PEŁNA GAMA PRODUKTÓW CHEMICZNYCH

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "PEŁNA GAMA PRODUKTÓW CHEMICZNYCH"

Transkrypt

1

2 Produkty ekologiczne przygotowane w ramach stałego rozwoju WODNE ŚRODKI ODTŁUSZCZAJĄCE Fasada NET FACADE Do czyszczenia i konserwacji fasad. Urządzenia do gotowania DRAG FOUR Środek do usuwania przypalonych tłuszczów. Karoseria pojazdów CARNET BIOVERT Środek do czyszczenia karoserii samochodów osobowych i ciężarowych. BIOCET CLEANER Biodegradowalny środek czyszczący do warsztatowej myjki czyszczącej BIOCEET FONT. Koncentrat lub preparat gotowy do użytku. Działa w połączeniu z tabletkami BIOCET TABS. MAJOR FONT NM Detergent zasadowy do warsztatowych myjek czyszczących oraz zmywarek przemysłowych. RAMAJ GNI Bardzo silny środek odtłuszczający. Przeznaczony do silnych zabrudzeń. MOUSSE 2009 Postać zwartej piany. Bardzo silny środek czyszczący. Jakość spożywcza. CHLORAL NM Detergent zasadowy, chlorowany, niepieniący, środek wybielający. DEG SUPER Silnie pieniący środek czyszczący o neutralnym ph. MAJOR X100 Przemysłowy środek czyszczący z dodatkiem substancji zapobiegającej rdzewieniu. Do wszystkich powierzchni. Do konserwacji i ochrony obróbkowej zarówno do stosowania w kąpieli, jak i w formie rozpylonej. MAJOR SX 20 Środek czyszczący do różnych zastosowań i do konserwacji technicznej. Do wszystkich powierzchni. SOL URB + TURBO Do czyszczenia ulic, chodników miejskich, placów, nawierzchni przemysłowych, magazynów. MAJOR NM 880 Silny środek czyszczący do powierzchni, niepieniący, nadaje się do urządzeń myjących podłogi. AMBRAX EUCALYPTUS CITRON Zapachowy środek czyszczący. RESTO PLONGE Silny, uniwersalny koncentrat do ręcznego mycia. RESTO MACH LIQUIDE Do mycia naczyń w zmywarkach. RESTO MACH RINCAGE Do spłukiwania naczyń w zmywarkach. VITNET AUTO Środek do czyszczenia szyb, z dodatkiem substancji zapobiegających zamarzaniu, rozcieńczalny, skuteczny w temperaturze do 41ºC. VITREX Środek do czyszczenia szyb. Szybkie parowanie. Nie pozostawia śladów. Nie wymaga suszenia: po rozpyleniu nie spływa z powierzchni. Części mechaniczne Środki do różnych zastosowań Podłogi, nawierzchnie Mycie naczyń Szyby ŚRODKI DEZYNFEKUJĄCE Miejsca użyteczności zbiorowej Spożywczo-rolny DE ODO VO Specjalny środek dezynfekujący urządzenia do wywozu śmieci. OUT GERME AS Środek dezynfekujący w aerozolu, jednodawkowy. OUT TRACE D Odtłuszczający środek dezynfekujący, zapachowy, do zastosowania na wszelkich powierzchniach. Gotowy do użytku. CHLORAL MOUSSE Pieniący środek dezynfekujący.

