działania Public Relations

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "działania Public Relations"

Transkrypt

1 działania Public Relations

2 wstęp Kampania Kołysanki z miłością to prowadzony przez osiem miesięcy 2011 roku zintegrowany projekt marketingowy. Bardzo nietypowy. Będący jednocześnie kampanią społeczną, reklamową i charytatywną. Na jego sukces, jakim niewątpliwie jest znaczący wzrost sprzedaży produktu, a także nawiązanie silnej, bardzo specyficznej relacji z grupą docelową wpływ miały: - bardzo dobrze dopasowany do potrzeb grupy docelowej koncept, - scenariuszowo rozpisane działania ATLowe, - zakrojone na szeroką skalę działania PRowe. W prezentacji, którą dla Państwa przygotowaliśmy pokazujemy w jaki sposób przez osiem miesięcy wzbudzaliśmy zainteresowanie kampanią społeczną/produktem wodą funkcjonalną Ustronianka z Jodem / produktem płytą Kołysanki z miłością. Zapraszamy do lektury.

3 CEL: Celem kampanii było zakomunikowanie, że woda funkcjonalna Ustronianka z Jodem została stworzona z troski o zdrowy rozwój matki i dziecka. Spożywanie tej wody pozytywnie wpływa na rozwój fizyczny dziecka, a także dobre samopoczucie matki. DLACZEGO MÓWIMY O WODZIE PRZEZ PRYZMAT KOŁYSANEK? Samodzielne śpiewanie kołysanek to stary, dobry zwyczaj, który obecnie coraz częściej odchodzi w niepamięć (zastępowany jest przez utwory odtwarzane z płyt). Szkoda, ponieważ nucenie do poduszki jest wyrazem najwyższej troski rodzica o dziecko. Śpiewanie kołysanek wpływa na rozwój emocjonalny dziecka, a także na kształt więzi/relacji jaka się wytworzy między rodzicem, a potomstwem. ELEMENTY WSPÓLNE Troska Zdrowy rozwój fizyczny woda emocjonalny kołysanki

4 Kampania składała się z pięciu kluczowych etapów: - ogłoszenie na stronie konkursu dla rodziców na samodzielne napisanie kołysanki, - wybór laureatów (internauci oraz jury pod przewodnictwem ambasadorki kampanii Magdy Różczki), - nagranie płyty (10 laureatów + 10 artystów), - wprowadzenie płyty do sprzedaży, - przekazanie środków ze sprzedaży płyty na cel charytatywny pomoc w remoncie kliniki pediatrii Centrum Zdrowia Dziecka. Album miał swoją premierę w połowie września. W ciągu miesiąca zostało sprzedanych 7000 egzemplarzy płyty.

5 Do każdego z etapów precyzyjnie dopasowano kanały komunikacji (ATL) oraz działania PR. Te drugie, ze względu na różne cele poszczególnych części kampanii podzielone zostały na takie, których nacisk komunikacyjny został położony na: - samą kampanię społeczno charytatywną Kołysanki z miłością (zachęcanie do udziału, do pisania kołysanek, poruszające temat zapomnianej tradycji), - produkt (Ustronianka z Jodem jako woda stworzona z myślą o zdrowy rozwój matki i dziecka, woda podejmująca tematy ważne dla swojej grupy docelowej), - płytę (wprowadzenie płyty do sprzedaży, wzmocnienie sprzedaży krążka).

6 Jak kampania przebiegała w czasie miesiące v vi vii viii ix x xi xii Uruchomienie kampanii konkurs na Ogłoszenie wyników Nagranie płyty Wprowadzenie płyty do sprzedaży Płyta w sprzedaży Przekazanie środków na cel charytatywny Centrum Zdrowia Dziecka atl - DDTVN - Prasa (Twój styl, Mamo to ja) - Radio Zet - Google - DDTVN - DDTVN - stroer - Radio Zet - Google - DDTVN pr Kampania / konkurs Kampania a produkt Kampania / konkurs Kampania a produkt Silne wzmocnienie PR`owe (podtrzymywanie zainteresowania kampanią) Promocja płyty Promocja płyty Producent wody - CSR (cel charytatywny)

7 pr w szczegółach

8 Pozyskanie partnerów i patronatów medialnych Działania dodatkowe Media Relations Entertainment PR działania Public Relations projektu Kołysanki z miłością Eventy Celebrity PR WEB PR

9 Pozyskanie partnerów i patronatów medialnych Działania dodatkowe Media Relations Entertainment PR działania Public Relations projektu Kołysanki z miłością Eventy Celebrity PR WEB PR

10 Pozyskanie partnerów W pierwszej fazie przygotowań, kluczowe znaczenie miało pozyskanie partnerów oraz patronów medialnych. Nawiązaliśmy współpracę z: Dzień Dobry TVN, TVN, Fundację TVN, Stroer`a, Babyboom, Mamo to ja i Radio Zet (partnerzy kampanii) oraz wizaz.pl, polki.pl, Bliżej Przedszkola, Dobrą Mamę, babyshower.pl, familie.pl (patroni medialni). Partnerzy kampanii Patronaty medialne

11 Pozyskanie partnerów i patronatów medialnych Działania dodatkowe Media Relations Entertainment PR działania Public Relations projektu Kołysanki z miłością Eventy Celebrity PR WEB PR

12 Media Relations Właściwe nagłośnienie kampanii możliwe było dzięki stałej, odpowiednio zaprojektowanej, obecności w mediach, takich jak: TV, RADIO, PRASA.

13 TV Bardzo ważne znaczenie miały poświęcone akcji wejścia w programie Dzień Dobry TVN. Komunikacja prowadzona za pośrednictwem tego medium dotyczyła zarówno samej kampanii oraz wydanej w jej trakcie płyty, jak i produktu sponsora. Wejścia odbywały się według przygotowanych wcześniej scenariuszy, opracowanych przez agencję reklamową. Intensywna współpraca zaowocowała dodatkowymi wejściami i materiałami dedykowanymi sponsorowi kampanii Ustroniance z Jodem. Dodatkowe działania pozwoliły na jeszcze lepsze wyeksponowanie produktu. Kampania gościła również w programie Strefa Gwiazd ( ) na antenie TVP 2.

14 RADIO Komunikacja prowadzona była także za pośrednictwem wybranych stacji radiowych: Radiowej Czwórki Programów Polskiego Radia Informacje o zorganizowanej w ramach kampanii konferencji prasowej, gościły na antenach programów Polskiego Radia, w wiadomościach nadawanych o pełnej godzinie. Radia WAWA Radia Złote Przeboje

15 PRASA Promocja kampanii w mediach została zaprojektowana w taki sposób, aby większość publikacji mogła ukazać się w późniejszej fazie kampanii - we wrześniu, czyli miesiącu, w którym wprowadzona została do sprzedaży płyta Kołysanki z miłością. W tym, kluczowym dla przebiegu kampanii okresie, informacje o akcji, produkcie oraz samej płycie docierały do odbiorców za pośrednictwem wiodących tytułów prasowych m.in.: - Mamo to ja (09/2011, 10/2011); - Twój Styl (09/2011, 10/2011); - InStyle (09/2011); - Sukcesy i porażki (18/2011); - Rewia (03/08/2011); - Rodzice (11/2011); - Twoje dziecko (10/2011); - M jak mama (10/2011); - Dobre Rady (08/2011); - Mamo to ja (07/2011); - Gala (29/2011).

16 KONFERENCJA PRASOWA 20 września 2011 roku w restauracji Flaming w Warszawie, odbyło się śniadanie prasowe. Konferencja zorganizowana z okazji premiery albumu Kołysanki z miłością. W wydarzeniu uczestniczyli m.in. celebryci (ambasadorska akcji Magdalena Różczka, Mariusz Totoszko z zespołu Volver, Stachursky), znani dziennikarze (Magdalena Łyczko), przedstawiciele Centrum Zdrowia Dziecka (m.in. prof. Janusz Książyk) i sponsora kampanii (PR Manager - Katarzyna Buczek). Gośćmi podczas konferencji byli przedstawiciele: - prasy kobiecej (m.in.: Twój Styl, Gala, Glamour ), - pism parentingowych (m.in. Twoje Dziecko ), - stacji radiowych (Polskie Radio, Radiową Czwórkę, Radio Plus), - PAP, - wydawnictw Custom Publishing, - patronów medialnych.

17 Podczas konferencji zwróciliśmy szczególną uwagę na promocję sponsora producenta wody funkcjonalnej Ustronianka z Jodem. Właściwa ekspozycja roll-upów i produktu była wyjątkowo istotna ze względu na obecność fotoreporterów z prestiżowych agencji fotograficznych. Już następnego dnia fotorelacje z wydarzenia (z właściwie wyeksponowanym zarówno produktem, jak i albumem) pojawiły się w serwisach plotkarskich. Relacje z konferencji znalazły się w serwisach informacyjnych Polskiego Radia oraz w takich publikacjach, jak: Glamour, Twoje Dziecko, Gala, Życie na gorąco. Wydarzenie odbiło się szerokim echem również w internecie (kilkadziesiąt publikacji).

