Mieczysław Jacek Skiba 21 godz. temu. Kapłani!!! Opierdalanko i straszenie było przepisowe. Teraz czas na konkrety.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Mieczysław Jacek Skiba 21 godz. temu. Kapłani!!! Opierdalanko i straszenie było przepisowe. Teraz czas na konkrety."

Transkrypt

1 Mieczysław Jacek Skiba 21 godz. temu Kapłani!!! Opierdalanko i straszenie było przepisowe. Teraz czas na konkrety. Trzeba Ojcu Świętemu donieść, że Skiba rozrabia. Niemiec jest dobry, pobożny i mądry może zrozumie co mówię!!!? Trzeba dokładnie zacząć badać co nas łączy z innymi Religiami, a nie tylko co nas dzieli. No i trzeba podjąć dalej dialog ekumeniczny. Papież, który stał się nie tylko Człowiekiem ale nawet Chrystusem, którego miłość czułem za Jego życia i czuję po Jego śmierci wiedział co robi choć Go gnojono i krytykowano jak Benedyktynów, którzy wspólnie się modlą i medytują z Buddystami. Trzeba też szczegółowo zbadać sytuację na Ziemi i we Wszechświecie. Roboty mnóstwo Was mnogo dacie radę bo teraz nudzicie się jak mopsy bo z umęczonej Biblii nic już mądrego nie wyciśniecie nic!!! Na początek proponuję dla relaksu posłuchać mądrych pieśni Jacka Kaczmarskiego dużo się dowiecie bo to Mistrz słowa i wiedzy nie tylko o życiu. Szkoda, że już umarł. Proponuję też filmy. Matrix, Bitwa o Ziemię, Władca Pierścieni, Hobbit, Narnia, Shrek, Madagaskar, Atlas Chmur i taki jeden tytułu nie pamiętam gdzie Łowca z Towarzyszami uwalniają Ludzi i Niewolników i Nadzorców od tyrana nieśmiertelnego boga który okazuje się jednak śmiertelny bo daje się Go zabić naostrzonym kijem!!! No i obowiązkowo Awatara z książką Naomi Klein No logo to się dowiecie co wyprawiają koncerny!!! To jest na czasie. Te gnidy z Oriona dały Iluminatom-Kabała-Okultystom technologie pofrunęli w Kosmos i najechali jedną Planetę zamieniając Mieszkańców w Niewolników!!! Z tego powodu już po Galaktyce i Wszechświecie niesie się złowroga wieść, że Ziemianie to barbarzyńcy!!! Gdy liść upada z drzewa na Ziemi to Niebo już to wie a cały Wszechświat szybko się o tym dowiaduje bo jesteśmy jak jedno naczynie!!! Filmy koniecznie na dużym ekranie. Horego Poterra i to diabelstwo, które jest w grach komputerowych w większości też poznajcie aby wiedzieć jak zło się sączy w umysły i serca Ludzi a później Ich niszczy!!! Działajcie!!! Nowenna pierwsza!!! Dam Wam radę. Ucząc się bądźcie jak ciekawe Świata Dzieci jak puste naczynko w które można wlewać wszelką wiedzę bez końca a będziecie mieć dobrą zabawę. Nie bądźcie pyszni, że już wiecie bo wtedy staniecie się pełnym naczyniem do którego nic się już wlać nie da. Posłuchajcie mądrości. Do dzieła - do dzieła - do dzieła!!! Obiecałem Wam, że niedługo polską historię, sztukę i literaturę oraz język będzie poznawał cały Świat!!! Z moim niewielkim wkładem i Waszym ogromnym!!! Do pracy Rodacy!!! Szczęść Boże pozdrawiam Jacek

