POMOC W INWESTOWANIU INWESTYCJE OD 1000 ZŁ M/C

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "POMOC W INWESTOWANIU INWESTYCJE OD 1000 ZŁ M/C"

Transkrypt

1 POMOC W INWESTOWANIU INWESTYCJE OD 1000 ZŁ M/C Inwestowanie oparte jest o cztery główne filary, z których w zależności od wieku i zgromadzonych już (lub gromadzonych) oszczędności można budować inwestycje kapitałowe w gospodarstwie domowym. [B] INWESTYCJE BIEŻĄCE ŚRODKI DOSTĘPNE NA BIEŻĄCO Cele: bieżące wydatki, samochód, meble, wakacje, szkolenia i zdobywanie wiedzy, poduszka fin. [K] INWESTYCJE KRÓTKOTERM. [E] INWESTYCJE EMERYTALNE HORYZONT INWESTYCJI > 10 LAT Cele: dodatkowa emerytura, zabezpieczenie przyszłości dzieci, niezależność finansowa. [S] INWESTYCJE ŚREDNIOTERM. HORYZONT INWESTYCJI 2-5 LAT Cele: pomnażanie oszczędności na potrzeby krótkoterminowe, krótkoterminowe okazje inwestycyjne HORYZONT INWESTYCJI 5-10 LAT Cele: pomnażanie oszczędności, budowa domu, wkład własny na mieszkanie POMOC W INWESTOWANIU :: NA WIELU OBSZARACH pomoc w doborze produktów inwestycyjnych, także krótkoterminowych, także niedostępnych w bankach poszukiwanie okazji inwestycyjnych w produktach emerytalnych - pomoc w zarządzaniu inwestycją oraz (dla zainteresowanych) transfer wiedzy warto wiedzieć więcej: informacje dotyczące inwestycji zawierają szczegółowe wyjaśnienia merytoryczne nie inwestujemy w oparciu o wyniki funduszy - ale o analizę jakości funduszu, modelu zarządzania nie patrzymy na długoterminowe wyniki historyczne - liczy się jak fundusz działa w obecnej sytuacji rynkowej inwestowanie wymaga zarządzania i aktywności - w produktach zarządzanych to 3-6 zmian w ciągu roku bezpłatny dostęp do narzędzi monitorowania oraz doboru funduszy (opiekun inwestora, opiekun zysku) bezpłatny dostęp do zamkniętego portalu Rodzinnych Finansów: Twoje Inwestycje komentarze w przypadku ważnych wydarzeń rynkowych dostęp do platform inwestycyjnych - z możliwością inwestowania 2-3% taniej niż w mbanku dla zainteresowanych - bezpłatny udział w szkoleniach online Fundusze To Nie Lokata WSPÓŁPRACA Z PRAKTYKIEM :: INWESTUJĘ OD 2000 ROKU Oprócz inwestycji jednorazowych mój główny portfel to fundusze inwestycyjne. W produktach systematycznego inwestowania roczna wartość moich inwestycji to około zł. To inwestowanie o 2-3% taniej niż w mbanku, korzyści szybkiej konwersji oraz korzyści podatkowo/spadkowe. Zgromadzona wartość prywatnych oszczędności wymaga mojego ciągłego nadzoru. To daje inwestorom gwarancję bieżącej kontroli inwestycji. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE :: ZAPRASZAM DO KONTAKTU INDYWIDUALNEGO Kontakt w sprawie inwestycji Remigiusz Stanisławek Jedyny w Polsce doradca z najwyższym na świecie tytułem MDRT ToT Premier Assosiattion od Financial Professionals, certyfikowany doradca finansowy. tel lub stacjonarny

2 ZASADY AKTYWACJI PAKIETÓW DLA INWESTYCJI SYSTEMATYCZNYCH Zasady obowiązują dla produktów aktywowanych do końca 2015 roku. Podane poniżej elementy wsparcia w inwestowaniu aktywowane są w przypadku inwestycji za I rok z góry a od 2-go roku możliwa jest zmiana częstotliwości inwestycji na miesięczne, lub wariantu inwestycji półrocznych z góry a od 2-go roku zmiana częstotliwości inwestycji na inwestycje miesięczne, przy zwiększeniu inwestycji o 1/4. Np. zamiast 500 zł m/c zł m/c (3750 zł półrocznie) W przypadku inwestycji od początku w cyklu miesięcznym pełna aktywacja pakietów pomocy w inwestowaniu realizowana jest po 9 miesiącach od rozpoczęcia inwestycji. ZASADY AKTYWACJI PAKIETÓW DODATKOWE INWESTYCJE Zasady obowiązują dla produktów aktywowanych do końca 2015 roku. Każde dodatkowe zł inwestowane w dodatkowych produktach jednorazowych to odpowiednik 200 zł inwestycji systematycznej. Według tego przelicznika zwiększane są pakiety inwestycyjne. Dodatkowe produkty inwestycyjne aktywowane w przyszłości także zwiększają pakiety pomocy. Przeliczniki podane będą w przypadku każdego produktu (będą inne od 2016 roku) INWESTYCJE :: 1000 ZŁ MIESIĘCZNIE Dla inwestycji 1000 zł miesięcznie w produkcie systematycznym oferuję szeroki pakiet typu Edukacja wraz z dostępem do portalu Tam dostępne są już dokładnie wskazane portfele oraz informacje o zasadach reagowania na alarmy dla poszczególnych funduszy. EDUKACJA W ramach pakietu dostęp do edukacji w formie szkoleń offline (nagrania szkoleń) oraz gotowej strategii długoterminowej i rankingu funduszy / powiadomień KSL dla wybranego produktu inwestycyjnego (portal Pakiet edukacja: 1000 zł Strategia długoterminowa: 10 lat Dostęp do Twoje Inwestycje: Konsultacje portfela. Coaching inwestycyjny: 5 lat (podstawowy) (portfele + alarmy) TAK Strategie w ramach Twoje Inwestycje: Portal Opiekun Zysku: lub: Portal Opiekun Inwestora: aktywna + ostrożna 10 lat 3 lata standard Indywidualny 1 godzinny coaching inwestycyjny (uzupełniony dodatkowymi nagraniami do zapoznania się przed coachingiem). t e l. :

3 INWESTYCJE :: OD 1150 ZŁ MIESIĘCZNIE [ ROCZNIE] PAKIET STD Dla inwestycji nieznacznie przekraczającej 1000 zł miesięcznie (różnica w skali roku 1800 zł). STANDARD W ramach pakietu dostęp do edukacji w formie szkoleń offline (nagrania szkoleń) oraz gotowej strategii długoterminowej i rankingu funduszy / powiadomień KSL dla wybranego produktu inwestycyjnego (portal Inwestycja: 1150 zł m/c 1700 zł m/c 2500 zł m/c Pakiet edukacja: 1000 zł 1500 zł 1500 zł Dostęp do Twoje Inwestycje: 5 lat (standard) +okazje inwestycyjne 7 lat (standard) +okazje inwestycyjne + inne produkty Strategie w ramach Twoje In. aktywna + ostrożna aktywna + ostrożna 10 lat (standard) +okazje inwestycyjne + inne produkty aktywna + ostrożna + oportunistyczna Konsultacje portfela. TAK TAK TAK Portal Opiekun Inwestora: 5 lat standard 7 lat standard 10 lat standard Coaching inwestycyjny: Indywidualny 1 godzinny coaching inwestycyjny (uzupełniony dodatkowymi nagraniami do zapoznania się przed coachingiem). INWESTYCJE :: OD 3000 ZŁ MIESIĘCZNIE [ ROCZNIE] Model współpracy zakładający minimalne zaangażowanie po stronie inwestora. Oraz pełen pakiet wiedzy ze szkoleń online plus długi okres współpracy w ramach Twoje Inwestycje VIP Dodatkowo: pełen Plan Finansowy wg. standardów Europejskiej Akademii Planowania Finansowego (koszt standardowy zł). Półroczne indywidualne raporty indywidualnych inwestycji Pakiet edukacja: 3000 zł Portal Opiekun Inwestora: 10 lat standard Dostęp do Twoje Inwestycje: 10 lat (standard) +okazje inwestycyjne +inne produkty Strategie w ramach Twoje Inwestycje. INWESTYCJE :: OD 6000 ZŁ MIESIĘCZNIE [ ROCZNIE] aktywna + ostrożna + oportunistyczna Model współpracy zakładający minimalne zaangażowanie po stronie inwestora. Oraz pełen pakiet wiedzy ze szkoleń online plus długi okres współpracy w ramach Twoje Inwestycje concierge Wieloletnia współpraca Minimalne zaangażowanie w inwestycję Kwartalne raporty indywidualnych inwestycji Bieżące monitorowanie portfela inwestycji (podgląd na rachunkach) Dla zainteresowanych pełen dostęp do wszelkich szkoleń i publikacji online t e l. :