3 Miejsca użyteczności zbiorowe CEETAL Dezynfekujący środek bakteriobójczy do wszystkich rodzajów powierzchni. Neutralny lub perfumowany. CEETAL NM Środek dezynfekujący, niepieniący, do dezynfekcji obiegów zamkniętych, kadzi mieszalnikowych, myjek itd. MAJOR C 100 Dezynfekujący środek odtłuszczający do wszelkich powierzchni bez klasyfikacji toksykologicznej. MAJOR C200 Silnie odtłuszczający środek dezynfekujący do wszystkich rodzajów powierzchni. SEPTYSAN SR Środek dezynfekujący bez spłukiwania. Sektor rolno-spożywczy MYDŁA DO RĄK I CIAŁA MANEX AUTOSECHANT Roztwór hydro-alkoholowy do higienicznej dezynfekcji rąk poprzez wcieranie. Zwalcza wirus A/H1N1. MANIGERM Preparat bakteriobójczy i grzybobójczy do mycia i odkażania rąk. MANEX ECOFRUIT Koncentrat w płynie do mycia ciała i rąk. Baza myjąca 100% roślinna. MANEX NG Specjalny preparat do mycia ciała i rąk. Zwalcza nieprzyjemne zapachy. Mycie silnych zabrudzeń SANIPUR MAIN Płynny krem z naturalnymi środkami ścierającymi. Przeznaczony do silnie zabrudzonych rąk. Usuwa skutecznie smary, atrament, farbę. Oznakowanie Ecolabel. Mycie bez użycia wody MANLUX 2 Chusteczki dwustronne. Czyszczą bez użycia wody i mydła. Nie pozostawiają resztek. Dezynfekcja Bieżące mycie ciała i rąk ŚRODKI DO USUWANIA KAMIENIA KOTŁOWEGO, KWAŚNE ŚRODKI CZYSZCZĄCE Aluminium DEPALU Silny środek do renowacji i czyszczenia powierzchni z aluminium i powierzchni galwanizowanych. Beton, cement OUT BETON NG Kwaśny środek do czyszczenia betonu, cementu, stwardniałego kamienia wapiennego. Bez zawartości kwasu fluorowodorowego. Kanalizacja CD 85 Chemiczny, silnie działający udrażniacz. Woda AQUACIDE SPECIAL Środek zakwaszający wodę do pojenia. Powierzchnie galwanizowane DEPAL GA Środek czyszczący dotrawiający stal galwanizowaną. Bez zawartości kwasu fluorowodorowego. Graffiti OPS 100 Środek czyszczący bez zawartości chlorku metylenu. Nowa generacja produktów. Do usuwania farby, lakieru, powłok z fasad, graffiti. Stal nierdzewna PROPINOX Pasywny środek do czyszczenia stali nierdzewnej. Metal DEPHOS 636 Środek odtłuszczający i fosforanujący do maszynowego stosowania w wodzie gorącej i parze przed malowaniem.

4 DEPAL 9 Odrdzewiacz, pasywator, środek, fosforanujący, odtłuszczający. Usuwa kamień z kanalizacji. ECOTAR Ekologiczny środek do usuwania kamienia bez zawartości fosfatów, niepalny. TAR 26 Silny środek do usuwania kamienia kotłowego (nie stosować na stal nierdzewną). Sanitariaty SANIPUR NS Zapachowy środek czyszczący usuwający kamień. Ochrona środowiska. Oznakowanie Ecolabel. Nawierzchnia RP CALAMEX 2 Silny środek odtłuszczający i usuwający osady kamienne z nawierzchni porowatych, kostki brukowej, posadzek, cementu itd. Różne zastosowania DEZODORANTY ORAZ PREPARATY ZAPACHOWE, ŚRODKI DO USUWANIA ZAPACHÓW AIRFRESH Środek usuwający nieprzyjemne zapachy o natychmiastowym działaniu. Specjalistyczny środek do stosowania na dużych powierzchniach. C-ODO MINI ODORISANT Środek nowej generacji. System automatycznego oczyszczania powietrza w otoczeniu. DE ODO PLUS Środek usuwający nieprzyjemne zapachy wyprodukowany na bazie formuły organicznej. DEOLYPTUS Silny preparat zapachowy eukaliptusowy. MASQUODEUR Bardzo silny środek nawaniający. W ultrastężonym koncentracie. PINEMUL VERT Specjalistyczny środek biologiczny neutralizujący i kontrolujący zapachy. BIOCET ODO Specjalistyczny środek biologiczny do przetwarzania i kontroli zapachów Zbiorniki na smar BIOCET BAC L Specjalistyczny środek biologiczny w płynie do prewencyjnego czyszczenia zbiorników na smar, kanalizacji i mini stacji oczyszczania ścieków. Kanalizacja BIOCET PACK Powietrze Do wszystkich powierzchni Specjalistyczny środek biologiczny w proszku do prewencyjnego czyszczenia zbiorników na smar i kanalizacji. ŚRODKI ODTŁUSZCZAJĄCE Graffiti ECOSOLV 58 P Środek odtłuszczający do czyszczenia graffiti, atramentu. Dostępny w aerozolu. Węglowodory DE GOUDRON BIO 1110 Czyszczenie i rozpraszanie węglowodorów. Biotechnologia bez lotnych związków organicznych i bez zapachów. W 100% biodegradowalny i w 100% pochodzenia roślinnego. Konserwacja SCE NET Suchy środek odtłuszczający o szybkim parowaniu. Substytut trójchloro111- etanu. W aerozolu.

