Przekonaj nas! wszystko co powinniście wiedzieć o pitchingu Startup i Inwestor. Tête à tête. Gdynia, 16/10/2014

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Przekonaj nas! wszystko co powinniście wiedzieć o pitchingu Startup i Inwestor. Tête à tête. Gdynia, 16/10/2014"

Transkrypt

1 Przekonaj nas! wszystko co powinniście wiedzieć o pitchingu Startup i Inwestor. Tête à tête Gdynia, 16/10/2014

2 Program wydarzenia 10:00-10:30 Zespół Strefy Startup Gdynia 10:30-11:00 Dominika Łobodzińska Black Pearls 11:00-11:30 Anna Karpeta Michał Ciemiński Platinum Seed 11:30-12:00 Bartosz Rychlicki QuantumLab Przywitanie uczestników, przedstawienie idei cyklu Przekonaj nas! Smart People = Smart Money - Znaczenie zespołu w poszuk iwaniu inwestora Startup widziany oczami inwestora Uczymy komputery emocji. Jak udało nam się założyć biznes w stanach i pozyskać 3 inwestorów 12:00-12:30 Przerwa kawowa 12:30-13:00 Filip Dębowski hub:raum 13:00-13:30 Marcin Fejfer SpeedUp Venture Capital Group 13:30-14:00 Patrick Deba Konrad Ozdowy Mustache.pl 14:00-14:30 Wojciech Mikucki Visuu Startup tips & tricks czy Twój biznes na pewno potrzebuje Silicon Valley? Jakich informacji potrzebuje inwestor i co jest kluczowe dla podjęcia przez niego decyzji o inwestycji Jak sprzedawać niezależną modę? Pod prąd z offline do online Pitching w Dolinie Krzemowej, czyli jak wykorzystać co nam mama w genach dała? 14:30-18:00 PREZENTACJE STARTUPÓW 18:00-20:00 NETWORKING

3 Black Pearls Black Pearls jest funduszem kapitałowym wspierającym rozwój polskich innowacji. Fundusz wspierany jest polskim kapitałem oraz unikalną wiedzą i doświadczeniem aniołów biznesu. Fundusz zlokalizowany jest w województwie pomorskim, w Gdańsku, stanowiącym polskie okno na europejskie i światowe rynki Dominika Łobodzińska HR Manager w Black Pearls Doświadczenie zdobywała przede wszystkim w swojej firmie doradczej konsulti.pl, współpracując zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami. Prowadzi spotkania doradcze i szkolenia z zakresu planowania kariery, weryfikacji pomysłów na biznes i zakładania własnej działalności gospodarczej oraz procesów HR-owych w firmach. Do jej zainteresowań należą szeroko rozumiane zagadnienia związane z zasobami ludzkimi oraz nowe technologie. Dominika doradza spółkom portfelowym funduszu Black Pearls w zakresie teambuilding'u we wczesnych fazach rozwoju firmy.

4 hub:raum Kraków hub:raum Kraków to Centrum Innowacyjności dla regionu Europy Środkowo- Wschodniej, stworzone przez Deutsche Telekom Group w kwietniu 2013 roku. Centrum skupia się na wspieraniu innowacyjnych pomysłów umożliwiając im dotarcie do europejskich rynków dzięki zasobom Telekomu, co oznacza m.in. pre-instalację na telefonach, łączenie z ofertami operatorów czy wspólne kampanie marketingowe. hub:raum oferuje także finansowanie (do euro per projekt), mentoring i przestrzeń co-workingową. Filip Dębowski Event and Communication Manager w hub:raum Kraków Poprzednio koordynował najstarszy polski barcamp dot. technologii i nowych mediów KrakSpot, rozwijał własny startup, prowadził firmę szkoleniową i bawił się Photoshopem. Fan FC Liverpool i The Muse, pokerowy półprofesjonalista (Texas Hold em) i narciarzamator.

