Jeździsz Volvo. To coś więcej niż tylko ładny samochód. To piękny samochód, który rozumie, że można połączyć chęć spełnienia i potrzebę towarzystwa.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Jeździsz Volvo. To coś więcej niż tylko ładny samochód. To piękny samochód, który rozumie, że można połączyć chęć spełnienia i potrzebę towarzystwa."

Transkrypt

1

2 Jeździsz Volvo. To coś więcej niż tylko ładny samochód. To piękny samochód, który rozumie, że można połączyć chęć spełnienia i potrzebę towarzystwa. Samochód, któremu, dzięki rozwiązaniom technicznym, może zaufać kierowca jeżdżący dynamicznie. Samochód, który pozwala omijać pieszych, którzy znajdą sie na jego drodze. Samochód, który pozwala unikać drobnych kolizji w ruchu miejskim. Samochód, który pozwala również uniknąć poważnych wypadków podczas jazdy z dużą prędkością. Samochód, który wie jak połączyć jazdę z zabawą. Innymi słowy, jest Volvo XC60. Piękny samochód, który doskonale się zachowuje. Bo wiesz, że życie to nie wszystko.

3 Wystarczy jeden rzut oka, aby dowiedzieć się dlaczego światło musi poruszać się z tak dużą prędkością. Piękno nie może czekać. A ta skandynawska piękność porusza się z dużą prędkością. Inżynierowie Volvo wyposażyli ten samochód klasy SUV o szerokich możliwościach w innowacyjne rozwiązania, które pojawiły się jako pierwsze na świecie. Przykładem mogą być układ City Safety i układ wykrywający pieszych użytkowników dróg. Oba układy mogą dojrzeć niebezpieczeństwo kryjące się przed samochodem i automatycznie uruchomić hamulce, aby uniknąć niezręcznych sytuacji. Ponadto, nowe turbodoładowane silniki Volvo z bezpośrednim wtryskiem paliwa natychmiast reagują na sygnały ze strony kierowcy i dostarczają wysoki moment obrotowy, z którego są znane. Ale spryt, zwinność i siła nie wystarczą. Potrzebne jest jeszcze atrakcyjne piękno. Skoro światło porusza się z prędkością m/s, to i samochód musi być tego wart.

4 Wystarczy jedna przejażdżka i już wiadomo, dlaczego to właśnie jest najlepsza część dnia.

5 Zmodernizowane miejsce kierowcy. Dzięki dużej wysokości, na której znajdują się fotele oraz pięknym liniom nadwozia coupe Volvo XC60 zwabi każdego kierowcę do środka. Wnętrze Volvo XC60 można uznać za jedno z bardziej uwodzicielskich na świecie. Skórzana tapicerka, drewniane elementy wykończenia wnętrza i nowoczesne rozwiązania techniczne stanowią doskonałe uzupełnienie nowoczesnego skandynawskiego wzornictwa. Wystarczy chwycić kierownicę. Znalezienie doskonałej pozycji za kierownicą jest bardzo łatwe, ponieważ fotele Volvo łatwo wyregulować i łatwo zachwalać. Konsola środkowa skierowana jest ku kierowcy. Wbudowany ekran umożliwia obsługę interfejsu kierowcy Volvo Sensus. Dzięki intuicyjnemu pokrętłu w kierownicy można z łatwością poruszać się po menu i wprowadzać ustawienia osobiste, które pozwolą przejąć kontrolę nad samochodem.

6 Dynamiczny wygląd zachęca do dynamicznej jazdy, na którą pozwala zaawansowane zawieszenie. Wszystkie elementy tego samochodu klasy SUV mówią, że to jeżdżąca kwintesencja stylu. Szeroki rozstaw kół, równo rozłożona masa i wysoka sztywność nadwozia stanowią doskonałe uzupełnienie zawieszenia, dzięki któremu samochód może pokonywać zakręty z niewiarygodną zręcznością. Zawieszenie zapewnia również wysoki poziom komfortu podczas długich podróży. Dzięki prześwitowy podłużnemu wynoszącemu 230 mm Volvo XC60 może poruszać się w terenie. Inteligentny napęd na 4 koła przekazuje największy moment obrotowy do kół o najlepszej przyczepności. Ponadto współpracujące ze sobą zaawansowane elementy zawieszenia zapewniają doskonałe właściwości jezdne, bez względu na rodzaj nawierzchni. Wystarczy wyposażyć Volvo w aktywne zawieszenie, aby za pomocą przycisku zmieniać charakterystykę z bardziej komfortowej na sportową. Naciśnięcie innego przycisku włączy układ kontroli zjazdu ze wzniesienia, który pomoże zjechać po najbardziej stromym zboczu. Sportowe zawieszenie w wersji R-design charakteryzuje się układem kierowniczym zapewniającym bardzie precyzyjne kierowanie, lepsze wyczucie drogi i lepszą zwrotność. Te cechy spowodują, że każdy kierowca wybierze drogę do domu pełną zakrętów.

7 Turbodoładowanie z bezpośrednim wtryskiem paliwa to sama radość. Osiągi uzyskujemy zamieniając innowacyjne rozwiązania w radość. To bardzo złożony proces, ale możemy powiedzieć, że opatentowany przez Volvo układ turbodoładowania, odgrywa znaczącą rolę w turbodoładowanym silniku 2.0 GTDI T5 o pojemności 2,0 litrów z bezpośrednim wtryskiem benzyny. Ten silnik to 240 KM, 320 Nm i bardzo niski poziom emisji zanieczyszczeń. Dzięki sześcioprzełożeniowej, dwusprzęgłowej skrzyni biegów Powershift samochód natychmiast się rozpędza, a moment obrotowy bez przerwy przekazywany jest na kola jezdne. Radość zamienia się w jeszcze więcej radości, a na tej samej ilości paliwa pokonujemy większą odległość. Do wyboru jest ponadto sportowy silnik sześciocylindrowy (304 KM lub 243 KM) lub pięciocylindrowy silnik Diesla (205 KM lub 163 KM). Więcej informacji o wersji DRIVe znajduje się na stronie

8 Kierowca ma prawo wiedzieć wszystko. Nie jest żadną tajemnicą, że Volvo buduje bezpieczniejsze samochody dzięki stosowaniu najnowszych rozwiązań technicznych przemysłu motoryzacyjnego. Układ City Safety standardowe wyposażenie modelu XC60 jest jednym najbardziej znaczących przełomowych rozwiązań technicznych w dziedzinie unikania kolizji a także rozwiązaniem, które zostało wprowadzone przez Volvo jako pierwszą firmę na świecie. Ale bez względu na to ile innowacyjnych rozwiązań i patentów mamy, najważniejszą cechą decydującą o bezpieczeństwie jest kierowca i to dobrze poinformowany. Z tego powodu Volvo stworzyło pakiet funkcji wspomagających kierowcę, który może stanowić wyposażenie Volvo XC60. ADAPTACYJNY UKŁAD AUTOMATYCZ- NEJ KONTROLI PRĘDKOŚCI (DZIAŁA- JĄCY PRZY KAŻDEJ PRĘDKOŚCI) UKŁAD OSTRZEGAJĄCY O ZJECHANIU Z PASA JEZDNI UKŁAD OSTRZEGAJĄCY O UTRA- CIE KONCENTRACJI KIEROWCY FUNKCJA OSTRZEGANIA O RYZYKU ZDERZENIA Z FUNKCJĄ PEŁNEGO AUTOMATYCZNEGO HAMOWA- NIA I WYKRYWANIA PIESZYCH UKŁAD MONITORUJĄCY MARTWE POLA WIDOCZNOŚCI Każdy z inteligentnych elementów pakietu funkcji wspomagających kierowcę ma swój kryptonim. Postanowiliśmy jednak ujawnić pełną nazwę każdego z nich. Te innowacyjne układy podnoszące poziom bezpieczeństwa, o stworzeniu których niewielu ludzi mogło myśleć 80 lat temu wspomagają, informują i ostrzegają kierowcę podczas jazdy. Może właśnie dlatego dobrze poinformowany kierowca jeździ samochodem Volvo. Aby zobaczyć jak działają te układy, wystarczy odwiedzić stronę

9 Rozwiązanie, które przynosi szczęście. Wystarczy ułamek sekundy nieuwagi, aby zdać sobie sprawę jakie to szczęście prowadzić Volvo. Teraz, dzięki rozwiązaniom technicznym pozwalającym rozpoznawać pieszych i unikać kolizji, szczęście będzie dotyczyło również spotkania z pieszymi. Obszar przed samochodem jest na bieżąco monitorowany przez kamerę cyfrową i radar. Układ rozpoznaje sylwetki ludzi, dla których samochód stanowi zagrożenie i ostrzega kierowcę. Bardzo ważne jest, że układ w sposób automatyczny włączy hamulce, aby zatrzymać samochód, jeżeli nie zrobi tego kierowca. My nazywamy go układem wykrywania pieszych z funkcją ostrzegania o kolizji i pełnego automatycznego hamowania. Można jednak nazywać go po prostu kolejnym układem bezpieczeństwa po raz pierwszy wprowadzonym przez Volvo

10 Kochamy technikę. Inteligentny układ hamulcowy, dzięki któremu widać przyszłość. Inteligentny układ hamulcowy oznacza pewne prowadzenie samochodu przy każdej prędkości. Takie jest zadanie pakietu funkcji wspomagających kierowcę. Jego serce to adaptacyjny układ automatycznej kontroli prędkości jazdy (ACC) (działający przy każdej prędkości), który jest czymś więcej niż tylko układem sterującym prędkością jazdy współpracującym z zaawansowanym układem hamulcowym. Działanie funkcji zatrzymaj się szybciej i jedź szybciej sterowanych przez układ ACC, dzięki sygnałom z kamery i radaru, ma za zadanie pomóc kierowcy w utrzymaniu odpowiedniej prędkości jazdy i bezpiecznej odległości od samochodu jadącego z przodu. A to wszystko bez względu na to czy samochód porusza się w gęstym ruchu ulicznym czy też na pustej autostradzie (0 200 km/h). Ta funkcja zwalnia kierowcę od zbyt częstego naciskania pedału hamulca i przyspieszenia podczas podróży lub dojazdu do pracy. Dzięki temu można się odprężyć i cieszyć jazdą.

11 Wiemy, że uderzenie w tył pojazdu nie jest najlepszym sposobem zawierania znajomości. Volvo stworzyło układ City Safety, aby ograniczyć liczbę najczęstszych (i najbardziej zawstydzających) kolizji uderzenia w tył pojazdu przy małej prędkości (poniżej 30 km/h). To godne uwagi rozwiązanie stanowi standardowe wyposażenie Volvo XC60. Wykorzystuje ono czujnik laserowy, który śledzi samochód poprzedzający i na bieżąco oblicza siłę hamowania, potrzebną do zatrzymania samochodu zanim dojdzie do zderzenia. Układ uruchomi hamulce, jeżeli wykryje zagrożenie wymianą danych osobowych i polis ubezpieczeniowych. Krótko mówiąc, układ może ocalić nas przed czymś więcej niż tylko zawstydzeniem. Może pozwolić uniknąć zderzenia lub ograniczyć jego siłę.