18 Pozyskanie partnerów i patronatów medialnych Działania dodatkowe Media Relations Entertainment PR działania Public Relations projektu Kołysanki z miłością Eventy Celebrity PR WEB PR

19 DRUGIE ŚNIADANIE W CHMURACH Drugie śniadanie w chmurach to przedsięwzięcie, które zdecydowanie wychodzi poza ramy zwykłej audycji radiowej. Program nagrywany jest w plenerze, w samym centrum Warszawy, a tytułowe drugie śniadanie serwowane jest na specjalnie przygotowanej platformie restauracyjnej, zawieszonej 50 metrów nad ziemią! To bardzo widowiskowe przedsięwzięcie przyciąga przedstawicieli znaczących agencji fotograficznych, a obszerny materiał zdjęciowy z nagrań ukazuje się na łamach dwutygodnika Party. Temat kampanii obecny był podczas wrześniowej edycji Drugiego śniadania w chmurach, która zbiegła się w czasie z wydaniem albumu Kołysanki z miłością. W programie uczestniczyli: ambasadorka akcji Magdalena Różczka oraz przedstawiciel artystów biorących udział w nagraniu płyty - Stachursky. W trakcie audycji gwiazdy kampanii opowiedziały o jej przebiegu i zakomunikowały o wejściu do sprzedaży płyty, z której dochód zostanie przeznaczony na cel charytatywny kampanii.

20 PRZYSTANEK ZABAWA Przystanek Zabawa to akcja, która odbywa się cyklicznie w Warszawie na Kępie Potockiej i jest organizowana z myślą o najmłodszych oraz ich rodzicach. Kołysanki z miłością obecne były podczas wrześniowej edycji tej imprezy. Przygotowana w związku z tym komunikacja, dotyczyła przebiegu kampanii oraz wydanej w jej ramach płyty. Impreza stanowiła także znakomity pretekst do przeprowadzenia promocji wody Ustronianka z Jodem.

21 Pozyskanie partnerów i patronatów medialnych Działania dodatkowe Media Relations Entertainment PR działania Public Relations projektu Kołysanki z miłością Eventy Celebrity PR WEB PR

22 W trakcie całego okresu trwania kampanii prowadzone były działania mające na celu poinformowanie jak największej grupy odbiorców o przebiegu kampanii. Informacje na temat kampanii były publikowane w ogólnopolskich serwisach informacyjnych, plotkarskich, blogach parentingowych i kobiecych i parentingowych forach internetowych. W drugim etapie kampanii działania były szczególnie nasilone. Ich celem było informowanie o projekcie i podsycanie zainteresowania rychłą premierą albumu Kołysanki z miłością.

23 facebook, Fanpage Działania na Facebooku zostały zaprojektowane w taki sposób, by skupić społeczność zaangażowanych rodziców. Już po pierwszym miesiącu akcji, bez wykupionych reklam i linków sponsorowanych, udało nam się zgromadzić wokół wydarzenia 1000 fanów. Kalendarz aktywności w serwisie Facebook został zintegrowany z działaniami przeprowadzanymi za pośrednictwem innych kanałów. Kołysanki z miłością bardzo szybko pozyskały najcenniejszą grupę fanów - entuzjastów wydarzenia - która prócz bardzo zaangażowanego uczestniczenia w oferowanych aktywnościach komunikowała znajomym o projekcie oddolnie, tj. np. za pomocą generowanych wydarzeń, czy linkowania. Zastosowanie aplikacji zliczającej zaangażowanie fanów pozwoliło na efektywniejsze wykorzystanie Facebooka do promocji wydarzenia.

24 Stała animacja By zwiększyć zaangażowanie fanów w inicjatywę, konieczna jest regularna i dostosowana do grupy docelowej animacja i moderacja fanpege`a. O powodzeniu projektu świadczy również wysoki współczynnik odwiedzin strony.

25 Konkursy workweek Na łamach fanpage a cyklicznie odbywają się konkursy. Jako, że są to aktywności przyciągające uwagę znaczącej liczby fanów, w treściach konkursów znajdują się treści dedykowane sponsorowi kampanii/ produktowi. Konkursy cieszą się stałym zainteresowaniem. Godziny przeprowadzania konkursów i ich temety są nieustająco dopasowywane do oczekiwań publiczności kampanii. Efektem działań, prowadzonych również za pomocą konkursów angażujących, jest stały wzrost aktywności fanów. Liczba aktywnych użtkowników dziennie 1,300 1,200 1,100 1, May 16 May 30 Jun 13 Jun 27 Jul 11 Jul 25 Aug 8 Aug 22 Sep 5 Sep 19 Oct 3 Oct 17 Oct 31

26 Konkursy długofalowe Fanpage stał się narzędziem, za pomocą którego przeprowadziliśmy dogrywkę w konkursie głównym kampanii. Ostatniego laureata wytypowali internauci za pomocą 275 znaczników Lubię to. Każdego miesiąca przeprowadzane są tematyczne konkursy trwające od kilku dni do tygodni. Dużym powodzeniem cieszą się konkursy fotograficzne i literackie Kliknięcia Lubie to Komentarze May 16 May 30 Jun 13 Jun 27 Jul 11 Jul 25 Aug 8 Aug 22 Sep 5 Sep 19 Oct 3 Oct 17 Oct 31

27 konkursy fani

28 Struktura fanów Dzięki odpowiednio zaprojektowanemu scenariuszowi, sprawnej moderacji i elastyczności działań, wokół wydarzenia została zgromadzona grupa fanów, która idealnie wpisuje się w założenia kampanii i stanowi target Ustronianki z Jodem. Największy procent fanów stanowią kobiety w wieku i analogiczna grupa mężczyzn. Większość fanów kampanii mieszka w dużych miastach Polski(w tym najwięcej w Warszawie). Wśród fanów znajduje się liczna grupa emigrantów.

29 Integracja z partneramit Działania prowadzone na fanpage u kampanii są nieustająco wspierane przez partnerów kampanii: DDTVN, Dobra mama, Bliżej Przedszkola, Babyboom, Baby-shower.pl zaradna-mama.pl

30 Długotrwałe działania prowadzone w serwisie Facebook doprowadziły do zbudowania zintegrowanej publiczności wokół kampanii Kołysanki z miłością. Miernikiem sukcesu jest nie tylko ilość fanów zgromadzonych wokół sprawy, ale przede wszystkim ich aktywność ( liczba wpisów i komentarzy) i zaangażowanie (działania oddolne prowadzone poza fanpag em akcji).

31 współpraca z blogerami Zaradnamama.pl współpraca i uczestniczka magda łyczko znana warszawska dziennikarka, redaktorka czasopism kobiecych, przyokazji dekoratorka wnętrz. Rozpoznawalna szczególnie jako prowadząca w programie Dzień Dobry TVN, wieloletnia redaktor działu Galaktyki w Gali. Specjalistka od ekskluzywnych wydarzeń life stylowych, ekspertka w dziedzinie mody. Prywatnie od 14 miesięcy szczęśliwa mama. Prowadząca blog zaradna-mama.pl, na którym odkrywa kulisy nie zawsze sielankowego życia młodej mamy, obala mity na temat ciąży i macierzyństwa oraz radzi jak przejść przez ten wyjątkowy okres w życiu kobiety.

32 Pozyskanie partnerów i patronatów medialnych Działania dodatkowe Media Relations Entertainment PR działania Public Relations projektu Kołysanki z miłością Eventy Celebrity PR WEB PR

33 Celebrity PR Koncepcja kampanii zakładała pozyskanie do współpracy celebrytów. Wybór gwiazd, które miały wesprzeć akcje, przebiegał wedle ściśle określonych kryteriów. Celem było odpowiednie dopasowanie profili takich osób do idei kampanii z uwzględnieniem konkretnych jej faz. Poniżej znalazły się przykładowe profile kilku celebrytów zaangażowanych w kampanię. MAGDALENA RÓŻCZKA Ambasadorkom akcji została Magdalena Różczka wrażliwa społecznie aktorka, znana z zaangażowania w akcje charytatywne, prywatnie mama 3-letniej Wandy. STACHURSKY Twórczość Stachursky`ego zdecydowanie odbiega od tego, co usłyszeć można na płycie z kołysankami. Zaangażowanie tego właśnie artysty było zabiegiem celowym, który pozwolił na dotarcie do szerszego grona odbiorców. ANDRZEJ GRABOWSKI Dzięki współpracy ze znanym aktorem Andrzejem Grabowskim udało się dotrzeć z komunikatem do jeszcze innej grupy odbiorców - ludzi interesujących się filmem oraz teatrem. Andrzej Grabowski posiada ważną cechę jest autentyczny we wszystkim co robi. Jego szczere wypowiedzi dotyczące zaangażowania w kampanię oraz śpiewania kołysanek dzieciom były czynnikiem, który dodatkowo uwiarygodnił kampanię.

