Przyszłość to technologia. Profil firmy

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Przyszłość to technologia. Profil firmy"

Transkrypt

1 Przyszłość to technologia Profil firmy

2 QUMAK S.A. Qumak to polska spółka giełdowa, projektująca, realizująca i serwisująca innowacyjne rozwiązania dla biznesu. To wiodący integrator polskiego rynku teleinformatycznego i partner światowych liderów technologicznych. Firma współpracuje z szerokim gronem specjalistów i naukowców, stale udoskonalając oferowane przez siebie rozwiązania. Odbiorcami firmy są instytucje i urzędy administracji publicznej, przedsiębiorstwa działające m.in. w sektorach telekomunikacyjnym, bankowo-finansowym, energetycznym, edukacyjnym.

3 Misja firmy Uczestniczymy w zrównoważonym rozwoju biznesu, społeczeństwa i środowiska poprzez tworzenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Dbamy, by satysfakcja naszych klientów wynikała z najwyższej jakości świadczonych przez nas usług oraz z trwałych relacji opartych na dialogu i zaufaniu. Codzienność firmy wyznaczają wartości: rzetelna praca, uczciwość i zaufanie oraz wrażliwość na potrzeby innych. Co oferujemy? Dzięki połączeniu ściśle informatycznych kompetencji z bogatym doświadczeniem technologiczno-infrastrukturalnym, dysponujemy unikalnym na polskim rynku potencjałem, umożliwiającym realizację rozbudowanych i zaawansowanych technologicznie projektów. Naszymi partnerami są światowi liderzy producenci i dostawcy zaawansowanych technologii. Integrujemy ich rozwiązania i na ich bazie budujemy własne, ściśle dopasowując się do potrzeb polskiego rynku i naszych klientów. Wdrażamy projekty rzetelnie, szybko i efektywnie. Nie podejmujemy się zadań, jeśli nie posiadamy niezbędnych kompetencji i doświadczenia. Oferujemy tylko sprawdzone i dopracowane rozwiązania. Pracownicy Zatrudniamy specjalistów z najwyższymi kwalifikacjami, legitymujących się kompetencjami dotyczącymi wybranych przez nas obszarów rynku nowych technologii. Nasi projektanci i inżynierowie posiadają bogatą listę certyfikatów producentów oraz niezależnych organizacji. Realizujemy największe projekty technologiczne w Polsce, a dzięki wiedzy i bogatemu doświadczeniu gwarantujemy sprawne, kompleksowe przeprowadzenie rozbudowanych i skomplikowanych wdrożeń. Jesteśmy postrzegani jako pożądany pracodawca wśród firm będących liderami zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Nasi pracownicy stale rozwijają kompetencje, regularnie uczestnicząc w szkoleniach i branżowych konferencjach. QUMAK to: drugi integrator w Polsce według ostatniego rankingu TOP200 IDG ponad 800 pracowników 70 klientów z listy 100 największych polskich przedsiębiorstw 50 partnerów znaczących na globalnym rynku ICT współpracujących z firmą Przychody

4 Business Intelligence Business Intelligence to zespół narzędzi i technologii, które zmieniają duże ilości danych w informacje ważne dla celów biznesowych i służące zwiększeniu konkurencyjności przedsiębiorstwa. Oferujemy usługi wdrożenia kompletnego rozwiązania Business Intelligence poprzedzonego wykonaniem dogłębnej analizy biznesu - od obecnego do oczekiwanego stanu z uwzględnieniem biznesowych potrzeb klienta. Zakres naszych usług obejmuje wdrożenie: oferowane rozwiązania Naszym głównym partnerem technologicznym w obszarze Business Intelligence jest firma IBM. Podczas realizacji wdrożeń wykorzystujemy produkty z rodziny IBM Cognos oraz IBM PureData System for Analytics. Wśród naszych klientów są przedsiębiorstwa wielooddziałowe, zbierające i przetwarzające dane z rozproszonych jednostek, grupy kapitałowe, zakłady produkcyjne korzystające z heterogenicznego środowiska IT o wielu systemach i platformach. Nasi odbiorcy to także firmy i organizacje przetwarzające duże ilości danych, prowadzące monitoring wykrywania fraudów i kontrolujące dużą liczbę odbiorców końcowych. aplikacji Business Intelligence, aplikacji Big Data, hurtowni danych, mechanizmów ELT/ETL, aplikacji planistycznych / budżetowych. Projekty wykonujemy kompleksowo: zaczynając od analizy przedwdrożeniowej, przez wykonanie projektów funkcjonalnych i stworzenie oprogramowania, po przeprowadzenie testów wdrożonego rozwiązania i przygotowanie szkoleń, dokumentacji i instrukcji. Zaawansowane systemy obsługi klientów Zaawansowane systemy obsługi klientów to nowoczesne centra przeznaczone do usprawnienia kontaktu na linii klient firma oraz do zoptymalizowania procesów wewnątrzfirmowych. Systemy koordynują procesy związane z pytaniami płynącymi z wszystkich kanałów, którymi firma kontaktuje się z odbiorcami usług. Ich zadaniem jest usprawnienie obsługi klienta, a w efekcie redukcja kosztów funkcjonowania firmy i wzrost obrotów. Nasi partnerzy to producenci będący liderami na rynku teleinformatycznym, m.in.: Genesys, NICE, NUANCE. Odbiorcami naszych usług są przede wszystkim duże i średnie przedsiębiorstwa posiadające działy contact center oraz rozbudowane sieci handlowe, które chcą usprawnić procesy związane z obsługą klienta i dostosować usługi kontaktowe do wymagań współczesnego konsumenta. Oferujemy kompleksowe rozwiązania do profesjonalnej obsługi interakcji z klientami, w tym: oprogramowanie dla Contact Center, aplikacje IVR, systemy rozpoznawania mowy, systemy do zarządzania jakością i rejestracji kontaktów z klientami, dedykowane wsparcie dla dystrybucji i rozproszonych sieci handlowych, systemy do centralnego zarządzania sieciami sklepów i obsługi sprzedaży, aplikacje autorskie, jako uzupełnienie gotowych rozwiązań.

5 Zarządzanie infrastrukturą, utrzymaniem i serwisem Enterprise Asset Management (EAM) i IT Service Management (ITSM) to rozwiązania do wsparcia zarządzania infrastrukturą oraz utrzymaniem i serwisem firm i instytucji. Naszymi klientami w obszarze EAM i ITSM są instytucje sektora publicznego, zakłady produkcyjne i firmy z branż: finansowej, budowlanej, wydawniczej oraz IT. Dostarczamy również rozwiązania przedsiębiorstwom sektora energetycznego, działającym na terenie Polski i poza nim. ITSM ułatwia planowanie, tworzenie, świadczenie oraz ciągłe podnoszenie jakości usług informatycznych. Rozwiązanie informatyczne EAM wspiera zarządzanie zasobami wszelkich typów - produkcyjnymi, specjalistycznymi, przesyłowymi, infrastrukturalnymi, transportowymi i informatycznymi - oraz nieruchomościami (Facility Management - FM). Oferujemy usługi wdrożeniowe z zakresu: EAM - wspieranie zarządzania zasobami firmy, FM - kompleksowa obsługa nieruchomości, ITSM (narzędzie klasy helpdesk) - wspieranie obsługi kluczowych procesów IT w obrębie firmy. Naszym głównym partnerem technologicznym jest IBM. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań IBM Maximo Asset Management, Tririga, Tivoli Smart Cloud Control Desk, Tivoli Endpoint Manager, które należą do najlepszych narzędzi w skali światowej. Data Center Data Center to nowoczesne centrum technologiczne składające się z rozbudowanej serwerowni i szeregu urządzeń wspierających jej funkcjonowanie. Realizujemy obiekty Data Center, pełniąc rolę generalnego wykonawcy całej inwestycji: tworzymy koncepcje, projektujemy, budujemy, wyposażamy w infrastrukturę IT i świadczymy serwis. Kompleksowa oferta wdrożeniowa obejmuje: Współpracujemy z największymi producentami sprzętu i systemów do obsługi centrów przetwarzania danych. Nasza znajomość rynku i wiedza techniczna zapewniają klientom zaawansowane technologicznie rozwiązania oraz zoptymalizowanie kosztów zakupu i eksploatacji obiektów. Naszymi klientami są przedsiębiorstwa wymagające zarówno kompleksowej budowy Data Center, jak i wykonania wyłącznie prac dokumentacyjnych. Współpracujemy z największymi firmami rynku komercyjnego z sektora technologicznego i telekomunikacyjnego oraz z instytucjami sektora publicznego. identyfikację potrzeb inwestora, dokumentację projektową, realizację Data Center, audyty i certyfikacje, usługi serwisowe. Unikalny zespół naszych ekspertów tworzy serwerownie dowolnego stopnia złożoności i skali. Zrealizowaliśmy największe i najbardziej innowacyjne serwerownie w naszym kraju. Łącznie to więcej niż 40 obiektów o powierzchni serwerowej powyżej m 2, stworzonych dla największych firm i instytucji.

