STUDENT.POZNAN.PL. Ekonomalia i Medykalia AGRONALIA POLIBUDA OPEN AIR 2015 BIEG JUWENALIOWY WIELKA MAJÓWKA STUDENCKA

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "STUDENT.POZNAN.PL. Ekonomalia i Medykalia AGRONALIA POLIBUDA OPEN AIR 2015 BIEG JUWENALIOWY WIELKA MAJÓWKA STUDENCKA"

Transkrypt

1 STUDENT.POZNAN.PL Juwenalia Poznań str.12 WIELKA MAJÓWKA STUDENCKA str. 2 Ekonomalia i Medykalia str. 3 AGRONALIA str. 4 Balonitwa - Bicie rekordu guinessa w bitwie na balony z wodą str. 5 Campus Studencki str.8 POLIBUDA OPEN AIR 2015 str. 6 BIEG JUWENALIOWY str. 11 Gazeta wydana przez: Fundacja Jeden Uniwersytet Oprawa graficzna: Agencja Interaktywna

2 Asumptem a zarazem punktem wyjścia organizatorów Wielkiej Studenckiej Majówki było jedno twierdzenie studenci to przyszła elita kulturalna naszego kraju. W myśl tej zasady, organizatorzy przygotowali ofertę dostosowaną do potrzeb najbardziej wymagających koneserów kultury. Wydarzenie którego start zaplanowany jest na 6 maja, o godzinie 18.00, to nie tylko moc koncertów, ale również pokaz kół naukowych, które dostosowały swoją ofertę do potrzeb wydarzenia, szereg akcji plenerowych przygotowanych przez zespół animacji terenu oraz uczta dla zmysłów sama w sobie. Na Majówce zagrają takie gwiazdy jak: T.Love, Kuban, Gruby Mielzky, Kuba Knap, Przed Wschodem Słońca, oraz wiele innych. Co czeka na gości którzy przybędą na teren imprezy? Nie zawiodą się miłośnicy piknikowego klimatu, bowiem w takiej atmosferze utrzymujemy nasze wydarzenie. Darmowa kiełbasa dla każdego uczestnika imprezy oraz złoty trunek na studencką kieszeń to podstawowe atuty naszej imprezy. Niepowtarzalny klimat zapewni oprawa wizualna, która pozwoli wyzwolić najgłębsze emocje. Na naszych gości czeka również gra miejska Majówkowy Rajd, który pozwoli oddzielić prawdziwe imprezowe rekiny od płotek. Gra sprawdzi umiejętności perswazyjne uczestników, zwinność, błyskotliwość, umiejętności fizyczne i intelektualne, które regularnie bombardowane będą bodźcami z zewnątrz. Wielka Majówka Studencka to doskonała możliwość do integracji akademickiej braci z całego miasta. Ale czy tylko studenci mają wstęp na nasze wydarzenie? Jesteśmy integralną częścią poznańskiego społeczeństwa, które w całości zachęcamy do wspólnej zabawy. Jest to niepowtarzalna okazja szczególnie dla licealistów, którzy będą mogli poznać kulturę studencką w pełnej okazałości. Kolubrynowa zabawa w rytmach reggae, rap i rock okraszona bogatą ofertą wizualną i kulturalną, wypieczona na otwarcie sezonu grillowego? To właśnie Wielka Majówka Studencka! Oprócz wyżej wspomnianych atrakcji, na naszych gości czeka szereg zupełnie innych, owianych nimbem tajemniczości. Mamy nadzieję, że ciekawość zwabi Was na stadion AZS przy ulicy Pułaskiego, gdzie zgubicie się w labiryncie dobrej zabawy. Do zobaczenia!

3 Kolejna edycja festiwalu, który stał się tradycją poznańskich studentów. Spotykamy się już r. na stadionie AZS-u w Poznaniu. Startujemy o godz. 18 i bawimy się do białego rana. Nie można zapomnieć o naszych dzielnych gladiatorach z Uniwersytetu Ekonomicznego. Jeszcze przed koncertami zostaną ogłoszone wyniki zmagań studentów w igrzyskach zwanych Battaliadą, podczas których studenci Uniwerystetu Ekonomicznego wytrwale walczyli zdobywając punkty podczas licznych konkurencji odbywających się cyklicznie od br. Ich zmagania można śledzić facebook.com/battaliada Więcej informacji na stronie: ekonomaliauep.wix.com/event Autor tekstu: Marta Kłodawska W tym roku Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego (PSUEP) w Poznaniu połączył swe siły z Radą Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Medycznego (RSSUM), dzięki czemu będziemy mogli odczuć podwójną dawkę energii i skorzystać z jeszcze większej ilości atrakcji jakie dla nas przygotowali. Event jest imprezą otwartą dla wszystkich, a ceny kształtują się następująco: studenci wejście free, reszta świata 15zł w przedsprzedaży, 20zł w dniu imprezy. A co czeka nas na miejscu? Przede wszystkim moc niesamowitej muzyki. Jako główna gwiazda wystąpi Farben Lehre, polski zespół punkowy zarażający swym optymizmem i energią. Ponad to specjalnie dla Was na scenie pojawią się zwycięskie kapele Przeglądu Kapel Studenckich (PKS), który miał miejsce dnia oraz 23.04, naszymi laureatami zostali: MY, CURCUMA, Kodeina i Crystal Harmonic. Oczywiście na muzyce się nie kończy! Na terenie, znajdziecie ściankę wspinaczkową, piłkarzyki, a także roztańczonych kolegów, którzy poprowadzą zajęcia z zumby, turniej badmintona, grę twister oraz balonowe rozgrywki, a kto woli pokera, flanki, lub np. chciałby się dokształcić w pierwszej pomocy również znajdzie coś dla siebie. Do tak dużej imprezy, potrzeba wielu rąk, dlatego trwa nabór wolontariuszy, chętnych zapraszamy do zapisów na fanpage u imprezy. Z pewnością będzie to dla każdego wspaniała przygoda i cenne doświadczenie.

4 Agronalia to festiwal muzyczny organizowany co roku przez Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu. Co roku Agronalia cieszą się ogromną popularnością i ściągają tłumy ludzi na tereny zieleni obok Collegium Maximum głównego budynku UP w Poznaniu. Jak będzie w tym roku? Zmieniło się wiele rzeczy, a także sam skład Konwentu Samorządu Studenckiego w Poznaniu (KSSUP). Organizacja ta zawsze skupiała ludzi kreatywnych, z głowami pełnymi pomysłów i gotowych podjąć każde nowe wyzwanie. Nowy skład ma świeże pomysły i może wprowadzić wiele nowych rzeczy, które sprawią, że wydarzenia, przez nich organizowane, będą na tak wysokim poziomie jak wcześniej, ale zrobione ze świeżym spojrzeniem sposób. Zmieniła się także przewodnicząca samorządu, od marca 2015 roku stanowisko to piastuje Bożena Nowak, która jest studentką III roku ekoenergetyki. Stawia dopiero pierwsze kroki na tej pozycji w KSSUP-ie i mamy nadzieję, że osiągnie bardzo wiele i zbuduje solidne fundamenty samorządowe tak samo jak jej poprzednicy. Wracając do festiwalu Agronalia w tym roku odbędzie się jego już VIII edycja i będzie miała miejsce na terenach zieleni obok Collegium Maximum. Wydarzenie odbędzie się 13 maja 2015 i rozpocznie się o godzinie 14:00. Koniec przewidziany jest na godzinę 1:30. Organizacją zajmuje się już wspomniany wcześniej KSSUP. Głównymi koordynatorami całego wydarzenia jest dwójka wiceprzewodniczących Ania Kołacz oraz Wojtek Rafiński. Ania jest szefem straży studenckiej i będzie przewodzić liczną grupą wolontariuszy z UP w Poznaniu, którzy samodzielnie zgłosili się do pomocy w pilnowaniu porządku na terenie, na którym będą miały miejsce Agronalia oraz do ogólnej pomocy w ich organizacji. Wolontariusze Ci licznie przybywają na spotkania dotyczące wydarzenia i dzięki współpracy wszystkich członków jest ustalone i zrobione naprawdę wiele. W końcu w grupie tkwi siła! Wojtek zajmuje się większością najważniejszych spraw, bez których załatwienia impreza nie miała prawa by się odbyć oraz jest głową całej ekipy, która zajmuje się przygotowywaniem tej imprezy. Na Agronalia przewidziane jest bardzo wiele ciekawych atrakcji, a wśród nich m.in. : zumba, pubquiz, pokaz grupy ludzi tańczących z ogniem oraz wiele innych. Pozwolimy sobie resztę z nich pozostawić w sekrecie. Kto przyjdzie ten się przekona, że warto i zobaczy co ciekawego go czeka. Ponadto chyba jednym z najważnieszych aspektów całego wydarzenia są koncerty, na które zawsze przybywają duże grupy fanów. W tym roku również nie będzie nudno. Nasze gwiazdy na pewno rozgrzeją całą publiczność aż do czerwoności. W tym roku zagrają dla Was - Letni Chamski Podryw - Raggabarabanda - The Analogs - Tabu Zapowiada się naprawdę gruba impreza! Przybywajcie tłumnie i namawiajcie znajomych żeby przyszli z Wami, bo na Agronaliach naprawdę nigdy nie można się nudzić! Autor tekstu Ewelina Andrzejewska

