Wdrodze. Wysoce wydajna mobilność. Ultraprzenośność. Dla użytkowników mobilnych, pracujących w biurze i poza biurem.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Wdrodze. Wysoce wydajna mobilność. Ultraprzenośność. Dla użytkowników mobilnych, pracujących w biurze i poza biurem."

Transkrypt

1 TOSHIBA EASYGUARD W AKCJI: KTÓRY KOMPUTER PRZENOŚNY JEST DLA CIEBIE? Toshiba EasyGuard zapewnia większe bezpieczeństwo danych, zaawansowaną ochronę systemu oraz łatwość nawiązywania połączeń. Różni użytkownicy mobilni uczniowie i studenci, mobilni profesjonaliści czy osoby podróżujące w przeróżnych, często ciężkich warunkach, poszukujący możliwości połączeń z lokalizacji zdalnych, mają różne potrzeby związane z bezpieczeństwem. Firma Toshiba opracowała szeroki wybór elementów rozwiązania Toshiba EasyGuard, z których można stworzyć zestaw dopasowany do specyficznych wymagań dotyczących mobilności. Ten artykuł pomoże w ustaleniu, który komputer przenośny z rozwiązaniem Toshiba EasyGuard jest odpowiedni dla konkretnego użytkownika. Dla użytkowników mobilnych, pracujących w biurze i poza biurem. Dla osób wymagających większego bezpieczeństwa danych w połączeniu z większą mobilnością i szerszymi możliwościami połączeń. Dla osób wymagających większej ochrony systemu i bezpieczeństwa danych w lekkim formacie.

2 Toshiba EasyGuard: w drodze Jeden dzień z życia mobilnego użytkownika Rozwiązanie Toshiba EasyGuard chroni komputer przenośny przed codziennymi niebezpieczeństwami za pomocą funkcji XD-Bit, zapewniającej ochronę systemu przed plikami o złośliwym działaniu, wytrzymałych elementów konstrukcyjnych oraz oprogramowania ConfigFree, zapewniającego łatwość nawiązywania połączeń. W ciągu przeciętnego dnia pracy możesz się znaleźć w wielu miejscach w biurze, poza biurem czy też w drodze z miejsca na miejsce. Poranne spotkanie w sprawie projektu wymaga przyniesienia komputera przenośnego z biura do sali konferencyjnej w celu przeprowadzenia prezentacji. Po południu, jadąc w samochodzie, musisz przygotować się do spotkania z klientem i pobrać wyniki najnowszych badań z Internetu. Następnie musisz udostępnić pliki swojemu współpracownikowi. Wprowadzenie ostatnich zmian w dokumencie wymaga użycia innego profilu łączności w celu połączenia się z siecią firmową z domu. Tylko w ciągu jednego dnia rozwiązanie Toshiba EasyGuard zapewnia użytkownikowi komputera przenośnego ochronę podczas pracy w drodze. Elementy składające się na wytrzymałą konstrukcję chronią komputer w trakcie przenoszenia go z miejsca na miejsce. Funkcja XD-Bit zapewnia ochronę poufnych danych podczas uzyskiwania dostępu do Internetu czy odbierania plików ze źródeł zewnętrznych. Połączenie z dowolnego miejsca domu czy biura jest nawiązywane bez żadnych problemów. Tecra A3 Jako urządzenie mogące zastąpić komputer stacjonarny, Tecra A3 zapewnia pełną w środowisku biurowym lub domowym. Tecra A4 Komputer Tecra A4 z ekranem panoramicznym zapewnia wysoką jakość obrazu podczas wspólnego oglądania prezentacji bądź filmów w każdym miejscu i o każdej porze. Tecra A5 Tecra S2 Narzędzie ConfigFree Summit umożliwia udostępnianie plików i zapewnia ulepszoną komunikację zespołową. Komputer Tecra S2 zapewnia zawsze wysoką wydajność i dużą moc obliczeniową dzięki oferowanym przez rozwiązanie Toshiba EasyGuard funkcjom zabezpieczeń systemu i ochrony danych.

