Kable œwiat³owodowe ULTIMODE

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Kable œwiat³owodowe ULTIMODE"

Transkrypt

1 Kable œwiat³owodowe UNIA OM3 Dystrybucyjny IDC Dystrybucyjny IDC UNIA UNIA UNIA OM3 UNIA OM3 UNIA UNIA L730 L750 L70 L7300 L730 L730 L73 L700 L70 Jedno/Wielomodowy Rodzaj w³ókna OM3 50/5 G. 5.D OM 50/5 OM 50/5 OM 50/5 OM 50/5 OM 50/5 G. 5.D G. 5.D Œrednica kabla [mm] 5, UNIA OM3 UNIA UNI BS atwego dostêpu BS atwego dostêpu BS wielotubowy OMT0A wielotubowy OMTA wielotubowy OMTA L73 L700 L735 L7 L7 L7 L790 L79 L79 Jedno/Wielomodowy Rodzaj w³ókna OM 50/5 OM 50/5 OM 50/5 G. 5.D jednomodowe, ITUT G.5.D jednomodowe, ITUT G.5.D G. 5.D G. 5.D G. 5.D Œrednica kabla [mm] 0,5 0,5 3,5,5,5,5 Narzêdzia pomiarowe DRAKA ADQ(ZN)BY DRAKA ADQ(ZN)BY DRAKA ADQ(ZN)BY DRAKA ADQ(ZN)BY Wewnêtrzny ILBA Wewnêtrzny ILBA Miernik GRANDWAY FHPB0 ród³o œwiat³a GRANDWAY FHSD0 Jedno/Wielomodowy Rodzaj w³ókna Œrednica kabla [mm] L7900 wielomodowe, OM 50/5 ìm,5 L790 wielomodowe, OM 50/5 ìm 7 L7950 jednomodowe, G.5.D 9/5 ìm,5 L795 jednomodowe, G.5.D 9/5 ìm 7 L70 L70 L5 L55 G.5A 3x G.5A 3x D³ugoœæ fali [mm] Dok³adnoœæ Zakres pomiaru 50,300, 30,90, 550,5 ±0,35 db dbm 30,550 ±0 nm 00

2 Media konwertery Jedno / Wielomodowy M03G M03G L005 L05 L5 L55 L5 Prêdkoœæ transmisji [Mb/s] 0/00/000 0/00 optyczne M07M M07G M07M 0/00 0/00/000 0/00 x x x x x Zasiêg transmisji [km] D³ugoœæ fali [nm] /30 30/30 30/550 30/550 30/550 Zasilanie DC 5 V / A DC 5 V / A DC 5 V / A DC 5 V / A DC 5 V / A WDM WDM WDM M03M M03M M07M M00 G/SFP TPLINK MC00CM TPLINK MC00CM L00 L0 L5 L30 L0 L0 Jedno / Wielomodowy / Prêdkoœæ transmisji [Mb/s] 0/00 0/00 0/00 0/00/000 0/00 0/00/000 optyczne x x x SFP x x Zasiêg transmisji [km] 0 0 0,55 D³ugoœæ fali [nm] 30/30 30/30 30/550 30/30 50/50 Zasilanie DC 5 V / A DC 5 V / A DC 5 V /,5 A DC 5 V / A xrj5 Slot SFP TPLINK MC0CS TPLINK MC0CS TPLINK MCCS TPLINK MCCS TPLINK MC0L MT0G L3 L L7 L7 L3 L573 Jedno / Wielomodowy Prêdkoœæ transmisji [Mb/s] 0/00 0/00/000 0/00 0/00 / 00 / 00 optyczne x x SFP xx + Zasiêg transmisji [km] / D³ugoœæ fali [nm] 30/30 70/0 550/30 30 / /50 Zasilanie DC 5 V DC 5 V Slot SFP 0

3 Wideo konwertery Jedno / Wielomodowy V0D V0D V0D V0D V0D L0 L L L0 L optyczne Zasiêg transmisji [km] D³ugoœæ fali [nm] Iloœæ kana³ów wideo Iloœæ kana³ów danych Iloœæ kana³ów audio Sygna³ alarmowy Zasilanie /50 30/550 30/550 30/50 30/550 DC 5 V / A DC 5 V / A DC 5 V / 3 A DC 5 V / 3 A DC 5 V / 3 A Modu³y œwiat³owodowe SFP SFP0M SFP03G SFP03M SFP03G SFP03/5G SFP05/3G SFP03/5 LC SFP05/3G L0 L05 L L5 L L7 L L9 Adaptery media konwerterów do szaf RACK 9" I R TPLINK TLMC00 L55 L57 Iloœæ slotów Iloœæ zasilaczy Przeznaczenie Media konwertery Media konwertery TPLINK 0

4 Panele œwiat³owodowe MT0 MT0 MT5 MT5 L50 L50 L5 L5 9 /LC /9LC /LC /9LC MT L5 MT L5 MT7 L57 7 /LC /9LC 7/LC Akcesoria do paneli œwiat³owodowych 9" MT5xx P FC L553 P L55 P FC L553 P L55 P Duplex L553 P Duplex L55 Wielkoœæ U U U U FC FC,, LC FC FC,, LC Duplex lub inne Duplex lub inne Kaseta œwiat³owodowa P L550 spawy mechaniczne spawy termiczne Kaseta œwiat³owodowa P L55 spawy termiczne Kompatybilnoœæ MT5xx MTxx Skrzynka rozdzielcza KLD L535 spawów Kabel ³atwego dostêpu Skrzynka rozdzielcza KLD L5359 spawy Kabel ³atwego dostêpu 03

5 Puszki, prze³¹cznice œwiat³owodowe TB0H L530 TB0H L530 TB05H L5305 VQCPC L5350 VQBU L535 VCITB L535 LC LC LC miejsce na spaw mechaniczny miejsce na spaw mechaniczny os³ona kabla ³atwego dostêpu os³ona rozga³êÿna kabla ³atwego dostêpu do kabla ³atwego dostêpu VCRB L535 TB0B L50 TB0B L50 TB0B L50 TBB L5 TBS L550 LC LC LC 9LC do kabla ³atwego dostêpu zamykana na klucz zamykana na klucz zamykana na klucz os³ona spawów TB0W i TB0W TB0H TB0H TB0B L53005 L530 L530 L50 TB0B L50 TBP L5 TBP L5 0, LC, LC, LC, FC 5, 30LC, 3LC dedykowana do L5300,L5300 przesuwana os³ona IP 5 IP 5 IP 5 IP 55 0

6 Puszki, prze³¹cznice œwiat³owodowe TBP TB9U TB9U TB93U TBP3 TB0C TB0C L5 L59 L59 L593 L53 L550 L550, 3LC, LC, LC, LC IP 5 promieñ 0mm promieñ 0mm promieñ 0mm IP 5 rezerwa w³ókna max 5m rezerwa w³ókna max 30m Lica gniazd abonenckich Mufy hermetyczne TB0W L5300 L5 TB0W L5300 L550 HMSHA L50 HMSVA L5 Simplex Duplex Klasa szczelnoœci IP 7 IP 7 Splittery optyczne SO7A L30 SO7A L30 SO7A L3 SO37A L33 Pasmo pracy Technologia PLC PLC PLC PLC Konstrukcja x x x x 3 Typ w³ókna G.57A G.57A G.57A G.57A 05

