NA NASZYM SZKOLENIU NIE OKŁAMIESZ MNIE! :

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "NA NASZYM SZKOLENIU NIE OKŁAMIESZ MNIE! :"

Transkrypt

1 TRENER GRZEGORZ ZAŁUSKI Certyfikowany Senior Instructor Institute USA Mediator sądowy i zawodowy negocjator Trener z wieloletnim doświadczeniem W przeszłości dyrektor generalny i szef sprzedaży zachodnich korporacji Coach certyfikat ICF Termin: KWIETNIA 2013, Warszawa NA NASZYM SZKOLENIU NIE OKŁAMIESZ MNIE! :

2 DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE? PROGRAM SZKOLENIA ( KWIETNIA 2013 ) kwietnia (czw.-pi.). ZAPISY: Ilość uczestników: max 15 osób Cena szkolenia: zł netto (+23% VAT) Jeżeli zapiszesz się do 31 marca - Twoja cena obniży się do zł netto ale to nie wszystko Jeżeli zapiszesz się ze znajomą (lub znajomym) do 31 marca - Twoja cena spadnie jeszcze o 150 zł- do zł Jeżeli jesteś studentem, absolwentem lub pracownikiem Wyższej Szkoły Biznesu WSB-NLU lub uczelni FUTURUS to skorzystasz ze specjalnego rabatu 100 zł - Twoja cena wyniesie wtedy zł netto Skorzystaj ze wszystkich promocji jednocześnie :) i zarezerwuj swoje miejsce już teraz!

3 ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA Moduł I: Moduł II: Moduł III: Czym jest kłamstwo i dlaczego ludzie kłamią? Procedura wykrywania kłamstw Czym jest kłamstwo i paradoksy z nim związane Dlaczego ludzie kłamią? Jaki wysiłek musi ponieść kłamca? Rodzaje kłamstw Dlaczego kłamstwa wychodzą na jaw? Nieintencjonalna ślepota i blokery percepcji Znaczenie panowania nad własnymi emocjami w wykrywaniu kłamstw Procedura wewnętrznego wykrywacza kłamstw Najczęstsze błędy w interpretacji emocji, intencji i prawdy/fałszu, popełniane nawet przez osoby bardzo doświadczone PRZYKŁADOWE ĆWICZENIA: Wstępny test wiedzy i umiejętności dot. Samodzielna analiza case studies wykrywania kłamstw, autodiagnoza i identyfikacja kłamstw oraz hot spotów Ćwiczenia podnoszące zdolności wnikliwej obserwacji PRZYKŁADY ANALIZOWANYCH OSÓB: Identyfikacja i charakterystyka typów kłamców, analizy studiów przypadku, klasyfikacja hotspotów Specjalistyczny podział na typy kłamców, ich charakterystyka, najczęstsze taktyki i strategie, wraz z obrazowymi przykładami Przedstawienie ponad 20 różnych hotspotów znaków ostrzegawczych mogących być znamionami kłamstwa, w zakresie: - ekspresji twarzy i mikroekspresji - mowy całego ciała - tonu głosu - słów Nauka identyfikacji mikroekspresji najbardziej wiarygodnych sygnałów naszych emocji i intencji Praktyczne ćwiczenie umiejętności wykrywania kłamstw i zastosowania ich do codziennych sytuacji biznesowych i prywatnych Umiejętność zadawania wnikliwych i skutecznych pytań Etapy rozmowy ( przesłuchania ), potwierdzanie słuszności podejrzeń Umiejętności równoczesnego prowadzenia swobodnej rozmowy, wnikliwej obserwacji, i zadawania celnych pytań Strategia prowadzenia rozmowy ( przesłuchania ) i dopasowanie do typu rozmówcy i jego reakcji Czynniki decydujące o skuteczności rozmowy ( przesłuchania ) Jak połączyć nowe umiejętności czytania mowy ciała z technikami NLP i innymi już posiadanymi? Warsztatowa nauka zastosowania nowych umiejętności do codziennych sytuacji Analiza osób przyłapanych na kłamstwie: nagrania wideo, audio, zdjęcia, maile Końcowe testy umiejętności i wiedzy Grzegorz Napieralski Grzegorz Lato Katarzyna W. Bronisław Komorowski Bill Clinton Mark Zuckerberg Bernard Madoff Lance Armstrong

