MUZEUM KATYŃSKIE / WARSZAWA / projekt: 2012 / powierzchnia: 2,79 ha / klient: Muzeum Wojska Polskiego

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "MUZEUM KATYŃSKIE / WARSZAWA / projekt: 2012 / powierzchnia: 2,79 ha / klient: Muzeum Wojska Polskiego"

Transkrypt

1 BRZOZOWSKI GRABOWIECKI ARCHITEKCI

2 Brzozowski Grabowiecki Architekci jest firmą architektoniczną obecną na rynku od 2004 roku. W 2014 roku dołączył do naszego zespołu jako nowy wspólnik architekt Wojciech Kotecki specjalizujący się w realizacji projektów mieszkaniowych i biurowych. Dysponujemy sprawdzonym zespołem 15 architektów i nowoczesnym warsztatem projektowym. Współpracujemy ze sprawdzonymi specjalistami I biurami konstrukcyjnymi I instalacyjnymi. Naszą misją jest tworzenie architektury innowacyjnej i twórczej o wysokiej wartości estetycznej i technicznej w ścisłej współpracy z naszymi klientami. Każde zadanie projektowe traktujemy indywidualnie dobierając do jego realizacji kompetentny zespół. Specjalizujemy się w rewitalizacji zabytkowej zabudowy oraz nowych projektach mieszkaniowych, biurowych i użyteczności publicznej. Przygotowujemy masterplany związane z kompleksowym przygotowaniem dużych terenów pod inwestycje. Projektujemy również wnętrza indywidualne i budynków użyteczności publicznej. Jan Belina Brzozowski (1978) architekt i urbanista, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, założyciel i współwłaściciel firmy Brzozowski Grabowiecki Architekci. Współautor wielu prestiżowych projektów i laureat konkursów architektonicznych. Najważniejsze projekty I realizacje: Muzeum Katyńskie w Warszawie, rewitalizacja Fabryki Wódek Koneser, rewitalizacja zespołów Pałacowo Parkowych w Guzowie i Malej Wsi, Ratusz w Konstancinie Konrad Grabowiecki (1978) architekt i urbanista, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, założyciel i współwłaściciel firmy Brzozowski Grabowiecki Architekci. Współautor wielu prestiżowych projektów i laureat konkursów architektonicznych. Najważniejsze projekty I realizacje: Muzeum Katyńskie w Warszawie, rewitalizacja Fabryki Wódek Koneser, rewitalizacja zespołów Pałacowo Parkowych w Guzowie i Malej Wsi, Ratusz w Konstancinie, członek SARP i MOIA Wojciech Kotecki (1977) - przez ostatnią dekadę architekt prowadzący w JEMS Architekci. Dzisiaj współwłaściciel Brzozowski Grabowiecki Architekci. Współautor projektów masterplanów, zespołów mieszkalnych, budynków wysokościowych i użyteczności publicznej. Najważniejsze projekty i realizacje: MCK w Katowicach, osiedle Górczewska Park, wieżowiec Generation Park, ratusz w Konstancinie oraz zespół 19. Dzielnica - realizacja nagrodzona w konkursie Zycie w Architekturze jako najlepszy budynek mieszkalny oraz Nagrodą Architektoniczną Polityki.

3 MUZEUM KATYŃSKIE / WARSZAWA / projekt: 2012 / powierzchnia: 2,79 ha / klient: Muzeum Wojska Polskiego Muzeum Katyńskie obejmuje południową część Cytadeli Warszawskiej z trzema zabytkowymi budynkami. Całość założenia ma charakter parku z centralnie umieszczonym symbolicznym Lasem Katyńskim. Wejście znajduje się w Bramie Nowomiejskiej, na przedłużeniu Traktu Staromiejskiego, u wylotu ul. Zakroczymskiej. Ekspozycja muzealna została zaprojektowana na dwóch poziomach Kaponiery zabytkowej budowli artyleryjskiej. Trzeci budynek - arkadowa budowla działobitni w pięciu dużych, przeszkolonych arkadach mieści tablice z nazwiskami pomordowanych oficerów.

4 KONKURS NA MUZEUM KATYŃSKIE / WARSZAWA / projekt: 2010 / powierzchnia: 1,7 ha / 1200 m2 / klient: Muzeum Wojska Polskiego / współautorzy: Maksa Sp. z o.o. oraz Jerzy Kalina Nowa siedziba Muzeum Katyskiego znajdzie się w budynku kaponiery w Cytadeli Warszawskiej. Zakres projektu obejmuje przebudowę budynku wraz z zagospodarowaniem otaczającego terenu o powierzchni 1,7 ha na potrzeby parku muzealnego. Głównym celem muzeum jest dokumentowanie zbrodni katyńskiej i oddanie hołdu jej ofiarom poprzez stworzenie przestrzeni pamięci i sakralizację pamiątek po zamordowanych. Zbrodnia katyńska ukazana jest zarówno w skali makro, jak i z perspektywy pojedynczego człowieka. Projekt zdobył I nagrodę w międzynarodowym konkursie architektonicznym.

5 MUZEUM KATYŃSKIE PRZEJŚCIE / WARSZAWA / projekt: 2012 / klient: Muzeum Wojska Polskiego Monumentalne przejście z Placu Apelowego przed Muzeum Katyńskim do Epitafium Katyńskiego - dawnej działobitni mieszczącej tablice z nazwiskami ofiar zbrodni katyńskiej. Powstanie przez rozcięcie wału Cytadeli pionowymi ścianami o wysokości 11m i schodami o długości 40 m. Ściany i schody zaprojektowano w całości z barwionego betonu z odciśniętym szalunkiem.

6 LOFTY RODA / ŚRODA WIELKOPOLSKA / projekt: 2012 / powierzchnia: 2500m² PU / klient: TUP S.A. Projekt przebudowy budynków dawnej szwalni w Środzie Wielkopolskiej na nowoczesne lofty. Budynki usytuowane wokół dziedzińca kryją mury gotyckiego klasztoru Dominikanów i szkoły ewangelickiej. Wejście zaakcentowano nowym współczesnym budynkiem mieszczącym kawiarnię. Nowym elementom nadano industrialny charakter. Jednocześnie wyeksponowano zachowane gotyckie wątki murów i detali.

7 NOWE CENTRUM PRAGI REWITALIZACJA KONESERA / WARSZAWA / projekt: / powierzchnia: 5.6 ha / m2 / klient: BBI Development / generalny projektant: Bulanda i Mucha Architekci Sp. z o.o. Projekt zakłada rewitalizację obszaru zabytkowej wytwórni wódek Koneser na warszawskiej Pradze. Kwartał ze względu na bogactwo przestrzenne, architektoniczne oraz ciekawą historię ma stać się punktem skupiającym życie miejskie w tej części Pragi. Założono: 1. Stworzenie wewnątrz kwartału Rynku na Szmulkach ogólnodostępnej przestrzeni publicznej, na którą składają się trzy powiązane ze sobą place. 2. Rewitalizację zabytkowych budynków i nadanie im nowych funkcji. 3. Wprowadzenie funkcji handlowych, biurowych oraz kulturalnych jako podstawowych funkcji kwartału. 4. Stworzenie w miejscu dawnych fortyfikacji Pragi i rogatek Ząbkowskich parku Fortyfikacje Praskie. 5. Zamkniecie kwartału dla ruchu kołowego.

8 LOFTY W KONESERZE / WARSZAWSKA WYTWÓRNIA WÓDEK KONESER / projekt: 2008 / powierzchnia: m2 / klient: BBI Development / generalny projektant: Bulanda i Mucha Architekci Sp. z o.o. Projekt jest częścią kompleksowej rewitalizacji zabytkowego kwartału fabrycznego Wytwórni Wódek Koneser na warszawskiej Pradze. Budynek złożony jest z czterech równolegle usytuowanych hal nawiązujących gabarytami do położonego obok zabytkowego Magazynu Spirytusu. Parter budynku zajmują lokale handlowe i usługowe. Pośrodku elewacji północnej i południowej znajdują się wejścia do pasażu handlowego. Stanowią one jednocześnie główne wyjścia na teren kwartału z dwukondygnacyjnego parkingu publicznego i kondygnacji handlowej na poziomie 1. Na poziomie +1 znajduje się 28 dwukondygnacyjnych loftów o powierzchni m² z ogrodami na dachach kondygnacji handlowej. Z loftów rozciąga się niezwykły widok na zabytkowe budynki fabryczne.

9 PAŁAC W GUZOWIE / CENTRUM KONFERENCYJNE / GUZÓW / projekt: 2008 / powierzchnia: 12 ha / klient: prywatny Przedmiotem projektu jest rewitalizacja zabytkowego zespołu pałacowo-parkowego w Guzowie. Zakłada się przeznaczenie zespołu na ekskluzywny ośrodek konferencyjny. Nowe budynki hotelu, oranżerii, willa oraz mała architektura dopełniają kompozycję parku zaprojektowanego przez Kronenberga. Projekt poprzedziły wnikliwe badania konserwatorskie oraz analizy powiązań widokowych. Oddzielną część projektu stanowi teren dawnej cukrowni na przedpolu pałacu. W miejscu nieistniejącej cukrowni na obszarze 12,5 ha zaprojektowano osiedle domów z rynkiem.

10 HOTEL PAŁAC W GUZOWIE / GUZÓW / projekt: 2012 / powierzchnia: 2 500m² PU / klient: prywatny Projekt ekskluzywnego hotelu w spektakularnym założeniu pałacowo-parkowym w Guzowie. Parter przeznaczono na sale wielofunkcyjne i konferencyjne. I i II piętro zaadaptowano na pokoje hotelowe eksponujące unikalną więźbę dachową. W piwnicach umieszczono klub, zespół SPA z basenem oraz pomieszczenia techniczne i zaplecze.

11 EKO MIASTO SIEWIERZ / SIEWIERZ / projekt: 2008 / powierzchnia: 150 ha / klient: TUP S.A. / generalny projektant: Mycielski A&U Koncepcja budowy Eko-miasta Siewierz powstała w wyniku warsztatów urbanistycznych Charrette w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju. Układ zabudowy zaprojektowano w harmonii z ukształtowaniem terenu. Obszar podzielono na kilka jednostek mieszkalnych skoncentrowanych wokół lokalnych centrów-placów miejskich. W dolinie, w centralnej części obszaru powstanie duży park z terenami sportowymi i rekreacyjnymi. Wzdłuż drogi krajowej nr. 1 zlokalizowano tereny biznesowe i produkcyjne.

