Leica GR25 To nie tylko odbiornik, to serwer do sieci stacji referencyjnych

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Leica GR25 To nie tylko odbiornik, to serwer do sieci stacji referencyjnych"

Transkrypt

1 Leica GR25 To nie tylko odbiornik, to serwer do sieci stacji referencyjnych

2 Leica GR25 serwer do stacji referencyjnych GNSS Pomyśl o serwerze do stacji referencyjnych GR25 to więcej niż tylko odbiornik do stacji referencyjnych, to serwer do stacji referencyjnych GNSS. Tak jak serwery danych, został wyposażony w wiele funkcji zapewniających niezawodną pracę. Na przykład: zapasowe zasilanie, oprogramowanie zabezpieczające, możliwości przesyłania nadmiarowych danych, sterowanie parametrami środowiska zewnętrznego oraz łatwość sterowania wszystkimi funkcjami. Ponieważ serwer został zaprojektowany do zarządzania, przechowywania, wysyłania i przetwarzania danych 24 godziny na dobę, musi być niezawodny i oferować różnorodne funkcje programowe i sprzętowe umożliwiające realizację stawianych przed nim zadań i gwarantować długotrwałą pracę. Serwer jest bardziej niezawodny, oferuje więcej funkcji sprzętowych i programowych niż standardowy odbiornik do stacji referencyjnych. WLAN GR25 może zostać zakupiony ze zintegrowanym adapterem WLAN, który umożliwia nawiązanie bezprzewodowego połączenia z Internetem korzystając z infrastruktury, lub trybu ad-hoc. Udostępnianie połączenia internetowego Funkcja udostępniania połączenia internetowego (ICS) pozwala wykorzystać GR25 jako bramę, przez która inne urządzenia nawiążą połączenie z Internetem. Dane pochodzące z podłączonych urządzeń mogą zostać bezpośrednio przesłane do innych użytkowników sieci. SNMP Protokół SNMP jest wykorzystywany do monitoringu i oceny stanu sieci oraz poprawności funkcjonowania urządzeń sieciowych, takich jak serwer GR25 do stacji referencyjnych GNSS. Protokół SNMP zainstalowany w oprogramowaniu GR25 pozwala monitorować takie informacje, jak obciążenie procesora, łączność z Internetem i poziom zasilania.

3 Seria GNSS Unlimited Bezpieczna inwestycja w odbiornik z serii GNSS Unlimited: Przystosowany do nowych i przyszłych rozwiązań odpręż się i obserwuj modernizacje GNSS. Moc danych z wielu konstelacji GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS. Wszystkie przyszłe sygnały będą obsługiwane zapewniając maksymalną wydajność. Ntrip GR25 spełnia rolę serwera Ntrip (źródło), Ntrip Caster oraz klienta Ntrip, umożliwiając w oparciu o jeden port utworzenie nieograniczonej ilości źródeł poprawek, połączeń nawiązywanych przez klientów i serwery. GR25 umożliwia odbieranie poprawek w trybie klienta Ntrip, obliczając pozycję RTK i monitorując pozycję anteny podczas pracy jako serwer stacji referencyjnej GNSS. Bezpieczeństwo Wbudowany Firewall, domyślnie zamknięte porty, wszechstronne opcje administracyjne i rejestr zdarzeń (w tym rejestr komunikacji) umożliwiają bezpieczne zarządzanie systemem i usługami dostarczanymi przez GR25. Montaż w szafach IT GR25 może być montowany w szafach IT 19" za pomocą specjalnie zaprojektowanego zestawu montażowego zapewniającego optymalną i stabilną instalację. Kable umieszczone są z tyłu, a diody LED i ekran z przodu zapewniając użytkownikowi szybki przegląd stanu urządzenia.

