o nas ZGRANI, PROFESJONALNI, PEWNI SIEBIE

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "o nas ZGRANI, PROFESJONALNI, PEWNI SIEBIE"

Transkrypt

1

2 ZGRANI, PROFESJONALNI, PEWNI SIEBIE o nas Zanim powstała nasza firma, przez wiele lat każdy z nas czynnie uprawiał sporty extemalne nurkowanie, spadochroniarstwo, wspinaczkę, żeglarstwo, survival oraz wiele innych. Dzisiaj jesteśmy zgrani, pewni siebie i profesjonalni. Realizując swoje pasje stworzyliśmy SFORA EXTREME. Proponujemy Wam niekonwencjonalne połączenie wypoczynku z integracją, szkoleń w biznesie z zabawą, dostarczając przy tym niemałej dawki adrenaliny. Naszym głównym celem jest Twoje zadowolenie i bezpieczeństwo. Jacek - ZAHAR Marcin - PINIO właściciel firmy wykształcenie wyższe o profilu Turystyka i Rekreacja wychowawca kolonijny ratownik przedmedyczny specjalista linowych technik alpinistycznych spadochroniarz survivalowiec militarysta strzelec sportowy wykształcenie wyższe pedagogiczne o profilu Wychowanie Fizyczne dyplomowany ratownik medyczny ratownik wodny licencjonowany ochroniarz podoficer wojsk powietrzno-desantowych spadochroniarz płetwonurek zdobywca III miejsca na SELEKCJI Żołnierza Polskiego Krzysiek - WOJCIECH wykształcenie wyższe pedagogiczne wychowawca kolonijny spadochroniarz płetwonurek v/c mistrz regionu Pomorza i Kujaw w biegu na orientacje kilkukrotny uczestnik RACE ADVENTURE czynnie uprawia wspinaczkę skałkową Kamil - TASAK wychowawca kolonijny licencjonowany ochroniarz harcerz spadochroniarz płetwonurek strzelec sportowy Przemek - LUBAN harcerz zapalony rowerzysta militarysta survivalowiec uczestnik wielu extremalnych wypraw strzelec sportowy

3 Imprezy integracyjne team building, event Udział w naszych imprezach pomoże Wam rozwiązywać problemy komunikacyjne w zespole i poprawić skuteczność jego działania. Gry i zabawy zawsze ustalamy pod profil konkretnej firmy. Wspólne pokonywanie przeszkód i zaliczanie zadań kształtują umiejętności interpersonalne, sprzyjają budowaniu i utrzymywania długotrwałych relacji, a także pomagają zrozumieć i akceptować odmienne zachowania. Staramy się, aby uczestnicy jeszcze po długim czasie pamiętali o dobrej zabawie, w jakiej mieli okazję wziąć udział, a pozytywna adrenalina wracała wraz z każdym wspomnieniem.

4 Najczęściej wybierane scenariuszowe imprezy integracyjne TERENOWE PRZEPRAWY GPS Uczestnicy mają do dyspozycji odbiorniki GPS. Wskaźniki urządzenia wyprowadzają ich w nieznane wcześniej miejsce, gdzie odnajdują opuszczony samochód, w którym brakuje koła. W aucie znajdują się jednak koordynaty miejsca położenia owego koła. Po jego zlokalizowaniu, zespół musi także odszukać klucz, szpilki oraz kluczyki. W trakcie zabawy należy rozwikłać wiele zagadek, które w efekcie przyczynią się do odnalezienia wszystkich zaginionych części. Przedmioty celowo umieszczane są w miejscach trudno dostępnych, przez co ich wydobycie wymaga użycia specjalistycznego sprzętu. PORWANIE PREZESA Grupa terrorystyczna zatrzymuje autokar, uprowadza Prezesa i wywozi go w nieznane. Uczestnicy imprezy zostają podzieleni na kilka zespołów, do każdego z nich przydzielany jest instruktor. Grupy mają za zadanie odnaleźć porwanego. Podczas poszukiwań na poszczególne drużyny czekać będą rozmaite zadania logicznosprawnościowe, które pomogą im poskładać kolejne fragmenty map prowadzących do Prezesa.