5 Części mechaniczne ELECTA 21 Środek odtłuszczający na zimno o szybkim parowaniu. Punkt zapłonu < 21ºC. ELECTA 61 Bezpieczny rozpuszczalnikowy środek odtłuszczający. Nie zawiera chloru ani rozpuszczalników aromatyzowanych. Punkt zapłonu > 61ºC. SOLVAL Suchy środek rozpuszczalnikowy o szybkim parowaniu. Temperatura zapłonu = 28ºC. SOLVERT 88 Czyszczący środek rozpuszczalnikowy odtłuszczający do zastosowania przemysłowego. Bez lotnych związków organicznych. Temperatura zapłonu: 88ºC. TEM K Czyszczący środek rozpuszczalnikowy, odtłuszczający do zastosowania na zimno. Dielektryczny. Do stosowania w myjce lub przez rozpylanie. Temperatura zapłonu = 40ºC. ŚRODKI ABSORBUJĄCE, ODLADZAJĄCE, OSŁONOWE Węglowodory VERT ABSORB Ekologiczny środek absorbujący. Specjalistyczny środek do węglowodorów. Stosowany z Vert Absorb Box. Śnieg, lód OUT GLACE Środek odśnieżający, odladzający, pochłaniacz wilgoci. Pozostałe przeznaczenie DUR ABSORB UNIVERSEL Środek pochłaniający do użytku przemysłowego i do stosowania w przemyśle drogowym. Nawierzchnie BT 100 Środek do stosowania na zimno, do natychmiastowego remontu dziur drogowych. ŚRODKI OWADOBÓJCZE I GRYZONIOBÓJCZE Osy OUT GUEPES Środek owadobójczy. Przeciwko latającym owadom. Silny środek uderzeniowy ukierunkowany strumień. Insekty AGRISECT BIF Środek owadobójczy przeciwko czerwonym pchłom, chrząszczom, muchom i innym insektom. OUT INSECT Środek gryzoniobójczy, dostępny luzem, w aerozolu lub do jednorazowego użytku. Szczury AGRITURA BLOC D Środek do zwalczania szczurów, gotowy do użytku. Idealnie nadaje się do wilgotnych miejsc. Szczury i myszy AGRITURA PATE Środek do zwalczania szczurów i myszy w paście zawierającej brodifakum. Psy i koty REPULSIF CHIENS ET CHATS Środek odstraszający psy i koty. Myszy SOURICEET Środek w granulacie do zwalczania myszy.

