Samochody użytkowe Opla. Lepsze wykorzystanie kapitału obrotowego.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Samochody użytkowe Opla. Lepsze wykorzystanie kapitału obrotowego."

Transkrypt

1 Gama OPEL Combo

2

3 Samochody użytkowe Opla. Lepsze wykorzystanie kapitału obrotowego. Serwis i wzornictwo Opla 4 Przestrzeń ładunkowa i dostęp do ładunku 8 Silniki i bezpieczeństwo 10 Zakup samochodu użytkowego jest poważną inwestycją. Jej prawdziwą wartość można ocenić tylko na podstawie korzyści, jakie przynosi firmie i jej właścicielowi. Wszystkie samochody Opla doprowadziliśmy do perfekcji, aby spełnić potrzeby ich użytkowników. Zadaliśmy sobie wiele trudu, by zagwarantować, że maksymalną ilość czasu będą spędzać tam, gdzie pracują najciężej na drodze. Typowym przykładem tego działania jest Opel Combo. Przez siedem dni w tygodniu, 365 dni w roku, w letnie upały i w zimowe śnieżyce, na autostradach Europy i w ruchu miejskim zawsze pozwala ruszyć tam, gdzie prowadzą Cię interesy i dotrzeć na miejsce. Czasami samochód używany w interesach musi wieczorami i w dni wolne od pracy służyć dodatkowo jako samochód rodzinny. Combo Tour to elastyczny samochód, który dopasowuje się do Twojego stylu życia zarówno w pracy, jak i w domu. Dzieci czy narzędzia, towary czy rowery Opel Combo Tour ma tyle przestrzeni ładunkowej i jego wnętrze jest tak wszechstronne, że poradzi sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Stylowy wygląd, kompaktowe wymiary zewnętrzne. Przestronna, wysoka kabina o kształcie prostopadłościanu. Jazda i prowadzenie jak w samochodzie osobowym. Zdumiewająco niskie koszty eksploatacji i sprawdzona niezawodność. Długie okresy między przeglądami w wersji benzynowej i wysokoprężnej. Wersje zamknięte i przeszklone. Łatwy dostęp przez szeroko otwierane drzwi. Niezależnie od tego, czy szukasz niestrudzonego sprzymierzeńca do firmy czy wszechstronnie utalentowanego towarzysza rodzinnych wypadów z Oplem Combo zawsze znajdziesz właściwe rozwiązanie. Wnętrze, komfort i poziomy wykończenia Audio-nawigacja Opcje obręczy kół Akcesoria Kolory i materiały

4 Serwis firmy Opel. Kapitał obrotowy zawsze w ruchu. Opel dokłada wszelkich starań, by zminimalizować koszty eksploatacji samochodu i zmaksymalizować czas spędzony w drodze. Oferujemy więc program serwisowy, który uważamy za najlepszy i najbardziej kompleksowy w branży. Program zaczyna działać już z chwilą zakupu, gdy samochód zostaje objęty 24-miesięczną gwarancją na nowy samochód bez limitu przejechanych kilometrów oraz 12-letnią gwarancją antykorozyjną. Utrzymując samochód w nienagannym stanie, serwis firmy Opel nie tylko maksymalizuje czas spędzony w drodze, lecz także pozwala utrzymać przez długi okres jego wysoką wartość na wypadek odsprzedaży. Ogólnoeuropejska obsługa klienta Ponad 6000 warsztatów samochodowych w całej Europie, w tym ponad 2000 centrów serwisowych specjalizujących się w samochodach użytkowych, zapewnia profesjonalną i sprawną obsługę. Jak można oczekiwać, wszelkie naprawy są wykonywane według najwyższych standardów. Rzeczą bardziej niezwykłą jest fakt, że klient zostaje dokładnie poinformowany o tym, co zostało zrobione i dlaczego, a także otrzymuje jasną i zwięzłą kalkulację kosztów naprawy. Usługa Opel Assistance. Ta bezpłatna gwarancja mobilności obejmuje wszystkie nowe samochody marki Opel i jest ważna przez 2 lata od dnia zarejestrowania pojazdu lub dostarczenia go klientowi przez dealera, w zależności od tego, który warunek zostanie spełniony pierwszy. Służymy Ci pomocą, gdziekolwiek jesteś. W ponad 40 krajach europejskich, 24 godziny na dobę. Oferujemy usługi takie jak pomoc w czasie awarii, usługi holowania, wynajęcie samochodu osobowego, zakwaterowanie w hotelu lub zorganizowanie transportu zastępczego np. koleją lub samolotem (zgodnie z warunkami programu).

5

6 Opel Combo. Nadwozie. Przedsiębiorcom potrzebna jest dzisiaj nie tylko wydajność operacyjna, ale także samochód, który odzwierciedla powodzenie ich działalności i pasuje do wizerunku firmy. Niezależnie od tego, czy wybiorą prostotę podnoszonej klapy tylnej, która chroni przed złą pogodą podczas załadunku i wyładunku, czy elastyczność podwójnych drzwi tylnych, pełnych czy przeszklonych, Combo pozostaje samochodem użytkowym, który wygląda równie dobrze jak się sprawuje.

7

8 Kabina Combo jest wysoka, przestronna, wygodna i ma kształt prostopadłościanu, a jej szeroko otwierające się drzwi bardzo ułatwiają ciągłe wsiadanie i wysiadanie. Opel Combo i Combo Tour. Najlepsze wykorzystanie pojemności. Czy wiesz, gdzie pojedziesz jutro lub w przyszłym tygodniu? W samochodzie z serii Opel Combo znajdziesz niestrudzonego sprzymierzeńca, który będzie elastycznie zaspokajał wszystkie potrzeby transportowe Twojej firmy lub rodziny.

9 Przy objętości 3,2 m³ po złożeniu tylnych foteli przestrzeń ładunkowa Combo oferuje znakomite proporcje do codziennego użytku. Firma Opel wychodzi z założenia, że nawet największa przestrzeń nie będzie w pełni wykorzystana, jeśli nie ma odpowiednich cech, które to umożliwią. Dlatego przestrzeń ładunkowa w Combo ma 1787 mm długości, 1190 mm wysokości, 1348 mm szerokości, 1107 mm między nadkolami i niski poziom załadunku wynoszący 550 mm a więc tyle, aby z łatwością przewozić standardową europaletę. Otwór tylnych drzwi ma 1139 mm wysokości i 1210 mm szerokości (1107 mm między nadkolami). Drzwi otwierają się o pełne 180, a blokada zapobiega ich samoczynnemu zamknięciu. Dostępne są również opcjonalne przesuwne drzwi boczne otwierające się na 620 mm. Standardowe składane tylne siedzenia dzielone w stosunku 60:40 oferują elastyczną przestrzeń ładunkową. Po złożeniu wszystkich siedzeń uzyskujesz przestrzeń bagażową o objętości 3050 litrów. To wystarczy na silnik do motorówki, sprzęt do wspinaczki lub inne przybory sportowe. Przy złożeniu tylko jednego tylnego siedzenia jest wystarczająco dużo miejsca, aby mogły zająć miejsca dwie dorosłe osoby, a jednocześnie można przewozić dodatkowy bagaż lub długie towary. Można również wybrać podwójne tylne drzwi, jeśli wolisz je od standardowej klapy. Combo Panel Van 1.4 TWINPORT Combo Tour 1.3 CDTI ECOTEC 1.7 CDTI ECOTEC 1.6 CNG monovalent plus Paliwo Benzyna ON ON Gaz ziemny Dopuszczalna masa całkowita (kg) Ładowność (kg) Combo Tour 1.4 TWINPORT 1.3 CDTI ECOTEC 1.7 CDTI ECOTEC 1.6 CNG monovalent plus Paliwo Benzyna ON ON Gaz ziemny Dopuszczalna masa całkowita (kg) Ładowność (kg) Ciężar w kg Van Tour Bez ładunku (kg) Dopuszczalna masa całkowita Przestrzeń ładunkowa Van Tour Wewnętrzne wymiary przestrzeni ładunkowej (mm) Wysokość Wysokość tylnej krawędzi przestrzeni ładunkowej Szerokość drzwi przesuwnych Wysokość drzwi przesuwnych Pojemność przestrzeni ładunkowej (l) Opcja zwiększenia ładowności. 9 Przestrzeń ładunkowa i dostęp do ładunku Wszystkie wymiary w mm. Wszystkie wymiary w mm.

10 Opel Combo i Combo Tour. Moc i wydajność. Wszystkie silniki Combo benzynowe i wysokoprężne Common Rail są tak zaprojektowane, aby jak najefektywniej wykorzystywać każdą kroplę paliwa, zarówno podczas długiej jazdy po autostradzie, jak i kluczenia po małych uliczkach z dostawą towaru.

