Wycieczki zagraniczne wielodniowe

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Wycieczki zagraniczne wielodniowe"

Transkrypt

1 1. Złota Praga. Wycieczka 2-dniowa Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz. 4.00, przejazd do Cieszy na, przekroczenie granicy polsko-czeskiej. Przejazd autokarem do Pragi przez Ołomuniec i Brno. Przyjazd do Pragi ok. godz Zwiedzanie Miasta z licencjonowanym przewodnikiem: Loreta, Hradczany, Katedra Św. Wita, Złota Uliczka, Mała Strana, Most Karola, Stare Miasto, Plac Wacława. Za kwaterowanie w hotelu studenckim w centrum Pragi, obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu zwiedzanie Muzeum Narodowego, czas na zakupy pamiątek na Placu Wacława. Przejazd autokarem na Wyszehrad, Katedra, Narodowa Nekropolia, Rotunda Św. Mikołaja. Wyjazd z Pragi ok. godz Powrót do szkoły o godz Cena wycieczki obejmuje : podróŝ autokarem, opiekę pilota, 1 nocleg w hotelu studenckim w centrum Pragi, 1 obiadokolację, 1-śniadanie w hotelu, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opłaty parkingowe, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT. 2. W Sercu Moraw. Wycieczka 2-dniowa. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz. 7.00, przejazd autokarem do Cieszyna, przekroczenie granicy polsko-czeskiej. Przejazd autokarem do Ołomunca, zwiedzanie miasta: Katedra Św. Wacława, Uniwersytet, Ratusz, Rynek Dolny i Górny. Przejazd autokarem do Brna, zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Zamek, Katedra, Rynek. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu w hotelu wyjazd do Skalnego Młyna pod Brnem. Wjazd kolejką kołową pod Jaskinię Punkva, zwiedzanie Jaskini z przewodnikiem, spływ łodziami podziemną rzeką, wjazd kolejką gondolową na Przepaść Macocha. Wyjazd ze Skalnego Młyna ok , powrót do szkoły ok. godz drugiego dnia. Cena wycieczki obejmuje : podróŝ autokarem, opiekę pilota, 1 nocleg w hotelu w Brnie, 1 śniadanie, 1 obiadokolację, bilet wstępu do Jaskini, przejazd kolejką kołową i kolejką gondolową, opłaty parkingowe, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

2 3. W Krainie Rozbójnika Rumcajsa. Wycieczka 2- dniowa. Wyjazd ze szkoły o godzinie 7.00, przejazd autokarem do Kudowy Słone, przekroczenie granicy polsko-czeskiej. Przejazd autokarem do Adrspach, piesza wędrówka przez Skalne Miasto. Przejazd autokarem do Jicina, zakwaterowanie w hotelu turystycznym, obiadokolacja, spacer po Jicinie, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu przejazd autokarem do Mladej Boleslav, zwiedzanie Muzeum Skody. Przejazd autokarem do Czeskiego Raju, piesza wędrówka Szlakiem Rozbójnika Rumcajsa. Powrót do szkoły drugiego dnia o godz Cena wycieczki obejmuje : podróŝ autokarem, opiekę pilota, wstępy do zwiedzanych obiektów, 1 nocleg w hotelu turystycznym, 1 śniadanie, 1 obiadokolację, opłaty parkingowe, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT. 4. Niskie Tatry i Orawa. Wycieczka 2-dniowa. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz. 7.00, przejazd autokarem do Korbielowa, przekroczenie granicy polsko-słowackiej. Przejazd do miejscowości Orawski Podzamok, krótki spacer w okolicy Zamku Orawskiego. Przejazd autokarem do RuŜomberku, zwiedzanie miasta. Przejazd do Beszenowej, kąpiel w basenach termalnych. Przejazd do Liptowskiego Mikulasza, zakwaterowanie w hotelu turystycznym, obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu przejazd autokarem do Doliny Demianowskiej, zwiedzanie Jaskini Slobody, najpiękniejszej jaskini naciekowej w Słowacji. Przejazd autokarem do Zuberca, zwiedzanie Skansenu Wsi Orawskiej. Powrót do szkoły 2-go dnia o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, bilety wstępu do Jaskini Slobody, basenów termalnych i Skansenu Wsi Orawskiej, 1 nocleg w hotelu turystycznym, 1 śniadanie, 1 obiadokolację, opłaty parkingowe, podatek drogowy na Słowacji, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

3 5. Stara-Nowa Stolica Niemiec. Wycieczka 3-dniowa do Berlina Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz przejazd do Słubic, przekroczenie granicy polsko-niemieckiej. Przejazd do Berlina, zwiedzanie miasta : Charlottenburg - Pałac i Park Pałacowy, Kurfurstendamm, Reichstag i Brama Brandenburska, obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu zwiedzanie Berlina: Muzeum Historii Naturalnej, Unter den Linden, Uniwersytet Humbolta, Wyspa Muzeów, Katedra, Alexander Platz, Muzeum Muru Berlińskiego (Check Point Charlie). Wyjazd z Berlina wieczorem, przejazd do Słubic, obiadokolacja, nocleg w hotelu w Słubicach. Trzeciego dnia po śniadaniu wyjazd z Słubic, powrót do szkoły o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 1 nocleg w Berlinie, 1 nocleg w Słubicach, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, wstęp do Muzeum Historii Naturalnej, wstęp do Muzeum Muru Berlińskiego, opłaty parkingowe, podatek drogowy w Niemczech, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT. 6. Północne Czechy i Szwajcaria Saksońska. Wycieczka 3-dniowa. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz. 7.00, przejazd autokarem do Kudowy Słone, przekroczenie granicy polsko-czeskiej. Przejazd autokarem do Jicina, piesza wędrówka przez Czeski Raj Szlakiem Rozbójnika Rumcajsa, zwiedzanie Muzeum Gier w Jicinie. Przejazd autokarem do Teplic, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu przejazd autokarem do Drezna. Zwiedzanie Drezna, w programie: Zwinger, Plac Teatralny, Katedra, Zamek, Bruhlsche Terrasse (balkon Europy). Przejazd autokarem wzdłuŝ Łaby przez Szwajcarię Saksońską, po drodze: Zamek Pillnitz, punkt widokowy Bastei, twierdza Konigstein. Powrót do Teplic, obiadokolacja, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu wyjazd z Teplic, przejazd autokarem do Mlada Boleslav, zwiedzanie Muzeum Skody. Powrót do szkoły trzeciego dnia o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 2 noclegi w hotelu w Teplicach, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, opłaty parkingowe, podatek drogowy w Niemczech, podatek VAT.

4 7. Praga i Kutna Hora. Wycieczka 3-dniowa. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godzinie 6.00, przejazd do Kudowy Słone, przekroczenie granicy polsko-czeskiej. Przejazd autokarem do Kutnej Hory, dawnego centrum mennictwa Królestwa Czech. Zwiedzanie w Kutnej Horze: kościoła Św. Barbary, Muzeum Mennictwa, Zabytkowej kopalni srebra (trasa podziemna). Przejazd autokarem do Pragi, zakwaterowanie w hotelu studenckim w centrum Pragi. Spacer po Starym Mieście z przewodnikiem, obiado-kolacja, nocleg. Uwaga! Wieczorem pierwszego dnia istnieje moŝliwość zobaczenia spektaklu Grające fontanny w zaleŝności od woli uczestników cena biletu od 160 KĆ. Drugiego dnia po śniadaniu zwiedzanie Pragi z przewodnikiem, w programie zwiedzania: Loreta, Hradczany, katedra Św. Wita, Złota Uliczka, Mała Strana, Most Karola. Czas na zaku py pamiątek i posiłek. Dalsze zwiedzanie miasta : Josefow-dawne getto praskie, Rynek i Ratusz, Uniwersytet Karola, Plac Wacława. Obiadokolacja w okolicy Placu Wacława, powrót do hotelu, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu wyjazd z hotelu, zwiedzanie Muzeum Narodowego, przejazd autokarem na Wyszehra : Katedra i Narodowa Nekropolia Slavin, romańska rotunda Św. Mikołaja. Wyjazd z Wyszehradu w drogę powrotną. Powrót do szkoły o godz Cena wycieczki obejmuje : podróŝ autokarem, opiekę pilota, 2 noclegi w hotelu studenckim w centrum Pragi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, wstęp do Muzeum Mennictwa i zabytkowej kopalni w Kutnej Horze, wstęp do Praskiej Lorety, wstęp na Złotą Uliczkę, bilety na metro, opłaty parkingowe, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

5 8. Praga -Cesarska Stolica. Wycieczka 3-dniowa. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz. 6.00, przejazd autokarem do Kudowy Słone, przekroczenie granicy polsko-czeskiej. Przejazd autokarem do Pragi, zakwaterowanie w hotelu studenckim w centrum Pragi. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Plac Karola, Plac Wacława, Uniwersytet Karola, Secesyjny Dom Kultury, Brama Prochowa, obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu zwiedzanie Pragi: gotycka Katedra Św. Wita, której budowę rozpoczął cesarz Karol IV, pawilon Belveder refundowany w ogrodach zamkowych przez cesarza Rudolfa II, Złota Uliczka,tarasowe ogrody zamkowe, Mała Strana, Most Karola, Stare Miasto, Ratusz z słynnym zegarem astronomicznym Orloj, Jozefow - dawne praskie getto. Obiadokolacja, nocleg. Uwaga! Istnieje moŝliwość obejrzenia spektaklu Grające fontanny w zaleŝności od chęci uczestników wycieczki, cena spektaklu od 160 KĆ. Trzecie go dnia po śniadaniu wyjazd z Pragi, przejazd do Karlsteinu, zwiedzanie z przewodnikiem Zamku cesarza Karola IV (w zamku przechowywano insygnia koronacyjne królów czeskich). Wyjazd w drogę powrotną do Polski, po drodze krótkie zwiedzanie Wyszehradu. Powrót do szkoły o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 2 noclegi w hotelu studenckim w centrum Pragi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, bilety wstępu na Złotą Uliczkę i na zamek Karlstein, bilety na praskie metro, opłaty parkingowe,

6 9. Magiczna Praga. Wycieczka 3-dniowa. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz. 6.00, przejazd autokarem do Kudowy Słone, przekroczenie granicy polsko-czeskiej. Przejazd autokarem do Pragi, zakwaterowanie w hotelu studenckim w centrum Pragi, krótki odpoczynek. Zwiedzanie Pragi: Plac Karola, Dom Fausta, Plac Wacława, Brama prochowa, Uniwersytet Karola, uliczka alchemików. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. Uwaga! Istnieje moŝliwość obejrzenia spektaklu -Grające fontanny w zaleŝności od woli uczestników. Cena biletu na spektakl od 160 KĆ. Drugiego dnia po śniadaniu w hotelu zwiedzanie Pragi z przewodnikiem : wzgórzepetrzin, klasztor na Strachowie, Plac Loretański, Hradczany - ogrody Zamkowe, Prochowa Brama, Belweder, katedra Św. Wita, Złota Uliczka, Mała Strana. Odpoczynek i czas na zakup pamiątek na Małej Stranie. Dalsze zwiedzanie miasta: Most Karola, Rynek, Ratusz z zegarem astronomicznym, dzielnica Ŝydowska, Brama Prochowa, Obecni Dum (secesyjny Dom Kultury). Obiadokolacja i nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu w hotelu zwiedzanie Muzeum Narodowego, przejazd autokarem na Wyszehrad, zwiedzanie wzgórza: romańska rotunda Św. Mikołaja, katedra Piotra i Pawła, cmentarz wyszehradzki -Nekropolia Narodowa z grobowcami wybitnych Czechów. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót do szkoły o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 2 noclegi w hotelu studenckim w centrum Pragi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, bilety na przejazd metrem, wstęp do Lorety, wstęp na Złotą Uliczkę, wstęp do Muzeum Narodowego, wstęp do katedry na Wyszehradzie, opłaty parkingowe, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