3 Toshiba EasyGuard: wysoce wydajna Rozwiązanie Toshiba EasyGuard zapewnia większe bezpieczeństwo danych za pomocą modułu TPM (Trusted Platform Module), filtru VACF (gwarantującego prywatność zawartości wyświetlanej na ekranie), czytnika odcisków palców oraz ochronnego zegara antykradzieżowego. Tylko do Twojego wglądu: ochrona poufnych danych Tecra M3 Wyobraź sobie godziny oczekiwania na lotnisku bądź w kawiarni lub w czasie podróży samolotem, które miały zostać wykorzystane pożytecznie na przygotowanie prezentacji, a zostały zmarnowane z powodu wścibskiego sąsiada. Wykorzystanie czasu podróży na pracę jest teraz proste dzięki funkcjom zabezpieczeń oferowanym przez rozwiązanie Toshiba EasyGuard. Filtr kontroli kąta widzenia (VACF) zawęża kąt widzenia przy spoglądaniu na ekran komputera z boku, umożliwiając bezpieczną pracę z poufnymi danymi w miejscach publicznych. Komputer Tecra M3 pozwala na maksymalną produktywność w miejscach publicznych dzięki ochronie zapewnianej przez funkcje zabezpieczeń rozwiązania Toshiba EasyGuard. Wydajność komputera typu tablet z modułem TPM zapewniającym bezpieczeństwo danych Dzięki komputerom typu tablet badacze coraz częściej opuszczają laboratorium i wychodzą w teren. Jako badacz lub konsultant możesz teraz opracowywać koncepcje za pomocą pióra komputera typu tablet w bibliotece, w pociągu czy też w biurze. Rozwiązanie Toshiba EasyGuard pomaga chronić koncepcje będące w trakcie opracowywania za pomocą funkcji zabezpieczeń, takich jak moduł TPM (Trusted Platform Module), który zapewnia unikalną kombinację zabezpieczeń programowo-sprzętowych. Nie musisz krępować swojej kreatywności troskami o bezpieczeństwo. Dzięki rozwiązaniu Toshiba EasyGuard Twoje dane są zawsze chronione, gdy jesteś w drodze. Tecra M4 Komputer Tecra M4 zapewnia pełną z dodatkową ochroną danych.

4 Toshiba EasyGuard: wysoce wydajna Rozwiązanie Toshiba EasyGuard zapewnia większe bezpieczeństwo danych za pomocą modułu TPM (Trusted Platform Module), filtru VACF (gwarantującego prywatność zawartości wyświetlanej na ekranie), czytnika odcisków palców oraz ochronnego zegara antykradzieżowego. Tylko autoryzowany dostęp: ochrona antykradzieżowa Przypomnij sobie, kiedy ostatni raz Twój komputer został pozostawiony bez nadzoru. Być może stało się to w siedzibie klienta bądź w momencie zamieszania podczas podróży. Jeśli przechowujesz na komputerze przenośnym poufne dane, chwile takie mogą się zamienić w koszmar dla Twojej firmy. Im częściej używasz komputera poza bezpiecznym środowiskiem, tym bardziej musisz pomyśleć o zapewnieniu mu należytej ochrony. Dzięki funkcjom rozwiązania Toshiba EasyGuard ochronnemu zegarowi antykradzieżowemu i czytnikowi odcisków palców możesz mieć pewność, że jesteś jedyną osobą mającą dostęp do systemu komputera oraz że przechowywane na nim dane są bezpieczne. Tecra S3 Ochrona antykradzieżowa oferowana przez rozwiązanie Toshiba EasyGuard zapewnia komputerowi Tecra S3 bezpieczeństwo, nawet jeśli zostanie on pozostawiony bez nadzoru.

