Samochody użytkowe Opla. Lepsze wykorzystanie kapitału obrotowego.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Samochody użytkowe Opla. Lepsze wykorzystanie kapitału obrotowego."

Transkrypt

1 Gama OPEL Combo

2

3 Samochody użytkowe Opla. Lepsze wykorzystanie kapitału obrotowego. Serwis i wzornictwo Opla 4 Przestrzeń ładunkowa i dostęp do ładunku 8 Silniki i bezpieczeństwo 10 Zakup samochodu użytkowego jest poważną inwestycją. Jej prawdziwą wartość można ocenić tylko na podstawie korzyści, jakie przynosi firmie i jej właścicielowi. Wszystkie samochody Opla doprowadziliśmy do perfekcji, aby spełnić potrzeby ich użytkowników. Zadaliśmy sobie wiele trudu, by zagwarantować, że maksymalną ilość czasu będą spędzać tam, gdzie pracują najciężej na drodze. Typowym przykładem tego działania jest Opel Combo. Przez siedem dni w tygodniu, 365 dni w roku, w letnie upały i w zimowe śnieżyce, na autostradach Europy i w ruchu miejskim zawsze pozwala ruszyć tam, gdzie prowadzą Cię interesy i dotrzeć na miejsce. Czasami samochód używany w interesach musi wieczorami i w dni wolne od pracy służyć dodatkowo jako samochód rodzinny. Combo Tour to elastyczny samochód, który dopasowuje się do Twojego stylu życia zarówno w pracy, jak i w domu. Dzieci czy narzędzia, towary czy rowery Opel Combo Tour ma tyle przestrzeni ładunkowej i jego wnętrze jest tak wszechstronne, że poradzi sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Stylowy wygląd, kompaktowe wymiary zewnętrzne. Przestronna, wysoka kabina o kształcie prostopadłościanu. Jazda i prowadzenie jak w samochodzie osobowym. Zdumiewająco niskie koszty eksploatacji i sprawdzona niezawodność. Długie okresy między przeglądami w wersji benzynowej i wysokoprężnej. Wersje zamknięte i przeszklone. Łatwy dostęp przez szeroko otwierane drzwi. Niezależnie od tego, czy szukasz niestrudzonego sprzymierzeńca do firmy czy wszechstronnie utalentowanego towarzysza rodzinnych wypadów z Oplem Combo zawsze znajdziesz właściwe rozwiązanie. Wnętrze, komfort i poziomy wykończenia Audio-nawigacja Opcje obręczy kół Akcesoria Kolory i materiały

4 Serwis firmy Opel. Kapitał obrotowy zawsze w ruchu. Opel dokłada wszelkich starań, by zminimalizować koszty eksploatacji samochodu i zmaksymalizować czas spędzony w drodze. Oferujemy więc program serwisowy, który uważamy za najlepszy i najbardziej kompleksowy w branży. Program zaczyna działać już z chwilą zakupu, gdy samochód zostaje objęty 24-miesięczną gwarancją na nowy samochód bez limitu przejechanych kilometrów oraz 12-letnią gwarancją antykorozyjną. Utrzymując samochód w nienagannym stanie, serwis firmy Opel nie tylko maksymalizuje czas spędzony w drodze, lecz także pozwala utrzymać przez długi okres jego wysoką wartość na wypadek odsprzedaży. Ogólnoeuropejska obsługa klienta Ponad 6000 warsztatów samochodowych w całej Europie, w tym ponad 2000 centrów serwisowych specjalizujących się w samochodach użytkowych, zapewnia profesjonalną i sprawną obsługę. Jak można oczekiwać, wszelkie naprawy są wykonywane według najwyższych standardów. Rzeczą bardziej niezwykłą jest fakt, że klient zostaje dokładnie poinformowany o tym, co zostało zrobione i dlaczego, a także otrzymuje jasną i zwięzłą kalkulację kosztów naprawy. Usługa Opel Assistance. Ta bezpłatna gwarancja mobilności obejmuje wszystkie nowe samochody marki Opel i jest ważna przez 2 lata od dnia zarejestrowania pojazdu lub dostarczenia go klientowi przez dealera, w zależności od tego, który warunek zostanie spełniony pierwszy. Służymy Ci pomocą, gdziekolwiek jesteś. W ponad 40 krajach europejskich, 24 godziny na dobę. Oferujemy usługi takie jak pomoc w czasie awarii, usługi holowania, wynajęcie samochodu osobowego, zakwaterowanie w hotelu lub zorganizowanie transportu zastępczego np. koleją lub samolotem (zgodnie z warunkami programu).

5

6 Opel Combo. Nadwozie. Przedsiębiorcom potrzebna jest dzisiaj nie tylko wydajność operacyjna, ale także samochód, który odzwierciedla powodzenie ich działalności i pasuje do wizerunku firmy. Niezależnie od tego, czy wybiorą prostotę podnoszonej klapy tylnej, która chroni przed złą pogodą podczas załadunku i wyładunku, czy elastyczność podwójnych drzwi tylnych, pełnych czy przeszklonych, Combo pozostaje samochodem użytkowym, który wygląda równie dobrze jak się sprawuje.

7

8 Kabina Combo jest wysoka, przestronna, wygodna i ma kształt prostopadłościanu, a jej szeroko otwierające się drzwi bardzo ułatwiają ciągłe wsiadanie i wysiadanie. Opel Combo i Combo Tour. Najlepsze wykorzystanie pojemności. Czy wiesz, gdzie pojedziesz jutro lub w przyszłym tygodniu? W samochodzie z serii Opel Combo znajdziesz niestrudzonego sprzymierzeńca, który będzie elastycznie zaspokajał wszystkie potrzeby transportowe Twojej firmy lub rodziny.

9 Przy objętości 3,2 m³ po złożeniu tylnych foteli przestrzeń ładunkowa Combo oferuje znakomite proporcje do codziennego użytku. Firma Opel wychodzi z założenia, że nawet największa przestrzeń nie będzie w pełni wykorzystana, jeśli nie ma odpowiednich cech, które to umożliwią. Dlatego przestrzeń ładunkowa w Combo ma 1787 mm długości, 1190 mm wysokości, 1348 mm szerokości, 1107 mm między nadkolami i niski poziom załadunku wynoszący 550 mm a więc tyle, aby z łatwością przewozić standardową europaletę. Otwór tylnych drzwi ma 1139 mm wysokości i 1210 mm szerokości (1107 mm między nadkolami). Drzwi otwierają się o pełne 180, a blokada zapobiega ich samoczynnemu zamknięciu. Dostępne są również opcjonalne przesuwne drzwi boczne otwierające się na 620 mm. Standardowe składane tylne siedzenia dzielone w stosunku 60:40 oferują elastyczną przestrzeń ładunkową. Po złożeniu wszystkich siedzeń uzyskujesz przestrzeń bagażową o objętości 3050 litrów. To wystarczy na silnik do motorówki, sprzęt do wspinaczki lub inne przybory sportowe. Przy złożeniu tylko jednego tylnego siedzenia jest wystarczająco dużo miejsca, aby mogły zająć miejsca dwie dorosłe osoby, a jednocześnie można przewozić dodatkowy bagaż lub długie towary. Można również wybrać podwójne tylne drzwi, jeśli wolisz je od standardowej klapy. Combo Panel Van 1.4 TWINPORT Combo Tour 1.3 CDTI ECOTEC 1.7 CDTI ECOTEC 1.6 CNG monovalent plus Paliwo Benzyna ON ON Gaz ziemny Dopuszczalna masa całkowita (kg) Ładowność (kg) Combo Tour 1.4 TWINPORT 1.3 CDTI ECOTEC 1.7 CDTI ECOTEC 1.6 CNG monovalent plus Paliwo Benzyna ON ON Gaz ziemny Dopuszczalna masa całkowita (kg) Ładowność (kg) Ciężar w kg Van Tour Bez ładunku (kg) Dopuszczalna masa całkowita Przestrzeń ładunkowa Van Tour Wewnętrzne wymiary przestrzeni ładunkowej (mm) Wysokość Wysokość tylnej krawędzi przestrzeni ładunkowej Szerokość drzwi przesuwnych Wysokość drzwi przesuwnych Pojemność przestrzeni ładunkowej (l) Opcja zwiększenia ładowności. 9 Przestrzeń ładunkowa i dostęp do ładunku Wszystkie wymiary w mm. Wszystkie wymiary w mm.

10 Opel Combo i Combo Tour. Moc i wydajność. Wszystkie silniki Combo benzynowe i wysokoprężne Common Rail są tak zaprojektowane, aby jak najefektywniej wykorzystywać każdą kroplę paliwa, zarówno podczas długiej jazdy po autostradzie, jak i kluczenia po małych uliczkach z dostawą towaru.

11 1.4 TWINPORT 1.3 CDTI 2 ECOTEC 1.3 CDTI ECOTEC 1.7 CDTI ECOTEC 1.6 CNG monovalent plus Norma emisji spalin Euro 4 Euro 3 Euro 4 Euro 4 Euro 4 Paliwo Benzyna ON ON ON Gaz ziemny Pojemność (cm 3 ) Moc (kw/km) przy obr/min Maks. moment obrotowy (Nm) przy obr/min Prędkość maks. (km/h) Przyspieszenie km/h (s) Skrzynia biegów Zużycie paliwa l/100 km Cykl miejski Cykl pozamiejski Cykl mieszany 66/ / / / / ,0 17,0 17,0 12,5 15,0 5-biegowa manualna 8,0 8,2 5,3 5,5 6,3 6,5 Harmonogram przeglądów główny (km/lata) /2 okresowy (km/lata) /1 5-biegowa manualna 6,5 6,8 4,3 4,6 5,1 5, / /1 5-biegowa manualna/ Easytronic 6,2 6,4/ 5,9 6,1 4,5 4,7/ 4,5 4,7 5,1 5,3/ 5,0 5, / /1 Emisja CO 2 (g/km): / biegowa manualna 6,6 6,8 4,4 4,6 5,2 5, / /1 5-biegowa manualna 10,1 (6,6 ) 1 5,9 (3,9) 1 7,5 (4,9) / / Niezależnie od tego, czy preferujesz napęd benzynowy czy olej napędowy, silniki Combo odznaczają się znakomitym połączeniem oszczędności paliwa, trwałości oraz osiągów. Silnik wysokoprężny CDTI 55 kw 1,3 (dostępny również opcjonalnie z filtrem cząstek stałych) z regulowanym bezpośrednim wtryskiem paliwa oferuje zwiększoną efektywność technologii Common Rail. Silnik wysokoprężny CDTI 1,7 idealnie nadaje się dla przedsiębiorców, którzy doceniają obszerną przestrzeń ładunkową Combo, ale przywiązują też wagę do dynamicznej jazdy spełnia on również normy Euro 4. Combo jest teraz dostępny także z najnowocześniejszym silnikiem CNG 1,6 (na sprężony gaz ziemny). Wszystkie silniki są dopasowane do pięciobiegowej ręcznej skrzyni biegów. Do silnika wysokoprężnego CDTI 55 kw 1,3 dostępna jest opcjonalna skrzynia biegów Easytronic. ECOTEC. 4-zaworowa technologia Opel ECOTEC pozwala na dynamiczne osiągi w połączeniu z dużą oszczędnością. 11 Silniki 1 Gaz H w m 3 2 /100 km (kg/100 km). Dostępność zależna od lokalnych norm emisji spalin. 3 Wymiana oleju, kontrola wzrokowa i kontrola/regulacja układów. Wszystkie przytoczone dane odnoszą się do modelu podstawowego przeznaczonego na rynki europejskie z wyposażeniem standardowym. Kalkulacja zużycia paliwa zgodnie z dyrektywą 1999/100/WE uwzględnia masę pojazdu pustego, wg określenia w dyrektywie. Dodatkowe wyposażenie może powodować nieznacznie wyższe od podanych wartości zużycia i emisji CO2. Dodatkowe wyposażenie może ponadto zwiększyć masę pojazdu pustego i, w niektórych przypadkach, dopuszczalne obciążenie osi oraz dopuszczalną masę całkowitą pojazdu, jak również obniżyć dopuszczalną masę ciągniętej przyczepy. Może to prowadzić do ograniczenia maksymalnej prędkości pojazdu i wydłużenia czasu przyspieszania. Prezentowane osiągi dotyczą sytuacji, kiedy pojazd jest pusty (bez kierowcy), a obciążenie wynosi 200 kilogramów. Easytronic. Ekonomiczna i prosta w obsłudze skrzynia biegów, łącząca zalety 5-biegowej manualnej skrzyni biegów z łatwością obsługi skrzyni automatycznej. Dostępna dla wersji Euro 4 silnika 1,3 CDTI.