12 Zobaczyć poruszające się samochody, zanim one zobaczą nas. Aby wyeliminować kolejne znaki zapytania pojawiające się w miejscach poza polem widoczności, można wyposażyć Volvo XC60 w panoramiczną kamerę montowaną za czołową kratą wlotu powietrza. Kamera czołowa pozwala sprawdzić, co dzieje się na skrzyżowaniu o ograniczonej widoczności bez konieczności wjeżdżania na pas ruchu. Kąt widzenia kamery wynosi 180 a obraz przekazywany jest na ekran interfejsu Volvo Sensus. Ułatwia ona również parkowanie w ciasnych miejscach tak, jak dostępna opcjonalnie kamera ułatwiająca parkowanie. Wyraźnie widać, że Volvo XC60 pozwala zobaczyć więcej, nawet w najbliższej okolicy.

13 Siła natury: Zestaw Premium Sound Multi Media. Nic nie potęguje emocji tak, jak ulubiona muzyka. Wystarczy posłuchać tej muzyki za pomocą jednego z nowych zestawów audio produkowanych przez Volvo, których starannie dobrane elementy zostały specjalnie dostrojone do akustyki wnętrza Volvo XC60, aby doświadczyć reprodukcji dźwięków na światowym poziomie. Audiofilski zestaw Premium Sound Multi Media dysponuje mocą 910 watów i dwoma głośnikami niskotonowym. Ponadto w zestawie znajdują się: wzmacniacz cyfrowy klasy D, 12 wysokiej klasy głośników, odtwarzacz DVD, układ dźwięku przestrzennego Dolby Pro Logic i 7-calowy ekran. Jednym słowem zestaw reprezentuje siły natury i stanowi prawdziwy wyczyn inżynierii rozrywkowej. Wystarczy włączyć. 5 x 130 W 4 x 40 4 x 20 Premium Sound Multi Media 7" High Performance Multi Media 7" High Performance 5" Performance 5" Liczba głośników

14 Piękno to nie wszystko. Piękność o doskonałych kształtach, jaką jest Volvo XC60 została stworzona nie tylko po to, by mienić się w słońcu. XC60 zostało zaprojektowane, aby zarówno w środku jak i na zewnątrz dostarczało mnóstwo przyjemności. Od elektrycznie sterowanych drzwi bagażnika do dzielonego na trzy części siedzenia tylnego, które można całkowicie rozłożyć, wszystkie wspaniałe rozwiązania odkrywamy podczas codziennej eksploatacji. Volvo XC60 to wszechstronna piękność, która doskonale się sprawuje.

15 26 27

16

17 Najnowsze rozwiązania techniczne nie służą jedynie kierowcy. Załóżmy, że mamy bardzo wszechstronny samochód z wyjątkowo wygodnym wnętrzem i niesamowitym zestawem audio Premium Sound Multi Media. Czym możemy jeszcze zaskoczyć pasażerów? Najpierw zaprezentujmy im zestaw multimedialny RSE. Najlepsze cechy zestawu to zagłówki z 8-calowymi ekranami i odtwarzaczami DVD, bezprzewodowe słuchawki oraz panele sterujące. To wszystko przeznaczone jest dla najważniejszych osób, czyli podróżnych siedzących na tylnych siedzeniach. Ponadto, możliwy jest odbiór telewizji cyfrowej, a podłączenie ipod a, odtwarzacza MP3 lub telefonu komórkowego jest bajecznie proste. Poza tym jest panoramiczne okno dachowe z przyciemnioną szybą i sterowaną elektrycznie zasłoną. Dzięki niemu pasażerowie mogą cieszyć się odrobiną nieba we wnętrzu pojazdu.

18 Do strażników, ochroniarzy i psów stróżujących. Od początku Volvo XC60 zostało stworzone dla Was. Dzięki zabezpieczeniom przed włamaniem i kradzieżą, do których należy usługa Volvo On Call (dostępna na wybranych rynkach), oświetlenie prowadzące i asekuracyjne i interaktywny nadajnik zdalnego sterowania (PCC), każdy użytkownik wie, że zabezpieczenia Volvo działają nawet wtedy, kiedy samochód pozostaje w spoczynku. Interaktywny nadajnik zdalnego sterowania PCC pozwala, kierowcy stojącemu w pewnej odległości od pojazdu, sprawdzić status zabezpieczenia pojazdu, otworzyć automatycznie drzwi po chwyceniu za klamkę i uruchomić samochód. Wystarczy mieć nadajnik z kieszeni lub w torbie. Usługa Volvo On Call nowej generacji wykorzystuje rozwiązania z zakresu telekomunikacji i informatyki. Zapewniają one dostęp do szeregu funkcji służących wygodzie i bezpieczeństwu. Na przykład, za pomocą telefonu komórkowego można sterować wybranymi układami samochodu odblokowywaniem zamków drzwi i uruchamianiem nagrzewnicy spalinowej. Poza tym skradziony samochód może być śledzony przez satelitę. W przypadku sytuacji awaryjnej można połączyć się z operatorem, który zna pozycję naszego samochodu i może wysłać pomoc.

19 Na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby i pragnienia użytkowników. Chodzi o pasję, przywiązywanie wagi do szczegółów i wrodzoną zdolność do rozumienia tego, co jest ważne dla użytkowników naszych samochodów. Styl, dopracowanie oraz sprawiająca prawdziwą przyjemność i wymagająca zaangażowania jazda samochodem. Dlatego jeździsz Volvo

20 Wprowadzone dla kierowców rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo, stają w obronie czegoś więcej niż tylko radości z jazdy. Na całym świecie Volvo kojarzy się z zaawansowanymi układami bezpieczeństwa. Nasze poświęcenie oraz liczba innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa przewyższa dokonania kilku producentów samochodów razem wziętych. To właśnie one są dla nas wskazówką przez ponad 80 lat. Jesteśmy z tego bardzo dumni. Nie czujemy się jednak usatysfakcjonowani, ponieważ naszym celem jest świat bez wypadków samochodowych. To poważne wyzwanie wymaga innowacyjnego myślenia i zupełnie nowego podejścia do projektowania samochodów. A my przeszliśmy długą drogę w tym kierunku. Nasze samochody sprawiają więcej niż kiedykolwiek radości z jazdy i wymagają od kierowcy większego niż kiedykolwiek zaangażowania. Rozwiązania techniczne nie muszą być jedynie tworem wyobraźni. Niektóre z nich już stanowią wyposażenie Twojego Volvo. To znaczy, że jeżdżąc dzisiaj samochodem Volvo patrzymy przez dziurkę od klucza w ekscytującą przyszłość motoryzacji. Przyszłość, w której inżynieria i wzornictwo w większym stopniu wspomagają kierowcę. Płynna jazda z dowolną prędkością. Adaptacyjny układ automatycznej kontroli prędkości (działający przy każdej prędkości) w sposób automatyczny utrzymuje określoną prędkość i odległość od samochodu jadącego z przodu zarówno w gęstym ruchu miejskim jak i podczas jazdy po autostradzie. Stanowi element pakietu funkcji wspomagających kierowcę. Unikanie kolizji przy każdej prędkości Funkcja ostrzegania o ryzyku zderzenia z funkcją pełnego automatycznego hamowania (CWFAB) w całym zakresie prędkości jazdy ostrzega kierowcę, jeżeli odległość od pojazdu jadącego z przodu będzie za mała. Jeżeli zaś zderzenie będzie nieuniknione funkcja w sposób automatyczny uruchomi układ hamulcowy. Stanowi element pakietu funkcji wspomagających kierowcę. Holowanie pełne harmonii. Podczas holowania, układ stabilizujący tor jazdy przyczepy (TSA) pomaga uniknąć jej poprzecznego kołysania. Stabilny na każdej nawierzchni. Napęd na cztery koła Volvo (AWD) z układem Instant Traction poprawia stabilność kierunkową i przyczepność w każdych warunkach pogodowych, przez cały rok i na każdej nawierzchni. Oczy z tyłu głowy. Czujniki i kamera ułatwiająca parkowanie sprawdzą, co dzieje się za samochodem podczas cofania. Takie same rozwiązania można zastosować, aby sprawdzić co dzieje się przed pojazdem. Tor jazdy. Układ przeciwpoślizgowy DSTC poprawia właściwości jezdne, podnosi poziom bezpieczeństwa i zwiększa radość z jazdy w wielu wymagających sytuacjach drogowych. Unikanie kolizji przy niskiej prędkości jazdy. Układ City Safety to pierwszy na świecie, stanowiący standardowe wyposażenie, układ zapobiegający kolizji lub ograniczający jej skutki. Może on w sposób automatyczny zatrzymać samochód, jeżeli przy prędkości nie przekraczającej 30 km/h istnieje niebezpieczeństwo uderzenia w tył wolniej poruszającego się lub stojącego pojazdu. Wykrywanie pieszych. Za pomocą kamery i radaru, funkcja wykrywania pieszych z funkcją pełnego automatycznego hamowania może wykryć obecność pieszych użytkowników drogi i w razie potrzeby zatrzymać samochód. Tą funkcję Volvo wprowadziło, jako pierwsza firma motoryzacyjna na świecie. Stanowi element pakietu funkcji wspomagających kierowcę. KONTROLA KONCENTRACJI. Układ ostrzegający o utracie koncentracji kierowcy (DAC) zaalarmuje kierowcę, jeżeli na jego styl jazdy będzie miało wpływ zmęczenie lub dekoncentracja i zaproponuje przerwę. Stanowi element pakietu funkcji wspomagających kierowcę. Pozostać na pasie ruchu. Układ ostrzegający o zjechaniu z pasa jezdni (LDW) ostrzega kierowcę, gdy pojazd bez ostrzeżenia zjeżdża z zajmowanego pasa jezdni. Stanowi element pakietu funkcji wspomagających kierowcę. Popatrzmy w martwe pole widoczności. Układ BLIS pomaga kierowcy wykryć pojazdy znajdujące się w martwej strefie widoczności lusterek. Stanowi element pakietu funkcji wspomagających kierowcę. Zaglądamy za róg. Podczas parkowania lub wyjeżdżania z wąskiej uliczki, czołowa kamera ułatwiająca parkowanie pomoże sprawdzić, czy z prawej lub z lewej strony nie nadjeżdża żaden pojazd. Więcej światła. Reflektory aktywne (ABL) z reflektorami biksenonowymi mają większy zasięg, dzięki czemu poprawiają widoczność podczas jazdy w nocy i zapewniają lepsze oświetlenie drogi na zakręcie. Równowaga. Układ RSC przewiduje groźbę przewrócenia i w razie potrzeby zapewnia stabilność pojazdu. Osobisty strażnik. Zainspirowany rozwiązaniami z samolotów bojowych, system inteligentnego informowania kierowcy IDIS opóźnia dopływ mniej istotnych informacji w krytycznych sytuacjach. Spokój. Prosimy zachować spokój. Usługa Volvo On Call zapewni pomoc w każdej sytuacji awaryjnej. 36