6 SMARY I OLEJE CEETOSOL Emulsja przeznaczona do stosowania w trakcie obróbki metali żelaznych i nieżelaznych. LUBCOUP TL Olej obróbkowy pieniący przeznaczony do stosowania przy maksymalnych ciśnieniach. LUBRALU HT Środek smarujący zapobiegający tarciu, do stosowania w wysokiej temperaturze, antykorozyjny/ przeciwrdzewny, w aerozolu. WR Uszczelniający środek smarujący do różnych zastosowań. Zalecany do stosowania w sektorze morskim. W aerozolu. CEETAL BRILL Środek do renowacji niechłonący wody. Przeciwprzyczepny, ułatwiający wyjmowanie z formy, z silikonem. W aerozolu. CEETAL BRILL SS Środek do renowacji niechłonący wody. Przeciwprzyczepny, ułatwiający wyjmowanie z formy, bez silikonu. W aerozolu. CEETAL DEGRIP ECOCHOIX Środek penetrujący, smarujący, przeciwrdzewny. Możliwy do stosowania w kontakcie z żywnością. Nie zawiera lotnych związków organicznych. W aerozolu. CEETALUB 3 Środek czyszczący o silnym działaniu. Do różnych zastosowań: jako środek uszczelniający i ochraniający. Do zastosowania w elektronice, elektryczności, mechanice. W aerozolu. ADERALO Środek przeciwprzyczepny bez zawartości silikonu, stosowany w sektorze spawalniczym i budowlanym. Dostępny w postaci koncentratu lub w postaci środka gotowego do użycia. Smarowanie Pozostałe zastosowania Spawanie INNE PRODUKTY

Zaawansowane środki czyszczące Dla utrzymania ruchu, napraw i przemysłu

Zaawansowane środki czyszczące Dla utrzymania ruchu, napraw i przemysłu Zaawansowane środki czyszczące Dla utrzymania ruchu, napraw i przemysłu Właściwe rozwiązanie Do każdej aplikacji Loctite 7012 Czyszczenie części mechanicznych w warsztatach naprawczych Środek czyszczący

Bardziej szczegółowo

Katalog środków chemicznych

Katalog środków chemicznych Katalog środków chemicznych WSPÓŁPRACA HANDLOWA: mail: marcin@optinet.com.pl telefon: 0-507 03 95 94 ZAMÓWIENIA: mailem: biuro@optinet.com.pl faxem: (22) 754 69 72 telefonicznie: (22) 754 69 69-71 2 SPIS

Bardziej szczegółowo

Katalog środków chemicznych

Katalog środków chemicznych Katalog środków chemicznych BSM Group Sp. z o.o. Sp. k. Toruń, ul.mickiewicza 82 www.bsmgastro.pl Dział handlowy: tel. +48 (56) 658 72 35 firma@bsmgastro.pl Serwis: tel. +48 (56) 655 46 00 faks: (56) 658

Bardziej szczegółowo

Czyść Pielęgnuj Odpoczywaj P R Z E G L Ą D P R O D U K T Ó W 2 0 0 8 / 2 0 0 9

Czyść Pielęgnuj Odpoczywaj P R Z E G L Ą D P R O D U K T Ó W 2 0 0 8 / 2 0 0 9 Czyść Pielęgnuj Odpoczywaj P R Z E G L Ą D P R O D U K T Ó W 2 0 0 8 / 2 0 0 9 Rozwiązanie w chemii Środki chemiczne ułatwiają bez wątpienia Państwa codzienną pracę. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz

Bardziej szczegółowo

PRACE ZIEMNE & TRANSPORT 2-3

PRACE ZIEMNE & TRANSPORT 2-3 E X P E R T S I N L U B R I C A N T S PRACE ZIEMNE 2-3 PRACE ZIEMNE Od ponad 40 lat świat kręci się z Ruch jest dla nas wszystkim. Od 1971r. produkujemy i sprzedajemy najwyższej jakości smary i układy

Bardziej szczegółowo

Koncepcja życia w zgodzie z naturą. Katalog ACT Polska /2015

Koncepcja życia w zgodzie z naturą. Katalog ACT Polska /2015 Koncepcja życia w zgodzie z naturą Katalog ACT Polska /2015 / 2016 ACT Polska istnieje w naszym kraju na rynku sprzedaży bezpośredniej już od 15 lat, a swój początek wiąże z założycielem szwedzkiej firmy

Bardziej szczegółowo

Metoda tradycyjna. Produkty oferowane przez ACT POLSKA dostępne są w systemie sprzedaży bezpośredniej. Zapraszamy do lektury naszego katalogu.