5 Niesamowita i niepowtarzalna bitwa na balony z wodą. Już 21 czerwca nad Wartą w Poznaniu zbierze się ludzi, aby pobić Rekord Guinnessa. Przyjdź i Ty - pomóż nam go ustanowić! 21 czerwca w korycie Warty w Poznaniu, studenci poznańskich uczelni planują zorganizować największą na świecie bitwę na balony z wodą. Zgromadzą w jednym miejscu aż tysięcy ludzi, którzy o godzinie o 17 ustanowią nowy Rekord Guinnessa obrzucając się wzajemnie baloników. Przed nimi spore wyzwanie logistyczne i organizacyjne. Takiej imprezy w Poznaniu jeszcze nie było. Bitwa ma być otwarta dla wszystkich. Każdy rodzic, dziecko, uczeń student Każdy z Was może wziąć w niej udział i dołożyć swoją cegiełkę do pobicia tego niesamowitego rekordu. Pierwszy dzień lata nie będzie żyć tylko samym rekordem. Już od godzin południowych koryto Warty będzie tętnić życiem i przyciągać ludzi na miejsce całego wydarzenia. Zostanie przygotowany specjalny pasaż kulturalno-edukacyjny, w którym każdy z Was będzie mógł rozwinąć BEZPŁATNA międzynarodowa aplikacja rabatowa już w Poznaniu! INSTRUKCJA: Wejdź na swoim smartphonie na: Pobierz aplikację weeapp (Google Play, AppStore) Zaloguj się jako nowy Klient Zeskanuj kod QR lub wpisz ID Zarejestruj się w systemie Otrzymasz mapę punktów w całej Polsce i na świecie Zarabiaj od razu przy każdym zakupie swoje zainteresowania, a także się dokształcić w najróżniejszych kwestiach. Znajdziecie tam przedstawicieli firm, stowarzyszeń i fundacji zajmujących się na co dzień: dietetyką, tańcem, teatrem, podróżami, pokazami fire show, pierwszą pomocą, mową ciała, czy też szeroko pojętym rozwojem osobistym. Odbędą się również pokazy Policji i Straży Pożarnej. Rekord zostanie pobity po godzinie 17, a całość zakończy się koncertem muzycznym. Całe przedsięwzięcie jest również nie małym wyzwaniem finansowym i aby je zrealizować ruszmy na serwisie PolakPotrafi.pl z projektem finansowania społecznościowego. Także jeszcze przed imprezą możesz wspomóc organizację i zgarnąć super nagrody, zależnie od kwoty wsparcia, której nam udzielisz. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco naszego fanpage u na Facebooku: Fb.com/bicie.rekordu.w.poznaniu CHO NO SIĘ PORZUCAC, TEJ!

6 W dniach maja odbędzie się kolejna edycja Polibuda Open Air. Wzorem poprzedniego roku będziemy grać na terenie parkingu za budynkiem Centrum Dydaktyczne Wydziału Technologii Chemicznej przy ulicy Berdychowo. Zapraszamy studentów wszystkich uczelni, pracowników Politechniki Poznańskiej oraz Absolwentów Polibudy. Te osoby będą mogły wejść na teren imprezy za darmo. Absolwenci będą mogli odbierać zaproszenia w biurze Samorządu Studentów PP (Dom Studencki nr 1, p.6, ul. Jana Pawła 28). Dla całej reszty osób, również osób towarzyszących pracowników Uczelni, przewidziana jest sprzedaż biletów w cenie 15 zł za bilet jednodniowy, 25 zł za karnet dwudniowy. Bilety dostępne są na stronie oraz w sieci sklepów Empik. Nie będzie punktu sprzedaży przed wejściem na teren POA. Tegoroczny festiwal będzie obfitował w sporą ilość nowości. W pierwszy dzień odbędzie się Finał VI Akademickiego Przeglądu Muzycznego. APM to wspólny projekt Radio Afera oraz Samorządu Studentów Politechniki Poznańskiej mający na celu wyłapanie najzdolniejszych, młodych kapel. Po bardzo mocno obsadzonych półfinałach do Finału zakwalifikowali się Loko oraz Osoka, zaś głosem publiczności wybrano zespół Ciabatta. Loko jest to zespół grający bardzo żywiołowy metal, a sami artyści pokazali, że na scenie dają z siebie 120%. Osoka to

7 multikulturowy zespół prezentujący funkowo-soulowe brzmienia z elementami afro-popu i reggae. Ciabata to zaś klimaty ska i gastrocka, większość zna ich już z zeszłorocznego APM, gdzie również zaszli do Finału. Po Finale na scenie wystąpi zespół Terrific Sunday, czyli zwycięzcy ubiegłorocznego APM, którzy robią zawrotnie szybka karierę, a ich debiutancki album już jest w drodze. Gwiazdą czwartkowego wieczoru będzie zespół Vavamuffin, wszystkim znany z żywiołowych i pozytywnych kawałków reggae. Już dwa lata temu pokazali na POA, jak świetnie potrafią rozpalić publikę swoją muzyką. Piątek zaczniemy od pozytywnych brzmień zespołu Felix the Baker. Po nich na scenę wejdzie Etna Kontrabande, które ze swoim reggae rozgrzeją publikę do czerwoności. Drugiego dnia będziemy mogli usłyszeć także Jelonka, który ze swoimi magicznymi skrzypcami potrafi złamać stereotyp o ciężkich brzmieniach. Skupia wokół siebie starych wyjadaczy rocka, jak i młodych adeptów, którzy dopiero poznają ten klimat. Drugą gwiazdą piątku będzie zespół Indios Bravos na czele z Gutkiem. Przede wszystkim na scenie prezentują muzykę z nurtu reggae, ale potrafią zaskoczyć mocniejszym rockowo-bluesowym uderzeniem. Tradycją stało się, że w czasie Polibuda Open Air jest możliwość oddania skoku na bungee, które stanie w tym roku pod budynkiem Budownictwa Lądowego na rogu ulic Kórnickiej oraz Piotrowo. Bilety w przedsprzedaży można nabyć na stronie www. skaczemy.com.pl. Na samym terenie POA znajdziecie także strefę czillu, gdzie będzie mogli usiąść przy fajce wodnej (Fajowo.eu) oraz zagrać w PubQuiz dzięki klubowi Cooliozum. To nie jedyne atrakcje jakie na Was czekają! W tym roku ekipę Polibuda Open Air będzie tworzyć blisko 100 osób, w tym ponad 30 Wolontariuszy spoza naszego Samorządu Studentów Politechniki Poznańskiej. To właśnie pokazuje, jak bardzo studenci potrafią się zbratać i zebrać, żeby powstało coś wielkiego! Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na oraz na stronie: Czeka na Was mnóstwo atrakcji! Rzecznik Prasowy POA Jan Sieiński

8 Campus Studencki Łazy 2015, to niesamowita podróż do raju na ziemi, czyli naszych polskich, nadmorskich Łazów. Raju przepełnionego wspaniałą integracją, dobrą muzyką, tysiącem kolorowych i fantastycznych ludzi oraz ogromną ilością wartościowych szkoleń i warsztatów, od której aż zakręci Ci się w głowie! Termin: Miejsce: Łazy k/mielna Campus Studencki, to cykliczny obóz studencki, który co roku przyciąga do nadmorskiej miejscowości Łazy ok 1500 żaków z całej Polski! Podczas tygodniowego spotkania studenci mają okazję zapoznać się ze sobą i zaadaptować do specyficznego, studenckiego klimatu. Campus to szansa na znalezienie nowych przyjaciół, zainteresowań, partnerów do wspólnego mieszkania, miłości, szczęścia, pomysłu na życie i wielu innych pozytywnych chwil, które pozostaną z Wami na zawsze! Uczelni. Informujemy Studentów o możliwościach podjęcia pracy zarobkowej, wyjazdu na stypendium zagraniczne, zapoznajemy ich z technikami szybkiego uczenia się, czytania i zapamiętywania. Obóz stanowi pomocną dłoń dla wszystkich studentów, a w połączeniu z integracją i świetną zabawą jest dla uczestników niezapomnianym przeżyciem. Podstawowym zadaniem Campusu Studenckiego jest przedstawienie większości problemów, jakie spotykają studenta wyższej uczelni. Podczas warsztatów, spotkań i prelekcji poruszamy tematykę pomocy materialnej, regulaminu studiów oraz zwyczajów panujących na Cena : 499 pln

9 Podczas 6 dniowego wyjazdu do dyspozycji uczestników jest ponad 90 różnego rodzaju atrakcji, w tym między innymi: koncert zespołu Letni Chamski Podryw pool party silent disko na plaży karaoke tent party tent warsztaty szkolenia kursy tańca oraz sztuk walki spotkania z samorządami i władzami uczelni spotkania ze znanymi osobistościami oraz wiele, wiele innych fantastycznych punktów programu! Współorganizatorami Campusu są Samorządy Studenckie, które odpowiedzialne są za rekrutację uczestników, organizowanie spotkań z przedstawicielami uczelni i część programu szkoleniowo kulturalnego. Campus Studencki, to najbezpieczniejsza i najbardziej kolorowa alternatywa na rozpoczęcie Twojej przygody ze studiowaniem! Ponad tysiąc studentów w jednym miejscu gwarantuje emocje i wrażenia prosto z kosmosu! Jeśli chcesz jeszcze bardziej poznać Campus, odwiedź nasze strony: Zapraszamy! Michał Bińczyk Goodgo Team

