Przyszłość to technologia. Profil firmy

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Przyszłość to technologia. Profil firmy"

Transkrypt

1 Przyszłość to technologia Profil firmy

2 QUMAK S.A. Qumak to polska spółka giełdowa, projektująca, realizująca i serwisująca innowacyjne rozwiązania dla biznesu. To wiodący integrator polskiego rynku teleinformatycznego i partner światowych liderów technologicznych. Firma współpracuje z szerokim gronem specjalistów i naukowców, stale udoskonalając oferowane przez siebie rozwiązania. Odbiorcami firmy są instytucje i urzędy administracji publicznej, przedsiębiorstwa działające m.in. w sektorach telekomunikacyjnym, bankowo-finansowym, energetycznym, edukacyjnym.

3 Misja firmy Uczestniczymy w zrównoważonym rozwoju biznesu, społeczeństwa i środowiska poprzez tworzenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Dbamy, by satysfakcja naszych klientów wynikała z najwyższej jakości świadczonych przez nas usług oraz z trwałych relacji opartych na dialogu i zaufaniu. Codzienność firmy wyznaczają wartości: rzetelna praca, uczciwość i zaufanie oraz wrażliwość na potrzeby innych. Co oferujemy? Dzięki połączeniu ściśle informatycznych kompetencji z bogatym doświadczeniem technologiczno-infrastrukturalnym, dysponujemy unikalnym na polskim rynku potencjałem, umożliwiającym realizację rozbudowanych i zaawansowanych technologicznie projektów. Naszymi partnerami są światowi liderzy producenci i dostawcy zaawansowanych technologii. Integrujemy ich rozwiązania i na ich bazie budujemy własne, ściśle dopasowując się do potrzeb polskiego rynku i naszych klientów. Wdrażamy projekty rzetelnie, szybko i efektywnie. Nie podejmujemy się zadań, jeśli nie posiadamy niezbędnych kompetencji i doświadczenia. Oferujemy tylko sprawdzone i dopracowane rozwiązania. Pracownicy Zatrudniamy specjalistów z najwyższymi kwalifikacjami, legitymujących się kompetencjami dotyczącymi wybranych przez nas obszarów rynku nowych technologii. Nasi projektanci i inżynierowie posiadają bogatą listę certyfikatów producentów oraz niezależnych organizacji. Realizujemy największe projekty technologiczne w Polsce, a dzięki wiedzy i bogatemu doświadczeniu gwarantujemy sprawne, kompleksowe przeprowadzenie rozbudowanych i skomplikowanych wdrożeń. Jesteśmy postrzegani jako pożądany pracodawca wśród firm będących liderami zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Nasi pracownicy stale rozwijają kompetencje, regularnie uczestnicząc w szkoleniach i branżowych konferencjach. QUMAK to: drugi integrator w Polsce według ostatniego rankingu TOP200 IDG ponad 800 pracowników 70 klientów z listy 100 największych polskich przedsiębiorstw 50 partnerów znaczących na globalnym rynku ICT współpracujących z firmą Przychody

