KATALOG MARKETINGOWY

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "KATALOG MARKETINGOWY"

Transkrypt

1 KATALOG MARKETINGOWY

2 MYŚL pozytywnie UFAJ swoim możliwościom WIERZ w marzenia MIEJ ODWAGĘ, by je realizować Firma /str. 5 Kariera /str. 21 Lou Pre International to stabilna firma, która oferuje swoim Partnerom sprawdzony model biznesowy. Poznaj nas lepiej. Program Partnerski Lou Pre to Twoja szansa na prawdziwy biznes. Od sukcesu dzieli Cię tylko jeden krok. Wykorzystaj to sprawdź jak zostać swoim własnym szefem. Sukces /str. 61 Budując swój biznes z Programem Partnerskim Lou Pre, każdego dnia będziesz otrzymywał od nas wsparcie w swojej drodze do sukcesu. Dowiedz się więcej. Poznaj najważniejsze wartości Lou Pre: WIZJA Wspieramy Twój sukces! Lou Pre International to więcej niż firma to wartość, którą tworzą ludzie dla ludzi. Człowiek, jego emocje i marzenia są dla nas najważniejsze. Naszą ideą jest kreowanie Liderów budujących własne, stabilne firmy w biznesie z Lou Pre. Chcemy motywować Cię do działania, abyś osiągnął sukces. Oferujemy Ci wiedzę, doświadczenie i sprawdzony model biznesowy oparty na partnerskich relacjach, abyś mógł nieustannie się rozwijać. Będziemy Cię w tym wspierać, bo sukcesy zawodowe i prywatne Naszych Partnerów, to nasz sukces. MISJA Kreując nasze działania dążymy do doskonałości w sferze relacji biznesowych, jak i oferty produktowej. Naszą misją jest jakość tworzymy ją, współpracując z najlepszymi specjalistami z Francji, Kanady, Stanów Zjednoczonych oraz Polski. Mamy pewność, że proponujemy Ci profesjonalny, doskonały jakościowo produkt, który możesz śmiało polecić rodzinie i przyjaciołom, a także korzystać z niego sam. Twórz z nami siłę Programu Partnerskiego Lou Pre i przekazuj nasze wspólne inspiracje dalej. 3 Zapoznaj się z katalogiem, by dowiedzieć się kim jesteśmy i jak zbudujemy Twój sukces. Poznaj Program Partnerski Lou Pre. Zacznij już dziś z Lou Pre!

3 5 firma Lou Pre International to stabilna firma, która oferuje swoim Partnerom sprawdzony model biznesowy. Poznaj nas lepiej: KIM JESTEŚMY O FIRMIE TECHNOLOGIA TRADYCJA SPECJALIŚCI

4 Działamy NA ŚWIATOWĄ SKALĘ Naszą siłą są KAPITAŁ I DOŚWIADCZENIE 7 Lou Pre International to polska firma, której założycielami są dwaj przedsiębiorcy Mariusz Szymula (Prezes Zarządu LA RIVE SA) oraz Piotr Szostak (Prezes Zarządu MSU SA). Ciekawy pomysł na biznes, profesjonalizm oraz wiedza o rynku i jego mechanizmach sprawiły, że w ostatnich latach odnieśli międzynarodowy sukces. Jako udziałowcy kilku dużych spółek, którymi efektywnie zarządzają, stali się praktykami biznesu, a ich wiedzę zweryfikował rynek. Konsekwentnie dążą do realizacji przyjętych celów, wsłuchują się w potrzeby i oczekiwania swoich klientów, współpracują z najlepszymi. Za każdym razem, gdy angażują się w nowy biznes, osiągają pozycję lidera w branży. Produkty w naszych fabrykach powstają zgodnie z najwyższymi standardami jakości i w oparciu o dobre tradycje. Posiadamy centra badawczo-rozwojowe zatrudniające najlepszych specjalistów. Mamy wiedzę i wieloletnie, poparte sukcesami doświadczenie. To sprawia, że oferujemy naszym Partnerom współpracę, która jest dla nich gwarancją sukcesu i bezpieczeństwa. od lewej: Mariusz Szymula - Prezes Lou Pre International, Piotr Szostak - Wiceprezes Lou Pre International

5 9 KAPITAŁ LA RIVE SA to największy producent perfum w Polsce, pod względem ilości sprzedaży w litrach, który w krótkim czasie osiągnął znaczący wzrost i nieustannie się rozwija. Obecnie udział ilościowy firmy w rynku to 26,95%* w kategorii EDP (Eau de parfum) oraz 28,74%* w kategorii EDT (Eau de toilette). Spółka z dużym sukcesem eksportuje swoje produkty również na rynki zagraniczne. MSU SA jeden z czołowych producentów w branży obuwniczej w Europie i największy w Polsce. Posiada duży kapitał i potencjał rozwoju, eksportuje do kilkudziesięciu krajów na całym świecie. * badania sprzedaży ACNielsen Polska Sp.z o.o. w handlu wielko i małoformatowym, bez dyskontów, bez sprzedaży MLM, za skumulowany okres VII-XII 2012 r. 62 DANE EKSPORTOWE DLA LA RIVE I MSU ŁĄCZNIE PRZYROST LICZBY KRAJÓW W LATACH = 1 kraj Obaj producenci eksportują z Polski do ponad 60 KRAJÓW na całym świecie. Austria Białoruś Bośnia Brazylia Bułgaria Chile Chorwacja Czechy Dania Dominikana Egipt Ekwador Estonia Gwatemala Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Honduras Indie Indonezja Iran Izrael Kanada Kolumbia Kosowo Kostaryka Maroko Meksyk Mołdawia Macedonia Malezja Niemcy Nigeria Nikaragua Norwegia Panama Pakistan Peru Rosja Rumunia Salwador Serbia Singapur Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Tunezja Turcja Ukraina Urugwaj USA Węgry Włochy

6 11 TECHNOLOGIA Bazujemy na NAJNOWSZYCH OSIĄGNIĘCIACH NAUKOWYCH. POSIADAMY WŁASNE CENTRUM BADAŃ I ROZWOJU, w którym nasi pracownicy na bieżąco obserwują i analizują rynek dzisiejszych technologii. Wybieramy i wdrażamy zawsze te NAJLEPSZE. Produkty Lou Pre powstają w nowoczesnych fabrykach, wyposażonych w sprzęt najnowszej generacji, w których produkcja odbywa się zgodnie z zasadami Systemu Zarządzania Jakością. W procesie produkcji wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania, aby być zawsze o krok przed konkurencją. Na każdym etapie kontrolujemy jakość, poddając ją surowej ocenie. Dbamy o każdy szczegół w procesie produkcji od jakości składników, poprzez starannie opracowane receptury, po opakowania. Liczne testy na etapie wdrożenia sprawiają, że nasze perfumy są idealnie dopasowane do Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby zaproponować naszym Partnerom najwyższą, światowej klasy jakość w doskonałej cenie. Dbałość o najwyższy poziom badań pozwala nam wprowadzić do domów naszych Klientów profesjonalne środki czystości.