4 ELEMENTY PAKIETU: ABONAMENTY PORTALI WSPOMAGAJĄCYCH Abonamenty są ważnym elementem korzystania z mojego wsparcia w inwestowaniu. W ramach projektu Rodzinne Finanse zadaniem inwestora jest jedynie definiowanie powiadomień (SMS) na spadki (i wzrosty) funduszy dobranych do portfela. To zajmuje dosłownie 2 minuty. Potem portal automatycznie śledzi wartość funduszu i gdy pojawia się alarm, lub przekroczenie progu zysku wtedy inwestor otrzymuje wiadomość / sms. Jeżeli taki alarm wystąpi należy sprawdzić w portalu Twoje Inwestycje mój komentarz dotyczący danego rynku (z informacją w jaki sposób reagować na taki alarm). ABONAMENT OPIEKUN ZYSKU ( To uproszczona wersja portalu Opiekun Inwestora. Bezpłatny dostęp do abonamentów portalu Opiekun Zysku w zakresie wybranego produktu inwestycyjnego. Czas trwania abonamentów oraz ich rodzaj: zależą od wybranego pakietu inwestycji. Abonament udostępnia rankingi funduszy, gotową strategię, oraz definiowanie powiadomień Kroczący Stop Loss. ABONAMENT OPIEKUN INWESTORA STANDARD I PROFESJONALNY ( Bezpłatny dostęp do abonamentów portalu Opiekun Inwestora. Czas trwania abonamentów zależy od wybranego pakietu inwestycji. To pełen dostęp do wszystkich narzędzi portalu Opiekun Inwestora w ramach tych abonamentów. Zainteresowani mogą oczywiście wykorzystywać dodatkowe funkcjonalności portalu. Aktywowany jest abonament Standard (środkowy z listą okazji inwestycyjnych). Poprzez proporcjonalne przeliczenie okresu ważności można go podwyższyć do abonamentu profesjonalnego. ELEMENTY PAKIETU: PORTAL TWOJE INWESTYCJE PORTAL TWOJE INWESTYCJE NA OKRES N LAT Zakres udostępnianych informacji także zależy od wartości inwestycji. Tylko dzięki temu portalowi możliwe jest realizowanie współpracy z wieloma inwestorami przykładowo zamiast odpisywać na e w związku z sytuacją rynkową, lub pytaniami jak postąpić gdy fundusz zarobił 15% wszystkie tego typu informacje umieszczam w dedykowanym dla mojej grupy inwestorów portalu. Zadaniem inwestora jest w pierwszej kolejności sprawdzić informacje w portalu zanim realizujemy kontakt owy czy też telefoniczny. W ten sposób mam więcej czasu na analizowanie sytuacji na giełdach.

5 Portal zawiera funkcje dedykowane zarówno dla mniej jak i bardziej zaangażowanych w inwestowanie. Najważniejszą jest sekcja portfele. Z omówieniem aktualnego modelu inwestowania (wraz z podaniem progów alarmowych, które należy zdefiniować w portalu). Alarmy to bardzo ważny element portalu. To tutaj sprawdzamy komentarze do ew. alarmów na spadki ale też i przy większych wzrostach w funduszach. Komentarz rynkowy to już funkcja dodatkowa, wyłącznie dla inwestorów bardziej zainteresowanych inwestowaniem. Choć i w przypadku nagłych zmian na rynkach warto tu zajrzeć i zapoznać się z opracowaniem. Okazje to dodatkowe materiały opisujące: okazje z listy okazji w portalu Opiekun Inwestora wraz z oceną czy i na ile warte są znaczącej uwagi i które z nich rozważać do inwestycji oraz dodatkowe okazje to moje prywatne typy inwestycyjne oparte o inne kryteria MAPA WALUTY INDEKSY To dodatkowa analiza dla zainteresowanych przedstawiająca nałożenie na jedynym diagramie kursów walut oraz indeksów giełdowych wraz z moim prywatnym komentarzem. To pozwala ocenić inwestycję na określonym rynku. Mapa Waluty / Indeksy to także dodatkowa analiza przedstawiająca ocenę potencjału poszczególnych rynków oraz proponowanych progów alarmowych. Często jeżeli zarówno kurs waluty spada ponad 15% a dodatkowo wyniki giełd z danego regionu notują spadki 15-20% warto jest przyjrzeć się takiej inwestycji. t e l. :

6 ELEMENTY PAKIETU: OKAZJE INWESTYCYJNE ANALIZY OKAZJI INWESTYCYJNYCH OPIEKUNA INWESTORA To przegląd wybranych okazji, które pojawiają się w portalu Opiekun Inwestora. Lista okazji to zaawansowana funkcjonalności portalu Opiekun Inwestora. I jak w każdej dziedzinie życia korzystanie z tej listy jest bardziej zyskowne i mniej ryzykowne gdy opiera się nie tylko na tabelce, ale też na znajomości poszczególnych funduszy czy też sposobu ich zachowania w podobnej sytuacji rynkowej w przeszłości. MOJE PRYWATNE OKAZJE INWESTYCYJNE Dla najwyższych pakietów inwestowania oferuję dostęp w systemie Twoje Inwestycje do dodatkowych analiz moich prywatnych okazji inwestycyjnych. Wraz z uzasadnieniem oraz wskazaniem modelu inwestowania. Zdarza się, że takie okazje stanowią do 30-40% mojego portfela to nieco wyższe ryzyko i wymaga aktywniejszego monitorowania stąd udostępniam je tylko w najwyższych pakietach (w ramach których jest czas i miejsce na dodatkowe indywidualne konsultacje czy też wyjaśnienia). ELEMENTY PAKIETU: POMOC PRZY INNYCH PRODUKTACH POMOC W ZARZĄDZANIU INNYMI PRODUKTAMI INWESTYCYJNYMI Zdarza się, że inwestorzy już posiadają produkty inwestycyjne. Przy wyższych pakietach oferuję również dostęp do analiz, portfeli, okazji inwestycyjnych dotyczących innych rozwiązań na rynku. Tu ograniczam się do produktów, które sam posiadam. W przypadku innych produktów (jak np. często spotykany Aviva itp) pomoc realizujemy w nieco inny sposób. Ale też jest dostępna. ELEMENTY PAKIETU: SPOTKANIA ONLINE W zależności od pakietu pomocy w inwestowaniu otrzymuje się dostęp do półrocznych, kwartalnych czy też dodatkowych spotkań online gdzie omawiam aktualną sytuację na rynku funduszy. ELEMENTY PAKIETU: WIEDZA Udostępniam tutaj bezpłatnie moje historyczne płatne szkolenia z inwestowania na poszczególne tematy. Zakres udostępnianych szkoleń zależny jest od wartości realizowanych inwestycji. PAKIETY VIP: MINIMALNE ZAANGAŻOWANIE W INWESTYCJĘ Przy inwestycjach w pakietach VIP / CONCIERGE oferuję model współpracy wymagający minimalnego zaangażowania po stronie inwestora. t e l. :

7 GOTOWE PORTFELE (I NIE TYLKO) Aby świadomie zarządzać produktem inwestycyjnym konieczne jest dokonywanie zmian między funduszami lub wybór (bezpieczne, mniej zyskowne) modelu inwestowania z automatycznym zarządzaniem. W danym momencie inwestycji każdy inwestor może mieć nieco inny skład portfela. To zależy od wielu czynników (sposób inwestowania: systematyczne, jednorazowe, niesystematyczne, rok trwania inwestycji, określonych na pierwszym spotkaniu ogólnych założeń dotyczących inwestycji) a także od dnia rozpoczęcia inwestycji (inwestycja zaczęta dziś będzie wymagać nieco innego składu portfela niż zaczęta miesiąc temu). Tym właśnie (indywidualnym) podejściem różni się moja pomoc w inwestowaniu od po prostu wysyłanych przez banki comiesięcznych zestawień funduszy... Po zdefiniowaniu składu portfela, dla każdego funduszu inwestor ustawia monitorowanie w portalu Opiekun Inwestora poprzez ustawienie prostego powiadomienia Kroczący Stop Loss (alarmy na spadki i na wzrosty ceny funduszu) dla każdego kupionego funduszu z progiem alarmowym, który zaproponuję. W ten sposób fundusze są monitorowane 24h/dobę a gdy tylko przekroczą założony próg alarmowy wtedy decydujemy co dalej (pojawienie się alarmu nie oznacza automatycznie konieczności sprzedaży funduszu! to tylko wskazówka). Zarządzanie inwestycją: Kiedy podejmujemy decyzje o zmianie składu portfela? Gdy pojawi się alarm monitorowania funduszu (Kroczący Stop Loss) na . Alarm należy przesłać do mnie (wcześniej można sprawdzić na portalu czy nie ma tam komentarza dotyczącego konkretnego funduszu /rynku). W odpowiedzi przesyłam możliwe działania wraz z dokładnym uzasadnieniem (często fundusz sprzedajemy i zmieniamy na inny, ale nie zawsze). Gdy w moich analizach wykryję interesujące okazje inwestycyjne takie informacje są publikowane na portalu inwestorzy otrzymują powiadomienie o takiej publikacji. Jeżeli na rynkach wydarzy się coś ważnego wtedy także publikuję dodatkowy komentarz. Część inwestorów dość szybko zaczyna się bardziej interesować wiedzą o funduszach (to okazuje się być całkiem proste i interesujące) i samodzielnie analizuje sytuacje i poszukuje własnych pomysłów na okazje inwestycyjne w tej sprawie także można się konsultować Gdy pojawiają się dodatkowe większe dopłaty do produktu taką inwestycję także warto konsultować. Dodatkowo zależnie od pakietu pomocy inwestor otrzymuje dostęp do rankingów, komentarzy, analiz okazji inwestycyjnych, wzorcowych portfeli publikowanych w portalu Rodzinnych Finansów: t e l. :