5 SPŁYWY PONTONOWE W odróżnieniu od popularnego kajaka, ponton nie wymaga tak dużej koordynacji ruchowej i skupienia, dzięki czemu ze spływu można czerpać większą przyjemność, podziwiając jednocześnie otaczającą nas przyrodę. Bezsprzecznie jest to idealna forma integracji, która uczy dyscypliny i pomaga wyłonić lidera grupy. Dla urozmaicenia na trasie spływu możemy zorganizować zabawy i gry terenowe, przeprawy linowe czy paintball. Ponad to każda z tego typu imprez kończy się ogniskiem i kiełbaskami. Nasze pontony to sprzęt najwyższej klasy, posiadający wszystkie niezbędne atesty. Każdy z nich wyposażony jest w hermetyczne skrzynie, które uchronią bagaż osobisty przed zamoknięciem. KOMANDOSI Uczestnicy tej zabawy mogą poczuć się jak prawdziwi komandosi. Pierwsza część imprezy to etap szkoleniowy wspólnie przejdziemy błotny tor przeszkód (przez komandosów zwany polem ryżowym), nauczymy się skrytej komunikacji i obserwacji. Kolejny etap to zadanie specjale polegające na przedostaniu się na teren wroga, podłączeniu się pod jego sieć telefoniczną i przechwyceniu w ten sposób ważnych informacji, potrzebnych do wykonania całości powierzonej misji. Impreza od początku do końca prowadzona jest w drylu wojskowym.

6 Pikniki i formy stacyjne Pikniki i formy stacyjne to idealna propozycja na imprezę integracyjną, w której ma wziąć udział większa liczba osób, a także doskonała forma rozrywki podczas miejskich i gminnych festynów. W dowolnym miejscu jesteśmy w stanie zaaranżować niemalże nieograniczoną liczbę konkurencji sportowozabawowych zorganizowanych w formie stacji. Każda ze stacji stanowi osobną atrakcję, nad przebiegiem której czuwa wykwalifikowany instruktor. Najpopularniejsze z konkurencji to: - strzelnica (proce, łuki, wiatrówki, ASG), - kolejka tyrolska, - mosty linowe, - budowa wieży ze skrzynek/styropianu, - zwariowany rower, - zabawy dla najmłodszych. Dysponujemy bogatą bazą organizacyjną, dzięki czemu każdą z imprez jesteśmy w stanie zaopatrzyć w zaplecze gastronomiczne, grille, namioty i dmuchańce (te z myślą o najmłodszych, choć nie tylko).

7 NT CE Centrum szkoleń ZKOLEŃ MS RU Oferujemy szkolenia z dziedzin : - survival - strzelectwo - pierwsza pomoc - czerwona taktyka - ratownictwo drogowe PIERWSZA POMOC Przejście szkolenia z Pierwszej Pomocy zaczyna być postrzegane za obowiązek każdego obywatela. O szkoleniach pracowników w tym zakresie mówi ustawa. Wychodząc na przeciw owym wymogom oraz wykorzystując naszą profesjonalną wiedzę, organizujemy szkolenia dla firm, placówek publicznych, a także dla osób prywatnych. Nasz wielki atut to zachowanie podczas szkoleń maksymalnego realizmu i wykorzystanie środków pozoracji (nie trenujecie tylko na fantomach). Każdy kursant otrzymuje certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia, który z pewnością będzie mile widziany wśród pracodawców. RATOWNICTWO DROGOWE W Polsce dochodzi rocznie do prawie wypadków drogowych, w których ginie ponad osób. Kurs ratownictwa drogowego kierowany jest do osób często jeżdżących po polskich szosach. Uczymy jak bezpiecznie i prawidłowo udzielać pomocy ofiarom wypadków. Nasz kurs to przede wszystkim praktyczne ćwiczenia przy samochodzie z pozorantami i środkami pozoracji. Jeśli Twoja praca związana jest z częstą zmianą miejsca, transportem czy zajęciami w terenie, ten kurs z pewnością jest dla Ciebie!