Metoda tradycyjna. Produkty oferowane przez ACT POLSKA dostępne są w systemie sprzedaży bezpośredniej. Zapraszamy do lektury naszego katalogu. Koncepcja sprzątania w zgodzie z naturą Katalog ACT Polska 2013 / 2014 Firma ACT POLSKA swój początek wiąże z Rudolfem Nordinem, założycielem szwedzkiej firmy ACT, który to w 1990 roku wynalazł, jako pierwszy

Bardziej szczegółowo

PRODUKTY NOVIPro DLA WYMAGAJĄCYCH FACHOWCÓW

PRODUKTY NOVIPro DLA WYMAGAJĄCYCH FACHOWCÓW PRODUKTY NOVIPro DLA WYMAGAJĄCYCH FACHOWCÓW MATERIAŁY USZCZELNIAJĄCE I IZOLUJĄCE Taśma PTFE WODA s. 2 Taśma PTFE HD s. 2 Taśma PTFE MAX s. 2 Taśma PTFE GAZ s. 3 Taśma do izolacji NOVIPro 48 mm x 9 m s.

Bardziej szczegółowo

Środki myjące i nabłyszczające do użytku w przemysłowych zmywarkach oraz środki do utrzymania higieny na zapleczu kuchennym Środki myjące

Środki myjące i nabłyszczające do użytku w przemysłowych zmywarkach oraz środki do utrzymania higieny na zapleczu kuchennym Środki myjące Środki myjące i nabłyszczające do użytku w przemysłowych zmywarkach oraz środki do utrzymania higieny na zapleczu kuchennym Środki myjące F30 Płyn do mycia wszelkiego rodzaju szkła, nie zawiera chloru

Bardziej szczegółowo

PROFESJONALNE ŚRODKI UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

PROFESJONALNE ŚRODKI UTRZYMANIA CZYSTOŚCI PROFESJONALNE ŚRODKI UTRZYMANIA CZYSTOŚCI DO SERWISU SALONU MYJNI WARSZTATU tel: 506 133 109 slawek.oles@onet.eu Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe OL CHEM Sławomir Oleszak ul. Murna 22, 63-720 Koźmin

Bardziej szczegółowo

ŚRODKI ANTYADHEZYJNE DO UWALNIANA WYROBÓW Z FORM

ŚRODKI ANTYADHEZYJNE DO UWALNIANA WYROBÓW Z FORM Rozdział VI: Środki antyadhezyjne... Rozdział VI ŚRODKI ANTYADHEZYJNE DO UWALNIANA WYROBÓW Z FORM Istnieje duża grupa środków przeznaczonych do ułatwiania uwalniania wyrobów z form. Dotychczas nie zostały

Bardziej szczegółowo

katalog produktów Ekspert w Dziedzinie Higieny www.hypred.pl MYCIE I DEZYNFEKCJA POWIERZCHNI ZEWNĘTRZNYCH HIGIENA RĄK

katalog produktów Ekspert w Dziedzinie Higieny www.hypred.pl MYCIE I DEZYNFEKCJA POWIERZCHNI ZEWNĘTRZNYCH HIGIENA RĄK Ekspert w Dziedzinie Higieny katalog produktów przemysł MIĘSNY, RYBNY i DROBIARSKI MYCIE I DEZYNFEKCJA W UKŁADACH CIP MYCIE I DEZYNFEKCJA POWIERZCHNI ZEWNĘTRZNYCH HIGIENA RĄK Hypred reprezentuje francuski

Bardziej szczegółowo

KARTA INFORMACYJNA Sikafloor CureHard 18

KARTA INFORMACYJNA Sikafloor CureHard 18 KARTA INFORMACYJNA Preparat na bazie krzemianu sodu do powierzchniowego utwardzania i uszczelniania betonu OPIS PRODUKTU ZASTOSOWANIE CHARAKTERYSTYKA APROBATY / NORMY jest płynnym, bezrozpuszczalnikowym

Bardziej szczegółowo

Zasady Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP) i Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) oraz kontrola wewnętrzna organizacji żywienia w przedszkolu

