Opis hotelu Casa de Gopala:

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Opis hotelu Casa de Gopala:"

Transkrypt

1 WYPRAWA NURKOWA DO MEKSYKU Playa del Carmen grudzień 2013 (12 noclegów w Meksyku) CENA: 2.570,00 $ + ok ,00 zł / osoba nurkująca CENA: 1.850,00 $ + ok ,00 zł / osoba nienurkująca Meksyk to kraj, w którym mówi się w ponad 60 językach i dialektach, nowoczesność miesza się z tradycyjnością, gdzie olbrzymie miasto sąsiaduje z pustynią i dziką przyrodą. Meksyk kraj, o którym mawia się, że ma sto twarzy. Przybrzeżne wody tego kraju ujawniają niespodziewane bogactwo morskich form życia oraz intrygującą topografię podwodną. Znajdują się tu np. miejsca do najszybszych dryfów w prądzie. Oczywiście są też rafy, ryby, ściany oraz słynne cenoty, które stanowią jedno z najbardziej urzekających przeżyć, jakie doświadczyć można na tej planecie! Cena imprezy zawiera: - koszt przelotu Warszawa Cancun Warszawa, - transfery lotnisko hotel w Playa del Carmen lotnisko, - 12 noclegów ze śniadaniem w hotelu Casa de Gopala pokoje DBL garden view, - pakiet 7-dni nurkowych (14 nurkowań): * 5 dni nurkowych x 2 nurkowania w Cenotach * 1 dzień nurkowy x 2 nurkowania w oceanie * 1 dzień nurkowy x 2 nurkowania na rafiach Cozumel - transfery do miejsc nurkowych, - całodzienna wycieczka zip line tour do lasu deszczowego (znajzd na linach), - lunch/przekąski i napoje pomiędzy nurkowaniami w Cenotach, woda mineralna podczas pozostałych dni nurkowych, - koszt wypożyczenia sprzętu: butle, balast, latarki, - opieka przewodnika nurkowego, - całodzienna wycieczka do Chichen Itza, - koszty ubezpieczenia podtstawowego KL+NNW. Cena imprezy nie zawiera: - biletów wstępu do cenotów (ceny wahają się od pesos za dzień / cenot), - dopłaty 28$ za prom i wstęp do PN na Cozumel / dzień, - kosztów ubezpieczenia rozszerzonego o nurkowanie lub /i rezygnację z udziału w imprezie dostępne u organizatora, - zakwaterowania w pokojach o podwyższonym standardzie, - kosztów organizacji dodatkowych wycieczek fakultatywnych (szczegóły u organizatora): - wydatków własnych i napiwków, - dopłaty za zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym, - wypożyczenia sprzętu nurkowego 20$/komplet/dzień, - NITROXu 5 /butla, - napiwków dla obsługi, - świadczeń nie wymienionych w programie. Uwaga! Istnieje możliwość organizacji przelotu z przesiadką w USA (obowiązuje wiza amerykańska) cena imprezy będzie wtedy niższa o ok zł. Istnieje możłiwość skrócenia/wydłużenia pobytu.

2 Opis hotelu Casa de Gopala: Nasz butikowy hotel usytuowany jest w odległości ok. 150 m od śnieżnobiałej, piaszczystej plaży oraz turkusowej wody Morza Karaibskiego. Obiekt zlokalizowany jest w sercu Playa del Carmen, w zasięgu sklepików oraz restauracji. Śniadania będą serwowane w restauracji sąsiedniego hotelu. Hotel posiada 15 pokoi, zaprojektowanych w stylu lokalnym, jasnych oraz czystych, z przestronnymi oknami. Każy pokój wyposażony jest w prywatną łazienkę, dwuosobowe łóźko, taras z krzesłami oraz stolikiem, wentylator, sejf, lodówkę, TV kablową, klimatyzację oraz radio z budzikiem.

