Wycieczki zagraniczne wielodniowe

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Wycieczki zagraniczne wielodniowe"

Transkrypt

1 1. Złota Praga. Wycieczka 2-dniowa Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz. 4.00, przejazd do Cieszy na, przekroczenie granicy polsko-czeskiej. Przejazd autokarem do Pragi przez Ołomuniec i Brno. Przyjazd do Pragi ok. godz Zwiedzanie Miasta z licencjonowanym przewodnikiem: Loreta, Hradczany, Katedra Św. Wita, Złota Uliczka, Mała Strana, Most Karola, Stare Miasto, Plac Wacława. Za kwaterowanie w hotelu studenckim w centrum Pragi, obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu zwiedzanie Muzeum Narodowego, czas na zakupy pamiątek na Placu Wacława. Przejazd autokarem na Wyszehrad, Katedra, Narodowa Nekropolia, Rotunda Św. Mikołaja. Wyjazd z Pragi ok. godz Powrót do szkoły o godz Cena wycieczki obejmuje : podróŝ autokarem, opiekę pilota, 1 nocleg w hotelu studenckim w centrum Pragi, 1 obiadokolację, 1-śniadanie w hotelu, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opłaty parkingowe, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT. 2. W Sercu Moraw. Wycieczka 2-dniowa. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz. 7.00, przejazd autokarem do Cieszyna, przekroczenie granicy polsko-czeskiej. Przejazd autokarem do Ołomunca, zwiedzanie miasta: Katedra Św. Wacława, Uniwersytet, Ratusz, Rynek Dolny i Górny. Przejazd autokarem do Brna, zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Zamek, Katedra, Rynek. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu w hotelu wyjazd do Skalnego Młyna pod Brnem. Wjazd kolejką kołową pod Jaskinię Punkva, zwiedzanie Jaskini z przewodnikiem, spływ łodziami podziemną rzeką, wjazd kolejką gondolową na Przepaść Macocha. Wyjazd ze Skalnego Młyna ok , powrót do szkoły ok. godz drugiego dnia. Cena wycieczki obejmuje : podróŝ autokarem, opiekę pilota, 1 nocleg w hotelu w Brnie, 1 śniadanie, 1 obiadokolację, bilet wstępu do Jaskini, przejazd kolejką kołową i kolejką gondolową, opłaty parkingowe, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

2 3. W Krainie Rozbójnika Rumcajsa. Wycieczka 2- dniowa. Wyjazd ze szkoły o godzinie 7.00, przejazd autokarem do Kudowy Słone, przekroczenie granicy polsko-czeskiej. Przejazd autokarem do Adrspach, piesza wędrówka przez Skalne Miasto. Przejazd autokarem do Jicina, zakwaterowanie w hotelu turystycznym, obiadokolacja, spacer po Jicinie, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu przejazd autokarem do Mladej Boleslav, zwiedzanie Muzeum Skody. Przejazd autokarem do Czeskiego Raju, piesza wędrówka Szlakiem Rozbójnika Rumcajsa. Powrót do szkoły drugiego dnia o godz Cena wycieczki obejmuje : podróŝ autokarem, opiekę pilota, wstępy do zwiedzanych obiektów, 1 nocleg w hotelu turystycznym, 1 śniadanie, 1 obiadokolację, opłaty parkingowe, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT. 4. Niskie Tatry i Orawa. Wycieczka 2-dniowa. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz. 7.00, przejazd autokarem do Korbielowa, przekroczenie granicy polsko-słowackiej. Przejazd do miejscowości Orawski Podzamok, krótki spacer w okolicy Zamku Orawskiego. Przejazd autokarem do RuŜomberku, zwiedzanie miasta. Przejazd do Beszenowej, kąpiel w basenach termalnych. Przejazd do Liptowskiego Mikulasza, zakwaterowanie w hotelu turystycznym, obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu przejazd autokarem do Doliny Demianowskiej, zwiedzanie Jaskini Slobody, najpiękniejszej jaskini naciekowej w Słowacji. Przejazd autokarem do Zuberca, zwiedzanie Skansenu Wsi Orawskiej. Powrót do szkoły 2-go dnia o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, bilety wstępu do Jaskini Slobody, basenów termalnych i Skansenu Wsi Orawskiej, 1 nocleg w hotelu turystycznym, 1 śniadanie, 1 obiadokolację, opłaty parkingowe, podatek drogowy na Słowacji, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

3 5. Stara-Nowa Stolica Niemiec. Wycieczka 3-dniowa do Berlina Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz przejazd do Słubic, przekroczenie granicy polsko-niemieckiej. Przejazd do Berlina, zwiedzanie miasta : Charlottenburg - Pałac i Park Pałacowy, Kurfurstendamm, Reichstag i Brama Brandenburska, obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu zwiedzanie Berlina: Muzeum Historii Naturalnej, Unter den Linden, Uniwersytet Humbolta, Wyspa Muzeów, Katedra, Alexander Platz, Muzeum Muru Berlińskiego (Check Point Charlie). Wyjazd z Berlina wieczorem, przejazd do Słubic, obiadokolacja, nocleg w hotelu w Słubicach. Trzeciego dnia po śniadaniu wyjazd z Słubic, powrót do szkoły o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 1 nocleg w Berlinie, 1 nocleg w Słubicach, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, wstęp do Muzeum Historii Naturalnej, wstęp do Muzeum Muru Berlińskiego, opłaty parkingowe, podatek drogowy w Niemczech, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT. 6. Północne Czechy i Szwajcaria Saksońska. Wycieczka 3-dniowa. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz. 7.00, przejazd autokarem do Kudowy Słone, przekroczenie granicy polsko-czeskiej. Przejazd autokarem do Jicina, piesza wędrówka przez Czeski Raj Szlakiem Rozbójnika Rumcajsa, zwiedzanie Muzeum Gier w Jicinie. Przejazd autokarem do Teplic, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu przejazd autokarem do Drezna. Zwiedzanie Drezna, w programie: Zwinger, Plac Teatralny, Katedra, Zamek, Bruhlsche Terrasse (balkon Europy). Przejazd autokarem wzdłuŝ Łaby przez Szwajcarię Saksońską, po drodze: Zamek Pillnitz, punkt widokowy Bastei, twierdza Konigstein. Powrót do Teplic, obiadokolacja, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu wyjazd z Teplic, przejazd autokarem do Mlada Boleslav, zwiedzanie Muzeum Skody. Powrót do szkoły trzeciego dnia o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 2 noclegi w hotelu w Teplicach, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, opłaty parkingowe, podatek drogowy w Niemczech, podatek VAT.

4 7. Praga i Kutna Hora. Wycieczka 3-dniowa. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godzinie 6.00, przejazd do Kudowy Słone, przekroczenie granicy polsko-czeskiej. Przejazd autokarem do Kutnej Hory, dawnego centrum mennictwa Królestwa Czech. Zwiedzanie w Kutnej Horze: kościoła Św. Barbary, Muzeum Mennictwa, Zabytkowej kopalni srebra (trasa podziemna). Przejazd autokarem do Pragi, zakwaterowanie w hotelu studenckim w centrum Pragi. Spacer po Starym Mieście z przewodnikiem, obiado-kolacja, nocleg. Uwaga! Wieczorem pierwszego dnia istnieje moŝliwość zobaczenia spektaklu Grające fontanny w zaleŝności od woli uczestników cena biletu od 160 KĆ. Drugiego dnia po śniadaniu zwiedzanie Pragi z przewodnikiem, w programie zwiedzania: Loreta, Hradczany, katedra Św. Wita, Złota Uliczka, Mała Strana, Most Karola. Czas na zaku py pamiątek i posiłek. Dalsze zwiedzanie miasta : Josefow-dawne getto praskie, Rynek i Ratusz, Uniwersytet Karola, Plac Wacława. Obiadokolacja w okolicy Placu Wacława, powrót do hotelu, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu wyjazd z hotelu, zwiedzanie Muzeum Narodowego, przejazd autokarem na Wyszehra : Katedra i Narodowa Nekropolia Slavin, romańska rotunda Św. Mikołaja. Wyjazd z Wyszehradu w drogę powrotną. Powrót do szkoły o godz Cena wycieczki obejmuje : podróŝ autokarem, opiekę pilota, 2 noclegi w hotelu studenckim w centrum Pragi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, wstęp do Muzeum Mennictwa i zabytkowej kopalni w Kutnej Horze, wstęp do Praskiej Lorety, wstęp na Złotą Uliczkę, bilety na metro, opłaty parkingowe, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

5 8. Praga -Cesarska Stolica. Wycieczka 3-dniowa. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz. 6.00, przejazd autokarem do Kudowy Słone, przekroczenie granicy polsko-czeskiej. Przejazd autokarem do Pragi, zakwaterowanie w hotelu studenckim w centrum Pragi. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Plac Karola, Plac Wacława, Uniwersytet Karola, Secesyjny Dom Kultury, Brama Prochowa, obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu zwiedzanie Pragi: gotycka Katedra Św. Wita, której budowę rozpoczął cesarz Karol IV, pawilon Belveder refundowany w ogrodach zamkowych przez cesarza Rudolfa II, Złota Uliczka,tarasowe ogrody zamkowe, Mała Strana, Most Karola, Stare Miasto, Ratusz z słynnym zegarem astronomicznym Orloj, Jozefow - dawne praskie getto. Obiadokolacja, nocleg. Uwaga! Istnieje moŝliwość obejrzenia spektaklu Grające fontanny w zaleŝności od chęci uczestników wycieczki, cena spektaklu od 160 KĆ. Trzecie go dnia po śniadaniu wyjazd z Pragi, przejazd do Karlsteinu, zwiedzanie z przewodnikiem Zamku cesarza Karola IV (w zamku przechowywano insygnia koronacyjne królów czeskich). Wyjazd w drogę powrotną do Polski, po drodze krótkie zwiedzanie Wyszehradu. Powrót do szkoły o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 2 noclegi w hotelu studenckim w centrum Pragi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, bilety wstępu na Złotą Uliczkę i na zamek Karlstein, bilety na praskie metro, opłaty parkingowe,

6 9. Magiczna Praga. Wycieczka 3-dniowa. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz. 6.00, przejazd autokarem do Kudowy Słone, przekroczenie granicy polsko-czeskiej. Przejazd autokarem do Pragi, zakwaterowanie w hotelu studenckim w centrum Pragi, krótki odpoczynek. Zwiedzanie Pragi: Plac Karola, Dom Fausta, Plac Wacława, Brama prochowa, Uniwersytet Karola, uliczka alchemików. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. Uwaga! Istnieje moŝliwość obejrzenia spektaklu -Grające fontanny w zaleŝności od woli uczestników. Cena biletu na spektakl od 160 KĆ. Drugiego dnia po śniadaniu w hotelu zwiedzanie Pragi z przewodnikiem : wzgórzepetrzin, klasztor na Strachowie, Plac Loretański, Hradczany - ogrody Zamkowe, Prochowa Brama, Belweder, katedra Św. Wita, Złota Uliczka, Mała Strana. Odpoczynek i czas na zakup pamiątek na Małej Stranie. Dalsze zwiedzanie miasta: Most Karola, Rynek, Ratusz z zegarem astronomicznym, dzielnica Ŝydowska, Brama Prochowa, Obecni Dum (secesyjny Dom Kultury). Obiadokolacja i nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu w hotelu zwiedzanie Muzeum Narodowego, przejazd autokarem na Wyszehrad, zwiedzanie wzgórza: romańska rotunda Św. Mikołaja, katedra Piotra i Pawła, cmentarz wyszehradzki -Nekropolia Narodowa z grobowcami wybitnych Czechów. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót do szkoły o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 2 noclegi w hotelu studenckim w centrum Pragi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, bilety na przejazd metrem, wstęp do Lorety, wstęp na Złotą Uliczkę, wstęp do Muzeum Narodowego, wstęp do katedry na Wyszehradzie, opłaty parkingowe, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