4 Leica GR25 serwer do stacji referencyjnych GNSS Modularność i możliwości dostosowania Dzięki modularnej budowie, serwer do stacji referencyjnych GNSS GR25 będzie rozwijać się wraz z Twoją firmą i potrzebami związanymi z realizowanymi zadaniami. GR25 umożliwia wybór elementów, które zoptymalizują żądaną konfigurację urządzenia i umożliwią jego dalszą rozbudowę w przyszłości, gdy potrzeby Twojej firmy zmienią się. Modularność GR25 pozwala zrealizować każde zadanie, instrument spełni stawiane przed nim wymagania i będzie pracować nawet w najtrudniejszych warunkach środowiskowych. Może zostać przystosowany do pracy w sieciach statycznych i RTK, jako pojedyncza stacja bazowa, w kampaniach pomiarowych, monitoringu strukturalnym, badaniach atmosfery i badaniach sejsmicznych oraz wyznaczaniu pozycji na morzu. Modularna obudowa Specjalnie zaprojektowana obudowa z gumowymi osłonami umożliwia montaż odbiornika na ścianie lub w szafie, albo na statywie podczas kampanii pomiarowej w terenie. Wszystkie złącza mają odpowiednie osłony, a ich rozmieszczenie zapewnia wygodne podłączenie kabli. Modularna komunikacja Zdecyduj, czy skorzystasz z WLAN albo Bluetooth, zainstaluj wewnętrzne urządzenie w porcie GR25 takie, jak moduł GSM lub radiomodem, które usprawnią komunikację. Albo podłącz serwer GR25 do sieci przez kabel Ethernet. Modularne śledzenie Modernizacja GNSS to postępujący proces. Włączaj/wyłączaj obsługiwane systemy satelitarne i częstotliwość zależnie od Twoich potrzeb. Już dziś masz pewność, że gdy konstelacja GNSS zostanie rozbudowana, to zakup nowego GR25 nie będzie konieczny. Silnik śledzący GR25 może zostać wymieniony, aby serwer GNSS mógł na bieżąco obsługiwać nowe sygnały satelitarne.

5 Modularny zapis danych Wybierz kartę SD o żądanej pojemności. Jeśli potrzebujesz większej pamięci, wymień kartę SD w dowolnym momencie lub podłącz zewnętrzny dysk twardy, który będzie zasilany bezpośrednio z serwera GR25. Skonfiguruj do 12 niezależnych sesji rejestracji danych, co pozwoli Ci z łatwością pozyskać różne dane jednym serwerem GR25. Modularne oprogramowanie RefWorx Oprogramowanie RefWorx jest zainstalowane w GR25. Dodaj licencje do obsługi nowych funkcji, gdy Twoje potrzeby wzrosną. Zainstaluj pakiety językowe, aby ułatwić obsługę GR25. Tworzenie plików zapasowych z ustawieniami GR25 umożliwia łatwe przeniesienie konfiguracji na inny serwer GR25. Modularne zasilanie Inteligentne zarządzanie zasilaniem dzięki czterem możliwym do konfiguracji źródłom. Dwa złącza do podłączenia zasilania zewnętrznego, zasilanie przez port Ethernet (PoE) oraz wymienna bateria wewnętrzna. Wewnętrzna ładowarka baterii gwarantuje, że bateria będzie pracować do 24 godzin zapewniając zasilanie serwera i archiwizację danych.