7 Patch cordy Patchcord œwiat³owodowy (towar na zamówienie) L7370 PC0S PC033S PC055S PC5S PC53S PC5S PC533S PC5S PC5S L30 L3033 L3055 L3 L33 L3 L333 L3 L3 / OM / OM / OM / G.5D / G.5D / G.5D / G.5D / G.5D / G.5D FCFC LClC FC FCFC FC/APC LC/APC LC/APC D³ugoœæ [m] PC09S PC039S PC05D PC55S PC059S PC0D PC5D PC5D L309 L30339 L35 L35 L30559 L3 L3 L3 /OM / OM / OM / G.5D / OM / OM / G.5D / G.5D D³ugoœæ [m],5 FCFC xxlc,5 LC LCLC,5 xx xx x x PC53D PC5D FC/PC FC/PC PC55D PC5D PC555D PC5D PC09D PC3D L33 L3 L335 L35 L3 L355 L3 L39 L33 / G.5D / G.5D / G.5D / G.5D / G.5D / G.5.D / OM / OM3 xxfc x FC/PC x/pc x xlc xst xlc x x D³ugoœæ [m] 0,5,5,5,5,5,5 PC35D PC355D PC35D PC5S PC357D PC5D PC557D PC5D PC5D L335 L3355 L3 L3 L3357 L3 L357 L3 L3 / OM3 / OM3 / G,5D / G,57A / OM3 / G,57.A / G,5D / G,5D / G,57A D³ugoœæ [m] x,5 xlc,5 x xlc/apc,5 xlc/apc,5 xst xlc,5 x,5,3,5 x xst,5 xlc/apc,3,5 xlc/apc 3,5 0

8 Pigtaile D³ugoœæ [m] PG03S PG3S PG35S PG5S PG5S PG53S L3503 L353 L3535 L355 L355 L3553 / OM / OM3 / OM3 / G.5D / G.5D / G.5D FC LC LC PG5S L355 PG55S L3555 PGS L35 PG5S L355 PG5S L355 PGOpto L350 / G.5D / G.5D / OM / OM / G.5D / G.5D FC/APC LC LC X D³ugoœæ [m],5,5 Adaptery A0S A533D A5S A53S A5S A533S AA5S A5S L0 L333 L L3 L L33 L L Jedno/Wielomodowy xfcxfc FC FCFC FC/APC FC/APC A5D L3 A5D L3 A0D A055D A5D A5D A555D L L55 L3 L3 L355 A5S L A5S L Jedno/Wielomodowy xfc/apc x LC/APC xx xlcxlc xx x xlcxlc T³umiki optyczne T T5 L5 L55 FC L50 FC/PC L5 FC/PC L5 FC/PC L5 Wartoœæ + t³umienie db 5 db 5 db db 0 db 5 db 07

9 Narzêdzia do obróbki œwiat³owodów Obcinarka w³ókien F000 L50 Tulejka KLDT L75 Zaciskarka KLDZ do tulejek KLDT L7 Stripper do w³ókien œwiat³owodowych L5905 Narzêdzie VCTC do œci¹gania pow³oki kabla ³atwego dostêpu L590 Tuba abonencka VCTUB L7 No yce do Kevlaru ST3 L590 Stripper VCVOT do kabli ³atwego dostêpu L59 Tabliczka informacyjna L55 Chusteczki bazpy³owe Kim Wipes L593 Œrodek do czyszczenia w³ókien IPA L595 Pojemnik na odpadki z w³ókien œwiat³owodowych L59 Termokurczliwa os³ona spawu termicznego dla jednego w³ókna 0mm L555 Termokurczliwa os³ona spawu termicznego dla jednego w³ókna 0mm L5555 Wizualny lokalizator uszkodzeñ BML050 L5935 zestaw narzêdzi KeyToolKit L595 Zestaw narzêdzi do ³¹czenia œwiat³owodów ZN00 L5953 Obcinarka do w³ókien œwiat³owodowych ODW00 L50 Dodatkowy nó do obcinarki ODW00 L503 Stripper SP00 dedykowany do kabla p³askiego L590 Narzêdzie do czyszczenia czo³a ferrul NC00 L59 Pasek zapasowy dla narzêdzia czyszcz¹cego NC00 L597 Skrzynia zapasu (stela + obudowa) NX 00mm L5507 Skrzynia zapasu (stela + obudowa) NX 00mm L550 0

10 Narzêdzia do ³¹czenia œwiat³owodów Spawarka œwiat³owodowa EasySplicer + zestaw narzêdzi L50 Spawarka œwiat³owodowa EasySplicer + zestaw narzêdzi * szybkie i precyzyjne ³¹czenie w³ókien * pozycjonowanie w³ókien do p³aszcza * uchwyty dla w³ókien 50ìm oraz 900ìm * wyœwietlacz TFT," * test k¹ta czo³a pozycjonowanych w³ókien * szacowanie t³umienia po³¹czenia * wbudowany piecyk do zgrzewania os³on spawów * zapis historii spawów na karcie SD * kompaktowe wymiary Zestaw elektrod do spawarki EasySplicer szt.] L50 Olej silikonowy TermoPasty [00ml] L530 Akcesoria do spawów mechanicznych Uchwyt spawów mechanicznych U L555 Os³ona mechanicznych spawów VetiCASA L555 Os³ona spawów mechanicznych FASTMS L5559 Spawy mechaniczne, szybkoz³¹cza Szybkoz³¹cze FAST0 L57 Szybkoz³¹cze FAST05/ APC L57 Spaw mechaniczny FASTMS L5550 Spaw mechaniczny KeyFibre CMS00NT L555 Rodzaj œwiat³owodów,, Œrednica w³ókna [ m] Œrednica kabla IL [db] 3mm 0,5 3mm 0,5 50 m 900 m 0,5 50 m 900 m <0, /PC 09

Nazwa OMT-108SM-A OMT-112SM-A OMT-412SM-A A-DQ(ZN)B2Y MM A-DQ(ZN)B2Y MM A-DQ(ZN)B2Y SM. Kod L79108 L79112 L79412 L79008 L79024 L79508

Nazwa OMT-108SM-A OMT-112SM-A OMT-412SM-A A-DQ(ZN)B2Y MM A-DQ(ZN)B2Y MM A-DQ(ZN)B2Y SM. Kod L79108 L79112 L79412 L79008 L79024 L79508 Kable światłowodowe -wewnętrzne Kabel łatwego dostępu Wewnętrzny Uniwersalny samonośny Uniwersalny samonośny Uniwersalny samonośny BS - 12 SM BS - 24SM ILB - 2SM - A ILB - 4SM - A FC.E - 2SM FC.E - 8SM

Bardziej szczegółowo

www.dipol.com.pl KATALOG ROZWIĄZAŃ ŚWIATŁOWODOWYCH www.dipol.com.pl Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na NASZEJ STRONIE

www.dipol.com.pl KATALOG ROZWIĄZAŃ ŚWIATŁOWODOWYCH www.dipol.com.pl Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na NASZEJ STRONIE KATALOG ROZWIĄZAŃ ŚWIATŁOWODOWYCH W ofercie posiadamy, między innymi: ź media konwertery, ź wideo konwertery, ź moduły SFP, ź switche i routery z portami FO, ź kable światłowodowe: wewnętrzne, uniwersalne,

Bardziej szczegółowo

KABLE ŚWIATŁOWODOWE PANELE ŚWIATŁOWODOWE

KABLE ŚWIATŁOWODOWE PANELE ŚWIATŁOWODOWE KABLE ŚWIATŁOWODOWE UNIWERSALNY KABEL ŚWIATŁOWODOWY MM 4X50 OM3, LSOH, ANTYGRYZOŃ UNIWERSALNY KABEL ŚWIATŁOWODOWY MM 4X50 OM2, LSOH, ANTYGRYZOŃ UNIWERSALNY KABEL ŚWIATŁOWODOWY MM 4X62,5 OM1, LSOH, ANTYGRYZOŃ

Bardziej szczegółowo

SPAWARKI ŚWIATŁOWODOWE ILSINTECH Z MYŚLĄ O SYSTEMACH FTTx. SYSTEM ZŁĄCZY SPAWANYCH SOC Splice-On-Connector

SPAWARKI ŚWIATŁOWODOWE ILSINTECH Z MYŚLĄ O SYSTEMACH FTTx. SYSTEM ZŁĄCZY SPAWANYCH SOC Splice-On-Connector SPAWARKI ŚWIATŁOWODOWE ILSINTECH Z MYŚLĄ O SYSTEMACH FTTx SYSTEM ZŁĄCZY SPAWANYCH SOC Splice-On-Connector SPRZEDAŻ AKCESORIA PASYWNE szafy serwerowe, IP55, kable, patchcordy,... URZĄDZENIA AKTYWNE konwertery,

