Poradnik dla początkujących

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Poradnik dla początkujących"

Transkrypt

1 Poradnik dla początkujących

2 Witaj w Programie Partnerskim CashInPills! Z myślą o Twoim sukcesie zadbaliśmy o to, aby zapewnić Ci wszystkie narzędzia niezbędne do zarabiania pieniędzy. Dzięki nim z łatwością będziesz promował nasze produkty i zwiększał swoje zyski. Ten poradnik pomoże Ci stawiać pierwsze kroki w programie partnerskim. Dowiesz się, jak działa nasz system i jak możesz go wykorzystać do zarabiania. 1. Nie masz jeszcze strony internetowej? Promowanie produktów najlepiej zacząć od założenia blogu. To bardzo skuteczny sposób, który pozwala osiągnąć dobre wyniki sprzedaży. Drugą metodą, którą warto zastosować, jest aktywność na stronach www, na których można dodawać opinie, komentarze itp. Chodzi tu o wszelkiego rodzaju fora internetowe czy blogi. Możesz w nich na przykład zachęcać do odwiedzenia Twojej strony. Jednym za najłatwiejszych sposobów stworzenia blogu jest skorzystanie z darmowej platformy, np. Te oraz wiele innych znajdziesz, wpisując w przeglądarce darmowe blogi, strony. 2. Jak powinna wyglądać strona, na której będziesz promował produkty? Na początek warto dobrze przemyśleć wygląd strony, a zwłaszcza rozmieszczenia grafiki i tekstów. Witryna internetowa powinna być przejrzysta, aby użytkownik mógł szybko znaleźć na niej wszystkie informacje. Warto zadbać, by posiadała menu główne, które jest czytelne i pozwala na wygodne poruszanie się po stronie. Najważniejsze jest, aby Twoja strona zawierała jak najwięcej informacji o produktach, a swoim wyglądem wzbudzała zaufanie klientów, którzy przed zakupem produktu chcą go jak najlepiej poznać. Unikaj przerostu formy nad treścią, w związku z czym odradzamy umieszczenie zbyt dużej ilości bannerów, ponieważ może to zniechęcić internautów. Zadbaj o przejrzystość i czytelność strony, dlatego nie używaj zbyt wielu kolorów i różnych typów czcionek.

3 3. Jak napisać tekst? Tekst, który umieścisz na swojej stronie, to jedno z narzędzi, za pomocą którego możesz zainteresować i zatrzymać odwiedzających. Czytelnik, wchodząc na Twoją stronę, powinien wiedzieć, po co tam jest. Nie zasypuj go niejasnymi informacjami, np. jeżeli poświęcasz stronę odchudzaniu, nie dodawaj elementów niezwiązanych z tym tematem. Jeżeli jednak zdecydujesz się na promowanie kilku produktów na jednej stronie, zadbaj o wyraźny podział na kategorie. Jest kilka wskazówek, które ułatwią Ci napisanie ciekawego i skutecznego artykułu. Nagłówek strony nie powinien być większy niż 1/3 strony, czyli powinien mieć nie więcej niż 100 pikseli. Pierwszy akapit strony nie powinien być zbyt długi, aby nie zniechęcić swoją objętością osób odwiedzających Twoją stronę. Najlepiej, aby miał około 4-5 linijek. Warto go także wytłuścić. Zwróć uwagę na to, aby żaden akapit nie miał więcej niż 5 linijek. Jeśli jest dłuższy, powinien zostać podzielony na 2 lub więcej mniejszych akapitów wtedy będzie łatwiej go przeczytać. Między akapitami powinien znajdować się wiersz odstępu, który ułatwi przeglądanie strony oraz jej czytanie. Możesz też nadawać poszczególnym akapitom tytuły. W tekście stosuj wytłuszczenia, wypunktowanie, podkreślenia, kolorowe tło, nagłówki. Odwiedzający powinni wychwycić główne myśli tekstu nawet bez dokładnego zapoznania się ze stroną. Takie zabiegi znacznie ułatwiają czytanie, a wytłuszczenie czy wypunktowanie pozwala na podkreślenie, wyróżnienie informacji, które są najważniejsze z Twojego punktu widzenia. Zwracaj się bezpośrednio do osoby, która odwiedza Twoją stronę. Napisz masz szczęście, a nie klienci mają szczęście. Klient musi czuć, że zwracasz się bezpośrednio do niego, a nie do ogółu. W opisach posługuj się danymi liczbowymi to konkrety, których szuka każdy klient.

