WYŚCIGOWE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI DŁUGODYSTANSOWE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "WYŚCIGOWE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI DŁUGODYSTANSOWE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI"

Transkrypt

1 WYŚCIGOWE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI JACEK SZURGOT I V-ce Mistrz Polski KIA Picanto Karierę rozpoczął w rajdach amatorskich w latach W 1999 roku uzyskał licencję wyścigową. Ogółem stał na podium 15 razy w zawodach rangi Mistrzostw Polski.W tym roku zdobył I v-ce Mistrza Polski w Kia Picanto ŁUKASZ BŁASZKOWSKI Mistrz Polski KIA Cee d Zaczynał w tzw. popularkach zdobył Mistrza Polski w Pucharze KIA Picanto.W tym roku zdobył Mistrza Polski w KIA Cee d ANDRZEJ GASENKO II V-ce Mistrz Polski KIA Cee d Utalentowany,ambitny zawodnik.w latach zdobył Mistrza Polski w kartingu.przesiadł się na samochody i w 2008 roku zdobył II V-ce Mistrza Polski w Pucharze KIA Cee d. KAROLINA CZAPKA 2 miejsce DIV 4 do 3500 ccm 3 miejsce DSMP klasa 3 Karierę rozpoczęła w startach w Wyścigach Kartingowych w 1998r. Wielokrotna Mistrzyni Polski w klasie H Hobby: motoryzacja,gotowanie,muzyka, kino,basen MACIEJ GRAMZA 1 miejsce DIV 4 do 1400 ccm DŁUGODYSTANSOWE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI PATRYK PACHURA Mistrz Polski DSMP klasa 3 Absolwent Politechniki Poznańskiej. W 2006 roku brał udział w pełnym cyklu VW Castrol Cup.3 miejsce w kl.generalnej DSMP Kl.3500 start Seatem Super Copa w sezonie 2007 LUIS SCARPACCIO Mistrz Polski DSMP klasa 2 Włoski zawodnik, licencję zdobył w 2007 roku. W tym samym roku brał udział w czterech wyścigach. 2 Rundy na Alfie Romeo 156 I oraz na Alfie Romeo 147.W 2008 roku brał udział we wszystkich Rundach i zdobył Mistrza Polski MACIEJ GARSTECKI ARTUR CZYś Mistrzowie Polski DMSP klasa 1 GARSTECKI: Długoletni zawodnik, trzykrotny Mistrz Polski i trzy- krotny V-ce Mistrz Polski. Zaczynał w klasie Cinquecento i dalej w Pucharze Alfy Romeo. W tym sezonie Mistrz Polski w DSMP klasa 1. CZYś: Długoletni zawodnik. Wielokrotny Mistrz Polski w latach Po krótkiej przerwie powrócił do ścigania, w zeszłym roku tytuł V-ce Mistrza a w tym juŝ na czele. ENRICO BUSCEMA I V-ce Mistrz Polski DMSP klasa 4 3 miejsce WSMP - DIV 4 pow ccm* Włoski zawodnik zaczął jeździć w barwach AW w 2006 roku. W 2007 roku startował w długim dystansie Ferrari 360. W 2008 roku zdobył I V-ce Mistrza Polski w klasie 4 w zespole Nostress Motosport 1

