INSTRUKCJA OBSŁUGI - PL W 1979 Insportline Ocean Wioślarz

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "INSTRUKCJA OBSŁUGI - PL W 1979 Insportline Ocean Wioślarz"

Transkrypt

1 INSTRUKCJA OBSŁUGI - PL W 1979 Insportline Ocean Wioślarz 1

2 SPIS TREŚCI P ODZESPOŁY....3 INSTALACJA CZĘŚCI KROK 1: MONTAŻ STABILIZATORA PRZEDNIEGO KROK 2: MONTAŻ SIEDZENIA KROK 3: POŁĄCZENIE SIEDZENIA Z RAMĄ GŁOWNĄ KROK 4:MONTAŻ PEDAŁÓW KROK 5: MONTAŻ PEDAŁA METALOWEGO SCHEMAT CZĘŚCI W STANIE ROZŁOŻONYM PEŁNA LISTA CZĘŚCI REGULAMIN GWARANCJI, ROSZCZENIA GWARANCYJNE

3 PODZESPOŁY Schemat poniższy pokazuje wszystkie małe części, takie jak śrubokręt, podkładki, kapsle nylonowe,narzędzia dołączone do projektu, aby pomóc przy montażu tego urządzenia. Wszystkie części zamienne są pakowane w PE lub pudełka do pakowania. Poniżej widoczne są: (9) dwie tuleje pedała ; (39) dwie śruby M10 * 52; () dwie podkładki płaskie OD22 * ID13 * 2.0t; (45) dwie podkładki płaskie OD22 * ID8.5 * 2.0t; (46) dwie podkładki M8; (55) jedna blokada -kołek; jeden klucz wielofunkcyjny; jeden klucz rękaw; jeden 6mm w kształcie L. (39)śruba M10*52 2PCS (9)tuleja w pedale 2PCS (63)podkładka OD32*ID13.5*2.0T 1PCS (45)podkładka OD22*ID8.5*2.0T 2PCS (48)podkładka OD20*ID10.5*2.0T 2PCS ()podkładka OD22*ID13*2.0T 2PCS (46)M8 podkładka sprężysta 2PCS (47)M8 nakrętka 2PCS (55)kołek z zaślepką 6MM klucz do nakrętek Klucz wielofunkcyjny klucz zrękaw 3

4 INSTALACJA Przed instalacją proszę spojrzeć na zdjęcie poniżej, aby prawidłowo zamontować urządzenie R L CZĘŚCI NR. NAZWA CZĘŚCI ILOŚĆ NR. NAZWA CZĘŚCI ILOŚĆ 1 sztyca 1 45 podkładka OD22*ID8.5*2.0T 2 2 rama głowna 1 46 M8 podkładka sprężysta 2 3 stabilizator przedni zestaw 1 47 M8 nakrętka 2 6 pedał metalowy 2 48 podkładka OD20*ID10.5* pedał-podkładka luka 2 50 M8*25 śruba 4 10 pedał 2 51 nakrętka M12* siedlisko /2 Nakrętka nylonowa pokrywa 1 21 pokrętło-połaczenie 1 54 szpilka do pedału metalowego 2 38 siedlisko- zatyczka 4 55 kołek 1 39 M10*52 śruba 2 58 linia górna części czujnika /2*100 śruba 1 59 Czujnik poniżej sekcji linii 1 podkładka OD22*ID13*2.0T 2 63 podkładka OD32*ID13.5*2.0T /2 nasadka nylon 1 65 pas pedała 2 4

5 MONTAŻ Edited with the trial version of KROK 1: MONTAŻ STABILIZATORA PRZEDNIEGO Użyj przedniego zestawu stabilizatora (3) i połącz go z ramą główną za pomocą śrub M10 * 52 (39) i podkładek płaskich OD20 * ID10.5 * 2.0T (48). KROK 2: MONTAŻ SIEDLISKA Użyj 4szt śrub M8 * 25 (50) i 4szt korków gniazda (38),aby zamontować podpórke pod sztycą (1). Włoż siedlisko (15) do gniazda postu (1),połącz go ze sztyca za pomocą 4szt śrub M8 * 25 (50)oraz 4szt korki siedzenia (38). 5

6 KROK 3: POŁĄCZENIE SZTYCY Z RAMĄ GLÓWNĄ Odkręcić : jedną śrubę (42) oraz dwie podkładki OD22 * ID13 * 2.0T ()i jedną nakrętkę nylonową(44),a także jedną nakrętkę nylon (52), które są zamontowane na ramie głównej. Podłącz czujnik górny odcinek linii (58) ) z linią czujnika poniżej sekcji (59). Włóż sztycę (1) do ramy głównej (2).Zamontuj szpilkę ramy głównej (55) do ramy głównej i sztycy (1) za pomocą jednej śruby (42), dwóch Podkładek OD22 * ID13 * 2.0T ()oraz jednej nakrętki nylonowej (44) i jednej nakrętki (52) nylon. Połącz sztycę i ramę główna z wtykiem zasilania (21)Użyj nakrętki M12 * 1,75 (51) i płaskiej podkładki OD32 * ID13.5 * 2.0T (63). KROK 4: MONTAŻ PEDAŁÓW Zainstaluj osie pedałów (20) w otworze na ramie głównej. Włóż dwie podkładki w luki pedałów (9). Użyj dwóch Podkładek OD22 * ID13 * 2.0T (). Pedał 10-L, 10-R zamontuj do osi pedałów (20), Użyj dwóch podkładek OD22 * ID8.5 * 2.0T (45), dwóch M8 oraz podkładki sprężystej (46), a także dwóch nakrętek M8 (47).Kluczem 6MM, kluczem w rękawie, mocno dokręć.umieścić pas (65) na pedale. 6

7 KROK 5: MONTAŻ METALOWYCH PEDAŁÓW Wyjmij kołek metalowy pedału (54), który jest zamontowany z przodu stabilizatora (3). Połącz pedał (6) z elementami metalowymi (pedał w kształcie litery U) z przednim zestawem stabilizatora(3) Zabezpiecz metalowym kołkiem pedału (54). 7

8 SCHEMAT CZĘŚCI Edited with the trial version of L R

9 PEŁNA LISTA CZĘŚCI Nr. Nazwa części Ilość Nr. Nazwa części Ilość 1 sztyca 1 35 oś koła zamachowego 1 2 rama główna Koło pasa (m.in. 2szt 6000 łożysko) 3 Stabilizator przedni zestaw 1 37 pasek z tworzywa sztucznego rura (1) 2 4 utrwalacz siedliska 1 38 korek- krzesło 4 5 kierownica 1 39 M10*52 śruba 2 6 pedał metalowy 2 40 M6 podkładka 4 7 część dekoracyjna 1 M4*20 śruba 10 8 pokrywa kola /2*100 śruba 1 9 pedał- podkładka luka 2 podkładka OD22*ID13*2.0T 4 10 prawy i lewy pedał /2 nakrętka nylon 1 11 lewa pokrywa 1 45 podkładka OD22*ID8.5*2.0T 2 12 prawa pokrywa 1 46 M8 podkładka sprężysta 2 13 lewy przedni stabilizator i zaślepka 1 47 M8 nakrętka 2 14 prawy przedni stabilizator i zaślepka 1 48 podkładka OD20*ID10.5* siedlisko 1 49 M10 nakrętka 2 16 komputer 1 50 M8*25 śruba 4 17 TCD zestaw 1 51 nakrętka M12* osłona piankowa kierownicy /2 nakrętka nylonowa pokrywa 1 19 zaślepka kierownicy 2 53 M6*16 śruba 4 20 osie pedałów 1 54 pedał-kołek metalowy 2 21 pokrętło- połączenie 1 55 kołek 1 22 koło zamachowe 1 56 podkładka OD16*ID8.5*1.5T 4 23 małe koło 1 57 podkładka OD14*ID8.5*2.0T 4 24 M6*67 śruba 2 58 Czujnik poniżej sekcji linii 1 25 zestaw sprężyn 1 59 Czujnik poniżej sekcji linii 1 26 M6*40 śruba *16*M8*13 śruba 4 27 pas 1 61 M8*115 śruba 2 28 Wewnętrzny zestaw magnetyczny 1 62 M8 nakrętka nylon 6 29 M6 nakretka nylon 4 63 podkładka OD32*ID13.5*2.0T 1 30 gumowy pierścień 1 64 M10*48 śruba 1 31 pasek z tworzywa sztucznego (2) 2 65 pas pedała 2 32 koło(2) 4 66 rura siedliska z zaślepką 1 33 M4*16 śruba 2 67 Stabilizator zestaw tylny 1 1