5 Toshiba EasyGuard: ultraprzenośność Rozwiązanie Toshiba EasyGuard oferuje większą ochronę systemu dla komputerów ultraprzenośnych za pomocą obsługi macierzy dyskowych RAID 1 zapewniającej dublowanie danych, konstrukcji amortyzującej wstrząsy, klawiatury odpornej na zalanie i czytnika odcisków palców. Maksymalny czas pracy bez przestojów: ochrona danych za pomocą macierzy RAID Czasami masz wrażenie, że musisz być w wielu miejscach jednocześnie. Oprócz maksymalnej wydajności w drodze potrzebujesz też pełnego dostępu do najaktualniejszych danych. Możesz wykorzystać jak najlepiej czas między spotkaniami i lotami. Dzień pracy komputera przenośnego zależy tylko od Ciebie. Rozwiązanie Toshiba EasyGuard oferuje wysoki poziom wydajności i ochrony dzięki obsłudze macierzy dyskowych RAID 1, która zapewnia dublowanie danych w każdym miejscu i o każdej porze. Portégé S100 Komputer Portégé S100 z obsługą macierzy dyskowych RAID 1 zapewnia dublowanie danych, odporność na awarie oraz wysoką wydajność. Antywypadkowa konstrukcja: zaawansowana praca mobilna Portégé M300 Każdego dnia komputer przenośny ulega zużyciu. Gdy próbujesz przegryźć coś w trakcie wprowadzania ostatnich zmian do prezentacji, ta nieszkodliwa wielozadaniowość może się zamienić w zgubną powódź dla komputera przenośnego, doprowadzając do utraty danych. Podobnie praca w samochodzie jadącym po wyboistej drodze może się skończyć uszkodzeniem delikatnego dysku twardego. Wchodząca w skład rozwiązania Toshiba EasyGuard antywypadkowa konstrukcja, obejmująca ochronę dysku twardego, amortyzatory wstrząsów i klawiaturę odporną na zalanie, może chronić komputer przed codziennymi nieszczęściami. Komputer Portégé M300 jest wyposażony w oferowane przez rozwiązanie Toshiba EasyGuard antywypadkowe elementy konstrukcyjne, zapewniające bezproblemową pracę mobilną.

6 Toshiba EasyGuard: ultraprzenośność Rozwiązanie Toshiba EasyGuard oferuje większą ochronę systemu dla komputerów ultraprzenośnych za pomocą obsługi macierzy dyskowych RAID 1 zapewniającej dublowanie danych, konstrukcji amortyzującej wstrząsy, klawiatury odpornej na zalanie i czytnika odcisków palców. Bezpieczeństwo dla cienkich i lekkich komputerów przenośnych Portégé R200 Dla użytkowników mobilnych cienki i lekki komputer ultraprzenośny jest idealną alternatywą pozwalającą uniknąć nadwyrężenia barków przy noszeniu niewygodnego bagażu podręcznego. Pasujący do każdej torby czy teczki, komputer ultraprzenośny wymaga wysokiego poziomu bezpieczeństwa systemu i ochrony danych. Dzięki czytnikowi odcisków palców zapewniającemu unikatowe uwierzytelnianie użytkowników, modułowi TPM zabezpieczającemu poufne informacje systemowe i ochronie dysku twardego przed trudnymi do przewidzenia warunkami pracy mobilnej, rozwiązanie Toshiba EasyGuard zapewnia wysoki standard zabezpieczeń dla serii komputerów ultraprzenośnych firmy Toshiba. Komputer Portégé R200 zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa oferowanego przez rozwiązanie Toshiba EasyGuard w połączeniu z ultraprzenośnością. Mobilność w każdym miejscu i o każdej porze Libretto U100 nie oznacza rezygnacji z bezpieczeństwa lub funkcji ochrony danych. Wysoce wydajne aplikacje są dostępne w ultralekkiej konstrukcji, zapewniając dostęp do danych i bezproblemową łączność. Wyobraź sobie, jak komputer przenośny mieszczący się w dłoni wypada Ci z ręki. Mały komputer przenośny, który mieści się w kieszeni, potrzebuje tego co najlepsze w ochronie systemu. Dzięki specjalnym elementom rozwiązania Toshiba EasyGuard, takim jak czytnik odcisków palców i ochrona dysku twardego, ultraprzenośne komputery firmy Toshiba są tak samo bezpieczne jak inne serie komputerów przenośnych firmy Toshiba. Mały, kompaktowy komputer Libretto U100 nie traci nic z bezpieczeństwa systemu i ochrony danych. Zawiera on czytnik odcisków palców i ochronę dysku twardego.