12 Alarm. Opcjonalny alarm sprawia, że Combo jest nie tylko bezpiecznym, ale także dobrze chronionym miejscem pracy. Opel Combo i Combo Tour. Bezpieczeństwo w pracy i zabawie. Nie tylko znakomite, ale także dobrze chronione miejsce do pracy. Znakomitemu zachowaniu się na drodze Opla Combo towarzyszą systemy aktywnego i pasywnego bezpieczeństwa.

13 Kwestie bezpieczeństwa traktujemy z najwyższą powagą. Dzięki obszernej gamie funkcji aktywnej i pasywnej ochrony Combo jeździ się równie bezpiecznie, co przyjemnie. Zmodernizowane podwozie z systemem zawieszenia DSA (Dynamic Safety Action) zwiększa przyczepność. Wzmocnienia boczne są elementem wyposażenia standardowego, podobnie jak system zwalniania pedałów, który automatycznie odłącza pedały nożne w przypadku silnego zderzenia. Inne zabezpieczenia to pasy z napinaczami i ogranicznikami siły naprężenia, pełnowymiarowa poduszka powietrzna kierowcy, poduszka powietrzna dla pasażera na przednim siedzeniu (opcjonalna w Combo) i ABS. Ponadto, jak każdy Opel, modele Combo i Combo Tour są wyposażone w zaawansowany, zaprojektowany komputerowo i sprawdzony w testach system rozpraszania i pochłaniania energii uderzenia. Reflektory z mocnymi żarówkami H7 zapewniają doskonałą widoczność w nocy. Wszystkie te cechy sprawiają, że masz samochód, któremu możesz zaufać niezależnie od pogody i stanu drogi. Poduszki powietrzne. Standardowe zabezpieczenia obejmują pełnowymiarową poduszkę powietrzną kierowcy. Opcjonalnie dostępna jest poduszka dla pasażera oraz boczne poduszki powietrzne. System odłączania pedałów (PRS). System odłączania pedałów umożliwia odłączenie pedałów w przypadku silnego uderzenia od przodu, aby zminimalizować ryzyko obrażeń stóp i dolnej części nóg. Klatka bezpieczeństwa. Niezwykle sztywny szkielet bezpieczeństwa kabiny pasażerskiej Combo tworzy jak największą przestrzeń chronioną we wszystkich rodzajach wypadków. 13 Bezpieczeństwo

14 Uchylna kolumna kierownicy. Uchylna kolumna kierownicy zapewnia dodatkowy komfort prowadzenia. Do wyposażenia standardowego należy również wspomaganie kierownicy zależne od prędkości jazdy. Elektrycznie sterowane szyby i lusterka. Elektrycznie sterowane szyby i podgrzewane lusterka są dostępne jako wyposażenie opcjonalne. Opel Combo i Combo Tour. Komfort plus praktyczność. Jakość i komfort samochodu osobowego połączona z efektywnością samochodu użytkowego. A do tego praktyczne i poprawiające wygodę elementy wyposażenia.

15 Model Combo łączy w sobie efektywność samochodu użytkowego z jakością i komfortem samochodu osobowego. Wysokie fotele i regulowana kolumna kierownicy zapewniają doskonałą widoczność instrumentów i deski rozdzielczej. Dostępnych jest wiele opcji poprawiających komfort i wygodę, jak podgrzewany fotel kierowcy z regulacją wysokości, klimatyzacja, lampki do czytania map, elektrycznie otwierane szyby przednie i podgrzewane szyby tylne. Obszerny schowek dachowy na dokumenty można uzupełnić o górną kieszeń siatkową i wysuwaną szufladę pod fotelem. Pokrywa przestrzeni ładunkowej. Dostępna do modelu Combo Tour, pozwala ukryć zawartość przestrzeni ładunkowej, a unieruchamiająca siatka bezpieczeństwa sprawia, że wszystko, co zostało włożone do przestrzeni ładunkowej, pozostanie na swoim miejscu. Combo Tour ma dodatkowo obszerne tylne siedzenie dla trzech dorosłych osób, które mają sporo miejsca na nogi i mogą łatwo wsiąść i wysiąść przez boczne drzwi przesuwne. Jego wszechstronność i elastyczność pozwala zabrać wszystko, co jest potrzebne do pracy lub spędzania czasu wolnego. Niska krawędź przestrzeni ładunkowej oraz wysoka linia dachu sprawiają, że nawet najbardziej nieporęczne obiekty mieszczą się z łatwością. Wszyscy, niezależnie od wieku, docenią składane stoliki, mieszczące się w oparciach obu przednich siedzeń Combo Tour. Stoliki mają wbudowane uchwyty na kubek i miejsce na wszystko, czego pasażerowie mogą potrzebować w drodze. Schowek dachowy. Dodatkowy schowek stanowi kieszeń siatkowa między środkowym a tylnym słupkiem, opcjonalnie dostępna w Combo Tour. Schowki. W każdym modelu Combo jest wiele przydatnych schowków. W kieszeniach w drzwiach przednich z obu stron można trzymać mapy, dokumenty, a nawet butelki z piciem o objętości do 1,5 l. Schowek pod fotelem pasażera siedzącego z przodu. Ten wygodny schowek pod fotelem idealnie nadaje się na papiery, mapy itp. 15 Wnętrze kokpitu i komfort Fotel kierowcy z regulacją wysokości. W połączeniu z uchylną kolumną kierownicy gwarantuje idealną pozycję do prowadzenia. Element standardowy w Combo Tour i opcjonalny w Combo.

16 Modele Combo ze ścianami panelowymi i przeszklonymi mają wszystko, co jest potrzebne, aby jak najlepiej i z największą przyjemnością wykorzystać elastyczność tego samochodu. Praktyczność, jakość i funkcjonalna elegancja tworzą odporne, a zarazem przyjazne otoczenie. 16 Poziom wykończenia Combo Standardowe elementy Combo Van: Kierownica z regulacją wysokości Antracytowa konsola środkowa Czarne wskazówki instrumentów, w tym licznika obrotów Materiał New Orleans w kolorze antracytu Pełnowymiarowa poduszka powietrzna Nagrzewnica systemu HVAC, dmuchawa czterobiegowa Elektryczne wspomaganie układu kierowniczego EPS Regulowana kolumna kierownicy Hamulce tarczowe (przód) i bębnowe (tył) Wewnętrzny filtr powietrza Przegroda przestrzeni ładunkowej Dwie pary uchylnych drzwi tylnych (opcjonalnie klapa tylna) 14-calowe stalowe obręcze kół Czarne listwy zewnętrzne Tylne światła przeciwmgielne Na zdjęciach mogą być przedstawione opcjonalne elementy wyposażenia. Podnoszona klapa tylna. Ta opcja umożliwia ochronę przed złą pogodą podczas ładunku i wyładunku towaru. Wydłużenie pokładu ładunkowego za pomocą systemu FlexCargo. Po otwarciu przegrody przestrzeni ładunkowej po stronie pasażera mogą się zmieścić dłuższe przedmioty, o długości do 2,7 m.

17 Standard wykończenia Combo Tour Essentia. Wersja Essentia ma wszystko, co jest potrzebne, aby korzystać z elastyczności Combo. Praktyczność, jakość i funkcjonalna elegancja tworzą przyjemną, rodzinną atmosferę. Drzwi przesuwne po stronie pasażera Regulacja wysokości kolumny kierownicy Fotel kierowcy z regulacją wysokości Podgrzewana tylna szyba z wycieraczką i spryskiwaczem Antracytowa konsola środkowa Materiał New Orleans w kolorze antracytu 15-calowe stalowe obręcze kół z pełnowymiarowymi kołpakami Punkty mocowania bagażnika dachowego Centralny zagłówek tylny Na zdjęciach mogą być przedstawione opcjonalne elementy wyposażenia. Przesuwne drzwi boczne. Przesuwne drzwi boczne po stronie pasażera ułatwiają dostęp do tylnego siedzenia (przesuwne drzwi z tyłu po stronie kierowcy są elementem wyposażenia opcjonalnego). Podnoszona klapa tylna. Chroni przed złą pogodą podczas załadunku i wyładunku towaru. 17 Poziom wykończenia Tour Essentia

18 18 Poziom wykończenia Tour Enjoy Combo Tour Enjoy Enjoy zasługuje na tę nazwę. Ma coś ekstra w każdym aspekcie. Przednie i tylne zderzaki w kolorze karoserii, nowe wykończenie wnętrza z materiału Twist w trzech kolorach do wyboru i centralny zamek to najbardziej widoczne z całej serii praktycznych i przystępnych rozwiązań. Oprócz tego wszystkiego, co zawiera wariant Combo Essentia, w poziomie wykończenia Combo Enjoy oferowane są również standardowo następujące elementy: Przednie i tylne zderzaki w kolorze nadwozia Materiał Twist w kolorach antracyt, czerwony chili i niebieski ultra Centralny zamek Lusterka w kolorze nadwozia Osłona przestrzeni bagażowej Kieszeń siatkowa między środkowym a tylnym słupkiem Na zdjęciach mogą być przedstawione opcjonalne elementy wyposażenia. Zderzaki w kolorze nadwozia. Wygląd zewnętrzny bardzo zyskuje na tym, że wybrany kolor nadwozia rozciąga się także na przedni i tylny zderzak. Pokrywa przestrzeni ładunkowej. Pozwala ukryć zawartość przestrzeni ładunkowej, a unieruchamiająca siatka bezpieczeństwa (jeden z akcesoriów) sprawia, że wszystko, co zostało włożone do przestrzeni ładunkowej, pozostanie na swoim miejscu.