12 REZYDENCJE W MIKOŁAJKACH / MIKOŁAJKI / projekt: 2009 / powierzchnia: 4 ha / klient: prywatny / generalny projektant: Bulanda i Mucha Architekci Sp. z o.o. Projekt ekskluzywnego osiedla 16 domów nad brzegiem Jeziora kierunku brzegu terenie, tak aby maksymalnie otworzyć widoki na jezioro. Nad wodą zaprojektowano klub i restaurację, do której klienci będą przypływać jachtami z wielkich jezior mazurskich. Tuż obok znajduje się marina oraz plaża. W głębi działki, od strony ulicy zlokalizowano hangar na 30 łodzi, budynek gospodarczy oraz lądowisko dla helikoptera. Sieć kameralnych uliczek i ścieżek łączy domy i prowadzi w kierunku klubu i mariny, gdzie koncentruje się życie mieszkańców.

13 DOM 1+1 / WARSZAWA / projekt: 2008 / powierzchnia: 350 m2 / klient: prywatny Projekt zakłada gruntowną przebudowę istniejącego budynku i prawie trzykrotne powiększenie powierzchni użytkowej. Wnętrza budynku kryją bogaty program użytkowy: jednoprzestrzenny połączony z ogrodem salon, atelier z rozsuwanym szklanym dachem, obszerne sypialnie, garderoby i łazienki, saunę oraz pomieszczenia do pracy i rekreacji. Okna rozmieszczone są tak, aby światło mogło jak najgłębiej przenikać do wnętrza budynku.

14 BUDYNEK WIELORODZINNY NA ULICY NAUKOWEJ / WARSZAWA 1950 / projekt: 2010 / klient: prywatny / współautor: Maciej Dembiński Koncepcja dwóch 3-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych z garażem podziemnym w Warszawie (dzielnica Włochy). Powierzchnia działki: 1500 m2 Ilość mieszkań: 17 Powierzchnia użytkowa mieszkań: 1012 m2 Wysokość: m

15 BUDYNEK WIELORODZINNY PRZY ULICY FRANCISZKAŃSKIEJ / WARSZAWA / projekt: 2007 / klient: SMB Dembud / generalny projektant: ARE Obiekt wyróżniony w konkursie SARP na najlepszą realizację 2007 r. 5-cio kondygnacyjny budynek mieszkalny z usługami i garażem podziemnym zlokalizowany jest w pobliżu Starego Miasta w Warszawie.

16 ZESPÓŁ BUDYNKÓW WIELORODZINNYCH GÓRCZEWSKA PARK / WARSZAWA / projekt: 2010 / klient: J.W. Construction Holding / generalny projektant: JEMS Architekci Nagroda SARP 2010 r. Wyróżnienie specjalne. Osiedle powstało na działce położonej wzdłuż linii kolejowej na obrzeżach Woli. W inwestycji w której położono nacisk na racjonalne wykorzystanie budżetu niezwykle ważna stała się standaryzacja elementów architektonicznych. Rezygnując ze skomplikowanych detali i drogich materiałów skupiono się przede wszystkim na stworzeniu atrakcyjnej przestrzeni wewnętrznej osiedla. Charakter i wyraz architektoniczny tego osiedla zostały osiągnięte poprzez modyfikacje i wariacje ograniczonej ilości powtarzalnych elementów.

17 ZESPÓŁ BUDYNKÓW WIELORODZINNYCH GÓRCZEWSKA PARK / WARSZAWA / projekt: 2010 / klient: J.W. Construction Holding / generalny projektant: JEMS Architekci

18 ZESPÓŁ BUDYNKÓW WIELORODZINNYCH 19. DZIELNICA / WARSZAWA / projekt: 2012 / klient: Pro-Urba / generalny projektant: JEMS Architekci Laureat nagrody architektonicznej 2012 miesięcznika Polityka. Najlepszy budynek mieszkalny w konkursie Życie w Architekturze 19 Dzielnica jest pierwszym tak dużym obszarem na terenach postindustrialnych Warszawy, który zostaje przywrócony miastu. Dawne zakłady Waryńskiego, położone na prawie 7ha działce, stają się pierwszym fragmentem nowej dzielnicy. Założenia planu regulacyjnego opierają się na tradycyjnych zasadach budowania miast: zabudowie kwartałowej z wyraźnym podziałem przestrzeni na otwartą, ogólnodostępną ulic i placów oraz półprywatną wewnętrznych dziedzińców. Podstawową osią założenia są dwa place publiczne położone przy dwóch głównych ulicach, połączone ze sobą pieszym pasażem. Wysokość budynków jest zróżnicowana: najwyższa wzdłuż głównych ulic, z dominantami przy placach, obniża się ku pieszemu wewnętrznemu pasażowi. Wszystkie tereny, poza wewnętrznymi dziedzińcami, są ogólnodostępne.

19 ZESPÓŁ BUDYNKÓW WIELORODZINNYCH 19. DZIELNICA / WARSZAWA / projekt: 2012 / klient: Pro-Urba / generalny projektant: JEMS Architekci

20 RONDO DASZYŃSKIEGO / WARSZAWA / projekt: 2014 / klient: Skanska S.A. / generalny projektant: JEMS Architekci Zespół budynków biurowych znajduje się w silnie przeobrażającym się i zmieniającym wizerunek postindustrialnym krajobrazie warszawskiej Woli. Zielone place i pasaże łączące trzy projektowane budynki biurowe pozwolą nadać tej części miasta niepowtarzalny, publiczny charakter i przyjazne dla użytkowników przestrzenie pracy.

21 MENNICA / WARSZAWA / projekt: 2010 / klient: Mennica Polska S.A. / generalny projektant: JEMS Architekci Koncepcja 130-to metrowego wieżowca na zbiegu ulic Prostej i Żelaznej w Warszawie, wykonana dla Mennicy Polskiej.

22 MENNICA / WARSZAWA / projekt: 2010 / klient: Mennica Polska S.A. / generalny projektant: JEMS Architekci

23 JEROZOLIMSKIE 44 / WARSZAWA / projekt: 2011 / generalny projektant: JEMS Architekci Koncepcja 70-cio metrowego wieżowca na miejscu biurowca Universalu przy rondzie Dmowskiego w Warszawie.

24 MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE / KATOWICE / projekt: 2008 / klient: Miasto Katowice / generalny projektant: JEMS Architekci Obiekt Międzynarodowego Centrum Kongresowego zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Spodka Katowickiego. Skala i funkcja obiektu wskazują na jego szczególne znaczenie, które znalazło swoje odzwierciedlenie w formie architektonicznej. Prostopadłościenna budowla przecięta jest zagłębionym ogrodowym kanionem, który łączy plac wejściowy od strony Spodka z historycznym szlakiem w kierunku osady Bogucice.

25 MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE / KATOWICE / projekt: 2008 / klient: Miasto Katowice / generalny projektant: JEMS Architekci

26 ZAJEZDNIA PRZY CHEŁMSKIEJ / WARSZAWA / projekt: 2007 / klient: Sando / generalny projektant: JEMS Architekci Projekt osiedla mieszkaniowego na prawie 1000 mieszkań, zlokalizowany na terenie zajezdni autobusowej przy ul. Chełmskiej w Warszawie.

27 PORT PRASKI / WARSZAWA / projekt: 2010 / klient: Port Praski S.A. / generalny projektant: JEMS Architekci Praski obszar przekształceń rozmiarami odpowiada centrum Warszawy. Projektowana dzielnica charakterysuje się bardzo różnorodnym programem funkcjo nalnym, na który składają się spektakularne obiekty użyteczności publicznej (Stadion Narodowy) oraz wysokiej jakości przestrzeń miejska Nowego Portu Praskiego.

28 NARODOWE CENTRUM SPORTU / WARSZAWA / projekt: 2008 / klient: NCS / generalny projektant: JEMS Architekci Zwycięski projekt konkursowy regulacji terenów wokół Stadionu Narodowego w Warszawie

29 RATUSZ W KONSTANCINIE - JEZIORNIE / KONSTANCIN - JEZIORNA / / projekt: 2013 / / klient: powierzchnia Urząd Miasta 4500 i m2 Gminy / klient: Konstancin Urząd - Miasta Jeziorna i Gminy Konstancin Jeziorna Projekt ratusza w uzdrowiskowej miejscowości Konstancin Jeziorna koło Warszawy. Architektura budynku w wyważony sposób łączy w sobie reprezentacyjny charakter odpowiedni dla rangi sprawowanej władzy z jednoczesną rzeczowością i umiarem w formie. W projekcie podkreślono przejrzystość i otwartość, która powinna charakteryzować budynek urzędu nastawionego na jak najlepszy kontakt z lokalną społecznością. W projekcie uwzględniono również aspekty ekologiczne zarówno w podejściu do kształtowania ergonomicznego i przyjaznego miejsca pracy, urzędu dostępnego i użytecznego dla mieszkańców, jak również w rozwiązaniach technicznych obniżających wpływ budynku na środowisko naturalne i obniżających koszty eksploatacyjne zarówno materialne jak i środowiskowe.

30 RATUSZ W KONSTANCINIE - JEZIORNIE // KONSTANCIN - JEZIORNA / / projekt: 2013 / / klient: powierzchnia Urząd Miasta 4500 i m2 Gminy / klient: Konstancin Urząd - Miasta Jeziornai Gminy Konstancin Jeziorna Wewnętrzna struktura budynku zorganizowana jest wokoło dwóch dziedzińców: wejściowego i wewnętrznego na który otwierają się pokoje do pracy. Budynek w pewnym sensie ma dwa oblicza: zewnętrze reprezentacyjne i oficjalne oraz wewnętrzne przyjazne dla jego użytkowników, otwarte i przejrzyste. Skrzydło południowe ma dwie kondygnacje wysokości zwieńczone dominantą w formie wieży mieszczącą salę rady miasta.