Bardziej szczegółowo

Klasy tłumienność złączy SM PC/APC. Tłumienność odbiciowa połączeń losowych (PN-EN 61300-3-6), Wartość min, db Standard 0,25 (97% 0,50) 0,25 45/65

Klasy tłumienność złączy SM PC/APC. Tłumienność odbiciowa połączeń losowych (PN-EN 61300-3-6), Wartość min, db Standard 0,25 (97% 0,50) 0,25 45/65 OPTYCZNE ELEMENTY POŁĄCZENIOWE Złącza i sznury światłowodowe Złącza są produkowane z komponentów o wysokiej i sprawdzonej jakości, przy wykorzystaniu następujących urządzeń: Aparaty polerskie APC8000;

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 3a do SIWZ. Formularz cenowy:

Załącznik nr 3a do SIWZ. Formularz cenowy: Załącznik nr 3a do SIWZ Formularz cenowy: Lp. Część zamówienia Automatyka i telekomunikacja Cena Specyfikacja sprzętu (nazwa producenta + typ/model/wersja) Ilość jednostkowa sztuk BRUTTO za sztukę (w zł)

Bardziej szczegółowo

Formularz cenowy: Część 1 zamówienia Automatyka i telekomunikacja. Cena jednostkowa Ilość Specyfikacja sprzętu (nazwa producenta + typ/model/wersja)

Formularz cenowy: Część 1 zamówienia Automatyka i telekomunikacja. Cena jednostkowa Ilość Specyfikacja sprzętu (nazwa producenta + typ/model/wersja) Dostawa sprzętu specjalistycznego elektronicznego ( części) w ramach zadania: Poprawa jakości i warunków kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Lp. Formularz cenowy: Część zamówienia Automatyka i telekomunikacja

Bardziej szczegółowo

Wtyki światłowodowe z ferrulą 2,5mm: SC, FC, ST, DIN typu PC (UPC) i APC Typ złącza Parametry Techniczne

Wtyki światłowodowe z ferrulą 2,5mm: SC, FC, ST, DIN typu PC (UPC) i APC Typ złącza Parametry Techniczne OFERTA ADAPTERY I WTYKI ŚWIATŁOWODOWE TYPU: SC, FC, ST, DIN, LC, MU, MTRJ, MPO ADAPTERY I ZŁĄCZA HYBRYDOWE TŁUMIKI ŚWIATŁOWODOWE STAŁE, REGULOWANE, IN-LINE SPLITERY ŚWIATŁOWODOWE typu PLC 1xN, 2XN oraz

Bardziej szczegółowo

ZŁĄCZA I ADAPTERY ŚWIATŁOWODOWE

ZŁĄCZA I ADAPTERY ŚWIATŁOWODOWE ZŁĄCZA I ADAPTERY ŚWIATŁOWODOWE Nexttel Fiber posiada jedną z najnowocześniejszych w Polsce linii do produkcji pigtaili i patchcordow światłowodowych zapewniając tym samym produkt o najwyższych parametrach

Bardziej szczegółowo

PRZEDMIAR ROBÓT. Klasyfikacja robót wg. Wspólnego Słownika Zamówień Roboty instalacyjne elektryczne

PRZEDMIAR ROBÓT. Klasyfikacja robót wg. Wspólnego Słownika Zamówień Roboty instalacyjne elektryczne PRZEDMIAR ROBÓT Klasyfikacja robót wg. Wspólnego Słownika Zamówień 45310000-3 Roboty instalacyjne elektryczne NAZWA INWESTYCJI : Adaptacji pomieszczeń na 5 piętrze w obiekcie przy ul. Francuskiej 70 w

Bardziej szczegółowo

Tester tłumienia FiberMASTER firmy IDEAL Industries

Tester tłumienia FiberMASTER firmy IDEAL Industries Tester tłumienia FiberMASTER firmy IDEAL Industries Tester tłumienia FiberMASTER to zestaw składający się z uniwersalnego miernika mocy optycznej FiberMASTER 33-927 i źródła światła FibeMASTER 33-926.

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu 1 części zamówienia Automatyka i telekomunikacja

Opis przedmiotu 1 części zamówienia Automatyka i telekomunikacja Opis przedmiotu 1 części zamówienia Automatyka i telekomunikacja Załącznik 4a do SIWZ Lp. NAZWA OPIS GŁÓWNYCH PARAMETRÓW TECHNICZNYCH ILOŚĆ (szt.) 1 System mikroprocesorowy z wyposażeniem 1) mikrokontroler

Bardziej szczegółowo

Światłowodowe przewody krosowe ze złączami różnych typów w wersji jednomodowej i wielomodowej

Światłowodowe przewody krosowe ze złączami różnych typów w wersji jednomodowej i wielomodowej Światłowodowe przewody krosowe ze złączami różnych typów w wersji jednomodowej i wielomodowej Optical Duplex patch cords with various types of connectors (ST, LC, SC) available in single-mode or multi-mode

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja patchcordów światłowodowych

Specyfikacja patchcordów światłowodowych Specyfikacja patchcordów światłowodowych A. DEFINICJE W niniejszej specyfikacji zastosowano słownictwo w oparciu o normy zakładowe TP S.A., a w szczególności: ZN-96/TPSA-002. Linie optotelekomunikacyjne.

Bardziej szczegółowo

1. TELEWIZJA UŻYTKOWA

1. TELEWIZJA UŻYTKOWA 1. TELEWIZJA UŻYTKOWA Kamery IP TPLINK TLSC3130G TLSC3130 TLSC3171G TLSC3171 TLSC171G TLSC330 K10 K11 K1 K13 K1 K15 MPEG/ VGA(60x80) AUDIO MPEG/ VGA(60x80) AUDIO RTSP 3G PP MPEG/ VGA MPEG/ VGA MPEG/ VGA

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja patchcordów światłowodowych

Specyfikacja patchcordów światłowodowych Specyfikacja patchcordów światłowodowych A. DEFINICJE W niniejszej specyfikacji zastosowano słownictwo w oparciu o normy zakładowe TP S.A., a w szczególności: ZN-96/TPSA-002. Linie optotelekomunikacyjne.

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja produktu Patchcordy

Specyfikacja produktu Patchcordy BKT ELEKTRONIK ma ponad 10 lat doświadczenia w produkcji produktów światłowodowych przy użyciu maszyn polerskich i nowoczesnych urządzeń pomiarowych. Seria produktów QuickFiber została zaprojektowana by

Bardziej szczegółowo

PRZEŁĄCZNICE SZAFKOWE PRZEŁĄCZNICE I MUFY MST3. Katalog FTTX 2014 Szafki naścienne MSTX. Zakres stosowania. Zasady oznaczania. Przykład zamówienia

PRZEŁĄCZNICE SZAFKOWE PRZEŁĄCZNICE I MUFY MST3. Katalog FTTX 2014 Szafki naścienne MSTX. Zakres stosowania. Zasady oznaczania. Przykład zamówienia PRZEŁĄCZNICE SZAFKOWE PRZEŁĄCZNICE I MUFY MST Szafki uniwersalne do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych w sieciach FTTX, przemysłowych i korporacyjnych. Obudowy o wymiarach W/H/D 200x00x10mm są wykonane

Bardziej szczegółowo

Transmisja w systemach CCTV

Transmisja w systemach CCTV Transmisja w systemach CCTV Systemy monitoringu wizyjnego CVBS TVI CVI AHD IP Systemy monitoringu wizyjnego CVBS Maks. rozdzielczość WD1 960 x 576 px Maks. dystans transmisji 300 m (RG-59) Maks. dystans