8 Odbiorcy dorośli i młodzież niezależnie od wykonywanego zawodu. Cel kursu zdobycie praktycznych umiejętności ratowania poszkodowanych w wypadkach drogowych. Poznanie zasad bezpieczeństwa. Czas trwania około 6 godzin (jedno spotkanie) Wykłady: Motywacja do udzielania pomocy Przepisy prawne Aspekty psychologiczne Resuscytacja krążeniowo-oddechowa Bezpieczeństwo własne Bezpieczeństwo poszkodowanego Pożar samochodu Skuteczne wzywanie pomocy Kontrola podstawowych funkcji życiowych Zabezpieczanie miejsca wypadku Ewakuacja z zagrożonego miejsca Techniczne aspekty wypadków drogowych Urazy komunikacyjne Skład apteczki samochodowej Ćwiczenia: Wezwanie pomocy Ocena poszkodowanego Resuscytacja krążeniowo-oddechowa Pozycja przeciwwstrząsowa Bezpieczne sposoby obracania na plecy Zabezpieczenie miejsca wypadku Wyciąganie ofiar z samochodu Scenariusze sytuacje najczęściej występujące na drodze Współpraca z pilotem śmigłowca podczas lądowania

9 STRZELECTWO Oferujemy zarówno grupowe, jak i indywidualne treningi strzeleckie z zakresu strzelectwa sportowego IPSC, IPDA oraz treningi taktyczne z użyciem pojazdów oraz środków pozoracji pola walki. Nasi instruktorzy to operatorzy jednostek specjalnych wojska i policji, absolwenci wielu światowych kursów strzeleckich. Prowadzimy specjale treningi dla : -funkcjonariuszy Policji -pracowników firm ochroniarskich -grup paramilitarnych CZERWONA TAKTYKA Głównym założeniem jest przybliżenie kursantom problemu udzielania pierwszej pomocy w warunkach dużego zagrożenia spowodowanego niebezpiecznym zdarzeniem (katastrofa, konflikt zbrojny, zamach terrorystyczny). Osoba działająca w takiej sytuacji jest podawana bardzo wielu czynnikom, które mogą negatywnie wpłynąć na ocenę sytuacji i sposób działania.

10 SURVIVAL Celem tego typu szkoleń jest zapoznanie Was z metodami radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych (katastrofy lotnicze, klęski żywiołowe, przetrwanie w miejscach niesprzyjających człowiekowi). Wiedza zdobyta na naszych szkoleniach z pewnością przyda się Wam również w życiu codziennym, podczas wędkowania, spacerów po lesie czy biwaku z rodziną. Nasze umiejętności nie bazują na książkach czy filmach. Od najmłodszych lat wolne chwile spędzamy na łonie natury, poznając ją i ucząc się jej. Odkrywamy coraz to trudniejsze tereny kraju i świata, wykorzystując przy tym metody survivalowe. Szkolenia ze sztuki przetrwania świetnie nadają się na firmową imprezę integracyjną. Oferujemy zarówno jedno-, jak i kilkudniowe wyjazdy w Bieszczady, nad Bagna Biebrzańskie, na Kaszuby czy nad Morze, gdzie od podstaw poznacie tajniki Survivalu. Szkolenia Survivalowe szczególnie poleca się osobom wyjeżdżającym w tereny niezurbanizowane, rejony dotknięte klęskami żywiołowymi czy w miejsca, gdzie toczą się konflikty zbrojne.