21 Samochód to zwierciadło, w którym odbija się przyszłość. Nasza podróż w kierunku ochrony środowiska naturalnego rozpoczęła się na początku lat 70. Wtedy, jako jedni z pierwszych producentów samochodów uznaliśmy negatywny wpływ pojazdów na środowisko naturalne i rozpoczęliśmy działania, aby to ograniczyć. Od tego czasu ciągle prowadzimy prace nad ograniczeniem wpływu samochodów na środowisko naturalne w zakresie projektowania, technologii produkcji, eksploatacji i recyklingu. Jednym z naszych największych wyzwań jest obniżenie emisji CO 2, który powoduje zmiany klimatyczne. Naszą odpowiedzią są rozwiązania techniczne i innowacje wprowadzane w wersjach DRIVe. Obecnie Volvo oferuje najwięcej, w segmencie premium, wersji z jednostkami napędowymi charakteryzujących się niskim poziomem emisji CO 2. Konsekwentnie stosujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie układów napędowych, aerodynamiki, obniżania tarcia wewnętrznego i stosowania lekkich materiałów. Dzięki temu wersje DRIVe stanowią ważny krok w kierunku zerowej emisji zanieczyszczeń. W niedalekiej przyszłości zamierzamy wprowadzić nowe rozwiązania, jak np. napędy hybrydowe, które pozwolą obniżyć poziom emisji CO 2 i których akumulatory będzie można ładować, podłączając je do domowego gniazda elektrycznego. Angażujemy się również w rozwój samochodów elektrycznych, które drastycznie zmniejszą wpływ naszych samochodów na środowisko naturalne sprawiając jednocześnie jeszcze więcej radości z jazdy. Ponadto wprowadziliśmy do produkcji nasz pierwszy samochód z napędem elektrycznym Volvo C30 Electric. Niedługo pojawi się również więcej ekscytujących nowości. Zdrowsze materiały we wnętrzu. Wszystkie rodzaje tapicerki i materiałów zastosowanych do wykończenia wnętrza zostały sprawdzone pod kątem obecności substancji szkodliwych dla zdrowia i wywołujących alergie. Większość elementów wykonanych z metalu sprawdziliśmy pod kątem wywoływania alergii kontaktowych. To dobra wiadomość zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Czerwone i zielone światła. Aby dodatkowo ograniczyć o maks. 8% zużycie paliwa i emisję CO 2 podczas jazdy w mieście, wszystkie turbodoładowane silniki Diesla będą wyposażone w opracowany przez Volvo układ Start/Stop. Czyste powietrze w kabinie. Układ kontroli jakości powietrza w kabinie (IAQS) na bieżąco monitoruje poziom tlenków węgla, dwutlenków azotu i ozonu w powietrzu dostającym się do kabiny pasażerskiej. Dzięki temu w pewnych sytuacjach podróżni oddychają powietrzem, które może być czystsze od znajdującego się na zewnątrz pojazdu, szczególnie podczas jazdy w gęstym ruchu miejskim. Recykling. Aby obniżyć całkowity wpływ naszych samochodów na środowisko naturalne, Volvo XC60 spełnia proponowane surowe przepisy dotyczące recyklingu, które mają zostać wprowadzone w krajach Europy. Silniki Diesla o bardzo niskim zużyciu paliwa. Zastosowanie zaawansowanych rozwiązań technicznych Volvo w turbodoładowanych silnikach Diesla z układem wtrysku typu common-rail pozwoliło znacząco obniżyć zużycie paliwa i emisję CO 2 tak, jak w turbodoładowanym silniku Diesla D5 o wysokich osiągach. Rozwiązania obniżające zużycie paliwa. Podczas projektowania samochodów w celu ograniczenia strat energii wynikających z oporu powietrza i oporów toczenia wykorzystujemy aerodynamiczne kształty, lekkie materiały i rozwiązania pozwalające obniżyć tarcie wewnętrzne. W połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami w budowie silników pozwoliło to obniżyć emisję CO 2 i zwiększyć zasięg na mniejszej ilości paliwa. Wnętrze wolne od alergenów. Pakiet Czystego Wnętrza (CZIP) to gwarancja, że powietrze wewnątrz kabiny pasażerskiej spełnia wymogi Szwedzkiego Stowarzyszenia ds. Astmy i Alergii. 144 g CO 2 /km. Nasze najnowsze osiągnięcie w dziedzinie ochrony środowiska to Volvo XC60 DRIVe z napędem na koła przednie. Zużywa tylko 5,5 litra paliwa na 100 km minimalna emisja zanieczyszczeń idoskonały styl. Mniej szkodliwych związków spalin. Zaraz po uruchomieniu zimnego silnika zaawansowany układ ograniczania emisji szkodliwych składników spalin eliminuje od 95% do 99% tlenków węgla, węglowodorów i tlenków azotu. Turbodoładowane silniki Diesla zostały wyposażone w filtry cząstek stałych, które usuwają ze spalin do 95% cząsteczek sadzy. Czyste barwy. Aby obniżyć zużycie niebezpiecznych dla środowiska rozpuszczalników, wszystkie lakiery są wodorozcieńczalne. Miło nam również poinformować, że nasze lakiernie należą do najczystszych na świecie. 38

22 Tutaj ma swój początek Twoje Volvo XC0. Znacząca część doznań, które czekają na nas podczas użytkowania samochodu, wiąże się z silnikiem, jaki wybraliśmy. Jedne silniki mogą poszczycić się wysokimi osiągami a inne niskim zużycie paliwa. Wszystkie jednak, zarówno benzynowe, Diesla jak i zasilane bioetanolem, zapewniają krótki czas reakcji i płynną pracę. Najnowsze rozwiązania techniczne pozwalają wykorzystać każdą kroplę paliwa. Który silnik będzie zatem najlepszy? Więcej informacji na temat silników znajduje się na stronie T6 AWD T5 D5 AWD/D3 AWD D3/DRIVe 249 CO 2 g/km 10,7 l/100 km 304 KM 224 kw 440 Nm Euro CO 2 g/km 8,5 l/100 km 240 KM 177 kw 320 Nm Euro 5 D5 AWD: 164 CO 2 g/km 6,2 l/100 km 215 KM 158 kw 420 Nm Euro 5 D3 AWD: 164 CO 2 g/km 6,2 l/100 km 163 KM 120 kw 420 Nm Euro 5 D3: 179 CO 2 g/km 6,8 l/100 km 163 KM 120 kw 400 Nm Euro 5 DRIVe: 144 CO 2 g/km 5,5 l/100 km 163 KM 120 kw 400 Nm Euro 5 Płynna praca i niesamowita dynamika rzędowego, sześciocylindrowego silnika benzynowego sprawi radość każdemu kierowcy. Zmodernizowana jednostka napędowa T6 o pojemności 3 litrów z turbosprężarką typu Twin-scroll zapewnia natychmiastową reakcję już przy niskich prędkościach obrotowych oraz imponujący moment obrotowy o wartości 440 Nm, który uzyskiwany jest przy 2100 obr/min. Silnik charakteryzuje się zarówno doskonałymi osiągami jak i wysoką kulturą pracy. Rozwiązania techniczne, do których należy układ odzyskujący energię podczas hamowania pozwoliły uzyskać bardzo niskie zużycie paliwa. Aby podkreślić sportowy charakter jednostki napędowej połączono ją z układem przeniesienia napędu na cztery koła Instant Traction i sześcioprzełożeniową, automatyczną skrzynią biegów typu Geartronic z trybem jazdy sportowej. 3.2 AWD 229 CO 2 g/km 9,9 l/100 km 243 KM 179 kw 320 Nm Euro 5 Moc (kw) Moment obrotowy (Nm) Prędkość obrotowa silnika (obr/min x 1000) Dla zwolenników silników benzynowych przygotowaliśmy nową generację turbodoładowanych silników benzynowych wykorzystujących najnowsze rozwiązania techniczne. Bezpośredni wtrysk paliwa, opatentowana przez Volvo turbosprężarka oraz układ zmiennych faz rozrządu zapewniają tym czterocylindrowym jednostkom napędowym o pojemności 2,0 litrów osiągi większego silnika przy niskim zużyciu paliwa. Każdy doceni szybką reakcję i płynną pracę jednostki w każdej sytuacji. Aby obniżyć emisję dwutlenku węgla zastosowano układ odzyskujący energię podczas hamowania. Silnik współpracuje z dwusprzęgłową, sześcioprzełożeniową skrzynią biegów Powershift. Moment Moc (kw) obrotowy (Nm) Prędkość obrotowa silnika (obr/min x 1000) Tym, którzy szukają wysokiego poziomu wyrafinowania i wydajności proponujemy pięciocylindrowy, turbodoładowany silnik Diesla o pojemności 2,4 litra z układem odzyskiwania energii podczas hamowania i układem Start/Stop (wersja z mechaniczną skrzynią biegów). Jednostka napędowa odznacza się wysokimi osiągami. Dwie turbosprężarki zapewniają olbrzymią moc w całym zakresie prędkości obrotowych oraz maksymalny moment obrotowy wynoszący 440 Nm (D5 AWD ze skrzynią Geartronic) lub 420 Nm (D5 AWD z mechaniczną skrzynią biegów lub D3 AWD) w zakresie niskich prędkości obrotowych. Duży zapas mocy pozwala na szybkie wyprzedzanie, szczególnie przy prędkościach km/h. Płynna praca silnika sprzyja zarówno jeździe po autostradzie jak i w terenie zabudowanym. Silnik D5 AWD o mocy 215 KM jest zawsze gotowy, kiedy kierowca ma ochotę na sportową jazdę. Do wyboru jest sześcioprzełożeniowa mechaniczna skrzynia biegów lub automatyczna typu Geartronic z trybem sportowym. Aby dodatkowo poprawić dynamikę jazdy można wybrać, dostępny opcjonalnie, napęd na cztery koła z układem Instant Traction. Moc (kw) Moc (kw) Moment obrotowy (Nm) Brak danych dotyczących wersji D5 AWD w chwili oddania do druku. Prędkość obrotowa silnika (obr/min x 1000) Moment obrotowy (Nm) Zaprojektowaliśmy nowy, pięciocylindrowy, turbodoładowany silnik Diesla o pojemności 2,0 litrów, aby zapewnić kierowcom doskonałe wrażenia z jazdy i niskie zużycie paliwa. Jedna turbosprężarka zapewnia wysoki moment obrotowy przy niskiej prędkości obrotowej silnika. Spokojny charakter i duża elastyczność daje poczucie kontroli w każdej sytuacji nie zmniejszając przy tym radości z jazdy. Dzięki niespotykanie niskiemu zużyciu paliwa, dużemu zasięgowi, i niskiej emisji CO 2 przyjemność podróżowania jest jeszcze większa. Szczególnie jeżeli wybierzemy wersję DRIVe, w której układ odzyskiwania energii podczas hamowania, układ Volvo Start/Stop (DRIVe) i napęd na przednie koła dodatkowo obniżają zużycie paliwa. Silnik D3 współpracuje z sześcioprzełożeniową automatyczną skrzynią biegów typu Geartronic, natomiast w wersji DRIVe z sześcioprzełożeniową mechaniczną. Moment Moc (kw) obrotowy (Nm) Prędkość obrotowa silnika (obr/min x 1000) Ten nowoczesny rzędowy, sześciocylindrowy silnik benzynowy o mocy 243 KM został zaprojektowany, aby zaprezentować nowy poziom wrażeń z harmonii i wysokiego poziomu komfortu. Krótki czas reakcji silnika i płynna praca to główne cechy tej jednostki napędowej, która zapewnia wysoki moment obrotowy w każdej sytuacji i skuteczne wyprzedzanie. Zrównoważona natura tego silnika, układ odzyskiwania energii podczas hamowania oraz adaptacyjny mechanizm napędu rozrządu pomagają obniżyć zużycie paliwa oraz emisję CO 2. Napęd na cztery koła z funkcją Instant Traction oraz sześcioprzełożeniowa, automatyczna skrzynia biegów Geartronic stanowi doskonałe uzupełnienie tej wyrafinowanej jednostki napędowej. Moment Moc (kw) obrotowy (Nm) Prędkość obrotowa silnika (obr/min x 1000) Prędkość obrotowa silnika (obr/min x 1000) Wszystkie dane techniczne mogą ulec zmianie. Aktualne informacje można uzyskać u autoryzowanego przedstawiciela Volvo