6 Leica GR25 serwer do stacji referencyjnych GNSS Odpowiedzi łączą najlepsze komponenty Oprogramowanie z serii Leica Spider dostarcza wielu inteligentnych rozwiązań, poczynając od pojedynczych stacji bazowych, a kończąc na rozbudowanej infrastrukturze sieci RTK. Leica GNSS Spider GR25 został zaprojektowany jako integralna część oprogramowania Leica GNSS Spider przeznaczonego do sieci RTK i monitoringu. Leica SpiderWeb Dzięki rejestracji danych RINEX i funkcji FTP push, GR25 to doskonałe uzupełnienie Leica SpiderWeb, oprogramowania umożliwiającego wygodny dostęp do danych GNSS przez Internet. Leica SpiderQC SpiderQC służy do szybkiej, szczegółowej kontroli i monitoringu danych GNSS. Zapewnia szczegółowe raporty i graficzną analizę danych. Leica CrossCheck Odbiorniki GR25 / GR10 / GRX są szczególnie polecane do pracy z oprogramowaniem Leica CrossCheck, które umożliwia zaawansowane obliczenia i monitoring. Anteny Leica GR25 może być używany ze wszystkimi antenami Leica Geosystems, wyjątkowo dobrze sprawdza się z antenami z serii AR. Active Assist wprowadza wsparcie użytkownika na wyższy poziom, gwarantując Ci jako klientowi Leica Geosystems maksymalną satysfakcję. Active Assist to usługa wsparcia online. Za pomocą bezpiecznego serwisu internetowego użytkownik może udostępnić odbiornik wyszkolonemu pracownikowi wsparcia technicznego, który zdiagnozuje problem i zaproponuje rozwiązanie. Usługa Active Assist działa nawet wtedy, gdy odbiornik chroniony jest firewallem, zapewniając szybkie i całościowe wsparcie techniczne.

