- Maciej Kuczyński
- 4 lat temu
1 Nr zlecenia: 35/25/06/2019/Car-Port STANDARD z dnia: 2019/06/25 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy Poglądowy raport stanu technicznego Zadanie: Ocena stanu technicznego i określenie wartości rynkowej pojazdu DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU Dane: [D] VII-2019 Rodzaj pojazdu: Samochód ciężarowy do 3.5t VIN: WF0LMFE10BW Marka: FORD Nr rejestracyjny: WU82942 Model pojazdu: Ranger 4x4 2.5 TDCi MR`10 E5 3.0t Nr Info-Ekspert: Wersja: XL Rok produkcji: 2011 Wskazanie drogomierza Data pierwszej rejestracji km 2012/04/16 Rodzaj nadwozia Rodzaj kabiny Dop. masa całk. / Ładowność pick-up z podwójną kabiną 4 drzwiowy 5 osobowy podwójna 2985 kg / 1180 kg Liczba osi / Rodzaj napędu / Skrzynia biegów Rozstaw osi 2 / 4x4 / manualna 3000 mm Oznaczenie silnika Rodzaj silnika Pojemność / Moc silnika Doładowanie Liczba cylindrów / Układ cylindrów Norma spalin 2.5 Duratorg TDCi z zapłonem samoczynnym 2499 ccm / 105kW (143KM) Turbosp. z chłodn. powietrza 4 / rzędowy E5 Kolor powłoki lakierowej, (rodzaj lakieru) Biały 2-warstwowy typu uni Strona 1
2 WYPOSAŻENIE STANDARDOWE L.p Nazwa elementu wyposażenia ABS - system zapobiegający blokowaniu kół Głośniki 6 szt. Immobilizer Kolumna kierownicy regulowana Lusterka zewnętrzne podgrzewane i regulowane elektrycznie Mechanizm różnicowy o zmiennym tarciu wewnetrznym Poduszki powietrzne kierowcy i pasażera L.p Nazwa elementu wyposażenia Radioodtwarzacz CD + MP3 Relingi skrzyni ładunkowej Szyby przednie regulowane elektr. Szyby tylne regulowane elektr. Tarcze kół stalowe 15" 13 Wspomaganie układu kierowniczego 14 Zamek centralny zdalnie sterowany WYPOSAŻENIE DODATKOWE L.p. Nazwa elementu wyposażenia 1 +Dach twardy (z tworzywa) 2 +Hak holowniczy 3 +Instalacja telefonu GSM 4 Klimatyzacja 5 +Podłokietnik centralny przedni 6 +Wyciągarka OPIS ZAMONTOWANEGO W POJEŹDZIE OGUMIENIA Koło Marka, typ Przednie lewe: YOKOHAMA LT235/75R15 Przednie prawe: YOKOHAMA LT235/75R15 Tylne lewe: YOKOHAMA LT235/75R15 Tylne prawe: YOKOHAMA LT235/75R15 104/101S 104/101S 104/101S 104/101S GEOLANDAR A/T G015 TL GEOLANDAR A/T G015 TL GEOLANDAR A/T G015 TL GEOLANDAR A/T G015 TL Bieżnik [mm] 11,8 11,7 11,0 10,6 KOREKTY WARTOŚCI POJAZDU KOREKTA ZA PIERWSZĄ REJESTRACJĘ (+) KOREKTA ZA WYPOSAŻENIE (+) KOREKTA ZA PRZEBIEG (+) KOREKTY RÓŻNE: Zadana szacunkowa korekta z tytułu wcześniejszych napraw (-) Konieczne naprawy pojazdu (-) Szybka Sprzedaż - sprzedaż do 6 miesięcy (-) Stan utrzymania i dbałość o pojazd (-) Ważność badan tech: r. (-) KOREKTY RÓŻNE RAZEM (-) KOREKTA ZA OGUMIENIE (+) UWAGI RZECZOZNAWCY DOTYCZĄCE WYCENY Zastosowana dodatkowa ujemna korekta wynika z zasad wyceny zaaprobowanych przez Stowarzyszenie Rzeczoznawców Techniki Samochodowej i Ruchu Drogowego opisanego w punkcie 1.3 Instrukcji Określania Wartości Pojazdów nr , dla tego typu ofert - Szybka Sprzedaż - sprzedaż do 6 miesięcy. Korekta ujemna Szybka Sprzedaż - sprzedaż do 6 miesięcy ma za zadanie urealnić wartość rynkową do wystawienia pojazdu na portal aukcyjny. Strona 2
