G D Y N I A, P O M O R S K A 8

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "G D Y N I A, P O M O R S K A 8"

Transkrypt

1 GDYNIA, POMORSKA 8

2 The sea is only the embodiment of a supernatural and wonderful existence. It is nothing but love and emotion Juliusz Verne, mil podmorskiej żeglugi

3 miasto morza i marzeń Gdynia to młode miasto o mocnych tradycjach morskich. Na przestrzeni wieku niewielka wioska rybacka urosła w silny port na Bałtyku. Tempo rozwoju Gdyni wpłynęło na wyrazisty charakter miasta. Mieszkają tu ludzie dynamiczni i przedsiębiorczy. Tutaj biznes łapie wiatr w żagle i nabiera prędkości. Każda ulica Śródmieścia przypomina swoją architekturą i klimatem o tym, że Gdynia to miasto zaślubione z morzem. Te tradycje wpływają na tętno całego miasta. Pobudzają do działania, zmuszają do wielkich odkryć i przekraczania własnych granic. To tutaj, czując świeże morskie powietrze, warto każdego dnia realizować swoje pomysły.

4 cała naprzód! Nautikka to inwestycja, która trzyma kurs obrany przez Gdynię. Przy Pomorskiej 8 powstaną nowoczesne, komfortowe, doskonale zlokalizowane mieszkania o wysokim standardzie części wspólnych. To inwestycja dla ludzi dynamicznych, ceniących aktywne życie Śródmieścia i lubiących bliskość spokojnych terenów zielonych. Surowy klimat polskiego wybrzeża hartuje charakter i ducha. Wywołuje potrzebę stawiania wysokich wymagań. Kreuje wyrafinowaną estetykę skierowaną na funkcjonalność i prostotę. Nautikka to miejsce, które zderza ze sobą ambicję i pasję, daje przestrzeń pracy i odpoczynku. Tak jak morze, jest pełna żywiołów, łącząc w sobie jednocześnie bunt i harmonię.

5 Nautikka trzyma kurs obrany przez Gdynię. To przestrzeń dla ludzi nowoczesnych, lubiących tętniące życiem miasto.

6 Nautikka reprezentuje rozpoznawalny na całym świecie styl gdyńskiego modernizmu Białego Miasta.

7 architektura w czystej postaci Modernizm Gdyni został zbudowany na fundamentach niezłomności charakteru i wytrwałości dążeń. Umiłowanie prostoty i przejrzystości połączyło się z awangardową dumą i miłością do morza. Tak powstał czysty i funkcjonalny styl, który zawiera estetykę minimalizmu i elementy marynistycznej kultury. Nautikka swoją uporządkowaną bryłą, białą fasadą i elementami architektury streamline kultywuje gdyńską formę modernizmu. Inspiracje te są szczególnie widoczne w charakterystycznej strefie wejścia przypominającej okrętowy trap, aranżacji klatki schodowej i balkonów.

8 lokalizacja w ścisłym centrum W kilka minut można dotrzeć w najbardziej atrakcyjne miejsca Śródmieścia Gdyni Skwer Kościuszki, Plac Kaszubski, plażę, Bulwar Nadmorski, kultową ulicę Świętojańską pełną restauracji i kawiarni. W odległości około 1,5 km od Nautikki znajduje się Riviera - największe centrum handlowe Pomorza z ofertą handlową ponad 250 sklepów (w tym wielkoformatowy hipermarket Auchan), 37 restauracji i kawiarni oraz 6 sal kina Helios. Spacerem w ciągu 15 minut można dojść do Teatru Muzycznego, plaży czy Bulwaru. Nautikka zapewnia błyskawiczny dojazd do wszystkich najważniejszych centrów biznesowych Gdyni.