7 W drodze Tecra A3 Tecra A4 Tecra A5 Tecra S2 Wybrane funkcje rozwiązania Toshiba EasyGuard* Funkcja Execute Disable Bit (XD-BIT) Wytrzymała konstrukcja Oprogramowanie ConfigFree Tecra M3 Tecra M4 Tecra S3 Wybrane funkcje rozwiązania Toshiba EasyGuard Moduł TPM (Trusted Platform Module) Filtr VACF (Viewing Angle Control Filter) Czytnik odcisków palców Ochronny zegar antykradzieżowy Portégé S100 Portégé M300 Portégé R200 Libretto U100 Wybrane funkcje rozwiązania Toshiba EasyGuard Obsługa macierzy dyskowych Toshiba RAID Konstrukcja amortyzująca wstrząsy Klawiatura odporna na zalanie Czytnik odcisków palców *Funkcje rozwiązania Toshiba EasyGuard mogą się różnić w zależności od komputera przenośnego. Aby uzyskać więcej informacji, należy się skontaktować z autoryzowanym sprzedawcą produktów firmy Toshiba.

BEZPROBLEMOWA PRACA MOBILNA DZIĘKI PAKIETOWI TOSHIBA EASYGUARD

BEZPROBLEMOWA PRACA MOBILNA DZIĘKI PAKIETOWI TOSHIBA EASYGUARD BEZPROBLEMOWA PRACA MOBILNA DZIĘKI PAKIETOWI TOSHIBA EASYGUARD Toshiba EasyGuard zapewnia większe bezpieczeństwo danych, zaawansowaną ochronę systemu oraz łatwość nawiązywania połączeń. To rozwiązanie

Bardziej szczegółowo

Narzędzia umożliwiające tworzenie scentralizowanej polityki prowadzenia backupów Prowadzący: prof. dr hab. inż. Mikołaj Karpiński Opracowanie: Bogumił Gargula Bezpieczeństwo danych - Backup W dzisiejszych

Bardziej szczegółowo

Marka Triline. www.triline.pl. infolinia: 801 111 195

Marka Triline. www.triline.pl. infolinia: 801 111 195 K a t a l o g p r o d u k t ó w 2 010 14001:2005 14001:2005 14001:2005 14001:2005 ISO P N - E N ISO 9001:2000 P N - E N ISO 9001:2000 Projektujemy i produkujemy zgodnie z normą ISO 9001:2000, proces produkcyjny

Bardziej szczegółowo

Oferta produktów Acer dla biznesu. Proste, niezawodne, bezpieczne.

Oferta produktów Acer dla biznesu. Proste, niezawodne, bezpieczne. Oferta produktów Acer dla biznesu Proste, niezawodne, bezpieczne. Acer dla biznesu opracowuje proste, niezawodne i bezpieczne produkty, które spełniają wymagania nowoczesnego biznesu, od domowych biur

Bardziej szczegółowo

Przewodnik po systemie Windows 7

Przewodnik po systemie Windows 7 Przewodnik po systemie Windows 7 System Windows 7 powstał w odpowiedzi na oczekiwania użytkowników. Niniejszy Przewodnik po systemie Windows 7 stanowi opis najważniejszych funkcji zarówno nowych, jak i

Bardziej szczegółowo

Maksymalne korzyści z ujednoliconej komunikacji i współpracy

Maksymalne korzyści z ujednoliconej komunikacji i współpracy Opracowanie biznesowe Maksymalne korzyści z ujednoliconej komunikacji i współpracy Zwiększenie zadowolenia klientów i ograniczenie kosztów dzięki ujednoliceniu rozwiązania sieciowego Spis treści 3 Maksymalne

