Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download ""

Transkrypt

1 Uzdrowisko Zawsze pod ręką wyłączny dystrybutor Vigget sp. z o.o.

2 AVATARI AQUA Dzięki AVATARI AQUA zamienisz zwykłą wodę pitną nie tylko w ANTYOKSYDACYJNĄ /ODMŁADZAJĄCĄ (do -200 ORP) ŻYWĄ WODĘ, ale przede wszystkim nadasz jej WŁAŚCIWOŚCI UZDROWISKOWE I HOLISTYCZNE: antystresowe, energetyzujące, skutecznie odkwaszające twój organizm. Woda bogata w aktywny wodór zawiera holistyczne wibracje dobrego zdrowia, witalności i dobrego samopoczucia (medycyna informacyjna). AVATARI AQUA działa 6 do 10 miesięcy, zależnie od intensywności użycia. Gwarancja na cylinder (stal nierdzewna, chirurgiczna) WIECZNA /BEZTERMINOWA. Aktywny wodór jest najsilniejszym antyutleniaczem w przyrodzie. To on neutralizuje wolne rodniki tlenowe, opóźnia procesy starzenia organizmu, hamuje rozwój schorzeń oraz degradację tkanek organizmu ludzkiego. Czy wiesz, że... Krew człowieka oraz płyn wewnątrzkomórkowy ma potencjał redox ujemny w granicach -50 mv do -200 mv, a mleko matki od -50 mv do -250 mv. Obecnie, dzięki temu naturalnemu urządzeniu generującemu Aktywny Wodór, korzystanie z uzdrawiającej wody jest możliwe na miejscu w Twoim własnym domu, bez potrzeby wyjeżdżania po nią do naturalnych uzdrowiskowych źródeł. AVATARI AQUA po włożeniu do butelki wody pitnej, już po 1-3 godzinach obniża jej potencjał reakcji oksydacyjnej oraz strukturyzuje wodę, energetyzuje ją, sprawiając, że masz w rękach uzdrawiającą wodę taką jak w Tlacote, Nadanie, Nordenau, czy w innych uzdrawiających źródłach! Badania naukowe przeprowadzone przez dr Gracele Camps Salaberry w Montevideo Ge- Vigget neral Hospital w Urugwaju z wodą z Tlacote (3.673 pacjentów) wykazały procentową poprawę jak poniżej: alergia 99%, choroby skóry 96%, niewydolność układu oddechowego 89%, choroby układu trawienia 91%, uszkodzenia neurologiczne 59%, artretyzm reumatyzm miażdżyca 87%, cukrzyca 88%. W Schalemberg (Niemcy) przebadano klinicznie 411 pacjentów ze schorzeniami cukrzycowymi, wykazując 45% poprawę przy stosowaniu wody ze słynnego Nordenau.

3 AVATARI AQUA Dr Hidemitsu Hayashi oraz dr Muneori Kawamura prowadzili badania kliniczne w Japonii w latach używając wody z Aktywnym Wodorem. Badania te wykazały bardzo dużą efektywność tej wody w leczeniu takich chorób jak: cukrzyca, gangrena cukrzycowa, wysoki cholesterol, angina, wysokie ciśnienie, astma, reumatyzm, dna moczanowa, choroba Crohna, syndrom Behceta, choroby skóry związane z ubytkiem kolagenu, niektóre choroby serca, wrzody, niewydolność immunologiczna, guzy rakowe, niewydolność nerek, chroniczne zaparcia, biegunka, odwodnienie niemowlaków, hiperbilirubinemia noworodków, HIV, SLE (Toczeń rumieniowaty układowy), alergie, katarakta. Ministerstwo Zdrowia Japonii wydało certyfikat medyczny oraz oficjalnie potwierdziło (approval no. 57), że kuracja wodą z aktywnym wodorem, jest efektywna w leczeniu przypadków: chronicznej biegunki, niestrawności, anormalnej żołądkowo-jelitowej fermentacji, zaburzeń kwasów żołądkowych. Nie ma znaczenia jakiego używasz filtra żaden nie usuwa z wody aktywnych cząsteczek tlenu wolnych rodników! Nie ma znaczenia, której firmy butelkowaną wodę pijesz każda jest utleniaczem i źródłem wolnych rodników! Wolne rodniki to największy wróg twojego zdrowia! To one powodują stres oksydacyjny, degenerują twoje komórki i sprawiają, że szybciej się starzejesz! Jak twierdzą naukowcy, one są również powodem ogromnej większości chorób na które cierpi ludzkość! Wolne rodniki są promotorami RAKA! Popatrz na zardzewiałe żelazo to jest właśnie oksydacja! Powąchaj stary olej silnikowy albo zjełczałe masło, spójrz na sczerniałego banana, gnijące jabłko albo na twarz 80-cio letniego człowieka to jest właśnie oksydacja! To samo dzieje się w twoim organizmie! Pijąc wodę nie zastanawiasz się nad jej właściwościami utleniającymi, nikt bowiem nie podaje informacji o potencjale oksydoredukcyjnym wody! Czysta, bogata w minerały woda też jest utleniaczem! Zażywasz antyoksydanty? Brawo! Możesz zjeść wszystkie antyoksydacyjne pigułki świata, ale nic to nie da, jeśli popijesz wodą pełną wolnych rodników! To tak jakby pić odtrutkę i truciznę jednocześnie! Czy ma to sens? AVATARI AQUA to ZDROWIE I URODA odkwasza organizm, stymuluje układ odpornościowy, poprawia wzrok, czyści i poprawia funkcjonowanie jelit, działa antystresowo, poprawia nastrój, zwiększa witalność i energię życia, udrażnia kanały energetyczne! opóźnia procesy starzenia komórek, spłyca głębokie zmarszczki, powoduje zanikanie płytek zmarszczek, nawilża i ujędrnia skórę, oczyszcza i odmładza organizm, wspomaga usuwanie cellulitu, wspomaga terapie przeciw: alergii, cukrzycy, nadciśnieniu, chorobom skórnym, chorobom układów: trawiennego i naczyniowo-sercowego.

4 AVATARI AQUA Byłaś/byłeś w Lourdes we Francji? A może w Tlacote w Meksyku lub w Nadana w Indiach, czy choćby w Uzdrowisku Sopot albo w Krynicy? Spójrz na tabelę poniżej i wyciągnij wnioski: AVATARI AQUA (po 3h) Uzdrowisko Sopot Uzdrowisko Krynica Uzdrowisko Lourdes Francja Warszawa Mokotów woda z kranu Kraków Śródmieście woda z kranu Woda mineralna Żywiec Zdrój ORP - 50 ORP - 0,3 ORP ORP! ORP Woda mineralna Żywiec Zdrój z AVATARI AQUA (po 3h, butelka 0,5 l) ORP Woda mineralna Cisowianka ORP Woda mineralna Cisowianka z AVATARI AQUA (po 3h, butelka 0,5l) ORP ORP ORP Redox i energia Woda uzdrowiskowa o ujemnym wskaźniku REDOX-325 ORP (jak w najlepszych światowych uzdrowiskach), z wibracjami holistycznymi oraz uzdrowiskowymi (po lewej), a także zdjęcie kirlianowskie jej energii (po prawej). Widać wyraźnie jej ogromną energię, wręcz kosmiczną, o wielokierunkowym prozdrowotnym działaniu, energetyzującą komórki organizmu. Sam ujemny REDOX to bowiem za mało Woda prawdziwie uzdrowiskowa ma też zawarte w sobie szczególne wibracje holistyczno-holograficzne. Nasz mózg rozpoznaje je bezbłędnie ma strukturę holograficzną, podobnie jak Wszechświat. Te wibracje mają działanie prozdrowotne, woda uzdrowiskowa jest prawdziwie Energetyzująca, przyswajalna (jak w Lourdes ), odmładza, dodaje energię, działa antystresowo, odkwasza, czyści przewód pokarmowy, po prostu uzdrawia Możesz potwierdzić pozytywne, prozdrowotne działanie urządzenia AVATARI AQUA na Twój organizm: wykonaj badanie EAV wg metody dr R. Voll a z testem oddziaływania urządzenia i Wody Życia na swój organizm. Vigget Tylko w Europie metodą dr R. Voll a zajmuje się ok lekarzy i najlepsze prywatne kliniki w Niemczech, Austrii i Francji. My wykonaliśmy setki badań EAV badając pozytywne, holistyczne oddziaływanie AVATARI AQUA na setki osób.

5 AVATARI AQUA INSTRUKCJA STOSOWANIA KONSERWACJA Wypłucz dokładnie urządzenie pod bieżącą wodą. Wypłukane jest już gotowe do użytku. Po zużyciu wkładu, tj. zaniku szarych mineralnych granulek (po 6 do 10 miesiącach, zależnie od intensywności użycia), należy odkręcić nakrętkę, usunąć pozostałość kamieni kwarcowych i wymienić wkład na nowy. Następnie należy dokładnie przepłukać urządzenie bieżącą wodą. Zanurz AVATARI AQUA w dzbanku szklanym z 0,5-1,5l wody (najlepiej miękka niegazowana) albo włóż do butelki szklanej lub butelki PET 0,5-1,5l z wodą. Woda już po godzinie będzie wodą żywą, o silnych właściwościach energetyzujących, antyoksydacyjnych i odmładzających, o działaniu antystresowym, poprawiającą samopoczucie i nastrój, odkwaszającą organizm. Pij, polewaj dłonie, twarz, ciało... Efekty będą zdumiewające. Konserwacja: Raz na tydzień lub dwa tygodnie zanurz całe urządzenie na 60 sekund w 5% roztworze octu, celem usunięcia kamienia i utlenionych składników. Jeśli korzystasz z twardej wody, odkamienienie stosuj raz w tygodniu lub częściej. Im dłużej urządzenie będzie zanurzone w wodzie najlepiej od 3 do 6 godzin lub dłużej tym otrzymasz silniejsze właściwości i działanie antyoksydacyjne, do -300 ORP. AVATARI AQUA może być stale zanurzone w wodzie. UWAGA Funkcjonalność holistyczna i uzdrowiskowa urządzenia może zostać osłabiona lub zniszczona przez bardzo silne pole elektromagnetyczne (mikrofala, magnesy neodymowe i in.) lub ekstremalne sytuacje, jak pożar. Picie żywej, uzdrowiskowej wody to jeden z głównych warunków długowieczności w zdrowiu. Cywilizacja niesie za sobą martwą, toksyczną wodę w kranach, zawierającą w sobie negatywne, toksyczne informacje AVATARI AQUA posiada ATEST HIGIENICZNY BEZPIECZEŃSTWA ZDROWOTNEGO PZH Nr HK/W/0437/01/2011 wydany po wykonaniu badań w Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego Państwowym Zakładzie Higieny w Warszawie, w lipcu

