, nie są nadmiernie uciążliwe, zwłaszcza, jeśli decydują się na zakup jednego z modeli, produkowanych przez firmę Juliana. Nasza 50-letnia działalność jest najlepszym dowodem na to, że można połączyć wysoką jakość z przystępną ceną. Szklarnie, z produkowanej przez Julianę serii kompakt, posiadają solidne drzwi na zawiasach, które są wbudowane w stalową konstrukcję. Umożliwia to dodatkowe wietrzenie szklarni, bez ryzyka wpuszczenia do środka psów, kotów i innych zwierząt. Drzwi są ponadto zamykane na klucz. Przy oknach można zainstalować automatyczny mechanizm, który w razie potrzeby będzie je zamykał i otwierał. Umożliwia to nie tylko lepsze wietrzenie, ale sprawia, że użytkownik jest zwolniony z uciążliwego obowiązku ciągłego otwierania i zamykania okien, gdy temperatura spada lub rośnie. W serii kompakt szkło jest montowane za pomocą sznurów i klamer. Zalecamy dodatkowy zakup ocynkowanego, stalowego fundamentu, który sprawi, że szklarnia będzie o 12cm wyższa. STANDARD EXTRA DODATKI Okno może być otwierane poziomo. Umożliwia to Standardowy pion kanalizacyjny i mocowania Jeśli chcą mieć Państwo lepiej przewietrzoną lepsze wietrzenie. do zamontowania dodatkowej rynny dachowej. szklarnię, mogą Państwo dokupić extra okna do modelu 6,2. Stalowe drzwi w standardzie Zamek Mocny, stabilny, niewymagający częstej konserwacji 120mm stalowy fundament. Modell ompakt Model Dł.x szer. Wys. Wys. Drzwi Okna Profile + Cena z Profile + Cena z Stalowy Cena z Listwy do Cena z ompakt Kompakt (cm) ścian kaleni- dach- 3 mm czyste VAT 6 mm szyby VAT fundament VAT montażu VAT (cm) cy(cm) owe szkło (euro) dachowe* (euro) (euro) (euro) Czyst. 5,0 m 2 255x * 228* Stalowe , , , ,95 Antr. 5,0 m 2 255x * 228* Stalowe , , , ,95 Czyst. 6,2 m 2 317x * 228* Stalowe , , , ,95 Antr. 6,2 m 2 317x * 228* Stalowe , , , ,95 * Okna dachowe są wykonane z poliwęglanu ** Należy doliczyć 12cm fundament

14 14 14

15 KOMPAKT PLUS Juliana Kompakt Plus posiada wąskie i stabilne profile, co nadaje budynkowi optyczną lekkość. W tym modelu wyso- kość ścian została zwiększona, dzięki czemu lepiej można wykorzystać powierzchnię użytkową. W szklarni jest więcej miejsca dla wysokich roślin, takich jak ogórki i pomidory. Rośliny mogą rosnąć nawet tuż przy samych ścianach. Wysokie boki są także udogodnieniem dla ludzi którzy mogą się bez problemu poruszać, w tak skonstruowanej budowli. Tak samo jak inne wersje, model Kompakt jest dostarczany wraz z solidnymi, stalowymi drzwiami, które są na tyle szczelne, że chronią delikatne rośliny przed przeciągami. STANDARD Standardowy pion kanalizacyjny wraz z mocowanianiami do montażu poszczególnych części. W stalowe drzwi jest wmontowany zamek, dzięki czemu mogą Państwo dodatkowo wykorzystać swoją szklarnię jako miejsce przechowywania mebli ogrodowych, kosiarek i tym podobnych sprzętów. Profile z serii Kompakt Plus są dostępne w wersji alu-natur lub malowane proszkowo na kolor antracytowy. Wysokie ściany-160cm i kalenica 257cm (wliczając Podparcie dla rynny dachowej; początek pionu fundament) sprawiają, że wnętrze jest przestronne. kanalizacyjnego.. DODATKOWE WYPOSAŻENIE Dodatki do Kompakt Plus Cena z VAT (euro) Dodatkowe okna 33,95 Zielone okna 48,95 Stabilny, niewymagający częstej konserwacji, 120-milimetrowy stalowy fundament. Dodatkowe okna dachowe umożliwiają lepsze wietrzenie szklarni. Kompakt M Kompakt Model Kompakt Szer. x Dł. Wys. Wys. Okna Profile + Cena z Profile + Cena z Stalowy Cena z Listwy montażowe Cena z ompakt Plus (cm) ścian kalenicy dachowe 3mm czyste VAT 6mm podwójne VAT fundament VAT do okien dacho- VAT (cm) (cm) (cm) szkło (euro) okna dachowe* (euro) (euro) wych (euro) Czyst. 8,3 m 2 298x * 257* , , , ,95 Antr. 8,3 m 2 298x * 257* , , , ,95 Czyst. 9,9 m 2 370x * 257* , , , ,95 Antr. 9,9 m 2 370x * 257* , , , ,95 Czyst. 12,1 m 2 441x * 257* , , , ,95 Antr 12,1 m 2 441x * 257* , , , ,95 * Okna dachowe są wykonane z poliwęglanu ** Należy doliczyć 12cm fundament

16 16 16

17 DIAMANT Stwórzcie miłą atmosferę w ogrodzie. Jeśli zakupicie Państwo Julianę Diamant, otrzymacie nie tylko szklarnię, lecz także pawilon ogrodowy, w którym od wczesnej wiosny do późnej jesieni lub w chłodniejsze letnie dni możecie siedzieć i się delektować otaczającym pięknem. Dzięki swojej formie Juliana Diamant bardzo dobrze dopasowuje się do ogrodu. Dach zbudowany jest z 6mm szyb, które z jednej strony chronią rośliny przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, a z drugiej pozwalają na utrzymanie równomiernej temperatury. Ponadto 6mm szyby, są bardziej odporne na zarysowania, jakie mogą spowodować odpadające gałęzie i inne przedmioty. Jeżeli chodzi o ściany, mogą Państwo wybierać pomiędzy tradycyjnym czystym szkłem, a szkłem bezpiecznym. Szklarnia posiada 70cm, szerokie, zamykane na klucz, stalowe drzwi i standardowo dwa duże okna z żaluzjami. Profile z serii Diamant są dostępne w wersji alu-natur lub malowane proszkowo na kolor antracytowy. Podwójne okna dachowe są standardowym oszkleniem dachu STANDARD 2 okna żaluzjowe w standardzie Zamykane na klucz, stalowe drzwi. Optymalna wysokość ścian. Model Śred- Wys. Wys. Drzwi Okna Profile + Cena z Profile + 4 mm Cena z Stalowy Cena z Diament nica ścian kalenicy 3 mm czyste VAT szkło bezpieczne VAT fundament VAT (cm) (cm) (cm) szkło (euro) (euro) (euro) Czyste szkło 7,5 m * 279* Stal. drzwi 2 Okna żaluzjowe , , ,00 Antracyt 7,5 m * 279* Stal. drzwi 2 Okna żaluzjowe , , ,00 Dach jest wykonany z 6mm poliwęglanowych okien dachowych. *Wysokość podawana jest łącznie z 8cm aluminiowym fundamentem.

18 18 18

19 ORANŻERIE Dawniej oranżerie były dostępne tylko dla szlachty i królów. Na szczęście te czasy już przeminęły. Dzięki zakupowi modelu Juliana-Orangerie, każdy może sobie stworzyć w ogrodzie fantastyczną oazę. Znajdzie się, tutaj miejsce zarówno dla ludzi, jak i dla roślin. 8,6 m 2 powierzchni, dzięki niezwykłej konstrukcji, daje wrażenie dużej przestronnosci. Tutaj również mogą Państwo rozkoszować się promieniami słońca. Każda, nawet niewielka ilość promieni słonecznych dostarcza przyjemnego ciepła. Model Juliana Orangerie posiada duński design. Doskonale zaprojektowane wnętrze STANDARD EXTRA WYPOSAŻENIE Łatwo otwierające się szklane drzwi. 4 okna dachowe umożliwiają optymalne wietrzenie. Stabilny, niewymagający częstej konserwacji, 120-milimetrowy, stalowy fundament. Dell Model Dł. x Szer. Wys. ścian Wys. kale- Drzwi Okna Profile+ Cena z VAT Profile+ 3mm Cena z VAT Stalowy Cena z VAT Oranżerie (cm) (cm) nicy dachowe 3mm czyste szkło (euro) szkło bezpieczne (euro) fundament (euro) Czyste szkło 8,6 m x * 226* Rozsuwane drzwi , , ,00 Antracyt 8,6 m x * 226* Rozsuwane drzwi , , ,00 * Należy doliczyć 12cm fundament