7 10. Polak, Węgier Dwa Bratanki. Wycieczka 3-dniowa do Budapesztu. Wyjazd ze szkoły o godz. 6.00, przejazd autokarem do Zwardonia, przekroczenie granicy polsko-słowackiej. Przejazd autokarem przez Słowację do miejscowości Sahy, prze kroczenie granicy słowacko-węgierskiej. Przyjazd do Budapesztu, zakwaterowanie w hotelu turystycznym połoŝonym blisko historycznego centrum miasta, krótki odpoczynek. Zwiedzanie Budapesztu: Wzgórze Gellerta, Cytadela, Wzgórze Zamkowe (kościół Macieja, Baszta Rybacka, Pałac Królewski, Stara Synagoga, Brama Wiedeńska ), obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu w hotelu zwiedzanie Budapesztu: Wyspa Małgorzaty, Parlament, Plac Bohaterów, Zamek Vajdahunyad, kąpiel w zabytkowych basenach termalnych, spacer po głównym deptaku Pesztu - Vaci, czas na odpoczynek i zakup pamiątek, obiadokolacja, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu w hotelu wyjazd autokarem do Szentendre, malowniczego miasteczka połoŝonego nad Dunajem na północ od Budapesztu, krótkie zwiedzanie. Wyjazd w drogę powrotną, powrót do szkoły o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 2 noclegi w hotelu turystycznym w Budapeszcie, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, wstępy do zwiedzanych obiektów, opłaty parkingowe, podatek drogowy na Słowacji, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT. 11. W Ojczyźnie Adama Mickiewicza. Wycieczka 3- dniowa. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godzinie 0.15, przejazd autokarem do Ogrodnik, przekroczenie granicy polskolitewskiej. Przejazd do Kowna, krótkie zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Zamek, Rynek, Ratusz, Dom Adama Mickiewicza, Dom Perkuna. Przejazd autokarem do Trok, zwiedzanie zamku Witolda na wyspie, spacer uliczką z karaimskimi chatami, kinesa - świątynia karaimska. Przejazd autokarem do Wilna, zakwaterowanie w hotelu studenckim, obiadokolacja, spacer po Starym Mieście, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu zwiedzanie Wilna z przewodnikiem: Cmentarz na Rossie, Kościół Piotra i Pawła, Góra Trzech KrzyŜy, WieŜa Giedymina, Katedra, Kościół Św. Anny, Muzeum Mickiewicza, Ostra Brama, czas na zakupy pamiątek. Obiadokolacja, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu wyjazd z Wilna w drogę powrotną, powrót do szkoły o godz

8 Cena wycieczki obejmuj : podróŝ autokarem, opiekę pilota, 2 noclegi w Wilnie, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, przewodnika w Wilnie, opłaty parkingowe, opłatę ubezpieczeniową na Litwie, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT. 12. Nad Pięknym Modrym Dunajem. Wycieczka 3- dniowa do Wiednia. Wyjazd ze szkoły o godz. 6.00, przejazd autokarem do Cieszyna, przekroczenie granicy polsko-czeskiej. Przejazd autokarem do Znojma, przekroczenie granicy czeskoaustriackiej, przejazd autokarem do Wiednia. Wjazd na wzgórze Kahlenberg, zwiedzanie kościoła Św. Józefa, świątyni, w której modlił się przed bitwą wiedeńską Jan III Sobieski. Zjazd z Kahlenbergu do Wiednia przez Grinzingsłynną dzielnicę winnic. Zakwaterowanie w hotelu studenckim w Wiedniu, krótki odpoczynek. Zwiedzanie Starego Wiednia : Hoher Markt, Aker Uhr, Graben, katedra Św. Szczepana. Obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu w hotelu przejazd autokarem do Schonbrunn - monumentalnej rezydencji Habsburgów, spacer po pałacowym parku do pawilonu Glorietta. Powrót do centrum Wiednia, zwiedzanie miasta: Belweder, kościół Karola Boromeusza, Hofburg, Parlament, Muzeum Historii Naturalnej, spacer ulicą handlową Mariahilfestr. Obiadokolacja, po obiado-kolacji zabawa na Praterze, w słynnym wiedeńskim wesołym miasteczku, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu zwiedzanie wielkiej atrakcji architektonicznej Wiednia domu Hundredwassera, przejazd autokarem do miasteczka Uno-City, spacer po Wyspie Dunajskiej. Wyjazd w drogę powrotną, powrót do szkoły o godz Cena wycieczki obejmuj : podróŝ autokarem, opiekę pilota, 2 noclegi w hotelu studenckim w Wiedniu, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, wstęp do Muzeum Historii Naturalnej, opłaty parkingowe, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

9 13. Alpejska Przygoda. Wycieczka 4-dniowa. Wyjazd ze szkoły o godz. 4.00, przejazd do Cieszyna, przekroczenie granicy polsko-czeskiej. Przejazd przez Morawy, przekroczenie granicy czesko-austriackiej w Znojmie. Przejazd autokarem przez Wiedeń, Linz i Salzburg do Insbruku. Zakwaterowanie w hotelu studenckim, spacer po Insbruku, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu krótkie zwiedzanie Insbruku, wyjazd autokarem na Alpejski Szlak, przejazd słynną wysokogórską drogą alpejską Grosglockneralpenstrasse. Przejazd do Salzburga, zakwaterowanie w hotelu studenckim, spacer po Salzburgu, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu zwiedzanie Salzburga, wyjazd z Salzburga po południu, przejazd do Wiednia. Zakwaterowanie w hotelu studenckim w Wiedniu, spacer po Wyspie Dunajskiej, zabawa na Praterze, nocleg. Czwartego dnia po śniadaniu spacer po Starym Wiedniu, zwiedzanie Muzeum Historii Naturalnej, przejazd autokarem Wiedeńskim Ringiem, wyjazd w drogę powrotną, powrót do szkoły czwartego dnia o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 3 noclegi w hotelach studenckich w Austrii, 3 śniadania, opłatę za przejazd drogą alpejską, opłaty parkingowe, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT. 14. Berlin, Poczdam. Wycieczka 4-dniowa. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godzinie 4.00, przejazd autokarem do Słubic, przekroczenie granicy polskoniemieckiej. Przejazd do Poczdamu, zwiedzanie zespołu pałacowo-parkowego Sanssouci, Pałacyk Cecilienhof-miejsce w którym odbywała się konferencja Wielkiej Trójki, spacer po centrum Poczdamu, przejazd do hotelu studenckiego w Berlinie, obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu wyjazd z hotelu, zwiedzanie Berlina: Charlotenburgrokokowa rezydencja w zachodnim Berlinie, Muzeum Historii Naturalnej, słynna ulica Kurfurstendamm, Tiergarten, Ogród Angielski, Zamek i Park Belleuve, Reichstag i Brama Brandenburska, obiadokolacja, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu zwiedzanie miasta: aleja Unter der Linden, Uniwersytet Humbolta, Wyspa Muzeów, Katedra, Plac Zamkowy, Czerwony Ratusz, Alexanderplatz, Check Point Charlie - Muzeum Muru Berlińskiego. Przejazd autokarem do Słubic, obiadokolacja, nocleg. Czwartego dnia po śniadaniu wyjazd ze Słubic, powrót do szkoły czwartego dnia o godz

10 Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 2 noclegi w Berlinie, 1 nocleg w Słubicach, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, wstępy do: Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Pergamonu, Muzeum Muru Berlińskiego, opłaty parkingowe, podatek drogowy w Niemczech, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT. 15. Zamki nad Renem. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz. 4.00, przejazd autokarem do Cieszyna, przekroczenie granicy polsko-czeskiej. Przejazd autokarem przez Czechy do Rozwadowa, przekroczenie granicy czesko-niemieckiej. Przejazd autokarem do Heidelbergu (przyjazd ok. godz ), zakwaterowanie w hotelu studenckim, obiadokolacja, spacer po Heidelbergu, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu zwiedzanie Heidelbergu: Zamek, Stary Most, Uniwersytet. Przejazd autokarem do Moguncji, zwiedzanie Muzeum Gutenberga, Muzeum Rzymskich Okrętów, Katedra. Przejazd autokarem do Rudesheim, wjazd autokarem pod pomnik Niederwald Denkmal, zakwaterowanie w hostelu studenckim w Rudesheim, obiadokolacja, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu przejazd autokarem wzdłuŝ przełomów Renu, po drodze słynne zamki: Klopp w Bingen, Rheinstein, Pfalz, Kaub, Skała Loreley, zwiedzanie zamku Marksburg. Przejazd do Koblencji miasta połoŝonego u zbiegu Mozeli i Renu, zwiedzanie miasta: Niemiecki NaroŜnik, kościół Św. Kastora, w którym ratyfikowano Traktat z Verdun z 1843 roku, pomnik Wilhelma I, dawny zamek Zakonu KrzyŜackiego, Stare Miasto. Wyjazd z Koblencji, przejazd autokarem do Wormacji, obiadokolacja, zakwaterowanie w hotelu studenckim, nocleg. Czwartego dnia po śniadaniu zwiedzanie Wormacji: Katedra, pomnik Lutra, cmentarz Ŝydowski, Synagoga. Przejazd autokarem do Norymbergii, zwiedzanie miasta : Zamek, Dom Durrera, Kościół Św. Sebalda, Ratusz, Rynek, Kościół Mariacki, kościół Św. Wawrzyńca, obiadokolacja, nocleg w hotelu studenckim w Norymberdze. Piątego dnia po śniadaniu wyjazd z Norymbergii, podróŝ powrotna, powrót do szkoły piątego dnia o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 4 noclegi w Niemczech, 4 śniadania, 4 obiadokolacje, wstęp do Muzeum Gutenberga, wstęp do Muzeum Okrętów Rzymskich, wstęp do zamku Marksburg, opłaty parkingowe, podatek drogowy w Niemczech, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

11 16. Zamki Ludwika Szalonego. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz. 4.00, przejazd autokarem do Cieszyna, przekroczenie granicy polsko-czeskiej. Przejazd autokarem przez Czechy, przekroczenie granicy polskoniemieckiej w Rozwadowie. Przejazd autokarem do hotelu młodzieŝowego pod Monachium, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu w hotelu przejazd autokarem do Pałacu Linderhof, kopii Wersalu, zwiedzanie Pałacu i sztucznej groty, w której Ludwik Szalony słuchał oper Wagnera. Przejazd autokarem do Schwangau, zwiedzanie zamku Hohenschwangau, w którym urodził się Ludwik Szalony i bajecznego zamku Neuschwanstein wybudowanego przez króla Ludwika. Przejazd autokarem do Monachium, zakwaterowanie w hotelu młodzieŝowym, obiadokolacja, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu w hotelu zwiedzanie Monachium: Nymphenburg, kościół Św. Michała z kryptami grobowymi Wittels bachów, Marien platz Ratusz, Residenz, wioska olimpijska, Pinakoteka, Deutches Muzeum. Wyjazd z Monachium, przejazd autokarem do Pilzna, obiadokolacja, nocleg. Czwartego dnia po śniadaniu w hotelu przejazd autokarem do Pragi, spacer po Pradze z przewodnikiem: Hradczany, Mała Strana, Most Karola, Rynek Starego Miasta, Ratusz, Uniwersytet Karola, Plac Wacława, obiad na Starym Mieście, wyjazd z Pragi. Powrót do szkoły czwartego dnia o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 2 noclegi w Niemczech, 1 nocleg w Czechach, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, 1 obiad w Pradze, podatek drogowy w Niemczech, opłaty parkingowe, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