11 Prace na wysokościach W przygotowanej przez nas ofercie przewidziany jest każdy rodzaj prac wymagających podjęcia działań na znacznych wysokościach lub wykorzystania technik alpinistycznych. Nasze umiejętności oraz używany przez nas specjalistyczny sprzęt pozwalają nam dotrzeć do najbardziej niedostępnych miejsc, dzięki czemu wszystkie działania przebiegają szybko i bezproblemowo. Świadczymy usługi w zakresie: - mycia okien i elewacji, - montażu reklam i banerów wielkoformatowych oraz ozdób świątecznych, - malowania nadajników BTS i kominów, - udrożniania rynien, - malowania elewacji i dachów, - ocieplania budynków, - montażu anten, nadajników i okablowania, - konserwacji i malowania różnego rodzaju konstrukcji - odśnieżania dachów, - innych prac remontowo - budowlanych. Wykonujemy ponad to prace leśne, takie jak: - zbiór nasion z drzew stojących (przy użyciu drzewołazów i drabin), - redukcja posuszu, - prześwietlanie korony, - wycinka drzew, - konserwacja wież przeciwpożarowych.

12 Na wszystkich imprezach jest wśród nas dyplomowany ratownik medyczny. Nasi instruktorzy to profesjonaliści i nie pozwolą, aby coś złego stało się podczas którejkolwiek z nich. Pracujemy na sprzęcie najlepszych światowych marek, posiadającym wszystkie niezbędne atesty. KONTAKT Jacek Zacharek ul. Szkolna 7/ Kowalewo Pomorskie tel. kom

Oferta 2014. O nas: KSGRAN EVENTS LTD. LTD jest największą i najdynamiczniej rozwijającą się firmą w

Oferta 2014. O nas: KSGRAN EVENTS LTD. LTD jest największą i najdynamiczniej rozwijającą się firmą w Oferta 2014 O nas: Firma z Karpacza organizacją imprez plenerowych zajmuje się od 14 lat. Na początku były to głównie zawody sportowe, pokazy i szkolenia narciarskie. Od ponad ośmiu lat zajmujemy się również

Bardziej szczegółowo

SEZON 2015 ZIELONE SZKOŁY. W KULCE Biwaki edukacyjne i Zielone Szkoły na Mazurach

SEZON 2015 ZIELONE SZKOŁY. W KULCE Biwaki edukacyjne i Zielone Szkoły na Mazurach SEZON 2015 ZIELONE SZKOŁY W KULCE Biwaki edukacyjne i Zielone Szkoły na Mazurach projekt i przygotowanie: Studio Gravite zdjęcia: Bartosz Cirut, Jakub Obarek SŁOWA UCZĄ, PRZYKŁADY POCIĄGAJĄ Tytus Liwiusz

Bardziej szczegółowo

Rajdy samochodami terenowymi 4X4. Bungee i skoki na linach z mostów, wieżowców i dźwigów To kolejna okazja by

Rajdy samochodami terenowymi 4X4. Bungee i skoki na linach z mostów, wieżowców i dźwigów To kolejna okazja by REKRUTACJA SZKOLENIA EVENTS NEW VISION Personal Vision ul. Narzymskiego 10/2 31-463 Kraków tel.:+48(12) 633 27 76 tel.:+48(12) 413 23 31 biuro@personalvision.pl www.personalvision.pl Szanowni Państwo,

Bardziej szczegółowo

Katalog. Wszystkie Państwa potrzeby szkoleniowe mają jedno rozwiązanie: Akademię Szybkiej Nauki

Katalog. Wszystkie Państwa potrzeby szkoleniowe mają jedno rozwiązanie: Akademię Szybkiej Nauki Katalog Wszystkie Państwa potrzeby szkoleniowe mają jedno rozwiązanie: Akademię Szybkiej Nauki Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz ul. Nowogrodzka 49 00-695 Warszawa + 48 22 522 84 32 szkolenia@akn.pl

Bardziej szczegółowo

SŁOWA UCZĄ, PRZYKŁADY POCIĄGAJĄ

SŁOWA UCZĄ, PRZYKŁADY POCIĄGAJĄ projekt i przygotowanie: Studio Gravite zdjęcia: Bartosz Cirut SŁOWA UCZĄ, PRZYKŁADY POCIĄGAJĄ Tytus Liwiusz ISO 9001:2008 ISO 9001:2008 BIURO PODRÓŻY "SZARPIE TRAVEL" 10-508 Olsztyn, ul. Mickiewicza 17/2