20 20 Juliana Classic 7,2 m 2 Juliana Classic 4,4 m 2

21 CLASSIC Dzięki tradycyjnej szklarni z drewna, będą Państwo mieli u siebie ogrodową idyllę sprzed stu lat. Czy należą Państwo do ludzi, którzy pamiętają stare dobre czasy, gdy słońce zawsze świeciło, a zimą spadały piękne płatki śniegu? Jeśli tak, to być może powinni Państwo zdecydować się na szklarnię z drewna. Do połowy ubiegłego stulecia, gdy aluminium stało się ważnym materiałem przemysłowym, szklarnie budowane były z drewna. Drewniane budowle wymagały wiele pielęgnacji, ale były jedyną alternatywą, jeśli ktoś chciał posiadać szklarnię. W przypadku modeli Juliana Classic, konserwacja nie jest tak uciążliwa, jak przed laty. Szklarnie zbudowane są z posiadającego certyfikat, kanadyjskiego drewna cedrowego. Przy tym modelu użyto specjalnej konstrukcji, która sprawia, że można zastosować najnowocześniejsze sposoby szklenia. Do budowy używa się zazwyczaj 3mm szkła bezpiecznego, które jest dostarczane w całości. Zapobiega to nie tylko nakładaniu się szyb na siebie, ale też zagnieżdżaniu się alg. Urządzenie przy drzwiach jest wykonane z aluminium. Ułatwia to sprawne funkcjonowanie. Juliana Classic dostępna jest w dwóch rozmiarach 4,4 m 2 und 7,2 m 2. Przy obu modelach standardowo dostarczane są dwa okna dachowe i dwa okna boczne. STANDARD EXTRA DODATKI 2 okna dachowe + 2 okna boczne Łatwo otwierające się szklane drzwi Drewniany stolik Drewniany regał Siatka cieniująca 3mm szkło bezpieczne Solidna Konstrukcja Model Szer.x Dł. Wys. Wys. Drzwi Okna Profile + Cena z VAT Zielony, stalowy Cena z VAT Classic (cm) ścian kalenicy 3 mm (euro) fundament (euro) cm) (cm) (cm) (cm) szkło bezpieczne Classic 4,4 m x Poj. szklane drzwi 2 okna dachowe, 2 okna boczne , ,00 Classic 7,2 m x Poj. szklane drzwi 2 okna dachowe, 2 okna boczne , ,00 * Wliczając 12cm fundament

22 22 Juliana Mini 3 Juliana Royal

23 MODELE PRZYŚCIENNE Mają Państwo mało miejsca w ogrodzie? Być może to właśnie model przyścienny będzie dla Państwa najlepszym rozwiązaniem. Model przyścienny nie wymaga dużo miejsca, ale możliwości ma te same, co tradycyjna szklarnia. Dużą zaletą jest to, że mur domu podczas dnia wchłania ciepło słoneczne, które potem w nocy oddaje. Jeśli zamontują Państwo model przyścienny w pobliżu piwnicznych okien, powstanie dodatkowa możliwość wykorzystania ciapła traconego codziennie przez dom. Model ścienny jest także najlepszym rozwiązaniem, jeśli chcą Państwo, aby rośliny miały miejsce, gdzie mogą przezimować. Juliana Mini 2 Model Dł. x Szer. Wys. Wys. Drzwi Okna Profile + 3 mm Cena z VAT Profile + 4 mm Cena z VAT Stalowy Cena z VAT przyścienny (cm) ścian kalenicy dacho- czyste szkło (euro) okna dachowe* (euro) fundament (euro) (cm) (cm) we.. Mini 2 0,85 m x * 208* Poj. szklane drzwi , ,00 Mini 3 1,26 m x * 208* Poj. szklane drzwi , ,00 Royal 608 4,85 m x * 239* Poj. szklane drzwi , W zestawie Royal 612 7,2 m x * 239* Poj. szklane drzwi , W zestawie - * Okna dachowe wykonane są z poliwęglanu ** Należy doliczyć 12 cm fundament

24 24 DODATKOWE WYPOSAŻENIE KTÓRE ZAPEWNI ROŚLINOM ODPOWIEDNIĄ TEMPERATURĘ Grzejnik naftowy Junior Szklarnie do 5 m 2. Pojemność 2 litry (tylko bezzapachowa nafta lub olej do lamp). Czas palenia się: 14 dni. Moc: 0,120 KW. Prosimy o dokładnie czytanie instrukcji, aby uniknąć dymienia. Trzeba odpowietrzać. Grzejnik naftowy Senior Szklarnie do 10 m 2. Pojemność 5 litrów (tylko bezzapachowa nafta lub olej do lamp). Czas palenia się: 7 dni. Moc: 0,625 KW. Prosimy o dokładnie czytanie instrukcji, aby uniknąć dymienia. Trzeba odpowietrzać. Grzejnik naftowy Maxi Szklarnie do 15 m 2. Pojemność 5 litrów (tylko bezzapachowa nafta lub olej do lamp). Czas palenia się: 3 dni. Moc: 0,625 KW. Prosimy o dokładnie czytanie instrukcji, aby uniknąć dymienia. Trzeba odpowietrzać. Termometr do mierzenia temp. gleby Pokazuje aktualną temperaturę gleby. Ogórek, przykładowo, potrzebuje przynajmniej 18- stopniowej temperatury ziemi, aby móc pobierać wodę. Min-Max termometr Bez rtęci. Pokazuje nie tylko aktualną temperaturę, lecz także najniższą i najwyższą temperaturę wewnątrz danego pomieszczenia. Folia bąbelkowa Służy do izolacji szklarni. Montaż za pomocą uchwytów dystansowych. Folia dostarczana jest w rolkach o szer.1,5m i dł. 10 lub 50m. 24

25 Spiro Automatyczny otwieracz okien. Regulacja pomiędzy 16 C i 25 C. Ze stali szlachetnej. Unosi okna o wadze do 7kg. Z kryształowym termometrem. Najlepiej nadaje się do szklanego zadaszenia. Cylinder Zapasowy cylinder do otwieraczy okiennych Ventomax, Spiro i Univent. Ventomax Univent Okna żaluzjowe Automatyczny otwieracz okien; Automatyczny otwieracz okien, wykonany z alumi- Zapewniają świeże powietrze w szklarni. Regulacja pomiędzy 16 C i 25 C. nium. Posiada podwójną sprężynę. Domyka okna bar- Pochyłe listewki zapewniają dopływ świeżego powie- Z ocynkowanej stali. Unosi okna o wadze do 7kg. dzo szczelnie. Najlepiej nadaje się do podwójnych trza bez narażania roślin na działanie szkodliwych prze- Najlepiej nadaje się do szklanego zadaszenia. okien dachowych. Unosi okna o wadze do 7kg. ciągów. Otwieracz do okien żaluzjowych Sezam. Juliana siatka cieniująca, zielona Pasta cieniująca Juliana Polecamy zainstalowanie automatycznego otwie- Szybko i efektywnie rzuca cień, montaż za pomocą Rozprowadzić po zewnętrznej stronie za pomocą szparacza do okien żaluzjowych. Dzięki temu w uchwytów dystansowych. tułki lub pędzla. Dobry efekt cieniujący. Pasta może szklarni zawsze będzie panowała odpowiednia tem- Mała wskazówka: uchwytów dystansowych mogą zostać usunięta za pomocą środka do czyszczenia szyb peratura, nawet wtedy, gdy Państwa nie ma w domu. Państwo użyć także do późniejszego, ewentualnego Juliana. Regulacja pomiędzy 16 C i 25 C. montowania folii bąbelkowej. Siatka dostępna jest w dwóch rozmiarach: 150 x 250 cm lub 150 x 350 cm

26 26 DODATKI, DZIĘKI KTÓRYM WASZE ROŚLNY BĘDĄ FACHOWO PIELĘGNOWANE Regały półkowe. Uchwyty do regałów Juliana Aluminiowe stoliki Elastyczne półki. W przypadku, gdy chcą Państwo sami skonstruować Ich powierzchnia może być gładka lub wypukła Złącza rurek pomiędzy profilami ułatwiają montaż. własny regał, mogą Państwo oddzielnie dokupić uchwy- Dostępne są dwa rozmiary: Włącznie z uchwytami. ty. Wraz z uchwytami dostarczane są specjalne śruby, 2- częściowy 112 x 46 x 81,5cm 150 x 25 cm które mogą Państwo zainstalować pomiędzy złączami 3- częściowy 168 x 46 x 81,5cm 150 x 50 cm rurek. Szer. uchwytów to 25cm lub 50cm. Spirale dla roślin Najbardziej nadają się do pomidorów i dużych roślin. W każdym zestawie znajdują się 3 sztuki. Haki do zawieszania Juliana Idealne do zawieszania i uporządkowywania roślin. Wystarczy tylko włożyć w otwór w profilu szklarniowym, zamocować i gotowe. Łączniki kątowe Juliana Idealne do tego, by zwieszać rośliny w dowolnym miejscu szklarni. im. Potrafią utrzymać większy ciążar, niż wykonane z tworzywa sztucznego haki. 26