11 1.4 TWINPORT 1.3 CDTI 2 ECOTEC 1.3 CDTI ECOTEC 1.7 CDTI ECOTEC 1.6 CNG monovalent plus Norma emisji spalin Euro 4 Euro 3 Euro 4 Euro 4 Euro 4 Paliwo Benzyna ON ON ON Gaz ziemny Pojemność (cm 3 ) Moc (kw/km) przy obr/min Maks. moment obrotowy (Nm) przy obr/min Prędkość maks. (km/h) Przyspieszenie km/h (s) Skrzynia biegów Zużycie paliwa l/100 km Cykl miejski Cykl pozamiejski Cykl mieszany 66/ / / / / ,0 17,0 17,0 12,5 15,0 5-biegowa manualna 8,0 8,2 5,3 5,5 6,3 6,5 Harmonogram przeglądów główny (km/lata) /2 okresowy (km/lata) /1 5-biegowa manualna 6,5 6,8 4,3 4,6 5,1 5, / /1 5-biegowa manualna/ Easytronic 6,2 6,4/ 5,9 6,1 4,5 4,7/ 4,5 4,7 5,1 5,3/ 5,0 5, / /1 Emisja CO 2 (g/km): / biegowa manualna 6,6 6,8 4,4 4,6 5,2 5, / /1 5-biegowa manualna 10,1 (6,6 ) 1 5,9 (3,9) 1 7,5 (4,9) / / Niezależnie od tego, czy preferujesz napęd benzynowy czy olej napędowy, silniki Combo odznaczają się znakomitym połączeniem oszczędności paliwa, trwałości oraz osiągów. Silnik wysokoprężny CDTI 55 kw 1,3 (dostępny również opcjonalnie z filtrem cząstek stałych) z regulowanym bezpośrednim wtryskiem paliwa oferuje zwiększoną efektywność technologii Common Rail. Silnik wysokoprężny CDTI 1,7 idealnie nadaje się dla przedsiębiorców, którzy doceniają obszerną przestrzeń ładunkową Combo, ale przywiązują też wagę do dynamicznej jazdy spełnia on również normy Euro 4. Combo jest teraz dostępny także z najnowocześniejszym silnikiem CNG 1,6 (na sprężony gaz ziemny). Wszystkie silniki są dopasowane do pięciobiegowej ręcznej skrzyni biegów. Do silnika wysokoprężnego CDTI 55 kw 1,3 dostępna jest opcjonalna skrzynia biegów Easytronic. ECOTEC. 4-zaworowa technologia Opel ECOTEC pozwala na dynamiczne osiągi w połączeniu z dużą oszczędnością. 11 Silniki 1 Gaz H w m 3 2 /100 km (kg/100 km). Dostępność zależna od lokalnych norm emisji spalin. 3 Wymiana oleju, kontrola wzrokowa i kontrola/regulacja układów. Wszystkie przytoczone dane odnoszą się do modelu podstawowego przeznaczonego na rynki europejskie z wyposażeniem standardowym. Kalkulacja zużycia paliwa zgodnie z dyrektywą 1999/100/WE uwzględnia masę pojazdu pustego, wg określenia w dyrektywie. Dodatkowe wyposażenie może powodować nieznacznie wyższe od podanych wartości zużycia i emisji CO2. Dodatkowe wyposażenie może ponadto zwiększyć masę pojazdu pustego i, w niektórych przypadkach, dopuszczalne obciążenie osi oraz dopuszczalną masę całkowitą pojazdu, jak również obniżyć dopuszczalną masę ciągniętej przyczepy. Może to prowadzić do ograniczenia maksymalnej prędkości pojazdu i wydłużenia czasu przyspieszania. Prezentowane osiągi dotyczą sytuacji, kiedy pojazd jest pusty (bez kierowcy), a obciążenie wynosi 200 kilogramów. Easytronic. Ekonomiczna i prosta w obsłudze skrzynia biegów, łącząca zalety 5-biegowej manualnej skrzyni biegów z łatwością obsługi skrzyni automatycznej. Dostępna dla wersji Euro 4 silnika 1,3 CDTI.

12 Alarm. Opcjonalny alarm sprawia, że Combo jest nie tylko bezpiecznym, ale także dobrze chronionym miejscem pracy. Opel Combo i Combo Tour. Bezpieczeństwo w pracy i zabawie. Nie tylko znakomite, ale także dobrze chronione miejsce do pracy. Znakomitemu zachowaniu się na drodze Opla Combo towarzyszą systemy aktywnego i pasywnego bezpieczeństwa.

13 Kwestie bezpieczeństwa traktujemy z najwyższą powagą. Dzięki obszernej gamie funkcji aktywnej i pasywnej ochrony Combo jeździ się równie bezpiecznie, co przyjemnie. Zmodernizowane podwozie z systemem zawieszenia DSA (Dynamic Safety Action) zwiększa przyczepność. Wzmocnienia boczne są elementem wyposażenia standardowego, podobnie jak system zwalniania pedałów, który automatycznie odłącza pedały nożne w przypadku silnego zderzenia. Inne zabezpieczenia to pasy z napinaczami i ogranicznikami siły naprężenia, pełnowymiarowa poduszka powietrzna kierowcy, poduszka powietrzna dla pasażera na przednim siedzeniu (opcjonalna w Combo) i ABS. Ponadto, jak każdy Opel, modele Combo i Combo Tour są wyposażone w zaawansowany, zaprojektowany komputerowo i sprawdzony w testach system rozpraszania i pochłaniania energii uderzenia. Reflektory z mocnymi żarówkami H7 zapewniają doskonałą widoczność w nocy. Wszystkie te cechy sprawiają, że masz samochód, któremu możesz zaufać niezależnie od pogody i stanu drogi. Poduszki powietrzne. Standardowe zabezpieczenia obejmują pełnowymiarową poduszkę powietrzną kierowcy. Opcjonalnie dostępna jest poduszka dla pasażera oraz boczne poduszki powietrzne. System odłączania pedałów (PRS). System odłączania pedałów umożliwia odłączenie pedałów w przypadku silnego uderzenia od przodu, aby zminimalizować ryzyko obrażeń stóp i dolnej części nóg. Klatka bezpieczeństwa. Niezwykle sztywny szkielet bezpieczeństwa kabiny pasażerskiej Combo tworzy jak największą przestrzeń chronioną we wszystkich rodzajach wypadków. 13 Bezpieczeństwo

14 Uchylna kolumna kierownicy. Uchylna kolumna kierownicy zapewnia dodatkowy komfort prowadzenia. Do wyposażenia standardowego należy również wspomaganie kierownicy zależne od prędkości jazdy. Elektrycznie sterowane szyby i lusterka. Elektrycznie sterowane szyby i podgrzewane lusterka są dostępne jako wyposażenie opcjonalne. Opel Combo i Combo Tour. Komfort plus praktyczność. Jakość i komfort samochodu osobowego połączona z efektywnością samochodu użytkowego. A do tego praktyczne i poprawiające wygodę elementy wyposażenia.

15 Model Combo łączy w sobie efektywność samochodu użytkowego z jakością i komfortem samochodu osobowego. Wysokie fotele i regulowana kolumna kierownicy zapewniają doskonałą widoczność instrumentów i deski rozdzielczej. Dostępnych jest wiele opcji poprawiających komfort i wygodę, jak podgrzewany fotel kierowcy z regulacją wysokości, klimatyzacja, lampki do czytania map, elektrycznie otwierane szyby przednie i podgrzewane szyby tylne. Obszerny schowek dachowy na dokumenty można uzupełnić o górną kieszeń siatkową i wysuwaną szufladę pod fotelem. Pokrywa przestrzeni ładunkowej. Dostępna do modelu Combo Tour, pozwala ukryć zawartość przestrzeni ładunkowej, a unieruchamiająca siatka bezpieczeństwa sprawia, że wszystko, co zostało włożone do przestrzeni ładunkowej, pozostanie na swoim miejscu. Combo Tour ma dodatkowo obszerne tylne siedzenie dla trzech dorosłych osób, które mają sporo miejsca na nogi i mogą łatwo wsiąść i wysiąść przez boczne drzwi przesuwne. Jego wszechstronność i elastyczność pozwala zabrać wszystko, co jest potrzebne do pracy lub spędzania czasu wolnego. Niska krawędź przestrzeni ładunkowej oraz wysoka linia dachu sprawiają, że nawet najbardziej nieporęczne obiekty mieszczą się z łatwością. Wszyscy, niezależnie od wieku, docenią składane stoliki, mieszczące się w oparciach obu przednich siedzeń Combo Tour. Stoliki mają wbudowane uchwyty na kubek i miejsce na wszystko, czego pasażerowie mogą potrzebować w drodze. Schowek dachowy. Dodatkowy schowek stanowi kieszeń siatkowa między środkowym a tylnym słupkiem, opcjonalnie dostępna w Combo Tour. Schowki. W każdym modelu Combo jest wiele przydatnych schowków. W kieszeniach w drzwiach przednich z obu stron można trzymać mapy, dokumenty, a nawet butelki z piciem o objętości do 1,5 l. Schowek pod fotelem pasażera siedzącego z przodu. Ten wygodny schowek pod fotelem idealnie nadaje się na papiery, mapy itp. 15 Wnętrze kokpitu i komfort Fotel kierowcy z regulacją wysokości. W połączeniu z uchylną kolumną kierownicy gwarantuje idealną pozycję do prowadzenia. Element standardowy w Combo Tour i opcjonalny w Combo.

16 Modele Combo ze ścianami panelowymi i przeszklonymi mają wszystko, co jest potrzebne, aby jak najlepiej i z największą przyjemnością wykorzystać elastyczność tego samochodu. Praktyczność, jakość i funkcjonalna elegancja tworzą odporne, a zarazem przyjazne otoczenie. 16 Poziom wykończenia Combo Standardowe elementy Combo Van: Kierownica z regulacją wysokości Antracytowa konsola środkowa Czarne wskazówki instrumentów, w tym licznika obrotów Materiał New Orleans w kolorze antracytu Pełnowymiarowa poduszka powietrzna Nagrzewnica systemu HVAC, dmuchawa czterobiegowa Elektryczne wspomaganie układu kierowniczego EPS Regulowana kolumna kierownicy Hamulce tarczowe (przód) i bębnowe (tył) Wewnętrzny filtr powietrza Przegroda przestrzeni ładunkowej Dwie pary uchylnych drzwi tylnych (opcjonalnie klapa tylna) 14-calowe stalowe obręcze kół Czarne listwy zewnętrzne Tylne światła przeciwmgielne Na zdjęciach mogą być przedstawione opcjonalne elementy wyposażenia. Podnoszona klapa tylna. Ta opcja umożliwia ochronę przed złą pogodą podczas ładunku i wyładunku towaru. Wydłużenie pokładu ładunkowego za pomocą systemu FlexCargo. Po otwarciu przegrody przestrzeni ładunkowej po stronie pasażera mogą się zmieścić dłuższe przedmioty, o długości do 2,7 m.