9 UL. MORSKA DWORZEC PKP/PKS/SKM GDYNIA GŁÓWNA UL. 10 LUTEGO ŚRÓDMIEŚCIE C.H. KWIATKOWSKIEGO KINO C.H. BATORY SKWER KOŚCIUSZKI UL. SŁUPECKA UL. WŁADYSŁAWA IV UL. ŚWIĘTOJAŃSKA PLAŻA MARINA GDYNIA UL. ŚLĄSKA UL. POMORSKA DZIAŁKI LEŚNE KAMIENNA GÓRA TRÓJMIEJSKI PARK KROJOBRAZOWY KAWIARNIE RESTAURACJE 5min CENTRUM EDUKACYJNE UL. WITOMIŃSKA BANKI I INSTYTUCJE FINANSOWE DROGI WYJAZDOWE NA OBDOWDNICĘ TRÓJMIASTA PLANOWANA STACJA SKM GDYNIA ŚRÓDMIEŚCIE URZĄD MIASTA GDYNIA UL. KIELECKA PĘTLA AUTOBUSOWA STACJA SKM WZGÓRZE ŚW. MAKSYMILIANA LOTNISKO 25MIN C.H. RIVIERA SOPOT 10MIN GDAŃSK 15MIN WZGÓRZE ŚW. MAKSYMILIANA

10 BAZA PROMOWA DWORZEC PKP/PKM/SKM CH BATORY PLAŻA SKWER KOŚCIUSZKI Nautikka jest doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem i oferuje łatwy i szybki dostęp do różnych środków komunikacji: BULWAR NADMORSKI Przystanek ZKM 200 m (2 min.) OBWODNICA TRÓJMIASTA Dworzec SKM Lotnisko Baza Promowa 800 m 24 km 6 km (9 min.) (20 min.) (10 min.) CH RIVIERA Obwodnica Autostrada A1 6 km 40 km (10 min.) (30 min.) Sopot 8 km (13 min.) Gdańsk 15 km (15 min.) CH Riviera 1,4 km (4 min.) CH Batory 1,4 km (16 min.) Skwer Kościuszki 1,4 km (16 min.) AQUAPARK Plaża Bulwar Nadmorski 1,7 km 1,9 km (20 min.) (20 min.) PORT LOTNICZY GDAŃSK IM. LECHA WAŁĘSY SOPOT Aquapark 7,5 km (10 min.) AUTOSTRADA A1 GDAŃSK

11 brama na szeroki świat W promieniu kilkuset metrów od Nautikki znajdują się główne przystanki autobusowe gdyńskiej komunikacji miejskiej, oferujące mobilność 30 linii autobusowych. W odległości kilometra jest stacja kolejowa Gdynia Główna, skąd co kilkanaście minut odjeżdżają liczne pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej umożliwiającej sprawne poruszanie się po całym Trójmieście. Rozkład kolejowy Gdyni Głównej to również liczne połączenia dalekobieżne w tym bezpośrednie ekspresowe połączenie Gdynia - Berlin oraz nowe szybkie pociągi premium do Warszawy (3h), Katowic (5,5h) i Krakowa (6h). W odległości 2 km od Nautikki znajduje się zmodernizowany basen żeglarski - Marina Gdynia. Lokalizacja Nautikki oferuje także szybki wyjazd na obwodnicę Trójmiasta, którą w kilka minut można dotrzeć na lotnisko, a także wyjechać na główne szlaki drogowe Pomorza.

12 przystań pełna spokoju Są takie miejsca, gdzie nawet największe sztormy tracą na swojej sile i znaczeniu. Tam można znaleźć wytchnienie, opanować adrenalinę i nabrać energii do kolejnych wypraw. Nautikka położona jest na samym skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Niemal bezpośrednio z ulicy Pomorskiej można wejść w malownicze tereny leśne, gdzie aktywni znajdą dla siebie wiele ścieżek rowerowych i szlaków pieszych. Pomimo położenia w Śródmieściu Gdyni i bliskości głównych arterii miasta, Nautikka jest zlokalizowana w miejscu osłoniętym od dużego ruchu ulicznego gwarantuje to ciszę i wyjątkowo kameralną atmosferę.

13 Śródmieście pełne możliwości. Cicha, zielona okolica Parku Krajobrazowego i kameralna atmosfera.