10 34 koło(1) 4 10

11 WARUNKI GWARANCJI Gwarancji udziela: insportline Polska s.c. ul. Przemysłowa 60, -100 Tychy NIP: Regon: Okres gwarancji rozpoczyna się od daty zakupu towaru przez klienta. Gwarancja udzielana jest w trzech wariantach: 1.Gwarancja Domowa- Przeznaczona jest dla sprzętu wykorzystywanego do użytku prywatnego, nie komercyjnego. Intensywność treningów nie może przekroczyć 1 godziny na dobę (okres gwarancji: 24 miesiące). 2.Gwarancja Pół-komercyjna- Przeznaczona jest dla sprzętu wykorzystywanego w hotelach, Spa, szkołach, ośrodkach rehabilitacji. Intensywność treningów nie może przekroczyć 3 godzin na dobę. (okres gwarancji: 12 miesięcy). 3.Gwarancja Komercyjna- Przeznaczona jest dla sprzętu wykorzystywanego w hotelach, Spa, szkołach, ośrodkach rehabilitacji, klubach fitness oraz siłowniach. Intensywność treningów nie może przekroczyć 8 godzin na dobę (okres gwarancji: 24 miesiące). Każdy produkt w specyfikacji ma przyporządkowany wariant gwarancji. Brak informacji o wariancie gwarancji domyślnie oznacza Gwarancje Domową. Gwarancja dotyczy tylko wad produkcyjnych. Gwarancja nie ma zastosowania do wad wynikających z: a) normalnego użytkowania (normalne zużycie części eksploatacyjnych), b) niewłaściwego użycia produktu, c) nieprawidłowego przechowywania, d) przeróbek produktu lub niewłaściwego serwisu. Dowodem udzielenia gwarancji jest dowód zakupu (paragon lub faktura VAT). Gwarancja obowiązuje na terenie Polski. Gwarancja nie wyłącza możliwości skorzystania z uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Kupujący jest zobowiązany do sprawdzenia towaru przy dostawie, w celu wykrycia ewentualnych uszkodzeń w transporcie. W przypadku wykrycia takiego uszkodzenia, Kupujący zobowiązany jest niezwłocznie poinformować naszą firmę oraz sporządzić protokół szkody z przewoźnikiem (firmą kurierską/pocztową). W przypadku braku sporządzenia protokołu szkody nie ponosimy odpowiedzialności za szkody spowodowane przez firmy kurierskie/pocztowe. W przypadku zasadności zgłoszenia reklamacyjnego Gwarant zapewnia transport i usługę serwisową przedmiotu gwarancji. W przypadku braku zasadności zgłoszenia reklamacyjnego klient pokrywa koszty ewentualnego transportu i usługi serwisowej przedmiotu gwarancji. Gwarant zobowiązany jest ustosunkować się do zgłoszenia gwarancyjnego w terminie do 14dni. Naprawa gwarancyjna zostanie wykonana w najkrótszym możliwym terminie. Gwarant zobowiązuje się do naprawy uszkodzonego sprzętu w przypadku zasadności zgłoszenia gwarancyjnego. Wymiana towaru na nowy możliwa jest jedynie w przypadku braku możliwości naprawy sprzętu. Zwrot kwoty zakupu za sprzęt jest możliwy jedynie w przypadku braku możliwości naprawy i braku możliwości wymiany na nowy. Zgłoszenia gwarancyjne Klienci indywidualni zobowiązani są przesłać ZGŁOSZENIE GWARANCYJNE drogą mailową na adres: Zgłoszenie powinno zawierać takie informacje jak: Imię i Nazwisko / Numer telefonu / Adres / Dowód zakupu / Nazwa produktu / Opis Wady. Klienci hurtowi zobowiązani są do złożenia zgłoszenia za pośrednictwem panelu klienta dostępnego na stronie internetowej: Klient zostanie poinformowany o zakończeniu i wyniku reklamacji przez lub telefonicznie. insportline Polska s.c. ul. Przemysłowa 60, -100 Tychy tel: , mail: NIP: Regon: Dział reklamacji: tel:

INSTRUKCJA OBSèUGI - PL

INSTRUKCJA OBSèUGI - PL INSTRUKCJA OBSèUGI - PL W 1979 Insportline Ocean Wioślarz 1 SPIS TREŚCI P ODZESPOèY.... 3 INSTALACJA..... 4 CZĘŚCI..... 4 KROK 1: MONTAŻ STABILIZATORA PRZEDNIEGO.... 5 KROK 2: MONTAŻ SIEDZENIA.... 5 KROK

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL 9100 Stepper Skrętny insportline Jungy

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL 9100 Stepper Skrętny insportline Jungy INSTRUKCJA OBSŁUGI PL 9100 Stepper Skrętny insportline Jungy SPIS TREŚCI INSTRUKCJE BEZPIECZEŃSTWA... 3 CZĘŚCI PRODUKTU... 4 SCHEMAT ROZŁOŻONEGO URZĄDZENIA... 4 LISTA CZĘŚCI... 4 PORADNIK OBSŁUGI PRODUKTU...

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSUGI PL IN Maska Treningowa insportline Noer

INSTRUKCJA OBSUGI PL IN Maska Treningowa insportline Noer INSTRUKCJA OBSUGI PL IN 12692 Maska Treningowa insportline Noer SPIS TREŚCI WPROWADZENIE... 3 PODNIESIENIE ODPORNOŚCI... 3 MASKA TRENINGOWA Z OPUSZCZAJĄCYMI ZAŚLEPKAMI... 4 PODNIESIENIE WYSOKOŚCI POZIOMU

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI insportline Stepper skrętny Big (GS-A166N)

INSTRUKCJA OBSŁUGI insportline Stepper skrętny Big (GS-A166N) INSTRUKCJA OBSŁUGI 1794 insportline Stepper skrętny Big (GS-A166N) Spis treści BEZPIECZEŃSTWO.... 2 OPIS PRODUKTU....3 REGULACJA...3 INSTRUKCJA LINY ELASTYCZNEJ 4 REGULACJA PODKŁADKI....5 FUNKCJE KOMPUTERA....5

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL 7256 Multifunkcyjny atlas insportline ProfiGym N40

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL 7256 Multifunkcyjny atlas insportline ProfiGym N40 INSTRUKCJA OBSŁUGI PL 7256 Multifunkcyjny atlas insportline ProfiGym N40 1 1)INSTRUKCJE BEZPIECZEŃSTWA WAŻNE! To urządzenie jest stworzone do użytku domowego. Maksymalna waga użytk. to 100 kg. Urządzenie

Bardziej szczegółowo

Podręcznik użytkownika PL

Podręcznik użytkownika PL Podręcznik użytkownika PL 75 Orbitrek insportline Misouri (YK- BA433E) WAŻNE: PRZED PIERWSZYM UŻYCIEM PRZECZYTAJ CAŁY PRZEWODNIK 1 SPIS TREŚCI INFORMACJE BEZPIECZEŃSTWA... 3 RYSUNEK... 4 LISTA CZĘŚCI...