34 Celebrity PR (wszyscy artyści którzy wzięli udział w nagraniu płyty) magdalena różczka mariusz totoszko marzena rogalska Andrzej Grabowski Sonia Bohosiewicz Marcin Kindla Anna Dereszowska Stachursky Andrzej Rybiński magda łyczko

35 Pozyskanie partnerów i patronatów medialnych Działania dodatkowe Media Relations Entertainment PR działania Public Relations projektu Kołysanki z miłością Eventy Celebrity PR WEB PR

36 Kluczowym elementem kampanii Kołysanki z miłością było wydanie albumu z kołysankami. Agencja zajmowała się albumem kompleksowo. Najpierw zostali wytypowani uczestnicy projektu (zarówno celebryci, jak i rodzice). Następnie sprawowany był nadzór nad sesjami nagraniowymi, realizacją i produkcją krążka. Kolejnym etapem było odpowiednie wprowadzenie produktu do szerokiej sieci dystrybucji (Empik, Media Markt, Saturn, Music Corner, Carrefour, Traffic, Media Expert, Rossmann) oraz sklepów internetowych (itunes, muzodajnia.pl, nokia ovi, Merlin.pl). Album i kampania były promowane za pomocą singla, który był emitowany w rozgłośniach o największym zasięgu. Zanim jednak płyta trafiła do sprzedaży nabudowaliśmy wśród Publiczności kampanii napięcie, które spowodowało, że zanim album trafił do sklepów, był wydawnictwem, na które czekano i o którym mówiono. Na ulicach polskich miast pojawiły się billboardy informujące o pojawieniu się albumu, a także reklamujące produkt sponsora specjalną kampanijną edycję wody Ustronianka z Jodem. Podobny komunikat zawarty został w spocie radiowym, który nadawany był na antenie Radia Zet. Informacje o wydawnictwie, które niebawem pojawi się w sklepach trafiały także do wybranych mediów. Dobre wsparcie stanowiły specjalnie zaprojektowane akcje mailingowe. O skuteczności prowadzonych przez nas działań najlepiej świadczą liczby oraz niezależne zestawienia. Nakład płyty 9 tys. egzemplarzy został niemal wyczerpany. Album Kołysanki z miłością, niedługo po swym debiucie zyskały miano najczęściej oglądanej, komentowanej i kupowanej płyty dla dzieci w sieci Empik. Co ciekawe: krążek, który dedykowany jest najmłodszym, odniósł również duży sukces w kilku dorosłych rankingach. Album dotarła do pierwszej dziesiątki zestawienia Empik Top 50 oraz znalazł się na liście bestsellerów sklepu Merlin.pl! W październiku Kołysanki z miłością pojawiły się w prestiżowym zestawieniu OLIS, tworzonym na podstawie informacji z 233 najważniejszych punktów sprzedaży.

37 płyta CD

38 Nagrania, produkcja i promocja Agencja odpowiedzialna była za każdy etap powstania (łącznie z projektem graficznym) i wypromowania płyty.

39 kołysanki z miłością na listach bestsellerów

40 Pozyskanie partnerów i patronatów medialnych Działania dodatkowe Entertainment PR działania Public Relations projektu Kołysanki z miłością Media Relations Eventy Celebrity PR WEB PR

41 Copywriting Po stronie agencji reklamowej znalazły się również prace copywriterskie, takie jak: - Redakcja treści, które znalazły się na dedykowanej kampanii stronie internetowej oraz na stronach partnerów akcji; - Redakcja treści mailingów, - Przygotowanie informacji prasowych, - Przygotowanie artykułów prasowych. - Spot radiowy.

42 Copywriting Spot radiowy: LEKTOR (nuci): Aaa kotki dwa (tekst się urywa melodia zostaje ściszona i od tego momentu leci już w tle) LEKTOR (recytuje): Gdy ty śpiewasz, płyta gra LEKTOR: Producent Ustronianki z Jodem, wody stworzonej z troski o zdrowy rozwój matki i dziecka, dziękuje rodzicom i artystom za wsparcie kampanii społecznej Kołysanki z miłością. To dzięki Wam powstała wyjątkowa płyta cegiełka. Kupując ją pomagasz wyremontować Klinikę Pediatrii Centrum Zdrowia Dziecka. To nie wszystko! Klinikę możesz wspierać każdego dnia, kupując wodę Ustronianka z Jodem w specjalnej butelce. Wejdź na kolysanki.com.pl i dowiedz się więcej.

43 Informacje prasowe

44 Artykuły

45 Artykuły Dziecko - najlepsza inwestycja (1/2012)

46 Sponsoring - Pozyskanie sponsorów współpracujących w ramach kampanii W trakcie trwania kampanii pozyskano sponsorów, którzy ufundowali nagrody o łącznej wartości ok. 10 tys. zł. W gronie firm wspierających kampanię znalazły się: Grupa Mamamusic, bajaklejki.pl, oraz studiokoniknabiegunach.pl. MAMAMUSIC Do Grupy MAMAMUSIC należy profesjonalne studio nagrań, firma zajmuje się również organizacją koncertów. Studio MAMAMUSIC wsparło nas nie tylko w produkcji albumu kołysankowego, ale również przekazało płyty, które fani kampanii mogli wygrać w konkursach prowadzonych w serwisie Facebook. BAJAKLEJKI Projekt Kołysanki z miłością wspierał również portal Firma zajmuje się produkcją wyjątkowych naklejek ściennych, dzięki którym każdy rodzic może stworzyć dla swojego dziecka prawdziwie bajkową krainę. Bajaklejki znalazły się wśród nagród przyznawanych uczestnikom kampanii. KONIK NA BIEGUNACH Kampanię społeczną Kołysanki z miłością aktywnie wsparło studio wnętrz dziecięcych KONIK NA BIEGUNACH. Wśród nagród, które przekazane zostały rodzicom zaangażowanym w kampanię znalazły się dedykowane najmłodszym bezpieczne i rozwijające wyobraźnie produkty z firmowego sklepu.

47 Dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy

48 Całość powyższej oferty (prezentacji), tj. jego treść, wartości, informacje finansowe, koncepcje, projekty, grafiki, diagramy, wykorzystane w jakiejkolwiek formie są poufne i stanowią własność Agencji Reklamowej ART GROUP Sp. z o.o. Powyższy dokument zawiera koncepcje i informacje oparte na doświadczeniu, know-how oraz intelektualnej/ kreatywnej pracy pracowników Agencji Reklamowej ART GROUP. W związku z tym powyższy materiał nie może być reprodukowany, kopiowany, ujawniany, przekazywany lub komunikowany, w części lub całości, ani osobom trzecim, ani firmom, ani opinii publicznej, bez wyraźnej, pisemnej zgody Agencji Reklamowej ART GROUP. Powyższa prezentacja nie jest propozycją umowy pomiędzy stronami i nie ma wiążącego charakteru dla Agencji Reklamowej ART GROUP do momentu zawarcia stosownej umowy między stronami.

49 Art Group Sp. z o.o. art360⁰ agencja marketingu zintegrowanego Gliwice ul. Młyńska 3

inne spojrzenie na bieganie ABK Sport agencja marketingu sportowego www.abksport.pl

inne spojrzenie na bieganie ABK Sport agencja marketingu sportowego www.abksport.pl inne spojrzenie na bieganie ABK Sport agencja marketingu sportowego www.abksport.pl DOSTARCZAMY KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA Komunikacja marketingowa ABK opracowuje i kompleksowo realizuje kampanie marketingowe

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo! urządzeń mobilnych, pracownicy agencji marketingowych i PR, ludzie ze świata showbusinessu, ludzie polityki i biznesu oraz media.

Szanowni Państwo! urządzeń mobilnych, pracownicy agencji marketingowych i PR, ludzie ze świata showbusinessu, ludzie polityki i biznesu oraz media. Szanowni Państwo! MIT MEDIA Group Sp. z o.o., wydawca największego magazynu mobilnych technologii Mobility, zaprasza do współpracy przy kolejnej uroczystości Gala Mobility Trends 2013. Podczas tej uroczystości

Bardziej szczegółowo

Spider s Web to skuteczne narzędzie marketingowe oparte o opinie i analizy na temat technologii. Przemysław Pająk, właściciel SpidersWeb.