6 Infrastruktura Lotnicza Rozwiązania dla lotnictwa obejmują infrastrukturę lotniskową, systemy wspomagania i zarządzania terminalami lotniczymi oraz lądowiska dla śmigłowców. Niezawodne środowiska operacji lotniczej budujemy w oparciu o specjalistyczne systemy odprawy i ochrony pasażerów oraz samolotów. Nasze działania obejmują: realizacje, integracje, modernizacje i serwis. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, pomagamy inwestorom w uzyskaniu środków unijnych na realizację projektów. Oferujemy kompleksowe usługi wdrożeniowe, obejmujące: Współpracujemy z ponad 40 partnerami w sektorze infrastruktury lotniczej. Są to m.in. firmy: Idman, Lucebit, ADB, Dimark. Odbiorcami naszych usług są lotniska, wymagające modernizacji, integracji istniejących systemów z nowymi, bądź zaprojektowania i zbudowania nowych elementów infrastruktury lotniczej. Realizujemy również wdrożenia dla służby zdrowia - kompleksowo wykonujemy lądowiska dla śmigłowców, budowane np. przy szpitalach specjalistycznych. Współpracujemy zarówno z największymi w kraju, jak i mniejszymi lotniskami, realizując wdrożenia zewnętrzne - jak rozbudowane systemy oświetlenia, oraz wewnętrzne, np. system informacji pasażerskiej czy systemy bagażowe. systemy sterowania oświetleniem nawigacyjnym w zakresie lotnisk i lądowisk, budowę systemów bagażowych BHS (Baggage Handling Systems), budowę systemów FIS/FIDS (Flight Information System), budowę systemów osłony meteorologicznej AWOS (Automated Weather Observing System), systemy radionawigacji (ILS/DME/DVOR), systemy radiokomunikacji, zintegrowane systemy bezpieczeństwa. Inteligentne systemy transportowe ITS, czyli inteligentne systemy transportowe, to rozwiązania wykorzystujące różnorodne technologie informatyczne, telekomunikacyjne, automatyki obiektów ruchomych w obszarze transportu drogowego. Wdrożenie rozwiązań tej klasy ma na celu poprawę efektywności ruchu, ograniczenie uciążliwości komunikacyjnych oraz zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu miejskim. Kompleksowa realizacja projektu zawiera: Naszymi partnerami są czołowe firmy na rynku ITS, w tym GEVAS, BOSCH i GMV. Infrastrukturę IT budujemy w oparciu o produkty międzynarodowych liderów branży technologicznej, m.in.: IBM, HP, Cisco, Microsoft, Oracle. Sprawność technologiczną łączymy z doświadczeniem renomowanych polskich firm drogowych i wykonawczych. Są to m.in.: MSR Traffic, ELDRO, APM. Naszymi klientami są instytucje z sektora publicznego i prywatnego. analizę potrzeb klienta i projekty koncepcyjne, opracowanie architektury systemu i specyfiki technicznej urządzeń i podsystemów, przygotowanie projektów wykonawczych, budowlanych i technicznych oraz projekty dla aplikacji informatycznych, szkolenia pracowników i pomoc w obsłudze gotowego systemu, usługi serwisowe. Stosujemy sprawdzone rozwiązania renomowanych firm z rynku światowego.

7 BMS i technologie budynkowe BMS to system zarządzający wysokozaawansowanym technicznie budynkiem. Obiekt wyposażony w zestaw czujników i detektorów może być sterowany przez jeden, centralny system. Oferujemy kompleksowe usługi doradztwa, projektowania i prowadzenia inwestycji związanych ze zintegrowanymi systemami bezpieczeństwa obiektów. Nasze portfolio obejmuje wdrożenia w pojedynczych budynkach, w rozległych i rozproszonych obiektach oraz zespołach obiektów. Kompleksowa obsługa procesu inwestycyjnego obejmuje: Jesteśmy partnerami wiodących producentów technologicznych. Posiadamy certyfikaty projektowe i wykonawcze systemów okablowania strukturalnego: Reichle & de Massari, Krone, AMP, MMC, Fibrain, Brandrex. Dysponujemy poświadczeniami i certyfikatami producenckimi uprawniającymi do projektowania i wdrażania systemów: Delta Controls, Honeywell Galaxy, TAC Schneider Electric, Bosch, Esser, Schrack Seconet, Johnson Controls, UTC Fire&Security, Polon Alfa, iprotect. Naszymi odbiorcami są duże firmy z sektora komercyjnego i publicznego, które dążą do optymalzacji kosztów zarządzania budynkiem i dbają o jego najwyższe bezpieczeństwo. doradztwo i identyfikację potrzeb, studia wykonalności, dobór technologii i projekty budowlane, wsparcie formalno-prawne procesu inwestycyjnego, projekty wykonawcze i warsztatowe, uruchomienia i szkolenia oraz utrzymanie i serwis. Posiadamy świadectwo bezpieczeństwa przemysłowego I stopnia, potwierdzające pełną zdolność do ochrony informacji niejawnych, oznaczonych klauzulami TAJNE, SECRET UE oraz NATO SECRET. Posiadamy koncesję MSWiA na wykonywanie systemów ochrony. Systemy IT dla sektora publicznego Nasza oferta dla sektora publicznego obejmuje analizę, projektowanie, implementację, wdrożenie i utrzymanie dedykowanych rozwiązań IT, spełniających potrzeby biznesowe zamawiającego, a także surowe kryteria procedur związanych z Prawem Zamówień Publicznych. Naszymi partnerami technologicznymi są firmy oferujące najbardziej niezawodne rozwiązania, m.in. IBM, HP, Cisco, Juniper, Oracle. Od wielu lat współpracujemy z instytucjami administracji centralnej, samorządowej i lokalnej, służbami mundurowymi oraz szkolnictwem wyższym. Oferujemy działania z zakresu: analizy potrzeb biznesowych zamawiającego, projektowania architektury rozwiązań zapewniających spełnienie wymagań funkcjonalnych i poza funkcjonalnych, budowy dedykowanych systemów informatycznych, wdrożenia infrastruktury sprzętowej IT i sieciowej IT, baz i hurtowni danych w oparciu o produkty IBM, Oracle, rozwiązań dedykowanych - PureSystems, archiwizacji danych i cyfryzacji archiwów, szkoleń oraz utrzymania systemów i serwisowania rozwiązań.

8 Business Continuity i ochrona danych Umożliwiamy i zabezpieczamy proces przechowywania, przetwarzania i przesyłania danych w wymagających środowiskach biznesowych klientów. Naszymi partnerami są najwięksi światowi specjaliści w zakresie bezpiecznego przechowywania i przesyłania danych, m.in. Cisco, CheckPoint, F5, HP, IBM, Juniper Networks, RSA, VMware, Microsoft, Polycom. Dostarczamy rozwiązania i usługi zapewniające ciągłość biznesu poprzez efektywną i wydajną komunikację oraz bezpieczeństwo przetwarzanych danych. Nasze kompetencje obejmują wszystkie aspekty tych obszarów począwszy od analizy poprzez koncepcje, projekt, aż po wdrożenie, utrzymanie, serwis i audyt. Odbiorcami naszych usług są podmioty, u których kradzież, utrata lub okresowy brak dostępności do danych może generować wysokie straty lub uniemożliwić prowadzenie działalności. Naszymi klientami są duże firmy z sektora finansowego, telekomunikacyjnego, ubezpieczeń, a także instytucje rządowe i rozbudowane ośrodki akademickie. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu wdrażania: systemów ochrony sieci i komunikacji, systemów kontroli treści, systemów kopii zapasowych i archiwizacji danych, systemów SIEM (Security Information and Event Management), systemów DAM (Database Activity Monitoring), systemów DLP (Data Loss Prevention), systemów zarządzania bezpieczeństwem IT, systemów zarządzania tożsamością. Ekspozycje multimedialne Multimedialne centra ekspozycyjne, to obiekty wykorzystujące najnowsze technologie w celu atrakcyjnego zaprezentowania zasobów muzealnych, wystawienniczych i centrów nauki. Oferujemy kompleksowe usługi wdrożeniowe w sektorze publicznym i komercyjnym ze szczególnym uwzględnieniem technologii multimedialnych i interaktywnych. Kompleksowe wdrożenie multimedialnej ekspozycji obejmuje: Współpracujemy m.in. z wielokrotnie nagradzaną w zakresie wykorzystania multimediów, irlandzką firmą MartelloMedia. Naszym partnerem jest również niemiecka firma Kurt Huettinger GmbH & Co. KG Exhibition Engineering, wdrażająca centra multimedialne na całym świecie, a w Polsce współpracująca przy powstawaniu ekspozycji w Centrum Nauki Kopernik. Nasi odbiorcy to instytucje sektora publicznego i firmy komercyjne w kraju i za granicą. Obsługujemy istniejące i nowo budowane muzea, a także centra nauki i edukacji. Pracujemy dla klientów korporacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem operatorów dużych przestrzeni publicznych - dworców, stadionów, lotnisk i galerii handlowych. identyfikację potrzeb, prace koncepcyjne, projekty, realizacje, serwis eksponatów i systemów, rozwój ekspozycji. Naszym atutem jest kompleksowe podejście do realizacji. Poza przygotowaniem kompletnego wdrożenia technologicznego, pomagamy również w aranżacji wnętrz ekspozycyjnych, tworzeniu konstrukcji, zabudowy, mebli i gablot.