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI 901 2w1 Rower/Wioślarz SPORTline SEG 6601. Produkt może się nieco różnić w rzeczywistości.

INSTRUKCJA OBSŁUGI 901 2w1 Rower/Wioślarz SPORTline SEG 6601. Produkt może się nieco różnić w rzeczywistości. INSTRUKCJA OBSŁUGI 901 2w1 Rower/Wioślarz SPORTline SEG 6601 Produkt może się nieco różnić w rzeczywistości. INSTRUKCJE BEZPIECZEŃSTWA Aby zapewnić największe bezpieczeństwo, regularnie sprawdzaj maszynę

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi PL Rower treningowy insportline Oberon

Instrukcja obsługi PL Rower treningowy insportline Oberon Instrukcja obsługi PL 4464 Rower treningowy insportline Oberon Bezpieczeństwo Aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa, sprawdzaj czy jakaś część nie jest uszkodzona Jeżeli ktoś inny ma zamiar ćwiczyć na tym

Bardziej szczegółowo

Podręcznik użytkownika PL IN 7559 Magnetyczny rower treningowy insportline Kalistic (YK -BA433B)

Podręcznik użytkownika PL IN 7559 Magnetyczny rower treningowy insportline Kalistic (YK -BA433B) Podręcznik użytkownika PL IN 7559 Magnetyczny rower treningowy insportline Kalistic (YK -BA433B) WAŻNE! Przed pierwszym użyciem dokładnie przeczytać cały PRZEWODNIK 1 Spis treści Informacje bezpieczeństwa...

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN Mini rower treningowy insportline Temiste

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN Mini rower treningowy insportline Temiste INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN 10891 Mini rower treningowy insportline Temiste SPIS TREŚCI WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA... 3 WIDOK PO ROZŁOŻENIU... 4 LISTA CZĘŚCI... 4 KOMPUTER DO ĆWICZEŃ... 7 WSKAZÓWKI

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN 7187 Atlas do ćwiczeń insportline ProfiGym C100

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN 7187 Atlas do ćwiczeń insportline ProfiGym C100 INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN 7187 Atlas do ćwiczeń insportline ProfiGym C100 SPIS TREŚCI INSTRUKCJE DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA... 3 WAŻNE UWAGI... 3 LISTA KONTROLNA (ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA)... 5 INSTRUKCJE MONTAŻU...

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi PL 3880 Bieżnia insportline Stratos

Instrukcja obsługi PL 3880 Bieżnia insportline Stratos Instrukcja obsługi PL 3880 Bieżnia insportline Stratos 44 Dziękujemy Dziękujemy za zakup tego produktu. Pomoże Ci on ćwiczyć twoje mięśnie w prawidłowy sposób. Gwarancja Importer tego urządzenia zapewnia,

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi - PL IN 2810 Rowing machine RIO (BR-3010)

Instrukcja obsługi - PL IN 2810 Rowing machine RIO (BR-3010) Instrukcja obsługi - PL IN 2810 Rowing machine RIO (BR-3010) Ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa Należy zachować tę instrukcję w bezpiecznym miejscu w celach informacyjnych. 1. Ważne jest, aby przeczytać

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSLUGI PL 8722 Wioślarz insportline RW60

INSTRUKCJA OBSLUGI PL 8722 Wioślarz insportline RW60 INSTRUKCJA OBSLUGI PL 8722 Wioślarz insportline RW60 MONTAŻ KROK 1 75 74 80 5 90 22 100 A x4 90 74 80 75 krok-1 M8*75 D15.4 D22 M8*1.25 A. Zmontować stabilizator tylny (5) z ramą główną (22) używając podkładki

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN 4069 Ławka wielofunkcyjna insportline Bastet

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN 4069 Ławka wielofunkcyjna insportline Bastet INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN 4069 Ławka wielofunkcyjna insportline Bastet SPIS TREŚCI WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA... 3 LISTA CZĘŚĆI... 4 RYSUNEK W ROZŁOŻENIU... 6 MONTAŻ... 7 INSTRUKCJE ĆWICZEŃ...

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi PL Rower treningowy insportline Xbike 5729

Instrukcja obsługi PL Rower treningowy insportline Xbike 5729 Instrukcja obsługi PL Rower treningowy insportline Xbike 5729 1 SPIS TREŚCI WAŻNA INFORMACJA BEZPIECZEŃSTWA... 3 LISTA ELEMENTÓW... 5 INSTRUKCJA MONTAŻU... 6 RYSUNEK... 9 LISTA CZĘŚCI... 10 INSTRUKCJA

Bardziej szczegółowo

Bieżnia magnetyczna Excel-Run

Bieżnia magnetyczna Excel-Run Instrukcja Obsługi Bieżnia magnetyczna Excel-Run Ważne: przed przystąpieniem do używania urządzenia należy zapoznać się z instrukcją obsługi 1 Informacja na temat bezpieczeństwa Uwaga: Dla zminimalizowania

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi PL Rower insportline Nahary

Instrukcja obsługi PL Rower insportline Nahary Instrukcja obsługi PL 8245 Rower insportline Nahary 1 WAŻNE: Przeczytaj wszystkie instrukcje przed użyciem tego produktu ostrożnie. Zachowaj niniejszą instrukcję obsługi na przyszłość. Dane techniczne

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN 4342 Trenażer insportline AB lifter

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN 4342 Trenażer insportline AB lifter INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN 4342 Trenażer insportline AB lifter SPIS TREŚCI WAŻNE INFORMACJE... 3 ZANIM ZACZNIESZ... 4 MONTAŻ... 5 JAK UŻYWAĆ TRENAŻERA... 9 CONSOLE INSTRUCTIONS... 11 EXERCISE GUIDELINES...

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi PL D Krokomierz z czujnikiem ruchu insportline W181 (OD69041)

Instrukcja obsługi PL D Krokomierz z czujnikiem ruchu insportline W181 (OD69041) Instrukcja obsługi PL 8124 3D Krokomierz z czujnikiem ruchu insportline W181 (OD69041) 1 Wstęp Ten cyfrowy krokomierz wyświetla: kroki, przebyty dystans, spalone kalorie, całkowity czas ćwiczeń, oraz posiada

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI MASAŻER WIBRACYJNY CHARLES

INSTRUKCJA OBSŁUGI MASAŻER WIBRACYJNY CHARLES INSTRUKCJA OBSŁUGI MASAŻER WIBRACYJNY CHARLES Spis treści I. Bezpieczeństwo II. III. Montaż urządzenia Obsługa urządzenia 01 Bezpieczeństwo Przed użytkowaniem urządzenia nalezy zapoznać się z instrukcją

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN 9361 Spiningowy rower insportline Baraton

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN 9361 Spiningowy rower insportline Baraton INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN 9361 Spiningowy rower insportline Baraton 1 SPIS TREŚCI WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA... 3 WIDOK W STANIE ROZŁOŻONYM (A)... 4 WIDOK W STANIE ROZŁOŻONYM (B)... 5 LISTA