4 4. Narzędzia marketingowe Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom związanym z tworzeniem stron, stworzyliśmy bazę narzędzi marketingowych. W zakładce Linki i kreacje znajdziesz wszystkie materiały niezbędne do promowania naszych produktów. 1. Artykuły Jest to najczęściej wykorzystywany i najbardziej efektywny sposób promocji produktów. Umieszczając teksty na swoich stronach, możesz uzupełnić je o kody z programu partnerskiego, dzięki którym internauta odwiedzający Twoją stronę ma możliwość przejścia do strony produktowej i dokonania zakupu.

5 2. Artykuły/teksty z synonimami Jest to taki rodzaj tekstów, który został wzbogacony o synonimy, słowa zastępcze, co umożliwia stworzenie na jego podstawie kilkunastu innych, z których każdy będzie unikatowy. Oto przykładowy fragment: {Skuteczne Dobre Najlepsze Sprawdzone Przebadane} {preparaty tabletki środki} {na odchudzanie odchudzające} Ultra Slim są {niezastąpione idealne} na {schudnięcie utratę wagi ciała}. W celu stworzenia artykułu wklej go na naszej stronie i wygeneruj tekst. Otrzymasz gotowy do wykorzystania materiał. 3. Bannery, obrazki, zdjęcia amatorskie, wycinki z gazet, wykresy, tabele i referencje Klienci chcą wiedzieć, jak wygląda produkt, którego zakup planują. Dlatego udostępniliśmy materiały, które umożliwią Ci właściwe zaprezentowanie naszych produktów. Dzięki takiemu działaniu staniesz się bardziej wiarygodny w oczach klientów i będziesz przez nich pozytywnie postrzegany. 4. Materiały hostowane: bannery, pop-undery, pagepeele Jest to najbardziej popularna forma promocji i jednocześnie najprostsza, co może być istotne, zważywszy na to, że dopiero zaczynasz w naszym programie partnerskim. Materiały hostowane tym różnią się od tych opisanych w poprzednim punkcie, że nie musisz pobierać ich na swój komputer. Wystarczy, że skopiujesz kod i wstawisz go na swojej stronie, a materiały będą się wyświetlały. 5. Mailing Jeśli posiadasz źródło adresów grupy osób potencjalnie zainteresowanych produktem promowanym w CashInPills, możesz zastosować jedną z najskuteczniejszych metod promocji, jaką jest mailing. W zakładce `Linki i kreacje` znajdziesz przykładowe materiały tego typu, które możesz wykorzystać na własne potrzeby. 6. Linki tekstowe Warto umieszczać je w artykułach. W prosty i szybki sposób przeniosą czytelnika na stronę, na której znajdzie dokładne informacje o produkcie i będzie mógł dokonać zakupu, za który dostaniesz prowizję.

6 5. Jak umieścić link na swojej stronie? Jedną z najważniejszych czynności, o której powinieneś pamiętać, umieszczając na swojej stronie pobierane z CashInPills materiały, jest umieszczenie unikalnego kodu (tzw. kodu trackerskiego). Jest on niezbędny, aby program partnerski mógł właściwie rozpoznać zamówienie złożone za pośrednictwem Twojej strony i przypisać należną Ci prowizję. Kod ten znajdziesz w zakładce Linki. Zawiera on w sobie informację o produkcie oraz o koncie danego partnera. Link wygląda w następujący sposób: gdzie pid jest numerem produktu, a uid numerem partnera. Używa się go np. aby stworzyć linki tekstowe. Podczas umieszczania materiałów hostowanych wystarczy, że skopiujesz kod przyporządkowany do danego bannera i umieścisz we właściwym miejscu na swojej witrynie. Taki link ma następujący schemat: <a href="http://track.acaiberry900.pl/product/acaiberry-900/?uid=1977&pid=129&bid=1037" [^] rel="nofollow" title=" jagpda asai" ><img src="http://track.acaiberry900.pl/banner/?uid=1977&pid=129&bid=1037" [^] alt=" jagpda asai" /></a>