5 Mustache.pl Mustache.pl jest platformą internetową, skupiającą najlepszych niezależnych projektantów mody designu. Dzięki niej Klienci z całego świata mają dostęp do unikalnej oferty ponad 400 wyjątkowych marek. Platforma stanowi rozwinięcie targów Mustache Yard Sale, największego wydarzenia z zakresu niezależnej mody i designu w Europie Środkowo-W schodniej. Targi organizowane są na wiosnę oraz w zimę, nie przerwanie od 2008 roku. Patrick Deba Co-founder at Mustache Od czasów podstawówki bez przerwy związany z różnymi projektami i inicjatywami. Jego ostatni i największy stał się sposobem na życie. Wraz z Konradem Ozdowy współtworzy największe w Polsce targi niezależnej mody i designu Mustache Yard Sale oraz platformę e-commerce Mustache.pl. Człowiek odpowiedzialny za cały wizerunek i komunikację marki. Na ostatniej prostej studiów prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim. Rok temu na rozwój firmy wraz z Konradem Ozdowy pozyskali finansowanie od dwóch funduszy inwestycyjnych: Protos Venture Capital i LMS Invest. Konrad Ozdowy Co-founder at Mustache Konrad kompetencje organizatora ma we krwi, nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, działa racjonalnie i efektywnie. Współtwórca Mustache.pl - platformy e-commerce oraz Mustache Yard Sale - największych w regionie CEE targów dla niezależnych projektantów, mody i designu. W pracy jest odpowiedzialny za technologie, marketing i finanse. Rok temu na rozwój firmy wraz z Patrickiem Deba pozyskali finansowanie od dwóch funduszy inwestycyjnych: Protos Venture Capital i LMS Invest.

6 Quantum Lab Co. Quantum Lab Co. to prężnie rozwijająca się, innowacyjna firma z siedzibą w USA i Polsce złożona ze specjalistów i pasjonatów, której główną misją jest ułatwienie komunikacji emocjonalnej na płaszczyźnie człowiek-człowiek jak i człowiek-maszyna. QuantumLab zajmuje się opracowywaniem technologii pozwalającej mierzyć oraz analizować emocje ludzi w czasie rzeczywistym. W oparciu o te możliwości i konkretne potrzeby biznesowe Quantum Lab Co. buduje produkty dla sektorów badania rynku, analizy danych, telemedycyny oraz edukacji. Strategicznymi inwestorami firmy są fundusze inwestycyjne Black Pearls, Business Angel Seedfund oraz Profound Ventures. Bartosz Rychlicki Co-founder & CEO QuantumLab Z wykształcenia programista, na co dzień przedsiębiorca z ośmioletnim doświadczeniem, zafascynowany możliwościami wykorzystania nowych technologii w obszarze psychologii. Nominowany przez magazyn BRIEF w rankingu 50 najbardziej kreatywnych osób w biznesie. Uczestnik programu akceleracji startupów w Dolinie Krzemowej Ready To Go organizowanego przez ogólnopolską sieć AIP Business Link. W 2013 założył firmę Quantum Lab Co. z siedzibą w San Francisco i odziałem R&D w Gdańsku.

7 Visuu Visuu zajmuje się algorytmami wyrywania tekstu i skanowania dokumentów na urządzenia mobilne. Przy użyciu aplikacji można w ciągu kilku sekund przesłać zeskanowany dokument księgowemu lub zlecić tłumaczenie w ponad 80 językach. W 2013 roku Visuu zostało uznane za jeden z dziesięciu najbardziej obiecujących startupów w Europie Środkowej i Wschodniej przez JIC Innovation Centre (Brno, Czechy). W 2014 roku było jednym ze zwycięzców Cisco Enterprise Collaboration Challenge (San Jose, Kalifornia). Visuu jest jedną ze spółek w portfolio funduszu Innovation Nest z Krakowa. Wojciech Mikucki Founder & CEO Visuu pochodzi z Gdańska, z którego wyjechał na studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Przedsiębiorczością zaraził się w czasie rocznego pobytu na studiach w Kanadzie, po powrocie z którego rozpoczął naukę z zakresu informatyki na Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej. Karierę zawodową rozpoczął w polskim przedstawicielstwie globalnej firmy doradztwa strategicznego Gartner. Wojciech założył firmę Visuu razem z Piotrem Trentowskim, z którym poznali się na Politechnice. Prywatnie miłośnik hokeja na lodzie, narciarstwa i windsurfingu.

