Kim jesteśmy? O firmie Kim jesteśmy?

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Kim jesteśmy? O firmie Kim jesteśmy?"

Transkrypt

1

2 O firmie

3 O firmie Kim jesteśmy? Kim jesteśmy? 25 lat świadczymy profesjonalne usługi i realizujemy specjalistyczne projekty w obszarach antykorozji, izolacji i wyposażenia wnętrz. Kulturę naszej organizacji opieramy na zaufaniu, partnerstwie i wiarygodności. Jesteśmy ekspertem od trudnych i wymagających projektów.

4 O firmie Jak działamy? Jak działamy? Świadczymy specjalistyczne usługi w obszarach antykorozji, izolacji oraz wyposażenia wnętrz. Doświadczenia i dobre praktyki z poszczególnych obszarów naszej działalności wdrażamy i wykorzystujemy w pozostałych obszarach. Nieustannie podnosimy poziom świadczonych przez nas usług.

5 O firmie Jak działamy? Jak działamy? Oferujemy wysokiej jakości rozwiązania techniczne i produkcyjne oraz wsparcie i doradztwo na każdym etapie realizacji inwestycji. Zakres prowadzonych projektów uzależniamy od potrzeb i wymagań Klienta.

6 O firmie Jak działamy? Jak działamy? Do dyspozycji Klienta oddajemy kompetentny zespół Project Managerów monitorujący każdy etap projektu. Gwarantujemy bezpieczeństwo projektu i wysoką jakość jego realizacji. Pomagamy i wspieramy w skutecznym rozwiązywaniu problemów.

7 O firmie Struktura działalności Struktura działalności

8 About the company Sales data Sales data

9 About the company Human Resources Human Resources

10 O firmie Jakość Jakość Naszą wizytówką jest wysoka jakość realizowanych projektów. Jesteśmy świadomi swoich zobowiązań wobec ludzi i środowiska. Wdrożyliśmy i doskonalimy Zintegrowany System Zarządzania obejmujący normy ISO 9001, ISO oraz PN-N

11 O firmie Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo FAST to marka prawdziwych wartości, świadoma swoich zobowiązań wobec ludzi i środowiska. Dokładnie przestrzegamy norm i procedur wdrożonych wraz z Systemem Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy PN-N DBAMY O ŚRODOWISKO Działamy zgodnie z normami PN-N i ISO 14001

12 O firmie Środowisko Środowisko Konsekwentnie realizujemy politykę proekologiczną. Wprowadziliśmy System Zarządzania Środowiskiem ISO Minimalizujemy zagrożenia dla środowiska. Kształtujemy świadomość ekologiczną naszych pracowników. DBAMY O ŚRODOWISKO Działamy zgodnie z normami PN-N i ISO 14001

13 O firmie Marka z certyfikatem Marka z certyfikatem Wdrożyliśmy, nieustannie rozwijamy i doskonalimy, Zintegrowany System Zarządzania obejmujący normy ISO 9001, ISO oraz PN-N Spełniamy najwyższe standardy i wymogi techniczne, zarówno w przypadku projektów morskich, jak i związanych z wyposażeniem wnętrz.

14 O firmie Marka z certyfikatem Marka z certyfikatem Działamy zgodnie z wymaganiami Towarzystw Klasyfikacyjnych. Tworzymy kompleksową dokumentację dla każdej realizacji. Posiadamy certyfikaty upoważniające do prowadzenia prac antykorozyjnych m.in. w zbiornikach balastowych, pod nadzorem PSPC, na jednostkach pływających zgodnie z rezolucją IMO SOLAS.

15 O firmie Marka z certyfikatem Marka z certyfikatem Inwestujemy w rozwój kompetencji i umiejętności naszych pracowników. Posiadamy Certyfikat NORSOK m Spełniamy rygorystyczne wymagania do prowadzenia prac konserwacyjnych na konstrukcjach typu offshore.

