prezentacja dwumiesięcznika dla dzieci PRZEJDŹ NA NASZĄ STRONĘ

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "prezentacja dwumiesięcznika dla dzieci PRZEJDŹ NA NASZĄ STRONĘ"

Transkrypt

1 prezentacja dwumiesięcznika dla dzieci PRZEJDŹ NA NASZĄ STRONĘ

2 Wydawnictwo Twoje Media Sp. z o.o. jest już od kilku lat czołowym, na polskim rynku prasowym, wydawcą pism z dołączonymi nośnikami dźwięku i obrazu. Co miesiąc docieramy przez nasze periodyki ( Ciuchcia, Nasze Dobranocki, Bajeczki dla synka i córeczki, Czarodziejskie Opowieści do ponad najmłodszych odbiorców. Posiadamy prawa do wizerunku najpopularniejszych bajkowych bohaterów. Dodatkowo dysponujemy szeroką ofertą pozycji filmowych.

3 rys historyczny Dwumiesięcznik dla dzieci Czarodziejskie Opowieści istnieje na polskim rynku prasowym od 1998 roku jako konsekwencja pionierskiego sukcesu wydawniczego, polegającego na połączeniu kasety z bajką z książką do aktywnej zabawy. Od samego początku twórcą pomysłu było wydawnictwo Twoje Media wspierane doświadczeniem i ogromnymi możliwościami medialnymi w zakresie archiwów i promocji przez Telewizję Polską S.A. oraz Polskie Radio S.A. Pismo przez pierwsze lata wydawane było dodatkowo w wersji read along - książeczka do czytania z kasetą magnetofonową, na której obok opowiadania zamieszczono wspaniałe piosenki. Obecnie wydawane jest w formie part work, w wersji z płytą VCD.

4 znajomość marki Czarodziejskie Opowieści są pierwszym, najstarszym - w pozytywnym tego słowa znaczeniu, pismem dla dzieci z dołączonym filmem. Przez lata ewoluowało, by uzyskać w 2001 roku tytuł najlepszego w Polsce zdaniem Łódzkiej Kapituły Wydawniczej składającej się z grafików, psychologów i pediatrów pisma do aktywnej zabawy. Od tamtej pory dodatkowo pokonaliśmy długą drogę w kierunku ideału. Chyba jako jedyne pismo tego typu w Polsce otrzymało na przełomie zaledwie 3 lat tak ogromne wsparcie medialne w: TVP 1, TVP 2, MINI MAX, PR 1, PR 2, PR 3, PR BIS, RADIO ZET, MAMO TO JA, TWOJE DZIECKO, DD REPORTER, MIŚ, CIUCHCIA, mailing w ramach największych katalogów wysyłkowych oraz programów lojalnościowych (ORLEN, STATOIL) i wielu niezliczonych imprezach promocyjnych.

5 nasze gwiazdy

6 opis produktu Czarodziejskie Opowieści to zabawa z kultowymi bajkowymi bohaterami połączona z nauką i wszechstronnym, bo zarazem intelektualnym i manualnym, rozwojem dziecka. Na dołączonej płycie znaleźć można na początku czarodziejską sztuczkę w wykonaniu Maćka Pola czołowego polskiego iluzjonisty, który po jej prezentacji zaprasza na film. Po filmie, którego co dwa miesiące innym bohaterem jest najznamienitsza z bajkowych postaci (Kopciuszek, Czerwony Kapturek, Śpiąca Królewna, Jaś i Małgosia, Miś Uszatek, Reksio, Wilk i Zając, Król Maciuś I) nasz czarodziej wyjaśnia, jak wykonać zaprezentowaną sztuczkę. Pismo w cenie 9,90 zł oferuje 32 strony: bajek do wspólnego czytania z opiekunem, kolorowanek, gier, labiryntów, łamigłówek, poświęconych treści oglądanego filmu oraz oczywiście film i czarodziejską sztuczkę na dołączonej płycie VCD.