7 13

8 15 TRADYCJA W procesie produkcji stosujemy INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA, PAMIĘTAJĄC JEDNOCZEŚNIE O TRADYCJI. Niepowtarzalne receptury naszych perfum pochodzą z Francji, gdzie kompozycje zapachowe kreowane są od ponad czterystu lat. Staranne, wielotygodniowe procesy maceracji oraz filtracji, którym są poddawane, odróżniają nasze perfumy od konkurencji. Nasze perfumy dojrzewają w specjalnych zbiornikach, co znacząco wpływa na trwałość i doskonałość nut zapachowych. Tworzymy w zgodzie ze standardami światowych liderów branży perfumeryjnej. To właśnie udane połączenie nowoczesnej technologii z tradycją sprawia, że oferowane przez nas produkty są tak wyjątkowe.

9 17 SPECJALIŚCI Nasza oferta produktowa powstaje we współpracy Z NAJLEPSZYMI SPECJALISTAMI, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Każdego z nich WYRÓŻNIA BOGATE DOŚWIADCZENIE w branży, kreatywność i znajomość najnowszych trendów rynkowych. Zapachy Lou Pre komponowane są w GRASSE, urokliwej francuskiej miejscowości leżącej na LAZUROWYM WYBRZEŻU. To słynne, światowe centrum kreowania kompozycji zapachowych, w którym tradycja tworzenia perfum sięga XVI wieku. Współpracujemy z najbardziej znanymi perfumiarzami z tego regionu. To osoby obdarzone wprost fenomenalną wyobraźnią i pamięcią do zapachów, autorzy najsłynniejszych na świecie kompozycji zapachowych goszczących w wielu ekskluzywnych domach mody i drogeriach.

10 19 Profesjonalne środki czystości Lou Pre HOME SPACE powstają w renomowanych fabrykach w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Polsce. Formuły naszych produktów to efekt pracy ludzi, którzy są ekspertami w dziedzinie chemii. Na bieżąco śledzą najnowsze rozwiązania technologiczne i wykorzystują je w swojej pracy. Dzięki temu nasze produkty są niezwykle skuteczne, a efekty ich stosowania zawsze spełniają oczekiwania klientów. Przywiązujemy ogromną wagę do opakowań naszych produktów. Tworzy je dla nas zespół doświadczonych projektantów, bazując na najnowszych trendach rynkowych. Do ich produkcji stosujemy najwyższej jakości materiały. Zdecydowana większość wzorów przemysłowych stanowi naszą własność i są one zarejestrowane w Urzędzie Patentowym. To sprawia, że cały produkt wyróżnia się nowoczesnym i unikalnym wzornictwem. Na każdym etapie tworzenia produktu korzystamy z wiedzy i doświadczenia światowej klasy specjalistów. Dzięki temu mamy pewność, że proponujemy Ci profesjonalny,doskonały jakościowo produkt, który możesz śmiało polecić rodzinie i przyjaciołom, a także korzystać z niego sam.

11 21 kariera Program Partnerski Lou Pre to Twoja szansa na prawdziwy biznes. Od sukcesu dzieli Cię tylko jeden krok. Wykorzystaj to sprawdź jak zostać swoim własnym szefem: SZANSA NA BIZNES ZASADY KLUBU PARTNERSKIEGO LOU PRE TWOJA ŚCIEŻKA KARIERY PLAN MARKETINGOWY LOU PRE BIZNES KLUB PROGRAMY MOTYWACYJNE

12 23 MARKETING WIELOOWY ZOSTAŃ PARTNEREM LOU PRE Termin MLM jest Ci zupełnie obcy? A może spotkałeś się już z taką metodą pracy? Na kolejnych stronach pokażemy Ci KORZYŚCI płynące z działania w marketingu sieciowym, abyś również i Ty mógł budować swoją ŚCIEŻKĘ KARIERY i OSIĄGNĄĆ SUKCES. MLM Marketing Wielopoziomowy (z j. angielskiego: Multi-Level Marketing) System sprzedaży prowadzonej przez sieć NIEZALEŻNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW Partnerów, oparty na bezpośrednim kontakcie z klientem. Oferowane w ten sposób produkty nie są dostępne w regularnej (tradycyjnej) sprzedaży np. w sklepach, drogeriach, hipermarketach można je kupić od Partnerów. Partnerzy, dzięki pominięciu pośredników, dysponują asortymentem WYJĄTKOWYCH PRODUKTÓW w atrakcyjnych cenach. Partnerzy zapraszają do współpracy kolejnych Partnerów budują sieć i mogą ZOSTAĆ LIDERAMI własnego zespołu. W ten sposób dochody Partnerów obejmują PROWIZJĘ od sprzedaży produktów oraz DODATKOWE PIENIĄDZE, generowane przez sprzedaż ich sieci partnerskiej. W Lou Pre masz prawdziwą SZANSĘ NA BIZNES. Wykorzystaj naszą wiedzę i doświadczenie, aby planować i realizować swoje cele. ROZWIJAJ SIĘ, zapraszając swoich znajomych i WSPIERAJ ich w dążeniu do sukcesu. WYZNACZAJ nowe cele i REALIZUJ kolejne etapy w karierze Lou Pre. Z Lou Pre możesz zarabiać duże pieniądze i budować relacje z ciekawymi ludźmi, mając jednocześnie czas na realizowanie własnych pasji. Wystarczy, że wykorzystasz możliwości, które Ci dajemy. Sprawdź, jak wiele oferuje Ci Lou Pre: TWOJE MOŻLIWOŚCI FINANSOWE SĄ NIEOGRANICZONE W Lou Pre nie ma górnej granicy Twoich dochodów! Wszystko zależy od Ciebie Twojej pracy, zaangażowania i umiejętności. Możesz zarabiać duże pieniądze, jeśli tylko tego chcesz. MASZ ELASTYCZNY SYSTEM PRACY W Lou Pre sam wszystko organizujesz jesteś swoim własnym szefem. Ty ustalasz godziny pracy, sposób w jaki będziesz pracować, zakres swoich obowiązków i cele, do których masz dążyć. Ty decydujesz o tym, kiedy będziesz miał czas dla siebie i rodziny. Jesteś w pełni niezależny, pracujesz kiedy chcesz, gdzie chcesz, ile chcesz oraz z kim chcesz. To Ty decydujesz, co jest dla Ciebie najważniejsze. POSTAW NA ROZWÓJ OSOBISTY Jako nasz Partner uzyskasz dostęp do wyjątkowych prezentacji, szkoleń i konferencji, skorzystasz z promocji, konkursów i wyjazdów. Rozwiniesz w praktyce swoje umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne, autoprezentacyjne, zdobędziesz wiedzę z zakresu psychologii biznesu, planowania czasu, prowadzenia rozmów i budowania biznesu. UWIERZ w siebie i w nasze produkty ZOSTAŃ SWOIM WŁASNYM KLIENTEM - kupuj najlepsze produkty około 30% taniej od cen katalogowych. ZAREKOMENDUJ PRODUKTY PRZYJACIOŁOM - zarabiaj, uzyskując na odsprzedaży produktów nawet około 43% od ceny zakupu. ZOSTAŃ LIDEREM i STWÓRZ SWOJĄ WŁASNĄ SIEĆ PARTNERSKĄ - buduj strukturę konsumentów, która zapewni Ci dodatkową prowizję. BUDUJ SWOJĄ ŚCIEŻKĘ KARIERY - osiągaj kolejne poziomy efektywności w Planie Marketingowym - awansuj na poziom Senior Managera, a następnie wejdź do LOU PRE BIZNES KLUB i zdobądź tytuł Dyrektora. Od Ciebie zależy, jak daleko chcesz zajść i jak dużo zarabiać. KORZYSTAJ Z PROGRAMÓW MOTYWACYJNYCH Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne programy motywacyjne, odpowiednie na każdym etapie Twojej kariery w Lou Pre. Nasi Partnerzy mogą brać także udział w prestiżowym programie samochodowym MÓJ WŁASNY MERCEDES. POCZUJ WSPARCIE W BIZNESIE Dajemy Ci możliwość bezpośredniego kontaktu na każdym etapie współpracy. Chcemy, abyś razem z nami budował swój sukces. Dostęp do naszego Centrum Kontaktu sprawia, że w każdym momencie możesz liczyć na naszą pomoc. Nasi specjaliści sprawnie przeprowadzą Cię nie tylko przez proces rejestracji, ale będą też służyć radą w kolejnych etapach działania. ZAWIERAJ NOWE ZNAJOMOŚCI I PRZYJAŹNIE W marketingu sieciowym niezwykle ważna jest umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji i przyjaźni z innymi. Dzięki nam poszerzysz swoje kontakty biznesowe, ale nie tylko. Praca w systemie MLM stwarza możliwość kontaktu z różnymi ludźmi, a spotkania, szkolenia i konferencje biznesowe to okazja do poznania wielu ciekawych osób.

