eftet studio filip tarka projektowanie wnętrz portfolio

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "eftet studio filip tarka projektowanie wnętrz portfolio"

Transkrypt

1 eftet studio filip tarka projektowanie wnętrz portfolio

2 1 Obiekt: Dom Lokalizacja: Komorów Realizacja: Duża powierzchnia użytkowa wpłynęła na dość swobodne gospodarowanie przestrzenią, dzięki czemu można było pozwolić sobie na wiele udogodnień. W zakres projektu wchodziły pomieszczenia parteru takie jak salon z kominkiem, sypialnia połączona z łazienką, otwarta kuchnia, wc dla gości, klatka schodowa i hall wejściowy. Na poddaszu użytkowym zaprojektowano gabinet, łazienkę, duży korytarz, saunę i kolejną sypialnię. W trakcie projektu powstało wiele detali zrealizowanych z bardzo satysfakcjonującym efektem (jak np.: kute stalowe przepierzenia w ścianie kominka czy wykonane w tej samej technologii nogi do umywalki nablatowej w łazience na parterze).

3 2 Obiekt: Mieszkanie Lokalizacja: Warszawa Realizacja: Mieszkanie w nowobudowanych blokach w pobliżu ul. Czerniakowskiej. Dużym utrudnieniem przy tworzeniu projektu był brak decyzji co do przeznaczenia mieszkania. Ostatecznie miało być ono wynajmowane. Stąd oszczędna forma oparta o uniwersalne nowoczesne wzorce. Zrealizowane wnętrze jest eleganckie i dla każdego.

4 3 Obiekt: Mieszkanie Lokalizacja: Warszawa - Ursynów Realizacja: 2007 Styl: klasyczny 2007 Bardzo wyjątkowy klient, który wymagał dopasowania mieszkania do jego osobowości nieoczywistymi środkami. Odważnie powierzył mi pomalowanie drzwi w uzgodniony (za 3. czy 4. razem) wzór, który nadał wnętrzu cech mocno indywidualnych. Ponadto otrzymałem możliwość (z racji gigantycznej kolekcji książek inwestora), stworzenia ekskluzywnego pokoju klubowo - bibliotecznego.

5 4 Obiekt: Kawiarnia Lokalizacja: Warszawa - Stare Miasto Realizacja: 2008 Styl: klasyczny 2008 W pięknym wnętrzu staromiejskiej kamienicy znajdował się lokal, który już dawno przestał przyciągać klientów. Podstawowymi zabiegami jakich dokonałem w aranżacji było odświeżenie struktur ścian we wnętrzu oraz projekt mebli barowych. Interesującym elementem było umieszczenie w ścianach, na wysokości około 100 cm wnęk z oświetleniem LED za krwisto-czerwonym szkłem osadzonym w żeliwnych kratkach wentylacyjnych. Ściany ozdobione są obrazami wielu artystów, zawsze w srebrnych ramach (brak widocznych na fotografiach tak samo jak zrealizowanych pięknych firan w oknie). Bardzo istotny i zarazem udany okazał się wybór oświetlenia.

6 5 Obiekt: Segment Lokalizacja: Łódź - Radogoszcz Realizacja: W tym zleceniu koncepcje na łazienki (dwie), zmieniały się kilkakrotnie. W projektach małych przestrzeni takich jak te podstawowym zadaniem architekta wnętrz jest uzyskanie najlepszej możliwej funkcjonalności. Dobór materiałów wykończeniowych, kolorystyki może w tym pomóc poprzez wpłynięcie na odczuwanie wnętrza przez użytkowników.

7 6 Obiekt: Dom Lokalizacja: Łódź - Stare Moskule Realizacja: W tym projekcie najciekawszym zadaniem były: zabudowa z płyt gkf wraz z sufitami oraz gazobetonowa obudowa kominka. Powstało wiele przenikających się linii i płaszczyzn, co na tak dużej przestrzeni dodało wnętrzu atrakcyjności. Kolorystyka kuchni i łazienki podkreśla pozytywne nastawienie do życia inwestorów.