23 Wyposażenie własnego Volvo XC60. Kiedy określicie swój styl i potrzeby, możecie wybrać odpowiedni poziom wyposażenia, wyposażenie opcjonalne i akcesoria montowane w fabryce, aby podkreślić swój smak lub ułatwić sobie życie za kierownicą. Każdy element, zamontowany i wykończony jak przystało na samochód klasy premium, uzupełnia wzornictwo i funkcjonalność Volvo XC60. Materiały zastosowane do wykończenia wnętrza zostały przetestowane pod katem wywoływania alergii. Sprawdzamy, czy akcesoria i elementy wyposażenia opcjonalnego spełniają wymagania stawiane przez Volvo w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Własny samochód można zobaczyć na stronie + Wyposażenie stadardowe Zawiera: 17-calowe aluminiowe tarcze kół Oparcie tylnego siedzenia dzielone w proporcji 40/20/40 Gniazdo AUX System ostrzegający o niezapiętych pasach bezpieczeństwa (monitoruje wszystkie miejsca) Czarne elementy dekoracyjne Układ City Safety Uchwyty do kubków z napojami na konsoli środkowej Boczne poduszki powietrzne Układ DSTC Elektronicznie sterowany hamulec postojowy Światła hamowania awaryjnego (EBL) Przednie i tylne gniazdo 12V Kurtyny powietrzne Mocowanie fotelika dziecięcego ISOFIX na tylnym siedzeniu Zestaw audio Pefromance 5-calowy wyświetlacz Układ przygotowania pasów bezpieczeństwa i poduszek do zadziałania Zdalnie sterowany centralny zamek Układ RSC i HDC (tylko w wersji AWD) Układ ROPS Relingi dachowe w kolorze czarnym Układ SIPS Wskaźnik temperatury zewnętrznej Trzypunktowe pasy bezpieczeństwa dla wszystkich siedzeń Komputer pokładowy Układ WHIPS Przyciski w kierownicy sterujące zestawem audio Układ automatycznej kontroli prędkości Klimatyzacja sterowana elektronicznie (ECC) Podświetlanie lusterka osobistego kierowcy i pasażera Gałka dźwigni zmiany biegów wykończona skórą Kierownica wykończona skórą Elastyczna roleta przestrzeni bagażowej + Momentum Zawiera wyposażenie Kinetic oraz dodatkowo: System kontroli jakości powietrza (IAQS) Tapicerka tekstylna/t-tec Eriksberg Kierownica wykończona skórą z elementami dekoracyjnymi Elementy wykończenia wnętrza w tonacji szczotkowanego aluminium Chromowany przełącznik manequin sterujący układem klimatyzacji Sportowe tarcze wskaźników Zestaw audio High Performance Interfejs Bluetooth Automatycznie przyciemniane wewnętrzne lusterko wsteczne Uchwyt do mocowania ładunku Czujnik deszczu Składane lusterka zewnętrzne z oświetleniem podłoża Elektrycznie sterowane drzwi bagażnika Chormowane elementy dekoracyjne nadwozia Tarcze kół Segin 7x17" ze stopu aluminium Tylne czujniki ułatwiające parkowanie R-design zawiera wyposażenie Kinetic oraz dodatkowo wyjątkowe elementy R-design : 3-ramienna kierownica wykończona perforowaną skórą z metalowym logo R-design Tarcze kół Cratus 8x18" Cratus ze stopu aluminium (opcjonalnie tarcze Cratus 8x20") Dopasowane kolorystycznie do nadwozia listwy ozdobne Podwójne, sportowe końcówki rur wydechowych Jedwabiście matowe wykończenia lamp przeciwmgielnych i dolnej kraty wlotu powietrza Krata wlotu powietrza ze znakiem R-design i jedwabiście matowym obramowaniem Skórzana tapicerka z logo R-design wytłoczonym na oparciach foteli przednich Sportowa dźwignia zmiany biegów wykończona skórą Elementy wykończenia wnętrza Jedwabiście matowe obudowy lusterek zewnętrznych Tylna płyta ochronna Boczne listwy ochronne Sportowe zawieszenie Sportowe dywaniki Sportowe pedały Sportowe fotele Sportowe tarcze wskaźników z niebieskimi wykończeniami + Kinetic Zawiera wyposażenie podstawowe oraz dodatkowo: Tarcze kół Segin 7,5x17" ze stopu aluminium Gniazdo 12V przestrzeni bagażowej Przyciski w kierownicy sterujące zestawem audio Układ automatycznej kontroli prędkości Dwustrefowa klimatyzacja sterowana elektronicznie (ECC) Podświetlanie lusterka osobistego Dźwignia zmiany biegów wykończona skórą Kierownica wykończona skórą Tylny podłokietnik z uchwytami na kubki i schowkiem Dywaniki tekstylne + Summum Zawiera wyposażenie Momentum oraz dodatkowo: Aktywne reflektory biksenonowe (ABL) ze zmywaczami Skórzana tapicerka Elektryczna regulacja fotela kierowcy z pamięcią ustawień (również lusterek zewnętrznych) Czujnik wilgotności powietrza Srebrne relingi dachowe Tarcze kół Zephyrus 7,5x18" ze stopu aluminium Akcesoria stylizacyjne nadwozia Mogą stanowić: Tarcze kół Talitha 8x20" ze stopu aluminium (dostępne w dwóch kolorach: Szlifowane/Ciemnoszare matowe lub Szlifowane/Srebrne) Przednia płyta ochronna Tylna płyta ochronna Elementy ochronne progów lub dodatkowe stopnie boczne Końcówki rury wydechowej (pojedyncze lub podwójne dostępne dla każdej wersji silnikowej) Akcesoria stylizacyjne nadwozia są montowane niezależnie od wersji silnikowej i poziomu wyposażenia z wyjątkiem wersji R-design 42 43

Podsumowanie konfiguracji Twojego

Podsumowanie konfiguracji Twojego Podsumowanie konfiguracji Twojego VOLVO XC60 Nadwozie Kolor Koła 719 Luminos Sand 982 19" LESATH 235/55R19 W Wnętrze Wykończenie wnętrza Dźwignia zmiany biegów 835 PIANO BLACK Skórzana dźwignia zmiany

Bardziej szczegółowo

%'00+- /;.+2+'% VOLVO V50 +0(1.+0+# 81.81 81.81 999 81.81%#45 2.

%'00+- /;.+2+'% VOLVO V50 +0(1.+0+# 81.81 81.81 999 81.81%#45 2. VOLVO V50 dwustrefową klimatyzację sterowaną elektronicznie (ECC) WERSJA D2 DRIVe START-STOP POSIADA PONADTO oznaczenie DRIVe wskaźnik optymalnej zmiany biegu dłuższe przełożenia obniżone zawieszenie

Bardziej szczegółowo

1 3 5 7 9 11 12 13 15 17 [Nm] 400 375 350 325 300 275 250 225 200 175 150 125 155 PS 100 PS 125 PS [kw][ps] 140 190 130 176 120 163 110 149 100 136 100 20 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 RPM 90

Bardziej szczegółowo

IMPREZA 07MY * * Moc (kw/km) Skrzynia biegów Pojemność (cm 3 ) Cena

IMPREZA 07MY * * Moc (kw/km) Skrzynia biegów Pojemność (cm 3 ) Cena 01 IMPREZA 07MY Moc (kw/km) Skrzynia biegów Pojemność (cm 3 ) Cena Wersja sedan Impreza 2.5 WRX 000 Impreza 2.5 WRX SUN Impreza 2.5 WRX STI 77/105 77/105 manualna automatyczna 1498 1498 18 160 19 490 118/160

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 2 do SIWZ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest najem długoterminowy fabrycznie nowych samochodów osobowych wyprodukowanych w roku 2017 na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego

Bardziej szczegółowo

M{ZD{ CX-3 204210_15R1_CX3_V3_COVERS.indd 1-3 29/05/2015 16:22:22

M{ZD{ CX-3 204210_15R1_CX3_V3_COVERS.indd 1-3 29/05/2015 16:22:22 M{ZD{ CX-3 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 1 1 2 2 3 5 2 4 3 16 17 SKYACTIV TECHNOLOGY 18 19 6 1 7 5 2 4 3 8 20 21 NAJBEZPIECZNIEJSZE MIEJSCE NA DRODZE Każda wyprodukowana Mazda jest wyposażona w szeroki

Bardziej szczegółowo

Podsumowanie konfiguracji Twojego

Podsumowanie konfiguracji Twojego Podsumowanie konfiguracji Twojego VOLVO XC60 Nadwozie Kolor Koła 717 Onyx Black 19", 10-ramienne, Black Diamond Cut 235/55 R19 Wnętrze Wykończenie wnętrza Dźwignia zmiany biegów Naturalne drewno Driftwood

Bardziej szczegółowo

1

1 1 2 3 15,1 4 5 6 7 8 9 112 10 11 13 14 15 [Nm] 400 375 350 325 300 275 250 225 200 175 150 125 114 kw 92 kw 74 kw [155 PS] [125 PS] [100 PS] kw [PS] 140 [190] 130 [176] 120 [163] 110 [149] 100 [136] 90

Bardziej szczegółowo

Podsumowanie konfiguracji Twojego

Podsumowanie konfiguracji Twojego Podsumowanie konfiguracji Twojego Volvo V40 Twoja konfiguracja Nadwozie Kolor Koła 467 Magic Blue pearl 118 18" TAMESIS 225/40 R18 Wykończenie wnętrza Dźwignia zmiany biegów 850 - Wykończenie wnętrza SHIMMER