7 Pamiętaj, aby nigdy samemu nie zmieniać kodu! Kiedy masz już wygenerowany link, wystarczy, że zamieścisz go na swojej stronie. Większość linków umieszcza się w bardzo podobny sposób i najczęściej znajdziesz odpowiednią instrukcję na platformie, na której założyłeś blog. W razie trudności zachęcamy do zapoznania się z instrukcją na: podpunkt : odsyłacz do adresu internetowego. 6. Co zrobić, aby mieć większy ruch na swojej stronie? Istnieje wiele technik zwiększenia ilości osób odwiedzających stronę internetową. Do tych najpopularniejszych i najbardziej efektywnych należą: - pisanie postów na forach oraz portalach tematycznych - pisanie komentarzy na blogach - mailingi - publikacje poradników w formie elektronicznej Pamiętaj, aby właściwie określić grupę docelową Twojej strony oraz potencjalnych klientów, którzy mogą przynieść Ci zysk! Tylko przemyślane decyzje przynoszą najlepsze korzyści! Jesteś gotowy. Możesz zaczynać! Pamiętaj, że affiliate marketing to dynamicznie rozwijająca się forma marketingu internetowego. Kluczem do sukcesu jest nieustanne udoskonalanie i unowocześnianie w zakresie narzędzi do tworzenia, administrowania i promowania stron internetowych. Jeżeli jesteś w trakcie tworzenia strony i masz jakiś pomysł, ale nie jesteś go pewien, lub masz pytanie, na które nie znasz odpowiedzi i chciałbyś uzyskać poradę, skontaktuj się z nami: Możesz skorzystasz naszej pomocy, a także ze wskazówek innych parterów na Forum CashInPills. Wymiana pomysłów prowadzi do wspaniałych osiągnięć i innowacji. Wykorzystaj swoją wiedzę i zarób pierwsze pieniądze z CashInPills!

Jak zarabiać w Internecie 100 euro dziennie?

Jak zarabiać w Internecie 100 euro dziennie? Jak zarabiać w Internecie 100 euro dziennie? www.100eurodziennie.pl Jest to robocza wersja poradnika na temat zarabiania w Internecie. H. Bernaciak J. Gortatowska Sz. Miałkas M. Rogoziński P. Wójcik 1

Bardziej szczegółowo

Atrakcyjny Email. Twój przewodnik po Email Marketingu!

Atrakcyjny Email. Twój przewodnik po Email Marketingu! Atrakcyjny Email Marketing Twój przewodnik po Email Marketingu! Copyright 2012 Nowoczesny MLM www.atrakcyjny-email-marketing.pl pawelgrzech@gmail.com Paweł Grzech 1 SŁOWEM WSTĘPU Wysyłam miesięcznie wiadomości

Bardziej szczegółowo

TWORZENIE SKUTECZNEJ OFERTY HANDLOWEJ WYSYŁANEJ DROGĄ MAILOWĄ DZIAŁ GRAFICZNY. www.dzialgraficzny.pl kontakt@działgraficzny.

