Program Incentive Travel

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Program Incentive Travel"

Transkrypt

1 Program Incentive Travel Wyjazdu do Azji Południowo-Wschodniej TAJLANDIA LAOS KAMBODŻA WIETNAM

2 AZJA POŁUDNIOWO-WSCHODNIA Termin wyjazdu: Czas trwania programu: Orientacyjna cena netto na 1 uczestnika dla grupy 15 osobowej: Ilość uczestników: STYCZEŃ LUTY 20 dni PLN 15 osób *Cena może ulec zmianie w zależności od ilości uczestników, terminu, zamówionych świadczeń i kursu walut. Cena zawiera: Koncepcję, kreację, opracowanie i przygotowanie oferty programu; Dokonanie wstępnej rezerwacji świadczeń objętych niniejszą ofertą, do momentu uzyskania formalnego zlecenia od Klienta; Koszty ogólne biura, w tym Polisę OC organizatora turystyki; Przeloty zawarte w agendzie; Transfery; Zakwaterowanie w hotelach o wysokim standardzie ****/*****, wymienionych w agendzie lub podobnych; Wyżywienie uwzględnione w ofercie (B śniadanie, L lunch, D kolacja); Napoje Ś śniadanie standard, L lunch napój bezalkoholowy, kawa lub herbata, K kolacja woda, napój bezalkoholowy, kawa lub herbata, piwo lub wino; Program wycieczek i atrakcji uwzględnionych w programie; Gadżet dla każdego uczestnika; Wizy: Tajlandia, Wietnam, Kambodża, Laos; Opiekę pilota z biura NOWAK ADVENTURE Travel Sp. z o.o.; Niezbędne świadczenia dla pilota biura NOWAK ADVENTURE Travel Sp. z o.o.; Ubezpieczenie NNW (do ) oraz KL wraz z assistance (do ), koszty ubezpieczenia bagażu (do 400 ). Cena nie zawiera: Pozostałych świadczeń nieobjętych niniejszą ofertą, Wydatków własnych, Wyżywienia nieuwzględnionego w ofercie, Rozmów telefonicznych.

3 MAPY: TAJLANDIA WIETNAM LAOS KAMBODŻA

4 AGENDA WYJAZDU: DZIEŃ DZIEŃ (L,D) WARSZAWA BANGKOK Spotkanie na warszawskim lotnisku. Przelot do Bangkoku. BANGKOK Około 12:25 Przylot do Bangoku oraz transfer do hotelu The Davis Bangkok****. Czas wolny na odpoczynek. Wieczorem tajska kolacja połączona z występem tanecznym w Sala Rim Naam Restaurant. Powrót do hotelu oraz nocleg. DZIEŃ (B,L,D) BANGKOK Wcześnie rano udamy się z hotelu na kwiatowy rynek, by zobaczyć różnorodność roślin, owoców i warzyw. Następnie zwiedzimy świątynię Wat Pho, aktualna nazwa to Wat Phra Jetupon, znana jako najstarsza i największa świątynia w Bangkoku. Świątynia ta jest również miejscem nauki techniki tradycyjnego masażu tajskiego. Zatrzymamy się w nowo otwartym Muzeum Siam, które w głównym założeniu ma na celu udzielenie turystom odpowiedzi na pytanie Kim są ludzie Siam? Muzeum posiada kilka pomieszczeń, różnych od siebie. Każde z tych pomieszczeń przybliży nam historię ludzi. Pokaże nam przeszłość aż do teraźniejszości. Przerwa na lunch w restauracji przy brzegu rzeki. Zwiedzanie świątyni Wat Arun. Powrót do hotelu, a potem kolacja w restauracji Seafood Market.

5 DZIEŃ (B,L,D) BANGKOK SUKHOTHAI Wczesnym rankiem wykwaterowanie z hotelu przejazd na lotnisko w Bangkoku. Przelot do Sukhothai. Przyjazd do hotelu Sukhothai Heritage*****, zakwaterowanie. Następnie zwiedzanie starożytnego miasta wpisanego na listę UNESCO. To XIIIwieczne miasto przeżywało swą świetność za panowania króla Ramkhamhaeng. Prawdopodobnie w tym okresie powstał tajski alfabet. Wspaniałe zabytki i odrestaurowane świątynie podziwiać będziemy w Historical Park, Muzeum Narodowym Wat Sri Sa i Wat Sri Choom. Kolacja oraz nocleg. DZIEŃ (B,L,D) SUKHOTHAI CHIANG MAI Kontynuacja zwiedzania Sukhothai. W centrum miasta budownictwo przypominające nieco styl ze Sri Lanki, ale także inne. W południowej części miasta zwiedzimy Wat Chedi Jet Thaeo i Wat Nang Phaya. Przyjazd do Lampang. Przejażdżka konna na Baan Sao Nak 100 letni drewniany dom. Zobaczymy też Wat Don Tao.