3 OPIS STANU TECHNICZNEGO ZESPOŁÓW POJAZDU NADWOZIE - Szkielet i poszycia zewnętrzne L.p. Nazwa elementu L/P Rodzaj uszkodzenia Odpryski powłoki lakierowej z miejscową korozją blachy Opis 1 Pokrywa przednia 2 Drzwi boczne tylne L Odpryski powłoki lakierowej z miejscową korozją blachy 3 Drzwi boczne tylne P Odpryski powłoki lakierowej 4 Słupek tylny P Odpryski powłoki lakierowej 5 Próg L Starcia powłoki lakierowej 6 Próg P Starcia powłoki lakierowej, korozja, wgniecenia 7 Ściana boczna nadwozia L Ogniska korozji, wgnieciona Przetarcia listwy 8 Ściana boczna nadwozia P Starcia powłoki lakierowej Ubytki materiału, przetarcia listwy 9 Drzwi tyłu nadwozia Fot. nr Rozdarte wygłuszenie Wgniecenia Na pozostałych elementach oblachowania bryły nadwozia stwierdzono również ponadnormatywne dla jego okresu eksploatacji uszkodzenia powłoki lakierowej ( zarysowania, odpryski, itp.) NADWOZIE Opis powłoki lakierowej Pokrywa przednia: Błotnik przedni lewy: Dach: Błotnik przedni prawy: Drzwi przednie lewe: Drzwi przednie prawe : Drzwi tylne lewe: Słupek tylny lewy: Błotnik tylny lewy: Drzwi tylne prawe: Słupek tylny prawy: Błotnik tylny prawy: Pokrywa tylna: Strona 3
4 L.p. Nazwa elementu L / P Grubość powłoki [µm] 1 Pokrywa przednia Dach Błotnik przedni L Drzwi przednie L Drzwi tylne L Błotnik tylny L Słupek tylny L Błotnik przedni P Drzwi przednie P Drzwi tylne P Błotnik tylny P Słupek tylny P Pokrywa tylna Opis Podane przedziały grubości powłoki lakierowej, dotyczą punktów pomiarowych. Nie mogą być traktowane jako gwarancja, że grubość powłoki lakierowej w innych punktach nie wykracza poza te przedziały. Pomiar powłoki lakierowej został wykonany urządzeniem będącym w posiadaniu rzeczoznawcy. Pomiar wykonany innym przyrządem może się różnić. WYPOSAŻENIE ZEWNĘTRZNE L.p. Nazwa elementu L/P Rodzaj uszkodzenia 1 Zderzak przedni 2 Obudowa lusterka bocznego L Przetarcia 3 Obudowa lusterka bocznego P Przetarcia 4 Lampa zespolona tylna P Przetarta 5 Szyba przednia Pęknięcie 6 Zabudowa przestrzeni ładunkowej Wgniecona, zarysowania Opis Fot. nr Opis Fot. nr Starcia powłoki lakierowej NADWOZIE Wyposażenie wewnętrzne L.p. Nazwa elementu 1 Fotel przedni 2 Wykładzina dachu (podsufitka) L/P L Rodzaj uszkodzenia Zabrudzony Zabrudzona Wnętrze pojazdu nosi typowe dla jego okresu eksploatacji zabrudzenia oraz zużycie wszystkich elementów. SILNIK z osprzętem, układem paliwowym i wydechowym Silnik częściowo rozebrany, brak możliwości potwierdzenia jego kompletności. Według oświadczenia osoby udostępniajacej, kompletna jednostka napędowa została zakwalifikowana do wymiany. DOKUMENTY I KOMPLETACJA POJAZDU 1 Kluczyki (ilość sztuk) 1 okazano 2 Dowód rejestracyjny TAK 3 Instrukcja obsługi TAK 4 Karta pojazdu NIE Strona 4