8 SpeedUp Venture Capital Group SpeedUp to grupa funduszy inwestycyjnych typu venture capital, powstała w 2009 r. Założyli ją znający się i współpracujący ze sobą od wielu lat partnerzy. W ramach SpeedUp Venture Capital Group działają obecnie cztery fundusze inwestycyjne: SpeedUp IQbator SpeedUp Investments, LMS Inve st oraz SpeedUp Innovation. Wszystkie różnią się pod względem źródeł kapitału, którym dysponują oraz stopniem rozwoju projektów, które pozostają w obszarze ich zainteresowania. Marcin Fejfer Manager inwestycyjny w SpeedUp Venture Capital Group Zajmuje się poszukiwaniem i analizą obiecujących projektów, a także zarządzaniem procesem inwestycyjnym i mentoringiem firm z portfolio. Specjalizuje się w dziedzinach marketingu internetowego, rozwoju produktu oraz zarządzania innowacjami. Przed dołączeniem do SpeedUp Group miał okazję pracować w firmach technologicznych i marketingowych w Polsce, Portugalii, Danii oraz w Indiach. Marcin jest również współorganizatorem Startup Weekend Poznan, Startup Sprintów oraz Startup Pirates Poznań.Ukończył studia MSc. Global Innovation Management i posiada podwójny dyplom Uniwersytetu Strathclyde oraz Uniwersytetu w Aalborgu.

9 Platinum Seed Incubator Platinum Seed Incubator jest funduszem zalążkowym, który wspiera pomysłodawców w procesie komercjalizacji ich projektów, współpracując jednocześnie z prywatnymi inwestorami kapitałowymi (business angels) z Polski oraz całej Europy, funduszami zalążkowymi oraz venture capital. Fundusz inwestuje w przedsięwzięcia dzięki posiadanej dotacji POIG 3.1 (Inicjowanie Działalności Innowacyjnej), wspierając je przez cały okres funkcjonowania, aż do momentu wyjścia z inwestycji. Główne obszary zainteresowania Platinum Seed Incubator to ICT, lifescience ze wskazaniem na aplikacje ułatwiające funkcjonowanie i opiekę nad osobami starszymi, chemia, medycyna i OZE. Fundusz finansuje projekty o dużym potencjale komercjalizacji, znajdujące się we wczesnych fazach rozwoju (seed i start-up) oraz wzrostu (early stage) Michał Ciemiński Prezes Zarządu Platinum Seed Incubator Założyciel i Prezes Zarządu funduszu zalążkowego Platinum Seed Incubator, dyrektor polskiego oddziału Entrepreneur Country, dyrektor inwestycyjny Bastion Group. Specjalizuje się w skutecznym przekształcaniu projektów, startupów i korporacji w wysoce efektywne biznesy. Doświadczenie zawodowe zdobył w międzynarodowych korporacjach, w tym Netii, Polkomtelu, Grupie Exatel. Współtwórca projektu "Miasto Plusa" pierwszego polskiego projektu polegającego na współpracy mediów społecznościowych z operatorem telefonii komórkowej, który został nagrodzony w 2003 r. w konkursie Globe Award. Anna Karpeta Dyrektor Inwestycyjny Platinum Seed Incubator Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami związanymi zarówno z rynkiem kapitałowym, jak i spółkami niepublicznymi, w tym dotyczącymi pozyskiwania finansowania oraz realizacji transakcji fuzji i przejęć, przygotowania biznesowo-ekonomicznych analiz, a także łączenia stron transakcji i akwizycją nowych projektów. Doświadczenie zawodowe zdobywała w międzynarodowych korporacjach finansowych, w tym w firmie Deloitte, KPMG, Bosch, Global Audit Partner. Pełni funkcję Prezesa Zarządu Platinum Fundation oraz Członka Zarządu Partners & Ventures.

10 Kontakt: Rejestracja:

Nowe. biznesu. oblicze. Twoja. firma

Nowe. biznesu. oblicze. Twoja. firma Nowe oblicze biznesu Twoja firma Wydawca: Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju Departament Konkurencyjności i Innowacyjności Wydział Informacji i Promocji ul. Wspólna 2/4, 00-926 Warszawa tel. 22 273

Bardziej szczegółowo

POLIDEA. Case study ANIOŁY BIZNESU. nadajemy kształt marzeniom

POLIDEA. Case study ANIOŁY BIZNESU. nadajemy kształt marzeniom POLIDEA Case study nadajemy kształt marzeniom ANIOŁY BIZNESU nadajemy kształt Jakub Lipiński Jakub Lipiński przez wiele lat pracował jako architekt rozwiązań mobilnych z największymi producentami sprzętu

Bardziej szczegółowo

Podstawowe warunki funduszu Internet Ventures

Podstawowe warunki funduszu Internet Ventures Wielkośd funduszu 100 mln PLN Wartośd inwestycji w spółkę od 1 do 6 mln PLN (1,5 mln EUR) Forma prawna Podstawowe warunki funduszu Internet Ventures Fundusz Inwestycyjny Zamknięty w ramach MCI Capital