4 Business Intelligence Business Intelligence to zespół narzędzi i technologii, które zmieniają duże ilości danych w informacje ważne dla celów biznesowych i służące zwiększeniu konkurencyjności przedsiębiorstwa. Oferujemy usługi wdrożenia kompletnego rozwiązania Business Intelligence poprzedzonego wykonaniem dogłębnej analizy biznesu - od obecnego do oczekiwanego stanu z uwzględnieniem biznesowych potrzeb klienta. Zakres naszych usług obejmuje wdrożenie: oferowane rozwiązania Naszym głównym partnerem technologicznym w obszarze Business Intelligence jest firma IBM. Podczas realizacji wdrożeń wykorzystujemy produkty z rodziny IBM Cognos oraz IBM PureData System for Analytics. Wśród naszych klientów są przedsiębiorstwa wielooddziałowe, zbierające i przetwarzające dane z rozproszonych jednostek, grupy kapitałowe, zakłady produkcyjne korzystające z heterogenicznego środowiska IT o wielu systemach i platformach. Nasi odbiorcy to także firmy i organizacje przetwarzające duże ilości danych, prowadzące monitoring wykrywania fraudów i kontrolujące dużą liczbę odbiorców końcowych. aplikacji Business Intelligence, aplikacji Big Data, hurtowni danych, mechanizmów ELT/ETL, aplikacji planistycznych / budżetowych. Projekty wykonujemy kompleksowo: zaczynając od analizy przedwdrożeniowej, przez wykonanie projektów funkcjonalnych i stworzenie oprogramowania, po przeprowadzenie testów wdrożonego rozwiązania i przygotowanie szkoleń, dokumentacji i instrukcji. Zaawansowane systemy obsługi klientów Zaawansowane systemy obsługi klientów to nowoczesne centra przeznaczone do usprawnienia kontaktu na linii klient firma oraz do zoptymalizowania procesów wewnątrzfirmowych. Systemy koordynują procesy związane z pytaniami płynącymi z wszystkich kanałów, którymi firma kontaktuje się z odbiorcami usług. Ich zadaniem jest usprawnienie obsługi klienta, a w efekcie redukcja kosztów funkcjonowania firmy i wzrost obrotów. Nasi partnerzy to producenci będący liderami na rynku teleinformatycznym, m.in.: Genesys, NICE, NUANCE. Odbiorcami naszych usług są przede wszystkim duże i średnie przedsiębiorstwa posiadające działy contact center oraz rozbudowane sieci handlowe, które chcą usprawnić procesy związane z obsługą klienta i dostosować usługi kontaktowe do wymagań współczesnego konsumenta. Oferujemy kompleksowe rozwiązania do profesjonalnej obsługi interakcji z klientami, w tym: oprogramowanie dla Contact Center, aplikacje IVR, systemy rozpoznawania mowy, systemy do zarządzania jakością i rejestracji kontaktów z klientami, dedykowane wsparcie dla dystrybucji i rozproszonych sieci handlowych, systemy do centralnego zarządzania sieciami sklepów i obsługi sprzedaży, aplikacje autorskie, jako uzupełnienie gotowych rozwiązań.

5 Zarządzanie infrastrukturą, utrzymaniem i serwisem Enterprise Asset Management (EAM) i IT Service Management (ITSM) to rozwiązania do wsparcia zarządzania infrastrukturą oraz utrzymaniem i serwisem firm i instytucji. Naszymi klientami w obszarze EAM i ITSM są instytucje sektora publicznego, zakłady produkcyjne i firmy z branż: finansowej, budowlanej, wydawniczej oraz IT. Dostarczamy również rozwiązania przedsiębiorstwom sektora energetycznego, działającym na terenie Polski i poza nim. ITSM ułatwia planowanie, tworzenie, świadczenie oraz ciągłe podnoszenie jakości usług informatycznych. Rozwiązanie informatyczne EAM wspiera zarządzanie zasobami wszelkich typów - produkcyjnymi, specjalistycznymi, przesyłowymi, infrastrukturalnymi, transportowymi i informatycznymi - oraz nieruchomościami (Facility Management - FM). Oferujemy usługi wdrożeniowe z zakresu: EAM - wspieranie zarządzania zasobami firmy, FM - kompleksowa obsługa nieruchomości, ITSM (narzędzie klasy helpdesk) - wspieranie obsługi kluczowych procesów IT w obrębie firmy. Naszym głównym partnerem technologicznym jest IBM. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań IBM Maximo Asset Management, Tririga, Tivoli Smart Cloud Control Desk, Tivoli Endpoint Manager, które należą do najlepszych narzędzi w skali światowej. Data Center Data Center to nowoczesne centrum technologiczne składające się z rozbudowanej serwerowni i szeregu urządzeń wspierających jej funkcjonowanie. Realizujemy obiekty Data Center, pełniąc rolę generalnego wykonawcy całej inwestycji: tworzymy koncepcje, projektujemy, budujemy, wyposażamy w infrastrukturę IT i świadczymy serwis. Kompleksowa oferta wdrożeniowa obejmuje: Współpracujemy z największymi producentami sprzętu i systemów do obsługi centrów przetwarzania danych. Nasza znajomość rynku i wiedza techniczna zapewniają klientom zaawansowane technologicznie rozwiązania oraz zoptymalizowanie kosztów zakupu i eksploatacji obiektów. Naszymi klientami są przedsiębiorstwa wymagające zarówno kompleksowej budowy Data Center, jak i wykonania wyłącznie prac dokumentacyjnych. Współpracujemy z największymi firmami rynku komercyjnego z sektora technologicznego i telekomunikacyjnego oraz z instytucjami sektora publicznego. identyfikację potrzeb inwestora, dokumentację projektową, realizację Data Center, audyty i certyfikacje, usługi serwisowe. Unikalny zespół naszych ekspertów tworzy serwerownie dowolnego stopnia złożoności i skali. Zrealizowaliśmy największe i najbardziej innowacyjne serwerownie w naszym kraju. Łącznie to więcej niż 40 obiektów o powierzchni serwerowej powyżej m 2, stworzonych dla największych firm i instytucji.