7

8 to najstarszy w naszym kraju miesięcznik kierowany do dzieci w wieku 4-6 lat to pierwsze w Polsce pismo dla dzieci z dołą łączonym nośnikiem nikiem obrazu, łącz czące ce w sobie dwa rodzaje mediów to precyzyjne dotarcie do dzieci oraz ich rodziców, którzy mają dostęp p do komputera lub odtwarzacza DVD to niekonwencjonalne dotarcie do czytelników w oraz ich opiekunów (pomagających przebrnąć przez pismo młodszymm odszym) poprzez przekaz prasowy oraz tv to wielokrotny kontakt czytelników w z pismem w ciągu miesiąca oraz jeszcze częstsze obcowanie z zawartości cią płyty to pismo pozbawione przemocy, barwne, edukacyjne, nowoczesne, uczące ce dziecko poprzez zabawę, zapewniające rodzicowi komfort właściwego w kształtowania towania jego pociechy i pretekst do przebywania z nim podczas wspólnego czytania i wypełniania zadań

9 multimedialny charakter pisma Do każdego pisma dodawana jest płyta VCD z czarodziejską sztuczką oraz filmem animowanym, dzięki czemu wzrasta nie tylko atrakcyjność wydawnictwa, ale nade wszystko siła przekazu reklamowego. Obecnie proponujemy dotarcie do konsumentów przez reklamę tv przed filmem na VCD, wspartą dodatkowo lub wręcz skorelowaną zadaniowo z aktywną reklamą stanowiącą część zabawy, na stronach Czarodziejskich Opowieści.

10 wspieramy programy charytatywne Wydawnictwo Twoje Media Sp. z o.o. od początku swego funkcjonowania wspierało charytatywne programy pomocy dzieciom. Jesteśmy darczyńcą i partnerem akcji Podaruj dzieciom słońce Fundacji Polsat. Obecnie aktywnie przyczyniamy się do akcji ratowania życia i zdrowia dzieci, bowiem Czarodziejskie Opowieści przekazują część dochodu ze sprzedaży na rzecz Fundacji Dzieciom, na program Zdążyć z pomocą, realizowany pod patronatem Profesora Zbigniewa Religi.

11 nakład i dystrybucja Czarodziejskie Opowieści wydawane są obecnie w nakładzie szt. Po pierwszych dwóch miesiącach sprzedaży zwroty na poziomie od 25 do 40% (w zależności od okresu sprzedaży i tytułu), po przesortowaniu, są kierowane do kolejnej sprzedaży. Pismo poddawane jest dystrybucji od 3 do 4 razy tak, by w ciągu roku uzyskać sprzedaż na poziomie 90%. Dystrybucja magazynu realizowana jest przez wszystkie sieci kolportażu prasy na terenie całego kraju, z największym naciskiem na średnie i duże ośrodki miejskie. Od 2003 roku nasze pismo sprzedawane jest w Urzędach Poczty Polskiej. Odbiorcami 4200 szt. magazynu są stali prenumeratorzy.

12 segment celowy Główny target periodyka stanowią dzieci w wieku od 4 do 6 roku życia. Jest to stosunkowo duża rozbieżność wiekowa, lecz z badań wynika, że wszystko uzależnione jest od tytułu. Młodszych fanów ma Miś Uszatek, nieco starszych Alladyn lub Tarzan. Najstarsi są fanami sztuczek Maćka Pola. Zakupu dokonują rodzice, którzy z reguły kierują się własnym gustem i sentymentem do dobrze im znanych dobranocek, przy których ich dzieci są bezpieczne. Paradoksalnie nasza grupa celowa ma nieco większą rozbieżność poszerzoną właśnie o rodziców, którzy muszą poświęcić swój czas, po chwili wypoczynku w trakcie filmu, na zabawę z dzieckiem. To daje niebagatelna możliwość obcowania "naszych odbiorców ze sobą" oraz możliwość obserwacji rozwoju dziecka: jego pamięci, wrażliwości, otwartości na świat i umiejętności manualnych. Od tego roku zamierzamy, we współpracy z wydawnictwem EDIPRESSE, wprowadzić w naszym magazynie strony z poradami dla rodziców oraz strony dla dzieci w miesięczniku Twoje Dziecko.