19 Combo Tour Cosmo. Cosmo to Combo ze wszystkim, co najlepsze. Znakomite połączenie oznak luksusu z elastycznością i wytrzymałością Combo. Oprócz tego wszystkiego, co zawiera specyfikacja Combo Enjoy, w poziomie wykończenia Combo Cosmo oferowane są również standardowo następujące elementy: Klimatyzacja Drugie drzwi przesuwne po stronie kierowcy Elektrycznie sterowane przednie szyby i lusterka Radioodtwarzacz CD 30 sterowany przyciskami na kierownicy Srebrne matowe elementy wnętrza Obita skórą kierownica Na zdjęciach mogą być przedstawione opcjonalne elementy wyposażenia Radio CD 30 z odtwarzaczem CD. Stereofoniczne radio CD 30 z odtwarzaczem CD (i opcjonalnym odtwarzaczem MP3) umożliwia słuchanie ulubionej muzyki z najwyższą jakością dźwięku. System jest wyposażony w 6 głośników (20 W na kanał) i potrójny wyświetlacz informacyjny. Drugie drzwi przesuwne. Szeroko otwierające się przesuwne drzwi z obu stron zapewniają maksymalną ilość miejsca i ułatwiają wsiadanie i wysiadanie oraz wkładanie i wyjmowanie ładunku. 19 Poziom wykończenia Tour Cosmo

20 Combo Tour Arizona. Prezentowane modele i opcje są niedostępne w Polsce, ale można je nabyć w krajach sąsiednich. 20 Poziom wykończenia Tour Arizona Arizona kojarzy się z bezkresem stepów. Atrakcyjna stylistyka i wyższy prześwit pod pojazdem sprawiają, że ten Combo jest wyższy niż inne pojazdy. Dobre wyposażenie Cosmo z klimatyzacją i drugimi drzwiami przesuwnymi zostało w modelu Combo Arizona wzbogacone o następujące elementy: Przedni i tylny zderzak z osłonami Dwukolorowe zderzaki czarny połączony z kolorem nadwozia Sportowa kratka chłodnicy Szeroka listwa progowa Czarny dach 15-calowe 7-ramienne obręcze kół ze stopów lekkich Reflektory z efektem 3D sprawiającym, że mienią się jak kamienie szlachetne Wbudowane światła przeciwmgielne Słupek środkowy pokryty czarną folią Folia na szybie przedniej Prześwit podwyższony o 20 mm Na zdjęciach mogą być przedstawione opcjonalne elementy wyposażenia. Super wzornictwo. Przyciągające wzrok akcenty stylistyczne, jak dwukolorowe zderzaki i kratka chłodnicy, a także reflektory mieniące się jak kamienie szlachetne i wbudowane w zderzakach przednie światła przeciwmgielne nadają temu modelowi charakter pojazdu terenowego. 15-calowe obręcze kół ze stopów lekkich. Koła wprawiają świat w ruch. Powinny więc dobrze wyglądać, prawda? Wersja Arizona jest właśnie fabrycznie wyposażona w stylowe 7-ramienne obręcze kół ze stopów lekkich.

21 Combo Tour Sport. Prezentowane modele i opcje są niedostępne w Polsce, ale można je nabyć w krajach sąsiednich. Combo Tour Sport oznacza coś więcej niż ćwiczenie fizyczne to stan ducha. Combo Sport zwiększa Twój zapał. Wyposażenie modelu Essentia: Klimatyzacja Obita skórą kierownica Elektrycznie sterowane szyby przednie Boczne poduszki powietrzne Radio CD 30 z 6 głośnikami (opcjonalny odtwarzacz MP3) Sterowanie radiem w kole kierownicy Aluminiowe, sportowe pedały Białe, chromowane instrumenty Konsola środkowa i wewnętrzne klamki w kolorze srebrnym matowym Podgrzewane i elektrycznie sterowane lusterka wsteczne w kolorze nadwozia Halogenowe, sportowe reflektory Światła przeciwmgielne 16-calowe 9-ramienne obręcze kół ze stopów lekkich Kratka GSI Na zdjęciach mogą być przedstawione opcjonalne elementy wyposażenia. Klimatyzacja. Klimatyzacja, która pozwala utrzymać świeżość i czujność na drodze, należy do wyposażenia standardowego w wariantach Cosmo, Arizona i Sport modelu Combo Tour. Sportowy wygląd. Zewnętrzna sylwetka modelu Combo Tour Sport jest wzbogacona o kratkę GSI i mające sportowy wygląd reflektory halogenowe, które odzwierciedlają charakter samochodu. 21 Poziom wykończenia Tour Sport

22 Opel Combo i Combo Tour. Audio-nawigacja. Rozrywka, komunikacja i informacja. Muzyka (lub informacje drogowe, lub nawigacja, lub komunikacja) w pracy Opel Combo jest dostępny z różnymi łatwymi w użyciu wbudowanymi urządzeniami od zwykłego radia po system nawigacji.

23 Radioodtwarzacz CD 30 MP3. Ten radioodtwarzacz CD 4 x 20 W z odtwarzaniem plików MP3 umożliwia słuchanie muzyki bez przerwy i można nim bezpiecznie sterować wprost z kierownicy. Nowa generacja systemów audio i nawigacyjnych Opla odznacza się zarówno ładnym wyglądem, jak i niezwykle prostą obsługą: akurat coś dla tych, którzy wolą zajmować się ważniejszymi rzeczami, niż obsługa pokręteł i przycisków. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zwykłego radia, radioodtwarzacza kasetowego czy też wbudowanego telefonu lub systemu nawigacji, w ofercie Opla znajdziesz właściwe urządzenie. Wszystkie radioodtwarzacze oferują zakres częstotliwości FM/AM, automatyczne programowanie stacji, pełną obsługę RDS-EON, automatyczne ustawianie głośności i sterowanie basami. 23 Uchwyt do telefonu komórkowego. Bezpieczne i łatwo dostępne miejsce do trzymania telefonu komórkowego, które umożliwia korzystanie z niego bez użycia rąk. CD 70 NAVI. Radioodtwarzacz CD i system nawigacji na bieżąco wskazujący drogę za pomocą symboli lub głosu. Zawiera odtwarzacz plików MP3 i zdalne sterowanie z poziomu kierownicy. Audio-nawigacja Sterowanie z kierownicy. Znajdujące się cały czas pod ręką kierowcy przyciski sterujące systemami audio i nawigacyjnymi zapewniają bezpieczeństwo i wygodę.

24 24 stalowe obręcze, 14 okrągłych otworów, 5,5 x 14", opony 175/70 R 14 stalowe obręcze, 18 otworów, 6 x 15", opony 185/60 R 15 obręcze z lekkich stopów, 5 ramion w kształcie trapezu, 6 x 15", opony 185/60 R 15 obręcze z lekkich stopów, 5 ramion płaskich podwójnych, 6 x 15", opony 185/60 R 15 Opcje obręczy kół obręcze z lekkich stopów, 7 ramion w kształcie trapezu, 6 x 15", opony 185/65 R 15 obręcze z lekkich stopów, 9 ramion, 6 x 16", opony 195/45 R 16

25 Koła wprawiają świat w ruch. Powinny więc dobrze wyglądać, prawda? Opel oferuje szeroki wybór estetycznych i efektownych obręczy z lekkich stopów. 25 Opcje obręczy kół Koła i opony NX4 PG1 PFX P82 QU4 QP0 Combo Combo Tour Essentia Combo Tour Enjoy Combo Tour Cosmo Combo Tour Arizona 2 Combo Tour Sport 1,2 = standardowo = opcjonalnie = niedostępne 1 P82 standardowo w modelu Sport 1.3 CDTI. QPO standardowo we wszystkich innych modelach Sport. 2 Prezentowane modele i opcje są niedostępne w Polsce, ale można je nabyć w krajach sąsiednich.

26 Wykładzina przestrzeni ładunkowej do Combo. Wykładzina przestrzeni ładunkowej o pełnej długości skutecznie chroni przed brudem i wilgocią. Wykładzina przestrzeni ładunkowej. Dostępna do Combo Tour, chroni przedział ładunkowy przed zużyciem w codziennej eksploatacji. Wyposażenie do holowania. Wśród dostępnych haków holowniczych znajduje się zdejmowana kula lub jarzmo i bolec do zamontowania drążka holowniczego. Opel Combo i Combo Tour. Akcesoria. Szeroka gama specjalnie zaprojektowanych akcesoriów służy zwiększeniu wygody i bezpieczeństwa Twojego miejsca pracy. Siatka przytrzymująca ładunek. Bagaż, paczki i dowolne inne lekkie ładunki w przestrzeni ładunkowej Combo Cargo można z łatwością kontrolować za pomocą tej 6-punktowej, mocowanej do podłogi siatki przytrzymującej ładunek. W modelu Combo Tour dostępna jest siatka 4-punktowa.

27 Różne rodzaje dywaników. Maty podłogowe firmy Opel pełnią rolę ochronną i dekoracyjną. Maty, wykonane z wytrzymałej gumy lub podwójnie tkanej wykładziny, są dopasowane do podłogi, stabilne i bezpieczne. Podobnie jak Twój Combo, mają po prostu trwać. 9-ramienna obręcz koła ze stopów lekkich. Aluminium polakierowane na srebrny kolor z wysokim połyskiem w rozmiarze 6 J x 16", kołpak z pierścieniem z polerowanego aluminium oraz opony 195/45 R Tylne siatki na szyby. Oprócz ochrony szyb w drzwiach tylnych, stalowe siatki stanowią także poważną przeszkodę dla złodziei. Akcesoria Stelaż dachowy z rolkami do Combo. Stalowy stelaż dachowy, który może być wyposażony w rolki ułatwiające załadunek, zapewnia wiele lat użytkowania. Stelaże i bagażniki dachowe zamknięte. Stelaże i bagażniki dachowe zamknięte Opla wyróżniają się łatwością i szybkością instalacji, elegancją i solidnością. Bagażniki dachowe są zamykane na klucz i posiadają rozpórki pneumatyczne zapewniające wygodne otwieranie. Foteliki dziecięce Opla. Nosidełko Opel BABY-SAFE i fotelik dziecięcy Opel DUO ISOFIX (na zdjęciu) umożliwiają bezpieczne przewożenie niemowlaków i dzieci o wadze do 18 kg. Uchwyty na rowery. Seria praktycznych uchwytów umożliwia przewożenie rowerów wewnątrz (na zdjęciu), na dachu lub na specjalnym stelażu montowanym do haka holowniczego. Łańcuchy śniegowe. Z łańcuchami śniegowymi Opla można przetrwać nawet najcięższą zimę bez przestojów.

28 Opel Combo i Combo Tour. Kolory i wykończenia. Zarówno na drodze, jak i u klienta Combo jest wizytówką firmy i stylu życia jego właściciela. Który kolor wybrać? Zależy od Ciebie!