TWORZENIE SKUTECZNEJ OFERTY HANDLOWEJ WYSYŁANEJ DROGĄ MAILOWĄ DZIAŁ GRAFICZNY. www.dzialgraficzny.pl kontakt@działgraficzny. TWORZENIE SKUTECZNEJ OFERTY HANDLOWEJ WYSYŁANEJ DROGĄ MAILOWĄ DZIAŁ GRAFICZNY www.dzialgraficzny.pl kontakt@działgraficzny.pl 883 222 221 wstęp Pierwszą rzeczą jaką ma się na myśli w odniesieniu do marketingu

Bardziej szczegółowo

JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE

JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE 2012 - Krzysztof Morawski 1 Do swobodnego kopiowania i rozpowszechniania! Zezwala się na: łączenie tej publikacji z innymi

Bardziej szczegółowo

Pokaż swoją mocną stronę. Zakładanie strony WWW bez tajemnic

Pokaż swoją mocną stronę. Zakładanie strony WWW bez tajemnic Pokaż swoją mocną stronę Zakładanie strony WWW bez tajemnic Spis treści Po co mi strona internetowa? 3 Jaką przyjąć strategię w trakcie tworzenia witryny internetowej 6 Jak Wam się podoba moja strona WWW?

Bardziej szczegółowo

Newsletter Marketing

Newsletter Marketing Newsletter Marketing czyli inna twarz e-mail marketingu. Praktyczne porady dla wydawców i autorów newsletterów By Przemysław Modrzewski www.marketinglab.pl mój prywatny blog marketingowy [Newsletter marketing]

Bardziej szczegółowo

PORADNIK MARKETINGOWY

PORADNIK MARKETINGOWY PORADNIK MARKETINGOWY dla właścicieli małych i średnich firm Jak prowadzić tani i skuteczny marketing? Justyna Muszyńska 1 MARKETINGOWY KOCIOŁEK Marketing jest jak wrzący kocioł, do którego wrzucasz różne

Bardziej szczegółowo

Zarabianie przez internet finansowy program partnerski Wprowadzenie do ebiznesu

Zarabianie przez internet finansowy program partnerski Wprowadzenie do ebiznesu Niniejsza publikacja może być kopiowana oraz rozpowszechniana bez pobierania opłat w niezmienionej formie. Niedozwolone są jakiekolwiek zmiany w treści publikacji bez wiedzy autora. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bardziej szczegółowo

Rozwijaj firmę z AdWords. Wykorzystaj w pełni potencjał konta AdWords dzięki naszym wskazówkom

Rozwijaj firmę z AdWords. Wykorzystaj w pełni potencjał konta AdWords dzięki naszym wskazówkom Rozwijaj firmę z AdWords Wykorzystaj w pełni potencjał konta AdWords dzięki naszym wskazówkom Witamy w przewodniku Rozwijaj firmę z AdWords, który pomoże Ci zmaksymalizować wyniki Twojej firmy dzięki

Bardziej szczegółowo

Przewodnik SEO SEM, czyli jak promować stronę małej firmy w Internecie

Przewodnik SEO SEM, czyli jak promować stronę małej firmy w Internecie Przewodnik SEO SEM, czyli jak promować stronę małej firmy w Internecie Przewodnik reklamy i promocji stron WWW w Internecie dla małych firm i początkujących przedsiębiorców Mariusz Gąsiewski www.ittechnology.us

Bardziej szczegółowo

7 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim założysz własną stronę WWW - v2.0

7 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim założysz własną stronę WWW - v2.0 1 Spis treści Wstęp... 3 Dla kogo jest ten e- book?... 4 Komu polecam tego e- booka?... 4 Czego dowiesz się, czytając tego e- booka?... 4 Rozdział 1 - Co zyskujesz dzięki posiadaniu własnej strony WWW?...

Bardziej szczegółowo

Paweł Budynek. Metody optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych Methods of search engine optimization

Paweł Budynek. Metody optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych Methods of search engine optimization Paweł Budynek Metody optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych Methods of search engine optimization Praca licencjacka Promotor: dr inż. Rafał Wojciechowski KIERUNEK: Informatyka i ekonometria

Bardziej szczegółowo

Empower Network Poradnik Osiągania Ponadprzeciętnych Rezultatów

Empower Network Poradnik Osiągania Ponadprzeciętnych Rezultatów Empower Network Poradnik Osiągania Ponadprzeciętnych Rezultatów Co to jest Empower Network? Empower Network to projekt o unikalnym modelu biznesowym oparty o sprzedaż produktów cyfrowych. Został stworzony

Bardziej szczegółowo

Jak zdobyć klientów i czytelników?