2 TEODOR MYSZKOWSKI, STEFAN BILIŃSKI Mistrzowie Polski DSMP klasa 4 Teodor rozpoczął przygodę ze ściganiem od motocykli, mając na koncie kilka tytułów Mistrza Polski i starty w Mistrzostwach Świata postanowił zmienić dyscyplinę i juŝ w drugim sezonie startów na 4 kółkach zdobył tytuł Mistrza. MICHAŁ SŁOMIAN I V-ce Mistrz Polski DMSP klasa 2 PUCHAR POLSKI AUTOMOBILKLUBÓW I KLUBÓW KATARZYNA BZYL IZABELA BZYL III miejsce w klasie 3 ( ccm) W 2005 Wicemistrzynie w Rajdowych Samochodowych Popularnych Mistrzostwach Okręgu w klasie 3 W 2006 Iza Wicemistrzem Rajdowych Samochodowych Popularnych Mistrzostwach Okręgu w kategorii kierowca a Kasia Mistrzem w kategorii pilot w klasie 2 W 2007 Iza II Wicemistrzem Rajdowych Samochodowych Popularnych Mistrzostwach Okręgu W 2008 Iza i Kasia Mistrzyniami Rajdowych Samochodowych Popularnych Mistrzostwach Okręgu Poznańskiego 3 miejsce w klasie 3 w Kryterium Superoes II Wicemistrzynie Rajdowych Samochodowych Popularnych Mistrzostwach Okręgu Bydgoskiego a w tabelce po lewej (z tytułami) wpisać Ŝe mają 3 miejsce w Pucharze Polski Automobilklubów i Klubów w klasie 3 JACEK SOBCZAK III miejsce w miejsce w 1 rundzie Mistrzostw Czech, 4 miejsce w rundzie King of Europe na Węgrzech, 2 miejsce w 2 rundzie Mistrzostw Węgier, 5 miejsce w rundzie King of Europe w Czechach WYŚCIGOWE MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA POLSKI MARCIN WALKOWIAK Mistrz Polski Klasa Superstock 1000 Po trudnym sezonie 2007, w 2008 Marcin zapewnił sobie tytuł Mistrza doskonałą jazdą i walką do ostatniego metra. BARTŁOMIEJ WICZYŃSKI Wicemistrz Polski Klasa Superstock 1000 Dopiero 25 latek, a na koncie juŝ nie jeden tytuł. O tytuł Mistrza walczył dzielnie z klubowym kolegą. DANIEL BUKOWSKI Wicemistrz Polski Klasa Superstock 600 Po rewelacyjnym debiucie w 2007 roku, popularny Buła przebojem wdarł się do czołówki Mistrzostw Polski, JANUSZ OSKALDOWICZ II Wicemistrz Polski Klasa Superbike Profesor wyścigów, mimo turbulentnego sezonu z kradzieŝą motocykla i licznymi kontuzjami, zdołał wywalczyć tytuł po heroicznej walce.

3 PUCHAR PZM DANIEL MAŃKOWSKI III miejsce w klasie Rookie pow. 600 Bardzo cieszę się ze zdobytego tytułu na zakończenie sezonu. Jedno z trzech pierwszych miejsc w klasyfikacji generalnej od samego początku było moim celem. Koniec sezonu to pierwszy start Pucharze Europy w Poznaniu i dobre 8 miejsce, to dobry prognostyk na 2009 kiedy Daniel wystartuje w Mistrzostwach Polski. PUCHARY MARKOWE - YAMAHA RAFAŁ TRZCIŃSKI I miejsce w klasie Yamaha R1 Trzcina lub jak kto woli Cino Rossi w tym sezonie nie dał szans konkurentom, po turbuletnych sezonach 2006 i 2007, moŝna śmiało powiedzieć 2008 był jego rokiem. WOJCIECH MAŃCZAK III miejsce w klasie Yamaha R1 Popularny Maniek w 2007 zaliczył podium Pucharu PZM by w tym sezonie skupić się na Pucharze Yamahy R1, co przyniosło efekt w postaci III miejsca w sezonie. MARCIN MAŁECKI II miejsce w klasie Yamaha R6 Marcin motocyklami i wyścigami pasjonował się, od zawsze. Przekonałem się, Ŝe w wyścigach liczą się tylko ci, którzy dojeŝdŝają do mety, nie poddaję się i zrobię wszystko, aby powalczyć o zwycięstwa ANDRZEJ GARCZYŃSKI III miejsce w klasie Yamaha R6 Zadebiutował w 2008 r i juŝ w drugim wyścigu w Ŝyciu stanął na podium! - SUZUKI TOMASZ BIERNAT I miejsce Suzuki GSX-R pow. 600 ccm Obok motocykli jego hobby to łowiectwo. MARIUSZ DURYNEK II miejsce Suzuki GSX-R pow. 600 ccm Najszybszy dentysta w Polsce, zwany równieŝ DŜizusem regularnie wdzierał się do czołówki, ale dopiero w tym sezonie zapewnił sobie laur końcowy PAWEŁ śuralski III miejsce Suzuki GSX-R pow. 600 ccm Obok motocykli pasjonuje się takŝe narciarstwem i nurkowaniem. - HONDA JAKUB SUDOŁ I miejsce w Puchar Honda CBR 125 oraz w Skuterach: I miejsce w Klasie 2 i 3 III miejsce w Pucharze ZIPP Po serii wspaniałych zwycięstw w Pucharze Hondy i w Wyścigach Skuterów myśli o startach w klasie Rookie. W szczególności dziękuje tacie, który przygotowuje mu motocykl.