8 ILE TO KOSZTUJE Moja pomoc, darmowe abonamenty i dostęp do pakietów szkoleniowych dla wybierających produkt inwestycyjny za moim pośrednictwem nic nie kosztują. Jak to możliwe? Jestem wynagradzany przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe dokładnie tak samo jak inne firmy doradztwa finansowego. Inwestując za moim pośrednictwem zawsze otrzymujesz więcej: oprócz dobrze dobranego produktu także pomoc w inwestowaniu i bezpłatny dostęp do systemu monitorowania inwestycji oraz możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy o inwestowaniu. Aby nasza współpraca była udana wymagam jedynie tego aby w ciągu pierwszego półrocza poświęcić w sumie 4-10 godzin na zdobycie podstawowej wiedzy (2 godzinny coaching + uczestnictwo chociaż w 1-2 krótkich szkoleniach online) a następnie średnio minut miesięcznie. POMOC W ZARZĄDZANIU INWESTYCJĄ Fundusze inwestycyjne to nie lokata. Funduszami należy zarządzać. W praktyce oznacza to wykonanie (z pomocą moją oraz portalu Opiekun Inwestora) 3-6 zmian między funduszami w ciągu roku. Nie ma potrzeby samodzielnie śledzić inwestycji realizują to komputery wysyłają informacje (alarmy o spadkach oraz o wzrostach pozwalając szybko wypłacać już wypracowane zyski i nie godzić się na duże straty). Inwestując za pośrednictwem mojej firmy Rodzinne Finanse oferuję bezpłatnie 1 dodatkowe wsparcie, zgodnie z ofertą ze strony Plus telefoniczną pomoc, porady konsultacje, i wyjaśnienia. SKĄD PEWNOŚĆ, ŻE WSPARCIE W INWESTOWANIU BĘDZIE KONTYNUOWANE? Ponieważ sam inwestuję zł rocznie w produktach, które oferuję A tym samym jestem cały czas na bieżąco z sytuacją poszczególnych funduszy oraz poszukiwaniem okazji inwestycyjnych a to zapewnia aktywną i systematyczną pomoc w zarządzaniu inwestycjami uczestników projektu Rodzinne Finanse. To nie są inwestycje 200 zł miesięcznie i mam motywację aby tymi środkami zarządzać. Moje wsparcie dla inwestorów to przede wszystkim dzielenie się moimi własnymi analizami. 1 moje wynagrodzenie nie pochodzi z prowizji od wpłat inwestorów (wpłaty do produktów są realizowane bez żadnych prowizji). Producenci produktów inwestycyjnych wypłacają wynagrodzenie jako część pobieranej przez siebie opłaty za zarządzanie. Mamy tu sytuację win-win-win. Inwestor w polisie inwestycyjnej zarabia więcej niż inwestując poza polisą inwestycyjną płacić opłaty za możliwość korzystania z korzyści podatkowych i prawnych, producent produktu (ubezpieczyciel) zarabia pobierając te opłaty w długim okresie, a dystrybutor (w tym przypadku ja) otrzymuje część wynagrodzenia producenta oraz część wynagrodzenia samych funduszy inwestycyjnych. t e l. :

9 SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE :: ZAPRASZAM DO KONTAKTU INDYWIDUALNEGO Kontakt w sprawie inwestycji Remigiusz Stanisławek Jedyny w Polsce doradca z najwyższym na świecie tytułem MDRT ToT Premier Assosiattion od Financial Professionals, certyfikowany doradca finansowy. tel lub stacjonarny ZASADY KONTAKTU TELEFONICZNEGO Kontakt telefoniczny możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym umówieniu terminu rozmowy. Za to rozmowy możliwe są także w godzinach wieczornych (nawet o 22:00), także w weekendy. W ciągu dnia telefon z reguły mam wyłączony. W pierwszej kolejności oddzwaniam na numery obecnych inwestorów, oraz w odpowiedzi na pozostawione wiadomości SMS. ZASADY KONTAKTU W moim modelu inwestowania priorytet mają inwestorzy już inwestujący w ramach projektu Rodzinne Finanse. Dlatego w przypadku istotnych wydarzeń rynkowych w pierwszej kolejności realizuję ten element mojej działalności, udostępniając materiały w portalu twojeinwestycje.pl i korespondując / omawiając sytuację z inwestorami. To może wydłużyć czas odpowiedzi na pytania i korespondencję o innym charakterze. Często jestem na szkoleniach i spotkaniach branżowych. Wtedy na e odpowiadam w godzinach wieczornych. Standardowo czas odpowiedzi nie powinien przekroczyć 2-3 dni roboczych. SPOTKANIA OSOBISTE Możliwe po przygotowaniu przeze mnie wstępnej oferty inwestycyjnej. Często bywam w Warszawie i Wrocławiu. Tu spotkanie możliwe jest przy okazji moich podróży. Inwestorów zapraszam na spotkania do Poznania. Spotkanie wyjazdowe - również jest możliwe. Po informację o kosztach dojazdu na indywidualne spotkania (i zasadach zwrotu tych kosztów) zapraszam do kontaktu. t e l. :

10 W INWESTOWANIU POMAGA :: REMIGIUSZ STANISŁAWEK Jedyny doradca finansowy z Polski z tytułem Top Of The Table MDRT Na lata zostałem mianowany MDRT Area Chair Poland. W roku 2007 ostrzegałem, że funduszami należy zarządzać W 2014 otrzymałem najwyższy możliwy statut Doradcy Finansowego (statut: Top Of The Table) w światowej organizacji MDRT The Premier Association of Financial Professionals. Co roku tytuły MDRT otrzymuje tysięcy doradców finansowych i ubezpieczeniowych z całego świata. Z Polski jest to z reguły osób. Tytuł Top Of The Table w roku 2014 otrzymało doradców z całego świata. W tej grupie jestem pierwszym doradcą finansowym z Polski od ponad 6 lat. To najwyższe wyróżnienie na świecie w branży finansowej. To daje mi dostęp do dodatkowej wiedzy, kontaktów z całego świata dzięki czemu mogę jeszcze lepiej pomagać inwestorom. We wrześniu 2007, pół roku przed początkiem 50% spadków na giełdzie informowałem w wywiadzie wideo, że funduszami należy zarządzać. Wtedy wmawiano inwestorom, że wystarczy kupić i trzymać, aby świetnie zarabiać. Kto skorzystał z proponowanego podejścia do zarządzania własnymi pieniędzmi nie stracił w czasie bessy 2008 i wie, że było to dobre rozwiązanie. I wiedzą o tym jego pieniądze. Wykrywam afery produktów finansowych W roku 2010 ostrzegałem przed dziwnymi wieloletnimi strukturami. W roku 2012 po cyklu moich publikacji w mediach i wystąpień w TV grupa Getin wycofała się z produktu Kwartalne Zyski a następnie z oferowania wątpliwych produktów typu Pareto (10-15 letnie produkty strukturyzowane). Przeszkoliłem tysiące inwestorów i doradców finansowych To ponad 240 edycji całodniowego szkolenia Fundusze To Nie Lokata (szkolenia otwarte) a także dedykowanych szkoleń dla takich firm jak Axa, Aegon, Aviva czy też firm oferujących produkty inwestycyjne. Publikacje w prasie, tv, nagrody i certyfikaty Opracowany przez Opiekuna Inwestora sposób publikacji literowych ratingów funduszy ma opatentowany znak towarowy. W 2009 roku za system ocen funduszy otrzymaliśmy tytuł Innowacja Roku (z nadzoru Min. Rozw. Reg.), w roku 2014 dostaliśmy się do półfinału konkursu Mikoprzedsiębiorca Roku (organizowanym przez Citi-Handlowy). To także udział w międzynarodowych konkursach SeedCamp. t e l. :

11 Notatki, komentarze, pytania dotyczące produktu inwestycyjnego / oferty dodatkowego wsparcia: t e l. :

POMOC W INWESTOWANIU

POMOC W INWESTOWANIU POMOC W INWESTOWANIU INWESTYCJE SYSTEMATYCZNE DO 500 ZŁ MC Inwestowanie oparte jest o cztery główne filary, z których w zależności od wieku i zgromadzonych już (lub gromadzonych) oszczędności można budować

Bardziej szczegółowo

POMOC W INWESTOWANIU

POMOC W INWESTOWANIU POMOC W INWESTOWANIU INWESTYCJE SYSTEMATYCZNE OD 650-1000 ZŁ M.C Inwestowanie oparte jest o cztery główne filary, z których w zależności od wieku i zgromadzonych już (lub gromadzonych) oszczędności można

Bardziej szczegółowo

ABONAMENT LISTA FUNKCJI / KONFIGURACJA

ABONAMENT LISTA FUNKCJI / KONFIGURACJA ABONAMENT PROFESJONALNY LISTA FUNKCJI / KONFIGURACJA INWESTOWANIE MOŻE BYĆ FASCYNUJĄCE GDY POSIADASZ ODPOWIEDNIE NARZĘDZIA Abonament Profesjonalny to rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy na inwestowanie

Bardziej szczegółowo

WWW.OPIEKUNZYSKU.PL - PORTAL DLA KLIENTÓW PRZEGLĄD FUNKCJONALNOŚCI

WWW.OPIEKUNZYSKU.PL - PORTAL DLA KLIENTÓW PRZEGLĄD FUNKCJONALNOŚCI OPIEKUN ZYSKU WWW.OPIEKUNZYSKU.PL - PORTAL DLA KLIENTÓW PRZEGLĄD FUNKCJONALNOŚCI JAK INWESTOWAĆ? CZYLI STRATEGIA INWESTOWANIA To najważniejsza funkcja portalu. Dlatego inwestor odnajdzie ją od razu po

Bardziej szczegółowo

OPIEKUN ZYSKU / OPIEKUN DORADCY

OPIEKUN ZYSKU / OPIEKUN DORADCY OPIEKUN ZYSKU / OPIEKUN DORADCY - PAKIET POMOCY W INWESTOWANIU DLA TWOICH KLIENTÓW - MATERIAŁY INFORMACYJNE DLA DORADCÓW FINANSOWYCH I FIRM DORADZTWA FINANSOWEGO W JAKICH PRODUKTACH SKORZYSTASZ Portal