13 25 WPROWADZENIE DO BIZNESU Lou Pre to opracowane przez specjalistów narzędzia oraz wiedza niezbędna do STWORZENIA BIZNESU, z którym osiągniesz SUKCES. Bazuje na doświadczeniu najlepszych Liderów MLM. ŹRÓDŁEM SUKCESU są powszechnie zaakceptowane zasady rozwoju organizacji marketingu wielopoziomowego. PLAN MARKETINGOWY LOU PRE został zaprojektowany specjalnie w taki sposób, aby spełniał POTRZEBY I OCZEKIWANIA naszych Partnerów. Rozwijając biznes z Lou Pre, będziesz obracać się w strukturach sieci partnerskiej - poznaj kluczowe pojęcia, które jej dotyczą i poczuj się swobodnie w nowym otoczeniu! PARTNER Osoba, która zgłosiła chęć uczestnictwa w Programie Partnerskim Lou Pre, spełnia warunki określone w Umowie niezbędne do uzyskania statusu Partnera i została zarejestrowana przez Lou Pre jako Partner. PROMOTOR Partner, który został wskazany w procesie rejestracji przez Kandydata na Partnera albo wybrany przez Lou Pre jako osoba zajmująca miejsce bezpośrednio nad danym Kandydatem na Partnera w strukturze Programu Partnerskiego. Podstawą rozliczeń wyników osiąganych przez Partnera są punkty. Punkty naliczane są podczas zakupu produktów ilość punktów dla każdego produktu podana jest zawsze w sklepie Lou Pre online i widoczna jest po zalogowaniu do Strefy Partnera. Podczas pracy nad rozbudową sieci naliczane są również dodatkowe punkty bonusowe za określone wyniki (szczegóły znajdziesz na str. 32, gdzie wyjaśniono sposób obliczania PLANU MARKETINGOWEGO LOU PRE). Suma tych punktów obliczana według zasad PLANU MARKETINGOWEGO jest podstawą naliczania prowizji Partnera. Suma wypracowanych w ten sposób punktów wraz z wynikami uzyskanymi przez grupę danego Partnera pozwala na uzyskanie kwalifikacji na kolejne poziomy kariery Lou Pre. NIEZBĘDNIK PARTNERA - STARTER Zestaw startowy to nieodłączne narzędzie działania Partnera służące prezentacji produktów oraz Programu Partnerskiego Lou Pre. Znajdziesz w nim: Prezenter z próbkami perfum Lou Pre nieodzowny element spotkań z klientami (do wyboru duży lub mały klaser) Zestaw katalogów prezentujących ofertę produktową perfum Lou Pre PARFUM oraz środków czystości Lou Pre HOME SPACE Katalog Marketingowy prezentujący biznes Lou Pre z zasadami planu marketingowego, dzięki któremu łatwo wyjaśnisz innym ideę Lou Pre i zachęcisz ich do wspólnego budowania biznesu Komplet dokumentów związanych z przystąpieniem do Programu Partnerskiego Lou Pre ZASADY KLUBU PARTNERSKIEGO ZARABIASZ, ZAPRASZAJĄC INNYCH, by przyłączyli się i również zostali Partnerami Lou Pre. Nazywamy to promowaniem. Plan marketingowy określa jak można zarabiać przez zbieranie PUNKTÓW, przyznawanych za zakup produktów oraz rozbudowę swojej grupy i wyniki wspólnej pracy w Programie Lou Pre. ZBIERAJ - ZARABIAJ Każdy produkt Lou Pre, który kupujesz ma przypisaną określoną liczbę Punktów, która po zakupie zostanie doliczona do Twojego konta - sprawdzisz ją na stronie po zalogowaniu do Strefy Partnera Partner zaprasza do współpracy oraz szkoli innych Partnerów, dzięki czemu zarabia coraz więcej Lou Pre przekazuje w sumie 21% PROWIZJI KAŻDEJ GRUPIE. Podział tej puli pomiędzy Partnerów następuje w zależności od ich pozycji w strukturze proporcjonalnie do osiągniętego poziomu efektywności Zawsze bądź na bieżąco z aktywnością swojej grupy sprawdzaj raporty na stronie internetowej SKŁADAJ ZAMÓWIENIA Regularnie kontaktuj się ze swoimi Klientami i zbieraj od nich zamówienia W Lou Pre składasz zamówienie tak, jak Ci wygodniej przez INTERNET, POCZTĄ, FAKSEM lub DROGĄ TELEFONICZNĄ zawsze z szybką dostawą produktów do domu Pamiętaj, by poinformować Klientów o terminie, w którym dostarczysz zamówione produkty i przypomnij, że płatność nastąpi przy odbiorze REALIZACJA ZAMÓWIEŃ DOSTARCZANIE PRODUKTÓW DO KLIENTÓW Zamówienia o wartości minimum 250 PUNKTÓW są zwolnione z opłaty za przesyłkę Dostarczaj Klientom ich zamówienia jak najszybciej bezpośrednio po odbiorze przesyłki Zawsze rozliczaj zamówienia od razu jeżeli Klient nie może za nie zapłacić, nie zostawiaj mu produktów, w takiej sytuacji postaraj się sprzedać te produkty innej osobie Dostarczając produkty, pamiętaj, by POKAZAĆ KLIENTOWI KATALOGI i przyjąć od niego nowe zamówienie CIĄGŁA AKTYWNOŚĆ Utrzymuj kontakty i nawiązuj nowe podczas bezpośrednich spotkań, przez telefon, i media społecznościowe. Dzięki temu: ZAINTERESUJESZ jeszcze WIĘCEJ OSÓB produktami i możliwościami, które oferuje Lou Pre Staniesz się EKSPERTEM, który doskonale zna produkty i rekomenduje je znajomym ZBUDUJESZ ZAUFANIE swoich Klientów, którzy polecą Cię swoim znajomym Zadbasz o ROZWÓJ SWOJEJ GRUPY, dając im możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy Zawsze i wszędzie będziesz miał KONTAKT ZE SWOIMI KLIENTAMI, zapewniając im WYSOKI OBSŁUGI