5 Zastrzeżenia ograniczające opinię. ü Zawarte w niniejszej Ocenie/Raporcie informacje (w tym dotyczace wyposazenia) sluza jedynie ogólnym celom informacyjnym. Ocena/Raport nie moze byc zatem traktowana jako oferta w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz opisu towaru ani zapewnienia w rozumieniu art. 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedazy konsumenckiej. ü Ocena/Raport została sporządzone w celu ustalenia istnienia albo nieistnienia uszkodzeń nieakceptowalnych po zakończeniu umowy korzystania z samochodu lub innych okoliczności uzgodnionych w zleceniu. Ocena/Raport nie obejmuje typowych uszkodzeń wynikających z eksploatacji samochodu oraz jego standardowego zużycia. Jeśli chcesz traktować ten dokument jako źródło wiedzy o samochodzie przy jego zakupie, czynisz to na własną odpowiedzialność. erzeczoznawcy sp.j. nie ponosi odpowiedzialności za takie użycie tej Oceny/Raportu ü Niniejsza wycena służy wyłącznie do oszacowania wartości rynkowej przedmiotu wyceny i nie może być wykorzystywana do żadnego innego celu, niż wymieniony powyżej. W szczególności wycena nie może stanowić podstawy do oceny cech i stanu wycenianego obiektu przy jego zakupie. ü ü Rzeczoznawca nie bierze na siebie odpowiedzialności za wady ukryte (prawne i fizyczne) oraz ewentualne skutki wynikające z dalszego użytkowania przedmiotu wyceny, a także za skutki wykorzystania samej wyceny. ü Powyższa wycena nie jest ekspertyzą stanu technicznego przedmiotu wyceny i za taką nie może być uznawana, w szczególności nie może być traktowana jako gwarancja sprzedaży przedmiotu wyceny za oszacowaną wartość. ü Wycenę przeprowadzono w oparciu o dostarczoną dokumentację oraz badanie organoleptyczne wycenianego obiektu. Nie prowadzono badań diagnostycznych oraz weryfikacji warsztatowej przedmiotu wyceny. ü Nie stwierdzono dodatkowych niesprawności i/lub uszkodzeń i/lub braków w zakresie możliwym do ustalenia w warunkach oględzin tj. bez: dostępu do spodu pojazdu, specjalistycznego sprzętu diagnostycznego, jazdy próbnej wykonanej w warunkach drogowych z obciążeniem. ü Rzeczoznawca podczas oględzin poza warsztatem nie jest w stanie stwierdzić wypadkowej przeszłości pojazdu. W przypadku podwyższonych wartości pomiarów powłoki lakierowej, konieczna jest ekspertyza w warunkach warsztatowych. ü ü Niniejsza wycena nie może być publikowana w całości w jakimkolwiek dokumencie bez zgody wykonawców i bez uzgodnienia z nimi formy i treści takiej publikacji. Zakaz publikacji nie dotyczy posługiwania się wyceną w umowach cywilnoprawnych zawieranych przez zleceniodawcę i dotyczących przedmiotu ü Przed odbiorem pojazdu, kupujący zobowiązany jest do konfrontacji rzeczywistego stanu z informacjami zawartymi w wycenie. Odbiór przedmiotu jest równoznaczny ze zrzeczeniem