31 SĄD REJONOWY / NYSA / projekt: 2013 / klient: Sąd Apelacyjny we Wrocławiu Projekt konkursowy na koncepcję Sądu Rejonowego w Nysie. Nagrodzony 3. nagrodą. W projektowanym budynku przyjęto układ z wewnętrznymi dziedzińcami doświetlającymi sale sądowe. Takie rozwiązanie pozwala na logiczny podział funkcjonalny budynku na strefę ogólnodostępną, przeznaczoną dla stron i strefę od dziedzińca, gdzie mieszczą się pokoje składów sędziowskich. Strefy te spotykają się w salach sądowych umieszczonych pomiędzy dziedzińcami.

32 ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH / POZNAŃ / projekt: 2014 / klient: Zespół Szkół Muzycznych w Poznaniu Projekt konkursowy na koncepcję Zespołu Szkół Muzycznych w Poznaniu - nagrodzony 3. nagrodą. Struktura budynku odpowiada na wymagania jakie stawia połączenie funkcji szkolnej i koncertowej: Ściana zewnętrza, wzdłuż granic zabudowy jest w dużej mierze jednotraktaktem skierowanym na zewnątrz mieszczącym sale lekcyjne i nauki indywidualnej. Wewnątrz znajdują się sale koncertowe niewymagające naturalnego oświetlenia, a wymagające dobrej izolacji od świata zewnętrznego. Ponad salami, wewnątrz kwartału znajduje się ogród muzyczny. Architektonicznie budynek zbudowany jest z bardzo ograniczonej ilości elementów fasady zamkniętych w kubikach sal lekcyjnych. Sekwencje takich zestawów elewacyjnych odpowiadające podziałowi wewnętrznemu pomieszczeń zamknięte są w bloki funkcjonalne. Bloki te operują podobnym detalem, natomiast różnią się rytmem powtarzalności elementu fasadowego odpowiadającemu konkretnym funkcjom.

33 MANGALIA / WARSZAWA / projekt: 2014 / klient: Dantex Koncepcja budynku wielorodzinnego z usługami w parterze i parkingiem podziemnym przy ulicy Mangalia w Warszawie. Powierzchnia działki: 8860 m² Ilość mieszkań: 336 Powierzchnia użytkowa mieszkań: m² Wysokość: 25 m

34 HOTEL I SPA W MAŁEJ WSI / MAŁA WIEŚ / projekt: 2014 / klient: prywatny Projekt hotelu i SPA na terenie zabytkowego założenia pałacowego w Małej Wsi. Koncepcja obejmuje realizację budynku hotelowego, w którym znajdować się będzie 100 pokoi oraz zaplecze techniczne. Bezpośrednio przy budynku hotelowym jako dodatkowa atrakcję usytuowane zostało SPA z basenem i nowatorskimi saunami.

35 HOTEL I SPA W KOMPLEKSIE PAŁACOWYM / CZEMIERNIKI / projekt: 2014 / klient: prywatny Projekt hotelu na terenie zabytkowego założenia pałacowego w Czemiernikach. Hotel (68 pokoi) składa się z 4 obiektów: Zbrojowni z nowym skrzydłem, Patia basenu i SPA, Pałacu, Bramy oraz Skrzydła Ogrodowego. Różnice wysokości pomiędzy parterem budynków znajdujących się wewnątrz fortalicji, a poziomem stawów pozwoliła na wykonanie kondygnacji częściowo zagłębionej pod ziemią. Znajduje się tu basen i gabinety spa. Otwierają się one na zielone, niewidoczne z zewnątrz kameralne patio z widokiem na stawy i renesansowy pałac.

36 PAŁAC / KOMPLEKS PAŁACOWO PARKOWY / MAŁA WIEŚ / projekt: 2013/2014 / klient: prywatny Charakter wnętrz pałacu jest określony poprzez unikatowe malowidła ścienne. Aranżacja została tak zaprojektowana aby to one grały główną role. Pomieszczenia bez zachowanego malarstwa zostały pomalowane na kolory inspirowane malarstwem osiemnastowiecznym. Kolory stonowane, lekko zamglone. Od kamiennych szarości, poprzez śliwki, granaty, błękity aż do złamanego grafitu. Czasami z kropla złota lub srebra, przenikające się wzajemnie dzięki amfiladowemu układowi wnętrz..umeblowanie stanowi mieszankę mebli historycznych i współczesnych., z przewaga tych pierwszych. Tkaniny naturalne, len, jedwab, szantung, bawełna. Nowo powstałe pomieszczenia (łazienki, salon herbaciany, winiarnia) są utrzymane w konwencji wnętrz historycznych, ale z detalami świadczącymi o ich współczesnym wykonaniu. Całość dopełniona unikatami z epoki.

37 WOZOWNIA / KOMPLEKS PAŁACOWO PARKOWY / MAŁA WIEŚ / projekt: 2013/2014 / klient: prywatny Budynek wozowni w Małej Wsi pełni nową, restauracyjno - recepcyjną funkcję. Wozownia jako budynek jest wizytówką oficyn pałacowych a także miejscem spotkań i odpoczynku. Nastrój wnętrz jest kolażem elegancji, opowieści o lokalnej historii sadownictwa oraz obiektu, który pełnił funkcje starej wozowni. Podłoga pomieszczeń wykonana jest z cementowej ozdobnej mozaiki oraz drewnianych olejowanych desek.kolorem dominującym w pomieszczeniu są odcienie kamiennego beżu. Jako materiały wzbogacające i uszlachetniające wyraz wnętrza recepcji dobrane zostały elementy wyposażenia w kolorze zgaszonej zieleni oraz dodatki z miedzi.

38 NOWA ORANŻERIA / KOMPLEKS PAŁACOWO PARKOWY / MAŁA WIEŚ / projekt: 2013/2014 / klient: prywatny Projekt wnętrza Nowej Oranżerii jest oparty na rozwiązaniach estetycznych dążących do uzyskania efektu ponadczasowej elegancji z nutą ekstrawagancji. W sali na piętrze najbardziej efektownym elementem wnętrza będzie ażurowy sufit w kolorze starego złota. Zostanie on podświetlony od góry, co pozwala osobom znajdującym się na sali, na podziwianie skrzącego się sklepienia w całej swej okazałości. Kolor ścian i mebli jest jednolity, utrzymany w odcieniach ecru i beżu. Drewniana posadzka w kolorze przydymionego dębu zostanie ułożona w tzw. jodłę francuską. W pasie klatki schodowej i kolumnady zawisną kryształowe, kaskadowe żyrandole. Ściany sali zostaną ozdobione lamperią w kolorze beżowo-szarym oraz rozświetlone kinkietami. Wokół okrągłych stołów pojawia sie krzesła tapicerowane w odcieniu musztardowym. Centralnym, a zarazem najbardziej efektownym elementem pomieszczenia jest bar, którego fronty zostaną wykonane z młotkowanego mosiądzu.

39 RESTAURACJA / PAŁAC W CZEMIERNIKACH / CZEMIERNIKI / projekt: 2014 / klient: prywatny Ideą która przyświecała przy tworzeniu koncepcji wnętrz było nawiązanie dialogu stylistycznego pomiędzy renesansem, a współczesnością. Obiekt, otoczony tajemniczym murem, w niezwykły sposób odcina nas od świata zewnętrznego. Oblany wodami stawu zachęca do korzystania z ich uroku. Całość wnętrz utrzymana jest w jasnych stonowanych kolorach, od piaskowego beżu do złamanej ciepłej bieli. Ściany, ukazujące oryginalną cegłę, w niektórych miejscach zostały przykryte tynkiem, z gdzieniegdzie odtworzonymi renesansowymi malowidłami. Odtworzono charakterystyczny dla renesansu drewniany strop. Typowym dla Renesansu elementem wnętrz są bogate boazerie ścienne z wysokimi płycinami i medalionami. W pałacu zaproponowaliśmy ich współczesną wersję z uproszczonymi detalami. Na podłodze odtworzony został parkiet kasetonowy. Całość kompozycji dopełniono lustrami i rzeźbami.

40 BRZOZOWSKI GRABOWIECKI ARCHITEKCI SP. Z O.O. ul. Cicha 1 lok Warszawa kapitał zakładowy PLN Sąd Rejonowy dla miast Warszawy XII Wydział Gospodarczy KRS: NIP: Regon: Al.3 Maja 2 lok Warszawa t

Funkcja związana z uprawianiem żeglarstwa, hotelowa, usługowa i biurowa. Nabrzeże Beniowskiego, wzdłuż Alei Jana Pawła II

Funkcja związana z uprawianiem żeglarstwa, hotelowa, usługowa i biurowa. Nabrzeże Beniowskiego, wzdłuż Alei Jana Pawła II Inwestycja Funkcja obiektu Lokalizacja Inwestor Projektant Nowa Marina Gdynia Funkcja związana z uprawianiem żeglarstwa, hotelowa, usługowa i biurowa Nabrzeże Beniowskiego, wzdłuż Alei Jana Pawła II Biuro

Bardziej szczegółowo

Prezentacja inwestycji Grupy OKAM Capital

Prezentacja inwestycji Grupy OKAM Capital Prezentacja inwestycji Grupy OKAM Capital Historia firmy OKAM na polskim rynku mieszkaniowym działa od 5 lat. Założycielami firmy są Eran Ilan oraz Arie Koren, który jako Dyrektor Generalny był zaangażowany

Bardziej szczegółowo

Wola Prestige WolaPrestige.indd 1 03/09/2010 13:27:10

Wola Prestige WolaPrestige.indd 1 03/09/2010 13:27:10 Wola Prestige WolaPrestige.indd 1 03/09/2010 13:27:10 LOKALIZACJA Jednym z największych atutów inwestycji jest lokalizacja. Z osiedla do ścisłego centrum miasta można dojechać samochodem zaledwie w ciągu

Bardziej szczegółowo

Lokalizacja. Szczecin - centrum regionu Pomorza i południowego Bałtyku, największe miasto w regionie z 400 tys. mieszkańców. MAKROREGION POMERANIA

Lokalizacja. Szczecin - centrum regionu Pomorza i południowego Bałtyku, największe miasto w regionie z 400 tys. mieszkańców. MAKROREGION POMERANIA MAKROREGION POMERANIA Lokalizacja Szczecin - centrum regionu Pomorza i południowego Bałtyku, największe miasto w regionie z 400 tys. mieszkańców. 1 h Miejsce intensywnej współpracy transgranicznej oraz

Bardziej szczegółowo

BOOKSHOP KAFE GALLERY / WYDAWNICTWO 25.01.2013

BOOKSHOP KAFE GALLERY / WYDAWNICTWO 25.01.2013 BOOKSHOP KAFE GALLERY / WYDAWNICTWO 25.01.2013 WROCŁAW UL.WŁODKOWICA 11//PROJEKT I REALIZACJA: 2010//POW. 72m2+45M2 Lokal znajduje się w centrum Wrocławia w Dzielnicy Czterech Świątyń, w zabytkowej kamienicy

Bardziej szczegółowo

Idealna Lokalizacja. Osiedle Paryskie powstaje w samym sercu Bydgoszczy,

Idealna Lokalizacja. Osiedle Paryskie powstaje w samym sercu Bydgoszczy, Budlex Ponad 27 lat na rynku oraz kilkanaście tysięcy zadowolonych klientów sprawiło, iż zdecydowaliśmy się na realizację wyjątkowego projektu łączącego nasze doświadczenie z pasją tworzenia. Klasyczna

Bardziej szczegółowo

Twój komfort naszym standardem

Twój komfort naszym standardem Twój komfort naszym standardem GDAŃSK TORUŃ WARSZAWA ŁOWICZ POZNAŃ SZCZECIN WARSZAWA RAWA MAZ. KALISZ ZIELONA GÓRA LUBLIN RADOM Osiedle Jarzębinowe zlokalizowane WROCŁAW JELENIA GÓRA KATOWICE KRAKÓW jest

Bardziej szczegółowo

O INWESTYCJI. ATRIUM PARK - Nowa inwestycja przy ulicy Bociana w Krakowie.