13 sposób na najtańszą kampanię telewizyjną Reklama w Czarodziejskich Opowieściach daje niepowtarzalną możliwość dotarcia do odbiorców poprzez telewizję (dokładniej rzecz ujmując, przez telewizor), czyli najskuteczniejsze i najbardziej sugestywne medium docierające do dzieci. Magazyn dzięki swej formie umożliwia dokładne zaprezentowanie produktu w sposób, który oferuje jedynie telewizja. Ze względu na pojemność nośnika i jego niską cenę nie ma szczególnych ograniczeń czasowych w prezentacji produktu. Minimalna ilość kontaktów w pierwszym miesiącu dotarcia to 4. W kolejnych miesiącach liczba się zwiększa, a reklama jest oglądana jeszcze przez lata lub następne pokolenia dzieci. Bardzo często reklama jest oglądana przez więcej niż jedno dziecko. Minimalna ilość kontaktów jest łatwa do obiektywnej weryfikacji, nie ma potrzeby opierania się na wątpliwych badaniach telemetrycznych. Tylko Czarodziejskie Opowieści proponują wsparcie reklamy w piśmie przez interaktywną reklamę telewizyjną, będącą formą poznawczej zabawy, co umożliwia dokładne poznanie produktu i utrwala znajomości marki. Konkursy w ramach reklam pozwalają na budowę baz klientów i realizację badań.

14 reklama w Czarodziejskich Opowiściach reklamy na stronach specjalnych II i III okładka zł + VAT IV okładka zł + VAT rozkładówka zł + VAT reklamy na stronach redakcyjnych cała strona zł + VAT reklamy tv spot do 60 tv przed filmem zł + VAT prezentacja multimedialna zł + VAT sampling i inserting koszt medialny zł + VAT koszt techniczny od 0,11 zł / egz. rabaty, tylko bajeczne, przyznajemy w drodze indywidualnych negocjacji! Twoje Media Sp. z o.o., ul. Saska 9a, Warszawa kontakt bezpośredni: Artur Niewiada, tel

Spis treści Plan promocji Marki "Łódzkie Energetyczne"

Spis treści Plan promocji Marki Łódzkie Energetyczne Spis treści Plan promocji Marki "Łódzkie Energetyczne" Autorzy: Centrum Badań i Innowacji Pro-Akademia Pod redakcją: Dr Ewy Kochańskiej Łódź 2015 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego

Bardziej szczegółowo

Rozwój. Ciężkie czasy. Przede wszystkim. w czasach kryzysu, s. 4-7. Wyrwij - Zachowaj! Kolporter Service proponuje s. 21-32. dla prasy, s.

Rozwój. Ciężkie czasy. Przede wszystkim. w czasach kryzysu, s. 4-7. Wyrwij - Zachowaj! Kolporter Service proponuje s. 21-32. dla prasy, s. Nr 3/2009 (145) Kolporter Lider Polskiego Biznesu BEZPŁATNE PISMO FIRM GRUPY KOLPORTER Rozwój w czasach kryzysu, s. 4-7 Ciężkie czasy dla prasy, s. 8-9 Przede wszystkim zaufanie, s. 16-17 Wyrwij - Zachowaj!

Bardziej szczegółowo

WYŻSZA SZKOŁA EKOLOGII I ZARZĄDZANIA W WARSZAWIE PRACA DYPLOMOWA WYŻSZE STUDIA ZAWODOWE - INŻYNIERSKIE. Dariusz GADECKI

WYŻSZA SZKOŁA EKOLOGII I ZARZĄDZANIA W WARSZAWIE PRACA DYPLOMOWA WYŻSZE STUDIA ZAWODOWE - INŻYNIERSKIE. Dariusz GADECKI WYŻSZA SZKOŁA EKOLOGII I ZARZĄDZANIA W WARSZAWIE PRACA DYPLOMOWA WYŻSZE STUDIA ZAWODOWE - INŻYNIERSKIE Dariusz GADECKI DZIAŁALNOŚĆ PROMOCYJNA NA RYNKU USŁUG INTERNETOWYCH NA PRZYKŁADZIE IDM WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA

Bardziej szczegółowo

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 1 Spis treści Wprowadzenie... 3 I. Charakterystyka projektu... 4 1. Główne założenia... 6 2. Analiza trendów w obszarze rozwoju technologii... 7 3. Analiza szans i zagrożeń... 7 4. Cele...10 Cel strategiczny...10

Bardziej szczegółowo

Kampania społeczna nt. Europejskiej Sieci Ekologicznej Natura 2000 (I etap do 15 grudnia 2011 r.)