się wszelkich roszczeń, co do stanu technicznego. ü Nie badano poprawności i/lub budowy numerów identyfikacyjnych/seryjnych obiektu oraz nie weryfikowano prawdziwości danych obiektu. ü Rok produkcji pojazdu - nie weryfikowano. Przyjęto w oparciu o dane przekazane przez Zleceniodawcę. Niniejsza wycena nie może być traktowana jako gwarancja sprzedaży przedmiotu wyceny za oszacowaną wartość. ü W przypadku ujawnienia dodatkowych informacji dotyczących przedmiotowego pojazdu, niedostępnych w czasie wykonywania niniejszej opinii, zaprezentowane stanowisko może ulec zmianie. ü W opinii założono, że nie wykryto żadnych faktów, które mogłyby istotnie wpływać na wartość wycenionego pojazdu, jeśli w opisie pojazdu nie widnieje inaczej. ü Rzeczoznawca nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy wynikające z przedstawionych informacji otrzymanych od użytkownika/sprzedawcy/zamawiającego wycenę, jeśli brak podstaw do kwestionowania ich zgodności ze stanem rzeczywistym lub też ustalenie stanu rzeczywistego przez rzeczoznawcę było niemożliwe lub znacznie utrudnione. ü Wyposażenie standardowe wg. Info - Ekspert. Rzeczoznawca nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy programu. ü Opis stanu technicznego pojazdu jest ważny na dzień oględzin. Rzeczoznawca nie bierze odpowiedzialności za zmiany stanu pojazdu wynikające z dalszej eksploatacji lub postoju (np. uszkodzenie akumulatora, powiększenie lub powstanie Strona 5
6 ognisk korozji, uszkodzenie układu hamulcowego, itp.) ü ü Jeżeli elementy jednostki napędowej, układu przeniesienia napędu itp., są rozmontowane, rzeczoznawca nie weryfikuje kompletności poszczególnych układów. Możliwość wystąpienia braków w kompletacji (np. ze względu na wykorzystanie unieruchomionego pojazdu jako dawcy części. Nie weryfikowano odczytanego stanu drogomierza z zapisami w urządzeniach elektronicznych pojazdu. Dokument wystawiony elektronicznie, ważny bez podpisu Strona 6
42 Fot. nr 71 Fot. nr 72 Strona 42
43 Fot. nr 73 Fot. nr 74 Strona 43
44 Fot. nr 75 Fot. nr 76 Strona 44
45 Fot. nr 77 Fot. nr 78 Strona 45
46 Fot. nr 79 Fot. nr 80 Strona 46
47 Fot. nr 81 Fot. nr 82 Strona 47
48 Fot. nr 83 Fot. nr 84 Strona 48
49 Fot. nr 85 Fot. nr 86 Strona 49
50 Fot. nr 87 Fot. nr 88 Strona 50
51 Fot. nr 89 Fot. nr 90 Strona 51
52 Fot. nr 91 Fot. nr 92 Strona 52
53 Fot. nr 93 Fot. nr 94 Strona 53
54 Fot. nr 95 Fot. nr 96 Strona 54
55 Fot. nr 97 Fot. nr 98 Strona 55
56 Fot. nr 99 Fot. nr 100 Strona 56
57 Fot. nr 101 Fot. nr 102 Strona 57
58 Fot. nr 103 Fot. nr 104 Strona 58
59 Fot. nr 105 Fot. nr 106 Strona 59
60 Fot. nr 107 Fot. nr 108 Strona 60
61 Fot. nr 109 Fot. nr 110 Strona 61
62 Fot. nr 111 Fot. nr 112 Strona 62
63 Fot. nr 113 Fot. nr 114 Strona 63
64 Fot. nr 115 Fot. nr 116 Strona 64
65 Fot. nr 117 Fot. nr 118 Strona 65
66 Fot. nr 119 Fot. nr 120 Strona 66