14 jakość bez kompromisów Nautikka to prostota formy, ale jednocześnie wyrafinowana jakość wykończenia. Nowoczesne materiały budowlane zostały wprowadzone w projekcie w taki sposób, aby zmaksymalizować trwałość i funkcjonalność budynku. Mieszkania wyposażone są w wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe, ognioodporne. Szczególnej selekcji została poddana także stolarka okienna i wszystkie wykończenia części wspólnych budynku. W hali garażowej wyznaczono 24 miejsca parkingowe, w tym 8 miejsc na nowoczesnych platformach typu parklift, zapewniających optymalne wykorzystanie przestrzeni.

15 Najwyższa jakość wykonania, duże przywiązanie do detali oraz wyrafinowana estetyka, tworzą wyjątkową inwestycję.

16 Projektując Nautikkę wzięto pod uwagę wszystkie strony świata.

17 projekt pod słońce Nautikka usytuowana jest w taki sposób, aby lokalom mieszkalnym zapewnić jak najwięcej światła. Inwestycja znajduje się w spójnej zabudowie ulicy Pomorskiej i w pobliżu lasu, dlatego projekt budynku stworzono z nastawieniem na uzyskanie maksimum promieni słonecznych w tej lokalizacji. Rozkład mieszkań przemyślano w taki sposób, aby każde mieszkanie chwytało jak najwięcej słońca. W mieszkaniach rozmieszczono liczne duże okna. Od strony północnej znajduje się klatka schodowa. N

18 MIESZKANIE 87,68 m 2 H G Powierzchnie użytkowe pomieszczeń D A SALON 20,88 m 2 B SYPIALNIA 12,25 m 2 C GARDEROBA 2,54 m 2 D POKÓJ 11,86 m 2 E I N E F POKÓJ 11,95 m 2 KUCHNIA 9,10 m 2 C G ŁAZIENKA 4,24 m 2 H WC 1,62 m 2 I HOL 13,24 m 2 J BALKON 5,67 m 2 A B K LOGGIA 3,43 m 2 F J K Przykładowy rzut mieszkania oraz rzut kondygnacji z zaznaczeniem lokalu

19 lokale wysokiej klasy Nautikka to pięć kondygnacji, antresola i kondygnacja podziemna. Na czterech piętrach znajduje się 18 mieszkań o powierzchniach od 29m 2 do 93m 2. Mieszkania zostały rozplanowane w taki sposób, aby ułatwić ergonomiczną aranżację wnętrza. Dzięki temu, każdy metr kwadratowy przestrzeni będzie funkcjonalnie zagospodarowany. Loggie utrzymane są w marynistycznej stylistyce, lecz znajdując się w obrębie bryły budynku nie łapią wiatru i gwarantują spokojny wypoczynek na powietrzu.

20

21

22

23 odkryj nowe możliwości

24 odwiedź nas INWESTOR: Gdynia, plac Kaszubski 7 Gdynia, ul. Pomorska 8 Biuro sprzedaży: Gdynia pl. Kaszubski 7/1 T/F: K: Czas Gdyni, nagroda Przewodniczącego Rady Miasta Gdyni za najlepszą inwestycję roku, nadawana jest od 1994 roku. Jest wyróżnieniem dla gdyńskich inwestorów, którzy najbardziej przyczynili się w danym roku do rozwoju miasta. W roku 2012 Kapituła po raz pierwszy przyznała nagrodę w kategorii Architektura. Za najlepszą architektonicznie gdyńską inwestycję roku 2012 uznano Kamienicę Moderna. Kamienica Moderna, zrealizowana przy placu Kaszubskim w Gdyni, została oddana do użytku w maju 2012 roku. Na parterze i pierwszym piętrze zaprojektowano w niej lokale użytkowe. Na sześciu kolejnych kondygnacjach mieszkalnych znajduje się 25 mieszkań o powierzchni od 41 do 162 m2. Wszystkie znalazły już swoich właścicieli.