3 Ramowy program wyjazdu*: Dzień 1-04/12/2013 Zbiórka na warszawskim lotnisku o godz. 05:00 Odprawa paszportowo bagażowa, Wylot do Meksyku, Przylot do Meksyku ok. północy czasu lokalnego, Transfer do hotelu, Zakwaterowanie w pokojach, nocleg Dzień 2 05/12/2013 Dzień wolny, relaks po podróży, dzień wolny Dzień 3 06/12/2013 Pierwszy dzień nurkowy - 2 nurkowania z łodzi, Powrót do hotelu, czas wolny, ew. wycieczki Dzień 4 do 8 07, 08, 09, 10 i 11/12/ nurkowania w słynnych Cenotach, Powrót do hotelu, czas wolny, ew. wycieczki Dzień 9 12/12/2013 Śniadanie Siódmy dzień nurkowy 2 nurkowania na rafach wyspy Cozumel, Powrót do hotelu, czas wolny,, ew. wycieczki Dzień 10 13/12/2013 Śniadanie Całodzienna wycieczka do najsłynniejszej strefy archeologicznej Chichen Itza (na liście UNESCO), w tym słynna piramida Kukulcana Cud Świata! Dzień 11 14/12/2013 Całodzienna wycieczka zip-line tour do lasu, deszczowego Dzień 12 15/12/2013 Dzień wolny, mołżiwość skorzystania z wycieczek, fakultatywnych, przygotowanie do wyjazdu Dzień 13 16/12/2013 Czas wolny, Wykwaterowanie z hotelu, Transfer na lotnisko, Odprawa paszportowo-bagażowa, Wylot do Polski Dzień 14 17/12/2013 Przylot na warszawskie lotnisko w godzinach popołudniowych, Zakończenie imprezy * - dokładny program imprezy uzależniony jest ściśle od przelotu oraz warunków pogodowych panujących w miejscu pobytu.

4 Opis przykładowych wycieczek fakultatywnych: * Wycieczka do rezerwatu biosfery Sian Ka an Wyprawa (ok. 10 godzin) do jednego z najcenniejszych meksykańskich rezerwatów biosfery. Podczas wyjazdu bęciedzie Państwo mieli okazję dowiedzieć się więcej o kulturze Majów wizyta w świątyni Muyil, przepłynąć niezwykłą lagunę z mokradłami na łodziach, przemierzyć szklaki dziewiczej dźunglii oraz snorkelować w cenocie! * Safari z żaglicami W okresie od grudnia do marca zapraszamy na wyjątkową przygodę! Gorąco polecamy półdniowe safari, podczas którego będziecie mieli okazję podziwiać żaglice oko w oko. Te niezwykłe ryby w licznych stadach pływają w okolicach wyspy Contoy my będziemy w sercu tych wydażeń * Wycieczka do rezerwatu krokodyli Wyprawa życia! Duuuużo adrenaliny! Popołudniowa (do godzin nocnych) wycieczka do rezerwatu gdzie w mokradłach wypatrzeć można jednego z największych drapieżników! Zabierzemy Państwa na mokradła, do rezerwatu biosfery Yum Balam, gdzie królują krokodyle! * Wycieczka na wyspę flamingów Jedno z najsłynniejszych miejsc, które polecamy zobaczyć. Całodzienna wycieczka na wyspę (fragment rezerwatu biosfery Yum Balam) zamieszkiwaną przez niezliczone stada flamingów. Aż się w głowie zaróżowi