8 7 Obiekt: Dom Lokalizacja: Winna Wola Realizacja: 2010 Styl: eklektyczny 2010 W tym projekcie na uwagę załuguje obudowa kominka, który przeszedł wielką metamorfozę, a także malarskie dekoracje ścienne. W częściach reprezentacyjnych są to motywy roślinne, natomiast w sypialni syna inwestorów element iluzoryczny wywołujący wrażenie powiększonej przestrzeni w dość ciasnym pokoju na poddaszu.

9 8 Obiekt: Biurowiec Lokalizacja: Łódź - Śródmieście Realizacja: Projekt aranżacji i identyfikacji kolorystycznej wnętrz dla zarządu firmy obsługi finansowej, związanej z jednym z największych polskich banków. Nowoczesna jak na instytucje finansowe kolorystyka. Klasyczny układ z podziałem na Open-Space i gabinety managerów. Pomieszczenie socjalne w spokojnych tonacjach dla ukojenia nerwów pracowników firmy w trakcie przerwy.

10 9 Obiekt: Mieszkanie Lokalizacja: Łódź - Widzew Realizacja: Młode małżeństwo z dwójką dzieci poprosiło mnie o zaprojektowanie pokoju dziennego i małej jadalni znajdującej się przy otwartej kuchni. Mimo, że nie nastawialiśmy się na zmiany funkcjonalne, w trakcie przygotowywania koncepcji udało się stworzyć dwie niezależne przestrzenie w salonie. Jedna to część telewizyjna z ławą i wygodną kanapą, druga powstała wokół bio-kominka umieszczonego na ścianie, przeznaczona do czytania książek, rozmów lub gry w szachy. Zieleń we wnętrzu daje właścicielom odprężenie po ciężkim dniu pracy.

11 10 Obiekt: Mieszkanie Lokalizacja: Łódź - Retkinia Realizacja: Kolejna metamorfoza mieszkania w bloku. Klienci chcieli w dawnej kuchni przygotować pokój dla syna - pierwszoklasisty. Kuchnia zatem wywędrowała do - dość małego - pokoju dziennego. Głównym zadaniem okazało się stworzyć przestrzeń o różnych funkcjach na naprawdę małej powierzchni. Ponadto, jak na prawdziwych podróżników przystało, właściciele będą mieli sypialnię przypominającą im podróże, które odbyli.

12 11 Obiekt: Segment Lokalizacja: Łódź - Radogoszcz Realizacja: Przed dużym remontem domu klienci zamówili u mnie projekt zmian w zakresie hallu, łazienek, pokoju dziennego i klatki schodowej. Budynek z początku lat 1990 wymagał sporych przemian zarówno w obszarze budowlanym jak i estetycznym. Najwięcej satysfakcji dały zmiany w przestrzeni wejściowej oraz schodów, których nawet konstrukcja powstała od początku.

13 12 Obiekt: Mieszkanie Lokalizacja: Kraków Realizacja: Projekt i realizacja studenckiego mieszkania w Krakowie. Ciekawostką tego projektu jest to, że w tym samym bloku powstały wg niego dwa identyczne mieszkania dla dwóch różńych inwestorów.

14 13 Obiekt: Segment Lokalizacja: Wiśniowa Góra Realizacja: 2013 Styl: klasyczno-nowoczesny Młody fotografik spędzający większość czasu na podróżach po świecie chciał, aby stworzyć mu przestrzeń do odpoczynku w czasie pomiędzy zawodowymi voyage ami. Wnętrze miało być przytulne i w ciepłych kolorach.