12 17. W Stolicy Krainy Łabędzi. Wycieczka do Kopenhagi. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz przejazd autokarem do Słubic, przekroczenie granicy polsko-niemieckiej. Przejazd autokarem do Rostocka, nocleg w hotelu młodzieŝowym. Drugiego dnia rano przeprawa promowa z Rostocka do Gedser w Danii, przejazd autokarem do Roskilde. Zwiedzanie Roskilde: Muzeum Wikingów i Katedra, przejazd autokarem do Helsingor Zamek Hamleta. Przejazd do Kopenhagi, zakwaterowanie w hotelu młodzieŝowym, obiadokolacja, wieczorny spacer po Kopenhadze, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu w hotelu zwiedzanie Kopenhagi: Mała Syrenka, Amalienborg, Kościół Marmurowy, port Nyhaven, Zamek i Parlament, Katedra, Uniwersytet, Okrągła WieŜa, Ratusz. Wyjazd z Kopenhagi, przejazd autokarem do portu w Gedser, nocny rejs do Niemiec. Czwartego dnia przejazd autokarem do Polski. Powrót do szkoły o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, 2 przeprawy promowe, opiekę pilota, 1 nocleg w Niemczech, 1 nocleg w Danii, 2 śniadania, 1 obiadokolację, podatek drogowy w Niemczech, opłaty parkingowe, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT

13 18. W Świecie Klocków LEGO w Bawarii. LEGOLAND w Gunzburgu koło Augsburga. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godzinie 6.00, przejazd autokarem do Cieszyna, przekroczenie granicy polskoczeskiej. Przejazd przez Czechy, przekroczenie granicy czesko-niemieckiej w Rozwadowie. Przejazd autokarem do Augsburga, zakwaterowanie w hotelu młodzieŝowym, obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu wyjazd do Gunzburga. Zwiedzanie LEGOLANDU w ramach biletu nieograniczone korzystanie z wszystkich atrakcji Parku. Po południu wyjazd z Gunzburga, przejazd w okolice Pilzna w Czechach, zakwaterowanie w hotelu turystycznym, obiadokolacja, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu w hotelu, wyjazd do Pragi. Krótkie zwiedzanie stolicy Czech spacer z Hradczan na Stare Miasto. Wyjazd z Pragi, powrót do szkoły trzeciego dnia o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 1 nocleg w Niemczech, 1 nocleg w Czechach, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, bilet wstępu do LEGOLANDU, opłaty parkingowe, podatek drogowy w Niemczech, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT 19. W OjczyŜnie Klocków LEGO. LEGOLAND w Bilund w Danii. Wyjazd ze szkoły pierwszego dnia o godz , przejazd autokarem do Słubic, przekroczenie granicy polskoniemieckiej. Przejazd przez Niemcy do Danii, przyjazd do Randboldal (10 km od Legolandu), obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu wyjazd do Legolandu, całodniowy pobyt w Legolandzie. Obiadokolacja w Randboldal, po obiadokolacji wyjazd w drogę powrotną do Polski. Powrót do szkoły Trzeciego dnia o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 1 nocleg w Danii,1 śniadanie, 2 obiadokolacje, podatek drogowy w Niemczech, bilet wstępu do Legolandu, opłaty parkingowe, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

14 20. Och!!! Champs Elysees. Paris Mon Amis. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godzinie 4.00, przejazd do Cieszyna, przekroczenie granicy polsko-czeskiej, przejazd do Pragi. Zwiedzanie Pragi, relaks na basenie, obiadokolacja ( 9 godzin ). Wyjazd z Pragi, nocny przejazd do ParyŜa. Drugiego dnia przyjazd do ParyŜa ok , odpoczynek po podróŝy. Zwiedzanie ParyŜa: Dzielnica Łacińska, St. Chapelle, Katedra Notre Dame, Wyspa Św. Ludwika, Pont Neuf. Zakwaterowanie w hotelu młodzieŝowym, odpoczynek. Wieczorem dalsze zwiedzanie ParyŜa; Wjazd na WieŜę Eifela, rejs statkiem po Sekwanie, przejazd metrem, na Montmartre, zwiedzanie Bazyliki Sacre Coeur i Placu du Tertre. Powrót do hotelu, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu zwiedzanie Luwru, Tuileries, Pl. de la Concorde, spacer po Champs-Elysees, Łuk Triumfalny, La Defense, miasteczko nauki - La Villette, powrót do hotelu, nocleg. Czwartego dnia po śniadaniu zwiedzanie Hal Paryskich i Centrum Pompidou, Cmentarz Pere Lachaise. Przejazd autokarem do Lasku Vincennes, odpoczynek. Wyjazd z ParyŜa, nocny przejazd do Norymbergii. Piątego dnia przyjazd do Norymbergii o godz. 8.00, odpoczynek. Zwiedzanie Norymbergii: Zamek, Dom Durrera, kościół Św. Sebalda, Ratusz, Kościół Mariacki, obiekty z czasów III Rzeszy. Wyjazd z Norymbergii, przejazd do Pilzna, obiadokolacja, nocleg. Szóstego dnia po śniadaniu wyjazd krótkie zwiedzanie Pilzna, wyjazd w drogę powrotną, po drodze obiad w Pradze. Przyjazd do szkoły o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 2 noclegi w ParyŜu, 1 nocleg w Czechach, 2 śniadania w hotelu w ParyŜu, 1 śniadanie w Pilźnie, 1 obiadokolacja w Pilźnie, 1 obiad w Pradze, podatek drogowy w Niemczech, opłaty parkingowe, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

15 21. Z Wizytą u Króla Słońce. ParyŜ- Wersal. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz. 23:30, przejazd autokarem do Cieszyna, przekroczenie granicy polskoczeskiej, przejazd przez Czechy do Rozwadowa. Przekroczenie granicy czesko-niemieckiej, przejazd autokarem do Norymbergii. Zwiedzanie Norymbergii: obiekty masowych imprez z czasów nazistowskich, Zamek, Dom Durrera, kościół Św. Sebalda, Ratusz, Rynek, Kościół Mariacki, kościół Św. Wawrzyńca, Niemieckie Muzeum Narodowe, obiadokolacja. Wyjazd z Norymbergii o 21.00, nocny przejazd do ParyŜa. Drugiego dnia przyjazd do ParyŜa o 9.00, zwiedzanie historycznego centrum : Notre Dame, Saint Chapelle, Sorbona, Panteon, Conciergerie, Pont Neuf, zakwaterowanie w hotelu młodzieŝowym w ParyŜu, odpoczynek. Po południu dalsze zwiedzanie, miasta: Trocadero, WieŜa Eiffela, rejs po Sekwanie, w trakcie zwiedzania ciepły posiłek, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu w hotelu zwiedzanie ParyŜa: Hale, Centrum Pompidou, Luwr, Tulleries, Plac Zgody, Champs Elysees, Łuk Triumfalny, Muzeum Impresjonistów-Orsay, ciepły posiłek, Montrmartre, bazylika Sacre Coeur, Plac du Tertre, nocleg. Czwartego dnia po śniadaniu w hotelu wykwaterowanie, zwiedzanie Cmentarza Pere La cha-ise i La Villette-Miasteczka Nauki, przejazd do Wersalu - zwiedzanie Pałacu Wersalskiego i spacer po Miasteczku. Przejazd autokarem do futurystycznej dzielnicy ParyŜa -La Defense, przejazd do ParyŜa, obiadokolacja w restauracji w ParyŜu. Wyjazd z ParyŜa, nocny przejazd do Heidelbergu. Przyjazd do Heidelbergu piątego dnia rano, zwiedzanie Heidelbergu: Zamek, Uniwersytet, Więzienie Studenckie, Stary Most, ŚcieŜka Filozofów, ciepły posiłek. Wyjazd z Heidelbergu, nocny przejazd do Polski, powrót do szkoły szóstego dnia o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 2 noclegi w ParyŜu, 2 śniadania w ParyŜu, 2 obiadokolacje w Niemczech, 3 obiadokolacje w ParyŜu, podatek drogowy w Niemczech, opłaty parkingowe w Niemczech i we Francji, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

16 22. Stolice Zjednoczonej Europy. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz przejazd autokarem do Cieszyna, przekroczenie granicy polsko-czeskiej, przejazd przez Czechy do Rozwadowa, przekroczenie granicy czeskoniemieckiej. Przejazd przez Niemcy do Strasbourga, obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu zwiedzanie Europejskiego Parlamentu w Strasbourgu, Pałacu Rady Europy i Trybunału Europejskiego, zwiedzanie Starego Miasta, wyjazd ze Strasbourga do Luxemburga. Przyjazd do Luxemburga wieczorem, zakwaterowanie w hotelu młodzieŝowym, obiadokolacja, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu zwiedzanie Instytucji Europejskich z siedzibą w Luxemburgu (Parlamentu Europejskiego i Rady Europy), przejazd autokarem do Brukseli, obiadokolacja, spacer po Brukseli, nocleg. Czwartego dnia po śniadaniu zwiedzanie Istytucji Europejskich w Parku Leopolda, zwiedzanie Parku 50-cio Lecia, Park Brukselii i Pałac Królewski, Katedra Notre Dame De La Chapelle, Rynek z Ratuszem, obiadokolacja na Starym Mieście. Wyjazd z Brukseli o 22.00, nocny przejazd do Polski. Powrót do szkoły piątego dnia o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 1 nocleg w Strasbourgu, 1 nocleg w Luxemburgu, 1 nocleg w Brukseli, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, podatek drogowy w Niemczech, opłaty parkingowe, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

17 23. Poznajemy Niderlandy. Luxemburg-Belgia- Holandia. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godzinie 24.30, przejazd autokarem do Cieszyna, przekroczenie granicy polskoczeskiej, przejazd przez Czechy do Rozwadowa, przekroczenie granicy czesko-niemieckiej. Przejazd przez Bawarię, Badenię i Alzację do Luxemburga. Zakwaterowanie w hotelu młodzieŝowym, obiadokolacja, spacer po mieście, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, zwiedzanie stolicy Wielkiego Księstwa Luxemburgu: Katedra, Plac Wilhelma II, Place darmes, Chemin De La Corniche - promenada zwana najpiękniejszym balkonem Europy, Pałac Wielkiego Księcia, Miasto dzielnica Instytucji Europejskich. Wyjazd z Luxemburgu po południu, przejazd do Brukseli, zwiedzanie Starego Miasta: Katedra De La Chapelle, Wielki Rynek z Ratuszem, Park Brukseli (Pałac Narodów, Pałac Królewski), obiadokolacja, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu wyjazd z Hotelu, przejazd autokarem z Brukseli do Gandawy. Zwiedzanie Gandawy duchowego centrum Flandrii, zwiedzanie miasta: Katedra, Targ Owocowy, Hale Targowe, kościół Św. Mikołaja, Ratusz, Gravensteen-Pałac Księcia Flandrii. Wyjazd z Gandawy, przejazd autokarem do Bruggii, zwiedzanie miasta: Dom Beginek, Muzeum Memlinga, kościół Zbawiciela, Hale Belfort, Ratusz, Rynek. Wyjazd z Bruggii, przejazd autokarem do Antwerpii, obiadokolacja, nocleg w Antwerpii. Czwartego dnia po śniadaniu zwiedzanie Antwerpii: Rynek z kupieckimi kamienicami, Katedra, Ratusz, Vleeshuisimponujaca gotycka budowla cechu rzeźników, Dom Rubensa. Wyjazd z Antwerpii, przejazd autokarem do Amsterdamu, rejs łodzią po kanałach Amsterdamu, obiadokolacja, nocleg w Amsterdamie w hotelu młodzieŝowym. Piątego dnia po śniadaniu wyjazd z hotelu, zwiedzanie Amsterdamu: wizyta na tradycyjnej farmie produkującej sery i pokaz wyrobu tradycyjnych sabotów, Muzeum Van Gogha, Muzeum Królewskie, Centrum Szlifowania Diamentów- Coster Diamonds, Targ Kwiatowy, Dom Beginek, Dom Anny Frank, Muzeum Historii Amsterdamu, Pałac królewski i Katedra. Wieczorem obiadokolacja, wyjazd z Amsterdamu późnym wieczorem, nocny przejazd do Polski. Powrót do szkoły 6-go dnia o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 4 noclegi, 4 śniadania, 4 obiadokolacje, podatek drogowy w Niemczech, opłaty parkingowe, rejs po kanałach Amsterdamu, zwiedzanie holenderskiej farmy w Amsterdamie, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