Bardziej szczegółowo

Biznes. onlines. 22. Komputery i laptopy. Hosting dla małej firmy. Druk w firmie. Pakiety biurowe. benchmark magazyn #1 / 7 / 2013 BIZNES

Biznes. onlines. 22. Komputery i laptopy. Hosting dla małej firmy. Druk w firmie. Pakiety biurowe. benchmark magazyn #1 / 7 / 2013 BIZNES Biznes benchmark magazyn #1 / 7 / 2013 Wybieramy monitor LCD do biura s. 56 Komputery i laptopy Notebook dla pracownika mobilnego s. 6 Hosting dla małej firmy Przegląd ofert hostingowych s. 38 Druk w firmie

Bardziej szczegółowo

CLOUD PORTAL OFFICE OPRACOWANO W LONDYNIE. ZATWIERDZONO W WARSZAWIE. WPROWADZONO NA RYNKI CAŁEGO ŚWIATA. Connected Business

CLOUD PORTAL OFFICE OPRACOWANO W LONDYNIE. ZATWIERDZONO W WARSZAWIE. WPROWADZONO NA RYNKI CAŁEGO ŚWIATA. Connected Business CLOUD PORTAL OFFICE OPRACOWANO W LONDYNIE. ZATWIERDZONO W WARSZAWIE. WPROWADZONO NA RYNKI CAŁEGO ŚWIATA. Connected Business Dobra komunikacja inspiruje najlepsze pomysły /This is Why /Właśnie dlatego dzięki

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania teleinformatyczne dla biznesu. Connect Better. Do More.

Rozwiązania teleinformatyczne dla biznesu. Connect Better. Do More. Rozwiązania teleinformatyczne dla biznesu Connect Better. Do More. LG-Ericsson jest południowokoreańskim producentem wysokiej klasy urządzeń telekomunikacyjnych i informatycznych dla Operatorów Telekomunikacyjnych

Bardziej szczegółowo

ZAWSZE WIĘCEJ, NIŻ OCZEKUJESZ. Panasonic NS1000

ZAWSZE WIĘCEJ, NIŻ OCZEKUJESZ. Panasonic NS1000 ZAWSZE WIĘCEJ, NIŻ OCZEKUJESZ Panasonic NS1000 SERWER KOMUNIKACYJNY SIP DLA FIRM JAKOŚĆ HD W PEŁNI PRZEJRZYSTE FUNKCJE SIECIOWE ORAZMOŻLIWOŚĆ ZWIĘKSZENIA POJEMNOŚCI NA ŻĄDANIE NS1000 KRÓTKI OPIS Serwer

Bardziej szczegółowo

PANASONIC NS1000 SERWER KOMUNIKACYJNY ZAWSZE WIĘCEJ, NIŻ OCZEKUJESZ

PANASONIC NS1000 SERWER KOMUNIKACYJNY ZAWSZE WIĘCEJ, NIŻ OCZEKUJESZ ZAWSZE WIĘCEJ, NIŻ OCZEKUJESZ PANASONIC NS1000 SERWER KOMUNIKACYJNY SIP DLA FIRM JAKOŚĆ HD W PEŁNI PRZEJRZYSTE FUNKCJE SIECIOWE ORAZMOŻLIWOŚĆ ZWIĘKSZENIA POJEMNOŚCI NA ŻĄDANIE NS1000 KRÓTKI OPIS Serwer

Bardziej szczegółowo

Kreda i tablica dziś już nie wystarczy

Kreda i tablica dziś już nie wystarczy 08-2011 Katalog informacyjny dla szkół i uczelni Programy komputerowe i rozwiązania sprzętowe dla sektora edukacyjnego Eksperci firmy Cortland pomogą w wyborze kompleksowej oferty adekwatnej do Państwa

Bardziej szczegółowo

1. MECHANIZMY MIĘDZYPROCESOWE APLIKACJI DZIAŁAJĄCYCH CLOUD I LOKALNIE. Cloud computing. Rys. 1. Praca w chmurze i poza chmurą