15 Obiekt: Dom referencyjny budynków inteligentnych Lokalizacja: Dąbrowa Rusiecka Realizacja: 2013 We współpracy z architektem budynku Markiem Karolczykiem podjęliśmy wyzwanie stworzenia wnętrz w budynku referencyjnym. Miał on demonstrować możliwości systemów inteligentnych w domu i biurze. Ponadto na parterze musiały powstać przestrzenie biurowe dla firmy-zleceniodawcy, która na codzień zajmuje się projektowaniem i realizacją takich instalacji. Dzięki tej realizacji zdobyłem niezbędne doświadczenie w projektowaniu obiektów z zastosowaniem najnowszych, przyszłościowych technologii, które niebawem staną się standardem w planowaniu domów i wnętrz. Zdjęcia jeszcze z czasu nieukończonej realizacji.

16 15 w z o r n i c t w o W trakcie swojej praktyki, wielokrotnie wykonywałem projekty wzornicze, przede wszystkim mebli, zarówno wykonawcze jak i koncepcyjne. To obszar projektowania wnętrz, który bardzo sobie cenię w pracy. Moje projekty mebli cieszą się uznaniem wsród klientów, którzy niejednokrotnie zlecają mi kolejne prace, niezależne już od projektu wnętrz.

17 m a l a r s t w o Często podczas przygotowywania projektu wnętrz okazuje się, że potrzebne jest malowidło ścienne, malarska dekoracja mebli lub drzwi lub po prostu wiszący obraz. Kilkakrotnie klient prosił mnie o wykonanie takiej pracy. Poza tym często wypełniam swoje aranżacje pracami zaprzyjaźnionych artystów malarzy i grafików: Aleksandry Kann-Bogomilskiej, Agnieszki Kann, Magdaleny Gintowt-Juchniewicz czy Chazme 718. To kilka przykładów. Chazme 718 Chazme 718 Aleksandra Kann-Bogomilska Agnieszka Kann Magdalena Agnieszka Kann Gintowt-Juchniewicz 16

18 eftet studio filip tarka projektowanie wnętrz ul. Limanowskiego 67/ Łódź NIP: REGON: kom

Numer 1/2008. Nowa inwestycja Róża Wiatrów Program Manhattan Rozmowa z Wiceprezesem Zarządu, Dyrektorem Finansowym Leszkiem Piotrem Nałęczem

Numer 1/2008. Nowa inwestycja Róża Wiatrów Program Manhattan Rozmowa z Wiceprezesem Zarządu, Dyrektorem Finansowym Leszkiem Piotrem Nałęczem M a g a z y n d l a k l i e n t a Numer 1/2008 Nowa inwestycja Róża Wiatrów Program Manhattan Rozmowa z Wiceprezesem Zarządu, Dyrektorem Finansowym Leszkiem Piotrem Nałęczem W nowoczesnym stylu Zawiszy

Bardziej szczegółowo

5 (35) / 2013 ISSN: 2081-6413. PŁYWAJĄCY OBIEKT Filharmonia Kaszubska w Wejherowie. MIĘDZY STARYM A NOWYM Le Palais w Warszawie PIĄTA ELEWACJA

5 (35) / 2013 ISSN: 2081-6413. PŁYWAJĄCY OBIEKT Filharmonia Kaszubska w Wejherowie. MIĘDZY STARYM A NOWYM Le Palais w Warszawie PIĄTA ELEWACJA 5 (35) / 2013 ISSN: 2081-6413 PŁYWAJĄCY OBIEKT Filharmonia Kaszubska w Wejherowie MIĘDZY STARYM A NOWYM Le Palais w Warszawie PIĄTA ELEWACJA SPRAWDZONA JAKOŚĆ Płyty gipsowo-włóknowe FERMACELL Idealne rozwiązanie

Bardziej szczegółowo

2 (9) / 2011 ISSN: 2081-6413. NIECODZIENNE ZESTAWIENIA Hala sportowa we Wrocławiu. CENTRUM NAUKI KOPERNIK Kultura i nauka BETON W PROJEKTOWANIU