6 Infrastruktura Lotnicza Rozwiązania dla lotnictwa obejmują infrastrukturę lotniskową, systemy wspomagania i zarządzania terminalami lotniczymi oraz lądowiska dla śmigłowców. Niezawodne środowiska operacji lotniczej budujemy w oparciu o specjalistyczne systemy odprawy i ochrony pasażerów oraz samolotów. Nasze działania obejmują: realizacje, integracje, modernizacje i serwis. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, pomagamy inwestorom w uzyskaniu środków unijnych na realizację projektów. Oferujemy kompleksowe usługi wdrożeniowe, obejmujące: Współpracujemy z ponad 40 partnerami w sektorze infrastruktury lotniczej. Są to m.in. firmy: Idman, Lucebit, ADB, Dimark. Odbiorcami naszych usług są lotniska, wymagające modernizacji, integracji istniejących systemów z nowymi, bądź zaprojektowania i zbudowania nowych elementów infrastruktury lotniczej. Realizujemy również wdrożenia dla służby zdrowia - kompleksowo wykonujemy lądowiska dla śmigłowców, budowane np. przy szpitalach specjalistycznych. Współpracujemy zarówno z największymi w kraju, jak i mniejszymi lotniskami, realizując wdrożenia zewnętrzne - jak rozbudowane systemy oświetlenia, oraz wewnętrzne, np. system informacji pasażerskiej czy systemy bagażowe. systemy sterowania oświetleniem nawigacyjnym w zakresie lotnisk i lądowisk, budowę systemów bagażowych BHS (Baggage Handling Systems), budowę systemów FIS/FIDS (Flight Information System), budowę systemów osłony meteorologicznej AWOS (Automated Weather Observing System), systemy radionawigacji (ILS/DME/DVOR), systemy radiokomunikacji, zintegrowane systemy bezpieczeństwa. Inteligentne systemy transportowe ITS, czyli inteligentne systemy transportowe, to rozwiązania wykorzystujące różnorodne technologie informatyczne, telekomunikacyjne, automatyki obiektów ruchomych w obszarze transportu drogowego. Wdrożenie rozwiązań tej klasy ma na celu poprawę efektywności ruchu, ograniczenie uciążliwości komunikacyjnych oraz zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu miejskim. Kompleksowa realizacja projektu zawiera: Naszymi partnerami są czołowe firmy na rynku ITS, w tym GEVAS, BOSCH i GMV. Infrastrukturę IT budujemy w oparciu o produkty międzynarodowych liderów branży technologicznej, m.in.: IBM, HP, Cisco, Microsoft, Oracle. Sprawność technologiczną łączymy z doświadczeniem renomowanych polskich firm drogowych i wykonawczych. Są to m.in.: MSR Traffic, ELDRO, APM. Naszymi klientami są instytucje z sektora publicznego i prywatnego. analizę potrzeb klienta i projekty koncepcyjne, opracowanie architektury systemu i specyfiki technicznej urządzeń i podsystemów, przygotowanie projektów wykonawczych, budowlanych i technicznych oraz projekty dla aplikacji informatycznych, szkolenia pracowników i pomoc w obsłudze gotowego systemu, usługi serwisowe. Stosujemy sprawdzone rozwiązania renomowanych firm z rynku światowego.