Bardziej szczegółowo

SEZON 2014 ZIELONE SZKOŁY Z KLASĄ. Biwaki edukacyjne i Zielone Szkoły na Mazurach

SEZON 2014 ZIELONE SZKOŁY Z KLASĄ. Biwaki edukacyjne i Zielone Szkoły na Mazurach SEZON 2014 ZIELONE SZKOŁY Z KLASĄ Biwaki edukacyjne i Zielone Szkoły na Mazurach projekt i przygotowanie: Studio Gravite zdjęcia: Bartosz Cirut SŁOWA UCZĄ, PRZYKŁADY POCIĄGAJĄ Tytus Liwiusz facebook.com/kulka.mazury

Bardziej szczegółowo

INFORMATOR. Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Szczecinie KURSY SZKOLENIA WARSZTATY. Inwestuj w siebie w dobrym Towarzystwie!

INFORMATOR. Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Szczecinie KURSY SZKOLENIA WARSZTATY. Inwestuj w siebie w dobrym Towarzystwie! Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Szczecinie INFORMATOR KURSY SZKOLENIA WARSZTATY Inwestuj w siebie w dobrym Towarzystwie! www.twp.szczecin.pl O Nas Szanowni Państwo, z Towarzystwem Wiedzy

Bardziej szczegółowo

INFORMATOR DLA GIMNAZJALISTÓW

INFORMATOR DLA GIMNAZJALISTÓW INFORMATOR DLA GIMNAZJALISTÓW NA ROK SZKOLNY 2015/2016 Powiatowy informator - Co dalej gimnazjalisto? Wzorem lat ubiegłych dla wszystkich gimnazjalistów z terenu powiatu żagańskiego został przygotowany

Bardziej szczegółowo

INFORMATOR. Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Szczecinie. na rok oświatowy 2013/2014 KURSY SZKOLENIA WARSZTATY

INFORMATOR. Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Szczecinie. na rok oświatowy 2013/2014 KURSY SZKOLENIA WARSZTATY Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Szczecinie INFORMATOR na rok oświatowy 2013/2014 KURSY SZKOLENIA WARSZTATY Inwestuj w siebie w dobrym Towarzystwie! www.twp.szczecin.pl O Nas Szanowni

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Staramy się być jak ludzie z cytatu klasyka...

Szanowni Państwo, Staramy się być jak ludzie z cytatu klasyka... Szanowni Państwo, Jesteśmy solidnym partnerem w biznesie i cenionym przez naszych Klientów organizatorem wydarzeń firmowych wyjazdów motywacyjnych, konferencji i szkoleń. Lubimy to, co robimy i to jest

Bardziej szczegółowo

Katalog ofertowy. Od rozrywki do biznesu!

Katalog ofertowy. Od rozrywki do biznesu! Katalog ofertowy 2015 Od rozrywki do biznesu! Kim jesteśmy? Sukcesywnie od 1997 roku pomagamy różnym firmom w budowaniu pozytywnych relacji interpersonalnych poprzez organizację i realizację imprez firmowych

Bardziej szczegółowo

WOLONTARIAT W SZKOLE Organizacja i prowadzenie szkolnego klubu wolontariusza

WOLONTARIAT W SZKOLE Organizacja i prowadzenie szkolnego klubu wolontariusza WOLONTARIAT W SZKOLE Organizacja i prowadzenie szkolnego klubu wolontariusza Niniejsza publikacja Pryzgotowanie i druk niniejszej publikacji wsparły finansowo powstała przy wsparciu finansowym Ministerstwo

Bardziej szczegółowo

Pikniki firmowe - organizatorzy, miejsca, atrakcje

Pikniki firmowe - organizatorzy, miejsca, atrakcje Tw ó j p r z e w o d n i k p o e v e n t a c h Pikniki firmowe - organizatorzy, miejsca, atrakcje Maj 2010 Podróże biznesowe z EventMapa.pl Cykl e-przewodników po Atrakcjach i Destynacjach dla biznesu