5 Niektóre atrakcje pod wodą! PÓŁWYSEP JUKATAN Jukatan jest zróżnocowanym obszarem z kolonialnymi, hiszpańskimi miastami, niesamowitymi ruinami miast Majów, wspaniałymi zasobami naturalnymi oraz kilometrami idealnie białych plaż rozciągających się wzdłuż wybrzeża. Półwysep Jukatan leży wzdłuż krawędzi Wielkiej Zachodniej Rafy Koralowej, gdzie północny kraniec rafy posiada swoją osobowość! żarłaczem tępogłowym (bull shark)! Tortugas na pierwszy rzut oka miejsce to wydaje się niesamowicie płaską równiną na rafie. Prądy są silne, a koralowce rosną do zaledwie kilku centymentrów. W końcu, niesieni przez prąd, traficie na wielkie stada żółwi, które żerują na polach porośniętych gąbkami. Wiele z tych zwierząt jest wielkich rozmiarów, starych i porośniętych pąklami. Gdy zbliżycie się do końca płaskowyżu, czeka na was ogromna niespodzianka miejscowa ławica tarponów. Są to naprawdę wielkie ryby mierzące prawie 2 metry długości. Wydają się ich być setki, uniesiecie się w toni, a pod wami będą takrze przepływały małe rekiny wąsate. Uwaga! Istnieje takż eszansa na spotkanie z rekinem CENOTY Półwysep Jukatan to wapienna platforma licząca kilkanaście milionów lat. W ciągu wieków zmiany zarówno w geologii, jak i we wzorcach pogodowych stworzyły ogromny system podziemnych jaskiń i otworów odpływowych (cenotów). Te starozytne geologiczne osobliwości z których wiele jest pełnych stalaktytów i stalagmitów tworzą ciąg unikalnych nurkowisk, leżących niecałą godzinę drogi od Playa Del Carmen. W cenotach przejżystośc wody jest niekiedy nieskończona, są tam rozmieszczone liny nawigacyjne oraz strumienie światła dziennego, przebijające się ze szczelin. Fantastycznie jest przepłynąć przez haloklinę miejsce gdzie woda morska znajduje się nad słodką! Dos Ojos oznacza dwoje oczu i odnosi się do dwóch okrągłych cenot, położonych blisko siebie. Pierwsze zejście do orgomnej, szerokiej jaskini zapiera dech w piersiach! Przeżycia stają się bardziej surrealistyczne, gdy wpłyniecie do ciemnych tuneli, które rozświetla wyłącznie blask latarek. Mijacie zakręty aby odkryć dziwaczne i wspaniałe formacje skalne, przepływacie wzdłuż kamiennych wież, które błyszczą się od minerałów, a następnie docieracie do ogromnych komór, przypominających katedry.

6 WYSPA COZUMEL Największa wyspa Meksyku, położona jest zaledwie 12 mil od Jukatanu i oddzielona jest od wybrzeża skrajnie głębokim rowem oceanicznym. Agresywne zachowanie wody (występujące prądy) wyrzeżbiło długie rafy pozostawiając dziko zróżnicowany i skomplikowany teren. Obszar ten usiany jest wieloma tunelami, kanałami i rowami, a sama rafa przypomina wielki labirynt. Devil s Throat pomimo, że nurkowisko jest jednym z najpopularniejszych na wyspie, można zejść do wody tylko wtedy gdy warunki są odpowiednie i mogą zrobić to wyłącznie doświadczeni nurkowie. Podczas tego nurkowania widoczność wody zapiera dech w piersiach! Szczyt rafy znajduje się na 26m. Pierwsz etap nurkowania obejmuje wpłynięcie do systemu jaskiń, który szsybko zmienia się w opadający tunel to tutaj czasją się wielkie homary. Powoli dopływacie do słynnej. Gardzieli Diabła (devil s throat). Jest tam kilkanaście korytarzy, włącznie z tym, którego wylot znajduje się na 37m. W głębinach występują czarne koralowce, a duże raje unoszą się w toni.