2 ... itd. Lubię to! Udostępnij Przestań obserwować post Promuj Ewa Wojcik i Ewa Wojciechowska lubią to. Ewa Wojciechowska Fajne. 18 godz. temu Lubię to! 1 Dorota Raczynska e nie fajne, Pan głosi synkretyzm, nie zgodny z nauka Kościoła 2 godz. temu Lubię to! Ewa Wojciechowska https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage... Quo Vadis Willkommen in Neros Haus der Frauen", begrüßt eine Konkubine das Sklavenmädchen...Zobacz więcej 48 minut(y) temu Lubię to! Usuń podgląd Ewa Wojciechowska https://www.youtube.com/watch?v=jzwmh3bc2ii O. Adam Szustak OP - Wszyscy jesteśmy z Jerycha, czyli jak się nawrócić 29 maja - Sopot, Parafia NMP Gwiazda Morza 47 minut(y) temu Lubię to! Usuń podgląd Mieczysław Jacek Skiba Tak to jest synkretyzm!!! Nauka Kościoła bazuje na mitach i bajkach! Bóg i Chrystus w nas mieszka w Pełni Chwały! Niedługo nadejdzie Dzień Pański - przyjdzie jak błyskawica - objawi się na moment Chwała Boża!!! Wtedy Ludzie pojmą moje słowa!!! 2 Mieczysław Jacek Skiba Biblia księga zbrodni Biblia - księga zbrodni opolczykpl.wordpress.com. Biblijny Jahwe jest bogiem chrześcijańskim. Wprawdzie sporo katolików temu zap...zobacz więcej 17 minut(y) temu Lubię to! Usuń podgląd Ewa Wojciechowska Moja ciocia (bardzo ja lubie) byla Swiadkim Jehowy i moze jeszcze jest. Obecnie jest stara ma problemy zdrowotne po wylewie. Cale swoje zycie oczekiwala na koniec swiata. Daty konca swiata zmienialy sie, minelo ponad 50 lat. Kobieta zestarzala sie... Wszystko ma czas ale ja zawsze modle sie dobry Boze badz laskawy i nie zsylaj na ludzi Twojego gniewu.

3 16 minut(y) temu Lubię to! Ewa Wojciechowska Wybiera kazdy sam dokad idzie i za kim kroczy. 15 minut(y) temu Lubię to! Mieczysław Jacek Skiba Bóg nigdy nikogo nie ukarał - karanie przez Boga to bajki faryzeuszy! Natomiast Bóg czeka kiedy Ludzie poproszą o objawienie Ducha Świętego! Prosiłem - objawił się - byłem z Bogiem Jednym jak Jezus! Ale czy Ludzie zechcą poprosić?! Nie wiem? Przecież są zbyt zajęci aby prosić o tak banalną rzecz jak poznanie Chwały Bożej! I zapewniam Cię Ewo, że nie ma znaczenia czy Mistyk jest katolikiem, buddystą, hinduistą, konfucjonistą, taoistą, muzułmaninem, ateistą,... - zawsze tak samo doświadczy Chwały Bożej! Aczkolwiek w jednym z 3 stopni. 1-Jestem w Światłości i Miłości, 2-Światłość i Miłość są we mnie, 3-Jestem Światłością i Miłością - doświadczy w zależności od stopnia swej gotowości! I to nie będzie żaden koniec Świata - lecz początek Świata lepszego od tego, który widzimy! Amen 9 minut(y) temu Lubię to! Ewa Wojciechowska Po co ludziom mistyk potrzebyn? 7 minut(y) temu Lubię to! Mieczysław Jacek Skiba Gdyby nie Mistycy to by Ludzie nie mieli zielonego pojęcia o Bogu - zresztą Jezus też był Mistykiem i Mojżesz był i Maryja i Apostołowie i wielu wielu Świętych! Mistyk to ten co zna Boga i swą Jedność z Nim - czyli jest opieczętowany Duchem Świętym! 5 minut(y) temu Lubię to! Ewa Wojciechowska Nie ma calkowitej jednosci z Bogiem tu na ziemi i wcale Bog nie oczekuje tego od nas. Czego przykladem jest Jezus, jedyny i niepowtarzalny, posluszny i bez chelpliwosci. 3 minut(y) temu Lubię to! Mieczysław Jacek Skiba o jejku jejku - Jezu był cholerykiem jak Budda - potrafił naprawdę wpaść w solidny gniew i nabluzgać - patrz Pismo tzw święte! Mieczysław Jacek Skiba A co do Jedności - nie ma to fakt - ale gdy jedynie raz doświadczysz Chwały Bożej to już wiesz żeś z Bogiem Jedno! Ewa Wojciechowska Nie interesuje mnie co kto mowi o Jezusie znam go osobiscie i zaprzeczam takim bzdura. 4 minut(y) temu Lubię to! Mieczysław Jacek Skiba Duch Jezusa to ideał - fakt - ale Jezus ten co chodził po Ziemi miał swój charakterek bardzo porywczy czasami - poczytaj Pismo - bo tak wygląda jakbyś nie czytała!