7 BMS i technologie budynkowe BMS to system zarządzający wysokozaawansowanym technicznie budynkiem. Obiekt wyposażony w zestaw czujników i detektorów może być sterowany przez jeden, centralny system. Oferujemy kompleksowe usługi doradztwa, projektowania i prowadzenia inwestycji związanych ze zintegrowanymi systemami bezpieczeństwa obiektów. Nasze portfolio obejmuje wdrożenia w pojedynczych budynkach, w rozległych i rozproszonych obiektach oraz zespołach obiektów. Kompleksowa obsługa procesu inwestycyjnego obejmuje: Jesteśmy partnerami wiodących producentów technologicznych. Posiadamy certyfikaty projektowe i wykonawcze systemów okablowania strukturalnego: Reichle & de Massari, Krone, AMP, MMC, Fibrain, Brandrex. Dysponujemy poświadczeniami i certyfikatami producenckimi uprawniającymi do projektowania i wdrażania systemów: Delta Controls, Honeywell Galaxy, TAC Schneider Electric, Bosch, Esser, Schrack Seconet, Johnson Controls, UTC Fire&Security, Polon Alfa, iprotect. Naszymi odbiorcami są duże firmy z sektora komercyjnego i publicznego, które dążą do optymalzacji kosztów zarządzania budynkiem i dbają o jego najwyższe bezpieczeństwo. doradztwo i identyfikację potrzeb, studia wykonalności, dobór technologii i projekty budowlane, wsparcie formalno-prawne procesu inwestycyjnego, projekty wykonawcze i warsztatowe, uruchomienia i szkolenia oraz utrzymanie i serwis. Posiadamy świadectwo bezpieczeństwa przemysłowego I stopnia, potwierdzające pełną zdolność do ochrony informacji niejawnych, oznaczonych klauzulami TAJNE, SECRET UE oraz NATO SECRET. Posiadamy koncesję MSWiA na wykonywanie systemów ochrony. Systemy IT dla sektora publicznego Nasza oferta dla sektora publicznego obejmuje analizę, projektowanie, implementację, wdrożenie i utrzymanie dedykowanych rozwiązań IT, spełniających potrzeby biznesowe zamawiającego, a także surowe kryteria procedur związanych z Prawem Zamówień Publicznych. Naszymi partnerami technologicznymi są firmy oferujące najbardziej niezawodne rozwiązania, m.in. IBM, HP, Cisco, Juniper, Oracle. Od wielu lat współpracujemy z instytucjami administracji centralnej, samorządowej i lokalnej, służbami mundurowymi oraz szkolnictwem wyższym. Oferujemy działania z zakresu: analizy potrzeb biznesowych zamawiającego, projektowania architektury rozwiązań zapewniających spełnienie wymagań funkcjonalnych i poza funkcjonalnych, budowy dedykowanych systemów informatycznych, wdrożenia infrastruktury sprzętowej IT i sieciowej IT, baz i hurtowni danych w oparciu o produkty IBM, Oracle, rozwiązań dedykowanych - PureSystems, archiwizacji danych i cyfryzacji archiwów, szkoleń oraz utrzymania systemów i serwisowania rozwiązań.

8 Business Continuity i ochrona danych Umożliwiamy i zabezpieczamy proces przechowywania, przetwarzania i przesyłania danych w wymagających środowiskach biznesowych klientów. Naszymi partnerami są najwięksi światowi specjaliści w zakresie bezpiecznego przechowywania i przesyłania danych, m.in. Cisco, CheckPoint, F5, HP, IBM, Juniper Networks, RSA, VMware, Microsoft, Polycom. Dostarczamy rozwiązania i usługi zapewniające ciągłość biznesu poprzez efektywną i wydajną komunikację oraz bezpieczeństwo przetwarzanych danych. Nasze kompetencje obejmują wszystkie aspekty tych obszarów począwszy od analizy poprzez koncepcje, projekt, aż po wdrożenie, utrzymanie, serwis i audyt. Odbiorcami naszych usług są podmioty, u których kradzież, utrata lub okresowy brak dostępności do danych może generować wysokie straty lub uniemożliwić prowadzenie działalności. Naszymi klientami są duże firmy z sektora finansowego, telekomunikacyjnego, ubezpieczeń, a także instytucje rządowe i rozbudowane ośrodki akademickie. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu wdrażania: systemów ochrony sieci i komunikacji, systemów kontroli treści, systemów kopii zapasowych i archiwizacji danych, systemów SIEM (Security Information and Event Management), systemów DAM (Database Activity Monitoring), systemów DLP (Data Loss Prevention), systemów zarządzania bezpieczeństwem IT, systemów zarządzania tożsamością. Ekspozycje multimedialne Multimedialne centra ekspozycyjne, to obiekty wykorzystujące najnowsze technologie w celu atrakcyjnego zaprezentowania zasobów muzealnych, wystawienniczych i centrów nauki. Oferujemy kompleksowe usługi wdrożeniowe w sektorze publicznym i komercyjnym ze szczególnym uwzględnieniem technologii multimedialnych i interaktywnych. Kompleksowe wdrożenie multimedialnej ekspozycji obejmuje: Współpracujemy m.in. z wielokrotnie nagradzaną w zakresie wykorzystania multimediów, irlandzką firmą MartelloMedia. Naszym partnerem jest również niemiecka firma Kurt Huettinger GmbH & Co. KG Exhibition Engineering, wdrażająca centra multimedialne na całym świecie, a w Polsce współpracująca przy powstawaniu ekspozycji w Centrum Nauki Kopernik. Nasi odbiorcy to instytucje sektora publicznego i firmy komercyjne w kraju i za granicą. Obsługujemy istniejące i nowo budowane muzea, a także centra nauki i edukacji. Pracujemy dla klientów korporacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem operatorów dużych przestrzeni publicznych - dworców, stadionów, lotnisk i galerii handlowych. identyfikację potrzeb, prace koncepcyjne, projekty, realizacje, serwis eksponatów i systemów, rozwój ekspozycji. Naszym atutem jest kompleksowe podejście do realizacji. Poza przygotowaniem kompletnego wdrożenia technologicznego, pomagamy również w aranżacji wnętrz ekspozycyjnych, tworzeniu konstrukcji, zabudowy, mebli i gablot.