14 27 TWOJA ŚCIEŻKA KARIERY KROK 1 W Lou Pre sam ORGANIZUJESZ swój czas i DECYDUJESZ o tym, z kim chcesz pracować. Otrzymujesz najwyższej jakości produkty, skuteczny plan marketingowy i sprawdzony przez Twojego Promotora sposób działania. Dzięki swojej pracy i zaangażowaniu MOŻESZ OSIĄGNĄĆ WSZYSTKO niezależność finansową, czas dla siebie i rodziny oraz możliwość realizowania własnych pasji. Jesteś swoim własnym szefem, wyznaczasz cele, ustalasz obowiązki, wybierasz sposób działania i SPEŁNIASZ SWOJE MARZENIA. ZOSTAŃ SWOIM KLIENTEM - kupuj atrakcyjne produkty około 30% taniej od cen katalogowych. KROK 1 KROK 2 ZOSTAŃ SWOIM WŁASNYM KLIENTEM - oszczędzaj, kupując produkty około 30% taniej od cen katalogowych. Zrobiłeś swój PIERWSZY KROK. Kupujesz produkty doskonałej jakości po ATRAKCYJNYCH cenach. Korzystając z nich, zdobywasz wiedzę o marce Lou Pre, którą będziesz mógł wykorzystać w kolejnych etapach. Jak wiemy z doświadczenia, większości naszych Partnerów nie wystarcza kupowanie produktów tylko na własny użytek. Idą o krok dalej. Pewni jakości produktów zachęcają do kupna znajomych, rodzinę oraz przyjaciół. ZAREKOMENDUJ PRODUKTY PRZYJACIOŁOM - zarabiaj, uzyskując na odsprzedaży produktów nawet około 43% od ceny zakupu. Nawet nie zauważysz, kiedy staniesz się aktywnym Partnerem Lou Pre. C125 KROK 3 ZOSTAŃ LIDEREM i ZBUDUJ SWOJĄ WŁASNĄ SIEĆ PARTNERSKĄ - buduj własny biznes i rozwijaj swoją strukturę, zapewniając sobię dodatkową prowizję. PRZYKŁAD Cena katalogowa produktu Jako Partner Lou Pre kupujesz za OSZCZĘDZASZ 35,90 zł 25,15 zł 10,75 zł

15 29 KROK 2 ZAREKOMENDUJ PRODUKTY PRZYJACIOŁOM - zarabiaj, uzyskując na odsprzedaży produktów nawet około 43% od ceny zakupu. Poznałeś jakość oraz przyjemność z używania produktów Lou Pre. PRZEDSTAW JE SWOIM PRZYJACIOŁOM. To najlepsza metoda, by w znajomym otoczeniu rozpocząć budowanie WŁASNEJ FIRMY i WŁASNEJ SIECI SPRZEDAŻY. To Ty wyznaczasz cel i sposób jego realizacji. Lou Pre będzie Cię wspierać na każdym etapie Twojej aktywności. Zaplanuj działania w każdym miesiącu Każdy sprzedany przez Ciebie produkt Lou Pre przyniesie Ci zysk z jego sprzedaży. Jak to działa? Korzystając z produktów, łatwo zaprezentować znajomym ich zalety oraz korzyści. Zarabiasz, sprzedając przyjaciołom produkty Lou Pre. Twój bezpośredni zysk to różnica pomiędzy ceną odsprzedaży (np. ceną katalogową) a ceną zakupu. Przeanalizujmy sposób wyliczania Twojego zysku w sytuacji, w której sprzedajesz perfumy pięciu osobom w cenach katalogowych. 1. Kupujesz perfumy w specjalnej cenie z rabatem dla Partnera. 2. Klientom sprzedajesz produkty w cenie katalogowej. 3. Różnica pomiędzy cenami zakupu i odsprzedaży to Twój zysk. PREZENTUJ katalogi i zachęcaj do składania zamówień Przedstaw katalogi oraz produkty wszystkim swoim znajomym, wykorzystuj do prezentacji zestaw startowy Zarabiaj, sprzedając produkty, dbaj o jak największą grupę stałych klientów ZACHĘCAJ nowe osoby, by skorzystały z oferty Lou Pre Razem ze znajomymi bierzcie udział w szkoleniach, spotkaniach oraz prezentacjach Możliwości Lou Pre Opiekuj się nowymi Partnerami, wspieraj ich swoim doświadczeniem oraz przykładami Liderów, którzy odnieśli sukces w dążeniu do wyznaczonego celu Awansuj na kolejne poziomy efektywności, korzystaj z możliwości Planu Marketingowego Programy Motywacyjne przygotowane zostały specjalnie dla Ciebie korzystaj z nich! UCZESTNICZ w spotkaniach, szkoleniach i konferencjach Uczestnicz w spotkaniach prowadzonych przez Twojego Promotora Korzystaj z wiedzy zaprezentowanej na szkoleniach i konferencjach Zawieraj nowe, ciekawe znajomości PRZYKŁAD Cena katalogowa produktu Jako Partner Lou Pre kupujesz za P141 89,80 zł 62,85 zł ZYSKUJESZ 26,95 zł TWÓJ ZYSK ze sprzedaży 5 sztuk 134,75 zł

16 Lider określa CELE, związane z możliwościami określonymi w Planie Marketingowym, na przykład: wysokość uzyskanej prowizji, udział w wyjątkowej konferencji lub korzystanie ze specjalnego programu samochodowego. Kluczowe zasady, niezbędne gdy BUDUJESZ GRUPĘ WŁASNĄ: ZAPRASZAJ i wspieraj działania Partnerów: Pokazuj jak prezentować katalogi znajomym, jak zbierać zamówienia, jak zachęcać do brania udziału w szkoleniach prowadzonych przez Lidera Spotykaj się z Partnerami, prezentuj Możliwości Lou Pre Bądź w ciągłym kontakcie z Partnerami, Liderami oraz firmą Lou Pre BĄDŹ TRENEREM i wsparciem dla przyszłych Liderów: Przeprowadzaj szkolenia i warsztaty Buduj zespoły, deleguj zadania, rozwijaj umiejętności liderskie Dziel się doświadczeniem, inspiruj przykładem WYZNACZAJ CELE i je realizuj: Pomagaj w ustalaniu indywidualnych celów i sposobu ich realizacji Planuj wspólny biznes i wspieraj Partnerów w działaniu Wspólnie pracujcie nad rozwojem swoich Grup Własnych