17 Standard wykończenia Combo Tour Essentia. Wersja Essentia ma wszystko, co jest potrzebne, aby korzystać z elastyczności Combo. Praktyczność, jakość i funkcjonalna elegancja tworzą przyjemną, rodzinną atmosferę. Drzwi przesuwne po stronie pasażera Regulacja wysokości kolumny kierownicy Fotel kierowcy z regulacją wysokości Podgrzewana tylna szyba z wycieraczką i spryskiwaczem Antracytowa konsola środkowa Materiał New Orleans w kolorze antracytu 15-calowe stalowe obręcze kół z pełnowymiarowymi kołpakami Punkty mocowania bagażnika dachowego Centralny zagłówek tylny Na zdjęciach mogą być przedstawione opcjonalne elementy wyposażenia. Przesuwne drzwi boczne. Przesuwne drzwi boczne po stronie pasażera ułatwiają dostęp do tylnego siedzenia (przesuwne drzwi z tyłu po stronie kierowcy są elementem wyposażenia opcjonalnego). Podnoszona klapa tylna. Chroni przed złą pogodą podczas załadunku i wyładunku towaru. 17 Poziom wykończenia Tour Essentia

18 18 Poziom wykończenia Tour Enjoy Combo Tour Enjoy Enjoy zasługuje na tę nazwę. Ma coś ekstra w każdym aspekcie. Przednie i tylne zderzaki w kolorze karoserii, nowe wykończenie wnętrza z materiału Twist w trzech kolorach do wyboru i centralny zamek to najbardziej widoczne z całej serii praktycznych i przystępnych rozwiązań. Oprócz tego wszystkiego, co zawiera wariant Combo Essentia, w poziomie wykończenia Combo Enjoy oferowane są również standardowo następujące elementy: Przednie i tylne zderzaki w kolorze nadwozia Materiał Twist w kolorach antracyt, czerwony chili i niebieski ultra Centralny zamek Lusterka w kolorze nadwozia Osłona przestrzeni bagażowej Kieszeń siatkowa między środkowym a tylnym słupkiem Na zdjęciach mogą być przedstawione opcjonalne elementy wyposażenia. Zderzaki w kolorze nadwozia. Wygląd zewnętrzny bardzo zyskuje na tym, że wybrany kolor nadwozia rozciąga się także na przedni i tylny zderzak. Pokrywa przestrzeni ładunkowej. Pozwala ukryć zawartość przestrzeni ładunkowej, a unieruchamiająca siatka bezpieczeństwa (jeden z akcesoriów) sprawia, że wszystko, co zostało włożone do przestrzeni ładunkowej, pozostanie na swoim miejscu.

19 Combo Tour Cosmo. Cosmo to Combo ze wszystkim, co najlepsze. Znakomite połączenie oznak luksusu z elastycznością i wytrzymałością Combo. Oprócz tego wszystkiego, co zawiera specyfikacja Combo Enjoy, w poziomie wykończenia Combo Cosmo oferowane są również standardowo następujące elementy: Klimatyzacja Drugie drzwi przesuwne po stronie kierowcy Elektrycznie sterowane przednie szyby i lusterka Radioodtwarzacz CD 30 sterowany przyciskami na kierownicy Srebrne matowe elementy wnętrza Obita skórą kierownica Na zdjęciach mogą być przedstawione opcjonalne elementy wyposażenia Radio CD 30 z odtwarzaczem CD. Stereofoniczne radio CD 30 z odtwarzaczem CD (i opcjonalnym odtwarzaczem MP3) umożliwia słuchanie ulubionej muzyki z najwyższą jakością dźwięku. System jest wyposażony w 6 głośników (20 W na kanał) i potrójny wyświetlacz informacyjny. Drugie drzwi przesuwne. Szeroko otwierające się przesuwne drzwi z obu stron zapewniają maksymalną ilość miejsca i ułatwiają wsiadanie i wysiadanie oraz wkładanie i wyjmowanie ładunku. 19 Poziom wykończenia Tour Cosmo

20 Combo Tour Arizona. Prezentowane modele i opcje są niedostępne w Polsce, ale można je nabyć w krajach sąsiednich. 20 Poziom wykończenia Tour Arizona Arizona kojarzy się z bezkresem stepów. Atrakcyjna stylistyka i wyższy prześwit pod pojazdem sprawiają, że ten Combo jest wyższy niż inne pojazdy. Dobre wyposażenie Cosmo z klimatyzacją i drugimi drzwiami przesuwnymi zostało w modelu Combo Arizona wzbogacone o następujące elementy: Przedni i tylny zderzak z osłonami Dwukolorowe zderzaki czarny połączony z kolorem nadwozia Sportowa kratka chłodnicy Szeroka listwa progowa Czarny dach 15-calowe 7-ramienne obręcze kół ze stopów lekkich Reflektory z efektem 3D sprawiającym, że mienią się jak kamienie szlachetne Wbudowane światła przeciwmgielne Słupek środkowy pokryty czarną folią Folia na szybie przedniej Prześwit podwyższony o 20 mm Na zdjęciach mogą być przedstawione opcjonalne elementy wyposażenia. Super wzornictwo. Przyciągające wzrok akcenty stylistyczne, jak dwukolorowe zderzaki i kratka chłodnicy, a także reflektory mieniące się jak kamienie szlachetne i wbudowane w zderzakach przednie światła przeciwmgielne nadają temu modelowi charakter pojazdu terenowego. 15-calowe obręcze kół ze stopów lekkich. Koła wprawiają świat w ruch. Powinny więc dobrze wyglądać, prawda? Wersja Arizona jest właśnie fabrycznie wyposażona w stylowe 7-ramienne obręcze kół ze stopów lekkich.

21 Combo Tour Sport. Prezentowane modele i opcje są niedostępne w Polsce, ale można je nabyć w krajach sąsiednich. Combo Tour Sport oznacza coś więcej niż ćwiczenie fizyczne to stan ducha. Combo Sport zwiększa Twój zapał. Wyposażenie modelu Essentia: Klimatyzacja Obita skórą kierownica Elektrycznie sterowane szyby przednie Boczne poduszki powietrzne Radio CD 30 z 6 głośnikami (opcjonalny odtwarzacz MP3) Sterowanie radiem w kole kierownicy Aluminiowe, sportowe pedały Białe, chromowane instrumenty Konsola środkowa i wewnętrzne klamki w kolorze srebrnym matowym Podgrzewane i elektrycznie sterowane lusterka wsteczne w kolorze nadwozia Halogenowe, sportowe reflektory Światła przeciwmgielne 16-calowe 9-ramienne obręcze kół ze stopów lekkich Kratka GSI Na zdjęciach mogą być przedstawione opcjonalne elementy wyposażenia. Klimatyzacja. Klimatyzacja, która pozwala utrzymać świeżość i czujność na drodze, należy do wyposażenia standardowego w wariantach Cosmo, Arizona i Sport modelu Combo Tour. Sportowy wygląd. Zewnętrzna sylwetka modelu Combo Tour Sport jest wzbogacona o kratkę GSI i mające sportowy wygląd reflektory halogenowe, które odzwierciedlają charakter samochodu. 21 Poziom wykończenia Tour Sport

22 Opel Combo i Combo Tour. Audio-nawigacja. Rozrywka, komunikacja i informacja. Muzyka (lub informacje drogowe, lub nawigacja, lub komunikacja) w pracy Opel Combo jest dostępny z różnymi łatwymi w użyciu wbudowanymi urządzeniami od zwykłego radia po system nawigacji.

23 Radioodtwarzacz CD 30 MP3. Ten radioodtwarzacz CD 4 x 20 W z odtwarzaniem plików MP3 umożliwia słuchanie muzyki bez przerwy i można nim bezpiecznie sterować wprost z kierownicy. Nowa generacja systemów audio i nawigacyjnych Opla odznacza się zarówno ładnym wyglądem, jak i niezwykle prostą obsługą: akurat coś dla tych, którzy wolą zajmować się ważniejszymi rzeczami, niż obsługa pokręteł i przycisków. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zwykłego radia, radioodtwarzacza kasetowego czy też wbudowanego telefonu lub systemu nawigacji, w ofercie Opla znajdziesz właściwe urządzenie. Wszystkie radioodtwarzacze oferują zakres częstotliwości FM/AM, automatyczne programowanie stacji, pełną obsługę RDS-EON, automatyczne ustawianie głośności i sterowanie basami. 23 Uchwyt do telefonu komórkowego. Bezpieczne i łatwo dostępne miejsce do trzymania telefonu komórkowego, które umożliwia korzystanie z niego bez użycia rąk. CD 70 NAVI. Radioodtwarzacz CD i system nawigacji na bieżąco wskazujący drogę za pomocą symboli lub głosu. Zawiera odtwarzacz plików MP3 i zdalne sterowanie z poziomu kierownicy. Audio-nawigacja Sterowanie z kierownicy. Znajdujące się cały czas pod ręką kierowcy przyciski sterujące systemami audio i nawigacyjnymi zapewniają bezpieczeństwo i wygodę.

24 24 stalowe obręcze, 14 okrągłych otworów, 5,5 x 14", opony 175/70 R 14 stalowe obręcze, 18 otworów, 6 x 15", opony 185/60 R 15 obręcze z lekkich stopów, 5 ramion w kształcie trapezu, 6 x 15", opony 185/60 R 15 obręcze z lekkich stopów, 5 ramion płaskich podwójnych, 6 x 15", opony 185/60 R 15 Opcje obręczy kół obręcze z lekkich stopów, 7 ramion w kształcie trapezu, 6 x 15", opony 185/65 R 15 obręcze z lekkich stopów, 9 ramion, 6 x 16", opony 195/45 R 16

25 Koła wprawiają świat w ruch. Powinny więc dobrze wyglądać, prawda? Opel oferuje szeroki wybór estetycznych i efektownych obręczy z lekkich stopów. 25 Opcje obręczy kół Koła i opony NX4 PG1 PFX P82 QU4 QP0 Combo Combo Tour Essentia Combo Tour Enjoy Combo Tour Cosmo Combo Tour Arizona 2 Combo Tour Sport 1,2 = standardowo = opcjonalnie = niedostępne 1 P82 standardowo w modelu Sport 1.3 CDTI. QPO standardowo we wszystkich innych modelach Sport. 2 Prezentowane modele i opcje są niedostępne w Polsce, ale można je nabyć w krajach sąsiednich.

26 Wykładzina przestrzeni ładunkowej do Combo. Wykładzina przestrzeni ładunkowej o pełnej długości skutecznie chroni przed brudem i wilgocią. Wykładzina przestrzeni ładunkowej. Dostępna do Combo Tour, chroni przedział ładunkowy przed zużyciem w codziennej eksploatacji. Wyposażenie do holowania. Wśród dostępnych haków holowniczych znajduje się zdejmowana kula lub jarzmo i bolec do zamontowania drążka holowniczego. Opel Combo i Combo Tour. Akcesoria. Szeroka gama specjalnie zaprojektowanych akcesoriów służy zwiększeniu wygody i bezpieczeństwa Twojego miejsca pracy. Siatka przytrzymująca ładunek. Bagaż, paczki i dowolne inne lekkie ładunki w przestrzeni ładunkowej Combo Cargo można z łatwością kontrolować za pomocą tej 6-punktowej, mocowanej do podłogi siatki przytrzymującej ładunek. W modelu Combo Tour dostępna jest siatka 4-punktowa.