6 UZDRAWIANIE POPRZEZ WODĘ (UZDROWISKOWĄ) WODA TO PODSTAWOWY SKŁADNIK POWSTANIA ŻYCIA I PRAWIDŁOWEGO FUNKCJONOWANIA ORGANIZMU. Człowiek zbudowany jest w 70% z wody. Funkcje wody w organizmie człowieka: Rozpuszczanie pokarmu oraz jego transport. Wchłanianie pożywienia z jelit i odżywianie komórek. Usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii. Udział w reakcjach biochemicznych. Regulacja temperatury. Smutna prawda. Przyjęło się, że do prawidłowego funkcjono- wania naszego organizmu powinniśmy wypijać 1,5 l wody dziennie, choć w rzeczywistości prawidłowa wartość to około 0,3 l na każde 10 kg. W wyniku procesów fizjologicznych tracimy ok. 2,5 l wody dziennie, musimy więc stale uzupełniać deficyt wody, aby normalnie funkcjonować. NALEŻY JEDNAK PAMIĘTAĆ, ŻE NIE KAŻDA WODA JEST DLA NAS ZDROWA! 99% wody na świecie to woda uboga w wodór, a za to nadtleniona, czyli pełna wolnych rodników o potencjale redox powyżej +200 mv. 99% zasobów wody na świecie to utleniacze. Tylko 1% stanowi woda bogata w AKTYWNY WODÓR, w naturalnym środowisku dostępna w nielicznych miejscach na świecie m.in. w Lourdes we Francji, Tlacote w Meksyku, Nadana w Indiach lub Nordenau w Niemczech uznanych za miejsca Święte, gdzie regularnie udają się ludzie poszukujący zdrowia. Większość wód sklepowych przeznaczonych do spożycia posiada niekorzystne kwaśne ph oraz jest utleniaczem, zawierającym wolne rodniki, które przyspieszają starzenie biologiczne oraz stopniową degradację organizmu. Nie ma znaczenia jakiej firmy butelkowaną wodę pijesz każda jest utleniaczem i nie ma właściwości antyoksydacyjnych! Wolne rodniki zawarte w utleniającej wodzie przyczyniają się do powstawania wielu chorób. To one degenerują Twoje komórki i sprawiają, że organizm szybciej się starzeje! Vigget Nie ma znaczenia jakiego filtra używasz żaden nie usuwa z wody wolnych rodników (reaktywnych cząsteczek tlenu)! Większość wód i napojów posiada kwaśne ph poniżej 7.0 co prowadzi do zakwaszenia Twojego organizmu. Potencjał redox (potencjał utleniania-redukcji) pomiar zdolności do oddawania i przyjmowania elektronów, inaczej zdolność do wchodzenia w reakcje chemiczne powodujące utlenianie lub redukcję. ORP (oxydation reaction potential = potencjał reakcji oksydacyjnej= REDOX). Do pomiaru potencjału utleniania-redukcji wody służy miernik ORP podający wartości w mv miliwolty.

7 UZDRAWIANIE POPRZEZ WODĘ (UZDROWISKOWĄ) Wartości od 200 mv wzwyż to utleniające zdolności wody, a wartości poniżej 200 mv aż do wartości ujemnych to zdolności redukujące, czyli antyutleniające. Japońscy naukowcy z Instytutu Wody w Tokio, wskazują, że najważniejszym wskaźnikiem jakości wody pod względem przydatności dla zdrowia człowieka, nie jest zawartość minerałów ani elementów odżywczych w wodzie lecz jej potencjał oksydo-redukcyjny REDOX. Zdolność wody do oddawania elektronów lub ich przyjmowania to właściwości oksydacyjne lub antyoksydacyjne. Dzięki swoim antyutleniającym właściwościom woda o potencjale ORP poniżej 200 mv ma zdolność do neutralizacji wolnych rodników. Wolne rodniki to atomy, cząsteczki lub jony posiadające na zewnętrznej orbicie pojedynczy, niesparowany elektron. Dążąc do przyłączenia lub oddania elektronu wykazują bardzo dużą aktywność chemiczną utleniając każdy związek z którym mają kontakt. Badania Dr Shirahata z Japońskiego Instytutu Wody w Tokio stwierdził, że to właśnie wodór w swojej szczególnej postaci neutralizuje wolne rodniki nazwano go aktywnym wodorem (ACTIVE HYDROGEN). Dlatego w szczególnej postaci, posiadając możliwości wchodzenia w reakcję z cząstkami aktywnego tlenu (wolnymi rodnikami), tworzy w rezultacie wodę! Taki wodór, kiedy znajdzie się w normalnej wodzie, wiąże znajdujący się tam aktywny tlen i tym samym ją ODTLENIA. Proces ten obniża potencjał reakcji oksydacyjnej redox do wartości ujemnej, nadając wodzie właściwości przeciw-utleniające, co praktycznie równa się uzdrawianiu i odmładzaniu. Dr Shirahata z Japońskiego Instytutu Wody w Tokio stwierdził, że to właśnie wodór w swojej szczególnej postaci neutralizuje wolne rodniki nazwano go aktywnym wodorem (ACTIVE HYDROGEN). To wolne rodniki odpowiadają za: starzenie się komórek, a w konsekwencji całego organizmu, mutację materiału genetycznego komórki mogącej stanowić początek rozrostu nowotworowego, podwyższanie poziomu niedobrego cholesterolu LDL, co przyspiesza rozwój zmian miażdżycowych, uszkodzania nasienia, co zwiększa ryzyko wystąpienia bezpłodności lub wad wrodzonych potomstwa, sprzyjanie powstaniu takich zmian ocznych jak zaćma i zwyrodnienie plamki żółtej, może doprowadzać do uszkodzenia tkanki nerwowej, obniża sprawność układu immunologicznego.

8 UZDRAWIANIE POPRZEZ WODĘ (UZDROWISKOWĄ) W Japonii urządzenia do produkcji wody antyoksydacyjnej o potencjale redox poniżej 200 mv to urządzenia medyczne wykorzystywane w leczeniu następujących chorób: cukrzyca, stopa cukrzycowa, hypercholesterolenia wysoki cholesterol, choroba wieńcowa, nadciśnienie tętnicze, astma, reumatyzm, dna moczanowa, choroba Crohna, zespół Behceta, choroby skóry związane z ubytkiem kolagenu, niektóre choroby serca, wrzody, zaburzenia odporności immunologicznej, SLE, nowotwory, chroniczne zaparcia, biegunka, hiperbilirubinemia noworodków, HIV, alergie, katarakta kątne klastery, składające się tylko z 6 molekuł H2O. Mniejsza struktura sprawia, że taka woda może łatwiej przedostać się do komórek, niż normalna woda. Prof. Masaru Emoto pokazał, że woda jest w stanie magazynować informacje. REDOX TO NIE WSZYSTKO Eksperymenty naukowe wykazały, że woda zanieczyszczona chemicznie po oczyszczeniu jej w dalszym ciągu wysyła fale elektromagnetyczne o długościach charakterystycznych dla usuniętych substancji. Wówczas, mimo, że nie mamy w wodzie np. chloru, kadmu, ołowiu, glinu itp., to niewłaściwe wibracje nadal pozostają. Okazuje się więc, że usuwanie zanieczyszczeń mechanicznych i chemicznych wody to za mało. Niezbędne jest przywrócenie jej informacji elektromagnetycznej, właściwej wodzie naturalnej. Woda strukturalna zawiera w sobie informację. Pod wpływem tej informacji cząsteczki wody układają się w klastery, tworząc kryształy. Japoński uczony, Masaru Emoto, udowodnił, że każda woda zawiera w sobie informację, a w zależności od jej treści rewitalizuje lub niszczy nasze zdrowie. Prof. Masaru Emoto jako pierwszy zrobił kilkanaście tysięcy zdjęć skrystalizowanych kropli wody pod mikroskopem przy powiększeniu krotnym. Udowodnił tym w prosty i widoczny sposób jak zmienia się jakość wody w zależności od jej treści informacyjnej. Na świecie natomiast wykorzystują je profesjonalne salony odnowy biologicznej i SPA. Zwykła woda Woda strukturalna Woda znajdująca się w naszym organizmie jest wodą żywą, strukturalną. Woda strukturalna ma strukturę heksagonalną. Cząsteczki H20 w wodzie wzajemnie się wiążą. Takie związane molekuły są określane mianem klasterów. Podczas, gdy w konwencjonalnej wodzie klaster składa się z molekuł H2O, woda strukturalna ma sześciovigget Woda strukturalna żywa woda Woda z kranu martwa woda

9 UZDRAWIANIE POPRZEZ WODĘ (UZDROWISKOWĄ) Woda w wodociągach, kranach, studniach, także większość wody butelkowanej w sklepach... jest wodą martwą, pomimo stosowania chemicznego uzdatniania i zastosowania różnego rodzaju filtrów eliminujących zanieczyszczenia fizyczne i chemiczne. Nawet pełna energii pierwotna woda źródlana, po przepłynięciu ponad 100 m rurami staje się wodą martwą. Posiadamy know-how produkcji wody żywej, odkwaszającej organizm, naenergetyzowanej, o dodatkowym działaniu holistycznym, terapeutycznym, przywracającym naturalną homeostazę organizmu. Sam ujemny REDOX to bowiem za mało Aby nasz organizm mógł prawidłowo funkcjonować, musi być w nim zachowana równowaga kwasowo-zasadowa (homeostaza). Stosowana przez większość ludzi dieta obfituje w pokarmy zakwaszające organizm (ph naszej krwi wynosi 7,35-7,45). Woda prawdziwie uzdrowiskowa ma też zawarte w sobie szczególne wibracje holograficzne. Nasz mózg rozpoznaje je bezbłędnie ma strukturę holograficzną, podobnie jak Wszechświat. Te wibracje które bada i odtwarza współczesna fizyka w medycynie mają działanie prozdrowotne. Taka woda antyoksydacyjna uzdrowiskowa odmładza, dodaje energii, działa antystresowo, odkwasza, czyści przewód pokarmowy, po prostu uzdrawia Działa pozytywnie na organizmy ludzi, zwierząt i świat roślin. Potrafimy te właściwości i wibracje zbadać i odtworzyć Woda uzdrowiskowa o ujemnym wskaźniku REDOX -325 ORP (jak w najlepszych światowych uzdrowiskach), z wibracjami holistycznymi i uzdrowiskowymi (po lewej) oraz zdjęcie kirlianowskie jej energii (po prawej). Widać wyraźnie jej ogromną energię, kosmiczną wręcz, o wielokierunkowym prozdrowotnym działaniu, energetyzującą komórki organizmu.