29 29 Twist/Elba Ultra Blue (niebieski) Twist/Elba Chili (czerwony) Wykończenie Twist/Elba Charcoal (antracyt) New Orleans/Elba Charcoal (antracyt) Włókno winylowe (opcja) Censor/Elba, antracyt

30 Opel Combo jest fabrycznie dostępny w szerokim wachlarzu atrakcyjnych i obsługiwanych w serwisie kolorów oraz ich wersji jednolitych, metalicznych i mica. 30 Kolory Biały Casablanca Granatowy Royal Żółty Punch Czarny Sapphire Czerwony Magma Srebrny Star Niebieski Air Niebieski Peacock Metro

31 31 Kolory i wykończenia Model Nazwa wykończenia Kolor wykończenia Vinyl Szary Cargo i Tour Essentia Orleans/ Elba Ciemno czarny Vinyl Szary Twist/ Elba Niebieski Ultra Tour Enjoy i Tour Cosmo Twist/ Elba Twist/ Elba Twist/ Elba Chili Antracyt Niebieski Ultra Twist/ Elba Tour Arizona 1 Tour Sport 1 Twist/ Elba Vinyl Censor/ Elba Chili Antracyt Szary Antracyt Jednolite kolory nadwozia Biały Casablanca Granatowy Royal Żółty Punch Dwuwarstwowe kolory nadwozia (opcja) Czarny Sapphire II Błyszczące kolory nadwozia (opcja) Czerwony Magma Dwuwarstwowe metaliczne kolory nadwozia (opcja) Srebrny Star Dwuwarstwowe kolory nadwozia mica (opcja) Niebieski Air Niebieski Peacock Metro Kolory i wykończenia = dostępne = niedostępne 1 Prezentowane modele i opcje są niedostępne w Polsce, ale można je nabyć w krajach sąsiednich.

32 Serwis firmy Opel. Ogólnoeuropejska obsługa klienta. Ponad 6000 warsztatów samochodowych w całej Europie, w tym ponad 2000 centrów serwisowych specjalizujących się w samochodach użytkowych, zapewnia indywidualną, profesjonalną i sprawną obsługę. W ramach obsługi klient uzyskuje szczegółowe informacje o wykonanej naprawie i o poszczególnych pozycjach faktury. OPEL RoadPlus. 1 Maksymalna dostępność. Jeżeli zajdzie potrzeba wizyty w jednym z warsztatów naprawczych pojazdów użytkowych Opla, pojazd zostanie natychmiast zdiagnozowany, bez potrzeby wcześniejszego ustalenia terminu. Drobniejsze naprawy są wykonywane na poczekaniu, a wymiana standardowo zużywających się części zostanie przeprowadzona w ciągu jednego dnia. W przypadku napraw trwających ponad dwie godziny udostępniony zostanie bezpłatny zastępczy środek transportu usługa ta obowiązuje w ramach pierwszych trzech lat posiadania pojazdu. Centrum informacyjne dla klientów. Partnerzy Opla są zawsze do Państwa dyspozycji, by odpowiedzieć na wszelkie pytania i spełnić Państwa specjalne wymagania. Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące samochodów użytkowych Opla można uzyskać, kontaktując się z Centrum informacyjnym dla klientów firmy Opel. Usługa Opel Assistance. Ta bezpłatna gwarancja mobilności obejmuje wszystkie nowe samochody marki Opel i jest ważna przez 2 lata od dnia zarejestrowania pojazdu lub dostarczenia go klientowi przez dealera, w zależności od tego, który warunek zostanie spełniony pierwszy. Służymy Ci pomocą, gdziekolwiek jesteś. W ponad 40 krajach europejskich, 24 godziny na dobę. Oferujemy usługi takie jak pomoc w czasie awarii, usługi holowania, wynajęcie samochodu osobowego, zakwaterowanie w hotelu lub zorganizowanie transportu zastępczego np. koleją lub samolotem (zgodnie z warunkami programu). Oferty finansowania 2. Dealerzy Opla oferują atrakcyjne, dostosowane do każdego klienta modele finansowania. Sam klient decyduje, jak chce zapłacić za swój pojazd, odpowiednio do swoich potrzeb i możliwości. Oferty leasingowe. 2 Istnieje również możliwość leasingowania samochodu Opel, np. w ramach systemu GMAC Leasing. Warunki leasingu można są dostosowane do wymagań i możliwości klienta. Dostępny jest także system Master leasing, oferujący kompleksową obsługę floty pojazdów z jednego źródła. Usługi ubezpieczeniowe. 2 Pakiet serwisowy Opla dopełniają usługi ubezpieczeniowe GMAC. Oferujemy naszym klientom wszelkie typy ubezpieczenia samochodu. Usługa wypożyczenia samochodów Opla. 2 Wypożyczalnia samochodów Opla pozwala kontynuować podróż w razie awarii samochodu. Gwarancja na nowy samochód. Gwarancja obejmuje każdy nowy samochód osobowy marki Opel przez okres 24 miesięcy bez limitu przejechanych kilometrów, począwszy od dnia pierwszej rejestracji lub dostarczenia pojazdu klientowi przez partnera Opla, w zależności od tego, która z tych dat przypada wcześniej. Rozszerzona gwarancja na samochód. 2 Ubezpieczenie od kosztów naprawy umożliwia rozszerzenie gwarancji na nowy samochód. Szczegółowych informacji, w tym na temat dostępności usługi, udzielają partnerzy Opla. Gwarancja antykorozyjna (maksymalnie 12-letnia). Opel udziela pewnej, długoterminowej gwarancji antykorozyjnej na warunkach opisanych w Książce serwisowej. Części i akcesoria. U partnerów Opla są dostępne wszelkie elementy niezbędne do utrzymania samochodu w nienagannym stanie oraz do jego indywidualizacji na potrzeby prywatne i firmowe. Recykling. Informacje dotyczące programu recyklingu, punktów złomowania pojazdów oraz pozyskiwania surowców wtórnych są dostępne w Internecie pod adresem 1 Dostępne w wybranych warsztatach specjalizujących się w naprawach samochodów użytkowych. 2 Dostępność zależy od lokalnych warunków rynkowych. W razie jakichkolwiek pytań informacji udzielają partnerzy Opla. Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem Wszystkie dane były aktualne w chwili publikacji niniejszej broszury. Informacje na temat zmian dotyczących modeli dostępne są u najbliższego dystrybutora marki Opel. Producent nie ponosi odpowiedzialności za dokładność zawartych tu danych. Kolory prezentowane w niniejszej publikacji mogą się różnić od kolorów rzeczywistych. Producent zastrzega sobie prawo do zmian w ofercie, zarówno w zakresie oferowanych kolorów, modeli oraz ich budowy i wyposażenia. Prezentowane wyposażenie dodatkowe jest dostępne za dodatkową opłatą. Przed złożeniem zamówienia należy skontaktować się z dystrybutorem marki Opel w celu uzyskania informacji na temat dostępności modeli. Zastrzegamy, iż wszelkie informacje zawarte w niniejszej broszurze są aktualne na dzień jej publikacji tj. listopad General Motors Poland Wydanie 01/07 Wyprodukowane przez DataActive Communications Ltd 32D01071 Wydrukowano na bezpiecznym dla środowiska papierze bezchlorowym.

OFERTA HANDLOWA. dla FIRM

OFERTA HANDLOWA. dla FIRM Warszawa 2012 r. Auto-Pol-Serwis Autoryzowany Dealer Samochodów OPEL OFERTA HANDLOWA dla FIRM Ofertę przygotował: Michał Misaczek + 48 600 454 431 Opel Vivaro, Van L2H1 2.9t (L2 H1, 2900) 2.0 CDTI, 84

Bardziej szczegółowo

Numer ogłoszenia: 389142-2011; data zamieszczenia: 21.11.2011 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

Numer ogłoszenia: 389142-2011; data zamieszczenia: 21.11.2011 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 382236-2011 z dnia 2011-11-16 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Warszawa Opis przedmiotu zamówienia 1. Zamówienie obejmuje dostawę samochodu typu MINIBUS oraz pięciu samochodów

Bardziej szczegółowo

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 3

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 3 Prezentacja wyposażenia samochodu marki: SKODA FABIA I Część: 3 Niniejsza prezentacja powstała na podstawie materiałów dostępnych w salonach sprzedaży oraz na stronie internetowej Skoda Auto Poland. Tabele

Bardziej szczegółowo

Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na dostawy - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta. PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085

Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na dostawy - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta. PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085 1/7 Niniejsze ogłoszenie w witrynie TED: http://ted.europa.eu/udl?uri=ted:notice:182085-2011:text:pl:html PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji

Bardziej szczegółowo

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 1

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 1 Prezentacja wyposażenia samochodu marki: SKODA FABIA I Część: 1 Niniejsza prezentacja powstała na podstawie materiałów dostępnych w salonach sprzedaży oraz na stronie internetowej Skoda Auto Poland. Tabele

Bardziej szczegółowo

OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 382236-2011 z dnia 2011-11-16 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Warszawa Opis przedmiotu zamówienia 1. Zamówienie obejmuje dostawę samochodu typu MINIBUS oraz pięciu samochodów

Bardziej szczegółowo

http://www.renault.pl/samochody-nowe/samochody-osobowe/twingo/... 01 PREFERENCJE 02 WERSJE 03 WYPOSAŻENIE 04 FINANSOWANIE PODSUMOWANIE

http://www.renault.pl/samochody-nowe/samochody-osobowe/twingo/... 01 PREFERENCJE 02 WERSJE 03 WYPOSAŻENIE 04 FINANSOWANIE PODSUMOWANIE 1 z 6 2011-08-02 15:08 Twingo Konfigurator UWAGA! Wszystkie informacje zawarte w konfiguratorze w tym ceny, zdjęcia samochodów, dostępność, nie stanowią w żaden sposób oferty handlowej w rozumieniu przepisów

Bardziej szczegółowo

19 350 zł CENNIK OPEL CORSA 3D. 2 000 zł. Niemiecki standard wyposażenia, polskie ceny! Mistrzowska oferta w salonach Opla tylko do końca czerwca.

19 350 zł CENNIK OPEL CORSA 3D. 2 000 zł. Niemiecki standard wyposażenia, polskie ceny! Mistrzowska oferta w salonach Opla tylko do końca czerwca. KREDYT 50/50 JUŻ OD 19 350 zł CENNIK OPEL CORSA 3D. Rok produkcji 2012 / Rok modelowy 2012. WIELKA PROMOCJA OPLA Rabat Promocyjny Opel Kredyt 50/50 2 000 zł Niemiecki standard wyposażenia, polskie ceny!