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkowania PULSOMETR W 2713 FIT Insportline 2

Instrukcja użytkowania PULSOMETR W 2713 FIT Insportline 2 Instrukcja użytkowania PULSOMETR W 2713 FIT Insportline 2 1 1. Pierwsze kroki Gratulujemy zakupu! Twój nowy Pulsometr ECG -FIT jest łatwym wobsłudze sprzętem doćwiczeń,który jest używany do monitorowania

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI PLATFORMA WIBRACYJNA LOTOS

INSTRUKCJA OBSŁUGI PLATFORMA WIBRACYJNA LOTOS INSTRUKCJA OBSŁUGI PLATFORMA WIBRACYJNA LOTOS 1 Ogólne środki bezpieczeństwa Przed rozpoczęciem czyszczenia urządzenie musi zostać odłączone od zasilania. W przypadku ustawienia urządzenia na wykładzinie,

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi - PL. IN 9126 Bieżnia elektryczna insportline T60i

Instrukcja obsługi - PL. IN 9126 Bieżnia elektryczna insportline T60i Instrukcja obsługi - PL IN 9126 Bieżnia elektryczna insportline T60i 1 Wskazówka: Przed przystąpieniem do montażu i eksploatacji należy uważnie przeczytać instrukcję obsługi i zapisać instrukcję do przyszłości

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI ROWER MAGNETYCZNY RW-B-102A

INSTRUKCJA OBSŁUGI ROWER MAGNETYCZNY RW-B-102A INSTRUKCJA OBSŁUGI ROWER MAGNETYCZNY RW-B-102A Przed rozpoczęciem użytkowana należy dokładnie zapoznać się z poniższą instrukcją. Producent nie ponosi odpowiedzialności za urazy i uszkodzenia spowodowane

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL 5558 Grand ORBITREK/TRENAŻER GP524H

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL 5558 Grand ORBITREK/TRENAŻER GP524H INSTRUKCJA OBSŁUGI PL 5558 Grand ORBITREK/TRENAŻER GP524H 1 SPIS TREŚCI ZASADY BEZPIECZEŃSTWA... 3 POŁĄCZENIE MATERIAŁÓW...... 5 INSTRUKCJA MONTAŻU... 6 INSTRUKCJA DO sterowania komputerowego LB1066....

Bardziej szczegółowo

Triton. Orbitrek eliptyczny Instrukcja montażu i obsługi

Triton. Orbitrek eliptyczny Instrukcja montażu i obsługi Triton Orbitrek eliptyczny Instrukcja montażu i obsługi Spis Treści Str 1. Uwagi dotyczące bezpieczeństwa Str 2. Rozgrzewka Str 3. Lista sprzętu Str 4. Instrukcja montażu Str 9. Instrukcja obsługi komputera

Bardziej szczegółowo

Instrukcja - PL. Orbitrek insportline Atlanta

Instrukcja - PL. Orbitrek insportline Atlanta Instrukcja - PL Orbitrek insportline Atlanta Bezpieczeństwo Aby zapewnić najlepszą bezpieczeństwo ćwiczącego, regularnie sprawdzać go na uszkodzenia i zużyte części. Jeżeli inna osoba ćwiczy na bieżni,

Bardziej szczegółowo

STOJAK DO KOSZYKÓWKI ADVANCED 20350

STOJAK DO KOSZYKÓWKI ADVANCED 20350 STOJAK DO KOSZYKÓWKI ADVANCED 20350 Wyprodukowano w Chinach dla: WAŻNE INFORMACJE UWAGA: przeczytaj dokładnie instrukcję obsługi przed rozpoczęciem montażu oraz użytkowania. Stojak do koszykówki powinien

Bardziej szczegółowo

STANOWISKO DO ĆWICZEŃ

STANOWISKO DO ĆWICZEŃ STANOWISKO DO ĆWICZEŃ CC500 INSTRUKCJE MONTAŻU WIDOK W STANIE ROZŁOŻONYM LISTA CZĘŚCI NUMER OPIS ILOŚĆ 1 LEWA PODSTAWA 1 2 PRAWA PODSTAWA 1 3 LEWA PIONOWA PODSTAWA 1 4 PRAWA PIONOWA PODSTAWA 1 5 TYLNY

Bardziej szczegółowo

oraz użytkowania niezgodnie ze specyfikacją techniczną opisaną w niniejszej instrukcji. KARTA GWARANCYJNA 1. Okres gwarancji wynosi 24 miesiące od daty sprzedaży (zgodnie z datą na dowodzie

Bardziej szczegółowo

Regulamin. sklepu internetowego estetiq.pl, działającego pod adresem prowadzonego przez firmę ESTETIQ POLSKA Sp. z o.o.

Regulamin. sklepu internetowego estetiq.pl, działającego pod adresem  prowadzonego przez firmę ESTETIQ POLSKA Sp. z o.o. Regulamin sklepu internetowego estetiq.pl, działającego pod adresem www.sklep.estetiq.pl prowadzonego przez firmę ESTETIQ POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, nr NIP 631-22-05-436, nr Regon 276179410.

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi - PL Rower treningowy insportline Caracas

Instrukcja obsługi - PL Rower treningowy insportline Caracas Instrukcja obsługi - PL 4388 Rower treningowy insportline Caracas Instrukcje bezpieczeństwa Aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo ćwiczącego, regularnie sprawdzaj urządzenie pod kątem uszkodzonych

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN 8727 Rower spinningowy insportline Atana

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN 8727 Rower spinningowy insportline Atana INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN 8727 Rower spinningowy insportline Atana 1 SPIS TREŚCI INSTRUKCJE DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA... 3 WAŻNE UWAGI... 3 RYSUNEK PO ROZŁOŻENIU... 4 LISTA CZĘŚCI... 4 LISTA KONTROLNA...

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI - PL Bieżnia magnetyczna insportline Sprynkl

INSTRUKCJA OBSŁUGI - PL Bieżnia magnetyczna insportline Sprynkl INSTRUKCJA OBSŁUGI - PL 5547 Bieżnia magnetyczna insportline Sprynkl WAŻNE! Przed użyciem produktu należy przeczytać całą instrukcję. Instrukcję należy zachować w celu wykorzystania w przyszłości WAŻNE

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA MONTAŻU ZESTAWU EBIKE

INSTRUKCJA MONTAŻU ZESTAWU EBIKE INSTRUKCJA MONTAŻU ZESTAWU EBIKE Instrukcja zawiera informację dotyczące montażu napędu elektrycznego do roweru oraz jakie wymagania musi spełnić rower. Do zamontowania potrzebna jest podstawowa wiedza

Bardziej szczegółowo

IN 2206 ORBITREK TUCSON

IN 2206 ORBITREK TUCSON IN 2206 ORBITREK TUCSON Specyfikacja tego produktu, może się różnić od tego na zdjęciu, oraz może się zmienić bez powiadomienia. SPIS TREŚCI INSTRUKCJE BEZPIECZEŃSTWA OBSŁUGA KOMPUTERA LISTA CZĘŚCI CZĘŚCI

Bardziej szczegółowo

Zestaw CE dla podstawowych jednostek tnących kosiarek o szerokości 158 i 183 cm Zespół jezdny Groundsmaster z serii 7200, 7210 lub 360 OSTRZEŻENIE

Zestaw CE dla podstawowych jednostek tnących kosiarek o szerokości 158 i 183 cm Zespół jezdny Groundsmaster z serii 7200, 7210 lub 360 OSTRZEŻENIE Form No. 9-9 Rev A Zestaw CE dla podstawowych jednostek tnących kosiarek o szerokości 58 i 8 cm Zespół jezdny Groundsmaster z serii 700, 70 lub 60 Model nr 068 Model nr 0685 Instrukcja instalacji OSTRZEŻENIE

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI - PL 7558 Rower Treningowy insportline Ellare (YK- B5815)

INSTRUKCJA OBSŁUGI - PL 7558 Rower Treningowy insportline Ellare (YK- B5815) INSTRUKCJA OBSŁUGI - PL 7558 Rower Treningowy insportline Ellare (YK- B5815) SPIS TREŚCI INSTRUKCJE BEZPIECZEŃSTWA... 3 LISTA CZĘŚCI... 4 LISTA CZĘŚCI 2... 6 RYSUNEK POGLĄDOWY... 7 INSTRUKCJA MONTAŻU...