1. MECHANIZMY MIĘDZYPROCESOWE APLIKACJI DZIAŁAJĄCYCH CLOUD I LOKALNIE. Cloud computing. Rys. 1. Praca w chmurze i poza chmurą Cloud computing Czym jest praca w chmurze? Praca w chmurze obliczeniowej oznacza pracę z aplikacjami lub usługami, udostępnianymi przez internet, w odróżnieniu od tradycyjnych aplikacji instalowanych lokalnie

Bardziej szczegółowo

Najlepsze zasady ochrony danych i ciągłości biznesowej w mobilnym świecie Przewodnik dla małych i średnich firm

Najlepsze zasady ochrony danych i ciągłości biznesowej w mobilnym świecie Przewodnik dla małych i średnich firm Biała księga Najlepsze zasady ochrony danych i ciągłości biznesowej w mobilnym świecie Przewodnik dla małych i średnich firm Autorzy: Colm Keegan, starszy analityk; Dan Conde, analityk; Leah Matuson, analityk

Bardziej szczegółowo

Oferta produktowa. Professional Dictation Systems. Oferta produktowa

Oferta produktowa. Professional Dictation Systems. Oferta produktowa Oferta produktowa Professional Dictation Systems Oferta produktowa 2 3 Professional Dictation Systems firmy Olympus Oferta produktowa Myśli w słowa Połączenie innowacji z pasją Firma Olympus łączy innowacje

Bardziej szczegółowo

Broszura Płynne funkcjonowanie Twojej firmy. Usługi HP dla małych firm korzystających z komputerów osobistych, druku oraz przetwarzania obrazu

Broszura Płynne funkcjonowanie Twojej firmy. Usługi HP dla małych firm korzystających z komputerów osobistych, druku oraz przetwarzania obrazu Broszura Płynne funkcjonowanie Twojej firmy Usługi HP dla małych firm korzystających z komputerów osobistych, druku oraz przetwarzania obrazu Spis treści 3 Wprowadzenie 4 Usługi w zakresie komputerów osobistych,

Bardziej szczegółowo

IBM Sametime 8.5 przewodnik dla recenzentów

IBM Sametime 8.5 przewodnik dla recenzentów Oprogramowanie IBM IBM Collaboration Solutions IBM Sametime 8.5 przewodnik dla recenzentów Październik 2011 2 IBM Sametime 8.5 przewodnik dla recenzentów Spis treści 3 Przegląd 5 Oprogramowanie Sametime:

Bardziej szczegółowo

V11. Release 1. Nowe urzą dzenia. Nowe funkcje. WiĘksza elastyczność.

V11. Release 1. Nowe urzą dzenia. Nowe funkcje. WiĘksza elastyczność. V11 Release 1 Nowe urzą dzenia. Nowe funkcje. Highlights systemu innovaphone PBX Wersja 11 Release 1 (11r1) W wersji V11 oprogramowania dla systemu PBX paleta produktów telefonii IP oraz rozwiązania Unified

Bardziej szczegółowo

Microsoft Office System 2007 korzyści dla biznesu

Microsoft Office System 2007 korzyści dla biznesu Microsoft Office System 2007 korzyści dla biznesu Microsoft Corporation Wrzesień 2006 Informacja zawarta w tym dokumencie reprezentuje obecny pogląd Microsoft Corporation na sprawy poddane dyskusji od

Bardziej szczegółowo

Zmieniamy oblicze nowych technologii. w numerze: akcesoria gamingowe. czterordzeniowe. Transport i ochrona. str. 3. str. 8. str.