7 10. Polak, Węgier Dwa Bratanki. Wycieczka 3-dniowa do Budapesztu. Wyjazd ze szkoły o godz. 6.00, przejazd autokarem do Zwardonia, przekroczenie granicy polsko-słowackiej. Przejazd autokarem przez Słowację do miejscowości Sahy, prze kroczenie granicy słowacko-węgierskiej. Przyjazd do Budapesztu, zakwaterowanie w hotelu turystycznym połoŝonym blisko historycznego centrum miasta, krótki odpoczynek. Zwiedzanie Budapesztu: Wzgórze Gellerta, Cytadela, Wzgórze Zamkowe (kościół Macieja, Baszta Rybacka, Pałac Królewski, Stara Synagoga, Brama Wiedeńska ), obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu w hotelu zwiedzanie Budapesztu: Wyspa Małgorzaty, Parlament, Plac Bohaterów, Zamek Vajdahunyad, kąpiel w zabytkowych basenach termalnych, spacer po głównym deptaku Pesztu - Vaci, czas na odpoczynek i zakup pamiątek, obiadokolacja, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu w hotelu wyjazd autokarem do Szentendre, malowniczego miasteczka połoŝonego nad Dunajem na północ od Budapesztu, krótkie zwiedzanie. Wyjazd w drogę powrotną, powrót do szkoły o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 2 noclegi w hotelu turystycznym w Budapeszcie, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, wstępy do zwiedzanych obiektów, opłaty parkingowe, podatek drogowy na Słowacji, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT. 11. W Ojczyźnie Adama Mickiewicza. Wycieczka 3- dniowa. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godzinie 0.15, przejazd autokarem do Ogrodnik, przekroczenie granicy polskolitewskiej. Przejazd do Kowna, krótkie zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Zamek, Rynek, Ratusz, Dom Adama Mickiewicza, Dom Perkuna. Przejazd autokarem do Trok, zwiedzanie zamku Witolda na wyspie, spacer uliczką z karaimskimi chatami, kinesa - świątynia karaimska. Przejazd autokarem do Wilna, zakwaterowanie w hotelu studenckim, obiadokolacja, spacer po Starym Mieście, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu zwiedzanie Wilna z przewodnikiem: Cmentarz na Rossie, Kościół Piotra i Pawła, Góra Trzech KrzyŜy, WieŜa Giedymina, Katedra, Kościół Św. Anny, Muzeum Mickiewicza, Ostra Brama, czas na zakupy pamiątek. Obiadokolacja, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu wyjazd z Wilna w drogę powrotną, powrót do szkoły o godz

8 Cena wycieczki obejmuj : podróŝ autokarem, opiekę pilota, 2 noclegi w Wilnie, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, przewodnika w Wilnie, opłaty parkingowe, opłatę ubezpieczeniową na Litwie, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT. 12. Nad Pięknym Modrym Dunajem. Wycieczka 3- dniowa do Wiednia. Wyjazd ze szkoły o godz. 6.00, przejazd autokarem do Cieszyna, przekroczenie granicy polsko-czeskiej. Przejazd autokarem do Znojma, przekroczenie granicy czeskoaustriackiej, przejazd autokarem do Wiednia. Wjazd na wzgórze Kahlenberg, zwiedzanie kościoła Św. Józefa, świątyni, w której modlił się przed bitwą wiedeńską Jan III Sobieski. Zjazd z Kahlenbergu do Wiednia przez Grinzingsłynną dzielnicę winnic. Zakwaterowanie w hotelu studenckim w Wiedniu, krótki odpoczynek. Zwiedzanie Starego Wiednia : Hoher Markt, Aker Uhr, Graben, katedra Św. Szczepana. Obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu w hotelu przejazd autokarem do Schonbrunn - monumentalnej rezydencji Habsburgów, spacer po pałacowym parku do pawilonu Glorietta. Powrót do centrum Wiednia, zwiedzanie miasta: Belweder, kościół Karola Boromeusza, Hofburg, Parlament, Muzeum Historii Naturalnej, spacer ulicą handlową Mariahilfestr. Obiadokolacja, po obiado-kolacji zabawa na Praterze, w słynnym wiedeńskim wesołym miasteczku, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu zwiedzanie wielkiej atrakcji architektonicznej Wiednia domu Hundredwassera, przejazd autokarem do miasteczka Uno-City, spacer po Wyspie Dunajskiej. Wyjazd w drogę powrotną, powrót do szkoły o godz Cena wycieczki obejmuj : podróŝ autokarem, opiekę pilota, 2 noclegi w hotelu studenckim w Wiedniu, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, wstęp do Muzeum Historii Naturalnej, opłaty parkingowe, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

9 13. Alpejska Przygoda. Wycieczka 4-dniowa. Wyjazd ze szkoły o godz. 4.00, przejazd do Cieszyna, przekroczenie granicy polsko-czeskiej. Przejazd przez Morawy, przekroczenie granicy czesko-austriackiej w Znojmie. Przejazd autokarem przez Wiedeń, Linz i Salzburg do Insbruku. Zakwaterowanie w hotelu studenckim, spacer po Insbruku, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu krótkie zwiedzanie Insbruku, wyjazd autokarem na Alpejski Szlak, przejazd słynną wysokogórską drogą alpejską Grosglockneralpenstrasse. Przejazd do Salzburga, zakwaterowanie w hotelu studenckim, spacer po Salzburgu, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu zwiedzanie Salzburga, wyjazd z Salzburga po południu, przejazd do Wiednia. Zakwaterowanie w hotelu studenckim w Wiedniu, spacer po Wyspie Dunajskiej, zabawa na Praterze, nocleg. Czwartego dnia po śniadaniu spacer po Starym Wiedniu, zwiedzanie Muzeum Historii Naturalnej, przejazd autokarem Wiedeńskim Ringiem, wyjazd w drogę powrotną, powrót do szkoły czwartego dnia o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 3 noclegi w hotelach studenckich w Austrii, 3 śniadania, opłatę za przejazd drogą alpejską, opłaty parkingowe, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT. 14. Berlin, Poczdam. Wycieczka 4-dniowa. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godzinie 4.00, przejazd autokarem do Słubic, przekroczenie granicy polskoniemieckiej. Przejazd do Poczdamu, zwiedzanie zespołu pałacowo-parkowego Sanssouci, Pałacyk Cecilienhof-miejsce w którym odbywała się konferencja Wielkiej Trójki, spacer po centrum Poczdamu, przejazd do hotelu studenckiego w Berlinie, obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu wyjazd z hotelu, zwiedzanie Berlina: Charlotenburgrokokowa rezydencja w zachodnim Berlinie, Muzeum Historii Naturalnej, słynna ulica Kurfurstendamm, Tiergarten, Ogród Angielski, Zamek i Park Belleuve, Reichstag i Brama Brandenburska, obiadokolacja, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu zwiedzanie miasta: aleja Unter der Linden, Uniwersytet Humbolta, Wyspa Muzeów, Katedra, Plac Zamkowy, Czerwony Ratusz, Alexanderplatz, Check Point Charlie - Muzeum Muru Berlińskiego. Przejazd autokarem do Słubic, obiadokolacja, nocleg. Czwartego dnia po śniadaniu wyjazd ze Słubic, powrót do szkoły czwartego dnia o godz

10 Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 2 noclegi w Berlinie, 1 nocleg w Słubicach, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, wstępy do: Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Pergamonu, Muzeum Muru Berlińskiego, opłaty parkingowe, podatek drogowy w Niemczech, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT. 15. Zamki nad Renem. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz. 4.00, przejazd autokarem do Cieszyna, przekroczenie granicy polsko-czeskiej. Przejazd autokarem przez Czechy do Rozwadowa, przekroczenie granicy czesko-niemieckiej. Przejazd autokarem do Heidelbergu (przyjazd ok. godz ), zakwaterowanie w hotelu studenckim, obiadokolacja, spacer po Heidelbergu, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu zwiedzanie Heidelbergu: Zamek, Stary Most, Uniwersytet. Przejazd autokarem do Moguncji, zwiedzanie Muzeum Gutenberga, Muzeum Rzymskich Okrętów, Katedra. Przejazd autokarem do Rudesheim, wjazd autokarem pod pomnik Niederwald Denkmal, zakwaterowanie w hostelu studenckim w Rudesheim, obiadokolacja, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu przejazd autokarem wzdłuŝ przełomów Renu, po drodze słynne zamki: Klopp w Bingen, Rheinstein, Pfalz, Kaub, Skała Loreley, zwiedzanie zamku Marksburg. Przejazd do Koblencji miasta połoŝonego u zbiegu Mozeli i Renu, zwiedzanie miasta: Niemiecki NaroŜnik, kościół Św. Kastora, w którym ratyfikowano Traktat z Verdun z 1843 roku, pomnik Wilhelma I, dawny zamek Zakonu KrzyŜackiego, Stare Miasto. Wyjazd z Koblencji, przejazd autokarem do Wormacji, obiadokolacja, zakwaterowanie w hotelu studenckim, nocleg. Czwartego dnia po śniadaniu zwiedzanie Wormacji: Katedra, pomnik Lutra, cmentarz Ŝydowski, Synagoga. Przejazd autokarem do Norymbergii, zwiedzanie miasta : Zamek, Dom Durrera, Kościół Św. Sebalda, Ratusz, Rynek, Kościół Mariacki, kościół Św. Wawrzyńca, obiadokolacja, nocleg w hotelu studenckim w Norymberdze. Piątego dnia po śniadaniu wyjazd z Norymbergii, podróŝ powrotna, powrót do szkoły piątego dnia o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 4 noclegi w Niemczech, 4 śniadania, 4 obiadokolacje, wstęp do Muzeum Gutenberga, wstęp do Muzeum Okrętów Rzymskich, wstęp do zamku Marksburg, opłaty parkingowe, podatek drogowy w Niemczech, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

11 16. Zamki Ludwika Szalonego. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz. 4.00, przejazd autokarem do Cieszyna, przekroczenie granicy polsko-czeskiej. Przejazd autokarem przez Czechy, przekroczenie granicy polskoniemieckiej w Rozwadowie. Przejazd autokarem do hotelu młodzieŝowego pod Monachium, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu w hotelu przejazd autokarem do Pałacu Linderhof, kopii Wersalu, zwiedzanie Pałacu i sztucznej groty, w której Ludwik Szalony słuchał oper Wagnera. Przejazd autokarem do Schwangau, zwiedzanie zamku Hohenschwangau, w którym urodził się Ludwik Szalony i bajecznego zamku Neuschwanstein wybudowanego przez króla Ludwika. Przejazd autokarem do Monachium, zakwaterowanie w hotelu młodzieŝowym, obiadokolacja, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu w hotelu zwiedzanie Monachium: Nymphenburg, kościół Św. Michała z kryptami grobowymi Wittels bachów, Marien platz Ratusz, Residenz, wioska olimpijska, Pinakoteka, Deutches Muzeum. Wyjazd z Monachium, przejazd autokarem do Pilzna, obiadokolacja, nocleg. Czwartego dnia po śniadaniu w hotelu przejazd autokarem do Pragi, spacer po Pradze z przewodnikiem: Hradczany, Mała Strana, Most Karola, Rynek Starego Miasta, Ratusz, Uniwersytet Karola, Plac Wacława, obiad na Starym Mieście, wyjazd z Pragi. Powrót do szkoły czwartego dnia o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 2 noclegi w Niemczech, 1 nocleg w Czechach, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, 1 obiad w Pradze, podatek drogowy w Niemczech, opłaty parkingowe, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