4 Ewa Wojciechowska KAZDEGO DNIA czlowiek potrzebuje pompcy od Boga. Poniewaz wszystko przemija, kazdego dnia nalezy odnawiac przymierze z Bogiem lub prosic o wiare na kazdy dzien. KAZDEGO DNIA w pooju i milosci. 2 minut(y) temu Nie lubię 1 Mieczysław Jacek Skiba i masz rację - tak czynią bogobojni Ludzie w każdej religii Ewa Wojciechowska O czym myslisz? Mieczysław Jacek Skiba np Jego rozmowy z Faryzeuszami lub tymi którzy chcieli Go kilkakrotnie ukamienować - polecam Ewangelię Św. Jana Ewa Wojciechowska Czy były tam formy przemocy? Mieczysław Jacek Skiba słowa się ostre sypały bo i sytuacja była często podbramkowa - Żydzi lubowali się w kamienowaniu heretyków - a za takiego mieli Jezusa Mieczysław Jacek Skiba i do dziś mają - bo Ci co nie mają dziecięcych serc nie uwierzą tak łatwo słowom Jezusa, że są z Bogiem Jednym jak Jezus Chrystus Mieczysław Jacek Skiba i nie uwierzą słowom Jezusa, że Ojciec da poznać Ducha Świętego tym, którzy o to proszą - bo kołaczącemu otworzą, a szukający znajdzie! 3 minut(y) temu Lubię to! Ewa Wojciechowska To jest dla mnie nielogiczne? Rozprawiasz o Jezusie jako o choleryku a pozniej przechodzisz do oskarzycieli np. faryzeuszy w czym sie lubowali. To historia, ktora w tamtych czasach miala swoje miejsce. Rola Jezusa jest bardzo otwarta w bezposredni sposob rozmawia z kazdym bez wzdledu na pochodzenie, majatek itd.. pociesza strapionych, tych ktorzy stracili wiare zaprasza ponownie do jej poszukiwan. Komu przeszkadzal i dlaczego? Mieczysław Jacek Skiba ja uwierzyłem w słowa Jezusa - szukałem i prosiłem - znalazłem i wiem jak wiedział Jezus! Polecam i Tobie. Poczytaj Pismo to zobaczysz jak Baranek stąpał pomiędzy wilkami!? Ewa Wojciechowska Bog ma swoich wrogow siedza wszedzie w kosciele tez.