10 Forum Juwe 2015 Nowe możliwości Każdego roku jest nas więcej, a to oznacza więcej twarzy, więcej zainteresowań i więcej wymagań. Dlatego, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom, stworzyliśmy specjalną zonę Forum Juwe, która pomieści wszystkich chętnych do rozmów codziennie od 28 do 31 maja w godzinach 19:30 22:30 w Strefie Studenckiej Poznańskiego Festiwalu Juwenalia 2015 teren POSIR przy stadionie Inea, ul. Ptasia w Poznaniu. Studenci też potrafią! Fundacja na Rzecz Integracji Środowiska Akademickiego Miasta Poznania Jeden Uniwersytet oraz Porozumienie Samorządów Studenckich Uczelni Poznańskich przygotowały specjalnie dla uczestników Festiwalu Muzycznego Juwenalia 2-3 porywające debaty na każdy dzień wydarzenia. To spotkania dyskusyjne w trakcie których będziecie mieli okazję wysłuchać zaproszonych gości, wymienić opinie i poszerzyć horyzonty. Studenci, to ludzie z poglądami - pokażmy, że potrafimy je kulturalnie wyrażać. Talk with us! W specjalnie przygotowanym namiocie, poruszymy między innymi takie tematy jak Kara śmierci za i przeciw z dr Adamem Szymaniakiem, Poznań dla studentów przyszłych mieszkańców, który poprowadzi wiceprezydent Poznania Mariusz Wiśniewski, podyskutujemy również na tematy: Czy grozi nam Islamski Ekstremizm?, Czy warto pomagać? a także usłyszymy wspomnienia byłych gwiazd piłkarskich Lecha Poznań. Zaproszeni goście nie są przypadkowi! Każdy z nich jest ekspertem w swojej dziedzinie, dzięki czemu płynnie przeprowadzą Was przez zawiłości tematu, z przyjemnością odpowiedzą na pytania i rozwieją wątpliwości. Działamy razem Pod patronatem instytucji otwartych światopoglądowo, czyli Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM, Gazety Wyborczej oraz Radia Eska stworzymy okazję by zapoznać się z wybranymi zagadnieniami działów polityki, kultury, sportu, sztuki czy spraw społecznych, co znacząco uatrakcyjni tegoroczne Juwenalia. Forum Juwe ma na celu kształtowanie świadomości społecznej w zakresie poruszanych tematów, jednocześnie promując nauki otwarte dla mieszkańców Poznania i kształcenia ustawicznego. Przyjdź. Posłuchaj. Powiedz! Marta Kościjanczuk

11 Bieg Juwenaliowy godz 18:00 Start: teren JUWE Dystans: 5 km W tym roku bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich na Bieg Juwenaliowy. Zastąpi on wcześniejszy Pochód. Dlaczego? Przede wszystkim chcemy krzewić w Was kulturę sportu, pokazać, że studenci są aktywni fizycznie oraz mają dobre serca, bowiem Bieg Juwenaliowy jest również biegiem charytatywnym. Chcemy, by nasze święto było nie tylko doskonałą zabawą dla nas, ale również połączyć siły, by pomóc komuś, kto tego bardzo potrzebuje. Między innymi, dlatego liczymy, że będzie Was wuchta. Klimat będzie podobny do tego panującego podczas pochodu we wcześniejszych latach. Bieg będzie bardzo kolorowy, anajważniejszym jego elementem będą przebrania. Oczywiście, podobnie jak, to było wcześniej, zostanie przeprowadzony konkursna najlepsze przebranie. Chcemy również włączyć do biegu samych mieszkańców Poznania, a także okoliczne grupy biegowe, wszyscy wiedzą, że lepiej jak jest więcej Jednak standardy biegowe również zostaną zachowane. Bieg rozpocznie się w sobotę 30 maja o godzinie 18:00 startowaćbędziemy z terenu festiwalu przy Inea Stadionie. Trasa o długości 5 km będzie wiodła przez przyległe tereny Lasku Marcelińskiego. Na tym dystansie spotka Was wiele niespodzianek i atrakcji, które zostały wymyślone specjalnie dla podkręcenia atmosfery. Nie martwcie się nie będzie to droga trudna, gdyż przede wszystkim chodzi nam o dobrą zabawę w wspólnym gronie. Dla ciekawskich będziemy mierzyć czas, także każdy z zawodników będzie mógł się sprawdzić i dowiedzieć jak sprawuje się jego organizm w wyjątkowo trudnych warunkach juwenaliowych. Szczegółowe informacje już niedługo znajdziecie na naszej stronie. Trenujcie ostro i do zobaczenia w maju na trasie!

12 ZYWIEC plakat pustak juwenalia 2014 v2.pdf :00 Poznań 2015 Co wyjdzie, jeżeli połączymy zaangażowanie studentów ze wszystkich uczelni naszego miasta w jedną całość? Wszyscy razem stworzyliśmy festiwal, który jest organizowany przez ludzi kreatywnych, młodych i z pasją. Pracując nad utworzeniem czegoś niepowtarzalnego udało nam się zorganizować największy festiwal w Wielkopolsce, jakim jest Festiwal Muzyczny Juwenalia Poznań. C M Y CM MY CY CMY K W tym roku po raz kolejny będziemy się bawić przy INEA Stadionie, na terenie Poznańskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (tereny wzdłuż ul. Ptasiej, zjazd z Bułgarskiej). Dwie sceny, zwiększona liczba kas i toalet, szeroka oferta gastronomiczna, oraz kontenerowe miasteczko Sponsora Głównego Grupy Żywiec. To wszystko przy INEA Stadionie, miejscu zaprojektowanym do obsługi wielotysięcznych imprez masowych pod względem komunikacyjnym i organizacyjnym, jedynie 10 minut tramwajem od śródmieścia.

13 Teren przy INEA Stadionie ul. Bułgarska 17 (wejście od ul.ptasiej) Cztery dni wspaniałej zabawy podczas koncertów, biegu juwenaliowego, happeningów i całej gamy innych atrakcji. To wszystko przygotowaliśmy specjalnie dla Was, byśmy dni od maja, mogli w pełni wykorzystać na świetną zabawę w towarzystwie takich wykonawców jak: COMA, Buka, Happysad, Maria Peszek, czy Acid Drinkers. Na naszej scenie grały największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, jak również artyści zagraniczni. W poprzednich latach mogliście usłyszeć takich wykonawców jak: Kult, T.Love, Strachy Na Lachy, Nosowska, Hey, Grubson, Sokół i Marysia Starosta, Brodka, Apollo 440, Ray Wilson. W tym roku też szykujemy dla Was dużą dawkę dobrej muzyki. Każdy z Was może pomóc, praca nad festiwalem dzieli się na różne dziedziny: od teamu medialnego, sponsoringu,

14 po straż studencką. Każdy ze studentów znajdzie coś dla siebie - rok temu w organizacji wzięło udział ponad 600 wolontariuszy którzy swoją pracą sprawili, że atmosfera Juwenaliów była niepowtarzalna. W tym roku nie zwalniamy tempa, a to wszystko specjalnie dla Was! Po wieloletnich doświadczeniach przy organizowaniu Juwenaliów oprócz rozrywki zajmujemy się całą logistyką wydarzenia, a przede wszystkim stawiamy duży nacisk na Wasze bezpieczeństwo, czym zajmuje agencja ochroniarska, jak również Straż Studencka. Dbamy również o sprawny transport zarówno na, jak i z terenu Festiwalu. Długoletni staż i współpraca z ZTM oraz MPK, sprawiają, że z roku na rok komunikacja jest na coraz wyższym poziomie. Jeśli chcecie być na bieżąco, mieć szybciej newsy niż wszyscy pozostali to mamy coś dla Was! Stworzyliśmy aplikację, dzięki której na swoich telefonach będziecie mogli znaleźć Czwartek Luxtorpeda Eleanor Gray ThermiT Zwycięzca APM-u Sobota Maria Peszek Acid Drinkers Hope wszystkie podstawowe informacje takie jak Line-up, mapę terenu, oraz informacje o imprezach towarzyszących. Aplikacja do ściągnięcia w Sklepie Play, oraz w App Store pod nazwą Juwenalia Poznań. Oprócz aplikacji zachęcamy do odwiedzania naszej strony oraz fanpage a na Facebooku Juwenalia Poznań. Festiwal Muzyczny Juwenalia jest wydarzeniem darmowym dla studentów. Jednak jeżeli chcielibyście zabrać ze sobą kogoś, kto nie posiada legitymacji studenckiej to jest możliwość zakupienia biletów na poszczególne dni lub karnetu. Znajdziecie je na stronie internetowej Bilety24.pl, w sieci sklepów Empik, oraz w kasach biletowych przed wejściem na teren festiwalu w dniach Piątek Happysad Paluch Tekst: Karina Olszewska People of the Haze Bomba Kaloryczna Niedziela Coma Buka

15 Wielki Bieg Juwenaliowy Start godz 18:00 teren Juwe Przebierz się i zgarnij nagrody Studenci WJAZD FREE! Reszta Świata karnety 45/75zł, bilet jednodniowy 15/25zł Wszystkie bilety i karnety do zakupienia w sieci sklepów Empik oraz na