Bardziej szczegółowo

PRZEDMIAR ROBÓT. 42-506 Będzin ul. Kijowska 16. MARIUSZ ZEMŁA Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane

PRZEDMIAR ROBÓT. 42-506 Będzin ul. Kijowska 16. MARIUSZ ZEMŁA Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane MARIUSZ ZEMŁA Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane "R E N M A R" 42-506 Będzin ul. Kijowska 16 PRZEDMIAR ROBÓT Klasyfikacja robót wg. Wspólnego Słownika Zamówień 45310000-3 Roboty instalacyjne elektryczne

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika

Instrukcja użytkownika 1. Instrukcja użytkownika MC200CM MC210CS MC220L Media konwerter Gb, Ethernet PRAWA AUTORSKIE I ZNAKI HANDLOWE Niniejsze specyfikacje mogą podlegać zmianom bez uprzedniego powiadomienia. jest zarejestrowanym

Bardziej szczegółowo

KOSZTORYS OFERTOWY. INWESTOR : Sąd Rejonowy Poznań - Grunwald i Jeżyce w Poznaniu, ADRES INWESTORA : ul. Kamiennogórska 26, 60-179 Poznań

KOSZTORYS OFERTOWY. INWESTOR : Sąd Rejonowy Poznań - Grunwald i Jeżyce w Poznaniu, ADRES INWESTORA : ul. Kamiennogórska 26, 60-179 Poznań KOSZTORYS OFERTOWY Klasyfikacja robót wg. Wspólnego Słownika Zamówień 45314300-4 Instalowanie infrastruktury okablowania 45312000-7 Instalowanie systemów alarmowych i anten 32415000-5 Sieć ethernet NAZWA

Bardziej szczegółowo

Cennik detaliczny produktów do transmisji danych marki IPOX - Switche - Moduły SFP - Mediakonwertery

Cennik detaliczny produktów do transmisji danych marki IPOX - Switche - Moduły SFP - Mediakonwertery Cennik detaliczny produktów do transmisji danych marki IPOX - Switche - Moduły SFP - Mediakonwertery 1. Niniejszy cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i jest publikowany jedynie

Bardziej szczegółowo

Cennik detaliczny produktów do transmisji danych marki IPOX - Switche - Moduły SFP - Mediakonwertery

Cennik detaliczny produktów do transmisji danych marki IPOX - Switche - Moduły SFP - Mediakonwertery Cennik detaliczny produktów do transmisji danych marki IPOX - Switche - Moduły SFP - Mediakonwertery 1. Niniejszy cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i jest publikowany jedynie

Bardziej szczegółowo

LABORATORIUM TECHNIK INFORMATYK

LABORATORIUM TECHNIK INFORMATYK LABORATORIUM TECHNIK INFORMATYK 1. Tor logiczny z miedzi: Kabel U/UTP 200mHz kat.5+, 4 pary 24AWG100 Ohm producent AMP Moduł gniazda RJ45 nieekranowany kat. 5+ SL, T568A/B producent AMP 2. Tor logiczny

Bardziej szczegółowo

OKABLOWANIE ŚWIATŁOWODOWE

OKABLOWANIE ŚWIATŁOWODOWE OKABLOANIE ŚIATŁOODOE UNIERSALNY KABEL ZENĘTRZNO-ENĘTRZNY Z NIEMETALICZNĄ OCHRONĄ PRZED GRYZONIAMI Kabel uniwersalny, zewnętrzno-wewnętrzny z niemetaliczną ochroną przed gryzoniami i czarnym płaszczem

Bardziej szczegółowo

PRODUKTY SIECIOWE DLA INSTALATORÓW

PRODUKTY SIECIOWE DLA INSTALATORÓW PRODUKTY SIECIOWE DLA INSTALATORÓW ASSMANN Network Technology, globalny producent z ponad -letnim doświadczeniem, jest profesjonalnym dostawcą w zakresie strukturalnych sieci kablowych. Pod marką DIGITUS

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe nr 5/M/2013

Zapytanie ofertowe nr 5/M/2013 Beskid Media Sp. z o.o. Kęty, 06.12.2013 ul. Kościuszki 115 32-650 Kęty Tel. +48 33 484 19 02 Email: poczta@beskidmedia.pl Zapytanie ofertowe nr 5/M/2013 I. ZAMAWIAJĄCY Beskid Media Sp. z o.o. z siedzibą

Bardziej szczegółowo

Wiązki kablowe OptiKab

Wiązki kablowe OptiKab Seria OptiKab A Seria OptiKab F Wiązka kablowa OptiKab A wyprowadzenia na tubie 0,9 mm ułatwiające instalację w przełącznicach od strony liniowej instalacja w korytach lub duktach zakończenia kabla powinny

Bardziej szczegółowo

KONWERTERY ETHERNETOWE Z SERII TELSATLINE

KONWERTERY ETHERNETOWE Z SERII TELSATLINE KONWERTERY ETHERNETOWE Z SERII TELSATLINE Konwertery 10/100 Mbps niezarzdzalne, jednowłóknowe, wolno-stojce, modułowe! "# TL-MC20-10/100SMT2R3 Niezarzdzalny, jednowłóknowy media konwerter 10/100M, SM 20km

Bardziej szczegółowo

Tel./Fax (32) 246-61-11 e-mail: Inet@inrt-siec.pl

Tel./Fax (32) 246-61-11 e-mail: Inet@inrt-siec.pl . (miejscowośd, data). (Dane lub pieczątka Oferenta) P.W.U. INET Spółka z o.o. 40-860 Katowice, ul. Gliwicka 204 Tel./Fax (32) 246-61-11 e-mail: Inet@inrt-siec.pl www.inet-siec.pl Oferta do zapytania ofertowego

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe. zakup spawarki światłowodowej z wyposażeniem 1 szt. reflektometru z wyposażeniem 1 szt.

Zapytanie ofertowe. zakup spawarki światłowodowej z wyposażeniem 1 szt. reflektometru z wyposażeniem 1 szt. Tarnowskie Góry, 29.11.2012 r. Sitel Sp. z o. o. ul. Grodzka 1 42-600 Tarnowskie Góry Zapytanie ofertowe Działając zgodnie z par. 11 Umowy o dofinansowanie nr POIG.08.04.00-24-226/10-00 Sitel Sp. z o.o.

Bardziej szczegółowo

PRZEDMIAR. ZP/ATI/ WIMiM/05/2010. Załącznik nr 6d

PRZEDMIAR. ZP/ATI/ WIMiM/05/2010. Załącznik nr 6d ZP/ATI/ WIMiM/05/2010 Załącznik nr 6d PRZEDMIAR NAZWA INWESTYCJI : Przebudowa laboratoriów naukowych w budynku Hali Technologicznej ADRES INWESTYCJI : Szczecin al. Piastów 19A INWESTOR : Zachodniopomorski

Bardziej szczegółowo

Przenośny reflektometr optyczny z wizualnym lokalizatorem uszkodzeń do sieci jednomodowych i wielomodowych.

Przenośny reflektometr optyczny z wizualnym lokalizatorem uszkodzeń do sieci jednomodowych i wielomodowych. Przenośny reflektometr optyczny z wizualnym lokalizatorem uszkodzeń do sieci jednomodowych i wielomodowych. Noyes M200 Reflektometr optyczny Noyes M200 jest poręcznym reflektometrem optycznym pozwalającym

Bardziej szczegółowo

MUFY HERMETYCZNE FTTH OZKS160MX-S

MUFY HERMETYCZNE FTTH OZKS160MX-S MUFY HERMETYCZNE FTTH OZKS160MX-S Mufy OZKS160MX-S są osłonami typu kapturowego dedykowanymi do łączenia kabli światłowodowych w sieciach FTTH, budowanych w oparciu o mikro-kanalizację oraz kable klasyczne.