Bardziej szczegółowo

LEON 1.6 TDI CR START/STOP 110KM (5F12NV) - STYLE

LEON 1.6 TDI CR START/STOP 110KM (5F12NV) - STYLE LEON 1.6 TDI CR START/STOP 110KM (5F12NV) - STYLE 83635 PLN DANE OGÓLNE Adres oferty: http://autorud.seat-auto.pl/samochody/2016-11-18-14794790096 47 Numer oferty: 2016-11-18-1479479009647 Przebieg: 0

Bardziej szczegółowo

Załącznik Nr 1 do SIWZ

Załącznik Nr 1 do SIWZ Załącznik Nr 1 do SIWZ Dotyczy: przetargu nieograniczonego nr na: Zakup samochodu osobowego klasy wyższej E (premium). Parametry techniczne samochodu osobowego klasy wyższej E (premium) Lp. Wyszczególnienie

Bardziej szczegółowo

Podsumowanie konfiguracji Twojego

Podsumowanie konfiguracji Twojego Podsumowanie konfiguracji Twojego VOLVO S60 Nadwozie Kolor Koła 492 Savile Grey IXION 18 235/40 RDesign Wnętrze Wykończenie wnętrza Dźwignia zmiany biegów Wykoń czenie wnętrza ALUMIINIUM R-DESIGN Skórzana

Bardziej szczegółowo

http://www.renault.pl/samochody-nowe/samochody-osobowe/twingo/... 01 PREFERENCJE 02 WERSJE 03 WYPOSAŻENIE 04 FINANSOWANIE PODSUMOWANIE

http://www.renault.pl/samochody-nowe/samochody-osobowe/twingo/... 01 PREFERENCJE 02 WERSJE 03 WYPOSAŻENIE 04 FINANSOWANIE PODSUMOWANIE 1 z 6 2011-08-02 15:08 Twingo Konfigurator UWAGA! Wszystkie informacje zawarte w konfiguratorze w tym ceny, zdjęcia samochodów, dostępność, nie stanowią w żaden sposób oferty handlowej w rozumieniu przepisów

Bardziej szczegółowo

PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO, OCHRONNEGO POWYŻEJ 5 MIEJSC. Oferta Wykonawcy - oferowane parametry 1 2 3 4 5

PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO, OCHRONNEGO POWYŻEJ 5 MIEJSC. Oferta Wykonawcy - oferowane parametry 1 2 3 4 5 /pieczęć / PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO, OCHRONNEGO POWYŻEJ 5 MIEJSC Lp. Wyszczególnienie Opis DANE TECHNICZNE 1. Silnik wysokoprężny spełniający normę emisji spalin min. EURO 5 2. Maksymalna

Bardziej szczegółowo

dwustrefowa klimatyzacja sterowana elektronicznie (ECC)

dwustrefowa klimatyzacja sterowana elektronicznie (ECC) dwustrefowa klimatyzacja sterowana elektronicznie (ECC) WERSJA D2 DRIVe START-STOP POSIADA PONADTO oznaczenie DRIVe wskaźnik optymalnej zmiany biegu dłuższe przełożenia obniżone zawieszenie (o 10 mm) olej

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE NOWA CAPTIVA

CENY I WYPOSAŻENIE NOWA CAPTIVA CENY I WYPOSAŻENIE NOWA CAPTIVA ROK MODELOWY 2013 CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA CENA 87 990 zł 101 990 zł 112 990 zł 100 990 zł 93 990 zł 107 990 zł 184 KM 114 990 zł 123 990 zł 184 KM 184 KM 258 KM 115 990

Bardziej szczegółowo

Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na dostawy - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta. PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085

Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na dostawy - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta. PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085 1/7 Niniejsze ogłoszenie w witrynie TED: http://ted.europa.eu/udl?uri=ted:notice:182085-2011:text:pl:html PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji

Bardziej szczegółowo

320d Touring. tasmański met Skóra Dakota szary. Cena

320d Touring. tasmański met Skóra Dakota szary. Cena 320d Touring tasmański met Skóra Dakota szary Cena Cena całkowita Wybrane opcje 195 692 zł 44 492 zł Szczegóły konfiguracji Model 320d Touring 151 200 zł Opcje wyposażenia zewnętrznego i tapicerka tasmański

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 5D

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 5D CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 5D ROK MODELOWY 2013 CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA CENA 70 KM 36 990 zł 86 KM 75 KM 40 490 zł 46 990 zł 1.4 MT Start/Stop 1.3d MT Start/Stop 86 KM 75 KM 43 990 zł 46 990 zł 51 490

Bardziej szczegółowo

Opel Vivaro 2.5 CDTI 146KM Van L2H1 2.9t. Cena (brutto): zł. Komfort. Bezpieczeństwo. Elektrycznie sterowane szyby boczne przednie

Opel Vivaro 2.5 CDTI 146KM Van L2H1 2.9t. Cena (brutto): zł. Komfort. Bezpieczeństwo. Elektrycznie sterowane szyby boczne przednie Opel Vivaro 2.5 CDTI 146KM Van L2H1 2.9t Cena (brutto): 102 450 zł Typ nadwozia dostawcze Pojemność silnika (ccm) 2464 Moc silnika 146 Rodzaj paliwa diesel Typ silnika 2.5 CDTI 146KM Pojemność bagażnika

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna oferowanych samochodów

Specyfikacja techniczna oferowanych samochodów ... nazwa i adres wykonawcy Załącznik nr 5 Specyfikacja techniczna oferowanych samochodów Przystępując do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA I. SAMOCHÓD OSOBOWY KLASY NIŻSZEJ ŚREDNIEJ (TZW. SEGMENT C TYP 1) TERMINY Udostępnienie samochodów Zamawiającemu musi nastąpić zgodnie w terminie nieprzekraczającym

Bardziej szczegółowo

ZUPEŁNIE NOWE. volvo V40 ZACZYNA SIĘ OD CIEBIE

ZUPEŁNIE NOWE. volvo V40 ZACZYNA SIĘ OD CIEBIE ZUPEŁNIE NOWE volvo V40 ZACZYNA SIĘ OD CIEBIE poznaj zupełnie nowe V40 MAŁE VOLVO, WIELKI CHARAKTER Projektując nowy samochód, zawsze zaczynamy od myślenia o ludziach to typowe, bardzo skandynawskie podejście

Bardziej szczegółowo

Porsche ,00 zł [nr oferty ] Rok produkcji: Data rejestracji: Pojemność silnika: Typ nadwozia: Liczba drzwi:

Porsche ,00 zł [nr oferty ] Rok produkcji: Data rejestracji: Pojemność silnika: Typ nadwozia: Liczba drzwi: Porsche 911 579 000,00 zł [nr oferty 111778] Rok produkcji: 2016 Data rejestracji: 05/2016 Pojemność silnika: 2981 cm3 Moc: 420KM Przebieg: 17 200 km Typ nadwozia: coupe Liczba drzwi: 2 Kolor nadwozia:

Bardziej szczegółowo

ul. Wyścigowa 6 02-681 Warszawa FCA Leasing Polska Sp. z o.o. Ocena stanu technicznego i określenie wartości rynkowej pojazdu

ul. Wyścigowa 6 02-681 Warszawa FCA Leasing Polska Sp. z o.o. Ocena stanu technicznego i określenie wartości rynkowej pojazdu Ekspertyza numer: z dnia: 2015/12/03 Wykonawca opinii : PCR ASB AUTOMOBILE s.c. Zleceniodawca: FCA Leasing Polska Sp. z o.o. Adres: ul. Wyścigowa 6 02-681 Warszawa Właściciel: FCA Leasing Polska Sp. z

Bardziej szczegółowo

PLN VOLVO V40 D2 KINETIC 115KM BI KSENONY JAK NOWY 50TYŚKM - VOLVO V40. Opis pojazdu. cena BRUTTO, do negocjacji

PLN VOLVO V40 D2 KINETIC 115KM BI KSENONY JAK NOWY 50TYŚKM - VOLVO V40. Opis pojazdu. cena BRUTTO, do negocjacji VOLVO V40 D2 KINETIC 115KM BI KSENONY JAK NOWY 50TYŚKM - VOLVO V40 63 900 PLN cena BRUTTO, do negocjacji Miejscowość: Kościerzyna Telefon: 509502162 Email: soper@o2.pl 2013 rok 50 999 km Diesel 115KM (85KW)

Bardziej szczegółowo

LEXUS RX 450 H PRESTIGE

LEXUS RX 450 H PRESTIGE LEXUS RX 450 H PRESTIGE Adres źródłowy: http://www.presidents.pl/ogloszenie,37,html Silnik Hybrydowy Pojemność 3.456 cm3 Moc 299 KM Nadwozie SUV Skrzynia biegów E-CVT bezstopniowa, automatyczna Napęd Kolor

Bardziej szczegółowo

To coś więcej niż kolejny nowy samochód. To odwaga podejmowania wyzwań. To ciekawość odkrywania. To pragnienie namiętności i głód wrażeń.

To coś więcej niż kolejny nowy samochód. To odwaga podejmowania wyzwań. To ciekawość odkrywania. To pragnienie namiętności i głód wrażeń. NOWE Volvo S60 To coś więcej niż kolejny nowy samochód. To odwaga podejmowania wyzwań. To ciekawość odkrywania. To pragnienie namiętności i głód wrażeń. To pogoń za wyjątkowymi doświadczeniami. To uczucie,

Bardziej szczegółowo

Hyundai Nowy i20. Oferta specjalna dla Pekao Leasing. Wersja: CLASSIC PLUS, silnik: 1.2. Kolor nadwozia: Baby Elephant Kolor tapicerki: Czarny

Hyundai Nowy i20. Oferta specjalna dla Pekao Leasing. Wersja: CLASSIC PLUS, silnik: 1.2. Kolor nadwozia: Baby Elephant Kolor tapicerki: Czarny Oferta specjalna dla Pekao Leasing Przedstawiciel handlowy: Jakub Czerniak Handlowiec tel: 504-243-977 jakub.czerniak@autobroker.pl Auto Broker Mełgiewska 10 Hyundai Nowy i20 Wersja: CLASSIC PLUS, silnik:

Bardziej szczegółowo

CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE Obowiązuje od Wszystkie ceny są cenami brutto. Kurs na czeriwec 2014: 4,1885 PLN/EUR

CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE Obowiązuje od Wszystkie ceny są cenami brutto. Kurs na czeriwec 2014: 4,1885 PLN/EUR CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE Obowiązuje od 01.06.2014. Wszystkie ceny są cenami brutto. Kurs na czeriwec 2014: 4,1885 PLN/EUR LEGACY 14MY MODEL Legacy KOMBI 2.0i WERSJA SKRZYNIA BIEGÓW CENA 2.0D

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA OFEROWANEGO POJAZDU. Minimalne parametry wymagane przez Zamawiającego

SPECYFIKACJA TECHNICZNA OFEROWANEGO POJAZDU. Minimalne parametry wymagane przez Zamawiającego Załącznik nr 4 SPECYFIKACJA TECHNICZNA OFEROWANEGO POJAZDU Lp. 1 Minimalne parametry wymagane przez Zamawiającego Rok produkcji 2012 lub 2013, fabrycznie nowy, wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych

Bardziej szczegółowo

Lista kategorii zdjęć

Lista kategorii zdjęć Lista kategorii zdjęć Z zewnątrz - przód widok z przodu Centralne miejsce (ok. 80% szerokości): Przód i ewentualnie fragment boku auta z dalszej perspektywy. przód - reflektory wyłączone Centralne miejsce

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA I. SAMOCHÓD OSOBOWY KLASY NIŻSZEJ ŚREDNIEJ (TZW. SEGMENT C TYP 1) Udostępnienie samochodów Zamawiającemu musi nastąpić zgodnie z poniższym harmonogramem:

Bardziej szczegółowo

LANCIA DELTA S OD Miejski instynkt.