2 (9) / 2011 ISSN: 2081-6413. NIECODZIENNE ZESTAWIENIA Hala sportowa we Wrocławiu. CENTRUM NAUKI KOPERNIK Kultura i nauka BETON W PROJEKTOWANIU 2 (9) / 2011 ISSN: 2081-6413 NIECODZIENNE ZESTAWIENIA Hala sportowa we Wrocławiu CENTRUM NAUKI KOPERNIK Kultura i nauka BETON W PROJEKTOWANIU SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA KSZTAŁTUJĄCE PRESTIŻOWĄ PRZESTRZEŃ Beton

Bardziej szczegółowo

Design dla łazienki przegląd konkursów dla architektów organizowanych w 2013 r. przez firmy oferujące wyposażenie łazienkowe

Design dla łazienki przegląd konkursów dla architektów organizowanych w 2013 r. przez firmy oferujące wyposażenie łazienkowe Design dla łazienki przegląd konkursów dla architektów organizowanych w 2013 r. przez firmy oferujące wyposażenie łazienkowe raport specjalny magazynu Łazienka CIESZ SIĘ KĄPIELĄ RELAKS W TWOJEJ ŁAZIENCE

Bardziej szczegółowo

Mokotów 1 ul. Rajska 9 982 PLN/mkw. 1 55,6 mkw. 555 tys. Wykończone, w pełni umeblowane. o dobrym standardzie, zlokalizowane. kontakt 510 085 322

Mokotów 1 ul. Rajska 9 982 PLN/mkw. 1 55,6 mkw. 555 tys. Wykończone, w pełni umeblowane. o dobrym standardzie, zlokalizowane. kontakt 510 085 322 sprzedaż i wynajem nieruchomości wykończenia wnętrz setki ofert nieruchomości Mokotów 1 ul. Obrzeżna 8 947 PLN/mkw. 1 57,0 mkw. Mokotów 1 ul. Rajska 9 982 PLN/mkw. 1 55,6 mkw. Wola 1 ul. Górczewska 6 900

Bardziej szczegółowo

Każdy sprzedawca chce odnieść

Każdy sprzedawca chce odnieść METALOWA KLASYKA PODSTAWOWYM WYPOSAŻENIEM SKLEPÓW BRANŻY SPOŻYWCZEJ, PRZEMYSŁOWEJ, OUTLETÓW I HURTOWNI JEST SYSTEM REGAŁÓW METALOWYCH marcin Złoch mzloch@retail360.pl Każdy sprzedawca chce odnieść sukces

Bardziej szczegółowo

1 (8) / 2011 ISSN: 2081-6413. MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA w Opolu. MIEJSCE ZAPOMNIANE - PRZYPOMNIANE w Poznaniu ARCHITEKT I KOMPUTER

1 (8) / 2011 ISSN: 2081-6413. MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA w Opolu. MIEJSCE ZAPOMNIANE - PRZYPOMNIANE w Poznaniu ARCHITEKT I KOMPUTER 1 (8) / 2011 ISSN: 2081-6413 MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA w Opolu MIEJSCE ZAPOMNIANE - PRZYPOMNIANE w Poznaniu ARCHITEKT I KOMPUTER Darmstadtium, Wissenschafts- und Kongresszentrum Darmstadt, Germany Architekci:

Bardziej szczegółowo

Retail Trends Polska LISTOPAD GRUDZIEN

Retail Trends Polska LISTOPAD GRUDZIEN Retail Trends Polska LISTOPAD GRUDZIEN INDEX Raport Retail Design 2013 Trendy w aranżacji wnętrz sklepowych................................04 Agenda.......................................................08

Bardziej szczegółowo

ZNIKAJĄCE CHMURY Biura zarządu Kopalni Bogdanka. PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej

ZNIKAJĄCE CHMURY Biura zarządu Kopalni Bogdanka. PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej 4 (22) / 2012 ISSN: 2081-6413 ZNIKAJĄCE CHMURY Biura zarządu Kopalni Bogdanka PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej KSZTAŁTOWANIE ELEWACJI Od teraz

Bardziej szczegółowo

Hanna Gronkiewicz-Waltz Prezydent m.st. Warszawy

Hanna Gronkiewicz-Waltz Prezydent m.st. Warszawy ISSN 1643-7861 Od kilkunastu lat, każdej wiosny na wystawie Plany na przyszłość możemy zobaczyć, jak będzie się zmieniać Warszawa. Obserwujemy nowe propozycje architektów i inwestorów. Część, już zrealizowanych,

Bardziej szczegółowo

spis treści GRUPA rexbud inwestycje zadowolonych klientów zadowolonych klientów Sasanki Plaza 78 Realizacje przemysłowe 6

spis treści GRUPA rexbud inwestycje zadowolonych klientów zadowolonych klientów Sasanki Plaza 78 Realizacje przemysłowe 6 GRUPA rexbud QR CODE Wygenerowano na www.qr-online.pl spis treści inwestycje zadowolonych klientów Realizacje przemysłowe 6 magazynowe 22 handlowe 32 logistyczne 48 biurowe 58 przetwórstwo 72 properties

Bardziej szczegółowo

U SCHEIBLERA Apartamenty w byłej fabryce. PARAGRAF Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego

U SCHEIBLERA Apartamenty w byłej fabryce. PARAGRAF Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego 3 / 2010 ISSN: 2081-6413 U SCHEIBLERA Apartamenty w byłej fabryce PARAGRAF Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego MEDIA CENTRUM Siedziba redakcji Dziennika Zachodniego I TATTILI DOTYK GŁĘBI

Bardziej szczegółowo

Office Manager ZARZĄDZANIE INSPIRACJE TRENDY WIEDZA PROFESJONALIZM SIERPIEŃ - WRZESIEŃ 2013 I Nr 8-9 (87-88) I Cena 18,50 zł (w tym 8% VAT)

Office Manager ZARZĄDZANIE INSPIRACJE TRENDY WIEDZA PROFESJONALIZM SIERPIEŃ - WRZESIEŃ 2013 I Nr 8-9 (87-88) I Cena 18,50 zł (w tym 8% VAT) Office Manager ZARZĄDZANIE INSPIRACJE TRENDY WIEDZA PROFESJONALIZM SIERPIEŃ - WRZESIEŃ 2013 I Nr 8-9 (87-88) I Cena 18,50 zł (w tym 8% VAT) ISSN 1895-9261 Projektowanie emocjonalne Nowe oblicze HR Work-life

Bardziej szczegółowo

LEKKOŚĆ PRZESTRZENI Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe ING Banku Śląskiego w Katowicach. SIŁA PROSTYCH ROZWIĄZAŃ Osiedle Santorini w Warszawie

LEKKOŚĆ PRZESTRZENI Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe ING Banku Śląskiego w Katowicach. SIŁA PROSTYCH ROZWIĄZAŃ Osiedle Santorini w Warszawie 12 (19) / 2011 ISSN: 2081-6413 LEKKOŚĆ PRZESTRZENI Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe ING Banku Śląskiego w Katowicach SIŁA PROSTYCH ROZWIĄZAŃ Osiedle Santorini w Warszawie BUDYNEK INTELIGENTNY of stone.

Bardziej szczegółowo

nr 04(19)/2010 Biuletyn Informacyjny KARMAR S.A.

nr 04(19)/2010 Biuletyn Informacyjny KARMAR S.A. nr 04(19)/2010 Biuletyn Informacyjny KARMAR S.A. ECHO Drodzy Koleżanki i Koledzy, Już od 6 lat, od początku 2005 roku, z niektórymi w Was jesteśmy razem w firmie KARMAR SA. Jednak większość z 261 osób,

Bardziej szczegółowo

Biblioteczka dla Osób Niepe nosprawnych. prof. Ewa Nowak Jolanta Budny Kamil Kowalski

Biblioteczka dla Osób Niepe nosprawnych. prof. Ewa Nowak Jolanta Budny Kamil Kowalski Biblioteczka dla Osób Niepe nosprawnych prof. Ewa Nowak Jolanta Budny Kamil Kowalski dla osób z dysfunkcją narządu ruchu prof. Ewa Nowak, Jolanta Budny, Kamil Kowalski Spis treści Wprowadzenie... 5 Wstęp...

Bardziej szczegółowo

22011 (32) budowlany. Podłogi laminowane. Jakà wybraç bram. Jak kupiç dobre okno. produktów i nowoêci. wnę trza budowa instalacje ogrody

22011 (32) budowlany. Podłogi laminowane. Jakà wybraç bram. Jak kupiç dobre okno. produktów i nowoêci. wnę trza budowa instalacje ogrody wnę trza budowa instalacje ogrody M A G A Z Y N B E Z P Ł A T N Y produktów i nowoêci budowlany 22011 (32) DWUMIESI CZNIK ISSN 1730-1904 www.ekspertbudowlany.pl Jakà wybraç bram Podłogi laminowane Jak

Bardziej szczegółowo

MAGAZYN. LETIA zarzuca sieć. www.focis.pl KOMINKI. Tower sięga po Sky. Ścieżka w ogrodzie. Sposób na złodzieja. Mierz siły na zamiary

MAGAZYN. LETIA zarzuca sieć. www.focis.pl KOMINKI. Tower sięga po Sky. Ścieżka w ogrodzie. Sposób na złodzieja. Mierz siły na zamiary R E K L A M A dom nieruchomości inanse wnętrza ogród LETIA zarzuca sieć Na stronach internetowych już pojawiły się oferty wynajmu pomieszczeń przyszłego Letia Business Center. Spółka KGHM LETIA Legnicki

Bardziej szczegółowo

Wspólna przestrzeń wspólne dobro. Dobre praktyki w kształtowaniu ładu przestrzennego

Wspólna przestrzeń wspólne dobro. Dobre praktyki w kształtowaniu ładu przestrzennego Wspólna przestrzeń wspólne dobro Dobre praktyki w kształtowaniu ładu przestrzennego Wspólna przestrzeń wspólne dobro Dobre praktyki w kształtowaniu ładu przestrzennego Warszawa, 2014 r. Wydawca: Ministerstwo

Bardziej szczegółowo

Weronika zawodowo zajmująca się projektowaniem

Weronika zawodowo zajmująca się projektowaniem Dom znajduje się w małej miejscowości kilkadziesiąt kilometrów od Olsztyna. Malownicze jeziora, grzybne lasy i duży ogród idealne miejsce dla rodziny z dzieckiem. Gospodarze nie wyobrażają sobie, aby mogli

Bardziej szczegółowo

STADION LEGII Warszawska realizacja pracowni JSK Architekci

STADION LEGII Warszawska realizacja pracowni JSK Architekci Projekt z okładki Kontrast między cokołem stadionu i lekkim zadaszeniem STADION LEGII Warszawska realizacja pracowni JSK Architekci Zgodnie z wytycznymi inwestora zaplanowano budowę nowego stadionu na

Bardziej szczegółowo

KIERUNEK: BIBLIOTEKA Przewodnik po systemie oznakowania

KIERUNEK: BIBLIOTEKA Przewodnik po systemie oznakowania KIERUNEK: BIBLIOTEKA Przewodnik po systemie oznakowania KIERUNEK: BIBLIOTEKA Przewodnik po systemie oznakowania 1. Wstęp Idea projektu 2. Projekty graficzne systemu Zestaw inspiracji 3. Od pomysłu do

Bardziej szczegółowo

Rok XV Nr 1/2011. Czasopismo projektantów, architektów i inwestorów

Rok XV Nr 1/2011. Czasopismo projektantów, architektów i inwestorów Rok XV Nr 1/2011 Czasopismo projektantów, architektów i inwestorów Rozmowa z architektem Bolesławem Stelmachem Staram się nie mieć pomysłów 2 7 Czarna Pantera Biurowiec MP09 w Grazu 8 11 Musée Hergé w

Bardziej szczegółowo

URZĄDŹ WNĘTRZE NA NOWO

URZĄDŹ WNĘTRZE NA NOWO 3/2014 &(1$ ]ï Z W\P 9$7 INDEKS 260495 Inspiracje, pomysły, trendy CZAS NA REMONT! URZĄDŹ WNĘTRZE NA NOWO KLASYKA KONTRA NOWOCZESNOŚĆ Zobacz projekty całych wnętrz w różnych stylach BIAŁE JEST SUPERMODNE!