Bardziej szczegółowo

Profil firmy: Zapraszamy. 2 +48 77 543 05 38 :: +48 505 456 838 :: e-mail: seit@seit.pl :: www.seit.pl. - Pomiary sieci światłowodowych

Profil firmy: Zapraszamy. 2 +48 77 543 05 38 :: +48 505 456 838 :: e-mail: seit@seit.pl :: www.seit.pl. - Pomiary sieci światłowodowych Profil firmy: - Pomiary sieci światłowodowych - Pomiary okablowania strukturalnego miedzianego - Przeglądy okresowe sieci, lokalizowanie uszkodzeń - Inspekcje kamerą i czyszczenie złączy światłowodowych

Bardziej szczegółowo

Narzêdzia do obróbki kabli œwiat³owodowych Akcesoria

Narzêdzia do obróbki kabli œwiat³owodowych Akcesoria 41 Narzêdzia do obróbki kabli œwiat³owodowych Akcesoria mikroskop inspekcyjny FIS-400 Mikroskop inspekcyjny FIS-400 jest to ergonomiczny, lekki mikroskop inspekcyjny serii FIS z podœwietleniem did¹ LED

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe nr 3/S/2014

Zapytanie ofertowe nr 3/S/2014 Beskid Media Sp. z o.o. Kęty, 21.11.2014 ul. Kościuszki 115 32-650 Kęty Tel. +48 33 484 19 02 Email: poczta@beskidmedia.pl Zapytanie ofertowe nr 3/S/2014 I. ZAMAWIAJĄCY Beskid Media Sp. z o.o. z siedzibą

Bardziej szczegółowo

Ćwiczenie 2. Badanie strat odbiciowych i własnych wybranych patchcordów światłowodowych. LABORATORIUM OPTOELEKTRONIKI

Ćwiczenie 2. Badanie strat odbiciowych i własnych wybranych patchcordów światłowodowych. LABORATORIUM OPTOELEKTRONIKI LABORATORIUM OPTOELEKTRONIKI Ćwiczenie 2 Badanie strat odbiciowych i własnych wybranych patchcordów światłowodowych. Cel ćwiczenia: Zapoznanie studentów ze zjawiskami tłumienności odbiciowej i własnej.

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe nr 4/M/2014

Zapytanie ofertowe nr 4/M/2014 Beskid Media Sp. z o.o. Kęty, 20.05.2014 ul. Kościuszki 115 32-650 Kęty Tel. +48 33 484 19 02 Email: poczta@beskidmedia.pl Zapytanie ofertowe nr 4/M/2014 I. ZAMAWIAJĄCY Beskid Media Sp. z o.o. z siedzibą

Bardziej szczegółowo

Przełączniki oraz konwertery do sieci Ethernet

Przełączniki oraz konwertery do sieci Ethernet Przełączniki oraz konwertery do sieci Ethernet Zarządzalny światłowodowy przełącznik Ethernet 10/100/1000 Mb/s do pracy w topologii pierścienia przełącznik Giga Ethernet 4x UTP + 2x FO SFP* przełącznik

Bardziej szczegółowo

Multiplekser TDM over IP

Multiplekser TDM over IP Multipleksery SDH 1. Blok bazowy multipleksera SDH* multiplekser STM-1 (2 sloty dla portów SFP + 2 sloty dla modułów rozszerzeń) + 16 x E1 (G.703 lub ISDN-PRA), zasilany 48V multiplekser STM-1 (2 sloty

Bardziej szczegółowo

Rejonowy Lublin- Zachód w Lublinie Lublin, 6 czerwca 2013 ul. Krakowskie Przedmieście 76 20-950 Lublin WYKONAWCY

Rejonowy Lublin- Zachód w Lublinie Lublin, 6 czerwca 2013 ul. Krakowskie Przedmieście 76 20-950 Lublin WYKONAWCY Rejonowy Lublin- Zachód w Lublinie Lublin, 6 czerwca 2013 ul. Krakowskie Przedmieście 76 20-950 Lublin sprawa: ZP-2401-3-17/13 WYKONAWCY Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego

Bardziej szczegółowo

modułów kasetowych Seria PMK-19-3U-12 charakterystyka: montaż do belek montażowych o rozstawie 19"

modułów kasetowych Seria PMK-19-3U-12 charakterystyka: montaż do belek montażowych o rozstawie 19 Półka modułów kasetowych Seria reduktory RED-21-3U do montażu w stojaku o rozstawie belek 21" Półka modułów kasetowych możliwość montażu w stojakach o rozstawie belek 21" umożliwia montaż do 12 szt. kompaktowych

Bardziej szczegółowo

KATALOG OSPRZĘTU ŚWIATŁOWODOWEGO Ed. 1/2013. Ilość złączy (portów rozłącznych), max. STP-S24 24-2x PG29,PG21,PG16 przelotowo lub

KATALOG OSPRZĘTU ŚWIATŁOWODOWEGO Ed. 1/2013. Ilość złączy (portów rozłącznych), max. STP-S24 24-2x PG29,PG21,PG16 przelotowo lub KATALOG OSPRZĘTU ŚWIATŁOWODOWEGO Ed. /0 MUFY I PRZEŁĄCZNICE ATEX MUFY STP-S Mufy światłowodowe STP-S są przeznaczone do łączenia kabli światłowodowych zawierających do włókien lub do zakończenia włókien

Bardziej szczegółowo

ELEMENTY POŁĄCZENIOWE

ELEMENTY POŁĄCZENIOWE ELEMENTY POŁĄCZENIOWE PIGTAILE I PATCHCORDY 8 MULTIPIGTAILE I MULTIPATCHCORDY 9 ZŁĄCZA I ADAPTERY E-2000 DIAMOND 10 ZŁĄCZA I ADAPTERY E-2000 PS DIAMOND 10 ZŁĄCZA I ADAPTERY F-3000 DIAMOND 11 ZŁĄCZA I ADAPTERY

Bardziej szczegółowo

SKRZYNKI WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE MSP1X MIKRO-MUFY MSP(Z)1S. Katalog FTTX 2014 Skrzynki serii MSP1X. Zakres stosowania MSP(z)1S. Przykład zamówienia

SKRZYNKI WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE MSP1X MIKRO-MUFY MSP(Z)1S. Katalog FTTX 2014 Skrzynki serii MSP1X. Zakres stosowania MSP(z)1S. Przykład zamówienia SKRZYNKI WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE MSP1X Mufy i puszki światłowodowe są kompletowane na bazie uniwersalnych obudów Fibox MNX z poliwęglanu (PC). Obudowy są wytrzymałe mechanicznie (IK-08), niepalne (UL94-5V),

Bardziej szczegółowo

Grandway OTDR serii FHO5000

Grandway OTDR serii FHO5000 Grandway OTDR serii FHO5000 Reflektometr Optyczny Wygodny w użyciu Wielofunkcyjny Przystosowany do trudnych warunków Reflektometr Optyczny (OTDR) Grandway serii FHO5000 jest przedstawicielem nowej, ulepszonej

Bardziej szczegółowo

Ilość portów optycznych max. Ilość i rozmiar dławików kablowych, max MST3Ex-S96 4/96-4x PG16 (ɸ10-14)

Ilość portów optycznych max. Ilość i rozmiar dławików kablowych, max MST3Ex-S96 4/96-4x PG16 (ɸ10-14) Katalog FTTX 0 Mufy i przełącznice ATEX MSTX Ex MUFY I PRZEŁĄCZNICE ATEX PRZEŁĄCZNICE MSTEX Przełącznice i mufy światłowodowe MSTEx są produkowane na bazie naściennych szafek stalowych lakierowanych w

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe Konwerter mediów 10/100Base-TX do 100Base-FX Seria KC-300D, KC-300DM Konwertery mediów zostały stworzone do konwersji sygnałów 10Base-T lub 100Base-T do/z sygnałów światłowodowych 100Base-FX. Używane są

Bardziej szczegółowo

Tel./Fax (32)