4 TRENER - GRZEGORZ ZAŁUSKI Certyfikowany Senior Instructor Institute USA Mediator sądowy i zawodowy negocjator Trener z wieloletnim doświadczeniem W przeszłości dyrektor generalny i szef sprzedaży zachodnich korporacji Współzałożyciel Coach certyfikat ICF Jest czynnym mediatorem, wpisanym do wykazu instytucji i osób godnych zaufania, uprawnionych do przeprowadzania postępowania mediacyjnego, w Sądzie Okręgowym w Warszawie. Specjalizuje się w sprawach gospodarczych. Jest Coach'em certyfikat ICF (International Coach Federation), współpracuje z managerami najwyższych szczebli oraz właścicielami firm (Executive & Business Coaching). Współtwórca polskiej wersji programu You Can t Lie To Me! NIE OKŁAMIESZ MNIE! Współzałożyciel. Przez kilkanaście lat swojej pracy zawodowej zajmował wysokie stanowiska managerskie w największych firmach międzynarodowych (m.in. MARS, Colgate, Henkel). Główne obszary specjalizacji:, zaawansowane negocjacje biznesowe, Executive Coaching, praktyczne techniki perswazji, mediacje gospodarcze. Zaufali nam m.in.: OPINIE O NASZYCH SZKOLENIACH: OPINIE O NASZYCH MACIEJ SZKOLENIACH: ŚWIĄTEK BIC General Manager BIC Russia & CIS Szkolenia prowadzone przez Grzegorza to unikalne połączenie najnowszej wiedzy biznesowej, bardzo praktycznego i szerokiego zastosowania, dla każdego poziomu zarządzania. Niezmiernie skuteczne w podnoszeniu efektywności organizacji. BOŻENA KUBICKA GLAXO SMITHKLINE Field Force Manager Szkolenie dla osób, których inspiracją do ciągłego rozwoju są odniesienia do najlepszych tego świata, dążących do osiągania nieustannych sukcesów w życiu zawodowym, chcących otrzymać inspirację do wdrażania codziennych a zarazem innowacyjnych narzędzi w zarządzanym biznesie KRZYSZTOF WRONA REFRESCO POLSKA Dyrektor Generalny Trening "Nie okłamiesz mnie" zdecydowanie wychodzi poza obszar powszechnie rozumianej Mowy Ciała. Niesamowity pakiet użytecznej wiedzy, do natychmiastowego zastosowania w biznesie i w życiu prywatnym. Sposób prowadzenia szkolenia przez Grzegorz zasługuje na najwyższe noty za: niesamowitą kompetencję, podejście do uczestników, otwartość oraz wyjątkowo atrakcyjny sposób podawania informacji. Gratulacje i podziękowania.

5 KORZYŚCI Z UKOŃCZENIA SZKOLENIA: Gwarancja wysokich efektów Gwarancja efektów i wysokiej jakości merytorycznej zgodnie z naszym programem szkoleniowym YOU CAN T LIE TO ME! w USA zostało przeszkolonych kilka tysięcy agentów federalnych (FBI, CIA, ATF), a także policjantów i sędziów oraz pracowników korporacji. Elitarny certyfikat i tytuł Uzyskujesz certyfikat sygnowany przez Institute z Waszyngtonu Możesz zdobyć tytuł Eksperta Uzyskujesz wiedzę i umiejętności niedostępne gdzie indziej w Polsce, a nawet w Europie nasz Instytut jest jedynym certyfikowanym organizatorem tego treningu w Europie Bardzo atrakcyjna cena zł Idealne warunki do nauki nowych umiejętności Korzyści networkingowe Otrzymujesz elitarne szkolenie w bardzo atrakcyjnej cenie to samo szkolenie w USA kosztuje $ - czyli ok zł (w języku angielskim) a do ceny szkolenia dolicz jeszcze koszty przelotu, noclegu i wyżywienia na miejscu Natomiast całkowity koszt szkolenia BLI Polska, uwzględniający 2 dni szkolenia, komplet materiałów szkoleniowych, lunche i przerwy kawowe to zł netto (czyli ok. 770 $). Jeżeli zapiszesz się do 31 marca - Twoja cena obniży się do zł netto ale to nie wszystko Jeżeli zapiszesz się ze znajomą (lub znajomym) do 31 marca - Twoja cena spadnie jeszcze o 150 zł - do zł netto Jeżeli jesteś studentem, absolwentem lub pracownikiem Wyższej Szkoły Biznesu WSB-NLU lub uczelni FUTURUS to skorzystasz ze specjalnego rabatu 100 zł - Twoja cena wyniesie wtedy zł netto Skorzystaj ze wszystkich promocji jednocześnie :) i zarezerwuj swoje miejsce już teraz! Program dopasowany do polskich realiów biznesowych Szkolenie prowadzone przez trenera-praktyka (wieloletnie doświadczenie trenerskie, coachingowe, zarządcze i sprzedażowe da Ci gwarancję nauki wyłącznie praktycznych i efektywnych umiejętności) Mała grupa (max 15 osób), idealna do warsztatowego nabywania umiejętności, a nie tylko przyswajania wiedzy Dodatkową korzyścią są nowe znajomości z uczestnikami szkolenia grupą aktywnych managerów, specjalistów, właścicieli firm, z którymi możesz wymieniać się doświadczeniami również po ukończeniu kursu w ramach członkostwa w Akademii Institute.