18 24. "W Krainie Fiordów" Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz. 8.00, przejazd autokarem do Szczecina, obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu zwiedzanie Szczecina, obiad, wyjazd ze Szczecina po południu, przejazd autokarem przez Niemcy do Sassnitz na Rugii, nocna przeprawa promowa do Trelleborga w Szwecji. Trzeciego dnia po wylądowaniu w Szwecji przejazd autokarem do Lillehammer w Norwegii, nocleg w hotelu młodzieŝowym w Lillehammer. Czwartego dnia po śniadaniu przejazd autokarem słynną wysokogórską Drogą Troli, zjazd do Geiranger równie ekscytującą Drogą Orłów, Fiord Geiranger - najpiękniejszy fiord Norwegii, przejazd autokarem do Oslo, zakwaterowanie w hotelu młodzieŝowym w Oslo, nocleg. Piątego dnia po śniadaniu zwiedzanie Oslo: skocznia narciarska Holmenkolen, Muzeum Kon-tiki, Muzeum Statków Wikingów, Park Vigelanda, Spacer po Starym Oslo (Instytut Nobla, Pałac Królewski, Ratusz, Teatr Narodowy, Parlament, Katedra). Wyjazd z Oslo popołudniu, przejazd autokarem do hotelu młodzieŝowego pod Geteborgiem, nocleg. Szóstego dnia po śniadaniu przejazd autokarem do Kopenhagi nowym mostem nad Sundem, zwiedzanie stolicy Danii : Mała Syrenka, Amalienborg- Pałac Królewski, Kościół Marmurowy, port jachtowy Nyhaven, dawny Zamek a obecny Parlament, główny deptak Kopenhagi-Storgata: uniwersytet, Katedra, dom Kirkegarda, Ratusz, Tivoli. Wyjazd z Kopenhagi późnym wieczorem, przejazd autokarem do Trelleborga. Siódmego dnia przeprawa promowa do Sassnitz w Niemczech, przejazd autokarem do Polski. Przyjazd do szkoły 7-go dnia o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 1 nocleg w Polsce, 3 noclegi w Skandynawii, 3 śniadania, 1 obiad, 2 przeprawy promowe, podatek drogowy w Niemczech, opłaty drogowe w Norwegii, opłatę za przejazd, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

19 25. "Na Szlakach Wikingów" Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz. 8.00, przejazd autokarem do Szczecina, obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu zwiedzanie Szczecinie, obiad, wyjazd ze Szczecina po południu, przejazd do portu niemieckiego na Rugii Sassnitz, przeprawa promowa do Trelleborga w Szwecji. Trzeciego dnia przejazd autokarem do Saprpsborga w Norwegii, krótka piesza wędrówka szlakiem staroŝytnych rytów naskalnych i znaków runicznych. Przejazd autokarem do Oslo, zwiedzanie: skocznia narciarska Holmenkolen, spacer po Starym Oslo, nocleg w hotelu studenckim. Czwartego dnia po śniadaniu zwiedzanie Oslo: Muzeum Statków Wikingów, Muzeum Kon-tiki, rejs po Oslofjordzie, Zamek Akerhus, Ratusz, Parlament, Katedra. Wyjazd z Oslo, przejazd autokarem do hostelu w Szwecji w okolicy Helsinborgu, nocleg. Piątego dnia po śniadaniu przejazd autokarem do Helsinborgu, przeprawa promem do Helsingoru w Danii, miasta w którym znajduje sie słynny Zamek Hamleta. Przejazd do Kopenhagi, zwiedzanie miasta: Mała Syrenka, Kościół Marmurowy, Amalienborg, Nyhaven, Christiansborg-Zamek i Parlament, Okrągła WieŜa, Uniwersytet, pałac Rosenborg, Ratusz. Wyjazd z Kopenhagi późnym wieczorem, przejazd mostem nad Sundem do Trelleborga w Szwecji, przeprawa promowa do Sassnitz w Niemczech. Szóstego dnia powrót do szkoły o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 1 nocleg w Polsce, 2 noclegi w Skandynawii, 3 śniadania, 1 obiad, 2 przeprawy promowe, podatek drogowy w Niemczech, opłaty za wjazd do Oslo, rejs statkiem po fjordzie, opłaty parkingowe, przeprawę promową ze Szwecji do Danii, opłatę za przejazd przez most nad Sundem, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

20 26. "Celtyckie Klimaty". Wycieczka do Walii. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz. 2.00, przejazd przez Polskę, Niemcy, Holandię, Belgię do Dunkierki we Francji, obiadokolacja i nocleg w hotelu młodzieŝowym w Dunkierce. Drugiego dnia po śniadaniu przeprawa przez kanał La Manche Eurotunelem, przejazd autokarem do Londynu. Kilkugodzinne zwiedzanie Londynu, wyjazd z Londynu po południu, przejazd do Cadriff, nocleg w hotelu młodzieŝowym. Trzeciego dnia po śniadaniu wyjazd z Cadriff, przejazd przez walijski Park Narodowy Brecon Becon do miejscowości Brecon, zwiedzanie zamku Brecon. Przejazd autokarem do Parku Narodowego Snowdonia, po drodze zwiedzanie Labiryntu Króla Artura w okolicy Corris. Zakwaterowanie w hostelu Snowdon Ranger u stóp szczyty Snowdon, nocleg. Czwartego dnia po śniadaniu wyjazd z Snowdon Ranger, przejazd do miasteczka w okolicy Bangor, znanego z najdłuŝszej nazwy. Przejazd autokarem przez park Narodowy Snowdon do Betws-y-Coed, piesza wędrówka do wodospadów Cowy. Przejazd autokarem do Worcester- Katedra, przejazd do Stratford upon Evon, zwiedzanie Muzeum Szekspira, przejazd do Oxfordu, wieczorny spacer po Oxfordzie, nocleg w hostelu. Piątego dnia po śniadaniu zwiedzanie Oxfordu: John Baptist College, Jesus Christ College. Wyjazd z Oxfordu wczesnym Popołudniem, przejazd przez Anglię do Folkestone, przeprawa Eurotunelem do Calais, przejazd autokarem do Dunkierki, nocleg. Szóstego dnia po śniadaniu przejazd autokarem do Brukseli, zwiedzanie stolicy Europy: Park Leopolda- Miasteczko Instytucji Europejskich, Katedra Marii panny, Pałac i Park 50-cio Lecia, Pałac Narodów, Pałac Królewski, Rynek i Ratusz. Wyjazd z Brukseli późnym wieczorem, nocny przejazd do Polski. Powrót do szkoły o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 5 noclegów, 5 śniadań, 2 przeprawy Eurotunelem, opłaty za mosty w Walii, opłaty parkingowe, podatek drogowy w Niemczech, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

Wycieczki zagraniczne jednodniowe

Wycieczki zagraniczne jednodniowe 1. Niskie Tatry i Baseny Termalne. Wyjazd ze szkoły o 7.00, przejazd autokarem do Korbielowa, przekroczenie granicy polskosłowackiej. Przejazd do miejscowości Orawski Podzamok, krótki spacer w okolicy

Bardziej szczegółowo

Cena zawiera: transport autokarem (kalkulacja z Kielc), noclegi, wyżywienie, opiekę pilota - przewodnika, ubezpieczenie NNW, KL, bagaż.

Cena zawiera: transport autokarem (kalkulacja z Kielc), noclegi, wyżywienie, opiekę pilota - przewodnika, ubezpieczenie NNW, KL, bagaż. WYCIECZKI SZKOLNE ZAGRANICZNE 1. BUDAPESZT cena od: 490 zł/os 1 dzień: Wyjazd w godzinach rannych, przyjazd do Budapesztu w godzinach popołudniowych, wieczorny wyjazd na Wzgórze Gellerta (panorama miasta),

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKA SZKOLNA TRAVEL EXCHANGE & EDUCATION

WYCIECZKA SZKOLNA TRAVEL EXCHANGE & EDUCATION Sz.P. Małgorzata Stegenka e-mail: malsteg@op.pl Szanowna Pani, Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą wycieczek szkolnych. W odpowiedzi na zapytanie odnośnie organizacji szkolnej wycieczki autokarowej

Bardziej szczegółowo

PRAGA TERMIN: 07.10.2011-09.10.2011 14.10.2011-16.10.2011

PRAGA TERMIN: 07.10.2011-09.10.2011 14.10.2011-16.10.2011 PRAGA TERMIN: 07.10.2011-09.10.2011 14.10.2011-16.10.2011 W programie zwiedzania Pragi m. in.: Hradczany: Strahovski klasztor, Loreta, zamek, katedra św. Wita, ogrody zamkowe, Mała Strana : Rynek, Most

Bardziej szczegółowo

Wycieczki krajowe dwudniowe

Wycieczki krajowe dwudniowe 1. "Kielce i Łysogóry" Wyjazd ze szkoły pierwszego dnia o godz. 8.00, przejazd autokarem do Jędrzejowa, zwiedzanie Muzeum Zegarów. Przejazd autokarem do Św. Katarzyny, piesza wędrówka ze Św. Katarzyny

Bardziej szczegółowo

lato 2015 - Londyn 6 dni Zmieniony środa, 15 października 2014 00:00 Londyn 6 dni

lato 2015 - Londyn 6 dni Zmieniony środa, 15 października 2014 00:00 Londyn 6 dni Londyn 6 dni Program Westminster Abbey - Piccadilly i Amorek - Trafalgar Square i Chinatown - Tower i Tower Brigde - Królowa i Buckingham Palace - Katedra Św. Pawła - 117 m - Windsor - Kensington Palace

Bardziej szczegółowo

PLAN WYCIECZEK DLA SŁUCHACZY UNIWERSYTETU III WIEKU FUNDACJI EKSPERT KUJAWY PRZY WYŻSZEJ SZKOLE PEDAGOGICZNO TECHNICZNEJ W KONINIE W ROKU 2016

PLAN WYCIECZEK DLA SŁUCHACZY UNIWERSYTETU III WIEKU FUNDACJI EKSPERT KUJAWY PRZY WYŻSZEJ SZKOLE PEDAGOGICZNO TECHNICZNEJ W KONINIE W ROKU 2016 PLAN WYCIECZEK DLA SŁUCHACZY UNIWERSYTETU III WIEKU FUNDACJI EKSPERT KUJAWY PRZY WYŻSZEJ SZKOLE PEDAGOGICZNO TECHNICZNEJ W KONINIE W ROKU 2016 Inowrocław, 2.12.2015 1 19 kwietnia 2016 Łódź Wycieczka 1

Bardziej szczegółowo

JARMARKI ŚWIĄTECZNE W BERLINIE 2015

JARMARKI ŚWIĄTECZNE W BERLINIE 2015 Przeżyjcie niezapomnianą przygodę w blasku bożonarodzeniowych świateł odwiedźcie Berlińskie Jarmarki. JARMARKI ŚWIĄTECZNE W BERLINIE 2015 Rozkoszujcie się zimową magią Berlina i dajcie się zaczarować nostalgicznym

Bardziej szczegółowo

JARMARKI ŚWIĄTECZNE W BERLINIE 2015

JARMARKI ŚWIĄTECZNE W BERLINIE 2015 Przeżyjcie niezapomnianą przygodę w blasku bożonarodzeniowych świateł odwiedźcie Berlińskie Jarmarki. JARMARKI ŚWIĄTECZNE W BERLINIE 2015 Rozkoszujcie się zimową magią Berlina i dajcie się zaczarować nostalgicznym