6 Przyjazd do Chiang Mai, zakwaterowanie w hotelu Yaangcome Village**** Dzisiejszej nocy zasmakujemy kuchni "Khan Toke", w skład poczęstunku wejdzie aperitif, danie główne, desery, kawa i herbata. Dodatkowo wieczór urozmaici nam pokaz taneczny, wraz z efektami świetlnymi Nocleg w hotelu Chiang Mai. DZIEŃ (B,L,D) DZIEŃ (B,L,D) CHIANG MAI Wycieczka do obozu słoni. Przejażdżka na słoniach po dżungli. Podczas godzinnego safari będziemy mogli fotografować przyrodę. Naszą podróż będziemy kontynuować na bambusowych tratwach wzdłuż rzeki Mae Tang (około 45 minut). Lunch w Orchid Farm, gdzie będzie możliwość zakupienia kwiatów przed wyjazdem do hotelu. Kolacja oraz nocleg w hotelu. CHIANG MAI LUANG PRABANG (LAOS) Czas woly. Transfer na lotnisko Chiang Mai oraz przelot do Luang Prabang. Transfer do hotelu Villa Santi**** Zakwaterowanie od godziny 13:30. Czas wolny na relaks. Kolacja w hotelu. Nocleg w Luang Prabang. DZIEŃ (B,L,D) LUANG PRABANG Ranek przeznaczony jest na odkrycie sztuki kulinarnej Laosu. Wraz z szefem

7 kuchni i jego pomocnikiem uczestnicy przyrządzą tradycyjną potrawę. W tym celu udamy się na rynek by zakupić wszystkie potrzebne składniki przejazd tuk tukami. Gotowanie powinno zająć w przybliżeniu około 2 godziny. Następnie podczas lunchu wszyscy będą mogli skosztować swoich potraw, ale też tych przygotowanych przez szefa kuchni. Po południu rozpoczniemy zwiedzanie Luang Prabang część miasta położona po lewej stronie rzeki Mekong. Luang Prabang to kompleks, który liczy ponad 100 świątyń jednych z najpiękniejszych w całym Laosie. Zobaczymy m.in.: Vat May, wybudowane w 18 wieku, sanktuarium z pięcioma sufitami. Następnie Vat Visoun najstarsza świątynia w mieście z drewnianymi oknami zainspirowanymi od świątyni Khmer. Zwiedzimy również świątynie Vat Phou i Vat Aham, usytuowane przy dwóch wielkich drzewach Banyan. Po południu wspinaczka na wzgórze Phousi,by podziwiąć zachód słońca. Lunch i kolacja w lokalnej restauracji. Nocleg w hotelu Villa Santi****. DZIEŃ (B,L,D) LUANG PRABANG JASKINIE PAK OU LUANG PRABANG Wcześnie rano istnieje możliwość obejrzenia wschodu słońca o 6:00, a następnie w ciszy przyjrzenie się procesji mnichów z Luang Prabang. Przed krótkim rejsem do jaskiń Pak Ou Cave (po rzece Nam Ou), zwiedzimy jedną z najpiękniejszych budowli w mieście Vat Xieng Hong świątynię królewskiego miasta uważaną za klejnot sztuki Laosu. Na statku, po powitalnym drinku zjemy lunch. Podczas 1,5-godzinnego rejsu będziemy podziwiać przyrodę, a za bujną zielenią

8 ukaże nam się jaskinia z posągami Buddy. Jaskinie Pak Ou to obowiązkowe miejsce do zobaczenia, położone u zbiegu rzek Mekong i Nam Ou. Jaskinie przyciągają turystów niezwykłą kolekcją czterech tysięcy posągów Buddy, a także pełną uroku podróżą łodzią wzdłuż Mekongu. Zejście na ląd. W tym miejscu rzeka zmienia się z ciemnej na przejrzysty strumień wody. Rejs powrotny do Luang Prabang, a następnie przejazd do Ban Phonepeng, gdzie będziemy świadkami ceremonii tzw. poławiania dusz. Kolacja. Nocleg w hotelu Villa Santi****. DZIEŃ (B,L,D) LUANG PRABANG HANOI (WIETNAM) Wymeldowanie z hotelu oraz transfer na lotnisko. Czas wolny i transfer na lotnisko. Wylot do Hanoi. Na lotnisku w Hanoi zostaniemy przywitani przez lokalnego przewodnika. Zakwaterowanie w hotelu SunWay****. Kolacja i nocleg.