7 Specyfikacja techniczna Leica GR25 serwer do stacji referencyjnych GNSS Technologia GNSS Opatentowana przez Leica technologia SmartTrack+: Bardzo niski poziom szumów w pomiarach fazy fali nośnej GNSS, dokładność lepsza niż 0,2 mm (rms) Dokładność wyznaczania pozycji RTK - 10 mm + 1 ppm (rms) w poziomie / 20 mm + 1 ppm (rms) w pionie Wysokoprecyzyjny wielodroży korelator impulsowy do pomiarów pseudoodległości Szybkie nawiązanie połączenia z satelitami po uruchomieniu odbiornika, odporność na zagłuszanie, doskonałe śledzenie satelitów na niskich wysokościach Sygnały GNSS Elastyczna konfiguracja sygnałów od 60 śledzonych satelitów, 7 sygnałów na satelitę 1, 120/ kanałów: GPS: L1 C/A, L2P, L2C, L5 / pełna długość fazy fali nośnej GLONASS: L1 C/A, L2P, L2C / pełna długość fazy fali nośnej Galileo: E1, E5a, E5b, AltBOC BeiDou: B1, B2, B3 2 QZSS: L1, L2C, L5 SBAS: WAAS, EGNOS, GAGAN, MSAS 1 Całkowicie niezależne śledzenie kodu i fazy fali nośnej na pełnej długości fali 2 Odbiorniki z serii Unlimited posiadają bezpłatną opcję rozbudowy do obsługi 500+ kanałów, co pozwoli śledzić jeszcze więcej satelitów i odbierać więcej sygnałów, takich jak BeiBou B3. Usługi sieciowe i FTP Pełne sterowanie pracą odbiornika i konfiguracja za pomocą przeglądarki internetowej przez port Ethernet, internet mobilny, USB, Bluetooth lub WLAN. Udostępnianie połączenia z Internetem (ICS) umożliwia podłączenie do Internetu zewnętrznych urządzeń współpracujących z GR25, korzystając z GR25 jako bramy. Funkcje Ntrip serwer (źródło), Ntrip klient oraz Ntrip caster, bez ograniczania ilości źródeł poprawek. Bezpieczne połączenie dzięki wykorzystaniu szyfrowania HTTPS, certyfikatów SSL, uprawnienia dostępu i blokada portów. Serwer FTP i Klient FTP (push), powiadomienia przez , obsługa SNMP. Opcjonalne oprogr. sterujące Leica GNSS Spider. Przeznaczony do zarządzania pojedynczą stacją i siecią stacji. Zapis danych Wymienne karty SD o pojemności do 32 GB. 12 równoległych sesji zapisu danych. Częstotliwość do 50 Hz. Obsługa formatu RINEX 2.11/3.01/3.02, Hatanaka, Leica MDB oraz kompresji ZIP. Przesyłanie strumienia danych Do 20 równoległych strumieni danych z wielu połączeń. Częstotliwość do 50Hz. Obsługa Leica, Leica 4G, CMR, CMR+, RTCM v2.1/2.2/2.3/3.2, BINEX, NMEA 0183 V 2.20 oraz formatów własnych przez TCPIP, port szeregowy, USB oraz Bluetooth. Obsługa Ntrip. Gniazdo wewn. urządzenia komunikacyjnego Porty i gniazda Wymienne modemy radiowe/gsm/gprs/umts. Funkcja automatycznego nawiązywania połączenia zapewnia zapasowy dostęp do Internetu zapewniając ciągłość komunikacji. 1 x RJ45 Ethernet 2 x szeregowy port Lemo RS232 (P2 zawiera port Event) 1 x port USB klient (umożliwia połączenie z PC lub tabletem) 1 x USB host (umożliwia połączenie z dyskiem twardym USB lub dyskiem flash) 1 x oscylator zewnętrzny 1 x port zasilania Lemo (z dwuliniowym wejściem dla dwóch źródeł zasilania) 1 x UART i USB (dla wymiennych urządzeń do komunikacji wewnętrznej) Obsługa WLAN lub Bluetooth do przesyłania danych i konfiguracji przez Internet Interfejs użytkownika Przycisk ON/OFF, klawiatura z 6 przyciskami, wyświetlacz OLED, interfejs Web Wskaźniki stanu 7 diod stan zasilania, rejestracji danych, pamięci, nadawania i odbierania poprawek RT, pozycji, Bluetooth Zasilanie Nominalnie 12 V, zakres 10,5 28 V, prąd stały. Dwa gniazda dla zasilania zewnętrznego. Wewnętrzna wymienna bateria Lilon (GEB242) i wbudowana ładowarka Zasilania przez port Ethernet Zużycie energii Zwykle 3,1 W; 24 ma, praca do 24 godzin na baterii wewnętrznej GEB242 Zakres temperatur Praca / przechowywanie Wilgotność Waga Wymiary Odporność na: wodę, piasek, pył Drgania Zgodność z normami ISO , ISO special, MIL STD 810F II, MIL STD 810F II 40 C do +65 C / 40 C do +80 C 100%, zgodność z normami ISO , ISO oraz MIL STD 810F I 1.84 kg (bez baterii), 2.29 kg (z baterią) 220 mm x 200 mm x 94 mm (razem z osłonami gumowymi) IP67 zgodnie z normą IEC60529 oraz MIL STD 810F I, MIL STD 810F I oraz MIL STD 810F I Odporny na padający deszcz, piasek i pył. Czasowe zanurzenie w wodzie (maks. głębokość 1 m) Wytrzymuje silne drgania podczas pracy, zgodnie z normami ISO oraz MIL STD 810F Cat.24 Ciągły dostęp do informacji o produktach, aktualizacji i specjalistycznej wiedzy Aktywne wsparcie Klienta zapewnia szeroki wachlarz usług serwisowych i aktualizację oprogramowania. Dzięki portalowi myworld możesz zaktualizować oprogramowanie sterujące oraz programy użytkowe, zakupić dodatkowe programy, przejrzeć historię i status bieżących napraw oraz przejść szkolenie online w dogodnym dla Ciebie czasie. myworld.leica-geosystems.com