16 Jesteś młody, kreatywny, pełen werwy? Szukasz ludzi, z którymi możesz dzielić pasję i działać w Poznaniu? Mamy dla Ciebie adres pod który powinieneś zajrzeć. BYĆ JAK WALT DISNEY! Stary dobry Walt najpierw zaczynał marzyć! Zacznij i ty. Myśl poza schematem, szeroko i bez skrępowania. Potem zacznij planować każdy kolejny krok, oceń swoje zasoby, rozejrzyj się dookoła i znajdź partnerów. Ułóż harmonogram działania i połącz wszystko w całość. A teraz się obróć. Rzuć surowym, krytycznym okiem na wszystko co zrobiłeś i szukaj dziury w całym w tylko jednym celu aby projekt został efektywnie zrealizowany tak, jak wymarzyłeś go sobie na początku. Tym właśnie jest twórczy zagajnik Jednego Uniwersytetu napędzany przez fundacyjne Sowy i Skowronki. Jest miejscem, w którym kreowane są autorskie projekty, produkowane wydarzenia kulturalne i kampanie społeczne. Kuźnia pomysłów - oparta o statutowe wartości, intuicję i pasję jej członków oraz szorstki warsztat doświadczenia wyprowadzający na realną prostą z początku mało realne marzenia prowadzi stały nabór młodych zdolnych osób gotowych zmieniać swoje otoczenie i zostawiać ślad swojej młodości w historii akademickiego Poznania. Jesteś deweloperem, grafikiem, siedzisz po uszy w nowych mediach. Piszesz do szuflady i podglądasz najlepszych copywriterów na świecie. Interesuje cię kultura, masz pomysły i nie wiesz jak i z kim je realizować? Jedna odpowiedź. Fundacja Jeden Uniwersytet. Znajdź nas na fejsie, poszukaj w necie, zobacz co robimy i dołącz do nowoczesnego zespołu. MISJA I PROJEKTY Przegląd Twórczości Studenckiej, Wiosna POKultury - Poznańska Odznaka Kultury, Maj Balonitwa! Guinness World Record, 21 czerwca Wielka Studencka Majówka, 6-7 maja Aktywizacja Obszarów Miejskich, Maj Akademicka Szkoła Liderów II, 30 czerwca Ekonomalia, 8 maja Festiwal Muzyczny Juwenalia, maja Campus Studencki, 1-6 września Medykalia, 8 maja Polibuda Open Air, maja Kampania profrekwencyjna, Maj i Październik Fundacja na Rzecz Integracji Środowiska Akademickiego Miasta Poznania Jeden Uniwersytet (Fundacja Jeden Uniwersytet) to pozarządowe centrum integracji akademickiej powołane w celu rozwoju, promocji, budowania i utrwalania tożsamości środowiska akademickiego w Poznaniu. Przedmiotem działalności Fundacji Jeden Uniwersytet są inicjatywy i projekty, które inspirują poznańskie uniwersytety i szkoły wyższe oraz jednostki samorządu terytorialnego do wspólnych działań na polu kultury i integracji środowiska akademickiego, a w szczególności środowiska studenckiego. Wojciech Szalbierz Prezes Fundacji Jeden Uniwersytet Działalność charytatywna, Cały rok Studencka Spółdzielnia Socjalna, Zima Hello Poznań, 8 października Organizacja i obsługa konferencji, Cały Rok Akademickie Centrum Prasowe, od 1 października Coaching i mentoring Cały Rok Jeden Kalendarz Uniwersytecki, Październik : : )jpg )jpg

RAPORT Konferencja Praca w kulturze

RAPORT Konferencja Praca w kulturze RAPORT Konferencja Praca w kulturze 2012-2013 Z przyjemnością przedstawiamy Państwu rezultaty naszej pracy przy minionych edycjach konferencji Praca w kulturze. Konferencja w liczbach: Podczas ostatniej

Bardziej szczegółowo

MISHOWA SEKCJA KULTURY

MISHOWA SEKCJA KULTURY Samorząd Studentów Kolegium MISH UW ul. Dobra 72, 00-312 Warszawa E-mail samomish@gmail.com Facebook https://www.facebook.com/mish.uw http://www.samorzad.mish.uw.edu.pl/ Kim jesteśmy? Sekcja Kultury powstała

Bardziej szczegółowo

OFERTA WSPÓŁPRACY. OBCHODY 90-lecia UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO W POZNANIU 16-19.05.2016

OFERTA WSPÓŁPRACY. OBCHODY 90-lecia UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO W POZNANIU 16-19.05.2016 OFERTA WSPÓŁPRACY OBCHODY 90-lecia UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO W POZNANIU 16-19.05.2016 ORGANIZACJA I PRODUKCJA SZANOWNI PAŃSTWO, w tym roku Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu obchodzi swoje 90-lecie. Z

Bardziej szczegółowo

OFERTA DLA PARTNERA FESTIWALU 4M - MIŃSK MAZOWIECKI MIASTO MUZYKI

OFERTA DLA PARTNERA FESTIWALU 4M - MIŃSK MAZOWIECKI MIASTO MUZYKI OFERTA DLA PARTNERA FESTIWALU 4M - MIŃSK MAZOWIECKI MIASTO MUZYKI ORGANIZATORZY Organizatorami są trzy mińskie stowarzyszenia, które od lat zajmują się organizacją koncertów i innych wydarzeń kulturalnych,

Bardziej szczegółowo

KONKURS NAUKOWY E(X)PLORY 2015

KONKURS NAUKOWY E(X)PLORY 2015 KONKURS NAUKOWY E(X)PLORY 2015 Konkurs Naukowy E(x)plory E(x)plory to konkurs dla młodych naukowców: osób z pasją i ciekawymi pomysłami. Takich, które nie boją się stawiać pytań i szukać na nie odpowiedzi.

Bardziej szczegółowo

ZAPROSZENIE DO PARTNERSTWA w jednej z największych IMPREZ ROWEROWYCH na Dolnym Śląsku

ZAPROSZENIE DO PARTNERSTWA w jednej z największych IMPREZ ROWEROWYCH na Dolnym Śląsku 2015 14 CZERWCA 2015 ŚWIĘTO CYKLICZNE 2015 ZAPROSZENIE DO PARTNERSTWA w jednej z największych IMPREZ ROWEROWYCH na Dolnym Śląsku a to rowerzysty / to cykliczne Co to jest? To największa w regionie rodzinna

Bardziej szczegółowo

Impreza odbywa się pod patronatem Urzędu Dzielnicy Warszawa Wawer oraz znanych osobistości.

Impreza odbywa się pod patronatem Urzędu Dzielnicy Warszawa Wawer oraz znanych osobistości. O Fundacji Jakie są cele Fundacji? Fundacja, między innymi poprzez organizowanie Biegu Wawerczyka, będzie wspierała wychowanie dzieci w sportowym duchu i zdrowej rywalizacji. Nasi podopieczni to dzieci

Bardziej szczegółowo

ORAZ ZAPRASZAJĄ NA VENA SPORT FESTIVAL 2009 Dyrektorzy szkół, Nauczyciele wychowania fizycznego, Uczniowie i uczennice szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponad gimnazjalnych województwa łódzkiego, Szanowni

Bardziej szczegółowo

Informator dla Uczestników. net4speed

Informator dla Uczestników. net4speed Informator dla Uczestników net4speed Dziękujemy, że dołączyłeś do grona uczestników siedemnastej edycji PLNOGa! Razem tworzymy jedną z największych w Polsce konferencji dla branży ICT. Najlepsi eksperci,

Bardziej szczegółowo

Stowarzyszenie Klub Żeglarski Chełm

Stowarzyszenie Klub Żeglarski Chełm Stowarzyszenie Klub Żeglarski Chełm Strona internetowa Klubu http://www.kzchelm.pl projekt i wykonanie: gawdzinski.com STRONA INTERNETOWA KLUBU jest miejscem promocji zarówno żeglarstwa w naszym regionie

Bardziej szczegółowo

Interdyscyplinarny projekt edukacyjny w PSM I st. w Prudniku - Rok Chopinowski

Interdyscyplinarny projekt edukacyjny w PSM I st. w Prudniku - Rok Chopinowski Interdyscyplinarny projekt edukacyjny w PSM I st. w Prudniku - Rok Chopinowski Nasza inicjatywa to przykład szerokiego myślenia o edukacji artystycznej i perspektywicznego myślenia o szkole, jako społeczności

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Koordynator Festiwalu BOSS

Szanowni Państwo, Koordynator Festiwalu BOSS Szanowni Państwo, w imieniu Fundacji Studenckie Forum Business Centre Club zwracamy się do Państwa z ofertą współpracy przy projekcie Festiwal BOSS. Mamy nadzieję, że poniższa oferta będzie dla Państwa

Bardziej szczegółowo

PROGRAM AMBASADORSKI. biznesth228.info

PROGRAM AMBASADORSKI. biznesth228.info PROGRAM AMBASADORSKI biznesth228.info O PROGRAMIE Program Ambasadorski Grupy Trinity stanowi nowatorską propozycję nawiązania relacji naszej Firmy ze środowiskiem akademickim. Nie oczekujemy od Was pomocy

Bardziej szczegółowo

www.uniwersytet-dzieciecy.pl Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Przedsiębiorczość dla najmłodszych

www.uniwersytet-dzieciecy.pl Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Przedsiębiorczość dla najmłodszych www.uniwersytet-dzieciecy.pl Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Przedsiębiorczość dla najmłodszych Kim jesteśmy? Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy to ogólnopolski, nieodpłatny program edukacji ekonomicznej

Bardziej szczegółowo

Oferta współpracy. Samorząd Studentów UE we Wrocławiu

Oferta współpracy. Samorząd Studentów UE we Wrocławiu Szanowni Państwo! Mam przyjemność przedstawić Państwu propozycję współpracy z Samorządem Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Samorząd Studentów zrzesza kilkuset aktywnych działaczy, tworząc

Bardziej szczegółowo

Rafał Augusiewicz wokalista, konferansjer,

Rafał Augusiewicz wokalista, konferansjer, Rafał Augusiewicz wokalista, konferansjer, prezenter. Współzałożyciel i Lider popularnego zespołu NIENEGATYWNI. Wraz z zespołem Nienegatywni, którego działalność zapoczątkowana została przed czterema laty

Bardziej szczegółowo

X Imieniny Henryka 2015

X Imieniny Henryka 2015 X Imieniny Henryka 2015 Ogólnopolskie Imieniny Henryka Henryki i Henrykowa w Henrykowie Lubańskim to cykliczna impreza organizowana na terenie Gminy Lubań. Każdego roku na scenie plenerowej w centralnej

Bardziej szczegółowo

projekt PRZYSTANEK ŻORY czyli miejska impreza w klimacie woodstockowym stan na 14 lipiec 2016

projekt PRZYSTANEK ŻORY czyli miejska impreza w klimacie woodstockowym stan na 14 lipiec 2016 projekt PRZYSTANEK ŻORY czyli miejska impreza w klimacie woodstockowym stan na 14 lipiec 2016 Data wydarzenia: 6-7 sierpień (2 dni) NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE Miejsce wydarzenia: Park Cegielnia, Żory Przewidywana