25 wyjątkowe inwestycje Gdynia, ul. Świętojańska 43, 45 Gdynia, ul. Śląska 53 Gdynia, ul. Norwida 13 Sopot, ul. Kościuszki 66 Jastrzębia Góra, ul. Bałtycka 24 BALTIQ PLAZA to niezwykła inwestycja, która na zawsze odmieni oblicze Centrum Gdyni, miasta młodego i dynamicznie rozwijającego się. W inwestycji znajdą się komfortowe mieszkania, luksusowe apartamenty, a także powierzchnie zaprojektowane z myślą o usługach i biznesie. Plac pomiędzy południową i północną częścią budynku stworzy patio. Schody zewnętrzne w części zachodniej i kaskada zieleni w części wschodniej, prowadząca do pomnika Harcerzy Gdyńskich, otworzą plac na kondygnację -1. Znajdzie się tam charakterystyczna strefa ogólnodostępna, zaprojektowana tak, aby oddzielić ulicę od części kawiarniano - usługowej. Więcej informacji na: baltiq.pl XENON Business Park to doskonale zlokalizowany biurowiec w Gdyni przy ul. Śląskiej 53. Istniejący w tym miejscu budynek biurowy poddany modernizacjom, oferuje funkcjonalną i elegancką powierzchnię biurową w centrum miasta, dobrze skomunikowaną z całym Trójmiastem. Unowocześnienia w środku i zmieniona fasada sprawiają, że XENON stał się budynkiem rozpoznawalnym na biznesowej mapie Gdyni. Biurowiec składa się z dwóch brył połączonych przejściem. Budynek od ulicy Śląskiej ma 5 kondygnacji i wraz z pozostałą zabudową ulicy tworzy zwartą pierzeję. Budynek wewnętrzny ma 7 kondygnacji. Pomiędzy nimi znajduje się niski dwukondygnacyjny budynek, który łączy obie bryły. Do parceli należy również wewnętrzny dziedziniec z parkingiem. Więcej informacji na: xenon-park.pl Lighthouse znajduje się zaledwie 500 m od Bulwaru Nadmorskiego, w cichej okolicy, w pobliżu rezerwatu przyrody, plaży, kortów tenisowych, a jednocześnie tylko kilka minut od centrum Gdyni. Ta doskonała lokalizacja zapewnia piękne widoki na morze i panoramę miasta. Lighthouse to 14 luksusowych mieszkań, w tym 10 apartamentów o powierzchni ponad 100 m2. Na każdym piętrze (od 3 w górę) znajduje się jeden apartament z bezpośrednim wejściem z cichobieżnej windy. To gwarantuje mieszkańcom komfort i możliwość zachowania pełnej prywatności. Do dyspozycji lokatorów oddano trzy przestronne hale garażowe z szerszymi niż zwykle miejscami parkingowymi. Budynek wyposażono w monitoring i system kontroli dostępu. W hallu głównym usytuowano stanowisko concierge. Wysokiej klasy kameralna rezydencja, zlokalizowana w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w samym sercu Sopotu u splotu ulic Tadeusza Kościuszki i 3 Maja. Przepiękna, stylowa architektura, idealnie wpisująca się w klimat kurortu, spełniająca jednocześnie najwyższe standardy współczesnego budownictwa i nowoczesnych rozwiązań funkcjonalnych. W ofercie dostępnych będzie zaledwie 13 luksusowych apartamentów i cztery niewielkie lokale usługowe na poziomie parteru. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano 21 miejsc postojowych w kondygnacji podziemnej. Rezydencja zaprojektowana z myślą o osobach ceniących styl, bezkompromisową jakość i prestiżowy urokliwy klimat starego Sopotu. Villa Jasna to wysokiej klasy rezydencja o charakterze willowym, zlokalizowana w Jastrzębiej Górze przy ulicy Bałtyckiej 24. Otoczona zielenią lasu nieruchomość oferować będzie inwestycyjne apartamenty wczasowe tuż nad morzem. Apartamenty Villi Jasnej zaprojektowane zostały z myślą o osobach szukających pewnych rozwiązań inwestycyjnych i zwrotu z kapitału. Idealnie spełnią funkcję zarówno apartamentów dedykowanych na wynajem w okresie sezonu turystycznego, jak i komfortowego, kameralnego miejsca do wypoczynku poza sezonem. Wyrafinowana architektura, najwyższy standard wykończenia i niezwykła lokalizacja Villi Jasnej, uzupełnione organizacyjnym wsparciem, związanym z bieżącym zarządzaniem nieruchomością i organizacją najmu, gwarantują wysoką atrakcyjność inwestycyjną. W ofercie dostępnych będzie 20 luksusowych apartamentów położonych na 3 poziomach.