10 UZDRAWIANIE POPRZEZ WODĘ (UZDROWISKOWĄ) zanikanie celulitu i spłycanie zmarszczek, stymulacja rozwoju pozytywnej flory bakteryjnej jelit, stymulacja regeneracji włosów, poprawa jakości snu, szybsza regeneracja sił witalnych, lepsze uwodnienie organizmu szczególnie dotyczy to skóry do 6 razy więcej niż zwykłą wodą (poprawia się przez to jakość i wygląd naszej skóry staje się jędrna i gładka), poprawa funkcjonowania jelit (zmniejszają się znacznie wzdęcia, kruczenia w brzuchu), stabilizacja i optymalizacja wagi ciała szybsze gojenie ran i owrzodzeń, obniżanie poziomu glukozy we krwi przy cukrzycy. DOSKONAŁE ROZWIĄZANIE TAKŻE DLA URODY Stosowanie wody strukturalnej z aktywnym wodorem daje możliwość stworzenia całych programów antyoksydacyjnych odmładzających. Zalety kosmetyczne żywej wody Skóra ma lepsze nawodnienie, do 6 razy niż zwykła woda, poprawia się przez to jakość i wygląd naszej skóry staje się ona jędrna i gładka, nabiera młodzieńczego wyglądu. Potwierdzone działanie prozdrowotne: efektywna stymulacja samouzdrawiania i wzrostu odporności organizmu, lepsze przyswajanie witamin, minerałów i składników odżywczych, stabilizacja procesów trawiennych i wydzielania soków żołądkowych, poprawa krążenia krwi poprawa przemiany materii poprawa wzroku, obniżanie poziomu cholesterolu leczenie chronicznej biegunki, wzrost energii witalnej i aktywności, wytrzymałości, Vigget Potencjał -300mV do -400mV dobry jest do podreperowania cery, stosując wodę z takim potencjałem na twarz można spodziewać się ustąpienia zmian zapalnych, uczuleniowych skóry, wygładzenia zmarszczek. Można zastosować wcieranie wody w twarz czy okłady. Jeśli do tego zmiesza się odrobinę stosowanego żelu lub kremu z taką wodą to jego działanie będzie 5-10 razy lepsze (turbo doładowanie jakości kosmetyku). W miarę picia żywej wody włosy zyskują piękny połysk i są bardziej elastyczne, następuje regeneracja mieszków włosowych. Lepsze przyswajanie witamin, minerałów i składników odżywczych poprawia metabo-

11 UZDRAWIANIE POPRZEZ WODĘ (UZDROWISKOWĄ) lizm skóry, działanie redukcyjne w stosunku do wolnych rodników tlenowych hamuje starzenie się skóry, a przecież uwodnienie (procentowa zawartość wody) maleje z wiekiem. Zahamowanie degradacji kolagenu przez wolne rodniki wpływa na poprawę elastyczności skóry. Doskonałe efekty daje też prysznic i kąpiel, gdyż kontakt strukturalnej wody ze skórą umożliwia przenoszenie energii dalej, zwiększając potencjał na błonach komórkowych. Uniwersyteckie wyniki badań są zaskakujące: np. gdy kąpiemy się w wannie napełnionej zwykłą wodociągową wodą, to toksyn z niej ubywa, ponieważ wchłaniamy je przez skórę. Natomiast, gdy kąpiemy się w wodzie o przywróconej strukturze heksagonalnej, to toksyn przybywa w wannie, gdyż uwalniamy je z organizmu. Po wypiciu ożywionej wody następuje wyraźna poprawa stanu czynnościowego meridianów. POPRAWA FIZYCZNEJ SPRAWNOŚCI ORGANIZMU Wysiłek fizyczny zwiększa zapotrzebowanie na wodę, ale powoduje także zwiększone wydzielanie wolnych rodników wewnątrz naszego organizmu i może doprowadzić do wydzielania szkodliwych dla organizmu kwasów np. kwasu mlekowego. Wolne rodniki powstają w mitochondriach komórek mięśni szkieletowych w procesie spalania tlenu i wytwarzania energii. 9598% niezbędnego do pracy tlenu ulega korzystnej, czteroelektronowej redukcji, natomiast pozostałe 2-5% zamieniane jest na wolne rodniki niszczące błony komórkowe, DNA, białka i lipidy. Im dłuższy i intensywniejszy wysiłek, tym więcej wolnych rodników, których nie potrafi zwalczyć nasz organizm. Zachwiana równowaga prowadzi do stresu oksydacyjnego i niszczenia komórek mięśniowych. DZIŚ JUŻ WIEMY, ŻE BÓL MIĘŚNI NASTĘPNEGO DNIA PO TRENINGU TZW. ZAKWASY TO USZKODZENIA KOMÓREK MIĘŚNIOWYCH PRZEZ WOLNE RODNIKI, A NIE, JAK GŁOSI MIT KWAS MLEKOWY. Prosta kalkulacja Prosta kalkulacja pokazuje jak wzrasta liczba wolnych rodników podczas zwiększonej aktywności fizycznej: 1. Ilość wolnych rodników wytwarzana podczas 10 minutowego treningu równa jest ilości, jaką organizm wytwarza w ciągu całej doby normalnego funkcjonowania. 2. Zakładając, że trening trwa 2 godziny oraz biorąc pod uwagę fakt, że (to norma) w ciągu doby dochodzi do uszkodzeń DNA w przeciętnej komórce człowieka spowodowanych przez RFT i inne wolne rodniki otrzymujemy proste równanie: 120 minut treningu = 12 dni normalnego funkcjonowania 12 dni x uszkodzeń = uszkodzeń DNA w KAŻDEJ KOMÓRCE w ciągu 2 godzin treningu!

12 UZDRAWIANIE POPRZEZ WODĘ (UZDROWISKOWĄ) Ale to jeszcze nie wszystko Aby skutecznie zregenerować układy buforowe organizmu i wspomóc jego kontrolę biochemiczną nad wytwarzaniem, kwasów niezbędne jest dostarczanie odpowiedniej ilości substancji zasadowych. Picie wody o podwyższonym ph pomaga zneutralizować nadmiar kwasu mlekowego w organizmie, co daje sportowcom szansę osiągania lepszych wyników. Zwiększa się wydolność organizmu, mięśnie wolniej się zakwaszają, komórki mięśni są trwalsze. Żeby zneutralizować nadmiar kwasu mlekowego i wolnych rodników wystarczy wypić 0,5 litra wody antyoksydacyjnej przed i po treningu. FITNESS I FILOZOFIA WELLNESS Woda z aktywnym wodorem neutralizuje nadmiar wolnych rodników, nie dopuszczając do powstania stresu oksydacyjnego i degeneracji komórek, ich niszczenia i szybkiego obumierania. Skuteczność antyoksydacji w sporcie potwierdzono setkami badań wydolnościowych. Wiedzą o tym zawodowcy i z powodzeniem wykorzystują wszelkie dostępne metody. Wyobraź sobie jak woda antyoksydacyjna poprawi kondycję, wygląd i samopoczucie Twoje i Twoich bliskich. Podczas długotrwałego wysiłku po pewnym czasie krew nie nadąża z dostarczaniem odpowiedniej ilości tlenu do mięśni, wobec czego dochodzi do beztlenowego metabolizmu węglowodanów, którego produktem są nie tylko niezliczone ilości wolnych rodników, ale także kwas mlekowy i inne szkodliwe kwasy. Wellness to nie tylko SPA, to cała filozofia życia, sposób odżywiania i myślenia. Żywa woda oddziałuje na organizm kompleksowo, z zewnątrz i od środka. Poprawia jakość żywności, przywraca równowagę w organizmie i harmonizuje emocje. Żywa woda to także filozofia życia. Vigget

13 ZAKWASZENIE ORGANIZMU TO PRZYCZYNA SCHORZEŃ I CHORÓB PRZEWLEKŁYCH Wg światowej klasy naukowca, mikrobiologa, dra Roberta Younga jest tylko jedna choroba: zakwaszenie, z powodów fizycznych, tj. złego odżywiania, nadmiernego konsumowania mięsa, pieczywa, nabiału kwaśnych napojów, tytoniu, oraz z powodów emocjonalnych. Zakwaszenie oznacza zawsze pleśnie i grzyby w organizmie, choroby przewlekłe i nowotwory, (Doktor Robert Young opublikował książkę: Jedna dolegliwość, jedna choroba i jeden sposób leczenia ). Dokładnie ten sam wniosek wypływa z dorobku naukowego i opracowań naukowych prof. Günthera Enderleina oraz badań medycznych niemieckiej firmy farmaceutycznej SANUM, specjalizującej się w produkcji leków informacyjnych (medycyna informacyjna) odkwaszających, przeciwnowotworowych, przeciwzapalnych, przeciwgrzybicznych. Zakwaszenie prowadzi do dysbiozy jelitowej i autoagresji, rozwoju infekcji pleśni i grzybów, także bardzo agresywnych jak aspergillus niger, nowotworów, alergii, kumulacji toksycznych metabolitów, uszkodzenia systemu odpornościowego, tj. mózgu, układów nerwowych i systemu endokrynologicznego, a stąd już prosta droga do infekcji wirusowych, bakteryjnych, niedoborów żywieniowych, pasożytów, przewlekłego stresu. Dobre zdrowie, homeostaza organizmu jest możliwa tylko przy zachowaniu sta- łego stanu odkwaszenia organizmu. Krew w naszym organizmie ma ph ok. 7,365. I ma ujemy REDOX -70 mv do -200 mv. Organizm zrobi wszystko, by utrzymać minimalne ph krwi i pozostałych tkanek organizmu oraz ujemny REDOX, bez którego nie ma równowagi między przemianą materii, a energią na poziomie komórek. Jeśli ph krwi spadnie do 7 umieramy. I nic nie pomoże. Dlatego jednym z głównych celów każdej skutecznej terapii oraz profilaktyki prozdrowotnej jest odkwaszenie organizmu pacjenta i jego edukacja w kierunku: picia wody uzdrowiskowej antyoksydacyjnej odkwaszającej oraz stosowania właściwej diety pozwalającej utrzymać właściwe ph organizmu. Według dra Roberta Younga Kiedy to wewnętrzne środowisko jest zbyt kwaśne, komórka prawdopodobnie zrobi jedną z dwóch rzeczy. Albo rozpadnie się, zginie i wtedy jej gnijące resztki staną się pożywieniem dla bakterii, które zaczną się rozmnażać produkując swoje własne toksyny. To z kolei oczywiście wpłynie jeszcze bardziej negatywnie na nasze samopoczucie oraz na zdrowe komórki, ponieważ zaczyna przybywać coraz więcej toksyn w naszym ciele. Drugą rzeczą, jaką może zrobić komórka, to pomimo tego toksycznego i kwaśnego środowiska chcąc przeżyć ponieważ chęć życia jest tak mocna w przyrodzie, że komórki zamiast umierać zaczynają mutować, aby przetrwać w nowych warunkach.