8 Leica_GR10_8P_Bro_DIN_37.indd :16:02 Uhr Will your infrastructure stand the test of time? The Egyptians showed great ingenuity and innovation to build the pyramids with such precision and strength that they still stand today. The revolutionary 4 constellation AR25 choke ring antenna sets new standards in low elevation tracking and multipath reduction by using an innovative 3D design that is built to last, even in the harshest of environments. Bez względu na to, czy przesyłasz poprawki z jednej stacji referencyjnej, czy z rozległej sieci stacji referencyjnych RTK na terenie całego kraju Leica Geosystems oferuje Ci dostosowane do Twoich potrzeb innowacyjne, skalowalne systemy, zaprojektowane z myślą o minimalnym udziale administratora, zapewniając użytkownikom maksimum korzyści. Rozwiązania Leica Geosystems korzystają z najnowocześniejszej technologii i są całkowicie zgodne ze standardami międzynarodowymi. Precyzja, wysoka jakość i wsparcie od Leica Geosystems. When it has to be right. Ilustracje, opisy i dane techniczne nie są wiążące i mogą ulec zmianie. Wszystkie prawa zastrzeżone. Drukowano w Polsce Copyright Leica Geosystems AG, Heerbrugg, Szwajcaria, galledia Leica GR10 Plug & Play GNSS Reference Station Leica AR25 4 Constellation GNSS Antenna Revolutionary Design, Built to Last Klienci Leica Geosystems korzystają ze wsparcia technicznego i usług we wszystkich strefach czasowych i geograficznych. Nasz program Aktywnego Wsparcia Klienta stworzyliśmy, by zaspokoić Twoje potrzeby zarówno, gdy korzystasz z najprostszego dalmierza laserowego, jak i najbardziej zaawansowanych instrumentów. Odbiorniki: Leica GR10 Leica GMX902 Series Leica GMX901Plus Anteny: Leica AR25 Leica AR10 Leica AR20 Oprogramowanie: Leica GNSS Spider Leica SpiderWeb Leica SpiderQC Więcej informacji na temat rozwiązań i usług dla sieci stacji referencyjnych GNSS szukaj na stronie: Usługi: Leica CrossCheck Leica Geosystems Sp. z o.o. ul. Przasnyska 6b, Warszawa Tel.: Fax.:

Leica GR25. To nie tylko odbiornik, to serwer dla sieci stacji referencyjnych

Leica GR25. To nie tylko odbiornik, to serwer dla sieci stacji referencyjnych Leica GR25 To nie tylko odbiornik, to serwer dla sieci stacji referencyjnych Leica GR25 GNSS serwer dla stacji referencyjn Przygotowany na dziś Gotowy do pracy w przyszłości GR25 to już nie tylko odbiornik

Bardziej szczegółowo

Leica GR10 Odbiornik GNSS typu Plug & Play do stacji referencyjnych

Leica GR10 Odbiornik GNSS typu Plug & Play do stacji referencyjnych Leica GR10 Odbiornik GNSS typu Plug & Play do stacji referencyjnych Odbiornik GNSS Leica GR10 Zaawansowana technologia Zaprojektowany do różnorodnych zastosowań na stacjach referencyjnych, odbiornik Leica

Bardziej szczegółowo

Zainspiruj się. Zatrzymaj się na chwilę. Poszukaj inspiracji do rozwoju.

Zainspiruj się. Zatrzymaj się na chwilę. Poszukaj inspiracji do rozwoju. 2 Zainspiruj się Zatrzymaj się na chwilę. Poszukaj inspiracji do rozwoju. Każdy z nas definiuje nowe cele zarówno prywatne jak i biznesowe. Jak je osiągnąć, w jakiej kolejności muszę postępować, jakie

Bardziej szczegółowo

1A Odbiornik satelitarny 10 szt.