27 Różne rodzaje dywaników. Maty podłogowe firmy Opel pełnią rolę ochronną i dekoracyjną. Maty, wykonane z wytrzymałej gumy lub podwójnie tkanej wykładziny, są dopasowane do podłogi, stabilne i bezpieczne. Podobnie jak Twój Combo, mają po prostu trwać. 9-ramienna obręcz koła ze stopów lekkich. Aluminium polakierowane na srebrny kolor z wysokim połyskiem w rozmiarze 6 J x 16", kołpak z pierścieniem z polerowanego aluminium oraz opony 195/45 R Tylne siatki na szyby. Oprócz ochrony szyb w drzwiach tylnych, stalowe siatki stanowią także poważną przeszkodę dla złodziei. Akcesoria Stelaż dachowy z rolkami do Combo. Stalowy stelaż dachowy, który może być wyposażony w rolki ułatwiające załadunek, zapewnia wiele lat użytkowania. Stelaże i bagażniki dachowe zamknięte. Stelaże i bagażniki dachowe zamknięte Opla wyróżniają się łatwością i szybkością instalacji, elegancją i solidnością. Bagażniki dachowe są zamykane na klucz i posiadają rozpórki pneumatyczne zapewniające wygodne otwieranie. Foteliki dziecięce Opla. Nosidełko Opel BABY-SAFE i fotelik dziecięcy Opel DUO ISOFIX (na zdjęciu) umożliwiają bezpieczne przewożenie niemowlaków i dzieci o wadze do 18 kg. Uchwyty na rowery. Seria praktycznych uchwytów umożliwia przewożenie rowerów wewnątrz (na zdjęciu), na dachu lub na specjalnym stelażu montowanym do haka holowniczego. Łańcuchy śniegowe. Z łańcuchami śniegowymi Opla można przetrwać nawet najcięższą zimę bez przestojów.

28 Opel Combo i Combo Tour. Kolory i wykończenia. Zarówno na drodze, jak i u klienta Combo jest wizytówką firmy i stylu życia jego właściciela. Który kolor wybrać? Zależy od Ciebie!

29 29 Twist/Elba Ultra Blue (niebieski) Twist/Elba Chili (czerwony) Wykończenie Twist/Elba Charcoal (antracyt) New Orleans/Elba Charcoal (antracyt) Włókno winylowe (opcja) Censor/Elba, antracyt

30 Opel Combo jest fabrycznie dostępny w szerokim wachlarzu atrakcyjnych i obsługiwanych w serwisie kolorów oraz ich wersji jednolitych, metalicznych i mica. 30 Kolory Biały Casablanca Granatowy Royal Żółty Punch Czarny Sapphire Czerwony Magma Srebrny Star Niebieski Air Niebieski Peacock Metro

31 31 Kolory i wykończenia Model Nazwa wykończenia Kolor wykończenia Vinyl Szary Cargo i Tour Essentia Orleans/ Elba Ciemno czarny Vinyl Szary Twist/ Elba Niebieski Ultra Tour Enjoy i Tour Cosmo Twist/ Elba Twist/ Elba Twist/ Elba Chili Antracyt Niebieski Ultra Twist/ Elba Tour Arizona 1 Tour Sport 1 Twist/ Elba Vinyl Censor/ Elba Chili Antracyt Szary Antracyt Jednolite kolory nadwozia Biały Casablanca Granatowy Royal Żółty Punch Dwuwarstwowe kolory nadwozia (opcja) Czarny Sapphire II Błyszczące kolory nadwozia (opcja) Czerwony Magma Dwuwarstwowe metaliczne kolory nadwozia (opcja) Srebrny Star Dwuwarstwowe kolory nadwozia mica (opcja) Niebieski Air Niebieski Peacock Metro Kolory i wykończenia = dostępne = niedostępne 1 Prezentowane modele i opcje są niedostępne w Polsce, ale można je nabyć w krajach sąsiednich.

32 Serwis firmy Opel. Ogólnoeuropejska obsługa klienta. Ponad 6000 warsztatów samochodowych w całej Europie, w tym ponad 2000 centrów serwisowych specjalizujących się w samochodach użytkowych, zapewnia indywidualną, profesjonalną i sprawną obsługę. W ramach obsługi klient uzyskuje szczegółowe informacje o wykonanej naprawie i o poszczególnych pozycjach faktury. OPEL RoadPlus. 1 Maksymalna dostępność. Jeżeli zajdzie potrzeba wizyty w jednym z warsztatów naprawczych pojazdów użytkowych Opla, pojazd zostanie natychmiast zdiagnozowany, bez potrzeby wcześniejszego ustalenia terminu. Drobniejsze naprawy są wykonywane na poczekaniu, a wymiana standardowo zużywających się części zostanie przeprowadzona w ciągu jednego dnia. W przypadku napraw trwających ponad dwie godziny udostępniony zostanie bezpłatny zastępczy środek transportu usługa ta obowiązuje w ramach pierwszych trzech lat posiadania pojazdu. Centrum informacyjne dla klientów. Partnerzy Opla są zawsze do Państwa dyspozycji, by odpowiedzieć na wszelkie pytania i spełnić Państwa specjalne wymagania. Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące samochodów użytkowych Opla można uzyskać, kontaktując się z Centrum informacyjnym dla klientów firmy Opel. Usługa Opel Assistance. Ta bezpłatna gwarancja mobilności obejmuje wszystkie nowe samochody marki Opel i jest ważna przez 2 lata od dnia zarejestrowania pojazdu lub dostarczenia go klientowi przez dealera, w zależności od tego, który warunek zostanie spełniony pierwszy. Służymy Ci pomocą, gdziekolwiek jesteś. W ponad 40 krajach europejskich, 24 godziny na dobę. Oferujemy usługi takie jak pomoc w czasie awarii, usługi holowania, wynajęcie samochodu osobowego, zakwaterowanie w hotelu lub zorganizowanie transportu zastępczego np. koleją lub samolotem (zgodnie z warunkami programu). Oferty finansowania 2. Dealerzy Opla oferują atrakcyjne, dostosowane do każdego klienta modele finansowania. Sam klient decyduje, jak chce zapłacić za swój pojazd, odpowiednio do swoich potrzeb i możliwości. Oferty leasingowe. 2 Istnieje również możliwość leasingowania samochodu Opel, np. w ramach systemu GMAC Leasing. Warunki leasingu można są dostosowane do wymagań i możliwości klienta. Dostępny jest także system Master leasing, oferujący kompleksową obsługę floty pojazdów z jednego źródła. Usługi ubezpieczeniowe. 2 Pakiet serwisowy Opla dopełniają usługi ubezpieczeniowe GMAC. Oferujemy naszym klientom wszelkie typy ubezpieczenia samochodu. Usługa wypożyczenia samochodów Opla. 2 Wypożyczalnia samochodów Opla pozwala kontynuować podróż w razie awarii samochodu. Gwarancja na nowy samochód. Gwarancja obejmuje każdy nowy samochód osobowy marki Opel przez okres 24 miesięcy bez limitu przejechanych kilometrów, począwszy od dnia pierwszej rejestracji lub dostarczenia pojazdu klientowi przez partnera Opla, w zależności od tego, która z tych dat przypada wcześniej. Rozszerzona gwarancja na samochód. 2 Ubezpieczenie od kosztów naprawy umożliwia rozszerzenie gwarancji na nowy samochód. Szczegółowych informacji, w tym na temat dostępności usługi, udzielają partnerzy Opla. Gwarancja antykorozyjna (maksymalnie 12-letnia). Opel udziela pewnej, długoterminowej gwarancji antykorozyjnej na warunkach opisanych w Książce serwisowej. Części i akcesoria. U partnerów Opla są dostępne wszelkie elementy niezbędne do utrzymania samochodu w nienagannym stanie oraz do jego indywidualizacji na potrzeby prywatne i firmowe. Recykling. Informacje dotyczące programu recyklingu, punktów złomowania pojazdów oraz pozyskiwania surowców wtórnych są dostępne w Internecie pod adresem 1 Dostępne w wybranych warsztatach specjalizujących się w naprawach samochodów użytkowych. 2 Dostępność zależy od lokalnych warunków rynkowych. W razie jakichkolwiek pytań informacji udzielają partnerzy Opla. Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem Wszystkie dane były aktualne w chwili publikacji niniejszej broszury. Informacje na temat zmian dotyczących modeli dostępne są u najbliższego dystrybutora marki Opel. Producent nie ponosi odpowiedzialności za dokładność zawartych tu danych. Kolory prezentowane w niniejszej publikacji mogą się różnić od kolorów rzeczywistych. Producent zastrzega sobie prawo do zmian w ofercie, zarówno w zakresie oferowanych kolorów, modeli oraz ich budowy i wyposażenia. Prezentowane wyposażenie dodatkowe jest dostępne za dodatkową opłatą. Przed złożeniem zamówienia należy skontaktować się z dystrybutorem marki Opel w celu uzyskania informacji na temat dostępności modeli. Zastrzegamy, iż wszelkie informacje zawarte w niniejszej broszurze są aktualne na dzień jej publikacji tj. listopad General Motors Poland Wydanie 01/07 Wyprodukowane przez DataActive Communications Ltd 32D01071 Wydrukowano na bezpiecznym dla środowiska papierze bezchlorowym.