67 Fot. nr 121 Fot. nr 122 Strona 67
68 Fot. nr 123 Fot. nr 124 Strona 68
69 Fot. nr 125 Fot. nr 126 Strona 69
70 Fot. nr 127 Fot. nr 128 Strona 70
71 Fot. nr 129 Fot. nr 130 Strona 71
72 Fot. nr 131 Fot. nr 132 Strona 72
73 Fot. nr 133 Fot. nr 134 Strona 73
74 Fot. nr 135 Fot. nr 136 Strona 74
75 Fot. nr 137 Fot. nr 138 Strona 75
76 Fot. nr 139 Fot. nr 140 Strona 76
77 Fot. nr 141 Fot. nr 142 Strona 77
78 Fot. nr 143 Fot. nr 144 Strona 78
79 Fot. nr 145 Fot. nr 146 Strona 79
80 Fot. nr 147 Fot. nr 148 Strona 80
81 Fot. nr 149 Fot. nr 150 Strona 81
82 Fot. nr 151 Dokument wystawiony elektronicznie, ważny bez podpisu Strona 82
WYPOSAŻENIE STANDARDOWE OPIS ZAMONTOWANEGO W POJEŹDZIE OGUMIENIA. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania
Nr zlecenia: 58/20/10/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/10/20 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Mariusz Netzel/ zatw. pion weryfikujący
Nr zlecenia: z dnia: 07/0/8 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 0-08 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS58//5RS0044 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu DANE
Nr zlecenia: 24/28/09/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/09/28 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Tomasz Samorajski/ zatw. pion weryfikacyjny
Bardziej szczegółowoWYPOSAŻENIE STANDARDOWE. Zleceniodawca: STRABAG Sp. z o.o. Parzniewska Pruszków
Nr zlecenia: 11/27/10/2017/STRABAG z dnia: 2017/10/27 Zleceniodawca: STRABAG Sp. z o.o. Parzniewska 10 05-800 Pruszków Rzeczoznawca: Przemysław Tomczak/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy RAPORT TECHNICZNY
Nr zlecenia: 59/29/03/2019/Car-Port STANDARD z dnia: 2019/03/29 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Jakub Jasiński/zatw. Pion Weryfikacyjny
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:63/13/07/2017/car-port STANDARD
Bardziej szczegółowoWartość pojazdu netto (zadana)
z dnia: 2018/10/17 Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy RAPORT TECHNICZNY Zadanie: Określenie wartości rynkowej pojazdu DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU (*) Dane: [P] X-2018
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:105/06/12/2016/car-port STANDARD
Bardziej szczegółowoOPIS ZAMONTOWANEGO W POJEŹDZIE OGUMIENIA KOREKTY WARTOŚCI POJAZDU. Nr zlecenia:55/13/06/2017/car-port STANDARD
Nr zlecenia:55/13/06/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/06/13 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Jerzy Kamecki/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy
Nr zlecenia: 111/18/10/2019/Car-Port STANDARD z dnia: 2019/10/18 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Jarosław Sapak/zatw. Pion Weryfikacyjny
Bardziej szczegółowoZleceniodawca: STRABAG Sp. z o.o. Parzniewska Pruszków. Rzeczoznawca: inż. Andrzej Dobrowiński/zatw. Pion Weryf.