Bardziej szczegółowo

Sz.P. Katarzyna Janicka

Sz.P. Katarzyna Janicka Sz.P. Katarzyna Janicka Warszawa, 11.02.2013 r. Szanowna Pani Katarzyno, W odpowiedzi na Pani zgłoszenie na portalu internetowym mam przyjemność przedstawić Pani kompleksową ofertę na zakup samochodu PEUGEOT,

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest Dostawa fabrycznie nowych samochodów dla jednostek organizacyjnych podległych Ministerstwu Sprawiedliwości. CZĘŚĆ 1 Dostawa 1 sztuki samochodu osobowego

Bardziej szczegółowo

CORSA KONWERTOWANA VAN 5D

CORSA KONWERTOWANA VAN 5D VAN 5D WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI. WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI. WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI. Wykonywana przez wyspecjalizowany zakład Obejmuje m.in. demontaż tylnej kanapy i pasów bezpieczeństwa oraz montaż zestawu grodzeniowego

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja pojazdów:

Specyfikacja pojazdów: Załącznik nr 3 Specyfikacja techniczna: Samochody ciężarowe - 4 szt.: Specyfikacja pojazdów: Lp Charakterystyka i parametry / minimalne wymagania Oferowane parametry* 1 2 3 1 Rodzaj pojazdu Fabrycznie

Bardziej szczegółowo

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. 2015-09-30 Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. Informacje handlowe przygotowane przez: Mateusz Jaśniewski Tel. 605428187 Informacje handlowe przygotowane dla: PLICHTA

Bardziej szczegółowo

Twoja konfiguracja Rapid Spaceback 1.2 MPI 55 kw (75 KM) 5-biegowa manualna. Cena wyposażenia dodatkowego. Rata kredytu Skoda Kredyt Niskich Rat

Twoja konfiguracja Rapid Spaceback 1.2 MPI 55 kw (75 KM) 5-biegowa manualna. Cena wyposażenia dodatkowego. Rata kredytu Skoda Kredyt Niskich Rat Twoja konfiguracja Rapid Spaceback 1.2 MPI 55 kw (75 KM) 5-biegowa manualna Podsumowanie Cena cennikowa 48 550 zł Cena wyposażenia dodatkowego 2 000 zł Cena lakieru 1 800 zł Upust -4 700 zł 47 650 zł Cena

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA z dnia 21.08.2015 r.

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA z dnia 21.08.2015 r. "DOSTAWA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH DLA MIEJSKIEGO ZARZĄDU DRÓG W BIELSKU-BIAŁEJ." OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA z dnia 21.08.2015 r. 1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa, w terminie do 3 miesięcy od dnia zawarcia

Bardziej szczegółowo

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Oczekuj więcej wybierając OPLA ASTRĘ classic iii. Oto synteza dynamicznej stylistyki, wysokiej jakości technologii i bezkompromisowego komfortu. Opel Astra ClAssiC iii. W Twoim

Bardziej szczegółowo

W razie jakichkolwiek pytań lub dodatkowych informacji uprzejmie proszę o kontakt.

W razie jakichkolwiek pytań lub dodatkowych informacji uprzejmie proszę o kontakt. Warszawa, 20 lutego 2013 Mam przyjemność przedstawić Pani kompleksową ofertę na model samochodu PEUGEOT, którym jest Pani zainteresowana. Niniejsza oferta zawiera specyfikacje i kalkulacje cen samochodu:

Bardziej szczegółowo

Opel Combo & Opel Corsavan

Opel Combo & Opel Corsavan Opel Combo & Opel Corsavan Maks. przestrzeń ładunkowa: Combo: 3,2 m 3, Corsavan: 0,92 m 3 Maks. obciążenie: Combo: 735 kg, Corsavan: 475 kg Maks. długość podłogi bagażnika: Combo: 2,7 m, Corsavan: 1,26

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE. Kraków, dnia 17 września 2014r. AD-25-230/14

ZAPYTANIE OFERTOWE. Kraków, dnia 17 września 2014r. AD-25-230/14 Kraków, dnia 17 września 2014r. AD-25-230/14 ZAPYTANIE OFERTOWE Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na zakup samochodu osobowego o

Bardziej szczegółowo

NZ-NTZ/I/PN/04/08 Gdynia, 27. 05.2008 r.

NZ-NTZ/I/PN/04/08 Gdynia, 27. 05.2008 r. NZ-NTZ/I/PN/04/08 Gdynia, 27. 05.2008 r. Dot. postępowania o zamówienie publiczne prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na Dostawę dwóch samochodów dla Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa.

Bardziej szczegółowo

Lista kategorii zdjęć

Lista kategorii zdjęć Lista kategorii zdjęć Z zewnątrz - przód widok z przodu Centralne miejsce (ok. 80% szerokości): Przód i ewentualnie fragment boku auta z dalszej perspektywy. przód - reflektory wyłączone Centralne miejsce

Bardziej szczegółowo

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Oczekuj więcej wybierając OPLA ASTRĘ classic iii. Oto synteza dynamicznej stylistyki, wysokiej jakości technologii i bezkompromisowego komfortu. Opel Astra Classic III. W Twoim

Bardziej szczegółowo

Sz. P. ANNA KONIK. Peugeot 208 ACCESS 1.4 95 KM OFERTE PRZYGOTOWAŁ: Rybnik dnia, 25 sierpnia 2012. Szanowni Panie,

Sz. P. ANNA KONIK. Peugeot 208 ACCESS 1.4 95 KM OFERTE PRZYGOTOWAŁ: Rybnik dnia, 25 sierpnia 2012. Szanowni Panie, Rybnik dnia, 25 sierpnia 2012 Sz. P. ANNA KONIK Szanowni Panie, W nawiązaniu do rozmowy, mam przyjemność przedstawić kompleksową ofertę zakupu samochodu Peugeot. Jednocześnie chciałbym serdecznie podziękować

Bardziej szczegółowo

Silnik Liczba cylindrów, położenie

Silnik Liczba cylindrów, położenie ZAŁĄCZNIK NR 1 SIWZ: PAKIET A Samochód dostawczy FIAT DUCATO L2H2 lub równoważny Równoważność oferty Oferowany samochód CPV 34130000-7 Kolor srebrny srebrny Silnik Liczba cylindrów, położenie 4,rzędowo

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKOW ZAMOWIENIA PUBLICZNEGO (SIWZ)

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKOW ZAMOWIENIA PUBLICZNEGO (SIWZ) Nazwa i adres Zamawiajqcego: Adres do uzyskania SIWZ, korespondencji i przesytania/sktadania ofert - siedziba JRP: Spotka Komunalna,,Dorzecze Biatej" Sp. z o.o. ul. Jana III Sobieskiego 69c 33-170 Tuchow,

Bardziej szczegółowo

OFERTA CENOWA Peugeot 208

OFERTA CENOWA Peugeot 208 1 OFERTA CENOWA Peugeot 208 APD LUBOS AUTORYZOWANY DEALER 2 Szanowna Pani, Irena Rodasik Bytom, 2014-07-23 Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę cenową samochodu marki Peugeot 208 Active 1,2 82km

Bardziej szczegółowo

Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012. Crafter

Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012. Crafter Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012 Crafter Informacje na temat zużycia paliwa i emisji CO 2 znajdują się w niniejszych danych technicznych. Nie wszystkie kombinacje silnika, skrzyni biegów

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia. Samochody klasy C. 24 sztuk

Opis przedmiotu zamówienia. Samochody klasy C. 24 sztuk Załącznik Nr 1A Nr spr. 5/ZP/CBA/2007 Opis przedmiotu zamówienia Samochody klasy C CZĘŚĆ I Ilość sztuk 24 sztuk Rodzaj nadwozia Hatchback lub liftback Ilość drzwi 5 Wymiary: - Rozstaw osi [mm] 2500-2700

Bardziej szczegółowo

NA KATALOGOWA NETTO W ZŁ SILNIK KOMFORT KOMFORT CLIM PACK CLIM

NA KATALOGOWA NETTO W ZŁ SILNIK KOMFORT KOMFORT CLIM PACK CLIM CENA KATALOGOWA NETTO W ZŁ SILNIK KOMFORT KOMFORT CLIM PACK CLIM TCe 115 55 150 - - 1.5 dci 75 Compact 51 600 - - 1.5 dci 75 53 250 55 650 58 000 1.5 dci 90-57 750 60 100 1.5 dci 90 Maxi - - 63 350 1.5

Bardziej szczegółowo

I M P R EZA W R X 265

I M P R EZA W R X 265 IMPREZA WRX265 Większa moc pod Twoją kontrolą. Przedstawiamy nową Imprezę WRX 265. Silnik SUBARU BOXER z turbosprężarką dysponuje zapierającą dech w piersiach mocą 265 KM większą niż potrzeba aby wzbudzić

Bardziej szczegółowo

CENNIK PROMOCYJNY PEUGEOT 308 ROK PRODUKCJI 2011 WAŻNY OD 22.12.2010

CENNIK PROMOCYJNY PEUGEOT 308 ROK PRODUKCJI 2011 WAŻNY OD 22.12.2010 3 LATA GWARANCJI* PAKIET PROFIT wersja TRENDY: klimatyzacja automatyczna felgi aluminiowe 16 lakier metalizowany ZYSKUJESZ: 5 300 ZŁ wersja PREMIUM: nawigacja WIP NAV lakier metalizowany ZYSKUJESZ: 5 100

Bardziej szczegółowo

ZESTAWIENIE WYMAGANYCH PARAMETRÓW TECHNICZNO UŻYTKOWYCH I WARUNKÓW GWARANCJI

ZESTAWIENIE WYMAGANYCH PARAMETRÓW TECHNICZNO UŻYTKOWYCH I WARUNKÓW GWARANCJI Załącznik nr 4 do SIWZ Pieczęć Wykonawcy ZESTAWIENIE WYMAGANYCH PARAMETRÓW TECHNICZNO UŻYTKOWYCH I WARUNKÓW GWARANCJI Przedmiot zamówienia: fabrycznie nowy samochód osobowy przystosowany do przewozu osób

Bardziej szczegółowo

Oferta Cena: 31500 PLN brutto Vin: Drzwi: Skrzynia biegów: Rodzaj paliwa: Moc: Rocznik: Przebieg: Pojemność skokowa:

Oferta Cena: 31500 PLN brutto Vin: Drzwi: Skrzynia biegów: Rodzaj paliwa: Moc: Rocznik: Przebieg: Pojemność skokowa: Oferta Škoda Citigo 2014 1.0 benzyna 75 KM - Salon Polska - Serwi Cena: 31500 PLN brutto Vin: TMBZZZAAZED637415 Drzwi: 3 Skrzynia biegów: manualna Rodzaj paliwa: benzyna Moc: 75 Rocznik: 2014 Przebieg:

Bardziej szczegółowo

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. 2015-09-30 Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. Informacje handlowe przygotowane przez: Mateusz Jaśniewski Tel. 605428187 Informacje handlowe przygotowane dla: PLICHTA

Bardziej szczegółowo

SEZONOWA PROMOCJA AKCESORIA OPEL.