OFERTA HANDLOWA. dla FIRM

OFERTA HANDLOWA. dla FIRM Warszawa 2012 r. Auto-Pol-Serwis Autoryzowany Dealer Samochodów OPEL OFERTA HANDLOWA dla FIRM Ofertę przygotował: Michał Misaczek + 48 600 454 431 Opel Vivaro, Van L2H1 2.9t (L2 H1, 2900) 2.0 CDTI, 84

Bardziej szczegółowo

Opel Vivaro 2.5 CDTI 146KM Van L2H1 2.9t. Cena (brutto): zł. Komfort. Bezpieczeństwo. Elektrycznie sterowane szyby boczne przednie

Opel Vivaro 2.5 CDTI 146KM Van L2H1 2.9t. Cena (brutto): zł. Komfort. Bezpieczeństwo. Elektrycznie sterowane szyby boczne przednie Opel Vivaro 2.5 CDTI 146KM Van L2H1 2.9t Cena (brutto): 102 450 zł Typ nadwozia dostawcze Pojemność silnika (ccm) 2464 Moc silnika 146 Rodzaj paliwa diesel Typ silnika 2.5 CDTI 146KM Pojemność bagażnika

Bardziej szczegółowo

IMPREZA 07MY * * Moc (kw/km) Skrzynia biegów Pojemność (cm 3 ) Cena

IMPREZA 07MY * * Moc (kw/km) Skrzynia biegów Pojemność (cm 3 ) Cena 01 IMPREZA 07MY Moc (kw/km) Skrzynia biegów Pojemność (cm 3 ) Cena Wersja sedan Impreza 2.5 WRX 000 Impreza 2.5 WRX SUN Impreza 2.5 WRX STI 77/105 77/105 manualna automatyczna 1498 1498 18 160 19 490 118/160

Bardziej szczegółowo

Silnik/Poziom Wyposażenia

Silnik/Poziom Wyposażenia Silnik/Poziom Wyposażenia 1 Benzyna Silnik 1. TWINPORT ECOTEC 66 kw/90 KM 1. TWINPORT ECOTEC 66 kw/90 KM 1.8 ECOTEC 92 kw/125 KM Skrzynia biegów 5-biegowa manualna 69 050 75 550 5-biegowa Easytronic 72

Bardziej szczegółowo

Numer ogłoszenia: 389142-2011; data zamieszczenia: 21.11.2011 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

Numer ogłoszenia: 389142-2011; data zamieszczenia: 21.11.2011 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 382236-2011 z dnia 2011-11-16 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Warszawa Opis przedmiotu zamówienia 1. Zamówienie obejmuje dostawę samochodu typu MINIBUS oraz pięciu samochodów

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE SPARK

CENY I WYPOSAŻENIE SPARK ROCZNIK PRODUKCJI 2013, ROK MODELOWY 2014 CENY I WYPOSAŻENIE SPARK CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA EMISJA CO2 CENA LS 1.0 MT ESC 68 KM 118 g/km 29 990 zł LS+ 1.0 MT ESC 68 KM 118 g/km 31 990 zł 1.0 MT ESC 68

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO CLASSIC 4D

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO CLASSIC 4D CENY I WYPOSAŻENIE AVEO CLASSIC 4D ROK MODELOWY 2011, ROK PRODUKCJI 2011 CENY CENNIKOWE CENA MOC SILNIKA LPG PRZYSTOSOWANIE INSTALACJA LPG Z MONTAŻEM 31 690 zł 84 KM 200 zł 3 700 zł 34 490 zł 84 KM 200

Bardziej szczegółowo

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 3

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 3 Prezentacja wyposażenia samochodu marki: SKODA FABIA I Część: 3 Niniejsza prezentacja powstała na podstawie materiałów dostępnych w salonach sprzedaży oraz na stronie internetowej Skoda Auto Poland. Tabele

Bardziej szczegółowo

OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 382236-2011 z dnia 2011-11-16 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Warszawa Opis przedmiotu zamówienia 1. Zamówienie obejmuje dostawę samochodu typu MINIBUS oraz pięciu samochodów

Bardziej szczegółowo

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 1

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 1 Prezentacja wyposażenia samochodu marki: SKODA FABIA I Część: 1 Niniejsza prezentacja powstała na podstawie materiałów dostępnych w salonach sprzedaży oraz na stronie internetowej Skoda Auto Poland. Tabele

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 5D

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 5D CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 5D ROK MODELOWY 2013 CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA CENA 70 KM 36 990 zł 86 KM 75 KM 40 490 zł 46 990 zł 1.4 MT Start/Stop 1.3d MT Start/Stop 86 KM 75 KM 43 990 zł 46 990 zł 51 490

Bardziej szczegółowo

Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na dostawy - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta. PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085

Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na dostawy - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta. PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085 1/7 Niniejsze ogłoszenie w witrynie TED: http://ted.europa.eu/udl?uri=ted:notice:182085-2011:text:pl:html PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji

Bardziej szczegółowo

http://www.renault.pl/samochody-nowe/samochody-osobowe/twingo/... 01 PREFERENCJE 02 WERSJE 03 WYPOSAŻENIE 04 FINANSOWANIE PODSUMOWANIE

http://www.renault.pl/samochody-nowe/samochody-osobowe/twingo/... 01 PREFERENCJE 02 WERSJE 03 WYPOSAŻENIE 04 FINANSOWANIE PODSUMOWANIE 1 z 6 2011-08-02 15:08 Twingo Konfigurator UWAGA! Wszystkie informacje zawarte w konfiguratorze w tym ceny, zdjęcia samochodów, dostępność, nie stanowią w żaden sposób oferty handlowej w rozumieniu przepisów

Bardziej szczegółowo

Dane techniczne. Ogólna specyfikacja modelu Astra Nadwozie 3-drzwiowy 5-drzwiowy Kombi. Wysokość (mm) Długość (mm)

Dane techniczne. Ogólna specyfikacja modelu Astra Nadwozie 3-drzwiowy 5-drzwiowy Kombi. Wysokość (mm) Długość (mm) Ogólna specyfikacja modelu Astra Nadwozie 3drzwiowy 5drzwiowy Kombi Wysokość (mm) 1435 1460 1500 Długość (mm) 4290 4249 4515 Rozstaw osi (mm) 2614 2614 2703 Szerokość (z lusterkami bocznymi/bez lusterek)

Bardziej szczegółowo

CORSA KONWERTOWANA VAN 5D

CORSA KONWERTOWANA VAN 5D VAN 5D WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI. WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI. WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI. Wykonywana przez wyspecjalizowany zakład Obejmuje m.in. demontaż tylnej kanapy i pasów bezpieczeństwa oraz montaż zestawu grodzeniowego

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest Dostawa fabrycznie nowych samochodów dla jednostek organizacyjnych podległych Ministerstwu Sprawiedliwości. CZĘŚĆ 1 Dostawa 1 sztuki samochodu osobowego

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO CLASSIC 5D

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO CLASSIC 5D CENY I WYPOSAŻENIE AVEO CLASSIC 5D ROK MODELOWY 2011, ROK PRODUKCJI 2011 CENY CENNIKOWE CENA MOC SILNIKA LPG PRZYSTOSOWANIE INSTALACJA LPG Z MONTAŻEM 31 190 zł 84 KM 200 zł 3 700 zł 33 990 zł 84 KM 200

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA dla Części 2. Samochody ciężarowe do 3,5 t kabina pięcioosobowa, nadwozie typu Pickup z napędem na 4 koła (szt.

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA dla Części 2. Samochody ciężarowe do 3,5 t kabina pięcioosobowa, nadwozie typu Pickup z napędem na 4 koła (szt. Lp. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA dla Części 2 Samochody ciężarowe do 3,5 t kabina pięcioosobowa, nadwozie typu Pickup z napędem na 4 koła (szt. 4) 1. Rok produkcji 2015 2. Homologacja, karta pojazdu 3. Nadwozie

Bardziej szczegółowo

19 350 zł CENNIK OPEL CORSA 3D. 2 000 zł. Niemiecki standard wyposażenia, polskie ceny! Mistrzowska oferta w salonach Opla tylko do końca czerwca.

19 350 zł CENNIK OPEL CORSA 3D. 2 000 zł. Niemiecki standard wyposażenia, polskie ceny! Mistrzowska oferta w salonach Opla tylko do końca czerwca. KREDYT 50/50 JUŻ OD 19 350 zł CENNIK OPEL CORSA 3D. Rok produkcji 2012 / Rok modelowy 2012. WIELKA PROMOCJA OPLA Rabat Promocyjny Opel Kredyt 50/50 2 000 zł Niemiecki standard wyposażenia, polskie ceny!

Bardziej szczegółowo

Hyundai Nowy i20. Oferta specjalna dla Pekao Leasing. Wersja: CLASSIC PLUS, silnik: 1.2. Kolor nadwozia: Baby Elephant Kolor tapicerki: Czarny

Hyundai Nowy i20. Oferta specjalna dla Pekao Leasing. Wersja: CLASSIC PLUS, silnik: 1.2. Kolor nadwozia: Baby Elephant Kolor tapicerki: Czarny Oferta specjalna dla Pekao Leasing Przedstawiciel handlowy: Jakub Czerniak Handlowiec tel: 504-243-977 jakub.czerniak@autobroker.pl Auto Broker Mełgiewska 10 Hyundai Nowy i20 Wersja: CLASSIC PLUS, silnik:

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest zakup 4 samochodów osobowych wg poniżej wskazanych parametrów:

Opis przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest zakup 4 samochodów osobowych wg poniżej wskazanych parametrów: Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup 4 samochodów osobowych wg poniżej wskazanych parametrów: Część I samochód nr 1 sedan 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu osobowego

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja pojazdów:

Specyfikacja pojazdów: Załącznik nr 3 Specyfikacja techniczna: Samochody ciężarowe - 4 szt.: Specyfikacja pojazdów: Lp Charakterystyka i parametry / minimalne wymagania Oferowane parametry* 1 2 3 1 Rodzaj pojazdu Fabrycznie

Bardziej szczegółowo

Samochód ciężarowy TYP A - szt. 19

Samochód ciężarowy TYP A - szt. 19 CZĘŚĆ I ZAMÓWIENIA SAMOCHÓD CIĘŻAROWY TYP A 19 SZTUK Samochód marki:., model. za cenę za sztukę: netto: złotych brutto:.. złotych L.p. 1. Dane ogólne Samochód ciężarowy TYP A - szt. 19 Minimalne wymagania

Bardziej szczegółowo

Sz.P. Katarzyna Janicka

Sz.P. Katarzyna Janicka Sz.P. Katarzyna Janicka Warszawa, 11.02.2013 r. Szanowna Pani Katarzyno, W odpowiedzi na Pani zgłoszenie na portalu internetowym mam przyjemność przedstawić Pani kompleksową ofertę na zakup samochodu PEUGEOT,

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1 do Umowy. OPIS PRZEDMIOTU UMOWY po sprostowaniu. Zadanie 1 - Dostawa samochodów osobowych klasy C/D - 10 szt.