9 Zarządzanie i serwis systemów komputerowych Usługi wchodzące w skład zarządzania infrastrukturą IT i serwisu systemów komputerowych służą zoptymalizowaniu działań dużych firm lub instytucji oraz usprawnieniu prowadzonych projektów technologicznych. Zapewniamy profesjonalną opiekę nad infrastrukturą, prowadzimy leasing urządzeń wraz z magazynem sprzętu zastępczego na wypadek awarii. Wykonujemy skomplikowane rozszerzenia, migracje i mutacje usług. Oferujemy kompleksowe usługi, obejmujące: serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, migracje, roll-out y i relokacje, inwentaryzacje, dedykowane rozwiązania helpdesk / call center, administrację i zarządzanie aplikacjami oraz sprzętem, udostępnianie dedykowanych pracowników dla potrzeb klienta, szkolenia. Gwarantujemy najkrótsze czasy reakcji i najszybsze czasy realizacji napraw. Jako jedyna firma w Polsce posiadamy własne call center dla wszystkich zakresów prowadzonej działalności. Posiadamy autoryzacje serwisowe wiodących dostawców, m.in. HP, IBM, Lenovo, Lexmark, Samsung. Jesteśmy globalnym partnerem największych dostawców rozwiązań sieciowych i serwerowych, m.in. IBM, Juniper, Cisco, F5, CheckPoint. Nasi klienci to przede wszystkim duże firmy z branży finansowej, ubezpieczeniowej i telekomunikacyjnej, które planują wprowadzenie usługi na skalę ogólnopolską i potrzebują okresowego wsparcia serwisowego i wykonawczego ze strony specjalistów IT. Outsourcing specjalistów i usług IT Outsourcing specjalistów IT, to nowoczesne narzędzie biznesowe, pozwalające czasowo powiększyć zespół informatyczny o dodatkowych ekspertów, bez konieczności zatrudniania ich w strukturach organizacji klienta. Prowadzimy również outsourcing usług IT. Posiadamy bazę kilkunastu tysięcy ekspertów i specjalistów. Dzięki niej możemy w optymalny sposób wyselekcjonować pracowników z właściwymi dla określonych potrzeb klienta kompetencjami. Odbiorcami naszych usług są przede wszystkim duże firmy, które ze względu na prowadzone rozbudowane projekty technologiczne, informatyczne i telekomunikacyjne wymagają szybkiego powiększenia kadry o grono specjalistów. Wśród naszych klientów znajdują się przede wszystkim duże firmy z sektora finansowego, telekomunikacyjnego, energetycznego oraz technologicznego. Oferujemy profesjonalne działania outsourcingowe obejmujące: analizę potrzeb klienta, selekcję kandydatów, rekrutację specjalistycznej kadry dobranej do wymogów projektu, opiekę kadrową, administracyjną, logistyczną i prawną. Dostarczamy specjalistów m.in. do zadań z zakresu: analiz biznesowych i systemowych, audytu i bezpieczeństwa IT, programowania i projektowania rozwiązań IT, kierowania projektami i wsparcia projektowego, projektowania zaawansowanej architektury IT, prowadzenia szkoleń z zakresu IT, integracji aplikacji, wdrożeń IT.

10 Partnerzy Odbiorcy Budownictwo Przemysł Telekomunikacja Urzędy, instytucje państwowe i samorządowe Media Służby mundurowe Usługi i handel Służba zdrowia Bankowość i finanse Szkolnictwo i nauka

11 Informacje o firmie Centrala w Warszawie Aleje Jerozolimskie Warszawa tel fax Filia w Gdańsku ul. Trzy Lipy 3 Budynek C Gdańsk tel fax Oddział w Krakowie ul. Kobierzyńska Kraków tel fax Skład Zarządu: Paweł Jaguś - Prezes Zarządu Aleksander Plata - Wiceprezes Zarządu Jacek Suchenek - Członek Zarządu NIP: KRS: Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy XII Wydział Gospodarczy KRS Kapitał zakładowy: zł

12 Qumak S.A. Al. Jerozolimskie 134, Warszawa

PRZYSZŁOŚĆ TO TECHNOLOGIA

PRZYSZŁOŚĆ TO TECHNOLOGIA PRZYSZŁOŚĆ TO TECHNOLOGIA Systemy IT dla sektora publicznego Informatyczny System Osłony Kraju (ISOK) ma chronić wszystkie regiony przed nadzwyczajnymi zagrożeniami meteorologicznymi. Odpowiadamy za kompleksowe

Bardziej szczegółowo

PrzyszŁość to technologia

PrzyszŁość to technologia PrzyszŁość to technologia qumak s.a. Qumak to polska spółka giełdowa, projektująca, realizująca i serwisująca innowacyjne rozwiązania dla biznesu. To wiodący integrator polskiego rynku teleinformatycznego

Bardziej szczegółowo

Przyszłość to technologia

Przyszłość to technologia Przyszłość to technologia - twórz ją z nami Innowacyjne projekty dla prestiżowych klientów Wdrażamy jedne z największych w kraju projekty z dziedziny informatyki i nowoczesnych technologii. Realizujemy

Bardziej szczegółowo

transport przyszłości tworzymy dziś

transport przyszłości tworzymy dziś Inteligentne s y s t e my t r a n s p o r t ow e transport przyszłości tworzymy dziś ITS_na_www.indd 1 2014-01-07 16:19:43 Inteligentne systemy transportowe ITS, czyli inteligentne systemy transportowe

Bardziej szczegółowo

integration networking development

integration networking development integration networking development NOWA JAKOŚĆ NA RYNKU IT Być wiarygodnym, zaufanym i kompetentnym partnerem, zarówno dla Klientów, jak i dostawców wiodących światowych technologii informatycznych. Firma

Bardziej szczegółowo

Data Center od A do Z Studium Przypadku. Infratech, 16.04.2014, Warszawa

Data Center od A do Z Studium Przypadku. Infratech, 16.04.2014, Warszawa Data Center od A do Z Studium Przypadku Infratech, 16.04.2014, Warszawa Agenda Kilka słów o Qumak S.A. Budowa i wyposażenie Data Center Infrastruktura IT w Data Center Studium Przypadku Budowa i migracja

Bardziej szczegółowo

Przyszłość to technologia. Profil firmy

Przyszłość to technologia. Profil firmy Przyszłość to technologia Profil firmy Nowe technologie wymagają ciągłego przekraczania barier. Wspólnie z naszymi. klientami udowodniliśmy, że potrafimy to robić - w ciągu 30 lat zrealizowaliśmy. już

Bardziej szczegółowo

Prezentacja firmy 2014

Prezentacja firmy 2014 Prezentacja firmy 2014 Firma Misja Uczestniczymy w zrównoważonym rozwoju biznesu, społeczeństwa i środowiska poprzez tworzenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Dbamy, by satysfakcja naszych klientów

Bardziej szczegółowo

Prezentacja firmy Warszawa 2015

Prezentacja firmy Warszawa 2015 Prezentacja firmy Warszawa 2015 Firma Historia firmy QUMAK Powstaje PHP Qumak Sp. z o.o. POŁĄCZENIE Firmy należące do Grupy Sekom łączą się w jeden podmiot - firmę QUMAK-SEKOM S.A. NOWA STRATEGIA Firma