Bardziej szczegółowo

Pomagać firmom z sektora finansowego w odnoszeniu coraz większych sukcesów poprzez wprowadzanie najlepszych praktyk i standardów rynkowych, by w

Pomagać firmom z sektora finansowego w odnoszeniu coraz większych sukcesów poprzez wprowadzanie najlepszych praktyk i standardów rynkowych, by w Pomagać firmom z sektora finansowego w odnoszeniu coraz większych sukcesów poprzez wprowadzanie najlepszych praktyk i standardów rynkowych, by w efekcie rynek funduszy w Polsce rozwijał się w sposób nie

Bardziej szczegółowo

W drodze na międzynarodowy rynek high-tech

W drodze na międzynarodowy rynek high-tech Magazyn dystrybuowany jest bezpłatnie nr 1/2013 ISSN 1897-1539 W drodze na międzynarodowy rynek high-tech Wywiad z Markiem Borzestowskim, partnerem w Giza Polish Ventures Projekt Łowcy Biznesu zakończony

Bardziej szczegółowo

Katalog instytucji wsparcia innowacyjnego biznesu

Katalog instytucji wsparcia innowacyjnego biznesu 2011 Ośrodki innowacji w Polsce Katalog instytucji wsparcia innowacyjnego biznesu park technologiczny inkubator technologiczny centrum transferu technologii Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ul.

Bardziej szczegółowo

RAPORT EGZEMPLARZ BEZPŁATNY

RAPORT EGZEMPLARZ BEZPŁATNY RAPORT EGZEMPLARZ BEZPŁATNY NAJLEPSZE PRAKTYKI w pozyskiwaniu zewnętrznego finansowania dla innowacyjnych przedsiębiorstw w Polsce NAJLEPSZE PRAKTYKI w pozyskiwaniu zewnętrznego finansowania dla innowacyjnych

Bardziej szczegółowo

XV FORUM EDUKACYJNE MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW 15 LAT INNOWACJI W BIZNESIE

XV FORUM EDUKACYJNE MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW 15 LAT INNOWACJI W BIZNESIE INFORMACJA PRASOWA 8.06.2015 XV FORUM EDUKACYJNE MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW 15 LAT INNOWACJI W BIZNESIE Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ul. Pańska 81/83 00-834 Warszawa Miłosz Marczuk

Bardziej szczegółowo

Kongres E(x)plory 2015 Innowacje w Polsce: Dzisiaj i Jutro.

Kongres E(x)plory 2015 Innowacje w Polsce: Dzisiaj i Jutro. Kongres E(x)plory 2015 Innowacje w Polsce: Dzisiaj i Jutro. 26-27.03.2014, Gdynia Założenia Kongresu: Kongres E(x)plory to najważniejsze spotkanie Rynku Innowacji w Polsce, a docelowo w Europie Środkowej.

Bardziej szczegółowo

KRI. 4-5 czerwca 2014 roku VI KONGRES RELACJI INWESTORSKICH 2014. Komunikacja z inwestorem a wycena spółki

KRI. 4-5 czerwca 2014 roku VI KONGRES RELACJI INWESTORSKICH 2014. Komunikacja z inwestorem a wycena spółki KRI VI KONGRES RELACJI INWESTORSKICH 2014 Komunikacja z inwestorem a wycena spółki 4-5 czerwca 2014 roku Centrum Kongresowe Warszawianka Hotel Wellness & SPA w Jachrance KRI VI KONGRES RELACJI INWESTORSKICH

Bardziej szczegółowo

magazyn wydanie specjalne WSCHODZĄCYCH GWIAZD BIZNESU SHUTTERSTOCK (2)

magazyn wydanie specjalne WSCHODZĄCYCH GWIAZD BIZNESU SHUTTERSTOCK (2) magazyn 30 WSCHODZĄCYCH wydanie specjalne GWIAZD BIZNESU SHUTTERSTOCK (2) c2 młodzi, odważni, głodni sukcesu Andrzej Andrysiak zastępca redaktora naczelnego Dziennika Gazety Prawnej W wieku 27 lat Albert

Bardziej szczegółowo

Głowy. Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości 2013. Zawrót. Szkoleniowy. Wstęp na każde szkolenie jest bezpłatny!