Tel./Fax (32) . (miejscowośd, data). (Dane lub pieczątka Oferenta) P.W.U. INET Spółka z o.o. 40-860 Katowice, ul. Gliwicka 204 Tel./Fax (32) 246-61-11 e-mail: inet@inet-siec.pl www.inet-siec.pl Oferta do zapytania ofertowego

Bardziej szczegółowo

Reflektometr optyczny 1 szt. o parametrach minimalnych i wymaganiach technicznych:

Reflektometr optyczny 1 szt. o parametrach minimalnych i wymaganiach technicznych: Opis przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowego sprzętu teleinformatycznego z jednokrotnym montażem i uruchomieniem stanowiska pokazowego techniki światłowodowej, w tym dokonanie demonstracji

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1 do SIWZ Oznaczenie postępowania: DA-ZP /17 FORMULARZ SZCZEGÓŁOWY OFERTY

Załącznik nr 1 do SIWZ Oznaczenie postępowania: DA-ZP /17 FORMULARZ SZCZEGÓŁOWY OFERTY Załącznik nr 1 do SIWZ Oznaczenie postępowania: DA-ZP-252-14/17 FORMULARZ SZCZEGÓŁOWY OFERTY 1 Pakiet nr 1 Urządzenia sieciowe L.p. 1. Nazwa pozycji Switch 8- portowy Parametr Minimalne wymagania Numer

Bardziej szczegółowo

Ilość i wielkość dławików, max STP-S x PG29/PG21/ PG16 przelotowo lub STP-S12/6 12 6x SC,FC,ST

Ilość i wielkość dławików, max STP-S x PG29/PG21/ PG16 przelotowo lub STP-S12/6 12 6x SC,FC,ST Katalog FTTX 0 Mufy i przełącznice ATEX MUFY I PRZEŁĄCZNICE ATEX MUFY STP-S Mufy światłowodowe typu STP-S są przeznaczone do łączenia kabli światłowodowych zawierających do włókien lub do zakończenia włókien

Bardziej szczegółowo

wstęp ace 26 Gwarancja systemu ACE

wstęp ace 26 Gwarancja systemu ACE Rozwiązania światłowodowe ACE 147 ROZWIĄZANIA ŚWIATŁOWODOWE ACE Czym jest ACE? ACE to kompletny system komponentów do budowy m.in. magistralnych sieci światłowodowych i abonenckich FTTH. W skład systemu

Bardziej szczegółowo

Multiplekser TDM over IP

Multiplekser TDM over IP Multipleksery SDH 1. Blok bazowy multipleksera SDH* multiplekser STM-1 (2 sloty dla portów SFP + 2 sloty dla modułów rozszerzeń) + 16 x E1 (G.703 lub ISDN-PRA), zasilany 48V multiplekser STM-1 (2 sloty

Bardziej szczegółowo

wewnątrzbudynkowa puszka dystrybucyjna, zamykana

wewnątrzbudynkowa puszka dystrybucyjna, zamykana Datasheet VOL-PBPO-P-L wewnątrzbudynkowa puszka dystrybucyjna, zamykana VOL-PBPO moŝe być wykorzystywana jako puszka zakończeniowa lub przelotowa. Budowa : - 1 strefa na kabel przelotowy z dwoma uchwytami

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Przemysłowe, kompaktowe konwertery 10/100BASE-TX do 100BASE-FX Seria KFC-241

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Przemysłowe, kompaktowe konwertery 10/100BASE-TX do 100BASE-FX Seria KFC-241 Przemysłowe, kompaktowe konwertery 10/100BASE-TX do 100BASE-FX Seria KFC-241 Cechy kluczowe : ź bsługa konwersji w pełnej szybkości kablowej dla prędkości 10/100 oraz typów mediów ź bsługa automatycznej

Bardziej szczegółowo

DATA OPTICS POLAND 38 45-759 77 44 280 82 77 44 280 83 202 29 02-486 40-085 22 42 836 59 32 20 726 40 22 35 510 64 32 20 726 40 KATALOG

DATA OPTICS POLAND 38 45-759 77 44 280 82 77 44 280 83 202 29 02-486 40-085 22 42 836 59 32 20 726 40 22 35 510 64 32 20 726 40 KATALOG KATALOG 2014.1 SPIS TREŚCI Kable światłowodowe SL - centralna luźna tuba, uniwersalny (ZH) SL - centralna luźna tuba, zewnętrzny (ZP) SL - centralna luźna tuba, zbrojony (ZVRH) SL - centralna luźna tuba,

Bardziej szczegółowo

System światłowodowy. Katalog wyrobów Skrzynki zakończeniowe

System światłowodowy. Katalog wyrobów Skrzynki zakończeniowe Katalog wyrobów Skrzynki zakończeniowe Przełącznice światłowodowe końcowe są wykorzystywane do zarządzania połączeniami w sieci dostępowej. Ze względu na zwartą konstrukcję można je montować w widocznym

Bardziej szczegółowo

Cennik detaliczny produktów do transmisji danych marki IPOX - Switche - Moduły SFP - Mediakonwertery

Cennik detaliczny produktów do transmisji danych marki IPOX - Switche - Moduły SFP - Mediakonwertery Cennik detaliczny produktów do transmisji danych marki IPOX - Switche - Moduły SFP - Mediakonwertery 1. Niniejszy cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i jest publikowany jedynie

Bardziej szczegółowo

BREAK-TDW i RDW-(V).A.4.C

BREAK-TDW i RDW-(V).A.4.C Optyczne konwertery video + audio + RS485 + kontakty BOX* BOX + DIN35-LOCK* RACK I Simplex video 10bit / 27Msps I Duplex audio(96kbps/24-bit ADC) I Duplex RS485 / RS422 I 2 x dwukierunkowy kontakt I 1x

Bardziej szczegółowo

Instrukcja instalacji

Instrukcja instalacji Instrukcja instalacji rev. 20110324 Niniejsza instrukcja instalacji jest przeznaczony do instalowania switche przemysłowe switche przemysłowe 200M-2.0.3-... 200M-1.0.3-... 1 Zawartość opakowania 1.1 Switch

Bardziej szczegółowo

1. Serwer dla Filii WUP (3 szt.)

1. Serwer dla Filii WUP (3 szt.) Załącznik nr 1 do SIWZ ZP.341-9/PW/11 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Część I 1. Serwer dla Filii WUP (3 szt.) Procesor Liczba rdzeni 4 Ilość zainstalowanych procesorów 1 Sprzętowe wsparcie wirtualizacji

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA / FORMULARZ CENOWY Tytuł zamówienia: Dostawa sprzętu laboratoryjnego

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA / FORMULARZ CENOWY Tytuł zamówienia: Dostawa sprzętu laboratoryjnego Załącznik nr 2 do SIWZ Nr postępowania: DYR.Zam.Publ.-30/12 Część nr 1: Suszarka SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA / FORMULARZ CENOWY Tytuł zamówienia: Dostawa sprzętu laboratoryjnego 1 - wymuszony

Bardziej szczegółowo

Inteligentna platforma CCTV

Inteligentna platforma CCTV OCTA 4300 8-kanałowy, cyfrowy multiplekser wideo, dźwięku, danych, CC oraz Fast Ethernet OCTA 4300 jest kompaktowym oraz wszechstronnym połączeniem wideo, dźwięku, danych, obsługi alarmów oraz portu Ethernet,

Bardziej szczegółowo

Sieć komputerowa - kod CPV: 45314310-7

Sieć komputerowa - kod CPV: 45314310-7 P R Z E D M I A R R O B Ó T Sieć komputerowa - kod CPV: 45314310-7 Data: 2007-03-05 Budowa: Przystosowanie pomieszczeń piwnicy na serwerownię, modernizacja okablowania strukturalnego. Kody CPV: 45314310