7

8

9 Warunki rezerwacji imprezy: 1. Rezerwacja imprezy a/ zaliczka: 4.300zł + 700,00$ (za osobę) - płatna w dniu rezerwacji na konto Organizatora wyjazdu b/ dopłata pozostałej kwoty na 30 dni przed wyjazdem 2. Warunki wpłat oraz uczestnictwa: Zaliczkę za pakiet nurkowy należy wpłacić w siedzibie firmy Activtour lub na wskazane przez Organizatora konto: płatność w złotówkach na konto PLN BZWBK S.A.: (w przypadku przeliczania kursu Euro/USD na PLN należy przyjąć kurs sprzedaży Euro/USD z dnia poprzedzającego wpłatę, wg. kursu sprzedaży pieniądza BZ WBK SA). Warunki organizacji imprezy zgodne są z warunkami uczestnictwa w imprezach organizowanych przez Biuro Turystyki Aktywnej Activtour. Każdy klient uczestniczący w imprezie, powinien zapoznać się warunkami uczestnictwa w imprezach organizowanych przez BTA Activtour oraz dostosować się wymaganych przez Organizatora procedur i przepisów. ACTIVTOUR Biuro Turystyki Aktywnej Katarzyna Cieślawska-Bagińska ul. Kościuszki 2/2, Wrocław tel , Polisa ubezpieczeniowa organizatora wystawiona jest w TU AXA Zaświadczenie o wpisie do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych 355/32/2007 Konto PLN BZWBK S.A.: Konto EURO BZWBK S.A.: Konto USD BZWBK S.A.: SWIFT: WBKPPLPP FIRMA ACTIVTOUR TO KONCESJONOWANY ORGANIZATOR TURYSTYKI POSIADAJĄCY NIEZBĘDNE POLISY UBEZPIECZENIOWE I GWARANCJE BANKOWE WYMAGANE PRZY ORGANIZACJI IMPREZ ZAGRANICZNYCH (TAKŻE NURKOWYCH) - Z FIRMĄ ACTIVTOUR MOŻECIE PAŃSTWO LICZYĆ NA PEŁEN PROFESJONALIZM ORAZ BEZPIECZEŃSTWO PODRÓŻY!!!

Marsa Alam Nurkowy wyjazd do Egiptu. W cenie 11 nurkowań (5 dni)

Marsa Alam Nurkowy wyjazd do Egiptu. W cenie 11 nurkowań (5 dni) Marsa Alam Nurkowy wyjazd do Egiptu. W cenie 11 nurkowań (5 dni) Termin wyjazdu» Cena wyjazdu» 31 styczeń 07 luty 2015 (wylot z Katowic) 2.999,00zł osoba nurkująca (cena z pakietem nurkowym) 2.339,00zł

Bardziej szczegółowo

PLN* * Cena całkowita: Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985)

PLN* * Cena całkowita: Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) Oferta 1 Zakynthos Zante Village 01.05.2015 08.05.2015 1333.00 PLN 2667.71 * Cena całkowita: Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) z: do Zakinthos dnia: 01.05.2015 godz. 02:45-06:10

Bardziej szczegółowo

EGIPT - SAFAGA. Termin: 16.05.2014-23.05.2014 CENA WYJAZDU: 1700 zł hotel z przelotem* 180 eur pakiet nurkowy

EGIPT - SAFAGA. Termin: 16.05.2014-23.05.2014 CENA WYJAZDU: 1700 zł hotel z przelotem* 180 eur pakiet nurkowy EGIPT - SAFAGA Termin: 16.05.2014-23.05.2014 Aquarius zaprasza na wyjazd do spokojnej Safagi w Egipcie. Rafy koralowe kuszą tam pięknymi kolorami i mnóstwem ryb. W Safadze można natknąć się na delfiny-

Bardziej szczegółowo

Oferta 1 Kierunek Hotel Termin Kategoria Cena za os. Suma Hiszpania Teneryfa. Barcelo Santiago 07.12.2012 14.12.2012

Oferta 1 Kierunek Hotel Termin Kategoria Cena za os. Suma Hiszpania Teneryfa. Barcelo Santiago 07.12.2012 14.12.2012 Oferta 1 Teneryfa Barcelo Santiago 07.12.2012 14.12.2012 2799 PLN 5598 PLN* * Brak dokładnych informacji o cenie całkowitej Podróż tam: Wylot z: Warszawa do Teneryfa dnia: 07.12.2012 godz. 11:00-15:50