17 33 PLAN MARKETINGOWY LOU PRE Wybierając swoją ŚCIEŻKĘ KARIERY w Lou Pre, wchodzisz w świat biznesu. Zdobywasz punkty, rozwijasz swoją STRUKTURĘ, zdobywasz pozycję LIDERA. Poznaj zasady PLANU MARKETINGOWEGO LOU PRE i zobacz w jaki sposób TWOJE SUKCESY pozwolą Ci awansować na kolejne poziomy efektywności i osiągać coraz WYŻSZY ZYSK! stanowi miarę skuteczności działania Twojego i Twojej grupy. Ta efektywność jest określona procentowo (3%, 6%, 9%, 12%, 15%, 18%, 21%) oraz słownie (Partner, Manager, Senior Manager). Warunkiem zakwalifikowania na dany poziom efektywności jest uzyskanie przez Partnera w danym miesiącu określonej liczby punktów przyznawanych za zakupy własne i własnej grupy. Sprzedaż produktów Lou Pre sprawia, że możesz zakwalifikować się na jeden z poziomów efektywności: Tytuł Senior Manager Manager Partner Partner Partner Partner Partner Wartość punktowa , , , , , ,99 UWAGA! Punkty są naliczane w każdym miesiącu od nowa - wyniki osiągnięte w poszczególnych miesiącach nie sumują się. Poziom kwalifikacji jest określany każdorazowo na podstawie wyniku punktowego osiągniętego w bieżącym miesiącu rozliczeniowym. Aby otrzymać prowizję, konieczny jest do spełnienia jeden istotny warunek: w danym miesiącu, za który chcesz otrzymać prowizję, musisz dokonać zakupów własnych o wartości co najmniej 50 pkt. Mogą to być dowolne produkty z oferty Lou Pre, na przykład trzy sztuki perfum z Kolekcji Classic o pojemności 30 ml. Poziom efektywności 21% 18% 15% 12% 9% 6% 3% ZADBAJ O SWOJĄ PROWIZJĘ! Żeby otrzymywać swoją prowizję wynikającą z uzyskanego poziomu efektywności, zadbaj o ZAKUPY WŁASNE O WARTOŚCI MINIMUM 50 PKT. Zakupy własne to te, które robisz sam (bez zakupów Twojej grupy). PRZYKŁAD 1 BUDOWA STRUKTURY PARTNERSKIEJ NA IE 3% W przykładowym miesiącu Ty i zaproszeni przez Ciebie do współpracy Partnerzy kupujecie produkty Lou Pre o wartości 1100 pkt. Ten wynik oznacza, że osiągnąłeś pierwszy poziom efektywności w Planie Marketigowym 3%. W opisywanym przykładzie zarobiłeś 33 zł (3% ze wspólnie wypracowanych 1100 pkt.). Partnerzy w Twojej Grupie są na razie na początku drogi do sukcesu zarabiają pieniądze ze sprzedaży zamówionych przez siebie produktów, natomiast nie weszli jeszcze na żaden poziom efektywności i nie otrzymają prowizji z Planu Marketingowego. Obrót Twojej Grupy Własnej w miesiącu Dodatkowe 3% od obrotu struktury wynikające z polecenia modelu biznesowego Lou Pre TADEUSZ JAN 0% 170 0% 190 TY WŁASNE 3% punktów 3% x 1100 pkt = 33 zł ZOSIA 0% 175 MARIA KASIA Punkty Grupowe to suma punktów przyznanych za zakupy Twoje i wszystkich Partnerów w Twojej strukturze. 0% 185 0% 180

18 PRZYKŁAD 2 BUDOWA STRUKTURY PARTNERSKIEJ NA IE 9% Awansowałeś na trzeci poziom efektywności 9%. Twoja prowizja wyniosła 298,35 zł. 35 ZAŁOŻENIE: Dokonałeś zakupu produktów Lou Pre o wartości 200 pkt. (spełniając w ten sposób warunek minimum 50 pkt. niezbędnych do otrzymania prowizji). Suma punktów Twoich i Twojej grupy wynosi 7125 pkt. Zostajesz zakwalifikowany na trzeci poziom efektywności wynoszący 9%. Jesteś na dobrej drodze do SUKCESU! Tytuł Senior Managera jest coraz bliżej. Korzyści z uczestnictwa w Lou Pre Biznes Klub oraz Program MÓJ WŁASNY MERCEDES czekają na Ciebie. W Twojej strukturze bezpośrednio pod Tobą (w pierwszej linii) znajduje się 5 osób, a punkty grupy każdej z nich kształtują się następująco: Punkty grupowe Partnera: Maria 980 pkt. Kasia 3400 pkt. Zosia 1300 pkt. Jan 195 pkt. Tadeusz 1050 pkt. RAZEM Partnerzy uzyskali Prowizja Partnera: 980 pkt. x 3% = 29,40 zł 3400 pkt. x 6% = 204 zł 1300 pkt. x 6% = 78 zł 195 pkt. x 0% = 0 zł 1050 pkt. x 3% = 31,50 zł 342,90 zł Dwóch Partnerów należących do Twojej Grupy Własnej (Tadeusz oraz Maria) dzięki wypracowanemu obrotowi zakwalifikowało się na pierwszy poziom efektywności (3%). Oznacza to, że otrzymają swoją pierwszą prowizję z Planu Marketingowego. Kasia i Zosia osiągają coraz lepsze efekty i obydwie awansowały już na drugi poziom efektywności (6%). TADEUSZ 3% 1050 TY WŁASNE 9% MARIA KASIA 3% 980 6% 3400 TWOJE KORZYŚCI W TYM MIESIĄCU WYNIOSŁY: Twój poziom efektywności minus poziom efektywności Twojego Partnera Prowizja ze struktury Marii 980 x (9%-3%)=980 pkt. x 6%=58,80 zł Prowizja ze struktury Kasi 3400 x (9%-6%)=3400 pkt. x 3%=102 zł Prowizja ze struktury Zosi 1300 x (9%-6%)=1300 pkt. x 3%=39 zł Prowizja ze struktury Jana 195 x (9%-0%)=195 pkt. x 9%=17,55 zł Prowizja ze struktury Tadeusza RAZEM za zakupy Twojej struktury 280,35 zł + za zakupy własne 18 zł (200 pkt. x 9%) 1050 x (9%-3%)=1050 pkt. x 6%=63 zł 298,35 zł Rozliczenie zakupów Twojej Grupy Własnej w analizowanym przykładzie wybranego miesiąca: Twój poziom efektywności wynosi 9%. To znaczy, że otrzymujesz 9% z zakupów własnych, czyli: 200 pkt. x 9% = 18 zł. Do prowizji wynikającej z Twojego zakupu własnego dodajesz również prowizję za zakupy zrealizowane przez Twoją Grupę Własną. JAN 0% 195 PAMIĘTAJ! Wysokość prowizji stanowi kwotę netto (lub brutto - w przypadku Partnerów, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej). ZOSIA 6% 1300 Łącznie Ty i Twoja Grupa uzyskaliście aż 641,25 zł.