1A Odbiornik satelitarny 10 szt. Kraków, dnia 26.11.2013 ZAPYTANIE OFERTOWE ZAMAWIAJĄCY: TRIMTECH Sp. z o. o. ul. Konecznego 4/10U 31-216 Kraków W związku z realizacją projektu nr WND-RPSW.01.01.00-26-197/11 pn. Utworzenie Świętokrzyskiej

Bardziej szczegółowo

Przejrzysty odczyt i wizualizacja

Przejrzysty odczyt i wizualizacja MITSUBISHI EECTRIC FACTORY AUTOMATION HMI Panele operatorskie Skuteczna komunikacja Przejrzysty odczyt i wizualizacja Wizualizacja systemu i procesu /// Ekran dotykowy i przyciski funkcyjne /// Narzędzia

Bardziej szczegółowo

Gama produktów UPS Delta

Gama produktów UPS Delta The power behind competitiveness Gama produktów UPS Delta Zasilacze awaryjne UPS www.deltapowersolutions.com Spis treści Grupa Delta 1 O dziale MCIS 3 Zasilacze awaryjne UPS firmy Delta 4 Produkty 6 seria

Bardziej szczegółowo

Katalog produktów 2012/13

Katalog produktów 2012/13 Katalog produktów 2012/13 P U R E I P - C O M M U N I C A T I O N S Wersja polska Communicate & Collaborate. Boost Your Efficiency. ESTOS Software for Unified Communications The ESTOS Unified Communications

Bardziej szczegółowo

Informacja. HiPath 3000/5000 V8. Innowacyjny system komunikacyjny dla przedsiębiorstw średniej wielkości. Communication for the open minded

Informacja. HiPath 3000/5000 V8. Innowacyjny system komunikacyjny dla przedsiębiorstw średniej wielkości. Communication for the open minded Informacja HiPath 3000/5000 V8 Innowacyjny system komunikacyjny dla przedsiębiorstw średniej wielkości Communication for the open minded Siemens Enterprise Communications www.siemens-enterprise.com s HiPath

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 4 do SIWZ

Załącznik nr 4 do SIWZ Spis treści 1. Serwer blade...3 1.1. Obudowa blade...3 1.2. Moduł serwerowy...5 1.3. Szafa rack...6 1.4. System wirtualizacji...7 2. Macierz dyskowa podstawowa w PCPD...11 3. Macierz dyskowa zapasowa w

Bardziej szczegółowo

Wymagania dotyczące infrastruktury informatycznej

Wymagania dotyczące infrastruktury informatycznej Załącznik nr 9 do Opisu Przedmiotu Zamówienia Infrastruktura informatyczna Wymagania dotyczące infrastruktury informatycznej 1. Wstęp 1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów i urządzeń do masowego

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie wideo i rozwiązania dla Centrum Monitoringu. Skalowalne. Łatwe w integracji. Gwarantujące bezpieczeństwo inwestycji.

Zarządzanie wideo i rozwiązania dla Centrum Monitoringu. Skalowalne. Łatwe w integracji. Gwarantujące bezpieczeństwo inwestycji. O brazy na ż y wo Nasz dokładnie określony cel Już od 1990 roku podstawowym obszarem działania HeiTel jest stworzenie globalnej koncepcji, łączącej: cyfrową transmisję obrazów z cyfrową rejestracją i inteligentnym

Bardziej szczegółowo

Koniec darmowych poprawek

Koniec darmowych poprawek BIULETYN INFORMACYJNY POSZERZA HORYZONTY poszerza horyzonty nr 2/2014 Koniec darmowych poprawek Wyjaśniamy zawiłości opłat za ASG-EUPOS Alternatywa dla ASG-EUPOS jak uruchomić własną stację referencyjną

Bardziej szczegółowo

Zadanie : Wybudowanie infrastruktury technicznej - Program Funkcjonalno-Użytkowy

Zadanie : Wybudowanie infrastruktury technicznej - Program Funkcjonalno-Użytkowy Załącznik Nr 1 do SIWZ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Dotyczy : Postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na wybór wykonawcy zamówienia związanego z realizacją projektu w ramach działania