4 ANTONI KUPIŃSKI II miejsce Honda CBR 125 ARTUR WIELEBSKI III miejsce Honda CBR 125 Rewelacyjny 15latek który dopiero rozpoczął karierę a juŝ plasuje się w czołówce. Startując z ostatniego pola zajął 3-cie miejsce w I w Ŝyciu wyścigu. Marzy o zdobyciu tytułu Mistrza Polski. JAKUB WRÓBLEWSKI I miejsce w Pucharze PZM Supermoto klasa 250 I miejsce w klasie Yamaha R125 Niedaleko pada jabłko od jabłoni, Kuba idzie w ślady ojca, niegdyś czołowego zawodnika motocyklowego, dziś cenionego mechanika, kto wie moŝe wkrótce osiągnięcia Kuby przyćmią sukcesy popularnego Henia. W zeszłym sezonie Kuba triumfował jeszcze w skuterach a w tym sezonie pokazał mistrzowską klasę zarówno na torze wyścigowym jak i w Supermoto. SKUTERY SZYMON KACZMAREK I miejsce w Klasie 1 III miejsce w Klasie 2 Młody niezwykle ambitny, po kontuzji jeszcze bardziej skory do walki na torze. W przyszłym sezonie pragnie zadebiutować w Pucharze Hondy 125. Jego idolem jest Valentino Rossi. ROBERT KUBIAK II miejsce w Klasie 1 BIŃKOWSKI MATEUSZ II miejsce w Klasie 2 DARIUSZ BESZTERDA II miejsce w Klasie 3 Po powaŝnej kontuzji w zawodach Enduro, przeniósł swojego ducha walki na wyścigi skuterów i teraz to one dają mu radość i wyniki sportowe. WOJCIECH JAKUBOWSKI III miejsce w Klasie 3 I miejsce w Pucharze ZIPP NAWIGACYJNE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI NORBERT KUŹNIAK Mistrz Polski oraz I V-ce Mistrz Europy Centralnej w klasyf. Kierowców Doskonały i ambitny kierowca, potrafi z samochodu wydobyć wszystko co dała fabryka. MAURYCY SKOWROŃSKI Mistrz Polski oraz I V-ce Mistrz Europy Centralnej w klasyf. Pilotów Nawigacja nie ma przed nim tajemnic. Jest autorytetem w tej dziedzinie nie tylko dla innych zawodników ale takŝe dla organizatorów.

5 MISTRZOSTWA NIEMIEC ADAC i ADMV HUBERT PIĄTEK Mistrz Niemiec ADAC i II Wicemistrz ADMV w klasyf. kierowców Choć rajdami nawigacyjnymi zajmuje się stosunkowo krótko to juŝ nie raz pokazał swoje nieprzeciętne moŝliwości. GRZEGORZ RYBAK Mistrz Niemiec ADAC i II Wicemistrz ADMV w klasyf. pilotów W swojej 20 letniej przygodzie z nawigacją zdobył juŝ tytuł Mistrza Polski, teraz nadeszła pora na sukcesy za granicą. TURYSTYCZNE MOTOROWE MISTRZOSTWA POLSKI MAŁGORZATA PSIK Mistrz Polski w klasyf. Kierowców PRZEMYSŁAW PSIK Mistrz Polski w klasyf. Pilotów Swoją turystyczną pasję realizują juŝ od kilku lat. Znając ich zapał i zdolności moŝna być pewnym, Ŝe sukces osiągnięty w minionym sezonie nie będzie ostatnim chociaŝ w roku 2009 mają trochę inne priorytety... MISTRZOSTWA POLSKI W JEŹDZIE SAMOCHODEM Z PRZYCZEPĄ ŁUKASZ ZARZYŃSKI 1 miejsce w kategorii młodzieŝowej lata Pasją caravaningową zarazili go rodzice. Zdolny zawodnik, który juŝ niedługo będzie silną konkurencją dla amatorów sportowej jazdy z przyczepą. MACIEJ WOJCIECHOWSKI II Wicemistrz Polski Swoim zaangaŝowaniem i wytrwałością w Caravaningowy sposób Ŝycia moŝe uchodzić za wzór. Od wielu lat propaguje ten sposób wypoczynku i zdobywa nagrody w konkursach. MISTRZOSTWA POLSKI POJAZDÓW ZABYTKOWYCH PIOTR MAŁECKI Mistrz Polski w kategorii post 1945r Fascynację pięknem zabytkowych pojazdów dzieli od wielu lat z męŝem. Dodatkowo dzielnie i z wytrwałością pilotuje na rajdach. Efektem tychŝe zamiłowań jest ten tytuł. HALINA MAŁECKA Najlepszy pilot w kategorii post 1945r. Do wraŝliwości duszy miłującej zabytkowe pojazdy doszedł przez lata uczestnicząc w rajdach samochodowych i turystycznych. Jednak swoje miejsce i zajęcie na ziemi znalazł wśród blasku chromów i ujmującego pomruku silników zabytkowych samochodów. Znawca piękna, czego dowodem jest jego zauroczenie Mercedesami. AUTMOBIL ROKU PUCHAR PREZESA AW DLA ROBERTA ROBAKA Warszawa 223 z 1972 r.