16 O firmie Zakłady produkcyjne Oddział w Skórczu Zakłady produkcyjne Oddział w Skórczu Realizacja projektów z zakresu wyposażenia wnętrz. Specjalizacja w zastosowaniu różnorodnych materiałów i technologii. Realizacje pod klucz oraz na indywidualne zamówienie klienta. Wyposażenie w najnowsze centra obróbcze CNC. Zatrudnienie 136 osób.

17 O firmie Zakłady produkcyjne FSS Sp. z.o.o. Zakłady produkcyjne FAST Shipyard Services Sp. z o.o. Spółka operacyjnie realizująca projekty w obszarach antykorozji, izolacji i wyposażenia wnętrz. Zatrudnienie 251 osób.

18 O firmie Zakłady produkcyjne FGB Sp. z o.o. Zakłady produkcyjne FAST GritBlasting Sp. z o.o. Realizacja usług w zakresie antykorozji - śrutowanie, metalizowanie, malowanie hydrodynamiczne. Realizacje w obrębie własnego ciągu konserwacyjno-malarskiego lub na obiekcie wskazanym przez klienta. Zatrudnienie 110 osób.

19 Nasze wartości

20 O firmie Nasze wartości Nasze wartości

21 O firmie Nasze wartości Nasze wartości Lojalność Wiedza Technologia Efektywna komunikacja Zrozumienie potrzeb klienta Pro aktywność Elastyczna i efektywna współpraca Doświadczenie Referencje Wielkość firmy Kompetencje Umiejętności Wiarygodność Wsparcie na każdym etapie projektu Zaangażowanie i doradztwo Terminowość Szybka reakcja na potrzeby klienta Otwartość Moce produkcyjne Stabilność finansowa Zaufanie Sposób działania Gwarancja jakości Dotrzymywanie warunków kontraktu

22 Co nas wyróżnia?

23 O firmie Co nas wyróżnia? Co nas wyróżnia? DEDYKOWANY PROJECT MANAGER 1. Indywidualne podejście do projektu. 2. Doskonałe kwalifikacje. 3. Zrozumienie potrzeb Klienta. 4. Przemyślany sposób realizacji zlecenia.

24 O firmie Co nas wyróżnia? Co nas wyróżnia? MONITORING KAŻDEGO ETAPU REALIZACJI PROJEKTU 1. Odpowiedzialność za cały proces (monitoring, weryfikacja wcześniejszych etapów realizacji inwestycji/projektu, informacja zwrotna do inwestora). 2. Zaplanowany sposób realizacji zlecenia. 3. Gwarancja bezpieczeństwa: - otwartość na zmiany warunków realizacji zlecenia - dotrzymanie ustalonych warunków finansowych. 4. Wysoka jakość realizowanych projektów. 5. Gwarancja terminu realizacji.

25 Oferta

26 Oferta Obszary działania Obszary działania

27 Oferta Obszary działania Obszary działania Realizujemy specjalistyczne usługi w obszarach antykorozji, izolacji oraz wyposażenia wnętrz. Oferujemy wysokiej jakości rozwiązania techniczne i produkcyjne, wsparcie i doradztwo na każdym etapie realizacji. Zakres prowadzonych projektów uzależniamy od potrzeb i wymagań Klientów.

28 Oferta Obszary działania Nowe jednostki pływające Remonty statków Offshore Wielkogabarytowe konstrukcje stalowe (lądowe i morskie) Śrutowanie, piaskowanie, metalizowanie, malowanie hydrodynamiczne Usługi realizowane na obiekcie wskazanym przez klienta lub w obrębie własnego ciągu konserwacyjno-malarskiego

29 Oferta Obszary działania Nowe jednostki pływające Remonty statków Offshore Wielkogabarytowe konstrukcje stalowe (lądowe i morskie) Śrutowanie, piaskowanie, metalizowanie, malowanie hydrodynamiczne Usługi realizowane na obiekcie wskazanym przez klienta lub w obrębie własnego ciągu konserwacyjno-malarskiego Statki: powierzchnie płaskie, rurociągi, kanały spalinowe Izolacje ogniowe, akustyczne i termiczne, oblachowanie, piankowanie