O INWESTYCJI. ATRIUM PARK - Nowa inwestycja przy ulicy Bociana w Krakowie. O INWESTYCJI ATRIUM PARK - Nowa inwestycja przy ulicy Bociana w Krakowie. Okolica ul. Bociana jest znana w Krakowie głównie z powodu powstałych w tym rejonie oryginalnych i wysoko ocenianych projektów

Bardziej szczegółowo

http://w-a.pl/aktualnosci.php?artykul=816

http://w-a.pl/aktualnosci.php?artykul=816 Page 1 of 10 Szukaj: Szukaj Strona główna Aktualności Nowości ksiąŝkowe Patronaty Sklep Forum Zaloguj Szyb Krystyna - dalej projektuje juŝ tylko bytomska pracownia MedusaGroup MedusaGroup 2009-04-20 Autor:

Bardziej szczegółowo

KONCEPCJA URBANISTYCZNO-ARCHITEKTONICZNA KOMPLEKSU MUZEUM WOJSKA POLSKIEGO W CYTADELI WARSZAWSKIEJ

KONCEPCJA URBANISTYCZNO-ARCHITEKTONICZNA KOMPLEKSU MUZEUM WOJSKA POLSKIEGO W CYTADELI WARSZAWSKIEJ 270715 KONCEPCJA URBANISTYCZNO-ARCHITEKTONICZNA KOMPLEKSU MUZEUM WOJSKA POLSKIEGO W CYTADELI WARSZAWSKIEJ 1 Spis treści: I. Ogólny opis koncepcji urbanistycznej II. Szczegółowy opis elementów koncepcji

Bardziej szczegółowo

Poznań, ul. chwaliszewo 72

Poznań, ul. chwaliszewo 72 Poznań, ul. chwaliszewo 72 OPIS BUDYNKU Lokale mieszkalne Tarasy z widokiem na Wartę i Stare Miasto powierzchnie od 33 m2 do 72 m2 Lokalizacja w samym centrum miasta Wysokiej jakości architektura Bezpośrednie

Bardziej szczegółowo

Zakres remontu i rozbudowy

Zakres remontu i rozbudowy 1. PRZEDMIOT I CEL OPRACOWANIA Zakres remontu i rozbudowy Opracowanie obejmuje projekt budowlany architektoniczny rozbudowy budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz jego remontu

Bardziej szczegółowo

NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ

NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ Kraków, ul. Lubicz - 4 grunt zabudowany NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ Powierzchnia gruntu: 824 m kw. Położenie: Kraków Lubicz 4 Tytuł prawny do gruntu: prawo użytkowania wieczystego Zabudowa: Budynek biurowy

Bardziej szczegółowo

A P A R T A M E N T Y S I E L E C K A

A P A R T A M E N T Y S I E L E C K A A P A R T A M E N T Y S I E L E C K A Mokotów od zawsze kojarzony z dobrym adresem jest jedną z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych lokalizacji. Apartamenty Sielecka to wyjątkowe połączenie unikalnej,

Bardziej szczegółowo

TEL +48 505 100 799 TEL +48 514 968 042 M.KUPREWICZ@SZAFARNIA10.PL BIURO@SZAFARNIA10.PL WWW.AMBERTOWER.PL. Specyfikacja Budynku

TEL +48 505 100 799 TEL +48 514 968 042 M.KUPREWICZ@SZAFARNIA10.PL BIURO@SZAFARNIA10.PL WWW.AMBERTOWER.PL. Specyfikacja Budynku TEL +48 505 100 799 TEL +48 514 968 042 M.KUPREWICZ@SZAFARNIA10.PL BIURO@SZAFARNIA10.PL WWW.AMBERTOWER.PL Specyfikacja Budynku Nazwa Adres Data oddania Liczba kondygnacji Pow. użytkowa Pow. biurowa Pow.

Bardziej szczegółowo

5 Sypialnie, 3 Łazienki 191,45 m 2

5 Sypialnie, 3 Łazienki 191,45 m 2 5 Sypialnie, 3 Łazienki 191,45 m CONSTRUCTON 11,66 m 6,40 m 16,36 m 5,41 m,30 m "" 6,11 m 9,07 m 3,44 m 3,04 m 16,09 m 7,81 m 16,50 m 7,98 m 13,06 m i schody 5 Sypialnie, 3 Łazienki 191,45 m 5,99 m Czwarta

Bardziej szczegółowo

WILCZA ESKA ETAP III

WILCZA ESKA ETAP III WILCZA ESKA ETAP III Na teren zespołu budynków prowadzą trzy zjazdy z czego dwa zlokalizowane są od strony ul. Królowej Jadwigi oraz jeden z ul. Wilczej. Prowadzą one do drogi wewnętrznej zaprojektowanej

Bardziej szczegółowo

MODUO MOKOTÓW HOUSE ECI RESIDENTIAL

MODUO MOKOTÓW HOUSE ECI RESIDENTIAL MODUO MOKOTÓW HOUSE Inwestycja MODUO Mokotów House powstaje w południowej części dzielnicy Mokotów. To właśnie ten fragment miasta przeżywał w ciągu ostatnich 20 lat dynamiczny rozwój. Nowoczesne budynki

Bardziej szczegółowo

ul. Puławska 182 02-670 Warszawa

ul. Puławska 182 02-670 Warszawa ul. Puławska 182 02-670 Warszawa Przedmiot sprzedaży: Nieruchomość zabudowana opisana jako działka Nr 7/247 KW BY1B/00063606/4. Lokalizacja: CIECH Nieruchomości SA ul. Wojska Polskiego 65 w Bydgoszczy

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA O SPRZEDAśY NIERUCHOMOŚCI BIUROWEJ. Wrocław Pl. Wolności 10

INFORMACJA O SPRZEDAśY NIERUCHOMOŚCI BIUROWEJ. Wrocław Pl. Wolności 10 INFORMACJA O SPRZEDAśY NIERUCHOMOŚCI BIUROWEJ Wrocław Pl. Wolności 10 KONTAKT Bank Zachodni WBK S.A. Obszar Logistyki i Zarządzania Nieruchomościami ul. Ofiar Oświęcimskich 38/40 50-950 Wrocław tel. 071/393-8149

Bardziej szczegółowo

WIDOK TRAKTU PRASKIEGO (ULICE: KAROWA. OKRZEI, ZĄBKOWSKA, KAWĘCZYŃSKA)

WIDOK TRAKTU PRASKIEGO (ULICE: KAROWA. OKRZEI, ZĄBKOWSKA, KAWĘCZYŃSKA) WIDOK TRAKTU PRASKIEGO (ULICE: KAROWA. OKRZEI, ZĄBKOWSKA, KAWĘCZYŃSKA) T R A K T PRASKI Ostatnie kilka lat dyskusji na temat znaczenia rzeki w mieście przyniosło duże zmiany w myśleniu o sposobie jej zagospodarowania.

Bardziej szczegółowo

Rewitalizacja RAZEM. Rewitalizacja RAZEM. Szczecińskie TBS Sp. z o.o. Gmina Miasto Szczecin Wspólnoty Mieszkaniowe

Rewitalizacja RAZEM. Rewitalizacja RAZEM. Szczecińskie TBS Sp. z o.o. Gmina Miasto Szczecin Wspólnoty Mieszkaniowe Rewitalizacja RAZEM Szczecińskie TBS Sp. z o.o. Gmina Miasto Szczecin Wspólnoty Mieszkaniowe Wszystkie umowy o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa

Bardziej szczegółowo

Rewitalizacja RAZEM. ZAAWANSOWANIE REALIZACJI PROJEKTÓW październik 2012 r. Rewitalizacja RAZEM

Rewitalizacja RAZEM. ZAAWANSOWANIE REALIZACJI PROJEKTÓW październik 2012 r. Rewitalizacja RAZEM ZAAWANSOWANIE REALIZACJI PROJEKTÓW październik 2012 r. Rewitalizacja RAZEM Szczecińskie TBS Sp. z o.o. Gmina Miasto Szczecin Wspólnoty Mieszkaniowe Rewitalizacja RAZEM to wspólne przedsięwzięcie: Szczecińskiego

Bardziej szczegółowo

G Blisko dwóch znaczących gospodarczo, turystycznie, kulturowo regionów. - Górnego i Dolnego Śląska

G Blisko dwóch znaczących gospodarczo, turystycznie, kulturowo regionów. - Górnego i Dolnego Śląska BERLIN G Stolica województwa opolskiego G Blisko dwóch znaczących gospodarczo, turystycznie, kulturowo regionów - Górnego i Dolnego Śląska G Dogodne połączenie autostradą A4 z innymi miastami w Polsce

Bardziej szczegółowo

LOBOS aleja POKOJU NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W CENTRUM. LOBOS aleja POKOJU NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W CENTRUM. www.nieruchomosci.lobos.