Bardziej szczegółowo

Życząc miłej lektury ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Życząc miłej lektury ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY! Miło nam przedstawić Państwu propozycje wycieczek krajowych i zagranicznych organizowanych przez naszą firmę. Jesteśmy Biurem, które od 23 lat organizuje wypoczynek dla dzieci, młodzieży i dorosłych na

Bardziej szczegółowo

2015 CENNIK USŁUG I BILETÓW WSTĘPU

2015 CENNIK USŁUG I BILETÓW WSTĘPU 2015 CENNIK USŁUG I BILETÓW WSTĘPU CENNIK USŁUG PRZEWODNICKICH W JĘZYKU POLSKIM: - dzienny ryczałt za zwiedzanie trwające do 4 godzin - 2200 CZK - każda kolejna godzina powyżej 4 godzin - 5 CZK - dzienny

Bardziej szczegółowo

Obóz naukowy 2012/13 PRAGA - KARLOVE VARY MONACHIUM GARMISCH PARTENKIRCHEN NEUSCHWANSTEIGEN HOHENSCHWANGAU SALZBURG - WIEDEŃ

Obóz naukowy 2012/13 PRAGA - KARLOVE VARY MONACHIUM GARMISCH PARTENKIRCHEN NEUSCHWANSTEIGEN HOHENSCHWANGAU SALZBURG - WIEDEŃ Obóz naukowy 2012/13 PRAGA - KARLOVE VARY MONACHIUM GARMISCH PARTENKIRCHEN NEUSCHWANSTEIGEN HOHENSCHWANGAU SALZBURG - WIEDEŃ Dane ogólne Termin 16 21 X 2012 Uczestnicy: klasy Ia, IIa, IIIa uczniowie rozszerzający:

Bardziej szczegółowo

EDUKACYJNE WYCIECZKI TEMATYCZNE 2015r. WYCIECZKI AUTOKAROWE JEDNODNIOWE KLUB Wars i Sawa

EDUKACYJNE WYCIECZKI TEMATYCZNE 2015r. WYCIECZKI AUTOKAROWE JEDNODNIOWE KLUB Wars i Sawa EDUKACYJNE WYCIECZKI TEMATYCZNE 2015r. WYCIECZKI AUTOKAROWE JEDNODNIOWE KLUB Wars i Sawa 1. 23-IV-2015 r. 50 osób cena 50,- Śladami Józefa Piłsudskiego i bitwy 1920 r. - Warszawa - miejsca związane z Piłsudskim

Bardziej szczegółowo

ROBIMY LEPIEJ TO CO INNI ROBIĄ DOBRZE!

ROBIMY LEPIEJ TO CO INNI ROBIĄ DOBRZE! ROBIMY LEPIEJ TO CO INNI ROBIĄ DOBRZE! Elite Club Travel Polska Sp. z o.o. 00-710 Warszawa, al. W. Witosa 31, lok. 201B; tel.: 022 640 14 65, 022 640 14 66, fax: 022 858 33 00 bilety lotnicze email: biletyeliteclub@ectp.pl;

Bardziej szczegółowo

OFERTA PROMOCYJNA JESIEŃ 2014

OFERTA PROMOCYJNA JESIEŃ 2014 OFERTA PROMOCYJNA JESIEŃ 2014 Biuro Podróży ARKONA S.C. w Kole zaprasza dzieci i młodzież w okresie od 1 października do 31 grudnia 2014 roku na jedno - wielodniowe wycieczki oraz zielone szkoły z atrakcyjnym

Bardziej szczegółowo

SYLWESTER we Włoszech

SYLWESTER we Włoszech SYLWESTER 27.12.2013-03.01.2014 od 1099 PLN za osobę. *Prezentowane w serwisie ceny są ruchome. Mogą się różnić od cen katalogowych. Aktualna cena prezentowana jest na stronie. W cenie zapewniamy: zakwaterowanie

Bardziej szczegółowo

Paryż - Rodzinne Parki Atrakcji 6 dni

Paryż - Rodzinne Parki Atrakcji 6 dni Paryż - Rodzinne Parki Atrakcji 6 dni Program Zabawa i zwiedzanie - Dla dzieci i rodziców - Disneyland Paris - najlepszy na świecie - A quaboulevard odpoczynek na basenie - Asterix Park - moc śmiechu i

Bardziej szczegółowo

Wejdź w świat podróży z Bison Tours. Po dwóch stronach Kanału La Manche

Wejdź w świat podróży z Bison Tours. Po dwóch stronach Kanału La Manche Wejdź w świat podróży z Bison Tours Po dwóch stronach Kanału La Manche Program ramowy Dzień 1. Bruksela Wyjazd do Belgi w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Niemcy. Dzień 2. Bruksela W godzinach

Bardziej szczegółowo

najwiêksze zabytki Berlina nocleg w okolicy Berlina Ramowy program Poczdam w pigu³ce

najwiêksze zabytki Berlina nocleg w okolicy Berlina Ramowy program Poczdam w pigu³ce Berlina 1 dzieñ (sobota) zbiórka uczestników. Przejazd do Berlina. Zwiedzanie miasta: spacer alej¹ Unter den Linden, zabytkowe centrum, Muzeum Muru Berliñskiego, Reichstag - siedziba niemieckiego Bundestagu,

Bardziej szczegółowo

OBÓZ MŁODZIEŻOWY BUŁGARIA ZŁOTE PIASKI

OBÓZ MŁODZIEŻOWY BUŁGARIA ZŁOTE PIASKI OBÓZ MŁODZIEŻOWY BUŁGARIA ZŁOTE PIASKI Kurort Złote Piaski ulokowany jest w północnej części bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego zaledwie 18 km od Warny. Znajduje się on na terytorium Parku Krajobrazowego

Bardziej szczegółowo

Uchwała KSNG nr 1/2009 z dn. 28 stycznia 2009 dotycząca zakresu prac zespołu problemowego Komitet Redakcyjny

Uchwała KSNG nr 1/2009 z dn. 28 stycznia 2009 dotycząca zakresu prac zespołu problemowego Komitet Redakcyjny Uchwała KSNG nr 1/2009 z dn. 28 stycznia 2009 dotycząca zakresu prac zespołu problemowego Komitet Redakcyjny Zadania zespołu problemowego o nazwie Komitet Redakcyjny, powołanego na okres opracowywania

Bardziej szczegółowo

OFERTA. Odpowiadając na zaproszenie do złożenia oferty cenowej na zadanie pn.:

OFERTA. Odpowiadając na zaproszenie do złożenia oferty cenowej na zadanie pn.: ... (nazwa Wykonawcy, adres, nr tel., nr fax)... (miejscowość, data) OFERTA Odpowiadając na zaproszenie do złożenia oferty cenowej na zadanie pn.: Zorganizowanie 4 dniowej wycieczki do Rzymu dla pracowników

Bardziej szczegółowo

Karpacz. Częstochowa. Wycieczki krajowe - jednodniowe

Karpacz. Częstochowa. Wycieczki krajowe - jednodniowe Wycieczki krajowe - jednodniowe Karpacz Wyjazd we wczesnych godzinach rannych, bezpośredni przyjazd do Karpacza, przejazd wyciągiem krzesełkowym na Kopę, a następnie dojście z górnej stacji kolejki na

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 UZASADNIENIE WYBORU MIEJSCA PRAKTYKI ZAGRANICZNEJ Praktyka zagraniczna w ramach projektu "GEOFUTURE - Geofizyka w gospodarce przyszłości" przewiduje trasę Berlin/Poczdam

Bardziej szczegółowo

Karpacz (Polska) Praga (Republika Czeska) 28.02-02.03. 2014 r.

Karpacz (Polska) Praga (Republika Czeska) 28.02-02.03. 2014 r. Szanowni Państwo, Kuratorzy ds. Studenckich Kół Naukowych, Opiekunowie i Prezesi SKN-ów, Młodzi Naukowcy - Uczestnicy Kongresów STER, Sympozjum Naukowego Ekonomia społeczna szansą na rozwój gospodarczy

Bardziej szczegółowo

ARCHIPELAG WIKINGÓW KARLSKRONA-KALMAR-LUND-KOPENHAGA

ARCHIPELAG WIKINGÓW KARLSKRONA-KALMAR-LUND-KOPENHAGA PRZEDSIĘBIORSTWO TURYSTYCZNE 10 546 Olsztyn, ul. Kajki 7/19, tel. +48 89 / 527 20 04, +48 89 / 527 71 86, +48 89 / 527 23 28 e-mail: glob11@wp.pl, www.globolsztyn.pl KARLSKRONA-KALMAR-LUND-KOPENHAGA ARCHIPELAG

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKA SZKOLNA. TERMIN: 05.09 12.09.2014 r. CENA: 1390,- PLN

WYCIECZKA SZKOLNA. TERMIN: 05.09 12.09.2014 r. CENA: 1390,- PLN WYCIECZKA SZKOLNA Cała południowa Anglia w tydzień TERMIN: 05.09 12.09.2014 r. CENA: 1390,- PLN Zapraszamy chętnych do zapoznania się z propozycją wyjazdu do Anglii we wrześniu przyszłego roku szkolnego.

Bardziej szczegółowo

BIURO PODRÓŻY PL TRAVEL

BIURO PODRÓŻY PL TRAVEL Szanowni Państwo Z przyjemnością chcielibyśmy przedstawić naszą ofertę wycieczek i wyjazdów integracyjnych organizowanych przez biuro podróży PL TRAVEL z siedzibą w Katowicach przy ul. Starowiejskiej 11.

Bardziej szczegółowo

CZĘŚĆ 1 Anglia, Szkocja, Irlandia, Malta

CZĘŚĆ 1 Anglia, Szkocja, Irlandia, Malta CZĘŚĆ 1 Anglia, Szkocja, Irlandia, Malta SPIS TREŚCI zagranica 3. Londyn /Anglia-autokar z zakwaterowaniem u rodzin 4. Londyn /Anglia-samolot z zakwaterowaniem u rodzin 5. Londyn /Anglia-autokar z zakwaterowaniem

Bardziej szczegółowo

Londyn, Londyn, Londyn

Londyn, Londyn, Londyn Londyn, Londyn, Londyn W dniach 8.10-12.10.2010r. członkowie Klubu Przyjaciół National Geographic Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sycowie uczestniczyli w wycieczce edukacyjno turystycznej do Londynu. Patronat

Bardziej szczegółowo

"Wiedeń i Berlin- QUIZ Wiedeń

Wiedeń i Berlin- QUIZ Wiedeń "Wiedeń i Berlin- QUIZ Wiedeń 1. Wiedeń- stolica Austrii, w jakim kraju związkowym leży, podaj jego nazwę? 2. W którym roku król Jan III Sobieski wyruszył na odsiecz oblężonemu przez Turków Wiedniowi?

Bardziej szczegółowo

JAKOŚĆ W BIZNESIE VII

JAKOŚĆ W BIZNESIE VII Warszawa, grudzień 2013 Szanowni Państwo! Kontynuując cykl konferencji JAKOŚĆ W BIZNESIE, połączonych ze spotkaniami integracyjnymi, szeroką wymianą doświadczeń oraz wrażeniami turystycznymi Zarząd Klubu

Bardziej szczegółowo

VIVA ITALIA!!! Zobaczyć Wenecję i umrzeć... Już podczas rejsu statkiem mogliśmy podziwiać panoramę tego uroczego miasta od strony rzeki.