Kampania społeczna nt. Europejskiej Sieci Ekologicznej Natura 2000 (I etap do 15 grudnia 2011 r.) Sprawa nr 26/GDOŚ/2011 Załącznik Nr 5 do SIWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia Kampania społeczna nt. Europejskiej Sieci Ekologicznej Natura 2000 (I etap do 15 grudnia 2011 r.) ROZDZIAŁ I. Informacje o projekcie...1

Bardziej szczegółowo

Marketing i public relations w małej firmie. Wydanie II zaktualizowane

Marketing i public relations w małej firmie. Wydanie II zaktualizowane Marketing i public relations w małej firmie. Wydanie II zaktualizowane Autor: Moi Ali T³umaczenie: Tomasz Rzychoñ ISBN: 978-83-246-1872-9 Tytu³ orygina³u: Practical Marketing and Public Relations for the

Bardziej szczegółowo

raport media online Sponsor Partnerzy

raport media online Sponsor Partnerzy raport media online Sponsor Partnerzy wrzesień 2010 1 spis treści 3 Najmłodsze medium połyka konkurencję Internet na rynku mediów rozpycha się łokciami. Coraz częściej wskazywany jest jako podstawowe źródło

Bardziej szczegółowo

Raport Społeczny 2010 Ringier Axel Springer Polska

Raport Społeczny 2010 Ringier Axel Springer Polska Raport Społeczny 2010 Ringier Axel Springer Polska Wskaźniki według standardu Global Reporting Initiatives (GRI) Poziom aplikacji A+ Raport zweryfikowany przez firmę PwC Raport Społeczny (CSR) 2010 Ringier

Bardziej szczegółowo

Reklama prasowa rodzaje i podrodzaje. Sposoby promocji prasy

Reklama prasowa rodzaje i podrodzaje. Sposoby promocji prasy 54 Folia Litteraria Polonica 14 Joanna Mikosz Reklama prasowa rodzaje i podrodzaje. Sposoby promocji prasy Prasa to najstarsze obok plakatu medium reklamowe. To z jednej strony dzieło dojrzałej sztuki

Bardziej szczegółowo

Produkt medialny a potrzeby i pragnienia konsumentów

Produkt medialny a potrzeby i pragnienia konsumentów 2 rozdział Produkt medialny a potrzeby i pragnienia konsumentów Jak zdefiniować produkt medialny? Dlaczego produkt medialny jest unikatowy? Co to jest asortymentacja medialna? Czym charakteryzuje się marka

Bardziej szczegółowo

CSR klasycznie i na poważnie. Duża, oszczędna rodzina EDYCJA XXII. 29 sierpnia 4 września 2014 r. Partnerzy merytoryczni.

CSR klasycznie i na poważnie. Duża, oszczędna rodzina EDYCJA XXII. 29 sierpnia 4 września 2014 r. Partnerzy merytoryczni. 29 sierpnia 4 września 2014 r. 25 Partnerzy merytoryczni Partner raportu EDYCJA XXII fot: fotolia Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa w Wołominie (SKOK Wołomin) wyróżniona w XXII edycji Raportu

Bardziej szczegółowo

Gazety. Akcja lato Kolportaż w wakacje s. 8-9. dla globtrotera s. 6-7. Konkurs z egmont Polska s. 14-15. Nowe tytuły w ofercie Kolportera s.