6 PAKIET PIĘCIU DODATKOWYCH KORZYŚCI: 1 marca 2 Indywidualne sesje coachingowe Każdy uczestnik szkolenia może skorzystać z 1 godziny indywidualnego (face-to-face) spotkania coachingowego * z naszym trenerem (wartość takiej sesji coachingowej to zł netto). Grzegorz Załuski jest trenerem oraz Coachem otrzymał certyfikat ICF, od wielu lat prowadzi coachingi Executive dla kadry managerskiej. Podczas sesji coachingowej możesz rozwijać dodatkowo swoje indywidualne umiejętności w najbardziej interesującym Cię obszarze. ( * Terminy spotkań ustalane są indywidualnie) Roczne członkostwo w Akademii Body Language Institute Po zakończeniu kursu będziesz mógł dalej rozwijać swoje umiejętności, będąc członkiem Akademii BLI, i korzystając z wszystkich przysługujących Tobie z tego tytułu praw: a) Dostęp do bazy filmów, analiz i case studies, nie objętych programem szkolenia, i uzupełnianych systematycznie przez naszych ekspertów b) Roczny newsletter BLI, w którym dostarczać będziemy Tobie dodatkowe analizy, najciekawsze ćwiczenia, tak abyś z miesiąca na miesiąc stawał się coraz lepszym ekspertem c) Dostęp do grupy dyskusyjnej absolwentów naszych kursów, gdzie możesz wymieniać się doświadczeniami z innymi pasjonatami tematyki czytania mowy ciała, pracującymi w bardzo różnych branżach i na różnych stanowiskach Autorska mapa myśli Bardzo przydatna i unikalna pomoc naukowa. Po zakończeniu kursu wszystkie najważniejsze pojęcia, techniki i zasady masz dostępne na 1 arkuszu, dzięki czemu błyskawicznie możesz powtórzyć cały materiał. Zestaw dodatkowych ćwiczeń Po zakończeniu kursu, wraz z certyfikatem, otrzymasz polskojęzyczny skrypt oraz zestaw dodatkowych ćwiczeń, gotowych do natychmiastowego zastosowania. SKRYPT Zniżki na kolejne szkolenia Instytutu Po zakończeniu kursu nabędziesz prawo do wyjątkowych zniżek na kolejne szkolenia.