LOBOS aleja POKOJU NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W CENTRUM. LOBOS aleja POKOJU NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W CENTRUM. www.nieruchomosci.lobos. LOBOS aleja POKOJU NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W CENTRUM NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA z WZiZT na zabudowę budynkiem biurowo- -usługowym lub usługowo-hotelowym o powierzchni użytkowej 24000 m 2 W CENTRUM AL.POKOJU 1A

Bardziej szczegółowo

Biurowiec klasy A - w trakcie realizacji w Lublinie przy AL. Racławickich 8 róg ul. Żwirki i Wigury

Biurowiec klasy A - w trakcie realizacji w Lublinie przy AL. Racławickich 8 róg ul. Żwirki i Wigury RUPES Biurowiec klasy A - w trakcie realizacji w Lublinie przy AL. Racławickich 8 róg ul. Żwirki i Wigury PRZEDMIOT INWESTYCJI Przedmiotem inwestycji jest budynek biurowo - usługowo, z garażem podziemnym

Bardziej szczegółowo

O projekcie. Witamy na Romera!

O projekcie. Witamy na Romera! Witamy na Romera! Na Romera to kolejna w Polsce inwestycja doświadczonego belgijskiego dewelopera - firmy Matexi. Projekt wyróżnia się nowatorskim połączeniem budynku mieszkalnego z wydzieloną częścią

Bardziej szczegółowo

NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ

NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ Katowice, ul. Pocztowa - 9 grunt zabudowany Powierzchnia gruntu: 2309 m kw. Położenie: Katowice Pocztowa 9 Tytuł prawny do gruntu: prawo użytkowania wieczystego Zabudowa: Kliknij

Bardziej szczegółowo

DEWELOPER. Projekt biurowca Kaleidoscope

DEWELOPER. Projekt biurowca Kaleidoscope DEWELOPER Firma Pro Urba jest obecna na polskim rynku deweloperskim od 2004 roku i należy do hiszpańskich grup kapitałowych: Grupo Proconsol, Urbanizadora XXI, Inmobiliaria del Ebro oraz banku Caja de

Bardziej szczegółowo

Inwentaryzacja oraz opis nieruchomości. [rzuty kondygnacji w formacie dwg, pdf oraz jpg w pliku elektronicznym Rybnicka_29_inwentaryzacja.

Inwentaryzacja oraz opis nieruchomości. [rzuty kondygnacji w formacie dwg, pdf oraz jpg w pliku elektronicznym Rybnicka_29_inwentaryzacja. Załącznik nr 10 do Regulaminu konkursu Inwentaryzacja oraz opis nieruchomości [rzuty kondygnacji w formacie dwg, pdf oraz jpg w pliku elektronicznym Rybnicka_29_inwentaryzacja.zip] Nieruchomość stanowi

Bardziej szczegółowo

OFERTA WYNAJMU LOKALI Zapraszamy do wynajęcia lokali w znanej kaŝdemu łodzianinowi nieruchomości, połoŝonej w centrum miasta przy ulicy Kopernika 22.

OFERTA WYNAJMU LOKALI Zapraszamy do wynajęcia lokali w znanej kaŝdemu łodzianinowi nieruchomości, połoŝonej w centrum miasta przy ulicy Kopernika 22. Kopernika 22 - Łódź OFERTA WYNAJMU LOKALI Zapraszamy do wynajęcia lokali w znanej kaŝdemu łodzianinowi nieruchomości, połoŝonej w centrum miasta przy ulicy Kopernika 22. Budynek frontowy posesji jest wpisany

Bardziej szczegółowo

WSTĘP DO REWITALIZACJI OBSZAROWEJ CENTRUM ŁODZI

WSTĘP DO REWITALIZACJI OBSZAROWEJ CENTRUM ŁODZI PROGRAM WSTĘP DO REWITALIZACJI OBSZAROWEJ CENTRUM ŁODZI PROGRAM REMONTOWY DLA NIERUCHOMOŚCI GMINNYCH ZLOKALIZOWANYCH W STREFIE WIELKOMIEJSKIEJ ŁODZI NA LATA 2011-2014 OBSZAR DZIAŁANIA Programem objęty

Bardziej szczegółowo

PRZYWRACAMY DAWNE PIĘKNO Modernizacja skrzydła północnego Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie

PRZYWRACAMY DAWNE PIĘKNO Modernizacja skrzydła północnego Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie PRZYWRACAMY DAWNE PIĘKNO Modernizacja skrzydła północnego Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach

Bardziej szczegółowo

TARNÓW 2015/2016 DR HAB. ARCH. PIOTR GAJEWSKI PROF. PK DR ARCH. JANUSZ BARNAŚ DR ARCH. JANUSZ PURSKI DR ARCH. PAWEŁ ŻUK

TARNÓW 2015/2016 DR HAB. ARCH. PIOTR GAJEWSKI PROF. PK DR ARCH. JANUSZ BARNAŚ DR ARCH. JANUSZ PURSKI DR ARCH. PAWEŁ ŻUK TARNÓW 2015/2016 PROJEKTOWANIE ARCHITEKTONICZNE BUDYNKÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ STOPIEN 2 R I 2015/2016 S2 DR HAB. ARCH. PIOTR GAJEWSKI PROF. PK DR ARCH. JANUSZ BARNAŚ DR ARCH. JANUSZ PURSKI DR ARCH.

Bardziej szczegółowo

Przeniesienie portalu Willi Norblinów. z zespołu hal prasy 520 T i ciągarni I

Przeniesienie portalu Willi Norblinów. z zespołu hal prasy 520 T i ciągarni I INFORMACJA PRASOWA Warszawa, luty 2014 r. Przeniesienie portalu Willi Norblinów z zespołu hal prasy 520 T i ciągarni I W związku z poszerzeniem ulicy Prostej w Warszawie i planowanym obcięciem jednego

Bardziej szczegółowo

Państwa działalności gospodarczej. Obiekt posiada garaże podziemne i naziemne wyposażone łącznie w kilkaset stanowisk postojowych.

Państwa działalności gospodarczej. Obiekt posiada garaże podziemne i naziemne wyposażone łącznie w kilkaset stanowisk postojowych. WYSOKA Dane podstawowe: miejscowość Wysoka, ul. Lipowa, Obręb 0028 Wysoka, gmina Kobierzyce, powiat wrocławski, województwo dolnośląskie, działka Nr 46/68 (nowy podział: 46/73-83) o łącznej powierzchni

Bardziej szczegółowo

Operat szacunkowy lokalu mieszkalnego - wyciąg. Dla lokalu mieszkalnego nr 113 nie została założona księga wieczysta.

Operat szacunkowy lokalu mieszkalnego - wyciąg. Dla lokalu mieszkalnego nr 113 nie została założona księga wieczysta. Operat szacunkowy lokalu mieszkalnego - wyciąg 1. ograniczonego prawa rzeczowego stanowiącego lokal mieszkalny na 5 kondygnacji o pow.53,0000m2 składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju

Bardziej szczegółowo

MURAPOL S. A. Bielsko-Biała, Osiedle Grunwaldzka

MURAPOL S. A. Bielsko-Biała, Osiedle Grunwaldzka MURAPOL S. A. Bielsko-Biała, Osiedle Grunwaldzka Murapol S.A. docenili nas Dedykowana opieka Posiadamy funkcję Opiekuna Klienta. Jest nim Doradca, który prowadzi Klienta przez cały proces sprzedaży mieszkania

Bardziej szczegółowo

AMAZING CITY ŁÓDŹ OSTATNIE NIEODKRYTE MIASTO RYS HISTORYCZNY, NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY STRUKTURY MIASTA

AMAZING CITY ŁÓDŹ OSTATNIE NIEODKRYTE MIASTO RYS HISTORYCZNY, NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY STRUKTURY MIASTA AMAZING CITY ŁÓDŹ OSTATNIE NIEODKRYTE MIASTO RYS HISTORYCZNY, NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY STRUKTURY Łódź posiada jedyny w swoim rodzaju, autentyczny zespół historyzujących, eklektycznych i secesyjnych kamienic

Bardziej szczegółowo

Bydgoski Dom Aukcyjny Sp. z o.o.

Bydgoski Dom Aukcyjny Sp. z o.o. Bydgoski Dom Aukcyjny Sp. z o.o. Zamość ul. Bydgoska 41, 89-200 Szubin tel. +48 517 419 995 e-mail: biuro@bydgoskidomaukcyjny.pl www.bydgoskidomaukcyjny.pl OFERTA INWESTYCYJNA - ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA

Bardziej szczegółowo

PROBLEMY ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO W OBSZARZE ŚRÓDMIEJSKIM

PROBLEMY ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO W OBSZARZE ŚRÓDMIEJSKIM IV KONFERENCJA NAUKOWO TECHNICZNA MIASTO I TRANSPORT 2010 PROBLEMY ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO W OBSZARZE ŚRÓDMIEJSKIM JOLANTA LATAŁA Biuro Architektury i Planowania Przestrzennego, Urząd m.st. Warszawy

Bardziej szczegółowo

WARSZAWA-WESOŁA LITERATÓW 4 LOKALIZACJA i OPIS

WARSZAWA-WESOŁA LITERATÓW 4 LOKALIZACJA i OPIS WARSZAWA-WESOŁA LITERATÓW 4 LOKALIZACJA i OPIS Zamieszkaj w zieleni... Literatów 4 10 9 O inwestycji Okuniewska 2 4 8 Literatów to cicha i urocza uliczka położona w lesie, w otulinie Mazowieckiego Parku

Bardziej szczegółowo

PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA REKREACYJNO-KULTURALNEGO TERENU FORTU NR 4 W RÓŻANIE WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ

PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA REKREACYJNO-KULTURALNEGO TERENU FORTU NR 4 W RÓŻANIE WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA REKREACYJNO-KULTURALNEGO TERENU FORTU NR 4 W RÓŻANIE WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ 123456 1. Lokalizacja Projektowany obszar znajduję się w miejscowości Różan, miedzy ulicami

Bardziej szczegółowo

SPRZEDAŻ ATRAKCYJNEGO LOKALU UŻYTKOWEGO NA ŻOLIBORZU. Warszawa, dzilenica Żoliborz, ul. Włościańska 15 lok. Nr. 98