12 17. W Stolicy Krainy Łabędzi. Wycieczka do Kopenhagi. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz przejazd autokarem do Słubic, przekroczenie granicy polsko-niemieckiej. Przejazd autokarem do Rostocka, nocleg w hotelu młodzieŝowym. Drugiego dnia rano przeprawa promowa z Rostocka do Gedser w Danii, przejazd autokarem do Roskilde. Zwiedzanie Roskilde: Muzeum Wikingów i Katedra, przejazd autokarem do Helsingor Zamek Hamleta. Przejazd do Kopenhagi, zakwaterowanie w hotelu młodzieŝowym, obiadokolacja, wieczorny spacer po Kopenhadze, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu w hotelu zwiedzanie Kopenhagi: Mała Syrenka, Amalienborg, Kościół Marmurowy, port Nyhaven, Zamek i Parlament, Katedra, Uniwersytet, Okrągła WieŜa, Ratusz. Wyjazd z Kopenhagi, przejazd autokarem do portu w Gedser, nocny rejs do Niemiec. Czwartego dnia przejazd autokarem do Polski. Powrót do szkoły o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, 2 przeprawy promowe, opiekę pilota, 1 nocleg w Niemczech, 1 nocleg w Danii, 2 śniadania, 1 obiadokolację, podatek drogowy w Niemczech, opłaty parkingowe, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT

13 18. W Świecie Klocków LEGO w Bawarii. LEGOLAND w Gunzburgu koło Augsburga. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godzinie 6.00, przejazd autokarem do Cieszyna, przekroczenie granicy polskoczeskiej. Przejazd przez Czechy, przekroczenie granicy czesko-niemieckiej w Rozwadowie. Przejazd autokarem do Augsburga, zakwaterowanie w hotelu młodzieŝowym, obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu wyjazd do Gunzburga. Zwiedzanie LEGOLANDU w ramach biletu nieograniczone korzystanie z wszystkich atrakcji Parku. Po południu wyjazd z Gunzburga, przejazd w okolice Pilzna w Czechach, zakwaterowanie w hotelu turystycznym, obiadokolacja, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu w hotelu, wyjazd do Pragi. Krótkie zwiedzanie stolicy Czech spacer z Hradczan na Stare Miasto. Wyjazd z Pragi, powrót do szkoły trzeciego dnia o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 1 nocleg w Niemczech, 1 nocleg w Czechach, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, bilet wstępu do LEGOLANDU, opłaty parkingowe, podatek drogowy w Niemczech, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT 19. W OjczyŜnie Klocków LEGO. LEGOLAND w Bilund w Danii. Wyjazd ze szkoły pierwszego dnia o godz , przejazd autokarem do Słubic, przekroczenie granicy polskoniemieckiej. Przejazd przez Niemcy do Danii, przyjazd do Randboldal (10 km od Legolandu), obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu wyjazd do Legolandu, całodniowy pobyt w Legolandzie. Obiadokolacja w Randboldal, po obiadokolacji wyjazd w drogę powrotną do Polski. Powrót do szkoły Trzeciego dnia o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 1 nocleg w Danii,1 śniadanie, 2 obiadokolacje, podatek drogowy w Niemczech, bilet wstępu do Legolandu, opłaty parkingowe, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

14 20. Och!!! Champs Elysees. Paris Mon Amis. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godzinie 4.00, przejazd do Cieszyna, przekroczenie granicy polsko-czeskiej, przejazd do Pragi. Zwiedzanie Pragi, relaks na basenie, obiadokolacja ( 9 godzin ). Wyjazd z Pragi, nocny przejazd do ParyŜa. Drugiego dnia przyjazd do ParyŜa ok , odpoczynek po podróŝy. Zwiedzanie ParyŜa: Dzielnica Łacińska, St. Chapelle, Katedra Notre Dame, Wyspa Św. Ludwika, Pont Neuf. Zakwaterowanie w hotelu młodzieŝowym, odpoczynek. Wieczorem dalsze zwiedzanie ParyŜa; Wjazd na WieŜę Eifela, rejs statkiem po Sekwanie, przejazd metrem, na Montmartre, zwiedzanie Bazyliki Sacre Coeur i Placu du Tertre. Powrót do hotelu, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu zwiedzanie Luwru, Tuileries, Pl. de la Concorde, spacer po Champs-Elysees, Łuk Triumfalny, La Defense, miasteczko nauki - La Villette, powrót do hotelu, nocleg. Czwartego dnia po śniadaniu zwiedzanie Hal Paryskich i Centrum Pompidou, Cmentarz Pere Lachaise. Przejazd autokarem do Lasku Vincennes, odpoczynek. Wyjazd z ParyŜa, nocny przejazd do Norymbergii. Piątego dnia przyjazd do Norymbergii o godz. 8.00, odpoczynek. Zwiedzanie Norymbergii: Zamek, Dom Durrera, kościół Św. Sebalda, Ratusz, Kościół Mariacki, obiekty z czasów III Rzeszy. Wyjazd z Norymbergii, przejazd do Pilzna, obiadokolacja, nocleg. Szóstego dnia po śniadaniu wyjazd krótkie zwiedzanie Pilzna, wyjazd w drogę powrotną, po drodze obiad w Pradze. Przyjazd do szkoły o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 2 noclegi w ParyŜu, 1 nocleg w Czechach, 2 śniadania w hotelu w ParyŜu, 1 śniadanie w Pilźnie, 1 obiadokolacja w Pilźnie, 1 obiad w Pradze, podatek drogowy w Niemczech, opłaty parkingowe, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

15 21. Z Wizytą u Króla Słońce. ParyŜ- Wersal. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz. 23:30, przejazd autokarem do Cieszyna, przekroczenie granicy polskoczeskiej, przejazd przez Czechy do Rozwadowa. Przekroczenie granicy czesko-niemieckiej, przejazd autokarem do Norymbergii. Zwiedzanie Norymbergii: obiekty masowych imprez z czasów nazistowskich, Zamek, Dom Durrera, kościół Św. Sebalda, Ratusz, Rynek, Kościół Mariacki, kościół Św. Wawrzyńca, Niemieckie Muzeum Narodowe, obiadokolacja. Wyjazd z Norymbergii o 21.00, nocny przejazd do ParyŜa. Drugiego dnia przyjazd do ParyŜa o 9.00, zwiedzanie historycznego centrum : Notre Dame, Saint Chapelle, Sorbona, Panteon, Conciergerie, Pont Neuf, zakwaterowanie w hotelu młodzieŝowym w ParyŜu, odpoczynek. Po południu dalsze zwiedzanie, miasta: Trocadero, WieŜa Eiffela, rejs po Sekwanie, w trakcie zwiedzania ciepły posiłek, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu w hotelu zwiedzanie ParyŜa: Hale, Centrum Pompidou, Luwr, Tulleries, Plac Zgody, Champs Elysees, Łuk Triumfalny, Muzeum Impresjonistów-Orsay, ciepły posiłek, Montrmartre, bazylika Sacre Coeur, Plac du Tertre, nocleg. Czwartego dnia po śniadaniu w hotelu wykwaterowanie, zwiedzanie Cmentarza Pere La cha-ise i La Villette-Miasteczka Nauki, przejazd do Wersalu - zwiedzanie Pałacu Wersalskiego i spacer po Miasteczku. Przejazd autokarem do futurystycznej dzielnicy ParyŜa -La Defense, przejazd do ParyŜa, obiadokolacja w restauracji w ParyŜu. Wyjazd z ParyŜa, nocny przejazd do Heidelbergu. Przyjazd do Heidelbergu piątego dnia rano, zwiedzanie Heidelbergu: Zamek, Uniwersytet, Więzienie Studenckie, Stary Most, ŚcieŜka Filozofów, ciepły posiłek. Wyjazd z Heidelbergu, nocny przejazd do Polski, powrót do szkoły szóstego dnia o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 2 noclegi w ParyŜu, 2 śniadania w ParyŜu, 2 obiadokolacje w Niemczech, 3 obiadokolacje w ParyŜu, podatek drogowy w Niemczech, opłaty parkingowe w Niemczech i we Francji, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

16 22. Stolice Zjednoczonej Europy. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz przejazd autokarem do Cieszyna, przekroczenie granicy polsko-czeskiej, przejazd przez Czechy do Rozwadowa, przekroczenie granicy czeskoniemieckiej. Przejazd przez Niemcy do Strasbourga, obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu zwiedzanie Europejskiego Parlamentu w Strasbourgu, Pałacu Rady Europy i Trybunału Europejskiego, zwiedzanie Starego Miasta, wyjazd ze Strasbourga do Luxemburga. Przyjazd do Luxemburga wieczorem, zakwaterowanie w hotelu młodzieŝowym, obiadokolacja, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu zwiedzanie Instytucji Europejskich z siedzibą w Luxemburgu (Parlamentu Europejskiego i Rady Europy), przejazd autokarem do Brukseli, obiadokolacja, spacer po Brukseli, nocleg. Czwartego dnia po śniadaniu zwiedzanie Istytucji Europejskich w Parku Leopolda, zwiedzanie Parku 50-cio Lecia, Park Brukselii i Pałac Królewski, Katedra Notre Dame De La Chapelle, Rynek z Ratuszem, obiadokolacja na Starym Mieście. Wyjazd z Brukseli o 22.00, nocny przejazd do Polski. Powrót do szkoły piątego dnia o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 1 nocleg w Strasbourgu, 1 nocleg w Luxemburgu, 1 nocleg w Brukseli, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, podatek drogowy w Niemczech, opłaty parkingowe, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

17 23. Poznajemy Niderlandy. Luxemburg-Belgia- Holandia. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godzinie 24.30, przejazd autokarem do Cieszyna, przekroczenie granicy polskoczeskiej, przejazd przez Czechy do Rozwadowa, przekroczenie granicy czesko-niemieckiej. Przejazd przez Bawarię, Badenię i Alzację do Luxemburga. Zakwaterowanie w hotelu młodzieŝowym, obiadokolacja, spacer po mieście, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, zwiedzanie stolicy Wielkiego Księstwa Luxemburgu: Katedra, Plac Wilhelma II, Place darmes, Chemin De La Corniche - promenada zwana najpiękniejszym balkonem Europy, Pałac Wielkiego Księcia, Miasto dzielnica Instytucji Europejskich. Wyjazd z Luxemburgu po południu, przejazd do Brukseli, zwiedzanie Starego Miasta: Katedra De La Chapelle, Wielki Rynek z Ratuszem, Park Brukseli (Pałac Narodów, Pałac Królewski), obiadokolacja, nocleg. Trzeciego dnia po śniadaniu wyjazd z Hotelu, przejazd autokarem z Brukseli do Gandawy. Zwiedzanie Gandawy duchowego centrum Flandrii, zwiedzanie miasta: Katedra, Targ Owocowy, Hale Targowe, kościół Św. Mikołaja, Ratusz, Gravensteen-Pałac Księcia Flandrii. Wyjazd z Gandawy, przejazd autokarem do Bruggii, zwiedzanie miasta: Dom Beginek, Muzeum Memlinga, kościół Zbawiciela, Hale Belfort, Ratusz, Rynek. Wyjazd z Bruggii, przejazd autokarem do Antwerpii, obiadokolacja, nocleg w Antwerpii. Czwartego dnia po śniadaniu zwiedzanie Antwerpii: Rynek z kupieckimi kamienicami, Katedra, Ratusz, Vleeshuisimponujaca gotycka budowla cechu rzeźników, Dom Rubensa. Wyjazd z Antwerpii, przejazd autokarem do Amsterdamu, rejs łodzią po kanałach Amsterdamu, obiadokolacja, nocleg w Amsterdamie w hotelu młodzieŝowym. Piątego dnia po śniadaniu wyjazd z hotelu, zwiedzanie Amsterdamu: wizyta na tradycyjnej farmie produkującej sery i pokaz wyrobu tradycyjnych sabotów, Muzeum Van Gogha, Muzeum Królewskie, Centrum Szlifowania Diamentów- Coster Diamonds, Targ Kwiatowy, Dom Beginek, Dom Anny Frank, Muzeum Historii Amsterdamu, Pałac królewski i Katedra. Wieczorem obiadokolacja, wyjazd z Amsterdamu późnym wieczorem, nocny przejazd do Polski. Powrót do szkoły 6-go dnia o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 4 noclegi, 4 śniadania, 4 obiadokolacje, podatek drogowy w Niemczech, opłaty parkingowe, rejs po kanałach Amsterdamu, zwiedzanie holenderskiej farmy w Amsterdamie, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