7 BODY LANGUAGE INSTITUTE Założycielką i CEO Institute w Waszyngtonie jest Janine Driver. Pracowała przez ponad 15 lat w rządowych instytucjach w USA, zajmując się inwigilacją środowisk takich jak więźniowie, producenci i handlarze bronią, dilerzy narkotyków, czy fanatycy religijni. Dzięki zdobytemu doświadczeniu od 10 lat szkoli pracowników rządowych instytucji, m.in. FBI, CIA, ATF, DIA, IACP - a także prawników, urzędników i sędziów. Jest ona również uznanym na arenie międzynarodowej trenerem biznesu oraz wybitną mówczynią. Zaadaptowała swoją wiedzę do wykorzystania praktycznego w biznesie, szkoliła managerów i pracowników z ponad 30 firm, m.in. Procter & Gamble, Lockheed Martin, Coca-Cola, AOL. Dziesiątki razy występowała jako ekspert i gość u najbardziej uznanych prezenterów w największych stacjach telewizyjnych w USA, np. w CNN's Larry King Live, Discovery Channel, History Channel, była również ekspertem w materiałach wydawanych przez czasopisma takie jak np. Psychology Today, New York Times, Wall Street Journal, Washington Post, Campaigns & Elections. Wydała 2 światowe bestsellery: You say more than you think (2010) oraz You can t lie to me! (2012) JANINE DRIVER PODSTAWY MERYTORYCZNE PROGRAMU NIE OKŁAMIESZ MNIE! : Prof. PAUL EKMAN Jeden z najbardziej wpływowych psychologów XX wieku Przez badaczy i specjalistów uważany za ojca tej dziedziny, zwłaszcza jeśli chodzi o czytanie ekspresji mimicznych twarzy. Każdy specjalista analizujący mowę ciała posługuje się pojęciem mikroekspresji rozpowszechnionym właśnie przez Ekmana. Czym jest mikroekspresja? To trwająca przez ułamki sekundy pełna ekspresja mimiczna charakterystyczna dla przeżywanej w danej chwili emocji. W swoich badaniach Ekman wyróżnił siedem podstawowych emocji: złość, strach, obrzydzenie, pogardę, radość, smutek oraz zaskoczenie. PAUL EKMAN Rozpoznawanie mikroekspresji i innych zachowań niemożliwych lub bardzo trudnych do kontrolowania jest jedną z postaw nauki o wykrywaniu kłamstw. INNI NAUKOWCY I ŹRÓDŁA Program NIE OKŁAMIESZ MNIE! Opiera się również na badaniach takich naukowców jak: - Prof. Aldert Vrij, badający np. zaburzenia mowy u kłamców - F. Arntzen i M. Steller badający psychologiczne aspekty zeznań świadków i przestępców. Bogatym źródłem danych były także wypracowane przez dziesiątki lat procedury policyjnych przesłuchań, oraz profilowania psychologicznego przestępców, stosowane m.in. w FBI. Wielu wartościowych odkryć dostarczyły badania nad funkcjonowaniem mózgu przeprowadzane za pomocą fmri, pokazujące np. zmiany aktywności różnych obszarów mózgu podczas kłamania.

8 OBEJRZYJ FILM BODY LANGUAGE INSTITUTE: NA NASZEJ STRONIE MOŻESZ OBEJRZEĆ FILM Z FRAGMENTAMI SZKOLEŃ I WYSTĄPIEŃ BODY LANGUAGE INSTITUTE ORAZ DODATKOWE OPINIE UCZESTNIKÓW SZKOLEŃ: ZGŁOSZENIE UDZIAŁU W PROGRAMIE NIE OKŁAMIESZ MNIE! : Proszę wypełnić poniższą kartę zgłoszenia, by wziąć udział w światowej klasy treningu NIE OKŁAMIESZ MNIE i skorzystać z wiedzy Institute, a także z doświadczeń tysięcy agentów FBI oraz wielu uznanych naukowców. DANE FIRMY: Prosimy o odesłanie formularza faksem: lub na adres NAZWA: ADRES DO FAKTURY: ulica kod miasto NIP: TELEFON: FAX: DANE ZGŁASZANYCH OSÓB: ZGŁASZAM DO UDZIAŁU W TRENINGU NIE OKŁAMIESZ MNIE! NASTĘPUJĄCE OSOBY: 1. IMIĘ: NAZWISKO: TEL: 2. IMIĘ: NAZWISKO: TEL: Imię, nazwisko, tytuł i podpis osoby podejmującej decyzję w imieniu firmy

100 MIEJSC. Wizja poprawia jakość przywództwa Strategic Leadership Academy 2016. Nowe tematy, studia przypadków i przykłady sukcesów

100 MIEJSC. Wizja poprawia jakość przywództwa Strategic Leadership Academy 2016. Nowe tematy, studia przypadków i przykłady sukcesów TYLKO 100 MIEJSC ZAJĘCIA I MATERIAŁY W JĘZYKU POLSKIM! (dostępne także materiały źródłowe w języku angielskim) EDYCJA 2016 Wizja poprawia jakość przywództwa Strategic Leadership Academy 2016 Nowe tematy,

Bardziej szczegółowo

studia podyplomowe 2013/2014

studia podyplomowe 2013/2014 studia podyplomowe 2013/2014 www.wsb.pl 51 ATRAKCYJNYCH KIERUNKÓW STUDIÓW Z DZIEDZIN TAKICH JAK: ADMINISTRACJA I BEZPIECZEŃSTWO FINANSE HR IT JĘZYKI OBCE LOGISTYKA MARKETING I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI PEDAGOGIKA