27 DODATKI NA KAŻDĄ OKAZJĘ BĄDŹCIE PRZYGOTOWANI NA WSZYSTKO Start-Mix Juliana Start-Mix ułatwi Państwu zbudowanie szklarni. W zestawie znajduje się między innymi klucz nasadowy, który jest dokładnie dopasowany do wielkości niezbędnych do montażu szklarni śrub. Do dyspozycji mają Państwo również elektryczny śrubokręt; przy jego używaniu należy pamiętać, aby nie ustawiać go na zbyt wysokie obroty, w przeciwnym razie śruby mogą zostać dokręcone zbyt mocno. Ponadto w torebce dostaną Państwo cały zestaw śrubek, które w dużym stopniu ułatwią montaż. Dzięki zestawowi Star-Mix, mogą Państwo bez problemu rozpocząć sezon, niezależnie od tego czy szklarnia będzie wykorzystywana do uprawy warzyw i kwiatów, czy do innych celów. Zaukup Start-Mix-a będzie ostatnim etapem kompletowania rzeczy, niezbędnych do postawienia szklarni. Etap 1: Fundament Etap 2: Szklarmia Etap 3: Start-Mix W ofercie mamy także wiele innych rodzajów dodatków! Juliana Vanlet Automatyczne urządzenie do nawadniania kropelkowego i nawożenia, które dba o rośliny nawet wtedy, gdy nie ma Państwa w domu. Przepustowość to l. Woda i środek do nawożenia są najpierw razem mieszane w pojemniku, a następnie za pomocą węża doprowadzane bezpośrednio do roślin Dzięki automatycznemu regulatorowi, Państwa rośliny otrzymają dokładnie taką ilość wody, jakiej potrzebują. Fundament Solidny, a przede wszystkim niewymagający częstej konserwacji, stalowy fundament sprawi, że szklarnia będzie mogła być użytkowana przez wiele lat. Fundament ma wyskość 12cm, dzięki czemu szklarnia staje się nieco wyższa. Stalowe profile są ocynkowane. Dzięki dołączonym do zestawu kotwą gruntowym, fundament można łatwo zamontować.

28

Strona główna O nas Nowości Promocje Regulamin Dostawa Moje konto Kontakt. Namiot Handlowy 300 x 300 cm 4 KOLORY Granatowy, Zielony, Biały, Czerwony

Strona główna O nas Nowości Promocje Regulamin Dostawa Moje konto Kontakt. Namiot Handlowy 300 x 300 cm 4 KOLORY Granatowy, Zielony, Biały, Czerwony Strona główna O nas Nowości Promocje Regulamin Dostawa Moje konto Kontakt Katalog» Namioty Handlowe i Ogrodowe» Namiot Handlowy 300 x 300 cm 4 KOLORY Granatowy, Zielony, Biały, Czerwony KATEGORIE INFORMACJE

Bardziej szczegółowo

Wyposażenie i akcesoria

Wyposażenie i akcesoria 9.1 9.1 Wyposażenie i akcesoria Wyposażenie i akcesoria Wszystkie części składowe bram segmentowych NASSAU wykonane są z materiałów o najwyższej jakości, które spełniają wysokie wymagania dotyczące ich

Bardziej szczegółowo

Zapraszamy do naszego sklepu w Jankach

Zapraszamy do naszego sklepu w Jankach Inter IKEA Systems B.V. 2014 Segregatory i pudełka to idealny sposób na bałagan. Pomyśl najpierw o milionach karteczek rozrzuconych wokół siebie czy drobiazgów, które potrzebne są na codzień gdy prowadzisz

Bardziej szczegółowo

Lp. Nazwa Wymiary i ilość Opis:

Lp. Nazwa Wymiary i ilość Opis: Lp Nazwa Wymiary i ilość Opis: 1 Kubik wym w cm : 2 Gablota muzealna z kopułą - prosta 60x60x60 6szt 60x60x100 6szt 60x60x120 4 szt szer x głęb x wys x wys kopuły 120x60x90x20 3 sz Kubik wykonany ze sklejki

Bardziej szczegółowo

systemy przechowywania

systemy przechowywania systemy przechowywania www.pollo-system.pl Modułowy system półek i regałów System półek i regałów fińskiej firmy Sovella jest alternatywą dla standardowego wyposażenia szafy czy garderoby, jak również

Bardziej szczegółowo

Szafki ARCA NOWOŚĆ. Wytrzymałe szafki poliwęglanowe. Najlepsza ochrona w trudnych warunkach

Szafki ARCA NOWOŚĆ. Wytrzymałe szafki poliwęglanowe. Najlepsza ochrona w trudnych warunkach Szafki ARCA NOWOŚĆ Wytrzymałe szafki poliwęglanowe Najlepsza ochrona w trudnych warunkach Nowość! Fibox ARCA Fibox ARCA - Szafki poliwęglanowe do stosowania w trudnych warunkach Poliwęglan Szafki wykonane

Bardziej szczegółowo

Katalog produktów 2007/2008

Katalog produktów 2007/2008 Katalog produktów 2007/2008 spawanie, cięcie i nie tylko www.kemper.com.pl Butle z gazem Butle z gazem - mocowania ścienne/stojaki... 165 Wózki na butle z gazem... 166 Butle z gazem - stelaże transportowe......

Bardziej szczegółowo

SYNTESIS LINE drzwi rozwierane

SYNTESIS LINE drzwi rozwierane drzwi rozwierane SYNTESIS LINE drzwi rozwierane Syntesis Line drzwi rozwierane to rozwiązanie, które umożliwia zainstalowanie drzwi z ukrytymi zawiasami w aluminiowej ościeżnicy. W zależności od upodobań,

Bardziej szczegółowo

Katalog produktów od 01.08.2015 do 30.07.2016 PISLA HTT. Przynosi ciepło do Waszego domu

Katalog produktów od 01.08.2015 do 30.07.2016 PISLA HTT. Przynosi ciepło do Waszego domu Przynosi ciepło do Waszego domu PISLA HTT Katalog produktów od 01.08.2015 do 30.07.2016 1. Drzwiczki do wkładów, pieców, pieców chlebowych, pieców do wypieku mięs i pizzy oraz wyczystek 2. Płyty kuchenne

Bardziej szczegółowo

Stoły do pracy. Stoły ze zlewem. Szafy, regały, półki. Wózki, kosze. Nadstawki, podstawy. Urządzenia pomocnicze. Okapy. Meble do samodzielnego montażu

Stoły do pracy. Stoły ze zlewem. Szafy, regały, półki. Wózki, kosze. Nadstawki, podstawy. Urządzenia pomocnicze. Okapy. Meble do samodzielnego montażu 2014 Stoły do pracy Stoły ze zlewem Szafy, regały, półki Wózki, kosze Nadstawki, podstawy Urządzenia pomocnicze Okapy Meble do samodzielnego montażu Szanowni Państwo, oddajemy w Państwa ręce kolejne wydanie

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA MONTAŻU KABINA NATRYSKOWA NEPTUN.

INSTRUKCJA MONTAŻU KABINA NATRYSKOWA NEPTUN. INSTRUKCJA MONTAŻU KABINA NATRYSKOWA NEPTUN www.kerra.pl INSTRUKCJA MONTAŻU Dziękujemy Państwu za zakup naszego produktu. Przed rozpoczęciem montażu kabiny prosimy o uważne zapoznanie się z instrukcją.