Bardziej szczegółowo

Krakowskie Juwenalia coraz bliżej

Krakowskie Juwenalia coraz bliżej Krakowskie Juwenalia coraz bliżej W tym roku najstarszy studencki festiwal w Polsce będzie trwać sześć dni: od 10 do 15 maja włącznie. Wśród zaproszonych zespołów i solistów znalazły się najbardziej rozpoznawalne

Bardziej szczegółowo

RENDEZ-VOUS Z FRANCJĄ SOBOTA 14 LIPCA 2012 ULICA FRANCUSKA WARSZAWA OFERTA UDZIAŁU

RENDEZ-VOUS Z FRANCJĄ SOBOTA 14 LIPCA 2012 ULICA FRANCUSKA WARSZAWA OFERTA UDZIAŁU RENDEZ-VOUS Z FRANCJĄ SOBOTA 14 LIPCA 2012 ULICA FRANCUSKA WARSZAWA OFERTA UDZIAŁU Z okazji święta narodowego Francji, Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce przy współpracy z Instytutem Francuskim

Bardziej szczegółowo

Europejska Nagroda Młodzieżowa im. Karola Wielkiego

Europejska Nagroda Młodzieżowa im. Karola Wielkiego newsletter numer 23 Europejska Nagroda Młodzieżowa im. Karola Wielkiego Pięć tysięcy euro nagrody zainkasują zdobywcy Nagrody im. Karola Wielkiego na najlepszy projekt młodzieżowy w Europie. Największe

Bardziej szczegółowo

2015 FST GRUPA BROKERSKA TORUN FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND

2015 FST GRUPA BROKERSKA TORUN FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND INFORMATOR KIBICA Nasze miasto już po raz szósty gościć będzie najlepszych żużlowców świata, którzy na Motoarenie rywalizować będą o kolejne punkty w cyklu Speedway Grand Prix. Doskonała organizacja i

Bardziej szczegółowo

WOLONTARIAT KATOWICE 2015

WOLONTARIAT KATOWICE 2015 WOLONTARIAT KATOWICE 2015 ZAŁOŻENIA Projekt zakłada zorganizowanie pracy wolontariuszy podczas największych wydarzeń sportowych oraz kulturalnych odbywających się w Katowicach w 2015 roku. Planowane jest

Bardziej szczegółowo

Kapitan Warszawa ratuje stolicę! 20 wydarzeń rodzinnych w każdej dzielnicy Warszawy - propozycja współpracy przy wyjątkowym warszawskim projekcie!

Kapitan Warszawa ratuje stolicę! 20 wydarzeń rodzinnych w każdej dzielnicy Warszawy - propozycja współpracy przy wyjątkowym warszawskim projekcie! Kapitan Warszawa ratuje stolicę! 20 wydarzeń rodzinnych w każdej dzielnicy Warszawy - propozycja współpracy przy wyjątkowym warszawskim projekcie! List przewodni Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszam

Bardziej szczegółowo

Parada Seniorów. i Piknik Pokoleń. Wielkie święto osób 60, 70, 80+ oraz ich rodzin i przyjaciół. 28 czerwca 2014 godz. 12 00

Parada Seniorów. i Piknik Pokoleń. Wielkie święto osób 60, 70, 80+ oraz ich rodzin i przyjaciół. 28 czerwca 2014 godz. 12 00 Pierwsza, ogólnopolska, optymistyczna Parada Seniorów i Piknik Pokoleń Wielkie święto osób 60, 70, 80+ oraz ich rodzin i przyjaciół 28 czerwca 2014 godz. 12 00 Szanowni Państwo! Fundacja Zaczyn (www.zaczyn.org)

Bardziej szczegółowo

Zaproszenie do współpracy. ROWER, wolność, integracja, ekologia, przyjazna przestrzeń miejska, wygoda, oszczędność,

Zaproszenie do współpracy. ROWER, wolność, integracja, ekologia, przyjazna przestrzeń miejska, wygoda, oszczędność, 2015 Zaproszenie do współpracy ROWER, wolność, integracja, ekologia, przyjazna przestrzeń miejska, wygoda, oszczędność, Czym jest krakowskie ŚWIĘTO CYKLICZNE? Święto Cykliczne to festiwal nowej kultury

Bardziej szczegółowo

Propozycja współpracy

Propozycja współpracy Propozycja współpracy Co chcemy osiągnąć Naszym marzeniem jest Kraków - miasto INNOWACJI. Chcemy zachęcić mieszkańców do DZIAŁANIA, realizowania własnych PROJEKTÓW oraz KREATYWNEGO MYŚLENIA. Chcemy inspirować,

Bardziej szczegółowo

[FILM] Rock Opole - dobra rozgrzewka przed festiwalem

[FILM] Rock Opole - dobra rozgrzewka przed festiwalem [FILM] Rock Opole - dobra rozgrzewka przed festiwalem Na początek reggae, a później polski rock - na błoniach Politechniki Opolskiej trwa koncert Rock Opole, zorganizowany w ramach imprez towarzyszących

Bardziej szczegółowo

XV Festiwal Gwiazd Sportu. Dziwnów, 21-23.07.2016

XV Festiwal Gwiazd Sportu. Dziwnów, 21-23.07.2016 XV Festiwal Gwiazd Sportu Dziwnów, 21-23.07.2016 FORMUŁA WYDARZENIA Medaliści Oimipijscy, Mistrzostw Świata, Europy, Polski Odsłoniętych replik medali: 95 Festiwal Gwiazd Sportu 2016: 15 edycja imprezy;

Bardziej szczegółowo

2. Opisz swoje dotychczasowe doświadczenie czym zajmowałeś/łaś się do tej pory?

2. Opisz swoje dotychczasowe doświadczenie czym zajmowałeś/łaś się do tej pory? Aplikacja na Studenckiego Ambasadora Fundacji DKMS Polska Drogi Kandydacie/Kandydatko na Studenckiego Ambasadora Fundacji DKMS Polska, Dziękuję za Twoje zainteresowanie i chęć przystąpienia do Programu

Bardziej szczegółowo

Zachęceni sukcesem poprzednich dwóch edycji Poznań Student Rock Festival (I edycja zgromadziła ok. 250 osób, II już ok. 500 słuchaczy), studenci z

Zachęceni sukcesem poprzednich dwóch edycji Poznań Student Rock Festival (I edycja zgromadziła ok. 250 osób, II już ok. 500 słuchaczy), studenci z Zachęceni sukcesem poprzednich dwóch edycji Poznań Student Rock Festival (I edycja zgromadziła ok. 250 osób, II już ok. 500 słuchaczy), studenci z Komisji Kultury przy Samorządzie Studentów Politechniki

Bardziej szczegółowo

Plik należy pobrać przed wypełnieniem! Aplikacja na Studenckiego Ambasadora Fundacji DKMS Polska

Plik należy pobrać przed wypełnieniem! Aplikacja na Studenckiego Ambasadora Fundacji DKMS Polska Plik należy pobrać przed wypełnieniem! Aplikacja na Studenckiego Ambasadora Fundacji DKMS Polska Drogi Kandydacie/Kandydatko, dziękuję za Twoje zainteresowanie i chęć przystąpienia do Programu Studencki

Bardziej szczegółowo

Oferta. dla. Galerii Handlowych. Agencja EMCLAT - tworzymy emocje...

Oferta. dla. Galerii Handlowych. Agencja EMCLAT - tworzymy emocje... Oferta dla Galerii Handlowych Émclat to miejsce, w którym od 2011 roku, kreatywność spotyka się z oryginalnością, pasją i doświadczeniem. Nasze zaangażowanie sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu

Bardziej szczegółowo

Yoga Sound Art Celebration

Yoga Sound Art Celebration Yoga Sound Art Celebration I Edycja Park Śląski Rosarium 29 30 31 maja 2015 W dniach 29-31.05.2015 r. w Rosarium Parku Śląskiego odbędzie się. Będzie to pierwsza edycja Międzynarodowego, społecznie zaangażowanego

Bardziej szczegółowo

Are you inmusic? Dołącz do świata muzycznych możliwości i stań się rozpoznawalny z nowym portalem wiedzy o muzyce inmusic.pl

Are you inmusic? Dołącz do świata muzycznych możliwości i stań się rozpoznawalny z nowym portalem wiedzy o muzyce inmusic.pl Are you inmusic? Dołącz do świata muzycznych możliwości i stań się rozpoznawalny z nowym portalem wiedzy o muzyce inmusic.pl Twoje miejsce elementem gry? Stań się częścią narodzin nowego na polskim rynki

Bardziej szczegółowo

Brawa dla Półmaratonu Rejów

Brawa dla Półmaratonu Rejów Brawa dla Półmaratonu Rejów 2011-08-21 14:24, Małgorzata Nosowicz W sobotę odbył się Półmaraton Rejów 2011. W tym roku wystartowało ponad 400 uczestników. Na pokonanie trasy liczącej 21 km najlepszy zawodnik,

Bardziej szczegółowo

Catering Kantyny Sp. z o.o. ul. Wejherowska 28, 54-239 Wrocław telefon: +48 503 611 313 e-mail: m.glinska@cateringkantyny.pl www.cateringkantyny.