Bardziej szczegółowo

Harvard Business Review Polska poleca

Harvard Business Review Polska poleca Harvard Business Review Polska poleca tylko 100 miejsc Zajęcia i materiały w języku polskim! (dostępne także materiały źródłowe w języku angielskim) edycja 2015 Wizja poprawia jakość przywództwa Advanced

Bardziej szczegółowo

Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości. Pomyśl o studiach podyplomowych

Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości. Pomyśl o studiach podyplomowych Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości Pomyśl o studiach podyplomowych Studia podyplomowe 2012/2013 Studia podyplomowe w WSE Dlaczego my? Na pierwszym miejscu stawiamy jakość dydaktyki oraz

Bardziej szczegółowo

Perfected to your needs

Perfected to your needs Perfected to your needs Firma TTS CONSULTING Training & Translation Services współpracowała z nami przez 4 lata w obszarze szkoleń językowych dla pracowników banku oraz najwyższej kadry menedżerskiej.

Bardziej szczegółowo

Akademia Arinova. Innovation Leader Thinking. Innowacyjna Komunikacja

Akademia Arinova. Innovation Leader Thinking. Innowacyjna Komunikacja Akademia Arinova. Innovation Leader Thinking. Innowacyjna Komunikacja Program specjalizacji: Innowacyjna Komunikacja Akademia Arinova. Innovation Leader Thinking oferuje wiele możliwości wyboru najbardziej

Bardziej szczegółowo

studia podyplomowe 2013/2014

studia podyplomowe 2013/2014 studia podyplomowe 2013/2014 www.wsb.pl 22 KIERUNKI I AŻ 14 NOWOŚCI GRY BIZNESOWE, CASE STUDIES, WARSZTATY DOBRA ORGANIZACJA PROCESU KSZTAŁCENIA A o uczelni Kształcimy kadrę dla regionu...1 W biznesie

Bardziej szczegółowo

SKIEROWANA SPECJALNIE DO

SKIEROWANA SPECJALNIE DO OFERTA SZKOLENIOWA SKIEROWANA SPECJALNIE DO DORADCÓW ZAWODOWYCH str. 1 WSTĘP Niniejsza oferta szkoleniowa została przygotowana specjalnie dla pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Brodnicy, w szczególności

Bardziej szczegółowo

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin Uczenie się jest procesem, z którym stykamy się całe życie, nie ogranicza się wyłącznie do dzieciństwa i młodości. Człowiek przez

Bardziej szczegółowo

TRZY GRY SYMULACYJNE! Weź udział, by nauczyć się jak efektywnie zaplanować i wdrożyć dobry projekt. Zero rutyny. Adaptacyjny charakter spotkania

TRZY GRY SYMULACYJNE! Weź udział, by nauczyć się jak efektywnie zaplanować i wdrożyć dobry projekt. Zero rutyny. Adaptacyjny charakter spotkania WYBIERZ GRĘ Limity uczestników! TRZY GRY SYMULACYJNE! Weź udział, by nauczyć się jak efektywnie zaplanować i wdrożyć dobry projekt. 2Forum KIEROWNIKÓW PROJEKTÓW 2012, Warszawa 23-24 kwietnia INNOWACJE

Bardziej szczegółowo

studia podyplomowe 2014/2015

studia podyplomowe 2014/2015 studia podyplomowe 2014/2015 www.wsb.pl KIERUNKI STUDIÓW Z DZIEDZIN TAKICH JAK: ADMINISTRACJA I BEZPIECZEŃSTWO EKOLOGIA I ENERGIA FINANSE HR IT JĘZYKI OBCE LOGISTYKA MARKETING I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Bardziej szczegółowo

studia podyplomowe 2015/2016

studia podyplomowe 2015/2016 studia podyplomowe 2015/2016 www.wsb.pl ATRAKCYJNE KIERUNKI STUDIÓW Z DZIEDZIN: ADMINISTRACJA I BEZPIECZEŃSTWO FINANSE RACHUNKOWOŚĆ HR IT MEDIA LOGISTYKA MARKETING I SPRZEDAŻ PEDAGOGIKA PSYCHOLOGIA PRAWO

Bardziej szczegółowo

PROGRAM Rozwoju Umiejętności Interpersonalnych dla menedżerów i liderów

PROGRAM Rozwoju Umiejętności Interpersonalnych dla menedżerów i liderów TRANSFORM YOURSELF PROGRAM Rozwoju Umiejętności Interpersonalnych dla menedżerów i liderów Program przeznaczony jest dla: Menedżerów i wszystkich tych, którzy potrzebują wzmocnić umiejętności interpersonalne