Bardziej szczegółowo

Kabiny półokrągłe MOSIĘŻNE CHROMOWANE UCHWYTY ZAWIAS CHROMOWANY

Kabiny półokrągłe MOSIĘŻNE CHROMOWANE UCHWYTY ZAWIAS CHROMOWANY KABINY PRYSZNICOWE COLMAR Minimalistyczny design podkreślają chromowane uchwyty i zawiasy z mechanizmem podnoszenia. Dopracowany profil mocujący umożliwia dokładną regulację i dostosowanie kabiny do nierówności

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania dla budownictwa halowego. Szybciej, bezpieczniej, wydajniej

Rozwiązania dla budownictwa halowego. Szybciej, bezpieczniej, wydajniej Rozwiązania dla budownictwa halowego. Szybciej, bezpieczniej, wydajniej Ruukki jest ekspertem w dziedzinie metali, który dostarcza swoim klientom najwyższej jakości materiały, komponenty, systemy i zintegrowane

Bardziej szczegółowo

RUUKKI RUUKKI SYSTEMY SOLARNE

RUUKKI RUUKKI SYSTEMY SOLARNE RUUKKI SYSTEMY SOLARNE RUUKKI SYSTEMY SOLARNE 2 Ruukki systemy solarne Skorzystaj z darmowego źródła energii Energia słoneczna Rosnące ceny energii, świadomość ekologiczna i coraz surowsze przepisy to

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA MONTAśU KABINA INEZ

INSTRUKCJA MONTAśU KABINA INEZ INSTRUKCJA MONTAśU KABINA INEZ Dziękujemy za wybór naszego produktu. Przed przystąpieniem do korzystania z kabiny prosimy o uwaŝne zapoznanie się z instrukcją oraz wykonanie montaŝu zgodnie z zawartymi

Bardziej szczegółowo

SYSTEM. Nad Nami Tylk o Niebo. Fasady Konstrukcje aluminiowe Drzwi aluminiowe Daszki elewacyjne

SYSTEM. Nad Nami Tylk o Niebo. Fasady Konstrukcje aluminiowe Drzwi aluminiowe Daszki elewacyjne SYSTEM Nad Nami Tylk o Niebo Fasady Konstrukcje aluminiowe Drzwi aluminiowe Daszki elewacyjne Gdy perfekcja łaczy sie z pasja Wiga System to doświadczony producent konstrukcji aluminiowych, fasad, ogrodów

Bardziej szczegółowo

Poczuj inspirację, stwórz z nami swoje meble

Poczuj inspirację, stwórz z nami swoje meble Poczuj inspirację, stwórz z nami swoje meble Kolekcja 2012 Gravity Meble sypialniane o unikalnym kształcie oraz charakterystycznie zaokrąglonymi krawędziami, które nadają wizualnej swobody. Przedstawianą

Bardziej szczegółowo

TUB-RD jest zestawem do prysznica okrągłego składającym się z następujących części: DECO-AE TUB-BORD 50 TUB-BAS-S/ TUB-BAW-S TUB-UBORD 50

TUB-RD jest zestawem do prysznica okrągłego składającym się z następujących części: DECO-AE TUB-BORD 50 TUB-BAS-S/ TUB-BAW-S TUB-UBORD 50 Komplety TUB-RD Prysznic okrągły TUB-RD jest zestawem do prysznica okrągłego składającym się z następujących części: TUB-DRD Grubość 40 mm 1240 Element sufitowy z pianki sztywnej FLAT dla TUB-RDW TUB-RDW

Bardziej szczegółowo

Prezentacja produktu. Carport solarny. Carport solarny comfort i eco. Energia słoneczna. Ciepło słoneczne. Technika montażu.

Prezentacja produktu. Carport solarny. Carport solarny comfort i eco. Energia słoneczna. Ciepło słoneczne. Technika montażu. Prezentacja produktu Carport solarny Energia słoneczna Ciepło słoneczne Technika montażu Carport solarny comfort i eco polski PREZENTACJA PRODUKTU SOLAR CARPORT Solarne wiaty garażowe są konstrukcją produkującą

Bardziej szczegółowo

GRUPA ROCA. łazienki. pełne radości. katalog produktów

GRUPA ROCA. łazienki. pełne radości. katalog produktów GRUP RO łazienki pełne radości katalog produktów w i e c z o r n e u k o j e n i e p o r a n n e o r z e ź w i e n i e GRUP RO ntonio ullo bsolwent Wyższej Szkoły eramiki w Faenzy (Escola Superior de erâmica)

Bardziej szczegółowo

Pięknie informujemy!

Pięknie informujemy! Pięknie informujemy! Skuteczne informowanie mieszkańców miast zależy w dużej mierze od atrakcyjnej formy przekazu. Nasze gabloty i tablice ogłoszeniowe zewnętrzne, to połączenie nowoczesnego designu i

Bardziej szczegółowo

CPL Kolekcja drzwi. Dla najbardziej wymagających

CPL Kolekcja drzwi. Dla najbardziej wymagających CPL Kolekcja drzwi Dla najbardziej wymagających CPL-KOLEKCJA 1 9010 CPL Ościeżnica: zaokrąglona, 60 mm Kolekcja ASTRA-CPL Dla najbardziej wymagających Nowa kolekcja CPL ustala kryteria jakości, różnorodności

Bardziej szczegółowo

5 LAT 2 LATA ISO ISO CERAMIKA MEBLE

5 LAT 2 LATA ISO ISO CERAMIKA MEBLE CAPRICE Nowa seria mebli CAPRICE Seria Caprice, od lat obecna w ofercie KOŁO, teraz w nowej, świeżej odsłonie. Lekkie, stylowe meble i akcesoria łazienkowe, pozwalające na wyjątkowe aranżacje. Nowoczesne

Bardziej szczegółowo

ClickFix nowa generacja schodów strychowych. Schody.

ClickFix nowa generacja schodów strychowych. Schody. ClickFix nowa generacja schodów strychowych Schody Schody strychowe Firma DOLLE oferuje nowe, rewolucyjne schody strychowe z najlepszym współczynnikiem izolacji cieplnej na rynku. Trzy elementy przyczyniają

Bardziej szczegółowo

Szafy metalowe Magazynowe

Szafy metalowe Magazynowe 94 Szafy metalowe Magazynowe Szafa metalowa magazynowa (SM-120) Metalowa szafa magazynowa szerokiego zastosowania. Doskonale sprawdzi się zarówno na zapleczu hali sportowej, szkoły, w magazynach oraz w

Bardziej szczegółowo

BEZPIECZNE MOCOWANIE: NAWET W PRZYPADKU LAMINOWANEGO SZKŁA HARTOWANEGO

BEZPIECZNE MOCOWANIE: NAWET W PRZYPADKU LAMINOWANEGO SZKŁA HARTOWANEGO BEZPIECZNE MOCOWANIE: NAWET W PRZYPADKU LAMINOWANEGO SZKŁA HARTOWANEGO HSW EASY Safe. Bezpieczny ze szkłem hartowanym i laminowanym dzięki sprawdzonej technologii Clamp & Glue. ŚCIANA PRZESUWNA ŚCIANA

Bardziej szczegółowo

Poczuj najwyższy komfort. {poczuj różnicę}

Poczuj najwyższy komfort. {poczuj różnicę} Poczuj najwyższy komfort {poczuj różnicę} Dla wielu osób przydomowy basen kojarzy się z przyjemnością, ciepłem i słońcem. Nasz klimat nie jest zbyt łaskawy i myśl o kąpieli w zimnej wodzie to wystarczający

Bardziej szczegółowo

Stół bilardowy czarny 8ft Premium sukno czerwone + akcesoria bilardowe. Cena netto: 1689,43 zł Cena brutto: zł

Stół bilardowy czarny 8ft Premium sukno czerwone + akcesoria bilardowe. Cena netto: 1689,43 zł Cena brutto: zł Stół bilardowy czarny 8ft Premium sukno czerwone + akcesoria bilardowe Producent: TwójPasaż.pl Kod produktu: 20030105 Cena netto: 1689,43 zł Cena brutto: 2078.00 zł Kontakt z Handlowcem: Tel/Fax: (68)

Bardziej szczegółowo

Oferta specjalna. Oferta ważna do 30.09.2015

Oferta specjalna. Oferta ważna do 30.09.2015 Oferta ważna do 30.09.2015 Oferta specjalna Rotator z talerzem obrotowym i możliwością regulacji Sunlab SU1010 Rotator przeznaczony do łagodnego i efektywnego mieszania próbek. Analogowa regulacja prędkości.

Bardziej szczegółowo

Odporne na wodę telewizory instalacyjne

Odporne na wodę telewizory instalacyjne Odporne na wodę telewizory instalacyjne Aquavision to czysty luxus Czołowy światowy producent wodoodpornych telewizorów, montowanych w ścianie, Aquavision jest najlepszym wyborem dla najbardziej wymagających

Bardziej szczegółowo

2.0 KERL KERL. jako uchwyt. jako punkt mocujący. zawsze we właściwym miejscu. dopełnienie każdego systemu. Strona Strona 46

2.0 KERL KERL. jako uchwyt. jako punkt mocujący. zawsze we właściwym miejscu. dopełnienie każdego systemu. Strona Strona 46 2.0 jako punkt mocujący zawsze we właściwym miejscu Strona 44-45 jako uchwyt dopełnienie każdego systemu Strona 46 40 Zaczepy w technologii modułowej jako zaczep dokręcany szybki i bezpieczny w instalacji

Bardziej szczegółowo

Mama dla Mamy- mini poradnik dla przyszłych Rodziców.