VIVA ITALIA!!! Zobaczyć Wenecję i umrzeć... Już podczas rejsu statkiem mogliśmy podziwiać panoramę tego uroczego miasta od strony rzeki. VIVA ITALIA!!! Zobaczyć Wenecję i umrzeć... Już podczas rejsu statkiem mogliśmy podziwiać panoramę tego uroczego miasta od strony rzeki. Gdy wysiedliśmy z tramwaju wodnego, spacerowaliśmy po ulicach Wenecji,

Bardziej szczegółowo

EXPO MEDIOLAN 03-06.06.2015. osoba do kontaktu:

EXPO MEDIOLAN 03-06.06.2015. osoba do kontaktu: EXPO MEDIOLAN 2015 03-06.06.2015 osoba do kontaktu: Ecco Business Szymon Konkel ul. 10 Lutego 5, Gdynia 81-366 tel.: 58 766 62 40 kom.: 695 793 521 e-mail: szymon.konkel@eccobusiness.pl 2 EXPO MEDIOLAN

Bardziej szczegółowo

SA-2717-4/13 OGŁOSZENIE O PRZETARGU NIEOGRANICZONYM

SA-2717-4/13 OGŁOSZENIE O PRZETARGU NIEOGRANICZONYM Nadleśnictwo Przysucha SA-2717-4/13 OGŁOSZENIE O PRZETARGU NIEOGRANICZONYM Organizacja wycieczki do Niemiec dla pracowników Nadleśnictwa Przysucha w 2013 roku Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego

Bardziej szczegółowo

UKRAINA - GRUZJA- ARMENIA Kaukaz dla Ambitnych

UKRAINA - GRUZJA- ARMENIA Kaukaz dla Ambitnych UKRAINA - GRUZJA- ARMENIA Kaukaz dla Ambitnych Cena 1400 zł plus 400 euro Data: 30.07-08.08.2014r. - 10 dni przejazd klimatyzowanym autokarem Toruń- Lwów- Toruń przelot Ukraina- Gruzja oraz z powrotem

Bardziej szczegółowo

Toskania. Słońce i włoska kuchnia

Toskania. Słońce i włoska kuchnia Toskania Słońce i włoska kuchnia Plan wyjazdu Miejsce: Włochy Region: Toskania Dzień 1: Polska Wiedeń okolice Bolonii Dzień 2: Bolonia Siena San Gimignano Montecatini Dzień 3: Montecatini Piza Chianti

Bardziej szczegółowo

Warszawa Poczdam Kilonia Skagen Odense - Kopenhaga Ystad Świnoujście Warszawa: 10 do 12 dni 2800 km WYPRAWA DO DANII - SKAGEN

Warszawa Poczdam Kilonia Skagen Odense - Kopenhaga Ystad Świnoujście Warszawa: 10 do 12 dni 2800 km WYPRAWA DO DANII - SKAGEN Warszawa Poczdam Kilonia Skagen Odense - Kopenhaga Ystad Świnoujście Warszawa: 10 do 12 dni 2800 km WYPRAWA DO DANII - SKAGEN Niemcy - Poczdam Budynek z 1685 r, początkowo jako oranżeria a następnie stajnie

Bardziej szczegółowo

Człowiek- najlepsza inwestycja ZAPYTANIE OFERTOWE. w sprawie zamówienia na dostawy/usługi/roboty budowlane o wartości nieprzekraczającej 30.

Człowiek- najlepsza inwestycja ZAPYTANIE OFERTOWE. w sprawie zamówienia na dostawy/usługi/roboty budowlane o wartości nieprzekraczającej 30. ... pieczęć zamawiającego Załącznik Nr 3 do Regulaminu udzielania zamówień publicznych, których wartość nie przekracza wyrażonej w złotych polskich równowartości kwoty 30 tys. Euro ZAPYTANIE OFERTOWE w

Bardziej szczegółowo

Program wycieczki do Londynu. 23-27 kwietnia 2013 rok. Szkoła podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi w Lublinie

Program wycieczki do Londynu. 23-27 kwietnia 2013 rok. Szkoła podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi w Lublinie Świat jest wspaniałą książką, z której Ci, co nigdy nie oddalili się od domu, przeczytali tylko jedną stronę Św. Augustyn Program wycieczki do Londynu 23-27 kwietnia 2013 rok Szkoła podstawowa nr 28 z

Bardziej szczegółowo

ZASADY REZERWACJI. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z biurem.

ZASADY REZERWACJI. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z biurem. ZASADY REZERWACJI 1. Prosimy zgłosić mailowo lub telefonicznie chęć udziału w wyjeździe. 2. Prosimy wydrukować i wypełnić odpowiednią UMOWĘ-ZGŁOSZENIE (Berlin str. 2-3, Drezno str. 4-5). 3. Odesłać mailem

Bardziej szczegółowo

Wycieczki krajowe trzydniowe

Wycieczki krajowe trzydniowe 1. "Na Szlaku Polskiego Renesansu" - Sandomierz, Zamość, Lublin, Kazimierz Dolny. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godzinie 6.00, przejazd autokarem do Zamościa zwiedzanie miasta: Arsenał, Katedra, BoŜnica,

Bardziej szczegółowo

Chorwacja wypoczynek i zwiedzanie 12 dni

Chorwacja wypoczynek i zwiedzanie 12 dni Chorwacja wypoczynek i zwiedzanie 12 dni W cenie zapewniamy: - zakwaterowanie w hotelu Dubravka*** w pokojach 2, 3 osobowych, - 9 śniadań, -, - zwiedzanie wg programu, - transport autokarem klasy LUX (barek,

Bardziej szczegółowo

Program 90 LECIE POLSKIEGO KOMITETU OLIMPIJSKIEGO. 13-15 sierpnia 2010r Patronat Honorowy:

Program 90 LECIE POLSKIEGO KOMITETU OLIMPIJSKIEGO. 13-15 sierpnia 2010r Patronat Honorowy: Polski Związek Pływacki Klub Olimpijczyka Sokół w Raciborzu Program SEMINARIUM NA OLIMPIJSKIM SZLAKU POD SKRZYDŁAMI SOKOŁA OD PEKINU DO LONDYNU MISTRZOSTWA EUROPY W PŁYWANIU 13-15 sierpnia 2010r Patronat

Bardziej szczegółowo

OBÓZ ZAGRANICZNY 2012 - TIR UP Kraków. Organizatorzy / opiekunowie: dr Małgorzata Kozłowska, dr Renata Rettinger, dr Witold Warcholik

OBÓZ ZAGRANICZNY 2012 - TIR UP Kraków. Organizatorzy / opiekunowie: dr Małgorzata Kozłowska, dr Renata Rettinger, dr Witold Warcholik OBÓZ ZAGRANICZNY 2012 - TIR UP Kraków Organizatorzy / opiekunowie: dr Małgorzata Kozłowska, dr Renata Rettinger, dr Witold Warcholik PROGRAM I dzień (08.03.2012 - czwartek): 05.50 - zbiórka przed uczelnią

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKI DLA CIEBIE NA 2013 ROK

WYCIECZKI DLA CIEBIE NA 2013 ROK POZNAJ PRZEŻYJ WYPOCZNIJ WYCIECZKI DLA CIEBIE NA 2013 ROK Biuro Turystyczne PTTK Przemyśl ul. Waygarta 3, 37-700 Przemyśl tel/fax 16 678 53 74 pttkprzemysl@op.pl www.przemysl.pttk.pl Biuro Turystyczne

Bardziej szczegółowo

COSTA BRAVA LLORET DE MAR HOTEL CLIPPER 2* OBÓZ MŁODZIEŻOWY 13-18 LAT

COSTA BRAVA LLORET DE MAR HOTEL CLIPPER 2* OBÓZ MŁODZIEŻOWY 13-18 LAT COSTA BRAVA LLORET DE MAR HOTEL CLIPPER 2* OBÓZ MŁODZIEŻOWY 13-18 LAT W programie: zwiedzanie Paryża, pobyt w Lloret de Mar, zwiedzanie Barcelony, La Siesta, Water World, dyskoteki, Marineland, rejs statkiem

Bardziej szczegółowo

OFERTA ZIMOWEGO WYJAZDU SZKOLENIOWEGO. WŁOCHY Cortina D Ampezzo. 13-22 marca 2015r.

OFERTA ZIMOWEGO WYJAZDU SZKOLENIOWEGO. WŁOCHY Cortina D Ampezzo. 13-22 marca 2015r. OFERTA ZIMOWEGO WYJAZDU SZKOLENIOWEGO WŁOCHY Cortina D Ampezzo 13-22 marca 2015r. Fundacja Rozwoju Bankowości Spółdzielczej serdecznie zaprasza Państwa na wyjazd szkoleniowy do zimowej stolicy Włoch -

Bardziej szczegółowo

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - PRZETARG NIEOGRANICZONY

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - PRZETARG NIEOGRANICZONY Przetarg nieograniczony Organizacja 3-dniowej wycieczki do Warszawy oraz 6-dniowego obozu językowego w Anglii dla uczniów Publicznego Gimnazjum w Krościenku n.d w ramach realizowanego projektu Z Pienin

Bardziej szczegółowo

Biuro Podróż Ruta Tour 63-100 Śrem, ul. Wyszyńskiego 2 74 1090 1405 0000 0000 4001 1788

Biuro Podróż Ruta Tour 63-100 Śrem, ul. Wyszyńskiego 2 74 1090 1405 0000 0000 4001 1788 Warszawa, dnia 26-08-2011r. KOLEŻANKI I KOLEDZY Polska Izba Rzeczników Patentowych przy udziale Okręgu Wielkopolskiego organizuje autokarowy wyjazd dla rzeczników patentowych do Hiszpanii do Urzędu Harmonizacji

Bardziej szczegółowo

STUDENCKI KLUB TURYSTYKI NIEKONWENCJONALNEJ ZAPRASZA NA PIERWSZĄ WYPRAWĘ VOSTOKA ZA KOŁO PODBIEGUNOWE!!!

STUDENCKI KLUB TURYSTYKI NIEKONWENCJONALNEJ ZAPRASZA NA PIERWSZĄ WYPRAWĘ VOSTOKA ZA KOŁO PODBIEGUNOWE!!! Tel. +48 509671389, sktn@umk.pl, STUDENCKI KLUB TURYSTYKI NIEKONWENCJONALNEJ ZAPRASZA NA PIERWSZĄ WYPRAWĘ VOSTOKA ZA KOŁO PODBIEGUNOWE!!! PSKÓW PETERSBURG MURMAŃSK NORDKAPP LAPONIA HELSINKI - TALLIN 17-29.07.2014r.