30 Oferta Obszary działania Nowe jednostki pływające Remonty statków Offshore Wielkogabarytowe konstrukcje stalowe (lądowe i morskie) Śrutowanie, piaskowanie, metalizowanie, malowanie hydrodynamiczne Usługi realizowane na obiekcie wskazanym przez klienta lub w obrębie własnego ciągu konserwacyjno-malarskiego Statki: powierzchnie płaskie, rurociągi, kanały spalinowe Izolacje ogniowe, akustyczne i termiczne, oblachowanie, piankowanie Hotele Statki Przestrzenie komercyjne Projektowanie, produkcja, dostawa, montaż

31 Antykorozja

32

33 Oferta Antykorozja Antykorozja ZAAWANSOWANE ROZWIĄZANIA OCHRONY POWIERZCHNI Usługi konserwacyjno-malarskie z zakresu antykorozji to główny obszar działalności FAST SA. Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, wykwalifikowany personel oraz pełna infrastruktura techniczna, skutkują realizacją różnorodnych projektów.

34 Oferta Antykorozja Nowe jednostki pływające Nowe jednostki pływające SPECJALIZACJA W ZABEZPIECZENIACH ANTYKOROZYJNYCH Zabezpieczamy różnorodne jednostki. Od niewielkich, poprzez duże statki rybackie, aż po ogromne obiekty pływające. Cieszymy się opinią specjalisty w konserwacji zbiorników. Zabezpieczenia wykonujemy zgodnie z wymaganiami Towarzystw Klasyfikacyjnych i pod rezolucją IMO (PSPC).

35 Oferta Antykorozja Remonty statków Remonty statków JAKOŚĆ I STARANNOŚĆ WYKONANIA ZGODNA ZE SPECYFIKACJĄ PROJEKTU Dzięki rozwiniętemu zapleczu technicznemu, odpowiednim materiałom i kwalifikacjom naszych pracowników, zapewniamy pełną obsługę napraw antykorozyjnych i wyposażeniowych. Prace wykonujemy z najwyższą jakością i starannością. Zawsze zgodnie ze specyfikacją projektu.

36 Oferta Antykorozja Offshore Offshore NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCE KONSTRUKCJE Konstrukcje offshore należą do najbardziej wymagających, a projekty ich zabezpieczenia do najbardziej skomplikowanych. Zabezpieczamy specjalistyczne jednostki lub elementy dedykowane dla przemysłu wydobywczego gazu i ropy naftowej oraz energetyki wiatrowej.

37 Oferta Antykorozja Wielkogabarytowe konstrukcje stalowe Wielkogabarytowe konstrukcje stalowe INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO REALIZACJI Ochrona antykorozyjna konstrukcji stalowych wymaga doświadczenia, odpowiednich umiejętności i właściwie dopasowanych systemów malarskich. W zależności od oczekiwań naszych klientów, stosujemy różnorodne rozwiązania, a każdy realizowany przez nas projekt traktujemy indywidualnie.

38 Izolacje

39

40 Oferta Izolacje Izolacje BEZPIECZNE I TRWAŁE ROZWIĄZANIA IZOLACYJNE Świadczymy pełen zakres usług izolacyjnych dla realizacji morskich, offshore i zastosowań przemysłowych. Izolujemy powierzchnie płaskie, rurociągi i kanały spalinowe, w zakresie zabezpieczenia termicznego, ogniowego i akustycznego.

41 Wyposażenie wnętrz

42

43 Oferta Wyposażenie wnętrz Wyposażenie wnętrz INDYWIDUALIZM REALIZACJI I PRECYZJA WYKONANIA KAŻDEGO WNĘTRZA Kompleksowo wyposażamy i wykańczamy przestrzenie okrętowe, hotelowe i komercyjne. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego projektu oraz dbałością o precyzję i estetykę wykonania. Nasi klienci dokładnie wiedzą, czego mogą oczekiwać na każdym etapie prac.