26 NAUTIKKA.PL

METROPOLITALNE. NORDA - taką nazwą firmuje swoją ofertę najbardziej na północ Polski wysunięty obszar - stanowiący część Pomorza.

METROPOLITALNE. NORDA - taką nazwą firmuje swoją ofertę najbardziej na północ Polski wysunięty obszar - stanowiący część Pomorza. METROPOLITALNE forum norda NORDA - taką nazwą firmuje swoją ofertę najbardziej na północ Polski wysunięty obszar - stanowiący część Pomorza. Jego największym ośrodkiem jest Gdynia, a wraz z nią - jej sąsiedzi

Bardziej szczegółowo

Mokotów 1 ul. Rajska 9 982 PLN/mkw. 1 55,6 mkw. 555 tys. Wykończone, w pełni umeblowane. o dobrym standardzie, zlokalizowane. kontakt 510 085 322

Mokotów 1 ul. Rajska 9 982 PLN/mkw. 1 55,6 mkw. 555 tys. Wykończone, w pełni umeblowane. o dobrym standardzie, zlokalizowane. kontakt 510 085 322 sprzedaż i wynajem nieruchomości wykończenia wnętrz setki ofert nieruchomości Mokotów 1 ul. Obrzeżna 8 947 PLN/mkw. 1 57,0 mkw. Mokotów 1 ul. Rajska 9 982 PLN/mkw. 1 55,6 mkw. Wola 1 ul. Górczewska 6 900

Bardziej szczegółowo

SPROSTOWANIE POWIERZCHNIA BIUROWA ROKU 2014. 10 16 października 2014 r.

SPROSTOWANIE POWIERZCHNIA BIUROWA ROKU 2014. 10 16 października 2014 r. 33 Zestawienie najlepszych powierzchni biurowych 2014 roku to kolejna wspólna inicjatywa miesięcznika Home&Market i tygodnika Gazeta Finansowa. To bez wątpienia istotny z punktu widzenia rynku sektora,

Bardziej szczegółowo

NASZE REFERENCJE OPIERAMY NA SOLIDNYM FUNDAMENCIE

NASZE REFERENCJE OPIERAMY NA SOLIDNYM FUNDAMENCIE HOCHTIEF POLSKA NASZE REFERENCJE OPIERAMY NA SOLIDNYM FUNDAMENCIE POLSKA HOCHTIEF POLSKA INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA ŹRÓDŁEM KORZYŚCI DLA NASZYCH KLIENTÓW Nowy terminal pasażerski Międzynarodowego Portu Lotniczego

Bardziej szczegółowo

Rynek luksusowych nieruchomości w Polsce kpmg.pl

Rynek luksusowych nieruchomości w Polsce kpmg.pl KPMG W POLSCE Rynek luksusowych nieruchomości w Polsce kpmg.pl 2 Section or Brochure name Spis treści 1 Wstęp 3 2 Najważniejsze wnioski 5 3 Rynek luksusowych nieruchomości w Polsce 9 3.1 Funkcja luksusowych

Bardziej szczegółowo

Trondheim. Alesund. Bergen Oslo/Oslo Torp/Oslo Rygge Gardermoen. Haugesund Stavanger Goeteborg. Arhus Malmo. Copenhagen. Hamburg/Lubeka Bremen.

Trondheim. Alesund. Bergen Oslo/Oslo Torp/Oslo Rygge Gardermoen. Haugesund Stavanger Goeteborg. Arhus Malmo. Copenhagen. Hamburg/Lubeka Bremen. Trondheim Alesund Turku Bergen Oslo/Oslo Torp/Oslo Rygge Gardermoen Haugesund Stavanger Goeteborg Stockholm Skavsta Glasgow Edinburgh Arhus Malmo Dublin Manchester Leeds Copenhagen Gdynia Cork Liverpool

Bardziej szczegółowo

WYBIERAJ W PRZYWILEJACH

WYBIERAJ W PRZYWILEJACH WYBIERAJ W PRZYWILEJACH SPIS TREŚCI WSTĘP............................................................................................ 3 WYPOCZYNEK I ROZRYWKA........................................................................