Bardziej szczegółowo

Aranżacja przestrzeni str. 12

Aranżacja przestrzeni str. 12 Inspiracja dla event managera nr 3 SIERPIEŃ 2013 Okiem event managera Współpraca z podwykonawcą str. 6 Okiem Kreatora Aranżacja przestrzeni str. 12 Okiem PRAWNIKA Organizacja eventu od strony prawnej str.

Bardziej szczegółowo

o architekturze dachów i fasad Międzynarodowy magazyn 2013 www.architectum.com #13

o architekturze dachów i fasad Międzynarodowy magazyn 2013 www.architectum.com #13 #13 Międzynarodowy magazyn o architekturze dachów i fasad 2013 www.architectum.com 02 Od Wydawcy Impressum Od Wydawcy 12 MIROSŁAW JAROSZEWICZ Członek Zarządu Wienerberger Ceramika Budowlana sp. z o. o.

Bardziej szczegółowo

MIRANO SELIA ACRICHE GU10. Oświetlenie dekoracyjne. Oprawy świetlówkowe płaskie, szczelne, energooszczędne

MIRANO SELIA ACRICHE GU10. Oświetlenie dekoracyjne. Oprawy świetlówkowe płaskie, szczelne, energooszczędne ISSN 1730-2609 Nr 3 (27) LIPIEC WRZESIEŃ 2009 SELIA str. 26 Oprawy świetlówkowe płaskie, szczelne, energooszczędne MIRANO Oświetlenie dekoracyjne str. 32 Na zdjęciu MIRANO K1W z ledowym źródłem światła

Bardziej szczegółowo

Office Manager. Managerowie wkraczają na rynek Nieszablonowe, funkcjonalne i ergonomiczne Sztuka prezentacji Dział kadr jako centrum wiedzy.

Office Manager. Managerowie wkraczają na rynek Nieszablonowe, funkcjonalne i ergonomiczne Sztuka prezentacji Dział kadr jako centrum wiedzy. modern Office Manager ZARZĄDZANIE INSPIRACJE TRENDY WIEDZA PROFESJONALIZM PAŹDZIERNIK 2013 I Nr 10 (89) I Cena 18,50 zł (w tym 8% VAT) ISSN 1895-9261 Managerowie wkraczają na rynek Nieszablonowe, funkcjonalne

Bardziej szczegółowo

TECHNIKA RYNEK ZARZĄDZANIE PRAWO

TECHNIKA RYNEK ZARZĄDZANIE PRAWO # 03 1_08 ISSN 1898-486X TECHNIKA RYNEK ZARZĄDZANIE PRAWO OGÓLNOPOLSKI KWARTALNIK KRAJOWEJ IZBY ARCHITEKTÓW z:a DOSTRZEGAĆ SIŁĘ PROFESJONALIZMU...... 10 PRESTIŻ ZAWODU A KOMPETENCJE....... 18 MONTAŻ ELEWACYJNYCH

Bardziej szczegółowo

Materiały szkoleniowe. Podręcznik sprzedawcy Bydgoskich Mebli. www.bydgoskiemeble.pl

Materiały szkoleniowe. Podręcznik sprzedawcy Bydgoskich Mebli. www.bydgoskiemeble.pl Materiały szkoleniowe 2007 Podręcznik sprzedawcy Bydgoskich Mebli www.bydgoskiemeble.pl 2 Spis treści 4 5 7 12 14 16 22 28 34 40 48 54 60 66 72 78 82 88 94 100 104 110 114 WSTĘP KONTAKTY TECHNIKI SPRZEDAŻY

Bardziej szczegółowo