14 ZAKWASZENIE ORGANIZMU TO PRZYCZYNA SCHORZEŃ I CHORÓB PRZEWLEKŁYCH Właśnie wtedy wpadamy w zapętlające się koło destrukcji prosto w stronę tragedii. Kiedy to wszystko się dzieje zaczynamy odczuwać niski poziom energii, zmęczenie, kiepskie trawienie czy fatalne samopoczucie ponieważ nasze ciało jest nierozłącznie połączone z umysłem. Zaczynamy wtedy również przybierać na wadze, aby zneutralizować kwasy w ciele. Ponadto nasze myślenie staje się zaćmione, stajemy się nerwowi, zaczynamy częściej popadać w depresję czy miewać lęki. Ciekawą sprawą jest to, że ból w ludzkim ciele zawsze jest połączony z kwasem. Tak naprawdę to nie możesz mieć bólu bez kwasu i kwasu bez bólu.taka jest ludzka biochemia. padać. Nasz odcień skóry się zmienia, zaczyna się przyspieszony proces starzenia, nasz umysł staje się przymulony, nasze organy stają się słabe. Po prostu czujemy się zmęczeni i tworzymy w sobie choroby. Niektóre rodzaje pokarmu dają Ci ogromną energię (liście kapusty, brokuły, bogate w chlorofil trawy i liście warzyw), a niektóre po prostu zabierają Ci energię to właśnie te silnie zakwaszające organizm: mięso, nabiał, piwo, kwaśne napoje, jak Coca-Cola, tytoń. I tak jeśli dzieje się to przez dłuższy czas zaczynają się tworzyć poważniejsze symptomy, które określamy mianem choroby. Kwasy wpływają na nasz układ nerwowy, a nasze mięśnie, stają się bardziej delikatne strukturalnie i zaczynają się roz- Nasze ciało jest jak Bank Energii. Jeśli Twoja dieta składa się głównie z kurczaków, kanapek i hamburgerów, lub jedzenia z puszki, które jest po prostu martwe energetycznie (...) to Twoje ciało zacznie dosłownie wydzierać tą energię z układu nerwowego. Co za tym idzie? Obniżona odporność na stres, depresje Czujemy się wtedy bardziej nerwowi (...). Dlatego jednym z głównych celów każdej skutecznej terapii oraz profilaktyki prozdrowotnej jest odkwaszenie organizmu pacjenta i jego edukacja w kierunku: picia wody uzdrowiskowej, antyosksydacyjnej, odkwaszającej oraz stosowania właściwej diety pozwalającej utrzymać właściwe ph organizmu. Vigget

15 SPOŻYWCZE PRODUKTY FUNKCJONALNE VIGGET - DLA PEŁNI ZDROWIA Firma VIGGET pracuje obecnie nad stworzeniem i wprowadzeniem do sprzedaży najwyższej jakości produktów funkcjonalnych, w oparciu o narzędzia medycyny informacyjnej i detoksykacyjnej: Detoksykacja organizmu i holograficzne terapie informacyjne (medycyna informacyjna), obecne w produktach spożywczych, są bardzo skutecznym substytutem wielu suplementów diety. MIODY, NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI OLEJE TŁOCZONE NA ZIMNO, NATURALNA SÓL KAMIENNA. Skuteczność ta i oddziaływanie na konkretny organizm są możliwe do zbadania i zmierzenia jakościowego badaniem EAV wg metody dr R. Volla i dr H. Schimmela, które można wykonać w setkach gabinetów i klinik w Polsce i w Europie, w tym w najlepszych klinikach prywatnych w Niemczech, Austrii, Francji. Regularne ich konsumowanie zapewnić może każdemu: odkwaszenie organizmu (dzisiejszy styl odżywiania powoduje przekwaszenie nawet do 90% populacji Europejczyków co stwarza sprzyjające warunki do powstawania chorób przewlekłych, rozwoju grzybów i pleśni i in., poprawę nastroju oraz skuteczne oddziaływanie antystresowe i antydepresyjne, podniesienie odporności organizmu poprzez poprawę funkcjonowania organów odpowiedzialnych za odporność, przede wszystkim śledziony i centralnego układu nerwowego, kompleksową detoksykację organizmu: usunięcie z organizmu toksyn chemicznych, konserwantów, metali ciężkich, metali toksycznych (aluminium, rtęć i in.) oraz kancerogenów, toksyn pasożytów, pleśni i grzybów, neurotoksyn, usunięcie toksycznych metabolitów, glutenu (1/3 Europejczyków ma dziś nietolerancję na gluten i rozszczelnienie jelit, badane metodą dr R.Volla), kazeiny i innych, usunięcie przyczyn alergii, astmy, skutków palenia tytoniu (czynnego i biernego), oczyszczenie organizmu z obciążeń cywilizacyjnych, w tym elektrosmogu, metali ciężkich, pierwiastków promieniotwórczych, także naprawę DNA, detox kory mózgowej, stymulowanie usunięcia wirusów i toksyn z genomu, skuteczną profilaktykę przeciwnowotworową i profilaktykę schorzeń układu krążenia, poprawę pamięci i koncentracji. Świat nauki zajmuje się tworzeniem produktów funkcjonalnych dla przemysłu spożywczego od kilkunastu lat, głównie w krajach o wysokim poziomie rozwoju świadomości prozdrowotnej, w tym w Szwajcarii, Francji, w Niemczech. Programowanie holistyczne polega na wczytaniu do produktu informacji medycznych holograficznych i homotoksykologicznych, rozpoznawanych bezbłędnie przez nasz mózg, do gotowego produktu. Nie wiąże się to ze zmianą składu chemicznego i właściwości fizycznych produktu. PRODUKTY SPOŻYWCZE FUNKCJONALNE MAJĄ TYLKO POZYTYWNE DZIAŁANIE, ŻADNYCH SKUTKÓW UBOCZNYCH. Projekt Firmy VIGGET uzupełnia najwyższej jakości koncentrat BIO GREENS, realizujący program odżywiania komórkowego według dr R. Younga i dr Ratha. To ochrona komórek organizmu przed ich niszczeniem, odbudowa komórek i źródło bioenergii, wsparcie dla procesów metabolicznych i zaopatrzenia organizmu w biologiczną energię. Całość uzupełnią najwyższej jakości (standard farmaceutyczny) zioła o działaniu normalizującym pracę przewodu pokarmowego, stymulujące usuwanie patogenów i ich toksyn z organizmu.

16

Uzdrowisko Zawsze pod ręką

Uzdrowisko Zawsze pod ręką Uzdrowisko Zawsze pod ręką wyłączny dystrybutor Vigget sp. z o.o. www.vigget.pl Dzięki AVATARI AQUA zamienisz zwykłą wodę pitną nie tylko w ANTYOKSYDACYJNĄ /ODMŁADZAJĄCĄ (do -200 ORP) ŻYWĄ WODĘ, ale przede

Bardziej szczegółowo

AVATARI AQUE UZDROWISKO ZAWSZE POD RĘKĄ

AVATARI AQUE UZDROWISKO ZAWSZE POD RĘKĄ Instytut Badawczo-Rozwojowy im. dr R. Voll'a w Krakowie oraz VOLLAMED w Tarnowskich Górach www.instytutvolla.pl www.vollamed.pl AVATARI AQUE UZDROWISKO ZAWSZE POD RĘKĄ Dzięki AVATARI AQUE zamienisz zwykłą

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI: Opracowanie treści: Instytut Badawczo Rozwojowy im. dr R. Voll a Kraków 2013 SPIS TREŚCI

SPIS TREŚCI: Opracowanie treści: Instytut Badawczo Rozwojowy im. dr R. Voll a Kraków 2013 SPIS TREŚCI SPIS TREŚCI: Sposób na żywą wodę... 3 Działanie aktywnego wodoru... 4 W domu jak w uzdrowisku... 5 Avatari Aqua eksploatacja... 6 Jak uzdrawia woda mechanizm... 7 Dla zdrowia, kondycji i urody... 9 Zakwaszenie

Bardziej szczegółowo

Instytut Badawczo-Rozwojowy im. dr R. Voll'a w Krakowie FUNKCJONALNOŚĆ PROGRAMOWANYCH KRYSZTAŁÓW WYSOKOENERGETYCZNYCH INSTYTUTU

Instytut Badawczo-Rozwojowy im. dr R. Voll'a w Krakowie FUNKCJONALNOŚĆ PROGRAMOWANYCH KRYSZTAŁÓW WYSOKOENERGETYCZNYCH INSTYTUTU Instytut Badawczo-Rozwojowy im. dr R. Voll'a w Krakowie FUNKCJONALNOŚĆ PROGRAMOWANYCH KRYSZTAŁÓW WYSOKOENERGETYCZNYCH INSTYTUTU FUNKCJONALNOŚĆ PROGRAMOWANYCH KRYSZTAŁÓW WYSOKOENERGETYCZNYCH INSTYTUTU Dzięki

Bardziej szczegółowo

NOMA MEDICA VOLLA OPINIA ZAAWANSOWANY SYSTEM REWITALIZACJI WODY AVATARI AQUA

NOMA MEDICA VOLLA OPINIA ZAAWANSOWANY SYSTEM REWITALIZACJI WODY AVATARI AQUA 1 / 7 OPINIA ZAAWANSOWANY SYSTEM REWITALIZACJI WODY AVATARI AQUA Antioxidant Alkaline Water System (z zestawem naturalnych funkcjonalnych promienników kwantowych BIO-VITAL NOMA MEDICA VOLLA) produkuje

Bardziej szczegółowo

OPINIA ZAAWANSOWANY SYSTEM REWITALIZACJI WODY. Kraków, dnia 2014-12-23. (z zestawem naturalnych funkcjonalnych promienników kwantowych

OPINIA ZAAWANSOWANY SYSTEM REWITALIZACJI WODY. Kraków, dnia 2014-12-23. (z zestawem naturalnych funkcjonalnych promienników kwantowych Kraków, dnia 2014-12-23 OPINIA ZAAWANSOWANY SYSTEM REWITALIZACJI WODY Crystal Water System (z zestawem naturalnych funkcjonalnych promienników kwantowych BIO-VITAL NOMA MEDICA VOLLA) produkuje wodę pitną

Bardziej szczegółowo

TIENS Kubek H-Cup. Wybór doskonałości

TIENS Kubek H-Cup. Wybór doskonałości TIENS Kubek H-Cup Wybór doskonałości Woda jest niezbędna do życia Badania nad wysoce uwodornioną wodą Rok 2007 Prof. Ohsawa z Uniwersytetu Medycznego w Japonii opublikował pracę na temat wodoru jako przeciwutleniacza,

Bardziej szczegółowo

Żywność. zapewnia prawidłowe funkcjonowanie. poprawia samopoczucie

Żywność. zapewnia prawidłowe funkcjonowanie. poprawia samopoczucie Warsztaty żywieniowe Żywność buduje i regeneruje dostarcza energii zapewnia prawidłowe funkcjonowanie poprawia samopoczucie Żaden pojedynczy produkt nie dostarczy Ci wszystkiego, czego potrzebujesz dlatego

Bardziej szczegółowo

BIOLOGICZNIE AKTYWNY SUPLEMENT DIETY. www.calivita.com.pl

BIOLOGICZNIE AKTYWNY SUPLEMENT DIETY. www.calivita.com.pl BIOLOGICZNIE AKTYWNY SUPLEMENT DIETY WOLNE RODNIKI TO AKTYWNE ATOMY LUB CZĄSTECZKI, KTÓRE ZGUBIŁY JEDEN ELEKTRON. PRÓBUJĄC GO ODZYSKAĆ, SZYBKO WCHODZĄ W REAKCJE Z RÓŻNYMI ELEMENTAMI KOMÓREK, USZKADZAJĄC

Bardziej szczegółowo

Ekstrakt z Chińskich Daktyli

Ekstrakt z Chińskich Daktyli Ekstrakt z Chińskich Daktyli Ekstrakt z Chińskich Daktyli TIENS Lekarze z Chin uważają, że owoce głożyny znane jako chińskie daktyle Pomagają zachować sprawność Poprawiają odporność Wspomagają pracę żołądka

Bardziej szczegółowo

potencjał redox, czyli aktywny wodór, który ma zdolność redukcji wolnych rodników, a więc jest silnym antyutleniaczem.

potencjał redox, czyli aktywny wodór, który ma zdolność redukcji wolnych rodników, a więc jest silnym antyutleniaczem. Przez wieki naukowcy z całego świata szukali magicznej wody, uzdrawiającego źródła, fontanny miłości, której czysta i orzeźwiająca woda, czyniłaby organizm zdrowym, odpornym i zmywałaby znamiona czasu.