SPRZEDAŻ ATRAKCYJNEGO LOKALU UŻYTKOWEGO NA ŻOLIBORZU. Warszawa, dzilenica Żoliborz, ul. Włościańska 15 lok. Nr. 98 SPRZEDAŻ ATRAKCYJNEGO LOKALU UŻYTKOWEGO NA ŻOLIBORZU Warszawa, dzilenica Żoliborz, ul. Włościańska 15 lok. Nr. 98 Cena 950.000 zł do negocjacji Tylko 7.000 za/m² KONTAKT Bank Spółdzielczy w Piasecznie

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI ZAWARTOŚĆ OPRACOWANIA I. DANE OGÓLNE

SPIS TREŚCI ZAWARTOŚĆ OPRACOWANIA I. DANE OGÓLNE SPIS TREŚCI ZAWARTOŚĆ OPRACOWANIA...1 I. DANE OGÓLNE...1 II. ZAGOSPODAROWANIE DZIAŁKI...2 III. OPIS TECHNICZNY...4 1. Przedmiot opracowania...4 2. Stan istniejący...4 IV. CZĘŚĆ RYSUNKOWA...6 ZAWARTOŚĆ

Bardziej szczegółowo

Baumat i prefabrykacja we współczesnej architekturze. Zespół budynków Malmö Live w Szwecji

Baumat i prefabrykacja we współczesnej architekturze. Zespół budynków Malmö Live w Szwecji Baumat i prefabrykacja we współczesnej architekturze. Zespół budynków Malmö Live w Szwecji W ramach prestiżowej inwestycji Malmö Live w Szwecji powstają budynki apartamentowe z elementów prefabrykowanych

Bardziej szczegółowo

BEMA 16/18... N O W O C Z E S N Y W D E TA L U

BEMA 16/18... N O W O C Z E S N Y W D E TA L U P R T T Y I S Z K L KLSYCZY W FORI...... O W O C Z S Y W D T L U S Z O W I P Ń S T W O iepodważalnym atutem apartamentów na parterze, pierwszym i drugim piętrze są narożne, ponad 30-metrowe tarasy, które

Bardziej szczegółowo

POWIAT STARGARDZKI. tel./fax. + 48 91 48-04-800/48-04-801 www.powiatstargardzki.eu e-mail: starostwo@powiatstargardzki.pl

POWIAT STARGARDZKI. tel./fax. + 48 91 48-04-800/48-04-801 www.powiatstargardzki.eu e-mail: starostwo@powiatstargardzki.pl POWIAT STARGARDZKI Starostwo Powiatowe w Stargardzie Szczecińskim ul. Skarbowa 1, 73-110 Stargard Szczeciński tel./fax. + 48 91 48-04-800/48-04-801 www.powiatstargardzki.eu e-mail: starostwo@powiatstargardzki.pl

Bardziej szczegółowo

OPOLSKA CENTRUM OFERTA WYNAJMU LOKALI USŁUGOWYCH I BIUROWYCH KATOWICE, CENTRUM, UL. OPOLSKA WWW.INWESTORHM.PL

OPOLSKA CENTRUM OFERTA WYNAJMU LOKALI USŁUGOWYCH I BIUROWYCH KATOWICE, CENTRUM, UL. OPOLSKA WWW.INWESTORHM.PL OPOLSKA CENTRUM OFERTA WYNAJMU LOKALI USŁUGOWYCH I BIUROWYCH KATOWICE, CENTRUM, UL. OPOLSKA WWW.INWESTORHM.PL www.inwestorhm.pl DZIAŁ KOMERCJALIZACJI Bartłomiej Stuła tel. 660-678-382 bartek.stula@grupainwest.pl

Bardziej szczegółowo

ZAKŁAD ARCHITEKTURY UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ STOPIEŃ I 2014/2015, ROK IV SEM.7 PROJEKTOWANIE ARCHITEKTURY UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

ZAKŁAD ARCHITEKTURY UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ STOPIEŃ I 2014/2015, ROK IV SEM.7 PROJEKTOWANIE ARCHITEKTURY UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ ZAKŁAD ARCHITEKTURY UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ STOPIEŃ I 2014/2015, ROK IV SEM.7 PROJEKTOWANIE ARCHITEKTURY UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ DR HAB. ARCH. PIOTR GAJEWSKI Zespół: dr arch. Janusz Barnaś dr arch. Janusz

Bardziej szczegółowo

(faza inicjalna i początkowa)

(faza inicjalna i początkowa) Idealny projekt odnowy wsi Irena Niedźwiecka-Filipiak Proste projekty (faza inicjalna i początkowa) zagospodarowanie przestrzeni wspólnych np. skwer, plac zabaw, plac spotkań małe place, skwery na połączeniu

Bardziej szczegółowo

Służewiec Przemysłowy. dawna dzielnica fabryk i magazynów P4 2

Służewiec Przemysłowy. dawna dzielnica fabryk i magazynów P4 2 Służewiec Przemysłowy dawna dzielnica fabryk i magazynów P4 2 zmienia się w Służewiec Biurowy gustownie dzięki JEMS Architektom P4 3 adres w dobrym towarzystwie na europejskim poziomie architektury projektowanym

Bardziej szczegółowo

Rok założenia 1934 O F E R T A. na zagospodarowanie budynku wolnostojącego na terenie Zakładów Tytoniowych w Lublinie S.A.

Rok założenia 1934 O F E R T A. na zagospodarowanie budynku wolnostojącego na terenie Zakładów Tytoniowych w Lublinie S.A. Rok założenia 1934 O F E R T A na zagospodarowanie budynku wolnostojącego na terenie Zakładów Tytoniowych w Lublinie S.A. Lublin 2005 BUDYNEK WOLNOSTOJĄCY Nr VI (informacja o obiekcie) Lokalizacja: Budynek

Bardziej szczegółowo

WROCŁAW ul. Kołłątaja 15 budynek biurowo - administracyjny

WROCŁAW ul. Kołłątaja 15 budynek biurowo - administracyjny WROCŁAW ul. Kołłątaja 15 budynek biurowo - administracyjny Wrocław, ul. Kołłątaja 15 Działka nr 40 Powierzchnia działki: 534 m² Działka zabudowana budynkiem biurowo - usługowym Księga wieczysta: WR1K/00097378/6

Bardziej szczegółowo

Vienna International Hotels & Resorts. Hotele w Polsce

Vienna International Hotels & Resorts. Hotele w Polsce Vienna International Hotels & Resorts Hotele w Polsce VIENNA INTERNATIONAL HOTELMANAGEMENT AG Podsumowanie Rok założenia: Obecne portfolio: Sieć jest obecna w 9 krajach: VI w liczbach: 1989; 5 hoteli w

Bardziej szczegółowo

Warszawa ul. Ratuszowa 7/9. Nieruchomość na sprzedaż

Warszawa ul. Ratuszowa 7/9. Nieruchomość na sprzedaż Warszawa ul. Ratuszowa 7/9 Nieruchomość na sprzedaż PODSTAWOWE INFORMACJE Miejscowość Warszawa Ulica, nr budynku ul. Ratuszowa 7/9 Powierzchnia budynków Nieruchomość jest zabudowana budynkami o łącznej

Bardziej szczegółowo

Józef Wojciechowski Przewodniczący Rady Nadzorczej J.W. Construction Holding S.A.

Józef Wojciechowski Przewodniczący Rady Nadzorczej J.W. Construction Holding S.A. Life Elevated Józef Wojciechowski Przewodniczący Rady Nadzorczej J.W. Construction Holding S.A. Oaza Piątkowo to wyjątkowe miejsce do mieszkania w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Poznania.

Bardziej szczegółowo

050609 Koncepcja programowo-funkcjonalna oraz projekt urbanistyczno-architektoniczny (w fazie koncepcji) dla obiektu przepompowni ścieków przy ul. 11 Listopada 26 w Pile. 1. Stan istniejący Zabytkowy budynek

Bardziej szczegółowo

OPOLSKA CENTRUM OFERTA WYNAJMU LOKALI USŁUGOWYCH I BIUROWYCH KATOWICE, CENTRUM, UL. OPOLSKA WWW.INWESTORHM.PL

OPOLSKA CENTRUM OFERTA WYNAJMU LOKALI USŁUGOWYCH I BIUROWYCH KATOWICE, CENTRUM, UL. OPOLSKA WWW.INWESTORHM.PL OPOLSKA CENTRUM OFERTA WYNAJMU LOKALI USŁUGOWYCH I BIUROWYCH KATOWICE, CENTRUM, UL. OPOLSKA WWW.INWESTORHM.PL www.inwestorhm.pl DZIAŁ KOMERCJALIZACJI Bartłomiej Stuła tel. 660-678-382 bartek.stula@grupainwest.pl

Bardziej szczegółowo

ŁÓDŹ, ul. Pomorska 65

ŁÓDŹ, ul. Pomorska 65 ŁÓDŹ, ul. Pomorska 65 PREZENTACJA LOKALI UŻYTKOWYCH W OBIEKCIE HANDLOWO USŁUGOWO - BIUROWYM Opis nieruchomości Zespół budynków usługowo - handlowo biurowych, w standardzie B+ w rewitalizowanych budynkach

Bardziej szczegółowo

Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Nieruchomość gruntowa niezabudowana Nieruchomość gruntowa niezabudowana WAR S ZAWA 01 PRZEDMIOT SPRZEDAŻY Przedmiotowa nieruchomość znajduje się w dzielnicy Żoliborz przy zbiegu ulic Powązkowskiej, Krasińskiego i Elbląskiej. 6 linii tramwajowych

Bardziej szczegółowo

Osiedle Białe Baranowo k. Poznania

Osiedle Białe Baranowo k. Poznania Osiedle Białe Baranowo k. Poznania DOMY DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE Osiedle Białe Baranowo k. Poznania Szukasz domu z ogródkiem w urokliwym miejscu? TWÓJ DOM NAD JEZIOREM Oferujemy nowe domy w zabudowie

Bardziej szczegółowo

Kancelaria Prawna Nieruchomości Komercyjne Inwestycje. ALEJA SOLIDARNOŚCI widok z Placu Zamkowego TRASA WZ - Plac Zamkowy

Kancelaria Prawna Nieruchomości Komercyjne Inwestycje. ALEJA SOLIDARNOŚCI widok z Placu Zamkowego TRASA WZ - Plac Zamkowy Kancelaria EURO CONSULTING dr Marek Wiszniewski k Kancelaria Prawna Nieruchomości Komercyjne Inwestycje ALEJA SOLIDARNOŚCI widok z Placu Zamkowego TRASA WZ - Plac Zamkowy Ekskluzywna oferta dla inwestora