Głowy. Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości 2013. Zawrót. Szkoleniowy. Wstęp na każde szkolenie jest bezpłatny! Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości 2013 Szkoleniowy Zawrót Głowy Wstęp na każde szkolenie jest bezpłatny! Od 10 do 18 października br. można rezerwować miejsce na szkolenie oraz odebrać bilety wstępu

Bardziej szczegółowo

CFO I KONGRES2012. 28-29 maja 2012 roku. Hotel OSSA, Ossa SPÓŁEK GIEŁDOWYCH SEG. Zarządzanie Ryzykiem rola CFO spółek giełdowych

CFO I KONGRES2012. 28-29 maja 2012 roku. Hotel OSSA, Ossa SPÓŁEK GIEŁDOWYCH SEG. Zarządzanie Ryzykiem rola CFO spółek giełdowych CFO I KONGRES2012 SPÓŁEK GIEŁDOWYCH SEG Zarządzanie Ryzykiem rola CFO spółek giełdowych 28-29 maja 2012 roku Hotel OSSA, Ossa CFO I KONGRES2012 SPÓŁEK GIEŁDOWYCH SEG Szanowni Państwo, Pragnę Państwa serdecznie

Bardziej szczegółowo

OFERTA INSTYTUCJI OTOCZENIA BIZNESU W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM

OFERTA INSTYTUCJI OTOCZENIA BIZNESU W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM OFERTA INSTYTUCJI OTOCZENIA BIZNESU W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM OFERTA INSTYTUCJI OTOCZENIA BIZNESU W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM Opracowanie zostało wykonane we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa

Bardziej szczegółowo

IV.3. Przepisy prawa na podstawie których został utworzony i zgodnie z którymi działa Emitent

IV.3. Przepisy prawa na podstawie których został utworzony i zgodnie z którymi działa Emitent IV. DANE O EMITENCIE IV.1. Podstawowe informacje o Emitencie Prawną (statutową) nazwą Emitenta jest firma Emitenta określona w 2 ust. 1 Statutu w brzmieniu: EFICOM Spółka Akcyjna. Zgodnie z art. 305 2

Bardziej szczegółowo

2 RAPORT ROCZNY 2010 COMARCH SA

2 RAPORT ROCZNY 2010 COMARCH SA 2 3 raport roczny 2010 4 spis treści 5 List Prezesa Zarządu Comarch SA do Akcjonariuszy... 6 Organy spółki... 8 Zarząd... 8 Rada Nadzorcza... 8 Akcjonariat stan na dzień 31 grudnia 2010... 18 Kurs giełdowy

Bardziej szczegółowo

6-7 maja 2015 r., Warszawa Stadion Narodowy

6-7 maja 2015 r., Warszawa Stadion Narodowy IX KONGRES 6-7 maja 2015 r., Warszawa Stadion Narodowy Szanowny Uczestniku,,,O business intelligence powiedziano już wszystko"?! To prawda Masz za sobą lata praktyki w biznesie. Podnosisz kompetencje na

Bardziej szczegółowo

Małopolski Klaster Informatyczny

Małopolski Klaster Informatyczny Małopolski Klaster Informatyczny Potrzeby w zakresie kształcenia kadry IT perspektywa małopolskiego rynku Materiały z konferencji 0101010101010101010101010101010101010101010101010101010101010101010101010101010101010101010101

Bardziej szczegółowo

Akademia Arinova. Innovation Leader Thinking. Komercjalizacja Innowacji

Akademia Arinova. Innovation Leader Thinking. Komercjalizacja Innowacji Akademia Arinova. Innovation Leader Thinking. Komercjalizacja Innowacji Program specjalizacji: Komercjalizacja Innowacji Akademia Arinova. Innovation Leader Thinking oferuje wiele możliwości wyboru najbardziej

Bardziej szczegółowo

KONGRES MBA XI MIEDZYNARODOWY FUNDAMENTY BIZNESU W TURBULENTNYM OTOCZENIU

KONGRES MBA XI MIEDZYNARODOWY FUNDAMENTY BIZNESU W TURBULENTNYM OTOCZENIU XI MIEDZYNARODOWY, KONGRES MBA FUNDAMENTY BIZNESU W TURBULENTNYM OTOCZENIU 15 17 maja 2015 roku Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie ul. Rakowicka 27 1 Szanowni Państwo, PATRONI

Bardziej szczegółowo

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Al. Zwycięstwa 96/98 29 maja 2014r., godz. 8:30 16:30

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Al. Zwycięstwa 96/98 29 maja 2014r., godz. 8:30 16:30 Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Al. Zwycięstwa 96/98 29 maja 2014r., godz. 8:30 16:30 Rejestracja / poranna kawa: 8:30 9:00 Sesja główna: 9:00 10:30 (30 min) Powitanie - Łukasz Żelewski, Prezes