6 WARSZAWA 223 wyprodukowana w 1972 r. klasyczna limuzyna, została całkowicie odrestaurowana i dziś dumnie przemierza ze swym właścicielem trasy rajdów pojazdów zabytkowych ROBERT ROBAK członek AW który kolekcjonuje Mercedesy bierze udział w pokazach w Poznaniu jak i w eleminacjach M.P. KARTING KARTINGOWE MISTRZOSTWA POLSKI HUBERT CEBULSKI 1Mistrz Polski kategoria Rok 125 W latach 2001 i 2002 Mistrz Polski w kategorii Kadet 60 W latach 2002 i 2003 Mistrz Polski w kategorii Kadet 80. W latach 2004 i 2005 Wicemistrz Polski kategorii Intercontinental A Junior. W 2006 I miejsce w klasie Junior Rok 125 W 2007 Mistrz Polski kategoria Rok 125 W 2008 zdobywa 2 miejsce w kategorii Rok 125 w Otwartym Pucharze Polski Kategorii Międzynarodowych Oraz 1 miejsce w tej samej kategorii w Pucharze Ministra Edukacji Narodowej MATEUSZ MASZKOWSKI 1 II miejsce Ogólnopolski Puchar Easykart 100 W roku 2008 zdobywa 2 miejsce w kategorii Easykart 100 w Otwartym Pucharze Polski Kategorii Międzynarodowych oraz 1 miejsce w tej samej kategorii w Pucharze Polski Kategorii Narodowych ADAM ZALEWSKI 1 III miejsce Ogólnopolski Puchar Easykart 60 Rok 2008 to dla Adama pierwszy sezon zawodnika z licencją kartingową zdobywa 1 miejsce w kategorii Easykart 60 w Otwartym Pucharze Polski Kategorii Międzynarodowych oraz 2 miejsce w tej samej kategorii w Pucharze Polski Kategorii Narodowych MATEUSZ RZUCIDŁO 1 II miejsce w Pucharze Easykart kategoria Easykart 125 light Rozpoczyna starty w 2004 roku zdobywając tytuł II Wicemistrza Polski, W roku 2005 startuje w kategrii Intercontinental A Junior zajmując w Mistrzostwach Polski 7 miejsce. W 2007 roku: I Miejsce Otwarty Puchar Polski Kategorii Międzynarodowych Easykart 100 I Miejsce Puchar Polski Kategorii Narodowych Kat. Easykart 100 I Miejsce Puchar Easykart 100 II miejsce KMP w klasie ICA Junior DANIEL FUCHS 1 I miejsce Puchar ROK Europy Wschodniej kategoria ROK 125 w latach 2002 i 2003 Mistrz Polski kategorii Kadet 60 B. W roku 2006 Mistrz Polski Kategorii ROK 125, oraz w Ogólnoświatowym Finale Pucharu ROK 125 w Lonato/Włochy 8 miejsce a w roku 2007 zajął 4 miejsce. W roku 2008 zdobywa 1 miejsce w kategorii Rok 125 w Otwartym Pucharze Polski Kategorii Międzynarodowych JAKUB GŁOWACKI 3 Mistrz Polski kategoria Rok Junior I miejsce Puchar ROK Europy Wschodniej III miejsce Światowy Finał Pucharu Rok Choć to jeszcze zawodnik kategorii Junior, to jego osiągnięcia sprawiają Ŝe jest on dumą Automobilklubu Wielkopolski. Rodowity poznaniak - urodzony 19 czerwca 1993 roku, na swym koncie ma juŝ wielkie światowe sukcesy dwukrotnie w 2007 i 2008 zajął III miejsce w Światowym Finałe Pucharu ROK we Włoszech pierwszy rok startów w kategorii Kadet 60A.