Catering Kantyny Sp. z o.o. ul. Wejherowska 28, 54-239 Wrocław telefon: +48 503 611 313 e-mail: m.glinska@cateringkantyny.pl www.cateringkantyny. Catering Kantyny Sp. z o.o. ul. Wejherowska 28, 54-239 Wrocław telefon: +48 503 611 313 e-mail: m.glinska@cateringkantyny.pl www.cateringkantyny.pl Z myślą o Państwa potrzebach, prezentujemy pakiet informacji

Bardziej szczegółowo

Klub Myszki Norki Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą. Podsumowanie działalności w 2014 roku

Klub Myszki Norki Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą. Podsumowanie działalności w 2014 roku Klub Myszki Norki Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą Podsumowanie działalności w 2014 roku Klub Myszki Norki Klub Myszki Norki od 2002 r. działa w ramach Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą. Główne działania

Bardziej szczegółowo

BILETY I ZAPROSZENIA 2014 BORYGO TORUN FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND

BILETY I ZAPROSZENIA 2014 BORYGO TORUN FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND INFORMATOR To już piąty rozdział pod tytułem: Speedway Grand Prix w Toruniu. Dotychczasowe turnieje rozegrane w Grodzie Kopernika w latach 2010-2013 uznane zostały za jedne z najlepszych turniejów całego

Bardziej szczegółowo

- Pozytywny odbiór imprezy w całej grupie docelowej (zarówno rodziny z dziećmi jak i osoby z przedziału wiekowego 14-55)

- Pozytywny odbiór imprezy w całej grupie docelowej (zarówno rodziny z dziećmi jak i osoby z przedziału wiekowego 14-55) 2014 01 BALTIC GAMES O BALTIC GAMES Dlaczego Baltic Games? - Jedyny tego typu projekt w Polsce! - Ekstremalne widowisko na najwyższym światowym poziomie - Autentyczny kanał dotarcia do potencjalnego klienta

Bardziej szczegółowo

Rusza 5 edycja Fury!

Rusza 5 edycja Fury! Kim jesteśmy? Fura Szczęścia to cykliczny projekt charytatywny organizowany przez studentów specjalności Komunikacja w Biznesie, kierunku Zarządzanie, na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Komunikacja

Bardziej szczegółowo

XX Rozwojowy Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron w Trójmieście

XX Rozwojowy Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron w Trójmieście Patroni medialni lokalni Patroni XX Rozwojowy Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron w Trójmieście Patroni medialni ogólnopolscy O PROGRESSteronie O PROGRESSteronie Festiwal Rozwojowy dla Kobiet PROGRESSteron

Bardziej szczegółowo

II Międzynarodowy Masowy Bieg Uliczny MAKSY MILA 21 WRZEŚNIA 2014

II Międzynarodowy Masowy Bieg Uliczny MAKSY MILA 21 WRZEŚNIA 2014 II Międzynarodowy Masowy Bieg Uliczny MAKSY MILA 21 WRZEŚNIA 2014 Miejski Dom Kultury i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Relaks" Sp. z o.o. zapraszają 21 września na II Międzynarodowy Masowy Bieg Uliczny

Bardziej szczegółowo

Co to jest smartfon?

Co to jest smartfon? Co to jest? jak korzystać w pełni ze a bez obaw o koszty Smartfon to połączenie telefonu i komputera. Ma wszystkie funkcje zwykłego telefonu komórkowego, czyli: połączenia głosowe SMS-y, MMS-y aparat foto

Bardziej szczegółowo

zakres usług septemberevents

zakres usług septemberevents zakres usług septemberevents Kompleksowo organizujemy eventy, imprezy i wydarzenia kulturalne. Naszym atutem jest kreatywna praca i profesjonalizm. Nasz team zadba o to, aby Państwa impreza lub wydarzenie

Bardziej szczegółowo

NARODOWY! WYSTRZAŁOWY 05.09.2015. Warszawa Stadion Narodowy. Fot. Stadion Narodowy w Warszawie

NARODOWY! WYSTRZAŁOWY 05.09.2015. Warszawa Stadion Narodowy. Fot. Stadion Narodowy w Warszawie WYSTRZAŁOWY 05.09.2015 Warszawa Stadion Narodowy NARODOWY! Fot. Stadion Narodowy w Warszawie POTĘŻNE WIDOWISKO Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne to wyjątkowy spektakl i prezentacja niepowtarzalnych

Bardziej szczegółowo

Pomorska Akademia Kulinarna

Pomorska Akademia Kulinarna Pomorska Akademia Kulinarna Dlaczego powstała Akademia? Niestety dawno już minęły czasy, gdy wspólne, wielopokoleniowe gotowanie stanowiło ważny domowy rytuał, w czasie którego rodzinne tradycje i przepisy

Bardziej szczegółowo

KLUB DEKADA UL. GRÓJECKA 19/25 Warszawa

KLUB DEKADA UL. GRÓJECKA 19/25 Warszawa KLUB DEKADA UL. GRÓJECKA 19/25 Warszawa KLUB DEKADA to lokal z wieloletnią tradycją. Niezwykłe miejsce na wzór legendarnych nowojorskich klubów disco. Od 16 lat na Warszawskim rynku klubowym, tworzymy

Bardziej szczegółowo

Lider Zachodniopomorski

Lider Zachodniopomorski Lider Zachodniopomorski Realizacja Mini- Projektów Czajkowska Magdalena Glińska Zofia Kapinos Aleksandra Jak tworzyłyśmy nasze projekty? Zaczynałyśmy od analizy otoczenia i jego potrzeb Zastanawiałyśmy

Bardziej szczegółowo

Juwenalia Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu posiadają wieloletnią

Juwenalia Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu posiadają wieloletnią Szanowni Państwo, Juwenalia Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu posiadają wieloletnią tradycję i są bardzo ściśle powiązane z Naszym Miastem. Z roku na rok program Juwenaliów jest rozszerzany o coraz

Bardziej szczegółowo

Czym jest rewitalizacja?

Czym jest rewitalizacja? 10.10.2020_jarocin Czym jest rewitalizacja? System działań, które mają na celu przede wszystkim przywracanie do życia i zrównoważony rozwój określonych terenów, które utraciły swoje dotychczasowe funkcje

Bardziej szczegółowo

CZTERY KROKI DO KARIERY PROGRAM PRAKTYK STUDENCKICH W GRUPIE GUMUŁKA

CZTERY KROKI DO KARIERY PROGRAM PRAKTYK STUDENCKICH W GRUPIE GUMUŁKA CZTERY KROKI DO KARIERY PROGRAM PRAKTYK STUDENCKICH W GRUPIE GUMUŁKA KROK NR 1 Uwierz w swoje możliwości Twoja kariera zawodowa zależy tylko od Ciebie! Nie trać czasu i zdobądź praktyczne umiejętności.

Bardziej szczegółowo

Nie Zmarnuj szansy! Aplikuj do 14 października. Formularz oraz wszelkie informacje dostępne są na www.nzs.ue.wroc.pl. Widzimy się już niedługo

Nie Zmarnuj szansy! Aplikuj do 14 października. Formularz oraz wszelkie informacje dostępne są na www.nzs.ue.wroc.pl. Widzimy się już niedługo Niezależne Zrzeszenie Studentów od przeszło 31 lat przyciąga diamenty polskiej młodzieży. Naszymi członkami byli zwyczajni studenci, którzy m.in. dzięki rozwojowi, będącemu jednym z istotniejszych celów

Bardziej szczegółowo

Temat:Jak władze lokalne dbają o rozwój kulturalny dzieci i młodzieży naszej szkoły?

Temat:Jak władze lokalne dbają o rozwój kulturalny dzieci i młodzieży naszej szkoły? Temat:Jak władze lokalne dbają o rozwój kulturalny dzieci i młodzieży naszej szkoły? Projekt edukacyjny realizowany w Publicznym Gimnazjum im. Biskupa Piotra Gołębiowskiego w Jedlińsku w roku szkolnym

Bardziej szczegółowo

ZAPROSZENIE. Dni otwarte BEZPŁATNY warsztat Massawa w wersji Short dla firm MASSAWA - SZKOLENIE Z KOMUNIKACJI I WSPÓŁPRACY ZESPOŁU PROJEKTOWEGO

ZAPROSZENIE. Dni otwarte BEZPŁATNY warsztat Massawa w wersji Short dla firm MASSAWA - SZKOLENIE Z KOMUNIKACJI I WSPÓŁPRACY ZESPOŁU PROJEKTOWEGO ZAPROSZENIE Dni otwarte BEZPŁATNY warsztat Massawa w wersji Short dla firm PHIN Consulting wraz z partnerami Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną oraz firmą Octigo ma zaszczyt zaprosić Państwa na Dni Otwarte,

Bardziej szczegółowo

Wydarzenia odbywają się pod Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Dziecka we współpracy z władzami poszczególnych miast

Wydarzenia odbywają się pod Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Dziecka we współpracy z władzami poszczególnych miast LIST PRZEWODNI Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszam do współpracy w organizacji serii wyjątkowych wydarzeń rodzinnych, które odbędą się w Warszawie, Poznaniu oraz Trójmieście, kolejno w marcu, kwietniu,

Bardziej szczegółowo

WOLNOŚĆ KOCHAM I ROZUMIEM

WOLNOŚĆ KOCHAM I ROZUMIEM MIĘDZYSZKOLNE DNI KULTURY 2014 WOLNOŚĆ KOCHAM I ROZUMIEM XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. PŁK. L. LISA-KULI WARSZAWA, UL. OSZMIAŃSKA 23/25 12-14 i 25 marca 2014 r. MDK to niepowtarzalny

Bardziej szczegółowo

grudzień2013/styczeń2014 numer 9

grudzień2013/styczeń2014 numer 9 Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii Wydział Zamiejscowy w Szczecinie grudzień2013/styczeń2014 numer 9 Goniometr czyli co, gdzie, kiedy w Wydziale Zamiejscowym w Szczecinie WSEiT Grudzień i styczeń obfitował