Bardziej szczegółowo

USA ALASKA KANADA HAWAJE 2012/2013 ZWIEDZAJ Z NAMI AMERYKĘ SAMOLOTEM AUTOKAREM SAMOCHODEM ISSN 1429-3145. 42 639 80 47; fax 42 639 80 48

USA ALASKA KANADA HAWAJE 2012/2013 ZWIEDZAJ Z NAMI AMERYKĘ SAMOLOTEM AUTOKAREM SAMOCHODEM ISSN 1429-3145. 42 639 80 47; fax 42 639 80 48 KANADA USA ALASKA HAWAJE 2012/2013 ISSN 1429-3145 NAJWIĘKSZA OFERTA NA ORYNKU POLSKIM ZWIEDZAJ Z NAMI AMERYKĘ SAMOLOTEM AUTOKAREM SAMOCHODEM 42 639 80 47; fax 42 639 80 48 AMERYKA PÓŁNOCNA SPIS TREŚCI

Bardziej szczegółowo

LATO 2014 MAROKO TURCJA TUNEZJA DJERBA WYSPY GRECKIE BUŁGARIA EGIPT WYSPY KANARYJSKIE MAROKO

LATO 2014 MAROKO TURCJA TUNEZJA DJERBA WYSPY GRECKIE BUŁGARIA EGIPT WYSPY KANARYJSKIE MAROKO Spełniamy marzenia! LATO 2014 MAROKO TURCJA TUNEZJA DJERBA WYSPY GRECKIE BUŁGARIA EGIPT WYSPY KANARYJSKIE MAROKO Już dziś zaplanuj z nami swoje wakacje LATO 2014 Dziecko już od 690 PLN* Polska ANIMACJA

Bardziej szczegółowo

USA i Kanada WYCIECZKI I WYPOCZYNEK ZAPLANUJ Z NAMI ZWIEDZANIE AMERYKI PŁN.

USA i Kanada WYCIECZKI I WYPOCZYNEK ZAPLANUJ Z NAMI ZWIEDZANIE AMERYKI PŁN. WYCIECZKI I WYPOCZYNEK 15 16 USA i Kanada ISSN 1429-3145 ZAPLANUJ Z NAMI ZWIEDZANIE AMERYKI PŁN. Accredited Agent www.konsorcjum.com.pl www.rezerwujwakacje.com.pl 2015 Trade & Travel Company www.rezerwujwakacje.com.pl

Bardziej szczegółowo

www.sunfun.pl lato 2012 Kreta Rodos Bułgaria Majorka Egipt Tunezja Turcja Maroko Izrael

www.sunfun.pl lato 2012 Kreta Rodos Bułgaria Majorka Egipt Tunezja Turcja Maroko Izrael www.sunfun.pl Lato 2012 lato 2012 Kreta Rodos Bułgaria Majorka Egipt Tunezja Turcja Maroko Izrael Szanowni Państwo, przed nami kolejne wakacje. Zazwyczaj na krótko przed rozpoczęciem urlopu dociera do

Bardziej szczegółowo

MALAWI: safari i nurkowanie w Jeziorze Malawi (14 dni) Termin: 12-25 marca 2011

MALAWI: safari i nurkowanie w Jeziorze Malawi (14 dni) Termin: 12-25 marca 2011 1 MALAWI: safari i nurkowanie w Jeziorze Malawi (14 dni) Termin: 12-25 marca 2011 Zanurkuj w największym akwarium świata! W Jeziorze Malawi, trzecim największym w Afryce, żyje ponad 1000 gatunków ryb,

Bardziej szczegółowo

Przygotuj się do podróży Ważne informacje dla Klientów podróżujących z Wezyr Holidays