7 W 2005 roku 3 miejsce w kategorii Młodzik 60 oraz 5 w kategorii Kadet 60A. W 2006 roku 4 miejsce w kategorii Junior Rok 125 W 2007 Mistrz Polski kategoria Rok Junior 125 w tym samym roku 3 miejsce na Światowym Finale Pucharu Roka W 2008 zdobywa 1 miejsce w kategorii Rok Junior w Otwartym Pucharze Polski Kategorii Międzynarodowych

MERCEDES C63 AMG. Dziki, drapieżny, trudny do poskromienia, ale fascynujący przy każdym kontakcie

MERCEDES C63 AMG. Dziki, drapieżny, trudny do poskromienia, ale fascynujący przy każdym kontakcie »» www.jazdamiejska.pl AKTUALNOŚCI I CIEKAWOSTKI WYWIADY magazyn Polacy to zdolni kierowcy rozmowa z Krzysztofem Hołowczycem, byłym rajdowym mistrzem Polski oraz Europy, obecnie zawodnikem ORLEN Teamu

Bardziej szczegółowo

ISSN 1899-4067 NIEPEŁNOSPRAWNYCH BIULETYN POLSKIEGO ZWIĄZKU SPORTU NIEPEŁNOSPRAWNYCH START. Lyon 2013, czyli niedoceniony triumf

ISSN 1899-4067 NIEPEŁNOSPRAWNYCH BIULETYN POLSKIEGO ZWIĄZKU SPORTU NIEPEŁNOSPRAWNYCH START. Lyon 2013, czyli niedoceniony triumf 3 NIEPEŁNOSPRAWNYCH 2013 BIULETYN POLSKIEGO ZWIĄZKU U NIEPEŁNOSPRAWNYCH START ISSN 1899-4067 Lyon 2013, czyli niedoceniony triumf fot. arch. PZSN Start Tomasz Hamerlak. Reprezentant kadry narodowej w lekkoatletyce

Bardziej szczegółowo

Prawda to w sporcie stara jak świat: każdy,

Prawda to w sporcie stara jak świat: każdy, AKADEMICKI PRZEGLĄD SPORTOWY Foto na okładce szymonsikora.pl Pismo Zarządu Głównego AZS Redaktor naczelny: Bartłomiej Korpak Sekretarz redakcji: Halina Hanusz Adres redakcji: 00-056 Warszawa ul. Kredytowa

Bardziej szczegółowo

Andrzej Dąbrowski zaśpiewał podczas gali Babinicza Do zakochania jeden krok!

Andrzej Dąbrowski zaśpiewał podczas gali Babinicza Do zakochania jeden krok! Numer 1 (222) STYCZEŃ 2015 ISSN 1428-1198 www.stare-babice.pl Miesięcznik Gminny istniejemy od 1990 roku Andrzej Dąbrowski zaśpiewał podczas gali Babinicza Do zakochania jeden krok! (czyt. str. 10 i 12)

Bardziej szczegółowo

POJAZDY ZABYTKOWE. Ewa Parol Bartnicka i Apolinary Bartnicki. Rajd Bielsko Biała 2004 r. Konkurs elegancji.

POJAZDY ZABYTKOWE. Ewa Parol Bartnicka i Apolinary Bartnicki. Rajd Bielsko Biała 2004 r. Konkurs elegancji. POJAZDY ZABYTKOWE Ewa Parol Bartnicka i Apolinary Bartnicki. Rajd Bielsko Biała 2004 r. Konkurs elegancji. I Rajd Weteranów Szos, Warszawa1968 r. Samochód ma już ponad 100 lat. Powstają coraz to nowocześniejsze,

Bardziej szczegółowo

Puls AWF. Wypowiedź Rektora naszej Uczelni prof. Andrzeja Klimka ws. organizacji ZIO 2022 w Krakowie SPIS TREŚCI. Drodzy Czytelnicy!