18 24. "W Krainie Fiordów" Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz. 8.00, przejazd autokarem do Szczecina, obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu zwiedzanie Szczecina, obiad, wyjazd ze Szczecina po południu, przejazd autokarem przez Niemcy do Sassnitz na Rugii, nocna przeprawa promowa do Trelleborga w Szwecji. Trzeciego dnia po wylądowaniu w Szwecji przejazd autokarem do Lillehammer w Norwegii, nocleg w hotelu młodzieŝowym w Lillehammer. Czwartego dnia po śniadaniu przejazd autokarem słynną wysokogórską Drogą Troli, zjazd do Geiranger równie ekscytującą Drogą Orłów, Fiord Geiranger - najpiękniejszy fiord Norwegii, przejazd autokarem do Oslo, zakwaterowanie w hotelu młodzieŝowym w Oslo, nocleg. Piątego dnia po śniadaniu zwiedzanie Oslo: skocznia narciarska Holmenkolen, Muzeum Kon-tiki, Muzeum Statków Wikingów, Park Vigelanda, Spacer po Starym Oslo (Instytut Nobla, Pałac Królewski, Ratusz, Teatr Narodowy, Parlament, Katedra). Wyjazd z Oslo popołudniu, przejazd autokarem do hotelu młodzieŝowego pod Geteborgiem, nocleg. Szóstego dnia po śniadaniu przejazd autokarem do Kopenhagi nowym mostem nad Sundem, zwiedzanie stolicy Danii : Mała Syrenka, Amalienborg- Pałac Królewski, Kościół Marmurowy, port jachtowy Nyhaven, dawny Zamek a obecny Parlament, główny deptak Kopenhagi-Storgata: uniwersytet, Katedra, dom Kirkegarda, Ratusz, Tivoli. Wyjazd z Kopenhagi późnym wieczorem, przejazd autokarem do Trelleborga. Siódmego dnia przeprawa promowa do Sassnitz w Niemczech, przejazd autokarem do Polski. Przyjazd do szkoły 7-go dnia o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 1 nocleg w Polsce, 3 noclegi w Skandynawii, 3 śniadania, 1 obiad, 2 przeprawy promowe, podatek drogowy w Niemczech, opłaty drogowe w Norwegii, opłatę za przejazd, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

19 25. "Na Szlakach Wikingów" Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz. 8.00, przejazd autokarem do Szczecina, obiadokolacja, nocleg. Drugiego dnia po śniadaniu zwiedzanie Szczecinie, obiad, wyjazd ze Szczecina po południu, przejazd do portu niemieckiego na Rugii Sassnitz, przeprawa promowa do Trelleborga w Szwecji. Trzeciego dnia przejazd autokarem do Saprpsborga w Norwegii, krótka piesza wędrówka szlakiem staroŝytnych rytów naskalnych i znaków runicznych. Przejazd autokarem do Oslo, zwiedzanie: skocznia narciarska Holmenkolen, spacer po Starym Oslo, nocleg w hotelu studenckim. Czwartego dnia po śniadaniu zwiedzanie Oslo: Muzeum Statków Wikingów, Muzeum Kon-tiki, rejs po Oslofjordzie, Zamek Akerhus, Ratusz, Parlament, Katedra. Wyjazd z Oslo, przejazd autokarem do hostelu w Szwecji w okolicy Helsinborgu, nocleg. Piątego dnia po śniadaniu przejazd autokarem do Helsinborgu, przeprawa promem do Helsingoru w Danii, miasta w którym znajduje sie słynny Zamek Hamleta. Przejazd do Kopenhagi, zwiedzanie miasta: Mała Syrenka, Kościół Marmurowy, Amalienborg, Nyhaven, Christiansborg-Zamek i Parlament, Okrągła WieŜa, Uniwersytet, pałac Rosenborg, Ratusz. Wyjazd z Kopenhagi późnym wieczorem, przejazd mostem nad Sundem do Trelleborga w Szwecji, przeprawa promowa do Sassnitz w Niemczech. Szóstego dnia powrót do szkoły o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 1 nocleg w Polsce, 2 noclegi w Skandynawii, 3 śniadania, 1 obiad, 2 przeprawy promowe, podatek drogowy w Niemczech, opłaty za wjazd do Oslo, rejs statkiem po fjordzie, opłaty parkingowe, przeprawę promową ze Szwecji do Danii, opłatę za przejazd przez most nad Sundem, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

20 26. "Celtyckie Klimaty". Wycieczka do Walii. Wyjazd ze szkoły 1-go dnia o godz. 2.00, przejazd przez Polskę, Niemcy, Holandię, Belgię do Dunkierki we Francji, obiadokolacja i nocleg w hotelu młodzieŝowym w Dunkierce. Drugiego dnia po śniadaniu przeprawa przez kanał La Manche Eurotunelem, przejazd autokarem do Londynu. Kilkugodzinne zwiedzanie Londynu, wyjazd z Londynu po południu, przejazd do Cadriff, nocleg w hotelu młodzieŝowym. Trzeciego dnia po śniadaniu wyjazd z Cadriff, przejazd przez walijski Park Narodowy Brecon Becon do miejscowości Brecon, zwiedzanie zamku Brecon. Przejazd autokarem do Parku Narodowego Snowdonia, po drodze zwiedzanie Labiryntu Króla Artura w okolicy Corris. Zakwaterowanie w hostelu Snowdon Ranger u stóp szczyty Snowdon, nocleg. Czwartego dnia po śniadaniu wyjazd z Snowdon Ranger, przejazd do miasteczka w okolicy Bangor, znanego z najdłuŝszej nazwy. Przejazd autokarem przez park Narodowy Snowdon do Betws-y-Coed, piesza wędrówka do wodospadów Cowy. Przejazd autokarem do Worcester- Katedra, przejazd do Stratford upon Evon, zwiedzanie Muzeum Szekspira, przejazd do Oxfordu, wieczorny spacer po Oxfordzie, nocleg w hostelu. Piątego dnia po śniadaniu zwiedzanie Oxfordu: John Baptist College, Jesus Christ College. Wyjazd z Oxfordu wczesnym Popołudniem, przejazd przez Anglię do Folkestone, przeprawa Eurotunelem do Calais, przejazd autokarem do Dunkierki, nocleg. Szóstego dnia po śniadaniu przejazd autokarem do Brukseli, zwiedzanie stolicy Europy: Park Leopolda- Miasteczko Instytucji Europejskich, Katedra Marii panny, Pałac i Park 50-cio Lecia, Pałac Narodów, Pałac Królewski, Rynek i Ratusz. Wyjazd z Brukseli późnym wieczorem, nocny przejazd do Polski. Powrót do szkoły o godz Cena wycieczki obejmuje: podróŝ autokarem, opiekę pilota, 5 noclegów, 5 śniadań, 2 przeprawy Eurotunelem, opłaty za mosty w Walii, opłaty parkingowe, podatek drogowy w Niemczech, ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.

Wycieczki zagraniczne jednodniowe

Wycieczki zagraniczne jednodniowe 1. Niskie Tatry i Baseny Termalne. Wyjazd ze szkoły o 7.00, przejazd autokarem do Korbielowa, przekroczenie granicy polskosłowackiej. Przejazd do miejscowości Orawski Podzamok, krótki spacer w okolicy

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKA SZKOLNA DO PRAGI 3 DNI

WYCIECZKA SZKOLNA DO PRAGI 3 DNI PRAGA - 3 DNI WYCIECZKA SZKOLNA DO PRAGI 3 DNI 1 DZIEŃ: Wyjazd w godzinach rannych z Krakowa. Przyjazd do Pragi popołudniu i zwiedzanie miasta, m.in.: Stare Miasto Brama Prochowa, Kościół Mariacki przed

Bardziej szczegółowo

Cena zawiera: transport autokarem (kalkulacja z Kielc), noclegi, wyżywienie, opiekę pilota - przewodnika, ubezpieczenie NNW, KL, bagaż.

Cena zawiera: transport autokarem (kalkulacja z Kielc), noclegi, wyżywienie, opiekę pilota - przewodnika, ubezpieczenie NNW, KL, bagaż. WYCIECZKI SZKOLNE ZAGRANICZNE 1. BUDAPESZT cena od: 490 zł/os 1 dzień: Wyjazd w godzinach rannych, przyjazd do Budapesztu w godzinach popołudniowych, wieczorny wyjazd na Wzgórze Gellerta (panorama miasta),

Bardziej szczegółowo

DREZNO i OKOLICE - 3 DNI

DREZNO i OKOLICE - 3 DNI DREZNO i OKOLICE - 3 DNI DREZNO i OKOLICE 3 DNI TERMIN: na zapytanie 1 DZIEŃ: Wyjazd w godzinach rannych. Przejazd do Pillnitz spacer po ogrodach letniej rezydencji hrabiny Cosel. Przejazd na punkt widokowy,

Bardziej szczegółowo

DWIE STOLICE: WIEDEŃ i BRATYSŁAWA - 3 DNI

DWIE STOLICE: WIEDEŃ i BRATYSŁAWA - 3 DNI DWIE STOLICE: WIEDEŃ i BRATYSŁAWA - 3 DNI WYCIECZKA SZKOLNA DO WIEDNIA i BRATYSŁAWY 3 DNI (noclegi w Bratysławie) 1 DZIEŃ: Wyjazd w godzinach rannych. Przyjazd do Bratysławy w godzinach popołudniowych.

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKA SZKOLNA TRAVEL EXCHANGE & EDUCATION

WYCIECZKA SZKOLNA TRAVEL EXCHANGE & EDUCATION Sz.P. Małgorzata Stegenka e-mail: malsteg@op.pl Szanowna Pani, Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą wycieczek szkolnych. W odpowiedzi na zapytanie odnośnie organizacji szkolnej wycieczki autokarowej

Bardziej szczegółowo

W imieniu Koła nr 1 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Rzeszowie serdecznie zapraszamy wszystkich członków i ich rodziny na wycieczkę.