Spider s Web to skuteczne narzędzie marketingowe oparte o opinie i analizy na temat technologii. Przemysław Pająk, właściciel SpidersWeb. Spider s Web to skuteczne narzędzie marketingowe oparte o opinie i analizy na temat technologii Przemysław Pająk, właściciel SpidersWeb.pl Największy blog technologiczny w Polsce oraz prawdopodobnie największy

Bardziej szczegółowo

WITAMY W CONNECTION! www.connection.com.pl

WITAMY W CONNECTION! www.connection.com.pl WITAMY W CONNECTION! www.connection.com.pl ZAPRASZAMY! O NAS: Celem naszej działalności jest szeroko pojęty marketing narzędzie niezbędne w nowoczesnym biznesie, które odpowiednio wykorzystane przyczyni

Bardziej szczegółowo

KOMPLEKSOWA OFERTA MARKETINGOWA

KOMPLEKSOWA OFERTA MARKETINGOWA KOMPLEKSOWA OFERTA MARKETINGOWA Octarius Group - Agencja Marketingu Zintegrowanego www.octarius.com.pl, tel. +48 530 903 500 A G E N C J A M A R K E T I N G U Z I N T E G R O WA N E G O Agencja Marketingu

Bardziej szczegółowo

Are you inmusic? Dołącz do świata muzycznych możliwości i stań się rozpoznawalny z nowym portalem wiedzy o muzyce inmusic.pl

Are you inmusic? Dołącz do świata muzycznych możliwości i stań się rozpoznawalny z nowym portalem wiedzy o muzyce inmusic.pl Are you inmusic? Dołącz do świata muzycznych możliwości i stań się rozpoznawalny z nowym portalem wiedzy o muzyce inmusic.pl Twoje miejsce elementem gry? Stań się częścią narodzin nowego na polskim rynki

Bardziej szczegółowo

O Agencji Celem ImPress PR Kompleksowe podejście do budowania wizerunku marki/produktu Oferta szyta na miarę - Wiedza

O Agencji Celem ImPress PR Kompleksowe podejście do budowania wizerunku marki/produktu Oferta szyta na miarę - Wiedza OFERTA ImPress PR O Agencji Celem ImPress PR jest w pełni mierzalne kreowanie wizerunku Państwa firmy przy wykorzystaniu najlepszych praktyk PR i marketingu Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych strategii

Bardziej szczegółowo

Oferta sponsorska ALBUM GRAŻYNY SZAPOŁOWSKIEJ A G E N C J A M U Z Y C Z N A P O L S K I E G O R A D I A

Oferta sponsorska ALBUM GRAŻYNY SZAPOŁOWSKIEJ A G E N C J A M U Z Y C Z N A P O L S K I E G O R A D I A Oferta sponsorska ALBUM GRAŻYNY SZAPOŁOWSKIEJ A G E N C J A M U Z Y C Z N A P O L S K I E G O R A D I A Wstęp Agencja Muzyczna Polskiego Radia planuje wydanie albumu fonograficznego Pani Grażyny Szapołowskiej.

Bardziej szczegółowo

Państwa cel jest naszym celem, Państwa sukces jest naszym sukcesem. Dlaczego my?

Państwa cel jest naszym celem, Państwa sukces jest naszym sukcesem. Dlaczego my? Państwa cel jest naszym celem, Państwa sukces jest naszym sukcesem Profesjonalny wizerunek firmy to zbiór spójnych o niej opowieści tworzonych za pomocą słowa (strategia komunikacyjna) i obrazu (identyfikacja

Bardziej szczegółowo

KONFERENCJA NOWE TRENDY W TURYSTYCE

KONFERENCJA NOWE TRENDY W TURYSTYCE 31 MARCA 2015 / EUROPEJSKIE CENTRUM SOLIDARNOŚCI / 400 UCZESTNIKÓW / 15 PRELEGENTÓW KONFERENCJA NOWE TRENDY W TURYSTYCE najważniejsze wydarzenie branży turystycznej na Pomorzu OFERTA PARTNERSKA Partner

Bardziej szczegółowo

FFCreation Sp. Jawna Chorągwii Pancernej 43 02-951 Warszawa WINIARY. Kochanie przez gotowanie

FFCreation Sp. Jawna Chorągwii Pancernej 43 02-951 Warszawa WINIARY. Kochanie przez gotowanie WINIARY Kochanie przez gotowanie 1 WYKORZYSTANIE ZINTEGROWANEJ KAMPANII PRZY PROMOCJI KONSUMENCKIEJ KLIENT: MARKA: TYP PROJEKTU Nestle Polska Winiary promocja konsumencka wykorzystująca zintegrowaną kampanię,

Bardziej szczegółowo

Kapitan Warszawa ratuje stolicę! 20 wydarzeń rodzinnych w każdej dzielnicy Warszawy - propozycja współpracy przy wyjątkowym warszawskim projekcie!

Kapitan Warszawa ratuje stolicę! 20 wydarzeń rodzinnych w każdej dzielnicy Warszawy - propozycja współpracy przy wyjątkowym warszawskim projekcie! Kapitan Warszawa ratuje stolicę! 20 wydarzeń rodzinnych w każdej dzielnicy Warszawy - propozycja współpracy przy wyjątkowym warszawskim projekcie! List przewodni Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszam

Bardziej szczegółowo

SMO MEDIA I KANAŁY SPOŁECZNOŚCIOWE. Bydgoszcz, dnia..2014 r. Usługodawca

SMO MEDIA I KANAŁY SPOŁECZNOŚCIOWE. Bydgoszcz, dnia..2014 r. Usługodawca Bydgoszcz, dnia..2014 r. SMO MEDIA I KANAŁY SPOŁECZNOŚCIOWE Usługodawca Talem Technologies Sp. z o.o. ul. Cieszkowskiego 22/1; 85-052 Bydgoszcz Tel. 52 366 70 73; Infolinia: 801 080 238 NIP: 967-12-41-356;

Bardziej szczegółowo

Zaproszenie do współpracy. ROWER, wolność, integracja, ekologia, przyjazna przestrzeń miejska, wygoda, oszczędność,

Zaproszenie do współpracy. ROWER, wolność, integracja, ekologia, przyjazna przestrzeń miejska, wygoda, oszczędność, 2015 Zaproszenie do współpracy ROWER, wolność, integracja, ekologia, przyjazna przestrzeń miejska, wygoda, oszczędność, Czym jest krakowskie ŚWIĘTO CYKLICZNE? Święto Cykliczne to festiwal nowej kultury

Bardziej szczegółowo

Gazeta Wyborcza najbardziej opiniotwórcza, w mediach najczęściej o polityce

Gazeta Wyborcza najbardziej opiniotwórcza, w mediach najczęściej o polityce Instytut Monitorowania Mediów Al. Jerozolimskie 53; 00-697 Warszawa tel. +48 22 356 21 00 kontakt: Magdalena Grabarczyk-Tokaj Kierownik ds. rozwoju badao mgrabarczyk@instytut.com.pl Informacja prasowa

Bardziej szczegółowo

Idea projektu: włączenie firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw w działalność społeczną na zasadzie CRM

Idea projektu: włączenie firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw w działalność społeczną na zasadzie CRM Idea projektu: włączenie firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw w działalność społeczną na zasadzie CRM Punkt wyjścia: Istnieje przekonanie, że CSR, a właściwie marketing zaangażowany społecznie

Bardziej szczegółowo

Rozwód? Przemyśl to. Podsumowanie kampanii społecznej 2011

Rozwód? Przemyśl to. Podsumowanie kampanii społecznej 2011 Rozwód? Przemyśl to. Podsumowanie kampanii społecznej 2011 Główny przekaz: Rozwód to lekcja życia, której nie chcesz dawać swojemu dziecku. To lekcja, która uczy, że w relacjach między ludźmi nie ma nic

Bardziej szczegółowo

KONFERENCJA NOWE TRENDY W TURYSTYCE

KONFERENCJA NOWE TRENDY W TURYSTYCE 31 MARCA 2015 / EUROPEJSKIE CENTRUM SOLIDARNOŚCI / 400 UCZESTNIKÓW / 15 PRELEGENTÓW KONFERENCJA NOWE TRENDY W TURYSTYCE najważniejsze wydarzenie branży turystycznej na Pomorzu OFERTA PARTNERSKA Partner

Bardziej szczegółowo

List przewodni. Szanowni Państwo. Krystyna Radkowska Organizator Narodowego Dnia Sportu

List przewodni. Szanowni Państwo. Krystyna Radkowska Organizator Narodowego Dnia Sportu Szanowni Państwo Serdecznie zapraszam do współpracy w organizacji drugiej edycji Narodowego Dnia Sportu, który odbędzie się 14 czerwca 2014 roku. Ideą projektu jest aktywizacja sportowa Polaków poprzez

Bardziej szczegółowo

OFERTA REKLAMOWA 2011

OFERTA REKLAMOWA 2011 OFERTA REKLAMOWA 2011 INNOVAWEB KOBIETA MIESIĘCZNIE ODWIEDZA NAS 2.4 MLN INTERNAUTEK * GENERUJĄC W SUMIE 21 MLN ODSŁON* SPĘDZAJĄC ŚREDNIO 9 MIN PODCZAS WIZYTY** Źródło: * Google Analytics (lipiec 2011

Bardziej szczegółowo

Czy warto przygotować kampanię wyborczą w mediach społecznościowych i jak to zrobić?