Bardziej szczegółowo

SunBajt Sp. z o.o. ul. Przejazdowa 25 05-800 Pruszków www.sunbajt.pl KRS 0000418911 NIP 5342486155 REGON 146102078

SunBajt Sp. z o.o. ul. Przejazdowa 25 05-800 Pruszków www.sunbajt.pl KRS 0000418911 NIP 5342486155 REGON 146102078 Profil działalności Jesteśmy kompleksowym integratorem zaawansowanych technologii informatycznych, Nasze usługi świadczymy dla dużych i średnich firm, urzędów i instytucji państwowych oraz przedsiębiorstw

Bardziej szczegółowo

BCC Data Centers. Oferta: Outsourcing IT, cloud computing Optymalizacja i bezpieczeństwo IT. Tytuł prezentacji 1

BCC Data Centers. Oferta: Outsourcing IT, cloud computing Optymalizacja i bezpieczeństwo IT. Tytuł prezentacji 1 BCC Data Centers Oferta: Outsourcing IT, cloud computing Optymalizacja i bezpieczeństwo IT SAP Competence Center Tytuł prezentacji 1 BCC Software Factory Wyspecjalizowany ośrodek kompetencyjny BCC, świadczący

Bardziej szczegółowo

Proces zarządzania zasobami na przykładzie sektora utilities. Tivoli Day, Warszawa, 12-10-2010

Proces zarządzania zasobami na przykładzie sektora utilities. Tivoli Day, Warszawa, 12-10-2010 Proces zarządzania zasobami na przykładzie sektora utilities Tivoli Day, Warszawa, 12-10-2010 Agenda 1. O Qumak-Sekom - naprawdę krótko 2. O rozwiązaniu IBM 3. Potrzeby firm energetycznych w zarządzaniu

Bardziej szczegółowo

GLIWICKIE BIURO PROJEKTÓW BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO PROJPRZEM SA

GLIWICKIE BIURO PROJEKTÓW BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO PROJPRZEM SA GLIWICKIE BIURO PROJEKTÓW BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO PROJPRZEM SA Nasz dorobek Doświadczenie zobowiązuje do doskonałości. Od ponad 65-ciu lat dostarczamy rozwiązania inżynierskie, które rozwijają potencjał

Bardziej szczegółowo

Usługi dystrybucyjne FMCG

Usługi dystrybucyjne FMCG Usługi dystrybucyjne FMCG 1990 powstaje firma handlowa Mister w Tychach 1992 rozpoczynamy współpracę z firmą Procter&Gamble jako jedna z 650 polskich hurtowni 1993 25 firm zostaje regionalnymi dystrybutorami

Bardziej szczegółowo

The Right Direction. www.tspace.pl

The Right Direction. www.tspace.pl The Right Direction www.tspace.pl Jesteśmy specjalistami w budowie zaawansowanych platform utrzymujących krytyczne systemy IT oraz systemów składowania i zabezpieczania danych Dlaczego TSpace? Zespół Kapitał

Bardziej szczegółowo

Od ponad 20 lat dostarczamy unikalne rozwiązania informatyczne tym menedżerom, których wymagania są wyższe niż standardowe.

Od ponad 20 lat dostarczamy unikalne rozwiązania informatyczne tym menedżerom, których wymagania są wyższe niż standardowe. Nasze rozwiązania zawsze powstają przy wykorzystaniu wiedzy współpracujących z nami ekspertów, jednakże zawsze pamiętamy, że cel zastosowania tej wiedzy ma służyć rozwojowi biznesu klientów. Naszą przewagą

Bardziej szczegółowo

Z roku na rok wzrasta liczba systemów informatycznych, co skutkuje coraz większym uzależnieniem od nich działalności biznesowej przedsiębiorstw.

Z roku na rok wzrasta liczba systemów informatycznych, co skutkuje coraz większym uzależnieniem od nich działalności biznesowej przedsiębiorstw. Single Sign On Z roku na rok wzrasta liczba systemów informatycznych, co skutkuje coraz większym uzależnieniem od nich działalności biznesowej przedsiębiorstw. Jednocześnie systemy te przechowują coraz

Bardziej szczegółowo

Opis merytoryczny. Cel Naukowy

Opis merytoryczny. Cel Naukowy WNIOSEK O PORTFOLIO: Opracowanie koncepcji organizacji systemów zarządzania energią EMS w systemach automatyki budynkowej i analiza ich wpływu na efektywność energetyczną budynków Autorzy: Jakub Grela,

Bardziej szczegółowo

Niniejszy dokument jest własnością European Security Tranding SAS i nie może być kopiowany w całości lub częściowo bez jej zgody.

Niniejszy dokument jest własnością European Security Tranding SAS i nie może być kopiowany w całości lub częściowo bez jej zgody. Niniejszy dokument jest własnością European Security Tranding SAS i nie może być kopiowany w całości lub częściowo bez jej zgody. Prezentacja - 2013 1. Historia European Security Trading powstało w 1999

Bardziej szczegółowo

nas sprawdził czas INFORMATYKA ELEKTRONIKA AUTOMATYKA

nas sprawdził czas INFORMATYKA ELEKTRONIKA AUTOMATYKA nas sprawdził czas INFORMATYKA ELEKTRONIKA AUTOMATYKA Wstęp Biznes Dane Aplikacje Infrastruktura Wirtualizacja Systemy operacyjne Pytania Funkcjonalności środowiska IT: Czy obecnie moje środowisko IT ma

Bardziej szczegółowo

www.atende.pl Prezentacja firmy

www.atende.pl Prezentacja firmy www.atende.pl Prezentacja firmy Grupa Atende fakty i liczby Nowa marka na rynku teleinformatycznym Zmiana nazwy firmy z ATM Systemy Informatyczne (2013 r.) Jedna z czołowych firm branży IT Ponad 20 lat

Bardziej szczegółowo

www.mac.net.pl PH. Mac Autoryzowany Dystrybutor PANASONIC POLSKA Sp.J. telefon: (32) 266-93-16 ul. Ostrogórska 9; 41-200 Sosnowiec fax: (32) 292-12-81

www.mac.net.pl PH. Mac Autoryzowany Dystrybutor PANASONIC POLSKA Sp.J. telefon: (32) 266-93-16 ul. Ostrogórska 9; 41-200 Sosnowiec fax: (32) 292-12-81 NIP:644-000-78-77; REGON:270532822; KRS:0000049544 1 Firma Firma P.H. MAC Autoryzowany Dystrybutor Panasonic Polska Sp. J., z główną siedzibą w Sosnowcu, istnieje na rynku juŝ od 1989 roku. Zakres naszej

Bardziej szczegółowo

OFERTA WSPÓ ŁPRACY PPprojekt Sp. z o.o. ul. Woronicza J. P. 78 lok. 146 02-640 Warszawa

OFERTA WSPÓ ŁPRACY PPprojekt Sp. z o.o. ul. Woronicza J. P. 78 lok. 146 02-640 Warszawa OFERTA WSPÓ ŁPRACY PPprojekt Sp. z o.o. PPprojekt Sp. z o.o. to firma, która łączy w sobie młodość oraz doświadczenie uzyskane w trakcie wieloletniej praktyki, wsparte solidnym wykształceniem. Profil działalności

Bardziej szczegółowo

Dane Klienta: Staples Polska Sp. z o.o. Bysewska 18 80-298 Gdańsk www.staplesadvantage.pl

Dane Klienta: Staples Polska Sp. z o.o. Bysewska 18 80-298 Gdańsk www.staplesadvantage.pl Dane Klienta: Staples Polska Sp. z o.o. Bysewska 18 80-298 Gdańsk www.staplesadvantage.pl Staples Polska Sp. z o.o. (dawniej Corporate Express Polska Sp. z o.o.) to jeden z największych na świecie dostawców

Bardziej szczegółowo

Kim jesteśmy. CompFort Meridian Polska dzisiaj Około 120 pracowników Obrót za 2012 r. ponad 91 mln zł Stały wzrost przychodów i zakresu działalności

Kim jesteśmy. CompFort Meridian Polska dzisiaj Około 120 pracowników Obrót za 2012 r. ponad 91 mln zł Stały wzrost przychodów i zakresu działalności Profil firmy Profil firmy CompFort Meridian Polska jest dostawcą rozwiązań do zarządzania IT, gwarantujących wysoki poziom bezpieczeństwa, dostępności oraz wysoką jakość usług dostarczanych przez organizację

Bardziej szczegółowo

Kompleksowe rozwiązania. www.skynet.com.pl

Kompleksowe rozwiązania. www.skynet.com.pl Kompleksowe rozwiązania www.skynet.com.pl O firmie SKYNET Polska Sp. z o. o. jest firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku polskim. Od początku swojej działalności firma szczególny nacisk kładzie

Bardziej szczegółowo

Dajemy WIĘCEJ CALL CENTER? WIĘCEJ? ODWAŻNIE, chcą ROZWIJAĆ SIĘ każdego dnia i pomagają w tym innym,

Dajemy WIĘCEJ CALL CENTER? WIĘCEJ? ODWAŻNIE, chcą ROZWIJAĆ SIĘ każdego dnia i pomagają w tym innym, NIE DAJEMY GOTOWYCH ODPOWIEDZI 3 Co decyduje o skuteczności i jakości działań nowoczesnego CALL CENTER? Jak wybrać partnera biznesowego, który dostarczy profesjonalną usługę? 2 4 Ludzie? Procesy? Technologie?