Mama dla Mamy- mini poradnik dla przyszłych Rodziców. Mama dla Mamy- mini poradnik dla przyszłych Rodziców. Łóżeczko drewniane dla maluszka. Wybór odpowiedniego łóżeczka dla dziecka jest nie lada wyzwaniem dla każdego Rodzica. Zakup tego ważnego mebelka nie

Bardziej szczegółowo

190 PLN 120 PLN 140 PLN

190 PLN 120 PLN 140 PLN AKCESORIA Wentylacja Szt. Cena Okno dachowe 1 190 PLN 120 PLN 140 PLN Wentylacja ścienna 5-cio szybowa - tylko ramka 1 150 PLN 140 PLN 160 PLN Wentylacja ścienna 5-cio szybowa z szybą hartowaną 1 280 PLN

Bardziej szczegółowo

SEJFY GABINETOWE KLASA II ODPORNOŚCI NA WŁAMANIE PN-EN 1143-1:2006 CERTYFIKAT IMP

SEJFY GABINETOWE KLASA II ODPORNOŚCI NA WŁAMANIE PN-EN 1143-1:2006 CERTYFIKAT IMP INSTRUKCJA OBSŁUGI I UŻYTKOWANIA SEJFY GABINETOWE KLASA II ODPORNOŚCI NA WŁAMANIE PN-EN 1143-1:2006 CERTYFIKAT IMP 1 zamek szyfrowy ( opcja) 3 zamek kluczowy 2 klamka 4 - zawias - 1 - Model 60 80 100 120

Bardziej szczegółowo

Your choice in railing systems. Easy Glass System. Przejrzystość w parze z wzornictwem i bezpieczeństwem

Your choice in railing systems. Easy Glass System. Przejrzystość w parze z wzornictwem i bezpieczeństwem Your choice in railing systems Easy Glass System Przejrzystość w parze z wzornictwem i bezpieczeństwem 2 Design to nasza pasja. Innowacyjność to nasza misja. Design to znak szczególny Q-railing, a innowacyjność

Bardziej szczegółowo

Systema Top 2000. Perfekcyjna organizacja w meblach biurowych - Systema Top 2000

Systema Top 2000. Perfekcyjna organizacja w meblach biurowych - Systema Top 2000 Systema Top 2000 Perfekcyjna organizacja w meblach biurowych - Systema Top 2000 Systema Top 2000 wprowadza porządek w każdym biurze. Koncepcja platformy produktowej oferuje wiele funkcjonalnych elementów,

Bardziej szczegółowo

Innowacyjne systemy tarasowe i elewacyjne

Innowacyjne systemy tarasowe i elewacyjne Innowacyjne systemy tarasowe i elewacyjne Twinson - najlepsze z dwóch światów Witamy w świecie Twinson, gdzie natura spotyka się z technologią Twinson to innowacyjny materiał łączący piękno naturalnego

Bardziej szczegółowo

Sejf Conrad 20EA z zamkiem elektronicznym, pojemność: 8,2 l

Sejf Conrad 20EA z zamkiem elektronicznym, pojemność: 8,2 l INSTRUKCJA OBSŁUGI Sejf Conrad 20EA z zamkiem elektronicznym, pojemność: 8,2 l Nr produktu 755009 Strona 1 z 5 Przeznaczenie Sejf jest używany do przechowywania wartościowych przedmiotów. Posiada on trwałą

Bardziej szczegółowo

MAGAZYNOWANIE TWORZYWA SZTUCZNEGO

MAGAZYNOWANIE TWORZYWA SZTUCZNEGO MAGAZYNOWANIE TWORZYWA SZTUCZNEGO Systemy magazynowania tworzywa 02 Dane techniczne oraz więcej informacji na www.dopak.pl SYSTEMY MAGAZYNOWANIA TWORZYWA MAGAZYNOWANIE TWORZYWA Szeroka gama profesjonalnych

Bardziej szczegółowo

PODPORY UKOŚNE. Dokumentacja techniczno - ruchowa

PODPORY UKOŚNE. Dokumentacja techniczno - ruchowa PODPORY UKOŚNE Dokumentacja techniczno - ruchowa Sierpień 2011 1.0 Spis treści 2.0 Charakterystyka produktu 2 2.1 Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa 2 3.0 Elementy 3 4.0 Zastosowanie 4-8 5.0 Statyka 9-15

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 3 do SIWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia I. Wersalka Wersalka tapicerowana, rozkładana, o wymiarach: wysokość: 91-95cm, szerokość: 193-200cm, głębokość: 87-93cm (rys. Ia, Ib), zbudowana

Bardziej szczegółowo

activpilot Select Innowacja ukryta we wnętrzu okna technika okienna

activpilot Select Innowacja ukryta we wnętrzu okna technika okienna Innowacja ukryta we wnętrzu okna technika okienna Okucie całkowicie niewidoczne Ważki powód, by produkować ciężkie okna Duże przeszklenia i mocno doświetlone pomieszczenia są symbolem nowoczesnej architektury.

Bardziej szczegółowo

REGAŁY I SZAFY PRZEMYSŁOWE

REGAŁY I SZAFY PRZEMYSŁOWE REGAŁY I SZAFY PRZEMYSŁOWE Półki i szafy są niezbędne do utrzymania porządku w miejscu pracy. Oferujemy szeroką gamę produktów i grup produktowych niezbędnych do stworzenie funkcjonalnego systemu składowania.

Bardziej szczegółowo

biuro.redam@interia.pl www.redam-hale.com.pl Redam HALE KONSTRUKCJE STALOWE - PROJEKTOWANIE PRODUKCJA MONTAŻ

biuro.redam@interia.pl www.redam-hale.com.pl Redam HALE KONSTRUKCJE STALOWE - PROJEKTOWANIE PRODUKCJA MONTAŻ biuro.redam@interia.pl Redam HALE KONSTRUKCJE STALOWE - PROJEKTOWANIE PRODUKCJA MONTAŻ ZALETY HAL STALOWYCH: elastyczność w doborze wymiarów obiektu w zależności od przeznaczenia; różnorodność systemów

Bardziej szczegółowo

Opis produktu: Stół bilardowy 7ft Premium sukno zielone akcesoria bilardowe

Opis produktu: Stół bilardowy 7ft Premium sukno zielone akcesoria bilardowe Stół bilardowy 7ft Premium sukno zielone akcesoria bilardowe Producent: TwójPasaż.pl Kod produktu: 20030094 Cena netto: 1447,97 zł Kontakt z Handlowcem: Tel/Fax: (68) 506 50 56 Email: pasaz@twojpasaz.pl

Bardziej szczegółowo

Zawiasy Soft Close (ze spowalniaczem) systemu Clip-on (szybkiego montażu)

Zawiasy Soft Close (ze spowalniaczem) systemu Clip-on (szybkiego montażu) AKCESORIA MEBLOWE AKCESORIA MEBLOWE Zawiasy Soft Close (ze spowalniaczem) systemu Clip-on (szybkiego montażu) Do frontów meblowych z płyt wiórowych, MDF, o szerokim profilu aluminiowym zawiasy ze standardowym

Bardziej szczegółowo

PŁYTY GAZOWE CLASSIC 62 COUNTRY 62 CRYSTAL 58 59 MULTI COOKING 61 NEPTUNE 60 TREND LINE 61 PŁYTY GAZOWE

PŁYTY GAZOWE CLASSIC 62 COUNTRY 62 CRYSTAL 58 59 MULTI COOKING 61 NEPTUNE 60 TREND LINE 61 PŁYTY GAZOWE 54 PŁYTY GAZOWE CLASSIC 62 COUNTRY 62 58 59 MULTI COOKING 61 NEPTUNE 60 TREND LINE 61 PŁYTY GAZOWE 55 PŁYTY GAZOWE FRANKE FRANKE oferuje konsumentom dużą różnorodność modeli płyt gazowych, które spełniają

Bardziej szczegółowo

TWINS NOWE MEBLE TWINS. rodziny / serie ceramiczne

TWINS NOWE MEBLE TWINS. rodziny / serie ceramiczne TWINS NOWE MEBLE rodziny / serie ceramiczne 1 TWINS JESZCZE WIĘKSZA FUNKCJONALNOŚĆ Przestrzeń i pojemność Nowe meble Twins zapewniają znacznie większą pojemność niż stare modele, ułatwiając wygodne przechowywanie

Bardziej szczegółowo

Zehnder Vitalo Piękny i ultranowoczesny. Ogrzewanie Chłodzenie Świeże powietrze Czyste powietrze