Czy warto przygotować kampanię wyborczą w mediach społecznościowych i jak to zrobić? Czy warto przygotować kampanię wyborczą w mediach społecznościowych i jak to zrobić? Warsztat, Kongres Kobiet 9.05.2014 Czy social media są potrzebne w kampanii? Z internetu korzysta 61,4% Polaków (18,51

Bardziej szczegółowo

Komunikacja i współpraca z mediami. Samorząd kobiet II

Komunikacja i współpraca z mediami. Samorząd kobiet II Komunikacja i współpraca z mediami Samorząd kobiet II Systematyka i terminologia REKLAMOWAĆ? PROMOWAĆ? KREOWAĆ? Systematyka i terminologia KOMUNIKOWAĆ Systematyka i terminologia MARKETING 4P (w podstawowym

Bardziej szczegółowo

Komunikacja marketingowa firmy na bazie projektu MSP / Lider MSP

Komunikacja marketingowa firmy na bazie projektu MSP / Lider MSP Komunikacja marketingowa firmy na bazie projektu MSP / Lider MSP AGENDA Cel Grupa docelowa Zasięg terytorialny Elementy programu Patronat Współpraca Portal MSP Seminaria Konferencja prasowa Konkurs Lider

Bardziej szczegółowo

Usłyszcie o nas! Reklama w służbie fundraisera

Usłyszcie o nas! Reklama w służbie fundraisera Usłyszcie o nas! Reklama w służbie fundraisera Michał Rżysko, Centrum Myśli Jana Pawła a II Kraków, 17.06.2011 Kryteria SMART Kampania jest projektem, powinna spełniać kryteria SMART S M A R T specific

Bardziej szczegółowo

9 URODZINY ROZRYWKA, MODA I DESIGN, URODA. dwumiesięcznika 80% DECYZJI

9 URODZINY ROZRYWKA, MODA I DESIGN, URODA. dwumiesięcznika 80% DECYZJI 9 URODZINY dwumiesięcznika ROZRYWKA, MODA I DESIGN, URODA Najbliższe wydanie październik-listopad 2013 ukaże się na przełomie września i października 2013 Materiały przyjmujemy do 16 września 2013 (kolejne

Bardziej szczegółowo

DEDYKOWANE SZKOLENIA I DORADZTWO MŚP / NGO / INSTYTUCJE KULTURY

DEDYKOWANE SZKOLENIA I DORADZTWO MŚP / NGO / INSTYTUCJE KULTURY DEDYKOWANE SZKOLENIA I DORADZTWO MŚP / NGO / INSTYTUCJE KULTURY Kliknij i wybierz interesującą Cię tematykę: Social media naucz się budować i zarządzać społecznościami. Web development zbuduj serwis, którego

Bardziej szczegółowo

prezentuje działania na platformie

prezentuje działania na platformie prezentuje działania na platformie Obecność na - korzyści Obecność na YouTube - korzyści O co chodzi? Ile razy zastanawialiście się Państwo jak skutecznie komunikować się z odbiorcami? Ile razy narzekaliście

Bardziej szczegółowo

social relations agency

social relations agency social relations agency POBIJ REKORD ŚWIATA W SWOJEJ KUCHNI CASE STUDY Facebook Facebook to obecnie najpopularniejszy serwis społecznościowy na świecie. Posiada bardzo dobre możliwości targetowania komunikatów.

Bardziej szczegółowo

Fundraising. Zrównoważony rozwój w organizacji kluczem do wzmocnienia potencjału ludzkiego podmiotów sektora pozarządowego

Fundraising. Zrównoważony rozwój w organizacji kluczem do wzmocnienia potencjału ludzkiego podmiotów sektora pozarządowego Fundraising Zrównoważony rozwój w organizacji kluczem do wzmocnienia potencjału ludzkiego podmiotów sektora pozarządowego Projekt dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

Bardziej szczegółowo

Prowadzenie firmowej strony WWW i fanpage

Prowadzenie firmowej strony WWW i fanpage Prowadzenie firmowej strony WWW i fanpage artykuły tematyczne pozycjonowanie artykułów informacje prasowe obsługa redakcyjna copywriting Brak zaplecza redakcyjnego - Mamy na to radę? Redakcja Rankingu

Bardziej szczegółowo

Public Relations to: - przewaga nad konkurencją. - prestiż dla firmy. - obecność w mediach. - wzmacnianie pozycji. - budowa wizerunku

Public Relations to: - przewaga nad konkurencją. - prestiż dla firmy. - obecność w mediach. - wzmacnianie pozycji. - budowa wizerunku Public Relations to: - przewaga nad konkurencją - prestiż dla firmy - większa wyrazistość - mówienie prawdy - obecność w mediach - przychylność otoczenia - podkreślanie indywidualizmu - profesjonalne relacje

Bardziej szczegółowo

PRZEDSIĘBIORCO, ZRÓB PREZENT SOBIE I ŚRODOWISKU, włącz się do ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej

PRZEDSIĘBIORCO, ZRÓB PREZENT SOBIE I ŚRODOWISKU, włącz się do ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej PRZEDSIĘBIORCO, ZRÓB PREZENT SOBIE I ŚRODOWISKU, włącz się do ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej INFORMACJE PODSTAWOWE TERMIN REALIZACJI: listopad 2013 lipiec 2014. ZASIĘG: ogólnopolski.

Bardziej szczegółowo

List przewodni. Szanowni Państwo. Krystyna Radkowska Organizator Narodowego Dnia Sportu

List przewodni. Szanowni Państwo. Krystyna Radkowska Organizator Narodowego Dnia Sportu Szanowni Państwo Serdecznie zapraszam do współpracy przy organizacji trzeciej edycji Narodowego Dnia Sportu, która odbędzie się 3 października 2015 roku. Ideą projektu jest aktywizacja sportowa Polaków

Bardziej szczegółowo

Najbardziej opiniotwórcze polskie media dekady: 2004-2013

Najbardziej opiniotwórcze polskie media dekady: 2004-2013 Najbardziej opiniotwórcze polskie media dekady: 2004-2013 Analiza częstotliwości cytowania poszczególnych mediów przez inne media na podstawie przekazów prasowych, telewizyjnych i radiowych z okresu od

Bardziej szczegółowo

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowy, unikatowy projekt I Ogólnopolski Konkurs Miss po 50ce 2014

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowy, unikatowy projekt I Ogólnopolski Konkurs Miss po 50ce 2014 Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowy, unikatowy projekt I Ogólnopolski Konkurs Miss po 50ce 2014 Pomysłodawczynią konkursu jest Katarzyna Czajka - autorka przestrzennych, szklanych Manekinów, które

Bardziej szczegółowo

Oferta współpracy. na blogu Metafinanse.pl. Sierpień 2014

Oferta współpracy. na blogu Metafinanse.pl. Sierpień 2014 na blogu Sierpień 2014 Szanowni Państwo, Bardzo dziękuję za zainteresowanie stroną i współpracą reklamową! Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą. Mam nadzieję, że będzie ona dla Państwa interesująca,

Bardziej szczegółowo

O nas Moderatio RisingDot

O nas Moderatio RisingDot O nas Rozpoczęliśmy działalność w 2008 roku pod nazwą Moderatio jako firma specjalizująca się w moderacji i animacji witryn internetowych, portali oraz serwisów społecznościowych (odpowiednik agencji social

Bardziej szczegółowo

Eventy w oczach przedsiębiorców

Eventy w oczach przedsiębiorców Eventy w oczach przedsiębiorców Justyna Piesiewicz 11 marca, 2009 All rights reserved Accreo Taxand 1 Czy eventy są ważne; Skuteczna komunikacja w event marketingu; Podsumowanie; Q&A. Agenda All rights

Bardziej szczegółowo

25 lat doświadczenia, wysoka jakość oferowanych usług, wiedza i kreatywność specjalistów, którzy na co dzień pomagają firmom takim, jak Twoja!

25 lat doświadczenia, wysoka jakość oferowanych usług, wiedza i kreatywność specjalistów, którzy na co dzień pomagają firmom takim, jak Twoja! KATALOG USŁUG PROMOCYJNYCH ORAZ USŁUG W ZAKRESIE WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ REGIONALNA IZBA GOSPODARCZA W KATOWICACH 2015 REGIONALNA IZBA GOSPODARCZA W KATOWICACH - Twój partner w biznesie! 25 lat doświadczenia,

Bardziej szczegółowo

Jak się promujemy? Jak się zareklamować? Oferujemy Klientom 2 Pakiety Reklamowe: PAKIET WIZERUNKOWY

Jak się promujemy? Jak się zareklamować? Oferujemy Klientom 2 Pakiety Reklamowe: PAKIET WIZERUNKOWY Czym jest portal e-biurowce? Portal e-biurowce oferuje między innymi reklamę firmom, których działalność związana jest z: budową, aranżacją i zarządzaniem inwestycjami biurowymi. Dzięki współpracy z nami,

Bardziej szczegółowo

Public Relations. Warsztaty Marketing i Public Relations Jak organizacje komunikują się z otoczeniem? Marketing i PR. Konkurenci.