Bardziej szczegółowo

PAKIET KONSULTACJI GENETYCZNYCH GENODIET ZDROWIE ZAPISANE W GENACH

PAKIET KONSULTACJI GENETYCZNYCH GENODIET ZDROWIE ZAPISANE W GENACH PAKIET KONSULTACJI GENETYCZNYCH GENODIET ZDROWIE ZAPISANE W GENACH Rodzaje pakietów Genodiet Pakiet konsultacji genetycznych Genodiet składaja się z 3 uzupełniających się modułów, stanowiących 3 kroki

Bardziej szczegółowo

Zadbaj o swoje zdrowie już dziś

Zadbaj o swoje zdrowie już dziś Zadbaj o swoje zdrowie już dziś Jurata Jurkun Specjalista ds. odżywiania i kontroli wagi Centrum Zdrowego Odżywiania i Kontroli Wagi w Suwałkach Zmiany cywilizacyjne Zmiany cywilizacyjne Transport Zbiory

Bardziej szczegółowo

GENODIET ZDROWIE ZAPISANE W GENACH

GENODIET ZDROWIE ZAPISANE W GENACH GENODIET ZDROWIE ZAPISANE W GENACH Rodzaje testów Genodiet Test Genodiet składają się z 3 uzupełniających się modułów, stanowiących 3 kroki do poznania indywidualnych zasad zdrowia. Identyfikacja typu

Bardziej szczegółowo

Soki 100% naturalne MALINA ARONIA

Soki 100% naturalne MALINA ARONIA Soki 100% naturalne MALINA Sok z malin 100 % jest doskonałym uzupełnieniem codziennej diety. Zawiera bogactwo witamin: C, E, B1, B2, B6, PP oraz minerały: magnez, potas, wapń i żelazo. W jego składzie

Bardziej szczegółowo

Naukowcy stworzyli doskonałą metodę uzdatniania wody, poprzez Radamir urządzenie. do m.in. strukturyzacji wody /ożywiania - postać quazi krystaliczna/

Naukowcy stworzyli doskonałą metodę uzdatniania wody, poprzez Radamir urządzenie. do m.in. strukturyzacji wody /ożywiania - postać quazi krystaliczna/ Naukowcy stworzyli doskonałą metodę uzdatniania wody, poprzez Radamir urządzenie do m.in. strukturyzacji wody /ożywiania - postać quazi krystaliczna/ które posiada stymulator pola elektromagnetycznego

Bardziej szczegółowo

Chlorofil potrzebny od zaraz!

Chlorofil potrzebny od zaraz! PhytoLife Środowisko w którym żyjemy jest coraz bardziej zanieczyszczone. Liczne substancje chemiczne zagrażają naszemu organizmowi każdego dnia. Związki te mogą być bardzo niebezpieczne - wywołują raka,

Bardziej szczegółowo

Opcja konsultacji lekarza (dr n.med.) - eksperta medycyny przyczynowej (dodatkowo płatna, do uzgodnienia w gabinecie).

Opcja konsultacji lekarza (dr n.med.) - eksperta medycyny przyczynowej (dodatkowo płatna, do uzgodnienia w gabinecie). KOMPLEKSOWE BADANIA ORGANIZMU W GABINETACH NOMA MEDICA VOLLA POD KĄTEM DIETETYCZNYM, W TYM BADANIE METABOLIZMÓW (MEDYCYNA PRZYCZYNOWA), Z DOBOREM DIETY LECZNICZEJ Ultranowoczesne kompleksowe badanie -

Bardziej szczegółowo

TWOJE ZDROWIE ZALEŻY GŁÓWNIE OD PICIA ŻYWEJ, BIO-VITALNEJ, ANTYKSYDACYJNEJ WODY

TWOJE ZDROWIE ZALEŻY GŁÓWNIE OD PICIA ŻYWEJ, BIO-VITALNEJ, ANTYKSYDACYJNEJ WODY TWOJE ZDROWIE ZALEŻY GŁÓWNIE OD PICIA ŻYWEJ, BIO-VITALNEJ, ANTYKSYDACYJNEJ WODY Życie nie może istnieć bez przyswajalnej wody Ciało człowieka to w 70% woda: Wątroba 86% wody Mózg 83% wody Nerki 82% wody

Bardziej szczegółowo

Pakiet konsultacji genetycznych zawierający spersonalizowane zalecenia żywieniowe dla pacjenta

Pakiet konsultacji genetycznych zawierający spersonalizowane zalecenia żywieniowe dla pacjenta Pakiet konsultacji genetycznych zawierający spersonalizowane zalecenia żywieniowe dla pacjenta CHOROBY DIETOZALEŻNE W POLSCE 2,150,000 osób w Polsce cierpi na cukrzycę typu II 7,500,000 osób w Polsce cierpi

Bardziej szczegółowo

Nieprawidłowe odżywianie jest szczególnie groźne w wieku podeszłym, gdyż może prowadzić do niedożywienia

Nieprawidłowe odżywianie jest szczególnie groźne w wieku podeszłym, gdyż może prowadzić do niedożywienia Nieprawidłowe odżywianie jest szczególnie groźne w wieku podeszłym, gdyż może prowadzić do niedożywienia Niedożywienie może występować u osób z nadwagą (powyżej 120% masy należnej) niedowagą (poniżej 80%

Bardziej szczegółowo

SKUTECZNIE USUWAMY PRZYCZYNY SCHORZEŃ ( CHORÓB )

SKUTECZNIE USUWAMY PRZYCZYNY SCHORZEŃ ( CHORÓB ) SKUTECZNIE USUWAMY PRZYCZYNY SCHORZEŃ ( CHORÓB ) DIAGNOZYJEMY METODĄ DR R.VOLLA EAV/EDT I USUWAMY PRZYCZYNY SCHORZEŃ CYWILIZACYJNYCH UZNAWANYCH ZA "NIEULECZALNE": cukrzyca typ. 2, astma, autoagresja /autoimmunita,

Bardziej szczegółowo

CIAŁO I ZDROWIE WSZECHŚWIAT KOMÓREK

CIAŁO I ZDROWIE WSZECHŚWIAT KOMÓREK CIAŁ I ZDRWIE WSZECHŚWIAT KMÓREK RGANIZM RGANY TKANKA SKŁADNIKI DŻYWCZE x x KMÓRKA x FUNDAMENT ZDRWEG ŻYCIA x PRZEMIANA MATERII WSZECHŚWIAT KMÓREK Komórki są budulcem wszystkich żywych istot, również nasze

Bardziej szczegółowo

SWOICH ŻYWICIELI. = wirusy = priony = bakterie pasoŝytnicze = grzyby. = robaki = kleszcze = owady

SWOICH ŻYWICIELI. = wirusy = priony = bakterie pasoŝytnicze = grzyby. = robaki = kleszcze = owady Wszystkie prawa zastrzeżone CALIVITA INTERNATIONAL INTERNATIONAL--POLSKA 2006 ParaProteX OSOBISTY OCHRONIARZ www.calivita.com.pl PASOŻYTY ORGANIZMY ŻYJĄCE KOSZTEM SWOICH ŻYWICIELI Mikroparazyty = wirusy

Bardziej szczegółowo

Ekstrakt z Chińskich Daktyli TIENS. Doskonałe odżywienie krwi i ukojenie nerwów

Ekstrakt z Chińskich Daktyli TIENS. Doskonałe odżywienie krwi i ukojenie nerwów Ekstrakt z Chińskich Daktyli TIENS Doskonałe odżywienie krwi i ukojenie nerwów Lekarze z Chin uważają, że owoce głożyny znane jako chińskie daktyle pomagają zachować sprawność, poprawiają odporność, wspomagają

Bardziej szczegółowo

TIENS L-Karnityna Plus

TIENS L-Karnityna Plus TIENS L-Karnityna Plus Zawartość jednej kapsułki Winian L-Karnityny w proszku 400 mg L-Arginina 100 mg Niacyna (witamina PP) 16 mg Witamina B6 (pirydoksyna) 2.1 mg Stearynian magnezu pochodzenia roślinnego

Bardziej szczegółowo

CHOLESTONE NATURALNA OCHRONA PRZED MIAŻDŻYCĄ. www.california-fitness.pl www.calivita.com

CHOLESTONE NATURALNA OCHRONA PRZED MIAŻDŻYCĄ. www.california-fitness.pl www.calivita.com CHOLESTONE NATURALNA OCHRONA PRZED MIAŻDŻYCĄ Co to jest cholesterol? Nierozpuszczalna w wodzie substancja, która: jest składnikiem strukturalnym wszystkich błon komórkowych i śródkomórkowych wchodzi w

Bardziej szczegółowo

4 JUNIOR PHARMA PREZENTUJE. suplementy stworzone z myślą o najmłodszych sportowcach

4 JUNIOR PHARMA PREZENTUJE. suplementy stworzone z myślą o najmłodszych sportowcach 4 JUNIOR PHARMA PREZENTUJE suplementy stworzone z myślą o najmłodszych sportowcach JESTEŚ RODZICEM MŁODEGO SPORTOWCA? Czy Twoje dziecko uczęszcza na treningi minimum 2 razy w tygodniu? Zdarzyło się, że

Bardziej szczegółowo

Co to jest dietetyka?