Bardziej szczegółowo

4. BIEG NIEPODLEGŁOŚCI W ŻAGANIU INFORMATOR DLA ZAWODNIKÓW

4. BIEG NIEPODLEGŁOŚCI W ŻAGANIU INFORMATOR DLA ZAWODNIKÓW 4. BIEG NIEPODLEGŁOŚCI W ŻAGANIU INFORMATOR DLA ZAWODNIKÓW PARKINGI W pobliżu Stadionu Arena, gdzie znajdzie się start oraz meta Biegu, a także biuro wydawania numerów, znajduje się kilka dużych parkingów

Bardziej szczegółowo

zaprasza młodych ludzi w wieku 13-22 lata oraz rodziców.

zaprasza młodych ludzi w wieku 13-22 lata oraz rodziców. ZAJĘCIA CYKLICZNE ODBYWAJĄCE SIĘ W MCP ALTERNATYWA styczeń- czerwiec 2016 Młodzieżowe Centrum Profilaktyki ALTERNATYWA zaprasza młodych ludzi w wieku 13-22 lata oraz rodziców. OFERTA BEZPŁATNA!!! Wybór

Bardziej szczegółowo

XII Festiwal Sztuki Małego Dziecka Kosmos Temat projektu: KOSMICZNE PRZYGODY PRZEDSZKOLAKÓW Tematy projektu realizowane w oparciu o Podstawę

XII Festiwal Sztuki Małego Dziecka Kosmos Temat projektu: KOSMICZNE PRZYGODY PRZEDSZKOLAKÓW Tematy projektu realizowane w oparciu o Podstawę XII Festiwal Sztuki Małego Dziecka Kosmos Temat projektu: KOSMICZNE PRZYGODY PRZEDSZKOLAKÓW Tematy projektu realizowane w oparciu o Podstawę Programową Wychowania Przedszkolnego: 1. Ziemia nasza niezwykła

Bardziej szczegółowo

Potrzeby młodzieży w moim powiecie

Potrzeby młodzieży w moim powiecie Potrzeby młodzieży w moim powiecie Raport z dyskusji o r g a n i z a t o r : p a r t n e r : P a t r o n a t y h o n o r o w e : Projekt finansowany ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Społecznych

Bardziej szczegółowo

PROGRAM E-WOLONTARIATU

PROGRAM E-WOLONTARIATU PROGRAM E-WOLONTARIATU Zapraszamy do zapoznania się z programem e-wolontariatu Fundacji PiłkaCV. Fundacja została powołana w celu wspierania uzdolnionych piłkarsko dzieci i młodzieży, młodych instruktorów

Bardziej szczegółowo

List przewodni. Szanowni Państwo. Krystyna Radkowska Organizator Narodowego Dnia Sportu

List przewodni. Szanowni Państwo. Krystyna Radkowska Organizator Narodowego Dnia Sportu Szanowni Państwo Serdecznie zapraszam do współpracy przy organizacji trzeciej edycji Narodowego Dnia Sportu, która odbędzie się 3 października 2015 roku. Ideą projektu jest aktywizacja sportowa Polaków

Bardziej szczegółowo

1 Makowski Bieg Mikołajkowy

1 Makowski Bieg Mikołajkowy 1 Makowski Bieg Mikołajkowy 1 Makowski Bieg Mikołajkowy to impreza biegowa, która miejmy nadzieję, na stałe zagości w kalendarzu wszystkich biegaczy z Makowa Mazowieckiego i okolic jako kończąca sezon

Bardziej szczegółowo

XI TARGI PRACY UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO W KRAKOWIE ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY

XI TARGI PRACY UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO W KRAKOWIE ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY XI TARGI PRACY UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO W KRAKOWIE ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY 23 października 2014 Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w 11 Targach Pracy UEK. Targi Pracy są najskuteczniejszą formą

Bardziej szczegółowo

Zaczynasz studia i chcesz jak najwięcej z nich wynieść?

Zaczynasz studia i chcesz jak najwięcej z nich wynieść? Zaczynasz studia i chcesz jak najwięcej z nich wynieść? Studiujesz zagadnienia związane z bibliotekarstwem lub informacją naukową i szukasz pomysłu na rozwój zawodowy? Szykujesz się do obrony pracy magisterskiej

Bardziej szczegółowo

Warszawa, 20 marca 2008 r. Szanowni Państwo,

Warszawa, 20 marca 2008 r. Szanowni Państwo, Warszawa, 20 marca 2008 r. Szanowni Państwo, w imieniu Fundacji dla Polski serdecznie zapraszam i zachęcam do udziału w II edycji szkoleń Ekonomia na ulicy skierowanych do pracowników i współpracowników

Bardziej szczegółowo

FERIE ZIMOWE 2016 w Starej Kopalni

FERIE ZIMOWE 2016 w Starej Kopalni FERIE ZIMOWE 2016 w Starej Kopalni Od 18 stycznia w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu rusza druga edycja Ferii Zimowych, podczas których na dzieci i młodzież w każdym wieku czeka moc niezapomnianych

Bardziej szczegółowo

List przewodni. Szanowni Państwo. Krystyna Radkowska Organizator Narodowego Dnia Sportu

List przewodni. Szanowni Państwo. Krystyna Radkowska Organizator Narodowego Dnia Sportu Szanowni Państwo Serdecznie zapraszam do współpracy w organizacji drugiej edycji Narodowego Dnia Sportu, który odbędzie się 14 czerwca 2014 roku. Ideą projektu jest aktywizacja sportowa Polaków poprzez

Bardziej szczegółowo

Niespokojne (bo spokój nie pobudza do działania) Waleczne (bo tylko walka daje możliwość wygranej) Spełnione (bo eventy to nasza pasja)

Niespokojne (bo spokój nie pobudza do działania) Waleczne (bo tylko walka daje możliwość wygranej) Spełnione (bo eventy to nasza pasja) wersja Polska Firma CENTRUM EDUKACJI I BIZNESU jest firmą zorientowaną na organizację szkoleń i eventów działajacą na rynku już 10 lat. Dział EVENTS przeżywa swój intensywny rozwój. Dzięki elastyczności

Bardziej szczegółowo

CENTRUM POŁUDNIOWA modernizacja budynku przy ul. Południowej w Koninie na potrzeby rehabilitacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych

CENTRUM POŁUDNIOWA modernizacja budynku przy ul. Południowej w Koninie na potrzeby rehabilitacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych CENTRUM POŁUDNIOWA modernizacja budynku przy ul. Południowej w Koninie na potrzeby rehabilitacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych Fundacja PODAJ DALEJ prowadzi szeroką działalność przede wszystkim

Bardziej szczegółowo

PRZEWODNIK PARADY RÓWNOŚCI 2016. Oferta dla reklamodawców

PRZEWODNIK PARADY RÓWNOŚCI 2016. Oferta dla reklamodawców PRZEWODNIK PARADY RÓWNOŚCI 2016 Oferta dla reklamodawców PARADA RÓWNOŚCI 2016 11 czerwca 2016, start ok. 15:00 Przemarsz ulicami Warszawy i koncert na zakończenie wydarzenia Największa regularnie organizowana

Bardziej szczegółowo

oprogramowanie dla sportowców organizatorów i wydarzeń sportowych

oprogramowanie dla sportowców organizatorów i wydarzeń sportowych oprogramowanie dla sportowców organizatorów i wydarzeń sportowych event sportowy to ludzie i ich marzenia marzenia to cele Kilka prawd o eventach sportowych: Prawda o eventach sportowych: - brak wiedzy

Bardziej szczegółowo

KLUB DEKADA to marka z wieloletnią tradycją, pierwszy prawdziwie mainstreamowy klub w Warszawie. To przede wszystkim klub muzyczny, którego misją

KLUB DEKADA to marka z wieloletnią tradycją, pierwszy prawdziwie mainstreamowy klub w Warszawie. To przede wszystkim klub muzyczny, którego misją KLUB DEKADA to marka z wieloletnią tradycją, pierwszy prawdziwie mainstreamowy klub w Warszawie. To przede wszystkim klub muzyczny, którego misją jest generowanie pozytywnych emocji głównie poprzez dźwięk,

Bardziej szczegółowo

KWIECIEŃ Nazwa wydarzenia: Spotkanie autorskie z Dominiką Czarny Charakter wydarzenia, Otwarcie i omówienie wystawy prac malarskich.

KWIECIEŃ Nazwa wydarzenia: Spotkanie autorskie z Dominiką Czarny Charakter wydarzenia, Otwarcie i omówienie wystawy prac malarskich. Wydarzenia w Białowieży w 2013 roku ---------------------------------------------- UWAGA! KALENDARZ JEST W CIĄGŁEJ AKTUALIZACJI, MOGĄ POJAWIĆ SIĘ NOWE IMPREZY MIEJSCA, TERMINY ORAZ GODZINY MOGĄ ULEC ZMIANIE

Bardziej szczegółowo

Działaj z nami - seniorami! - zaproszenie do udziału w konkursie dla osób 60+ zamieszkujących teren województwa małopolskiego.

Działaj z nami - seniorami! - zaproszenie do udziału w konkursie dla osób 60+ zamieszkujących teren województwa małopolskiego. Kraków, 04 czerwca 2016 INFORMACJA PRASOWA Działaj z nami - seniorami! - zaproszenie do udziału w konkursie dla osób 60+ zamieszkujących teren województwa małopolskiego. Jesteś aktywnym seniorem w swojej

Bardziej szczegółowo

Patronat nad I Mistrzostwami Mysłowic. w Rajdzie Nordic Walking. na dystansie 5 km. objęła. Elżbieta Bieńkowska. Elżbieta Bieńkowska

Patronat nad I Mistrzostwami Mysłowic. w Rajdzie Nordic Walking. na dystansie 5 km. objęła. Elżbieta Bieńkowska. Elżbieta Bieńkowska Patronat nad I Mistrzostwami Mysłowic w Rajdzie Nordic Walking na dystansie 5 km objęła Elżbieta Bieńkowska Elżbieta Bieńkowska Minister Rozwoju Regionalnego 06.08.2013 Mysłowice Fundacja Sport i Sztuka

Bardziej szczegółowo

Drupal Camp Wrocław 2013 www.dcwroc.pl

Drupal Camp Wrocław 2013 www.dcwroc.pl 120 UCZESTNIKÓW 12 WYKŁADÓW 11 DRUPAL PRELEGENTÓW 57 STRON OPUBLIKOWAŁO INFORMACJĘ O KONCEFENCJI DRUPAL CAMP 2012 27596 WYŚWIETLEŃ WWW.DRUPALCAMPWROCLAW.PL O KONFERENCJI DRUPAL CAMP WROCŁAW to konferencja

Bardziej szczegółowo

Parlament Samorządu Studentów

Parlament Samorządu Studentów Parlament Samorządu Studentów Zarządzenie Przewodniczącego Parlamentu Samorządu Studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu nr 2/2013 z dnia 06 stycznia 2013 r. w sprawie ustalenia zakresu

Bardziej szczegółowo

Zespół Sekcji Studenckich Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego

Zespół Sekcji Studenckich Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego www.kongresmf2013.pl Zespół Sekcji Studenckich Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego Słowo wstępne Ogólnopolski Kongres Młodej Farmacji jest najważniejszym wydarzeniem organizowanym przez Zespół Sekcji

Bardziej szczegółowo

Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego

Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego organizator mistrzostw świata w biegach górskich 2013 Festiw a l B i eg o w y F o r um E k o n omi c z n eg o Mistrzostwa Świata w Biegach Górskich 2013 Międzynarodowa

Bardziej szczegółowo

że jedynym tego wieczoru.

że jedynym tego wieczoru. MAGDALENA ECKERT PBG SA Stinga supportowali Anna Maria Jopek - postać sceny muzycznej kiedyś dla mnie magiczna z uwagi na niezwykły głos i nieprawdopodobną wrażliwość. Bardzo czekałam na to, aby usłyszeć

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie z działalności Samorządu Studenckiego UKW za rok akademicki 2013/2014

Sprawozdanie z działalności Samorządu Studenckiego UKW za rok akademicki 2013/2014 Sprawozdanie z działalności Samorządu Studenckiego UKW za rok akademicki 2013/2014 I. Działalność statutowa: 1. Proces przyznawania stypendiów z funduszu pomocy materialnej: a. Przygotowanie harmonogramu

Bardziej szczegółowo

KWIECIEŃ Nazwa wydarzenia: Spotkanie autorskie z Dominiką Czarny Charakter wydarzenia, Otwarcie i omówienie wystawy prac malarskich.

KWIECIEŃ Nazwa wydarzenia: Spotkanie autorskie z Dominiką Czarny Charakter wydarzenia, Otwarcie i omówienie wystawy prac malarskich. Wydarzenia w Białowieży w 2013 roku ---------------------------------------------- UWAGA! KALENDARZ JEST W CIĄGŁEJ AKTUALIZACJI, MOGĄ POJAWIĆ SIĘ NOWE IMPREZY MIEJSCA, TERMINY ORAZ GODZINY MOGĄ ULEC ZMIANIE

Bardziej szczegółowo

www.brasil.com.pl 9. Festiwal Brazylijski Bom Dia Brasil 2011 8 12 września Warszawa

www.brasil.com.pl 9. Festiwal Brazylijski Bom Dia Brasil 2011 8 12 września Warszawa 9. Festiwal Brazylijski Bom Dia Brasil 2011 8 12 września Warszawa motyw przewodni: PERNAMBUCO Kwiat Północnej Brazylii (Pernambuco - Flor do Nordeste) 9. Festiwal Brazylijski Bom Dia Brasil 2011 PROGRAM

Bardziej szczegółowo

T R A V E L C O A C H I N G 5 0 +

T R A V E L C O A C H I N G 5 0 + A K T Y W N I 5 0 + C o t o z a p r o j e k t? Chcę realizować swoje marzenia, Chcę poznawać ludzi, Chcę zobaczyć przyrodnicze ciekawostki, Jestem ciekawy świata!. Takie głosy osób po 50-tym roku życia

Bardziej szczegółowo

www.wsb.net.pl www.facebook.com/poznanwsb www.facebook.com/gdanskwsb www.facebook.com/gliwicewsb

www.wsb.net.pl www.facebook.com/poznanwsb www.facebook.com/gdanskwsb www.facebook.com/gliwicewsb www.wsb.net.pl www.facebook.com/poznanwsb www.facebook.com/gdanskwsb www.facebook.com/gliwicewsb Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu jest niepaństwową uczelnią zawodową utworzoną na podstawie

Bardziej szczegółowo

25-26 lipca Zostań wystawcą!

25-26 lipca Zostań wystawcą! 25-26 lipca Zostań wystawcą! CZEKAMY NA WAS! Zapraszamy do wzięcia udziału w 13 edycji festiwalu tatuażu i muzyki z cyklu Tattoo Konwent. Trójmiasto to dla nas szczególne miejsce, bo to właśnie tutaj na

Bardziej szczegółowo

Impreza W kraju Samurajów

Impreza W kraju Samurajów Impreza W kraju Samurajów Jeżeli chcą Państwo przeżyć naprawdę wyjątkowy wieczór proponujemy imprezę W kraju Samurajów! Nastrojowa scenografia, tradycyjna japońska kuchnia i mnóstwo atrakcji sprawią, że

Bardziej szczegółowo

Are you inmusic? Dołącz do świata muzycznych możliwości i stań się rozpoznawalny z nowym portalem wiedzy o muzyce inmusic.pl

Are you inmusic? Dołącz do świata muzycznych możliwości i stań się rozpoznawalny z nowym portalem wiedzy o muzyce inmusic.pl Are you inmusic? Dołącz do świata muzycznych możliwości i stań się rozpoznawalny z nowym portalem wiedzy o muzyce inmusic.pl Twoje miejsce elementem gry? Stań się częścią narodzin nowego na polskim rynki

Bardziej szczegółowo

Campus Recruitment października Rekrutacja w nowej formule. Politechnika Wrocławska, Budynek C-13, Wybrzeże Wyspiańskiego 23/25

Campus Recruitment października Rekrutacja w nowej formule. Politechnika Wrocławska, Budynek C-13, Wybrzeże Wyspiańskiego 23/25 Campus Recruitment Rekrutacja w nowej formule 18-19 października 2016 Politechnika Wrocławska, Budynek C-13, Wybrzeże Wyspiańskiego 23/25 CAMPUS RECRUITMENT to: Proces nie ogranicza się tylko do jednodniowego

Bardziej szczegółowo

LEGIA WARSZAWA W DRODZE DO EKSTRAKLASY KOSZYKARZY OFERTA WSPÓŁPRACY LEGIA WARSZAWA KOSZYKÓWKA

LEGIA WARSZAWA W DRODZE DO EKSTRAKLASY KOSZYKARZY OFERTA WSPÓŁPRACY LEGIA WARSZAWA KOSZYKÓWKA LEGIA WARSZAWA W DRODZE DO EKSTRAKLASY KOSZYKARZY OFERTA WSPÓŁPRACY ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY Szanowni Państwo, Zapraszamy do zapoznania się z ofertą współpracy z sekcją koszykówki Legia Warszawa. Koszykarska

Bardziej szczegółowo

Program wyborczy Andrzej Kaleta

Program wyborczy Andrzej Kaleta Program wyborczy Andrzej Kaleta Podjąłem decyzję kandydowania w wyborach na stanowisko Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Dlaczego kandyduję? 1) Nasza Uczelnia staje wobec poważnych wyzwań

Bardziej szczegółowo

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM Już piąty raz spotkamy się w Warszawie, żeby porozmawiać o inspiracji. Idea przemawiania publicznego, coraz bardziej obecna w Polsce, zaczyna powoli nabierać cech profesjonalizmu.

Bardziej szczegółowo

Jak zdobyć atrakcyjną pracę?

Jak zdobyć atrakcyjną pracę? Jak zdobyć atrakcyjną pracę? Cena szkolenia: za darmo Często spotykam kobiety, które mają swoje marzenia, mnóstwo pomysłów, energii i chęci realizacji swoich aspiracji w życiu zawodowym. Niestety w zderzeniu

Bardziej szczegółowo

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ. FIRMY RODZINNE TWORZĄ NOWĄ JAKOŚĆ

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ. FIRMY RODZINNE TWORZĄ NOWĄ JAKOŚĆ ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ SZKOLENIOWĄ: RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ. FIRMY RODZINNE TWORZĄ NOWĄ JAKOŚĆ Szanowni Państwo, Drodzy Rodzinni, mamy przyjemność zaprosić Państwa na Konferencję Szkoleniową Razem możemy

Bardziej szczegółowo

Oferta patronatu medialnego. Polska Fundacja Wychowania Fizycznego

Oferta patronatu medialnego. Polska Fundacja Wychowania Fizycznego Oferta patronatu medialnego. Polska Fundacja Wychowania Fizycznego Bieg górski dla każdego? SILVER RUN SREBRNA GÓRA 2015 START: 16 maja godz. 11.00 Dystans do pokonania: 12 km, dla wytrwałych 21 km, Szczególnie

Bardziej szczegółowo

Pakiet Promocyjny dedykowanych kursów e-learningowych dla polskich piłkarzy

Pakiet Promocyjny dedykowanych kursów e-learningowych dla polskich piłkarzy Pakiet Promocyjny dedykowanych kursów e-learningowych dla polskich piłkarzy PARTNER O WSZiC WSZiC to uczelnia, której przewodnią ideą jest hasło Profesjonalizm w sporcie. Poprzez nasze działania staramy

Bardziej szczegółowo