Bardziej szczegółowo

Abonament podstawowy Abonament standard Abonament profesjonalny. Powiadomienia Kroczącego Stop Loss i dodatkowe powiadomienia i raporty

Abonament podstawowy Abonament standard Abonament profesjonalny. Powiadomienia Kroczącego Stop Loss i dodatkowe powiadomienia i raporty Abonament podstawowy Abonament standard Abonament profesjonalny tel.: 0801 00 24 64 (infolinia 9 00-15 00 ) tel.: (61) 670 33 44 (infolinia 9 00-15 00 ) email: pomoc@opiekuninwestora.pl blog : blog.opiekuninwestora.pl

Bardziej szczegółowo

INWESTYCJA W SPÓŁKI DYWIDENDOWE Z AKTYWNĄ ALOKACJĄ

INWESTYCJA W SPÓŁKI DYWIDENDOWE Z AKTYWNĄ ALOKACJĄ INWESTYCJA W SPÓŁKI DYWIDENDOWE Z AKTYWNĄ ALOKACJĄ INWESTYCJE JEDNORAZOWE OD 20.000 ZŁ DOSTĘP DO KAPITAŁU PO 5 LATACH (MOŻLIWOŚĆ ZMIANY FUNDUSZU PO 1 ROKU) WCZEŚNIEJSZA WYPŁATA OBJĘTA NIEWIELKĄ OPŁATĄ

Bardziej szczegółowo

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE DOSTĘPNE W RAMACH ABONAMENTU

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE DOSTĘPNE W RAMACH ABONAMENTU ABONAMENT STANDARD INFORMACJE DLA UŻYTKOWNIKÓW NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE DOSTĘPNE W RAMACH ABONAMENTU Abonament Standard to wszystko to co niezbędne aby korzystać ze strategii inwestowania, monitorować rynki

Bardziej szczegółowo

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE DOSTĘPNE W RAMACH ABONAMENTU

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE DOSTĘPNE W RAMACH ABONAMENTU ABONAMENT PODSTAWOWY INFORMACJE DLA UŻYTKOWNIKÓW NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE DOSTĘPNE W RAMACH ABONAMENTU Abonament Standard to wszystko to co niezbędne aby korzystać ze strategii inwestowania, monitorować rynki

Bardziej szczegółowo

INWESTYCJE SYSTEMATYCZNE ILE TAK NAPRAWDĘ UDAŁO SIĘ ZAROBIĆ I CZY WYNIK JEST WIĘKSZY OD LOKATY

INWESTYCJE SYSTEMATYCZNE ILE TAK NAPRAWDĘ UDAŁO SIĘ ZAROBIĆ I CZY WYNIK JEST WIĘKSZY OD LOKATY INWESTYCJE SYSTEMATYCZNE ILE TAK NAPRAWDĘ UDAŁO SIĘ ZAROBIĆ I CZY WYNIK JEST WIĘKSZY OD LOKATY ARKUSZE DO TWOICH WŁASNYCH OBLICZEŃ POZNAŃ OZNAŃ,, 11 KWIETNIA 2011, 11 2011 BLOGI: WIEDZA I SZKOLENIA: BEZPŁATNE

Bardziej szczegółowo

OPIEKUN DORADCY: KONTO FIRMY ZARZĄDZANIE KLIENTAMI

OPIEKUN DORADCY: KONTO FIRMY ZARZĄDZANIE KLIENTAMI Portalami Opiekun Doradcy / Opiekun Zysku zarządza firma Opiekun Inwestora z siedzibą w Poznaniu, NIP: 972 117 04 29 KONTAKT W SPRAWIE WSPÓŁPRACY W RAMACH PROJEKTU OPIEKUN DORADCY pomoc@opiekundoradcy.pl,

Bardziej szczegółowo

AKTUALNOŚCI CZERWIEC 2013

AKTUALNOŚCI CZERWIEC 2013 www.opiekuninwestora.pl blog.opiekuninwestora.pl POMAGAMY INWESTOROM OD 2008 ROKU. O AKTYWNYM INWESTOWANIU MÓWIMY OD 2006. AKTUALNOŚCI CZERWIEC 2013 Poznań, 3 czerwca 2013, 10:17 Drogi inwestorze! Miesiąc

Bardziej szczegółowo

FUNDUSZE INWESTYCYJNE: PROWIZJE OD ZAKUPU FUNDUSZY

FUNDUSZE INWESTYCYJNE: PROWIZJE OD ZAKUPU FUNDUSZY RAPORT: GDZIE INWESTOWAĆ W FUNDUSZE O 2% TANIEJ NIŻ W MBANKU O tym nie wie większość inwestujących na platformach mbank czy też Bossa Fund. FUNDUSZE INWESTYCYJNE: PROWIZJE OD ZAKUPU FUNDUSZY Koszty to

Bardziej szczegółowo

POMOC W INWESTOWANIU CZYLI JAK POMAGAM INWESTOWAĆ W RAMACH RODZINNYCH FINANSÓW (C) 2007-2015 REMIGIUSZ STANISŁAWEK

POMOC W INWESTOWANIU CZYLI JAK POMAGAM INWESTOWAĆ W RAMACH RODZINNYCH FINANSÓW (C) 2007-2015 REMIGIUSZ STANISŁAWEK Remigiusz Stanisławek Trener Inwestycyjny, certyfikowany Doradca Finansowy Certyfikowany Doradca Finansowy PL.13.EFG.01516 Jedyny doradca z Polski z tytułem MDRT Top of The Table POMOC W INWESTOWANIU CZYLI

Bardziej szczegółowo

OPIEKUN ZYSKU / OPIEKUN DORADCY

OPIEKUN ZYSKU / OPIEKUN DORADCY OPIEKUN ZYSKU / OPIEKUN DORADCY - PAKIET POMOCY W INWESTOWANIU DLA TWOICH KLIENTÓW - MATERIAŁY INFORMACYJNE DLA DORADCÓW FINANSOWYCH I FIRM DORADZTWA FINANSOWEGO Portalami www.opiekunzysku.pl i www.opiekundoradcy.pl

Bardziej szczegółowo

PORTFELE MODELOWE W POLISACH INWESTYCYJNYCH

PORTFELE MODELOWE W POLISACH INWESTYCYJNYCH PORTFELE MODELOWE W POLISACH INWESTYCYJNYCH CZY TO SIĘ OPŁACA? ANALIZA WYNIKÓW DLA INWESTYCJI 1, 3, 5 ORAZ 10-LETNICH Wielu inwestorów, którzy wybrali polisy inwestycyjne decyduje się na tzw. portfele

Bardziej szczegółowo

OPIEKUN DORADCY: KONTO FIRMY DODAWANIE KLIENTÓW

OPIEKUN DORADCY: KONTO FIRMY DODAWANIE KLIENTÓW Portalami Opiekun Doradcy / Opiekun Zysku zarządza firma Opiekun Inwestora z siedzibą w Poznaniu, NIP: 972 117 04 29 KONTAKT W SPRAWIE WSPÓŁPRACY W RAMACH PROJEKTU OPIEKUN DORADCY pomoc@opiekundoradcy.pl,

Bardziej szczegółowo

WWW.OPIEKUNINWESTORA.PL

WWW.OPIEKUNINWESTORA.PL WWW.OPIEKUNINWESTORA.PL PORTAL DLA INWESTORÓW NA RYNKU FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH Czy znasz osoby, które inwestują na rynku Funduszy Inwestycyjnych i czują, że nie wykorzystują okazji albo nie potrafią unikać

Bardziej szczegółowo

POMOCNIK INWESTORA: OPROCENTOWANIE LOKAT

POMOCNIK INWESTORA: OPROCENTOWANIE LOKAT POMOCNIK INWESTORA: OPROCENTOWANIE LOKAT PORÓWNANIE OPROCENTOWANIA LOKAT BANKOWYCH DO INFLACJI, WYNIKÓW GIEŁDY W WARSZAWIE CZYLI ILE MOŻNA BYŁO ZAROBIĆ BEZ RYZYKA Czy inwestor może zyski z funduszu porównać

Bardziej szczegółowo

(2010-05-03) DOSTAWCÓW POLIS INWESTYCYJNYCH

(2010-05-03) DOSTAWCÓW POLIS INWESTYCYJNYCH (2010-05-03) POLITYKA INFORMACYJNA DOSTAWCÓW POLIS INWESTYCYJNYCH CZYLI JAK TUIŻ INFORMUJĄ POTENCJALNYCH KLIENTÓW O SWOIM PRODUKCIE? ( AEGON, AXA, COMPENSA, GENERALI, HDI, NORDEA, SKANDIA ) ZAMIAST ANALIZY

Bardziej szczegółowo

PAKIET EMERYTALNY PKO TFI (IKE + IKZE) DRUGA STRONA EMERYTURY

PAKIET EMERYTALNY PKO TFI (IKE + IKZE) DRUGA STRONA EMERYTURY PAKIET EMERYTALNY PKO TFI (IKE + IKZE) DRUGA STRONA EMERYTURY Skorzystaj z ulgi podatkowej w ramach Pakietu Emerytalnego PKO TFI (IKE + IKZE) PAKIET EMERYTALNY PKO TFI (IKE + IKZE) Inwestycja w ramach