Puls AWF. Wypowiedź Rektora naszej Uczelni prof. Andrzeja Klimka ws. organizacji ZIO 2022 w Krakowie SPIS TREŚCI. Drodzy Czytelnicy! Puls AWF Drodzy Czytelnicy! Jedni ją kochają, a drudzy nie - nawidzą. Ci pierwsi z utęsknieniem na nią czekają a tamci marzą, by odeszła. Tylko nielicznym jest obojętna. Niezależnie od tego, jakie mamy

Bardziej szczegółowo

To już taki odruch. Jak za oknem trochę

To już taki odruch. Jak za oknem trochę AKADEMICKI PRZEGLĄD SPORTOWY Foto na okładce: Zbigniew Kowal Powitanie medalistów ME w LA 2006. Od lewej stoją: R. Haber, medaliści P. Rogowski, M. Jędrusiński i trener T. Osik Pismo Zarządu Głównego AZS

Bardziej szczegółowo

konkurs na najciekawsze projekty sportowe trwa

konkurs na najciekawsze projekty sportowe trwa c z e r w i e c 2 0 1 5 7. konkurs na najciekawsze projekty sportowe trwa Trwa siódmy konkurs, organizowany przez Krajowe Zrzeszenie LZS, na najlepsze projekty w sporcie powszechnym. W tym roku jego pełna

Bardziej szczegółowo

Priorytety nowej kadencji

Priorytety nowej kadencji EGZEMPLARZ BEZPŁATNY PAŹDZIERNIK 2014 NR 15/45 ISSN 2081-0970 kontakt@echoportal.pl Pomoc uzdolnionym traktowałem zawsze, i nadal traktuję jako mój obowiązek zawodowy i społeczny Odkrywamy Talenty na Pomorzu

Bardziej szczegółowo

Blisko pół tysiąca ludzi zwiedziło Chęciny nocą. W Polichnie dziękowali za plony. VIII Świętokrzyski Zlot Motocykli SHL i Pojazdów Zabytkowych

Blisko pół tysiąca ludzi zwiedziło Chęciny nocą. W Polichnie dziękowali za plony. VIII Świętokrzyski Zlot Motocykli SHL i Pojazdów Zabytkowych Nr 8 (127) sierpień 2014 Gazeta bezpłatna Blisko pół tysiąca ludzi zwiedziło Chęciny nocą Wspaniałe zabytki, urokliwe uliczki, niezapomniane walki rycerskie, koncerty i pokazy, a wszystko to pod osłoną

Bardziej szczegółowo

SAMOCHODY POŻARNICZE PRZEKAZANE!

SAMOCHODY POŻARNICZE PRZEKAZANE! Nr 7 (64)/2013 Magazyn samorządowy SAMOCHODY POŻARNICZE PRZEKAZANE! (str. 6) WRZESIEŃ - PAŹDZIERNIK Głuszyna, dn. 15.09.2013 r. fot. J.Wróblewska fot. E.Krowiarz Ziemiełowice, dn. 29.09.2013 r. Z okazji

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie Zarządu PZSzach za okres XII 2004 X 2006

Sprawozdanie Zarządu PZSzach za okres XII 2004 X 2006 Sprawozdanie Zarządu PZSzach za okres XII 2004 X 2006 Sprawozdanie z działalności Polskiego Związku Szachowego w I połowie bieŝącej kadencji Zarządu (2004-2008) obejmuje następujące części: A. Wstęp. B.

Bardziej szczegółowo

4marca w pociągu z Zakopanego w przedziale

4marca w pociągu z Zakopanego w przedziale AKADEMICKI PRZEGLĄD SPORTOWY Na okładce: Anna Berezik, ATH Bielsko-Biała, złoty medal w slalomie AMP Foto Michał Szypliński skifoto.pl Pismo Zarządu Głównego AZS Redaktor naczelny: Bartłomiej Korpak Adres

Bardziej szczegółowo

Relacja z Dni Mosiny na stronach 6-12 Twarde warunki przetargu - rozmowa z burmistrz M. Ornoch-Tabędzką - str. 5

Relacja z Dni Mosiny na stronach 6-12 Twarde warunki przetargu - rozmowa z burmistrz M. Ornoch-Tabędzką - str. 5 1 www.gazeta-mosina.pl ISSN 1689-8958 Czerwiec 2010 Nigdy mi się to nie śniło str. 16 Powódź stulecia? Fotoreportaż na stronach 22-23 Od tego domu zaczęło się Puszczykowo str. 20 To nie będzie blokowisko

Bardziej szczegółowo

OKNA NA CAŁY ŚWIAT W POLSCE YETD 2015. Europejski Kontrakt Serwisowy SPP. Specjalne zestawy Euro 6 firmy Eko-Okna. Marzenia się spełniają