Bardziej szczegółowo

www.inteligentne-miasta.eu

www.inteligentne-miasta.eu ORGANIZATORZY GP Sp. z o.o. oferuje kompleksową organizację eventów, konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń tematycznych. Na zlecenie klienta organizujemy również działania marketingowe oraz PR-owe,

Bardziej szczegółowo

2 contact centers (tc ślęza k. Wrocławia i tc legnica) 200 stanowisk operatorskich. 300 konsultantów, marketerów i specjalistów it

2 contact centers (tc ślęza k. Wrocławia i tc legnica) 200 stanowisk operatorskich. 300 konsultantów, marketerów i specjalistów it profil działalności avista Media oferuje specjalistyczne usługi contact center oraz innowacyjne rozwiązania systemowe do zarządzania przestrzenią komunikacyjną przedsiębiorstw i instytucji. W oparciu o

Bardziej szczegółowo

Kompleksowe rozwiązania do ochrony danych. Wybrane przykłady wdroŝeń. Tomasz Tubis. Tivoli Summer Academy 2010

Kompleksowe rozwiązania do ochrony danych. Wybrane przykłady wdroŝeń. Tomasz Tubis. Tivoli Summer Academy 2010 Kompleksowe rozwiązania do ochrony danych. Wybrane przykłady wdroŝeń. Tomasz Tubis Tivoli Summer Academy 2010 Grupa Sygnity Powstała w marcu 2007 roku w wyniku połączenia dwóch giełdowych grup kapitałowych:

Bardziej szczegółowo

Contact Center w urzędzie nowoczesne, przyjazne, użyteczne dla wszystkich

Contact Center w urzędzie nowoczesne, przyjazne, użyteczne dla wszystkich Contact Center w urzędzie nowoczesne, przyjazne, użyteczne dla wszystkich Multimedialne centrum kontaktu z wykorzystaniem aplikacji mobilnych odpowiedzią na rosnące potrzeby mieszkańca klienta. Rafał Pychowski

Bardziej szczegółowo

Dostawca zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową

Dostawca zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową O NAS Dostawca zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową 29 lat doświadczeń na polskim rynku Szerokie portfolio klientów: branża bankowa, finansowa i ubezpieczeniowa, telekomunikacyjna,

Bardziej szczegółowo

Comarch: Profil firmy 2008

Comarch: Profil firmy 2008 I www.comarch.com Krakowska Konferencja Giełdowa Comarch: Profil firmy 2008 Konrad Tarański Dyrektor Finansowy Comarch październik 2008, Kraków Comarch: Historia Misja Sfera działań Rozwój W ujęciu globalnym

Bardziej szczegółowo

Usługi i rozwiązania IT dla biznesu

Usługi i rozwiązania IT dla biznesu Usługi i rozwiązania IT dla biznesu lat doświadczeń specjalistów przedsięwzięć krajów od 1995 r. na rynku konsultanci, programiści, kierownicy projektów wspieranych dla ponad 400 klientów klienci i projekty

Bardziej szczegółowo

Comparex It przyszłości już dziś.

Comparex It przyszłości już dziś. Comparex It przyszłości już dziś. Janusz Krzyczkowski www.pc-ware.com/group 1 Grupa PC-Ware Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu PC-WARE Group i działamy na rynku IT od ponad trzydziestu lat. 2 Grupa

Bardziej szczegółowo

www.comarch.pl PROFIL

www.comarch.pl PROFIL www.comarch.pl PROFIL FIRMY COMARCH PRODUCENT, INTEGRATOR, DOSTAWCA NOWOCZESNYCH SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH Od 1993 Comarch pomaga klientom w osiąganiu większej rentowności i w czerpaniu zysków z nowoczesnych

Bardziej szczegółowo

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE A OSZCZĘDNOŚCI W SEKTORZE PUBLICZNYM

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE A OSZCZĘDNOŚCI W SEKTORZE PUBLICZNYM NOWOCZESNE TECHNOLOGIE A OSZCZĘDNOŚCI W SEKTORZE PUBLICZNYM Sławomir Szczepański Key Account Manager Arcus Kyocera MDS Krzysztof Jaśkiewicz Optymalizacja kosztów drukowania w firmie Dyr. Departamentu Arcus

Bardziej szczegółowo

ENERGY BUSINESS CONSULT. Profil firmy. Facility Management Efektywność energetyczna Rozwiązania IT

ENERGY BUSINESS CONSULT. Profil firmy. Facility Management Efektywność energetyczna Rozwiązania IT ENERGY BUSINESS CONSULT Profil firmy Facility Management Efektywność energetyczna Rozwiązania IT Profil firmy EBCsoft Sp. z o.o. jest dostawcą kompleksowych usług oraz systemów dla Facility Management

Bardziej szczegółowo

Zintegrowany System Zarządzania w Śląskim Centrum Społeczeństwa Informacyjnego

Zintegrowany System Zarządzania w Śląskim Centrum Społeczeństwa Informacyjnego Zintegrowany System Zarządzania w Śląskim Centrum Społeczeństwa Informacyjnego Beata Wanic Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego II Śląski Konwent Informatyków i Administracji Samorządowej Szczyrk,

Bardziej szczegółowo

BUILDING EFFICIENCY. Rozwiązania efektywne energetycznie aby pomagać ludziom osiągać więcej

BUILDING EFFICIENCY. Rozwiązania efektywne energetycznie aby pomagać ludziom osiągać więcej BUILDING EFFICIENCY Rozwiązania efektywne energetycznie aby pomagać ludziom osiągać więcej W Johnson Controls widzimy budynki w sposób, który wykracza poza granice wyobraźni większości ludzi. Kiedy patrzymy

Bardziej szczegółowo

O nas. Specjalizujemy się w outsourcingu wyspecjalizowanych

O nas. Specjalizujemy się w outsourcingu wyspecjalizowanych PREZENTACJA FIRMY O nas Od 2003 roku świadczymy usługi w zakresie outsourcingu kompleksowych procesów biznesowych. Misją naszej firmy jest realizacja polityki obniżenia kosztów operacyjnych poprzez świadczenie

Bardziej szczegółowo

Wsparcie dla działań na rzecz poprawy efektywności energetycznej ze strony systemów informatycznych

Wsparcie dla działań na rzecz poprawy efektywności energetycznej ze strony systemów informatycznych Wsparcie dla działań na rzecz poprawy efektywności energetycznej ze strony systemów informatycznych Potencjał efektywności energetycznej w przemyśle Seminarium Stowarzyszenia Klaster 3x20 Muzeum Górnictwa

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania branżowe dla dostawców energii. Kompleksowa oferta BTC

Rozwiązania branżowe dla dostawców energii. Kompleksowa oferta BTC Rozwiązania branżowe dla dostawców energii Kompleksowa oferta BTC 2 Rozwiązania branżowe dla dostawców energii Rozwiązania branżowe dla dostawców energii 3 Wydajne rozwiązania IT dla energetyki Dla zachowania

Bardziej szczegółowo

WYKAZ OSÓB EDM, SSI. Niniejszy załącznik składa się z 10 ponumerowanych stron

WYKAZ OSÓB EDM, SSI. Niniejszy załącznik składa się z 10 ponumerowanych stron ZAŁĄCZNIK NR 6 DO SIWZ WYKAZ OSÓB W PROJEKCIE E-ZDROWIE DLA MAZOWSZA NA DOSTAWY I WDROŻENIE EDM, SSI Niniejszy załącznik składa się z 10 ponumerowanych stron Warszawa, dnia 14.01.2015 r. Strona 1 z 10

Bardziej szczegółowo

Jeden z największych w Polsce dostawców zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową.