Gazety. Akcja lato Kolportaż w wakacje s. 8-9. dla globtrotera s. 6-7. Konkurs z egmont Polska s. 14-15. Nowe tytuły w ofercie Kolportera s. LiPiEC SiERPiEÑ 2015 (215) BeZP atne PiSMo KolPortera www.nasz.kolporter.com.pl Gazety dla globtrotera s. 6-7 Akcja lato Kolportaż w wakacje s. 8-9 Konkurs z egmont Polska s. 14-15 www.kolporter.com.pl

Bardziej szczegółowo

EKSPERTYZA. dotycząca zastosowania e-learningu w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

EKSPERTYZA. dotycząca zastosowania e-learningu w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego EKSPERTYZA dotycząca zastosowania e-learningu w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego EKSPERTYZA dotycząca zastosowania e-learningu w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego Przygotowana

Bardziej szczegółowo

Dla kogo jest ten poradnik?

Dla kogo jest ten poradnik? Partnerzy Wydawca Dla kogo jest ten poradnik? Chcesz tanio, a przede wszystkim skutecznie, zareklamować swoją firmę, produkt, usługę, markę? Wiesz mało na temat reklamy w internecie, bo jeszcze nie miałeś

Bardziej szczegółowo

Kompleksowe usługi marketingowo-reklamowe dla Twojej firmy

Kompleksowe usługi marketingowo-reklamowe dla Twojej firmy Kompleksowe usługi marketingowo-reklamowe dla Twojej firmy Dołącz do grona zadowolonych klientów. Marketing Fanpage powstał z myślą o kompleksowym wsparciu przedsiębiorstw w zakresie usług marketingowych.

Bardziej szczegółowo

Raport. Wpływ internetu na gospodarkę w POLSCE

Raport. Wpływ internetu na gospodarkę w POLSCE Raport Wpływ internetu na gospodarkę w POLSCE Przedmowa Internet. To słowo zadomowiło się w języku na dobre. Sieć stała się częścią naszego życia, naszej codzienności. Coraz częściej jako użytkownicy

Bardziej szczegółowo

Łukasz Kruszewski MARKETING OFERT NIERUCHOMOŚCI. Jak wzmacniać swój biznes?

Łukasz Kruszewski MARKETING OFERT NIERUCHOMOŚCI. Jak wzmacniać swój biznes? Łukasz Kruszewski MARKETING OFERT NIERUCHOMOŚCI Jak wzmacniać swój biznes? Wsparcie medialne Marketing ofert nieruchomości 2 Łukasz Kruszewski MARKETING OFERT NIERUCHOMOŚCI Jak wzmacniać swój biznes? www.lukaszkruszewski.pl

Bardziej szczegółowo

Wszystkie znaki występujące w tekście są zastrzeżonymi znakami firmowymi bądź towarowymi ich właścicieli.

Wszystkie znaki występujące w tekście są zastrzeżonymi znakami firmowymi bądź towarowymi ich właścicieli. Tytuł E-mail marketing obiektów hotelarskich Autor dr Rafał Marek Copyright by Rafał Marek 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie i kopiowanie całości lub części niniejszej publikacji jest

Bardziej szczegółowo

Wykorzystanie internetu w działalności marketingowej małej firmy

Wykorzystanie internetu w działalności marketingowej małej firmy 1 Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Wykorzystanie internetu w działalności marketingowej małej firmy Łukasz Laskowski Zespół Systemów produkcji Rolnej Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Brwinów

Bardziej szczegółowo

NARZĘDZIA PROMOCJI PRZEDSIĘBIORSTWA W INTERNECIE W OPINII ICH ODBIORCÓW

NARZĘDZIA PROMOCJI PRZEDSIĘBIORSTWA W INTERNECIE W OPINII ICH ODBIORCÓW Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Bartłomiej Dolata NARZĘDZIA PROMOCJI PRZEDSIĘBIORSTWA W INTERNECIE W OPINII ICH ODBIORCÓW Praca magisterska Promotor: prof.

Bardziej szczegółowo

Marketing w sieci. podstawowe zagadnienia, inspiracje i przykłady

Marketing w sieci. podstawowe zagadnienia, inspiracje i przykłady Marketing w sieci podstawowe zagadnienia, inspiracje i przykłady Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie Marketing w sieci podstawowe zagadnienia, inspiracje i przykłady Kraków 2011

Bardziej szczegółowo

dla biznesu DODATEK SPECJALNY MAGAZYNU

dla biznesu DODATEK SPECJALNY MAGAZYNU dla biznesu DODATEK SPECJALNY MAGAZYNU spis treści FACEBOOK DLA BIZNESU 4 6 Mobile first, mobile best Dlaczego Mark Zuckerberg wyprasza ze swojego pokoju zespoły projektowe? Jaki cel przyświeca Facebookowi

Bardziej szczegółowo

Poradnik mobile Poradnik jest pracą zbiorową członków grupy roboczej Mobile IAB Polska.