Bardziej szczegółowo

Ochrona przeciwpożarowa

Ochrona przeciwpożarowa PATROL Magazyn Securitas w Polsce Nr 4/2009 Ochrona przeciwpożarowa Ekspansja Securitas w Europie Środkowo-Wschodniej Badanie Opinii Pracowników Współpraca z firmą POLOmarket Na ścieżkach kariery w Securitas

Bardziej szczegółowo

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin Uczenie się jest procesem, z którym stykamy się całe życie, nie ogranicza się wyłącznie do dzieciństwa i młodości. Człowiek przez

Bardziej szczegółowo

Oferty pracy. Pożyczki UE. Praca za granicą. Kursy zawodowe. Ryzyko może się opłacać -11- Głuchołazy górą -13- -6- TEMAT NUMERU: Praca w mundurze

Oferty pracy. Pożyczki UE. Praca za granicą. Kursy zawodowe. Ryzyko może się opłacać -11- Głuchołazy górą -13- -6- TEMAT NUMERU: Praca w mundurze XI 2012 ISSN: 2084-3283 egzemplarz bezpłatny NUMER 10 WYWIAD: Ryzyko może się opłacać -11- -6- KONKURS: Głuchołazy górą PORADY: Kursy zawodowe -13- TEMAT NUMERU: Praca w mundurze Praca w policji, straży

Bardziej szczegółowo

Międzynarodowy Program Rozwoju Turystyki dla miasta Ełk i miasta Oziersk

Międzynarodowy Program Rozwoju Turystyki dla miasta Ełk i miasta Oziersk Międzynarodowy Program Rozwoju Turystyki dla miasta Ełk i miasta Oziersk Sporządził: Adam Puza Ełk, sierpień 2014 Spis treści 1. Wstęp... 4 2. Założenia wstępne... 4 3. Metodologia, analizy, badania, działania...

Bardziej szczegółowo

Dobre bo swojskie. pomysłem na nudę! Utraciłeś pracę? Zadbaj o swoją przyszłość z Klubem Pracy. Policjanci podsumowali I półrocze

Dobre bo swojskie. pomysłem na nudę! Utraciłeś pracę? Zadbaj o swoją przyszłość z Klubem Pracy. Policjanci podsumowali I półrocze GAZETA POWIATOWA EGZEMPLARZ BEZPŁATNY ISSN 1641-1935 Nr 6/2011 (91) Policjanci podsumowali I półrocze Lublinieccy policjanci podsumowali wyniki swojej pracy. W pierwszym półroczu tego roku w porównaniu

Bardziej szczegółowo

Firma = zaangażowanie

Firma = zaangażowanie zeszyt 3 Firma = zaangażowanie pracownicy wolontariusze beneficjenci Spis treści Broszura wydrukowana dzięki wsparciu Wprowadzenie 3 CSR, czyli społeczna odpowiedzialność biznesu 4 1. Corporate Community

Bardziej szczegółowo

Firma = zaangażowanie

Firma = zaangażowanie zeszyt 3 Firma = zaangażowanie pracownicy wolontariusze beneficjenci Spis treści Wprowadzenie 3 CSR, czyli społeczna odpowiedzialność biznesu 4 1. Corporate Community Involvement (CCI), czyli myśl globalnie,

Bardziej szczegółowo

OFERTA SZKOLEŃ DLA NAUCZYCIELI

OFERTA SZKOLEŃ DLA NAUCZYCIELI ROK SZKOLNY 2013/2014 OŚRODEK USŁUG PEDAGOGICZNYCH I SOCJALNYCH ZWIĄZKU NAUCZYCIELSTWA POLSKIEGO - Placówka OFERTA SZKOLEŃ DLA NAUCZYCIELI Strona0 Na szkolenia zapraszamy: Dyrektorów szkół i ich zastępców

Bardziej szczegółowo

Opisy zawodów, które możecie w przyszłości wybrać realizując swoją ścieżkę zawodową.