Załącznik nr 1 do Umowy. OPIS PRZEDMIOTU UMOWY po sprostowaniu. Zadanie 1 - Dostawa samochodów osobowych klasy C/D - 10 szt. OPIS PRZEDMIOTU UMOWY po sprostowaniu Załącznik nr 1 do Umowy Zadanie 1 - Dostawa samochodów osobowych klasy C/D - 10 szt. Marka, model oferowanego samochodu:. 1. Specyfikacja techniczna samochodu: o Rok

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 4D

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 4D ROCZNIK PRODUKCJI 2013, ROK MODELOWY 2014 CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 4D CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA EMISJA CO2 CENA LS 1.2 5MT 70 KM 138 g/km 38 490 zł 1.2 5MT 86 KM 129 g/km 41 990 zł Start/Stop 75 KM 97

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ OFERTOWY... NIP... Nr telefonu / faxu. ..

FORMULARZ OFERTOWY... NIP... Nr telefonu / faxu.  .. Załącznik Nr 1 DPSJ.KG.252.23.2017.. (pieczęć Wykonawcy) FORMULARZ OFERTOWY Nazwa, siedziba Wykonawcy...... NIP... REGON Nr telefonu / faxu. E-mail.. Dom Pomocy Społecznej w Jarogniewicach ul. Poznańska

Bardziej szczegółowo

Ogłoszenie nr z dnia r. Ogłoszenie o zamówieniu - Włocławek

Ogłoszenie nr z dnia r. Ogłoszenie o zamówieniu - Włocławek Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 428292-2012 z dnia 2012-10-31 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Włocławek Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów specjalistycznych umożliwiających monitoring urządzeń

Bardziej szczegółowo

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa.

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. 2015-12-22 Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Informacje handlowe przygotowane przez: Wiktor Brzeziński Tel. 603177726 Informacje handlowe przygotowane

Bardziej szczegółowo

Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego Caravelle

Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego Caravelle Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012 Caravelle Informacje na temat zużycia paliwa i emisji CO 2 znajdują się w niniejszych danych technicznych. Nie wszystkie kombinacje silnika, skrzyni

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA z dnia 21.08.2015 r.

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA z dnia 21.08.2015 r. "DOSTAWA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH DLA MIEJSKIEGO ZARZĄDU DRÓG W BIELSKU-BIAŁEJ." OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA z dnia 21.08.2015 r. 1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa, w terminie do 3 miesięcy od dnia zawarcia

Bardziej szczegółowo

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. 2015-09-30 Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. Informacje handlowe przygotowane przez: Mateusz Jaśniewski Tel. 605428187 Informacje handlowe przygotowane dla: PLICHTA

Bardziej szczegółowo

Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012. Amarok

Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012. Amarok Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012 Amarok Informacje na temat zużycia paliwa i emisji CO 2 znajdują się w niniejszych danych technicznych. Nie wszystkie kombinacje silnika, skrzyni biegów

Bardziej szczegółowo

Informacje handlowe. NOMA AUTO Sp. z o.o.

Informacje handlowe. NOMA AUTO Sp. z o.o. 2015-11-28 Informacje handlowe Informacje handlowe przygotowane przez: Łukasz Morawiak Tel. 661350374 Informacje handlowe przygotowane dla: NOMA AUTO SP. Z O.O. Leśna 2 42-600 Tarnowskie Góry Numer oferty:

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA HANDLOWA DOTYCZĄCA SAMOCHODÓW MARKI ŠKODA

INFORMACJA HANDLOWA DOTYCZĄCA SAMOCHODÓW MARKI ŠKODA 2015-07-08 INFORMACJA HANDLOWA DOTYCZĄCA SAMOCHODÓW MARKI ŠKODA Szanowni Państwo, w nawiązaniu do naszych ustaleń dotyczących obecnych potrzeb zakupowych, mamy przyjemność przedstawić Państwu informację

Bardziej szczegółowo

Twoja konfiguracja Rapid Spaceback 1.2 MPI 55 kw (75 KM) 5-biegowa manualna. Cena wyposażenia dodatkowego. Rata kredytu Skoda Kredyt Niskich Rat

Twoja konfiguracja Rapid Spaceback 1.2 MPI 55 kw (75 KM) 5-biegowa manualna. Cena wyposażenia dodatkowego. Rata kredytu Skoda Kredyt Niskich Rat Twoja konfiguracja Rapid Spaceback 1.2 MPI 55 kw (75 KM) 5-biegowa manualna Podsumowanie Cena cennikowa 48 550 zł Cena wyposażenia dodatkowego 2 000 zł Cena lakieru 1 800 zł Upust -4 700 zł 47 650 zł Cena

Bardziej szczegółowo

Oferta. Przedstawiam specjalne warunki sprzedaży i kompleksowej obsługi samochodu NOWA KIA RIO Y17.

Oferta. Przedstawiam specjalne warunki sprzedaży i kompleksowej obsługi samochodu NOWA KIA RIO Y17. JD Kulej Sopot Sp. z o.o. Oferta Przedstawiam specjalne warunki sprzedaży i kompleksowej obsługi samochodu NOWA KIA RIO Y17. Oferta zawiera informację o: specyfikacjach wybranego modelu, warunkach zakupu

Bardziej szczegółowo

Skoda Praktik 1.2 TDI CR DPF 75KM Praktik. Cena (brutto): zł. Komfort. Bezpieczeństwo. CLIMATIC klimatyzacja manualna 3800 PLN

Skoda Praktik 1.2 TDI CR DPF 75KM Praktik. Cena (brutto): zł. Komfort. Bezpieczeństwo. CLIMATIC klimatyzacja manualna 3800 PLN Skoda Praktik 1.2 TDI CR DPF 75KM Praktik Cena (brutto): 55 400 zł Typ nadwozia dostawcze Pojemność silnika (ccm) 1199 Moc silnika 75 Rodzaj paliwa diesel Typ silnika 1.2 TDI CR DPF 75KM Prędkość maksymalna

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE SPARK

CENY I WYPOSAŻENIE SPARK CENY I WYPOSAŻENIE SPARK ROK MODELOWY 2013 CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA CENA LPG PRZYSTOSOWANIE INSTALACJA LPG Z MONTAŻEM* 68 KM + 28990 zł 30990 zł Bezpieczeństwo System stabilizacji toru jazdy (ESC) 6

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE SPARK

CENY I WYPOSAŻENIE SPARK CENY I WYPOSAŻENIE SPARK ROK MODELOWY 2012, ROK PRODUKCJI 2011/2012 CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA CENA LPG PRZYSTOSOWANIE INSTALACJA LPG Z MONTAŻEM* 26990 zł 29990 zł Bezpieczeństwo System stabilizacji toru

Bardziej szczegółowo

Formularz wymagań technicznych oraz opisu wyposażenia fabrycznie nowego samochodu dostawczo-osobowego

Formularz wymagań technicznych oraz opisu wyposażenia fabrycznie nowego samochodu dostawczo-osobowego Nr sprawy KW-P-19/2013 Załącznik nr 5 do SIWZ Formularz wymagań technicznych oraz opisu wyposażenia fabrycznie nowego dostawczo-osobowego Marka.(proszę podać nazwę marki samochodów), Nazwa modelu (proszę

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 5D

CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 5D CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 5D ROK MODELOWY 2012, ROK PRODUKCJI 2011/2012 CENY CENNIKOWE MOC MAKSYMALNA CENA INFORMACJA DODATKOWA INSTALACJA LPG Z MONTAŻEM 48 190 zł 54 290 zł 54 990 zł 57 290 zł 65 290 zł

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 5D

CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 5D CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 5D ROK MODELOWY 2013, ROK PRODUKCJI 2012 CENY CENNIKOWE MOC MAKSYMALNA CENA INFORMACJA DODATKOWA INSTALACJA LPG Z MONTAŻEM Bezpieczeństwo System stabilizacji toru jazdy (ESC) 6

Bardziej szczegółowo

320d Touring. tasmański met Skóra Dakota szary. Cena

320d Touring. tasmański met Skóra Dakota szary. Cena 320d Touring tasmański met Skóra Dakota szary Cena Cena całkowita Wybrane opcje 195 692 zł 44 492 zł Szczegóły konfiguracji Model 320d Touring 151 200 zł Opcje wyposażenia zewnętrznego i tapicerka tasmański

Bardziej szczegółowo

PODSUMOWANIE: TWOJA KONFIGURACJA

PODSUMOWANIE: TWOJA KONFIGURACJA Twój numer Opel ID PODSUMOWANIE: TWOJA KONFIGURACJA Nowa Insignia, Innovation, B 2.0 DTH, 125 kw / 170 KM Start/Stop, 6-biegowa manualna Kolory Biały - Summit Wersje Tapicerka materiałowa Oxford łączona

Bardziej szczegółowo

CHARAKTERYSTYKA BUSA DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

CHARAKTERYSTYKA BUSA DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Zał. nr 1 do formularza oferty CHARAKTERYSTYKA BUSA DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Szczegółowa Specyfikacja Techniczna Miejski Zakład Komunikacji w Krotoszynie Sp. Z o.o. www.mzk.krotoszyn.pl Kryterium

Bardziej szczegółowo

PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO, OCHRONNEGO POWYŻEJ 5 MIEJSC. Oferta Wykonawcy - oferowane parametry 1 2 3 4 5

PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO, OCHRONNEGO POWYŻEJ 5 MIEJSC. Oferta Wykonawcy - oferowane parametry 1 2 3 4 5 /pieczęć / PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO, OCHRONNEGO POWYŻEJ 5 MIEJSC Lp. Wyszczególnienie Opis DANE TECHNICZNE 1. Silnik wysokoprężny spełniający normę emisji spalin min. EURO 5 2. Maksymalna

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Oferowany model samochodu: Producent:. Rok produkcji:. Lp. Opis Wymagania Parametry oferowanego samochodu (należy wpisać dokładnie parametr) 1. Stan samochodu Fabrycznie nowy,