9 DZIEN (B,L,D) HANOI Całodzienna wycieczka po Stolicy Wietnamu. Zobaczymy między innymi Mauzoleum Ho Chi Minch (zamknięte w poniedziałki i piątki), tradycyjne domy na palach, pierwszy uniwersytet tysiącletnią świątynię literatury. Lunch w restauracji Green Tangerine. Popołudniu zapoznamy się ze zróżnicowaną architekturą Hanoi i ze znaną 36 ulicą Old Quarter zwiedzanie będzie odbywało się zarówno pieszo jak i na rowerze. Następnie spacer wokół Hoan Kiem Lake, które jest symbolem Hanoi, Po spacerze obejrzymy wodny teatrzyk kukiełkowy. Kolacja w restauracji Wild Lotus. Nocleg w hotelu SunWay****. DZIEŃ (B,L, D) HANOI - HALONG Z samego rana lekcja Tai Chi nad jeziorem lub w parku. Tai Chi jest systemem ćwiczeń zdrowotnych głęboko zakorzenionym w tradycji taoistycznej słynącej z kultywowania sztuk zdrowia i długowieczności. To doskonałe narzędzie do poprawy zdrowia, relaksacji ciała i umysłu. Śniadanie. Transfer do Ha Long, przez wielkie pola ryżowe. Po dotarciu na miejsce zakwaterowanie na tradycyjnej łodzi REJS po zatoce Ha Long. W trakcie rejsu przepyszne dania z owoców morza. Nocleg na łodzi.

10 DZIEN (B,L,D) HALONG HANOI SAIGON Podziwianie spektakularnego wschodu słońca. Śniadanie. Powrót na molo oraz transfer do Hanoi. Lunch w lokalnej restauracji. Przelot do Sajgonu. Zakwaterowanie w hotelu Liberty Central Saigon****. Czas wolny. Kolacja w restauracji hotelowej. Nocleg. DZIEN (B,L,D) SAIGON Zwiedzanie: chińska dzielnica Cho Lon wraz z targiem, pagoda Thien Hau, poczta, Katedra Notre Dame, Pałac. W trakcie zwiedzania lunch. Zwiedzanie muzeum War Remnants oraz wizyta w Truc Mai House, gdzie odbędzie się przedstawienie tradycyjnej wietnamskiej muzyki. Kolacja w lokalnej restauracji. Nocleg w hotelu Liberty Central Saigon****.

11 DZIEN (B,D) SAIGON PHAN THIET Po śniadaniu transfer do malowniczej miejscowości Phan Thiet położonej nad brzegiem morza południowochińskiego (około 230 km). Zakwaterowanie w luksusowym hotelu należącym do stowarzyszenia Small Luxury Hotels hotelu L Anmien Resort*****. Lunch we własnym zakresie. Czas wolny relaks na plaży Mui Ne. Plaża ma długość 10 km oraz położona jest pomiędzy wodami morza a gajem palmowym drzew kokosowych. Kolacja w restauracji hotelowej. Nocleg. DZIEN (B,D) PHAN THIET Czas wolny na relaks. Lunch we własnym zakresie. Kolacja w restauracji hotelowej. Nocleg w hotelu. DZIEŃ (B,D) PHAN THIET Czas wolny na relaks. Lunch we własnym zakresie. Kolacja w restauracji hotelowej. Nocleg w hotelu.