Opisy zawodów, które możecie w przyszłości wybrać realizując swoją ścieżkę zawodową. Przedstawiam Opisy zawodów, które możecie w przyszłości wybrać realizując swoją ścieżkę zawodową. Zawody są podzielone na grupy: edukacja: nauczyciel,bibliotekarz, opiekunka dziecięca, pedagogika finanse

Bardziej szczegółowo

Psychologia w biznesie

Psychologia w biznesie dla przedsiębiorstw i ich pracowników z województwa zachodniopomorskiego Numer 11 maj 2013 Psychologia w biznesie Czy biznes potrzebuje psychologii? Biznes społecznie odpowiedzialny Czy sukcesu i kreatywności

Bardziej szczegółowo

Wywiady, dyskusje. Jakich trenerów potrzeba sportowi polskiemu, kto i jak powinien ich kształcić - dyskusja niedokończona

Wywiady, dyskusje. Jakich trenerów potrzeba sportowi polskiemu, kto i jak powinien ich kształcić - dyskusja niedokończona 86 Wywiady, dyskusje Jakich trenerów potrzeba sportowi polskiemu, kto i jak powinien ich kształcić - dyskusja niedokończona Uczestnicy dyskusji: Włodzimierz Cygański - zastępca dyrektora naczelnego COS,

Bardziej szczegółowo

Wstęp. QES Consulting posiada w swojej ofercie następujące szkolenia:

Wstęp. QES Consulting posiada w swojej ofercie następujące szkolenia: Wstęp Kim jesteśmy? Przede wszystkim Najlepszymi trenerami audytorami praktykami! Z pasją i zaangażowaniem potrafimy nauczyć i pomóc wdrażać kulturę bezpieczeństwa.wyróżniamy się umiejętnością wbudowania

Bardziej szczegółowo

ROZWÓJ RATOWNICTWA DROGOWEGO

ROZWÓJ RATOWNICTWA DROGOWEGO Senacki Zespół Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Senacki Zespół Strażaków ROZWÓJ RATOWNICTWA DROGOWEGO Kancelaria Senatu Redakcja: Piotr Świątecki Współpraca: Dorota Wojucka Projekt okładki: Krzysztof Korneluk

Bardziej szczegółowo

Realizacja w 2013 roku zadań Powiatowego Programu Zapobiegania Przestępczości oraz Porządku Publicznego i Bezpieczeństwa Obywateli na lata 2012 2014

Realizacja w 2013 roku zadań Powiatowego Programu Zapobiegania Przestępczości oraz Porządku Publicznego i Bezpieczeństwa Obywateli na lata 2012 2014 WSO.5511.2.2014 Giżycko, 24.02.2014 r. Realizacja w 2013 roku zadań Powiatowego Programu Zapobiegania Przestępczości oraz Porządku Publicznego i Bezpieczeństwa Obywateli na lata 2012 2014 Powiatowy Program

Bardziej szczegółowo

studia językowe wyjątkowi - językowi licencjackie magisterskie anglistyka germanistyka hispanistyka e-learning

studia językowe wyjątkowi - językowi licencjackie magisterskie anglistyka germanistyka hispanistyka e-learning wyróżnij się! wyjątkowi - językowi informator 2013/2014 studia językowe Także od podstaw! licencjackie anglistyka amerykanistyka germanistyka hispanistyka italianistyka język+język e-learning magisterskie

Bardziej szczegółowo

Koncepcje Punktów Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych wypracowane w ramach projektu Doradca i asystent personalny - Punkty Aktywizacji Osób

Koncepcje Punktów Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych wypracowane w ramach projektu Doradca i asystent personalny - Punkty Aktywizacji Osób Koncepcje Punktów Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych wypracowane w ramach projektu Doradca i asystent personalny - Punkty Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych - budowanie współpracy publiczno-społecznej

Bardziej szczegółowo

Wolontariat jako narzędzie aktywnej integracji osób chorujących psychicznie. To działa!

Wolontariat jako narzędzie aktywnej integracji osób chorujących psychicznie. To działa! Wolontariat jako narzędzie aktywnej integracji osób chorujących psychicznie To działa! Wolontariat jako narzędzie aktywnej integracji osób chorujących psychicznie To działa! ( ) Sztuka w tym, by różnica

Bardziej szczegółowo