Jeden z największych w Polsce dostawców zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową. O firmie Jeden z największych w Polsce dostawców zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową. 27 lat doświadczeń na polskim rynku. Szerokie portfolio klientów: branża bankowa,

Bardziej szczegółowo

ZARZĄDZANIE MARKĄ. Doradztwo i outsourcing

ZARZĄDZANIE MARKĄ. Doradztwo i outsourcing ZARZĄDZANIE MARKĄ Doradztwo i outsourcing Pomagamy zwiększać wartość marek i maksymalizować zysk. Prowadzimy projekty w zakresie szeroko rozumianego doskonalenia organizacji i wzmacniania wartości marki:

Bardziej szczegółowo

Dane Klienta: Staples Polska Sp. z o.o. ul. Bysewska 18 80-298 Gdańsk www.staplesadvantage.pl

Dane Klienta: Staples Polska Sp. z o.o. ul. Bysewska 18 80-298 Gdańsk www.staplesadvantage.pl Dane Klienta: Staples Polska Sp. z o.o. ul. Bysewska 18 80-298 Gdańsk www.staplesadvantage.pl Staples Inc. jest największym na świecie przedsiębiorstwem zajmującym się dostawą rozwiązań biurowych. Istnieje

Bardziej szczegółowo

FOCUS TELECOM POLSKA SP. Z O.O. Materiał Informacyjny

FOCUS TELECOM POLSKA SP. Z O.O. Materiał Informacyjny FOCUS TELECOM POLSKA SP. Z O.O. Materiał Informacyjny I. INFORMACJE OGÓLNE Focus Telecom Polska Sp. z o.o. działa w branży ICT od 2008 roku. Firma specjalizuje się w tworzeniu i dostarczaniu innowacyjnych

Bardziej szczegółowo

Narzędzia PMR do analizy sektora transportu drogowego

Narzędzia PMR do analizy sektora transportu drogowego Narzędzia PMR do analizy sektora transportu drogowego Wspomaganie zarządzania relacjami z dostawcami w branży transportowej Analizy bieżącej i przyszłej sytuacji w branży transportu drogowego, rzetelne

Bardziej szczegółowo

omnia.pl, ul. Kraszewskiego 62A, 37-500 Jarosław, tel. +48 16 621 58 10 www.omnia.pl kontakt@omnia.pl

omnia.pl, ul. Kraszewskiego 62A, 37-500 Jarosław, tel. +48 16 621 58 10 www.omnia.pl kontakt@omnia.pl .firma Dostarczamy profesjonalne usługi oparte o nowoczesne technologie internetowe Na wstępie Wszystko dla naszych Klientów Jesteśmy świadomi, że strona internetowa to niezastąpione źródło informacji,

Bardziej szczegółowo

Powierzchnie biurowe Inkubator dla nowych firm i startupów IT Mix najemców stymulującej kooperacji Baza konferencyjno-szkoleniowa

Powierzchnie biurowe Inkubator dla nowych firm i startupów IT Mix najemców stymulującej kooperacji Baza konferencyjno-szkoleniowa Wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości, rozwoju nowoczesnych technologii oraz gospodarki opartej na wiedzy Ułatwienia dla rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw Dynamiczny wzrost sektora usług biznesowych

Bardziej szczegółowo

Debiut na Rynku New Connect Giełda Papierów Wartościowych 13 września 2011 Warszawa

Debiut na Rynku New Connect Giełda Papierów Wartościowych 13 września 2011 Warszawa Debiut na Rynku New Connect Giełda Papierów Wartościowych 13 września 2011 Warszawa Nazwa XSystem Forma prawna Spółka Akcyjna Siedziba Łódź 91-473, ul Julianowska 54B NIP 729-238-42-40 Branża IT Data powstania

Bardziej szczegółowo

Audioholics. udioholics.pl

Audioholics. udioholics.pl Audioholics udioholics.pl Hornet Digital Group Informacje o firmie Jesteśmy firmą zajmującą się systemami audio-wizualnymi. Jako dystrybutor, integrator oraz dostawca najnowocześniejszych, starannie wyselekcjonowanych

Bardziej szczegółowo

Informacja ogólna. Krzysztof Miziński, Dyrektor Działu Doradztwa Logistycznego

Informacja ogólna. Krzysztof Miziński, Dyrektor Działu Doradztwa Logistycznego Informacja ogólna Krzysztof Miziński, Dyrektor Działu Doradztwa Logistycznego Audytel o firmie Wartości Misja NIEZALEŻNOŚĆ i NEUTRALNOŚĆ TECHNOLOGICZNA Audytel to niezależna firma doradcza, nie pośrednicząca

Bardziej szczegółowo

Projektowanie Infrastruktury Sieciowej v2 2012/09/01

Projektowanie Infrastruktury Sieciowej v2 2012/09/01 Projektowanie Infrastruktury Sieciowej v2 2012/09/01 www.netcontractor.pl Wstęp Era nowych technologii umożliwiła praktycznie nieograniczone możliwości komunikacji niezależenie od miejsca i czasu. Dziś

Bardziej szczegółowo

1000 powodów by wybrać kompletny serwis. 10 niepodważalnych przyczyn dominacji koloru żółtego.

1000 powodów by wybrać kompletny serwis. 10 niepodważalnych przyczyn dominacji koloru żółtego. Obsługa Klientów 1000 powodów by wybrać kompletny serwis. 10 niepodważalnych przyczyn dominacji koloru żółtego. 01 18.500.000 produktów FANUC zainstalowanych na całym świecie 55 lat doświadczenia średni

Bardziej szczegółowo

zaawansowane IT dla Twojej firmy Expert w logistyce i produkcji

zaawansowane IT dla Twojej firmy Expert w logistyce i produkcji zaawansowane IT dla Twojej firmy Expert w logistyce i produkcji DataConsult Nagrody DataConsult Sp. z o.o. oferuje kompleksowe rozwiązania informatyczne wspomagające zarządzanie logistyką wewnętrzną przedsiębiorstw.

Bardziej szczegółowo

TWORZYMY BIURO BEZ PAPIERU

TWORZYMY BIURO BEZ PAPIERU TWORZYMY BIURO BEZ PAPIERU 2,5 MILIARDA dokumentów w archiwum papierowym 200 MLN obiektów w archiwum cyfrowym 60 MILIONÓW stron digitalizowanych rocznie 200 TB danych w e-archiwum 40 MILIONÓW dokumentów

Bardziej szczegółowo

Przetwarzanie i zabezpieczenie danych w zewnętrznym DATA CENTER

Przetwarzanie i zabezpieczenie danych w zewnętrznym DATA CENTER Przetwarzanie i zabezpieczenie danych w zewnętrznym DATA CENTER Gdańsk, 27-28 września 2012 r. Krzysztof Pytliński Zakład Teleinformatyki Kontekst Data Center jako usługa zewnętrzna, zaspokajająca potrzeby

Bardziej szczegółowo

CTPARTNERS W LICZBACH ~100% 4,9 >500. kompleksowe obszary zarządzania IT w ofercie. osób przeszkolonych z zakresu IT

CTPARTNERS W LICZBACH ~100% 4,9 >500. kompleksowe obszary zarządzania IT w ofercie. osób przeszkolonych z zakresu IT CTPARTNERS W LICZBACH 15 osób przeszkolonych z zakresu IT lat na rynku 40 000 4 kompleksowe obszary zarządzania IT w ofercie ~100% Zdawalności egzaminów po naszych szkoleniach szkoleń otwartych i zamkniętych

Bardziej szczegółowo

Prezentacja dla inwestorów

Prezentacja dla inwestorów dla nas to możliwe 27 kwietnia 2009 Prezentacja dla inwestorów dotycząca publikacji danych finansowych za 2008 r Spis treści 1 Działalność K2 2 Wyniki finansowe 3 Realizacja celów inwestycyjnych Prezentacja

Bardziej szczegółowo

XII Targi Energii Jachranka 2015 Nowelizacja Ustawy o efektywności energetycznej i jej wpływ na odbiorców przemysłowych

XII Targi Energii Jachranka 2015 Nowelizacja Ustawy o efektywności energetycznej i jej wpływ na odbiorców przemysłowych XII Targi Energii Jachranka 2015 Nowelizacja Ustawy o efektywności energetycznej i jej wpływ na odbiorców przemysłowych Jachranka, 24 września 2015 roku mgr inż. Katarzyna Zaparty Makówka Menadżer ds.