Bardziej szczegółowo

PAKIET EMERYTALNY PKO TFI (IKE + IKZE) DRUGA STRONA EMERYTURY

PAKIET EMERYTALNY PKO TFI (IKE + IKZE) DRUGA STRONA EMERYTURY PAKIET EMERYTALNY PKO TFI (IKE + IKZE) DRUGA STRONA EMERYTURY Skorzystaj z ulgi podatkowej w ramach Pakietu Emerytalnego PKO TFI (IKE + IKZE) PAKIET EMERYTALNY PKO TFI (IKE + IKZE) Inwestycja w ramach

Bardziej szczegółowo

Warto pomnażać swoje zyski w funduszach inwestycyjnych. Inwestowanie w Multiportfele to szereg korzyści prawno-podatkowych

Warto pomnażać swoje zyski w funduszach inwestycyjnych. Inwestowanie w Multiportfele to szereg korzyści prawno-podatkowych Warto pomnażać swoje zyski w funduszach inwestycyjnych Oprócz wielu możliwości inwestowania swojego kapitału jedną z lepszych form stanowią otwarte fundusze inwestycyjne. Programy SKANDII i AEGONA pozwalają

Bardziej szczegółowo

KROCZĄCY STOP LOSS NOWE MOŻLIWOŚCI

KROCZĄCY STOP LOSS NOWE MOŻLIWOŚCI www.opiekuninwestora.pl blog.opiekuninwestora.pl POMAGAMY INWESTOROM OD 2008 ROKU. O AKTYWNYM INWESTOWANIU MÓWIMY OD 2006. Poznań, 12 listopad 2010, 16:43 Drogi inwestorze! W dniu dzisiejszym oddajemy

Bardziej szczegółowo

Abonament podstawowy Abonament standard Abonament profesjonalny

Abonament podstawowy Abonament standard Abonament profesjonalny Abonament podstawowy Abonament standard Abonament profesjonalny tel.: 0801 00 24 64 (infolinia 9 00-15 00 ) tel.: (61) 670 33 44 (infolinia 9 00-15 00 ) email: pomoc@opiekuninwestora.pl blog : blog.opiekuninwestora.pl

Bardziej szczegółowo

PAKIET EMERYTALNY PKO TFI (IKE + IKZE) DRUGA STRONA EMERYTURY

PAKIET EMERYTALNY PKO TFI (IKE + IKZE) DRUGA STRONA EMERYTURY PAKIET EMERYTALNY PKO TFI (IKE + IKZE) DRUGA STRONA EMERYTURY Skorzystaj z ulgi podatkowej w ramach Pakietu Emerytalnego PKO TFI (IKE + IKZE) PAKIET EMERYTALNY PKO TFI (IKE + IKZE) Inwestycja w ramach

Bardziej szczegółowo

STRATEGIA INWESTOWANIA BLUE MONEY

STRATEGIA INWESTOWANIA BLUE MONEY w ww. opi ekuni nw estor a.pl STRATEGIA INWESTOWANIA BLUE MONEY DLA FUNDUSZY AKCJI POLSKICH UNIWERSALNYCH OPIS DZIAŁANIA STRATEGII W PORTALU OPIEKUN INWESTORA Informacje dla korzystających z portalu Opiekun

Bardziej szczegółowo

AEGON ... SZKOLENIE DLA: KANDIA... NARZĘDZIA DLA INWESTUJĄCYCH W FUNDUSZE: CZYLI JAK INWESTOWAĆ ABY ZARABIAĆ WWW.OPIEKUNINWESTORA.

AEGON ... SZKOLENIE DLA: KANDIA... NARZĘDZIA DLA INWESTUJĄCYCH W FUNDUSZE: CZYLI JAK INWESTOWAĆ ABY ZARABIAĆ WWW.OPIEKUNINWESTORA. ... AEGON EGON, AXA XA, GENERALI ENERALI, SKANDIA KANDIA... SZKOLENIE DLA: DYSTRYBUTORÓW POLIS INWESTYCYJNYCH OSÓB POSIADAJĄCYCH TAKIE POLISY CHCĄCYCH ROZPOCZĄĆ INWESTOWANIE CAŁODZIENNE SZKOLENIE Z PRAKTYCZNEGO

Bardziej szczegółowo

RAPORT: WYNIKI ZBIORCZE

RAPORT: WYNIKI ZBIORCZE RAPORT: WYNIKI ZBIORCZE STRATEGIA OPIEKUN ZYSKU 10/15 ANALIZA WYNIKÓW NA: 1.7.2014 Niniejszy raport oraz inne raporty, opracowania, publikacje, oceny statystyczne funduszy, powiadomienia i komentarze portalu

Bardziej szczegółowo

RZYMAJ DLA WPŁAT REGULARNYCH W OKRESIE DLA WYBRANYCH FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH. Data opracowania:

RZYMAJ DLA WPŁAT REGULARNYCH W OKRESIE DLA WYBRANYCH FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH. Data opracowania: ANALIZA INWESTOWANIA K NA ZASADZIE KUP I TRZYMAJ RZYMAJ DLA WPŁAT REGULARNYCH W OKRESIE 09.2004-09.2009 DLA WYBRANYCH FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH Data opracowania: 2009-09-10 WWW.OPIEKUNINWESTORA.PL NARZĘDZIA

Bardziej szczegółowo

Planowanie finansów osobistych

Planowanie finansów osobistych Planowanie finansów osobistych Osoby, które planują znaczne wydatki w perspektywie najbliższych kilku czy kilkunastu lat, osoby pragnące zabezpieczyć się na przyszłość, a także wszyscy, którzy dysponują

Bardziej szczegółowo

STRATEGIA DARWIN DEFENDER

STRATEGIA DARWIN DEFENDER STRATEGIA DARWIN DEFENDER OPIS, ZASADY DZIAŁANIA Inwestowanie w fundusze powinno być tak proste jak tylko możliwe. Jeżeli szukasz gotowej strategii i nie chcesz, aby wynik Twojej inwestycji zależał od

Bardziej szczegółowo

RAPORT SZCZEGÓŁOWY STRATEGIA OPIEKUN ZYSKU 10/15 ANALIZA WYNIKÓW NA: BLOG.OPIEKUNINWESTORA.PL OPIEKUNINWESTORA.

RAPORT SZCZEGÓŁOWY STRATEGIA OPIEKUN ZYSKU 10/15 ANALIZA WYNIKÓW NA: BLOG.OPIEKUNINWESTORA.PL OPIEKUNINWESTORA. RAPORT SZCZEGÓŁOWY STRATEGIA OPIEKUN ZYSKU 10/15 ANALIZA WYNIKÓW NA: 1.7.2014 Niniejszy raport oraz inne raporty, opracowania, publikacje, oceny statystyczne funduszy, powiadomienia i komentarze portalu

Bardziej szczegółowo

wszystko gra Jak dobrze zainwestujesz!

wszystko gra Jak dobrze zainwestujesz! wszystko gra Jak dobrze zainwestujesz! START Zanim zaczniesz, poznaj zasady! Bądź niezależny finansowo i wybierz: 2 Ubezpieczenie na życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym Programy ubezpieczeniowo-inwestycyjne

Bardziej szczegółowo

KORZYŚCI FUNDUSZOWE W POLISIE INWESTYCYJNEJ

KORZYŚCI FUNDUSZOWE W POLISIE INWESTYCYJNEJ KORZYŚCI FUNDUSZOWE W POLISIE INWESTYCYJNEJ W PORÓWNANIU DO ZWYKŁYCH FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH (C) 2007-2014 REMIGIUSZ STANISŁAWEK CZEGO DOWIESZ SIĘ Z TEGO OPRACOWANIA? Co to są korzyści funduszowe? Jak

Bardziej szczegółowo

ROZSZERZENIE OFERTY UBEZPIECZENIOWYCH FUNDUSZY KAPITAŁOWYCH

ROZSZERZENIE OFERTY UBEZPIECZENIOWYCH FUNDUSZY KAPITAŁOWYCH Obowiązuje od 5.11.2012 r. ROZSZERZENIE OFERTY UBEZPIECZENIOWYCH FUNDUSZY KAPITAŁOWYCH W związku z rozszerzeniem oferty Towarzystwa o nowe ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe przedstawiamy Aneks do Regulaminu

Bardziej szczegółowo

Prezentacja aplikacji

Prezentacja aplikacji Prezentacja aplikacji Kto tworzy Navigatora? Doświadczeni doradcy inwestycyjni i analitycy od 8 lat oceniający rynki funduszy inwestycyjnych w Polsce i na świecie, Niezależna finansowo i kapitałowo firma,

Bardziej szczegółowo

Inwestycje portfelowe. Indywidualne ubezpieczenie inwestycyjne

Inwestycje portfelowe. Indywidualne ubezpieczenie inwestycyjne Inwestycje portfelowe Indywidualne ubezpieczenie inwestycyjne 1 Korzyści dla Ciebie 1 Kompleksowość Pełna oferta inwestycyjna dostępna w jednym miejscu, oparta na bezpośrednim inwestowaniu w instrumenty

Bardziej szczegółowo

POMAGAM INWESTOROM W CAŁEJ POLSCE. DOŁĄCZ DO NICH

POMAGAM INWESTOROM W CAŁEJ POLSCE. DOŁĄCZ DO NICH Funduszami trzeba zarządzać, aby zarabiać zamiast liczyć na szczęście. Wybierz wsparcie i doświadczenie praktyka zamiast sprzedawcy w banku. Twoje inwestycje są tego warte. POMAGAM INWESTOROM W CAŁEJ POLSCE.