Public Relations. Warsztaty Marketing i Public Relations Jak organizacje komunikują się z otoczeniem? Marketing i PR. Konkurenci. Warsztaty Marketing i Public Relations Jak organizacje komunikują się z otoczeniem? dr Rafał Mrówka i dr Mikołaj Pindelski Katedra Teorii Zarządzania SGH rafal.mrowka@sgh.waw.pl mikolaj.pindelski@sgh.waw.pl

Bardziej szczegółowo

Public Relations. Programu Trzymaj Formę. Andrzej Gantner dyrektor generalny PFPŻ ZP

Public Relations. Programu Trzymaj Formę. Andrzej Gantner dyrektor generalny PFPŻ ZP Public Relations Programu Trzymaj Formę Andrzej Gantner dyrektor generalny PFPŻ ZP Czym jest partnerstwo? Osoby fizyczne i organizacje reprezentujące sektor publiczny, pozarządowy oraz biznes, które angażują

Bardziej szczegółowo

Media społecznościowe: wykorzystanie w PR

Media społecznościowe: wykorzystanie w PR : O badaniu Cel Deklarowany zakres wykorzystania mediów społecznościowych w komunikacji public relations i marketingowej Opinie pracowników branży PR & marketing na temat ich oczekiwań związanych z tego

Bardziej szczegółowo

INNOWACYJNA FORMA REKLAMY NA PORTALU 10naj.eu

INNOWACYJNA FORMA REKLAMY NA PORTALU 10naj.eu INNOWACYJNA FORMA REKLAMY NA PORTALU 10naj.eu Realizacja przez ASIB Press & Media PO PIERWSZE INNOWACYJNOŚĆ, FORMA REKLAMY, KTÓREJ JESZCZE NIE BYŁO NAJLEPSZA Z MOŻLIWYCH! SPRAWDŹ! PRZEGLĄD NAJBARDZIEJ

Bardziej szczegółowo

Oferta współpracy. na blogu Metafinanse.pl. Marzec 2014

Oferta współpracy. na blogu Metafinanse.pl. Marzec 2014 na blogu Marzec 2014 Szanowni Państwo, Bardzo dziękuję za zainteresowanie stroną i współpracą reklamową! Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą. Mam nadzieję, że będzie ona dla Państwa interesująca,

Bardziej szczegółowo

Rozwód? Przemyśl to. Podsumowanie kampanii społecznej 2011

Rozwód? Przemyśl to. Podsumowanie kampanii społecznej 2011 Rozwód? Przemyśl to. Podsumowanie kampanii społecznej 2011 Główny przekaz: Rozwód to lekcja życia, której nie chcesz dawać swojemu dziecku. To lekcja, która uczy, że w relacjach między ludźmi nie ma nic

Bardziej szczegółowo

SMOBY. Akcja wspierająca sprzedaż kuchenek GOTUJ ZE SMOBY Lipiec grudzień 2014

SMOBY. Akcja wspierająca sprzedaż kuchenek GOTUJ ZE SMOBY Lipiec grudzień 2014 SMOBY Akcja wspierająca sprzedaż kuchenek GOTUJ ZE SMOBY Lipiec grudzień 2014 Cele akcji: Budowa świadomości marki SMOBY wśród osób, które jeszcze nie miały z nią styczności Percepcja wartości Uzasadnienie

Bardziej szczegółowo

LoveKraków.pl. Kraków, 03.06.2014

LoveKraków.pl. Kraków, 03.06.2014 LoveKraków.pl Kraków, 03.06.2014 KIM JESTEŚMY? KRAKOWIANIE DOŚWIADCZENIE Kochamy Kraków! LoveKraków.pl to najszybciej rozwijający się portal informacyjny w Małopolsce. Codziennie bieżące informacje z życia

Bardziej szczegółowo

OFERTA REKLAMOWA 2014

OFERTA REKLAMOWA 2014 OFERTA REKLAMOWA 2014 PortalRtrendy.pl Reklama Sponsoring Patronat medialny Baza wiedzy HR Wydawcą portalu jest spółka ENNOVA Wszelkie prawa zastrzeżone. Oferta ważna od 2014.01.20 do 2014.06.30. O PORTALU

Bardziej szczegółowo

Promocyjna oferta prowadzenia strony firmowej na na Facebooku

Promocyjna oferta prowadzenia strony firmowej na na Facebooku Promocyjna oferta prowadzenia strony firmowej na na Facebooku Oferta ważna od 01.04.2015 do 31.05.2015 Działania na Facebooku to komunikacja dynamiczna, regularna, zazwyczaj o charakterze lekkim, rozrywkowym,

Bardziej szczegółowo

Biurowce. Jak się promujemy? Czym jest portal e-biurowce? Jak się zareklamować? PAKIET ZŁOTY PAKIET SREBRNY. www.e-biurowce.pl

Biurowce. Jak się promujemy? Czym jest portal e-biurowce? Jak się zareklamować? PAKIET ZŁOTY PAKIET SREBRNY. www.e-biurowce.pl Czym jest portal e-biurowce? Portal e-biurowce umożliwia wizerunkową i merytoryczną reklamę Państwa biurowca. Dzięki zestawieniu wszystkich materiałów tekstowych i graficznych, potencjalny najemca ma w

Bardziej szczegółowo

zaangażowanie środowisk nauczycielskich, medycznych, samorządowych oraz medialnych w działania na rzecz podnoszenia świadomości zdrowotnej

zaangażowanie środowisk nauczycielskich, medycznych, samorządowych oraz medialnych w działania na rzecz podnoszenia świadomości zdrowotnej zaangażowanie środowisk nauczycielskich, medycznych, samorządowych oraz medialnych w działania na rzecz podnoszenia świadomości zdrowotnej zaktywizowanie młodzieży licealnej - poprzez skrojoną na miarę

Bardziej szczegółowo

ZAPROSZENIE DO PARTNERSTWA w jednej z największych IMPREZ ROWEROWYCH na Dolnym Śląsku

ZAPROSZENIE DO PARTNERSTWA w jednej z największych IMPREZ ROWEROWYCH na Dolnym Śląsku 2015 14 CZERWCA 2015 ŚWIĘTO CYKLICZNE 2015 ZAPROSZENIE DO PARTNERSTWA w jednej z największych IMPREZ ROWEROWYCH na Dolnym Śląsku a to rowerzysty / to cykliczne Co to jest? To największa w regionie rodzinna

Bardziej szczegółowo

Appki.com.pl strona 1

Appki.com.pl strona 1 Appki.com.pl strona 1 Serwis Appki.com.pl powstała w marcu 2013 roku jako odpowiedź na zwiększone zainteresowanie światem mobilnym. Jest źródem informacji dla wszystkich użytkowników smartfonów, tabletów

Bardziej szczegółowo

Komunikaty, wydarzenia i artykuły firmowe w Serwisach branżowych xtech.pl

Komunikaty, wydarzenia i artykuły firmowe w Serwisach branżowych xtech.pl Komunikaty, wydarzenia i artykuły firmowe w Serwisach branżowych xtech.pl Spis treści: Użytkownicy Serwisów xtech.pl... 3 Promowanie komunikatów i wydarzeń firmowych... 4 Artykuły... 5 Kontakt:... 6 4

Bardziej szczegółowo

Siła konsorcjum Nowe prawo odpadowe nowy styl życia Dolnoślązaków

Siła konsorcjum Nowe prawo odpadowe nowy styl życia Dolnoślązaków Siła konsorcjum szkolenia, edukacja aglomeracja legnicka media, komunikacja, reklama województwo dolnośląskie szkolenia, nauka Wrocław biznes, edukacja, samorząd aglomeracja wrocławska Cele kampanii 1.

Bardziej szczegółowo

Agencja marketingowa rozwoju marek wyjątkowych dla Państwa obiektu turystycznego

Agencja marketingowa rozwoju marek wyjątkowych dla Państwa obiektu turystycznego Agencja marketingowa rozwoju marek wyjątkowych dla Państwa obiektu turystycznego PROPOZYCJA WSPÓŁPRACY w zakresie obsługi marketingowej i sprzedażowej Kim jesteśmy? 1. Business and Concept - Doradztwo

Bardziej szczegółowo

O firmie. Nasza agencja realizuje usługi w zakresie szeroko pojętego marketingu.

O firmie. Nasza agencja realizuje usługi w zakresie szeroko pojętego marketingu. Prezentacja firmy O firmie Nasza agencja realizuje usługi w zakresie szeroko pojętego marketingu. Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach: marketingu, reklamie, public relations, poligrafii, produkcji

Bardziej szczegółowo

Prezentacja firmy. kgb102.pl Gerard Ożarowski, ul.rogalskiego 4/34, 03-982 Warszawa, tel. (022) 762 80 33, fax: (022) 486 97 63, e-mail: biuro@

Prezentacja firmy. kgb102.pl Gerard Ożarowski, ul.rogalskiego 4/34, 03-982 Warszawa, tel. (022) 762 80 33, fax: (022) 486 97 63, e-mail: biuro@ Prezentacja firmy Gerard Ożarowski, ul.rogalskiego 4/34, 03-982 Warszawa, tel. (022) 762 80 33, fax: (022) 486 97 63, e-mail: biuro@ O firmie Nasza agencja realizuje usługi w zakresie szeroko pojętego

Bardziej szczegółowo

PLANERGIA CO TO JEST?