19 PRZYKŁAD 3 BUDOWA STRUKTURY PARTNERSKIEJ NA IE 15% Awansowałeś na piąty poziom efektywności 15%. Twoja prowizja wyniosła 1492,50 zł. 37 ZAŁOŻENIE: W Twojej Grupie Własnej znajduje się bezpośrednio pod Tobą 5 osób i każda z nich razem ze swoją grupą zrobi w danym miesiącu zakupy obejmujące określoną liczbę produktów, za które naliczane są punkty. Przeanalizujmy przykład wyników struktury 15-procentowej. Punkty grupowe Partnera: Maria 6600 pkt. Kasia 4350 pkt. Zosia 3400 pkt. Jan 2950 pkt. Tadeusz 2600 pkt. RAZEM Partnerzy uzyskali Prowizja Partnera: 6600 pkt. x 9% = 594 zł 4350 pkt. x 9% = 391,50 zł 3400 pkt. x 6% = 204 zł 2950 pkt. x 6% = 177 zł 2600 pkt. x 6% = 156 zł 1522,50 zł TWOJE KORZYŚCI W TYM MIESIĄCU WYNIOSŁY: Twój poziom efektywności minus poziom efektywności Twojego Partnera Prowizja ze struktury Marii Prowizja ze struktury Kasi Prowizja ze struktury Zosi Prowizja ze struktury Jana 6600 x (15%-9%)=6600 pkt. x 6%=396 zł 4350 x (15%-9%)=4350 pkt. x 6%=261 zł 3400 x (15%-6%)=3400 pkt. x 9%=306 zł 2950 x (15%-6%)=2950 pkt. x 9%=265,50 zł Wyniki Partnerów w Twojej grupie są coraz lepsze, dzięki czemu zakwalifikowali się na określony poziom efektywności. Prowizję otrzymają zarówno Partnerzy z Twojej Grupy, jak i osoby przez nich wypromowane. Najlepsze efekty przyniosły działania Marii, która łącznie wypracowała aż 6600 punktów - to kwalifikuje ją na trzeci poziom efektywności, który wynosi 9%. Razem wszyscy Partnerzy uzyskali 1522,50 zł! Po zsumowaniu punktów wypracowanych przez Ciebie i Twoją grupę otrzymujemy wynik pkt. Ten wynik punktowy sprawia, że awansujesz na piąty poziom efektywności w Planie Marketingowym, który wynosi 15%. Rozliczmy teraz zakupy zrobione przez Ciebie i Twoją Grupę w miesiącu opisywanym w przykładzie. Ponieważ Twój poziom efektywności wynosi 15%, otrzymujesz 15% od wartości punktowej produktów, które sam kupiłeś, czyli od 200 pkt. Prowizja od Twoich zakupów wynosi: 200 pkt. x 15% = 30 zł. TADEUSZ JAN 6% % 2950 TY WŁASNE 15% MARIA KASIA ZOSIA 9% % % 3400 Prowizja ze struktury Tadeusza RAZEM za zakupy Twojej struktury 1462,50 zł + za zakupy własne 30 zł (200 pkt. x 15%) 2600 x (15%-6%)=2600 pkt. x 9%=234 zł 1492,50 zł Łącznie Ty i Twoja Grupa uzyskaliście aż 3015 zł. Dodatkowo poza prowizją, która wynika z Twoich zakupów własnych, otrzymasz również prowizję za zakupy swojej grupy, w której każdy z Partnerów wszedł na określony poziom efektywności (uwzględniają to wyliczenia z tabeli). PAMIĘTAJ! Wysokość prowizji stanowi kwotę netto (lub brutto - w przypadku Partnerów, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej).

20 39 PRZYKŁAD 4 BUDOWA STRUKTURY PARTNERSKIEJ NA IE 21% Awansowałeś na siódmy poziom efektywności 21%, uzyskując tytuł Senior Managera. Twoja prowizja wyniosła 4152 zł. ZAŁOŻENIE: Zostałeś Liderem Grupy Własnej, która osiąga bardzo dobre wyniki jej obrót wyniósł aż pkt. Punkty Partnerów uzyskane z zakupu produktów wynoszą odpowiednio: Punkty grupowe Partnera: Maria pkt. Kasia 5800 pkt. Zosia 6400 pkt. Jan pkt. Tadeusz 5700 pkt. RAZEM Partnerzy uzyskali Prowizja Partnera: pkt. x 12% = 1296 zł 5800 pkt. x 9% = 522 zł 6400 pkt. x 9% = 576 zł pkt. x 12% = 1320 zł 5700 pkt. x 9% = 513 zł 4227 zł Wysokie obroty mają ogromny wpływ na wysokość prowizji, którą otrzymacie Ty i Twoja Grupa. W opisywanym przykładzie wszyscy Partnerzy Twojej Grupy Własnej, którzy znajdują się bezpośrednio pod Tobą uzyskali kwalifikację na określony poziom efektywności. Oznacza to, że każdy z tych Partnerów otrzyma prowizję. Do tego dodajemy 200 punktów przyznanych za produkty kupione przez Ciebie. Sumując punkty wypracowane przez Ciebie i Twoją grupę uzyskujemy punktów. Dzięki temu wynikowi kwalifikujesz się już na siódmy, 21-procentowy poziom efektywności i uzyskałeś tytuł Senior Managera! TADEUSZ 9% 5700 TY WŁASNE 21% MARIA KASIA 12% % 5800 TWOJE KORZYŚCI W TYM MIESIĄCU WYNIOSŁY: Twój poziom efektywności minus poziom efektywności Twojego Partnera x (21%-12%)=10800 pkt. x 9%=972 zł Prowizja ze struktury Marii Prowizja ze struktury Kasi Prowizja ze struktury Zosi Prowizja ze struktury Jana Prowizja ze struktury Tadeusza RAZEM za zakupy Twojej struktury 4110 zł + za zakupy własne 42 zł (200 pkt. x 21%) 5800 x (21%-9%)=5800 pkt. x 12%=696 zł 6400 x (21%-9%)=6400 pkt. x 12%=768 zł x (21%-12%)=11000 pkt. x 9%=990 zł 5700 x (21%-9%)=5700 pkt. x 12%=684 zł 4152 zł Łącznie Ty i Twoja Grupa uzyskaliście aż 8379 zł. Ponieważ Twój poziom efektywności wynosi 21%, otrzymujesz 21% od 200 pkt. (czyli od wartości punktowej produktów z Twoich własnych zakupów). 200 pkt. x 21% = 42 zł. Dodatkowo, oprócz prowizji wynikającej z Twoich zakupów własnych, otrzymasz również prowizję za zakupy swojej grupy, w której każdy z Partnerów znajdujących się bezpośrednio pod Tobą osiągnął jeden z poziomów efektywności. JAN 12% PAMIĘTAJ! Wysokość prowizji stanowi kwotę netto (lub brutto - w przypadku Partnerów, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej). ZOSIA 9% 6400 Osiągając poziom efektywności 21%, uzyskujesz prawo do zarejestrowania JEDNEGO DODATKOWEGO NUMERU PARTNERSKIEGO. Oznacza to możliwość prowadzenia działalności w Programie Partnerskim Lou Pre na dodatkowym numerze, czyli budowania struktury, generowania i rozliczania dochodów. DODATKOWE NUMERY PARTNERA mogą zostać umiejscowione w dowolnych, wybranych przez Ciebie miejscach w Twojej strukturze. Jeden dodatkowy numer partnerski przysługuje również przy każdym awansie na kolejny tytuł dyrektorski opisany w rozdziale LOU PRE BIZNES KLUB.