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ REKLAMACYJNY

FORMULARZ REKLAMACYJNY Obowiązuje dla umów sprzedaży zawartych do 24.12.2014 r Regulamin w formacie pdf (pobierz) Regulamin sklepu internetowego http://kamrec.pl/ 1. Właścicielem sklepu internetowego http://kamrec.pl/ jest firma

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi PL Bieżnia elektryczna insportline T5000i

Instrukcja obsługi PL Bieżnia elektryczna insportline T5000i Instrukcja obsługi PL 8728 Bieżnia elektryczna insportline T5000i Zawartość WSKAZÓWKI BEZPIECZEŃSTWA... 3 ZAWARTOŚĆ PACZKI... 4 WIDOK... 5 LISTA CZĘŚCI... 5 STRUKTURA... 7 INSTALACJA... 7 UŻYCIE... 9 KONSOLA...10

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA UBSŁUGI PL Rower treningowy insportline UB35i

INSTRUKCJA UBSŁUGI PL Rower treningowy insportline UB35i INSTRUKCJA UBSŁUGI PL 11205 Rower treningowy insportline UB35i 1 ZAWARTOŚĆ INSTRUKCJA BEZPIECZEŃSTWA... 3 RYSUNEK POGLĄDOWY... 4 ZAWARTOŚĆ ZESTAWU... 5 MONTAŻ... 6 OBSŁUGA KOMPUTERA... 11 GWARANCJA...

Bardziej szczegółowo

Ogólne Warunki Gwarancji i Serwisowania HAKO POLSKA

Ogólne Warunki Gwarancji i Serwisowania HAKO POLSKA Ogólne Warunki Gwarancji i Serwisowania HAKO POLSKA Ważne od 01.01.2015 HAKO POLSKA Sp. z o.o. 30-392 Kraków, ul. Czerwone Maki 63 Dział Obsługi Klienta: tel.: +48 12 622 17 00 fax: +48 12 622 16 22 email:

Bardziej szczegółowo

Krok 1 Przymocuj przednią (16) i tylną (12) podporę do ramy używając nakrętek (8), podkładek (9) i śrub (10).

Krok 1 Przymocuj przednią (16) i tylną (12) podporę do ramy używając nakrętek (8), podkładek (9) i śrub (10). UWAGA Budowa roweru spinningowego wykorzystuje mechanizm tzw. ostrego koła bez wolnobiegu co oznacza, że obrót koła zamachowego wymusza obrót pedałów. Próba gwałtownego zatrzymania koła zamachowego poprzez

Bardziej szczegółowo

- PL ROWER TRENINGOWY KAPARA IN 185

- PL ROWER TRENINGOWY KAPARA IN 185 INSTRUKCJA OBSŁUGI - PL ROWER TRENINGOWY KAPARA IN 185 1 INSTRUKCJA BEZPIECZEŃSTWA Uwaga - Przed rozpoczęciem programu ćwiczeń, należy skonsultować się z lekarzem. Przed pierwszym użyciem należy zapoznać

Bardziej szczegółowo

CM 351 LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH

CM 351 LISTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH CM 351 LITA CZĘŚCI ZAMIENNYCH Rys. / Poz. Kod Opis Typ (*) P6301 / 1 P6301 / 2 P6301 / 3 P6301 / 4 P6301 / 5 P6301 / 6 00310064856 Prowadnica Patrz rysunek złożeniowy P6302 Patrz rysunek złożeniowy P6303

Bardziej szczegółowo

2) Kodeks Cywilny - ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz. U. Nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami);

2) Kodeks Cywilny - ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz. U. Nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami); Regulamin sklepu Regulamin sklepu internetowego eelsner24.eu Sklep internetowy eelsner24.eu, działający pod adresem eelsner24.eu, jest własnością: Elsner Ewelina Elsner, z siedzibą w Doruchowie przy ul.

Bardziej szczegółowo

STÓŁ BILARDOWY TEAM Instrukcja montażu EN 957

STÓŁ BILARDOWY TEAM Instrukcja montażu EN 957 STÓŁ BILARDOWY TEAM 91707 Instrukcja montażu EN 957 OSTRZEŻENIE: Sprzęt zawiera mnóstwo małych części. Przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia. WAŻNE! Prosimy trzymać się instrukcji. Przed próbą montażu

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI - PL. Rower treningowy insportline R600i

INSTRUKCJA OBSŁUGI - PL. Rower treningowy insportline R600i INSTRUKCJA OBSŁUGI - PL Rower treningowy insportline R600i INSTRUKCJE BEZPIECZEŃSTWA Aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo ćwiczącego, regularnie sprawdzaj urządzenie pod kątem uszkodzonych oraz zużytych

Bardziej szczegółowo

Regulamin. 1 Postanowienia ogólne

Regulamin. 1 Postanowienia ogólne Regulamin Sprzedawcą jest Bartosz Siuszko prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Bartosz Siuszko w Nakle nad Notecią 89-100 przy ulicy Jana Kilińskiego 2, NIP:

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN Poziomy rower treningowy rehabilitacyjny insportline Gemra

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN Poziomy rower treningowy rehabilitacyjny insportline Gemra INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN 10892 Poziomy rower treningowy rehabilitacyjny insportline Gemra 1 SPIS TREŚCI WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA... 3 WIDOK PO ROZŁOŻENIU... 4 LISTA CZĘŚCI... 5 INSTRUKCJE

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL ROWER TRENINGOWY EPSILON

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL ROWER TRENINGOWY EPSILON INSTRUKCJA OBSŁUGI PL ROWER TRENINGOWY EPSILON 1 Informacje bezpieczeństwa: Uwaga przed złożeniem i użyciem urządzenia uważnie przeczytaj całą instrukcję. Zwróć uwagę zwłaszcza na poniższe informacje:

Bardziej szczegółowo

WARUNKI GWARANCJI Prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią niniejszej Karty Gwarancyjnej oraz postępowanie zgodnie z zaleceniami Instrukcji Obsługi załączonej do roweru. 1. Producent roweru - KROSS

Bardziej szczegółowo

Instrukcja Obsługi - PL. IN 1979 Wioślarz magnetyczny treningowy insportline Ocean

Instrukcja Obsługi - PL. IN 1979 Wioślarz magnetyczny treningowy insportline Ocean Instrukcja Obsługi - PL IN 979 Wioślarz magnetyczny treningowy insportline Ocean . WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA Należy zachować tę instrukcję w bezpiecznym miejscu do wykorzystania w przyszłości..