LANCIA DELTA S OD Miejski instynkt. OD LANCIA DELTA S OD Miejski instynkt. MAGIA DESIGNU SPRAWIA, ŻE FORMA WYRAŻA EMOCJE. Zaprojektowany przez fi rmę MOMODESIGN model DELTA S został stworzony w oparciu o sportowy design i elegancką stylistykę.

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest zakup 4 samochodów osobowych wg poniżej wskazanych parametrów:

Opis przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest zakup 4 samochodów osobowych wg poniżej wskazanych parametrów: Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup 4 samochodów osobowych wg poniżej wskazanych parametrów: Część I samochód nr 1 sedan 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu osobowego

Bardziej szczegółowo

Wyposażenie. Bezpieczeństwo i nowe technologie ST ST2 ST200. Układ kierowniczy i zawieszenie. Systemy audio i nawigacji.

Wyposażenie. Bezpieczeństwo i nowe technologie ST ST2 ST200. Układ kierowniczy i zawieszenie. Systemy audio i nawigacji. Wyposażenie Bezpieczeństwo i nowe technologie ST ST2 ST200 Inteligentny System Bezpieczeństwa (IPS) System ABS z elektronicznym układem podziału siły hamowania (EBD) oraz układem wspomagania awaryjnego

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest Dostawa fabrycznie nowych samochodów dla jednostek organizacyjnych podległych Ministerstwu Sprawiedliwości. CZĘŚĆ 1 Dostawa 1 sztuki samochodu osobowego

Bardziej szczegółowo

Eos - cennik rok modelowy 2011

Eos - cennik rok modelowy 2011 rok modelowy 2011 Ceny PLN z VAT 1.4 TSI 122 KM (90 kw), 6 biegowy 98 140 1.4 TSI 160 KM (118 kw), 6 biegowy 106 040 2.0 TSI 210 KM (155 kw), 6 biegowy 115 040 2.0 TSI 210 KM (155 kw), DSG 122 240 2.0

Bardziej szczegółowo

1. Samochód fabrycznie nowy, wyprodukowany w 2017 r.; 2. Silnik z zapłonem iskrowym zasilany benzyną bezołowiową o pojemności nie mniejszej niż 1500

1. Samochód fabrycznie nowy, wyprodukowany w 2017 r.; 2. Silnik z zapłonem iskrowym zasilany benzyną bezołowiową o pojemności nie mniejszej niż 1500 załącznik nr 1 do umowy PARAMETRY TECHNICZNE I WYPOSAŻENIE POJAZDÓW Pojazd spełnia wymagania techniczne określone przez obowiązujące w Polsce przepisy dla pojazdów poruszających się po drogach publicznych,

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Oferowany model samochodu: Producent:. Rok produkcji:. Lp. Opis Wymagania Parametry oferowanego samochodu (należy wpisać dokładnie parametr) 1. Stan samochodu Fabrycznie nowy,

Bardziej szczegółowo

NOWY MODEL SEAT IBIZA Wersja Style 1.0 TSI 95 KM

NOWY MODEL SEAT IBIZA Wersja Style 1.0 TSI 95 KM NOWY MODEL SEAT IBIZA Wersja Style 1.0 TSI 95 KM 67825 PLN DANE OGÓLNE Adres oferty: http:www.promoto.seat-auto.plsamochody2017-06-20-149796 8461746 Numer oferty: 2017-06-20-1497968461746 Przebieg: 7 km

Bardziej szczegółowo

2 3 4 5 8 9 10 12 112 13 14 17 18 19 20 4 5 8 9 21 4 1 3 5 6 7 2 25 26 27 28 30 31 Zewnętrzne elementy pojazdu Trend Elektroniczny układ stabilizacji toru jazdy Elementy stylistyczne Ford Transit jest

Bardziej szczegółowo

Nowe Scirocco R - cennik rok modelowy 2015 rok produkcji 2014

Nowe Scirocco R - cennik rok modelowy 2015 rok produkcji 2014 rok modelowy 2015 rok produkcji 2014 Ceny PLN z VAT 2.0 TSI 280 KM (206 kw) 6 biegów 137 690 2.0 TSI 280 KM (206 kw) DSG - 6 stopniowa 146 290 Dane na podstawie świadectw homologacji typu Cennik obowiązuje

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA z dnia 21.08.2015 r.

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA z dnia 21.08.2015 r. "DOSTAWA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH DLA MIEJSKIEGO ZARZĄDU DRÓG W BIELSKU-BIAŁEJ." OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA z dnia 21.08.2015 r. 1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa, w terminie do 3 miesięcy od dnia zawarcia

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE SPARK

CENY I WYPOSAŻENIE SPARK ROCZNIK PRODUKCJI 2013, ROK MODELOWY 2014 CENY I WYPOSAŻENIE SPARK CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA EMISJA CO2 CENA LS 1.0 MT ESC 68 KM 118 g/km 29 990 zł LS+ 1.0 MT ESC 68 KM 118 g/km 31 990 zł 1.0 MT ESC 68

Bardziej szczegółowo

Podsumowanie konfiguracji Twojego

Podsumowanie konfiguracji Twojego Podsumowanie konfiguracji Twojego Volvo V60 Cross Country Twoja konfiguracja Nadwozie Kolor Koła 714 Osmium Grey 949 19" BOR Black Matt Diamond Cut 235/45 R19 Wykończenie wnętrza Dźwignia zmiany biegów

Bardziej szczegółowo

0,00 Komputer pokładowy 0,00 Listwy ozdobne na progach z logo Mercedes-Benz

0,00 Komputer pokładowy 0,00 Listwy ozdobne na progach z logo Mercedes-Benz Mercedes-Benz PKW Typ C 220 BlueTEC Typ: 205.004.1 Pojazd z wyposażeniem podstawowym od zakładu producenta 132 926,83 Lakier: 197 Czerń obsydianu metalik Tapicerka: 251 Tapicerka skórzana - czarna Zakres

Bardziej szczegółowo

Numer ogłoszenia: 389142-2011; data zamieszczenia: 21.11.2011 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

Numer ogłoszenia: 389142-2011; data zamieszczenia: 21.11.2011 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 382236-2011 z dnia 2011-11-16 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Warszawa Opis przedmiotu zamówienia 1. Zamówienie obejmuje dostawę samochodu typu MINIBUS oraz pięciu samochodów

Bardziej szczegółowo

Oferta. Cena: 66900 PLN brutto. Poznań - Komorniki / Volkswagen Jetta 2014 SalonPL TDI CR 110KM ASO 1 rej. 02.2015 Pakiet Business

Oferta. Cena: 66900 PLN brutto. Poznań - Komorniki / Volkswagen Jetta 2014 SalonPL TDI CR 110KM ASO 1 rej. 02.2015 Pakiet Business Oferta Poznań - Komorniki / Volkswagen Jetta 2014 SalonPL TDI CR 110KM ASO 1 rej. 02.2015 Pakiet Business Cena: 66900 PLN brutto Vin: WVWZZZ16ZFM008172 Drzwi: 4 Skrzynia biegów: manualna Rodzaj paliwa:

Bardziej szczegółowo

Korzyść klienta 44% Korzyść klienta 37% EMOTION SPORT

Korzyść klienta 44% Korzyść klienta 37% EMOTION SPORT Gama (rynek polski) Logika gamy FRESH ACTIVE DYNAMIC Dodatkowo do wyposażenia FRESH Dodatkowo do wyposażenia ACTIVE - ABS z EBD - Poduszki powietrzne boczne przednie - Klimatyzacja manualna - Poduszki

Bardziej szczegółowo

Volkswagen Golf ,00 zł [nr oferty ] Wyposażenie dodatkowe. Wyposażenie standardowe. Rok produkcji: Data rejestracji: Pojemność silnika:

Volkswagen Golf ,00 zł [nr oferty ] Wyposażenie dodatkowe. Wyposażenie standardowe. Rok produkcji: Data rejestracji: Pojemność silnika: Volkswagen Golf 72 900,00 zł [nr oferty 622368] Rok produkcji: 2015 Data rejestracji: 05/2015 Pojemność silnika: 1395 cm3 Moc: 140KM Przebieg: 57 644 km Typ nadwozia: kombi Liczba drzwi: 5 Kolor nadwozia:

Bardziej szczegółowo

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 3

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 3 Prezentacja wyposażenia samochodu marki: SKODA FABIA I Część: 3 Niniejsza prezentacja powstała na podstawie materiałów dostępnych w salonach sprzedaży oraz na stronie internetowej Skoda Auto Poland. Tabele

Bardziej szczegółowo

CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE

CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE XV 13MY MODEL WERSJA SKRZYNIA BIEGÓW CENA manual (5MT) 21 600 23 700 27 570 * 23 700 25 700 29 570 * 30 090 32 090 26 700 30 570 * 33 090 * Wersje bez reflektorów ksenonowych

Bardziej szczegółowo

Radość z jazdy EDYCJE. BMW SERII 3 LIMUZYNA I TOURING. BMW EFFICIENTDYNAMICS. MNIEJSZA EMISJA. WIĘKSZA RADOŚĆ Z JAZDY.