9 Zarządzanie i serwis systemów komputerowych Usługi wchodzące w skład zarządzania infrastrukturą IT i serwisu systemów komputerowych służą zoptymalizowaniu działań dużych firm lub instytucji oraz usprawnieniu prowadzonych projektów technologicznych. Zapewniamy profesjonalną opiekę nad infrastrukturą, prowadzimy leasing urządzeń wraz z magazynem sprzętu zastępczego na wypadek awarii. Wykonujemy skomplikowane rozszerzenia, migracje i mutacje usług. Oferujemy kompleksowe usługi, obejmujące: serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, migracje, roll-out y i relokacje, inwentaryzacje, dedykowane rozwiązania helpdesk / call center, administrację i zarządzanie aplikacjami oraz sprzętem, udostępnianie dedykowanych pracowników dla potrzeb klienta, szkolenia. Gwarantujemy najkrótsze czasy reakcji i najszybsze czasy realizacji napraw. Jako jedyna firma w Polsce posiadamy własne call center dla wszystkich zakresów prowadzonej działalności. Posiadamy autoryzacje serwisowe wiodących dostawców, m.in. HP, IBM, Lenovo, Lexmark, Samsung. Jesteśmy globalnym partnerem największych dostawców rozwiązań sieciowych i serwerowych, m.in. IBM, Juniper, Cisco, F5, CheckPoint. Nasi klienci to przede wszystkim duże firmy z branży finansowej, ubezpieczeniowej i telekomunikacyjnej, które planują wprowadzenie usługi na skalę ogólnopolską i potrzebują okresowego wsparcia serwisowego i wykonawczego ze strony specjalistów IT. Outsourcing specjalistów i usług IT Outsourcing specjalistów IT, to nowoczesne narzędzie biznesowe, pozwalające czasowo powiększyć zespół informatyczny o dodatkowych ekspertów, bez konieczności zatrudniania ich w strukturach organizacji klienta. Prowadzimy również outsourcing usług IT. Posiadamy bazę kilkunastu tysięcy ekspertów i specjalistów. Dzięki niej możemy w optymalny sposób wyselekcjonować pracowników z właściwymi dla określonych potrzeb klienta kompetencjami. Odbiorcami naszych usług są przede wszystkim duże firmy, które ze względu na prowadzone rozbudowane projekty technologiczne, informatyczne i telekomunikacyjne wymagają szybkiego powiększenia kadry o grono specjalistów. Wśród naszych klientów znajdują się przede wszystkim duże firmy z sektora finansowego, telekomunikacyjnego, energetycznego oraz technologicznego. Oferujemy profesjonalne działania outsourcingowe obejmujące: analizę potrzeb klienta, selekcję kandydatów, rekrutację specjalistycznej kadry dobranej do wymogów projektu, opiekę kadrową, administracyjną, logistyczną i prawną. Dostarczamy specjalistów m.in. do zadań z zakresu: analiz biznesowych i systemowych, audytu i bezpieczeństwa IT, programowania i projektowania rozwiązań IT, kierowania projektami i wsparcia projektowego, projektowania zaawansowanej architektury IT, prowadzenia szkoleń z zakresu IT, integracji aplikacji, wdrożeń IT.

10 Partnerzy Odbiorcy Budownictwo Przemysł Telekomunikacja Urzędy, instytucje państwowe i samorządowe Media Służby mundurowe Usługi i handel Służba zdrowia Bankowość i finanse Szkolnictwo i nauka

11 Informacje o firmie Centrala w Warszawie Aleje Jerozolimskie Warszawa tel fax Filia w Gdańsku ul. Trzy Lipy 3 Budynek C Gdańsk tel fax Oddział w Krakowie ul. Kobierzyńska Kraków tel fax Skład Zarządu: Paweł Jaguś - Prezes Zarządu Aleksander Plata - Wiceprezes Zarządu Jacek Suchenek - Członek Zarządu NIP: KRS: Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy XII Wydział Gospodarczy KRS Kapitał zakładowy: zł