Bardziej szczegółowo

Oferta produktowa. Professional Dictation Systems. Oferta produktowa

Oferta produktowa. Professional Dictation Systems. Oferta produktowa Oferta produktowa Professional Dictation Systems Oferta produktowa 2 3 Professional Dictation Systems firmy Olympus Oferta produktowa Myśli w słowa Połączenie innowacji z pasją Firma Olympus łączy innowacje

Bardziej szczegółowo

VIP X1 XF VIP-X1XF VIP-X1XF-E. Instrukcja instalacji i obsługi

VIP X1 XF VIP-X1XF VIP-X1XF-E. Instrukcja instalacji i obsługi VIP X1 XF VIP-X1XF VIP-X1XF-E pl Instrukcja instalacji i obsługi VIP X1 XF Spis treści pl 3 Spis treści 1 Przedmowa 6 1.1 Informacje dotyczące niniejszej instrukcji 6 1.2 Konwencje przyjęte w instrukcji

Bardziej szczegółowo

I. Serwer. Załącznik Nr 5 do SIWZ. L.p. Nazwa komponentu

I. Serwer. Załącznik Nr 5 do SIWZ. L.p. Nazwa komponentu Załącznik Nr 5 do SIWZ I. Serwer L.p. Nazwa komponentu Wymagane minimalne parametry techniczne 1. Obudowa Maksymalnie 2U RACK 19 cali (wraz ze wszystkimi elementami niezbędnymi do zamontowania serwera

Bardziej szczegółowo

Competence in Video Security. Katalog 2 011

Competence in Video Security. Katalog 2 011 Competence in Video Security compe ence Katalog 2 011 GEUTEBRÜCK Katalog 2011 PRZYSZŁOŚĆ BUDOWANA JEST NA PRZESZŁOŚCI* Praktycznie codziennie rynek zalewany jest nowymi produktami. Nasz nowy katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

II. budowa sieci logicznej światłowodowej wraz z remontem dedykowanej sieci elektrycznej w budynku Urzędu Miejskiego w Piszu

II. budowa sieci logicznej światłowodowej wraz z remontem dedykowanej sieci elektrycznej w budynku Urzędu Miejskiego w Piszu Załącznik nr 11 do SIWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na rozbudowę systemu informatycznego w Urzędzie Miejskim w Piszu wraz z dostawą sprzętu komputerowego i biurowego. Zawartość: I. stworzenie

Bardziej szczegółowo

,,Stop wykluczeniu cyfrowemu w mieście Łomża

,,Stop wykluczeniu cyfrowemu w mieście Łomża Załącznik nr 9 do SIWZ Zamawiający: Miasto Łomża - Urząd Miejski w Łomży Siedziba: ul. Stary Rynek 14, 18-400 Łomża Szczegółowe wymagania realizacji przedmiotu zamówienia Opracowanie zgodne z Rozporządzeniem

Bardziej szczegółowo

Infrastruktura. Wymagania ogólne. Obudowa serwerów kasetowych. Załącznik nr 7. Opis przedmiotu zamówienia Pakiet nr 1

Infrastruktura. Wymagania ogólne. Obudowa serwerów kasetowych. Załącznik nr 7. Opis przedmiotu zamówienia Pakiet nr 1 Załącznik nr 7 Opis przedmiotu zamówienia Pakiet nr 1 Infrastruktura Wymaganie Globalne Normy Oznakowanie Wymagania ogólne Parametry minimalne Urządzenia muszą być fabrycznie nowe. Muszą być wyprodukowane

Bardziej szczegółowo

Katalog produktów i nowości zabezpieczeń technicznych

Katalog produktów i nowości zabezpieczeń technicznych SPIS TREŚCI Wewnętrzna kamera IP - ACTi KCM-3911 FISHEYE Zewnętrzna kamera IP - ACTi KCM-5211 E AirLive POE-501 0HD 5 Mpix kamera IP TRENDnet TV-IP51 2WN - Kamera IP WiFi TRENDnet TV-IP31 2WN - Kamera