12 DZIEŃ (B,D) DZIEŃ (B,L, D) PHAN THIET SAIGON SIEM REAP (KAMBODŻA) Wymeldowanie i transfer na lotnisko do Sajgonu. Lunch we własnym zakresie. Przelot do Siem Reap. Transfer do hotelu Borei Angkor Hotel*****. Kolacja w lokalnej restauracji. Nocleg. SIEM REAP ANGKOR WAT ANGKOR THOM Zwiedzanie największej, najważniejszej i najbardziej znanej świątynia w kompleksie Angkor wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Angkor Wat. Lunch w lokalnej restauracji. Przejazd lokalnym środkiem lokomocji, tzw. tuk tuk, do Angkor Thom ostatniej stolicy imperium khmerskiego. Miasto słynie ze 100 świątyń z wieków IX XIII. Kolacja w lokalnej restauracji połączona z pokazem tanecznym Apsara. Nocleg w Siem Reap w hotelu Borei Angkor*****. DZIEŃ (B,L) SIEM REAP BANGKOK Wycieczka do Kompong Kleang, pływającej wioski (na brzegu jeziora), położonej o 35 km na wschód od miasta Siem Roap. Jest to miejsce odległe, mało znane turystom. Tamtejsze domy budowane są na wysokim gruncie, jednak w sezonie kiedy poziom wody znacznie się podnosi domy otoczone są wodą i łodzie są jednym środkiem transportu. Wszystkie łodzie są zaprojektowane tak by było wygodnie. Spotkanie z miejscową ludnością. Piknik lunch. Krótki odpoczynek i powrót do Siem Reap.

13 Następnie transfer na lotnisko i wylot do Bangkoku. DZIEŃ BANGKOK Transfer na lotnisko i wylot do Polski z międzylądowaniem. DZIEŃ BANGKOK WARSZAWA Przylot do Warszawy. LOGO WYJAZDU:

14 PROPONOWANE ZAKWATEROWANIE: The Davis**** Bangkok (TAJLANDIA)

15 Sukhothai Heritage**** Sukhothai

16 Yaangcome Village**** Chiang Mai

17 Villa Santi**** Luang Prabang (LAOS)

18 Sunway**** Hanoi (WIETNAM)

19 Liberty Central Saigon**** Sajgon

20 L Anmien Resort***** Phan Thiet

21 Borei Angkor Hotel***** Angkor

22 WARUNKI REALIZACJI PROJEKTU Warunkiem realizacji jednego z proponowanych projektów imprezy jest ustalenie pomiędzy stronami programu/agendy przebiegu spotkania. Ustalenie jakości i ilości zamawianych świadczeń. Ustalenie ceny. Momentem i warunkiem, uruchomienia procedury właściwej rezerwacji świadczeń jest formalne zlecenie jej realizacji przez Klienta, zapoznanie się, zaakceptowanie i podpisanie Ogólnych Warunków Uczestnictwa w Imprezach firmy NOWAK ADVENTURE Travel Sp. z o.o. We wspomnianej Umowie zawarte są wszelkie niezbędne elementy realizacji imprez, zgodne z wymaganiami i regulacjami prawnymi, nakładanymi na Organizatorów i Pośredników Turystyki przez Polskiego Ustawodawcę. Ogólne Warunki Uczestnictwa stanowią integralną część Zlecenia organizacji imprezy od Klienta. Informujemy, ze nie dokonano właściwych rezerwacji świadczeń. Procedury: 1. Organizator przedstawia ofertę Zleceniodawcy. 2. Zleceniodawca w terminie 14 dni akceptuje warunki oferty lub wprowadza korekty do przedstawionej oferty. 3. Zleceniodawca, w terminie 14 dni od przedstawienia oferty, składa organizatorowi zlecenie uczestnictwa w Imprezie. 4. Organizator, w terminie 3 dni od podpisania zlecenia uczestnictwa w Imprezie, wystawia Zleceniodawcy fakturę na zaliczkę. 5. W terminie 7 dni od wystawienia zlecenia uczestnictwa w Imprezie, strony podpisują Umowę o udział w Imprezie Z poważaniem Anna Nietupska W przypadku jakichkolwiek pytań, zawsze pozostajemy do Państwa dyspozycji. Nowak Adventure Travel sp. z o.o. oświadcza, że niniejsza agenda ma charakter utworu w rozumieniu Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U r., Nr 80, poz. 904 z późn. zmianami) Nowak Adventure Travel sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wykonania dokumentacji fotograficznej lub filmowej z imprezy objętej niniejszą agendą, zaś wszelkie autorskie prawa majątkowe, na wszystkich polach eksploatacji, do tych elementów, których autorem jest Nowak Adventure Travel sp. z o.o., przysługiwać będą w całości Nowak Adventure Travel sp. z o.o.