Co to jest dietetyka? Co to jest dietetyka? Dietetyka to nauka, która bada jak to, co spożywamy wpływa na nasze zdrowie i wydajność organizmu. Bada pewne składniki pożywienia, które mogą wpływać na nasze zdrowie. Na przykład

Bardziej szczegółowo

TIENS SKONCENTROWANY EKSTARKT Z DAKTYLI CHIŃSKICH

TIENS SKONCENTROWANY EKSTARKT Z DAKTYLI CHIŃSKICH TIENS SKONCENTROWANY EKSTARKT Z DAKTYLI CHIŃSKICH TIENS SKONCENTROWANY EKSTRAKT Z DAKTYLI CHIŃSKICH Główny surowiec Skoncentrowanego Ekstraktu z Daktyli Chińskich TIENS to najwyższej jakości owoce głożyny

Bardziej szczegółowo

Olej rybi z olejem z rokitnika i witaminą E. Omega-3. Wyjątkowa formuła wykorzystująca starożytną mądrość chińską i nowoczesną technologię

Olej rybi z olejem z rokitnika i witaminą E. Omega-3. Wyjątkowa formuła wykorzystująca starożytną mądrość chińską i nowoczesną technologię Olej rybi z olejem z rokitnika i witaminą E Wyjątkowa formuła wykorzystująca starożytną mądrość chińską i nowoczesną technologię Dlaczego kwasy tłuszczowe są tak ważne? Kwasy tłuszczowe należą do grupy

Bardziej szczegółowo

Zaawansowany System Rewitalizacji Wody

Zaawansowany System Rewitalizacji Wody Zaawansowany System Rewitalizacji Wody Twoja droga do zdrowia i radości z życia Odkwaszanie, Oczyszczanie, Usuwanie wolnych rodników, Przekazywanie organizmowi uzdrawiających wibracji przez programowane

Bardziej szczegółowo

ZDROWE JELITA NOWE SPOSOBY PROFILAKTYKI. Poradnik dla pacjenta o diagnozowaniu i leczeniu chorób jelit

ZDROWE JELITA NOWE SPOSOBY PROFILAKTYKI. Poradnik dla pacjenta o diagnozowaniu i leczeniu chorób jelit ZDROWE JELITA NOWE SPOSOBY PROFILAKTYKI Poradnik dla pacjenta o diagnozowaniu i leczeniu chorób jelit W przypadku choroby nasze jelita mają niewiele możliwości zwrócenia na siebie naszej uwagi. Typowe

Bardziej szczegółowo

Żel antycellulitowy ŻEL ANTYCELLULITOWY. Czym jest cellulit? INFORMACJE OGÓLNE

Żel antycellulitowy ŻEL ANTYCELLULITOWY. Czym jest cellulit? INFORMACJE OGÓLNE Czym jest cellulit? cellulit= skórka pomarańczowa = nierównomierne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, wody i produktów przemiany materii w tkankach skóry, widoczne wgłębienia i guzkowatość skóry, występująca

Bardziej szczegółowo

minerální vody minerální voda s léčebným účinkem

minerální vody minerální voda s léčebným účinkem STAROPOLANKA minerální vody WIELKA PIENIAWA minerální voda s léčebným účinkem WIELKA PIENIAWA środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego Poziom mineralizacji: 1315,00 mg/l Naturalna kompozycja

Bardziej szczegółowo

OGŁASZAMY MIESIĄC JEDZENIA OWOCÓW!

OGŁASZAMY MIESIĄC JEDZENIA OWOCÓW! OGŁASZAMY MIESIĄC JEDZENIA OWOCÓW! Polska to kraj pysznych owoców sezonowych. Szczególnie latem warto z tego bogactwa korzystać, bo owoce to nie tylko bomby witaminowe, lecz także doskonałe źródło składników

Bardziej szczegółowo

ODŻYWIANIE KOMÓRKOWE PROGRAM NATURALNY

ODŻYWIANIE KOMÓRKOWE PROGRAM NATURALNY ODŻYWIANIE KOMÓRKOWE PROGRAM NATURALNY Kraków 2015 Odżywianie Komórkowe polega na dostarczeniu wszelkich niezbędnych składników odżywczych w optymalnych proporcjach i ilościach do każdej komórki naszego

Bardziej szczegółowo

Pięć minut dla Twojego zdrowia! Copyright profit Sp. z o.o.

Pięć minut dla Twojego zdrowia! Copyright profit Sp. z o.o. Pięć minut dla Twojego zdrowia! Piramida zdrowia i witalności Trzy filary zdrowia to Aktywność fizyczna Racjonalne odżywianie Zarządzanie stresem (relaks) Szlachetne zdrowie Nikt się nie dowie Jako smakujesz,

Bardziej szczegółowo

Zmień swoją wodę zmień swoje życie

Zmień swoją wodę zmień swoje życie Zmień swoją wodę zmień swoje życie Woda podstawa życia na Ziemi Woda, dieta i ruch to Twoje ZDROWIE! Ciało człowieka składa się z 75 % wody Funkcjonowanie całego organizmu czyli ZDROWIE zależy od jakości

Bardziej szczegółowo

PiMagWaterfall firmy Nikken

PiMagWaterfall firmy Nikken PiMagWaterfall firmy Nikken Mimo swoich uzdrawiających właściwości, woda jest jedną z najbardziej niedocenianych substancji na naszej planecie. Tuż po powietrzu, woda jest absolutnie niezbędna do życia.

Bardziej szczegółowo

UWA Umwelt-Wasser-Analityk Biuro techniczne HENGL-KEG. 2560 Berndorf. Hauptstrasse Nr.75 Tel. 0043 676 5652257

UWA Umwelt-Wasser-Analityk Biuro techniczne HENGL-KEG. 2560 Berndorf. Hauptstrasse Nr.75 Tel. 0043 676 5652257 SPRAWOZDANIE Z BADAŃ W ramach badań laboratoryjnych, pobrano z miejscowej sieci instalacji wodociągowych wodę pitną i poddano ją następującym badaniom: Poz.1 Jako próbka 1 Woda wodociągowa bez żadnego

Bardziej szczegółowo

TAF TEMPERATURE ADAPTED FEEDS. - Odpowiednia pasza na daną porę roku TEMPERATURE ADAPTED FEEDS TM

TAF TEMPERATURE ADAPTED FEEDS. - Odpowiednia pasza na daną porę roku TEMPERATURE ADAPTED FEEDS TM TEMPERATURE ADAPTED FEEDS - Odpowiednia pasza na daną porę roku TEMPERATURE ADAPTED FEEDS - Odpowiednia pasza na daną porę roku Ryby to organizmy zmiennocieplne. Temperatura środowiska wpływa na pobieranie

Bardziej szczegółowo

SLIMXL. Trójfazowy system odchudzania: oczyszcza organizm i redukuje wahania nastroju

SLIMXL. Trójfazowy system odchudzania: oczyszcza organizm i redukuje wahania nastroju SLIMXL Trójfazowy system odchudzania: oczyszcza organizm i redukuje wahania nastroju GRUPA DOCELOWA SlimXL to suplement diety przeznaczony dla kobiet: - z nadwagą i otyłością - które chcą tygodniowo zrzucić

Bardziej szczegółowo

Naturalne składniki stale potrzebne milionom naszych komórek organizmu do życia i optymalnego działania

Naturalne składniki stale potrzebne milionom naszych komórek organizmu do życia i optymalnego działania 1. Czym są komórki? Budulec naszego organizmu i jego narządów Jednostki, których funkcjonowanie jest uzależnione wyłącznie od narządów Najmniejsze jednostki budulcowe i funkcyjne w ludzkim organizmie 2.

Bardziej szczegółowo

Witaminy i minerały dla osób z przewlekłą chorobą nerek i po przeszczepieniu nerki

Witaminy i minerały dla osób z przewlekłą chorobą nerek i po przeszczepieniu nerki Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego Witaminy i minerały dla osób z przewlekłą chorobą nerek i po przeszczepieniu nerki Zestaw witamin i składników mineralnych przygotowany

Bardziej szczegółowo

Katarzyna Herwy Wojewódzka Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Opolu 2011-06-13 1

Katarzyna Herwy Wojewódzka Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Opolu 2011-06-13 1 WODA DLA ZDROWIA Katarzyna Herwy Wojewódzka Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Opolu 2011-06-13 1 Jesteś tym co pijesz WODA główny składnik ciała i podstawowy składnik poŝywienia stanowi 50 80 % masy

Bardziej szczegółowo

Instytut Badawczo-Rozwojowy im. dr R. Voll'a w Krakowie www.instytutvolla.pl Małopolskie Centrum Promocji Zdrowia www.mcpz.pl

Instytut Badawczo-Rozwojowy im. dr R. Voll'a w Krakowie www.instytutvolla.pl Małopolskie Centrum Promocji Zdrowia www.mcpz.pl Instytut Badawczo-Rozwojowy im. dr R. Voll'a w Krakowie www.instytutvolla.pl Małopolskie Centrum Promocji Zdrowia www.mcpz.pl OPÓŹNIANIE PROCESÓW STARZENIA BIOLOGICZNEGO, czyli żyj dłużej nawet o kilkadziesiąt

Bardziej szczegółowo

ZALECENIA ŻYWIENIOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY. Gimnazjum nr 1 w Piastowie Lidia Kaczor, 2011r

ZALECENIA ŻYWIENIOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY. Gimnazjum nr 1 w Piastowie Lidia Kaczor, 2011r ZALECENIA ŻYWIENIOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Gimnazjum nr 1 w Piastowie Lidia Kaczor, 2011r PRAWIDŁOWE ODŻYWIANIE - definicja Prawidłowe odżywianie to nie tylko dostarczenie organizmowi energii, ale także

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI. 1. Znaczenie nauki o żywieniu. 2. Gospodarka energetyczna organizmu człowieka. 3. Podstawowe składniki pokarmowe i ich rola

SPIS TREŚCI. 1. Znaczenie nauki o żywieniu. 2. Gospodarka energetyczna organizmu człowieka. 3. Podstawowe składniki pokarmowe i ich rola 3 SPIS TREŚCI 1. Znaczenie nauki o żywieniu 1.1. Cele i zadania nauki o żywieniu................................................8 1.2. Rozwój nauki o żywieniu człowieka.............................................9

Bardziej szczegółowo

SUPLEMENTY ODŻYWCZE FIRMY "DR. NONA"

SUPLEMENTY ODŻYWCZE FIRMY DR. NONA SUPLEMENTY ODŻYWCZE FIRMY "DR. NONA" Suplementy odżywcze zawierają sole i minerały Morza Martwego, ekstrakt z archebakterii o wybitnym działaniu regenerującym uszkodzenia komãłrek i struktury DNA ludzkiego

Bardziej szczegółowo

a problemy z masą ciała

a problemy z masą ciała POLACY a problemy z masą ciała POLACY a problemy z masą ciała Badanie NATPOL PLUS (2002): reprezentatywna grupa dorosłych Polek: wiek 18-94 lata Skutki otyłości choroby układu sercowo-naczyniowego cukrzyca

Bardziej szczegółowo

Piramida przedstawia zasady prawidłowego odżywiania. Informuje o tym, ile porcji różnych grup produktów powinno znaleźć się w posiłkach, które

Piramida przedstawia zasady prawidłowego odżywiania. Informuje o tym, ile porcji różnych grup produktów powinno znaleźć się w posiłkach, które DROGI RODZICU Piramida przedstawia zasady prawidłowego odżywiania. Informuje o tym, ile porcji różnych grup produktów powinno znaleźć się w posiłkach, które zjadamy w ciągu dnia. Przy czym obowiązuje zasada,

Bardziej szczegółowo

Banting - tabletki Tiens kategoria: ZIOŁA, HERBATKI i SUPLEMENTY > Tiens

Banting - tabletki Tiens kategoria: ZIOŁA, HERBATKI i SUPLEMENTY > Tiens Glinka Agency Zapraszamy do sklepu www.multistore24.pl mail;sklep@multistore24.pl Warszawa tel. +48 602 395 051 Banting - tabletki Tiens kategoria: ZIOŁA, HERBATKI i SUPLEMENTY > Tiens Producent: Tiens

Bardziej szczegółowo

Ekskluzywna receptura wykorzystująca starożytną mądrość chińską i nowoczesną technologię

Ekskluzywna receptura wykorzystująca starożytną mądrość chińską i nowoczesną technologię /1/ Olej rybi z olejem z rokitnika i witaminą E Omega-3 Ekskluzywna receptura wykorzystująca starożytną mądrość chińską i nowoczesną technologię /2/ Dlaczego kwasy tłuszczowe Omega-3 są ważne? Kwasy tłuszczowe

Bardziej szczegółowo

2011-03-17. Woda. Rola wody. Jestem tym co piję-dlaczego woda jest niezbędna dla zdrowia?