W imieniu Koła nr 1 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Rzeszowie serdecznie zapraszamy wszystkich członków i ich rodziny na wycieczkę. W imieniu Koła nr 1 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Rzeszowie serdecznie zapraszamy wszystkich członków i ich rodziny na wycieczkę. Europa w pigułce: Budapeszt, Bratysława, Wiedeń, Brno

Bardziej szczegółowo

PRAGA TERMIN: 07.10.2011-09.10.2011 14.10.2011-16.10.2011

PRAGA TERMIN: 07.10.2011-09.10.2011 14.10.2011-16.10.2011 PRAGA TERMIN: 07.10.2011-09.10.2011 14.10.2011-16.10.2011 W programie zwiedzania Pragi m. in.: Hradczany: Strahovski klasztor, Loreta, zamek, katedra św. Wita, ogrody zamkowe, Mała Strana : Rynek, Most

Bardziej szczegółowo

Wycieczki krajowe dwudniowe

Wycieczki krajowe dwudniowe 1. "Kielce i Łysogóry" Wyjazd ze szkoły pierwszego dnia o godz. 8.00, przejazd autokarem do Jędrzejowa, zwiedzanie Muzeum Zegarów. Przejazd autokarem do Św. Katarzyny, piesza wędrówka ze Św. Katarzyny

Bardziej szczegółowo

Pod Paryskim niebem wycieczka szkolna. Program 6 dniowy autokarem

Pod Paryskim niebem wycieczka szkolna. Program 6 dniowy autokarem Pod Paryskim niebem wycieczka szkolna Program 6 dniowy autokarem Wieża Eiffla, Katedra Notre-Dame, Luwr, Montmartre, Bazylika Sacre-Coeur, Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Panteon, rejs statkiem po Sekwanie

Bardziej szczegółowo

KRAKÓW I WIELICZKA - 2 DNI

KRAKÓW I WIELICZKA - 2 DNI KRAKÓW I WIELICZKA - 2 DNI WYCIECZKA SZKOLNA DO KRAKOWA I WIELICZKI 2 DNI 1 DZIEŃ: Przyjazd do Krakowa, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Starego Miasta, m.in. Wawel: Katedra, Groby Królewskie, Dzwon

Bardziej szczegółowo

Polska-Opole: Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży 2015/S 090-161713

Polska-Opole: Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży 2015/S 090-161713 1/5 Niniejsze ogłoszenie w witrynie TED: http://ted.europa.eu/udl?uri=ted:notice:161713-2015:text:pl:html Polska-Opole: Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży 2015/S 090-161713

Bardziej szczegółowo

PIELGRZYMKA DO WŁOCH

PIELGRZYMKA DO WŁOCH I DZIEŃ Zbiórka o godzinie 22:10 na Placu Kościelnym Kościoła WNMP w Szczecinie Dąbiu Czynności organizacyjne Błogosławieństwo Ks. Proboszcza Wyjazd nocna jazda przez Niemcy, Austrię do Włoch WNĘTRZE KOŚCIOŁĄ

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKA SZKOLNA DO PRAGI 2 DNI

WYCIECZKA SZKOLNA DO PRAGI 2 DNI PRAGA - 2 DNI WYCIECZKA SZKOLNA DO PRAGI 2 DNI 1 DZIEŃ: Wyjazd we wczesnych godzinach rannych z Krakowa. Przyjazd do Pragi popołudniu. Zwiedzanie Pragi: Stare Miasto (Rynek, Ratusz z zegarem Orloy, Kościół

Bardziej szczegółowo

lato 2015 - Londyn 6 dni Zmieniony środa, 15 października 2014 00:00 Londyn 6 dni

lato 2015 - Londyn 6 dni Zmieniony środa, 15 października 2014 00:00 Londyn 6 dni Londyn 6 dni Program Westminster Abbey - Piccadilly i Amorek - Trafalgar Square i Chinatown - Tower i Tower Brigde - Królowa i Buckingham Palace - Katedra Św. Pawła - 117 m - Windsor - Kensington Palace

Bardziej szczegółowo

Do wszystkich Wykonawców nr post.: MZO/05/2012

Do wszystkich Wykonawców nr post.: MZO/05/2012 Pruszków, dnia 16.08.2012 roku Miejski Zakład Oczyszczania w Pruszkowie, Sp. z o.o. ul. Stefana Bryły 6 05-800 Pruszków Do wszystkich Wykonawców nr post.: MZO/05/2012 Dot : Przetargu nieograniczonego na

Bardziej szczegółowo

JARMARKI ŚWIĄTECZNE W BERLINIE 2015

JARMARKI ŚWIĄTECZNE W BERLINIE 2015 Przeżyjcie niezapomnianą przygodę w blasku bożonarodzeniowych świateł odwiedźcie Berlińskie Jarmarki. JARMARKI ŚWIĄTECZNE W BERLINIE 2015 Rozkoszujcie się zimową magią Berlina i dajcie się zaczarować nostalgicznym

Bardziej szczegółowo

PLAN WYCIECZEK DLA SŁUCHACZY UNIWERSYTETU III WIEKU FUNDACJI EKSPERT KUJAWY PRZY WYŻSZEJ SZKOLE PEDAGOGICZNO TECHNICZNEJ W KONINIE W ROKU 2016

PLAN WYCIECZEK DLA SŁUCHACZY UNIWERSYTETU III WIEKU FUNDACJI EKSPERT KUJAWY PRZY WYŻSZEJ SZKOLE PEDAGOGICZNO TECHNICZNEJ W KONINIE W ROKU 2016 PLAN WYCIECZEK DLA SŁUCHACZY UNIWERSYTETU III WIEKU FUNDACJI EKSPERT KUJAWY PRZY WYŻSZEJ SZKOLE PEDAGOGICZNO TECHNICZNEJ W KONINIE W ROKU 2016 Inowrocław, 2.12.2015 1 19 kwietnia 2016 Łódź Wycieczka 1

Bardziej szczegółowo

JARMARKI ŚWIĄTECZNE W BERLINIE 2015

JARMARKI ŚWIĄTECZNE W BERLINIE 2015 Przeżyjcie niezapomnianą przygodę w blasku bożonarodzeniowych świateł odwiedźcie Berlińskie Jarmarki. JARMARKI ŚWIĄTECZNE W BERLINIE 2015 Rozkoszujcie się zimową magią Berlina i dajcie się zaczarować nostalgicznym

Bardziej szczegółowo

Biała Podlaska 23.04.2014 r. SZP 232 122/PN/2014 L.dz. 981/14 Wykonawcy

Biała Podlaska 23.04.2014 r. SZP 232 122/PN/2014 L.dz. 981/14 Wykonawcy SZP 232 122/PN/2014 L.dz. 981/14 Wykonawcy Biała Podlaska 23.04.2014 r. Dotyczy: postępowania pt.: Organizacja wyjazdu studyjnego studentów kierunku Budownictwo objętych realizowanym przez PSW im Papieża

Bardziej szczegółowo

DZIEŃ 1: Wyjazd z Polski

DZIEŃ 1: Wyjazd z Polski PADWA WENECJA LORETO MANOPELLO RZYM WATYKAN - MONTE CASSINO Lanciano CASCIA - ASYŻ- San Giowanni Rotondo Termin: do ustalenia DZIEŃ 1: Wyjazd z Polski O ustalonej godzinie wcześnie rano (ok. 04:00) spotykamy

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKA SZKOLNA DO PRAGI 3 DNI

WYCIECZKA SZKOLNA DO PRAGI 3 DNI PRAGA - 3 DNI WYCIECZKA SZKOLNA DO PRAGI 3 DNI 1 DZIEŃ: Wyjazd w godzinach rannych z Krakowa. Przyjazd do Pragi popołudniu i zwiedzanie miasta, m.in.: Stare Miasto Brama Prochowa, Kościół Mariacki przed

Bardziej szczegółowo

Zamki Bawarii. Terminy i cena. 6 dni zł

Zamki Bawarii. Terminy i cena. 6 dni zł Zamki Bawarii 6 dni Kraj: Niemcy Miejscowość: Brak danych Transport: Autokar Data ważności: 2017-09-05 Nr katalogowy: Wyc/2017 PBPO DZIEŃ 1: Wyjazd z Polski według rozkładu. Przejazd na nocleg w okolicy

Bardziej szczegółowo

Niedziela Palmowa w Watykanie

Niedziela Palmowa w Watykanie Niedziela Palmowa w Watykanie 18.03. - 26.03.2013 r. DZIEŃ 1: Wyjazd z Polski 18.03.2013 (poniedziałek) O ustalonej godzinie rano (05:00) spotykamy się na Mszy Świętej w Sanktuarium Bł. Jana 1 / 7 Pawła

Bardziej szczegółowo

DZIEŃ 1: Zbiórka uczestników i wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przekroczenie granicy polskolitewskiej.

DZIEŃ 1: Zbiórka uczestników i wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przekroczenie granicy polskolitewskiej. Sylwester Wilno-Kowno-Troki 30.12-01.01.2017 Kraj: Litwa Miejscowość: Wilno Transport: Autokar Data ważności: 2016-12-30 Nr katalogowy: Syl/2017 Termin i cena 30.12-01.01.2017 599 zł DZIEŃ 1: Zbiórka uczestników

Bardziej szczegółowo

Zwiedzamy kolejne miasta Europy

Zwiedzamy kolejne miasta Europy Zwiedzamy kolejne miasta Europy W drugim tygodniu ferii nauczyciele naszej szkoły jak i szkół sąsiednich uczestniczyli w kolejnej wspaniałej wycieczce. Tym razem na trasie naszych wojaży był Berlin i Kraje

Bardziej szczegółowo

Zmiana Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia

Zmiana Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia Ełk, dnia 14.01.2010r. Zmiana Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia Dotyczy: Postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na organizację wycieczki dla pracowników

Bardziej szczegółowo

WŁADYSŁAWOWO - ZIELONA SZKOŁA

WŁADYSŁAWOWO - ZIELONA SZKOŁA WŁADYSŁAWOWO - ZIELONA SZKOŁA ZIELONA SZKOŁA WE WŁADYSŁAWOWIE TERMIN: na zapytanie ZAKWATEROWANIE: Ośrodek Wczasowy położony ok. 200 m od morza, pokoje 2,3 i 4 os. z łazienkami. W ośrodku stołówka, świetlica,

Bardziej szczegółowo

WIEDEŃ - 3 DNI - NOCLEGI POD WIEDNIEM

WIEDEŃ - 3 DNI - NOCLEGI POD WIEDNIEM WIEDEŃ - 3 DNI - NOCLEGI POD WIEDNIEM WYCIECZKA SZKOLNA DO WIEDNIA 3 DNI (noclegi pod Wiedniem) 1 DZIEŃ: Wyjazd w godzinach rannych. Przyjazd do Wiednia w godzinach popołudniowych. Zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego

Bardziej szczegółowo

1 DZIEŃ Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

1 DZIEŃ Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg. Sylwester Praga Karlowe Wary 29.12-01.01.2017 Kraj: Czechy-Austria-Węgry Miejscowość: Praga Transport: Autokar Data ważności: 2016-12-29 Nr katalogowy: Syl/2017 Termin i cena 29.12-01.01.2017 639 zł 1

Bardziej szczegółowo

WILNO RYGA- KOWNO 5 dni

WILNO RYGA- KOWNO 5 dni WILNO RYGA- KOWNO 5 dni Dla naszych młodych uczestników Litwa jest szczególnie ważna ze względów edukacyjnych. To kraj Adama Mickiewicza, który opisuje w swoich dziełach będących lekturą szkolną. Zapraszamy

Bardziej szczegółowo

OFERTA PROMOCYJNA JESIEŃ 2014

OFERTA PROMOCYJNA JESIEŃ 2014 OFERTA PROMOCYJNA JESIEŃ 2014 Biuro Podróży ARKONA S.C. w Kole zaprasza dzieci i młodzież w okresie od 1 października do 31 grudnia 2014 roku na jedno - wielodniowe wycieczki oraz zielone szkoły z atrakcyjnym

Bardziej szczegółowo

Zestawienie ofert. Termin Transport Kierunek Zdjęcie Hotel Usługi Konfiguracja Cena. Wycieczka objazdowa Włochy Klasyczne KAT (KAT)

Zestawienie ofert. Termin Transport Kierunek Zdjęcie Hotel Usługi Konfiguracja Cena. Wycieczka objazdowa Włochy Klasyczne KAT (KAT) Zestawienie ofert Katarzyna Szulc Buksa Travel Sp. z o.o. tel. 33 811 77 26 Termin Transport Kierunek Zdjęcie Hotel Usługi Konfiguracja Cena 28.09.2016-08.10.2016 (11 dni) Katowice Włochy Riwiera Adriatycka

Bardziej szczegółowo

Obóz naukowy 2012/13 PRAGA - KARLOVE VARY MONACHIUM GARMISCH PARTENKIRCHEN NEUSCHWANSTEIGEN HOHENSCHWANGAU SALZBURG - WIEDEŃ

Obóz naukowy 2012/13 PRAGA - KARLOVE VARY MONACHIUM GARMISCH PARTENKIRCHEN NEUSCHWANSTEIGEN HOHENSCHWANGAU SALZBURG - WIEDEŃ Obóz naukowy 2012/13 PRAGA - KARLOVE VARY MONACHIUM GARMISCH PARTENKIRCHEN NEUSCHWANSTEIGEN HOHENSCHWANGAU SALZBURG - WIEDEŃ Dane ogólne Termin 16 21 X 2012 Uczestnicy: klasy Ia, IIa, IIIa uczniowie rozszerzający:

Bardziej szczegółowo

DZIEŃ 1: Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd w okolice Veszprem, zakwaterowanie, nocleg w hotelu.