Program Wyjazdu. na Węgry WĘGRY 2011. Nowak Adventure Travel Sp. z o.o. www.nowakadventure.com

Program Wyjazdu. na Węgry WĘGRY 2011. Nowak Adventure Travel Sp. z o.o. www.nowakadventure.com Program Wyjazdu na Węgry WĘGRY 2011 Termin wyjazdu: 10 12.09.2011 Czas trwania programu: Orientacyjna cena netto na 1 uczestnika Cena za grupę 15 osobową Ilość uczestników: 3 dni 3 318 zł 49 769,65 zł

Bardziej szczegółowo

Program Wyjazdu. do Wilna. Nowak Adventure Travel Sp. z o.o. www.nowakadventure.com

Program Wyjazdu. do Wilna. Nowak Adventure Travel Sp. z o.o. www.nowakadventure.com Program Wyjazdu do Wilna WILNO 2011 Termin wyjazdu: 20 22.09.2011 Czas trwania programu: Orientacyjna cena netto na 1 uczestnika Cena za grupę 15 osobową Ilość uczestników: 3 dni 3 420 zł 51 293,39 zł

Bardziej szczegółowo

Program Wyjazdu. do Czech Praga PRAGA 2011. Nowak Adventure Travel Sp. z o.o. www.nowakadventure.com

Program Wyjazdu. do Czech Praga PRAGA 2011. Nowak Adventure Travel Sp. z o.o. www.nowakadventure.com Program Wyjazdu do Czech Praga PRAGA 2011 Termin wyjazdu: 20 22.09.2011 Czas trwania programu: Orientacyjna cena netto na 1 uczestnika Cena za grupę 15 osobową Ilość uczestników: 3 dni 3 695 zł 55 430,63

Bardziej szczegółowo

&FUN TRAVEL. już od 5500 PLN. WIELKI TRIP PO AZJI POŁUDNIOWO WSCHODNIEJ Termin: 11.04.2013 02.05.2013. już od 4999 PLN

&FUN TRAVEL. już od 5500 PLN. WIELKI TRIP PO AZJI POŁUDNIOWO WSCHODNIEJ Termin: 11.04.2013 02.05.2013. już od 4999 PLN TRAVEL &FUN już od 5500 PLN za POBYT 22 DNI! (z wypoczynkiem na wyspie Koh Samet) już od 4999 PLN za POBYT 17 DNI! (bez wypoczynku na wyspie Koh Samet) WIELKI TRIP PO AZJI POŁUDNIOWO WSCHODNIEJ Termin:

Bardziej szczegółowo

PLN* * Cena całkowita: Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985)

PLN* * Cena całkowita: Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) Oferta 1 Zakynthos Zante Village 01.05.2015 08.05.2015 1333.00 PLN 2667.71 * Cena całkowita: Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) z: do Zakinthos dnia: 01.05.2015 godz. 02:45-06:10

Bardziej szczegółowo

USA ALASKA KANADA HAWAJE 2012/2013 ZWIEDZAJ Z NAMI AMERYKĘ SAMOLOTEM AUTOKAREM SAMOCHODEM ISSN 1429-3145. 42 639 80 47; fax 42 639 80 48

USA ALASKA KANADA HAWAJE 2012/2013 ZWIEDZAJ Z NAMI AMERYKĘ SAMOLOTEM AUTOKAREM SAMOCHODEM ISSN 1429-3145. 42 639 80 47; fax 42 639 80 48 KANADA USA ALASKA HAWAJE 2012/2013 ISSN 1429-3145 NAJWIĘKSZA OFERTA NA ORYNKU POLSKIM ZWIEDZAJ Z NAMI AMERYKĘ SAMOLOTEM AUTOKAREM SAMOCHODEM 42 639 80 47; fax 42 639 80 48 AMERYKA PÓŁNOCNA SPIS TREŚCI

Bardziej szczegółowo

USA i Kanada WYCIECZKI I WYPOCZYNEK ZAPLANUJ Z NAMI ZWIEDZANIE AMERYKI PŁN.

USA i Kanada WYCIECZKI I WYPOCZYNEK ZAPLANUJ Z NAMI ZWIEDZANIE AMERYKI PŁN. WYCIECZKI I WYPOCZYNEK 15 16 USA i Kanada ISSN 1429-3145 ZAPLANUJ Z NAMI ZWIEDZANIE AMERYKI PŁN. Accredited Agent www.konsorcjum.com.pl www.rezerwujwakacje.com.pl 2015 Trade & Travel Company www.rezerwujwakacje.com.pl

Bardziej szczegółowo

LATO 2015 KOLONIE I OBOZY. zabawnie i bezpiecznie ;)

LATO 2015 KOLONIE I OBOZY. zabawnie i bezpiecznie ;) LATO 2015 KOLONIE I OBOZY zabawnie i bezpiecznie ;) Biuro Turystyczne Elin s.c 50-015 Wrocław, ul. Rejtana 9 +48 71/341 90 11, +48 71/342 06 20 www.elin.pl elin@elin.pl zabawnie i bezpiecznie ;) safe and