PLANERGIA CO TO JEST? PLANERGIA CO TO JEST? www.planergia.pl Czym jest Planergia? Planergia to ogólnopolski portal poświęcony tematyce budownictwa energooszczędnego, odnawialnych źródeł energii oraz zrównoważonego rozwoju.

Bardziej szczegółowo

Gmina Fair Play Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji Gala Finałowa 1500 ci. Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Gmina Fair Play Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji Gala Finałowa 1500 ci. Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. 1 Nowe inwestycje są ogromnie ważne dla całej gminy i jej przyszłości. Niosą za sobą nowe miejsca pracy dzięki czemu zapewniają dobrobyt i bezpieczeństwo mieszkańcom. Dlatego władze samorządowe coraz częściej

Bardziej szczegółowo

LIDER BRANŻY CONTENT MARKETING W POLSCE

LIDER BRANŻY CONTENT MARKETING W POLSCE LIDER BRANŻY CONTENT MARKETING W POLSCE OPRACOWUJEMY I ZARZĄDZAMY TREŚCIAMI KOMUNIKATÓW (contentem) REALIZUJĄC KONKRETNE CELE BIZNESOWE AKTYWIZUJEMY KLIENTÓW za pomocą wartościowej treści DOCIERAMY DO

Bardziej szczegółowo

Oferta współpracy. na blogu Metafinanse.pl. Luty 2015

Oferta współpracy. na blogu Metafinanse.pl. Luty 2015 na blogu Luty 2015 Szanowni Państwo, Bardzo dziękuję za zainteresowanie stroną i współpracą reklamową! Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą. Mam nadzieję, że będzie ona dla Państwa interesująca, a

Bardziej szczegółowo

Brand Spirit Agency. Wzbudzamy emocje!

Brand Spirit Agency. Wzbudzamy emocje! Brand Spirit Agency Wzbudzamy emocje! Pierwsza w Polsce Agencja Marketingowa, które oferuje swoje usługi w formie abonamentu! Oferta skierowana do wszystkich Start-Up ów i mikroprzedsiębiorstw, które przy

Bardziej szczegółowo

WSTĘP. Szanowni Państwo,

WSTĘP. Szanowni Państwo, WSTĘP Szanowni Państwo, Jesteśmy największym portalem ekologicznym w Polsce. Skupiamy wokół siebie zarówno środowisko biznesowe, jak również użytkowników indywidualnych zainteresowanych tematyką ekologii.

Bardziej szczegółowo

F a c e b o o k - d l a F i r m

F a c e b o o k - d l a F i r m F a c e b o o k - d l a F i r m Oferta działań marketingowych dla firm związanych z tenisem ziemnym O nas: jesteśmy Agencją Marketingu Interaktywnego; świadczymy usługi w zakresie prezentacji oraz obecności

Bardziej szczegółowo

maciaszczyk interaktywny wzbudzamy e-mocje

maciaszczyk interaktywny wzbudzamy e-mocje maciaszczyk interaktywny wzbudzamy e-mocje Nie chcemy, żeby ludzie Cię zobaczyli. Chcemy, żeby Cię zapamiętali. Jak zbudujemy Twój wizerunek w Internecie? Kompleksowa oferta działań interactive obejmuje

Bardziej szczegółowo

Najbardziej opiniotwórcze social media w Polsce

Najbardziej opiniotwórcze social media w Polsce Najbardziej Opis badania Najbardziej Analizę Najbardziej przeprowadzono na podstawie 544 przekazów z mediów (wycinków prasowych, programów radiowych i telewizyjnych) z okresu 1 30 czerwca 2012 r, w których

Bardziej szczegółowo

PR to nie potwór. Po co firmie PR?

PR to nie potwór. Po co firmie PR? Oferta W swojej codziennej pracy pomagamy firmom w budowaniu dobrego wizerunku i wzmocnieniu pozycji marki. Staramy się wykorzystać jak najwięcej dostępnych form i narzędzi komunikacji, aby dotrzeć z informacją

Bardziej szczegółowo

to agencja specjalizująca się w kompleksowej obsłudze marek w mediach społecznościowych. Dzięki specjalistycznemu know-how, dopasowaniu oferty do

to agencja specjalizująca się w kompleksowej obsłudze marek w mediach społecznościowych. Dzięki specjalistycznemu know-how, dopasowaniu oferty do to agencja specjalizująca się w kompleksowej obsłudze marek w mediach społecznościowych. Dzięki specjalistycznemu know-how, dopasowaniu oferty do indywidualnych potrzeb oraz silnemu wsparciu technologicznemu,

Bardziej szczegółowo

Impreza odbywa się pod patronatem Urzędu Dzielnicy Warszawa Wawer oraz znanych osobistości.

Impreza odbywa się pod patronatem Urzędu Dzielnicy Warszawa Wawer oraz znanych osobistości. O Fundacji Jakie są cele Fundacji? Fundacja, między innymi poprzez organizowanie Biegu Wawerczyka, będzie wspierała wychowanie dzieci w sportowym duchu i zdrowej rywalizacji. Nasi podopieczni to dzieci

Bardziej szczegółowo

Inicjatywy i przedsięwzięcia w placówce medycznej. Jak pozyskać niezbędne fundusze? Elżbieta Brzozowska

Inicjatywy i przedsięwzięcia w placówce medycznej. Jak pozyskać niezbędne fundusze? Elżbieta Brzozowska Inicjatywy i przedsięwzięcia w placówce medycznej. Jak pozyskać niezbędne fundusze? Elżbieta Brzozowska PR jest bezpłatny PRowiec bez budżetu PRowiec rzecznik prasowy, ktoś, kto się tłumaczy, reaguje na

Bardziej szczegółowo

Czy uważasz, że Twoja marka jest dostatecznie rozpoznawalna? Czy myślisz, że nie możesz pozyskać więcej nowych klientów?

Czy uważasz, że Twoja marka jest dostatecznie rozpoznawalna? Czy myślisz, że nie możesz pozyskać więcej nowych klientów? Czy uważasz, że Twoja marka jest dostatecznie rozpoznawalna? Czy myślisz, że nie możesz pozyskać więcej nowych klientów? Czy potencjalni klienci uznają Twoją ofertę za najbardziej atrakcyjną? Jeżeli na

Bardziej szczegółowo

16-17 października 2008 r., hotel Marriott, Warszawa. dla sponsorów, partnerów, wystawców, reklamodawców

16-17 października 2008 r., hotel Marriott, Warszawa. dla sponsorów, partnerów, wystawców, reklamodawców 16-17 października 2008 r., hotel Marriott, Warszawa dla sponsorów, partnerów, wystawców, reklamodawców Kongres organizowany przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii (www.ptbrio.pl) oraz Organizację

Bardziej szczegółowo

Reklama Sponsoring Patronat medialny Baza wiedzy HR

Reklama Sponsoring Patronat medialny Baza wiedzy HR OFERTA PortalRtrendy.pl REKLAMOWA 2015 Reklama Sponsoring Patronat medialny Baza wiedzy HR Wydawcą portalu jest spółka ENNOVA Wszelkie prawa zastrzeżone. Oferta ważna od 2015.01.01 do odwołania. Poprzednie

Bardziej szczegółowo

KidZone Quality Magazine 2015 OFERTA WSPÓŁPRACY REKLAMOWEJ

KidZone Quality Magazine 2015 OFERTA WSPÓŁPRACY REKLAMOWEJ WSTĘP KidZone Quality Magazine 2015 KidZone Quality Magazine to ekskluzywny, ogólnopolski magazyn -przewodnik po rynku najwyższej jakości produktów i usług, skierowany do najbardziej wymagających rodziców.

Bardziej szczegółowo

Oferta niestandardowa! 2013!