DZIEŃ 1: Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd w okolice Veszprem, zakwaterowanie, nocleg w hotelu. Balaton Budapeszt Zakole Dunaju 5 dni Kraj: Czechy-Austria-Węgry Miejscowość: Brak danych Transport: Autokar Data ważności: 2017-09-13 Nr katalogowy: Wyc/2017 PBPO DZIEŃ 1: Zbiórka uczestników i wyjazd

Bardziej szczegółowo

DZIEŃ 1: Zbiórka uczestników, wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd na nocleg tranzytowy na terenie Niemiec.

DZIEŃ 1: Zbiórka uczestników, wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd na nocleg tranzytowy na terenie Niemiec. Sylwester Luksemburg Belgia Holandia 5 dni Kraj: Kraje Beneluxu Miejscowość: Brak danych Transport: Autokar Data ważności: 2017-12-29 Nr katalogowy: Syl/2016 Termin i cena 29.12-02.01.2016 1101 zł DZIEŃ

Bardziej szczegółowo

Życząc miłej lektury ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Życząc miłej lektury ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY! Miło nam przedstawić Państwu propozycje wycieczek krajowych i zagranicznych organizowanych przez naszą firmę. Jesteśmy Biurem, które od 23 lat organizuje wypoczynek dla dzieci, młodzieży i dorosłych na

Bardziej szczegółowo

2015 CENNIK USŁUG I BILETÓW WSTĘPU

2015 CENNIK USŁUG I BILETÓW WSTĘPU 2015 CENNIK USŁUG I BILETÓW WSTĘPU CENNIK USŁUG PRZEWODNICKICH W JĘZYKU POLSKIM: - dzienny ryczałt za zwiedzanie trwające do 4 godzin - 2200 CZK - każda kolejna godzina powyżej 4 godzin - 5 CZK - dzienny

Bardziej szczegółowo

Paryż - Rodzinne Parki Atrakcji 6 dni

Paryż - Rodzinne Parki Atrakcji 6 dni Paryż - Rodzinne Parki Atrakcji 6 dni Program Zabawa i zwiedzanie - Dla dzieci i rodziców - Disneyland Paris - najlepszy na świecie - A quaboulevard odpoczynek na basenie - Asterix Park - moc śmiechu i

Bardziej szczegółowo

JARMARKU ADWENTOWEGO 2 dniowa wycieczka autokarowa

JARMARKU ADWENTOWEGO 2 dniowa wycieczka autokarowa 700 letnia tradycja JARMARKU ADWENTOWEGO Wyjazd z Polski (zgodnie z rozkładem). Przyjazd do Wiednia w godzinach południowych. Spotkanie ze stolicą walca spacer po Wiedniu: Słynna Ringstrasse Opera, Hofburg

Bardziej szczegółowo

Pięciodniowa wycieczka do Berlina i Tropikalną Wyspę za jedyne 999 zł!!!

Pięciodniowa wycieczka do Berlina i Tropikalną Wyspę za jedyne 999 zł!!! Pięciodniowa wycieczka do Berlina i Tropikalną Wyspę za jedyne 999 zł!!! Berlin tętni życiem. Zmienia się każdego dnia. Pora zwiedzić stolicę, aby móc zachwycać się jej niepowtarzalnymi atrakcjami kulturalnymi,

Bardziej szczegółowo

Cena : od 206 zł/os*

Cena : od 206 zł/os* 1. BIAŁOWIEŻA 1 dzień - wyjazd w godzinach rannych. Przejazd w stronę Białowieży. Po drodze zwiedzanie skansenu, który znajduje się nieopodal miejscowości Hajnówka. Następnie wizyta w Muzeum Przyrodniczo

Bardziej szczegółowo

EDUKACYJNE WYCIECZKI TEMATYCZNE 2015r. WYCIECZKI AUTOKAROWE JEDNODNIOWE KLUB Wars i Sawa

EDUKACYJNE WYCIECZKI TEMATYCZNE 2015r. WYCIECZKI AUTOKAROWE JEDNODNIOWE KLUB Wars i Sawa EDUKACYJNE WYCIECZKI TEMATYCZNE 2015r. WYCIECZKI AUTOKAROWE JEDNODNIOWE KLUB Wars i Sawa 1. 23-IV-2015 r. 50 osób cena 50,- Śladami Józefa Piłsudskiego i bitwy 1920 r. - Warszawa - miejsca związane z Piłsudskim

Bardziej szczegółowo

najwiêksze zabytki Berlina nocleg w okolicy Berlina Ramowy program Poczdam w pigu³ce

najwiêksze zabytki Berlina nocleg w okolicy Berlina Ramowy program Poczdam w pigu³ce Berlina 1 dzieñ (sobota) zbiórka uczestników. Przejazd do Berlina. Zwiedzanie miasta: spacer alej¹ Unter den Linden, zabytkowe centrum, Muzeum Muru Berliñskiego, Reichstag - siedziba niemieckiego Bundestagu,

Bardziej szczegółowo

2013 CENNIK USŁUG I BILETÓW WSTĘPU

2013 CENNIK USŁUG I BILETÓW WSTĘPU 2013 CENNIK USŁUG I BILETÓW WSTĘPU CENNIK USŁUG PRZEWODNICKICH W JĘZYKU POLSKIM: Dzienny ryczałt za zwiedzanie trwające do 4 godzin - 2000 CZK, każda kolejna godzina powyżej 4 godzin 500 CZK. Terminy świąteczne:

Bardziej szczegółowo

SKANDYNAWIA Sztokholm Uppsala Oslo Trollstigen Bergen 28 MAJA 6 CZERWCA 2010

SKANDYNAWIA Sztokholm Uppsala Oslo Trollstigen Bergen 28 MAJA 6 CZERWCA 2010 SKANDYNAWIA Sztokholm Uppsala Oslo Trollstigen Bergen 28 MAJA 6 CZERWCA 2010 1 dzień Wyjazd z Malborka ok. 15.00 do Gdańska. Wypłynięcie ok. 18.00 z Gdańska do Nyneshamn. 2 dzień Ok. godz. 12.00 przypłynięcie

Bardziej szczegółowo

Londyn. Biuro Podróży WIGRA s.c. ul. Człuchowska Warszawa Tel , ,

Londyn. Biuro Podróży WIGRA s.c. ul. Człuchowska Warszawa Tel , , Londyn 6 dni Kraj: Wielka Brytania Miejscowość: Londyn Transport: Autokar Data ważności: 2017-09-14 Nr katalogowy: Wyc/2017 PBPO DZIEŃ 1: Zbiórka uczestników wycieczki i wyjazd z kraju według rozkładu.

Bardziej szczegółowo

PLANOWANIE I ORGANIZACJA CZASU PRACY

PLANOWANIE I ORGANIZACJA CZASU PRACY Szanowna Pani / Szanowny Pan Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w szkoleniu zagranicznym PLANOWANIE I ORGANIZACJA CZASU PRACY 06-11 września 2013 Szkolenie odbędzie

Bardziej szczegółowo

ROBIMY LEPIEJ TO CO INNI ROBIĄ DOBRZE!

ROBIMY LEPIEJ TO CO INNI ROBIĄ DOBRZE! ROBIMY LEPIEJ TO CO INNI ROBIĄ DOBRZE! Elite Club Travel Polska Sp. z o.o. 00-710 Warszawa, al. W. Witosa 31, lok. 201B; tel.: 022 640 14 65, 022 640 14 66, fax: 022 858 33 00 bilety lotnicze email: biletyeliteclub@ectp.pl;

Bardziej szczegółowo

Rabat 10 % do 30.11. Sylwester w Paryżu 28.12.11 02.01.12 1100, 00 zł. Dopłata do pokoju 1-osobowego. Dopłata do 2 kolacji i obiadu

Rabat 10 % do 30.11. Sylwester w Paryżu 28.12.11 02.01.12 1100, 00 zł. Dopłata do pokoju 1-osobowego. Dopłata do 2 kolacji i obiadu 10 % Sylwester w Paryżu 28.12.11 02.01.12 1100, 00 zł Dopłata do 2 kolacji i obiadu 260 zł 290 zł Cena zawiera: przejazd autokarem (klimatyzacja, barek, WC), 3 noclegi w hotelu ** na przedmieściach Paryża

Bardziej szczegółowo

TATRY POLSKIE - 1 DZIEŃ

TATRY POLSKIE - 1 DZIEŃ TATRY POLSKIE - 1 DZIEŃ WYCIECZKA SZKOLNA W TATRY RUSINOWA POLANA i GĘSIA SZYJA 1 DZIEŃ Wyjazd rano. Przejazd na Wierch Poroniec na parking. Piesze przejście szlakiem zielonym na Rusinową Polanę (ok. 1

Bardziej szczegółowo

Zakochaj się w Kubie. Październik 2016

Zakochaj się w Kubie. Październik 2016 Zakochaj się w Kubie Październik 2016 DZIEŃ 1 - zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie w hali odlotów. Przylot do stolicy kraju. Transfer do hotelu w Hawanie DZIEŃ 2 - zwiedzanie stolicy Kuby - Hawany,

Bardziej szczegółowo

Uchwała KSNG nr 1/2009 z dn. 28 stycznia 2009 dotycząca zakresu prac zespołu problemowego Komitet Redakcyjny

Uchwała KSNG nr 1/2009 z dn. 28 stycznia 2009 dotycząca zakresu prac zespołu problemowego Komitet Redakcyjny Uchwała KSNG nr 1/2009 z dn. 28 stycznia 2009 dotycząca zakresu prac zespołu problemowego Komitet Redakcyjny Zadania zespołu problemowego o nazwie Komitet Redakcyjny, powołanego na okres opracowywania

Bardziej szczegółowo

WŁOCHY - obóz młodzieżowy

WŁOCHY - obóz młodzieżowy WŁOCHY - obóz młodzieżowy Miejsce: Włochy Oferta: Lato 2015 Informacje dotyczące wycieczki Cena za osobę: 880 zł + 240 Euro/os. PLN Długość: 11 Nazwa hotelu: HOTEL ARON *** Typ dojazdu: Autokar Wyżywienie:

Bardziej szczegółowo

Wejdź w świat podróży z Bison Tours. Po dwóch stronach Kanału La Manche

Wejdź w świat podróży z Bison Tours. Po dwóch stronach Kanału La Manche Wejdź w świat podróży z Bison Tours Po dwóch stronach Kanału La Manche Program ramowy Dzień 1. Bruksela Wyjazd do Belgi w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Niemcy. Dzień 2. Bruksela W godzinach

Bardziej szczegółowo

SYLWESTER we Włoszech

SYLWESTER we Włoszech SYLWESTER 27.12.2013-03.01.2014 od 1099 PLN za osobę. *Prezentowane w serwisie ceny są ruchome. Mogą się różnić od cen katalogowych. Aktualna cena prezentowana jest na stronie. W cenie zapewniamy: zakwaterowanie

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Organizacja zagranicznych wyjazdów naukowych w ramach Projektu Mały Archimedes

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Organizacja zagranicznych wyjazdów naukowych w ramach Projektu Mały Archimedes Dotyczy zadania: OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Organizacja zagranicznych wyjazdów naukowych w ramach Projektu Mały Archimedes I. Część I zamówienia: Załącznik nr 6 do SIWZ 1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja

Bardziej szczegółowo

PIWNICZNA - ZIELONA SZKOŁA

PIWNICZNA - ZIELONA SZKOŁA PIWNICZNA - ZIELONA SZKOŁA ZIELONA SZKOŁA W PIWNICZNEJ 4 DNI TERMIN: NA ZAPYTANIE ZAKWATEROWANIE: Ośrodek posiada pokoje 2, 3, i 4 osobowe z łazienkami oraz typu studio (dwa pokoje z wspólną łazienką).