Nr zlecenia: 43/29/11/2017/STRABAG z dnia: 2017/11/29 Zleceniodawca: STRABAG Sp. z o.o. Parzniewska 10 05-800 Pruszków Rzeczoznawca: inż. Andrzej Dobrowiński/zatw. Pion Weryf. erzeczoznawcy RAPORT TECHNICZNY
Bardziej szczegółowoWYPOSAŻENIE DODATKOWE OPIS ZAMONTOWANEGO W POJEŹDZIE OGUMIENIA. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania
Nr zlecenia:27/17/01/2017/car-port z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Bartosz Zaborski/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawc RAPORT
Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy R A P O R T T E C H N I C Z N Y Zadanie: Określenie
Bardziej szczegółowoOPIS ZAMONTOWANEGO W POJEŹDZIE OGUMIENIA. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania
Nr zlecenia: 109/29/11/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/11/29 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: mgr inż. Ireneusz Ramiączek/zatw. pion
Nr zlecenia: 102/22/10/2018/Car-Port STANDARD z dnia: 2018/10/22 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Jarosław Sapak/zatw. Pion Weryfikacyjny
Nr zlecenia: 62/07/12/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/12/07 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Michał Boduszek/zatw. pion weryfikacyjny
Nr zlecenia: 27/24/04/2019/Car-Port STANDARD z dnia: 2019/04/24 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący
Bardziej szczegółowoZleceniodawca: PWIK W PIASECZNIE ŻEROMSKIEGO PIASECZNO. Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy
Nr zlecenia:40/13/02/2017/prywatne z dnia: 2017/02/13 Zleceniodawca: PWIK W PIASECZNIE ŻEROMSKIEGO 39 05-500 PIASECZNO Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy RAPORT TECHNICZNY
Nr zlecenia: 77/06/11/2018/Car-Port STANDARD z dnia: 2018/11/06 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:78/15/12/2016/car-port STANDARD
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:37/19/07/2017/car-port STANDARD
Bardziej szczegółowoWartość pojazdu brutto (zakup)
Nr zlecenia: 11/12/09/2019/CHEMIROL Zleceniodawca: PUH "CHEMIROL" SP. Z O.O. PRZEMYSŁOWA 3 88-300 MOGILNO Rzeczoznawca: Poglądowy raport stanu technicznego Zadanie: Ocena stanu technicznego i określenie
Bardziej szczegółowoZleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania. Rzeczoznawca: mgr inż. Paweł Monkiewicz/zatw. pion erzeczoznawców
Nr zlecenia: 27/13/11/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/11/13 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: mgr inż. Paweł Monkiewicz/zatw. pion erzeczoznawców
Bardziej szczegółowoZadanie: Określenie wartości rynkowej pojazdu DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU Dane: [D] I-2019 Marka: IVECO Model pojazdu: Daily MR`16 E6 3.
Opinia numer: 01/23/01/2019 z dnia: 23.01.2019 Wykonawca opinii : mgr inż. Marcin Żaak, mgr inż. Aleksander Bucki Zleceniodawca: Idea Getin Leasing S.A. Właściciel: Idea Getin Leasing S.A. Zadanie: Określenie
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:pzf7464. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania
Nr zlecenia:pzf7464 z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: mgr inż.ireneusz Grzegolec - RS 000402 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Określenie
Nr zlecenia: 12/28/09/2018/Car-Port STANDARD z dnia: 2018/09/28 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny
Nr zlecenia: 101/09/10/2018/Car-Port STANDARD z dnia: 2018/10/09 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Jakub Jasiński/zatw. Pion Weryfikacyjny
Nr zlecenia: 66/21/11/2018/Car-Port STANDARD z dnia: 2018/11/21 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny
Nr zlecenia: 82/12/10/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/10/12 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:70/28/02/2017/car-port STANDARD
Nr zlecenia:70/28/02/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/02/28 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Nr zlecenia: 63/07/12/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/12/07 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Michał Boduszek/zatw. pion weryfikacyjny
Nr zlecenia:90/08/11/2016/car-port z dnia: 2016/11/08 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Bardziej szczegółowoDANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU
Nr zlecenia: 93/30/07/2019/Car-Port STANDARD z dnia: 2019/07/30 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Daniel Łajtar/zatw. pion weryfikacyjny
Nr zlecenia: 27/04/09/2019/Car-Port STANDARD z dnia: 2019/09/04 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Daniel Łajtar /zatw. Pion Weryfikacyjny
Nr zlecenia: z dnia: 2018-04-25 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 33 01-208 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości