SZKOŁA STRATEGICZNEGO ZARZĄDZANIA SPRZEDAŻĄ IV EDYCJA

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "SZKOŁA STRATEGICZNEGO ZARZĄDZANIA SPRZEDAŻĄ IV EDYCJA"

Transkrypt

1 SZKOŁA STRATEGICZNEGO ZARZĄDZANIA SPRZEDAŻĄ IV EDYCJA

2 DOŚWIADCZENIE BTI CONSULTING W LICZBACH ponad 30 lat na rynku ponad 5 mln klientów w 36 krajach świata akredytowanych trenerów ponad dni szkoleniowych największy na świecie producent e-learning systems

3 Inspirujące zajęcia, opierające się o case study, gry, symulacje Wykłady doświadczonych i znanych praktyków Dostęp do portalu wiedzy on-line Praca warsztatowa w oparciu o 3 filary: wiedza, umiejętności i postawy Co wyróżnia Szkołę Strategicznego Zarządzania Sprzedażą? Międzynarodowy certyfikat BTI Indywidualna Diagnoza Rozwojowa Praca w zespołach oraz kameralne grupy Autorskie programy szkoleniowe

4 MODUŁ I: STRATEGICZNE PLANOWANIE SPRZEDAŻY TERMIN: PAŹDZIERNIKA 2014 R. Warsztat poświęcony formułowaniu strategii sprzedaży. Dzięki niemu dowiesz się: Jaka jest Twoja rola jako szefa? Ten rozdział służy uświadomieniu sobie przez uczestników swojej pozycji w strukturze firmy i obowiązków z niej wynikających. Dotyczy on również ważnej kwestii - umiejętności ustalania priorytetów w działaniach, która to umiejętność determinuje efektywne wykorzystanie czasu i wysiłków. Wystarczy poświęcić 0,5 godziny miesięcznie na ustalenie swoich priorytetów - oznacza to 1 min. dziennie. Jakie czynniki wpływają na Konkurencyjność Twojej firmy? Podstawowym celem jest zbudowanie listy czynników, które wpływają na Konkurencyjność firmy, a wcześniej określenie, co to słowo oznacza. Rozmawiamy również na temat ukierunkowania działań na nowych i kupujących klientów, aby osiągnąć i umacniać konkurencyjność. Jak planować sprzedaż? Od każdego z zarządzających handlowcami wymagana jest umiejętność planowania wyników i działań związanych z poszczególnymi klientami i grupami klientów. Jest to potrzebne, żeby świadomie dążyć do wyznaczonych celów, żeby te cele realistycznie wyznaczać i aby być w stanie dostosowywać się do aktualnej sytuacji na rynku.

5 MODUŁ II: PRZEWODZENIE ZESPOŁOWI HANDLOWEMU TERMIN: LISTOPADA 2014 R. Moduł ten poświęcony jest znaczeniu i roli właściwych ludzi pełniących właściwe role w Dziale Sprzedaży Dzięki niemu dowiesz się: Jak zarządzać przez cele? Co to jest zarządzanie przez cele i co ono oznacza w praktyce dla nas i dla firmy? Zarządzanie przez cele jest narzędziem pozwalającym na delegowanie odpowiedzialności za osiąganie wyników poszczególnym członkom zespołu. Sekret polega na tym, jakie cele ustalać? Zarządzanie przez cele jest jednym z narzędzi, które możemy wykorzystać w procesie motywowania pracowników. Wykorzystujemy również Studium Przypadku, aby uczestnicy lepiej zrozumieli temat. Jak wykorzystać zarządzanie sytuacyjne w sprzedaży? Na prostych przykładach pokazujemy jak lider zespołu sprzedaży powinien obserwować swój zespół i zarządzać nim w zależności od zadania, od poziomu dojrzałości pracownika oraz, od poziomu jego motywacji.

6 MODUŁ III: COACHING I MOTYWOWANIE ZESPOŁU HANDLOWEGO TERMIN: LISTOPADA 2014 R. Moduł ten poświęcony jest umacnianiu postaw budowania samoświadomości lidera i głównych elementów, które decydują o skuteczności zarządzania. Dzięki temu dowiesz się: Jak motywować a nie demotywować? Szczegółowo omawiamy proces motywowania i demotywowania pracowników. Jak wygląda demotywacja ukryta, jak jawna, jak pracować z jedną i drugą. Jak motywować rożne stopnie dojrzałości pracowników? W jaki sposób egzekwować poprzez rozmowy managerskie? Dział sprzedaży to dział, w którym egzekwująca funkcja szefa jest wyjątkowo ważna. Dlatego podajemy najbardziej skuteczne metody rozmów managerskich w zależności od stopnia zaawansowania rozwoju pracownika. Jak wykorzystać Coaching w sprzedaży? Omawiamy sposoby rozwijania i budowania niezależności naszych zespołów handlowych.

7 MODUŁ IV: WAŻNE ROZMOWY MANAGERSKIE TERMIN: GRUDNIA 2014 R. Moduł ten poświęcony jest omówieniu sposobów przeprowadzania rozmów przez managera. W procesie pracy managera sprzedaży istnieją momenty, kiedy trzeba wdrożyć specjalne narzędzia do sterowania aktywnością handlową, do podnoszenia jakości działań handlowych, pracy ze zdemotywowanym pracownikiem. Ważne jest przeprowadzenie rozmów na początku współpracy, oraz ją kończących. A także tych, w których musimy pracownika ocenić. Od jakości tych rozmów, sposobu ich przeprowadzenia zależy nie tylko jak dobrze będzie wykonywał swoją pracę handlowiec krótkoterminowo, ale też jak dużą będziemy mieć rotację w zespole. Każdy szef sprzedaży wie, że nowy pracownik i jego wdrożenie to minimum 3 miesiące bez efektu. Skoro przychodzi się do firmy, a odchodzi od szefa zadbajmy o to, aby odejść było jak najmniej.

8 Pracę Kwalifikacje/ Dyplomy: Vital Voices, fundacja Hilary Clinton, program mentorski dla kobiet liderek biznesu w Polsce, mentor Internal Sales MBA, Mecuri International School, Paris, NVC NonViolent Communication, Międzynarodowa Szkoła Trenerów Mediacji i Negocjacji, International Business Coaching Certificate, International Coaching Community, International Coaching Certificate, International Coaching Community, Zarządzanie zespołem sprzedażowym - Training, GE Publishing Ltd./ London, Budowanie relacji z kluczowymi klientami - Training, Groupe Interdeco / Paris, Zarządzanie i planowanie marketing., Wyższa Szkoła Bankowości, Warszawa, studia podyplomowe Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny, studia magisterskie. Doświadczenie zawodowe: Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju BTI International, Współpraca z Akademią Leona Kuźmińskiego w Warszawie, Senior Konsultant/ Coach/ Trener Mercuri International (7 lat), Dyrektor Sprzedaży (22 zespoły sprzedażowe) HFP Polska. TRENER: ALEKSANDRA ANKLEWICZ Liczba wytrenowanych godzin: godzin treningu grupowego 228 grup szkoleniowych godzin executive coachingu 52 zakończonych procesów coachingowych Wybrane projekty szkoleniowe Executive coaching Programy zarządzania sprzedażą i podnoszenia jej efektywności Stworzenie podręcznika KAM best practice do użytku wewnętrznego organizacji Specjalizacja: Leadership coaching Executive coaching Coaching managerski i komunikacyjny Przewodzenie zespołowi w przełomowych momentach Komunikacja i mediacje Nazwa Klienta Fortis Bank, DNB NorD, Biomeriux, Stroer, BASF, Fortum Heat Polska, Air Liqiude, Teva+ Pliva, Atlas Copco, PNB Paribas, Play Germanos, Festo, Idea Expert, Provident, La Farge. Atlas Copco, Play Germanos, Toshiba, Carrier, Phoenix Pharma, Hewlett Packard, KSB, Adamed, Scheller Arca System, Statoil, Shell, Schneider Electrics, Hipp Polska, Samsung Electronics, Life Fitness, Puratos, Adamed, Lexmark, Bridgestone, Pfizer AH, BZ WBK Factor, Bibby Financial Services, ViaMind, Festo Samsung Electronics Opis Indywidualny coaching dla TOP Managerów. Przewodzenie w trudnych sytuacjach: restrukturyzacja, wprowadzanie zmiany w organizacji, połączenie kultur i zespołów. Kompleksowy projekt wprowadzenie do organizacji systemu zarządzania sprzedażą: audyt, trening i wdrożenie. Projekt ogólnoświatowy, zbierający najlepsze praktyki prowadzenia Klienta Kluczowego i tworzenia dla niego strategii.

9 MIĘDZYNARODOWY CERTYFIKAT Każdy uczestnik otrzymuje Międzynarodowy Certyfikat Brian Tracy International. Na ostatnich zajęciach uczestnicy będą brali udział w egzaminie końcowym, który ma za zadanie zweryfikować poziom zdobytej wiedzy. Zdobycie odpowiedniej liczby punktów uprawnia do uzyskania Certyfikatu BTI Business Academy danej Szkoły. Specjalny Sales Professional Certificate lub Business Professional Certificate otrzyma uczestnik, który ukończy więcej niż jedną szkołę BTI Business Academy: Szkołę Sprzedaży BTI Szkołę Strategicznego Zarządzania Sprzedażą Szkołę Przywództwa Strategicznego BTI Szkołę Trenerów BTI

10 POZNAJ NASZYCH ABSOLWENTÓW! Szkoła Zarządzania Sprzedażą BTI to miejsce skupiające ludzi przedsiębiorczych, chcących rozwijać swoją wiedzę, umiejętności i kontakty biznesowe. Naszą Szkołę Zarządzania Sprzedażą ukończyli m.in.: Andrzej i Łukasz Zając, Piotr Miałkowski, Janusz Wiącek, Michał Milczarek, Paweł Gaszewski, Robert Muszyński, Sławomir Duda. Poniżej wybrane opinie: Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i poziomu merytorycznego warsztatów, najnowszych metod i trendów omawianych podczas szkolenia i możliwości praktycznego wykorzystania w codziennej pracy. Polecam! Andrzej Cichocki Członek Zarządu Od 15 lat zajmuję się sprzedażą, skończyłem też w tym kierunku 5 letnie studnia. Muszę powiedzieć, że te warsztaty dla mnie mechanicznie, technicznie są ważniejsze niż ta formalna edukacja. Jako że mamy tutaj bardzo dużo casów, super warsztaty, bardzo szczegółowe informacje od prowadzących, od trenerów dotyczące tego, jak konkretnie rozpoznawać obiekcje klientów, jak robić próbne zamknięcia, jak w ogóle zamykać proces sprzedaży, w jaki sposób przygotowywać fachowe i profesjonalne prezentacje. Zatem bardzo polecam. Jeśli mielibyście takie potrzeby, żeby podnieść w swoich firmach dochody, to to jest naprawdę świetne miejsce do tego, żeby wysłać tutaj swoich handlowców czy nawet wy jako szefowie firm, przyjedźcie sami i zobaczcie, jak to się fachowo powinno robić. Radosław Dubiński Szef sprzedaży TERAZ DO UDZIAŁU W SZKOLE ZAPRASZAMY CIEBIE!

11 JAKO UCZESTNIK OTRZYMUJESZ 1. 8 dni praktycznych warsztatów (64 h) 2. Pakiet płyt: DVD Nowoczesne strategie sprzedaży Brian Tracy, CD Sztuka zarządzania sprzedażą Brian Tracy 4. Indywidualna diagnoza rozwojowa 5. Pakiet książek: Wędrówki z Gandalfem. Przywództwo Brian Tracy i Robert Kozak; Jak przewodzą najlepsi liderzy Brian Tracy 6. Materiały i skrypty szkoleniowe (druk + PDF) 7. Lunch i przerwy kawowe podczas spotkań 8. Dostęp do platformy online Briana Tracy z 52 programami rozwojowymi z zakresu przywództwa i rozwoju osobistego (30godzin materiałów szkoleniowych): (jęz.ang) 9. Networking - bezcenne INWESTYCJA W SZKOŁĘ: zł + 23% VAT 1 MODUŁU: zł + 23% VAT WYJĄTKOWA OFERTA PRZY ZGŁOSZENIU DO r.: CAŁA SZKOŁA: zł + 23% VAT 1 MODUŁ: zł + 23% VAT

12 Partnerzy BTI - know-how to m.in.:

questus Diploma in Professional Marketing Programy certyfikowane Akredytowane Centrum Szkoleniowe i Egzaminacyjne The Chartered Institute of Marketing

questus Diploma in Professional Marketing Programy certyfikowane Akredytowane Centrum Szkoleniowe i Egzaminacyjne The Chartered Institute of Marketing questus Programy certyfikowane The Chartered Institute of Marketing Diploma in Professional Marketing Akredytowane Centrum Szkoleniowe i Egzaminacyjne The Chartered Institute of Marketing CIM The Chartered

Bardziej szczegółowo

Management. Najnowsze światowe metody i sprawdzone narzędzia zwiększenia efektywności menedżerów! Ponad 1800 absolwentów poprzednich edycji!

Management. Najnowsze światowe metody i sprawdzone narzędzia zwiększenia efektywności menedżerów! Ponad 1800 absolwentów poprzednich edycji! General Management Program Dwunasta edycja w Polsce! Nowość: Portal Wiedzy Management Najnowsze światowe metody i sprawdzone narzędzia zwiększenia efektywności menedżerów! Advanced General Basic Management

Bardziej szczegółowo

Harvard Business Review Polska poleca

Harvard Business Review Polska poleca Harvard Business Review Polska poleca General Management Program Uwaga: Tylko 175 miejsc. Start od września 2012 r. Najnowsze światowe metody i sprawdzone narzędzia zwiększenia efektywności menedżerów!

Bardziej szczegółowo

Studia podyplomowe. Wyróżnij się na rynku pracy. w Uczelni Kwiatkowskiego. Zajęcia prowadzone przez ekspertów-praktyków

Studia podyplomowe. Wyróżnij się na rynku pracy. w Uczelni Kwiatkowskiego. Zajęcia prowadzone przez ekspertów-praktyków Studia podyplomowe w Uczelni Kwiatkowskiego Wyróżnij się na rynku pracy Zajęcia prowadzone przez ekspertów-praktyków Współpraca z partnerami biznesowymi oraz organizacjami Zajęcia w formie warsztatów,

Bardziej szczegółowo

Harvard Business Review Polska poleca

Harvard Business Review Polska poleca Harvard Business Review Polska poleca tylko 100 miejsc Zajęcia i materiały w języku polskim! (dostępne także materiały źródłowe w języku angielskim) edycja 2015 Wizja poprawia jakość przywództwa Advanced

Bardziej szczegółowo

100 MIEJSC. Wizja poprawia jakość przywództwa Strategic Leadership Academy 2016. Nowe tematy, studia przypadków i przykłady sukcesów

100 MIEJSC. Wizja poprawia jakość przywództwa Strategic Leadership Academy 2016. Nowe tematy, studia przypadków i przykłady sukcesów TYLKO 100 MIEJSC ZAJĘCIA I MATERIAŁY W JĘZYKU POLSKIM! (dostępne także materiały źródłowe w języku angielskim) EDYCJA 2016 Wizja poprawia jakość przywództwa Strategic Leadership Academy 2016 Nowe tematy,

Bardziej szczegółowo

Harvard Business Review Polska poleca

Harvard Business Review Polska poleca Harvard Business Review Polska poleca Advanced Executive Education UWAGA: Tylko 100 miejsc. Start od września 2012 r. Wybitni światowi eksperci i najnowsze metody budowy wartości firmy w warunkach niepewności

Bardziej szczegółowo

Brytyjskie Standardy Zarządzania

Brytyjskie Standardy Zarządzania Brytyjskie Standardy Zarządzania Akademia Biznesu Zajmuje się organizacją profesjonalnych szkoleń, konsultacji oraz wdrożeń z zakresu zarządzania projektami. Specjalizacją firmy są brytyjskie standardy

Bardziej szczegółowo

Katalog szkoleń menedżerskich i osobistych. Oferta szkoleń dla menedżerów i kadry zarządzającej

Katalog szkoleń menedżerskich i osobistych. Oferta szkoleń dla menedżerów i kadry zarządzającej Katalog szkoleń menedżerskich i osobistych Oferta szkoleń dla menedżerów i kadry zarządzającej Spis treści Proponowane etapy współpracy... 2 Szczegółowy przebieg etapów współpracy... 2 Kompetencje menedżerskie...

Bardziej szczegółowo

Członek EI Consulting Group. Programy szkoleniowe. DORADCA Consultants Ltd.

Członek EI Consulting Group. Programy szkoleniowe. DORADCA Consultants Ltd. Programy szkoleniowe DORADCA Consultants Ltd. Gdynia, marzec 2012 Spis treści: DORADCA Consultants Ltd.... 3 Lista szkoleń DORADCA Consultants Ltd.... 3 Standardy zarządzania... 4 Sprzedaż business-to-business

Bardziej szczegółowo

SKIEROWANA SPECJALNIE DO

SKIEROWANA SPECJALNIE DO OFERTA SZKOLENIOWA SKIEROWANA SPECJALNIE DO DORADCÓW ZAWODOWYCH str. 1 WSTĘP Niniejsza oferta szkoleniowa została przygotowana specjalnie dla pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Brodnicy, w szczególności

Bardziej szczegółowo

Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości. Pomyśl o studiach podyplomowych

Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości. Pomyśl o studiach podyplomowych Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości Pomyśl o studiach podyplomowych Studia podyplomowe 2012/2013 Studia podyplomowe w WSE Dlaczego my? Na pierwszym miejscu stawiamy jakość dydaktyki oraz

Bardziej szczegółowo

KONGRES EDUKACJI POZAFORMALNEJ

KONGRES EDUKACJI POZAFORMALNEJ 2014 KONGRES EDUKACJI POZAFORMALNEJ Jak rozwijać się przez całe życie? Program pierwszego dnia kongresu 25 listopada 2014 r. Centrum Nauki Kopernik Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach

Bardziej szczegółowo

TRZY GRY SYMULACYJNE! Weź udział, by nauczyć się jak efektywnie zaplanować i wdrożyć dobry projekt. Zero rutyny. Adaptacyjny charakter spotkania

TRZY GRY SYMULACYJNE! Weź udział, by nauczyć się jak efektywnie zaplanować i wdrożyć dobry projekt. Zero rutyny. Adaptacyjny charakter spotkania WYBIERZ GRĘ Limity uczestników! TRZY GRY SYMULACYJNE! Weź udział, by nauczyć się jak efektywnie zaplanować i wdrożyć dobry projekt. 2Forum KIEROWNIKÓW PROJEKTÓW 2012, Warszawa 23-24 kwietnia INNOWACJE

Bardziej szczegółowo

studia podyplomowe 2013/2014

studia podyplomowe 2013/2014 studia podyplomowe 2013/2014 www.wsb.pl 51 ATRAKCYJNYCH KIERUNKÓW STUDIÓW Z DZIEDZIN TAKICH JAK: ADMINISTRACJA I BEZPIECZEŃSTWO FINANSE HR IT JĘZYKI OBCE LOGISTYKA MARKETING I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI PEDAGOGIKA

Bardziej szczegółowo

B2B SALES DEVELOPMENT WARSZTATY. 16-17 października 2014 Warszawa. Jak zmaksymalizować potencjał sieci i wyniki sił sprzedaży

B2B SALES DEVELOPMENT WARSZTATY. 16-17 października 2014 Warszawa. Jak zmaksymalizować potencjał sieci i wyniki sił sprzedaży 16-17 października 2014 Warszawa B2B SALES DEVELOPMENT Jak zmaksymalizować potencjał sieci i wyniki sił sprzedaży Jak skutecznie zbudować myślenie sprzedażowe we wszystkich działach Twojej firmy Jak wyglądają

Bardziej szczegółowo

Human Partner Sp. z o. o.

Human Partner Sp. z o. o. JESIENNA OFERTA SZKOLEŃ ZAMKNIĘTYCH Human Partner Sp. z o. o. 1 Szkolenia nic nie zmieniają w życiu firm y. Nie usprawniają jej działania, nie zwiększają zysków ani nie obniżają kosztów. Cóż z tego, że

Bardziej szczegółowo

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin Uczenie się jest procesem, z którym stykamy się całe życie, nie ogranicza się wyłącznie do dzieciństwa i młodości. Człowiek przez

Bardziej szczegółowo

Rozwijamy specjalistów

Rozwijamy specjalistów Rozwijamy specjalistów ASERTYWNOŚĆ Szkolenia inżynierskie SEW-Eurodrive Szkolenia Menadżerskie Szkolenia Microsoft Office 1 SEW-Eurodrive Napędzamy świat - od ponad 80 lat SEW projektuje i tworzy systemy

Bardziej szczegółowo

studia podyplomowe 2013/2014

studia podyplomowe 2013/2014 studia podyplomowe 2013/2014 www.wsb.pl 22 KIERUNKI I AŻ 14 NOWOŚCI GRY BIZNESOWE, CASE STUDIES, WARSZTATY DOBRA ORGANIZACJA PROCESU KSZTAŁCENIA A o uczelni Kształcimy kadrę dla regionu...1 W biznesie