12 Qumak S.A. Al. Jerozolimskie 134, Warszawa

Prezentacja firmy 2014

Prezentacja firmy 2014 Prezentacja firmy 2014 Firma Misja Uczestniczymy w zrównoważonym rozwoju biznesu, społeczeństwa i środowiska poprzez tworzenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Dbamy, by satysfakcja naszych klientów

Bardziej szczegółowo

Prezentacja firmy Warszawa 2015

Prezentacja firmy Warszawa 2015 Prezentacja firmy Warszawa 2015 Firma Historia firmy QUMAK Powstaje PHP Qumak Sp. z o.o. POŁĄCZENIE Firmy należące do Grupy Sekom łączą się w jeden podmiot - firmę QUMAK-SEKOM S.A. NOWA STRATEGIA Firma

Bardziej szczegółowo

PRZYSZŁOŚĆ TO TECHNOLOGIA

PRZYSZŁOŚĆ TO TECHNOLOGIA PRZYSZŁOŚĆ TO TECHNOLOGIA Systemy IT dla sektora publicznego Informatyczny System Osłony Kraju (ISOK) ma chronić wszystkie regiony przed nadzwyczajnymi zagrożeniami meteorologicznymi. Odpowiadamy za kompleksowe

Bardziej szczegółowo

Pion Infrastruktury. Szanowni Państwo, Solutions for Demanding Business

Pion Infrastruktury. Szanowni Państwo, Solutions for Demanding Business Szanowni Państwo, od ponad dekady jesteśmy świadkami przeobrażania informatyki w dobro powszechnie dostępne. Jeśli przyjmiemy, że pojęcie to oznacza towar, który może być dostarczony w dowolne miejsce

Bardziej szczegółowo

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI QUMAK-SEKOM SA W 2010 ROKU

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI QUMAK-SEKOM SA W 2010 ROKU SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI QUMAK-SEKOM SA W 2010 ROKU I. Informacje ogólne Firma: Qumak-Sekom Spółka Akcyjna Siedziba: 00-807 Warszawa Al. Jerozolimskie 94 Telefon: (022) 519-08-00 Fax: (022) 519-08-33

Bardziej szczegółowo

BAZA INFROMACYJNA FORUM TECHNOLOGII BANKOWYCH

BAZA INFROMACYJNA FORUM TECHNOLOGII BANKOWYCH FIRMA KRÓTKA INFORMACJA OFERTA DLA SEKTORA BANKOWEGO Algotech Polska Sp. z o.o. Algotech jest regionalnym integratorem rozwiązań Conatct Center w Europie Centralnej i Wschodniej. Algotech dostarcza kompleksowe

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie z działalności Qumak-Sekom SA w 2008 roku

Sprawozdanie z działalności Qumak-Sekom SA w 2008 roku Sprawozdanie z działalności Qumak-Sekom SA w 2008 roku 1. Informacje ogólne Firma : Qumak-Sekom Spółka Akcyjna Siedziba : 00-807 Warszawa Al. Jerozolimskie 94 Telefon : (022) 519-08-00 Fax : (022) 519-08-33

Bardziej szczegółowo

BAZA INFROMACYJNA FORUM TECHNOLOGII BANKOWYCH

BAZA INFROMACYJNA FORUM TECHNOLOGII BANKOWYCH FIRMA KRÓTKA INFORMACJA OFERTA DLA SEKTORA BANKOWEGO Algotech Polska Sp. z o.o. Algotech jest regionalnym integratorem rozwiązań Conatct Center w Europie Centralnej i Wschodniej. Algotech dostarcza kompleksowe

Bardziej szczegółowo

RAPORT ROCZNY ZA 2012 ROK. obejmujący okres od: 2012-01-01 do 2012-12-31. QUMAK S.A. Al. Jerozolimskie 94 00-807 Warszawa

RAPORT ROCZNY ZA 2012 ROK. obejmujący okres od: 2012-01-01 do 2012-12-31. QUMAK S.A. Al. Jerozolimskie 94 00-807 Warszawa RAPORT ROCZNY ZA 2012 ROK obejmujący okres od: 2012-01-01 do 2012-12-31 QUMAK S.A. Al. Jerozolimskie 94 00-807 Warszawa 1 SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI QUMAK S.A. W 2012 ROKU I. Informacje ogólne Firma:

Bardziej szczegółowo

zaawansowane technologie informatyczne

zaawansowane technologie informatyczne zaawansowane technologie informatyczne 1 Profil działalności Poznańska spółka informatyczna TALEX powstała w 1989 roku. TALEX świadczy zaawansowane usługi informatyczne dla dużych i średnich przedsiębiorstw.