Jak zdobyć klientów i czytelników? Autor dołożył wszelkich starań, by zawarte w tej publikacji informacje, były kompletne i rzetelne. Nie bierze jednak żadnej odpowiedzialności za ich wykorzystywanie. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności

Bardziej szczegółowo

Marketing na Autopilocie 2.0. Moje Tajne kursy do Autorespondera. Wrzud swój biznes na Autopilota i zarabiaj nawet podczas snu!

Marketing na Autopilocie 2.0. Moje Tajne kursy do Autorespondera. Wrzud swój biznes na Autopilota i zarabiaj nawet podczas snu! Marketing na Autopilocie 2.0 Moje Tajne kursy do Autorespondera Wrzud swój biznes na Autopilota i zarabiaj nawet podczas snu! Paweł Grzech www.pawelgrzech.pl Spis treści Słowem wstępu... 3 Autoresponder,

Bardziej szczegółowo

Tytuł: Jak prowadzić tani i skuteczny marketing Autor: Justyna Muszyńska Wydanie I

Tytuł: Jak prowadzić tani i skuteczny marketing Autor: Justyna Muszyńska Wydanie I Copyright by Wydawnictwo Złote Myśli & Justyna Muszyńska rok 2009 Darmowa publikacja dostarczona przez ZloteMysli.pl Niniejsza publikacja może być kopiowana, oraz dowolnie rozprowadzana tylko i wyłącznie

Bardziej szczegółowo

Marketing i reklama w Internecie

Marketing i reklama w Internecie Marketing i reklama w Internecie Bartosz Małecki UNIA EUROPEJSKA EUROPEJSKI FUNDUSZ ROZWOJU REGIONALNEGO Autor: Bartosz Małecki UBIK Business Consulting Sp. z o.o. www.ubikbc.pl Wydawca: Polska Agencja

Bardziej szczegółowo

Jak pisać, żeby sprzedać?

Jak pisać, żeby sprzedać? Jak pisać, żeby sprzedać? Chociaż twórcy serwisów www i copywriterzy coraz częściej korzystają z reguł nowoczesnego pisania w sieci, wciąż łatwo trafić na strony, które łamią wszelkie zasady użyteczności

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi panelu zarządzania w programie shopgold do prowadzenia sklepu internetowego

Instrukcja obsługi panelu zarządzania w programie shopgold do prowadzenia sklepu internetowego shopgold instrukcja obsługi panelu zarządzania Instrukcja obsługi panelu zarządzania w programie shopgold do prowadzenia sklepu internetowego Najbardziej aktualną wersję instrukcji możecie Państwo wygenerować

Bardziej szczegółowo

Biuro podróży w wyszukiwarce

Biuro podróży w wyszukiwarce 2012 Biuro podróży w wyszukiwarce Pozycjonowanie krok po kroku zasady pozycjonowania stron turystycznycha elementy decydujące o wysokiej pozycjia prawidłowy sposób wyboru słów kluczowycha bezpłatne narzędzia

Bardziej szczegółowo

Darmowy e-book przygotowany przez www.adsblog.pl

Darmowy e-book przygotowany przez www.adsblog.pl Darmowy e-book przygotowany przez www.adsblog.pl Tytuł: Jak zarabiać na blogu. Autor: Adrian Sosnowski Niniejsza publikacja może być kopiowana i rozpowszechniana tylko i wyłącznie w niezmienionej formie.