SEZONOWA PROMOCJA AKCESORIA OPEL. SEZONOWA PROMOCJA AKCESORIA OPEL. www.opel.pl CORSA D Thule Pacific 200 y boczne tylne 17 32 541 17 32 144 17 32 127 1129 zł 17 32 820 17 32 822 229 zł Posiadają system mocowania T-track Maksymalny udźwig

Bardziej szczegółowo

SKODA FABIA II. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Aktualizacja 8.02.2010

SKODA FABIA II. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Aktualizacja 8.02.2010 Prezentacja wyposażenia samochodu marki: SKODA FABIA II Niniejsza prezentacja powstała na podstawie materiałów dostępnych w salonach sprzedaży oraz na stronie internetowej Skoda Auto Poland. Tabele mogą

Bardziej szczegółowo

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. 2015-09-01 Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. Informacje handlowe przygotowane przez: Mateusz Jaśniewski Tel. 605428187 Informacje handlowe przygotowane dla: Plichta

Bardziej szczegółowo

CENA KATALOGOWA. 1,4 75 KM manualna 5-biegów 45 600 zł 43 100 zł 2 500 zł. 1,4 75 KM LPG manualna 5-biegów 50 100 zł 47 600 zł 2 500 zł

CENA KATALOGOWA. 1,4 75 KM manualna 5-biegów 45 600 zł 43 100 zł 2 500 zł. 1,4 75 KM LPG manualna 5-biegów 50 100 zł 47 600 zł 2 500 zł CENNIK PEUGEOT 207 - Tylko samochody dostępne w magazynie - Rok produkcji 2012 / Rok modelowy 2011 - Rok produkcji 2012 / Rok modelowy 2011 WAŻNY OD 03.02.2012 HATCHBACK 3D WERSJA SILNIK SKRZYNIA BIEGÓW

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe. dotyczące zakupu dwóch samochodów terenowych

Zapytanie ofertowe. dotyczące zakupu dwóch samochodów terenowych Bochotnica, 28 stycznia 2014 roku Zapytanie ofertowe dotyczące zakupu dwóch samochodów terenowych w ramach Projektu nr LGD-3/LPK/IUT/25/2013 pn. Turystyka aktywna w obrębie Trójkąta Turystycznego Nałęczów

Bardziej szczegółowo

Mitsubishi L200. Zalecamy. www.mitsubishi.pl

Mitsubishi L200. Zalecamy. www.mitsubishi.pl Mitsubishi L Zalecamy www.mitsubishi.pl Mitsubishi L Nie ograniczaj się, wybierz jedno z dwóch niezawodnych rozwiązań: System Super Select 4WD zmieniaj napęd z 2WD na 4WD nawet przy km/h, a w przypadku

Bardziej szczegółowo

OFERTA NA SAMOCHÓD PEUGEOT 301

OFERTA NA SAMOCHÓD PEUGEOT 301 Drewnikowski Sp. z o.o. Ul. Bagienna 36d 70-772 Szczecin Szczecin 7 grudnia 2013 Ofertę przygotował: Darek Ostrowski OFERTA NA SAMOCHÓD PEUGEOT 301 PRZYGOTOWANA DLA: PAN WIKTOR SZELIGA Szanowny Panie Dziękujemy

Bardziej szczegółowo

PAKIET KLIMATYZACJA Z RADIOODTWARZACZEM

PAKIET KLIMATYZACJA Z RADIOODTWARZACZEM CENA PROMOCYJNA W ZŁ SILNIK seria specjalna BUSINESS ZEN LIMITED EXTREM TCe 115 1.5 dci 75 1.5 dci 90 62 460 69 400 61 290 68 100 63 090 70 100 ENERGY 1.5 dci 90 1.5 dci 110 67370 74850 68 000 75 550 69

Bardziej szczegółowo

Załącznik Nr 1a do SIWZ. 8/2011/ZP Strona 1. /pieczęć Wykonawcy/ PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO 5 MIEJSCOWEGO (Typu SUV)

Załącznik Nr 1a do SIWZ. 8/2011/ZP Strona 1. /pieczęć Wykonawcy/ PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO 5 MIEJSCOWEGO (Typu SUV) /pieczęć Wykonawcy/ PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO 5 MIEJSCOWEGO (Typu SUV) DANE TECHNICZNE 1. Silnik z zapłonem iskrowym ZI 2. Maksymalna moc [ KW ] min. 220 3. Długość pojazdu [mm] 4850-5110

Bardziej szczegółowo

ZEN Collection 2014 64 850 74850

ZEN Collection 2014 64 850 74850 CENA PROMOCYJNA W ZŁ SILNIK BUSINESS TCe 115-1.5 dci 75 1.5 dci 90 58 100 68 100 60 100 70 100 ZEN 64 850 74850 Cennik obowiązuje od dnia 01.01.2015 r., dotyczy samochodów wyprodukowanych w 2014 r. Prezentowane

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE CENOWE (Niniejsze zapytanie ma formę rozeznania rynku i nie stanowi zapytania o cenę w rozumieniu przepisów ustawy PZP)

ZAPYTANIE CENOWE (Niniejsze zapytanie ma formę rozeznania rynku i nie stanowi zapytania o cenę w rozumieniu przepisów ustawy PZP) Dębe Wielkie, dn. 11.09.2014 r. Znak sprawy ZK-O.252.4.2014 ZAPYTANIE CENOWE (Niniejsze zapytanie ma formę rozeznania rynku i nie stanowi zapytania o cenę w rozumieniu przepisów ustawy PZP) I. CHARAKTERYSTYKA

Bardziej szczegółowo

IR.3.2013 Tarnów 11-02-2013 r.

IR.3.2013 Tarnów 11-02-2013 r. Wg rozdzielnika IR.3.2013 Tarnów 11-02-2013 r. Dotyczy: przetargu nieograniczonego ogłoszonego na dzień 14-02-2013 r. na dostawę samochodu osobowego 9-cio miejscowego typu mikrobus dostosowanego do przewozu

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ OFERTOWY WYKONAWCY

FORMULARZ OFERTOWY WYKONAWCY Załącznik nr 1 FORMULARZ OFERTOWY WYKONAWCY Na: Dostawa fabrycznie nowego samochodu 9-osobowego z silnikiem Diesla dla Gminy Zębowice 1. Dane dotyczące wykonawcy: Nazwa. Siedziba Nr telefonu/faks.. adres

Bardziej szczegółowo

Najszersza gama - 3 długości, 4 wersje nadwozia COMPACT, STANDARD, MAXI, MAXI COMBI

Najszersza gama - 3 długości, 4 wersje nadwozia COMPACT, STANDARD, MAXI, MAXI COMBI 3 CENA KATALOGOWA NETTO W ZŁ SILNIK KOMFORT KOMFORT CLIM PACK CLIM TCe 115 57 100 - - 1.5 dci 75 Compact 53 550 - - 1.5 dci 75 55 200 57 600 59 950 1.5 dci 90-59 700 62 050 1.5 dci 90 Maxi - - 65 300 1.5

Bardziej szczegółowo

Najszersza gama - 3 długości, 4 wersje nadwozia COMPACT, STANDARD, MAXI, MAXI COMBI

Najszersza gama - 3 długości, 4 wersje nadwozia COMPACT, STANDARD, MAXI, MAXI COMBI 1 CENA KATALOGOWA NETTO W ZŁ SILNIK KOMFORT KOMFORT CLIM PACK CLIM TCe 115 57 100 - - 1.5 dci 75 Compact 53 550 - - 1.5 dci 75 55 200 57 600 59 950 1.5 dci 90-59 700 62 050 1.5 dci 90 Maxi - - 65 300 1.5

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZAŁĄCZNIK NR 2 DO SIWZ Formularz oferty Opis Przedmiotu Zamówienia OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiot zamówienia: fabrycznie nowy samochód osobowy typu BUS 9-cio miejscowy przystosowany do przewozu osób

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ OFERTY. Dane Wykonawcy:... Adres (siedziba) Wykonawcy:... Tel... Fax... NIP:... REGON:...

FORMULARZ OFERTY. Dane Wykonawcy:... Adres (siedziba) Wykonawcy:... Tel... Fax... NIP:... REGON:... Załącznik nr 2 do SIWZ (pieczęć firmowa Wykonawcy)..., dnia... (miejscowość) FORMULARZ OFERTY Dane Wykonawcy:... Adres (siedziba) Wykonawcy:.... Tel.... Fax.... NIP:... REGON:.... Nawiązując do ogłoszenia

Bardziej szczegółowo

Samochody dostawcze Opla. Movano, Vivaro, Combo i Corsa Van

Samochody dostawcze Opla. Movano, Vivaro, Combo i Corsa Van Samochody dostawcze Opla Movano, Vivaro, Combo i Corsa Van Samochody dostawcze Opla. Stworzone dla Ciebie i Twojej firmy. Zakup samochodu dostawczego to ważna inwestycja. Ale jej prawdziwą wartość możemy

Bardziej szczegółowo

1,4 75 KM manualna 5-biegów 45 600 zł. 1,4 75 KM LPG manualna 5-biegów 50 100 zł. 1,4 VTI 95 KM manualna 5-biegów 48 900 zł

1,4 75 KM manualna 5-biegów 45 600 zł. 1,4 75 KM LPG manualna 5-biegów 50 100 zł. 1,4 VTI 95 KM manualna 5-biegów 48 900 zł 3 LATA GWARANCJI* KREDYT 3 LATA x 0% lub promocyjny kredyt 0% z darmowym ubezpieczeniem ODKUP SAMOCHODU UŻYWANEGO - 2 000 zł CENNIK PROMOCYJNY PEUGEOT 207 WAŻNY OD 01.04.2011 HATCHBACK 3D WERSJA SILNIK

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA. 1. Samochód I

SPECYFIKACJA TECHNICZNA. 1. Samochód I Załącznik 3B SPECYFIKACJA TECHNICZNA 1. Samochód I 1. Przedmiotem zamówienia jest wynajem długoterminowy samochodu typu BUS (6- osobowego) do celów informacyjno-promocyjnych RPO WK-P na lata 2007-2013

Bardziej szczegółowo

Podróżuj, transportuj i ciesz się życiem z nowym combo

Podróżuj, transportuj i ciesz się życiem z nowym combo OPEL COmbO Podróżuj, transportuj i ciesz się życiem z nowym combo cokolwiek planujesz, nowy combo tour poradzi sobie ze wszystkim. Oferuje niezrównaną przestrzeń ładunkową, bardzo szerokie przesuwane

Bardziej szczegółowo

Nazwa:... Siedziba:... Adres poczty elektronicznej:... Numer telefonu:... Numer faksu:... Numer REGON:... Numer NIP:... nr rachunku bankowego:...

Nazwa:... Siedziba:... Adres poczty elektronicznej:... Numer telefonu:... Numer faksu:... Numer REGON:... Numer NIP:... nr rachunku bankowego:... II. TREŚĆ OFERTY WYKONAWCY: Dane dotyczące wykonawcy Nazwa:... Siedziba:... Adres poczty elektronicznej:... Numer telefonu:... Numer faksu:... Numer REGON:... Numer NIP:... nr rachunku bankowego:... Ja

Bardziej szczegółowo

Mitsubishi L200. www.mitsubishi.pl

Mitsubishi L200. www.mitsubishi.pl Mitsubishi L www.mitsubishi.pl Mitsubishi L 4 WIĘCEJ MOCY L słynie ze znakomitego napędu na 4 koła. Dla zwiększenia możliwości terenowych samochód został wyposażony w blokadę tylnego mechanizmu różnicowego.