Bardziej szczegółowo

PORTFOLIO PRODUKTÓW INFORMATION AND COMMUNICATIONS TECHNOLOGY (ICT) O NAS IT NETWORKS DATA CENTER INTEGRATION & OUTSOURCING KLIENCI I PARTNERZY

PORTFOLIO PRODUKTÓW INFORMATION AND COMMUNICATIONS TECHNOLOGY (ICT) O NAS IT NETWORKS DATA CENTER INTEGRATION & OUTSOURCING KLIENCI I PARTNERZY PORTFOLIO PRODUKTÓW O NAS INFORMATION AND COMMUNICATIONS TECHNOLOGY (ICT) DATA CENTER O NAS SPIS TREŚCI 1 2 3 DATA CENTER O NAS DATA CENTER 4 5 6 O NAS 1 O NAS DATA CENTER Grupa Kapitałowa Comarch na

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie z działalności Qumak-Sekom S.A. w I półroczu 2008 roku

Sprawozdanie z działalności Qumak-Sekom S.A. w I półroczu 2008 roku Sprawozdanie z działalności Qumak-Sekom S.A. w I półroczu 2008 roku 1. Informacje ogólne Firma : Qumak-Sekom Spółka Akcyjna Siedziba : 00-807 Warszawa al. Jerozolimskie 94 Telefon : (022) 519-08-00 Fax

Bardziej szczegółowo

USŁUGI ROZWIĄZANIA ARCHITEKTURA USŁUGI BAZODANOWE ROZWIĄZANIA IT INFRASTRUKTURA WIRTUALIZACJA MIGRACJE KONSOLIDACJA SPRZĘT IT. www.atena.

USŁUGI ROZWIĄZANIA ARCHITEKTURA USŁUGI BAZODANOWE ROZWIĄZANIA IT INFRASTRUKTURA WIRTUALIZACJA MIGRACJE KONSOLIDACJA SPRZĘT IT. www.atena. ARCHITEKTURA USŁUGI BAZODANOWE ROZWIĄZANIA IT INFRASTRUKTURA WIRTUALIZACJA MIGRACJE KONSOLIDACJA SPRZĘT IT www.atena.pl IT ROZWIĄZANIA USŁUGI ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe Sp. z. o.o. 1 AATENA

Bardziej szczegółowo

DATA CENTER COIG S.A.

DATA CENTER COIG S.A. DATA CENTER Powierz swoje IT ekspertom Nowoczesne Data Center Ponad 60-lat doświadczenia na rynku usług IT Technologie Green Data Center Bezpieczeństwo ISO/IEC 27001:2005 Redundancja zasilanie i klimatyzacja

Bardziej szczegółowo

1. Spis treści. Strona 2 z 49

1. Spis treści. Strona 2 z 49 SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI SPÓŁKI ZA ROK 2008 1. Spis treści 1. Informacje ogólne... 5 2. Podstawowe wielkości ekonomiczno finansowe... 8 A. Struktura przychodów... 8 B. Wyniki finansowe... 9 C. Zmiany

Bardziej szczegółowo

Systemy Ochrony Informacji

Systemy Ochrony Informacji 1 Systemy Ochrony Informacji Enigma Systemy Ochrony Informacji jest producentem, dostawcą i integratorem zaawansowanych dedykowanych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa systemów ze szczególnym naciskiem

Bardziej szczegółowo

SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nasza kompetencja to SAP

SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nasza kompetencja to SAP SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem Nasza kompetencja to SAP Najlepsi korzystają z rozwiązań SAP Spis treści my mamy zaszczyt wspierać ich w osiąganiu sukcesów! Konsultanci

Bardziej szczegółowo

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI COMARCH S.A. W 2014 ROKU

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI COMARCH S.A. W 2014 ROKU SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI COMARCH S.A. W 2014 ROKU KRAKÓW, 27 KWIETNIA 2015 ROKU SPIS TREŚCI 1. INFORMACJE O FIRMIE... 3 2. PODSTAWOWE WIELKOŚCI EKONOMICZNO-FINANSOWE... 6 3. PRODUKTY I USŁUGI OFEROWANE

Bardziej szczegółowo

CPU ZETO PN-EN ISO 9001:2009 PN-ISO/IEC 27001:2007. Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji

CPU ZETO PN-EN ISO 9001:2009 PN-ISO/IEC 27001:2007. Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji CPU ZETO PN-EN ISO 9001:2009 PN-ISO/IEC 27001:2007 Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji HISTORIA FIRMY Aleksander Lachowicz Prezes CPU ZETO Sp. z o.o. Mam prawdziwą przyjemność