Bardziej szczegółowo

ARKUSZ OBSERWACJI. Kod egzaminatora. Numer stanowiska

ARKUSZ OBSERWACJI. Kod egzaminatora. Numer stanowiska ARKUSZ OBSERWACJI Zawód: mechanik pojazdów samochodowych Symbol cyfrowy zawodu: 723[04] Oznaczenie tematu: Oznaczenie zadania: - Kod egzaminatora Zmiana:. Numer sali (pomieszczenia) Data egzaminu Godz.

Bardziej szczegółowo

Ogólne Warunki Gwarancji i Serwisowania HAKO POLSKA

Ogólne Warunki Gwarancji i Serwisowania HAKO POLSKA Ogólne Warunki Gwarancji i Serwisowania HAKO POLSKA Ważne od 01.08.2017 HAKO POLSKA Sp. z o.o. 30-392 Kraków,ul. Czerwone Maki 63 Dział Obsługi Klienta: tel.: +48 12 622 17 00 fax: +48 12 622 16 22 email:

Bardziej szczegółowo

Kropka Milena Brózda-Nikiel z siedzibą w Krakowie, 31-916, os. Ogrodowe 12/2.

Kropka Milena Brózda-Nikiel z siedzibą w Krakowie, 31-916, os. Ogrodowe 12/2. REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO KROPKASHOES.COM I. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Sklep internetowy kropkashoes.com, dalej Sklep, działający pod adresem internetowym www.kropkashoes.com, dalej strona internetowa,

Bardziej szczegółowo

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm

Numer katalogowy części. Numer. Nazwa ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/ OSTRZE TNĄCE 46cm 1 Numer Numer katalogowy części Nazwa 1 671001008 ŚRUBA MOCUJĄCA OSTRZE NOŻA M10x1,35x35 do ELM3310/3710/4110/4610 2 671001461 OSTRZE TNĄCE 46cm 3 671478001 (zam. 671005057 TI.DOLMAR 2011-13) KOŁO WENTYLATORA

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN Rower treningowy insportline Salenas

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN Rower treningowy insportline Salenas INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN 14168 Rower treningowy insportline Salenas Spis treści INSTRUKCJE BEZPIECZEŃSTWA... 3 PARAMETRY... 3 MONTAŻ... 4 Zawartość zestawu... 5 Kroki montażu... 6 PANEL KONTROLNY... 12

Bardziej szczegółowo

Instrukcja montażu i konserwacji

Instrukcja montażu i konserwacji SPORT GRUPA Sp. z o.o. ul. Dźwigowa 05-300 Mińsk Mazowiecki www.sportgrupa.pl info@sportgrupa.pl tel.+8 5 758 66 00 I / LiteShot - model 795 Instrukcja montażu i konserwacji UWAGA! - Sprzęt należy stosować

Bardziej szczegółowo

Instrukcja montażu VWPOP VIdEoŚCIaNKa TYPu PoP-ouT, układ PO IO Y. Maksymalne obciążenie: 60kg. ver ver p.

Instrukcja montażu VWPOP VIdEoŚCIaNKa TYPu PoP-ouT, układ PO IO Y. Maksymalne obciążenie: 60kg. ver ver p. Instrukcja montażu VWPOP65-42 -65 VIdEoŚCIaNKa TYPu PoP-ouT, układ PO IO Y ver.1.1 0814 Maksymalne obciążenie: 60kg ver.1.1 0814 p.1 1 1. INSTRuKCJa bezpieczeństwa: Przed rozpoczęciem montażu należy uważnie

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL 8719 Rower treningowy insportline UB60i

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL 8719 Rower treningowy insportline UB60i INSTRUKCJA OBSŁUGI PL 8719 Rower treningowy insportline UB60i INSTRUKCJE BEZPIECZEŃSTWA Aby zapewnić jak najlepsze bezpieczeństwo ćwiczenia, nalezy regularnie sprawdzać czy części nie są uszkodzone lub

Bardziej szczegółowo

Montaż York SB-300. Krok 1 Przymocuj przednią (16) i tylną (12) podporę do ramy uŝywając nakrętek (8), podkładek (9) i śrub (10).

Montaż York SB-300. Krok 1 Przymocuj przednią (16) i tylną (12) podporę do ramy uŝywając nakrętek (8), podkładek (9) i śrub (10). 2 3 4 Rysunek montaŝu Montaż York SB-300 Krok 1 Przymocuj przednią (16) i tylną (12) podporę do ramy uŝywając nakrętek (8), podkładek (9) i śrub (10). Krok 2 WłóŜ podporę kierownicy (23) do ramy głównej.

Bardziej szczegółowo

Regulamin zakupów. I. Postanowienia ogólne

Regulamin zakupów. I. Postanowienia ogólne Regulamin zakupów I. Postanowienia ogólne 1. Sklep internetowy www.czerwonaszpilka.pl zwany dalej Sklep (Sprzedawca) działający pod adresem Bdirect Magdalena Szewczuk ul. Łubinowa 1/9 52-210 Wrocław, nip

Bardziej szczegółowo

1. Cel Celem regulaminu jest wskazanie zasad składania i rozpatrywania Reklamacji w Spółce.

1. Cel Celem regulaminu jest wskazanie zasad składania i rozpatrywania Reklamacji w Spółce. Strona 1 / 6 1. Cel Celem regulaminu jest wskazanie zasad składania i rozpatrywania Reklamacji w Spółce. 2. Zakres obowiązywania Regulamin jest wewnętrznym dokumentem Spółki i obowiązuje wszystkich Klientów

Bardziej szczegółowo

WIOŚLARZ INSTRUKCJA OBSŁUGI

WIOŚLARZ INSTRUKCJA OBSŁUGI WIOŚLARZ INSTRUKCJA OBSŁUGI Przed rozpoczęciem użytkowana należy dokładnie zapoznać się z poniższą instrukcją. Producent nie ponosi odpowiedzialności za urazy i uszkodzenia spowodowane niewłaściwym użytkowaniem

Bardziej szczegółowo

Protokół reklamacyjny dla klientów składających reklamację bezpośrednio u producenta

Protokół reklamacyjny dla klientów składających reklamację bezpośrednio u producenta Protokół reklamacyjny dla klientów składających reklamację bezpośrednio u producenta Imię i Nazwisko klienta / użytkownika:..... Miejsce zamieszkania: Ulica, numer domu:. Kod pocztowy:. Numer Telefonu:.

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI - PL AUSTIN MG 5667 ORBITREK/TRENAŻER insportline

INSTRUKCJA OBSŁUGI - PL AUSTIN MG 5667 ORBITREK/TRENAŻER insportline INSTRUKCJA OBSŁUGI - PL AUSTIN MG 5667 ORBITREK/TRENAŻER insportline SPIS TREŚCI ZASADY BEZPIECZEŃSTWA.... 3 INSTRUKCJA MONTAŻU.... 4 COMPUTER OPERATING INSTRUCTION.... 9 INSTRUKCJA OBSŁUGI LICZNIKA....