44 Oferta Wyposażenie wnętrz Hotele Hotele LUKSUS I KOMFORT WYPOCZYNKU Wyjątkowość i niepowtarzalność realizacji łączymy z precyzją wykonania i wygodą użytkowania. Podczas realizacji indywidualnych idei i pomysłów klientów, zwracamy uwagę na każdy szczegół przekazanej koncepcji. Wyposażamy najlepsze obiekty.

45 Oferta Wyposażenie wnętrz Statki Statki KOMPLEKSOWE WYKOŃCZENIE I WYPOSAŻENIE POMIESZCZEŃ OKRĘTOWYCH W RAMACH USŁUGI POD KLUCZ Jesteśmy specjalistą w wyposażaniu jednostek pływających. Wykonujemy realizacje w różnych standardach, zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

46 Oferta Wyposażenie wnętrz Przestrzenie komercyjne Przestrzenie komercyjne INDYWIDUALNE WYMAGANIA PODYKTOWANE POTRZEBAMI KLIENTÓW Kompleksowo realizujemy wnętrza komercyjne z uwzględnieniem pomieszczeń szczególnego przeznaczenia oferując rozwiązania własne lub według projektu klienta. Dbamy o praktyczne aspekty realizacji, dostosowując efekt do oczekiwań i standardów wymaganych przez naszych odbiorców.

47 Wybrane realizacje

48 Antykorozja Nowe jednostki pływające

49 Realizacje Antykorozja Nowe jednostki pływające THOR

50 Realizacje Antykorozja Nowe jednostki pływające HLJV Innovation

51 Antykorozja Remonty statków

52 Realizacje Antykorozja Remonty statków

53 Realizacje Antykorozja Remonty statków

54 Antykorozja Offshore

55 Realizacje Antykorozja Offshore Konstrukcja BLADT

56 Realizacje Antykorozja Offshore Konstrukcja BLADT

57 Antykorozja Wielkogabarytowe konstrukcje stalowe

58 Realizacje Antykorozja Konstrukcje stalowe PGE Arena Gdańsk

59 Realizacje Antykorozja Konstrukcje stalowe PGE Arena Gdańsk

60 Izolacje

61 Realizacje Izolacje HLJV Innovation

62 Realizacje Izolacje HLJV Innovation

63 Wyposażenie wnętrz Hotele

64 Realizacje Wyposażenie wnętrz Hotele Marine Hotel

65 Realizacje Wyposażenie wnętrz Hotele Hotel Narvil

66 Realizacje Wyposażenie wnętrz Hotele Hotel Sheraton

67 Realizacje Wyposażenie wnętrz Hotele Hotel Narvil

68 Wyposażenie wnętrz Statki

69 Realizacje Wyposażenie wnętrz Statki HLJV Innovation

70 Realizacje Wyposażenie wnętrz Statki HLJV Innovation

71 Realizacje Wyposażenie wnętrz Statki HLJV Innovation

72 Realizacje Wyposażenie wnętrz Statki BC Ferries

73 Wyposażenie wnętrz Przestrzenie komercyjne

74 Realizacje Wyposażenie wnętrz Przestrzenie komercyjne Salony Orange

75 Realizacje Wyposażenie wnętrz Przestrzenie komercyjne Hotel Willa Port

76 Zapraszamy do współpracy. FAST SA ul. Czechosłowacka 3, PL Gdańsk T. (+48) , F. (+48) E.

77 Dziękujemy za uwagę.

Serwis systemów elektroenergetycznych. ABB doświadczony partner na cały okres użytkowania stacji