Bardziej szczegółowo

Biuranet.pl CBRE. Jones Lang LaSalle. e-magazyn. Q22 nowy projekt biurowy Echo Investment w Warszawie. Nr 3. Echo Investment

Biuranet.pl CBRE. Jones Lang LaSalle. e-magazyn. Q22 nowy projekt biurowy Echo Investment w Warszawie. Nr 3. Echo Investment Biuranet.pl e-magazyn 07/2013 - Nr 3 Q22 nowy projekt biurowy Echo Investment w Warszawie Echo Investment e-magazyn biuranet.pl Nr 3 07/2013 CBRE Raport - TRÓJMIASTO PRZEWODNIK DLA INWESTORÓW Jones Lang

Bardziej szczegółowo

Analiza zmian w zagospodarowaniu przestrzennym Gdyni w okresie II poł. 2011 2014. Stan opracowań oraz program prac planistycznych 2015 2018

Analiza zmian w zagospodarowaniu przestrzennym Gdyni w okresie II poł. 2011 2014. Stan opracowań oraz program prac planistycznych 2015 2018 Analiza zmian w zagospodarowaniu przestrzennym Gdyni w okresie II poł. 2011 2014 Stan opracowań oraz program prac planistycznych 2015 2018 Gdynia, marzec 2015 r. 1 Opracowanie wykonane zostało przez Biuro

Bardziej szczegółowo

Biuranet.pl. Rusza budowa kompleksu Sobieski Business Park. Jones Lang LaSalle GTC. e-magazyn. Nr 2. Europlan

Biuranet.pl. Rusza budowa kompleksu Sobieski Business Park. Jones Lang LaSalle GTC. e-magazyn. Nr 2. Europlan Biuranet.pl e-magazyn 05/2013 - Nr 2 Rusza budowa kompleksu Sobieski Business Park Europlan e-magazyn biuranet.pl Nr 2 05/2013 Jones Lang LaSalle Jones Lang LaSalle podsumowuje sytuację na polskim rynky

Bardziej szczegółowo

Posiadamy Certyfikat Jakości ISO 9001

Posiadamy Certyfikat Jakości ISO 9001 POLSKA ISSN 1429-3145 Posiadamy Certyfikat Jakości ISO 9001 POLSKA Z A P R A S Z A Kim jesteśmy? Jesteśmy jednym z wiodących, Polskich touroperatorów, którzy spełniają najbardziej egzotyczne marzenia Klientów.

Bardziej szczegółowo

978-83-63091-71-2 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

978-83-63091-71-2 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 978-83-63091-71-2 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 MEETING PLANNER GUIDE WSTĘP 01 Z ogromną przyjemnością prezentujemy

Bardziej szczegółowo

5 (35) / 2013 ISSN: 2081-6413. PŁYWAJĄCY OBIEKT Filharmonia Kaszubska w Wejherowie. MIĘDZY STARYM A NOWYM Le Palais w Warszawie PIĄTA ELEWACJA

5 (35) / 2013 ISSN: 2081-6413. PŁYWAJĄCY OBIEKT Filharmonia Kaszubska w Wejherowie. MIĘDZY STARYM A NOWYM Le Palais w Warszawie PIĄTA ELEWACJA 5 (35) / 2013 ISSN: 2081-6413 PŁYWAJĄCY OBIEKT Filharmonia Kaszubska w Wejherowie MIĘDZY STARYM A NOWYM Le Palais w Warszawie PIĄTA ELEWACJA SPRAWDZONA JAKOŚĆ Płyty gipsowo-włóknowe FERMACELL Idealne rozwiązanie

Bardziej szczegółowo

STRONA 61 STRONA 72 STRONA 65. REDAKCJA redaktor naczelny - Piotr Ruszewski, sekretarz redakcji - Waldemar Gabis

STRONA 61 STRONA 72 STRONA 65. REDAKCJA redaktor naczelny - Piotr Ruszewski, sekretarz redakcji - Waldemar Gabis EXPRESS BIZNESU 1 2 EXPRESS BIZNESU Po wakacyjnych urlopach wracamy do pracy uśmiechnięci i wypoczęci, by ze zdwojoną siłą podbijać świat. Zanim jednak ruszycie Państwo na ten podbój, zapraszam do poczytania

Bardziej szczegółowo

Gdynia i Północne Kaszuby

Gdynia i Północne Kaszuby SPIS TREŚCI 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17 18 19 20. 21. 22. Gdynia i Północne Kaszuby zapraszają na sezon letni 2013... Gminy i powiaty Forum NORDA.. Gdynia.. Cewice.. Choczewo.

Bardziej szczegółowo

Hanna Gronkiewicz-Waltz Prezydent m.st. Warszawy

Hanna Gronkiewicz-Waltz Prezydent m.st. Warszawy ISSN 1643-7861 Od kilkunastu lat, każdej wiosny na wystawie Plany na przyszłość możemy zobaczyć, jak będzie się zmieniać Warszawa. Obserwujemy nowe propozycje architektów i inwestorów. Część, już zrealizowanych,

Bardziej szczegółowo

ANALIZA RYNKU BIUROWEGO W KATOWICACH

ANALIZA RYNKU BIUROWEGO W KATOWICACH ANALIZA RYNKU BIUROWEGO W KATOWICACH Krzysztof Rożko Michał Moos Rok 2010 Katowice, styczeń 2011 Katowice - opis ogólny Katowice to miasto położone w południowej Polsce, główny ośrodek Górnośląskiego Okręgu

Bardziej szczegółowo

spis treści GRUPA rexbud inwestycje zadowolonych klientów zadowolonych klientów Sasanki Plaza 78 Realizacje przemysłowe 6

spis treści GRUPA rexbud inwestycje zadowolonych klientów zadowolonych klientów Sasanki Plaza 78 Realizacje przemysłowe 6 GRUPA rexbud QR CODE Wygenerowano na www.qr-online.pl spis treści inwestycje zadowolonych klientów Realizacje przemysłowe 6 magazynowe 22 handlowe 32 logistyczne 48 biurowe 58 przetwórstwo 72 properties

Bardziej szczegółowo

Firma F.B.I. TASBUD łączy w sobie tradycję i nowoczesność.

Firma F.B.I. TASBUD łączy w sobie tradycję i nowoczesność. O F i r m i e Firma F.B.I. TASBUD łączy w sobie tradycję i nowoczesność. F.B.I. TASBUD została założona w 1985 roku. Od samego początku charakteryzowała się prężnym działaniem i indywidualnym podejściem

Bardziej szczegółowo

MAGAZYN. LETIA zarzuca sieć. www.focis.pl KOMINKI. Tower sięga po Sky. Ścieżka w ogrodzie. Sposób na złodzieja. Mierz siły na zamiary

MAGAZYN. LETIA zarzuca sieć. www.focis.pl KOMINKI. Tower sięga po Sky. Ścieżka w ogrodzie. Sposób na złodzieja. Mierz siły na zamiary R E K L A M A dom nieruchomości inanse wnętrza ogród LETIA zarzuca sieć Na stronach internetowych już pojawiły się oferty wynajmu pomieszczeń przyszłego Letia Business Center. Spółka KGHM LETIA Legnicki

Bardziej szczegółowo

HM Inwest S.A. kim jesteśmy i co robimy? Nasze inwestycje. Akcjonariat. Plany rozwoju. Emisja akcji w 2014 roku

HM Inwest S.A. kim jesteśmy i co robimy? Nasze inwestycje. Akcjonariat. Plany rozwoju. Emisja akcji w 2014 roku Wrzesień 2014 1 HM Inwest S.A. kim jesteśmy i co robimy? 2 Nasze inwestycje 3 Proces i technologia wykonania modelowej inwestycji 4 Akcjonariat 5 Plany rozwoju 6 Emisja akcji w 2014 roku 2 Ogólnopolska

Bardziej szczegółowo

Budujące inwestycje CZAS ZMIAN

Budujące inwestycje CZAS ZMIAN Budujące inwestycje CZAS ZMIAN Dobre praktyki wykorzystania Funduszy Europejskich w latach 2007-2012 Budujące inwestycje Wkrótce będziemy dysponowali rozwiniętą siecią połączeń drogowych. Wystarczy wyruszyć