Bardziej szczegółowo

Produkty szczególnie polecane

Produkty szczególnie polecane Produkty szczególnie polecane 9 luty 2011 r. Szczegółowe informacje na temat funduszy zarządzanych przez Legg Mason TFI S.A. ( fundusze") zawarte są w prospekcie informacyjnym oraz skrócie prospektu informacyjnego,

Bardziej szczegółowo

POMOCNIK INWESTORA: INFLACJA

POMOCNIK INWESTORA: INFLACJA POMOCNIK INWESTORA: INFLACJA JAKI WPŁYW NA INWESTYCJE MA POZIOM INFLACJI CZYLI DLACZEGO WARTO SIĘ TYM PRZEJMOWAĆ Inflacja w Polsce w latach 1990-2010. Czyli jak było w przeszłości. I jak jest w ostatnich

Bardziej szczegółowo

Warszawa, 30.03.2015. ING Konto Funduszowe SFIO

Warszawa, 30.03.2015. ING Konto Funduszowe SFIO Warszawa, 30.03.2015 ING Konto Funduszowe SFIO ING BANK ŚLĄSKI od lat zachęca do oszczędzania. Jeden z wiodących banków dla klienta detalicznego: W obrębie oferty oszczędnościowej z ponad 8% udziałem w

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ INFORMACJI O KLIENCIE

FORMULARZ INFORMACJI O KLIENCIE Załącznik nr 1 do PO No A-IV-../17 FORMULARZ INFORMACJI O KLIENCIE (ocena, czy usługi maklerskie są odpowiednie a instrumenty finansowe - adekwatne) Dane Klienta: Imię/imiona i nazwisko PESEL/ Nr paszportu

Bardziej szczegółowo

Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego. Twoja emerytura. Wyższa emerytura. Niższe podatki!

Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego. Twoja emerytura. Wyższa emerytura. Niższe podatki! Twoja emerytura Wyższa emerytura Niższe podatki! Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego to wyjątkowy program oszczędnościowy w formie ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi,

Bardziej szczegółowo

zajmują się profesjonalnym lokowaniem powierzonych im pieniędzy. Do funduszu może wpłacić swoje w skarpecie.

zajmują się profesjonalnym lokowaniem powierzonych im pieniędzy. Do funduszu może wpłacić swoje w skarpecie. Fundusze inwestycyjne to instytucje, które zajmują się profesjonalnym lokowaniem powierzonych im pieniędzy. Do funduszu może wpłacić swoje oszczędności każdy, kto nie chce ich trzymać w skarpecie. Wynajęci

Bardziej szczegółowo

Otwarte fundusze inwestycyjne. Zasady są proste.

Otwarte fundusze inwestycyjne. Zasady są proste. Otwarte fundusze inwestycyjne. Zasady są proste. Autor: Maciej Rogala Czy fundusz inwestycyjny jest ofertą dla Ciebie? Sprawdź to, zanim powierzysz mu pieniądze... Oceń fundusz inwestycyjny pod kątem swoich

Bardziej szczegółowo

USŁUGA ZARZĄDZANIA. Indywidualnym Portfelem Instrumentów Finansowych. oferowana przez BZ WBK Asset Management S.A.

USŁUGA ZARZĄDZANIA. Indywidualnym Portfelem Instrumentów Finansowych. oferowana przez BZ WBK Asset Management S.A. USŁUGA ZARZĄDZANIA Indywidualnym Portfelem Instrumentów Finansowych oferowana przez BZ WBK Asset Management S.A. Poznań 2013 Na czym polega usługa Zarządzania Portfelem Usługa Zarządzania Portfelem (asset

Bardziej szczegółowo

Strategie VIP. Opis produktu. Tworzymy strategie oparte o systemy transakcyjne wyłącznie dla Ciebie. Strategia stworzona wyłącznie dla Ciebie

Strategie VIP. Opis produktu. Tworzymy strategie oparte o systemy transakcyjne wyłącznie dla Ciebie. Strategia stworzona wyłącznie dla Ciebie Tworzymy strategie oparte o systemy transakcyjne wyłącznie dla Ciebie Strategie VIP Strategia stworzona wyłącznie dla Ciebie Codziennie sygnał inwestycyjny na adres e-mail Konsultacje ze specjalistą Opis

Bardziej szczegółowo

WWW.OPIEKUNINWESTORA.PL

WWW.OPIEKUNINWESTORA.PL WWW.OPIEKUNINWESTORA.PL PORTAL DLA INWESTORÓW NA RYNKU FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH Poznań, październik 2008 Czy znasz osoby, które inwestują na rynku Funduszy Inwestycyjnych i czują, że nie wykorzystują okazji

Bardziej szczegółowo

Regulamin otwierania i prowadzenia pakietu Kapitalny Zysk w Raiffeisen Bank Polska S.A. dla klientów indywidualnych

Regulamin otwierania i prowadzenia pakietu Kapitalny Zysk w Raiffeisen Bank Polska S.A. dla klientów indywidualnych Regulamin otwierania i prowadzenia pakietu Kapitalny Zysk w Bank Polska S.A. dla klientów indywidualnych 1 1. Postanowienia zawarte w niniejszym Regulaminie regulują zasady otwierania i prowadzenia pakietu

Bardziej szczegółowo

Oferta biznesowa dla Związek Pracodawców Ochrony Zdrowia Województwa Śląskiego

Oferta biznesowa dla Związek Pracodawców Ochrony Zdrowia Województwa Śląskiego Oferta biznesowa dla Związek Pracodawców Ochrony Zdrowia Województwa Śląskiego Warszawa, 2011-10-05 Szanowni Państwo Naszą misją jest świadczenie kompleksowych usług telefonii komórkowej przygotowywanych

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi konta aktywów za pomocą On-Line usługi Generali PPF Online Plus

Instrukcja obsługi konta aktywów za pomocą On-Line usługi Generali PPF Online Plus Instrukcja obsługi konta aktywów za pomocą On-Line usługi Generali PPF Online Plus Spis Treści 1. Wygląd konta aktywów... 1 2. Co można znaleźć na stronie głównej?... 2 3. Zakładka Podstawowy przegląd

Bardziej szczegółowo

OPIEKUN DORADCY: KONTO FIRMY - PIERWSZE KROKI

OPIEKUN DORADCY: KONTO FIRMY - PIERWSZE KROKI Portalami Opiekun Doradcy / Opiekun Zysku zarządza firma Opiekun Inwestora z siedzibą w Poznaniu, NIP: 972 117 04 29 KONTAKT W SPRAWIE WSPÓŁPRACY W RAMACH PROJEKTU OPIEKUN DORADCY pomoc@opiekundoradcy.pl,

Bardziej szczegółowo

PRODUKTY STRUKTURYZOWANE

PRODUKTY STRUKTURYZOWANE PRODUKTY STRUKTURYZOWANE WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Ma ona charakter wyłącznie informacyjny. Działając pod marką New World

Bardziej szczegółowo

1. Co to jest lokata? 2. Rodzaje lokat bankowych 3. Lokata denominowana 4. Lokata inwestycyjna 5. Lokata negocjowana 6. Lokata nocna (overnight) 7.

1. Co to jest lokata? 2. Rodzaje lokat bankowych 3. Lokata denominowana 4. Lokata inwestycyjna 5. Lokata negocjowana 6. Lokata nocna (overnight) 7. Lokaty 1. Co to jest lokata? Spis treści 2. Rodzaje lokat bankowych 3. Lokata denominowana 4. Lokata inwestycyjna 5. Lokata negocjowana 6. Lokata nocna (overnight) 7. Lokata progresywna 8. Lokata rentierska

Bardziej szczegółowo

INWESTORA INFORMACJE DLA PARTNERÓW SYSTEMU WWW.PROPARTNER.PL

INWESTORA INFORMACJE DLA PARTNERÓW SYSTEMU WWW.PROPARTNER.PL OPIEKUN INFORMACJE DLA PARTNERÓW SYSTEMU WWW.P.PL WWW.OPIEKUN.PL NARZĘDZIA DLA INWESTUJĄCYCH W FUNDUSZE: SYSTEM POWIADOMIEŃ GOTOWE STRATEGIE INWESTOWANIA MONITOR FUNDUSZY, RYNKU, TWOJEGO PORTFELA OCENY

Bardziej szczegółowo

Wyniki zarządzania portfelami

Wyniki zarządzania portfelami Wyniki zarządzania portfelami Na dzień: 30 września 2011 Analizy Online Asset Management S.A. ul. Nowogrodzka 47A 00-695 Warszawa tel. +48 (22) 585 08 58 fax. +48 (22) 585 08 59 Materiał został przygotowany

Bardziej szczegółowo

Inwestycje portfelowe. Indywidualne ubezpieczenie inwestycyjne

Inwestycje portfelowe. Indywidualne ubezpieczenie inwestycyjne Inwestycje portfelowe Indywidualne ubezpieczenie inwestycyjne 1 Korzyści dla Ciebie 1 Kompleksowość Pełna oferta inwestycyjna dostępna w jednym miejscu, oparta na bezpośrednim inwestowaniu w instrumenty

Bardziej szczegółowo

W POLISACH INWESTYCYJNYCH CZY TO SIĘ OPŁACA?