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN Wioślarz Magnetyczny insportline Rivu

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN Wioślarz Magnetyczny insportline Rivu INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN 4953 Wioślarz Magnetyczny insportline Rivu SPIS TREŚCI ŚRODKI OSTROŻNOŚCI... 3 PARAMETRY... 4 LISTA CZĘŚCI... 4 MONTAŻ... 5 REGULACJA PEDAŁÓW... 8 Regulacja - zwiększanie... 8

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN Trampolina z uchwytem insportline Cordy

INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN Trampolina z uchwytem insportline Cordy INSTRUKCJA OBSŁUGI PL IN 14401 Trampolina z uchwytem insportline Cordy SPIS TREŚCI WPROWADZENIE... 3 PARAMETRY... 3 ZAWARTOŚĆ PACZKI... 3 ŚRODKI OSTROŻNOŚCI... 3 POPRAWNE UŻYCIE... 4 MONTAŻ... 5 WIDOK

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI - PL IN 7186 Atlas do ćwiczeń insportline ProfiGym C50

INSTRUKCJA OBSŁUGI - PL IN 7186 Atlas do ćwiczeń insportline ProfiGym C50 INSTRUKCJA OBSŁUGI - PL IN 7186 Atlas do ćwiczeń insportline ProfiGym C50 SPIS TREŚCI WIDOK PO ROZŁOŻENIU...3 LISTA CZĘŚCI...4 INSTRUKCJE OBSŁUGI...6 2 WIDOK PO ROZŁOŻENIU 3 LISTA CZĘŚCI 4 5 INSTRUKCJE

Bardziej szczegółowo

Instrukcja Obsługi PL 8721 Rower poziomy insportline R60i

Instrukcja Obsługi PL 8721 Rower poziomy insportline R60i Instrukcja Obsługi PL 8721 Rower poziomy insportline R60i 1 SPIS TREŚCI INSTRUKCJE BEZPIECZEŃSTWA... 3 WAŻNE NOTATKI... 3 RYSUNEK... 4 SPRAWDZ... 5 LISTA CZĘŚCI... 6 MONTAŻ... 9 SM2570 iconsole + INSTRUKCJA...

Bardziej szczegółowo

Regulamin sprzedaży wysyłkowej. Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie. 1 Postanowienia ogólne

Regulamin sprzedaży wysyłkowej. Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie. 1 Postanowienia ogólne Regulamin sprzedaży wysyłkowej Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie 1 Postanowienia ogólne 1. Sprzedaż wysyłkowa prowadzona jest przez Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie, z siedzibą

Bardziej szczegółowo

CZĘŚCI MONTAŻ OSTRZEŻENIA I INFORMACJA INSTALACJA PRODUKTU KONSOLA - OBJAŚNIENIE INSTRUKCJA OBSŁUGI SCHEMAT LISTA CZĘŚCI TABELA ĆWICZEŃ

CZĘŚCI MONTAŻ OSTRZEŻENIA I INFORMACJA INSTALACJA PRODUKTU KONSOLA - OBJAŚNIENIE INSTRUKCJA OBSŁUGI SCHEMAT LISTA CZĘŚCI TABELA ĆWICZEŃ CZĘŚCI MONTAŻ OSTRZEŻENIA I INFORMACJA INSTALACJA PRODUKTU KONSOLA - OBJAŚNIENIE INSTRUKCJA OBSŁUGI SCHEMAT LISTA CZĘŚCI TABELA ĆWICZEŃ CZĘŚCI WIDOK Z PRZODU URZĄDZENIA RĘKOJEŚĆ WIDOK TYŁU URZĄDZENIA KONSOLA

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN ROZPATRYWANIA REKLAMACJI

REGULAMIN ROZPATRYWANIA REKLAMACJI REGULAMIN ROZPATRYWANIA REKLAMACJI Regulamin Rozpatrywania Reklamacji dotyczy usunięcia wad materiałowych, konstrukcyjnych lub wykonawczych w drodze bezpłatnej naprawy lub wymiany w Serwisie myphone, lub

Bardziej szczegółowo

Instrukcja montażu VWPOP VIdEoŚCIaNKa TYPu PoP-ouT, układ PozIomY. Maksymalne obciążenie: 0kg. ver ver p.

Instrukcja montażu VWPOP VIdEoŚCIaNKa TYPu PoP-ouT, układ PozIomY. Maksymalne obciążenie: 0kg. ver ver p. Instrukcja montażu VWPOP 5-42 - 5 VIdEoŚCIaNKa TYPu PoP-ouT, układ PozIomY ver.1.1 0815 Maksymalne obciążenie: 0kg ver.1.1 0815 p.1 1 1. INSTRuKCJa bezpieczeństwa: Przed rozpoczęciem montażu należy uważnie

Bardziej szczegółowo

Spis części maszyny ORBITRAC

Spis części maszyny ORBITRAC Spis części maszyny ORBITRAC nr: część sztuk nr. część sztuk 1. rama główna 1 39. śrubka pokrywy 2 2. stojak przedni 1 40. śrubka regulacyjna 1 3. stojak tylny 1 41. śrubka wentylatora 16 4. prawy drążek

Bardziej szczegółowo

Bieżnia magnetyczna Excel-Run

Bieżnia magnetyczna Excel-Run Instrukcja Obsługi Bieżnia magnetyczna Excel-Run Ważne: przed przystąpieniem do używania urządzenia należy zapoznać się z instrukcją obsługi 1 Informacja na temat bezpieczeństwa Uwaga: Dla zminimalizowania

Bardziej szczegółowo

R Montaż/demontaż zalecenia

R Montaż/demontaż zalecenia R157.32 Montaż/demontaż zalecenia AUDI: SEAT: SKODA: VOLKSWAGEN: A1, A1FL, A2, S1 Cordoba IV, Ibiza(III, IV, IV FL), Toledo Fabia (FL,II, II FL, III), Roomster (FL), Rapid Polo (VII, VIII, IX, IX FL),

Bardziej szczegółowo

1) WARUNKI GWARANCJI "1rok"

1) WARUNKI GWARANCJI 1rok Produkty MASTER są objęte jednym z trzech typów gwarancji (w zależności od produktu): 1 rok (żółta karta gwarancyjna) 2 lata (niebieska karta gwarancyjna) 1 rok + 1 rok (biała karta gwarancyjna) 1) WARUNKI

Bardziej szczegółowo

WARUNKI ROZPATRYWANIA REKLAMACJI

WARUNKI ROZPATRYWANIA REKLAMACJI WARUNKI ROZPATRYWANIA REKLAMACJI INFORMACJE OGÓLNE 1. Poniższe terminy użyte w niniejszych Warunkach rozpatrywania reklamacji należy rozumieć następująco: a) Velo Velo sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO LONPOS.PL

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO LONPOS.PL REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO LONPOS.PL Właścicielem sklepu internetowego LONPOS.PL jest: ul. Odrzańska 8/7, 30-408 Kraków NIP 679 249 93 65 REGON 120145725 tel. kom.: +48 604 952 332 I. Definicje Użyte

Bardziej szczegółowo

Sterownik wymiennika gruntowego

Sterownik wymiennika gruntowego Sterownik wymiennika gruntowego Instrukcja obsługi i montażu WPROWADZENIE Urządzenie jest przeznaczone do sterowania pracą wymiennika gruntowego w systemach wentylacji mechanicznej. Głównym celem sterownika

Bardziej szczegółowo

WIDEODOMOFONOWE KASETY ZEWNĘTRZNE

WIDEODOMOFONOWE KASETY ZEWNĘTRZNE WIDEODOMOFONOWE KASETY ZEWNĘTRZNE VDA-24A3 VDA-23A3 VDA-21A3 Instrukcja obsługi oraz specyfikacja techniczna - 1 - - 2 - Spis treści 1.OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA URZĄDZEŃ... 5 2. BUDOWA... 5 3. INSTALACJA...