Bardziej szczegółowo

Agencja Podróży i Turystyki Wiesław Niechwiedowicz

Agencja Podróży i Turystyki Wiesław Niechwiedowicz Agencja Podróży i Turystyki Wiesław Niechwiedowicz ZWIEDZANIE Szanowni I Państwo, WYPOCZYNEK Agencja Podróży i Turystyki "Holidays" została założona w czerwcu 1991 roku. Od 1992 roku jesteśmy członkiem

Bardziej szczegółowo

LATO 2014 MAROKO TURCJA TUNEZJA DJERBA WYSPY GRECKIE BUŁGARIA EGIPT WYSPY KANARYJSKIE MAROKO

LATO 2014 MAROKO TURCJA TUNEZJA DJERBA WYSPY GRECKIE BUŁGARIA EGIPT WYSPY KANARYJSKIE MAROKO Spełniamy marzenia! LATO 2014 MAROKO TURCJA TUNEZJA DJERBA WYSPY GRECKIE BUŁGARIA EGIPT WYSPY KANARYJSKIE MAROKO Już dziś zaplanuj z nami swoje wakacje LATO 2014 Dziecko już od 690 PLN* Polska ANIMACJA

Bardziej szczegółowo

LATO 2009. Zwiedzanie Europy - to oferta dla osób łaknących aktywnego spędzania wolnego NOWE PROGRAMY ZWIEDZANIE EUROPY. Lato 2009. www.funclub.

LATO 2009. Zwiedzanie Europy - to oferta dla osób łaknących aktywnego spędzania wolnego NOWE PROGRAMY ZWIEDZANIE EUROPY. Lato 2009. www.funclub. NOWE PROGRAMY ZWIEDZANIE EUROPY LATO 2009 Zwiedzanie Europy - to oferta dla osób łaknących aktywnego spędzania wolnego czasu. Możliwość zwiedzania licznych zabytków, pięknych miejsc i poznawania kultur

Bardziej szczegółowo

www.sunfun.pl lato 2012 Kreta Rodos Bułgaria Majorka Egipt Tunezja Turcja Maroko Izrael

www.sunfun.pl lato 2012 Kreta Rodos Bułgaria Majorka Egipt Tunezja Turcja Maroko Izrael www.sunfun.pl Lato 2012 lato 2012 Kreta Rodos Bułgaria Majorka Egipt Tunezja Turcja Maroko Izrael Szanowni Państwo, przed nami kolejne wakacje. Zazwyczaj na krótko przed rozpoczęciem urlopu dociera do

Bardziej szczegółowo

LATO 2012. Wygoda spełnionych marzeń

LATO 2012. Wygoda spełnionych marzeń LATO 2012 Wygoda spełnionych marzeń w grupie siła Comfort Club Sp. z o.o. ul. Grodzka 60 31-044 Kraków Adres korespondencyjny: ul. Puławska 257/107, 02-769 Warszawa, tel.: +48 22 379 79 29, tel.: +48 22

Bardziej szczegółowo

Biura agencyjne: Poznań Bydgoszcz Głogów Gniezno Gorzów Wlkp Grodzisk Wlkp. Jarocin Kalisz Konin Koszalin Leszno Mogilno Mosina Nowy Tomyśl

Biura agencyjne: Poznań Bydgoszcz Głogów Gniezno Gorzów Wlkp Grodzisk Wlkp. Jarocin Kalisz Konin Koszalin Leszno Mogilno Mosina Nowy Tomyśl Biura agencyjne: Poznań ABC Świat Podróży wszystkie oddziały: ul.garbary 54, ul. Bukowska 156, ul. Górecka 30, ul. Marcelińska 23 Amico Tour ul. Wilczak 12g, tel. 61 823 84 91 AP Travel ul. Szwedzka 6

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKI DLA NAUCZYCIELI I ZAKŁADÓW PRACY CZŁONEK WIELKOPOLSKIEJ IZBY TURYSTYCZNEJ - KONCESJA WOJEWODY WIELKOPOLSKIEGO NR 0148K STYCZEŃ LUTY MARZEC