Bardziej szczegółowo

Wybrane systemy dla przedsiębiorstw

Wybrane systemy dla przedsiębiorstw Wybrane systemy dla przedsiębiorstw Oferta Alstor 2014 konsultacje sprzedaż wdrożenia serwis Alstor od ponad 26 lat działa na polskim jako rynku jako dystrybutor IT, oferując klientom nie tylko produkty

Bardziej szczegółowo

MAGAZYN TELEMETRYCZNY. Zapomnij o kosztach transmisji GPRS! więcej na str. 16

MAGAZYN TELEMETRYCZNY. Zapomnij o kosztach transmisji GPRS! więcej na str. 16 wydanie 1/08, kwiecień 2008 Zapomnij o kosztach transmisji GPRS! więcej na str. 16 MT-202 bezprzewodowy moduł komunikacyjny GPRS-Modbus z lokalną inteligencją Master i transmisją zdarzeniową więcej na

Bardziej szczegółowo

NOWOŚCI 2013 MAGAZYN TELEMETRYCZNY. Seria MOBICON Produktem Roku 2012! poświęcony profesjonalnym rozwiązaniom telemetrii GPRS i lokalizacji GPS

NOWOŚCI 2013 MAGAZYN TELEMETRYCZNY. Seria MOBICON Produktem Roku 2012! poświęcony profesjonalnym rozwiązaniom telemetrii GPRS i lokalizacji GPS wydanie 1/13 (6), marzec 2013 Seria MOBICON Produktem Roku 2012! NOWOŚCI 2013 MAGAZYN TELEMETRYCZNY poświęcony profesjonalnym rozwiązaniom telemetrii GPRS i lokalizacji GPS Copyright 2013 Inventia Sp.

Bardziej szczegółowo

Minimalne wymagania techniczne dotyczące projektowania i budowy systemu ochrony obwodowej dla Lotniska w Szymanach

Minimalne wymagania techniczne dotyczące projektowania i budowy systemu ochrony obwodowej dla Lotniska w Szymanach Minimalne wymagania techniczne dotyczące projektowania i budowy systemu ochrony obwodowej dla Lotniska w Szymanach 1. System ochrony obwodowej opis ogólny Należy wykonać system składający się z 14 kamer

Bardziej szczegółowo

1. Wymagania ogólne dla dostarczanych rozwiązań

1. Wymagania ogólne dla dostarczanych rozwiązań 1. Wymagania ogólne dla dostarczanych rozwiązań 1.1. Całość dostarczanego sprzętu i oprogramowania musi pochodzić z autoryzowanego kanału sprzedaży producentów na terenie Unii Europejskiej do oferty należy

Bardziej szczegółowo

Systemy dla przedsiębiorstw

Systemy dla przedsiębiorstw Systemy dla przedsiębiorstw Oferta Alstor 2014 konsultacje sprzedaż wdrożenia serwis Zaufanie Partnerów Alstor działa na polskim rynku od ponad 26 lat. Swoje wieloletnie sukcesy na rynku teleinformatycznym

Bardziej szczegółowo

ZARZĄD POWIATU TATRZAŃSKIEGO

ZARZĄD POWIATU TATRZAŃSKIEGO POWIAT TATRZAŃSKI ZARZĄD POWIATU TATRZAŃSKIEGO 34-500 Zakopane, ul. Chramcówki 15, tel. (0-18) 20-17-100, fax (0-18) 20-17-104 e-mail: zp@powiat.tatry.pl http://www.powiat.tatry.pl ZP.272.1.2015 pyt. i

Bardziej szczegółowo

dla rozwoju Mazowsza

dla rozwoju Mazowsza dla rozwoju Mazowsza Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 7 do SIWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia 1. CZĘŚĆ OGÓLNA a) Przedmiot i zakres stosowania Przedmiotem niniejszej specyfikacji jest zadanie polegające na budowie sieci bezprzewodowej,

Bardziej szczegółowo