Serwis systemów elektroenergetycznych. ABB doświadczony partner na cały okres użytkowania stacji Serwis systemów elektroenergetycznych ABB doświadczony partner na cały okres użytkowania stacji Oczekiwania Grupa ABB jest jednym z największych na świecie dostawców urządzeń służących do wytwarzania,

Bardziej szczegółowo

INFORMATOR DLA PODMIOTÓW LECZNICZYCH, SAMORZĄDOWCÓW I INWESTORÓW. www.knowhow.com.pl

INFORMATOR DLA PODMIOTÓW LECZNICZYCH, SAMORZĄDOWCÓW I INWESTORÓW. www.knowhow.com.pl www.knowhow.com.pl INFORMATOR DLA PODMIOTÓW LECZNICZYCH, SAMORZĄDOWCÓW I INWESTORÓW SPIS TREŚCI LECZYMY SŁUŻBĘ ZDROWIA 5 NARZĘDZIA INFORMATYCZNE MED IT 9 MedLider 10 Benchmarking 11 FINANSOWANIE ROZWOJU

Bardziej szczegółowo

Wyniki dzięki szkoleniom. Wiedza zapewniająca wzrost.

Wyniki dzięki szkoleniom. Wiedza zapewniająca wzrost. Wyniki dzięki szkoleniom. Wiedza zapewniająca wzrost. Katalog szkoleń 2014 Spis Treści JAKOŚĆ...6 Audytor wewnętrzny ISO 9001:2008...7 Audytor wiodący systemu zarządzania jakością wg ISO 9001:2008 (rejestrowane

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie przez wartości

Zarządzanie przez wartości 1 S&T w Polsce Services Polska to polski oddział Grupy S&T. Oferuje klientom pełen zakres usług w takich S&T obszarach jak: konsulting, outsourcing, projektowanie i wdrażanie systemów informatycznych,

Bardziej szczegółowo

omnia.pl, ul. Kraszewskiego 62A, 37-500 Jarosław, tel. +48 16 621 58 10 www.omnia.pl kontakt@omnia.pl

omnia.pl, ul. Kraszewskiego 62A, 37-500 Jarosław, tel. +48 16 621 58 10 www.omnia.pl kontakt@omnia.pl .firma Dostarczamy profesjonalne usługi oparte o nowoczesne technologie internetowe Na wstępie Wszystko dla naszych Klientów Jesteśmy świadomi, że strona internetowa to niezastąpione źródło informacji,

Bardziej szczegółowo

20 LAT DOŚWIADCZEŃ Rok założenia 1989

20 LAT DOŚWIADCZEŃ Rok założenia 1989 20 LAT DOŚWIADCZEŃ Rok założenia 1989 Nowa jakość konstrukcji stalowych Konstrukcje specjalne Quinto Sp. z o.o. 41-922 Radzionków, ul. Objazdowa 5-9 tel. +48 32 289 04 15, fax.: +48 32 289 57 82 Dział

Bardziej szczegółowo

DORADZTWO. Wspieramy przedsiębiorczość, innowacje i rozwój... bo liczą się pomysły. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o.

DORADZTWO. Wspieramy przedsiębiorczość, innowacje i rozwój... bo liczą się pomysły. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. Wspieramy przedsiębiorczość, innowacje i rozwój... bo liczą się pomysły. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. DORADZTWO 1 2 GAPR sp. z o.o. 3 GAPR sp. z o.o. Górnośląska Agencja

Bardziej szczegółowo

USŁUGI ROZWIĄZANIA ARCHITEKTURA USŁUGI BAZODANOWE ROZWIĄZANIA IT INFRASTRUKTURA WIRTUALIZACJA MIGRACJE KONSOLIDACJA SPRZĘT IT. www.atena.