WYCIECZKI DLA NAUCZYCIELI I ZAKŁADÓW PRACY CZŁONEK WIELKOPOLSKIEJ IZBY TURYSTYCZNEJ - KONCESJA WOJEWODY WIELKOPOLSKIEGO NR 0148K STYCZEŃ LUTY MARZEC WYCIECZKI DLA NAUCZYCIELI I ZAKŁADÓW PRACY STYCZEŃ LUTY 6 0 7 4 5 7 8 0 4 5 6 7 8 4 5 6 8 0 0 7 4 MARZEC 4 5 6 7 8 4 5 6 8 0 5 6 7 8 KWIECIEŃ MAJ 7 8 4 5 8 6 0 4 5 6 0 7 8 0 4 5 6 7 5 6 6 0 7 7 4 8 8 5

Bardziej szczegółowo

Oferta 1 Kierunek Hotel Termin Kategoria Cena za os. Suma Hiszpania Teneryfa. Barcelo Santiago 07.12.2012 14.12.2012

Oferta 1 Kierunek Hotel Termin Kategoria Cena za os. Suma Hiszpania Teneryfa. Barcelo Santiago 07.12.2012 14.12.2012 Oferta 1 Teneryfa Barcelo Santiago 07.12.2012 14.12.2012 2799 PLN 5598 PLN* * Brak dokładnych informacji o cenie całkowitej Podróż tam: Wylot z: Warszawa do Teneryfa dnia: 07.12.2012 godz. 11:00-15:50

Bardziej szczegółowo

WEEKENDY LOTNICZE WIĘCEJ NIŻ WEEKEND!

WEEKENDY LOTNICZE WIĘCEJ NIŻ WEEKEND! WEEKENDY LOTNICZE WIĘCEJ NIŻ WEEKEND! Terminy i ceny znajdziesz na www.matimpex.pl SPIS TREŚCI 3 Powitanie 4 Dokąd latamy 5 Program lojalnościowy, informacja o bagażu i promocjach 6-7 Weekend pełen wrażeń

Bardziej szczegółowo

WARUNKI UCZESTNICTWA W IMPREZACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MONDO TRAVEL Sp. z o.o. DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

WARUNKI UCZESTNICTWA W IMPREZACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MONDO TRAVEL Sp. z o.o. DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH ` WARUNKI UCZESTNICTWA W IMPREZACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MONDO TRAVEL Sp. z o.o. DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I. Definicje: 1. Organizator MONDO TRAVEL Spółka z o.o., Adres: ul. Górczewska 200A/243, 01-463

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Wakacje 2015

Spis treści. Wakacje 2015 Wakacje 2015 2 Wakacje 2015 Spis treści 3 4 5 6 7 8 9 10 11 11 12 13 14 15 16 16 17 17 18 18 19 19 20 20 21 21 22 22 23 23 24 24 25 25 25 26 26 26 27 27 27 28 28 WYCIECZKI Odkryjmy Izrael Herbatka u Berbera

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI: Rok założenia 1991. 2 ESKAPADA, Słupsk, tel. 598420216, fax 598426657, www.eskapada.pl

SPIS TREŚCI: Rok założenia 1991. 2 ESKAPADA, Słupsk, tel. 598420216, fax 598426657, www.eskapada.pl LATO 2013 SPIS TREŚCI: MORZE Międzyzdroje - Stilo 3 Mrzeżyno - Piramida 4 Łeba - Słoneczko 5 Jastrzębia Góra - Vis 6 MAZURY Pisz Camp Pisz 7 Kulka 8-9 GÓRY KLUSZKOWCE - U Benedykta 10 TRESNA - Odys 11

Bardziej szczegółowo

Tunezja. 162 Tunezja TUNEZJA. od 895 PLN. Katalog Lotniczy. Aktualne ceny i informacje na www.neckermann.pl

Tunezja. 162 Tunezja TUNEZJA. od 895 PLN. Katalog Lotniczy. Aktualne ceny i informacje na www.neckermann.pl 162 Tunezja Tunezja MORZE ŚRÓDZIEMNE Tunis k Kartagina TUNEZJA Hammamet Sousse Port el Kantaoui Gabes Matmata Monastyr Stała cena dla dzieci od 895 PLN Tunezja leży w Afryce Północnej, w środkowej części

Bardziej szczegółowo

Przygotuj się do podróży Ważne informacje dla Klientów podróżujących z Wezyr Holidays

Przygotuj się do podróży Ważne informacje dla Klientów podróżujących z Wezyr Holidays Niniejsze Warunki Uczestnictwa w Imprezach Turystycznych obowiązują dla imprez turystycznych zarezerwowanych na stronie internetowej www.wezyrholidays.pl, przez Centrum Rezerwacji Wezyr Holidays oraz sieć