Bardziej szczegółowo

studia podyplomowe 2012/2013

studia podyplomowe 2012/2013 studia podyplomowe 2012/2013 www.wsb.pl teraz również SŁUPSK OLSZTYN 43 ATRAKCYJNE KIERUNKI STUDIÓW Z TAKICH DZIEDZIN JAK: ADMINISTRACJA I BEZPIECZEŃSTWO EKONOMIA I FINANSE MARKETING I ZARZĄDZANIE TURYSTYKA

Bardziej szczegółowo

Management. Najnowsze światowe metody i sprawdzone narzędzia zwiększenia efektywności menedżerów! Ponad 1800 absolwentów poprzednich edycji!

Management. Najnowsze światowe metody i sprawdzone narzędzia zwiększenia efektywności menedżerów! Ponad 1800 absolwentów poprzednich edycji! General Management Program Dwunasta edycja w Polsce! Nowość: Portal Wiedzy Management Najnowsze światowe metody i sprawdzone narzędzia zwiększenia efektywności menedżerów! Advanced General Basic Management

Bardziej szczegółowo

VIII FORUM DYREKTORÓW DZIAŁÓW PRAWNYCH

VIII FORUM DYREKTORÓW DZIAŁÓW PRAWNYCH VIII FORUM DYREKTORÓW DZIAŁÓW PRAWNYCH Prawo i biznes w harmonii 29-30 września 2015 Hotel Marriott, Warszawa Al. Jerozolimskie 65 Szanowni Państwo, Jak co roku serdecznie zapraszamy do udziału w Forum

Bardziej szczegółowo

Jak się wyszkolić, by szkolić innych

Jak się wyszkolić, by szkolić innych Jak się wyszkolić, by szkolić innych Wprowadzenie w problematykę zawodu trenera Wydanie I Wydawca: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ul. Pańska 81/83 00-834 Warszawa www.parp.gov.pl Copyright by

Bardziej szczegółowo

Akademia Strategicznego Przywództwa (Management II) Nabór do ostatnich grup 5. edycji trwa! Zapisz si na www.icaninstitute.pl/asp

Akademia Strategicznego Przywództwa (Management II) Nabór do ostatnich grup 5. edycji trwa! Zapisz si na www.icaninstitute.pl/asp Harvard Business Review Polska rekomenduje Advanced Executive Education Piąta edycja w Polsce Wybitni światowi eksperci i najnowsze metody budowy wartości firmy w warunkach niepewności i intensywnej konkurencji

Bardziej szczegółowo

questus Diploma in Professional Marketing Programy certyfikowane Akredytowane Centrum Szkoleniowe i Egzaminacyjne The Chartered Institute of Marketing

questus Diploma in Professional Marketing Programy certyfikowane Akredytowane Centrum Szkoleniowe i Egzaminacyjne The Chartered Institute of Marketing questus Programy certyfikowane The Chartered Institute of Marketing Diploma in Professional Marketing Akredytowane Centrum Szkoleniowe i Egzaminacyjne The Chartered Institute of Marketing CIM The Chartered

Bardziej szczegółowo

Studia podyplomowe. Wyróżnij się na rynku pracy. w Uczelni Kwiatkowskiego. Zajęcia prowadzone przez ekspertów-praktyków

Studia podyplomowe. Wyróżnij się na rynku pracy. w Uczelni Kwiatkowskiego. Zajęcia prowadzone przez ekspertów-praktyków Studia podyplomowe w Uczelni Kwiatkowskiego Wyróżnij się na rynku pracy Zajęcia prowadzone przez ekspertów-praktyków Współpraca z partnerami biznesowymi oraz organizacjami Zajęcia w formie warsztatów,

Bardziej szczegółowo

Harvard Business Review Polska poleca

Harvard Business Review Polska poleca Harvard Business Review Polska poleca General Management Program Uwaga: Tylko 175 miejsc. Start od września 2012 r. Najnowsze światowe metody i sprawdzone narzędzia zwiększenia efektywności menedżerów!