USŁUGI ROZWIĄZANIA ARCHITEKTURA USŁUGI BAZODANOWE ROZWIĄZANIA IT INFRASTRUKTURA WIRTUALIZACJA MIGRACJE KONSOLIDACJA SPRZĘT IT. www.atena. ARCHITEKTURA USŁUGI BAZODANOWE ROZWIĄZANIA IT INFRASTRUKTURA WIRTUALIZACJA MIGRACJE KONSOLIDACJA SPRZĘT IT www.atena.pl IT ROZWIĄZANIA USŁUGI ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe Sp. z. o.o. 1 AATENA

Bardziej szczegółowo

Hempel News. W numerze. Zima 2012. Hempel nabywa Crown Paints. Nowe badania nad powłokami pęczniejącymi. Siemens o firmie Hempel

Hempel News. W numerze. Zima 2012. Hempel nabywa Crown Paints. Nowe badania nad powłokami pęczniejącymi. Siemens o firmie Hempel Hempel News W numerze Hempel nabywa Crown Paints Nowe badania nad powłokami pęczniejącymi Siemens o firmie Hempel HEMPATHANE 55613 - dostępny w systemie Multi-Tint Temat Zespół firmy Hempel Olga Pietkiewicz,

Bardziej szczegółowo

RHENUS DATA OFFICE POLSKA

RHENUS DATA OFFICE POLSKA RHENUS DATA OFFICE POLSKA Zarządzanie dokumentami i informacją r Kancelaria pocztowa r Skanowanie r Archiwizacja r Przechowywanie r Niszczenie dokumentów Outsourcing procesów biznesowych Dzięki nam sprostasz

Bardziej szczegółowo

Oszczędzanie energii poprzez optymalizację parametrów

Oszczędzanie energii poprzez optymalizację parametrów Oszczędzanie energii poprzez optymalizację parametrów Optymalizacja wydajności obiektu (BPO) dzięki Advantage Services TM Building Technologies Państwa potrzeby naszym priorytetem Advantage Services TM

Bardziej szczegółowo

DOFINANSOWANIE DLA FIRM NA DZIAŁALNOŚĆ BADAWCZO-ROZWOJOWĄ ORAZ WDROŻENIE JEJ WYNIKÓW

DOFINANSOWANIE DLA FIRM NA DZIAŁALNOŚĆ BADAWCZO-ROZWOJOWĄ ORAZ WDROŻENIE JEJ WYNIKÓW DOFINANSOWANIE DLA FIRM NA DZIAŁALNOŚĆ BADAWCZO-ROZWOJOWĄ ORAZ WDROŻENIE JEJ WYNIKÓW WETTIN TO NAJWYŻSZA SKUTECZNOŚĆ, JAKOŚĆ I RZETELNOŚĆ Szanowni Państwo, WETTIN jest firmą konsultingową specjalizującą

Bardziej szczegółowo

WPROWADZENIE DO BSI. Czym się zajmujemy. Kim jesteśmy.

WPROWADZENIE DO BSI. Czym się zajmujemy. Kim jesteśmy. WPROWADZENIE DO BSI Kim jesteśmy. Podobno jednym z najpopularniejszych słów na świecie jest OK. Ale nie w BSI. Uważamy, że nie powinno się poprzestawać na byciu zaledwie OK. Stawiamy na więcej. Znacznie

Bardziej szczegółowo

SKUTECZNE BIURO RACHUNKOWE I DORADZTWO PODATKOWE. www.acco.eu

SKUTECZNE BIURO RACHUNKOWE I DORADZTWO PODATKOWE. www.acco.eu SKUTECZNE BIURO RACHUNKOWE I DORADZTWO PODATKOWE Dodajemy wartość do Państwa wyników www.acco.eu Poczuj wolność by skupić się na celu Celem ACCO jest świadczenie efektywnych, kompleksowych, profesjonalnych

Bardziej szczegółowo

INSIGHT PROJECT BEST PRACTICE

INSIGHT PROJECT BEST PRACTICE Wydanie polskie to rozwiązanie w chmurze umożliwiające współpracę wielu przedsiębiorstw w ramach realizowanych wspólnie projektów (Cross-Enterprise Collaboration, CEC), dostosowane do potrzeb budownictwa