Bardziej szczegółowo

Budowanie gotowości inwestycyjnej innowacyjnych pomysłów biznesowych

Budowanie gotowości inwestycyjnej innowacyjnych pomysłów biznesowych Skuteczne Otoczenie Innowacyjnego Biznesu Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) jest agencją rządową podlegającą Ministrowi właściwemu ds. gospodarki. Powstała na mocy ustawy z 9 listopada 2000

Bardziej szczegółowo

polskich przykładów społecznej odpowiedzialności biznesu Iwona Kuraszko Szymon Augustyniak

polskich przykładów społecznej odpowiedzialności biznesu Iwona Kuraszko Szymon Augustyniak 15 polskich przykładów społecznej odpowiedzialności biznesu Iwona Kuraszko Szymon Augustyniak 15 polskich przykładów społecznej odpowiedzialności biznesu Iwona Kuraszko Szymon Augustyniak Spis treści 1

Bardziej szczegółowo

7. FORUM MARKETINGU W HANDLU DETALICZNYM

7. FORUM MARKETINGU W HANDLU DETALICZNYM 7. FORUM MARKETINGU W HANDLU DETALICZNYM 7. RETAIL MARKETING FORUM Termin: 10.04.2014 Miejsce: Adgar Plaza, ul. Postępu 17A, Warszawa Organizator: Promedia Jerzy Osika ul. Stępińska 22/30 00-739 Warszawa

Bardziej szczegółowo

Głodni Sukcesu! Program kongresu. Organizator. Mecenasi. Patroni medialni

Głodni Sukcesu! Program kongresu. Organizator. Mecenasi. Patroni medialni Głodni Sukcesu! Program kongresu Organizator Mecenasi Partnerzy Patroni honorowi Patroni medialni 1 MID - Międzynarodowy Instytut Demokracji Międzynarodowy Instytut Demokracji (MID) to organizacja pozarządowa,

Bardziej szczegółowo

Dziś pomysł, jutro produkt. Start-up przykłady projektów na rynku IT

Dziś pomysł, jutro produkt. Start-up przykłady projektów na rynku IT Monika Stankiewicz Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie Dziś pomysł, jutro produkt. Start-up przykłady projektów na rynku IT Streszczenie W artykule poświęcono uwagę firmom znajdującym się w fazie

Bardziej szczegółowo

Wielu przedsiębiorców i pomysłodawców, których innowacyjne koncepcje mogłyby stać się solidną podstawą dla budowy

Wielu przedsiębiorców i pomysłodawców, których innowacyjne koncepcje mogłyby stać się solidną podstawą dla budowy Idee, które tworzą biznes Szanowni Państwo, Wstęp Wielu przedsiębiorców i pomysłodawców, których innowacyjne koncepcje mogłyby stać się solidną podstawą dla budowy dobrze prosperującego, perspektywicznego

Bardziej szczegółowo

1.1. Źródła sukcesu i innowacji

1.1. Źródła sukcesu i innowacji Firma i3d Sp. z o.o. przekształcona 2 marca 2011 r. w i3d S.A. została utworzona w 2007 r. przez pasjonatów rzeczywistości wirtualnej: Jacka Jędrzejowskiego - Prezesa Zarządu, Arkadiusza Patryasa Wiceprezesa

Bardziej szczegółowo

WSPIERAMY ŚWIAT BIZNESU TWORZĄC INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA INFORMATYCZNE

WSPIERAMY ŚWIAT BIZNESU TWORZĄC INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA INFORMATYCZNE SOFTWARE MIND S.A. WSPIERAMY ŚWIAT BIZNESU TWORZĄC INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA INFORMATYCZNE O SPÓŁCE 1. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O SPÓŁCE MISJA: DZIAŁAJĄC NA GLOBALNYM RYNKU WSPIERAMY ŚWIAT BIZNESU, TWORZĄC

Bardziej szczegółowo

AGENCJA ROZWOJU INNOWACJI S.A.

AGENCJA ROZWOJU INNOWACJI S.A. AGENCJA ROZWOJU INNOWACJI S.A. WSPIERAMY I FINANSUJEMY INNOWACJE DEBIUT NA RYNKU NEWCONNECT 5 grudnia 2012 r. O AGENCJI Agencja Rozwoju Innowacji S.A. jest firmą świadczącą usługi doradczo-finansowe związane

Bardziej szczegółowo