Bardziej szczegółowo

*poniższa oferta dotyczy wyłącznie 2 sztuk

*poniższa oferta dotyczy wyłącznie 2 sztuk d e a l e r Informacja techniczna wraz z ofertą handlową dla 2sztuk autobusów miejskich marki KAPENA / IVECO typ Iveco 65 C Urby dostępnych w terminie 7 dni od uzyskania pierwszego zamówienia. *poniższa

Bardziej szczegółowo

LEON 1.6 TDI CR START/STOP 110KM (5F12NV) - STYLE

LEON 1.6 TDI CR START/STOP 110KM (5F12NV) - STYLE LEON 1.6 TDI CR START/STOP 110KM (5F12NV) - STYLE 83635 PLN DANE OGÓLNE Adres oferty: http://autorud.seat-auto.pl/samochody/2016-11-18-14794790096 47 Numer oferty: 2016-11-18-1479479009647 Przebieg: 0

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

SPECYFIKACJA TECHNICZNA Nr sprawy: RZP-II-WI/22/DZP-1/2014 Załącznik Nr 6 do SIWZ Z SPECYFIKACJA TECHNICZNA Oferowany samochód ciężarowy: - marka: - model:. OPIS/Minimalny wymagany parametr Parametr techniczny oferowany przez

Bardziej szczegółowo

Informacje handlowe. Włodzimierz Bieranowski

Informacje handlowe. Włodzimierz Bieranowski Informacje handlowe Szczegółowe informacje dotyczące oferty: Telefon: 52 320 56 50 E-mail: salon@bieranowski.pl ŠKODA Rapid Spaceback Ambition Kolor: Beż Cappuccino Metalizowany Wersja wnętrza: Czarny

Bardziej szczegółowo

Transit. Custom. Custom cennik. nr 01/2012 ważny dla roku modelowego MY2013. Transit. Transit Transit. Transit Custom Trend.

Transit. Custom. Custom cennik. nr 01/2012 ważny dla roku modelowego MY2013. Transit. Transit Transit. Transit Custom Trend. Nowy Ford Kombi cennik nr 01/ cena detaliczna cena detaliczna cena detaliczna cena detaliczna PLN netto PLN brutto PLN netto PLN brutto PLN netto PLN brutto PLN netto PLN brutto Kombi Krótki (L1) Kombi

Bardziej szczegółowo

Samochody Użytkowe. Caddy 4 Kombi. Rok modelowy 2017

Samochody Użytkowe. Caddy 4 Kombi. Rok modelowy 2017 Samochody Użytkowe Caddy 4 Kombi Rok modelowy 2017 Ważny od 1.05.2015 1 Modele bazowe rodzaj paliwa silnik/napęd moc kw/km skrzynia biegów norma emisji ilość miejsc bez VAT z VAT Caddy Kombi, rozstaw osi

Bardziej szczegółowo

Parametry techniczne pojazdu wymagane przez Zamawiającego (1) Z wyposażeniem

Parametry techniczne pojazdu wymagane przez Zamawiającego (1) Z wyposażeniem Załącznik nr 3 do zaproszenia Specyfikacja techniczna samochodu 9 osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych z możliwością przewożenia 1 osoby na wózku inwalidzkim Parametry techniczne

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE. Kraków, dnia 17 września 2014r. AD-25-230/14

ZAPYTANIE OFERTOWE. Kraków, dnia 17 września 2014r. AD-25-230/14 Kraków, dnia 17 września 2014r. AD-25-230/14 ZAPYTANIE OFERTOWE Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na zakup samochodu osobowego o

Bardziej szczegółowo

FORD TRANSIT ECOBLUE EDITION

FORD TRANSIT ECOBLUE EDITION FORD TRANSIT ECOBLUE EDITION TERAZ BOGATO WYPOSAŻONY FORD TRANSIT Z KORZYŚCIĄ DO 34 000 Cennik promocyjny ważny od dnia 5 maja 2017 r. Bogate wyposażenie Samochód dostawczy to narzędzie pracy, dlatego

Bardziej szczegółowo

Pojazdy użytkowe w ofercie wynajmu długoterminowego

Pojazdy użytkowe w ofercie wynajmu długoterminowego Pojazdy użytkowe w ofercie wynajmu długoterminowego Szczegóły u doradców handlowych Alphabet I OPEL COMBO OPEL COMBO Liczba drzwi: 3 1.3 CDTI (95 KM) manualna Emisja CO2: 1 g/km (norma E6) 5,1 [litry/100

Bardziej szczegółowo

Informacje handlowe. NOMA AUTO Sp. z o.o.

Informacje handlowe. NOMA AUTO Sp. z o.o. 2017-04-06 Informacje handlowe Informacje handlowe przygotowane przez: Iwo LUBINA Tel. 661 350 326 Informacje handlowe przygotowane dla: NOMA AUTO SP. Z O.O. Leśna 2 42-600 Tarnowskie Góry Numer oferty:

Bardziej szczegółowo

Korzyść klienta 44% Korzyść klienta 37% EMOTION SPORT

Korzyść klienta 44% Korzyść klienta 37% EMOTION SPORT Gama (rynek polski) Logika gamy FRESH ACTIVE DYNAMIC Dodatkowo do wyposażenia FRESH Dodatkowo do wyposażenia ACTIVE - ABS z EBD - Poduszki powietrzne boczne przednie - Klimatyzacja manualna - Poduszki

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE MALIBU

CENY I WYPOSAŻENIE MALIBU CENY I WYPOSAŻENIE MALIBU ROK MODELOWY 2012, ROK PRODUKCJI 2012 CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA CENA 86 990 zł 94 990 zł 97 590 zł 103 590 zł 105 590 zł 111 590 zł Z 101 990 zł 107 990 zł 109 990 zł 115 990

Bardziej szczegółowo

NZ-NTZ/I/PN/04/08 Gdynia, 27. 05.2008 r.

NZ-NTZ/I/PN/04/08 Gdynia, 27. 05.2008 r. NZ-NTZ/I/PN/04/08 Gdynia, 27. 05.2008 r. Dot. postępowania o zamówienie publiczne prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na Dostawę dwóch samochodów dla Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa.

Bardziej szczegółowo

Informacje handlowe. Plichta Sp. z o.o. Sp. k.

Informacje handlowe. Plichta Sp. z o.o. Sp. k. 2017-10-12 Informacje handlowe Informacje handlowe przygotowane przez: Bartosz Deręgowski Tel. 601 197 511 Informacje handlowe przygotowane dla: Otomoto Marcelińska 90 60-324 Poznań Numer oferty: GO-17-293313

Bardziej szczegółowo

Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na dostawy - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta

Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na dostawy - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta 1/5 Niniejsze ogłoszenie w witrynie TED: http://ted.europa.eu/udl?uri=ted:notice:180673-2011:text:pl:html PL-Kraków: Ciężarówki z platformami płaskimi i wywrotki 2011/S 110-180673 Miejskie Przedsiębiorstwo

Bardziej szczegółowo

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Oczekuj więcej wybierając OPLA ASTRĘ classic iii. Oto synteza dynamicznej stylistyki, wysokiej jakości technologii i bezkompromisowego komfortu. Opel Astra ClAssiC iii. W Twoim

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr Wymagane warunki techniczne samochodu:

Załącznik nr Wymagane warunki techniczne samochodu: Załącznik nr 3 Parametry techniczno jakościowe oferowanego 9 cio (8+1) osobowego samochodu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym jednej osoby na wózku inwalidzkim Marka samochodu: Nazwa

Bardziej szczegółowo

MÓJ CITROËN C4 GRAND PICASSO Skonfigurowany w

MÓJ CITROËN C4 GRAND PICASSO Skonfigurowany w MÓJ CITROËN C4 GRAND PICASSO Skonfigurowany w RAZEM 93990 zł BRUTTO Szczegóły Twojej konfiguracji: WERSJA 93990 zł BRUTTO MODEL Citroën C4 Grand Picasso POZIOM MORE LIFE KOŁA Obręcze aluminiowe 16'' Notos

Bardziej szczegółowo

2595 mm (rozstaw osi) mm (długość) Executive Sport Elegance Comfort S. 1.8L i-vtec. 1.6L i-dtec. 1.4L i-vtec

2595 mm (rozstaw osi) mm (długość) Executive Sport Elegance Comfort S. 1.8L i-vtec. 1.6L i-dtec. 1.4L i-vtec 1 470 mm (wysokość z anteną) 1 795 mm (szerokość bez lusterek) 2 066 mm (szerokość z lusterkami) 2595 mm (rozstaw osi) 4 370 mm (długość) Silnik Rodzaj paliwa Pojemność (cm 3 ) 1798 1597 1798 1339 1597

Bardziej szczegółowo

Informacje handlowe. NOMA AUTO Sp. z o.o.

Informacje handlowe. NOMA AUTO Sp. z o.o. 2016-12-15 Informacje handlowe Informacje handlowe przygotowane przez: Iwo LUBINA Tel. 661 350 326 Informacje handlowe przygotowane dla: NOMA AUTO SP. Z O.O. Leśna 2 42-600 Tarnowskie Góry Numer oferty:

Bardziej szczegółowo

Prawdziwie terenowy, wersje 4WD, 2-miejscowy, funkcjonalny i przestronny.

Prawdziwie terenowy, wersje 4WD, 2-miejscowy, funkcjonalny i przestronny. 1 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK NAPĘD AMBIANCE LAUREATE 1.5 dci 110 Euro 5 (homologacja ciężarowa, 2-miejscowa) 4WD 65 800 71 400 Prawdziwie terenowy, wersje 4WD, 2-miejscowy, funkcjonalny i przestronny.

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA WYMAGANIA MINIMALNE DLA:

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA WYMAGANIA MINIMALNE DLA: Zał. nr 1 do SIWZ WT.2370.10.2370 Załącznik nr 1 do Umowy nr... SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA WYMAGANIA MINIMALNE DLA: 6 SZTUK SAMOCHODÓW SPECJALNYCH LEKKICH KWATERMISTRZOWSKICH. Wymagania minimalne

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 2 do SIWZ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest najem długoterminowy fabrycznie nowych samochodów osobowych wyprodukowanych w roku 2017 na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego

Bardziej szczegółowo

W razie jakichkolwiek pytań lub dodatkowych informacji uprzejmie proszę o kontakt.