Bardziej szczegółowo

POZYCJONOWANIE HOTELU, MOTELU, PENSJONATU W WYSZUKIWARCE

POZYCJONOWANIE HOTELU, MOTELU, PENSJONATU W WYSZUKIWARCE POZYCJONOWANIE HOTELU, MOTELU, PENSJONATU W WYSZUKIWARCE krok po kroku dr Rafał Marek wiedza doświadczenie praktyka Tytuł Pozycjonowanie hotelu, motelu, pensjonatu w wyszukiwarce krok po kroku Autor dr

Bardziej szczegółowo

INWESTORA OPIEKUN PARTNERSKI PROGRAM POLICZMY.OPIEKUNINWESTORA.PL

INWESTORA OPIEKUN PARTNERSKI PROGRAM POLICZMY.OPIEKUNINWESTORA.PL OPIEKUN PROGRAM WWW.OPIEKUN.PL/PP WWW.OPIEKUN.PL NARZĘDZIA DLA INWESTUJĄCYCH W FUNDUSZE: SYSTEM POWIADOMIEŃ GOTOWE STRATEGIE INWESTOWANIA MONITOR FUNDUSZY, RYNKU, TWOJEGO PORTFELA OCENY FUNDUSZY DOPASOWANE

Bardziej szczegółowo

Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak siê to robi. Wydanie II poprawione i uzupe³nione

Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak siê to robi. Wydanie II poprawione i uzupe³nione Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak siê to robi. Wydanie II poprawione i uzupe³nione Autor: Bartosz Danowski, Micha³ Makaruk ISBN: 978-83-246-1936-8 Format: 158x235, stron: 432 Przewodnik po

Bardziej szczegółowo

Przewodnika SEM SEO. Przewodnik reklamy i promocji stron WWW w Internecie dla małych firm i początkujących przedsiębiorców.

Przewodnika SEM SEO. Przewodnik reklamy i promocji stron WWW w Internecie dla małych firm i początkujących przedsiębiorców. Przewodnika SEM SEO Przewodnik reklamy i promocji stron WWW w Internecie dla małych firm i początkujących przedsiębiorców Wersja skrócona Mariusz Gąsiewski 1 O czym jest ten kurs Kurs ten w krótki i szybki

Bardziej szczegółowo

Sprzedajemy. Bez wymówek!

Sprzedajemy. Bez wymówek! Sprzedajemy. Bez wymówek! Spis treści 5-33 34-46 47-57 58-69 70-90 Marketing na miarę XXI wieku Sprzedawaj wielokanałowo Znajdź się na pierwszej stronie Google Offline wciąż żyje To dopiero początek Wstęp

Bardziej szczegółowo

Pozycjonowanie sklepu

Pozycjonowanie sklepu #5 Pozycjonowanie sklepu Uniwersytet E-commerce Wstęp Zależy Ci, aby Twój sklep dużo sprzedawał i był popularny? Potrzebujesz dobrego jakościowo ruchu i wizyt od użytkowników, którzy szukają Twoich produktów?

Bardziej szczegółowo

Strony WWW dla bibliotek. WordPress dla początkujących. Łukasz Stochniał Konrad Stepanajtys

Strony WWW dla bibliotek. WordPress dla początkujących. Łukasz Stochniał Konrad Stepanajtys Strony WWW dla bibliotek WordPress dla początkujących Łukasz Stochniał Konrad Stepanajtys Po co bibliotece strona internetowa? Zanim zaczniesz W XXI wieku, w dobie Internetu, to pytanie wydaje się trywialne

Bardziej szczegółowo

Copyright by Vestigio Sp. z o.o. Warszawa 2014. Menedżer projektu: Radosław Karbowski

Copyright by Vestigio Sp. z o.o. Warszawa 2014. Menedżer projektu: Radosław Karbowski 1 Copyright by Vestigio Sp. z o.o. Warszawa 2014 Menedżer projektu: Radosław Karbowski Redakcja i korekta: Partnerzy: Vestigio Sp. z o.o. ul. Domaniewska 17/19 lok. 133 02-663 Warszawa http://vestigio.pl

Bardziej szczegółowo