Zehnder Vitalo Piękny i ultranowoczesny. Ogrzewanie Chłodzenie Świeże powietrze Czyste powietrze Zehnder Vitalo Piękny i ultranowoczesny. Ogrzewanie Chłodzenie Świeże powietrze Czyste powietrze 1 2 Zehnder Vitalo to prostota i styl, nowoczesność i funkcjonalność... po prostu klasa. Uwagę zwraca smukła

Bardziej szczegółowo

Uśmiech na lata. Podsufitka Galeco DECOR. www.galeco.pl

Uśmiech na lata. Podsufitka Galeco DECOR. www.galeco.pl Uśmiech na lata Galeco DECOR www.galeco.pl Galeco DECOR Budując dom myślisz nie tylko o solidnej konstrukcji, ale także o walorach estetycznych budynku. Dlatego właśnie opracowaliśmy rozwiązanie dekoracyjnego

Bardziej szczegółowo

S Y S T E M Y S Z U F L A D O W E S E R I A S L I D E R B O X

S Y S T E M Y S Z U F L A D O W E S E R I A S L I D E R B O X W Y P O S A Ż N I K U C H N I : : : S Y S T M Y S Z U F L A D O W : : : S R I A S L I D R O X uchwyt frontu nowa prowadnica zapewniająca płynną i stabilną pracę nowy mechanizm mocowania frontu S Y S T

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, FORMULARZ ASORTYMENTOWO-CENOWY

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, FORMULARZ ASORTYMENTOWO-CENOWY Załącznik 2.1 do SIWZ Pełna nazwa (podać): Producent (podać): Rok produkcji: Poz. 1 Poz. 2 Poz. 3 Poz. 4 Poz. 5 Poz. 6 Poz. 7 Poz. 8 Poz. 9 Poz. 10 Poz. 11 Poz. 12 Poz. 13 Poz. 14 Poz. 15 Poz. 16 Poz.

Bardziej szczegółowo

Aluminiowa szklarnia INSTRUKCJA OBSŁUGI. Zaleca się przeprowadzenie montażu przez 4 dorosłe osoby

Aluminiowa szklarnia INSTRUKCJA OBSŁUGI. Zaleca się przeprowadzenie montażu przez 4 dorosłe osoby 11043049 Aluminiowa szklarnia INSTRUKCJA OBSŁUGI Zaleca się przeprowadzenie montażu przez 4 dorosłe osoby Potrzebne narzędzia UWAGA By można było poprawnie korzystać ze szklarni zalecamy złożenie jej według

Bardziej szczegółowo

Praktyczna szafka na kółkach

Praktyczna szafka na kółkach Szafka na kółkach Praktyczna szafka na kółkach Praktyczną szafkę na kółkach oferujemy z możliwością wyboru panelu bocznego z 7 dostępnych kolorów. Pojedyncza szafka może sią stać idealnym elementem wyposażenia

Bardziej szczegółowo

światło bez opłat gdzie tylko zechcesz

światło bez opłat gdzie tylko zechcesz światło bez opłat gdzie tylko zechcesz MISJA Misją firmy AQUAEL jest dostarczanie zaawansowanych technicznie rozwiązań, które pomagają dbać o środowisko naturalne. DOŚWIADCZENIE AQUAEL od blisko 30-tu

Bardziej szczegółowo

OBUDOWY Z POLIESTRU WZMOCNIONEGO WŁÓKNEM SZKLANYM

OBUDOWY Z POLIESTRU WZMOCNIONEGO WŁÓKNEM SZKLANYM OBUDOWY Z POLIESTRU WZMOCNIONEGO WŁÓKNEM SZKLANYM SERIA PEDRO ASTAT Sp. z o.o., ul. Dąbrowskiego 441, 60-451 Poznań tel.: 61 848 88 71, fax: 61 848 82 76, www.astat.com.pl, e-mail: info@astat.com.pl Obudowy

Bardziej szczegółowo

MOSKITIERY OFERTA HANDLOWA NA WYMIAR STOP. tel.: 74 846 34 34, 887 488 002, e-mail supermoskitiery@gmail.com. www.supermoskitiery.

MOSKITIERY OFERTA HANDLOWA NA WYMIAR STOP. tel.: 74 846 34 34, 887 488 002, e-mail supermoskitiery@gmail.com. www.supermoskitiery. MOSKITIERY NA WYMIAR OFERTA HANDLOWA BMR Sp. z o.o., ul. Wysockiego 27, 58-300 Wałbrzych tel.: 74 846 34 34, 887 488 002, e-mail supermoskitiery@gmail.com www.supermoskitiery.com Moskitiery ramkowe okienne

Bardziej szczegółowo

CERTYFIKAT ŻALUZJE FASADOWE CHRONIĄ PRZED ŚWIATŁEM TEMPERATURĄ NIECHCIANYMI SPOJRZENIAMI

CERTYFIKAT ŻALUZJE FASADOWE CHRONIĄ PRZED ŚWIATŁEM TEMPERATURĄ NIECHCIANYMI SPOJRZENIAMI CERTYFIKAT ŻALUZJE FASADOWE CHRONIĄ PRZED ŚWIATŁEM TEMPERATURĄ NIECHCIANYMI SPOJRZENIAMI Stale pracujemy nad podnoszeniem jakości naszych wyrobów. W tym celu powstał Dział Jakości. Wszelkie wątpliwości

Bardziej szczegółowo

Namioty na każdą okazję

Namioty na każdą okazję Namioty nożycowe katalog 2015 Hexagon Jest nieprzemakalny Jest w całości z aluminium Jest dobrze umocowany Poszycie namiotu wykonane jest ze 100% tkaniny poliestrowej z jednostronną powłoką PCV i stabilizacją

Bardziej szczegółowo

duoport SK Najwyższy poziom komfortu technika okienna

duoport SK Najwyższy poziom komfortu technika okienna duoport SK Najwyższy poziom komfortu technika okienna 02 Funkcjonalne i estetyczne okna duoport SK duoport to więcej przestrzeni i światła we wnętrzach. W poszukiwaniu światła i przestrzeni Duże przeszklenia

Bardziej szczegółowo

ALU 40 mm. Kiedy naturalne światło i widzialność mają znaczenie. W środowisku przemysłowym, gdzie światło i widzialność mają

ALU 40 mm. Kiedy naturalne światło i widzialność mają znaczenie. W środowisku przemysłowym, gdzie światło i widzialność mają ALU 40 mm Kiedy naturalne światło i widzialność mają znaczenie W środowisku przemysłowym, gdzie światło i widzialność mają nadrzędne znaczenie, brama segmentowa Alpha ALU 40 mm jest niezastąpiona. Panel

Bardziej szczegółowo

KREATYWNE ROZPLANOWANIE POMIESZCZENIA

KREATYWNE ROZPLANOWANIE POMIESZCZENIA KREATYWNE ROZPLANOWANIE POMIESZCZENIA Systemy szklanych drzwi otwieranych i wahadłowych Systemy szklanych drzwi otwieranych i wahadłowych System TENSOR, dzięki funkcji samozamykania umożliwia bezpieczny

Bardziej szczegółowo

sunbreaker system sunbreaker system sunbreaker clip system windbreaker edycja 2

sunbreaker system sunbreaker system sunbreaker clip system windbreaker edycja 2 sunbreaker system sunbreaker system sunbreaker clip system windbreaker edycja 2 16 17 Spis treści system sunbreaker...4 system sunbreaker clip...8 system windbreaker...12 2 3 sunbreaker wymiary maksymalne

Bardziej szczegółowo

ostrzegamy i chronimy

ostrzegamy i chronimy ostrzegamy i chronimy 3 7 11 5 12 13 17 12 Z nami bezpiecznie! - szeroki i fachowy zakres serwisu - innowacyjne produkty o wysokiej jakości - krótki termin realizacji zamówień - fachowe doradztwo na miejscu

Bardziej szczegółowo

Okna i drzwi. drewniane

Okna i drzwi. drewniane Okna i drzwi drewniane OKNA I DRZWI DREWNIANE gwarancja bezpieczeństwa Wszystkie produkty DAKO wytwarzane są zgodnie z Normami Europejskimi, które stawiają przed producentem bardzo wysokie wymagania jakościowe

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Poz. 1. 2. 3. 4. Przedmiot zamówienia Szafa na dokumenty - materiał, z którego ma być wykonana szafa - płyta wiórowa laminowana o grubości minimum 18 mm w kolorze - jasny buk

Bardziej szczegółowo

Profesjonalne drabiny i rusztowania

Profesjonalne drabiny i rusztowania 04 05 www.zarges.de www.com.pl Profesjonalne drabiny i rusztowania Program 2004/2005 Lekkie, bezpieczne, funkcjonalne Drabiny wielofunkcyjne Drabina 3 częściowa, wielozadaniowa bezpieczna drabina o uniwersalnym

Bardziej szczegółowo

Witaj w strefie komfortu

Witaj w strefie komfortu Witaj w strefie komfortu harvia.com Pełnia komfortu w letnim ogrodzie Tego lata oddaj się relaksowi w przytulnej atmosferze z domieszką nowoczesności. Stwórz we własnym ogrodzie wyjątkowo przytulną strefę

Bardziej szczegółowo

Opis produktu Element w pełni zmontowany wg DIN 4570. Nożyce schodów z ciętego profilu aluminiowego Stopnie (80x330 mm) z profilem antypoślizgowym.