Zmieniamy oblicze nowych technologii. w numerze: akcesoria gamingowe. czterordzeniowe. Transport i ochrona. str. 3. str. 8. str. Magazyn produktowy MODECOM S.A. w numerze: Zmieniamy oblicze nowych technologii czterordzeniowe tablety akcesoria gamingowe str. 3 Transport i ochrona tabletów str. 8 str. 13 Co znajdziesz wewnątrz tabletów

Bardziej szczegółowo

DocuWare 5 ProductInfo 1

DocuWare 5 ProductInfo 1 DocuWare 5 Product Info Profesjonalny system Enterprise Content Management DocuWare to nowoczesne oprogramowanie do zarządzania dokumentami klasy Enterprise Content Management. DocuWare zapewnia szybki

Bardziej szczegółowo

Katalog 2012. www.dymo.com

Katalog 2012. www.dymo.com Katalog 2012 www.dymo.com 2 Wygraj z rutyną Wyobraź sobie, jak wiele można osiągnąć każdego dnia przy odrobinie pomocy, uzyskując nieco więcej czasu na inne czynności. Produkty DYMO zapewniają jedno i

Bardziej szczegółowo

Mobile Samsung Galaxy S5 vs Galaxy S6 s. 8

Mobile Samsung Galaxy S5 vs Galaxy S6 s. 8 BEZPŁATNY MAGAZYN O NOWYCH TECHNOLOGIACH BEZPŁATNE CZASOPISMO / NR 8 / 04. 2015 P R E Z E N T U J E Mobile Samsung Galaxy S5 vs Galaxy S6 s. 8 PATRON WYDANIA Sieci Lifting domowej sieci LAN s. 14 Zobacz

Bardziej szczegółowo

Office 365 - Przewodnik Użytkownika Usługa Office 365 dla instytucji edukacyjnych

Office 365 - Przewodnik Użytkownika Usługa Office 365 dla instytucji edukacyjnych Office 365 - Przewodnik Użytkownika Usługa Office 365 dla instytucji edukacyjnych Wersja 1.0 Data publikacji: Listopad 2014 Najnowsze informacje są dostępne pod adresem http://office.microsoft.com/pl-pl/academic/

Bardziej szczegółowo

Inwestycje, które dają oszczędności

Inwestycje, które dają oszczędności Jak zaoszczędzić dzięki strategicznym inwestycjom w rozwiązania komunikacyjne Inwestycje, które dają oszczędności Wielu menedżerów IT musi dziś sprostać trudnemu zadaniu, jakim jest zarządzanie wydatkami

Bardziej szczegółowo

Katalog 2011. www.dymo.com

Katalog 2011. www.dymo.com Katalog 2011 www.dymo.com 2 Zwalczaj rutynę. Wyobraź sobie, jak wiele można osiągnąć przy odrobinie pomocy i nieco większej ilości czasu, każdego dnia. Produkty DYMO oferują ci obie te korzyści. Niezależnie

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania Terenowe TRIMBLE dla Geodezji

Rozwiązania Terenowe TRIMBLE dla Geodezji Rozwiązania Terenowe TRIMBLE dla Geodezji Kontrolery i oprogramowanie terenowe Trimble Kompletne rozwiązanie do zarządzania pracą w terenie UWOLNIJ PEŁEN POTENCJAŁ SWOJEGO SPRZĘTU POMIAROWEGO... I SWOJEJ

Bardziej szczegółowo

Realizuj obecne zadania, buduj możliwości na przyszłość.

Realizuj obecne zadania, buduj możliwości na przyszłość. WorkCentre 7220/7225 A3 Kolorowy System wielofunkcyjny Xerox WorkCentre 7220/7225 System wielofunkcyjny Realizuj obecne zadania, buduj możliwości na przyszłość. Rozwijanie firmy oznacza inteligentne metody

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania. dla małych i średnich przedsiębiorstw. Ułatwiamy średniemu biznesowi wykorzystać swój potencjał IBM 2013. Rozwiązania.

Rozwiązania. dla małych i średnich przedsiębiorstw. Ułatwiamy średniemu biznesowi wykorzystać swój potencjał IBM 2013. Rozwiązania. IBM 2013 Rozwiązania Usługi Sprzęt i Oprogramowanie Rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw Ułatwiamy średniemu biznesowi wykorzystać swój potencjał Spis treści Analiza biznesu... 4 Bezpieczeństwo

Bardziej szczegółowo