Radość z jazdy EDYCJE. BMW SERII 3 LIMUZYNA I TOURING. BMW EFFICIENTDYNAMICS. MNIEJSZA EMISJA. WIĘKSZA RADOŚĆ Z JAZDY. Radość z jazdy EDYCJE. BMW SERII 3 LIMUZYNA I TOURING. BMW EFFICIENTDYNAMICS. MNIEJSZA EMISJA. WIĘKSZA RADOŚĆ Z JAZDY. EDYCJA LUXURY LINE PURITY. Wysmakowana elegancja. Skórzana sportowa kierownica wielofunkcyjna

Bardziej szczegółowo

MERCEDES-BENZ Klasa CLS 350 CDI 4MATIC

MERCEDES-BENZ Klasa CLS 350 CDI 4MATIC MERCEDES-BENZ Klasa CLS 350 CDI 4MATIC Adres źródłowy: http://www.presidents.pl/ogloszenie,234,html Silnik Diesel Pojemność 2.987 cm3 Moc 265 KM Nadwozie Coupe Skrzynia biegów 7 - biegowa; automatyczna

Bardziej szczegółowo

Citan Tourer prywatny. Cennik

Citan Tourer prywatny. Cennik Citan Tourer prywatny Cennik Wyposażenie standardowe. Citan Tourer. Nadwozie XXAntena dachowa XXNadwozie w pełni przeszklone XXDrzwi przesuwne z prawej strony XXKlapa tylna z wycieraczką i spryskiwaczem

Bardziej szczegółowo

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 1

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 1 Prezentacja wyposażenia samochodu marki: SKODA FABIA I Część: 1 Niniejsza prezentacja powstała na podstawie materiałów dostępnych w salonach sprzedaży oraz na stronie internetowej Skoda Auto Poland. Tabele

Bardziej szczegółowo

Oferta. Cena: 82900 PLN brutto. Poznań - Wysogotowo / Volkswagen CC 2013 DSG SalonPL SerwASO Navi Dynaudio. Vin: WVWZZZ3CZDE556163.

Oferta. Cena: 82900 PLN brutto. Poznań - Wysogotowo / Volkswagen CC 2013 DSG SalonPL SerwASO Navi Dynaudio. Vin: WVWZZZ3CZDE556163. Oferta Poznań - Wysogotowo / Volkswagen CC 2013 DSG SalonPL SerwASO Navi Dynaudio Cena: 82900 PLN brutto Vin: WVWZZZ3CZDE556163 Drzwi: 5 Skrzynia biegów: automatyczna Rodzaj paliwa: benzyna Moc: 160 Rocznik:

Bardziej szczegółowo

XV 14MY CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE WERSJA SKRZYNIA BIEGÓW CENA MODEL. manual (5MT) Active. XV 1.6i. Lineartronic (CVT) manual (6MT) Active

XV 14MY CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE WERSJA SKRZYNIA BIEGÓW CENA MODEL. manual (5MT) Active. XV 1.6i. Lineartronic (CVT) manual (6MT) Active CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE XV 14MY MODEL WERSJA SKRZYNIA BIEGÓW CENA manual (5MT) 19 000 21 700 23 700 Lineartronic (CVT) Lineartronic (CVT) Lineartronic (CVT) 21 000 23 700 25 700 28 000 Lineartronic

Bardziej szczegółowo

CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE Obowiązuje od 01.01.2016. Wszystkie ceny są cenami brutto. Kurs na styczeń: 4,2509 PLN/EUR. Active. Active.

CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE Obowiązuje od 01.01.2016. Wszystkie ceny są cenami brutto. Kurs na styczeń: 4,2509 PLN/EUR. Active. Active. CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE Obowiązuje od 01.01.2016. Wszystkie ceny są cenami brutto. Kurs na styczeń: 4,2509 PLN/EUR XV 14MY MODEL WERSJA SKRZYNIA BIEGÓW CENA manual (5MT) 19 000 21 700 23 700

Bardziej szczegółowo

Seat Ibiza 1.2 TSI 90 KM FR SEAT Centrum Poznań

Seat Ibiza 1.2 TSI 90 KM FR SEAT Centrum Poznań Seat Ibiza 1.2 TSI 90 KM FR SEAT Centrum Poznań 55500 PLN DANE OGÓLNE Adres oferty: http://www.centrumpoznan.seat-auto.pl/samochody/2017-08-11-1 502404679078 Numer oferty: 2017-08-11-1502404679078 Przebieg:

Bardziej szczegółowo

I M P R EZA W R X 265

I M P R EZA W R X 265 IMPREZA WRX265 Większa moc pod Twoją kontrolą. Przedstawiamy nową Imprezę WRX 265. Silnik SUBARU BOXER z turbosprężarką dysponuje zapierającą dech w piersiach mocą 265 KM większą niż potrzeba aby wzbudzić

Bardziej szczegółowo

Volvo XC 90 D5 225KM AWD Inscription Pakiet Business Geartronic. CENA: PLN (brutto) ID#588 Rok produkcji: 2016, Przebieg: 5 Km

Volvo XC 90 D5 225KM AWD Inscription Pakiet Business Geartronic. CENA: PLN (brutto) ID#588 Rok produkcji: 2016, Przebieg: 5 Km Volvo XC 90 D5 225KM AWD Inscription Pakiet Business Geartronic ID#588 Rok produkcji: 2016, Przebieg: 5 Km CENA: 271 500.00 PLN (brutto) Opis pojazdu: NOWY MODEL XC90 II Samochód do zamówienia do produkcji

Bardziej szczegółowo

CENY I SPECYFIKACJE. GS 200t. GS 200t GS 200t Elite OD 199,600.00ZŁ. Asystent parkowania (wskazówki i obraz z kamery na ekranie multimedialnym)

CENY I SPECYFIKACJE. GS 200t. GS 200t GS 200t Elite OD 199,600.00ZŁ. Asystent parkowania (wskazówki i obraz z kamery na ekranie multimedialnym) Elite Drukuj 20 / 10 / 2017 Zobacz notę prawną CENY I SPECYFIKACJE Elite PRZEGLĄD OD 199,600.00ZŁ Asystent parkowania (wskazówki i obraz z kamery na ekranie multimedialnym) Dwustrefowa automatyczna klimatyzacja

Bardziej szczegółowo

manual (6MT) Lineartronic manual (6MT) Lineartronic manual (6MT)

manual (6MT) Lineartronic manual (6MT) Lineartronic manual (6MT) CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE OUTBACK 13MY MODEL WERSJA SKRZYNIA BIEGÓW CENA 33 500 35 500 35 500 (34 500 *) 37 500 (36 500 *) Comfort 37 500 (40 500 **) 39 500 (42 500 **) 38 000 Comfort 40 000 (39

Bardziej szczegółowo

up! 3-drzwiowy - cennik Rok modelowy 2016, rok produkcji 2016

up! 3-drzwiowy - cennik Rok modelowy 2016, rok produkcji 2016 up! 3-drzwiowy - cennik Rok modelowy 2016, rok produkcji 2016 Ceny PLN z VAT take up! move up! high up! 1.0 60 KM (44 kw) 5 biegów 33 990 37 490 43 590 1.0 60 KM (44 kw) 5 biegów ASG - 40 390-1.0 75 KM

Bardziej szczegółowo

Informacje handlowe. Włodzimierz Bieranowski

Informacje handlowe. Włodzimierz Bieranowski Informacje handlowe Szczegółowe informacje dotyczące oferty: Telefon: 52 320 56 50 E-mail: salon@bieranowski.pl ŠKODA Rapid Spaceback Ambition Kolor: Beż Cappuccino Metalizowany Wersja wnętrza: Czarny

Bardziej szczegółowo

Oferta. Cena: 70900 PLN brutto. Poznań - Przeźmierowo / Volkswagen Golf 2014 1.4 TSI 140KM SalonPL VAT23% Gwarancja. Vin: WVWZZZAUZEP597640.

Oferta. Cena: 70900 PLN brutto. Poznań - Przeźmierowo / Volkswagen Golf 2014 1.4 TSI 140KM SalonPL VAT23% Gwarancja. Vin: WVWZZZAUZEP597640. Oferta Poznań - Przeźmierowo / Volkswagen Golf 2014 1.4 TSI 140KM SalonPL VAT23% Gwarancja Cena: 70900 PLN brutto Vin: WVWZZZAUZEP597640 Drzwi: 5 Skrzynia biegów: manualna Rodzaj paliwa: benzyna Moc: 140

Bardziej szczegółowo

Dane techniczne. Nowe BMW serii 5 Limuzyna. 530i, 530i xdrive.

Dane techniczne. Nowe BMW serii 5 Limuzyna. 530i, 530i xdrive. 10/2016 strona 1 Dane techniczne. 530i, 530i xdrive. BMW 530i Limuzyna BMW 530i xdrive Limuzyna Karoseria Liczba drzwi / miejsc 4 / 5 4 / 5 Dł. / szer. / wys. (pusty) mm 4936 / 1868 / 1479 4936 / 1868

Bardziej szczegółowo

up! 3-drzwiowy - cennik wersji specjalnej Perfectline rok modelowy 2015 rok produkcji 2014

up! 3-drzwiowy - cennik wersji specjalnej Perfectline rok modelowy 2015 rok produkcji 2014 up! 3-drzwiowy - cennik wersji specjalnej rok modelowy 2015 rok produkcji 2014 Ceny PLN z VAT 1.0 60 KM (44 kw) 33 880 36 680-1.0 60 KM (44 kw), zautomatyzowana 5 biegowa - 39 480-1.0 75 KM (55 kw) - -

Bardziej szczegółowo

OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 382236-2011 z dnia 2011-11-16 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Warszawa Opis przedmiotu zamówienia 1. Zamówienie obejmuje dostawę samochodu typu MINIBUS oraz pięciu samochodów

Bardziej szczegółowo

BMW X6 40d xdrive Sport Pakiet

BMW X6 40d xdrive Sport Pakiet BMW X6 40d xdrive Sport Pakiet Adres źródłowy: http://www.presidents.pl/ogloszenie,103,html Silnik Diesel Pojemność 2.993 cm3 Moc 306 KM Nadwozie SUV Skrzynia biegów 8 - biegowa; automatyczna Napęd 4x4

Bardziej szczegółowo

Strzegomska 42b, Wrocław Ocena stanu technicznego i określenie wartości rynkowej pojazdu

Strzegomska 42b, Wrocław Ocena stanu technicznego i określenie wartości rynkowej pojazdu OCENA TECHNICZNA nr: z dnia: 2016/10/27 Rzeczoznawca : mgr inż. Marek BĄK RS 001232 Zleceniodawca: Idea Leasing SA Adres: Strzegomska 42b, 53-611 Wrocław Zadanie: Ocena stanu technicznego i określenie

Bardziej szczegółowo

OPEL INSIGNIA OPC 2.8 Bi-Turbo 4x4

OPEL INSIGNIA OPC 2.8 Bi-Turbo 4x4 OPEL INSIGNIA OPC 2.8 Bi-Turbo 4x4 Adres źródłowy: http://www.presidents.pl/ogloszenie,91,html Silnik Benzyna Pojemność 2.792 cm3 Moc 325 KM Nadwozie Limuzyna Skrzynia biegów 6-biegowa, manualna Napęd

Bardziej szczegółowo

Specjalne zabezpieczenie antykradzieżowe nie

Specjalne zabezpieczenie antykradzieżowe nie Numer wyceny 791 Data wyceny 2014-08-08 Wycena na dzień 2014-08-08 Numer licencji / użytkownik 19206 / EurotaxGlass's Polska Sp. z o.o. DANE POJAZDU - kod EC 0066490 Numer rejestracyjny / numer VIN / Data

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 4D

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 4D ROCZNIK PRODUKCJI 2013, ROK MODELOWY 2014 CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 4D CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA EMISJA CO2 CENA LS 1.2 5MT 70 KM 138 g/km 38 490 zł 1.2 5MT 86 KM 129 g/km 41 990 zł Start/Stop 75 KM 97