Bardziej szczegółowo

studia podyplomowe 2015/2016

studia podyplomowe 2015/2016 studia podyplomowe 2015/2016 www.wsb.pl KIERUNKI STUDIÓW Z OBSZARÓW: ADMINISTRACJA I BEZPIECZEŃSTWO EKOLOGIA I ENERGIA FINANSE HR IT JĘZYKI OBCE KOMPETENCJE MENEDŻERSKIE LOGISTYKA MARKETING I SPRZEDAŻ

Bardziej szczegółowo

Harvard Business Review Polska poleca

Harvard Business Review Polska poleca Harvard Business Review Polska poleca Advanced Executive Education UWAGA: Tylko 100 miejsc. Start od września 2012 r. Wybitni światowi eksperci i najnowsze metody budowy wartości firmy w warunkach niepewności

Bardziej szczegółowo

Stwierdzenie - biznes stoi pod znakiem ciągłych zmian - to już truizm.

Stwierdzenie - biznes stoi pod znakiem ciągłych zmian - to już truizm. 29-30.09.2015 r. Szanowny Uczestniku, Stwierdzenie - biznes stoi pod znakiem ciągłych zmian - to już truizm. Firmy szaleńczo próbują sprostać dynamicznej rzeczywistości rynkowej. Niestety często pomijana

Bardziej szczegółowo

P R O F E S J O N A L N Y S E K R E T A R I A T

P R O F E S J O N A L N Y S E K R E T A R I A T F A B R Y K A K O M P E T E N C J I M A R I O L A K U L A W C Z U K OFERTA SZKOLENIOWA P R O F E S J O N A L N Y S E K R E T A R I A T Szanowni Państwo, zapraszam do udziału w szkoleniu: Profesjonalny

Bardziej szczegółowo

Biznes HR Partner. Profesjonalny. praktyczne aspekty umacniania pozycji HR owca w organizacji 13 14 marca 2014 r.

Biznes HR Partner. Profesjonalny. praktyczne aspekty umacniania pozycji HR owca w organizacji 13 14 marca 2014 r. Główne zagadnienia Współpraca działu HR z zarządem firmy Komunikacja HR Partnera z kadrą zarządzającą Rola HR Partnera w zarządzaniu zmianą Cechy przywódcze niezbędne do pełnienia roli HR Partnera Umiejętności

Bardziej szczegółowo

NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWE WYDARZENIE W BRANŻY HR SESJE PLENARNE Z UDZIAŁEM GOŚCI SPECJALNYCH BOB KELLEHER WAYNE F. CASCIO

NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWE WYDARZENIE W BRANŻY HR SESJE PLENARNE Z UDZIAŁEM GOŚCI SPECJALNYCH BOB KELLEHER WAYNE F. CASCIO 26 28 XI EDYCJA KWIETNIA 2010 HOTEL SHERATON KNOWLEDGE VILLAGE WARSZAWA NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWE WYDARZENIE W BRANŻY HR OWY SESJE PLENARNE Z UDZIAŁEM GOŚCI ECJALNYCH ŚWIAT PRACY USA 3 SESJE PLENARNE INIRUJĄCE

Bardziej szczegółowo

Project Management Professional Szkolenie przygotowawcze do egzaminu PMP PMI (uwzględniające zmiany egzaminacyjne od VII 2013)

Project Management Professional Szkolenie przygotowawcze do egzaminu PMP PMI (uwzględniające zmiany egzaminacyjne od VII 2013) 1 Project Management Professional Szkolenie przygotowawcze do egzaminu PMP PMI (uwzględniające zmiany egzaminacyjne od VII 2013) LondonSAM Polska, Kraków 2014 PMI (Project Management Institute) Project

Bardziej szczegółowo

Katalog szkoleń menedżerskich i osobistych. Oferta szkoleń dla menedżerów i kadry zarządzającej

Katalog szkoleń menedżerskich i osobistych. Oferta szkoleń dla menedżerów i kadry zarządzającej Katalog szkoleń menedżerskich i osobistych Oferta szkoleń dla menedżerów i kadry zarządzającej Spis treści Proponowane etapy współpracy... 2 Szczegółowy przebieg etapów współpracy... 2 Kompetencje menedżerskie...

Bardziej szczegółowo

Katalog szkoleń 2015

Katalog szkoleń 2015 Katalog szkoleń 2015 Wstęp Szanowni Państwo, przekazujemy Państwu katalog szkoleń na 2015 rok, który powstał poprzez wnikliwą diagnozę i analizę potrzeb szkoleniowych pod względem zarówno merytorycznym

Bardziej szczegółowo