FM GROUP. Plan Marketingowy. przewodnik w drodze do sukcesu MAGNOLII ORCHIDEI GWIAZD

FM GROUP. Plan Marketingowy. przewodnik w drodze do sukcesu MAGNOLII ORCHIDEI GWIAZD FM GROUP Plan Marketingowy przewodnik w drodze do sukcesu 2014 Z P R S Z M Y D O N S Z Y C H K L U B Ó W MGNOLII ORCHIDEI GWIZD P L N M R K E T I N G O W Y FM GROUP POLSK Spis treści Klucz do sukcesu Klucz

Bardziej szczegółowo

MARKETING 4 GENERACJI

MARKETING 4 GENERACJI MARKETING 4 GENERACJI poleca: Daniel Kubach MARKETING czwartej generacji Klient jest coraz bardziej wymagający i oczekuje nie tylko dobrego produktu, wzorowej obsługi, ale również czegoś więcej bonusu,

Bardziej szczegółowo

RAPORT EGZEMPLARZ BEZPŁATNY

RAPORT EGZEMPLARZ BEZPŁATNY RAPORT EGZEMPLARZ BEZPŁATNY NAJLEPSZE PRAKTYKI w pozyskiwaniu zewnętrznego finansowania dla innowacyjnych przedsiębiorstw w Polsce NAJLEPSZE PRAKTYKI w pozyskiwaniu zewnętrznego finansowania dla innowacyjnych

Bardziej szczegółowo

MODUŁ VII OPERACJE/ZARZĄDZANIE RACHUNKOWOŚCIĄ

MODUŁ VII OPERACJE/ZARZĄDZANIE RACHUNKOWOŚCIĄ MODUŁ VII OPERACJE/ZARZĄDZANIE RACHUNKOWOŚCIĄ AGORA EUROPE II - WSPÓLNY ZINTEGROWANY SYSTEM E- LEARNINGOWY W ZAKRESIE ZARZĄDZANIA WSPOMAGAJĄCY ROZWÓJ ZAWODOWYCH UMIEJĘTNOŚCI KONKURENCYJNYCH W HANDLU MIEJSKIM

Bardziej szczegółowo

Plan Finansowy Colway International

Plan Finansowy Colway International lan Finansowy Colway International WSTĘ Ludzie, którzy pracują razem i mają wspólne cele, osiągają niedostępne dla innych rezultaty. Motywują się wzajemnie, wciąż się uczą i rozwijają. Mają świadomość,

Bardziej szczegółowo

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin Uczenie się jest procesem, z którym stykamy się całe życie, nie ogranicza się wyłącznie do dzieciństwa i młodości. Człowiek przez

Bardziej szczegółowo

ABC. CZŁONKA i KONSULTANTA FINCLUBU. www.finclub.pl

ABC. CZŁONKA i KONSULTANTA FINCLUBU. www.finclub.pl ABC CZŁONKA i KONSULTANTA FINCLUBU www.finclub.pl Spis treści WSTĘP s.3 Wstęp MLM w Finclubie s.4 Misja, wizja, wartości s.6 PREZENTACJA FINCLUBU s.7 Historia firmy s.7 Asortyment Finclubu s.8 Punkty Ekspozycyjne

Bardziej szczegółowo

Analiza dotycząca Eksportu usług oraz produktów ICT. Analiza dotycząca eksportu usług oraz produktów ICT raport Informatyka polską specjalnością

Analiza dotycząca Eksportu usług oraz produktów ICT. Analiza dotycząca eksportu usług oraz produktów ICT raport Informatyka polską specjalnością Analiza dotycząca eksportu usług oraz produktów ICT raport Informatyka polską specjalnością 1 Departament Gospodarki Elektronicznej Ministerstwo Gospodarki Publikacja została przygotowana przez Zespół

Bardziej szczegółowo

RAPORT Z PRZEBIEGU REALIZACJI PROJEKTU REJS DO KARIERY

RAPORT Z PRZEBIEGU REALIZACJI PROJEKTU REJS DO KARIERY RAPORT Z PRZEBIEGU REALIZACJI PROJEKTU REJS DO KARIERY 1 Spis treści WSTĘP... 3 WSPARCIE STUDENTÓW W UCZELNIACH EUROPEJSKICH... 6 1. Podsumowanie kontaktów z uczelniami zagranicznymi... 6 2. Seminaria

Bardziej szczegółowo

Wstęp: Co trzeba zrobić, aby być gotowym na sukces w branży e-commerce?

Wstęp: Co trzeba zrobić, aby być gotowym na sukces w branży e-commerce? 2015-03-05 RAPORT E-commerce: Jak sprostać wyzwaniom dynamicznego Wstęp: Co trzeba zrobić, aby być gotowym na sukces w branży e-commerce? Od kilkunastu lat obserwujemy dynamiczny rozwój handlu elektronicznego

Bardziej szczegółowo

Znaczenie narzędzi internetowych stosowanych do rekrutacji w marketingu sieciowym na przykładzie firmy FM GROUP

Znaczenie narzędzi internetowych stosowanych do rekrutacji w marketingu sieciowym na przykładzie firmy FM GROUP UNIWERSYTET EKONOMICZNY WE WROCŁAWIU WYDZIAŁ INŻYNIERYJNO-EKONOMICZNY Mieszko Władysław Mąkowski nr albumu: 111188 Znaczenie narzędzi internetowych stosowanych do rekrutacji w marketingu sieciowym na przykładzie

Bardziej szczegółowo

MANUAL РУКОВОДСТВО MANUÁL KÉZIKÖNYV MANUAL HANDBUCH MANUAL MANUÁL

MANUAL РУКОВОДСТВО MANUÁL KÉZIKÖNYV MANUAL HANDBUCH MANUAL MANUÁL MANUAL РУКОВОДСТВО MANUÁL KÉZIKÖNYV MANUAL HANDBUCH MANUAL MANUÁL SIEDZIBA KORPORACJI STARLIFE w Hostivicach, w Czechach Hostivice Palouky działka o powierzchni 10.000 m 2 centrum szkoleniowe dla 125 reprezentantów

Bardziej szczegółowo

Ogólnopolskie Badanie. analizy wnioski komentarze

Ogólnopolskie Badanie. analizy wnioski komentarze Ogólnopolskie Badanie Rynku 2012 Outsourcingu analizy wnioski komentarze Randstad Payroll Solutions Rozliczanie wynagrodzeń Prowadzenie teczek osobowych Specjaliści o wysokich kwalifikacjach Randstad Payroll

Bardziej szczegółowo

Tytu³: CRM. Zarz¹dzanie kontaktami z klientami Autor: Agnieszka Dejnaka ISBN: 83-7197-864-2 Liczba stron: 186

Tytu³: CRM. Zarz¹dzanie kontaktami z klientami Autor: Agnieszka Dejnaka ISBN: 83-7197-864-2 Liczba stron: 186 Tytu³: CRM. Zarz¹dzanie kontaktami z klientami Autor: Agnieszka Dejnaka ISBN: 83-7197-864-2 Liczba stron: 186 Firma dzia³aj¹ca w realiach pocz¹tku XXI wieku staje przed wieloma wyzwaniami. Jednym z nich

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI GRY INNOWACYJNE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE DLA UCZNIÓW/UCZENNIC

INSTRUKCJA OBSŁUGI GRY INNOWACYJNE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE DLA UCZNIÓW/UCZENNIC INSTRUKCJA OBSŁUGI GRY INNOWACYJNE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE DLA UCZNIÓW/UCZENNIC Spis Treści Wstęp... 5 Opis sytuacji, w której się znajdujesz... 6 KROK PIERWSZY zakładanie spółki.... 7 Wybór nazwy

Bardziej szczegółowo

Jesteś gotowy na sukces?