Bardziej szczegółowo

Zwiększenie dostępności do infrastruktury kultury poprzez modernizację budynku Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie

Zwiększenie dostępności do infrastruktury kultury poprzez modernizację budynku Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie Zwiększenie dostępności do infrastruktury kultury poprzez modernizację budynku Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie od 1971 roku mieści się w zabytkowym

Bardziej szczegółowo

25 kwietnia 2015 OD MICHAŁOWA DO KAMIONKA podczas Spaceru Warszawskiego prowadziła nas przewodniczka - pani Iwona Gąsiorek

25 kwietnia 2015 OD MICHAŁOWA DO KAMIONKA podczas Spaceru Warszawskiego prowadziła nas przewodniczka - pani Iwona Gąsiorek 25 kwietnia 2015 OD MICHAŁOWA DO KAMIONKA podczas Spaceru Warszawskiego prowadziła nas przewodniczka - pani Iwona Gąsiorek Bazylika Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie kościół parafialny na Pradze

Bardziej szczegółowo

Budynek Mieszkalny. ul. Siewna 14. KORAT-1 Sp. z o.o. ul. Emaus 7/6 30-201 Kraków (+48 12) 430 02 46 biuro@korat.pl www.korat.pl

Budynek Mieszkalny. ul. Siewna 14. KORAT-1 Sp. z o.o. ul. Emaus 7/6 30-201 Kraków (+48 12) 430 02 46 biuro@korat.pl www.korat.pl Budynek Mieszkalny ul. Siewna 14 KORAT-1 Sp. z o.o. ul. Emaus 7/6 30-201 Kraków (+48 12) 430 02 46 biuro@korat.pl www.korat.pl Obecnie realizujemy kameralny budynek mieszkalny z garaŝami, zlokalizowany

Bardziej szczegółowo

Rewitalizacja Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser i kwartału Bazaru Różyckiego

Rewitalizacja Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser i kwartału Bazaru Różyckiego Rewitalizacja Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser i kwartału Bazaru Różyckiego Daniel Zynder 1 Plan prezentacji: Charakterystyka warszawskiej Pragi Wybrane twarde projekty rewitalizacyjne na Pradze Rewitalizacja

Bardziej szczegółowo

Hampton by Hilton w Świnoujściu

Hampton by Hilton w Świnoujściu Zapraszamy na Targi INSTALACJE 2012 Zapraszamy Państwa na targi INSTALACJE 2012, które odbędą się 23-26.04.2012 w Poznaniu na których zaprezentujemy ofertę grzejników i klimakonwektorów Verano-konwektor.

Bardziej szczegółowo

Nieruchomości: Kraśnik al. Niepodległości oraz ul. Komunalna

Nieruchomości: Kraśnik al. Niepodległości oraz ul. Komunalna L U T Y 2015 Nieruchomości: Kraśnik al. Niepodległości oraz ul. Komunalna Broszura Inwestycyjna Podsumowanie Atrakcyjna nieruchomość, zlokalizowana przy głównym trakcie komunikacyjnym miasta Kraśnik Podsumowanie:

Bardziej szczegółowo

O f e r t a w y n a j m u p o w i e r z c h n i k o m e r c y j n e j Czechowice ul. Traugutta 11

O f e r t a w y n a j m u p o w i e r z c h n i k o m e r c y j n e j Czechowice ul. Traugutta 11 Bielskie Technologie Sp. z o.o. 43-512 Kaniów ul. Stefana Kóski 45 O f e r t a w y n a j m u p o w i e r z c h n i k o m e r c y j n e j Czechowice ul. Traugutta 11 Czechowice-Dziedzice, marzec 2014 r.

Bardziej szczegółowo

RODZINNY ZAKĄTEK. PAWŁOWICE ul. Stawowa. Objęta programem Inwestuj w nieruchomości. Rządowe dopłaty Mieszkanie dla młodych. Mieszkania z ogrodem

RODZINNY ZAKĄTEK. PAWŁOWICE ul. Stawowa. Objęta programem Inwestuj w nieruchomości. Rządowe dopłaty Mieszkanie dla młodych. Mieszkania z ogrodem RODZINNY ZAKĄTEK PAWŁOWICE ul. Stawowa Rządowe dopłaty Mieszkanie dla młodych Mieszkania z garażem Mieszkania z ogrodem Objęta programem Inwestuj w nieruchomości Program Zamień Stare na Nowe RODZINNY ZAKĄTEK

Bardziej szczegółowo

www.geogrupa.pl zamieszkaj wśród zieleni...

www.geogrupa.pl zamieszkaj wśród zieleni... www.geogrupa.pl zamieszkaj wśród zieleni... 100 mieszkań Powierzchnia mieszkań: od 38 do 66m 2 Garaż podziemny 2 nowe budynki Windy 4 piętra W kameralnym otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, z dala od miejskiego

Bardziej szczegółowo

PRACOWNIE KONSERWACJI ZABYTKÓW ARKONA SP. Z O.O.

PRACOWNIE KONSERWACJI ZABYTKÓW ARKONA SP. Z O.O. PRACOWNIE KONSERWACJI ZABYTKÓW ARKONA SP. Z O.O. Pracownie Konserwacji Zabytków Arkona Sp. z o.o. oferują pełen zakres prac projektowych oraz opracowań naukowohistorycznych. Specjalizujemy się w projektowaniu

Bardziej szczegółowo

RESTAURACJA I APARTAMENTY ZA MUREM

RESTAURACJA I APARTAMENTY ZA MUREM RESTAURACJA I APARTAMENTY ZA MUREM...Są miejsca które wywierają niezapomniane wrażenia dlatego z ogromną radością pragniemy zaprosić Państwa do nowo powstałego, unikatowego zakątka Stworzyliśmy miejsce,

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI ZABUDOWANEJ BUDYNKIEM BIUROWO- USŁUGOWYM. Opole, ul. Żwirki i Wigury 9a

INFORMACJA O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI ZABUDOWANEJ BUDYNKIEM BIUROWO- USŁUGOWYM. Opole, ul. Żwirki i Wigury 9a INFORMACJA O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI ZABUDOWANEJ BUDYNKIEM BIUROWO- USŁUGOWYM Opole, ul. Żwirki i Wigury 9a KONTAKT Bank Zachodni WBK S.A. Departament i Zarządzania Nieruchomościami ul. Ofiar Oświęcimskich

Bardziej szczegółowo

Zyj w luksusie i oszczedzaj

Zyj w luksusie i oszczedzaj Zyj w luksusie i oszczedzaj Cieplice Slaskie-Zdrój Malownicza miejscowość już od przeszło 800 lat znana jest z leczniczych wód termalnych osiągających temperaturę nawet 90 C. Leżący w słynnej Dolinie Pałaców

Bardziej szczegółowo

ANKIETA PODSTAWOWE DANE INWESTORA: IMIĘ I NAZWISKO: ADRES ZAMIESZKANIA : TELEFON KONTAKTOWY : PODSTAWOWE DANE INWESTYCJI: PLANOWANY CHARAKTER DOMU:

ANKIETA PODSTAWOWE DANE INWESTORA: IMIĘ I NAZWISKO: ADRES ZAMIESZKANIA : TELEFON KONTAKTOWY : PODSTAWOWE DANE INWESTYCJI: PLANOWANY CHARAKTER DOMU: ANKIETA PODSTAWOWE DANE INWESTORA: IMIĘ I NAZWISKO: ADRES ZAMIESZKANIA : TELEFON KONTAKTOWY : PODSTAWOWE DANE INWESTYCJI: PLANOWANY CHARAKTER DOMU: prywatny/deweloperski jednorodzinny dwurodzinny wielopokoleniowy

Bardziej szczegółowo

Nazwa projektu: Centrum Biurowe Neptun Adres: Aleja Grunwaldzka 103A, Gdańsk, Polska Deweloper: Hines Architekt: AHR Architects Powierzchnia biurowa:

Nazwa projektu: Centrum Biurowe Neptun Adres: Aleja Grunwaldzka 103A, Gdańsk, Polska Deweloper: Hines Architekt: AHR Architects Powierzchnia biurowa: Nazwa projektu: Centrum Biurowe Neptun Adres: Aleja Grunwaldzka 103A, Gdańsk, Polska Deweloper: Hines Architekt: AHR Architects Powierzchnia biurowa: 15 300 m² (19 kondygnacji) Powierzchnia usługowa: 700

Bardziej szczegółowo

OFERTA WYNAJMU Powierzchni Biurowych klasy A w Łodzi, ul. Kopcińskiego 79h

OFERTA WYNAJMU Powierzchni Biurowych klasy A w Łodzi, ul. Kopcińskiego 79h OFERTA WYNAJMU Powierzchni Biurowych klasy A w Łodzi, ul. Kopcińskiego 79h LOKALIZACJA I INFORMACJE NA TEMAT OBIEKTU Biurowiec w samym centrum Łodzi, w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji przy zbiegu dwóch

Bardziej szczegółowo

Lokale Użytkowe. www.apartamentyzdusza.pl tel. 882 146 606

Lokale Użytkowe. www.apartamentyzdusza.pl tel. 882 146 606 Lokale Użytkowe Lokalizacja ( mapa): Lokale są znakomicie położone przy ul. Dąbrowskiego 33 w centrum Poznania, przy deptaku drugim po Półwiejskiej, między Mostem Teatralnym a Rynkiem Jeżyckim. Sama ulica

Bardziej szczegółowo

BBI Development NFI S.A.

BBI Development NFI S.A. BBI Development NFI S.A. Debiut obligacji na Catalyst Warszawa, 18 maja 2011 Zastrzeżenie: Niniejsze opracowanie zostało sporządzone wyłącznie w celach informacyjnych i nie ma na celu nakłaniania do nabycia

Bardziej szczegółowo

Zapytania. Siewierz, dnia 12 lipca 2013 r. ZP.271.12.2013

Zapytania. Siewierz, dnia 12 lipca 2013 r. ZP.271.12.2013 URZĄD MIASTA I GMINY SIEWIERZ 42 470 Siewierz, ul. Żwirki i Wigury 16 e-mail: siewierz@siewierz.pl tel. 32 64-99-400, 32 64-99-401 fax. 32 64-99-402 ZP.271.12.2013 Siewierz, dnia 12 lipca 2013 r. Zapytania

Bardziej szczegółowo

1977 1986 praca dydaktyczna na stanowisku asystenta na Wydziale Architektury P.W. 1987 91 praca własna w zawodzie architekta i artysty plastyka.