Bardziej szczegółowo

Marsa Alam Nurkowy wyjazd do Egiptu. W cenie 11 nurkowań (5 dni)

Marsa Alam Nurkowy wyjazd do Egiptu. W cenie 11 nurkowań (5 dni) Marsa Alam Nurkowy wyjazd do Egiptu. W cenie 11 nurkowań (5 dni) Termin wyjazdu» Cena wyjazdu» 31 styczeń 07 luty 2015 (wylot z Katowic) 2.999,00zł osoba nurkująca (cena z pakietem nurkowym) 2.339,00zł

Bardziej szczegółowo

-200 PLN. 2-tygodniowe. zniżka na kursy -300 PLN. 3-tygodniowe

-200 PLN. 2-tygodniowe. zniżka na kursy -300 PLN. 3-tygodniowe ZNIŻKA FIRST MINUTE Zarezerwuj poniższy kurs językowy przed 15 marca 2015, a otrzymasz zniżkę*: 200 PLN kursy 2-tygodniowe 300 PLN kursy 3-tygodniowe i dłuższe * zniżka na kursy: JAL Londyn, KAA-09 Oxford,

Bardziej szczegółowo

JAPONIA. Przykładowy program JESIEŃ

JAPONIA. Przykładowy program JESIEŃ JAPONIA Przykładowy program JESIEŃ JAPONIA Japończycy nazywają swój wyspiarski kraj Nippon, co znaczy "Kraj wschodzącego słońca". Japonia jest krajem górzystym, wiele pasm jest pochodzenia wulkanicznego,

Bardziej szczegółowo

SYLWESTER ZIMA 2014/15. Naszym Klientom dziękujemy za zaufanie BIURO PODRÓŻY. sylwester w kraju i zagranicą, obozy zimowe, wczasy narciarskie

SYLWESTER ZIMA 2014/15. Naszym Klientom dziękujemy za zaufanie BIURO PODRÓŻY. sylwester w kraju i zagranicą, obozy zimowe, wczasy narciarskie 20 lat pracujemy dla Was! Naszym Klientom dziękujemy za zaufanie 2014/15 SYLWESTER ZIMA sylwester w kraju i zagranicą, obozy zimowe, wczasy narciarskie Praga Wiedeń Budapeszt Berlin Paryż Wilno Lwów Rzym

Bardziej szczegółowo

UMOWA ZGŁOSZENIE. Panią/Panem... (imię /imiona/ i nazwisko jak w paszporcie) Adres zamieszkania: ul..., nr /., kod:..

UMOWA ZGŁOSZENIE. Panią/Panem... (imię /imiona/ i nazwisko jak w paszporcie) Adres zamieszkania: ul..., nr /., kod:.. UMOWA ZGŁOSZENIE zawarta w dniu.. w Warszawie pomiędzy: Tomaszem Tułakiem, prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą OM Tramping Klub, z siedzibą w Warszawie przy ul. Jugosłowiańskiej 15A/77, NIP 959-136-90-25,

Bardziej szczegółowo

Analiza rynku turystycznego Socjalistycznej Republiki Wietnamu

Analiza rynku turystycznego Socjalistycznej Republiki Wietnamu Analiza rynku turystycznego Socjalistycznej Republiki Wietnamu Paulina Pastuszak Grupa ćwiczeniowa 1 Numer indeksu 36974 Rok I SUM 1 Spis treści Wstęp.... 3 I. Socjalistyczna Republika Wietnamu charakterystyka

Bardziej szczegółowo

HISZPANIA WŁOCHY FRANCJA GRECJA ANGLIA NIEMCY CZECHY SŁOWACJA WĘGRY LITWA

HISZPANIA WŁOCHY FRANCJA GRECJA ANGLIA NIEMCY CZECHY SŁOWACJA WĘGRY LITWA HISZPANIA WŁOCHY FRANCJA GRECJA ANGLIA NIEMCY CZECHY SŁOWACJA WĘGRY LITWA BIURO TURYSTYKI 80-401 Gdańsk, Al. Hallera 14 tel./fax: 58 344 66 55, tel./fax: 58 341 66 55 www.unitur.pl biuro@unitur.pl NIP:

Bardziej szczegółowo

wstępna oferta specjalna

wstępna oferta specjalna wstępna oferta specjalna INDIE Mumbai i Pune czas trwania wyjazdu: 6 dni standard zakwaterowania: pokoje jednoosobowe w hotelu 4* dla grupy minimum 10 osób podróŝujących wspólnie orientacyjna cena za osobę:

Bardziej szczegółowo