Przygotuj się do podróży Ważne informacje dla Klientów podróżujących z Wezyr Holidays Niniejsze Warunki Uczestnictwa w Imprezach Turystycznych obowiązują dla imprez turystycznych zarezerwowanych na stronie internetowej www.wezyrholidays.pl, przez Centrum Rezerwacji Wezyr Holidays oraz sieć

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI: Rok założenia 1991. 2 ESKAPADA, Słupsk, tel. 598420216, fax 598426657, www.eskapada.pl

SPIS TREŚCI: Rok założenia 1991. 2 ESKAPADA, Słupsk, tel. 598420216, fax 598426657, www.eskapada.pl LATO 2013 SPIS TREŚCI: MORZE Międzyzdroje - Stilo 3 Mrzeżyno - Piramida 4 Łeba - Słoneczko 5 Jastrzębia Góra - Vis 6 MAZURY Pisz Camp Pisz 7 Kulka 8-9 GÓRY KLUSZKOWCE - U Benedykta 10 TRESNA - Odys 11

Bardziej szczegółowo

ARKUSZ EGZAMINACYJNY ETAP PRAKTYCZNY EGZAMINU POTWIERDZAJ CEGO KWALIFIKACJE ZAWODOWE STYCZEŃ 2014

ARKUSZ EGZAMINACYJNY ETAP PRAKTYCZNY EGZAMINU POTWIERDZAJ CEGO KWALIFIKACJE ZAWODOWE STYCZEŃ 2014 Zawód: technik obsugi turystycznej Symbol cyfrowy zawodu: 341[05] Numer zadania: 1 Arkusz zawiera informacje prawnie chronione do momentu rozpoczcia egzaminu 341[05]-01-141 Czas trwania egzaminu: 240 minut

Bardziej szczegółowo

Termin Wyjazd Kierunek Zdjęcie Hotel Usł. Cena. dnia 21.04 godz. 01:00. dnia 27.04 godz. 17:30

Termin Wyjazd Kierunek Zdjęcie Hotel Usł. Cena. dnia 21.04 godz. 01:00. dnia 27.04 godz. 17:30 ... ŁĄCZNA CENA ZA OSOBY... Biuro Podróży TRAVELS tel. 81/ 532 39 53, fax. 81/ 532 39 51 Al. Tysiąclecia 3, 20-121 Lublin Termin Wyjazd Kierunek Zdjęcie Usł. Cena Sultan Beach Back View DB1 1349.00 PLN

Bardziej szczegółowo

Agencja Podróży i Turystyki Wiesław Niechwiedowicz

Agencja Podróży i Turystyki Wiesław Niechwiedowicz Agencja Podróży i Turystyki Wiesław Niechwiedowicz ZWIEDZANIE Szanowni I Państwo, WYPOCZYNEK Agencja Podróży i Turystyki "Holidays" została założona w czerwcu 1991 roku. Od 1992 roku jesteśmy członkiem

Bardziej szczegółowo

EGIPT NA SPORTOWO!!! Propozycje zakwaterowania: 1. Hotel Sheraton Miramar 5* http://www.starwoodhotels.com/sheraton/index.html

EGIPT NA SPORTOWO!!! Propozycje zakwaterowania: 1. Hotel Sheraton Miramar 5* http://www.starwoodhotels.com/sheraton/index.html EGIPT NA SPORTOWO!!! El Gouna jest nowoczesnym kurortem położonym 25 km na północ od Hurghady. Wspaniałe miejsce do wypoczynku i uprawiania sportów wodnych. Zbudowane według idei wenecjańskiej cały kurort

Bardziej szczegółowo

WYBIERAJ W PRZYWILEJACH

WYBIERAJ W PRZYWILEJACH WYBIERAJ W PRZYWILEJACH SPIS TREŚCI WSTĘP............................................................................................ 3 WYPOCZYNEK I ROZRYWKA........................................................................