Bardziej szczegółowo

Numer 1/2008. Nowa inwestycja Róża Wiatrów Program Manhattan Rozmowa z Wiceprezesem Zarządu, Dyrektorem Finansowym Leszkiem Piotrem Nałęczem

Numer 1/2008. Nowa inwestycja Róża Wiatrów Program Manhattan Rozmowa z Wiceprezesem Zarządu, Dyrektorem Finansowym Leszkiem Piotrem Nałęczem M a g a z y n d l a k l i e n t a Numer 1/2008 Nowa inwestycja Róża Wiatrów Program Manhattan Rozmowa z Wiceprezesem Zarządu, Dyrektorem Finansowym Leszkiem Piotrem Nałęczem W nowoczesnym stylu Zawiszy

Bardziej szczegółowo

Teatr. Rafał Otłog. mgr inż. arch. Grzegorz Stiasny. dyplomant. promotor

Teatr. Rafał Otłog. mgr inż. arch. Grzegorz Stiasny. dyplomant. promotor AR WSKIEJ Teatr dyplomant Rafał Otłog promotor mgr inż. arch. Grzegorz Stiasny Warszawa 2014 Spis treści 1. WSTĘP... 3 1.1. PRZEDMIOT OPRACOWANIA...3 1.2. UZASADNIENIE WYBORU TEMATU...3 1.3. UZASADNIENIE

Bardziej szczegółowo

Wspólna przestrzeń wspólne dobro. Dobre praktyki w kształtowaniu ładu przestrzennego

Wspólna przestrzeń wspólne dobro. Dobre praktyki w kształtowaniu ładu przestrzennego Wspólna przestrzeń wspólne dobro Dobre praktyki w kształtowaniu ładu przestrzennego Wspólna przestrzeń wspólne dobro Dobre praktyki w kształtowaniu ładu przestrzennego Warszawa, 2014 r. Wydawca: Ministerstwo

Bardziej szczegółowo

Obiekty biurowe i konferencyjne

Obiekty biurowe i konferencyjne Obiekty biurowe i konferencyjne Malta House, Poznań Skanska w Polsce Skanska to wiodąca światowa firma zajmująca się działalnością budowlaną i deweloperską. W Polsce jest liderem branży budowlanej. Realizuje

Bardziej szczegółowo

Green Towers. Naturalna przestrzeń biurowa dla twojego biznesu

Green Towers. Naturalna przestrzeń biurowa dla twojego biznesu Green Towers Naturalna przestrzeń biurowa dla twojego biznesu Green Towers Ty wiesz najlepiej jak prowadzić swój biznes. My wiemy, jak stworzyć mu stymulujące otoczenie. Prawdziwie zielony, przyjazny naturze,

Bardziej szczegółowo

U SCHEIBLERA Apartamenty w byłej fabryce. PARAGRAF Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego

U SCHEIBLERA Apartamenty w byłej fabryce. PARAGRAF Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego 3 / 2010 ISSN: 2081-6413 U SCHEIBLERA Apartamenty w byłej fabryce PARAGRAF Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego MEDIA CENTRUM Siedziba redakcji Dziennika Zachodniego I TATTILI DOTYK GŁĘBI

Bardziej szczegółowo

INNOWACJA W P KIECIE Przegląd naszych usług

INNOWACJA W P KIECIE Przegląd naszych usług INNOWACJA W P KIECIE Przegląd naszych usług Zmieniamy wizję w wartość 8 Mieszkanie 14 Miejsce pracy 22 Produkcja 30 Być mobilnym 40 Relaks 50 Zakupy i baza noclegowa 58 Zdrowie profilaktyka i terapia 66

Bardziej szczegółowo

ROZDZIAŁ III DOKUMENT REJESTRACYJNY

ROZDZIAŁ III DOKUMENT REJESTRACYJNY ROZDZIAŁ III DOKUMENT REJESTRACYJNY 1. Osoby odpowiedzialne 1.1. Emitent 1.1.1. Nazwa, siedziba i adres Emitenta Nazwa (firma): Vantage Development Spółka Akcyjna Nazwa skrócona: Siedziba: Vantage S.A.

Bardziej szczegółowo