Bardziej szczegółowo

Oferta na samochód. PEUGEOT 208 Dla Pana Waldemara Kruka

Oferta na samochód. PEUGEOT 208 Dla Pana Waldemara Kruka Expak Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Peugeot ul. Kalinowszczyzna 43 20-201 Lublin Tel. 81 445 01 15, Fax 81 445 01 45 www.expak.peugeot.com.pl Maciej Bojko e-mail: maciejbojko.expak@peugeot.com.pl Data:

Bardziej szczegółowo

Samochody ciężarowe Scania serii P dostępne z większymi silnikami

Samochody ciężarowe Scania serii P dostępne z większymi silnikami Nadarzyn, 30 kwietnia 2009 r. Nowe pojazdy w ofercie Scania: P 360 i P 400 Euro 5 Samochody ciężarowe Scania serii P dostępne z większymi silnikami Dzięki dostępności rozwijających duży moment obrotowy,

Bardziej szczegółowo

CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK START LIFE LIMITED INTENS. Ubezpieczenie. 3,5% lub 2,5% z ofertą Renault Finansowanie (1)

CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK START LIFE LIMITED INTENS. Ubezpieczenie. 3,5% lub 2,5% z ofertą Renault Finansowanie (1) 1 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK START LIFE LIMITED INTENS 1.6 16V 115 56 000 59 900 63 400 67 400 dci 95-67 300 70 800 - dci 110-70 200 73 700 77 700 Rabat 6 000 zł Odkup Rabat 2 500 zł za pozostawienie

Bardziej szczegółowo

Wyposażenie standardowe i dodatkowe.

Wyposażenie standardowe i dodatkowe. Komfor t. Fotel pasażera obok kierowcy z ręczną regulacją. Fotel pasażera umożliwia indywi dualne dopasowanie pozycji spoczynkowej, regulację wzdłużną siedziska oraz kąta pochylenia oparcia. Ogrzewanie

Bardziej szczegółowo

Nowy Vito Furgon i Mixto. Cennik

Nowy Vito Furgon i Mixto. Cennik Nowy Vito Furgon i Mixto Cennik Wyposażenie standardowe. Vito Furgon. Nadwozie XXAntena w szybie przedniej XXDrzwi przesuwne z prawej strony XXKlapa tylna nieprzeszklona XXLusterka zewnętrzne regulowane

Bardziej szczegółowo

PAKIET KLIMATYZACJA Z RADIOODTWARZACZEM

PAKIET KLIMATYZACJA Z RADIOODTWARZACZEM CENA KATALOGOWA NETTO W ZŁ SILNIK KOMFORT Z.E. 2-miejscowy 84 600 MAXI 2-miejscowy 89 600 MAXI COMBI 5-miejscowy 94 600 Cennik obowiązuje od dnia 02.01.2014 r. i dotyczy samochodów wyprodukowanych w 2014

Bardziej szczegółowo

OPEL ZAFIRA FAMILY. CENNIK. 4 500 zł 2,99% 499 zł 1,99% PAKIET ZIMOWY OPLA

OPEL ZAFIRA FAMILY. CENNIK. 4 500 zł 2,99% 499 zł 1,99% PAKIET ZIMOWY OPLA PAKIET ZIMOWY ZAFIRY FAMILY RABAT 4 500 zł KOŁA ZIMOWE za 499 zł KREDYT 2,99 %* CENNIK OPEL ZAFIRA FAMILY. Rok produkcji 2012 / Rok modelowy 2013. PAKIET ZIMOWY OPLA Promocyjny rabat Promocyjny Opel Kredy

Bardziej szczegółowo

Załącznik Nr 1 do zapytania ofertowego Nr 1 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Samochód i wyposażenie fabrycznie nowe MARKA I MODEL OFEROWANEGO POJAZDU

Załącznik Nr 1 do zapytania ofertowego Nr 1 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Samochód i wyposażenie fabrycznie nowe MARKA I MODEL OFEROWANEGO POJAZDU Załącznik Nr 1 do zapytania ofertowego Nr 1 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Samochód i wyposażenie fabrycznie nowe MARKA I MODEL OFEROWANEGO POJAZDU. Rok produkcji. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie

Bardziej szczegółowo

RENAULT FINANSOWANIE: Kredyt 50/50 0% Kredyt 4x25 Kredyt Ulgowy Leasing 3 raty gratis Leasing od 102% Leasing All-in-one Ubezpieczenie 0,9%

RENAULT FINANSOWANIE: Kredyt 50/50 0% Kredyt 4x25 Kredyt Ulgowy Leasing 3 raty gratis Leasing od 102% Leasing All-in-one Ubezpieczenie 0,9% CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK NIGHT & DAY 1.2 16V 75 35 990 Cennik obowiązuje od dnia 02.06.2014 r. i dotyczy samochodów wyprodukowanych w 2014 r. Prezentowana cena jest ceną i katalogową. Oferty promocyjne

Bardziej szczegółowo

Salon Katowice Tel. 32/743 70 00 www.lexus-katowice.pl

Salon Katowice Tel. 32/743 70 00 www.lexus-katowice.pl Katowice, 24 kwietnia 2012 Salon Katowice Tel. 32/743 70 00 www.lexus-katowice.pl C E N N I K M O D E L U G S 3 5 0 A W D o d d o s t a w y l i p c o w e j 2 0 1 2 MODEL CENA W PLN* GS 350 ELITE 253 000,00

Bardziej szczegółowo

Państwa Klasa C: C 180

Państwa Klasa C: C 180 Ilustracja zbliżona Ilustracja zbliżona Podsumowanie Silnik C 180 Model specjalny i pakiety Lakier Czarny Obręcze kół Obręcze kół AMG ze stopów metali lekkich, 18" Tapicerka Tapicerka ARTICO - czarna Elementy

Bardziej szczegółowo

ZESTAW POKROWCÓW OCHRONNYCH

ZESTAW POKROWCÓW OCHRONNYCH ZESTAW POKROWCÓW OCHRONNYCH Zestaw pokrowców ochronnych 5 w 1 Wszystkie niezbędne pokrowce znajdują się w jednym listku. Proste w dystrybucji - tylko jeden artykuł. Oszczędność miejsca w trakcie magazynowania

Bardziej szczegółowo

Kompakt z rozstawem osi 3250 mm, z dachem wysokim

Kompakt z rozstawem osi 3250 mm, z dachem wysokim maks. 2700 (pomiar przy podłodze) 1350 1520 3250 5261 2600 (pomiar przy ściance działowej) 1040 3250 5261 2600 (pomiar przy ściance działowej) Dopuszczalna masa całkowita [t] H ok. 55/6901 1040 1993 2426

Bardziej szczegółowo

renault kangoo drive the change

renault kangoo drive the change NOWE renault kangoo drive the change AUTENTYCZNA NOWOŚĆ NIEZMIENNIE ORYGINALNE JUŻ OD 15 LAT RENAULT KANGOO PODLEGA NIEUSTANNYM PRZEMIANOM - NOWY DESIGN, ZGODNY Z NOWĄ STYLISTYKĄ RENAULT, BOGATSZE WYPOSAŻENIE.

Bardziej szczegółowo

COMBI. Inteligentne wykorzystanie przestrzeni, haki ładunkowe oraz elegancka kabina robią dobre wrażenie na pasażerach, a ponadto

COMBI. Inteligentne wykorzystanie przestrzeni, haki ładunkowe oraz elegancka kabina robią dobre wrażenie na pasażerach, a ponadto NISSAN NV200 COMBI Specjalny rabat na każdy samochód dla twojej firmy! Już od 63 63 690 Zł WYGODNY I WSZECHSTRONNY NV200 Combi zapewnia więcej miejsca wewnątrz pojazdu, a regulowana modułowa konstrukcja

Bardziej szczegółowo

Dostosowuje się do wszelkich potrzeb, dzięki licznym możliwościom zmiany konfiguracji wnętrza.

Dostosowuje się do wszelkich potrzeb, dzięki licznym możliwościom zmiany konfiguracji wnętrza. CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK BUSINESS ZEN LIMITED EXTREM Energy TCe 115 Euro 6 70 400 75 850 - - Energy dci 75 Euro 6 69 100 - - - Energy dci 90 Euro 6 71 100 76 550 79 050 - Energy dci 110 Euro 6-80 550-83

Bardziej szczegółowo

COMBI. Inteligentne wykorzystanie przestrzeni, haki ładunkowe oraz elegancka kabina robią dobre wrażenie na pasażerach, a ponadto

COMBI. Inteligentne wykorzystanie przestrzeni, haki ładunkowe oraz elegancka kabina robią dobre wrażenie na pasażerach, a ponadto WYPRZEDAŻ ROKU MODELOWEGO* NISSAN NV200 COMBI Specjalny rabat na każdy samochód dla twojej firmy! Już od 63 63 470 Zł WYGODNY I WSZECHSTRONNY NV200 Combi zapewnia więcej miejsca wewnątrz pojazdu, a regulowana

Bardziej szczegółowo

OPEL CORSA 5D. 4 500 zł. Cennik. 4 500 zł 4x25%* lub 50/50 PROMOCYJNY RABAT AKTUALNA PROMOCJA

OPEL CORSA 5D. 4 500 zł. Cennik. 4 500 zł 4x25%* lub 50/50 PROMOCYJNY RABAT AKTUALNA PROMOCJA PROMOCYJNY RABAT 4 500 zł Cennik OPEL CORSA 5D. Rok produkcji 2013 / Rok modelowy 2014. AKTUALNA PROMOCJA Promocyjny rabat Promocyjny Opel Kredyt Promocyjny pakiet Opel Ubezpieczenie 4 500 zł 4x25%* lub

Bardziej szczegółowo

Państwa Klasa C: C 200

Państwa Klasa C: C 200 Ilustracja zbliżona Ilustracja zbliżona Podsumowanie Silnik C 200 13920 Model specjalny i pakiety 2356 PLN Lakier Czerń obsydianu metalik 4084 PLN Obręcze kół Obręcze kół ze stopów metali lekkich, 17"

Bardziej szczegółowo

Nowy Ford Transit Custom Kombi

Nowy Ford Transit Custom Kombi cennik nr 01/ ważny od 1 stycznia r. Seria Silniki Kombi krótki (L1) netto brutto netto brutto 300 2.2 TDCi 100 KM M6 96 380 118 547 102 730 126 358 300 2.2 TDCi 125 KM M6 100 630 123 775 106 980 131 585

Bardziej szczegółowo

CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK ACCESS AMBIANCE LAUREATE STEPWAY AMBIANCE STEPWAY LAUREATE 1.2 16V

CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK ACCESS AMBIANCE LAUREATE STEPWAY AMBIANCE STEPWAY LAUREATE 1.2 16V CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK ACCESS AMBIANCE LAUREATE STEPWAY AMBIANCE STEPWAY LAUREATE 1.2 16V 75 29 900 33 600 38 100 - - 1.2 16V 75 LPG - 37 100 41 600 - - TCe 90 - - 42 600 41 600 46 300 1.5 dci 75-41