Bardziej szczegółowo

Normatywne systemy zarządzania jakością. Seria ISO 9000

Normatywne systemy zarządzania jakością. Seria ISO 9000 MODUŁ III Systemy zarządzania jakością. Struktura norm ISO serii 9000. Wymagania normy ISO 9001. Orientacja procesowa. Audyt jako narzędzie diagnozy i doskonalenia. Certyfikacja i akredytacja 1 Normatywne

Bardziej szczegółowo

ZINTEGROWANY SYSTEM ZARZĄDZANIA ELEMENTEM ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

ZINTEGROWANY SYSTEM ZARZĄDZANIA ELEMENTEM ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU PL0800191 ZINTEGROWANY SYSTEM ZARZĄDZANIA ELEMENTEM ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU JERZY PASTERNAK Fabryka Kotłów RAFAKO S.A. Racibórz Globalizacja gospodarki powoduje, że RAFAKO S.A. musi skutecznie i szybko

Bardziej szczegółowo

KSIĘGA JAKOŚCI. Zakład Usług Komputerowych i Biurowych PROBIT Wojciech Zawadzki 50-412 Wrocław, ul. Mazowiecka 15. System Zarządzania Jakością

KSIĘGA JAKOŚCI. Zakład Usług Komputerowych i Biurowych PROBIT Wojciech Zawadzki 50-412 Wrocław, ul. Mazowiecka 15. System Zarządzania Jakością Zakład Usług Komputerowych i Biurowych PROBIT Wojciech Zawadzki 50-412 Wrocław, ul. Mazowiecka 15 System Zarządzania Jakością Wydanie piąte kwiecień 2006 KSIĘGA JAKOŚCI Żadna część niniejszej Księgi nie

Bardziej szczegółowo

KOMUNIKAT PRASOWY KNF ZATWIERDZIŁA PROSPEKT VISTAL GDYNIA SA

KOMUNIKAT PRASOWY KNF ZATWIERDZIŁA PROSPEKT VISTAL GDYNIA SA KOMUNIKAT PRASOWY 5 grudnia 2013 KNF ZATWIERDZIŁA PROSPEKT VISTAL GDYNIA SA Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła dziś prospekt emisyjny Vistal Gdynia SA, wiodącego producenta wielkogabarytowych, specjalistycznych

Bardziej szczegółowo

KSIĘGA JAKOŚCI KSIĘGA JAKOŚCI WYDANIE 1

KSIĘGA JAKOŚCI KSIĘGA JAKOŚCI WYDANIE 1 Strona 1 z 21 KSIĘGA JAKOŚCI WYDANIE 1 Egzemplarz nr 1 Zatwierdzamy niniejszą Księgę Jakości opisującą System Zarządzania Jakością oparty na wymaganiach normy ISO 9001:2008 Financial Expert Sp. z o.o.

Bardziej szczegółowo

Strategia społecznej odpowiedzialności. Piotr Wołkowski Pracownia Stolarska. wraz z mapą interesariuszy

Strategia społecznej odpowiedzialności. Piotr Wołkowski Pracownia Stolarska. wraz z mapą interesariuszy Strategia społecznej odpowiedzialności Piotr Wołkowski Pracownia Stolarska wraz z mapą interesariuszy Niniejszy dokument powstał jako element projektu "Mała stolarnia - wielkie możliwości" realizowanego

Bardziej szczegółowo

Członkowie federacji. Bank Millennium Spółka Akcyjna Departament Faktoringu i Finansowania Handlu PROFIL OPIS

Członkowie federacji. Bank Millennium Spółka Akcyjna Departament Faktoringu i Finansowania Handlu PROFIL OPIS Tekst wprowadzający Bank Millennium Spółka Akcyjna Departament Faktoringu i Finansowania Handlu Kwota obrotów faktoringowych za 2010 rok w mln zł 4.381 Liczba pracowników 52 Rok powstania firmy 2004 (od

Bardziej szczegółowo

Outsourcing Experts S.A.