W razie jakichkolwiek pytań lub dodatkowych informacji uprzejmie proszę o kontakt. Warszawa, 20 lutego 2013 Mam przyjemność przedstawić Pani kompleksową ofertę na model samochodu PEUGEOT, którym jest Pani zainteresowana. Niniejsza oferta zawiera specyfikacje i kalkulacje cen samochodu:

Bardziej szczegółowo

Numer ogłoszenia: ; data zamieszczenia: OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA. Ogłoszenie dotyczy: Ogłoszenia o zamówieniu.

Numer ogłoszenia: ; data zamieszczenia: OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA. Ogłoszenie dotyczy: Ogłoszenia o zamówieniu. Numer ogłoszenia: 8932-2015; data zamieszczenia: 14.01.2015 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA Ogłoszenie dotyczy: Ogłoszenia o zamówieniu. Informacje o zmienianym ogłoszeniu: 7004-2015 data 12.01.2015 r.

Bardziej szczegółowo

Lista kategorii zdjęć

Lista kategorii zdjęć Lista kategorii zdjęć Z zewnątrz - przód widok z przodu Centralne miejsce (ok. 80% szerokości): Przód i ewentualnie fragment boku auta z dalszej perspektywy. przód - reflektory wyłączone Centralne miejsce

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Zał. Nr 7 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą 1 samochodu typu: Autobus przeznaczony do osób minimum 21 osobowy (20 + 1) przystosowanego do przewozu osób

Bardziej szczegółowo

Citan Tourer prywatny. Cennik

Citan Tourer prywatny. Cennik Citan Tourer prywatny Cennik Wyposażenie standardowe. Citan Tourer. Nadwozie XXAntena dachowa XXNadwozie w pełni przeszklone XXDrzwi przesuwne z prawej strony XXKlapa tylna z wycieraczką i spryskiwaczem

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKOW ZAMOWIENIA PUBLICZNEGO (SIWZ)

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKOW ZAMOWIENIA PUBLICZNEGO (SIWZ) Nazwa i adres Zamawiajqcego: Adres do uzyskania SIWZ, korespondencji i przesytania/sktadania ofert - siedziba JRP: Spotka Komunalna,,Dorzecze Biatej" Sp. z o.o. ul. Jana III Sobieskiego 69c 33-170 Tuchow,

Bardziej szczegółowo

CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE

CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE XV 13MY MODEL WERSJA SKRZYNIA BIEGÓW CENA manual (5MT) 21 600 23 700 27 570 * 23 700 25 700 29 570 * 30 090 32 090 26 700 30 570 * 33 090 * Wersje bez reflektorów ksenonowych

Bardziej szczegółowo

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. 150

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. 150 2016-02-19 Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. 150 Informacje handlowe przygotowane przez: Mateusz Jaśniewski Tel. 605428187 Informacje handlowe przygotowane dla:

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE NOWA CAPTIVA

CENY I WYPOSAŻENIE NOWA CAPTIVA CENY I WYPOSAŻENIE NOWA CAPTIVA ROK MODELOWY 2013 CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA CENA 87 990 zł 101 990 zł 112 990 zł 100 990 zł 93 990 zł 107 990 zł 184 KM 114 990 zł 123 990 zł 184 KM 184 KM 258 KM 115 990

Bardziej szczegółowo

Dane techniczne. Ogólna specyfikacja Nadwozie 4-drzwiowy 5-drzwiowy Kombi. Rozstaw osi (mm)

Dane techniczne. Ogólna specyfikacja Nadwozie 4-drzwiowy 5-drzwiowy Kombi. Rozstaw osi (mm) Ogólna specyfikacja Nadwozie drzwiowy 5drzwiowy Kombi Rozstaw osi (mm) 2700 2700 2830 Długość (mm) 11 11 (OPC 2) 839 (OPC 870) Wysokość (mm) 10 10 (OPC 19) 1500 (OPC 187) zerokość (z lusterkami bocznymi/bez

Bardziej szczegółowo

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. 2016-05-06 Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. Informacje handlowe przygotowane przez: Paweł Rokicki Tel. 603105639 Informacje handlowe przygotowane dla: Auta od ręki

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 4 do SIWZ [Znak sprawy: PFRON - samochód/2014]

Załącznik nr 4 do SIWZ [Znak sprawy: PFRON - samochód/2014] Pieczęć Wykonawcy ZESTAWIENIE WYMAGANYCH PARAMETRÓW TECHNICZNO UŻYTKOWYCH I WARUNKÓW GWARANCJI Przedmiot zamówienia: fabrycznie nowy samochód - autobus przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych

Bardziej szczegółowo

Informacje handlowe. NOMA AUTO Sp. z o.o.

Informacje handlowe. NOMA AUTO Sp. z o.o. 2016-06-29 Informacje handlowe Informacje handlowe przygotowane przez: Iwo LUBINA Tel. 661 350 326 Informacje handlowe przygotowane dla: NOMA AUTO SP. Z O.O. Leśna 2 42-600 Tarnowskie Góry Numer oferty:

Bardziej szczegółowo

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Oczekuj więcej wybierając OPLA ASTRĘ classic iii. Oto synteza dynamicznej stylistyki, wysokiej jakości technologii i bezkompromisowego komfortu. Opel Astra Classic III. W Twoim

Bardziej szczegółowo

NLR85A - Ls 35. długość podana z uwzględnieniem pojazdu równomiernie załadowanego oraz obciążonego zgodnie z dopuszczalnym naciskiem na oś (2)

NLR85A - Ls 35. długość podana z uwzględnieniem pojazdu równomiernie załadowanego oraz obciążonego zgodnie z dopuszczalnym naciskiem na oś (2) LS 35 3,5 t NLR85A - Ls 35 Wymiary oraz zalecane rozmiary tylnej zabudowy Ls 35 E Wymiary (mm) Rozstaw osi X 2490 D min. 650 Długość całkowita K 4735 Zwis przedni A 1100 Długość zabudowy (min/max) (1)

Bardziej szczegółowo

Silnik Liczba cylindrów, położenie

Silnik Liczba cylindrów, położenie ZAŁĄCZNIK NR 1 SIWZ: PAKIET A Samochód dostawczy FIAT DUCATO L2H2 lub równoważny Równoważność oferty Oferowany samochód CPV 34130000-7 Kolor srebrny srebrny Silnik Liczba cylindrów, położenie 4,rzędowo

Bardziej szczegółowo

Oferta specjalna dla Szkół Nauki Jazdy

Oferta specjalna dla Szkół Nauki Jazdy JD Kulej Sopot Sp. z o.o. Sopot, 27.03.2017 Oferta specjalna dla Szkół Nauki Jazdy Szanowni Państwo, Na wstępie chcielibyśmy poinformować o fakcie, że nasza firma zapewnia najlepszą ofertę cenową dla modelu

Bardziej szczegółowo

WYKAZ NUMEROW KATALOGOWYCH Lancer Ceny detaliczne PLN brutto

WYKAZ NUMEROW KATALOGOWYCH Lancer Ceny detaliczne PLN brutto Stylizacja zewnętrzna Atrapa sportowa, górna, Lancer sedan Folia zderzaka przedniego, Lancer sedan Spojler zderzaka przedniego, Lancer sedan: - do lakierowania Ramki lamp przeciwmgielnych, Lancer sedan

Bardziej szczegółowo

Opel Combo & Opel Corsavan

Opel Combo & Opel Corsavan Opel Combo & Opel Corsavan Maks. przestrzeń ładunkowa: Combo: 3,2 m 3, Corsavan: 0,92 m 3 Maks. obciążenie: Combo: 735 kg, Corsavan: 475 kg Maks. długość podłogi bagażnika: Combo: 2,7 m, Corsavan: 1,26

Bardziej szczegółowo

OFERTA CENOWA Peugeot 208

OFERTA CENOWA Peugeot 208 1 OFERTA CENOWA Peugeot 208 APD LUBOS AUTORYZOWANY DEALER 2 Szanowna Pani, Irena Rodasik Bytom, 2014-07-23 Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę cenową samochodu marki Peugeot 208 Active 1,2 82km

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia. Samochody klasy C. 24 sztuk

Opis przedmiotu zamówienia. Samochody klasy C. 24 sztuk Załącznik Nr 1A Nr spr. 5/ZP/CBA/2007 Opis przedmiotu zamówienia Samochody klasy C CZĘŚĆ I Ilość sztuk 24 sztuk Rodzaj nadwozia Hatchback lub liftback Ilość drzwi 5 Wymiary: - Rozstaw osi [mm] 2500-2700

Bardziej szczegółowo

Dostawa samochodu osobowego dostosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych. Nr postępowania : GP DGM FORMULARZ OFERTY

Dostawa samochodu osobowego dostosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych. Nr postępowania : GP DGM FORMULARZ OFERTY WYKONAWCA:......... tel... fax.... Załącznik Nr 2 do SIWZ FORMULARZ OFERTY Urząd Gminy w Wicku Wicko 60 84-352 Wicko W odpowiedzi na ogłoszenie o przetargu nieograniczonym pod nazwą Dostawa samochodu osobowego

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE ORLANDO

CENY I WYPOSAŻENIE ORLANDO CENY I WYPOSAŻENIE ORLANDO ROK MODELOWY 2013 CENY CENNIKOWE CENA INFORMACJA DODATKOWA INSTALACJA LPG Z MONTAŻEM 60 990 zł 65 290 zł 69 790 zł 78 790 zł + 74 540 zł 80 540 zł 85 540 zł 90 540 zł Z 77 540

Bardziej szczegółowo

XV 14MY CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE WERSJA SKRZYNIA BIEGÓW CENA MODEL. manual (5MT) Active. XV 1.6i. Lineartronic (CVT) manual (6MT) Active

XV 14MY CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE WERSJA SKRZYNIA BIEGÓW CENA MODEL. manual (5MT) Active. XV 1.6i. Lineartronic (CVT) manual (6MT) Active CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE XV 14MY MODEL WERSJA SKRZYNIA BIEGÓW CENA manual (5MT) 19 000 21 700 23 700 Lineartronic (CVT) Lineartronic (CVT) Lineartronic (CVT) 21 000 23 700 25 700 28 000 Lineartronic

Bardziej szczegółowo