Bardziej szczegółowo

SURFLAND SYSTEMY KOMPUTEROWE S.A. DEBIUT NA NEWCONNECT

SURFLAND SYSTEMY KOMPUTEROWE S.A. DEBIUT NA NEWCONNECT SURFLAND SYSTEMY KOMPUTEROWE S.A. DEBIUT NA NEWCONNECT Dzień debiutu: 5 sierpnia 2011 r. Siedziba Spółki: Wrocław Strona internetowa: www.ssk.com.pl HISTORIA FIRMY 1990 1998 1999 2002 2001 2005 2006-2007

Bardziej szczegółowo

Uprzejmie prosimy o rejestrację (na załączonym do zaproszenia formularzu), oraz serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej imprezie.

Uprzejmie prosimy o rejestrację (na załączonym do zaproszenia formularzu), oraz serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej imprezie. Konferencja bezpieczeństwa Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejną edycję konferencji poświęconej zagadnieniom bezpieczeństwa teleinformatycznego. Na tegorocznej imprezie szczególny nacisk położyliśmy

Bardziej szczegółowo

WSTĘPNA OFERTA WSPÓŁPRACY

WSTĘPNA OFERTA WSPÓŁPRACY WSTĘPNA OFERTA WSPÓŁPRACY Charakterystyka firmy Zakres usług Etapy i metody pracy Konsultanci i współpraca z klientem Kontakt Grupa STS s.c., ul. Maszynowa 7a/3, 02-392 Warszawa Charakterystyka firmy Pracownia

Bardziej szczegółowo

Twój partner w biznesie

Twój partner w biznesie Twój partner w biznesie O firmie CREATIO INDUSTRY jest fi rmą handlową specjalizującą się w najnowszych technologiach dla przemysłu. Nasz główny produkt system wykrywania pożaru działający w oparciu o

Bardziej szczegółowo

Hosting aplikacji on-line

Hosting aplikacji on-line Klient Sp. z o.o. Branża gospodarka i biznes, IT Okres realizacji Od września 2010 do chwili obecnej Rodzaj usługi doradztwo, hosting, hosting danych osobowych, zarządzanie serwerami Doradztwo Hosting

Bardziej szczegółowo

SANSEC Poland S.A. dla III Konwent Informatyków Warmii i Mazur Bezpieczna administracja w mobilnym świecie

SANSEC Poland S.A. dla III Konwent Informatyków Warmii i Mazur Bezpieczna administracja w mobilnym świecie SANSEC Poland S.A. dla III Konwent Informatyków Warmii i Mazur Bezpieczna administracja w mobilnym świecie Agnieszka Skorupka Key Account Manager Piotr Szewczuk Starszy Konsultant Misja Ludzie Oferta Poprzez

Bardziej szczegółowo

Eksperci w wyposażeniu przestrzeni handlowej.

Eksperci w wyposażeniu przestrzeni handlowej. Eksperci w wyposażeniu przestrzeni handlowej www.caps-group.com 2 CO ROBIMY? Grupa CAPS oferuje innowacyjne i skuteczne rozwiązania dla kompleksowego wyposażenia powierzchni handlowych, edukacyjnych, biurowych,

Bardziej szczegółowo

Ryzyko to nasza działalność. www.riskexperts.at

Ryzyko to nasza działalność. www.riskexperts.at Ryzyko to nasza działalność 1 Bezpieczeństwo to podstawowy wymóg Bezpieczeństwo nie może być traktowane jako oddzielne wymaganie, jednakże zrozumienie potencjalnego ryzyka stanowi podstawę do zapewnienie

Bardziej szczegółowo

Id: 43818419-2B28-41F7-A3EF-E67F59287B24. Projekt Strona 1

Id: 43818419-2B28-41F7-A3EF-E67F59287B24. Projekt Strona 1 Projekt z dnia... Informacja Nr... Prezydenta Miasta Opola z dnia... 2015 r. o roli i kierunkach rozwoju informatyki w procesie zarządzania miastem. Centralizacja i konsolidacja usług informatycznych dla

Bardziej szczegółowo

Dane Klienta: PHP Maritex. ul. Rdestowa 53D. 81-577Gdynia. www.maritex.com.pl

Dane Klienta: PHP Maritex. ul. Rdestowa 53D. 81-577Gdynia. www.maritex.com.pl Dane Klienta: PHP Maritex ul. Rdestowa 53D 81-577Gdynia www.maritex.com.pl Firma P.H.P. Maritex została założona w 1987 roku i jest obecnie jedną z największych, dynamicznie rozwijających się hurtowni

Bardziej szczegółowo

PREZENTACJA CUBE.ITG CUBE.ITG SA

PREZENTACJA CUBE.ITG CUBE.ITG SA PREZENTACJA CUBE.ITG CUBE.ITG SA Październik 2014 AGENDA 1. KIM JESTEŚMY 2. CZYM SIĘ ZAJMUJEMY 3. OFERTA 4. PARTNERZY 5. KLIENCI GRUPA KAPITAŁOWA CUBE.ITG SI ALMA CUBE.ITG CUBE.ITG Oferuje rozwiązania

Bardziej szczegółowo

PRODUKCJA BY CTI. Opis programu

PRODUKCJA BY CTI. Opis programu PRODUKCJA BY CTI Opis programu 1. Opis produktu. Moduł Produkcja by CTI jest programem w pełni zintegrowanym z systemem Comarch ERP Optima. Program ten daje pełną kontrolę nad produkcją, co pozwala zmniejszyć

Bardziej szczegółowo

Ogólna oferta logistyczna firmy Pro.fill

Ogólna oferta logistyczna firmy Pro.fill Ogólna oferta logistyczna firmy Pro.fill Spis treści Wstęp Zarządzanie bazą nagród i materiałów promocyjnych Obsługa zamówień Zakup produktów Magazynowanie Dystrybucja nagród Logistyka dokumentacji IT

Bardziej szczegółowo

Poznaj Centrum Szkoleniowe Johnson Controls

Poznaj Centrum Szkoleniowe Johnson Controls Poznaj Centrum Szkoleniowe Johnson Controls Działające od ponad 2 lat Centrum Szkoleniowe Johnson Controls pomaga inżynierom programistom pracującym przy obsłudze i uruchomieniach systemów automatyki budynkowej

Bardziej szczegółowo

Właściwe rozwiązania i odpowiedzi

Właściwe rozwiązania i odpowiedzi Oferta Outsourcingu - Inżynieria Consult AG Właściwe rozwiązania i odpowiedzi OUTSOURCING USŁUG INŻYNIERSKICH I PROJEKTOWANIA Sektor ropy i gazu Budowa i remonty statków Przemysł maszynowy Oferta Consult

Bardziej szczegółowo

Witamy! Lykeion szkoła filozoficzna założona przez ucznia Platona Arystotelesa w IV wieku p.n.e

Witamy! Lykeion szkoła filozoficzna założona przez ucznia Platona Arystotelesa w IV wieku p.n.e Witamy! Lykeion szkoła filozoficzna założona przez ucznia Platona Arystotelesa w IV wieku p.n.e Fundacja Likejon to zespół wysokiej klasy analityków, informatyków i trenerów zorientowanych na potrzeby

Bardziej szczegółowo

TWÓJ MARKETING BEZPOŚREDNI

TWÓJ MARKETING BEZPOŚREDNI TWÓJ MARKETING BEZPOŚREDNI cloud.callcenter Cloud.CallCenter to innowacyjne call center wspierające procesy sprzedaży i umożliwiające monitorowanie pracy telemarketerów. Cloud.CallCenter tym różni się

Bardziej szczegółowo

Ogólna informacja. O firmie e-direct sp. z o.o. Marcin Marchewicz

Ogólna informacja. O firmie e-direct sp. z o.o. Marcin Marchewicz Ogólna informacja O firmie e-direct sp. z o.o. Marcin Marchewicz Spis treści O nas... 3 Historia firmy... 3 e-direct... 4 Struktura firmy... 4 Nasza oferta... 5 Strategia... 5 Promocja... 5 Kreacja...

Bardziej szczegółowo

Wszystkie drogi prowadzą do Rosji

Wszystkie drogi prowadzą do Rosji Wszystkie drogi prowadzą do Rosji Doświadczenia ze współpracy z inwestorem na rynku rosyjskim (case study) Marcin Dudarski Attorney-at-Law, Managing Partner Warszawa, 26.11.2009 Wspieranie osób podejmujących

Bardziej szczegółowo

NAJWAŻNIEJSZE JEST NIEWIDOCZNE...