Oferta niestandardowa! 2013! Oferta niestandardowa! 2013! INNOVAWEB - KOBIETA! MIESIĘCZNIE ODWIEDZA NAS 2.5 MLN INTERNAUTÓW * GENERUJĄC W SUMIE 12 MLN ODSŁON* BAZA MAILINGOWA 300 000 adresów Źródło: * Google Analytics (styczeń 2013

Bardziej szczegółowo

Internet PR w praktyce Urszula Kandefer Łukasz Zawadowski Internet + PR = Internet PR Znaczenie Internetu do kreowania wizerunku Internet podstawowe źródło informacji Wzrost znaczenia internetu rozwój

Bardziej szczegółowo

Kompleksowa obsługa. redakcyjna firmy

Kompleksowa obsługa. redakcyjna firmy Kompleksowa obsługa redakcyjna firmy Szanowni Państwo! Nasza firma chętnie wesprze Państwa działania marketingowe oraz obsługę polityki informacyjnej firmy profesjonalną redakcją językową merytoryczną

Bardziej szczegółowo

ZRÓB PREZENT SOBIE I ŚRODOWISKU OGÓLNOPOLSKA KAMPANIA INFORMACYJNO-EDUKACYJNA

ZRÓB PREZENT SOBIE I ŚRODOWISKU OGÓLNOPOLSKA KAMPANIA INFORMACYJNO-EDUKACYJNA ZRÓB PREZENT SOBIE I ŚRODOWISKU OGÓLNOPOLSKA KAMPANIA INFORMACYJNO-EDUKACYJNA Listopad 2013 lipiec 2014 Organizator: Centrum UNEP/GRID-Warszawa jest ośrodkiem światowej sieci GRID (Global Resource Information

Bardziej szczegółowo

Are you inmusic? Dołącz do świata muzycznych możliwości i stań się rozpoznawalny z nowym portalem wiedzy o muzyce inmusic.pl

Are you inmusic? Dołącz do świata muzycznych możliwości i stań się rozpoznawalny z nowym portalem wiedzy o muzyce inmusic.pl Are you inmusic? Dołącz do świata muzycznych możliwości i stań się rozpoznawalny z nowym portalem wiedzy o muzyce inmusic.pl Twoje miejsce elementem gry? Stań się częścią narodzin nowego na polskim rynki

Bardziej szczegółowo

Najbardziej opiniotwórcze polskie media w kwietniu 2006 r.

Najbardziej opiniotwórcze polskie media w kwietniu 2006 r. Najbardziej opiniotwórcze polskie media w kwietniu 2006 r. Analiza częstotliwości cytowania poszczególnych mediów przez inne media na podstawie przekazów prasowych, telewizyjnych i radiowych z okresu od

Bardziej szczegółowo

48 Hour Film Project 2013

48 Hour Film Project 2013 48 Hour Film Project 2013 Propozycja sponsoringu Kiedy na zrobienie filmu masz 48 godzin, liczy się każda minuta. Film czym jest 48HFP? http://www.youtube.com/watch?v=idgn51kf9ve&feature=youtu.be 48HFP

Bardziej szczegółowo

OFERTA SPONSORSKA. Sponsor Wspierający - od 2 000 zł + VAT. Współsponsor - od 5 000 zł + VAT

OFERTA SPONSORSKA. Sponsor Wspierający - od 2 000 zł + VAT. Współsponsor - od 5 000 zł + VAT Sponsor Wspierający - od 2 000 zł + VAT OFERTA SPONSORSKA 1. zapewnienie zaproszenia dwuosobowego na wybrany przez organizatora koncert 2. umieszczenie logo wraz z linkiem do strony Sponsora na stronie

Bardziej szczegółowo

LUBUSKIE: Raport z działań media relations

LUBUSKIE: Raport z działań media relations Kampania Polskiej Organizacji Turystycznej Bajkowy urlop w Polsce LUBUSKIE: Raport z działań media relations przeprowadzonych przez Agencję 9.90 Public Relations Działania przeprowadzone przez Agencję

Bardziej szczegółowo

Kreatywne SOCIAL MEDIA Oferta promocyjna, miesiąc próbny w prezencie!

Kreatywne SOCIAL MEDIA Oferta promocyjna, miesiąc próbny w prezencie! Jedyna tak dopasowana usługa do potrzeb marketingowych w social media. Kreatywne SOCIAL MEDIA Oferta promocyjna, miesiąc próbny w prezencie! Nadanie marce osobowości społecznej w świecie social media Budowa

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 2 do SIWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Wartość szacunkowa zamówienia nie przekracza wartości 193 000 euro Nazwa postępowania

Bardziej szczegółowo

www.radiostargard.fm

www.radiostargard.fm Radio Stargard jest pierwszą niezależną, prywatną rozgłośnią radiową w naszym regionie. Nadajemy na częstotliwości 90,3FM. Zasięgiem technicznym docieramy do mieszkańców powiatu stargardzkiego i części

Bardziej szczegółowo

Creative Media. Marketing szeptany i nie tylko. Centrum Usługowo-Handlowe Robert Kiljańczyk

Creative Media. Marketing szeptany i nie tylko. Centrum Usługowo-Handlowe Robert Kiljańczyk Centrum Usługowo-Handlowe Robert Kiljańczyk Creative Media Marketing szeptany i nie tylko 2016 0 05-6 5 0 S u ł k o w i c e, u l. L i p o w a 9 O nas Jesteśmy grupą najlepszych specjalistów w dziedzinie

Bardziej szczegółowo

Artykuły Sponsorowane

Artykuły Sponsorowane Artykuły Sponsorowane w największym polskim portalu Horeca i w efektach wyszukiwania z Gwarancją Skuteczności kim jesteśmy? Pierwszy polski portal gastronomiczny jest najstarszym i największym portalem

Bardziej szczegółowo

Jak zaistnieć w mediach kreowanie wizerunku placówki medycznej

Jak zaistnieć w mediach kreowanie wizerunku placówki medycznej Jak zaistnieć w mediach kreowanie wizerunku placówki medycznej Praktyczne wskazówki z zakresu PR Jak zaistnieć w mediach kreowanie wizerunku placówki medycznej Praktyczne wskazówki z zakresu PR Aleksandra

Bardziej szczegółowo

ZARZĄDZANIE MARKĄ. Doradztwo i outsourcing

ZARZĄDZANIE MARKĄ. Doradztwo i outsourcing ZARZĄDZANIE MARKĄ Doradztwo i outsourcing Pomagamy zwiększać wartość marek i maksymalizować zysk. Prowadzimy projekty w zakresie szeroko rozumianego doskonalenia organizacji i wzmacniania wartości marki:

Bardziej szczegółowo

WEB DESIGN ELEMENTY DYNAMICZNE STRONY I ANIMACJE OPARTE O JS

WEB DESIGN ELEMENTY DYNAMICZNE STRONY I ANIMACJE OPARTE O JS WEB DESIGN PROJEKT STRONY I JEJ ELEMENTÓW GRAFICZNYCH (IKONY, PRZYCISKI) DO AKCEPTACJI, TZW. FLAT DESIGN, STYLISTYKA SKANDYNAWSKA, JASNOŚĆ I PRZEJRZYSTOŚĆ PODSTAWOWE SKŁADNIKI STRONY: STRONA GŁÓWNA (PEŁNA

Bardziej szczegółowo

CONNECTION MEDIA. CONNECTION public relations - agencja public relations, social media i marketing, artconnection music - wytwórnia fonograficzna

CONNECTION MEDIA. CONNECTION public relations - agencja public relations, social media i marketing, artconnection music - wytwórnia fonograficzna CONNECTION MEDIA CONNECTION public relations - agencja public relations, social media i marketing, artconnection music - wytwórnia fonograficzna Witamy w CONNECTION public relations NASZE RALIZACJE CONNECTION.com.pl

Bardziej szczegółowo

ZAWÓD: ARCHITEKT OGÓLNOPOLSKI KONKURS DLA ARCHITEKTÓW OFERTA REKLAMOWA DUM DUM

ZAWÓD: ARCHITEKT OGÓLNOPOLSKI KONKURS DLA ARCHITEKTÓW OFERTA REKLAMOWA DUM DUM ZAWÓD: ARCHITEKT OGÓLNOPOLSKI KONKURS DLA ARCHITEKTÓW OFERTA REKLAMOWA DUM DUM DUM DUM PREZENTUJE Prezentowane Państwu narzędzia marketingowe, które proponujemy użyć w obrębie danej grupy docelowej są

Bardziej szczegółowo

Działania komunikacyjne w projektach LIFE

Działania komunikacyjne w projektach LIFE Z a i n w e s t u j m y r a z e m w ś r o d o w i s k o Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Działania komunikacyjne w projektach LIFE Marta Wojtaniec Specjalista w Wydziale ds. Programu

Bardziej szczegółowo

Poniżej pozwolimy sobie przedstawić argumenty przemawiające za tym, że warto zainwestować w reklamę w portalu budnet.pl

Poniżej pozwolimy sobie przedstawić argumenty przemawiające za tym, że warto zainwestować w reklamę w portalu budnet.pl Szanowni Państwo, Poniżej pozwolimy sobie przedstawić argumenty przemawiające za tym, że warto zainwestować w reklamę w portalu budnet.pl Portal budnet.pl jest tematycznym serwisem informacyjnym, skierowanym

Bardziej szczegółowo

Chcemy Wam opowiedzieć o.

Chcemy Wam opowiedzieć o. Chcemy Wam opowiedzieć o. Naszej agencji Naszych wybranych projektach Naszych Klientach Naszej ofercie Kontakcie do nas Nasza agencja Good One PR jest agencją Public Rela ons należącą do Good One Group.

Bardziej szczegółowo