Bardziej szczegółowo

Oferta Cena: 31500 PLN brutto Vin: Drzwi: Skrzynia biegów: Rodzaj paliwa: Moc: Rocznik: Przebieg: Pojemność skokowa:

Oferta Cena: 31500 PLN brutto Vin: Drzwi: Skrzynia biegów: Rodzaj paliwa: Moc: Rocznik: Przebieg: Pojemność skokowa: Oferta Škoda Citigo 2014 1.0 benzyna 75 KM - Salon Polska - Serwi Cena: 31500 PLN brutto Vin: TMBZZZAAZED637415 Drzwi: 3 Skrzynia biegów: manualna Rodzaj paliwa: benzyna Moc: 75 Rocznik: 2014 Przebieg:

Bardziej szczegółowo

Specjalna kalkulacja flotowa samochodów marki Lexus Lexus NX

Specjalna kalkulacja flotowa samochodów marki Lexus Lexus NX Specjalna kalkulacja flotowa samochodów marki Lexus Lexus NX Kalkulacja przygotowana dla Kalkulacja przygotowana przez Model NX Rocznik 2017 Nadwozie SUV Silnik NX 200t Wersja COMFORT Cena katalogowa Rabat

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 5D

CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 5D CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 5D ROK MODELOWY 2012, ROK PRODUKCJI 2011/2012 CENY CENNIKOWE MOC MAKSYMALNA CENA INFORMACJA DODATKOWA INSTALACJA LPG Z MONTAŻEM 48 190 zł 54 290 zł 54 990 zł 57 290 zł 65 290 zł

Bardziej szczegółowo

Salon Katowice Tel. 32/743 70 00 www.lexus-katowice.pl

Salon Katowice Tel. 32/743 70 00 www.lexus-katowice.pl Katowice, 24 kwietnia 2012 Salon Katowice Tel. 32/743 70 00 www.lexus-katowice.pl C E N N I K M O D E L U G S 3 5 0 A W D o d d o s t a w y l i p c o w e j 2 0 1 2 MODEL CENA W PLN* GS 350 ELITE 253 000,00

Bardziej szczegółowo

OFERTA HANDLOWA. dla FIRM

OFERTA HANDLOWA. dla FIRM Warszawa 2012 r. Auto-Pol-Serwis Autoryzowany Dealer Samochodów OPEL OFERTA HANDLOWA dla FIRM Ofertę przygotował: Michał Misaczek + 48 600 454 431 Opel Vivaro, Van L2H1 2.9t (L2 H1, 2900) 2.0 CDTI, 84

Bardziej szczegółowo

Przedział grubości powłoki lakierowej [μm] Błotnik przedni prawy. Słupek przedni prawy. Słupek środkowy prawy. Drzwi przednie prawe

Przedział grubości powłoki lakierowej [μm] Błotnik przedni prawy. Słupek przedni prawy. Słupek środkowy prawy. Drzwi przednie prawe Raport z oględzin pojazdu Numer raportu Rzeczoznawcy 152567/8/16-9527 Data raportu mgr inż. Jacek Szymański Data oględzin inż. Michał Dzik PCM(DZS)/GDA/44205/16/07/28 Miejsce oględzin Nr zlecenia 15-08-2016

Bardziej szczegółowo

ABARTH V T-JET 135 KM

ABARTH V T-JET 135 KM 2 3 ABARTH500 1.4 16V T-JET 135 KM SILNIK 4 cylindry w rzędzie, 4 zawory na cylinder, pojemność skokowa 1368 cm 3 moc maksymalna: 135 km (99kw) przy 5500 obr./min. maksymalny moment obrotowy 206 Nm przy

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE TRAX

CENY I WYPOSAŻENIE TRAX CENY I WYPOSAŻENIE TRAX ROK MODELOWY 2013 CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA CENA 115 KM 59 990 zł 1.6 MT FWD 115 KM 140 KM 70 990 zł 82 990 zł 83 990 zł 88 790 zł 90 490 zł Z 1.7D MT AWD 140 KM 86 990 zł 87 990

Bardziej szczegółowo

Twoje X5 xdrive25d.

Twoje X5 xdrive25d. Twoje X5 xdrive25d. www.bmw.pl/myconfig/m2d0t8l0 24.05.2016 1/9 Model X5 xdrive25d. Model: 231KM Pojemność skokowa: 1995ccm Emisja CO2: 146.0g/km [1] Zużycie paliwa: 5.6l/100km [1] 253 50 24.05.2016 2/9

Bardziej szczegółowo

Mariusz, Kowalewski, Tel.: , , AUTO-HANDEL-CENTRUM Krotoski-Cichy Sp. J., , Wysogotowo, ul. Skórzewska 8

Mariusz, Kowalewski, Tel.: , , AUTO-HANDEL-CENTRUM Krotoski-Cichy Sp. J., , Wysogotowo, ul. Skórzewska 8 AUDI A4 KOMBI  48 374 PLN netto 59 500 PLN brutto DANE KONTAKTOWE Mariusz, Kowalewski, Tel.: 609795053,618163806, AUTO-HANDEL-CENTRUM Krotoski-Cichy Sp. J., 62-081, Wysogotowo, ul. Skórzewska 8 DANE

Bardziej szczegółowo

Twoje X3 xdrive20d.

Twoje X3 xdrive20d. Twoje X3 xdrive20d. www.bmw.pl/myconfig/n0b3i7g0 30.08.2016 1/10 Model X3 xdrive20d. Model: 190 KM Pojemność skokowa: 1.995 cm³ Zużycie paliwa: 5,2 l/100km [1] Emisja CO2: 136 g/km [1] 179 20 30.08.2016

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ OFERTOWY... NIP... Nr telefonu / faxu. ..

FORMULARZ OFERTOWY... NIP... Nr telefonu / faxu.  .. Załącznik Nr 1 DPSJ.KG.252.23.2017.. (pieczęć Wykonawcy) FORMULARZ OFERTOWY Nazwa, siedziba Wykonawcy...... NIP... REGON Nr telefonu / faxu. E-mail.. Dom Pomocy Społecznej w Jarogniewicach ul. Poznańska

Bardziej szczegółowo

FORESTER 13MY. manual automat. Comfort. manual. Exclusive. Forester 2.0i. automat. manual. Platinum. automat

FORESTER 13MY. manual automat. Comfort. manual. Exclusive. Forester 2.0i. automat. manual. Platinum. automat CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE MODEL WERSJA Active Sport FORESTER 13MY SKRZYNIA BIEGÓW CENA 28 900 30 600 31 500 33 100 34 000 35 600 39 000 41 000 30 700 33 000 36 500 39 000 Arkusz specyfikacji nie

Bardziej szczegółowo

MERCEDES-BENZ Klasa E 250 CDI AVANTGARDE Automat

MERCEDES-BENZ Klasa E 250 CDI AVANTGARDE Automat MERCEDES-BENZ Klasa E 250 CDI AVANTGARDE Automat Adres źródłowy: http://www.presidents.pl/ogloszenie,57,html Silnik Diesel Pojemność 2.143 cm3 Moc 204 KM Nadwozie Limuzyna Skrzynia biegów 7 - biegowa;

Bardziej szczegółowo

Rzeczoznawca : mgr inż. Marek BĄK

Rzeczoznawca : mgr inż. Marek BĄK OCENA TECHNICZNA nr: z dnia: 205/0/7 Rzeczoznawca : mgr inż. Marek BĄK Zleceniodawca: Idea Leasing S.A. Adres: Strzegomska 42b 53-6 Wrocław Zadanie: Ocena stanu technicznego i określenie wartości rynkowej

Bardziej szczegółowo

Seat Leon 1.4 TSI 150KM FR Wyprzedaż rocznika w ASO

Seat Leon 1.4 TSI 150KM FR Wyprzedaż rocznika w ASO Seat Leon 1.4 TSI 150KM FR Wyprzedaż rocznika w ASO 83900 PLN DANE OGÓLNE Adres oferty: http://centrumpoznan.seat-auto.pl/samochody/2017-01-28-14855 96371740 Numer oferty: 2017-01-28-1485596371740 Przebieg:

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE MALIBU

CENY I WYPOSAŻENIE MALIBU CENY I WYPOSAŻENIE MALIBU ROK MODELOWY 2012, ROK PRODUKCJI 2012 CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA CENA 86 990 zł 94 990 zł 97 590 zł 103 590 zł 105 590 zł 111 590 zł Z 101 990 zł 107 990 zł 109 990 zł 115 990

Bardziej szczegółowo

CENY I SPECYFIKACJE IS

CENY I SPECYFIKACJE IS Elegance Black F SPORT Prestige Drukuj 20 / 6 / 2017 Zobacz notę prawną CENY I SPECYFIKACJE Elegance Black F SPORT Prestige PRZEGLĄD OD 162,900.00ZŁ OD 173,900.00ZŁ OD 188,900.00ZŁ OD 226,900.00ZŁ 3-ramienna,

Bardziej szczegółowo

Podsumowanie konfiguracji Twojego

Podsumowanie konfiguracji Twojego Podsumowanie konfiguracji Twojego Volvo XC90 Twoja konfiguracja Nadwozie Kolor Koła 487 Ember black pearl 174 21", 8-ramienne, Diamond Cut/Silver Bright 275/40 R21 Wykończenie wnętrza Dźwignia zmiany biegów

Bardziej szczegółowo

Modyfikacja Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia

Modyfikacja Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia Gorzów Wlkp., 28.11.2012 r. Postępowanie: BG-IV.272.43.2012 Modyfikacja Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia Zgodnie z art. 38 ust.4 ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 29.01.2004 r. (Dz. U.

Bardziej szczegółowo

Renault KADJAR. Seria limitowana NIGHT & DAY

Renault KADJAR. Seria limitowana NIGHT & DAY Renault KADJAR Seria limitowana NIGHT & DAY Zew przygody w luksusowym wydaniu Kadjar Night & Day to prawdziwy crossover z klasą, wyróżniający się swoim wyglądem i osobowością już na pierwszy rzut oka.

Bardziej szczegółowo

MÓJ CITROËN C4 GRAND PICASSO Skonfigurowany w

MÓJ CITROËN C4 GRAND PICASSO Skonfigurowany w MÓJ CITROËN C4 GRAND PICASSO Skonfigurowany w RAZEM 93990 zł BRUTTO Szczegóły Twojej konfiguracji: WERSJA 93990 zł BRUTTO MODEL Citroën C4 Grand Picasso POZIOM MORE LIFE KOŁA Obręcze aluminiowe 16'' Notos

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 5D

CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 5D CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 5D ROK MODELOWY 2013, ROK PRODUKCJI 2012 CENY CENNIKOWE MOC MAKSYMALNA CENA INFORMACJA DODATKOWA INSTALACJA LPG Z MONTAŻEM Bezpieczeństwo System stabilizacji toru jazdy (ESC) 6

Bardziej szczegółowo