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe nr 5/2013/RT (dotyczy wykonania usługi organizacji wycieczek i obozów edukacyjnych)

Zapytanie ofertowe nr 5/2013/RT (dotyczy wykonania usługi organizacji wycieczek i obozów edukacyjnych) Stowarzyszenie Pomoc Dzieciom Potrzebującym im. Janiny Pelczarskiej w Ostródzie ul. Sportowa 4-00 Ostróda tel. 667 00 805 NIP: 74-00-7-44, REGON: 500 Ostróda,.08.0r. Zapytanie ofertowe nr 5/0/RT (dotyczy

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKA SZKOLNA NIEMCY 2 dni / 3 dni BERLIN DREZNO TROPICAL ISLANDS

WYCIECZKA SZKOLNA NIEMCY 2 dni / 3 dni BERLIN DREZNO TROPICAL ISLANDS WYCIECZKA SZKOLNA NIEMCY 2 dni / 3 dni BERLIN DREZNO TROPICAL ISLANDS Zbiórka uczestników wycieczki, przekroczenie granicy, przejazd w kierunku Berlina. Przyjazd do zwiedzanie BERLINA rozpoczynamy od miejsca

Bardziej szczegółowo

26-600 Radom, Sienkiewicza 14 Tel. 48 36-257-34, 691-666-285 Fax 48 36-012-20

26-600 Radom, Sienkiewicza 14 Tel. 48 36-257-34, 691-666-285 Fax 48 36-012-20 26-600 Radom, Sienkiewicza 14 Tel. 48 36-257-34, 691-666-285 Fax 48 36-012-20 Zezw. Woj. Mazowieckiego nr 604 www.egts.pl biuro@egts.pl Gwarancja Ubezpieczeniowa G/014/2012 Europäische Reiseversicherung

Bardziej szczegółowo

KATALOG ADWENTOWYCH WYJAZDÓW DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM I LICEUM 2014

KATALOG ADWENTOWYCH WYJAZDÓW DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM I LICEUM 2014 KATALOG ADWENTOWYCH WYJAZDÓW DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM I LICEUM 2014 CENTRUM EDUKACJI I TURYSTYKI SOKRATES 62-020 SWARZĘDZ, UL. KÓRNICKA 110 TEL. 61 8172 554; KOM. 602 699 594 lesniak.sokrates@gmail.com JARMARK

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 5 do SIWZ UMOWA O ORGANIZACJĘ WYCIECZKI TURYSTYCZNEJ

Załącznik nr 5 do SIWZ UMOWA O ORGANIZACJĘ WYCIECZKI TURYSTYCZNEJ WZÓR Załącznik nr 5 do SIWZ UMOWA O ORGANIZACJĘ WYCIECZKI TURYSTYCZNEJ W dniu roku w Starostwie Powiatowym w Mińsku Mazowieckim, ul. Kościuszki 3 pomiędzy Zarządem Powiatu Mińskiego, w imieniu którego

Bardziej szczegółowo

BEST CHOICE TRAVEL ZAPRASZA CHINY. Z Pekinu do Szanghaju 07-16.04.2013 29.04-08.05.2013 08-17.06.2013

BEST CHOICE TRAVEL ZAPRASZA CHINY. Z Pekinu do Szanghaju 07-16.04.2013 29.04-08.05.2013 08-17.06.2013 BEST CHOICE TRAVEL ZAPRASZA CHINY Z Pekinu do Szanghaju 07-16.04.2013 29.04-08.05.2013 08-17.06.2013 PROGRAM WYJAZDU Dzień 1 Zbiórka w hali odlotów MDL Okęcie w Warszawie. Przelot do Pekinu z międzylądowaniem

Bardziej szczegółowo

Życząc miłej lektury ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Życząc miłej lektury ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY! Miło nam przedstawić Państwu propozycje wycieczek krajowych i zagranicznych organizowanych przez naszą firmę. Jesteśmy Biurem, które od 23 lat organizuje wypoczynek dla dzieci, młodzieży i dorosłych na

Bardziej szczegółowo

Trening w tunelu aerodynamicznym Skydive Arena

Trening w tunelu aerodynamicznym Skydive Arena Warszawa Praga Wyjazd z Warszawy w godzinach rannych Przyjazd do Pragi w godzinach popołudniowych Zakwaterowanie w hotelu Kolacja powitalna podczas rejsu po Wełtawie przy dźwiękach muzyki Trasa rejsu wiedzie

Bardziej szczegółowo

Życząc miłej lektury ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Życząc miłej lektury ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY! Miło nam przedstawić Państwu propozycje wycieczek krajowych i zagranicznych organizowanych przez naszą firmę. Jesteśmy Biurem, które od 23 lat organizuje wypoczynek dla dzieci, młodzieży i dorosłych na

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe nr 1/2014/NS dotyczy organizacji obozu naukowo-rekreacyjnego w Zakopanem oraz 3-dniowej wycieczki do Warszawy

Zapytanie ofertowe nr 1/2014/NS dotyczy organizacji obozu naukowo-rekreacyjnego w Zakopanem oraz 3-dniowej wycieczki do Warszawy Stowarzyszenie Pomoc Dzieciom Potrzebującym im. Janiny Pelczarskiej w Ostródzie ul. Sportowa 1 14-100 Ostróda tel. 667 001 805 NIP: 741-200-37-44, REGON: 510333103 Ostróda, 07.03.2014r. Zapytanie ofertowe

Bardziej szczegółowo

Włochy - Pocztówki z Włoch 10 dni

Włochy - Pocztówki z Włoch 10 dni Włochy - Pocztówki z Włoch 10 dni Wenecja Perła Laguny Weneckiej, Werona - Romeo i Julia oraz arena, Jezioro Garda Sirmione w otoczeniu Dolomitów, Mediolan i Pavia moda i historia, Cinque Terre to co najpiękniejsze

Bardziej szczegółowo

Wakacje z ks. Bosko 2015

Wakacje z ks. Bosko 2015 Wakacje z ks. Bosko 2015 RELAKSIK ŚRÓDZIEMNOMORSKI W HISZPANII Termin: 01.07 13.07.2015 r. Kolonie Letnie - uczestnicy: 7-13 lat SZALONA ZABAWA W ZNANYM KURORCIE Termin: 01.07 13.07.2015 r. Obóz młodzieżowy

Bardziej szczegółowo

PROGRAM WYCIECZKI Sycylia Palermo Toramina Etna Katania Rzym Watykan Wenecja Florencja Siena Neapol Monte Cassino Pompeje Capri Sorrento

PROGRAM WYCIECZKI Sycylia Palermo Toramina Etna Katania Rzym Watykan Wenecja Florencja Siena Neapol Monte Cassino Pompeje Capri Sorrento 1.09.2015 PROGRAM WYCIECZKI Sycylia Palermo Toramina Etna Katania Rzym Watykan Wenecja Florencja Siena Neapol Monte Cassino Pompeje Capri Sorrento 0:30 Wyjazd z Wrocławia (róg ulic Joannitów i Dawida).

Bardziej szczegółowo

Od Patagoni do wodospadów Iguazu REJS AMERYKA POŁUDNIOWA

Od Patagoni do wodospadów Iguazu REJS AMERYKA POŁUDNIOWA Od Patagoni do wodospadów Iguazu REJS AMERYKA POŁUDNIOWA Terminy: od 06.11.2015 - do 28.11.2015 21538 PLN/os Ramowy program: 1 dzień WARSZAWA Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Przelot do Chile. 2 dzień

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Maksymalna liczba uczestników 1 grupy. 12 uczniów SP + 1 opiekun. 12 uczniów SP + 1 opiekun

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Maksymalna liczba uczestników 1 grupy. 12 uczniów SP + 1 opiekun. 12 uczniów SP + 1 opiekun Załącznik nr 6 do specyfikacji IFS.271.8.2011.SJ Lp Miejsce docelowe Termin OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Maksymalna liczba uczestników 1 grupy Liczba grup 1 Kraków grudzień 2011 Uwagi -1- -2- -3- -4- -5-

Bardziej szczegółowo

Transylwania - Śladami Vlada Drakuli

Transylwania - Śladami Vlada Drakuli Transylwania - Śladami Vlada Drakuli Na wyprawę do Rumunii wystarczy nam tylko dowód osobisty Nie trzeba chyba nikogo zapewniać o atrakcyjności i wyjątkowości tego kraju. Rumunię wybierają osoby, które

Bardziej szczegółowo

Kraków, Poland -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- PROGRAM 1:

Kraków, Poland -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- PROGRAM 1: PROGRAM 1: ok. 09:30 przyjazd na lotnisko w Krakowie 10:00 transfer do hotelu (ok. 30 minut) 10:30 - zakwaterowanie (w zależności od hotelu 13:00-14:00). 12:00 Kraków zwiedzanie Stergo Miasta [4-godzinny

Bardziej szczegółowo

Norwegia: fiord i lodowiec

Norwegia: fiord i lodowiec Norwegia: fiord i lodowiec Warszawa Świnoujście Ystad Oslo Flam - Undredal - Fiord Geiranger lodowiec w Briksdal Kopenhaga Świnoujście - Warszawa: 4000 km 10 do 12 dni Prom ze Świnoujścia przypływa do

Bardziej szczegółowo

Szczegóły oferty poniżej!!!

Szczegóły oferty poniżej!!! Dobre cenowo wycieczki autokarowe z wyjazdem ze Szczecina Szczegóły oferty poniżej!!! WYPOCZYNEK str. 2-3 DŁUGIE WEEKENDY str. 4-7 WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE str. 8-9 OPIS TRANSPORTU str. 10 Szczegóły i zapisy

Bardziej szczegółowo

TaniePlanowanie.com Maciej Urbański tel. 606 371 673 Krzysztof Szymański tel. 793 003 810

TaniePlanowanie.com Maciej Urbański tel. 606 371 673 Krzysztof Szymański tel. 793 003 810 WYJAZDY ZAGRANICZNE DESTYNACJE Nasza bazowa oferta obejmuje wyjazdu do czterech atrakcyjnych stolic europejskich Pragi, Budapesztu, Bratysławy oraz Wiednia. Za tym wyborem przemawiają następujące czynniki:

Bardziej szczegółowo

BIURO PODRÓŻY PL TRAVEL

BIURO PODRÓŻY PL TRAVEL Szanowni Państwo Z przyjemnością chcielibyśmy przedstawić naszą ofertę wycieczek i wyjazdów integracyjnych organizowanych przez biuro podróży PL TRAVEL z siedzibą w Katowicach przy ul. Wojewódzkiej 14.

Bardziej szczegółowo

KĄCIK JĘZYKA ANGIELSKIEGO

KĄCIK JĘZYKA ANGIELSKIEGO KĄCIK JĘZYKA ANGIELSKIEGO Język angielski jest językiem międzynarodowym. Posługują się nim ludzie na całym świecie. Ty jesteś jedną z tych osób. Warto więc dowiedzieć się w jakich państwach mówi się po

Bardziej szczegółowo

PROPOZYCJA WYCIECZEK DLA SŁUCHACZY UNIWERSYTETU III WIEKU FUNDACJI EKSPERT KUJAWY PRZY WYŻSZEJ SZKOLE PEDAGOGICZNO TECHNICZNEJ W KONINIE W ROKU 2016

PROPOZYCJA WYCIECZEK DLA SŁUCHACZY UNIWERSYTETU III WIEKU FUNDACJI EKSPERT KUJAWY PRZY WYŻSZEJ SZKOLE PEDAGOGICZNO TECHNICZNEJ W KONINIE W ROKU 2016 PROPOZYCJA WYCIECZEK DLA SŁUCHACZY UNIWERSYTETU III WIEKU FUNDACJI EKSPERT KUJAWY PRZY WYŻSZEJ SZKOLE PEDAGOGICZNO TECHNICZNEJ W KONINIE W ROKU 2016 CZĘŚĆ II Inowrocław, 2.12.2015 1 Propozycja nr 1 BYDGOSZCZ

Bardziej szczegółowo

Pielgrzymka do Włoch we wspomnieniach uczniów Pienińskiej Szkoły Zawodowej w Szczawnicy

Pielgrzymka do Włoch we wspomnieniach uczniów Pienińskiej Szkoły Zawodowej w Szczawnicy Pielgrzymka do Włoch we wspomnieniach uczniów Pienińskiej Szkoły Zawodowej w Szczawnicy 14 grudnia 2013 roku młodzież z Pienińskiej Szkoły Zawodowej w Szczawnicy wraz z opiekunką panią Katarzyną Ciesielką

Bardziej szczegółowo

WSTĘPNY PROGRAM WYJAZDU SZKOLENIOWEGO SARP O/OLSZTYN OLSZTYN BERLIN LONDYN BRUKSELA OLSZTYN 19.09.2009 (SOBOTA) 26.09.

WSTĘPNY PROGRAM WYJAZDU SZKOLENIOWEGO SARP O/OLSZTYN OLSZTYN BERLIN LONDYN BRUKSELA OLSZTYN 19.09.2009 (SOBOTA) 26.09. Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział w Olsztynie 10-034 Olsztyn, ul. Kołłątaja 14 tel.: (89) 527 33 57 WSTĘPNY PROGRAM WYJAZDU SZKOLENIOWEGO SARP O/OLSZTYN OLSZTYN BERLIN LONDYN BRUKSELA OLSZTYN

Bardziej szczegółowo

UMOWA Nr / 2011/ wzór /

UMOWA Nr / 2011/ wzór / UMOWA Nr / 2011/ wzór / załącznik Nr 7 zawarta w dniu: 2011 roku pomiędzy Gminą Koniusza, Koniusza 55, 32-104 Koniusza, zwaną dalej Zamawiającym reprezentowaną przez : - Wójta Gminy Koniusza : mgr inŝ.