Outsourcing Experts S.A. POZNAJ OEX WITAMY WŚRÓD EKSPERTÓW OUTSOURCINGU Grupa kapitałowa Outsourcing Experts (OEX) powstała w wyniku największej fuzji na rynku outsourcingu procesów biznesowych w Polsce. ArchiDoc i Call One połączyły

Bardziej szczegółowo

Profill 2014. Zakres usług wykonywanych w ramach przygotowania i obsługi prowadzonych programów lojalnościowych

Profill 2014. Zakres usług wykonywanych w ramach przygotowania i obsługi prowadzonych programów lojalnościowych Profill 2014 Zakres usług wykonywanych w ramach przygotowania i obsługi prowadzonych programów lojalnościowych Dlaczego największe sukcesy na rynku odnoszą unikalne programy lojalnościowe? Indywidualne

Bardziej szczegółowo

www.adventureforthought.com

www.adventureforthought.com Adventure for Thought leadership&strategy ul. Zagłoby 10A, 54-514 Wrocław +48 71 789 52 64 aft@adventureforthought.com Firma konsultingowo-szkoleniowa Adventure for Thought istnieje od 1991 roku. Założona

Bardziej szczegółowo

Oferta handlowa Outsourcing usług

Oferta handlowa Outsourcing usług Oferta handlowa Outsourcing usług Informacja o firmie Towarzystwo Zarządzające SKOK oferuje nowoczesne produkty i usługi przede wszystkim Kasom Stefczyka oraz podmiotom systemu SKOK w Polsce. Specjalizujemy

Bardziej szczegółowo

PORTFOLIO. ALTAB S.A. Konsultacje i wdrożenia na najwyższym poziomie. Altab Portfolio. SAP Business One. SAP Business Objects. Business Intelligence

PORTFOLIO. ALTAB S.A. Konsultacje i wdrożenia na najwyższym poziomie. Altab Portfolio. SAP Business One. SAP Business Objects. Business Intelligence Altab Portfolio PORTFOLIO SAP Business One SAP Business Objects Business Intelligence Business Process Management Obieg Dokumentów Kolokacja Serwerów Konsulatcje i Wdrożenia Usługi Programistyczne ALTAB

Bardziej szczegółowo

OKIEN I DRZWI W EUROPIE

OKIEN I DRZWI W EUROPIE DRUTEX S.A. ul. Lęborska 31 77-100 Bytów tel.: +48 59 822 91 01; 59 822 91 04 fax: +48 59 822 91 03 e-mail: drutex@drutex.com.pl NAJWIĘKSZY PRODUCENT OKIEN I DRZWI W EUROPIE DRUTEX NAJLEPSZE OKNA WWW.DRUTEX.EU

Bardziej szczegółowo

Raben Group Misja Wizja Nasze wartości:

Raben Group Misja Wizja Nasze wartości: PL Raben Group Raben Group Misja Budujemy przewagę konkurencyjną naszych Klientów, zapewniając im niezawodne rozwiązania i przyjazną obsługę. Wizja Osiągnąć pozycję Lidera wszędzie, gdzie jesteśmy. Nasze

Bardziej szczegółowo

KIM JESTEŚMY? Jesteśmy prawdziwie kompleksowym operatorem logistycznym. Od ponad 25 lat zajmujemy się zarządzaniem logistyką i łańcuchami dostaw.

KIM JESTEŚMY? Jesteśmy prawdziwie kompleksowym operatorem logistycznym. Od ponad 25 lat zajmujemy się zarządzaniem logistyką i łańcuchami dostaw. www.suus.com PREZENTACJA OGÓLNA KIM JESTEŚMY? Jesteśmy prawdziwie kompleksowym operatorem logistycznym. Od ponad 25 lat zajmujemy się zarządzaniem logistyką i łańcuchami dostaw. Jako jedyna firma logistyczna

Bardziej szczegółowo