Zasady Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP) i Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) oraz kontrola wewnętrzna organizacji żywienia w przedszkolu 5900_WP_NOWY.qxd 4/4/2007 2:13 PM Page 239 Zasady Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP) i Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) oraz kontrola wewnętrzna organizacji żywienia w przedszkolu. dr n. techn. Halina

Bardziej szczegółowo

KATALOG: KATALOG ODPADÓW WRAZ Z LISTĄ ODPADÓW NIEBEZPIECZNYCH

KATALOG: KATALOG ODPADÓW WRAZ Z LISTĄ ODPADÓW NIEBEZPIECZNYCH KATALOG: KATALOG ODPADÓW WRAZ Z LISTĄ ODPADÓW NIEBEZPIECZNYCH (Dz.U. Nr 112, poz. 1206, ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ŚRODOWISKA z dnia 27 września 2001 r. w sprawie katalogu odpadów, na podstawie art. 4 ust.

Bardziej szczegółowo

CONTENTS. Część A... 2 Część B... 214 Część C... 220 Część D... 242 Część M... 257

CONTENTS. Część A... 2 Część B... 214 Część C... 220 Część D... 242 Część M... 257 CONTENTS Część A... 2 Część B... 214 Część C... Część D... 242 Część M... 257 CZĘŚĆ A A.1. 96966 6/4/21 SILENT Piano 35 Fulwood House 12 Fulwood Place London WC1V 6HR EN IT 28 - Kołowrotki wędkarskie,

Bardziej szczegółowo

dla Ciebie dla Twojego domu katalog produktów nr 11 2015

dla Ciebie dla Twojego domu katalog produktów nr 11 2015 dla Ciebie dla Twojego domu katalog produktów nr 11 2015 Dla Twojego domu i ogrodu Dom to miejsce wyjątkowe. Dzielimy go z tymi, którzy są dla nas najważniejsi, gościmy w nim osoby bliskie naszym sercom

Bardziej szczegółowo

(REINMITTEL) G 052188 G05218801

(REINMITTEL) G 052188 G05218801 Karta charakterystyki zgodna z wzorem określonym w rozporządzeniu (WE) nr 1907/2006 (REACH). Data wydania 26.04.2010 r. Data aktualizacji - 1. IDENTYFIKACJA MIESZANINY I IDENTYFIKACJA PRZEDSIĘBIORSTWA

Bardziej szczegółowo

1 SEKCJA 1: IDENTYFIKACJA SUBSTANCJI/MIESZANINY I IDENTYFIKACJA SPÓŁKI/PRZEDSIĘBIORSTWA

1 SEKCJA 1: IDENTYFIKACJA SUBSTANCJI/MIESZANINY I IDENTYFIKACJA SPÓŁKI/PRZEDSIĘBIORSTWA 1 SEKCJA 1: IDENTYFIKACJA SUBSTANCJI/MIESZANINY I IDENTYFIKACJA SPÓŁKI/PRZEDSIĘBIORSTWA 1.1 Identyfikator produktu Nazwa: Destylaty lekkie zobojętniane chemiczna (ropa naftowa); Frakcja naftowa Synonimy:

Bardziej szczegółowo

Kompleksowe rozwiązania do prac glazurniczych

Kompleksowe rozwiązania do prac glazurniczych Kompleksowe rozwiązania do prac glazurniczych KATALOG PRODUKTOWY Jesteśmy wiodącym na świecie specjalistą, dostarczającym inteligentne rozwiązania w zakresie klejów i uszczelniaczy. Posiadamy silne zaplecze

Bardziej szczegółowo

NEPTUNE 7 FA Operating Instructions

NEPTUNE 7 FA Operating Instructions Operating Instructions 107140197 A 301002728 psi bar NEPTUNE 7 FA 1 2 30 3 4 5 6 29 7 28 27 26 25 24 23 22 21 8 9 10 11 12 13 14 20 psi bar 15 16 17 18 19 2 Spis treści 1 Ważne wskazówki dotyczące bezpieczeństwa...