Bardziej szczegółowo

Wycieczka zagraniczna

Wycieczka zagraniczna Wycieczka zagraniczna dla uczniów Gimnazjum w Kleszczowie 05/11/12 1 Regulamin wycieczki Uczestnictwo w wycieczce trwa w dniach 17-20.05.2012r. Uczestnicy mają obowiązek punktualnego stawienia się do odjazdu

Bardziej szczegółowo

Karpacz. Częstochowa. Wycieczki krajowe - jednodniowe

Karpacz. Częstochowa. Wycieczki krajowe - jednodniowe Wycieczki krajowe - jednodniowe Karpacz Wyjazd we wczesnych godzinach rannych, bezpośredni przyjazd do Karpacza, przejazd wyciągiem krzesełkowym na Kopę, a następnie dojście z górnej stacji kolejki na

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKI SZKOLNE- WROCŁAW - DREZNO PROGRAM CENA. Symbol oferty: 755/2854

WYCIECZKI SZKOLNE- WROCŁAW - DREZNO PROGRAM CENA. Symbol oferty: 755/2854 WYCIECZKI SZKOLNE- WROCŁAW - DREZNO Symbol oferty: 755/2854 Państwo: Region: Miasto: Transport: Profil wyjazdu: Wyżywienie: Zakwaterowanie: Wyposażenie: świadczenia: Niemcy Saksonia Drezno Autokar Oferta

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKI SZKOLNE- WROCŁAW - NYSA I ZAMEK W MOSZNEJ PROGRAM. Symbol oferty: 747/2854

WYCIECZKI SZKOLNE- WROCŁAW - NYSA I ZAMEK W MOSZNEJ PROGRAM. Symbol oferty: 747/2854 WYCIECZKI SZKOLNE- WROCŁAW - NYSA I ZAMEK W MOSZNEJ Symbol oferty: 747/2854 Państwo: Region: Miasto: Transport: Profil wyjazdu: Wyżywienie: Zakwaterowanie: Wyposażenie: świadczenia: Polska Dolny Śląsk

Bardziej szczegółowo

PL-Łódź: Organizacja wycieczek 2012/S 55-089973. Ogłoszenie o zamówieniu. Usługi

PL-Łódź: Organizacja wycieczek 2012/S 55-089973. Ogłoszenie o zamówieniu. Usługi 1/6 Niniejsze ogłoszenie w witrynie TED: http://ted.europa.eu/udl?uri=ted:notice:89973-2012:text:pl:html PL-Łódź: Organizacja wycieczek 2012/S 55-089973 Ogłoszenie o zamówieniu Usługi Dyrektywa 2004/18/WE

Bardziej szczegółowo

OBÓZ MŁODZIEŻOWY BUŁGARIA ZŁOTE PIASKI

OBÓZ MŁODZIEŻOWY BUŁGARIA ZŁOTE PIASKI OBÓZ MŁODZIEŻOWY BUŁGARIA ZŁOTE PIASKI Kurort Złote Piaski ulokowany jest w północnej części bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego zaledwie 18 km od Warny. Znajduje się on na terytorium Parku Krajobrazowego

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe nr 3-06-2016

Zapytanie ofertowe nr 3-06-2016 Łódź, dnia 16 czerwca 2016 r. Szkoła Podstawowa nr 166 w Łodzi im. 19 Stycznia ul. Szamotulska 1/7 91-037 Łódź Zapytanie ofertowe nr 3-06-2016 ( dotyczy zorganizowania wycieczki do Paryża ) Podstawa prawna:

Bardziej szczegółowo

MUZEUM HISTORII ŻYDÓW POLSKICH MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO CENTRUM NAUKI KOPERNIK SEJM / PAŁAC PREZYDENCKI STARÓWKA PARK W ŁAZIENKACH

MUZEUM HISTORII ŻYDÓW POLSKICH MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO CENTRUM NAUKI KOPERNIK SEJM / PAŁAC PREZYDENCKI STARÓWKA PARK W ŁAZIENKACH WARSZAWA 2 dni (1 nocleg HB) MUZEUM HISTORII ŻYDÓW POLSKICH MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO CENTRUM NAUKI KOPERNIK SEJM / PAŁAC PREZYDENCKI STARÓWKA PARK W ŁAZIENKACH 1 Dzień - Wyjazd z miejsca zbiórki

Bardziej szczegółowo

Warsztaty CERN w Genewie

Warsztaty CERN w Genewie Warsztaty CERN w Genewie Termin: 12 luty 2011-19 luty 2010 Program ramowy Dzień 1 Zbiórka uczestników o godzinie 19.00. Wrocław Wyjazd z Wrocławia o godzinie 20.00. Nocny przejazd przez Niemcy i Austrię

Bardziej szczegółowo

OFERTA. Odpowiadając na zaproszenie do złożenia oferty cenowej na zadanie pn.:

OFERTA. Odpowiadając na zaproszenie do złożenia oferty cenowej na zadanie pn.: ... (nazwa Wykonawcy, adres, nr tel., nr fax)... (miejscowość, data) OFERTA Odpowiadając na zaproszenie do złożenia oferty cenowej na zadanie pn.: Zorganizowanie 4 dniowej wycieczki do Rzymu dla pracowników

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 UZASADNIENIE WYBORU MIEJSCA PRAKTYKI ZAGRANICZNEJ Praktyka zagraniczna w ramach projektu "GEOFUTURE - Geofizyka w gospodarce przyszłości" przewiduje trasę Berlin/Poczdam

Bardziej szczegółowo

Jastrzębie Zdrój, dn. 06.03.2012 r. DL/Z/AS/ 3632 /2012 Z-37/DL/2012 ... dotyczy: zaproszenie do złożenia oferty i przeprowadzenia negocjacji

Jastrzębie Zdrój, dn. 06.03.2012 r. DL/Z/AS/ 3632 /2012 Z-37/DL/2012 ... dotyczy: zaproszenie do złożenia oferty i przeprowadzenia negocjacji DL/Z/AS/ 3632 /2012 Z-37/DL/2012 Jastrzębie Zdrój, dn. 06.03.2012 r....... dotyczy: zaproszenie do złożenia oferty i przeprowadzenia negocjacji Miejski Zarząd Nieruchomości (zwanym dalej "Zamawiającym")

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKA SZKOLNA DO PRAGI 3 DNI

WYCIECZKA SZKOLNA DO PRAGI 3 DNI PRAGA - 3 DNI WYCIECZKA SZKOLNA DO PRAGI 3 DNI PROPONOWANY PROGRAM: 1 DZIEŃ: Wyjazd w godzinach rannych z Krakowa. Przyjazd do Pragi popołudniu i zwiedzanie miasta, m.in.: Stare Miasto Brama Prochowa,

Bardziej szczegółowo

UKRAINA - GRUZJA- ARMENIA Kaukaz dla Ambitnych

UKRAINA - GRUZJA- ARMENIA Kaukaz dla Ambitnych UKRAINA - GRUZJA- ARMENIA Kaukaz dla Ambitnych Cena 1400 zł plus 400 euro Data: 30.07-08.08.2014r. - 10 dni przejazd klimatyzowanym autokarem Toruń- Lwów- Toruń przelot Ukraina- Gruzja oraz z powrotem

Bardziej szczegółowo

BUDAPESZT I ZAKOLE DUNAJU - 3 DNI

BUDAPESZT I ZAKOLE DUNAJU - 3 DNI BUDAPESZT I ZAKOLE DUNAJU - 3 DNI BUDAPESZT i ZAKOLE DUNAJU 3 DNI 1 DZIEŃ: Wyjazd w godzinach rannych. Przejazd do Budapesztu i zakwaterowanie w hotelu. Przejazd do centrum. Obiadokolacja w restauracji

Bardziej szczegółowo

KRYNICA MORSKA - ZIELONA SZKOŁA

KRYNICA MORSKA - ZIELONA SZKOŁA KRYNICA MORSKA - ZIELONA SZKOŁA ZIELONA SZKOŁA W KRYNICY MORSKIEJ TERMIN: na zapytanie ZAKWATEROWANIE: Ośrodek wypoczynkowy usytuowany w zachodniej części Krynicy Morskiej, w sąsiedztwie lasu bukowego

Bardziej szczegółowo

ARCHIPELAG WIKINGÓW KARLSKRONA-KALMAR-LUND-KOPENHAGA

ARCHIPELAG WIKINGÓW KARLSKRONA-KALMAR-LUND-KOPENHAGA PRZEDSIĘBIORSTWO TURYSTYCZNE 10 546 Olsztyn, ul. Kajki 7/19, tel. +48 89 / 527 20 04, +48 89 / 527 71 86, +48 89 / 527 23 28 e-mail: glob11@wp.pl, www.globolsztyn.pl KARLSKRONA-KALMAR-LUND-KOPENHAGA ARCHIPELAG

Bardziej szczegółowo

Śladami Benedykta XVI w Austrii i Bawarii

Śladami Benedykta XVI w Austrii i Bawarii Śladami Benedykta XVI w Austrii i Bawarii Österreich Werbung/ Popp & Hackner Pielgrzymki 2013 Pielgrzymka dla grup wyjeżdżających z Poznania Wiedeń Mariazell Marktl - Altötting Austrian National Tourist

Bardziej szczegółowo

Amsterdam - Wenecja Północy

Amsterdam - Wenecja Północy Amsterdam - Wenecja Północy Opis Cena od: 2000 PLN Liczba dni: 4 dni Kraj: Holandia Tulipany, chodaki, wiatraki i ser to najczęściej podawane symbole Holandii. Holandia mimo, że to niewielki kraj, wciśnięty

Bardziej szczegółowo

Wycieczki krajowe, zielone szkoły, bliskie wyjazdy zagraniczne. KATALOG 2016/2017

Wycieczki krajowe, zielone szkoły, bliskie wyjazdy zagraniczne.  KATALOG 2016/2017 www.wycieczkiszkolne.atas.pl KATALOG 2016/2017 Wycieczki krajowe, zielone szkoły, bliskie wyjazdy zagraniczne dla województwa mazowieckiego SN1 WARSZTATY JĘZYKOWE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE /HOSTEL 4 DNI Berlin

Bardziej szczegółowo

PROPOZYCJA WYCIECZEK DLA SŁUCHACZY UNIWERSYTETU III WIEKU FUNDACJI EKSPERT KUJAWY PRZY WYŻSZEJ SZKOLE PEDAGOGICZNO TECHNICZNEJ W KONINIE W ROKU 2017

PROPOZYCJA WYCIECZEK DLA SŁUCHACZY UNIWERSYTETU III WIEKU FUNDACJI EKSPERT KUJAWY PRZY WYŻSZEJ SZKOLE PEDAGOGICZNO TECHNICZNEJ W KONINIE W ROKU 2017 PROPOZYCJA WYCIECZEK DLA SŁUCHACZY UNIWERSYTETU III WIEKU FUNDACJI EKSPERT KUJAWY PRZY WYŻSZEJ SZKOLE PEDAGOGICZNO TECHNICZNEJ W KONINIE W ROKU 2017 Inowrocław, 22.11.2016r. 1 Propozycja nr 1 BAWARIA-ZAMKI-MONACHIUM

Bardziej szczegółowo

EXPO MEDIOLAN 03-06.06.2015. osoba do kontaktu:

EXPO MEDIOLAN 03-06.06.2015. osoba do kontaktu: EXPO MEDIOLAN 2015 03-06.06.2015 osoba do kontaktu: Ecco Business Szymon Konkel ul. 10 Lutego 5, Gdynia 81-366 tel.: 58 766 62 40 kom.: 695 793 521 e-mail: szymon.konkel@eccobusiness.pl 2 EXPO MEDIOLAN

Bardziej szczegółowo

Karpacz (Polska) Praga (Republika Czeska) 28.02-02.03. 2014 r.