Bardziej szczegółowo

ROWER TRENINGOWY. Instrukcja obsługi

ROWER TRENINGOWY. Instrukcja obsługi ROWER TRENINGOWY Instrukcja obsługi 1 Drogi użytkowniku Chcielibyśmy Ci podziękować za wybór tego roweru treningowego. Życzymy wielu sukcesów I radości podczas treningów. Prosimy o przeczytanie instrukcji

Bardziej szczegółowo

Instrukcja montażu i konserwacji

Instrukcja montażu i konserwacji SPORT GRUPA Sp. z o.o. ul. Dźwigowa 0-00 Mińsk Mazowiecki www.sportgrupa.pl info@sportgrupa.pl tel.+ 7 00 MacShot model 790 Instrukcja montażu i konserwacji Przed rozpoczęciem montażu zestawu MacShot model

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA MONTAŻU / OBSŁUGI DOMOFON DRS-31

INSTRUKCJA MONTAŻU / OBSŁUGI DOMOFON DRS-31 INSTRUKCJA MONTAŻU / OBSŁUGI DOMOFON DRS-31 Wygląd zewnętrzny Montaż stacji bramowej 1. Wybierz miejsce montażu stacji bramowej. 2. Zaznacz i wywierć otwory do zamocowania osłony (A1, A2). 3. Przeprowadź

Bardziej szczegółowo

Zgłoszenie reklamacyjne

Zgłoszenie reklamacyjne Zgłoszenie reklamacyjne Informacje ogólne Reklamacja, czyli zakwestionowanie zakupu Składanie w sklepie reklamacji, w ramach sprzedaŝy konsumenckiej (czyli takiej, gdy nabywamy rzecz na własny uŝytek,

Bardziej szczegółowo

SIATKA ZABEZPIECZAJĄCA

SIATKA ZABEZPIECZAJĄCA SIATKA ZABEZPIECZAJĄCA BB 810 SIATKA Wyprodukowano w Chinach dla: EN 913 www.bodysculpture.pl UWAGA! PRZED MONTAŻEM I UŻYCIEM TRAMPOLINY WRAZ Z SIATKĄ ZABEZPIECZAJĄCĄ POWINIENEŚ UWAŻNIE I ZE ZROZUMIENIEM

Bardziej szczegółowo

4. W sklepie oferowane są produkty fabrycznie nowe, pozbawione wad fizycznych.

4. W sklepie oferowane są produkty fabrycznie nowe, pozbawione wad fizycznych. REGULAMIN SKLEPU OBOWIĄZUJĄCY DO DNIA 24.12.2014 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Sklep internetowy działający pod adresem: www.sklep.branq.eu prowadzony jest przez firmę: F.H.U. Rafał Zielonka mieszczącą się

Bardziej szczegółowo

KARTA GWARANCYJNA. Numer gwarancji*:... * Wypełnia producent systemu

KARTA GWARANCYJNA. Numer gwarancji*:... * Wypełnia producent systemu Numer gwarancji*:... * Wypełnia producent systemu KARTA GWARANCYJNA: SYSTEM 3THERMO Dane nabywcy/inwestora**: Dane inwestycji**: Data zakupu**: Pieczątka sprzedawcy Pieczątka certyfikowanego instalatora

Bardziej szczegółowo

Regulamin sklepu internetowego z dnia 15.12.2014 / Umowa sprzedaży

Regulamin sklepu internetowego z dnia 15.12.2014 / Umowa sprzedaży Regulamin sklepu internetowego z dnia 15.12.2014 / Umowa sprzedaży 1 Informacje ogólne Sklep internetowy działający pod adresem http://agapo.pl prowadzony jest przez firmę: PC-NET Rafał Latacz wpisaną

Bardziej szczegółowo

Spis części. nr nazwa części ilość rysunek poglądowy. 1 Korpus 1 szt. 2 Siedzisko 1 szt. 3 Oparcie 1 szt. 4 Pulpit muzyczny 1 szt.

Spis części. nr nazwa części ilość rysunek poglądowy. 1 Korpus 1 szt. 2 Siedzisko 1 szt. 3 Oparcie 1 szt. 4 Pulpit muzyczny 1 szt. Spis części nr nazwa części ilość rysunek poglądowy 1 Korpus 1 szt. 2 Siedzisko 1 szt. 3 Oparcie 1 szt. 4 Pulpit muzyczny 1 szt. 5 Stopery gumowe 6 szt. 6 Lusterko 2 szt. 7 Spoiler tylny 1 szt. 8 Koła

Bardziej szczegółowo

Właścicielem marki LOVELEC+ jest spółka KOEXIMPO sp. z.o.o. z siedzibą pod adresem ul.

Właścicielem marki LOVELEC+ jest spółka KOEXIMPO sp. z.o.o. z siedzibą pod adresem ul. Regulamin Właścicielem marki LOVELEC+ jest spółka KOEXIMPO sp. z.o.o. z siedzibą pod adresem ul. Lipowa 1986, Czeski Cieszyn 737 01, Republika Czeska. Sklep www.lovelec.pl zwany dalej Sklepem jest własnością

Bardziej szczegółowo

Instrukcja podłączenia i eksploatacji. Emulator Ciśnienia Paliwa FPE-A. 04-141.00.00.1 z dn. 09.02.2015

Instrukcja podłączenia i eksploatacji. Emulator Ciśnienia Paliwa FPE-A. 04-141.00.00.1 z dn. 09.02.2015 Instrukcja podłączenia i eksploatacji Emulator Ciśnienia Paliwa FPE-A 04-141.00.00.1 z dn. 09.02.2015 Spis treści: 1. Dane techniczne:... 2 2. Przeznaczenie:... 2 3. Zasada działania:... 2 4. Schemat podłączenia

Bardziej szczegółowo

TRIO cennik części zamiennych

TRIO cennik części zamiennych poz. nr art. nazwa PLN netto 900.70.00.100 rama jezdna (komplet) 5 496,41 1 900.70.05.100 rama (komplet) 853,80 2 900.70.25.105 podkładka filcowa 10,16 3 900.70.80.105 guma zabezpieczająca 73,28 4 900.70.36.100

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO www.eurosejfy.pl obowiązujący od 25.12.2014r.

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO www.eurosejfy.pl obowiązujący od 25.12.2014r. REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO www.eurosejfy.pl obowiązujący od 25.12.2014r. Sejfy.PL Sp. z o. o. Orla 8 00-143 Warszawa Nip:5223017052 Regon:147329217 Infolinia 22 620 02 07 Mobile +48533888866 +48604655554

Bardziej szczegółowo

postanowień REGULAMINU SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ FIRMY WAGI-KASY JAN WASILEWICZ

postanowień REGULAMINU SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ FIRMY WAGI-KASY JAN WASILEWICZ REGULAMIN SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ FIRMY WAGI-KASY JAN WASILEWICZ SIEDZIBA FIRMY: NAZWA FIRMY: WAGI-KASY JAN WASILEWICZ ORGAN REJESTRUJĄCY FIRMĘ: PREZYDENT MIASTA ŻYRARDOWA WPIS DO EWIDENCJI GOSPODARCZEJ

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN ZAKUPÓW WWW.BATDOM.PL. Informacje ogólne. Cała Polska 120zł TWOJE UDANE ZAKUPY W SKLEPIE BATDOM

REGULAMIN ZAKUPÓW WWW.BATDOM.PL. Informacje ogólne. Cała Polska 120zł TWOJE UDANE ZAKUPY W SKLEPIE BATDOM REGULAMIN ZAKUPÓW WWW.BATDOM.PL Klient i Sprzedawca mają dwa sposoby na zawarcie umowy: 1. Każdy Klient sklepu BATDOM ma prawo negocjować ze Sprzedającym wszystkie zapisy umowy. Przed złożeniem zamówienia

Bardziej szczegółowo