OKNA NA CAŁY ŚWIAT W POLSCE YETD 2015. Europejski Kontrakt Serwisowy SPP. Specjalne zestawy Euro 6 firmy Eko-Okna. Marzenia się spełniają BIZNES LUDZIE POJAZDY NR 2/2015 WWW.SCANIA.PL W POLSCE YETD 2015 Marzenia się spełniają Europejski Kontrakt Serwisowy SPP OKNA NA CAŁY ŚWIAT Specjalne zestawy Euro 6 firmy Eko-Okna PKS Gdańsk-Oliwa NATURALNY

Bardziej szczegółowo

Chcesz coś dodać do powyższych pytań o mistrzostwa Polski? komentarze

Chcesz coś dodać do powyższych pytań o mistrzostwa Polski? komentarze Chcesz coś dodać do powyższych pytań o mistrzostwa Polski? komentarze Tylko żeby rozważono możliwość włączenia do kalendarza Rajdu Barbórki Cieszyńskiej tak jak zrobiono to z Rajdem Wisły. Myślę, że rajdy

Bardziej szczegółowo

U 2001: Dolny Śląsk Brandenburgia 5:0

U 2001: Dolny Śląsk Brandenburgia 5:0 Czasopismo Dolnośląskie Związku Piłki nożnej nr 3/2014 Finansowane przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Ministra Pracy i Polityki Społecznej GAZETA BEZPŁATNA U 2001: Dolny Śląsk Brandenburgia 5:0 Jest

Bardziej szczegółowo

pi ka Tercet wyborowy POLSKA Marz o z otej rybce U-17 na medal bràzowy NASZA M ODZIE ÓWKA FRANCISZEK SMUDA

pi ka Tercet wyborowy POLSKA Marz o z otej rybce U-17 na medal bràzowy NASZA M ODZIE ÓWKA FRANCISZEK SMUDA Czasopismo Polskiego Zwiàzku Pi ki No nej POLSKA pi ka ISSN 1509-6440 Nr 3 (53) 2012 Cena 10 zł (w tym VAT 5%) Tercet wyborowy Selekcjoner reprezentacji Polski Franciszek Smuda powołał 23. piłkarzy do

Bardziej szczegółowo

www.bogatynia.pl BIULETYN INFORMACYJNY MIASTA I GMINY BOGATYNIA

www.bogatynia.pl BIULETYN INFORMACYJNY MIASTA I GMINY BOGATYNIA BEZPŁATNY Bogatynia ISSN 2299-9868 BIULETYN INFORMACYJNY MIASTA I GMINY BOGATYNIA BIAŁOPOLE BRATKÓW DZIAŁOSZYN JASNA GÓRA KRZEWINA KOPACZÓW LUTOGNIEWICE OPOLNO ZDRÓJ PORAJÓW POSADA SIENIAWKA WYSZKÓW-WOLANÓW

Bardziej szczegółowo

NOWY TOMYŚL POWIAT NOWOTOMYSKI ZBĄSZYŃ

NOWY TOMYŚL POWIAT NOWOTOMYSKI ZBĄSZYŃ S t r o n a 1 NOWY TOMYŚL POWIAT NOWOTOMYSKI ZBĄSZYŃ 17-19 MAJA 2013 NOWY TOMYŚL POWIAT NOWOTOMYSKI ZBĄSZYŃ S t r o n a 2 Organizacja na ziemi nowotomyskiej Finału Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Chłopco

Bardziej szczegółowo

Legniczanin. Nowy sponsor Miedzi. Krajowa.info. Andrzej Dadełło chce Legnicy w I lidze. więcej str. 10

Legniczanin. Nowy sponsor Miedzi. Krajowa.info. Andrzej Dadełło chce Legnicy w I lidze. więcej str. 10 Nr 005 (00071) www.legniczanin.pl TV-M Press Media 1 luty 2011 UdokumENtowany nakład 16.000 egz. tygodnik legnicki Seniorzy jednak będą musieli zapłacić za usługi opiekuńcze... str. 3 Legniczanin Krajowa.info

Bardziej szczegółowo

SARA BRYLEWSKA NARODZINY MUZYCZNEJ GWIAZDY GRZEGORZ WĘGRZYN MODNY PARYŻ STOLICA LUKSUSU TOMEK JANIAK CZŁOWIEK Z LATAWCEM NORBERT POKORSKI