Jesteś gotowy na sukces? magazyn firmy nr 1[1]_2009 Poradnik o usługach internetowych dla przedsiębiorców ekspert Jesteś gotowy na sukces? Wykorzystaj potęgę Internetu w Twojej firmie Doradca numeru: w numerze również Estetyczna

Bardziej szczegółowo

List od Dyrektora generalnego...3. Badanie opinii pracowników Liderzy innowacji Docenianie jubilatów Bezpieczne miejsce pracy

List od Dyrektora generalnego...3. Badanie opinii pracowników Liderzy innowacji Docenianie jubilatów Bezpieczne miejsce pracy List od Dyrektora generalnego...3 O firmie...4 Nasze produkty Coca-Cola w Polsce to Łańcuch wartości dodanej Historia obecności Coca-Coli w Polsce Ład korporacyjny i zarządzanie firmą...10 Nasze wartości

Bardziej szczegółowo

Business Biuletyn. Business Biuletyn. Wyraź Siebie, Nasza misja i wizja. Grzegorz Lipnicki. Wydanie I - 02 Lipiec 2012.

Business Biuletyn. Business Biuletyn. Wyraź Siebie, Nasza misja i wizja. Grzegorz Lipnicki. Wydanie I - 02 Lipiec 2012. Business Biuletyn Wyraź Siebie, Nasza misja i wizja Szanowni Państwo, Top Secret przez blisko 10 lat funkcjonowania na rynku osiągnął znaczącą i ugruntowaną pozycję. Dzisiaj blisko 75% populacji zna i

Bardziej szczegółowo

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu Robert Pieciułko Marketing sieciowy jako kanał dystrybucji na przykładzie firmy FM Group Praca licencjacka Praca napisana pod kierunkiem prof. zw. dr. hab. Stefana Forlicza

Bardziej szczegółowo

OPRACOWANIE NT. FUNKCJONUJĄCYCH PROGRAMÓW LOJALNOŚCIOWYCH, ICH CELÓW, ZAŁOŻEŃ I ZASAD DZIAŁANIA

OPRACOWANIE NT. FUNKCJONUJĄCYCH PROGRAMÓW LOJALNOŚCIOWYCH, ICH CELÓW, ZAŁOŻEŃ I ZASAD DZIAŁANIA Anna Janczak, Sławomir Klimecki, Beata Leśniewska, Ewa Sieńkowska OPRACOWANIE NT. FUNKCJONUJĄCYCH PROGRAMÓW LOJALNOŚCIOWYCH, ICH CELÓW, ZAŁOŻEŃ I ZASAD DZIAŁANIA Spis treści Spis treści WSTĘP I. CO TO

Bardziej szczegółowo

Poradnik e-commerce. Przygotowane przez grupę roboczą ds. e-commerce działającą w strukturach IAB Polska

Poradnik e-commerce. Przygotowane przez grupę roboczą ds. e-commerce działającą w strukturach IAB Polska Poradnik e-commerce Przygotowane przez grupę roboczą ds. e-commerce działającą w strukturach IAB Polska IAB Grupy robocze Poradnik e-commerce Spis treści 03 Wstęp. Michał Kraus 04 Obowiązki internetowego

Bardziej szczegółowo

Pomysł na biznes Kreatywny

Pomysł na biznes Kreatywny Pomysł na biznes Kreatywny przedsiębiorca Pomysł na biznes redakcja naukowa recenzenci dr Sławomir Jarka dr Andrzej Filipowicz dr Anna Marianowska prof. dr hab. Janina Sawicka Kreatywny przedsiębiorca

Bardziej szczegółowo

Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji. Raport Dobrych Praktyk CSR

Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji. Raport Dobrych Praktyk CSR Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji Raport Dobrych Praktyk CSR Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji Raport Dobrych Praktyk CSR spis treści Wstęp List Prezesa Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji

Bardziej szczegółowo

do sukcesu www.brief.pl INTERNET&MOBILE2003 raport strategiczny IAB Polska

do sukcesu www.brief.pl INTERNET&MOBILE2003 raport strategiczny IAB Polska do sukcesu www.brief.pl INTERNET&MOBILE2003 raport strategiczny IAB Polska do sukcesu www.brief.pl INTERNET&MOBILE2003 raport strategiczny IAB Polska AUTORZY RAPORTU IAB Polska: Olgierd Cygan Prezes Zarządu

Bardziej szczegółowo

I Ty możesz zostać inwestorem

I Ty możesz zostać inwestorem I Ty możesz zostać inwestorem WSTĘP Coraz częściej w życiu codziennym spotykamy się z pojęciami, które do niedawna dla większości z nas nie miały większego znaczenia. Duża część tych terminów ma związek

Bardziej szczegółowo

Podręcznik świadczenia nowej usługi doradczej o charakterze proinnowacyjnym

Podręcznik świadczenia nowej usługi doradczej o charakterze proinnowacyjnym wsparcie 3D Diagnoza. Definicja. Działanie. Podręcznik świadczenia nowej usługi doradczej o charakterze proinnowacyjnym AUDYT MARKETINGOWY MŁODEJ FIRMY Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego

Bardziej szczegółowo

EWA SZCZEPANIAK MARKETING WIELOPOZIOMOWY JAKO FORMA BIZNESU OPARTA NA SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ. POLSKA NA TLE WYBRANYCH KRAJÓW EUROPY I ŚWIATA

EWA SZCZEPANIAK MARKETING WIELOPOZIOMOWY JAKO FORMA BIZNESU OPARTA NA SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ. POLSKA NA TLE WYBRANYCH KRAJÓW EUROPY I ŚWIATA UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KRAKOWIE WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA INFORMATYKA I EKONOMETRIA PROGNOZOWANIE I MODELOWANIE PROCESÓW GOSPODARCZYCH EWA SZCZEPANIAK MARKETING WIELOPOZIOMOWY JAKO FORMA BIZNESU OPARTA NA

Bardziej szczegółowo

biznes Logistyka branży odzieżowej Transport intermodalny Rynek powierzchni magazynowych luty 2/2013 (33)

biznes Logistyka branży odzieżowej Transport intermodalny Rynek powierzchni magazynowych luty 2/2013 (33) luty 2/2013 (33) biznes Miesięcznik profesjonalistów branży transport-spedycja-logistyka Cena 9,90 zł (5% VAT) ISSN 2081 5255 Temat numeru: Logistyka branży odzieżowej Transport intermodalny Nakład: 11

Bardziej szczegółowo

RYNEK AGENCJI ZATRUDNIENIA W 2013 ROKU. Analiza danych, trendów, prognozy, dobre praktyki agencji Polskiego Forum HR

RYNEK AGENCJI ZATRUDNIENIA W 2013 ROKU. Analiza danych, trendów, prognozy, dobre praktyki agencji Polskiego Forum HR RYNEK AGENCJI ZATRUDNIENIA W 2013 ROKU Analiza danych, trendów, prognozy, dobre praktyki agencji Polskiego Forum HR redakcja: Agnieszka Zielińska Alicja Szepietowska projekt: Piotr Gamdzyk RYNEK AGENCJI

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Wprowadzenie. Rok 2014 w PSZK. Kalendarz wydarzeń PSZK 2015

Spis treści. Wprowadzenie. Rok 2014 w PSZK. Kalendarz wydarzeń PSZK 2015 RAPORT 2014 Raport 2014 Spis treści Wprowadzenie Rok 2014 w PSZK Kalendarz wydarzeń PSZK 2015 ` Projekty realizowane przez firmy wyróżnione certyfikatem HR Najwyższej Jakości CSR Allianz Centrum Rozwoju

Bardziej szczegółowo