Bardziej szczegółowo

Wycieczka szkolna do Londynu

Wycieczka szkolna do Londynu Wycieczka szkolna do Londynu 3 10 listopada 2009 (8 dni) Londyn to miasto pełne uroku, tętniące Ŝyciem, w którym zachowały się wspaniałe zabytki architektury z róŝnych epok przypominające o jego 1000-letniej

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKI. www.altamira.net.pl

WYCIECZKI. www.altamira.net.pl WYCIECZKI www.altamira.net.pl SSZANOWNI PAŃSTWO, z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą ofertę na sezon 2013 obejmującą katalogi podzielone tematycznie na: wczasy, wycieczki, kolonie, ofertę

Bardziej szczegółowo

Uniwersytet Śląski w Katowicach, ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice, http://www.us.edu.pl. UMOWA nr.

Uniwersytet Śląski w Katowicach, ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice, http://www.us.edu.pl. UMOWA nr. Załącznik nr 3 UMOWA nr. (zawarta zgodnie z postanowieniami art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29.01.2004r. Prawo zamówień publicznych) zawarta w Katowicach, pomiędzy: Uniwersytetem Śląskim, z siedzibą w Katowicach;

Bardziej szczegółowo

Pekin Tianjin Luksusowa 12-dniowa wycieczka

Pekin Tianjin Luksusowa 12-dniowa wycieczka Luksusowa 12-dniowa wycieczka Data Miasto Plan Podróży Posiłki Dzień 1 3 Wrz Przylot do u Spotkanie z anglojęzycznym przewodnikiem Zameldowanie w hotelu w ie Hotel w Dzień 2 4 Wrz Po śniadaniu - zwiedzanie

Bardziej szczegółowo

DZIEŃ 1: Świadectwa nawróconych i uzdrowionych przez Miłosierdzie Boże

DZIEŃ 1: Świadectwa nawróconych i uzdrowionych przez Miłosierdzie Boże MEDJUGORJE 30-06-2016-07-07-2016 Cena: 450.00 PLN + 130.00 EUR PROGRAM PIELGRZYMKI DZIEŃ 1: Msza Święta i poranny wyjazd pielgrzymów z Sanoka. Przejazd przez Słowację, Węgry (ulicami Budapesztu), Chorwację

Bardziej szczegółowo

Zapraszamy do współpracy. Zespół pracowników Biura Podróży Mer-Trans

Zapraszamy do współpracy. Zespół pracowników Biura Podróży Mer-Trans Szanowni Państwo, Nasza firma istnieje na rynku od 1996 roku. Przez ten czas zorganizowaliśmy wiele imprez turystycznych, dzięki czemu wzbogaciliśmy się o kolejne doświadczenia w sprostaniu oczekiwań nawet

Bardziej szczegółowo

Włochy Północne. Padwa, Werona,Cinque Terre,Riomaggiore, Genua, Turyn, Como, Mediolan, Bergamo, Wiedeń Bez nocnych przejazdów

Włochy Północne. Padwa, Werona,Cinque Terre,Riomaggiore, Genua, Turyn, Como, Mediolan, Bergamo, Wiedeń Bez nocnych przejazdów Włochy Północne Padwa, Werona,Cinque Terre,Riomaggiore, Genua, Turyn, Como, Mediolan, Bergamo, Wiedeń Bez nocnych przejazdów 18.05 25.05.2013r. Cena : 1150 zł od osoby Oferta specjalna przygotowana dla

Bardziej szczegółowo

Zielona Szkoła Tropem Naszych Pradziadów Biskupin

Zielona Szkoła Tropem Naszych Pradziadów Biskupin Zielona Szkoła Tropem Naszych Pradziadów Biskupin Pragniemy zabrać was w krainę naszych pradziadów, kolebkę naszej Państwowości. Na tej Zielonej Szkole zobaczycie jak kiedyś żyli ludzie tacy jak my, czym

Bardziej szczegółowo

Pikardia nieodkryta kraina termin: 29.09 03.10.2010

Pikardia nieodkryta kraina termin: 29.09 03.10.2010 Pikardia nieodkryta kraina termin: 29.09 03.10.2010 Pikardia, zajmująca tereny między Paryżem i wschodnią częścią Kanału Angielskiego, jest stosunkowo mało znanym regionem Francji, nawet dla Francuzów,

Bardziej szczegółowo

Na prezentacje zaprasza Zosia Majkowska i Katarzyna Kostrzewa

Na prezentacje zaprasza Zosia Majkowska i Katarzyna Kostrzewa Na prezentacje zaprasza Zosia Majkowska i Katarzyna Kostrzewa Kraków Kraków położony jest w województwie małopolskim. Był siedzibą królów Polski. To król Kazimierz Odnowiciel przeniósł swoja siedzibę z

Bardziej szczegółowo

Litwa w 6 dni. W programie wycieczki: Wigry. Kowno

Litwa w 6 dni. W programie wycieczki: Wigry. Kowno Litwa w 6 dni W programie wycieczki: Wigry Jezioro Wigry położone jest wśród lasów Puszczy Augustowskiej, na terenie Wigierskiego Parku Narodowego. W XVII w. powstał na tym terenie klasztor zakonu Kamedułów,

Bardziej szczegółowo

Wycieczka,,Na szlakach europejskich stolic Bruksela-Paryż

Wycieczka,,Na szlakach europejskich stolic Bruksela-Paryż Wycieczka,,Na szlakach europejskich stolic Bruksela-Paryż Opiekunowie: Jadwiga Grudzień Elżbieta Gajownik Elżbieta Zdunek Joanna Mućka Mariola Zientara przewodnicy: Joanna Elżbieta Wysocka Uczestnicy Iza

Bardziej szczegółowo

FIORDY I DROGA ATLANTYCKA

FIORDY I DROGA ATLANTYCKA S K A N DY N AW S K I E B I U R O P O D R Ó Ż Y FIORDY I DROGA ATLANTYCKA Terje Rakke!!!! Visit Norway Norwegia przeważnie kojarzy się z fiordami i to właśnie im kraj zawdzięcza swój szczególny urok. Długie,

Bardziej szczegółowo

ZWIEDZAMY SUWALSZCZYZNĘ

ZWIEDZAMY SUWALSZCZYZNĘ ZWIEDZAMY SUWALSZCZYZNĘ Programy wycieczek jednodniowych (7-8 godzinnych) 5:52 wyjazd z Białegostoku pociągiem REGIO 8:11 przyjazd do Suwałk wycieczka 17:28 wyjazd z Suwałk pociągiem REGIO 19:37 przyjazd

Bardziej szczegółowo

ROZDZIAŁ II OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest: A/ Zorganizowanie wyjazdu integracyjnego 3 dniowego w województwie wielkopolskim

ROZDZIAŁ II OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest: A/ Zorganizowanie wyjazdu integracyjnego 3 dniowego w województwie wielkopolskim ROZDZIAŁ II OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest: A/ Zorganizowanie wyjazdu integracyjnego 3 dniowego w województwie wielkopolskim 1. Liczba uczestników 85 osób: 63 BO niepełnosprawnych,

Bardziej szczegółowo

W SOPOCIE W SERCU REPUBLIKI CZESKIEJ - PRAGA

W SOPOCIE W SERCU REPUBLIKI CZESKIEJ - PRAGA STUDENCKIE KOŁO NAUKOWE TURYSTYKI EUROPEJSKIEJ SZKOŁY WYŻSZEJ W SOPOCIE W SERCU REPUBLIKI CZESKIEJ - PRAGA 5-10 GRUDZIEŃ 2012 Czasami jeden dzień w innych miejscach, daje więcej niż dziesięć lat życia

Bardziej szczegółowo

PRZECZYTAJ także o IX Pielgrzymce Archidiecezjalnej do Grecji w kwietniu 2012 roku - zostało jeszcze kilka miejsc wolnych.

PRZECZYTAJ także o IX Pielgrzymce Archidiecezjalnej do Grecji w kwietniu 2012 roku - zostało jeszcze kilka miejsc wolnych. Archidiecezja Poznańska z okazji Roku Wiary organizuje kolejną, X Archidiecezjalną Pielgrzymkę, tym razem do Fatimy, w dniach od 18 do 27 października 2012 roku. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce zarówno

Bardziej szczegółowo

GRECJA INNA NIŻ WSZYSTKIE WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE

GRECJA INNA NIŻ WSZYSTKIE WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE GRECJA INNA NIŻ WSZYSTKIE WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE Wycieczka dla młodzieży szkolnej W Polsce jesteśmy w domu, w Grecji u siebie. Tutaj właśnie na tym niezwykłym krańcu Europy, dysponującym ponad 16.000

Bardziej szczegółowo

Chorwacja HOTEL POSEJDON APARTAMENTY KORKYRA GARDENS HOTEL MARKO POLO HOTEL BORIK HOTEL LIBURNA HOTEL CROATIA ITAKA&GALA

Chorwacja HOTEL POSEJDON APARTAMENTY KORKYRA GARDENS HOTEL MARKO POLO HOTEL BORIK HOTEL LIBURNA HOTEL CROATIA ITAKA&GALA Chorwacja HOTEL POSEJDON APARTAMENTY KORKYRA GARDENS HOTEL MARKO POLO HOTEL LIBURNA HOTEL BORIK HOTEL CROATIA ITAKA&GALA HOTEL ALBATROS HOTEL EPIDAURUS 10 powodów, żeby spędzić tu wakacje 1. Błękitne morze

Bardziej szczegółowo

OFERTA TURYSTYCZNA 2015 CMC POLAND. CMC Putex Sp. z o.o.

OFERTA TURYSTYCZNA 2015 CMC POLAND. CMC Putex Sp. z o.o. OFERTA TURYSTYCZNA 2015 CMC POLAND CMC Putex Sp. z o.o. ZAPISY NA Wycieczki ogólnozakładowe, Wczasy Rodzinne, Sezon 2015 TERMINY ZAPISÓW ZGODNIE Z REGULAMINEM na rok 2015: [PKT. III] I TERMIN 9-13 marca

Bardziej szczegółowo

Motocyklowa przygoda drogami Słowenii, Chorwacji i Węgier

Motocyklowa przygoda drogami Słowenii, Chorwacji i Węgier Morze i góry Motocyklowa przygoda drogami Słowenii, Chorwacji i Węgier Biuro podróży Papagayo Jezioro Bled, Triglavski Park Narodowy, Postojna, Piran, Zadar, Plitwickie Jeziora, Zagrzeb, Balaton, Budapeszt

Bardziej szczegółowo

Program Motywacyjny. SRI LANKA Herbata na Sri Lance

Program Motywacyjny. SRI LANKA Herbata na Sri Lance Program Motywacyjny SRI LANKA Herbata na Sri Lance Sri Lanka Incentive Travel Sri Lanka Colombo Kandy Benota Nuwara Eliya plantacje herbaty świątynia Buddy Ząb Buddy Cynamonowe Ogrody SRI LANKA Ząb Buddy

Bardziej szczegółowo

Niemcy i Włochy - Alpejskie krajobrazy i włoska sjesta 10 dni

Niemcy i Włochy - Alpejskie krajobrazy i włoska sjesta 10 dni Niemcy i Włochy - Alpejskie krajobrazy i włoska sjesta 10 dni Program Miasto trzech rzek - Pasawa - Muzeum BMW w stolicy Bawarii Monachium - wieczór bawarski - Świat kryształów Swarovskiego - skocznia

Bardziej szczegółowo