Karpacz (Polska) Praga (Republika Czeska) 28.02-02.03. 2014 r. Szanowni Państwo, Kuratorzy ds. Studenckich Kół Naukowych, Opiekunowie i Prezesi SKN-ów, Młodzi Naukowcy - Uczestnicy Kongresów STER, Sympozjum Naukowego Ekonomia społeczna szansą na rozwój gospodarczy

Bardziej szczegółowo

BIURO PODRÓŻY PL TRAVEL

BIURO PODRÓŻY PL TRAVEL Szanowni Państwo Z przyjemnością chcielibyśmy przedstawić naszą ofertę wycieczek i wyjazdów integracyjnych organizowanych przez biuro podróży PL TRAVEL z siedzibą w Katowicach przy ul. Starowiejskiej 11.

Bardziej szczegółowo

Paryz Francja / Paryż / Paryż

Paryz Francja / Paryż / Paryż 61 852 45 72 biuro@oskar.com.pl Paryz Francja / Paryż / Paryż Dojazd: Autobus Wyjazd z: Wybierz skąd wyjedziesz Osoby: 2 - dorośli 0 - dzieci Noclegi: 3 Dzień wyjazdu Terminy: 5 dni 23.08.2016-28.08.2016

Bardziej szczegółowo

HISZPANIA - Obóz młodzieżowy

HISZPANIA - Obóz młodzieżowy HISZPANIA - Obóz młodzieżowy Miejsce: Hiszpania Oferta: Obóz młodzieżowy Informacje dotyczące wycieczki Cena za osobę: 1130 zł + 280 Euro /os.pln Długość: 12 Nazwa hotelu: Hotel Samba *** Typ dojazdu:

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA MGZO 3401.1.2013 Załącznik nr 10 do SIWZ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji wycieczki dla 49 osób, w okresie od 24.07.2013 do 5.08.2013 r.

Bardziej szczegółowo

Warszawa Poczdam Kilonia Skagen Odense - Kopenhaga Ystad Świnoujście Warszawa: 10 do 12 dni 2800 km WYPRAWA DO DANII - SKAGEN

Warszawa Poczdam Kilonia Skagen Odense - Kopenhaga Ystad Świnoujście Warszawa: 10 do 12 dni 2800 km WYPRAWA DO DANII - SKAGEN Warszawa Poczdam Kilonia Skagen Odense - Kopenhaga Ystad Świnoujście Warszawa: 10 do 12 dni 2800 km WYPRAWA DO DANII - SKAGEN Niemcy - Poczdam Budynek z 1685 r, początkowo jako oranżeria a następnie stajnie

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKA SZKOLNA. TERMIN: 05.09 12.09.2014 r. CENA: 1390,- PLN

WYCIECZKA SZKOLNA. TERMIN: 05.09 12.09.2014 r. CENA: 1390,- PLN WYCIECZKA SZKOLNA Cała południowa Anglia w tydzień TERMIN: 05.09 12.09.2014 r. CENA: 1390,- PLN Zapraszamy chętnych do zapoznania się z propozycją wyjazdu do Anglii we wrześniu przyszłego roku szkolnego.

Bardziej szczegółowo

ladami w. Pawła ALBANIA CZARNOGÓRA - CHORWACJA BEZ NOCNYCH PRZEJAZDÓW!!! PIELGRZYMKA 13 DNIOWA Termin: 27.06-9.07.2015r.

ladami w. Pawła ALBANIA CZARNOGÓRA - CHORWACJA BEZ NOCNYCH PRZEJAZDÓW!!! PIELGRZYMKA 13 DNIOWA Termin: 27.06-9.07.2015r. GRECJA ALBANIA CZARNOGÓRA - CHORWACJA ladami w. Pawła PIELGRZYMKA 13 DNIOWA BEZ NOCNYCH PRZEJAZDÓW!!! BELGRAD RIVIERA OLIMPIJSKA SALONIKI - METEORY ATENY KORYNT MYKENY NAFPLIO WYSPA SKIATOS - TIRANA BUDVA

Bardziej szczegółowo

"Wiedeń i Berlin- QUIZ Wiedeń

Wiedeń i Berlin- QUIZ Wiedeń "Wiedeń i Berlin- QUIZ Wiedeń 1. Wiedeń- stolica Austrii, w jakim kraju związkowym leży, podaj jego nazwę? 2. W którym roku król Jan III Sobieski wyruszył na odsiecz oblężonemu przez Turków Wiedniowi?

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1 RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI. 1. Miejsce wyjazdu i przyjazdu autokaru: Plac przy MOK - Al. Wolności w Nowym Sączu o godz.

Załącznik nr 1 RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI. 1. Miejsce wyjazdu i przyjazdu autokaru: Plac przy MOK - Al. Wolności w Nowym Sączu o godz. Załącznik nr 1 RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI 1. Miejsce wyjazdu i przyjazdu autokaru: Plac przy MOK - Al. Wolności w Nowym Sączu o godz. około 15:00-17:00 2. Ilość osób 25 pracowników Sądeckiego Urzędu Pracy

Bardziej szczegółowo

Zielona szkoła wycieczka na wyspę BORNHOLM

Zielona szkoła wycieczka na wyspę BORNHOLM Zielona szkoła wycieczka na wyspę BORNHOLM - 2017 BORNHOLM - Duńska wyspa położona 90 km polskiego wybrzeża nazywana "Wyspą słońca" lub "Majorką Bałtyku". Ze względu na zróżnicowane krajobrazy od piaszczystych

Bardziej szczegółowo

BIURO TURYSTYKI AKTYWNEJ DB-ACTIVE KOSZALIN TEL: 695-591-900. www.db-active.pl

BIURO TURYSTYKI AKTYWNEJ DB-ACTIVE KOSZALIN TEL: 695-591-900. www.db-active.pl BESKID ŻYWIECKI / ŚLĄSKI wyjazd z Koszalina wieczorem do Rajczy; przyjazd w godzinach rannych do Żywca; zwiedzanie miejscowości zwiedzanie Browaru Żywieckiego lub / óra Żar, zapora wodna; przyjazd do Rajczy

Bardziej szczegółowo

Propozycja planu pracy i preliminarza kosztów Zespołu Integracyjnego na rok 2016

Propozycja planu pracy i preliminarza kosztów Zespołu Integracyjnego na rok 2016 Propozycja planu pracy i preliminarza kosztów Zespołu Integracyjnego na rok 2016 Lp Nazwa imprezy Program Termin Ilość uczest. Koszt imprezy Koszt impr. w przelicz. na uczest. Odpłatność od SEP-owca Odpłatność

Bardziej szczegółowo

CZĘŚĆ 1 Anglia, Szkocja, Irlandia, Malta

CZĘŚĆ 1 Anglia, Szkocja, Irlandia, Malta CZĘŚĆ 1 Anglia, Szkocja, Irlandia, Malta SPIS TREŚCI zagranica 3. Londyn /Anglia-autokar z zakwaterowaniem u rodzin 4. Londyn /Anglia-samolot z zakwaterowaniem u rodzin 5. Londyn /Anglia-autokar z zakwaterowaniem

Bardziej szczegółowo

JAKOŚĆ W BIZNESIE VII

JAKOŚĆ W BIZNESIE VII Warszawa, grudzień 2013 Szanowni Państwo! Kontynuując cykl konferencji JAKOŚĆ W BIZNESIE, połączonych ze spotkaniami integracyjnymi, szeroką wymianą doświadczeń oraz wrażeniami turystycznymi Zarząd Klubu

Bardziej szczegółowo

27.12.2012 Wiedeń Subiektywa ocena treści zawartej w przewodniku Wiedeń Michelin'a (wyd.bezdroża) i Internecie :)

27.12.2012 Wiedeń Subiektywa ocena treści zawartej w przewodniku Wiedeń Michelin'a (wyd.bezdroża) i Internecie :) 27.12.2012 Wiedeń Subiektywa ocena treści zawartej w przewodniku Wiedeń Michelin'a (wyd.bezdroża) i Internecie :) Mapka centrum: Ring i najbliższa okolica Podróżowanie po Wiedniu: Komunikacja miejska Cena

Bardziej szczegółowo

VIVA ITALIA!!! Zobaczyć Wenecję i umrzeć... Już podczas rejsu statkiem mogliśmy podziwiać panoramę tego uroczego miasta od strony rzeki.

VIVA ITALIA!!! Zobaczyć Wenecję i umrzeć... Już podczas rejsu statkiem mogliśmy podziwiać panoramę tego uroczego miasta od strony rzeki. VIVA ITALIA!!! Zobaczyć Wenecję i umrzeć... Już podczas rejsu statkiem mogliśmy podziwiać panoramę tego uroczego miasta od strony rzeki. Gdy wysiedliśmy z tramwaju wodnego, spacerowaliśmy po ulicach Wenecji,

Bardziej szczegółowo

Zapraszamy Państwa do nawiązania współpracy z naszym Domem Zdrowia i Wypoczynku Pod Młynem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy Państwa do nawiązania współpracy z naszym Domem Zdrowia i Wypoczynku Pod Młynem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 2011 Zapraszamy Państwa do nawiązania współpracy z naszym Domem Zdrowia i Wypoczynku Pod Młynem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Centrum wypoczynku Pod Młynem to idealne miejsce dla osób w

Bardziej szczegółowo

Program wyjazdu studyjnego bibliotekarzy do Norwegii

Program wyjazdu studyjnego bibliotekarzy do Norwegii Program wyjazdu studyjnego bibliotekarzy do Norwegii 1 lipca 2017 10 lipca 2017 Dzień pierwszy SOBOTA 1 lipca 2017 5.00 Wyjazd z Katowic do Świnoujścia, ok. 650 km, ok. 10 godz. 21.00 Odprawa na terminalu

Bardziej szczegółowo

Londyn, Londyn, Londyn

Londyn, Londyn, Londyn Londyn, Londyn, Londyn W dniach 8.10-12.10.2010r. członkowie Klubu Przyjaciół National Geographic Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sycowie uczestniczyli w wycieczce edukacyjno turystycznej do Londynu. Patronat

Bardziej szczegółowo