Bardziej szczegółowo

Asseco Business Solutions SA. Pion Biznesowy Incenti

Asseco Business Solutions SA. Pion Biznesowy Incenti Asseco Business Solutions SA Pion Biznesowy Incenti Asseco Business Solutions S.A. (Asseco BS) dostarcza nowoczesne rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw. Kompleksowa oferta firmy obejmuje gotowe

Bardziej szczegółowo

Profil firmy. Solutions for Demanding Business

Profil firmy. Solutions for Demanding Business 21 Profil firmy Solutions for Demanding Business 2 List Prezesa W 2011 roku Asseco Poland S.A. obchodziło dwudziestolecie swojej działalności. Ledwie dwie dekady temu stawialiśmy pierwsze kroki na polskim

Bardziej szczegółowo

KLASTRY I INICJATYWY KLASTROWE W WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM. Klaster ICT Pomorze Zachodnie

KLASTRY I INICJATYWY KLASTROWE W WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM. Klaster ICT Pomorze Zachodnie KLASTRY I INICJATYWY KLASTROWE W WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM Klaster ICT Pomorze Zachodnie Redakcja: Jaek Drożdżal Paweł Mieczan Patrycja Mikuła Joanna Niemcewicz Opracowanie i korekta: Jaek Drożdżal

Bardziej szczegółowo

COMPANY PROFILE DISTRIBUTION

COMPANY PROFILE DISTRIBUTION COMPANY PROFILE DISTRIBUTION CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. Firma została założona w 1998 roku, jest wyspecjalizowanym dystrybutorem rozwiązań IT z wartością dodaną. Dostarcza najwyższej światowej jakości

Bardziej szczegółowo

SPRAWOZDANIE SKONSOLIDOWANE Z DZIAŁALNOŚCI GRUPY KAPITAŁOWEJ ZA 2008 ROK

SPRAWOZDANIE SKONSOLIDOWANE Z DZIAŁALNOŚCI GRUPY KAPITAŁOWEJ ZA 2008 ROK SPRAWOZDANIE SKONSOLIDOWANE Z DZIAŁALNOŚCI GRUPY KAPITAŁOWEJ ZA ROK 2008 Spis treści 1. Informacje ogólne... 5 2. Podstawowe wielkości ekonomiczno finansowe... 8 A. Struktura przychodów... 8 B. Wyniki

Bardziej szczegółowo

Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego

Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Comarch kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Posiadanie w pełni zintegrowanego środowiska IT pozwala firmom z branży retail kompleksowo

Bardziej szczegółowo

Outsourcing Experts S.A.

Outsourcing Experts S.A. POZNAJ OEX WITAMY WŚRÓD EKSPERTÓW OUTSOURCINGU Grupa kapitałowa Outsourcing Experts (OEX) powstała w wyniku największej fuzji na rynku outsourcingu procesów biznesowych w Polsce. ArchiDoc i Call One połączyły

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie przez wartości

Zarządzanie przez wartości 1 S&T w Polsce Services Polska to polski oddział Grupy S&T. Oferuje klientom pełen zakres usług w takich S&T obszarach jak: konsulting, outsourcing, projektowanie i wdrażanie systemów informatycznych,

Bardziej szczegółowo

PORTFOLIO. ALTAB S.A. Konsultacje i wdrożenia na najwyższym poziomie. Altab Portfolio. SAP Business One. SAP Business Objects. Business Intelligence

PORTFOLIO. ALTAB S.A. Konsultacje i wdrożenia na najwyższym poziomie. Altab Portfolio. SAP Business One. SAP Business Objects. Business Intelligence Altab Portfolio PORTFOLIO SAP Business One SAP Business Objects Business Intelligence Business Process Management Obieg Dokumentów Kolokacja Serwerów Konsulatcje i Wdrożenia Usługi Programistyczne ALTAB

Bardziej szczegółowo

integration networking development

integration networking development integration networking development NOWA JAKOŚĆ NA RYNKU IT Być wiarygodnym, zaufanym i kompetentnym partnerem, zarówno dla Klientów, jak i dostawców wiodących światowych technologii informatycznych. Firma

Bardziej szczegółowo

ROZDZIAŁ I PODSUMOWANIE I CZYNNIKI RYZYKA

ROZDZIAŁ I PODSUMOWANIE I CZYNNIKI RYZYKA Rozdział I Podsumowanie i czynniki ryzyka ROZDZIAŁ I PODSUMOWANIE I CZYNNIKI RYZYKA 1. Najważniejsze informacje o Emitencie 1.1. Specyfika działalności Emitenta i jego Grupy Kapitałowej rozpoczął działalność

Bardziej szczegółowo