Bardziej szczegółowo

PEUGEOT Boxer 330 L1H1 2.2 110 KM Pan Artur Lisakowski

PEUGEOT Boxer 330 L1H1 2.2 110 KM Pan Artur Lisakowski PIOTR MIDERA DORADCA HANDLOWY TEL. 502904910 INTERVAPO Sp. z o. o. Ul. Elbląska 98B 80-718 Gdańsk Data: 15-07-2014 Oferta na samochód PEUGEOT Boxer 330 L1H1 2.2 110 KM Pan Artur Lisakowski Opis samochodu

Bardziej szczegółowo

Eos - cennik rok modelowy 2011

Eos - cennik rok modelowy 2011 rok modelowy 2011 Ceny PLN z VAT 1.4 TSI 122 KM (90 kw), 6 biegowy 98 140 1.4 TSI 160 KM (118 kw), 6 biegowy 106 040 2.0 TSI 210 KM (155 kw), 6 biegowy 115 040 2.0 TSI 210 KM (155 kw), DSG 122 240 2.0

Bardziej szczegółowo

CENA KATALOGOWA NETTO W ZŁ SILNIK BASE CONFORT 1.6 84 29 900 32 850 1.6 84 32 800 35 750 1.5 dci 75-37 550 1.5 dci 90-39 800

CENA KATALOGOWA NETTO W ZŁ SILNIK BASE CONFORT 1.6 84 29 900 32 850 1.6 84 32 800 35 750 1.5 dci 75-37 550 1.5 dci 90-39 800 2 CENA KATALOGOWA NETTO W ZŁ SILNIK BASE CONFORT 1.6 84 29 900 32 850 1.6 84 32 800 35 750 1.5 dci 75-37 550 1.5 dci 90-39 800 Cennik obowiązuje od dnia 05.03.2015 r. i dotyczy samochodów wyprodukowanych

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1 specyfikacja techniczna Pakiet I. Specyfikacja techniczna samochodu osobowego o nadwoziu 4-drzwiowym typu sedan

Załącznik nr 1 specyfikacja techniczna Pakiet I. Specyfikacja techniczna samochodu osobowego o nadwoziu 4-drzwiowym typu sedan Załącznik nr 1 specyfikacja techniczna Pakiet I Specyfikacja techniczna samochodu osobowego o nadwoziu 4-drzwiowym typu sedan... (producent/marka/model pojazdu) Oferowany samochód osobowy jest fabrycznie

Bardziej szczegółowo

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy. Dostawa samochodu osobowego dla Powiatu Mieleckiego numer ogłoszenia: 33964-2013; data zamieszczenia: 24.01.

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy. Dostawa samochodu osobowego dla Powiatu Mieleckiego numer ogłoszenia: 33964-2013; data zamieszczenia: 24.01. OR.272.48.2012.EL Mielec, dnia 24 stycznia 2013 roku OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy Dostawa samochodu osobowego dla Powiatu Mieleckiego numer ogłoszenia: 33964-2013; data zamieszczenia: 24.01.2013 Zamieszczanie

Bardziej szczegółowo

OPEL INSIGNIA ACTIVE.

OPEL INSIGNIA ACTIVE. Cennik OPEL INSIGNIA ACTIVE. Rok produkcji 2013 / Rok modelowy 2013. AKTUALNA PROMOCJA Promocyjny Opel Kredyt 3x33% lub 50/50 Promocyjny pakiet Opel Ubezpieczenie już od 3,5% * Promocja dotyczy samochodów

Bardziej szczegółowo

CENNIK PEUGEOT $ 301. 3 x 33% 3 x 33% 3 x 33% 3 x 33% peugeot.pl. odkup. odkup. kredyt kredyt. ubezpieczenie komunikacyjne.

CENNIK PEUGEOT $ 301. 3 x 33% 3 x 33% 3 x 33% 3 x 33% peugeot.pl. odkup. odkup. kredyt kredyt. ubezpieczenie komunikacyjne. CENNIK PEUGEOT 301 WAŻNY OD 2.07.2015 PRODUKCJA OD CZERWCA PROMOCYJNE UBEZPIECZENIE OD 2,99% KREDYT 50/50 Z PAKIETEM KREDYT UBEZPIECZENIA KOMFORT OD 2,99% PROMOCYJNY LEASING % peugeot.pl CENY SEDAN 4D

Bardziej szczegółowo

EMBLEME 1.6 84 36 900 39 900 45 400-1.6 84 40 400 43 400 48 900 51 600 1.5 dci 75-45 700 51 200-1.5dCi 90 - - 53 700 56 400

EMBLEME 1.6 84 36 900 39 900 45 400-1.6 84 40 400 43 400 48 900 51 600 1.5 dci 75-45 700 51 200-1.5dCi 90 - - 53 700 56 400 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK ACCESS AMBIANCE LAUREATE seria limitowana EMBLEME 1.6 84 36 900 39 900 45 400-1.6 84 40 400 43 400 48 900 51 600 1.5 dci 75-45 700 51 200-1.5dCi 90 - - 53 700 56 400 Cennik

Bardziej szczegółowo

Teraz instalacja gazowa w cenie 2 500 zł brutto z montażem (3)

Teraz instalacja gazowa w cenie 2 500 zł brutto z montażem (3) CENA PROMOCYJNA W ZŁ START LIFE LIMITED INTENS SILNIK Collection 2014 Collection 2014 Collection 2014 Collection 2014 1.6 16V 110 46 500 50 400 52 900 57 900 55 500 59 400 61 900 66 900 dci 95 dci 110

Bardziej szczegółowo

NISSAN EVALIA. 24% zniżki flotowej już od 1 samochodu. Rabat 12% Już od 74 150ZŁ NIEOGRANICZONA WSZECHSTRONNOŚĆ

NISSAN EVALIA. 24% zniżki flotowej już od 1 samochodu. Rabat 12% Już od 74 150ZŁ NIEOGRANICZONA WSZECHSTRONNOŚĆ Rabat 12% Już od 74 150ZŁ 24% zniżki flotowej już od 1 samochodu NIEOGRANICZONA WSZECHSTRONNOŚĆ Wybierz się nad morze. Pomóż znajomym w przeprowadzce. Załaduj bagażnik sadzonkami drzew ze szkółki leśnej.

Bardziej szczegółowo

OCENA TECHNICZNA nr: 2816/MERCEDES B/WE8660GU Wykonawca opinii : mgr inż. Mieczysław Krop

OCENA TECHNICZNA nr: 2816/MERCEDES B/WE8660GU Wykonawca opinii : mgr inż. Mieczysław Krop z dnia: 2015/11/09 OCENA TECHNICZNA nr: Wykonawca opinii : mgr inż. Mieczysław Krop Zleceniodawca: IDEA Leasing S.A. Adres: Strzegomska 42B 53-611 Wrocław Zadanie: Określenie wartości rynkowej pojazdu.

Bardziej szczegółowo

DACIA FINANSOWANIE INSTALACJA GAZOWA LPG W PROMOCYJNEJ CENIE 2 900 ZŁ (3) GWARANCJA PRZEDŁUŻONA NAWET DO 5 LAT W CENIE OD 499 ZŁ (4)

DACIA FINANSOWANIE INSTALACJA GAZOWA LPG W PROMOCYJNEJ CENIE 2 900 ZŁ (3) GWARANCJA PRZEDŁUŻONA NAWET DO 5 LAT W CENIE OD 499 ZŁ (4) 4 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK ACCESS AMBIANCE LAUREATE seria limitowana CELEBRATION 1.2 16V 75 33 900 36 950 41 450-1.2 16V 75 Euro6 33 900 36 950 41 450-1.2 16V 75-40 450 44 950 TCe 90 - - 45 950 49 350

Bardziej szczegółowo

Sygnatura akt: WRP-756_54 Ocena stanu technicznego i określenie wartości rynkowej pojazdu PODSTAWA OPINII - zlecenie j/w - ogledziny pojazdu

Sygnatura akt: WRP-756_54 Ocena stanu technicznego i określenie wartości rynkowej pojazdu PODSTAWA OPINII - zlecenie j/w - ogledziny pojazdu OCENA TECHNICZNA nr: z dnia: 2015/09/26 Rzeczoznawca : mgr inż. Piotr Haller Zleceniodawca: Idea Leasing S.A. Adres: Strzegomska 42b 53-611 Wrocław Dotyczy szkody komunikacyjnej: Sygnatura akt: Zadanie:

Bardziej szczegółowo

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. 2015-09-01 Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. Informacje handlowe przygotowane przez: Mateusz Jaśniewski Tel. 605428187 Informacje handlowe przygotowane dla: Plichta

Bardziej szczegółowo

OPEL CORSA 5D. Cennik. 4 500 zł AKTUALNA PROMOCJA. OPEL KREDYT 4x25% + GWARANCJA OPEL 4 LATA 1 PROMOCYJNY

OPEL CORSA 5D. Cennik. 4 500 zł AKTUALNA PROMOCJA. OPEL KREDYT 4x25% + GWARANCJA OPEL 4 LATA 1 PROMOCYJNY Corsa z rabatem 4 500 zł PROMOCYJNY OPEL KREDYT 4x25% + GWARANCJA OPEL 4 LATA 1 Cennik OPEL CORSA 5D. Rok produkcji 2014 / Rok modelowy 2014(C). AKTUALNA PROMOCJA Promocyjny rabat 4 500 zł Silnik z fabryczną

Bardziej szczegółowo

PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYM.

PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYM. Nowy Opel Corsa Van PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYM. POKAŹNY ŁADUNEK FUNKCJONALNOŚCI Nowa Corsa Van ma potencjał, aby stać się wizytówką Twojej firmy. Dynamiczna stylistyka i przestronne wnętrze czynią z niej

Bardziej szczegółowo

Promocyjny rabat 20 000 zł Pro ocy ny Opel redyt 4 25 z 4 letni gwaranc Opel 1 Promocyjny pakiet Opel Ubezpieczenie

Promocyjny rabat 20 000 zł Pro ocy ny Opel redyt 4 25 z 4 letni gwaranc Opel 1 Promocyjny pakiet Opel Ubezpieczenie PROMOCYJNY OPEL KREDYT 4x25% + WA A A OP 4 LATA 1 CENNIK OPEL ANTARA. Rok produkcji 2014 / Rok modelowy 2015. AKTUALNA PROMOCJA Promocyjny rabat 20 000 zł Pro ocy ny Opel redyt 4 25 z 4 letni gwaranc Opel

Bardziej szczegółowo

FURGON. WYJĄTKOWA ŁADOWNOŚĆ Przestrzeń ładunkową NV200 obliczono z myślą o zmieszczeniu dwóch europalet.

FURGON. WYJĄTKOWA ŁADOWNOŚĆ Przestrzeń ładunkową NV200 obliczono z myślą o zmieszczeniu dwóch europalet. NISSAN NV200 FURGON Specjalny rabat na każdy samochód dla twojej firmy! Już od 45 45 330 330 ZŁ netto WYJĄTKOWA ŁADOWNOŚĆ Przestrzeń ładunkową NV200 obliczono z myślą o zmieszczeniu dwóch europalet. Ogromna

Bardziej szczegółowo