Bardziej szczegółowo

KAM-TECH sklep internetowy

KAM-TECH sklep internetowy TV PRZEMYSŁOWA > przyrządy pomiarowe > Model : Producent : Strona 1 TV PRZEMYSŁOWA > przyrządy pomiarowe > Strona 2 TV PRZEMYSŁOWA > przyrządy pomiarowe > Strona 3 TV PRZEMYSŁOWA > przyrządy pomiarowe

Bardziej szczegółowo

Przyrządy pomiarowe. Reflektometr optyczny yokogawa aq1200

Przyrządy pomiarowe. Reflektometr optyczny yokogawa aq1200 STR. 178 Przyrządy pomiarowe 10 Przyrządy pomiarowe Reflektometr optyczny yokogawa aq7275 Reflektometr optyczny yokogawa aq1200 Reflektometr optyczny flx, ofl, cs Reflektometr optyczny noyes m200 Miernik

Bardziej szczegółowo

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU nr 01/8.4/2014

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU nr 01/8.4/2014 Sławków,.06. 14 SPI-NET Norbert Nowicki ul. Rynek 26 41-260 Sławków OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU nr 01/8.4/14 Działając zgodnie z 11 umowy o dofinansowanie numer POIG.08.04.00-12-007/13-00, realizując projekt

Bardziej szczegółowo

SIECI FTTA, LTE. Światłowód w sieciach radiowych Przełącznica światłowodowa zewnętrzna psh-4 Patchcordy systemu ftta

SIECI FTTA, LTE. Światłowód w sieciach radiowych Przełącznica światłowodowa zewnętrzna psh-4 Patchcordy systemu ftta STR. 160 SIECI FTTA, LTE 08 SIECI FTTA, LTE Światłowód w sieciach radiowych Przełącznica światłowodowa zewnętrzna psh-4 Patchcordy systemu ftta 08 rozdz_optomer katalog.indd 160 162 164 165 2013-11-19

Bardziej szczegółowo

Okablowanie œwiat³owodowe

Okablowanie œwiat³owodowe Instalacje stosowane wewn¹trz budynków stanowi¹ czêœæ sieci LAN (Local Area Network). Zasady budowy sieci okablowania s¹ opisane w normach ISO/IEC 11801, TIA/EIA 568, EN 50173 (PN 50173). Normy okreœlaj¹

Bardziej szczegółowo

Spis treœci Abonenckie puszki œwiat³owodowe

Spis treœci Abonenckie puszki œwiat³owodowe www.3mtelecommunications.com Spis treœci Abonenckie puszki œwiat³owodowe 4. Œwiat³owodowe puszki abonenckie strona 4.1 Puszki miêdzysieciowe 3M Œwiat³owodowe urz¹dzenie sprzêgaj¹ce 3M 216-217 4.2 Puszki

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja produktu Adaptery E2000

Specyfikacja produktu Adaptery E2000 www.bkte.pl Specyfikacja produktu Adaptery E2000 Nazwa Kolor Rękaw Mocowanie Indeks Adapter SM E2000 APC Duplex R&M plastikowy Adapter MM E2000 Simplex R&M plastikowy zielony beżowy ceramiczny ceramiczny

Bardziej szczegółowo

Pomiary kabli światłowodowych

Pomiary kabli światłowodowych Pomiary kabli światłowodowych Ver. 1.8 CENTRUM USŁUG INFORMATYCZNYCH W E W R O C Ł A W I U ul. Namysłowska 8; 50-304 Wrocław tel. +48 71 777 90 32; fax. +48 71 777 75 65 cui@cui.wroclaw.pl; www.cui.wroclaw.pl

Bardziej szczegółowo

Ręczne testery FiberBasix 50 SERIA ZAWIERAJĄCA ŹRÓDŁO ŚWIATŁA ELS-50 I MIERNIK MOCY EPM-50

Ręczne testery FiberBasix 50 SERIA ZAWIERAJĄCA ŹRÓDŁO ŚWIATŁA ELS-50 I MIERNIK MOCY EPM-50 SPECYFIKACJA Ręczne testery FiberBasix 50 SERIA ZAWIERAJĄCA ŹRÓDŁO ŚWIATŁA ELS-50 I MIERNIK MOCY EPM-50 KLUCZOWE CECHY I KORZYŚCI Prosty w użyciu interfejs dla bezbłędnych testów Wymienne złącza dla pierwszorzędnej

Bardziej szczegółowo

SIECI FTTA, LTE. ŚWIATŁOWÓD W SIECIACH RADIOWYCH 156 PRzEŁąCznICA ŚWIATŁOWODOWA zewnętrzna PSH PATCHCORDY SYSTEmu FTTA 159

SIECI FTTA, LTE. ŚWIATŁOWÓD W SIECIACH RADIOWYCH 156 PRzEŁąCznICA ŚWIATŁOWODOWA zewnętrzna PSH PATCHCORDY SYSTEmu FTTA 159 SIECI FTTA, LTE ŚWIATŁOWÓD W SIECIACH RADIOWYCH 156 PRzEŁąCznICA ŚWIATŁOWODOWA zewnętrzna PSH-4 158 PATCHCORDY SYSTEmu FTTA 159 STR. 154 08 Telefonia komórkowa i mobilny dostęp do danych jest już stałym

Bardziej szczegółowo

MICROSENS GmbH & Co. KG - Küferstraße 16-59067 Hamm - Tel. 0 23 81/94 52-0 - FAX -100 - www.microsens.com

MICROSENS GmbH & Co. KG - Küferstraße 16-59067 Hamm - Tel. 0 23 81/94 52-0 - FAX -100 - www.microsens.com Przemysłowy konwerter - MICROSENS Informacje ogólne Dla połączeń urządzeń, rozdzielni i systemów sterujących wyposażonych w interfejsy szeregowe MICROSENS oferuje specjalne konwertery mediów w wersji przemysłowej.

Bardziej szczegółowo

TV-100 MV-100 TV-101 ŚWIATŁOWODOWY SYSTEM TRANSMISJI VIDEO, Instrukcja Obsługi AUDIO I DANYCH

TV-100 MV-100 TV-101 ŚWIATŁOWODOWY SYSTEM TRANSMISJI VIDEO, Instrukcja Obsługi AUDIO I DANYCH TV-100 MV-100 TV-101 ŚWIATŁOWODOWY SYSTEM TRANSMISJI VIDEO, AUDIO I DANYCH IO100-1g.doc Grudzień 2010 1. OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA...3 1.1. OZNACZENIE....3 1.2. PRZEZNACZENIE...5 1.3. PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ...6

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe nr 2/2013/POIG

Zapytanie ofertowe nr 2/2013/POIG Katowice, 20.05.2013r. P.W.U. INET Spółka z o.o. 40-860 Katowice, ul. Gliwicka 204 Tel.: (32) 246-61-11 Fax: (32) 246-61-11 e-mail: inet@inet-siec.pl www.inet-siec.pl Zapytanie ofertowe nr 2/2013/POIG

Bardziej szczegółowo

Akcesoria do OptiFiber urządzenia certyfikującego OTDR Dodatki

Akcesoria do OptiFiber urządzenia certyfikującego OTDR Dodatki Akcesoria do OptiFiber urządzenia certyfikującego OTDR Dodatki i akcesoria firmy Fluke Networks zwiększają wartość inwestycji Moduły jedno- i wielomodowe Spis treści Moduły jedno- i wielomodowe..... 1

Bardziej szczegółowo

Mocowania i akcesoria do kamer serii AutoDome

Mocowania i akcesoria do kamer serii AutoDome Wideo Mocowania i akcesoria do kamer serii AutoDome Mocowania i akcesoria do kamer serii AutoDome www.boschsecurity.pl u Moduły zasilaczy 24 VAC, 120 VAC i 230 VAC u u u u Uchwyty do montażu ściennego,