W POLISACH INWESTYCYJNYCH CZY TO SIĘ OPŁACA? RAPORT PORTFELE MODELOWE W POLISACH INWESTYCYJNYCH CZY TO SIĘ OPŁACA? ANALIZA WYNIKÓW DLA INWESTYCJI 1, 3, 5 ORAZ 10-LETNICH WIELU INWESTORÓW, KTÓRZY WYBRALI POLISY INWESTYCYJNE DECYDUJE SIĘ NA TZW. PORTFELE

Bardziej szczegółowo

POMOCNIK INWESTORA: INFLACJA

POMOCNIK INWESTORA: INFLACJA www.opiekuninwestora.pl blog.opiekuninwestora.pl www.funduszowacafe.pl www.funduszetonielokata.pl POMAGAMY INWESTOROM OD 2008 ROKU. O AKTYWNYM INWESTOWANIU MÓWIMY OD 2006. POMOCNIK INWESTORA: INFLACJA

Bardziej szczegółowo

Gwarantowana Renta Kapitałowa (GRK) Kontakt: Maciej Lichoński 509 601 741

Gwarantowana Renta Kapitałowa (GRK) Kontakt: Maciej Lichoński 509 601 741 Gwarantowana Renta Kapitałowa (GRK) Kontakt: Maciej Lichoński 509 601 741 Gwarantowana Renta Kapitałowa Co to jest? Gwarantowana Renta Kapitałowa (GRK) to możliwość zasilania swojego domowego budżetu dodatkowymi

Bardziej szczegółowo

RZYMAJ DLA WPŁAT REGULARNYCH ZA OSTATNIE 10 LAT W OKRESIE 09.1999-09.2009 DLA WYBRANYCH FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH. Data opracowania: 2009-09-20

RZYMAJ DLA WPŁAT REGULARNYCH ZA OSTATNIE 10 LAT W OKRESIE 09.1999-09.2009 DLA WYBRANYCH FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH. Data opracowania: 2009-09-20 RAPORT ANALIZA INWESTOWANIA K NA ZASADZIE KUP I TRZYMAJ RZYMAJ DLA WPŁAT REGULARNYCH ZA OSTATNIE 10 LAT 10 W OKRESIE 09.1999-09.2009 DLA WYBRANYCH FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH Data opracowania: 2009-09-20 WWW.OPIEKUNINWESTORA.PL

Bardziej szczegółowo

Plan Inwestycyjny Duo

Plan Inwestycyjny Duo Plan Inwestycyjny Duo Składki, wiek zawarcia Składka podstawowa jednorazowa minimum 10 000 zł z możliwością dopłaty w ciągu pierwszych 12 miesięcy polisy Składka dodatkowa płatna od 2. roku polisy w dowolnym

Bardziej szczegółowo

Karta Produktu. Ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym XYZ

Karta Produktu. Ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym XYZ Klient: Jan Kowalski Karta Produktu Ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym XYZ Ubezpieczyciel: Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie ABC S.A. Agent ubezpieczeniowy: Zbigniew Nowak Karta

Bardziej szczegółowo

USŁUGA ZARZĄDZANIA. Indywidualnym Portfelem Instrumentów Finansowych. oferowana przez BZ WBK Asset Management S.A.

USŁUGA ZARZĄDZANIA. Indywidualnym Portfelem Instrumentów Finansowych. oferowana przez BZ WBK Asset Management S.A. USŁUGA ZARZĄDZANIA Indywidualnym Portfelem Instrumentów Finansowych oferowana przez BZ WBK Asset Management S.A. Poznań 2012 Na czym polega usługa Zarządzania Portfelem Usługa Zarządzania Portfelem (asset

Bardziej szczegółowo

OCENY FUNDUSZY. Krok 1. Stosowana przez inwestora strategia wskazuje typ funduszu (np. akcji, obligacji)

OCENY FUNDUSZY. Krok 1. Stosowana przez inwestora strategia wskazuje typ funduszu (np. akcji, obligacji) OCENY FUNDUSZY CZYLI JAK KORZYSTAĆ Z SYSTEMU ANALIZ FUNDUSZY W PORTALU OPIEKUN INWESTORA W NAJWIĘKSZYM SKRÓCIE W portalu Opiekun Inwestora udostępniamy dynamiczny model oceny funduszy inwestycyjnych. To

Bardziej szczegółowo

Wyniki zarządzania portfelami

Wyniki zarządzania portfelami Wyniki zarządzania portfelami Na dzień: 31 października 2011 Analizy Online Asset Management S.A. ul. Nowogrodzka 47A 00-695 Warszawa tel. +48 (22) 585 08 58 fax. +48 (22) 585 08 59 Materiał został przygotowany

Bardziej szczegółowo

Czym MM Prime TFI różni się od rynku?

Czym MM Prime TFI różni się od rynku? Czym MM Prime TFI różni się od rynku? Trzy najważniejsze finansowe filary w Polsce i nasze oszczędności Bank Towarzystwo Ubezpieczeniowe Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Nasze oszczędności 2 Kilka faktów

Bardziej szczegółowo

Regulamin Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych będących Portfelami Modelowymi. (kod: RE PM UKO/2015/01/01)

Regulamin Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych będących Portfelami Modelowymi. (kod: RE PM UKO/2015/01/01) Regulamin Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych będących Portfelami Modelowymi (kod: RE PM UKO/2015/01/01) Spis treści Postanowienia ogólne 3 Powstanie i cel Portfeli Modelowych 3 Charakterystyka Ubezpieczeniowych

Bardziej szczegółowo

Prowizja dla zleceń składanych osobiście lub telefonicznie

Prowizja dla zleceń składanych osobiście lub telefonicznie Taryfa prowizji i opłat pobieranych przez Biuro Maklerskie Banku BGŻ BNP Paribas S.A. za świadczenie usług maklerskich A. PROWIZJE W OBROCIE ZORGANIZOWANYM NA RYNKU KRAJOWYM I. Prowizje od transakcji akcjami,

Bardziej szczegółowo

ZAPRASZA NA NOWY PROJEKT SZKOLENIOWY

ZAPRASZA NA NOWY PROJEKT SZKOLENIOWY REMIGIUSZ STANISŁAWEK, TWÓRCA PORTALU WWW.OPIEKUNINWESTORA.PL ZAPRASZA NA NOWY PROJEKT SZKOLENIOWY TO DWA SZKOLENIA: FUNDUSZE INWESTYCYJNE TO NIE LOKATA ABY SKUTECZNIE INWESTOWAĆ NIE TRZEBA BYĆ EKSPERTEM

Bardziej szczegółowo

Jeden z największych banków Europy Środkowo-Wschodniej, należący do Grupy UniCredit wiodącej międzynarodowej instytucji finansowej w Europie.

Jeden z największych banków Europy Środkowo-Wschodniej, należący do Grupy UniCredit wiodącej międzynarodowej instytucji finansowej w Europie. Oferta dla rolników O BANKU Jeden z największych banków Europy Środkowo-Wschodniej, należący do Grupy UniCredit wiodącej międzynarodowej instytucji finansowej w Europie. Działa w Polsce od ponad 80 lat

Bardziej szczegółowo

Rozmowa ze sklepem przez telefon

Rozmowa ze sklepem przez telefon Rozmowa ze sklepem przez telefon - Proszę Pana, chciałam Panu zaproponować opłacalny interes. - Tak, słucham, o co chodzi? - Dzwonię w imieniu portalu internetowego AmigoBONUS. Pan ma sklep, prawda? Chciałam

Bardziej szczegółowo

Jak założyć konto? Co znajdziesz na FWF? Strona Narzędzia Jak dokonać płatności? Lista autorów... 12

Jak założyć konto? Co znajdziesz na FWF? Strona Narzędzia Jak dokonać płatności? Lista autorów... 12 Użytkowniku, chcesz w szybki i przystępny sposób poznać możliwości serwisu FWF? Zapoznaj się instrukcją, z której dowiesz się, jak korzystać z funkcjonalności, które przyczynią się udoskonalenia procesów

Bardziej szczegółowo

(Miejscowość..., Data...) TEST ADEKWATNOŚCI. 2. Czy w okresie ostatnich 5 lat inwestowała Pani / inwestował Pan w:

(Miejscowość..., Data...) TEST ADEKWATNOŚCI. 2. Czy w okresie ostatnich 5 lat inwestowała Pani / inwestował Pan w: (Miejscowość..., Data...) TEST ADEKWATNOŚCI UWAGA: W pytaniach 1 2 należy zaznaczyć właściwą odpowiedź w każdym podpunkcie. W pozostałych pytaniach należy zaznaczyć tylko jedną odpowiedź. 1. Proszę zaznaczyć

Bardziej szczegółowo

Aviva Gwarancja Akcje Europejskie

Aviva Gwarancja Akcje Europejskie inwestycje Aviva Gwarancja Akcje Europejskie W ofercie od 15 czerwca do 10 lipca 2009 roku AVIVA_Gwarancja_broszura_A4x8_v05.indd 1 2009-06-05 17:34:28 Recepta na sukces jest prosta buduj mosty zamiast

Bardziej szczegółowo

Asset Management w Domu Maklerskim DIF Broker S.A.

Asset Management w Domu Maklerskim DIF Broker S.A. Asset Management w Domu Maklerskim DIF Broker S.A. Dla naszych Klientów prowadzimy unikalne portfele oraz strategie inwestycyjne. Strategie dostępne są dla portfeli od 50 000 USD, natomiast portfel inwestycyjny,

Bardziej szczegółowo

Zyskowne inwestycje pod skrzydłami lwa

Zyskowne inwestycje pod skrzydłami lwa Zyskowne inwestycje pod skrzydłami lwa 1 Nowa oferta produktów inwestycyjnych Grupy Generali Kompetencje, zaufanie, jakość i tradycja to wartości, z którymi utożsamia się Generali Generali Polska jest

Bardziej szczegółowo

INWESTORA OPIEKUN PARTNERSKI PROGRAM POLICZMY.OPIEKUNINWESTORA.PL

INWESTORA OPIEKUN PARTNERSKI PROGRAM POLICZMY.OPIEKUNINWESTORA.PL OPIEKUN PROGRAM WWW.OPIEKUN.PL/PP WWW.OPIEKUN.PL NARZĘDZIA DLA INWESTUJĄCYCH W FUNDUSZE: SYSTEM POWIADOMIEŃ GOTOWE STRATEGIE INWESTOWANIA MONITOR FUNDUSZY, RYNKU, TWOJEGO PORTFELA OCENY FUNDUSZY DOPASOWANE

Bardziej szczegółowo

Naszym największym priorytetem jest powodzenie Twojej inwestycji.

Naszym największym priorytetem jest powodzenie Twojej inwestycji. Naszym największym priorytetem jest powodzenie Twojej inwestycji. Możesz być pewien, że będziemy się starać by Twoja inwestycja była zyskowna. Dlaczego? Bo zyskujemy tylko wtedy, kiedy Ty zyskujesz. Twój

Bardziej szczegółowo

TWÓJ KROK SZANSĄ NA WIĘKSZE ZYSKI

TWÓJ KROK SZANSĄ NA WIĘKSZE ZYSKI TWÓJ KROK SZANSĄ NA WIĘKSZE ZYSKI PKO AKCJOMAT Program PKO Akcjomat to rozwiązanie, które polega na inwestowaniu wpłaconych środków w regularnych odstępach czasu oraz w możliwie jednakowej wysokości, niezależnie

Bardziej szczegółowo

Poznań, październik 2008

Poznań, październik 2008 ANALIZY STATYSTYCZNE FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH Poznań, październik 2008 Czy znasz osoby, które inwestują na rynku Funduszy Inwestycyjnych i czują, że nie wykorzystują okazji albo nie potrafią uniknąć zagrożeń?

Bardziej szczegółowo

OBSŁUGA PRAWNA. Rozwiązanie pakietowe dla firm

OBSŁUGA PRAWNA. Rozwiązanie pakietowe dla firm OBSŁUGA PRAWNA Rozwiązanie pakietowe dla firm Pakiety obsługi prawnej Kompleksowa ochrona prawna w zamian za zryczałtowaną miesięczną opłatę ASAP24 oferuje rozwiązanie dostosowane do problemów prawnych

Bardziej szczegółowo

WIĘCEJ O NOWYM PLAY NA KARTĘ

WIĘCEJ O NOWYM PLAY NA KARTĘ WIĘCEJ O NOWYM PLAY NA KARTĘ ********************************************************************************************************************* OFERTA NOWY PLAY NA KARTĘ oferta podstawowa 1. Co otrzymam

Bardziej szczegółowo

Dom Maklerski PKO Banku Polskiego Broker Roku 2014. Warszawa, luty 2015

Dom Maklerski PKO Banku Polskiego Broker Roku 2014. Warszawa, luty 2015 Dom Maklerski PKO Banku Polskiego Broker Roku 2014. Warszawa, luty jako wiodące biuro maklerskie w Polsce. 1 2 3 Działamy na rynku nieprzerwanie od 1991 roku Posiadamy ponad 1000 placówek na terenie całego

Bardziej szczegółowo

STRATEGIA OPIEKUN ZYSKU 10/15

STRATEGIA OPIEKUN ZYSKU 10/15 STRATEGIA OPIEKUN ZYSKU 10/15 INFORMACJE O ZASADACH DZIAŁANIA Niniejszy raport oraz inne raporty, opracowania, publikacje, oceny statystyczne funduszy, powiadomienia i komentarze portalu Opiekun Inwestora,

Bardziej szczegółowo

ANALIZA 7 FUNDUSZY KRAJOWYCH TFI NA DZIEŃ: 1.7.2010

ANALIZA 7 FUNDUSZY KRAJOWYCH TFI NA DZIEŃ: 1.7.2010 SKRÓT U FUNDUSZE : CZY NA PEWNO ZARZĄDZANE AKTYWNIE? ANALIZA 7 FUNDUSZY KRAJOWYCH TFI NA DZIEŃ: 1.7.2010 (ZZ PORÓWNANIIEM DO WYNIIKÓW STRATEGIIII DARWIIN DEFFENDER) FUNDUSZE MAJĄ W ZAŁOŻENIACH MOŻLIWOŚĆ

Bardziej szczegółowo

CU Gwarancja Globalne Inwestycje III

CU Gwarancja Globalne Inwestycje III W ofercie od 25 sierpnia do 19 września 2008 roku. Produkty gwarantowane CU Gwarancja Globalne Inwestycje III Dzięki mechanizmowi zabezpieczenia korzystnych stóp zwrotu i jednoczesnej ochronie 100% wpłaconego

Bardziej szczegółowo

TEST ADEKWATNOŚCI. nie. tak

TEST ADEKWATNOŚCI. nie. tak TEST ADEKWATNOŚCI Odpowiedzi na pytania zawarte w teście zawierają informacje niezbędne do dokonania przez Towarzystwo oceny poziomu wiedzy Klienta dotyczącej inwestowania w zakresie instrumentów finansowych,

Bardziej szczegółowo

Nordea Life & Pensions. Nordea Efekt. Grupowe ubezpieczenie na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym ze składką regularną Nordea Efekt

Nordea Life & Pensions. Nordea Efekt. Grupowe ubezpieczenie na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym ze składką regularną Nordea Efekt Nordea Life & Pensions Nordea Efekt Grupowe ubezpieczenie na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym ze składką regularną Nordea Efekt Zakres szkolenia: Produkt Nordea Efekt Ubezpieczeniowe Fundusze

Bardziej szczegółowo

Systematyczne Oszczędzanie w Alior SFIO

Systematyczne Oszczędzanie w Alior SFIO Systematyczne Oszczędzanie 1000+ w Alior SFIO Systematyczne Oszczędzanie 1000+ Długoterminowe oszczędzanie z wykorzystaniem strategii inwestycyjnych opartych na Subfunduszach wydzielonych w ramach Alior

Bardziej szczegółowo

Do najczęściej spotykanych opłat pobieranych przez Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych (TFI) należą opłaty za:

Do najczęściej spotykanych opłat pobieranych przez Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych (TFI) należą opłaty za: Które z tych opłat są obligatoryjne, a których można uniknąć? Jeśli zamierzasz zainwestować w fundusz inwestycyjny, elementem na który powinieneś zwrócić szczególną uwagę podczas analizy ofert Towarzystw

Bardziej szczegółowo

Wyniki Legg Mason Akcji Skoncentrowany FIZ

Wyniki Legg Mason Akcji Skoncentrowany FIZ Inwestowanie w fundusze inwestycyjne wiąże się z ryzykiem i nie gwarantuje realizacji założonego celu inwestycyjnego, ani uzyskania określonego wyniku inwestycyjnego. Należy liczyć się z możliwością utraty

Bardziej szczegółowo

Money Makers S.A., ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa T: +48 22 463 8888, F: +48 22 463 8889, E: biuro@moneymakers.pl, W: www.moneymakers.

Money Makers S.A., ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa T: +48 22 463 8888, F: +48 22 463 8889, E: biuro@moneymakers.pl, W: www.moneymakers. Doświadczenie w inwestowaniu, a apetyt na zysk Ponad 53% inwestujących po raz pierwszy oczekuje, że inwestycja przyniesie im zysk zdecydowanie przewyższający inflację. Choć nie mają doświadczenia w inwestowaniu

Bardziej szczegółowo

Inwestycja i ochrona - jednorazowa wpłata. Aegon Invest One

Inwestycja i ochrona - jednorazowa wpłata. Aegon Invest One Inwestycja i ochrona - jednorazowa wpłata Aegon Invest One Jeżeli: jesteś aktywnym inwestorem i chcesz lokować swoje nadwyżki w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe, akceptujesz ryzyko inwestycyjne i jesteś

Bardziej szczegółowo

JAK DOKONAĆ ZMIAN FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH AEGON

JAK DOKONAĆ ZMIAN FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH AEGON UWAGA! Ten plik jest tylko przykładem jak dokonywać zmian na funduszach w firmie Aegon. Podane w tym przykładzie fundusze nie są poprawnymi funduszami, a jedynie przykładem. JAK DOKONAĆ ZMIAN FUNDUSZY

Bardziej szczegółowo

A. PROWIZJE W OBROCIE ZORGANIZOWANYM NA RYNKU KRAJOWYM

A. PROWIZJE W OBROCIE ZORGANIZOWANYM NA RYNKU KRAJOWYM Taryfa prowizji i opłat pobieranych przez Biuro Maklerskie Banku BGŻ BNP Paribas S.A. za świadczenie usług maklerskich A. PROWIZJE W OBROCIE ZORGANIZOWANYM NA RYNKU KRAJOWYM I. Prowizje od transakcji akcjami,

Bardziej szczegółowo

Proszę zaznaczyć odpowiedzi dotyczące Twojego wykształcenia i doświadczenia zawodowego

Proszę zaznaczyć odpowiedzi dotyczące Twojego wykształcenia i doświadczenia zawodowego Zgodnie z wymogami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 24 września 212 roku w sprawie trybu i warunków postępowania firm inwestycyjnych, banków, o których mowa w art. 7 ust. 2 ustawy

Bardziej szczegółowo

lokata ze strukturą Czarne Złoto

lokata ze strukturą Czarne Złoto lokata ze strukturą Czarne Złoto Lokata ze strukturą Czarne Złoto jest produktem łączonym. Składa się z lokaty promocyjnej i produktu strukturyzowanego Czarne Złoto inwestycji w formie ubezpieczenia na

Bardziej szczegółowo

Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe

Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe Opis Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe funkcjonujące w ramach indywidualnych i grupowych ubezpieczeń na życie proponowanych

Bardziej szczegółowo