1977 1986 praca dydaktyczna na stanowisku asystenta na Wydziale Architektury P.W. 1987 91 praca własna w zawodzie architekta i artysty plastyka. Mgr inż. arch Piotr Fornalczyk Ul. Puszczyka 1 m28 02-785 Warszawa Katedra Inżynierii Budowlanej SGGW Wykładowca ŻYCIORYS ZAWODOWY 1977 obrona Pracy Dyplomowej ( wyróżnionej decyzją Rady Wydziału ) Wydział

Bardziej szczegółowo

Budujemy powyżej oczekiwań

Budujemy powyżej oczekiwań Budujemy powyżej oczekiwań Kameralne osiedle domów przy ul. Chełmońskiego w Krakowie www.atal.pl www.bronowiceresidence.pl 14 komfortowych lokali mieszkalnych Bronowice Residence Domy to inwestycja składająca

Bardziej szczegółowo

OFERTA INWESTYCYJNA NR 7/2014/2015

OFERTA INWESTYCYJNA NR 7/2014/2015 KSSE- Podstrefa Tyska OFERTA INWESTYCYJNA NR 7/2014/2015 NAJEM/DZIERŻAWA POMIESZCZEŃ PRZEZNACZONYCH NA BIURA PRZEDMIOT OFERTY JEST: - najem/dzierżawa pomieszczeń przeznaczonych i przystosowanych na biura,

Bardziej szczegółowo

Dokumentacja projektowa na realizację inwestycji opracowana została przez Pracownię Projektową Pawła Tiepłowa z siedzibą w Warszawie przy ul.

Dokumentacja projektowa na realizację inwestycji opracowana została przez Pracownię Projektową Pawła Tiepłowa z siedzibą w Warszawie przy ul. Dokumentacja projektowa na realizację inwestycji opracowana została przez Pracownię Projektową Pawła Tiepłowa z siedzibą w Warszawie przy ul. Osowskiej 27/5, która została wybrana jako zwycięzca przeprowadzonego

Bardziej szczegółowo

80 km (60 min.) 40 km (40 min.) 7 km (12 min.) 6 km (10 min.) 45 km (50 min.) 200m 500m

80 km (60 min.) 40 km (40 min.) 7 km (12 min.) 6 km (10 min.) 45 km (50 min.) 200m 500m PPPT to miejsce kreujące i wspomagające procesy gospodarcze oparte na innowacyjnych projektach oraz programach naukowo-badawczych, które doprowadzą do zwiększenia konkurencyjności rynkowej jego Klientów.

Bardziej szczegółowo

FABRYCZNA OFFICE PARK

FABRYCZNA OFFICE PARK Fotografia: styczeń 2014 Ultranet, od 8 lat specjalizujący się w realizacji biurowców, przedstawia ofertę wynajmu lub sprzedaży nowoczesnej powierzchni biurowo-usługowej. Jest to nowoczesny i funkcjonalny

Bardziej szczegółowo

OPIS INWESTYCJI. UWAGA- rozwiązania projektowe i techniczne pozwalają na łączenie poszczególnych lokali znajdujących się na jednej kondygnacji.

OPIS INWESTYCJI. UWAGA- rozwiązania projektowe i techniczne pozwalają na łączenie poszczególnych lokali znajdujących się na jednej kondygnacji. OPIS INWESTYCJI Zespół mieszkaniowy Kolonia ZACISZE w Krakowie obejmuje dwa budynki mieszkaniowe wielorodzinne w zabudowie bliźniaczej, trzykondygnacyjne z poddaszem użytkowym, składający się z dwóch części

Bardziej szczegółowo

PORTFOLIO JUSTYNA PIOTROWSKA L I C Z Y S I Ę T W O J E W N Ę T R Z E

PORTFOLIO JUSTYNA PIOTROWSKA L I C Z Y S I Ę T W O J E W N Ę T R Z E PORTFOLIO JUSTYNA PIOTROWSKA L I C Z Y S I Ę T W O J E W N Ę T R Z E wnętrza ogrody wizualizacje wzornictwo pasja tworzorzenia aranżacja mieszkania pokazowego Wrocław projekt:, A. Kijania wiz: hotel Siewierz

Bardziej szczegółowo

MONTAŻ PODNOŚNIKA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I PRZEBUDOWA SCHODÓW WEJŚCOWYCH DO BUDYNKU OŚRODKA ZDROWIA W DOMANIOWIE

MONTAŻ PODNOŚNIKA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I PRZEBUDOWA SCHODÓW WEJŚCOWYCH DO BUDYNKU OŚRODKA ZDROWIA W DOMANIOWIE TEMAT OPRACOWANIE: LOKALIZACJA: INWESTOR : PROJEKT BUDOWLANY MONTAŻ PODNOŚNIKA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I PRZEBUDOWA SCHODÓW WEJŚCOWYCH DO BUDYNKU OŚRODKA ZDROWIA W DOMANIOWIE DZ.NR EW.136/4, OBRĘB DOMANIÓW,

Bardziej szczegółowo

REWALORYZACJA I MODERNIZACJA ZESPOŁU PAŁACOWO PARKOWEGO W ROGALINIE - ODDZIAŁU MUZEUM NARODOWEGO W POZNANIU, II ETAP

REWALORYZACJA I MODERNIZACJA ZESPOŁU PAŁACOWO PARKOWEGO W ROGALINIE - ODDZIAŁU MUZEUM NARODOWEGO W POZNANIU, II ETAP REWALORYZACJA I MODERNIZACJA ZESPOŁU PAŁACOWO PARKOWEGO W ROGALINIE - ODDZIAŁU MUZEUM NARODOWEGO W POZNANIU, II ETAP PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO W RAMACH

Bardziej szczegółowo

Czerwonackie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Znak sprawy: ZP.1.2014 Koziegłowy, 23 maja 2014 r. UCZESTNICY KONKURSU

Czerwonackie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Znak sprawy: ZP.1.2014 Koziegłowy, 23 maja 2014 r. UCZESTNICY KONKURSU Czerwonackie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Os. Leśne 24C, 62-028 Koziegłowy tel. (0-61) 6520240-41, fax (0-61) 6520239 www.cztbs.pl e-mail: biuro@cztbs.pl Znak sprawy: ZP.1.2014 Koziegłowy,

Bardziej szczegółowo

Ekspertyza Techniczna

Ekspertyza Techniczna Ekspertyza Techniczna w trybie 2 ust. 2 rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r (Dz. U. Nr 75, poz. 690 z późniejszymi zmianami) dotycząca wymagań z rozporządzenia Ministra Spraw

Bardziej szczegółowo

Urząd d Miasta Stołecznego Warszawy Biuro Polityki Lokalowej

Urząd d Miasta Stołecznego Warszawy Biuro Polityki Lokalowej 2. Rozbudowa hali sportowej Ośrodka Sztuk Walk Dalekiego Wschodu i Rekreacji Fizycznej przy ul. Korkowej 78 w Marysinie Wawerskim (Beneficjent: KRS Stadion TKKF) 3. Przebudowa i adaptacja pomieszczeń pod

Bardziej szczegółowo

Inwentaryzacja architektoniczna budynku dydaktycznego Akademii Muzycznej im. I.J.Paderewskiego w Poznaniu

Inwentaryzacja architektoniczna budynku dydaktycznego Akademii Muzycznej im. I.J.Paderewskiego w Poznaniu Inwentaryzacja architektoniczna budynku dydaktycznego Akademii Muzycznej im. I.J.Paderewskiego w Poznaniu Autorzy: Geocartis Sp. z o.o. ul. Wilczak 12H 61-623 Poznań Poznań, lipiec 2015 Spis treści Podstawa

Bardziej szczegółowo

YATENGA to idealna przestrzeń dla biznesu

YATENGA to idealna przestrzeń dla biznesu YATENGA to: innowacyjny i wyjątkowy pomysł unikalność architektury na skalę światową wyjątkowa technologia i ekologiczne spojrzenie na środowisko doskonała lokalizacja dla rozwoju gospodarczego Przedmiotowy

Bardziej szczegółowo

Hala 100-lecia KS Cracovii. Centrum Sportu Niepełnosprawnych. Zgłoszenie do konkursu Polskie Oskary Sportowe EDYCJA 2013

Hala 100-lecia KS Cracovii. Centrum Sportu Niepełnosprawnych. Zgłoszenie do konkursu Polskie Oskary Sportowe EDYCJA 2013 KS Cracovii EDYCJA 2013 Grupa I: sport kategoria 4: sport osób niepełnosprawnych Sportowej w Krakowie ul. W. Sławka. 10 sekretariat@zis.krakow.pl +48 12 616 6300 Obiekt: /gen. proj. / Oprac. Grawit Nosiadek

Bardziej szczegółowo

O inwestycji. 55O mieszkań. 6 5OO m² powierzchni. 640 miejsc postojowych. 14 297 m² pow. terenu. 8 684 m² pow. zabudowy

O inwestycji. 55O mieszkań. 6 5OO m² powierzchni. 640 miejsc postojowych. 14 297 m² pow. terenu. 8 684 m² pow. zabudowy KOMERCJA O inwestycji Cztery Wieże to nowoczesny kompleks mieszkalno usługowy, zlokalizowany przy ul. Chorzowskiej w Katowicach. Inwestycja składa się z czterech piętnastopiętrowych budynków mieszkalnych

Bardziej szczegółowo

Dąbrowa Górnicza - Śródmieście ZałoŜenia strategii rozwoju przestrzennego dzielnicy. Warsztaty Charette Sesja 3

Dąbrowa Górnicza - Śródmieście ZałoŜenia strategii rozwoju przestrzennego dzielnicy. Warsztaty Charette Sesja 3 Dąbrowa Górnicza - Śródmieście ZałoŜenia strategii rozwoju przestrzennego dzielnicy Warsztaty Charette Sesja 3 1 Organizatorzy warsztatów Miasto Dąbrowa Górnicza Śląski Związek Gmin i Powiatów 2 Program

Bardziej szczegółowo