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKI DLA NAUCZYCIELI I ZAKŁADÓW PRACY CZŁONEK WIELKOPOLSKIEJ IZBY TURYSTYCZNEJ - KONCESJA WOJEWODY WIELKOPOLSKIEGO NR 0148K STYCZEŃ LUTY MARZEC

WYCIECZKI DLA NAUCZYCIELI I ZAKŁADÓW PRACY CZŁONEK WIELKOPOLSKIEJ IZBY TURYSTYCZNEJ - KONCESJA WOJEWODY WIELKOPOLSKIEGO NR 0148K STYCZEŃ LUTY MARZEC WYCIECZKI DLA NAUCZYCIELI I ZAKŁADÓW PRACY STYCZEŃ LUTY 6 0 7 4 5 7 8 0 4 5 6 7 8 4 5 6 8 0 0 7 4 MARZEC 4 5 6 7 8 4 5 6 8 0 5 6 7 8 KWIECIEŃ MAJ 7 8 4 5 8 6 0 4 5 6 0 7 8 0 4 5 6 7 5 6 6 0 7 7 4 8 8 5

Bardziej szczegółowo

Ahoj! aktywnie, bezpiecznie, z pasją aktywnie, bezpiecznie, z pasją

Ahoj! aktywnie, bezpiecznie, z pasją aktywnie, bezpiecznie, z pasją aktywnie, bezpiecznie, z pasją aktywnie, bezpiecznie, z pasją Ahoj! Spis terści: 2. Spis treści 3. Jak rezerwować ofertę? 4. Żeglarska wycieczka szkolna - Nieporęt 5. Zielona Szkoła Mazury 6. Półkolonie

Bardziej szczegółowo

WAKACYJNY DROGOWSKAZ FINANSOWY WAKACJE 2008. Gdzie i za ile pojechać. Raport przygotowany przez:

WAKACYJNY DROGOWSKAZ FINANSOWY WAKACJE 2008. Gdzie i za ile pojechać. Raport przygotowany przez: WAKACJE 2008 Gdzie i za ile pojechać Raport przygotowany przez: METODOLOGIA RAPORTU Egipt, Tunezja, Teneryfa, a może egzotyczny Mauritius? Czerwiec to ostatni dzwonek na zaplanowanie urlopu, wybór biura

Bardziej szczegółowo

Program Wyjazdu. do Wilna. Nowak Adventure Travel Sp. z o.o. www.nowakadventure.com

Program Wyjazdu. do Wilna. Nowak Adventure Travel Sp. z o.o. www.nowakadventure.com Program Wyjazdu do Wilna WILNO 2011 Termin wyjazdu: 20 22.09.2011 Czas trwania programu: Orientacyjna cena netto na 1 uczestnika Cena za grupę 15 osobową Ilość uczestników: 3 dni 3 420 zł 51 293,39 zł

Bardziej szczegółowo

Program Wyjazdu. do Czech Praga PRAGA 2011. Nowak Adventure Travel Sp. z o.o. www.nowakadventure.com

Program Wyjazdu. do Czech Praga PRAGA 2011. Nowak Adventure Travel Sp. z o.o. www.nowakadventure.com Program Wyjazdu do Czech Praga PRAGA 2011 Termin wyjazdu: 20 22.09.2011 Czas trwania programu: Orientacyjna cena netto na 1 uczestnika Cena za grupę 15 osobową Ilość uczestników: 3 dni 3 695 zł 55 430,63

Bardziej szczegółowo

CYPR 1181 PLN. Katalog Grecja i Cypr. Aktualne ceny i informacje na www.neckermann.pl

CYPR 1181 PLN. Katalog Grecja i Cypr. Aktualne ceny i informacje na www.neckermann.pl 178 CYPR CYPR MORZE ŚRÓDZIEMNE Skała Afrodyty Polis Latchi Klasztor Neophytos Coral Bay Paphos Limassol Petra tou Zamek Romion Kolossi G ó r y CYPR T r o o d o s Larnaca Alaminos Protaras Ayia Napa Stała