Bardziej szczegółowo

OGÓLNE ZASADY HIGIENY ŻYWNOŚCI CAC/RCP 1-1969

OGÓLNE ZASADY HIGIENY ŻYWNOŚCI CAC/RCP 1-1969 OGÓLNE ZASADY HIGIENY ŻYWNOŚCI CAC/RCP 1-1969 Publikowane w porozumieniu z Organizacją Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa (Food and Agriculture Organization of the United Nations ) przez

Bardziej szczegółowo

Misja: Czysta i ciepła woda dla Ciebie

Misja: Czysta i ciepła woda dla Ciebie PRODUKTY Profil: FORMASTER S.A. to nowoczesne, innowacyjne przedsiębiorstwo z 20 letnim doświadczeniem. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym zastosowanym od etapu projektowania do uzyskania wyrobu

Bardziej szczegółowo

Przewodnik do wdra ania zasad GMP / GHP i systemu HACCP w zak adach ywienia zbiorowego

Przewodnik do wdra ania zasad GMP / GHP i systemu HACCP w zak adach ywienia zbiorowego Halina Turlejska, Urszula Pelzner, Eliza Konecka-Matyjek, Katarzyna WiÊniewska Przewodnik do wdra ania zasad GMP / GHP i systemu HACCP w zak adach ywienia zbiorowego Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Bardziej szczegółowo

Opis deskryptorów. Sektor zastosowania. Sector of Use SU]

Opis deskryptorów. Sektor zastosowania. Sector of Use SU] Opis deskryptorów Sektor zastosowania Sector of Use SU] Zgodnie z Reach, każdemu z sektorów przemysłu, przez który substancja przechodzi w swoim cyklu życiowym aż do ostatecznego miejsca przeznaczenia

Bardziej szczegółowo

GMP/GHP wymagane do wdrożenia ze szczególnym uwzględnieniem możliwych do zidentyfikowania zagrożeń

GMP/GHP wymagane do wdrożenia ze szczególnym uwzględnieniem możliwych do zidentyfikowania zagrożeń GMP/GHP wymagane do wdrożenia ze szczególnym uwzględnieniem możliwych do zidentyfikowania zagrożeń Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Projekt

Bardziej szczegółowo

Zapraszamy również na: Na naszych stronach:

Zapraszamy również na: Na naszych stronach: Zapraszamy również na: Na naszych stronach: PEŁNA OFERTA, AKTUALNE CENY MOŻLIWOŚĆ ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA ATESTY, CERTYFIKATY, ŚWIADECTWA KATALOGI W WERSJI ELEKTRONICZNEJ (PDF) DANE TELEADRESOWE, PLANY DOJAZDU

Bardziej szczegółowo

Warszawa, dnia 22 października 2012 r. Poz. 766 OBWIESZCZENIE MINISTRA ŚRODOWISKA 1) z dnia 10 września 2012 r.

Warszawa, dnia 22 października 2012 r. Poz. 766 OBWIESZCZENIE MINISTRA ŚRODOWISKA 1) z dnia 10 września 2012 r. MONITOR POLSKI DZIENNIK URZĘDOWY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ Warszawa, dnia 22 października 2012 r. Poz. 766 OBWIESZCZENIE MINISTRA ŚRODOWISKA 1) z dnia 10 września 2012 r. w sprawie wysokości stawek opłat

Bardziej szczegółowo

Wszystkie produkty w zasięgu ręki!

Wszystkie produkty w zasięgu ręki! Wszystkie produkty w zasięgu ręki! Czyszczenie i konserwacja gresu porcelanowego, klinkieru i kamienia naturalnego FILA Easy Guide Przewodnik po najlepszych rozwiązaniach NAJLEPSI PRODUCENCI POLECAJĄ FILA.

Bardziej szczegółowo

pozostały asortyment

pozostały asortyment Produkty dla lakiernictwa, linki, łańcuchy, smary, blachy, elementy do bram przesuwnych, drabiny, blokady parkingowe, kołki i wkręty, oraz prosta elektronika. Szpachlówka poliestrowa BUMPER FIX Utwardzacz

Bardziej szczegółowo