Opis produktu Element w pełni zmontowany wg DIN 4570. Nożyce schodów z ciętego profilu aluminiowego Stopnie (80x330 mm) z profilem antypoślizgowym. Schody nożycowe Mini 0,8 W/m 2 K współczynnik infiltracji powietrza najwyższej 4 klasy wg DIN EN 12207 jednego stopnia do 150 kg, całej konstrukcji 350 kg/m 2 10 stopni 225 do 250 cm, 11 stopni 251 do

Bardziej szczegółowo

PORADY MONTAZ ZALUZJI I ROLET

PORADY MONTAZ ZALUZJI I ROLET PORADY.. MONTAZ ZALUZJI NIEZBĘDNE NARZĘDZIA poziomica śrubokręt śruby i kołki wiertarka ołówek linijka miarka piłka do metalu przycinak do lamelek (żaluzji pionowych) nożyczki do rolet i wertikali z tkanin

Bardziej szczegółowo

Jakość tkwi w szczegółach

Jakość tkwi w szczegółach Jakość tkwi w szczegółach www.hafele.pl Hafele Polska Sp. z o.o. ul. Wrocławska 4d 55-090 Długołęka tel. +48 71 315 32 42 fax +48 71 315 32 62 lub 64 info@hafele.pl www.hafele.pl O FIRMIE Häfele zawsze

Bardziej szczegółowo

Halogenowy promiennik podczerwieni IH Odpowiedni do odkrytych wolnych przestrzeni, gdzie liczą się walory estetyczne

Halogenowy promiennik podczerwieni IH Odpowiedni do odkrytych wolnych przestrzeni, gdzie liczą się walory estetyczne 3 1000 2000 W Grzałki elektryczne 6 modele(i) Halogenowy promiennik podczerwieni IH Odpowiedni do odkrytych wolnych przestrzeni, gdzie liczą się walory estetyczne Zastosowanie Halogeninfra IH to mocne

Bardziej szczegółowo

CLIP-IN SOLUTIONS. Dźwiękoszczelne systemy szklanych drzwi i ścianek działowych. Szkło inspiracją aranżacji

CLIP-IN SOLUTIONS. Dźwiękoszczelne systemy szklanych drzwi i ścianek działowych. Szkło inspiracją aranżacji CLIP-IN SOLUTIONS Dźwiękoszczelne systemy szklanych drzwi i ścianek działowych Szkło inspiracją aranżacji SPIS TREŚCI 1. Wstęp 52 2. Tabela wartości dźwiękochłonności i grubości szkieł dla poszczególnych

Bardziej szczegółowo

Wózki szafowe 87-89. Wózki szafowe ALUMINIUM 90-91. Wózki szafowe ALUMINIUM STAL NIERDZEWNA 92-93. Wózki szafowe. lakierowane proszkowo 94-96

Wózki szafowe 87-89. Wózki szafowe ALUMINIUM 90-91. Wózki szafowe ALUMINIUM STAL NIERDZEWNA 92-93. Wózki szafowe. lakierowane proszkowo 94-96 ALUMINIUM 87-89 ALUMINIUM STAL NIERDZEWNA lakierowane proszkowo 90-91 92-93 STAL NIERDZEWNA 94-96 do transportu potraw STAL NIERDZEWNA 97 86 Hammerlit GmbH Combi ALUMINIUM anodyzowane CBA CBA 3000 - wózek

Bardziej szczegółowo

- imperium - Imperium to orientalny klimat uzyskany dzięki detalom, patynowane uchwyty mebli. - imperium - bogaty wybór brył, w dwóch kształtach oraz

- imperium - Imperium to orientalny klimat uzyskany dzięki detalom, patynowane uchwyty mebli. - imperium - bogaty wybór brył, w dwóch kształtach oraz - imperium - Imperium to orientalny klimat uzyskany dzięki detalom, patynowane uchwyty mebli - imperium - w dwóch kształtach oraz bogaty wybór brył, możliwość schodkowej kompozycji, by zagospodarować nawet

Bardziej szczegółowo

STANOWISKA MONTAŻOWE WYPOSAŻENIE STANOWISK REGAŁY WÓZKI

STANOWISKA MONTAŻOWE WYPOSAŻENIE STANOWISK REGAŁY WÓZKI Przenośniki / Stanowiska / Sprawdziany / Przyrządy spawalnicze / Manipulatory STANOWISKA MONTAŻOWE WYPOSAŻENIE STANOWISK REGAŁY WÓZKI Andrzej Marczyk 42-520 Dąbrowa Górnicza ul. Lipowa 3. Biuro: 4 300

Bardziej szczegółowo

ZM SYSTEM MODERN 20, 40

ZM SYSTEM MODERN 20, 40 ZM SYSTEM MODERN 20, 40 WARUNKI SPRZEDAŻY Warunki sprzedaży systemów szynowych i systemów maskownic ZEGAR (ZS, ZM): WAŻNE! PRZECZYTAJ! 1. Sprzedaż Systemów Szynowych Zegar i Systemów Maskownic (ZS, SM)

Bardziej szczegółowo

ALUMINIOWE SYSTEMY OKIENNO DRZWIOWE I PRZESUWNE

ALUMINIOWE SYSTEMY OKIENNO DRZWIOWE I PRZESUWNE POWIERZCHNIE PRZESZKLONE BEZ OBAW ALUMINIOWE SYSTEMY OKIENNO DRZWIOWE I PRZESUWNE Duże przeszklone powierzchnie przez lata stosowane były głównie w budynkach instytucjonalnych i użyteczności publicznej.

Bardziej szczegółowo

DRZWI WEJŚCIOWE DRZWI PRZYGARAŻOWE I BRAMY DWUSKRZYDŁOWE

DRZWI WEJŚCIOWE DRZWI PRZYGARAŻOWE I BRAMY DWUSKRZYDŁOWE DRZWI WEJŚCIOWE DRZWI PRZYGARAŻOWE I BRAMY DWUSKRZYDŁOWE ECO Line TERMO Line od 1995 r. NOWOCZESNE WZORNICTWO. PRAKTYCZNE ZASTOSOWANIE. NOWOŚĆ! DRZWI WEJŚCIOWE I PRZYGARAŻOWE TERMO 60 i TERMO 70 Naturalne

Bardziej szczegółowo

Rama ozdobna do Jøtul I 570 FL

Rama ozdobna do Jøtul I 570 FL Rama ozdobna do Jøtul I 570 FL Rama ozdobna do Jøtul I 570 FL PL - Instrukcja montażu 2 Rama ozdobna P Rama ozdobna SS PL - Przed użyciem prosimy dokładnie przeczytać instrukcje ogólnego użytkowania oraz

Bardziej szczegółowo

Stelaże jezdne Wózki z wanienką na pranie Stojaki do magla. Stoły Wieszaki na kitle. Kontenery transportowe ALUMINIUM 80-81

Stelaże jezdne Wózki z wanienką na pranie Stojaki do magla. Stoły Wieszaki na kitle. Kontenery transportowe ALUMINIUM 80-81 Stelaże jezdne Wózki z wanienką na pranie Stojaki do magla 78 Stoły Wieszaki na kitle 79 Kontenery transportowe ALUMINIUM 80-81 Kontenery transportowe zamknięte 82 Kontenery transportowe z siatki Combicar

Bardziej szczegółowo

FP - 38R Piec do pizzy jednopoziomowy 1 700,- 3 100,- FP - 68R Piec do pizzy dwupoziomowy. TN - 38/90 Piec do pizzy tunelowy 20 100,- 1 600,-

FP - 38R Piec do pizzy jednopoziomowy 1 700,- 3 100,- FP - 68R Piec do pizzy dwupoziomowy. TN - 38/90 Piec do pizzy tunelowy 20 100,- 1 600,- 300 PIECE DO PIZZY Piece do pizzy Piece do pizzy to urządzenia nadające się do wszelkiego rodzaju placówek. Najlepsze zastosowanie znajdują w pizzeriach oraz lokalach oferujących pizzę i in podobnego rodzaju

Bardziej szczegółowo

OGÓLNE ZALECENIA MONTAŻOWE

OGÓLNE ZALECENIA MONTAŻOWE OGÓLNE ZALECENIA MONTAŻOWE System profili izolowanych termicznie: Seria VERANDA typ E Materiały zawarte w prezentacji mają charakter informacyjny. 1. Przygotowanie miejsca montażu: Miejsce montażu konstrukcji

Bardziej szczegółowo

Szanowni Klienci, Zapraszamy do zakupów blachy oraz profili aluminiowych w firmie Tuplex.