2011-03-17. Woda. Rola wody. Jestem tym co piję-dlaczego woda jest niezbędna dla zdrowia? Jestem tym co piję-dlaczego woda jest niezbędna dla zdrowia? A. Jarosz Woda głównym składnikiem ciała i podstawowym składnikiem pożywienia stanowi 50 80 %masy ciała zasoby wodne organizmu muszą być stale

Bardziej szczegółowo

www.california-fitness.pl www.calivita.com

www.california-fitness.pl www.calivita.com DRIVERADE branica.pl SKONCENTROWANA OCHRONA AKTYWNEGO CZŁOWIEKA Unikalny zestaw składników uwzględniający potrzeby współczesnego człowieka Ekstrakt z guarany Witamina C Lecytyna Witamina E Cholina Selen

Bardziej szczegółowo

PRZEDMIOTY PODSTAWOWE

PRZEDMIOTY PODSTAWOWE PRZEDMIOTY PODSTAWOWE Anatomia człowieka 1. Które z białek występujących w organizmie człowieka odpowiedzialne są za kurczliwość mięśni? 2. Co to są neurony i w jaki sposób stykają się między sobą i efektorami?

Bardziej szczegółowo

RENEW FORMULA SERIA PRODUKTÓW PRZECIW FOTOSTARZENIU

RENEW FORMULA SERIA PRODUKTÓW PRZECIW FOTOSTARZENIU RENEW FORMULA SERIA PRODUKTÓW PRZECIW FOTOSTARZENIU RENEW FORMULA FOTOSTARZENIE Proces starzenia się skóry to jeden z podstawowych tematów poruszanych przez specjalistów z branży dermatologii. Ale fizjologiczne

Bardziej szczegółowo

Dlaczego spożywać wodę alkaliczną o zmienionej strukturze

Dlaczego spożywać wodę alkaliczną o zmienionej strukturze Dlaczego spożywać wodę alkaliczną o zmienionej strukturze Oto trzy powody dlaczego: Po pierwsze, zjonizowana woda jest potężnym płynnym antyoksydantem, który jest łatwo absorbowany przez organizm. Woda

Bardziej szczegółowo

ACOUSTIC WAVE THEAPY X-WAVE TERAPIA FALAMI AKUSTYCZNYMI

ACOUSTIC WAVE THEAPY X-WAVE TERAPIA FALAMI AKUSTYCZNYMI ACOUSTIC WAVE THEAPY X-WAVE TERAPIA FALAMI AKUSTYCZNYMI TERAPIA FALAMI AKUSTYCZNYMI zaawansowane, nieinwazyjne leczenie cellulitu pomagające uzyskać gładką skórę w miejscach, gdzie zazwyczaj występują

Bardziej szczegółowo

JAKIE SĄ KORZYŚCI Z KORZYSTANIA Z INFRASAUNY? CO TO JEST INFRASAUNA?

JAKIE SĄ KORZYŚCI Z KORZYSTANIA Z INFRASAUNY? CO TO JEST INFRASAUNA? JAKIE SĄ KORZYŚCI Z KORZYSTANIA Z INFRASAUNY? Sesja w saunach INFRARED odbywa się w niższych temperaturach niż w saunach tradycyjnych (temperatura do 60 C), dzięki temu można w niej przebywać dłużej. Promienie

Bardziej szczegółowo

Materiał pomocniczy dla nauczycieli kształcących w zawodzie:

Materiał pomocniczy dla nauczycieli kształcących w zawodzie: Materiał pomocniczy dla nauczycieli kształcących w zawodzie: DIETETYK przygotowany w ramach projektu Praktyczne kształcenie nauczycieli zawodów branży hotelarsko-turystycznej Priorytet III. Wysoka jakość

Bardziej szczegółowo

ZDROWE ODŻYWIANIE = ZDROWE ŻYCIE

ZDROWE ODŻYWIANIE = ZDROWE ŻYCIE ZDROWE ODŻYWIANIE = ZDROWE ŻYCIE RACJONALNIE = ZDROWO Zdrowa dieta jest jednym z najważniejszych elementów umożliwiających optymalny wzrost, rozwój i zdrowie. Ma przez to wpływ na fizyczną i umysłową

Bardziej szczegółowo

Cena detaliczna (promocyjna) Pakietu: 499 PLN brutto. wartość pakietu: 1 060 PLN

Cena detaliczna (promocyjna) Pakietu: 499 PLN brutto. wartość pakietu: 1 060 PLN Producent: Energy NOMA MEDICA Ltd. 71 Sutton Hall Road, London TW5 0PX, ENGLAND. www.medicavolla.eu wartość pakietu: 1 060 PLN Cena detaliczna (promocyjna) Pakietu: 499 PLN brutto Nośnik informacji holograficznej

Bardziej szczegółowo

NIETOLERANCJA A ALERGIA POKARMOWA

NIETOLERANCJA A ALERGIA POKARMOWA NIETOLERANCJA A ALERGIA POKARMOWA Nietolerancja i alergia pokarmowa to dwie mylone ze sobą reakcje organizmu na pokarmy, które dla zdrowych osób są nieszkodliwe. Nietolerancja pokarmowa w objawach przypomina

Bardziej szczegółowo

OPIS KIERUNKOWYCH EFEKTÓW KSZTAŁCENIA W ODNIESIENIU DO MODUŁÓW ŻYWIENIE W SPORCIE

OPIS KIERUNKOWYCH EFEKTÓW KSZTAŁCENIA W ODNIESIENIU DO MODUŁÓW ŻYWIENIE W SPORCIE Podstawy żywienia w sporcie Antropometria Pracownia dietetyczna I, II Fizjologia sportu Wybrane zagadnienia z metabolizmu wysiłku Diagnostyka laboratoryjna w sporcie Genetyka dietetyce i sporcie Żywienie

Bardziej szczegółowo

ZDROWE ODŻYWIANIE Dietetyka Dietetyka to nauka, która bada jak to, co spożywamy wpływa na nasze zdrowie i wydajność organizmu. Bada pewne składniki pożywienia, które mogą wpływać na nasze zdrowie. Na przykład

Bardziej szczegółowo

WITAMINY I MINERAŁY DLA OSÓB DIALIZOWANYCH

WITAMINY I MINERAŁY DLA OSÓB DIALIZOWANYCH Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego WITAMINY I MINERAŁY DLA OSÓB DIALIZOWANYCH Zestaw witamin i składników mineralnych przygotowany w oparciu o doniesienia naukowe oraz przyjęte

Bardziej szczegółowo

Producent: Energy NOMA MEDICA Ltd. 71 Sutton Hall Road, London TW5 0PX, ENGLAND. www.medicavolla.eu

Producent: Energy NOMA MEDICA Ltd. 71 Sutton Hall Road, London TW5 0PX, ENGLAND. www.medicavolla.eu Producent: Energy NOMA MEDICA Ltd. 71 Sutton Hall Road, London TW5 0PX, ENGLAND. www.medicavolla.eu Nośnik informacji holograficznej Instytutu DETOX & ENERGY Nośniki informacji holograficznej, zaprogramowane

Bardziej szczegółowo

Suplementacja wspierająca walkę organizmu z grzybami, wirusami i pasożytami z użyciem naturalnych suplementów.

Suplementacja wspierająca walkę organizmu z grzybami, wirusami i pasożytami z użyciem naturalnych suplementów. Suplementacja wspierająca walkę organizmu z grzybami, wirusami i pasożytami z użyciem naturalnych suplementów. 1 / 9 Pozbycie się grzybicy to proces, który wymaga czasu, cierpliwości i wytrwałości. Suplementacja

Bardziej szczegółowo

Co to jest cukrzyca?

Co to jest cukrzyca? Co to jest cukrzyca? Schemat postępowania w cukrzycy Wstęp Cukrzyca to stan, w którym organizm nie może utrzymać na odpowiednim poziomie stężenia glukozy (cukru) we krwi. Glukoza jest głównym źródłem energii

Bardziej szczegółowo

CaniAge. CaniAge. Tabletki

CaniAge. CaniAge. Tabletki CaniAge Tabletki CaniAge Preparat uzupełniający dla psów do leczenia i zapobiegania schorzeniom wieku starczego oraz niewydolności ukł. krążenia (kompleks witalny) > Zastosowanie CaniAge Pomóż swojemu

Bardziej szczegółowo

PRODUKTY PLUS FIRMY TIENS

PRODUKTY PLUS FIRMY TIENS PRODUKTY PLUS FIRMY TIENS PRODUKTY PLUS FIRMY TIENS TIENS POLSKA PRZEDSTAWIA NOWĄ SERIĘ PRODUKTÓW PLUS 5000 lat chińskiej tradycji i wiedzy połączone z najnowszą technologią z Europy PRODUTY PLUS FIRMY

Bardziej szczegółowo

Ultranowoczesne KOMPLEKSOWE BADANIE EAV/EDT metodą dr R.Volla oraz metodą dr H.Schimella

Ultranowoczesne KOMPLEKSOWE BADANIE EAV/EDT metodą dr R.Volla oraz metodą dr H.Schimella Kraków, dnia 2013-02-15 Ultranowoczesne KOMPLEKSOWE BADANIE EAV/EDT metodą dr R.Volla oraz metodą dr H.Schimella (najpewniejsza metoda diagnostyczna na Świecie, do 95% pewności diagnostycznej, w czasie

Bardziej szczegółowo

NADCIŚNIENIE ZESPÓŁ METABOLICZNY

NADCIŚNIENIE ZESPÓŁ METABOLICZNY NADCIŚNIENIE ZESPÓŁ METABOLICZNY Poradnik dla pacjenta i jego rodziny Konsultacja: prof. dr hab. med. Zbigniew Gaciong CO TO JEST ZESPÓŁ METABOLICZNY Nadciśnienie tętnicze (inaczej podwyższone ciśnienie

Bardziej szczegółowo

UNIKALNA, PROZDROWOTNA KONCEPCJA PROZDROWOTNYCH MLECZNYCH BATONIKÓW OMISIE DLA DZIECI Z KWASAMI OMEGA 3

UNIKALNA, PROZDROWOTNA KONCEPCJA PROZDROWOTNYCH MLECZNYCH BATONIKÓW OMISIE DLA DZIECI Z KWASAMI OMEGA 3 UNIKALNA, PROZDROWOTNA KONCEPCJA PROZDROWOTNYCH MLECZNYCH BATONIKÓW OMISIE DLA DZIECI Z KWASAMI OMEGA 3 WSTĘP WSTĘP Wprowadzenie na rynek żywności funkcjonalnej przeznaczonej w szczególności dla dzieci,

Bardziej szczegółowo

KOMPLEKSOWE BADANIA ORGANIZMU W GABINETACH NOMA MEDICA VOLLA - NOWOCZESNA MEDYCYNA PRZYCZYNOWA

KOMPLEKSOWE BADANIA ORGANIZMU W GABINETACH NOMA MEDICA VOLLA - NOWOCZESNA MEDYCYNA PRZYCZYNOWA KOMPLEKSOWE BADANIA ORGANIZMU W GABINETACH NOMA MEDICA VOLLA - NOWOCZESNA MEDYCYNA PRZYCZYNOWA Ultranowoczesne kompleksowe badanie - w tym vegatesty - ze skanami 3D narządów. Wykrywa z dokładnością 95%:

Bardziej szczegółowo

ŚWIADOME ŻYWIENIE A ROZWÓJ DZIECKA

ŚWIADOME ŻYWIENIE A ROZWÓJ DZIECKA ŚWIADOME ŻYWIENIE A ROZWÓJ DZIECKA mgr Katarzyna Liptak Nauczyciel wych. wczesnoszkolnego, Trener Wellness Co to jest ODŻYWIANIE? To proces życiowy polegający na pozyskiwaniu przez organizm ze środowiska

Bardziej szczegółowo

Kuracja Dr. Jacob a uskrzydli twoją dietę

Kuracja Dr. Jacob a uskrzydli twoją dietę Kuracja Dr. Jacob a uskrzydli twoją dietę Kolejna dieta cud i... marny rezultat? Efektywność stosowanej diety nie do końca wynika z niej samej. W większości przypadków podstawą sukcesu jest utrzymanie

Bardziej szczegółowo

Suplementy. Wilkasy 2014. Krzysztof Gawin

Suplementy. Wilkasy 2014. Krzysztof Gawin Suplementy Wilkasy 2014 Krzysztof Gawin Suplementy diety - definicja Suplement diety jest środkiem spożywczym, którego celem jest uzupełnienie normalnej diety, będący skoncentrowanym źródłem witamin lub

Bardziej szczegółowo

PRODUKTY PROZDROWOTNE DLA ZWIERZĄT

PRODUKTY PROZDROWOTNE DLA ZWIERZĄT PRODUKTY PROZDROWOTNE DLA ZWIERZĄT Produkty prozdrowotne dla zwierząt Ideą produkcji preparatów prozdrowotnych firmy INTERMAG jest zminimalizowanie stosowania antybiotyków dla zwierząt i jak najszersze

Bardziej szczegółowo

WHO: Używanie telefonów komórkowych "może być rakotwórcze"

WHO: Używanie telefonów komórkowych może być rakotwórcze WHO: Używanie telefonów komórkowych "może być rakotwórcze" (PAP) WHO: Używanie telefonów komórkowych "może być rakotwórcze" Agencja badań nad rakiem Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oświadczyła, że

Bardziej szczegółowo

MEDYCYNA SPORTOWA OXIBLOCK SPIN ACTIVITY + VITALITY + VITALITY SPORT. Rzeszów, Naruszewicza 9, 35-055 www.weron.pl 17 855 46 48

MEDYCYNA SPORTOWA OXIBLOCK SPIN ACTIVITY + VITALITY + VITALITY SPORT. Rzeszów, Naruszewicza 9, 35-055 www.weron.pl 17 855 46 48 MEDYCYNA SPORTOWA OXIBLOCK SPIN ACTIVITY + VITALITY + VITALITY SPORT Rzeszów, Naruszewicza 9, 35-055 www.weron.pl 17 855 46 48 DEFINICJA OxiBlock Spin Przeciwutleniacz, suplement diety, zawiera lycopene,

Bardziej szczegółowo

TERAPIA FALAMI AKUSTYCZNYMI

TERAPIA FALAMI AKUSTYCZNYMI TERAPIA FALAMI AKUSTYCZNYMI zaawansowane, nieinwazyjne leczenie cellulitu pomaga osiągnąć gładką skórę w miejscach, gdzie zazwyczaj występują wgłębienia potwierdzona naukowo metoda zabiegów estetycznych

Bardziej szczegółowo

PROMOCJA ZDROWIA TO PROCES

PROMOCJA ZDROWIA TO PROCES STAROSTWO POWIATOWE W ŚWIDNICY WYDZIAŁ ZDROWIA 2007 r. Opracowała Barbara Świętek PROMOCJA ZDROWIA TO PROCES UMOŻLIWIAJĄCY JEDNOSTKOM, GRUPOM, SPOŁECZNOŚCIĄ ZWIĘKSZENIE KONTROLI NAD WŁASNYM ZROWIEM I JEGO

Bardziej szczegółowo

DiReset. Moja odporność to moja twierdza

DiReset. Moja odporność to moja twierdza DiReset Moja odporność to moja twierdza Nasza odporność Odporność (inaczej układ immunologiczny od łacińskiego słowa immunitas wolny od chorób, uwolniony z obciążeń) jest reakcją obronną organizmu na różnego

Bardziej szczegółowo

GENODIET ZDROWIE ZAPISANE W GENACH

GENODIET ZDROWIE ZAPISANE W GENACH GENODIET ZDROWIE ZAPISANE W GENACH Rodzaje testów Genodiet Test Genodiet składają się z 3 uzupełniających się modułów, stanowiących 3 kroki do poznania indywidualnych zasad zdrowia. Identyfikacja typu

Bardziej szczegółowo

Zasady zdrowego żywienia i aktywności fizycznej młodzieży

Zasady zdrowego żywienia i aktywności fizycznej młodzieży Zasady zdrowego żywienia i aktywności fizycznej młodzieży Pamiętaj o codziennym spożywaniu produktów zawartych w piramidzie! PRODUKTY ZBOŻOWE ( mąki, kasza, ryż, płatki, pieczywo i makarony) Sągłównym

Bardziej szczegółowo

WITAMINY DLA DIABETYKÓW

WITAMINY DLA DIABETYKÓW WITAMINY DLA DIABETYKÓW Witaminy dla diabetyków: zestaw witamin i składników mineralnych dostosowany ilościowo i jakościowo do potrzeb osób chorych na cukrzycę jako uzupełnienie codziennej diety. Energia

Bardziej szczegółowo

Warzywa i owoce powinny wchodzić w skład codziennej diety, gdyż są źródłem cennych witamin, zwłaszcza witaminy C oraz B - karotenu.

Warzywa i owoce powinny wchodzić w skład codziennej diety, gdyż są źródłem cennych witamin, zwłaszcza witaminy C oraz B - karotenu. Warzywa i owoce powinny wchodzić w skład codziennej diety, gdyż są źródłem cennych witamin, zwłaszcza witaminy C oraz B - karotenu. Dostarczają także kwasu foliowego. Zawierają znaczne ilości składników

Bardziej szczegółowo

BIO REPAIR REGENERACJA

BIO REPAIR REGENERACJA BIO REPAIR REGENERACJA BIO REPAIR REGENERACJA Nasza skóra odgrywa ważną rolę w ochronie naszego ciała od szkodliwych wpływów, takich jak promieniowanie słońca, zanieczyszczenia środowiska, bakterie i inne.

Bardziej szczegółowo

Podczas gotowania część składników przedostaje się do wody. Część składników ulatnia się wraz z parą (głównie witamina C).

Podczas gotowania część składników przedostaje się do wody. Część składników ulatnia się wraz z parą (głównie witamina C). Podczas gotowania część składników przedostaje się do wody. Część składników ulatnia się wraz z parą (głównie witamina C). Wzrost temperatury redukuje poziom większości składników odżywczych. Surowy por

Bardziej szczegółowo

Oral Chelate Chelatacja doustna

Oral Chelate Chelatacja doustna Oral Chelate Chelatacja doustna Oral Chelate -Chelatacja doustna Terapia chelatonowa jest stosowana do bardzo skutecznego usuwania z tętnic złogów miażdżycowych, i przywracania krążenia krwi. Czynniki

Bardziej szczegółowo

KURACJA OCZYSZCZAJĄCA zalecana przez prof. Valeria Szedlak-Vadocz (Przewodniczącą Zespołu Doradców Medycznych CaliVita)

KURACJA OCZYSZCZAJĄCA zalecana przez prof. Valeria Szedlak-Vadocz (Przewodniczącą Zespołu Doradców Medycznych CaliVita) KURACJA OCZYSZCZAJĄCA zalecana przez prof. Valeria Szedlak-Vadocz (Przewodniczącą Zespołu Doradców Medycznych CaliVita) Kuracja będzie skuteczna gdy będziemy: regularnie stosować wskazane suplementy przestrzegać

Bardziej szczegółowo

TIENS Aparat do masażu głowy. Używaj codziennie! Zawsze! Wszędzie!

TIENS Aparat do masażu głowy. Używaj codziennie! Zawsze! Wszędzie! TIENS Aparat do masażu głowy Używaj codziennie! Zawsze! Wszędzie! Czy potencjał bioelektryczny twoich komórek jest zrównoważony? Czy dokuczają ci?: Podniesione lub obniżone ciśnienie, męczące czkawki,

Bardziej szczegółowo

Uzależnienia. Nabyta silna potrzeba zażywania jakiejś substancji.

Uzależnienia. Nabyta silna potrzeba zażywania jakiejś substancji. Uzależnienia Nabyta silna potrzeba zażywania jakiejś substancji. Termin uzależnienie jest stosowany głównie dla osób, które nadużywają narkotyków, alkoholu i papierosów. Używki Wszystkie używki stanowią

Bardziej szczegółowo

NAPOJE ENERGETYCZNE- DZIECIAKOM TAKA MOC NIEPOTRZEBNA!

NAPOJE ENERGETYCZNE- DZIECIAKOM TAKA MOC NIEPOTRZEBNA! NAPOJE ENERGETYCZNE- DZIECIAKOM TAKA MOC NIEPOTRZEBNA! NAPOJE ENERGETYCZNE, ZWANE TEŻ ENERGY DRINKAMI, NAPOJAMI ENERGETYZUJĄCYMI LUB PSYCHODRINKAMI, SĄ BARDZO POPULARNE WŚRÓD POLSKIEJ MŁODZIEŻY. GŁÓWNYM

Bardziej szczegółowo

WEJDŹ W POSIADANIE NAJLEPSZEJ METODY TRENINGU! Platforma Vibra

WEJDŹ W POSIADANIE NAJLEPSZEJ METODY TRENINGU! Platforma Vibra WEJDŹ W POSIADANIE NAJLEPSZEJ METODY TRENINGU! Platforma Vibra Co to jest Platforma Vibra? Platforma Vibra to nowość w dziedzinie technologii i skuteczności treningu sportowego. Zasada jej działania oparta

Bardziej szczegółowo

Co to jest cukrzyca?

Co to jest cukrzyca? CEL/75/11/09 Co to jest cukrzyca? Schemat postępowania w cukrzycy Wstęp Cukrzyca to stan, w którym organizm nie może utrzymać na odpowiednim poziomie stężenia glukozy (cukru) we krwi. Glukoza jest głównym

Bardziej szczegółowo

Zapraszamy do sklepu Producent: 5 Pillars Research 17,00 zł Waga: 0.08kg. Kod QR: Opis płukanki BLUEM 50ml (MAŁY)

Zapraszamy do sklepu  Producent: 5 Pillars Research 17,00 zł Waga: 0.08kg. Kod QR: Opis płukanki BLUEM 50ml (MAŁY) HAPPYDENTAL Rafał Rogula ul. Bajana 39b/1a 54-129 Wrocław, PL NIP 949-189-63-28 info@happydental.pl Tel. 71-349-77-90/91 Zapraszamy do sklepu www.happydental.pl BLUEM 50ml - specjalistyczna PŁUKANKA do

Bardziej szczegółowo