NAJWAŻNIEJSZE JEST NIEWIDOCZNE... NAJWAŻNIEJSZE JEST NIEWIDOCZNE......TAK JAK 170 TYS. KM NASZYCH GAZOCIĄGÓW. 2 MIEJSCE NA RYNKU GAZU DZIAŁALNOŚĆ PSG MIEJSCE NA RYNKU GAZU DZIAŁALNOŚĆ PSG Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem o bogatych

Bardziej szczegółowo

Oferta Obsługi Informatycznej

Oferta Obsługi Informatycznej Oferta Obsługi Informatycznej Strona 1 z 6 Outsourcing IT Oznacza powierzenie zarządzania systemem informatycznym w ręce fachowców, przeniesienie odpowiedzialności i ciężaru zarządzania systemem komputerowym

Bardziej szczegółowo

Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka

Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka Cel główny: Rozwój polskiej gospodarki w oparciu o innowacyjne przedsiębiorstwa Cele szczegółowe: zwiększenie innowacyjności przedsiębiorstw, wzrost konkurencyjności

Bardziej szczegółowo

Zespół do spraw Transformacji Przemysłowej Departament Innowacji

Zespół do spraw Transformacji Przemysłowej Departament Innowacji Zespół do spraw Transformacji Przemysłowej 26.07.2016 Departament Innowacji Kierunki transformacji polskiej gospodarki 5 Filarów rozwoju gospodarczego Polski Reindustrializacja Rozwój innowacyjnych firm

Bardziej szczegółowo

Mariusz Nowak Instytut Informatyki Politechnika Poznańska

Mariusz Nowak Instytut Informatyki Politechnika Poznańska Inteligentne budynki (2) Źródła Loe E. C., Cost of Intelligent Buildings, Intelligent Buildings Conference, Watford, U. K., 1994 Nowak M., Zintegrowane systemy zarządzania inteligentnym budynkiem, Efektywność

Bardziej szczegółowo

Katalog handlowy e-production

Katalog handlowy e-production 1 / 12 Potęga e-innowacji Katalog handlowy e-production 2 / 12 e-production to zaawansowany system informatyczny przeznaczony do opomiarowania pracy maszyn produkcyjnych w czasie rzeczywistym. Istotą systemu

Bardziej szczegółowo

OPCJA KOMPLEKSOWE USŁUGI INTERNETOWE

OPCJA KOMPLEKSOWE USŁUGI INTERNETOWE Warszawa, sierpień 2010 r. KLIKNIJ, ABY EDYTOWAĆ STYL OPCJA KOMPLEKSOWE USŁUGI INTERNETOWE O nas Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne od 1991 r. Pracowaliśmy dla niemal 400 Klientów. W tym czasie:

Bardziej szczegółowo

Polska-Warszawa: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 2016/S

Polska-Warszawa: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 2016/S 1 / 7 Niniejsze ogłoszenie w witrynie TED: http://ted.europa.eu/udl?uri=ted:notice:255258-2016:text:pl:html Polska-Warszawa: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 2016/S 141-255258 Resortowe Centrum

Bardziej szczegółowo

Dlaczego outsourcing informatyczny? Jakie korzyści zapewnia outsourcing informatyczny? Pełny czy częściowy?

Dlaczego outsourcing informatyczny? Jakie korzyści zapewnia outsourcing informatyczny? Pełny czy częściowy? Dlaczego outsourcing informatyczny? Przeciętny informatyk firmowy musi skupić w sobie umiejętności i specjalizacje z wielu dziedzin informatyki. Równocześnie musi być administratorem, specjalistą od sieci

Bardziej szczegółowo

Data utworzenia 2014-01-07. Numer aktu 1. Akt prawa miejscowego NIE

Data utworzenia 2014-01-07. Numer aktu 1. Akt prawa miejscowego NIE ZARZĄDZENIE Nr 1/2014 MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO z dnia 7 stycznia 2014 roku w sprawie zmiany Zarządzenia Nr 40/2013 Marszałka Województwa Małopolskiego z dnia 30 kwietnia 2013 roku w sprawie

Bardziej szczegółowo

Trwałość projektów 7 osi PO IG

Trwałość projektów 7 osi PO IG Warszawa, 6 października 2015 r. Konferencja podsumowująca wdrażanie 7 i 8 osi priorytetowej PO IG Trwałość projektów 7 osi PO IG Paweł Oracz Departament Strategii Systemu Informacyjnego Ministerstwo Finansów

Bardziej szczegółowo

Gwarantujemy najwyższą dostępność systemów IT. Oprogramowanie. Konsulting. Usługi.

Gwarantujemy najwyższą dostępność systemów IT. Oprogramowanie. Konsulting. Usługi. COMPAREX Poland Gwarantujemy najwyższą dostępność systemów IT. Oprogramowanie. Konsulting. Usługi. Oprogramowanie. Konsulting. Usługi. Comparex poland COMPAREX Poland Sp. z o.o. jest międzynarodowym integratorem

Bardziej szczegółowo

Stowarzyszenie Klaster ICT Pomorze Zachodnie DROGA DO WSPÓLNEGO SUKCESU

Stowarzyszenie Klaster ICT Pomorze Zachodnie DROGA DO WSPÓLNEGO SUKCESU Stowarzyszenie Klaster ICT Pomorze Zachodnie DROGA DO WSPÓLNEGO SUKCESU IDEA Klaster ICT Pomorze Zachodnie to stowarzyszenie najdynamiczniej rozwijających się firm informatycznych województwa zachodniopomorskiego.

Bardziej szczegółowo

System Informatyczny dla Administracji Samorządowej SIDAS - narzędzie zarządzania dokumentacją, procesami i budżetem w jst Kuba Lewicki

System Informatyczny dla Administracji Samorządowej SIDAS - narzędzie zarządzania dokumentacją, procesami i budżetem w jst Kuba Lewicki System Informatyczny dla Administracji Samorządowej SIDAS - narzędzie zarządzania dokumentacją, procesami i budżetem w jst Kuba Lewicki System Informatyczny dla Administracji Samorządowej SIDAS - narzędzie

Bardziej szczegółowo

Twórcy oprogramowania

Twórcy oprogramowania Twórcy oprogramowania PROFIL FIRMY 2 PROFIL FIRMY FABRITY zapewnia kompleksowe wsparcie w zakresie rozwoju oprogramowania dla biznesu, doradztwa i realizacji projektów informatycznych. Firma jest doświadczonym

Bardziej szczegółowo

Raport miesięczny 10.2015. Gdańsk 2015.11

Raport miesięczny 10.2015. Gdańsk 2015.11 Raport miesięczny 10.2015 Gdańsk 2015.11 1. Spis treści 1. Spis treści... 2 2. Informacje podstawowe... 3 3. Informacje na temat wystąpienia tendencji i zdarzeń w otoczeniu rynkowym emitenta, które w ocenie

Bardziej szczegółowo

MAXIMO - wiedza kluczem do trafnych decyzji i efektywnego wykorzystywania zasobów. P.A. NOVA S.A. - Gliwice, ul. Górnych Wałów 42

MAXIMO - wiedza kluczem do trafnych decyzji i efektywnego wykorzystywania zasobów. P.A. NOVA S.A. - Gliwice, ul. Górnych Wałów 42 MAXIMO - wiedza kluczem do trafnych decyzji i efektywnego wykorzystywania zasobów maximo - Twój klucz do sukcesu Rozwiązania Maximo do zarządzania zasobami i usługami działają w oparciu o całościową strategię,

Bardziej szczegółowo

CUBE MS Sp. z o.o. Ul. Stawki 2A, 00-193 Warszawa NIP 9512371017, REGON 146858936 Kapitał Zakładowy 330 955,00 zł Sąd Rejonowy dla M.st.

CUBE MS Sp. z o.o. Ul. Stawki 2A, 00-193 Warszawa NIP 9512371017, REGON 146858936 Kapitał Zakładowy 330 955,00 zł Sąd Rejonowy dla M.st. CUBE MS Sp. z o.o. Ul. Stawki 2A, 00-193 Warszawa NIP 9512371017, REGON 146858936 Kapitał Zakładowy 330 955,00 zł Sąd Rejonowy dla M.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru

Bardziej szczegółowo

System CMMS Profesal Maintenance wspiera prace UR w firmie MC Bauchemie

System CMMS Profesal Maintenance wspiera prace UR w firmie MC Bauchemie System CMMS Profesal Maintenance wspiera prace UR w firmie MC Bauchemie Firma MC Bauchemie Firma MC Bauchemie w Środzie Wielkopolskiej to wyspecjalizowany zakład produkcyjny dodatków do betonu, produktów

Bardziej szczegółowo