Szanowni Klienci, Zapraszamy do zakupów blachy oraz profili aluminiowych w firmie Tuplex. Szanowni Klienci, Jesteśmy z Państwem już od 25 lat! Przez cały ten czas z wielką uwagą konstruujemy swoją ofertę, starając się wyprzedzać potrzeby naszych Klientów oraz budować trwałe relacje biznesowe.

Bardziej szczegółowo

Dom pod Liczi (G2) Inspiracje Piękna Kuchnia. Biura Projektów ARCHON+ Dom pod Liczi (G2)

Dom pod Liczi (G2) Inspiracje Piękna Kuchnia. Biura Projektów ARCHON+ Dom pod Liczi (G2) Inspiracje Piękna Kuchnia Fronty z wysokiej jakości laminatów HPL z imitacją przetartego drewna tartacznego to unikalne połączenie trwałości i wyglądu mebli.zastosowane w szafkach wiszących drzwi imitujących

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZP/UR/72/2014 Załącznik nr 1.1 do siwz OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Do oferty należy dołączyć opis produktów (wraz ze zdjęciem), jakie oferuje Wykonawca. Zadanie nr 1: Dostawa i montaż mebli dla Wydziału

Bardziej szczegółowo

Nadwozia plandekowe typ CURT-trail STANDARD

Nadwozia plandekowe typ CURT-trail STANDARD Nadwozia plandekowe typ CURT-trail STANDARD CURT-Trail STANDARD to uniwersalny typ zabudowy łączący wytrzymałość, funkcjonalność oraz rozsądną cenę. Charakterystycznymi elementami są: odsuwana ściana boczna

Bardziej szczegółowo

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Otwock, dnia 08.04.2015 im. prof. Adama Grucy CMKP ul. Konarskiego 13 05-400 Otwock

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Otwock, dnia 08.04.2015 im. prof. Adama Grucy CMKP ul. Konarskiego 13 05-400 Otwock Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Otwock, dnia 08.04.2015 im. prof. Adama Grucy CMKP ul. Konarskiego 13 05-400 Otwock Do Wykonawców Dotyczy: przetargu na Dostawę metalowych mebli, sprzętu ze stali

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 4 Meble metalowe i metalowe sprzęty

Załącznik nr 4 Meble metalowe i metalowe sprzęty Załącznik nr 4 Meble metalowe i metalowe sprzęty Przedmiot zamówienia / L.p Opis przedmiotu zamówienia Jm. Ilość wyszczególnienie Cena Cena jednostkow jednostkowa a netto [zł] brutto [zł] Wartość netto

Bardziej szczegółowo

Przed rozpoczęciem montażu zapoznaj się z niniejszą instrukcją i zachowaj ją do przyszłego użytku.

Przed rozpoczęciem montażu zapoznaj się z niniejszą instrukcją i zachowaj ją do przyszłego użytku. PALRAM Instrukcja montażu Harmony 185 x 248 cm przezroczyste szkło 248 x 185 x 209 cm E-mail: infoa@palram.com www.palramapplications.com WAŻNE! Przed rozpoczęciem montażu zapoznaj się z niniejszą instrukcją

Bardziej szczegółowo

ul. Krzywoustego 6 81-035 GDYNIA - POLSKA / POLAND Tel.: +48 58 765 71 00 Fax: +48 58 765 71 02 e-mail: info@vassilli.pl - www.vassilli.

ul. Krzywoustego 6 81-035 GDYNIA - POLSKA / POLAND Tel.: +48 58 765 71 00 Fax: +48 58 765 71 02 e-mail: info@vassilli.pl - www.vassilli. VASSILLI POLSKA Sp. z o.o. ul. Krzywoustego 6 81-035 GDYNIA - POLSKA / POLAND Tel.: +48 58 765 71 00 Fax: +48 58 765 71 02 e-mail: info@vassilli.pl - www.vassilli.pl Cat. Łóżka Rehabilitacyjne i Sprzęt

Bardziej szczegółowo

KARTA PRODUKTU (ver.01/01.2014) Szafki do rozdzielaczy (podtynkowe metalowe i tworzywowe; natynkowe metalowe)

KARTA PRODUKTU (ver.01/01.2014) Szafki do rozdzielaczy (podtynkowe metalowe i tworzywowe; natynkowe metalowe) KARTA PRODUKTU (ver.01/01.2014) 1. Nazwa Szafki do rozdzielaczy (podtynkowe metalowe i tworzywowe; natynkowe metalowe) 2. Cechy i przeznaczenie produktu Szafki Capricorn służą do zabudowy rozdzielaczy

Bardziej szczegółowo

Dokumentacja techniczna do produkcji i montażu moskitiery ramkowej otwieranej typu MRO

Dokumentacja techniczna do produkcji i montażu moskitiery ramkowej otwieranej typu MRO Dokumentacja techniczna do produkcji i montażu otwieranej typu MRO - 1 - Treść zawarta w dokumentacji podlega ochronie zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.

Bardziej szczegółowo

RYNNY DACHOWE PREFA ALUMINIUM ZACHOWUJE KOLOR

RYNNY DACHOWE PREFA ALUMINIUM ZACHOWUJE KOLOR idealne rozwiązania na każdy dach Aluminiowe systemy rynnowe PREFA Dach fasada solar www.prefa.com RYNNY DACHOWE PREFA ALUMINIUM ZACHOWUJE KOLOR Rynny dachowe mogą wpływać na wygląd budynku na dwa sposoby.

Bardziej szczegółowo

BRAMA HARMONIJKOWA FOLD VS

BRAMA HARMONIJKOWA FOLD VS BRAMA HARMONIJKOWA FOLD VS Centrala Torsystem Butzbach Sp. z o.o. 57-240 Kamieniec Ząbkowicki ul. Kolejowa 44 tel. +48 074 816 37 00 Faks +48 074 816 37 03 e-mail: biuro@torsystem.com.pl Biuro handlowe

Bardziej szczegółowo

TWINE & PINCH BT 2015.PL

TWINE & PINCH BT 2015.PL EX - 16/12/13 TWINE & PINCH BT 2015.PL TWINE & PINCH Ukłon w kierunku tradycyjnych grzejników żeberkowych Twine & Pinch inspirowane są formą tradycyjnych grzejników żeberkowych. Smukły, pionowy element

Bardziej szczegółowo

Nowoczesne donice na zamówienie Katalog 2015

Nowoczesne donice na zamówienie Katalog 2015 Nowoczesne donice na zamówienie Katalog 2015 Doniform jest firmą produkującą wyjątkowe donice wykonane z włókna szklanego Jesteśmy młodą, dynamiczną firmą działającą na polskim rynku w segmencie dużych

Bardziej szczegółowo

SEGMENTOWE BRAMY PRZEMYSŁOWE

SEGMENTOWE BRAMY PRZEMYSŁOWE SEGMENTOWE BRAMY PRZEMYSŁOWE INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA DLA FIRM od 1995 Segmentowe Bramy Przemysłowe ST40 Ciepłe Trwałe Niezawodne Bramy ST40 to właściwy wybór tam, gdzie wymagana jest stabilna ochrona

Bardziej szczegółowo

możliwość mocowania zawieszek i półek z pojemnikami stanowisko może być montowane na stojaku lub listwach perforowanych mocowanych do ściany

możliwość mocowania zawieszek i półek z pojemnikami stanowisko może być montowane na stojaku lub listwach perforowanych mocowanych do ściany Uniwersalny system zabudowy U-SYSTEM - system umożliwia stworzenie doskonałego i uporządkowanego miejsca pracy na hali produkcyjnej, w warsztacie, magazynie, na stanowisku kontrolnym itp. - elementy systemu

Bardziej szczegółowo

Roto Azuro panoramiczne okno dachowe. Azuro. Zasada Roto: Więcej swobody. Więcej komfortu. Nieograniczone możliwości aranżacji poddasza

Roto Azuro panoramiczne okno dachowe. Azuro. Zasada Roto: Więcej swobody. Więcej komfortu. Nieograniczone możliwości aranżacji poddasza Roto Azuro panoramiczne okno dachowe Nieograniczone możliwości aranżacji poddasza Azuro Zasada Roto: Więcej swobody. Więcej komfortu. Kąpiel, śniadanie, a może odpoczynek na kanapie pod gołym niebem? można

Bardziej szczegółowo