Bardziej szczegółowo

studia podyplomowe 2015/2016

studia podyplomowe 2015/2016 studia podyplomowe 2015/2016 www.wsb.pl KIERUNKI STUDIÓW Z OBSZARÓW: ADMINISTRACJA I BEZPIECZEŃSTWO EKOLOGIA I ENERGIA FINANSE HR IT JĘZYKI OBCE KOMPETENCJE MENEDŻERSKIE LOGISTYKA MARKETING I SPRZEDAŻ

Bardziej szczegółowo

darmowy e-book Wyznaczanie

darmowy e-book Wyznaczanie darmowy e-book BRIAN TRACY INTERNATIONAL Brian tracy Wyznaczanie Celów Osobisty przewodnik Ludzie mający jasne, sprecyzowane i zapisane cele mogą w o wiele krótszym czasie osiągnąć więcej, niż ludzie bez

Bardziej szczegółowo

Kompendium MBA TM. Robert Noworolski Prezes Zarządu QUEST Change Managers Sp. z o.o. WARSZTATY OPERACYJNO-WDROŻENIOWE DLA MENEDŻERÓW.

Kompendium MBA TM. Robert Noworolski Prezes Zarządu QUEST Change Managers Sp. z o.o. WARSZTATY OPERACYJNO-WDROŻENIOWE DLA MENEDŻERÓW. Robert Noworolski Prezes Zarządu QUEST Change Managers Sp. z o.o. Kompendium MBA WARSZTATY OPERACYJNO-WDROŻENIOWE DLA MENEDŻERÓW Edycja XXXII Już ponad 350 menedżerów i właścicieli firm ukończyło 30 edycji

Bardziej szczegółowo

Jak efektywnie szkolić pracowników

Jak efektywnie szkolić pracowników Jak efektywnie szkolić pracowników Wydanie I Wydawca: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ul. Pańska 81/83 00-834 Warszawa www.parp.gov.pl Copyright by Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości,

Bardziej szczegółowo

Skutecznie oceniać stopień realizacji celów projektowych, wdrażając metody oceny realizacji celów projektu

Skutecznie oceniać stopień realizacji celów projektowych, wdrażając metody oceny realizacji celów projektu Odpowiadasz za realizację projektu? Zarządzasz projektem? Jesteś Kierownikiem projektu? Dowiedz się jak: Stworzyć jednolity system prowadzenia projektów w swojej organizacji wskutek czego będziesz efektywnie

Bardziej szczegółowo

III edycja projektu SZKOLENIA W POLSCE. Era Profesjonalizacji WARSZTATY: I. Coaching lekarstwem na wszystko?

III edycja projektu SZKOLENIA W POLSCE. Era Profesjonalizacji WARSZTATY: I. Coaching lekarstwem na wszystko? III edycja projektu SZKOLENIA W POLSCE Era Profesjonalizacji WARSZTATY: I. Coaching lekarstwem na wszystko? II. Wzorce zarządzania i tworzenia relacji, czyli wykorzystanie Analizy Transakcyjnej w szkoleniach

Bardziej szczegółowo

Psychologia w biznesie

Psychologia w biznesie dla przedsiębiorstw i ich pracowników z województwa zachodniopomorskiego Numer 11 maj 2013 Psychologia w biznesie Czy biznes potrzebuje psychologii? Biznes społecznie odpowiedzialny Czy sukcesu i kreatywności

Bardziej szczegółowo

Strategie w czasach kryzysu

Strategie w czasach kryzysu Strategie w czasach kryzysu Jak podnieść efektywność? BĄDŹ SKUTECZNY Dobrze zarządzać sobą i czasem BO CZAS TO PIENIĄDZ! Zarządzanie wiedzą od WIESZ do UMIESZ Zarządzanie zmianą NOWE NIESTRASZNE Zarządzanie

Bardziej szczegółowo

Szkolenia i rozwój kompetencji pracowników

Szkolenia i rozwój kompetencji pracowników Agata Dragan Szkolenia i rozwój kompetencji pracowników WSTĘP Kapitał ludzki jest zasobem każdego przedsiębiorstwa, który w znacznym stopniu wpływa na jego konkurencyjność, ale jednocześnie wymaga szczególnych

Bardziej szczegółowo