SARA BRYLEWSKA NARODZINY MUZYCZNEJ GWIAZDY GRZEGORZ WĘGRZYN MODNY PARYŻ STOLICA LUKSUSU TOMEK JANIAK CZŁOWIEK Z LATAWCEM NORBERT POKORSKI miesięcznik bezpłatny nr 6 (2014 r.) 45 MODNY PARYŻ STOLICA LUKSUSU GRZEGORZ WĘGRZYN PROFESOR ODKRYWCA NORBERT POKORSKI LATEM NA ARKTYKĘ TOMEK JANIAK CZŁOWIEK Z LATAWCEM www.magazynprestiz.com.pl SARA

Bardziej szczegółowo

Uroczyste otwarcie alejek spacerowych. więcej na str. 2. Wystawa Blachownia. Oczami Pokoleń. więcej na str. 2. Aktu Erekcyjnego. więcej na str.

Uroczyste otwarcie alejek spacerowych. więcej na str. 2. Wystawa Blachownia. Oczami Pokoleń. więcej na str. 2. Aktu Erekcyjnego. więcej na str. WIADOMOŚCI Z RATUSZA Informator Urzędu Miejskiego w Blachowni Nr 3 (92) maj, czerwiec 2013 ISSN 1730-9190 DNI BLACHOWNI Uroczyste otwarcie alejek spacerowych więcej na str. 2 Wystawa Blachownia Oczami

Bardziej szczegółowo

Rada Nadzorcza PKN ORLEN

Rada Nadzorcza PKN ORLEN Spis treści Rada Nadzorcza PKN ORLEN... 5 List Przewodniczącego Rady Nadzorczej PKN ORLEN... 6 Zarząd PKN ORLEN... 8 List Prezesa Zarządu PKN ORLEN... 10 Kim jesteśmy... 14 Strategia Grupy ORLEN... 22

Bardziej szczegółowo

Dożynki wojewódzkie. w Pietrowicach Wielkich. bezpłatna gazeta lokalna gminy pietrowice wielkie. czytaj na str. 3. październik 2010 r.

Dożynki wojewódzkie. w Pietrowicach Wielkich. bezpłatna gazeta lokalna gminy pietrowice wielkie. czytaj na str. 3. październik 2010 r. amandów cyprzanów gródczanki kornice krowiarki lekartów maków pawłów pietrowice wielkie samborowice żerdziny październik 2010 r. nr 3 (92) ISSN 1509-1112 bezpłatna gazeta lokalna gminy pietrowice wielkie

Bardziej szczegółowo

Dla pewności: Systemy zawieszenia pneumatycznego w oryginalnej jakości ContiTech

Dla pewności: Systemy zawieszenia pneumatycznego w oryginalnej jakości ContiTech www.contitech.de/airspring-aftermarket Dla pewności: Systemy zawieszenia pneumatycznego w oryginalnej jakości ContiTech q Bezkompromisowa jakość pierwszego montażu odpowiedni produkt do każdego zastosowania

Bardziej szczegółowo

Po światowych sportowych wydarzeniach

Po światowych sportowych wydarzeniach AKADEMICKI PRZEGLĄD SPORTOWY Foto na okładce: AZS Warszawa Pismo Zarządu Głównego AZS Redaktor naczelny: Bartłomiej Korpak Sekretarz redakcji: Halina Hanusz Adres redakcji: 00-056 Warszawa ul. Kredytowa

Bardziej szczegółowo

Nadchodzący sezon żużlowy

Nadchodzący sezon żużlowy 2 LUDZIE Trzej mistrzowie w Tarnowie Nadchodzący sezon żużlowy będzie z pewnością wyjątkowy dla tarnowskich kibiców. Wszystko za sprawą bardzo mocnego i ciekawego składu miejscowej drużyny. Wśród wychowanków

Bardziej szczegółowo

Informator Urzędu Miejskiego w Blachowni Nr 3 (79) kwiecień 2011 ISSN 1730-9190. Zaproszenie na otwarcie Hali Widowiskowo-Sportowej

Informator Urzędu Miejskiego w Blachowni Nr 3 (79) kwiecień 2011 ISSN 1730-9190. Zaproszenie na otwarcie Hali Widowiskowo-Sportowej WIADOMOŚCI Z RATUSZA Informator Urzędu Miejskiego w Blachowni Nr 3 (79) kwiecień 2011 ISSN 1730-9190 Zaproszenie na otwarcie Hali Widowiskowo-Sportowej Burmistrz i Rada Miejska w Blachowni mają zaszczyt

Bardziej szczegółowo