Bardziej szczegółowo

KONWERTER ŚWIATŁOWODOWY TM-146

KONWERTER ŚWIATŁOWODOWY TM-146 LANEX S.A. ul. Ceramiczna 8 20-150 Lublin tel. (081) 444 10 11 tel/fax. (081) 740 35 70 KONWERTER ŚWIATŁOWODOWY TM-146 INSTRUKCJA OBSŁUGI IO146-1C.DOC grudzień 2010 LANEX S.A., Techniczne Wsparcie Klienta:

Bardziej szczegółowo

Projekt wykonawczy. Rozbudowa sieci światłowodowej w budynku. Urząd Miasta Szczecin. pl. Armii Krajowej 1, Szczecin. Budynek Urzędu Miasta Szczecin

Projekt wykonawczy. Rozbudowa sieci światłowodowej w budynku. Urząd Miasta Szczecin. pl. Armii Krajowej 1, Szczecin. Budynek Urzędu Miasta Szczecin Projekt wykonawczy Rozbudowa sieci światłowodowej w budynku Urzędu Miasta Szczecin Nr projektu: 05-2008 Inwestor: Obiekt: Adres: Branża: Projektował: Certyfikat: Urząd Miasta Szczecin pl. Armii Krajowej

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia dla części A

Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia dla części A Załącznik nr 1 Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia dla części A A) Wykonanie instalacji dla sieci bezprzewodowej 32 punktów dostępowych Wi-Fi w budynku pałacu Rozmieszczenie punktów dostępowych

Bardziej szczegółowo

200M-ADAM.E. Systemy przesyłu sygnału audio. LAN-RING 200Mbps BOX + DIN35-LOCK* 1/6

200M-ADAM.E. Systemy przesyłu sygnału audio. LAN-RING 200Mbps BOX + DIN35-LOCK*  1/6 Systemy przesyłu sygnału audio BOX* Topologia LAN-RING 2x porty optyczne uniwersalne MM/SM z WDM 2x symetryczne audio w jakości MP3 2/8x IN, 2/8x OUT 1x LOCK przekaźnik 1x Ochrona przeciwprzepięciowa Temperatura

Bardziej szczegółowo

Czystość połączeń światłowodowych

Czystość połączeń światłowodowych Czystość połączeń światłowodowych Szybkość i jakość transmisji w torze światłowodowym zależy od jakości połączeń oraz ich czystości. Zanieczyszczenie powierzchni czołowej wtyków światłowodowych, nadajników

Bardziej szczegółowo

ICF-1150. Pełny opis produktu. Specyfikacja techniczna. Konwertery portów szeregowych, RS-232/422/485 na światłowód. Złącze

ICF-1150. Pełny opis produktu. Specyfikacja techniczna. Konwertery portów szeregowych, RS-232/422/485 na światłowód. Złącze ICF-1150 Konwertery portów szeregowych, RS-232/422/485 na światłowód Konwertery portów szeregowych, RS-232/422/485 na światłowód trójstronna komunikacja: RS-232, RS-422/485, światłowód jedno lub wielomodowy

Bardziej szczegółowo

OP-IV LK Załącznik nr 1 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OP-IV LK Załącznik nr 1 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA A. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: I. Reflektometru 1. Zakres dostawy reflektometr do pomiaru włókien światłowodowych wraz z modułem OTDR - 1 komplet.

Bardziej szczegółowo

Spis treści

Spis treści Produkty optyczne należą do kolejnej grupy asortymentowej BKT Elektronik. Są dedykowane do budowy sieci światłowodowych szerokopasmowych, sieci FTTH i sieci w obiektach biurowych. 20 lat doświadczenia

Bardziej szczegółowo

- Porównanie reflektometrów optycznych - IDEAL OTDR & Noyes M200 - Kolorowy wyświetlacz dotykowy

- Porównanie reflektometrów optycznych - IDEAL OTDR & Noyes M200 - Kolorowy wyświetlacz dotykowy - Porównanie reflektometrów optycznych - IDEAL & Noyes - Specyfikacja ogólna Wyświetlacz IDEAL Quad & MM rozdzielczości Kolorowy wyświetlacz dotykowy Wymiary 250 x 125 x 75 mm 230 x 110 x 70 mm Waga z

Bardziej szczegółowo

SZAFY RACK 19" I AKCESORIA

SZAFY RACK 19 I AKCESORIA SZAFY RACK 19" I AKCESORIA PROFESJONALNE ROZWIĄZANIA KATALOG PRODUKTÓW WWW.RACKSYSTEMS.PL SZAFY RACK 19" WISZĄCE Wymiar y opakowania szaf y złożonej Wymiar y opakowania szaf y rozłożonej Objętość [m³]

Bardziej szczegółowo

NaviTEK II. idealnwd.com. Oszczędność pieniędzy dzięki użyciu jednego wielofunkcyjnego testera do sieci miedzianych i światłowodowych

NaviTEK II. idealnwd.com. Oszczędność pieniędzy dzięki użyciu jednego wielofunkcyjnego testera do sieci miedzianych i światłowodowych Oszczędność pieniędzy dzięki użyciu jednego wielofunkcyjnego testera do sieci miedzianych i światłowodowych Zwiększona wydajność przez skrócenie czasu instalacji i usprawnienie lokalizacji problemów Skrócenie

Bardziej szczegółowo

Okablowanie Światłowodowe Connectivity Elementy Optyczne - Połączeniowe 03 Pigtaile i patchcordy FTTx abonenckie (A) Rodzina patchcordów przeznaczona do podłączania abonentów sieci FTTH. Ze względu na

Bardziej szczegółowo

Splittery PLC. ELEMENTY PON - Splittery PLC. TECHNOLOGIA - produkcja PLC w Polsce WYPOSAŻENIE. Zalety produkcji automatycznej: Gotowy produkt

Splittery PLC. ELEMENTY PON - Splittery PLC. TECHNOLOGIA - produkcja PLC w Polsce WYPOSAŻENIE. Zalety produkcji automatycznej: Gotowy produkt plittery PLC Cellco posiada długoletnie doświadczenie w wytwarzaniu splitterów w technologii PLC. Technologia ta oferuje maksymalną wydajność i wyjątkowo długoterminową stabilność. plittery PLC to pasywne

Bardziej szczegółowo

MDH System Strona 1. Produkt z kategorii: Monitory serwisowe

MDH System Strona 1. Produkt z kategorii: Monitory serwisowe MDH System Strona 1 MDH-SYSTEM ul. Bajkowa 5, Lublin tel./fax.81-444-62-85 lub kom.693-865-235 e mail: info@mdh-system.pl Monitor serwisowy 7", AHD-H, HD-CVI, HD-TVI, HD-SDI, TCP/IP, PAL, NTSC, specjalistyczny

Bardziej szczegółowo

MUFY KAPTUROWE OZKS 160X

MUFY KAPTUROWE OZKS 160X KATALOG OSPRZĘTU ŚWIATŁOWODOWEGO Ed. 1/2013 MUFY KAPTUROWE OZKS 160X Mufy OZKS160X są hermetycznymi osłonami typu kapturowego przeznaczonymi do łączenia kabli światłowodowych we wszystkich rodzajach sieci

Bardziej szczegółowo

Pomiary w instalacjach światłowodowych.

Pomiary w instalacjach światłowodowych. Pomiary w instalacjach światłowodowych. Pomiary metodą transmisyjną Pomiary tłumienności metodą transmisyjną Cel pomiaru: Określenie całkowitego tłumienia linii światłowodowej Przyrządy pomiarowe: źródło

Bardziej szczegółowo

PRZEDMIAR KONTROLA DOSTĘPU i SIEĆ STRUKTURALNA

PRZEDMIAR KONTROLA DOSTĘPU i SIEĆ STRUKTURALNA KONTROLA DOSTĘPU i SIEĆ STRUKTURALNA NAZWA INWESTYCJI : Dowództwo Generalne RSZ w Kompleksie Wojskowym Nr 3656 ADRES INWESTYCJI : Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 103/105 INWESTOR : Jednostka Wojskowa Nr

Bardziej szczegółowo