Bardziej szczegółowo

Warunki Imprez Turystycznych

Warunki Imprez Turystycznych Niniejsze wydanie Warunków Imprez Turystycznych obowiązuje dla imprez turystycznych zarezerwowanych na stronie internetowej www.tui.pl oraz przez Centrum Rezerwacji TUI z katalogów Lato 2014 od dnia 03.03.2014

Bardziej szczegółowo

PERU, 28 kwiecień 12 maj 2011r. Wędrówka Lidera

PERU, 28 kwiecień 12 maj 2011r. Wędrówka Lidera PERU, 28 kwiecień 12 maj 2011r. Wędrówka Lidera w drodze do zaginionego świata Inków, o powrocie do źródła, trudnych emocjach i odrodzeniu lidera z Beatą Pawlikowską i Robertem Kroolem WIĘCEJ NA WWW.LANGAS.PL

Bardziej szczegółowo

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU Phuket i safari na Similan Islands 02 15 listopada 2010 Przelot liniami KLM i LOT: 02 listopada: Warszawa Amsterdam 17:00 19:15 Amsterdam Bangkok 20:45 13:10 + 1 14 listopada: Bangkok Amsterdam 23:59 05:54

Bardziej szczegółowo

Warunki Imprez Turystycznych

Warunki Imprez Turystycznych Niniejsze 66 wydanie Warunków Imprez Turystycznych obowiązuje dla imprez turystycznych zarezerwowanych od dnia 30.05.2014 r. Warunki Imprez Turystycznych Szczegółowe warunki imprez turystycznych TUI Poland

Bardziej szczegółowo

-200 PLN. 2-tygodniowe. zniżka na kursy -300 PLN. 3-tygodniowe

-200 PLN. 2-tygodniowe. zniżka na kursy -300 PLN. 3-tygodniowe ZNIŻKA FIRST MINUTE Zarezerwuj poniższy kurs językowy przed 15 marca 2015, a otrzymasz zniżkę*: 200 PLN kursy 2-tygodniowe 300 PLN kursy 3-tygodniowe i dłuższe * zniżka na kursy: JAL Londyn, KAA-09 Oxford,

Bardziej szczegółowo

Warunki Imprez Turystycznych. Warunki Ubezpieczenia. Dodatkowo

Warunki Imprez Turystycznych. Warunki Ubezpieczenia. Dodatkowo Niniejsze 62 wydanie Warunków Imprez Turystycznych obowiązuje dla imprez turystycznych zarezerwowanych z katalogów Zima 2012/2013 Warunki Imprez Turystycznych Szczegółowe warunki imprez turystycznych TUI

Bardziej szczegółowo

Nowa Droga do rio. www.businesstraveller.pl 9,60 zł (w tym 8% VAT) NR 9/2013 (43) wrzesień 2013. ISSN 2080-7228 indeks 256765

Nowa Droga do rio. www.businesstraveller.pl 9,60 zł (w tym 8% VAT) NR 9/2013 (43) wrzesień 2013. ISSN 2080-7228 indeks 256765 AlzacjA TurcjA SłoweniA delhi KopenhagA Sewilla nr 9/2013 (43) wrzesień 2013 www.businesstraveller.pl 9,60 zł (w tym 8% VAT) NR 9/2013 (43) wrzesień 2013 Nowa Droga do rio ISSN 2080-7228 indeks 256765

Bardziej szczegółowo

Krótka informacja. Informacje ogólne

Krótka informacja. Informacje ogólne CHORWACJA Istria Stolica: Zagrzeb Powierzchnia: 56 610 km² Ludność: 4 437,4 tys. Waluta: kuna chorwacka (HRK), 1 kuna = 100 lipa Napięcie: 230 V Język: chorwacki Wiza: wiza nie jest wymagana Krótka informacja

Bardziej szczegółowo