5 Ewa Wojciechowska Ciesze sie. Mieczysław Jacek Skiba Gdy się Boga poznaje pojęcie wróg stopniowo zanika - dlatego Jezus nawet na krzyżu wybaczył! Ewa Wojciechowska Wybaczyl tym ktorzy sie nwrocili. Fajnie to napisales wybaczenie to forma milosci. Nie jestem Jezusem ucze sie od niego. 4 minut(y) temu Lubię to! Mieczysław Jacek Skiba Judaszowi też wybaczył - ewangelista w tym względzie ściemnia 3 minut(y) temu Lubię to! Ewa Wojciechowska To jest wazne jakie sie ma tlumaczenie. Polski przeklad "Pisma Swietego" jest kiepski. Czytam je w j. niemieckim. Nie ma w nim takiego zagmatwania. Mieczysław Jacek Skiba w wielu miejscach jest to ściemnianie. np Jezu wprost powiedział, że przyszedł Ludzi Zbawić, a nie potępić. Ale w Piśmie ponoć świętym ewangelista udowadnia, że kto nie uwierzy w Chrystusa będzie potępiony - zwykła ściema. Bóg nigdy nie potępia - Chrystus też nie potępia. Ewa Wojciechowska Nie znam odpowiedzi na wszystkie pytania. Czy jest to sciemnianie? Nie sadze, wazne jest tlumaczenie i przeslanie. nie czepiam sie pojedynczym slowom wyrwanym z calosci. 4 minut(y) temu Lubię to! Mieczysław Jacek Skiba ale są tacy co to badają - i mądrze rzucają Chrześcijanom w twarz te niezgodności i fałsz Pisma - oj siły Ciemności znów namieszały - wyżej podałem link do takiego artykułu gdzie ktoś nie pozostawił suchej nitki ani na Jahwe ani na Jezusie wyciągając wszystkie te bzdety Pisma Mieczysław Jacek Skiba bzdety czyli nieprawdę - czyli przypisywanie Bogu lub Jezusowi demonicznych cech - ktoś to w Piśmie celowo uczynił? Kto? Ewa Wojciechowska Doswiadczalam osobiscie we wlasnym zyciu wartosci "Pisms Swietego"i "ktos" nie interesuje mnie co sobie powymyslal. Duch Swiety zastal zeslany po smierci Jezusa na ziemie jako "pocieszyciel" no i obrzucanie Jezusa blotem lub pomiatanie "Pismem Swietym" nie rusza mnie. Mieczysław Jacek Skiba Muszę kończyć bo Żona się denerwuje że za długo siedzę na fb. Pragnij Boga - gdy Go poznasz znikną wrogowie - wzrośnie mądrość - ale poczujesz się jak odważny

6 baranek wśród wilków! Nara Ewa Wojciechowska W jakim pismie? Autor i przeklad? Mieczysław Jacek Skiba Biblia Tysiąclatka Ewa Wojciechowska W ktorym miejscu? Ewa Wojciechowska Pokoj niech bedze z Toba. Ewa Wojciechowska https://www.youtube.com/watch?v=jzwmh3bc2ii O. Adam Szustak OP - Wszyscy jesteśmy z Jerycha, czyli jak się nawrócić 29 maja - Sopot, Parafia NMP Gwiazda Morza 44 minut(y) temu Lubię to! Usuń podgląd Mieczysław Jacek Skiba To już słuchałem! I trwam przy swoim jako Mistyk - Wszyscy Jesteśmy CHRYSTUSAMI - bo Bóg w Pełni Chwały w nas mieszka - nie patrząc na to kto i w co wierzy i czy w ogóle wierzy! Komentarze są dwa proste: Kto szuka znajduje, a kołaczącemu otworzą - słowa Jezusa - Bóg Ojciec da poznać Ducha Świętego tym którzy szukają i pragną! A czy Ty całym sobą szukasz i pragniesz? Jest tylko jeden sposób żeby Ludzkość nie dawała się zwodzić siłom Ciemności Jest to Objawienie Chwały Ducha Świętego Pełni Światłości i Miłości!!! Aby to Objawienie nastąpiło trzeba je wyprosić!!! Dlatego Kapłani nie zajmujcie się czczymi rzeczami lecz zróbcie o co prosiłem ustanówcie Nieustanną Nowennę do Ducha Świętego aż do skutku aż Duch Święty się Objawi!!! Zróbcie to dopóki są Wierni bo ubywa Ich w zastraszającym tempie!!!? Zróbcie to!!!

7 Zapewniam Was, że gdy Boże Światło rozbłyśnie nad Ziemią Ludzie poznają Prawdę przestaną walczyć przeciw sobie i czynić zło zobaczą jak bardzo byli zwiedzenia i znajdą siły żeby pozbyć się sił Ciemności z Ziemi!!! Słuchajcie póki mówię!!!