Poradnik mobile Poradnik jest pracą zbiorową członków grupy roboczej Mobile IAB Polska. Poradnik mobile Fot. Corbis/FotoChannels Poradnik jest pracą zbiorową członków grupy roboczej Mobile IAB Polska. Zespół redakcyjny: Agnieszka Ferenc, Natalia Malec, Anna Wątła. IAB Polska Poradnik mobile

Bardziej szczegółowo

partner wydania marketing mobilny

partner wydania marketing mobilny partner wydania marketing mobilny SIŁA W MOBILNOŚCI Oddajemy w Państwa ręce kolejną edycję naszego katalogu, w którym przedstawiamy pomysły na realizowanie akcji w ujęciu marketingu mobilnego. Branża

Bardziej szczegółowo

Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych. biznes 2.0 contium divante imas international

Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych. biznes 2.0 contium divante imas international Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych biznes 2.0 contium divante imas international wrzesień 2009 Dodaj form p atnoêci dla Twoich Klientów LUKAS Raty dla Twojego Sklepu

Bardziej szczegółowo

INBOUND MARKETING JAKO FORMA MARKETINGU INTERNETOWEGO

INBOUND MARKETING JAKO FORMA MARKETINGU INTERNETOWEGO INBOUND MARKETING JAKO FORMA MARKETINGU INTERNETOWEGO mgr inż. Witold Świeczak Instytut Lotnictwa w Warszawie Pion Marketingu Wprowadzenie Żyjemy w czasach rewolucji! Na naszych oczach dokonuje się rewolucja

Bardziej szczegółowo

NARZĘDZIA WSPÓŁCZESNEJ REKLAMY. Stosowanie i zapotrzebowanie

NARZĘDZIA WSPÓŁCZESNEJ REKLAMY. Stosowanie i zapotrzebowanie 1 NARZĘDZIA WSPÓŁCZESNEJ REKLAMY Stosowanie i zapotrzebowanie 2 3 Rafał Polak Iwona Leonowicz-Bukała Sławomir Gawroński NARZĘDZIA WSPÓŁCZESNEJ REKLAMY Stosowanie i zapotrzebowanie Rzeszów 2010 4 Projekt

Bardziej szczegółowo

Plan marketingowy dla nowego produktu (MotoBox Mewa)

Plan marketingowy dla nowego produktu (MotoBox Mewa) Plan marketingowy dla nowego produktu (MotoBox Mewa) Streszczenie Plan został przygotowany dla przedsiębiorstwa Mewa wytwarzającego szeroki zakres wyrobów z plastiku (akcesoria gospodarstwa domowego, formy

Bardziej szczegółowo

POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA INSTYTUT ZARZĄDZANIA I MARKETINGU KATEDRA INFORMATYKI I LOGISTYKI

POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA INSTYTUT ZARZĄDZANIA I MARKETINGU KATEDRA INFORMATYKI I LOGISTYKI POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA INSTYTUT ZARZĄDZANIA I MARKETINGU KATEDRA INFORMATYKI I LOGISTYKI Arkadiusz Gawryluk Nr albumu 34072 REKLAMA INTERNETOWA Praca magisterska napisana pod kierunkiem prof. zw. dr

Bardziej szczegółowo

do sukcesu www.brief.pl INTERNET&MOBILE2003 raport strategiczny IAB Polska

do sukcesu www.brief.pl INTERNET&MOBILE2003 raport strategiczny IAB Polska do sukcesu www.brief.pl INTERNET&MOBILE2003 raport strategiczny IAB Polska do sukcesu www.brief.pl INTERNET&MOBILE2003 raport strategiczny IAB Polska AUTORZY RAPORTU IAB Polska: Olgierd Cygan Prezes Zarządu

Bardziej szczegółowo